PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Umut Fransa Yolcusu

Vkgz
25.08.2010, 23:20
Trabzonspor'da geçtiğimiz sezon tartışılan isim olmasına rağmen bordo-mavililerin ileri ucunda en çok gole imza atan isim olan ve bu sezon başladığında formasını Teofilo'ya bırakan umut Bulut, Karadeniz ekibinden kopmak üzere.

Bugün yapılan ve Liverpool maçı öncesi son antrenman niteliği taşıyan çalışmada ilk 11'de olmadığını öğrenen ve isteksiz tavırlarıyla dikkat çeken umut Bulut kadro dışı bırakıldı.

Ajansspor.com muhabiri Alper Aslan'ın edindiği bilgilere göre Fransız ekibi Toulouse'nin resmi transfer teklifinden etkilenen ve yedek kalmak istemeyen Umut Bulut'un bordo mavililerden ayrılmak istediği belirtildi.

Şenol Güneş'in ise isteksiz oyunculara takım ruhu bu kadar uzun zaman sonra yakalanmışken taviz vermeyeceği, Jaja ile Tefilo ikilisiyle sezonu tamamlayabileceği kaydedildi.

Tecrübeli golcünün Fransız ekibiyle birkaçgün içerisinde anlaşarak takımdan ayrılması bekleniyor.

yağız61
25.08.2010, 23:21
umut kadro dışı.kaynak lig tv

yağız61
25.08.2010, 23:22
harbi çok üzüldüm iyi giden her şeyi berbat edecek bu yönetim yahu

Emir BAYRAK
25.08.2010, 23:23
http://ajansspor.com/futbol/superlig/h/20100825/umut_bulut_kadrodisi.html

Bıyıklıoğlu
25.08.2010, 23:23
Kaynak Lig tv diye kesinlik yok kesinlikle bence.lig Tv'de yalan yanlış haberler yapabiliyor.Çok iyi biliriz ki bu sene bizde Lig tv'nin demesine göre kesin anlaşma sağlamıştık.Yani demem o ki böyle birşey olacağını sanmıyorum.

Mustafa Gegüç
25.08.2010, 23:24
doğruysa ve giderse kötü olur

Burak
25.08.2010, 23:25
Bir teklif bize neleri kaybettirece kyarın sahada.

ozturk
25.08.2010, 23:26
yuh ya bir anda olanlara bak..

Emir BAYRAK
25.08.2010, 23:27
Şenol hoca'nın plansız hareket edeceğini sanmıyorum, bir teklif karşısında eğer oyuncu isteksiz davrandıysa doğru olanı yapmıştır diye düşünüyorum.

Burak TOSUN
25.08.2010, 23:29
Son hafta olmaz, olmamalı böyle bir transfer. Yapmamalılar, şampiyonluğa oynayacağımız sene son hafta satılan oyuncunun yerini kolay kolay dolduramayız.
Lütfen

Selçuk Aydın61
25.08.2010, 23:30
inanmıyorum bukAdar basit olmamalı huzursuzluk...

sessizkral_1
25.08.2010, 23:31
Giderse kötü olurmuş.bırakın ya.

son 2 yılda umutun kolayca harcadıgı 10larca gol pozisyonu yüzünden bir çok şeyi kaçırdık.

Burda umuta sallayanlar talip çıkınca yere göğe sığdıramıyor.

Umut zaten takımda bu saatten sonra ilk 11 çıkamazki.Jajada geldi.Yani şampiyonlukla Umutu bağdaştıranlar lütfen açıklasınlar.

Umut açık ve net gitmek istiyor.Ve gitmek isteyen bir oyuncuyu takımda tutamazsın.

Dolayısı ile bizim en uygun bonservisle göndermemiz gerek.4 milyon euroya yollayabiliriz.

Burak TOSUN
25.08.2010, 23:32
Giderse kötü olurmuş.bırakın ya.

son 2 yılda umutun kolayca harcadıgı 10larca gol pozisyonu yüzünden bir çok şeyi kaçırdık.

Burda umuta sallayanlar talip çıkınca yere göğe sığdıramıyor.

Umut açık ve net gitmek istiyor.Ve gitmek isteyen bir oyuncuyu takımda tutamazsın.

Dolayısı ile bizim en uygun bonservisle göndermemiz gerek.4 milyon euroya yollayabiliriz.
Öyleyse neden Fb maçında ona sarıldın? Neden o girdikten sonra takımın dengesi değişti, neden Ankaragücü maçında onun attırdığı diyebileceğimiz 2 gol var ve ondan önce o kadar net pozisyonlar yoktu.

sessizkral_1
25.08.2010, 23:34
Öyleyse neden Fb maçında ona sarıldın? Neden o girdikten sonra takımın dengesi değişti, neden Ankaragücü maçında onun attırdığı diyebileceğimiz 2 gol var ve ondan önce o kadar net pozisyonlar yoktu.

fener maçında alanzinhonun çıkması takıma pozitif hava kattı.Umutun girmesi değil.Umut bir sol açk değil.

Engin iyileşince umut o bölgedede şans bulamaz.

Hasan ZAİMOĞLU
25.08.2010, 23:34
giderse haber doğruysa tam bir amatörlük örneği göstermiş oluruz !

Burak TOSUN
25.08.2010, 23:35
fener maçında alanzinhonun çıkması takıma pozitif hava kattı.Umutun girmesi değil.Umut bir sol açk değil.

Engin iyileşince umut o bölgedede şans bulamaz.
Peki Engin'in tekrar sakatlanmayacağının garantisi var mı? Yada Teo'nun yada Jaja'nın.
Bu adamlardan herhangi birinin sakatlanması durumunda ne yapacağız?
Umut transferin son haftasında takımdan ayrılmamalı.
2-3 hafta önce olsaydı bu teklif belki kabul ederdik, ama şampiyonluğa oynayacağımız sene böyle bir riske girmek aptallık olur.

sessizkral_1
25.08.2010, 23:37
Peki Engin'in tekrar sakatlanmayacağının garantisi var mı? Yada Teo'nun yada Jaja'nın.
Bu adamlardan herhangi birinin sakatlanması durumunda ne yapacağız?
Umut transferin son haftasında takımdan ayrılmamalı.
2-3 hafta önce olsaydı bu teklif belki kabul ederdik, ama şampiyonluğa oynayacağımız sene böyle bir riske girmek aptallık olur.

tamamda adam gitmek istiyor?

tek hayali avrupada oynamak

sahtepass
25.08.2010, 23:38
Umut kadro dışı

Liverpool maçı incesi tesislere giren ve Toulouse'dan gelen teklifleri ileten Umut Bulut'un menajerlerine öfkelenen ve onları adeta kovan Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, futbolcusuna da kızmıştı. Şimdi ise Umut Bulut, zorlu Liverpool maçı öncesi kadro dışı kaldı.

kaynak : fanatik.com.tr

sessizkral_1
25.08.2010, 23:39
kadroya alınmaması kadro dışı bırakıldığı anlamına gelmezki.

Emre Bekar
Zamanlama müthiş valla helal olsun!!!

spormania
Yazın bir kenara:
Şampiyon neden olamadık diye sene sonu soracaklara cevabım olamadığımız gün bu gündür..

Burak TOSUN
25.08.2010, 23:40
tamamda adam gitmek istiyor?

tek hayali avrupada oynamak
Bir şekilde tutacaksın o zaman.

balıkesirli TS
25.08.2010, 23:40
eğer söylenenler doğruysa umut gitsin...takım yedekte kalıyor diye kimse mırın kırın edemez...oynadığı takım trabzonspor. sadece kötü olan transfer dönemi bitiyor futbolcu alamayız bu saatten sonra...

