PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spiker Rezaleti

champions
21.08.2010, 13:09
Kesinlikle rezalet.40 yılda bir yapacağımız keyfin içine limon sıktılar.Bu derecede havalı bir maça böylesine ruhsuz ve kalitesiz bir adamı vermek hangi dahiyane zekanın ürünü bilmiyorum.Adam ciddi ciddi bütün maçı "afferin, bravo" ikilisi ile geçirdi.Bunu yaparken de son derece "odun" bir ses tonu söz konusu.Burak'ın kullandığı serbest vuruş sonrası yorum "Üstten dışarıya Burak"
Herhangi bir İstanbul takımının maç anlatımında adeta kıçlarından soluyan bu "zihniyet" söz konusu Trabzonspor olunca maçı sanki silah zoruyla anlatıyor.Yazık, çok yazık.

Bu maça verilecek en son adam olan İlker Yasin seçimi için Dsmart'a sevgiler!

Mustafa Umut
21.08.2010, 13:11
Kendisi faatik gs li olduğu için gs 2 gol yedikten sonra morli bozuldu.

Heralde bizim maçı bıraktı küçük bi monitörden gs maçını izliyodu....

REZİLLİK !

Kaya
21.08.2010, 13:13
D Smart'tan izlemedim ama bazı kısa videolardan bahsedilen şahsın yorumlarını duydum. Tek hatırladığım da "afferin - bravo" ikilisi idi ve demek ki maç boyunca sürekli bu 2 kelimeyi tekrarlamış. Zaten epey ruhsuz bir sesi vardı.

Maçı İngiliz spikerden dinlemek büyük keyif idi. Muhteşem yorumlar ve bilgiler sunuyordu. Spikerlerimizin öğrenecek çok şeyi var. Digitürk spikerleri dahil...

Erdem Koltuk
21.08.2010, 13:16
D-smart almayı hiç bir zaman düşünmedim.Düşünmüyorum da.Mahalli yayın yapan kuruluşlar bile daha profesyonel daha güvenilir.Avrupa maçlarını kesinlikle D-smarttan izlemiyorum.Bilgisayarımı tvye bağlayıp ordan izliyorum.D-smart süper ligi alsın, decoder alırsam şerefsizim.

Nizam
21.08.2010, 13:16
Abim anlatır bana bu Teleon un maçları yayınladığı zamanda , mesela trabzon-fb maçı varsa maçı iki kanalada verirlermiş bi kanalda trabzonsporlu spiker diğer kanalda da fb li spiker anlatırmış maçları ..

Ahmet Okumuş
21.08.2010, 13:20
http://www.dsmart.com.tr/userinfo.aspx

ses getirir getirmez önemli değil, en azından safımız belli olsun.

Bilhan Özhan
21.08.2010, 13:22
kisa ve öz amatörcü bi türk organizasyonu.. biz zaten ne zaman herseyi yerli yerinde yapariz ki.. Avrupa maclarini veya kendi liglerinden maci sunan spikerler genelde maci aktarim disinda epey futbolcular hakkinda bilgiler veriyolar özelliklerini anlatiyorlar kariyerini anlatiyolar ve maci da yerinde anlatiyolar.. Liverpool macindaki spikeri o haliyle varya birakin disarida mac yorumlamayi.. amatör takimlara spikerlik yapmalarina bile izin vermezler.. eger güzel kadrolassaydilar böyle olmazdi.. bu ilker yasin dedigniz sahsiyetin degil d smart in amatörce yaklasimidir..

omer61
21.08.2010, 13:25
maçı ingiliz kanalından izledim ve gayet güzel bir spiker vardı. d-smartın spikeri, nasıl olsa yenilcez de bari fark yemeden yenilelim zihniyetiyle maçı sunuyordu.

Paksoy
21.08.2010, 13:31

attım mesajımı herkez atsın, trabzon daki maçı sunmasını düşünemiyorum,

Sadullah KAPICIOĞLU
21.08.2010, 13:32
trabzonspor daki bütün oyuncuları seviyorum

Osman Yavuz
21.08.2010, 13:34
Adam resmen Liverpool'un kaçırdığı penaltıya üzüldü:)

OYılmaz
21.08.2010, 13:34
Ertem Şener anlatsın

Paksoy
21.08.2010, 13:38

haydi arkadaşlar

ilhan
21.08.2010, 13:42
Emre Tilev anlatsın Trabzon'daki maçı.

