PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ilk hata sizce de bu mu?

mini FaNaTiK
08.11.2005, 19:53
<DIV ="lineStory">Halilhodzic?in ilk yanlisi</DIV>
<DIV style="MARGIN-TOP: 20px" ="deckStory">Trabzonspor kendi evinde 1-0 önde oynuyor, ikinci yarinin ortalari. Sen kalkip takimin tartismasiz en etkili yildizini oyundan alip yerine 3. stoperi sokuyorsun. Gençlerbirligi takimi olsaniz bu degisikligi gördügünüzde ne düsünürdünüz?</DIV>
<DIV style="MARGIN-TOP: 20px" ="deckStory">Fatih Tekke ayni Anorthosis maçinda yaptigi gibi hiçbir sekilde hazir olmadan girdigi maçta son derece verimli oynadi. Kondisyonu elverse ve 90 dakika sahada kalsa Trabzonspor sahadan galip de ayrilabilirdi. Ancak Fatih?in yerine Özgür?ün girdigini gören ve daha da cesaretlenen Gençlerbirligi temposunu arttirdi ve ortada bir kontratak pozisyonu bile yokken ? yani defansin dengesiz yakalanmasi da sözkonusu degilken - araya atilan bir topta Trabzonspor defansinin son derece amatör hareketleriyle golü buldu.</DIV>
<DIV style="MARGIN-TOP: 20px" ="deckStory">Kendi evinde ve önde oynayan Trabzonspor?da Fatih?in yerine Özgür?ün oyuna görmesini birakin taktiksel anlamda psikolojik anlamda bile son derece yanlis buluyorum. Halilhodzic haftaarasi basin toplantisinda da Trabzonspor?un Fenerbahçe, Galatasaray ve Besiktas?dan daha kötü bir kadroya sahip oldugunu ve ligde 4.lük ve 6.lik arasinin normal sonuç olacagini söyledi. Yönetimdeki yetkililer bir zahmet Halilhodzic?e geçen senenin son 10 maçini izlettirsin. Bu takim, üzerinde takviye de yapilan o kadro ile nasil oynayabiliyormus fikir sahibi olsun. Potansiyeli puana yansitmak Halilhodzic?in görevi, yoksa zaten Trabzonspor herhangi bir hoca ile de bu ligde 6. olur. Öte yandan biraz klasik olacak ama attigi golden sonra Fatih ile Halilhodzic?in son derece samimi bir sekilde sarilmasinin beni heyecanlandirdigini söylemeden geçemeyecegim. Uzun süredir bu tip görüntülere hasrettik Trabzonspor?da...
</DIV>
<DIV style="MARGIN-TOP: 20px" ="deckStory">MEHMET YILMAZ ? JUN
Mehmet Yilmaz?in gol atmasi için ne yapilmasi gerekiyor bilemiyorum. ?Yapisi geregi yandan gelen ortalarda çok iyi yükselip vurabiliyor? deniyor; Trabzonspor Fatih Tekke?nin yoklugundaki son 3 maçta 130 civari orta yapti, birakin golü Mehmet Yilmaz?in kaçirdigi ?Aaahh!? dedirten toplasan bir tane pozisyon var. Bir yerde 130 ortadan bir gol çikartamayan forvetiniz var diger yerde de daha tam iyilesmeden girdigi maçta daha ilk gelen dogru düzgün ortada kendisinden fizik olarak üstün iki savunma oyuncusunun arasindan kafayi vurup fileleri bulabilen bir Fatih Tekke. Ayni mevkide oynayan iki oyuncunuz arasinda bu kadar fark olursa, iyi olan sakatlandiginda takimin o bölgesi çöküyor.

Birakin sakatlik durumunu, -Fatih Tekke?nin iyi niyetinden hiç kuskum olmamakla birlikte - yaninda en az kendisi kadar iyi olan bir forvetle beraber oynayan Fatih?in her anlamda oyuna da çok farkli asilacagini tahmin ediyorum. Tomas Jun?a da yazik oluyor. Bu çocuk Nedved?li, Koller?li, Baros?lu Çek Milli Takimi?nda zaman zaman ilk 11 oynuyor. Trabzonspor?da ise gol atamayan sürekli sirti dönük oynayan forvet Mehmet Yilmaz?in yerine sans bile bulamiyor. Takim kendi evinde oynarken 75. dakikada maç berabere giderken girdiginde en ufak yanlis bir hareketi bile tribünlerden ciddi anlamda tepki aliyor.