Utku61
25.08.2010, 23:41
Biri bunun şaka olduğunu söylesin !

Emre Emiroğlu
25.08.2010, 23:42
Uuuuh.. Umutu şampiyonluğun anahtarı da yaptık :) bravo :)

alaind
Anlamadığım Umutun tavrından çok taraftarın hemen Şenol Hocaya tepki göstermesi.Topçuyu antremanda gören , maçta gören , kampta gören değerlendiren hoca maşallah bizim çok bilmişler hemen teşhisi koyuyor hoca haksız .Size burdan söyleyim gitmek isteyen dursa da fayda etmez ve bu sene şampiyonluk kaçarsa bilin ki sizin gibi vara yoğa hocaya saldıranlar yüzünden olacak yazık birde kendinize trabzonsporluyum diyorsunuz çok yazık

Osman Yavuz
harbi çok üzüldüm iyi giden her şeyi berbat edecek bu yönetim yahu
Abi herşeyi de yönetime atıp kurtulmak bu kadar kolay olmamalı.Yönetim mi kadro dışı bırakmış.Araştırdınız mı?

Orhan Kahraman
25.08.2010, 23:43
kadroya alınmaması kadro dışı bırakıldığı anlamına gelmezki.

Ama kadro dışı bırakıldığı kadroya alınmadığı anlamına gelir malesef.

Burçak
ben inanmam bu habere

Burak
En azından şu maçı oynasaydık, çok mu zor bir gün beklemek.

Yılmaz
Umut Bulut kadro dışı !! avrupa kupalarında böylesi önemli bi maçın arifesinde transfer teklifi Umutun aklını cezbetmiş-çelmiş ve de doğal olarak performasına etki edeceği düşüncesiyle Şenol hoca kadro dışı bırakmıştır !! olayın içyüzü farklıdır belkide ??

Emre Emiroğlu
25.08.2010, 23:44
Hoca bıraktı da ne oldu ? gitmek istiyorum diye tesislere gelen adam ne bekliyordu ? oturup maça saatler kala durumunu konuşmayı mı ? Böyle salak zamanlama olurmu !

Tabikide kadro dışı kalmalı !

balıkesirli TS
25.08.2010, 23:45
profesyonel oyuncu böyle dönemde sahaya çıkar topunu oynar... trabzonun trabzonsporun tarihi maçı var yarın senin kafan karısık olacak buna hakkı yok bence umutun...

spormania
Uuuuh.. Umutu şampiyonluğun anahtarı da yaptık :) bravo :)

Umut anahtar değildi takımın bir parçasıydı..zaten bugüne kadar anahtar olduğu düşünüldüğünden bu noktalara kadar geldik...şimdi sen Selçuk'u Ceyhun'u Egemen'i tut bakalım takımda...

Orhan Kahraman
Abi herşeyi de yönetime atıp kurtulmak bu kadar kolay olmamalı.Yönetim mi kadro dışı bırakmış.Araştırdınız mı?

Olayı deyatları bilinmiyor lakin şuan gördüğümüz kadarıyla bu işi yönetimin liverpool maçından sonrasına sarktırmalı erteletmeliydi herkes hava yakalamışken olmaz bu kadar acemilik

Burak
25.08.2010, 23:46
Benım sayfama bırısı

umut kadro dışı değil arkadaşlar.şenol hoca menejerleri kovmuş kamptan.

yazdı. Insallah dogrudur.

akin0834
25.08.2010, 23:47
glowacki sakatlandı..umut gidiyo...nazar değdi bize..bence umut gitmemeli...umut girince takım farklı bi hevesli oynuyo..pozisyon buluyo..ankaragücü macını o cevirdi...fb macında sol acık oynadı mehmet topuz o kanattan gelemedi daha...

BurakG
bugün Umutu, Ferhat ve Burakla Forum da gördüm. Neşeliydi, ama bence Umut gidici.

Ali YILDIRIM
Umutun yaptığı büyük terbiyesizlik. Ne demek yedke kalmak istemiyorum? Oynarken oh güzel oynamayınca istemem bu takımı. Allah yardımcınız olsun Toulouse

Burçak
25.08.2010, 23:48
inanmayıın.
Umut gitmek istese bile bunu maç arifesi sorun yapıp takımı yanlız bırakacalk kadar karaktersiz birisi değiil.
Şenol Hocada amatör değil.
Lig Tv nin ne haberlerini gördük bugüne kadar.
Aslı astarı olmayan şeyleri gündem yapmadımı.
yine amacına ulaştı ama.

Yılmaz
Arkadaşlar hele bi durun yahu !! hemen asıp kestiniz , ya yönetimi ya umutu ya hocayı !! el insaf , biraz bekleyelim bakalım olayın iç yüzü neymiş ne değilmiş . tamam önemli bi maçın arifesinde oldu ama hemen birilerini infaz etmek-yargılamak doğru olmaz bence !

Orhan Kahraman
Benım sayfama bırısı

umut kadro dışı değil arkadaşlar.şenol hoca menejerleri kovmuş kamptan.

yazdı. Insallah dogrudur.

haberi bende okudum sonra umutu azarladığı da vardı burda idman var sen gitmiş menejerlerle konuşuyorsun doğru içeri (içeri neresiyse) demiş

ergin cesit
25.08.2010, 23:49
nasıl anladın gideceğini

Metin Ural
25.08.2010, 23:49
en cok murat tosun'un kiralanmis olmasina yanarim.

Kubilay ŞAHİN
25.08.2010, 23:50
Olamaz yahu olmaz.. Ulan böyle tam oturmuş bir kadro bozulurmu..

Çok basit gelen Toulouse yöneticilerine " şimdi git sezon sonunda tekrar gelirsin" diyeceksin..

Bakalım yapabileceklermi..

Ahmet Ocak
Allahım bu gunlerı de gordum ya sana sukurler olsun hadı umut hadı fransa senı bekler

yattarinho61
kardesim neymis bu umut yaa .. ya birakin gitsin, f.tekke gittiginde bu kadar hüzün yoktu , ne bicim taraftar var bizde anlamadim gitti

balıkesirli TS
25.08.2010, 23:51
Umut anahtar değildi takımın bir parçasıydı..zaten bugüne kadar anahtar olduğu düşünüldüğünden bu noktalara kadar geldik...şimdi sen Selçuk'u Ceyhun'u Egemen'i tut bakalım takımda...
umut kim egemen kim selçuk kim abartmayın umutu yahu...istemeyene yol vereceksin kapıyı da açmayacaksın...bu kadar...ahır değil o kulüp hekes bunu bilecek...daha olaylar netleşmedi belki de sadece umutun konsantrasyonunu beğenmemiştir senol güneş

Ali YILDIRIM
25.08.2010, 23:53
Olamaz yahu olmaz.. Ulan böyle tam oturmuş bir kadro bozulurmu..

Çok basit gelen Toulouse yöneticilerine " şimdi git sezon sonunda tekrar gelirsin" diyeceksin..

Bakalım yapabileceklermi..

Oyuncu kafaya takarsa bunu verim alınamaz. Bakınız yattara o istedi bu istiyor derken takımdan koptu bide sakatlandı sonrası malum.

Burak TOSUN
kardesim neymis bu umut yaa .. ya birakin gitsin, f.tekke gittiginde bu kadar hüzün yoktu , ne bicim taraftar var bizde anlamadim gitti
Tamam 1 hafta içerisinde, takıma sezon boyunca en az Umut kadar verimli olacak bir futbolcu bul, transfer et ve bunu zarara geçmeden yap.
Hadi bakalım yapabiliyor musun?