Tamam ağızlarından sular akarcasına takımları övmelerine ben de karşıyım. Ama hiç olmazsa maçı yaşıyor adamlar. Emre Tilev olsa "Onurrrrr, müthiş kurtardı! Onur, Onur, harikasın Onur, müthişsin!" gibi reaksiyon gösterirdi. Tolouse maçını hatırlayalım. Böyle bir şey yaşamamıştık. Gerçi o maçı Emre Tilev mi anlatmıştı hatırlamıyorum ama.

Tangerine Dream
21.08.2010, 13:44
Maçı izlediğim ortam çok gürültülüydü, dolayısıyla İlker Yasin'i duyamadım. Evde önemli pozisyonları tekrar izlerken gördüm ki İlker Yasin maçı adeta özet görüntü sunucuları gibi ruhsuz bir şekilde anlatmış. Umarım rövanş maçında başka bir sunucu görev alır.

Ancak dikkatimi çeken bir konuya değinmeden edemeyeceğim. Maçı D-Smart değil de TRT yayınlasaydı ve İlker Yasin de aynı şekilde kötü bir sunum gerçekleştirseydi bazı arkadaşlarımız bu başlıkta TRT ve onun üzerinden bir takım kurumlara olan öfkelerini zihniyet meselesi adı altında dile getirirlerdi. Hatta bir çok başlıkta olduğu gibi iş hükümete ve referanduma kadar giderdi. Şimdi söz konusu Doğan medyası olduğunda suçlu sadece İlker Yasin mi yani?

LazAnisT
21.08.2010, 13:44
Oda ayrı bir arıza İlhan:)

ilhan
21.08.2010, 13:56
Oda ayrı bir arıza İlhan:)

Hangisi değil ki abi? :) 90 dakika katlanacağız sonuçta. Onun dışında ne yapar ne ederler ilgilenmiyoruz. 90 dakikayı bizimle beraber yaşasın yeter.

Yiğit Gayretli
21.08.2010, 14:08
"Afferin-bravo" D-smart !

Murat Altun
21.08.2010, 14:14
Şu rüştünün heryerini öpen anlatsın :D Yada arap spikerler anlatsın anlşamasakda heyecanlandırrılar bizi hele gol attıkmı şenliğe bakın :)

İlker Yasin takım gol yedimi takımı itin biryerine sokup çıkartıyor morali bozulmuş tarftarı iyice sinir ediyor yok böyle golyenirmiymiş vs vsvs zaten anlatımı ve ses tonu çok uyuz mıy mıy mıy aferin bravo

B

Murat Altun
21.08.2010, 14:15
Bu başlığı Paksoy dan bekliyordum ben aslında:) Fena takmıştı İlker Yasin e:)

Yiğit Gayretli
21.08.2010, 14:15
Şu rüştünün heryerini öpen anlatsın :D Yada arap spikerler anlatsın anlşamasakda heyecanlandırrılar bizi hele gol attıkmı şenliğe bakın :)

İlker Yasin takım gol yedimi takımı itin biryerine sokup çıkartıyor morali bozulmuş tarftarı iyice sinir ediyor yok böyle golyenirmiymiş vs vsvs zaten anlatımı ve ses tonu çok uyuz mıy mıy mıy aferin bravo

B

Ertem Şener :)

Ilelioglu
21.08.2010, 14:22
Ben maci yabanci bir Kanaldan izledim onun icin böyle bir sorun ile karsilasmadim...;)

Ufuk Bayraktar61
21.08.2010, 14:28
adam oranın en başında ki adam...Beleşe ingiltereye gitme fırsatını kaçırmadı kendisini yolladı..takmış kanalın itibarını bi tarafına..kimse merak etmesin burda ki maçı ilker yasin anlatmaz...

İlker Akçay
21.08.2010, 14:32
Sabri Ugan... :)))

Dursun Kaplan
21.08.2010, 14:37
Favorim Ertem Şener. :)

Tolga Kurt
21.08.2010, 14:38
Nerde salak adam var bize veriyolar bıktık yeter daa

Yiğit Gayretli
21.08.2010, 14:38
Zaten Fenerciğini bırakıp da bizim maçı nasıl anlattı hayret...