Halbuki Halilhodzic Jun?u 3-4 maç ilk onbirde oynatsin. Ona göre biz de Tomas Jun?dan Trabzonspor?a bir fayda gelmeyecegine emin olalim. Kariyerinde Katar olan Eller?i anlayabilirim belki ama Çek Milli Takimi?nda bu kadar genç yasta ilk 11 baslayan bir oyuncunun Mehmet Yilmaz?i ? bir sans bulmak anlaminda bile - kesememesini anlayamiyorum. Mehmet Yilmaz da benim göremedigim bir özellik olsa gerek</DIV>Edited by: mini FaNaTiK

Burçak
08.11.2005, 20:40
risk etmek istememistir fatihi. sakatligi geçti ama yinede garanti olsun demistir. bana sorarsanda bise yapmasada varligi yeterdi. psikolojik olarak. ama hocanin takdiri yapacak bise yok

61 TS 1967
08.11.2005, 21:11
Fatih o maçta normalde 45 dakika oynayacakti.. Halilodziç zaten onu 20 dakika daha oynatti ikinci yarida belki bi gol atar diye.. Bence hiçbir hatasi yoktu o yönde ..

hamucera
08.11.2005, 21:13
dogru olani yapti bir maç kurtaracak diye ondan sonra 10 maç riske edemesdi adami

Hünkar
08.11.2005, 21:21
bencede en dogrusunu yapti alacagi bi tekme belkide cok daha kotu seylere sebebiyet verebilirdi

onurkaradeniz
08.11.2005, 21:34
bi yerde dogru düsünüyosunuz ama fatih çiktiktan sonra rakibin korkacagi bi adam kalmadi bizde dogal olarak saldirdilar bizde gol atacak adam yok baska biliyosunuzsmileys/smiley19.gif

The Legend
08.11.2005, 22:49
hocamiza su an için olumsuz bisey demeye hakkim yok.adamin elindeki kadro ortada.Insallah devre arasinda istedigi transferleri yönetim gerçeklestirir.Eger devre arasinda istedigi oyunculari yönetim almazsa derhal istifa etmelidir.

Semih GÜL
08.11.2005, 23:32
hocamiza su an için olumsuz bisey demeye hakkim yok.adamin elindeki kadro ortada.Insallah devre arasinda istedigi transferleri yönetim gerçeklestirir.Eger devre arasinda istedigi oyunculari yönetim almazsa derhal istifa etmelidir.

aynen katiliyorum

falcon61
09.11.2005, 01:00
Bakiyorumda takima gelen yabancilar hepsi pisman gibi gözüküyo bende yerlerinde olsam pisman olurdum adamlar kariyerlerini riske attilar ki bu yönetim kalirsa devre arasindada bi takviye yapilamaz ancak kümede kalmaya oynariz yani jun-jeff-vahid in kariyerleri mahvolur yerlerinde olsam devre arasi arkama bakmadan giderdim nereye olursa.........

(Fatih içinde geçerlidir)

hauptstrasse
09.11.2005, 03:22
ne demek ilk hata!!!

yani trabzonsporda oynayan bir oyuncunun ya da t. direktörun hata yapmaya hakki yok mu! hadi diyelim hata yapti! ne olacak simdi! diyelim ki fatihin oyundan cikarilmasi t.direktörün hatasiydi! ceza mi vereceksiniz! istifaya mi davet edeceksiniz! ya seyirciye ne yapacaksiniz! hani su koltuklari yakan ogun´ü k. hamdiyi döven trabzonsporun gelmis gecmis en iyioyuncusu hamiyi yuhalayan seyircinin cezasi ne olacka o zaman???

bana bunun cevabini da veriversin bir arkadasbir zahmet!

siz iyice sasirmissiniz yahu....Edited by: hauptstrasse

Utku061
09.11.2005, 03:25
Arkadaslar hata mata..degil is Fatih zaten haftya basi yapilan antremanlarda tek devre oynayacakti..

Yani cani çikana kadar adami mi oynatsaydik..

Hüda Topaloğlu
09.11.2005, 03:53
ya ben anlamadim yada siz, mini fanatigin dedigi neden Ozgur girdi fatihin yerine, Jun oturuyor orda, hani mevcut oyun sistemi ile tek pozisyeon vermemissin, kalkip forvet cikarip defans koyuyorsun...yoksa Fatihin ilk 45te cikmasi gerektigini soyledi zaten Vahit emmi

selçukabi
09.11.2005, 08:35
benim yorumum su; elinde Fatihin mevkisine sokabilecegi sadece Jun gibi bir dallama oldugu ve Ali Güzeldal, Ergin Keles gibi Vahid Hocanin Futbollarini gelistirtebilecegi elemanlar da Sebata verildigi için "bari Özgürü alayim da skoru koriyim" diye düsündüsmileys/smiley5.gif

Ayhan Yüksek
09.11.2005, 08:53
Sorun Fatihin çikmasinda degil taktiksel degisiklikteki hataydi ya arkadaslar, anlatilmak istenen bu, evet Fatih çikmaliydi riske edilmeme adina ama yerine özgür girmemeliydi Trabzonsporun avni akerde 1-0 öndeyken skoru kuruma adina forvet çikarip defans alma lüksü yok bence, ne gerek vardi defans kurgusunu bozmaya pozisyona dahi giremeyen gençleri cesaretlendirmeye, neolursa olsun oyuna giren özgür olmamaliydi.

ozcan_asanoglu
09.11.2005, 09:05
hata falan yok ortada..halil aga son derece profesyonel ve ilerisini de düsünen bir teknik adam...adam ikinci yarida da 15 dk. oynamasini istemis üstelik fatih'ten..demek ki fatih'in fizik ve kondisyon durumuna göre önceden bir devre oynamasi planlanmis...almak için bin bir takla attigimiz özgür efendinin saç uzatip gelen geçene yol yapacagini nerden bilecekti halil aga...bu kadroyla bu kadar..6 .cilik bile iyi..geçen yillarla karsilastirmayin...fatih ve gökdenizin olaganüstü gayreti, ziya doganin taktigi ve gs. bjk.nin kötü olusu nedeniyle ikincilikler geldi...

bu takimin yarisinin degismesi lazim..