ESER
umut gitsin diyenler dualariniz kabul olmak uzere ancak umut gittiginde anternatifsiz oldugu gercegi ortaya cikacak malesef. insallah umut kaybedilmez,,

Mehmet Fatih Yavuz
Umut'un belki en katı savunucularından biri olarak tek yorum yapabiliyorum şu anda...

Eğer Umut liverpool maçına bir gün kala, yedeklik medeklik takıntısını da bahane ederek, gitmek istiyorum diyerek kulübe menejerleri ile geldi ise...

Cehennemin dibine kadar yolu var..
Tekrar ediyorum, eğer bunlar yaşandı ise...

Dört sene boyunca eğrisi ile doğrusu ile bu takımda kaçırdığı ile attığı ile kalmış, herşeye rağmen sözleşmesi iyileştirerek uzatılmış bir adamın yapacağı iş bu değil.

Umut öncelikle karakteri ile sevilen bir adamdı.
Bu kadar kritik ve zor bir maç öncesi bu davranış karaktersizliğin dik alası bir örnektir.

Karaktersizliği ortaya çıkan biri maradona olsa tutmasınlar, derhal gitsin!

Eğer haber doğru ise!

alaind
Şurda Umutun arkasından ağlayanları görünce benimde sinirden ağlayasım geliyor .Kendinize gelin akıllı olun....Daha düne kadar küfür yemediği dakkası olmayan adamın arkasından ağlamayın adam olun biraz adam.Kendi insanınıza sahip çıkın Şenol Hoca yaptıysa vardır bildiği.İki dakka da bindiğiniz dalı kesiyorsunuz asıl sizin gibi taraftarla bu takım şampiyon olabilirmi onu sorgulayın

yakarcı
25.08.2010, 23:54
Umutun yaptığı büyük terbiyesizlik. Ne demek yedke kalmak istemiyorum? Oynarken oh güzel oynamayınca istemem bu takımı. Allah yardımcınız olsun Toulouse
:alkış:bravo katılıyorum

yakarcı
25.08.2010, 23:56
umut gitsin diyenler dualariniz kabul olmak uzere ancak umut gittiginde anternatifsiz oldugu gercegi ortaya cikacak malesef. insallah umut kaybedilmez,,
size katılmıyorum eser karaca

ARAGORN01
Arkadaşlar kadro dışı durumu yok. Sinirlenip antrenmandan kovmuş , menajerleri ile birlikte. Sonuçta yarın ilk 11 başlatmaz ama geniş kapsamlı bir kadro dışı durumu yok.
Tarihi maç öncesi yapılan son antrenmanda sen menajerlerin ile oturup transfer konuşursan maçı da kenardan ya da tribünden seyredersin. Bence bu olay olmasaydı yarın ilk 11 de başlayacaktı, taktik te değişecek son dakikada. Burak ile başlayacağız yine ...

Emre7
umutun yerinde olsam 1 dk durmam
yönetimin yerinde olsam kadroda tutmaya çalışırım.
çok arayacağız....!

Emin Danışmaz
Umut bu takım için UMUT oldu aman yarabbim geri dönüp düşündüğüm ve buradan takip ettiğim yorumlar aklıma geliyor sadece gülüyorum bu takım için UMUT'u,umut görenlere.

Tam düşündüğüm gibi olmuş haber çıktığı gibi kadro dışı bırakılmalı demiştim dediğim olmuş.

Allah'ın selameti başına olsun UMUT.Biraz da FR leri deli et.Tüm yaptıkların için sana teşekkür ederiz.

Veysel Tomruk
25.08.2010, 23:57
Açıkçası bana pek inandırıcı bir haber olarak gelmedi.. Bekleyip görecez...Ama haberin doğruluğu varsa bu takımı baya olumsuz etkiler...

Emre7
Arkadaşlar kadro dışı durumu yok. Sinirlenip antrenmandan kovmuş , menajerleri ile birlikte. Sonuçta yarın ilk 11 başlatmaz ama geniş kapsamlı bir kadro dışı durumu yok.
Tarihi maç öncesi yapılan son antrenmanda sen menajerlerin ile oturup transfer konuşursan maçı da kenardan ya da tribünden seyredersin. Bence bu olay olmasaydı yarın ilk 11 de başlayacaktı, taktik te değişecek son dakikada. Burak ile başlayacağız yine ...

ersinduzen twitter mesajı:

son dakika: toulouse'un transfer etmek istediği umut bulut, liverpool maçının kadrosundan çıkartıldı...

ESER
Oyuncu kafaya takarsa bunu verim alınamaz. Bakınız yattara o istedi bu istiyor derken takımdan koptu bide sakatlandı sonrası malum.

satisina izin verilmez ise sicagi sicagina belki uc-bes gun etkiler umutu ama uzun vadede bir sorun olacagini sanmam. adamin geldigi gunden beri yedigi kufur bagdat a yol oldu ama banamisin demedi, cikti isini yapti. bu olay iyi yonetilir ve yattaraya yapilanlar gibi duzmece basin toplantilari ile vaziyeti idare et bizde seni satalim ayaklari yapilmaz ise umut kaldigi yerden devam eder,

Samet Yildirim
25.08.2010, 23:58
Gitmek istemesi dogal anlayisla karsilamak lazim fakat yerini kiminle ve nasil dolduracaksin ?? P.tesiye kadar süre var.

Emin Danışmaz
25.08.2010, 23:59
Şurda Umutun arkasından ağlayanları görünce benimde sinirden ağlayasım geliyor .Kendinize gelin akıllı olun....Daha düne kadar küfür yemediği dakkası olmayan adamın arkasından ağlamayın adam olun biraz adam.Kendi insanınıza sahip çıkın Şenol Hoca yaptıysa vardır bildiği.İki dakka da bindiğiniz dalı kesiyorsunuz asıl sizin gibi taraftarla bu takım şampiyon olabilirmi onu sorgulayın

Günü kurtarma fikrinde olanlara ve birden bukalemun olanlara bu yorum sanırım birşeyleri düşünmek için yeterlidir.

Muhammed

Jaja oynasaydı bari :o

ARAGORN01
ersinduzen twitter mesajı:

son dakika: toulouse'un transfer etmek istediği umut bulut, liverpool maçının kadrosundan çıkartıldı...

tamam işte , Antalya maçında tekrar yedek kadroya girer.Benim tanıdığım Şenol hoca bu saatten sonra yönetim satmak istese bile satışına izin vermez.

TSercaN
26.08.2010, 00:00

Ya nerden biliyosun boyle dedigini guzel kardesim.

Adam a onca kufur edilir iken sozlesmesini uzatti gitmedi bir yere de, boyle teklif gelince mi huzursuzluk cikaracak?

Lutfen boyle bilip bilmeden yazip durmayin. Olay in ic yuzunu ogrenin sonra adama yuklenin.

Merve H.Oğlu
26.08.2010, 00:00
Lig Tv'de program başlıyor şimdi Günün Sonu diye izleyelim bakalım neler diyecekler. Can Karyağdı bağlanır heralde..

Mert Marabaoğlu
26.08.2010, 00:01
yok artık ya ..

neler dönüyor kim bilir ...

kutup61
olay net olmadığı için şimdi konuşmak çok doğru değil,
gitmek istediğini varsayarsak eğer (Sadece varsayım tabi) yolu açık olsun demek düşer bize.
yeteneği ve gücü ölçüsünde çok hizmet vermiştir ve o hizmeti verecek benzer ayarda oyuncu bulunabilir kanımca.
işleyen dişlilerin değiştirilmesi tabi ki iyi değil ama seçenekler bunu gerektiriyorsa gitmesi herşeyin sonu olmamalı,
forvet hattımız bu eksikliği tolere edecek güçte.

