PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kötü huylarımız ve çözüm önerileriniz

Semih58
21.08.2010, 12:14
Çekirdek yerken yerlere atmak. ( Poşet taşıyıp, kabuklarını poşete atabiliriz)
Ekmek ve yemekleri israf etmek.
Tuvaletleri kirletmek: Kendi evimizde tuvaletin sağına, soluna ya da dışınamı büyük abdest yapıyoruz?
Sabırsızlık: Destanlar yazılacak bir konu. Bir mağazayı zevkine 2 saatten fazla dolaşıp, kasa da acil acil diye yakınırız?

Özellikle lokantalar da fiyat menüsünün gizli kasa gibi önümüzden alınması, kuver adı altında su ve pide ya da ekmeğin bir kaç kat fazla yazılması?

Bir esnafa aynı işi yapan bir esnafın adresi sorulduğun da bilmiyorum cevabı alınması?

EMiRHAN61
21.08.2010, 12:54
liverpool maçında maçı benle seyreden bi arkdaşımı öldürüyodum :D

onur penaltıyı tutunca sevinçten herkes ayağa kalktık o heycanla arkadaşın omzuna bi geçirmişim kendine gelmekte zorlandı maç sonuna kadar.

maçtan sonra söylediği söz: yav sizin sevinirken silah kullanmanızın tehlikeli olduğunu söylüyolar silahsızda ölümcülmüşsünüz

ahhaha:D

Salih Edip
21.08.2010, 13:38
liverpool maçında maçı benle seyreden bi arkdaşımı öldürüyodum :D

onur penaltıyı tutunca sevinçten herkes ayağa kalktık o heycanla arkadaşın omzuna bi geçirmişim kendine gelmekte zorlandı maç sonuna kadar.

maçtan sonra söylediği söz: yav sizin sevinirken silah kullanmanızın tehlikeli olduğunu söylüyolar silahsızda ölümcülmüşsünüz

ahhaha:D

ahaha :D ben de öyleyim tehidt ediyorum arkadaşı gol olursa ağzını burnunu dağıtırım öldürürüm seni diyorum :D

Onur penaltı kurtarınca elimi kırıcaktım duvarı yumruklamaktan :D