Erdinç Dilek
09.11.2005, 09:08
aktif dinlenme diye birsey var degil mi arkadaslar yani oyun içinde durgun zamanlarda yürüyerek fazla efor sarfetmeden gücünü toplamak, fatih bence oyunun son dakikalarina kadar kendini fazla sikmadan oyunda kalmaliydi onun sahada oldugunu bilen futbolcularin nasil kendilerine güvenleri geldigini herkes gördü ki rakip içinde devamlilik arz eden bir tehlike oldugu için rakip hücum yaparken birkez daha oturup düsünmesine sebep olurdu...

Badaloğlu
09.11.2005, 10:59
Beyler, bir seyi gözden kaçiriyorsunuz gibime geliyor.Vahid hoca, Fatihin fiziksel olarak disari aldigi konusunda hepimiz ayni fikirdeyiz.Kim istemez formda bir fatihi 190 dakika seyretmek?Hatta skoru korumak için Özgür'ü aldigi konusunda da hemfikiriz, ama bir konu varki bunu gözden kaçirdi hocamiz.O da Özgür oyuna girince, o dakikaya kadar çok fazlasiritmayan Kürsat-Tayfun ikilisini bozup, yerine Kürsat-Özgür oynatmaya kalkmasiydi.Tayfunuortaya çekmesi yikim getirdi bize...Özgür oyuna girmeyebilirdi, Hasanya da ilk etaptaJun düsünülebilirdi.Sahanin en etkili adami yorulup çikti bahanesinin arkasina saklanirsak o zamanda adamlar senin üzerine gelmeleri dogaldir.Çünkü, sen Trabzonsporsun ve Avni Akerde oynuyorsun.Skora oynadigini hissettikleri anda üzerine geleceklerdir.

Futbol hatalar oyunudur ama son zamanlarda bakiyorumda Celaleddinin bu takima hiçbir katkisi yok...Aldigi topu gelisi güzel ileri vurmasi beni deli ediyor.Emrah keza çok hata yapiyor.Çok basit hatalar hemde bunlar.bazen 2 pas bile yapamiyor bu adamlar.Pozisyon yokken tek topla adamlar kalemize geliyor ama ne Emrah,ne de Özgür Mehmet Çakiri ceza sahasina girmeden yere indirmeyi akil edemiyorlar.Ikisi adami kovaliyor,göbek yok yani orta bos...Yani kisacasi kos Ali kos,Ali topu at,Ali topu tut...Peh!...

halil ibo
09.11.2005, 11:16
Birçogumuzun kabul ettigi gibi Fatih'in çikmasi normaldi.Normal olmayan Özgür oyuna alinsa bile defans kurgusunun bozulmasiydi.Bir hata sözkonusuysa budur.Denizli maçindaki gibi Özgür'e orta sahada yer verilebilirdi.-Ya da Badaloglu'nun dedigi gibiHasan alinabilirdi.-Hoca'nin skoru koruma düsüncesi gayet dogaldir.Çünkü Fatih'ten baska gol atabilecek oyuncun yoksa,onun sahada oldugu dakikalarda 2.golü bulamamissan, eee takimin gücüde ortadayken...Skoru korumak düsüncesi çok normal.Neticeye gelelim simdi ne yapacagiz? Hoca postalanip yerine baskasini arayalim ! Son yillarda en güzel yaptigimiz sey bu olsa gerek.Birseyleri bahane ederek yarari dokunabilecekleri takimdan uzaklastirmak.:Aurelio,Tolga,(Ali Güzeldal,Ergin,Muhammed).En azindan parantez içindekilerin dönme sansi var.

oflum61
09.11.2005, 11:22
TEKRAR YAZIYORUM: MEHMET YILMAZ GIBI SÖZDE FORVETI OYANATAN OYNATMAYA MECBUR KALAN YÖNETIM ANTRÖNER SUCLUDUR, CEZASINI CEKMELI! MEHMETT YILMAZIN ADIYAMANSPORDA OYNAMASI ONA CEZA DEGILDIR!