Emin Danışmaz
Bu takımda yeni bir transfer olduğunu niçin düşünmüyorsunuz?JAJA niçin alındı bu takıma hiç merak etmiyormuyuz.YAZIK YAZIK.

ntvspor u açın.

Selçuk Aydın61
ntv spor trabzona baglanıyor umut kadro dışı diyor açın

Özkan
En iyi yerli forvet bizdeydi ve onu kaybetmek üzereyiz. Yönetim ve Şenol Güneş Umut'un transfer sezonunun bitmek üzere olduğu şu günlerde gitmesine izin verirse benim gözümde biter. Şampiyonluk iddiamız da başlamadan biter.

Ha-kan
26.08.2010, 00:02
yiihuuu kurtuluyoruz inşallah

Effective61
Ntvspor trabzona bağlanıyor.

Burak TOSUN
Bu takımda yeni bir transfer olduğunu niçin düşünmüyorsunuz?JAJA niçin alındı bu takıma hiç merak etmiyormuyuz.YAZIK YAZIK.

ntvspor u açın.
Bu konuyla ilgili bir yazım vardı.

Orhan Kahraman
26.08.2010, 00:03
Senol hocama bir alkış eğer yazılanlar çizilenler doğru ise böyle bir zamanda gitmekden bahsedilmemeli bahsedersen kalırsın kadro dısı helal senol hocam oteki topçularımız için de ders alınacak bir durum bence (eğer yazılan çizilen doğruysa tabi) yarın çıkar kokusu

ESER
26.08.2010, 00:03
size katılmıyorum eser karaca

saygi duyarim, insallah ben yanilirim ve olasi umutun satilmasi durumunda aramayiz. ama ben umut un faydali bir adam oldugunu dusunuyorum.

Selçuk Aydın61
26.08.2010, 00:04
umut sakatım dedigi için kadro dişi kalmış... ama doktor kontrolu ıstemış dogrumu diye .... kaynak ntvspor canlı baglantı

Mert Marabaoğlu
Umut büyük ihtimalle Touluse'daymış ..

ntvspor'da söledi ..

akin0834
umut un yerine burakla başlarsa yeniliriz...alanzinho yay başlarsa cok pozisyon veririz yine...jaja diyorum oyüzden xD görelim ya bi adamımızı..niang 3 maca cıktı

Özkan
26.08.2010, 00:05
Sezonu 2 forvetle tamamlamamızı normal gören arkadaşlar var burada. Ligimizdeki yabancı kısıtlamasından bihaber olanlar var.

Beyler, Türkiye'nin en iyi yerli forveti gidiyor, siz ise onun yerine Tekke gibi, M. Yıldız gibi müzmin sakatları öneriyorsunuz.

AKSOY_61
26.08.2010, 00:05
O şerefsiz menejerlerin işi ne tesislerin içinde?
Sayın yönetim hoca ne işe yarar bu klüpte?

Umuta yüklenenen hiç yüklenmesinler bence o küfürü karşılığım
küfür olurdu sineye çekmek değil.
Yönetim+anabacı bırakmayn taraftar+toulose el ele umut fransaya

Ne güzel be.
Böyle bir zaman çok güzel be.

En iyi oyuncularımızdan biri böyle bir zamanda hiç parasına gidecek.
Büyük takım böyle yönetilir işte!!

agasaro
26.08.2010, 00:06
Umut için hayırlı olsun derim ancak. Oynarken hep yüreğini koydu, hep gol atmak istedi. Bir kere bile isteksiz görmedim. Kendisine teşekkür ederim hizmetleri için. Ona güzel bir veda hazırlamalıyız.

MehmeTS_ADANA
26.08.2010, 00:06
valla ben şahsen umutun gitmesini hiç istemem ama değil umut kim olursa olsun bir takım tek futbolcuya bağlı kalmamalı iyi para veriyorlarsa satılsın.gitmek isteyen adamdan hayır gelmez.ama şu bi gerçekçi fransa ligi umut yapısında futbolcuya çok uygun başarılı olma ihtimali yüksek

Emre7
26.08.2010, 00:07
alternatif kadro kurabilir durumdan 11i zor oıluşturur hale geldik.
glo'nun sakatlığı umutun satışı şu dönem için tehlikeli!

agasaro
26.08.2010, 00:08
Bir oyuncu eğer gitmek istiyorsa gitmelidir, kal demek anlamsızdır. Taraftarların da arasında Umut konusunda çatlak sesler varken ben gitmesinin kendisi için de iyi olacağını düşünüyorum.

Bekir
Darısı Alanzinho ve Burak'ın başına...

sessizkral_1
messi trabzonsporda oynasa ve menejerleriyle kampa gelse onu bile kovarım..burası trabzonspor mahalle takımı değil..liverpol maçında önce böyle bir harekete kalkışacaksın hemde kaptansın sen ya...kaybolsun gitsin....herkes diyorki şu kadar katkı sağladı bu kadar gol attı takıma ahenk kazandırıyormuşş.karşılığınıda alıyor fazlasıyla ..milyondolarları götürürken iyi işi bu katkı sağlamak için alıyorlar zaten bu paraları......demekki jaja ve teofilo gözünü korkutmuş.....jaja ve teo iyi topçu bunu umutta gördü ve kendi kendine dediki ben bu takımda kadroya giremem yolun açık olsun...aslında umutun kendini geliştirdiğini düşünüyordum ama gidene kal diyemem giden gider zaten...

fearless61
şenol güneşe sakatım diyerek kadroya girmek istemedi ama bu haftaki bütün antremanlara katıldı... klüpten yapılan açıklamada eğer umut sakat değilse büyük cezalar alcak dendi... Ama umutu umut yapan trabzonspordur eğer gidecekse de bu şekil olmamalıydı tabi sakatsa günahını almak gibi olcak ama bu tekliften sonra şenol güneşe sakatım diyerek maç kadrosunda olmamak istemesini hiç yakıştıramadım.. Bende gitmesi bizim için daha hayırlı olur yolun açık olsun

kutup61
26.08.2010, 00:09
ortalığı karıştırmak değil niyetim ama Türkiye'nin en iyi yerli forveti lafı da bayağı iddaalı olmuş, hele milli olsaydı bari yahu.

Selçuk Aydın61
26.08.2010, 00:10
yattara meselesine dönmez umarım ..... sakatım demiş eyer sakat deilde yalan sölediyse asmak lazım......

Yağızhan Sağnak
Ya nedir bu Umut aşkı bu kadar önemli miydi bu adam? Neler söylendi burda Umut hakkında şimdi kalkmış herkes diyo ki Liverpool maçı öncesi nedir bu diye, Umut kurtarırdı bizi hemi ? ya bırakın Allah aşkına.

Mehmet Fatih Yavuz
Hele işin içinde yalan varsa, aman aman aman....

3,5m euro falan diyorlar.

Hemen satın, ama şöyle 100-150 bin dolarlık bir cezadan sonra!

Orhan Kahraman
İyi bir yedek olacaktın ya sol açıkta da çok beğeniyordum oldu mu şimdi hiç bu

Neyse buluruz bir umut daha :)

Gümüshane
26.08.2010, 00:11
umut gönderilip makakula alinacakmis.

kaynak: Can karyagdi

Aygün GÜNDOĞDU
26.08.2010, 00:11
Yönetim kurulu, Umut'un transferi sonunda Makakulayı transfer edebileceğini bildirdi.. Can Karyağdı

fearless61
26.08.2010, 00:12
Bizim meselemiz umuta gelen teklif veya gitmek istemesi değil.. YAptığın çok ayıp umut 2 maç yedek kaldın diye tesislerle menejerinle gelmek ne demek bu yaptığının adı terbiyesizlik başka hiçbirşey değil inş gidersin....

