PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Warcraft : DotA

Cihan
21.08.2010, 04:04
DotA başlığınıda hizmete sokalım ... eurobattle da hesabı olanlar bir şekilde iletişime geçelim

000061
21.08.2010, 10:09
Dota güzel oyun da ben pek iyi oynayamıyorum acemiyim eurobattle da "girebi28" hesabım vardı.

Cihan
22.08.2010, 02:32
listeye ekleyelim

Tolga Kurt
22.08.2010, 02:47
Bu nasıl bir oyun knight gibi mi ?

61trabzonomer
22.08.2010, 10:31
bu oyunu online nasıl oynıycaz yaa cd key hatası falan verio :S bilenler bi yardım etsinde ortak oynayalım

Oktay AKKUŞ
22.08.2010, 11:10
Bildiğim kadarıyla bir cd ile bir kişi oynayabiliyor bu oyunu. O kadar heveslenmeyin yani. Ayrıca Knightın biraz daha gelişmiş versiyonudur. Bakınca anlamak imkansız ama oyuna girmek gerek. Bu arada cd 135tl civarı birşey diye duyumlarım var.

He ama bu ayrı birşeymiş:) O yüzden cdye gerek kalmayacak sanırım. Ben genel olarak konuştum.

000061
22.08.2010, 15:52
Bu nasıl bir oyun knight gibi mi ?

Benziyor ama daha farklı. Bunda bir dünyada değil de Counter-Strike gibi bir arazide savaşıyoruz. Mesela CS'de oyun bittiğinde puanlar diğer oyuna geçmiyor ya, bunda da öyle. Oyunu bitirdiğinde eline geçen tek şey, oyun hakkında daha fazla bilgin ve deneyimin oluyor.

Bildiğim kadarıyla bir cd ile bir kişi oynayabiliyor bu oyunu. O kadar heveslenmeyin yani. Ayrıca Knightın biraz daha gelişmiş versiyonudur. Bakınca anlamak imkansız ama oyuna girmek gerek. Bu arada cd 135tl civarı birşey diye duyumlarım var.

He ama bu ayrı birşeymiş:) O yüzden cdye gerek kalmayacak sanırım. Ben genel olarak konuştum.

Oktay abi sen galiba World of Warcraft ile karıştırdın. O'na hiç bulaşmayalım. O oyun bizim Warcraft'la çok uzak. :)

Warcraft 3 diye bir oyun var. Age of Empires gibi, bir strateji oyunu. Çeşitli ırklar var, insanlar, orklar, elfler, cüceler, undeadlar felan filan gibi.
Bu Warcraft'ı internetten indirebilirsiniz ve bir şekilde bedava oynayabilirsiniz :)(anlayan anladı :))
Bu oyun için çeşitli Map'ler yapılıyor, DotA aslında tek bir map. Yani 1.5 GB'lik bir oyunun üzerine yapılmış 650 kB'lik bir ek bölüm :) Küçük bir şey ama çok karmaşık. 97 Tane Hero, 400 küsür skill,100'ün üzerinde item olduğunu düşünürsek boyutu kadar ufak değil :)

Göz korkutmak gibi olmasın, çok karmaşık. Birinden ya da bir yerden yardım almalısınız. Help kısmı yok. Warcraft'ın var ama DotA'nın help'i yok. Diyeceksiniz onlar nasıl öğrenmiş :)

DotA ilk çıktığı zamanlar (2-3 yıl önce galiba), 15 hero vardı. Zamanla arttı (itemler de arttı :)), ve 97 hero oldu. Belki şimdi daha fazladır. İlgilenen olursa yardım edebilirim :)

Muhammed
23.08.2010, 00:01
Son aylarda ara versemde 3 yıldan fazladır oynuyorum bu oyunu. Lise hayatım Dota oynamakla geçti. Başlamanızı tavsiye etmiyorum :)

ph=61
25.08.2010, 06:19
Rylai Crestfall - Crystal Maiden ..

000061
25.08.2010, 11:48
Kardel Sharpeye - Keskininden Sniper :)

ph=61
25.08.2010, 16:22
Yes, fresh meat :)

Cihan
30.08.2010, 01:16
yok yok bir cd işi yok .. oyunun yüklenmesini internetten araştırın resimli filan anlatıyor .. kolay yükleniyor ilk yüklemede zahmet çekmiştim ama ..

önce reign of chaos yüklüyorsun sonra frozen throne
daha sonra DotA oynayabilmek için bir dizi pack yüklüyorsn internette düzenli bir şekilde mevcut
gerisi kolay :D eurobattle accountu alıp oyuna girebilirsiniz .. çok keyifli

Cihan
30.08.2010, 01:17
Benziyor ama daha farklı. Bunda bir dünyada değil de Counter-Strike gibi bir arazide savaşıyoruz. Mesela CS'de oyun bittiğinde puanlar diğer oyuna geçmiyor ya, bunda da öyle. Oyunu bitirdiğinde eline geçen tek şey, oyun hakkında daha fazla bilgin ve deneyimin oluyor.

Oktay abi sen galiba World of Warcraft ile karıştırdın. O'na hiç bulaşmayalım. O oyun bizim Warcraft'la çok uzak. :)

Warcraft 3 diye bir oyun var. Age of Empires gibi, bir strateji oyunu. Çeşitli ırklar var, insanlar, orklar, elfler, cüceler, undeadlar felan filan gibi.
Bu Warcraft'ı internetten indirebilirsiniz ve bir şekilde bedava oynayabilirsiniz :)(anlayan anladı :))
Bu oyun için çeşitli Map'ler yapılıyor, DotA aslında tek bir map. Yani 1.5 GB'lik bir oyunun üzerine yapılmış 650 kB'lik bir ek bölüm :) Küçük bir şey ama çok karmaşık. 97 Tane Hero, 400 küsür skill,100'ün üzerinde item olduğunu düşünürsek boyutu kadar ufak değil :)

Göz korkutmak gibi olmasın, çok karmaşık. Birinden ya da bir yerden yardım almalısınız. Help kısmı yok. Warcraft'ın var ama DotA'nın help'i yok. Diyeceksiniz onlar nasıl öğrenmiş :)

DotA ilk çıktığı zamanlar (2-3 yıl önce galiba), 15 hero vardı. Zamanla arttı (itemler de arttı :)), ve 97 hero oldu. Belki şimdi daha fazladır. İlgilenen olursa yardım edebilirim :)

dotanın mazisi çok eski 2-3 yıllık değil .. rahat 5 senesi var :) en az

Muhammed
30.08.2010, 01:27
Deli Omniknight oynarım :D

Cihan
30.08.2010, 01:32
hiç sevmem str heroları ve range agiltiy herolarını şahlandırırım :D

balaban
30.08.2010, 02:23
maphack çıktı mertlik bozuldu