Armağan Dere
09.11.2005, 11:26
dogru olani yapti bir maç kurtaracak diye ondan sonra 10 maç riske edemesdi adami

alone_61
09.11.2005, 11:27
gol kaçiran futbolcu da hata yapmis olmuyor mu? ya da yalnis pas veren ? yalnis transfer yapan transfer komitesi de hata yapmis olmuyor mu? hatalar tabii ki olacak ama en az seviyede.... vahid hocanin hatalarinin konusilmasi için çok erken. hocaya destek olalim. vahid hocaya gelene kadar yönetim hatalrindan, transfer komitesi hatalrindan, fubolcu hatalarindan, performanslarindan, iyilestirme taleplerinden konusalim.....

eys_61
09.11.2005, 19:40
degisiklik konusunda hata yapildigi dogru ama vahid hoca da takimi yeni yeni tanimaya basladi.oyuncularin neler yapip yapamayacagini iyice ögrendikten sonra bu hatalar minimuma inecektir zaten.

Morpheous61
09.11.2005, 20:24
Ne yani simdi oturup adamin hatalarini mi sayacagiz 1 2 3 4....

Yapmayalim Allahaskina...

Ne demek "Ilk Hata Sizce de bu mu?"

Bilmiyorum ama bu baslik beni çok rahatsiz etti.

Benim görüsüm vehissiyatimdir...

Belki de irdelenmek istenen baska bircümle ileifade edilmeliydi..

Sonuçta hos kaçmadi kanimca...

Fikra vardir bilir misiniz:

Ikiarkadas muhabbet ediyorlarmis. Biri digerine: "Yahu çok iyi bir karin var. Bir dedigini iki etmiyo. Nasil basardin bunu?" diye sormus. Digeri de "valla bilmiyorum, amaevlendigimizde dügünden sonra onu anasinin evinden, bir essegin sirtina bindirip yanimdayeni evimize götürmek için yola çiktim. Yolda gelirken essek aniden durdu. Essege anlamli anlamli bakip 'biiirrr' dedim. Essek zorlada olsa yola devam etti. Belli bi zaman sonra essek tekrar durdu. Essege yine anlamli anlamli bakip 'ikiiii' dedim. Essek yine zorlana morlana yola devam etti. Epey gittikten sonra essek yine yapacagini yapti ve durdu. Zorladimsa da hareket etmedi. Yine Essege anlamli anlamli bakip'üüüüçç' dedim ve baktim yürümüyo çikardim silahimi tereddüt etmeden vurdum. Essegi vurunca bizimkisi ahlanip vahlanmaya basladi. 'Biz simdi yollarda ne yapacagiz! ben nasil bu halimle yürürüm! bana yazik degil mi!' falan filan. Bende hanima döndüm ve yine anlamli anlamli baktim ve HANIM 'biiiiirr' dedim. O gün bugündür bir dedigimi iki etmez."

Vahit Hoca BIIIIRRR smileys/smiley36.gif

POYRAZ
09.11.2005, 20:27
Fatih 20 dakika daha sahada kalsaydi maci kazanacaktik ama Vahid henüz cok yeni ve as oyunculari tanimiyor.

Morpheous61
09.11.2005, 20:38
Bence bu topic için çok erken arkadaslar...Zaten takimin her tarafinda (futbolcusundan yönetime) hatalar var.

VAHID HOCAYA DESTEK OLALIM... KALITELI BIR KUMASA BENZIYOR ÇÜNKÜ..

Eger biz tam destek verirsek Hocaya Inanin bize çok basarilar taddiracaktir...

Ben buna çok eminim.

YANLIZ_61
09.11.2005, 20:52
arkadaslar acikcasi ben bu takimdan siritan iki kisi görüyom gerci bunlkarda futbolcu yyoklugundan ve maddi sikintidan kalmis olabilirler bu takimda onlari da sayarak 18 i tamamliyorlar.. 1. si bu takimi basindan beri hak etmeyen ve kaldiramayan mehmet yilmazzz 2. cisi ise amatör gözüyle gördügüm hasan ücüncü allah askina bu kadar futbol la ilgileniyom on binlerce mac izledim böyle takimda böyle oyuncular görmedim adamlarin ne gecmisste bir ünvanlari var nede gelecekte olacak bu gidisle ... halilozic icin de daha yolun basi ama simdiden aciklamalarinm da 6. liktan bahsediyor hedefleri kücük bence büyük takima kücük hedef...

selcjK
09.11.2005, 21:54
alakasi yok ya zaten maçtan önce 45 oynucak diye konusmuslar, devre arasinda çok yorgunmus fatih, halilodzic 15 dk daha oynamasini istemis kaptanimizda kaplanlar gibi çikip oynadi. derseniz ki %100 de oynayan mehmet&amp;jun ikilisi yerine %1 oynayan fatih oynasin daha iyi oynar. ama tam sakatligi düzelmisken zorlamak kötü olabilirdi.

toslu6861
09.11.2005, 22:01
fatihin durumu belliydi ama özgür yerine hasan ü. alinacakti oyuna defansla oynamayacakti

toslu6861
09.11.2005, 22:23
volkan emrah celalettin ibrahim ege jun lee bunlari gönderecek hoca,ali güzeldal,ufuk,2-3 yabanci alacak

TSlimetin08
10.11.2005, 00:46
sanki maci alsaydik ne olcakdi bence, cikarmazi daha iyi oldu fatih
icin daha yeni cikdi adam sakatlikdan genclerde zaten sert
oyniyordu

ftunsal
10.11.2005, 01:09
maç 1-0 bitse adam dahice is mi yapmis olcakti.
fatih dermani kalmammis bi sekilde idare etmeye çalisiyordu.
bence hoca normali yapti.sadece skor aleyhine gelisti. 1-0 da bitseydi bence extra bir is yapmamis olurdu.normali makulde aramaktan baska.