Mert Marabaoğlu
umut gönderilip makakula alinacakmis.

kaynak: Can karyagdi

mantıklı ..

eraytaskin61
makakulayı alabilirmişiz

hamucera
sadce ve sadece yönetimi eleştiriyorum şu anda ,

önemli maç öncesi takımın forvetini satmak için masaya oturduğunuz için

alaind
26.08.2010, 00:13
Böylesine önemli bir maçtan önce takımını satan adamın arkasından ağlamayın.Hiç bir şey olmaz Umut gitti diye.Yarınki maçta elersek umuta ve onun arkasından ağlayanlara en güzel ders olacaktır.

Orhan Kahraman
26.08.2010, 00:13
Vay anasini sayın seyirciler maku he enteresan

balıkesirli TS
26.08.2010, 00:14
messi trabzonsporda oynasa ve menejerleriyle kampa gelse onu bile kovarım..burası trabzonspor mahalle takımı değil..liverpol maçında önce böyle bir harekete kalkışacaksın hemde kaptansın sen ya...kaybolsun gitsin....herkes diyorki şu kadar katkı sağladı bu kadar gol attı takıma ahenk kazandırıyormuşş.karşılığınıda alıyor fazlasıyla ..milyondolarları götürürken iyi işi bu katkı sağlamak için alıyorlar zaten bu paraları......demekki jaja ve teofilo gözünü korkutmuş.....jaja ve teo iyi topçu bunu umutta gördü ve kendi kendine dediki ben bu takımda kadroya giremem yolun açık olsun...aslında umutun kendini geliştirdiğini düşünüyordum ama gidene kal diyemem giden gider zaten...
ağzına sağlık kardeşim... ama olayların kokusu çıksın bakalım ne olacak...belki de sadece performans sorunu vardır umutun hemen suçlamayalım yarını bekleyelim

Yağızhan Sağnak
26.08.2010, 00:15
Defolsun gitsin.

magicyattara
26.08.2010, 00:15
Şampiyonluk için Umut'a ihtiyacımız var..giderse büyük darbe yeriz..de her şey bir yana bu adam neden kadro dışı kaldı..can sıkıcı bir durum..Umut'a yakışmayan hareketler bunlar..

Daha önce Umut'un sakatlandığını hatırlayan var mı..

Gülyalı
26.08.2010, 00:16
Bu da mı gol değil Umut?

fearless61
sadce ve sadece yönetimi eleştiriyorum şu anda ,

önemli maç öncesi takımın forvetini satmak için masaya oturduğunuz için

yönetimi suçlamana anlam veremiyorum yönetimlik bi olay yok ortada... Adam sakatım diye bahane sürüp menejeriyle klübe geliyo... Bu oyuncunun trabzonda 1 dakika bile daha durmaması lazım ayıp ettin umut... Böyle önmli bir maç öncesi böyle bi olayla takımda gündeme gelmen hiç olmadı

hamucera
sen kimsenin talip olmadığı makakulayı almak için yurt dışlından transfer teklifi gelen oyuncunu sat,

lig başladı ve hazırlık kampı geçirmeyen bir oyuncu,
çok mantıklı çok

hey Allah'ım yaaa

TAMTÜRK61
Neyse Livepool maçından gerçek durum ortaya çıkar. Bekleyelim bakalım...

hamucera
26.08.2010, 00:17
yönetimi suçlamana anlam veremiyorum yönetimlik bi olay yok ortada... Adam sakatım diye bahane sürüp menejeriyle klübe geliyo... Bu oyuncunun trabzonda 1 dakika bile daha durmaması lazım ayıp ettin umut... Böyle önmli bir maç öncesi böyle bi olayla takımda gündeme gelmen hiç olmadı

keşke bu görüşme cuma günü olsaydı,

ayrıca Umut'un sakat olduğu sadece ortaya atılan bir iddia ve gerçeklik payı olduğunu kimse doğrulamıoyor,

Orhan Kahraman
26.08.2010, 00:17
Habu makuyuda bize kakalamaktan bikmadilar mı

Emre7
26.08.2010, 00:18
satılmamış kombineleri 1 güne bitirmek istiyorlarsa, tekke daha iyi otuturur.

Gülyalı
26.08.2010, 00:19
Liverpool maçı gecesinde Toulouse yetkilileri gelip bizim futbolcuyu nasıl ayartıyor bu kısımda kaldım şuan.

KÖKSAL AYDIN
Teo nun 5 maçta bir gol atmasını bakalım kaldırabilecek mi bu taraftar?

Fener maçında gördük Teo'yu...

Nihat Güneş
Böyle kritik bir maç öncesi bu tarz gelişmelerin yaşanması üzücü. Umut gidebilir iyi bir paraya. Umutu kaybetmek şampiyonluğu kaybetmek değil, zaten bu kadroda tek forvet oyanayamacaktı ,sol açık derseniz engin on kat daha iyi yapar o işi umuttan.

Umuttan sonrası için 2 forvetle tüm sezon yürümez. Can karyağdı'nın dediğine göre umut gittikten sonra Makukulayla anlaşıcakmış yönetim. Bu haber doğruysa kaybettiğimiz birşey yok aksine tam isabet .Ama keşke şu Liverpool maçını bir atlatsaydık, ondan sonra yaşansaydı bu olaylar.

Ufuk Bayraktar61
Allah belasını versin bu yönetimin.. lan has güzel gidiyoruz ne istediniz bu takımdan. makakulaymış, alın makakulayıda sokun bi tarafınıza..

UMUT için yediğim cezadan da hiç sıkıntı duymam..

yarın inşallah turu geçeriz.

1 hafta yokum eyvallah

fearless61
26.08.2010, 00:20
keşke bu görüşme cuma günü olsaydı,

ayrıca Umut'un sakat olduğu sadece ortaya atılan bir iddia ve gerçeklik payı olduğunu kimse doğrulamıoyor,

Yardımcı başkanın açıklaması aynen şöyle... Umut şenol güneşe sakat olduğunu bildirdi ama maçtan sonra sağlık kontrolüden geçirecez eğer sakat değilse büyük cezalar alabilir... Herşeyi geçtim klübe menejeri ile gelmesini hiç yakıştıramadım... Yönetimin elini kolunu bağlıyor... Gitmek isteyen bir futbolcu o takıma hiçbir katkı sağlamaz bu kim olursa olsun... BEn sadece yönetimi suçlamana anlam veremedim o kadar yönetimin elini kolunu bağlayan umuttur

alaind
26.08.2010, 00:21
sevineceğimiz yere birbirimize girdik.Liverpoolda gerard yok , torres yok , maxi yok , mash yok adamlar gene rahat biz umut gitti diye ağıt yakıyoruz.kendinize güvenin biraz korkak olmayın erkek olun erkek

Orhan Kahraman
Teo nun 5 maçta bir gol atmasını bakalım kaldırabilecek mi bu taraftar?

Fener maçında gördük Teo'yu...

Harbi görebildin mı ?

İyi toplar indirdi defans 2lisini sürekli dışarı çıkardı pesinde gezdirdi

Bende sadece ben gördüm sanıyordum :)

hodlu
Herşey yolunda giderken Allahım bu şaka olsa gerek.İnanılır gibi değil.........