Paksoy
21.08.2010, 14:39
soner abi yensende yenilsende deilker yasin'i eleştirdi biraz

Bdeniz_61
21.08.2010, 14:49
D-Smart Digiturk falan hikaye.

En iyisi Trt spikerleri.

Alibeyoglu
21.08.2010, 14:55
ne zaman kurlulacagiz su pisliklerden ne zaman tarafsizligi isinin özünü yapmaya ögrenecekler
spikerler tv ekranindaki holiganlar gibi

hamucera
21.08.2010, 14:56
şikayet yazısını gönderdim, örnek olarak ta digi ye yaptıklarımızın fazlasını size yaparız gerekirse deedim, çünkü haince anlatılan bir maçtı,

torres in şutunda kurtaran Onur'u değil adam resmen Torres i övdü

Travelair
21.08.2010, 14:59
Tepkimizi dikkate alıp Ömer Üründül'ü bir sonraki maçımıza spiker vereceklermiş :eek:

Şaka bir yana Türkiye'de spikerler gerçekten çok kötü. Maçlarda pas atılan oyuncunun ismini duyamıyorum. İsimleri çalışacaklarına ve zamanında söyleyeceklerine ya Evra'nın kaç çocuklu bir aileden geldiğini, ya bilmemkimin hayat hikayesini, ya arka fondan çayın şekerini karıştırma sesini ya da 3 ukalalara yaranarak işinde kalmaya çalışan insanların acınası halini seyrediyoruz

Bütün bunlar bir yana insanlık hali, herkesin derdi sorunu olabilir. Üzüntülü sıkıntılı dertli olabilir. O yüzden çok sert eleştirmek de bize yakışmaz diye düşünüyorum

Bu arada İlker Yasin feybe'liydi sanırım belki o maça değil de Trabzonspor maçına verildiğine bozulmuştur kimbilir? İnsanlık halidir

Hasan Cubukcu
21.08.2010, 15:07
Adam nerdeyse uyuyacak oda farkinda degil hangi maci anlattigini !

61yusuf
21.08.2010, 15:15
zaten futboldan da pek anlamıyor herhalde

Ömür Karadeniz
21.08.2010, 15:18

B
Ertem şener:D

maydin
21.08.2010, 15:22
ben de mail atttım. :D

KÖKSAL AYDIN
21.08.2010, 15:24
Trabzondaki maçı Dursun Dereli sunsa daha iyi:)

Alihan Ertürk
21.08.2010, 15:25
Öztürk Pekin mesleğe geri dönsün, bu maçı anlatsın.. Ben seviyordum onun maç anlatımlarını.. :)

KERİM
21.08.2010, 15:25
Maçı izlediğim mekanda ses sorunu vardı, dolayısıyla spikeri neredeyse hiç duyamadık. İyikide duymamışız :)

lazibere
21.08.2010, 15:29
Maçı izlediğim ortam çok gürültülüydü, dolayısıyla İlker Yasin'i duyamadım. Evde önemli pozisyonları tekrar izlerken gördüm ki İlker Yasin maçı adeta özet görüntü sunucuları gibi ruhsuz bir şekilde anlatmış. Umarım rövanş maçında başka bir sunucu görev alır.

Ancak dikkatimi çeken bir konuya değinmeden edemeyeceğim. Maçı D-Smart değil de TRT yayınlasaydı ve İlker Yasin de aynı şekilde kötü bir sunum gerçekleştirseydi bazı arkadaşlarımız bu başlıkta TRT ve onun üzerinden bir takım kurumlara olan öfkelerini zihniyet meselesi adı altında dile getirirlerdi. Hatta bir çok başlıkta olduğu gibi iş hükümete ve referanduma kadar giderdi. Şimdi söz konusu Doğan medyası olduğunda suçlu sadece İlker Yasin mi yani?

Ne demek şimdi bu,,, Doğan Grubuna damı küfredelim, Hani ona ediyonuz buna da etseneniz diye yada ikisine de mi etmeyelim... Kımın hangi safta olduğu bak belli oluyor..