Berat
10.11.2005, 01:51
ne demek ilk hata!!!

yani trabzonsporda oynayan bir oyuncunun ya da t. direktörun hata yapmaya hakki yok mu! hadi diyelim hata yapti! ne olacak simdi! diyelim ki fatihin oyundan cikarilmasi t.direktörün hatasiydi! ceza mi vereceksiniz! istifaya mi davet edeceksiniz! ya seyirciye ne yapacaksiniz! hani su koltuklari yakan ogun´ü k. hamdiyi döven trabzonsporun gelmis gecmis en iyioyuncusu hamiyi yuhalayan seyircinin cezasi ne olacka o zaman???

siz iyice sasirmissiniz yahu....

Zaten su forumda senden baska sasirmayan kimse yoksmileys/smiley17.gifArkadas topic açmis, kendine göre Halilhodziç'in yanlisini söylemis.. sen buna katilmayabilirsin ama herkes senin gibi düsünmek zoruindaymis tarzi cümleler kurma..Arkadas kendine göre hocanin yanlisini söyleyince hocayi istifaya mi çagirmis oluyor? Arkadas Halilhodziç'in hata yapma hakki yok mu demis? kendine göre durum degerlendirmesi yapip bizimle paylasmis,hepsi bu.. Sirf elestirmek için elestiriyorsun..

Ayrica bu konuyu nasil taraftara getirdin; PES! Arkadasin Halilhodziç'e getirdigi elestiriye anti-tez olarak hocayi savun, taraftarin ogünü dövmesini nerden hatirladin da soktun araya..

mini FaNaTiK
10.11.2005, 02:23
Siz yanlis anladiniz ben halilhodziçin yaptigini yanlis bulmuyorum bilhassakaptaninçikarilmasini dogru buluyorum(o yaziyi ben yazmadim sadece kopyaladim bir yazarin yazisi)Ben sadece yaziyi dile getirdim..Edited by: mini FaNaTiK

Keleşoğlu
10.11.2005, 12:46
ya fatih oyundan cikmayip tekrar sakatlanip 5 hafta daha oynayamasaydi daha mi iyi olurdu?!

SiNo
10.11.2005, 13:48
aynen fatih çikmasi iyi oldu yoksa gene sakatlanirdi

zafercalikoglu
10.11.2005, 16:31
TEKRAR YAZIYORUM: MEHMET YILMAZ GIBI SÖZDE FORVETI OYANATAN OYNATMAYA MECBUR KALAN YÖNETIM ANTRÖNER SUCLUDUR, CEZASINI CEKMELI! MEHMETT YILMAZIN ADIYAMANSPORDA OYNAMASI ONA CEZA DEGILDIR!

bu adam asgari ücret bide sigorta yeter ,digerleri çok fazla bi adam 2 çalimdami atamaz,bunca sene buna nasil katlandik anlamiyorum keske hagi istediginde gonderseydikk,

neyse hoca yalnis yapmadi bencede doigru karar,senol hoca gibi sakat sakat hazir olmadan oynatip ondan sonra sakatlandi ah fatih vah fatih,

takimi bir tek fatihe kadar düsüren basiretsiz yonetim utansin,fizik kondisyon olarak turkiye liginin en kotu takimi olan tekniik yonetim,

ne olursa olsun bu hoca iyi bence sabretmek gerekir,vallahi ben sevdim,

besiktasin hocasi gibi çingene tipli degil hiç yoktanI:))

zafercalikoglu
10.11.2005, 16:33
admin arkadaslar bu topic gereksiz,sütfen bu tip topicleri açmayalim sirf topic acmak için ,

mini FaNaTiK
10.11.2005, 17:58
admin arkadaslar bu topic gereksiz,sütfen bu tip topicleri açmayalim sirf topic acmak için , ben Berat Tekkeden konunun kapanmasini rica ettim,bu konuyu yanlislikla açtigimi söyledim ama yorum oldugunu kapanmasinin su anda acil olmadigini belirtti dikkat edersen 1 yildir forum içinde olmama ragmen 2 topic açtim bos olsun diye bir sey yapmiyorum..

canavar
10.11.2005, 20:29
Iyide Özgürü nasil kazanacaksiniz bence Hoca cok iyi karar verdi bu takimda AS yedek kavgasi oldugu sürece Biz böyle cok sezon hüzün cekeriz.