Y-DRMS
Giderse dediğim gibi hayırlısı olsun satılmayacak oyuncu yok ama bu kadar önemli bir maç öncesi bu tür bir uygulama yanlış bu takımdan kimler gitti umut gitse ne olur eğer ki giderse hayırlısı olsun yalandan sakatım diyip taraftarı kandırıyorsa da yorumsuz diyorum.

Kerimcan Yıldırım
26.08.2010, 00:22
Bakın elin Liverpool taraftarı forumunda ne yazıyor:

"Maybe the best lesson we can take from trabzonspor is a lesson in optimism and support. A 20k capacity and a budget smaller than wigan can take you a long way, but a strong and dedicated fan base can take you even further."

"Trabzonspordan alabileceğimiz en iyi ders iyimserlik ve destek konusunda olur herhalde. 20.000 kişilik bir stad ve Wigan'dan daha küçük bir bütçe sizi bayağı bir götürebilir, lakin güçlü ve adanmış bir taraftar topluluğu daha da ileri götürür."

Bu dakikada şu ya da bu detayı bahane edip bozgunculuk yapan taraftarlarımıza kapak olsun.

Zafer Fidan
26.08.2010, 00:23
Yolu acik olsun. Fransizlar biraz sac bas yoldursun :D

Yarin Liverpool gibi bir takima karsi macin var, menejerlerinle tesislere geleceksin? Vaybe.

KÖKSAL AYDIN
26.08.2010, 00:24
Harbi görebildin mı ?

İyi toplar indirdi defans 2lisini sürekli dışarı çıkardı pesinde gezdirdi

Bende sadece ben gördüm sanıyordum :)

Bizim taraftarı bana anlatmayın.

Teo 5 maçta bir gol atacak bir topçu.

Bizim taraftar sabırsızdır.Göreceksiniz.2 hafta daha gol atamasın TEo, homurtular başlayacaktır.

Tolga Kurt
Gitmesin ama Yedek oynasın. oyunun kontrolunu kaybettiğimizde girince çok faydalı oluyor..

Makukulayı alıncada yabancı sıkıntısı olcak şimdi... Glowcki Cale Colman Yattara Alanzinho Jaja Teo Makukula

hamucera
Yardımcı başkanın açıklaması aynen şöyle... Umut şenol güneşe sakat olduğunu bildirdi ama maçtan sonra sağlık kontrolüden geçirecez eğer sakat değilse büyük cezalar alabilir... Herşeyi geçtim klübe menejeri ile gelmesini hiç yakıştıramadım... Yönetimin elini kolunu bağlıyor... Gitmek isteyen bir futbolcu o takıma hiçbir katkı sağlamaz bu kim olursa olsun... BEn sadece yönetimi suçlamana anlam veremedim o kadar yönetimin elini kolunu bağlayan umuttur

ben bunları resmi olarak duymadan inanmam,

ayrıca Yattara sakat değil diyenler de yanı kişilerdei unutmayın

hodlu
Umut Bulut çok değerli olduğu için değil işler yolunda giderken bu transfer işi nerden çıktı.Birisi bunu çıkıp açıklasın........

Tolga Kurt
26.08.2010, 00:25
Şu yattarayı bi Türk yapmadılar varya şerefsizler :@

Şenol Altunsoy
26.08.2010, 00:26
Helal olsun sana Umut kaleyi kolay tutturamıyordun ama kendi kalene süper bir gol attın

hamucera
26.08.2010, 00:26
Umut Bulut çok değerli olduğu için değil işler yolunda giderken bu transfer işi nerden çıktı.Birisi bunu çıkıp açıklasın........

sizce neden çıkmış olabilir,

çünkü biz liverpolu elersek yer yerinden oynar

Gülyalı
26.08.2010, 00:27
Bu dakikada şu ya da bu detayı bahane edip bozgunculuk yapan taraftarlarımıza kapak olsun.
Bunu şahsıma hakaret olarak algılarım.Herkes mantıklı şekilde bunun zamansız olduğunu söylüyor.Konuşsan dert konuşmasan dert.

Umut'un da aklına olayım.Madem rest çekeceksin oyna yarınki maçı paşalar gibi defol git.Arkandan ağlayan ne olsun.

Kenan Berber
Böylesine önemli bir maçtan önce takımını satan adamın arkasından ağlamayın.Hiç bir şey olmaz Umut gitti diye.Yarınki maçta elersek umuta ve onun arkasından ağlayanlara en güzel ders olacaktır.

aynen öylee.. Fatih gitti bu takımdan Fatih.. Umut gitmiş ? yeri dolar ..
ama burukluk var içimde ne yeri ne de zamanı kardeşim..
ya azcık iyi gidiyoruz hoooop bi olay çıkıyor hiç beklemediğin yerden. Makukula tatmin etmiyor arkadaşım beni madem gitti yedek yada as bi güç kaybettik adam gbi 'tartışılmayacak' bir golcü al başkan MADEM ŞAMPİYONLUK İSTİYORUZ!

KÖKSAL AYDIN
Umut'a giderse yeni takımında başarılar.

Orada rahat da eder.

İnşallah yarın ki maçta da 1. maçta aradığımız gibi Umut'u aramak zorunda kalmayız.

carolo
boyle birsey olamaz! forvet sayisini daha yeni 3e çikardik geri ikiye inmemeli alternatifli bir kadromuz olmali ne yani mrat tosunu da gonderdik elimizde sadece forvet teofilo kaliyor jajanin tam olarak bir forvet olmadigini sayarsak ne yani guluncek durum tek forfetlemi ligde devam edecegiz!!! çok komik bi durum tek forvetle oynanirmi butun lig boyunca! alternatifli bir kadromuz olmali su sansizligimza bakin yarinki liverpool maçinda rakibi yipratmak için onemliydi umut bizim sampiyonluk umudumuz gine hayallerde kalacak galiba ...!

Emre7
26.08.2010, 00:28

her maç annesinin babasının hal ve hatrını soruyorduk. bu mübah
gelen cazip teklife evet demesi adilik öle mi.
çuvaldızı geçtim, raptiye batıralım. müslümanlık öğretmenden abdestli gezmeyi bilmek gerek.

Oruç
"Zil" yahut "kına" isteyenler adreslerini özele yollasın lütfen.

Not:Kargo ücreti tarafımıza aittir. Türkiye'nin her yerine 24-72 saat arası kargo ile siparişler gönderilmektedir.

Mustafa Gegüç
olayın doğruluğu ve nasıl geliştiği konusunda resmi açıklama gelmeden ortalığı yakmanın lüzumu yok

Özkan
Evet, Umut Türkiye'nin en iyi yerli forvetidir. Daha iyisi kimse yazın ve bizi aydınlatın.

Liverpool hükmen yenilmezse tur elimizden gitmiştir.

hodlu
Bu takım şampiyon olamaz arkadaş ben bu gece buna inandım.Herşey güzel giderken böyle yerle bir oluyoruz.Geçen sene Bursa böyle saçmalıklar yaptı mı sorarım size. Biz boşu boşuna havanda su dövüyoruz..............

Hüseyin Hatırlı
Umut ediyorum ki bunların hepsi yalan...

Benim kafamdaki umut profili bu durumda takımı bırakıp gitmek istemez madem istiyordu avrupaya yolculuğu sözleşme imzalamazdı!