Ana muhalafet partisinini Kongresini haber yapmayan bir kanal TRT . değil canlı yayın, görüntü bile vermedi neredeyse, o esnada belgesel veriyordu, Ama tayyip bey'in mitinglerini canlı yayınlıyor..

Tarafsızlıktan bahsediyorsan bundan bahset, sadece fanatik değil objektif ol.. Bizlerin paraları ile yayın yapan bir yer tarafsız olacak bu kadar basit... Doğan medya taraf olabilir.. atv neden taraf diyormuyum??? yada başkaları, o kadar yalaka var ki saymaklla bitmez.. yetmedi mi..

inadina61_08
21.08.2010, 15:30
sonra da profesyoneliz derler ama iş bize gelince yan yatarlar olmaz bağlantı kesilir, reklam girer...vs vs ama hep bize denk gelir böyle şeyler... ilker yasinin sunacağını duyunca sevinmiştim ama ilk saniyede hayal kırıklığı oldu; resmen gs veya fb maçını izlerken yada dinlerken bizim maçı sundu adam orada değildi, yoksa onurun nerelerini öperdi kimbilir.

Paksoy
21.08.2010, 15:32

şikayet

Erol Koç
21.08.2010, 15:34
Bakırköy mekan cafede izlediğimiz için sesler tam ne anlaşılmıyodu internetten özetleri izleyince sanki uykudan yeni kalkmış bir spiker vardı.

SEDAT
21.08.2010, 15:47
- Bize En Sıcak Spiker Emekli Abimiz Öztürk Pekin'dir :) Bence

Mehmet S. Pervan
21.08.2010, 15:48
Gözünü sevdiğimin İngiliz spikeri, bir Onur deyişi var mest oldum :)

Mehmet S. Pervan
21.08.2010, 15:49
Bu arada Liverpool deplasmanında penaltı kurtarıyoruz, adam "aferin, bravo" diyor :D
O penaltıyı Volkan kurtarsaydı yıkılmıştı Loca !!!

SEDAT
21.08.2010, 15:51

- Aydın abi Trt ile Doğan Medya Aynı şeylermi , Yapmayın Lütfen :)

- D-Smart Yayın Yönetmeni Kim , Zeki Uzundurukan , Karadenizli Olduğunu Bildiğim Bu çakma Karadenizli , İyi Derecede Trabzonspor Düşmanıdır..

- D-Smartı adamdan sayan Yokki Zaten , Övende Olmadı , Ama Maşallah Trt için Kendini Yerden yere atanlar Vardı..

- Abi Elmayla , Armutu Karıştırmayalım Lütfen :)

bordoylamavi
21.08.2010, 15:52
Kesinlikle rezalet.40 yılda bir yapacağımız keyfin içine limon sıktılar.Bu derecede havalı bir maça böylesine ruhsuz ve kalitesiz bir adamı vermek hangi dahiyane zekanın ürünü bilmiyorum.Adam ciddi ciddi bütün maçı "afferin, bravo" ikilisi ile geçirdi.Bunu yaparken de son derece "odun" bir ses tonu söz konusu.Burak'ın kullandığı serbest vuruş sonrası yorum "Üstten dışarıya Burak"
Herhangi bir İstanbul takımının maç anlatımında adeta kıçlarından soluyan bu "zihniyet" söz konusu Trabzonspor olunca maçı sanki silah zoruyla anlatıyor.Yazık, çok yazık.

Bu maça verilecek en son adam olan İlker Yasin seçimi için Dsmart'a sevgiler!
az önce fanatik.com.tr de onur un kurtaruşlatıyla ilgili videoyu izliyordum. benim de dikkatimi çekti hemen afferin bravo. sürekli aynı iki kelime. foruma gireyim dedim hemen aerkasından bi baktım bu başlık

mashal61
21.08.2010, 15:56
Spikerleri pek sevmem şahsen. Mesela diyorki: Colman pası Alanzinho'ya, Egemen, Glowacki, Serkan eeeee... Ben görmüyor muyum ! Radyodan mı anlatıyorsun maçı? Bence spiker dediğin ya maçla ilgili bilgi verecek ya maçla ilgili yorum yapacak. Spikerlerin sesini kapatma opsiyonu olsa çok klas olurdu. Aç sesini stadı dinle!