Kurtulun Bu Takintilarinizdan 1 hata 2 hata Adam Dogru bildigini yapiyor smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

kapcaxasani
10.11.2005, 21:11
bu hoca sapkadan çikti ama iyi çikti..

Emre B.
12.11.2005, 17:35
Fatihi çikartmasi dogruydu.Fatihi çikartmasa 3 puan alabilirdik, ama Fatih yine sakatlanabilirdi yani daha çok puan kaybedicektik.Fatih çikti 2 puan kaybettik ama Fatih saglam yani bize daha çok puan kazandiracak

smertkan
12.11.2005, 18:24
Fatih ikinci oyunda yoktu çikmasi gerekiyordu.Gerçi gençlerinde onu bekledigi belliydi.Ayrica adamlar forveti üçlemislerdi savunmayi desteklemek gerekiyordu.Ama çok sanssiz zamanda çok sanssiz bir gol yedik maç berabere bitti.Gençler zaten beraberlik istiyordu golü atinca hemen forveti ikilediler.Burada yorum yapacaksak maçi niye 2-0 getiremedigimize bakmak lazim.Olmuyor iste Mehmet Yilmazla olmuyor takim bu adamlarla maçi çeviremiyor koparamiyor alip götüremiyor.

Ama bence bu sezon kötüyüz ama topta bizi hiç sevmedi nedense bakin Vestel maçina kayseri erciyes maçina top sizi sevecek oda olmayinca sürünüyoruz.

Aslinda hoca özgürü stopere aldi tayfunu ortasahaya koydu ortasahayi güçlenirerek kontraya çikmak istiyordu ama bizde nerede kontra yapacak adam belki mehmet jun degisikligi yapacakti ama daha ne oldu demeden golü yedik.Ayrica bu degisiklikten soinra lee de oyundan düstü.

coach
12.11.2005, 18:39
halilonun (adini söyleyemiyorum bu daha kolay oluyo) agzindan;

fatih tekke yanima gelerek "hocam ikinci yari oynayamiyacagim(agrilarindan dolayi)" dedi bende kendisine en azindan 15 dk. daha oynamalisin dedim.Takima piskolojik olarak büyük katki sagliyo açiklamasinda bulunda.

zaman gaztesinde okudum bu haberi,maçtan bi kaç gün sonra yazdi.

coach
12.11.2005, 18:42
yani fatih i oyundan almasinin sebebi devre arasinda fatih in oyundan çikmak istemesidir taktikle felan alakasi yok yani bizim hocada 15 dk. daha oyna alicam seni oyundan demis aynilarini niye yazdim çünkü ilk yazdigim mesaji kendim yazmama ragmen ben bile bi sey anlamadim da ondansmileys/smiley36.gif

Nytre
12.11.2005, 21:03
konuya geç katildim ama fatih sakat hala adam zorla oynuyor onun yaptigi fedakarlik takdirliktir..

sen t.direktor olsaydin geriye kalan 20 dakika için fatihi riske edermeyidn.. düsünsene adamin sakatligi nüksetse belki bir iki ay daha oynamayacak. fatih mi daha degerli üç puan mi

zanoylu
14.11.2005, 14:06
90 dk. oynamasi iyi olmazdi.Bence dogru olani yapti

hauptstrasse
15.11.2005, 03:05
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =bold>hauptstrasse Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>

ne demek ilk hata!!!

</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Zaten su forumda senden baska sasirmayan kimse yokhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gifArkadas topic açmis, kendine göre Halilhodziç'in yanlisini söylemis.. sen buna katilmayabilirsin ama herkes senin gibi düsünmek zoruindaymis tarzi cümleler kurma..Arkadas kendine göre hocanin yanlisini söyleyince hocayi istifaya mi çagirmis oluyor? Arkadas Halilhodziç'in hata yapma hakki yok mu demis? kendine göre durum degerlendirmesi yapip bizimle paylasmis,hepsi bu.. Sirf elestirmek için elestiriyorsun..

Ayrica bu konuyu nasil taraftara getirdin; PES! Arkadasin Halilhodziç'e getirdigi elestiriye anti-tez olarak hocayi savun, taraftarin ogünü dövmesini nerden hatirladin da soktun araya..

once son cumlenden baslayayim! daha dun bir yazindagokdeniz yuzundentarihin bu yonetimi affetmeyecegini yumurtlayan sensin ama ben ogunu doven seyirciyi gundeme getirince nerden araya soktum oluyorum! tarih kimi afetmez sence! ogunu doven uc bes iti kopugu mu yoksa gokdenize bir sans daha veren yonetimi mi!su temelei dayanagi olmayantutarsizca dusuncelerin yok mu senin!!!

ama asil konuya gelirsek! sen avukati misin bu basligi acan arkadasin?

sana ne benim kimi elestirdigimden! bir arkadasimiz hocayi elestirirse ve buna hakki varsa ben de daha geleli uc gun olmamis hoca hakkinda boyle bir baslikla boyle bir konu acan arkadas hakkinda bu tur birsey yazabilirim!

ne o no post cezasi mi vereceksin bana yoksa daha dahiyane fikirlerin mi var! bir derdin varsa e mail yaz ordan konusalim ama yok bir derdim diyorsan otur oturdugun yerde ....ma

mini FaNaTiK
15.11.2005, 14:20
Madem cevabi benden almak istiyorsun bu konuyu açmamdaki sebep Halilhodziçi elestirmek degil bunu daha önceki mesajlarimda belirttim ama fazla okumadigin belli oluyor..