Orhan Kahraman
26.08.2010, 00:29
Umut'un gitmesi,kalması onemli degil yeri doldurulamayacak topcu yoktur ama kimseninde tarih yazmaya bu kadar inanmış olduğumuz bir gecede bu taraftarın boğazına kilcik batırmaya hakkı yoktur , sinek kucuk olsada migde bulandırıyor

Cuma gunü medyaya düşse bu haber kimse sallamayabilirdi
Menejerlerin gelmesi getirilmesi izin verdirilmesi bir tek taraftarın sucu değildir geri kalan alayının suçudur

yağız61
26.08.2010, 00:29

durumun özeti bu. ayrıca taraftar umutun kendisinden değil gol atamamasından rahatsızdı.iyi bir golcünün yanında umut a kimse tek kelime etmezdi vesselam.

hamucera
26.08.2010, 00:30
Bu takım şampiyon olamaz arkadaş ben bu gece buna inandım.Herşey güzel giderken böyle yerle bir oluyoruz.Geçen sene Bursa böyle saçmalıklar yaptı mı sorarım size. Biz boşu boşuna havanda su dövüyoruz..............

işte ben bunun için yönetime kızıyorum,

adamlar her Sercan transferi gündeme geldiğinde satmayacağız ediler açıkça basın yoluyla,

ama sağolsun bizimkiler parayı duyunca hemen masaya oturdular

Oruç
Helal olsun sana Umut kaleyi kolay tutturamıyordun ama kendi kalene süper bir gol attın

Gazete haberlerine itibar edip de kesin yargılarda bulunmak ne kadar doğru ?

Üstelik "İstanbul medyası" diye diye her gün eleştiriyoruz bunları. Yanlış mıyım ? Daha ortada resmi açıklama yok ama Umut'u satan satana.

İşte Trabzonspor taraftarı bu. Hiç değişmeyecek.

A.Gökhan AKIN
böyle bir maç öncesi umut'un yaptığı terbiyesizlikten başka bişey değildir. Gideceksen Bekle liverpool maçından sonra git.. Sanki isteyen takımda real madrid mübarek

yattarinho61
26.08.2010, 00:31
"Zil" yahut "kına" isteyenler adreslerini özele yollasın lütfen.

Not:Kargo ücreti tarafımıza aittir. Türkiye'nin her yerine 24-72 saat arası kargo ile siparişler gönderilmektedir.

kardesim ne diyorsun ya ?? sanki messi gidiyor elimizden, ALT tarafi bi umut bulut..

sametaydin

Katılıyorum. Her defasında böyle oluyor.

munzevil
itidalli olalım yarını bekleyelim derim afaki konuşup umuta yüklenmeyelim.
işin içi nedir iyice bir öğrenelim.

Full HD
Selaminaleykum

Benim haberim yok ne yapmiski Umut?

alaind
26.08.2010, 00:32
Bu takım herşey güzel giderken birinin yellenmesi ile morali bozulan taraftar yüzünden şampiyon olamaz.Bursa taraftarı bizim gibi yaptımı onu sorun kendinize

olcay_61
Bizim taraftarı bana anlatmayın.

Teo 5 maçta bir gol atacak bir topçu.

Bizim taraftar sabırsızdır.Göreceksiniz.2 hafta daha gol atamasın TEo, homurtular başlayacaktır.
umut ve taraftar ilişkisini anlattın bence :) umut baya bi kıymete binmiş 3-5 milyon euro az bence :)
şu dönemde umutun gitme ihtimaline karşıyım ama bir anda umutu göklere çıkarmanın da mantıksız olarak görüyorum.
not: umutun satılması ihtimalinde makakula yerine holoskoyu tercih ederim ama bjk ucuza vermez bu olaydan sonra..

hodlu
Umut Bulut bu işte 'Ahlak dışı' davranmaktadır.Sözleşmen var ve ben gitmek istiyorum diyorsun.Şimdi yönetim şunu yapacak, kadro dışı bırakıp paf takımına yollayacaksın cümle aleme örnek olsun.........

Erdinç Barutçu
26.08.2010, 00:33

Üstelik "İstanbul medyası" diye diye her gün eleştiriyoruz bunları. Yanlış mıyım ? Daha ortada resmi açıklama yok ama Umut'u satan satana.

Peki Şenol hoca da gazeteleri okuyup mu Umut'u kadro dışı bıraktı.Şenol hoca bile geçen yıl onun için ne kadar çok ısrar etti, buralarda bizlerden çok laf yedi...Peki karşılığı ne oldu?Demek ki profesyonel bir oyunucunun yapması gereken hareketi yapmadı ve Şenol hoca o yüzden kadro dışı bıraktı....Yoksa bu takım "gazete haberleriyle" yönetilmiyor....Hak edilen bir ceza var demek ki..

SDanışmaz
26.08.2010, 00:34
Gitsin veya gitmesin sorun o değil.
Neden bu teklif Liverpool maçı öncesi geldi?

Geçmişte tam çıkıştayken Yattara'ya yapılan teklifi unutmadım...

Armağan Dere
26.08.2010, 00:35
Yazın bir kenara:
Şampiyon neden olamadık diye sene sonu soracaklara cevabım olamadığımız gün bu gündür..

:)..Umut Bulut yüzünden şampiyonluğu kaçırırız ama emin ol ki 2 maçtır öle böle idare eden Umut yüzünden şampiyonluğu kaybetmiyoruz...Gabriç geri kazanılır ya da Cangele alınabilir Kayseriden...

Mustafa Gegüç
26.08.2010, 00:35
millet çok düşünmekten motoru yaktı, ben kaçayım en iyisi yoksa akıbetimiz aynı olacak :D

Burak TOSUN
26.08.2010, 00:36
4 yıldır altyapımız hala forvette değil oynayabilecek, alternatif oluşturabilecek bir futbolcu bile çıkartamamışsa yazıklar olsun.
Şimdi olsa güzel bir genç alternatifimiz, yolla Umut'u pişsin o ama yok. Nasıl altyapıysa yıllardır bi Barış'a bel bağladık kaldık öyle.

Oruç
kardesim ne diyorsun ya ?? sanki messi gidiyor elimizden, ALT tarafi bi umut bulut..

Messi ne alaka şimdi ? Bu akşamki maçtan sonra Cale'ye sövenleri göreceğim.

Peki Şenol hoca da gazeteleri okuyup mu Umut'u kadro dışı bıraktı.Şenol hoca bile geçen yıl onun için ne kadar çok ısrar etti, buralarda bizlerden çok laf yedi...Peki karşılığı ne oldu?Demek ki profesyonel bir oyunucunun yapması gereken hareketi yapmadı ve Şenol hoca o yüzden kadro dışı bıraktı....Yoksa bu takım "gazete haberleriyle" yönetilmiyor....Hak edilen bir ceza var demek ki..

Bilgi birikiminiz önünde saygıyla eğiliyorum.

Orhan Kahraman
Açıkcası ben halaa inanmıyorum yani İstanbul medyasının oyunlaridir bunlar sükuneti de korumak lazim kapayalım başlığı resmi birseyler gelene kadar haburda yiyeceğiz birbirimizi

Mehmet S. Pervan
Yarın bi elenelim de ondan sonra yazacağım bu başlığa görüşlerimi...!!! Şimdiden çevreye verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim..

Oktay AKKUŞ
26.08.2010, 00:37
Umut'un kadro dışına alınması kendi isteği. Sakatlığı olduğunu söyleyip kadro dışında kalmıştır. Kaynak NTVSPOR.
Ayrıca maçtan sonra sakatlığı kontrol edilecek eğer yoksa Şenol Güneş tarafından ceza verilecek.

ihkondur
lig tv nin haberine göre umut giderse makukula alınacak

Kenan Berber

nasıl resmi açıklama yok. çok sevdiğimiz HH doğruladı..

is_mail61
26.08.2010, 00:38
Güzel bı paraya satalım gidip Tekke'yi alalım harika olur vallaha :-)

The_Storm
26.08.2010, 00:39
Umut gidicek ve 3.5 milyon dolar kazanacağız? İki süper haber...