KERİM
21.08.2010, 15:59
Sahibinin "Aydın Doğan" olduğu yerden hayır gelmez. ( Genel açıdan )

Gidip D-Smart alıp 5 kuruş koklatmam onlara.

Burak_52
21.08.2010, 16:02
aynı mekanda bir bölümde fb diğer bölümde bizim maç vardı
sipiker ölü gibiydi.resmen bizim maçı izledim fenerin maçını dinledim

Tangerine Dream
21.08.2010, 16:05
Ne demek şimdi bu,,, Doğan Grubuna damı küfredelim, Hani ona ediyonuz buna da etseneniz diye yada ikisine de mi etmeyelim... Kımın hangi safta olduğu bak belli oluyor..

Ana muhalafet partisinini Kongresini haber yapmayan bir kanal TRT . değil canlı yayın, görüntü bile vermedi neredeyse, o esnada belgesel veriyordu, Ama tayyip bey'in mitinglerini canlı yayınlıyor..

Tarafsızlıktan bahsediyorsan bundan bahset, sadece fanatik değil objektif ol.. Bizlerin paraları ile yayın yapan bir yer tarafsız olacak bu kadar basit... Doğan medya taraf olabilir.. atv neden taraf diyormuyum??? yada başkaları, o kadar yalaka var ki saymaklla bitmez.. yetmedi mi..

Evet, tarafsızlıktan bahsediyorum. Bu forumda bu tür çifte standartlara çok defa karşı çıktım, çıkmaya da devam edeceğim. Çünkü saldırı her zaman belli bir kesimden belli bir yöne doğru yapılınca tepkisiz kalmakta zorlanıyorum.

Devlet televizyonu bütün partilere eşit mesafede durmuyorsa onu da eleştiririm, gocunmam. Ayrıca sözde aşağılamak için ne bir hükümet lideri için Tayyip Bey, ne de bir parti başkanı için Memur Kemal Bey diyecek kadar kompleks sahibi değilim.

Düşündüğünüz gibi fanatik biri de değilim, sadece her konuda adalet istiyorum. Öte yandan küfür de hiç tasvip etmediğim bir davranış biçimidir, acizlik göstergesidir.

maxim
21.08.2010, 16:09
Bende bir özet var, arka arkaya iki pozisyon geçiyor, biri Onur'un kurtardığı penaltı biri de hemen arkasından karşı karşıya pozisyon... Görüntüde hızlıca bu iki pozisyon geçiyor ve ikisinde de tepki "Aferin...Bravo.." O kadar komik oluyor ki...Yani resmen rezillik... Bunu yıllar sonra çocuklarımıza göstersek bizim eski maçlara güldüğümüz gibi gülerler...2010 yılında spikerler böyle miymiş derler...

leavemealone
21.08.2010, 16:10
Saka gibi kimi kime sikayet ediyorsunuz..
Ilker yasin denen adam Aydin dogan tv lerinde spor müdürü .
Etseniz ne olur etmeseniz ne olur . Adam kendini görevden alacak degilya .

lazibere
21.08.2010, 16:13
Evet, tarafsızlıktan bahsediyorum. Bu forumda bu tür çifte standartlara çok defa karşı çıktım, çıkmaya da devam edeceğim. Çünkü saldırı her zaman belli bir kesimden belli bir yöne doğru yapılınca tepkisiz kalmakta zorlanıyorum.

Devlet televizyonu bütün partilere eşit mesafede durmuyorsa onu da eleştiririm, gocunmam. Ayrıca sözde aşağılamak için ne bir hükümet lideri için Tayyip Bey, ne de bir parti başkanı için Memur Kemal Bey diyecek kadar kompleks sahibi değilim.

Düşündüğünüz gibi fanatik biri de değilim, sadece her konuda adalet istiyorum. Öte yandan küfür de hiç tasvip etmediğim bir davranış biçimidir, acizlik göstergesidir.

Burda TRT nini tarafsızlığı önemli olan odur, Serbest piyasa siteminde bugun konu spor ise, fanatik , fotomaç, v.s bütün spor basını yanlıdır, veya tvler yanlıdır adam ticari kaygı hissettiği içöin yanlı davranıyor, kımde taraftar varsa ona hitap etmek istiyor..