Bu konuyu bir yazarin yazisinin bir bölümünden açtim ayrica elestiri olur hiçkimse bunu yapmani yasaklamiyor ama elestiri agzina bakarsan sebebi neymis tartismanin anlarsin..

Berat
15.11.2005, 20:39
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center><T>
<T>
<TR>
<TD ="bold">hauptstrasse Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999><T>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff><T>
<T>
<TR>
<TD ="text">

ne demek ilk hata!!!

</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>

Zaten su forumda senden baska sasirmayan kimse yokhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gifArkadas topic açmis, kendine göre Halilhodziç'in yanlisini söylemis.. sen buna katilmayabilirsin ama herkes senin gibi düsünmek zoruindaymis tarzi cümleler kurma..Arkadas kendine göre hocanin yanlisini söyleyince hocayi istifaya mi çagirmis oluyor? Arkadas Halilhodziç'in hata yapma hakki yok mu demis? kendine göre durum degerlendirmesi yapip bizimle paylasmis,hepsi bu.. Sirf elestirmek için elestiriyorsun..

once son cumlenden baslayayim! daha dun bir yazindagokdeniz yuzundentarihin bu yonetimi affetmeyecegini yumurtlayan sensin ama ben ogunu doven seyirciyi gundeme getirince nerden araya soktum oluyorum! tarih kimi afetmez sence! ogunu doven uc bes iti kopugu mu yoksa gokdenize bir sans daha veren yonetimi mi!su temelei dayanagi olmayantutarsizca dusuncelerin yok mu senin!!!

ama asil konuya gelirsek! sen avukati misin bu basligi acan arkadasin?

sana ne benim kimi elestirdigimden! bir arkadasimiz hocayi elestirirse ve buna hakki varsa ben de daha geleli uc gun olmamis hoca hakkinda boyle bir baslikla boyle bir konu acan arkadas hakkinda bu tur birsey yazabilirim!

ne o no post cezasi mi vereceksin bana yoksa daha dahiyane fikirlerin mi var! bir derdin varsa e mail yaz ordan konusalim ama yok bir derdim diyorsan otur oturdugun yerde ....ma

buram buram tahrik kokan bir yazi daha..ama cevap vermiyorum..gerek yok.. ayrica birseyi ya delikanli gibi yaz ya da hiç yazma..ne o "...." falan?

coach
16.11.2005, 12:24
arkadaslar birbirimize kirici olmayalim lütfen hepimiz bazen yorumlarimizda haddimizi asiyoruz bende yeni üyeyim bu msj.la belki bende haddimi asiyorum fazla yükleniyoruz herkeze ama forumdaki arkadaslarimizin daha dikkatli olmasi lazim "ilk hata sizce debumu"adli topici okudum ve benim yazdigim mesajda "FATIH TEKKE'YI OYUNDAN HOCA TAKTIK ICABI DEGIL FATIH'IN AGRILARINDAN DOLAYI OYUNDAN ÇIKMAK ISTEMESIDIR HALILODZIÇ'DE FATIH'TEN 15DK. DAHA OYNAMASINI ISTEMESIDIR" olay bundan ibarettir hocamiz gerçekten avrupada hatirli ve basarili bi hocadir destek verelim LÜTFEN!

CeSS
11.12.2005, 23:15
Bugüne kadar hocamiz hakkinda herhangi bir yorumda bulunmadim. Kendisini kisilik olarak begeniyorum. Ancak, geldiginden beri oynadigimiz tüm maçlarda ne yapmaya çalistigini anlayamadim. Sadece geçen haftaki fener maçinda ne yapmak istedigimiz belliydi. O maçta sergiledigimiz futbolda hepimizin hosuna gitti.

Bugünkü maçla ilgili olarak, yaptigi degisiklikleride anlamakta zorlandim. Sahada Ufukhan, Hüseyin, Adem ve Fatih dökülürken Simko ve Yattara'nin oyundan alinisi ve oyuncu degisikliklerinin geç yapilmasi takimimizi çok olumsuz etkiledi. Özellikle Yattara'nin oyundan alinmasi ve yerini gol makinasi Jun'a birakmasi . 10 kisi kalan Ankaraspor'u oldukça rahatlatti.