Bir yanlışlık yok değil mi? Yani üzerine 3.5 vermeyeceğiz değil mi?

Özkan
Umut'un yerine Makukula'nın ya da herhangi birinin alınacağına gerçekten inanıyor musunuz?

hodlu
Taraftar kimsenin arkasından ağlamıyor ve ağlamazda.Ancak yolumuz şampiyonluk yolu iken böyle saçma işlerle kendimizi yıpratıyoruz.Yönetim ne iş yapar onu da merak etmiyor değilim...

bekir61
yok umut gitmesin lazim oluyor arada

Orhan Kahraman
Hoca Umut'u cezalandirmissa vardır bir bildigi bosverin
Umut taraftar yonetim hoca messi derken girdik birbirine yarın ola hayrola

SALDIRAY
26.08.2010, 00:40
Yattara 2 fiyaskosu!!!!! tam işler iyiye giderken böyle ortalığı karıstırıyorlar.Allah hepsinin belasını versin. Umarım takıma olumsuz yonde etki etmez

cihayan
26.08.2010, 00:40

Hakikaten oyle. Tam hersey yolunda giderken nereden, nasil boyle seyler cikiyor. Umut simdiye kadar oynadi, oynamadi, o kadar kufur, hakaret yedi yine de calismaya, elinden geleni yapmaya devam etti. Bugun tam takimimiz hem moral, hem sayginlik olarak zirve yapmisken boylesine bir olay nasil patlak verir, bu kadar gundem nasil kaydirilir. Yani tam rakiplerimize gucumuzu gosterip, ozguvenimizi kazanarak ileriye umutla bakmaya basliyoruz boyle birsey cikiyor. Hic kimse de birsey bilmeden birini sucluyor. Insanin hic bir sey icin ne istegi, ne sevki kaliyor. Birden insan "bizden hic bi .ok olmaz" diye geciriyor icinden kizginlikla. Sonuc onun, bunun gitmesi falan degil. Ama tam bu anda boyle birseyin olmasi, olus bicimi, yansiyis bicimi, tartisilma bicimi, sunus bicimi insanin icini burkuyor. Resmi sitede bakiyorsun hic bir sey yok, resmi bir bilgilendirme yok ama bir suru dedikodu ortada dolasiyor.

Kenan Berber
26.08.2010, 00:41
Umut'un yerine Makukula'nın ya da herhangi birinin alınacağına gerçekten inanıyor musunuz?

evet inanıyorum. o kadar da kendini bilmez bir yönetim yok heralde canım .. yok yok olmaz o kdar

İslam Sezer
26.08.2010, 00:41
bence umut işi sadece liverpoola karşı tur atlama şansını değil şampiyonluk şansımızı da zora sokmuştur.gelen ilk teklifle aklını sıyıran oyuncularımız var ve bu durum bizim gibi takım oyunu oynayan birlik ve beraberliğie takım ruhuna en çok ihtiyaç duyan bir takım için çok kötü bir durum.
şu iş 2 ay 1 ay önce olsa anlıycam ama böyle bir günde olması adamı deli ediyor.
2 sene önce de iyi başlamıştık 3 te 3 yapmıştık.şampiyonluk için tam birlik beraberlik derken katar olayı yattara satılması ve huzursuzluk çok kötü olmuştu.şimdi de benzer bir durumla karşı karşıyayız.ben olaya sadece takım ruhu camia ve taraftar birliği kısaca şampiyonluğa inanmak açısından baktım.bir de umutun takıma futbol katkısı var ki ben takıma katkısı yok yokluğu daha iyi diyenlere gülmüyorum acıyorum.gidin tenis izleyin daha iyi tabi onu da anlarsanız...

A.T.R
26.08.2010, 00:42
Evet Umut'a olmadık hakaretleri edenler, koşmakla futbolcu olunmuyor diyenler, kaval kemiği ustası diyenler ve daha bir sürü olumsuzluğu Umut için sıfat yapanlar! Umut gidiyor, nerde davul zurnanız?? Bayramınız bu gün. Saydığınız onca olumsuz sıfata bakıldığında Umut beş para etmez bir topçu olmalı ama avrupalı istiyor işte. Salak olmalılar değil mi? Haa enteresan olan ne biliyor musunuz bizde Umutun peşine teneke bağlayanlar 4 (DÖRT) MİLYON EURO istiyorlar. Nasıl ama, süper değil mi? Saydığınız bunca berbat özellik ve sıfata sahip bir topçuyu almak üzere bizim yönetim bu parayı verse yeri göğü yıkardınız. Ama isterken bir sakınca görmüyorsunuz paraları.
İnşallah gider ve başarılı olur. Ki canı gönülden inanıyorum başarılı olacağına.
Yolun açık bahtın yar olsun Umut. Allah yardımcın olsun.
Her şey için teşekkürler delikanlı Umut.

tuncay1984
hic bisey olmaz korkmayin bu umut mu sampiyon yapacakti bizi
deli dana bi oyana bi buyana kosar bakin buraya yaziyorum eger transfer olsun
bi gol atamadan döner bu colman buna okadar pas atti türkiye liginde atamiyo fransada atacak

erkankoc
ya burda herkes umuta sallamiyomuydu..ne oldu simdi...adam neden kiymete bindi..sonuna kadar hakli umut..kovalim diyenler simdi ucza gidiyo diyo...yolun acik olsun umut bulut

Tolga Kurt
26.08.2010, 00:43
Bu arada oyuncunun kadro dışı bırakılmasının söz konusu olmadığını belirten kulüp yetkilileri ise Umut Bulut’un sadece Liverpol maçı kadrosuna alınmadığı belirtildi.

İnş bu doğrudur.

yigits
Arkadaşlar Umut satılmadı bunu hatırlatırım ve satılmayacak da.Sadece Şenol Hoca kendisine kızdığı için ceza verdi ve maç kadrosundan çıkarttı tıpkı Colman'a yaptığı gibi...

Cengiz
düne kadar umut gitsin gitsin diyenler , umut'a pislik atmaya başladı şimdi

adam 3 senede 50 gol attı gene beğendiremedi kendini size, size muzaffer'ler, selahattin'ler yakışır

bende olsam 1 dk durmam kurtarırım kendimi

alaind
Yönetim işini yapıyor sezon sonu sözleşmesi uzatıldı adamın.Gidecem diyeni zorlamı tutacaksın tutsan ne kadar verim alacaksın.İşin kolayını bulmuşsunuz yönetim yönetim .Yönetimi geçin Şenol Hocaya verdiğimiz değer ortada Umut için hocaya saldırılıyor buna kimsenin sesi çıkmıyor.Nasreddin hoca fıkrası gibi :hırsızın hiçmi suçu yok

olcay_61
herşeyin sorumlusu fenerbahçe...
marsilyadan aldı niangı, marsilyada toulousedan gignacı aldı yerini doldurmak için. touloseda umuta sarıldı..
Allah cezanı vermesin fenerbahçe :D

Oruç
Umut açısından olayı değerlendirirsek adam elbette ki haklı.

Sülalesinde küfür yemeyen biri kaldı mı ? Adamın stadda, forumda duymadığı hakaret kaldı mı ? Yok.

Halit Aydın
26.08.2010, 00:44
Umut Bulut: http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=3780&page=1082

Transfer Dosyası: http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=22695&page=3990