Ama burda en çok eleştiriyi alan TRT .. Çünkü yapısı itibari ile hiç bir konuda taraf olmaz, tek taraf olacağı şey milli duygulard uluslararası arenada taraf olmak, onun haricinde sporun her alanı ve sşyasetin her alanında objelktif ve tarafsız olmak zorundadır..

Bahsettiğiniz eleştirilerin olduğu dönem de TRT nin vurdumduymazlığının bir göstergesidir. Tıpkı Orduspor-Trabzonspor Kupa maçının, meclis konuşmaları nedeniyle uzaması gerekçe gösterilerek geç yayınlaması örneğinde olduğu gibi,

Bu İlker yasin ş....zini haklı çıkarmıyor, onun hakkında kı en sert yazılarımı da görmüşsünüzdür.. Ayrıca ona o şekılde yayın yap diyen bütün yoneticileri yada onun bu başarızı halişni görmeyen bütün yoneticiler bu işlerini gözden geçirmek zorundadırlar...

teşekkürler

Ahmet Pulusoğlu
21.08.2010, 16:20
erdoğan arıkan keşke daimi ts spikeri olsa

lazibere
21.08.2010, 16:26
Liverpol- Trabzonspor maçının spikeri Sn: İlker Yasin'in, maç esnasında kı tavırları ve maçı anlatış stili ile hakkında

Öncelikle yapılan işte bir kişinini onbinlerce kişi tarafından izlendiğini bilmesi gerekiyor ve sanıyorum bu kişi de spor müdürünüz, o mevkilere gelen kişiler sadece yılların verdiği bir birikimle mi seçilirler çok merak ediyorum yoksa başarılar ile mı on plana gelirler.

O gun liverpol karşısında kı takım Galatasaray olsaydı Onur'da onların kalecisi olsaydı, kurtardığı penaltı sonrası vereceği tepki sadece BRAVO mu olacaktı,

Bence olmayacaktı çünkü, siz basın mensupları Galatasaray-Fenerbahçe- Beşiktaş ismilerini duyduğunuzda sesleriniz biraz daha fazla çıkıyor ve onların gururlarını okuşuyorsunuz,

Ama insana ve başarıya saygıyı abartarak değil elbette ama haklı bir şekılde vermek bir spor spikerinin, izleyecilerine karşı göstereceği en büyük saygıdır.

Düşüncem şudur ki, İlker yasin bir başka tv den galatasary'ın maçını seyrediyor ve 2-0 lık mağlubiyetle morali bozuk bir şekılde biraz da alkolun etkisiyle trabzon maçına konsantre bile olamıyordu,

Bu durum son derece rezilce bir davranıştır, umarım kendi halini tekrar tekrar seyredecek ve Spor dünyasına yıllarını vermiş birisi olarak biz sporseverlerden özür dileme erdemini gösterecektir.

teşekkürler

DSMARTA YAZMIŞ OLDUĞUM ŞİKAYET.. KENDİSİ OKURSA NE ALA:))

SEDAT
21.08.2010, 16:30
- Adam Bunamış Çokta İyi şeyler Beklememek Lazım ...

Paksoy
21.08.2010, 16:49

iyi bu düzeni böyle kabul edelim ozaman bizim hiç bir şeye tepki göstermeyelim, kabullenelim

DeAgLeMaNyAq
21.08.2010, 17:06

Bende onu diyorum. Zaten spikerleri seçen kişi kendisi. Bizim maçı da nostalji olsun diye anlatmak istemiş. Alın röportajından bir alıntı.

Hangi maçı kimin sunacağına nasıl karar veriliyor? Uğurlu veya uğursuz spiker gibi bir ayrım var mı?

İlker Yasin: Spikerleri seçerken performansları, işe hazırlanmaları, sorunu anında çözebilme yetenekleri, maçın ligi ve niteliği gibi kriterleri göz önünde bulunduruyorum. Uğurlu, uğursuz spiker gibi inançlarım yok. Ama Fenerbahçeliler bana uğursuz der.

Fatih Özkan
21.08.2010, 17:18

Gönderdim...