Bu Jeffersona kaleciligi ögretecegiz diye , her maç kahrolmak zorundamiyiz. Adam ben okumam diyor, biz hala israrla adam yapmaya çalisiyoruz. Jef'e verdigimiz sansi Tolga'ya vermis olsaydik, su an tolga'yi kazanmis olurduk. Ama Gs maçinda tolga bizi mahvettiya , bir daha kale görmesi çok zor. Ufukhan'inda her maç hatalari var. Özellikle bugünkü maçta 2 bariz hatasi varki, sansimiza gol olmadi. Yinede Ufukhanda israr ediliyor , onu kazanmaya çalisiyoruz. Bu çok güzel. Fakat bu Jefferson kaleci degil agabeylerim ,ablalarim. Top tutmaktan haberi yok bunun, tutabilecegi toplari bile yumrukluyor, gol yemedigi maç yok. Birazda Tolga'ya sans verilsin.

Ne zaman düzelecegiz bilmiyorum ama yeter artik, mideme agrilar giriyor, kalbim sikisiyor, stresten biçare olduk, kimsenin bize bu kadar aci çektirmeye hakki yok...

Berat
11.12.2005, 23:55
maçin 80. dakikasinda 2-1 galip durumdayken 4 defans oyuncusundan 3ünün yerlerini degistirmek mantikli mi acaba??

1) Kürsat oyuna girdi
2)Ufukhan sag bekten sol beke geçti
3)Tayfun tandemden sag beke geçti..

Senol Günes'in bu sene en çok elestirildigi olay anorthosis maçinin 80. dakikasinda defansi bozmasiydi..Sanirim aynihataya Vahid Hoca da düstü..

o anda muhakkak bizim su an düsünemedigimiz bazi seyler düsünmüstür ama demek ki yanlis düsünmüs..amma velakin; arkandayiz Vahid Hoca..Harbi adamsin..Ama harbi adam oldugun için, saha sonuçlarini belirleyenvatandaslararkanda durmazlarsa da isin zor...Edited by: Berat Tekke

ftunsal
12.12.2005, 01:27
bence hoca bu maçta bazi hatalar yapti.
maç içinde defansin göbegi ile oynamak atesle oynamak gibi bisey.
s.günes bunu yapti s.ligi uçtu. malesef vahid hocada bu maçta yapti. kendi degimi ile skandal bi maglubiyete imza attik.tarihimize numune bir maglubiyet olarak geçer malesef.
birde fatih de çok israrci oldu.lakayit bi vurusla golü kaçirinca ders niteliginde disari almaliydi.
lee de maçin basindan beri mirasyedi yi oynadi.

genede bu senenin bizim açimizdan tek kazanci VAHID HOCA DIR.sahip çikmaliyiz.

FERO61
12.12.2005, 02:45
herkes görevini yapti , aksilik iste olacak yaa...

beyler futbol 90 dk , olur böyle seyler s-ligi finalini hatirlayin...

binde 1 denk gelir, böyle bi maci bundan sonra ne ben görürüm ne de sen

bjk yi düsünelim artik

oflubektas
13.12.2005, 10:23
herkes görevini yapti , aksilik iste olacak yaa...

beyler futbol 90 dk , olur böyle seyler s-ligi finalini hatirlayin...

binde 1 denk gelir, böyle bi maci bundan sonra ne ben görürüm ne de sen

bjk yi düsünelim artik

Ah kadasum keske dedigin gibi 1000'de 1 denk gelse. Pazar günü yasadiklarimizin aynisini 15 gün önceki Rize maçinda yasayabilirdik. Son dakikaya 2-1 önde girerken rakip takim mutlak bir gol kaçirdi.Sonra dönen pozisyonu gol yaparak maçi 3-1 bitirdik.Keza bir hafta sonraki fener maçinda da hakem maçi 5-6 dakika fazla uzatsa kuvvetle muhtemeldir ki 3.golü biz yiyecektik. Çünkü maç biran önce bitsin diye korner atmayan,atilan korner için 2 kisi gitip tekösede top saklayan bizdik. Ancak bunun sorumlusu Vahid Hoca degil.Bu sezon içindefansta ayni sikintilari yasamaya devam edecegiz.Çünkü defansimizin "lideri" yok.Tolga'nin gitmesiyle Erdinç'in ne hale geldigi ortada.Yere göge sigdiramadigimiz hücum elemanlarimiz ise pres yapmak söyle dursun rakip hücumlarda orta yuvarlagin çevresine geçip alan daraltmayi bile düsünmüyorlar.(Szymek te bu isten vazgeçti ama sakatliktan yeni çiktigi için simdilik elestirmiyorum) Kondisyon ise apayri bir sorun.

Vahid Hoca için olumsuz seyler söylemek içinse devre arasindan sonra 2-3 maç geçmesini bekliyorum.Yoksa "onu niye aldin,bunu niye sokmadin" tartismalarinda her taraf kendince haklidir.

tsmaniac
13.12.2005, 22:57
sanki gençlerbirligi maçindan sonra arsenalle maç yapacaktikda riske
etmedi iyi takimin teknik direktörlügünü ebemde yapar önemli olan
takimi bulundugu zor durumdan çikarmaktir madem savasçiydin, generaldin
halil hoca o zaman niye kaçmaya çalisiyorsun?

61_dnc_TS
13.12.2005, 23:57
vahid ne diyosa dogrudur...