Alihan Ertürk
21.08.2010, 18:05
Öztürk Pekin mesleğe geri dönsün, bu maçı anlatsın.. Ben seviyordum onun maç anlatımlarını.. :)

- Bize En Sıcak Spiker Emekli Abimiz Öztürk Pekin'dir :) Bence

Aynı fikirdeyiz abi .. :)

28TS61
21.08.2010, 18:11
halit kivanc anlatsin diyorum.

Mustafa ÖZDEMİR
22.08.2010, 01:26
bizim maça yine en ahmak spikeri vereceklerine eminim...

Yasin Altuntas
22.08.2010, 01:29
Sadri Baba zamaninda agizinin Payini vermisti

Ilker Yasin: "Bazilari Futboldan anlamadiginizdan bahsediyor. Dogru mu ??
Sadri Baba:" En az senin kadar anliyorum"

:D :D :D

EmreYavuz61
22.08.2010, 01:30
Sadri Baba zamaninda agizinin Payini vermisti

Ilker Yasin: "Bazilari Futboldan anlamadiginizdan bahsediyor. Dogru mu ??
Sadri Baba:" En az senin kadar anliyorum"

:D :D :D

iyi laf koymuş.bide babamın dediğine göre bir programdada samsunsporun bi başkanı iyi bir haşlamış bunu bilen var mı?

Yunus Danışmaz
22.08.2010, 01:35
valla bende öztürk pekin derim.. anlaşsınlar bir maçlık ne olacak, avrupa maçı sonuçta:)) aston villa maçında ki '' kim vurursa gol olur'', '' gooooooooollllllllllllllllllllllllll'' hiç unutamamm...

pReN@_61
22.08.2010, 01:37
Ercan Taner anlatsın:)

Yasin Altuntas
22.08.2010, 01:39
Ötürk Pekin , Sabru Ugan veya Orhan Kaynak derim ben

Hele Sabri Ugan´i Sampiyonlar Ligi Maclarindan hatirladigim icin Rakipde Liverpool tam Sampiyonlar Ligi Atmosferi olur :D

DeAgLeMaNyAq
22.08.2010, 01:47
Bizim futbolcu Orhan Kaynak spikerliğe mi başladı?

Fatih
22.08.2010, 01:48
İlker Yasin İstanbul eziklerinin onurlu mağlubiyetlerine alışmış.:)

Yasin Altuntas
22.08.2010, 01:54
Bizim futbolcu Orhan Kaynak spikerliğe mi başladı?

Ben yanlis yazdim o aralar Aston Villa Videolarina bakiyordum karistirdim.

Tabiki Kerem Öncel demek istedim zamnindaki Aston Villa macini anlatan:
http://www.youtube.com/watch?v=0ekAqukqibY

Ozan Gözaçan
22.08.2010, 01:57
bence şimdiden d smarta mail atmaya başlayalım ve ilker yasen denilen zatı istemediğimizi belirtelim bu ne rezalet ya ....

bu adresten mail yollaya bilirsiniz ... ben yolladım çalışıyor digitürk gibi hata vermiyor ...

atf61
22.08.2010, 02:01
ilker yasini ilk kez 80li yıllarda gs monaco maçıyla tanıdım...kendisi görelelidir tarbzonspora sempatisi vardır hatta 2. takımıdır diyebilirim...bravo aferini bildim bileli kullanır...ama son yıllarda kötüü...maça gelince ruhsuz anlatması liverden tırsmasından olabilir...8taş faciasından sonra tedirgindi sanırım...maçı anlatma olayı ise kendi insiyatifidir çünkü doğan medya sporun genel müdürü kendisi:):)

My
22.08.2010, 02:33
Bu adam tam bir odun. Sunta. Kalas. Acayip kıl etti kendini bana.

Mallıkları bunla da bitmiyor. Meşhur bi hem penaltı hem gol sığırlığı da var.

1BpugGHY1nQ

sifuni
22.08.2010, 02:37
orada heycanindan yapiyor o ahmakligi adam heycandan basketbol ile futbolu karistiriyor ama bizde gayet penalti kacirinci 1-2 sn. bekledikten sonra agzindan aferim cikti ancak.

Ömür Karadeniz
22.08.2010, 02:53
Çokmu mızmızız yoksa banamı oyle geliyor.

Fatih
22.08.2010, 02:54
Çokmu mızmızız yoksa banamı oyle geliyor.
Size öyle geliyor.;)

xunutulmazx
22.08.2010, 11:19
bende hiç beğenmedim spikeri..her seferinde topu ezip,kaptırdığı topla penaltıya sebebiyet veren sahanın en kötüsü olan burak yılmaza herseferinde övgüyle bahsetmesi oldukça komik geldi bana..

Tayfun
22.08.2010, 12:09
Spikerin annesinin elinden öpen çok oldu maç boyunca.!

Senin D-smart gibi ben...

Sanki sahada Türk takımı yoktu be!

Allah belanızı versin başka takım olsa yırtınırdınız ..

Ahmet Faruk
22.08.2010, 12:34
Bu adam tam bir odun. Sunta. Kalas. Acayip kıl etti kendini bana.

Mallıkları bunla da bitmiyor. Meşhur bi hem penaltı hem gol sığırlığı da var.

1BpugGHY1nQ

"Basket bir de faul" gibi olmuş :)
Hey gidi, sığırlık parayla değil ya, yeşili görünce tutamıyorsun adamı.

Serdar Şahin
22.08.2010, 12:38
Spikerin annesinin elinden öpen çok oldu maç boyunca.!

Senin D-smart gibi ben...

Sanki sahada Türk takımı yoktu be!

Allah belanızı versin başka takım olsa yırtınırdınız ..

kesinlikle katılıyorum kardesim

TheRapZoNe
22.08.2010, 12:55
ilker yasin adlı herifin ezelden gelen bir Trabzonspor nefreti vardır.Bunu her fırsatta dile getirmesi normal.Suçu kendisinde değil çalıştığı doğan medya grubunda aramak gerek.

Cafer Bulur
22.08.2010, 13:00
Ben Trabzonsporun maclarinda spikere gerek duymuyorum zaten,liverpool macini ingiliz kanalinda izledim ve spikerin ne dediklerini hatirlamiyorum.

Lig tv deki 2 spiker uygulamasi da son derece gereksiz.

trabzonlu hakan
22.08.2010, 13:32
Ben Trabzonsporun maclarinda spikere gerek duymuyorum zaten,liverpool macini ingiliz kanalinda izledim ve spikerin ne dediklerini hatirlamiyorum.

Lig tv deki 2 spiker uygulamasi da son derece gereksiz.

aynen ya o 2 spiker işi tadını kaçırıyor salak salak şeyler söylüyorlar. bari bi yorumcu koyun onu dinleyelim

DeAgLeMaNyAq
22.08.2010, 15:41
aynen ya o 2 spiker işi tadını kaçırıyor salak salak şeyler söylüyorlar. bari bi yorumcu koyun onu dinleyelim

Valla Lig TV'ye gelen tepkiler ve konuşulanlara bakılırsa 2 spiker olayı çok beğeniliyor. Maça bir dinamizm getirdiği gerçek. Canlı maçları başarıyla yorumlayabilen zaten çok fazla yorumcu olmadığı için spikerlerin bu işe soyunması daha mantıklı...

TaraftaR
23.08.2010, 02:47
Trabzonsporun maci diger iki takimla ayni saatlerde oldugu icin, herkes seyredebilsin diye bizim maca Canal4 isimli bir Arap kanalindan baktik. Spiker sanki elindeki kitaptan bir seyler okuyordu. Mac boyunca durmaksizin ayni sekilde konustu. Sesini kestik sonra :-) Arap spiker isteyen arkadaslar var da, o acidan yaziyorum.

Fener macinin devre arasinda D-Smart a cevirdik. Spikerin ruhsuzlugu benim de dikkatimi cekti. Malaga-Real Mallorca macini anlatiyor gibiydi. Spikerin Ilker Yasin oldugunu da simdi forumdan okudum ve inanmakta güclük cektim.

Rövans macina Halit Kivanc davet edilse nasil olur sizce? O nun 34 sene önceki Liverpool maci ile ilgili anlattiklarini her dinleyisimde, hayatta olmadigim o senede kendimi o maci bizzat izlemis gibi hissediyorum.