PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Hentbol Takımı

OnurKul
18.08.2010, 03:00
http://www.thf.gov.tr/Dosyalar/Image/thfbos.jpg

Trabzonspor'un hentbol takımı resmi olarak THF liglerinde.

Federasyonun yeni yönetim biriminde yapılan toplantıda Trabzonspor’un, Hentbol Süper Ligi’ne katılmak için yaptığı başvuru görüşüldü ve kabul edildi.

Karar uyarınca, Bordo mavili kulübün hentbol takımı 2010-2011 sezonunda Türkiye Deplasmanlı Hentbol Süper Ligi’nde mücadele edecek.

Uzun zamandır bekliyordum bu haber için. Bir hentbolcu olarak çok mutlu oldum.

Yakın zamanda Galatasaray ve Fenerbahçe de hentbol takımlarını oluştururlar.

Buradan Trabzonspor yönetimini tebrik ediyorum ve takımımıza başarılar diliyorum.
:alkış: :alkış: :alkış:

Murat'
18.08.2010, 03:03
24 Subat'in devri gibi birsey mi soz konusu yoksa Trabzonspor kendi takimini mi olusturacak acaba ?

Resmi sitemizde hala haber yok bu konu ile ilgili.

OnurKul
18.08.2010, 03:09
24 Subat'in devri gibi birsey mi soz konusu yoksa Trabzonspor kendi takimini mi olusturacak acaba ?

24 Şubat'ın devri söz konusu değil şu an için.

Ancak liglerin başlamasına kısa bir süre kaldı. Kaldı ki Trabzonspor yönetiminden bir açıklama yok. Sadece federasyon Trabzonspor'un deplasmanlı lige kabul edildiğini açıkladı. Daha detaylı bilgileri alınca paylaşacağım.

Alibeyoglu
18.08.2010, 08:29
basketbol hentbol bayan sporlari icinde veleybol olsun

pazarkapılı
18.08.2010, 09:40
24 subatın trabzonspor a devrini 24 subatlı olarak istemiyorum....

EROS87
18.08.2010, 11:54
Bilal Eyüboğlu’ndan kulübümüze ziyaret http://trabzonspor.org.tr/images/theme/a1.gif http://trabzonspor.org.tr/images/theme/a2.gif http://trabzonspor.org.tr/images/theme/a3.gif http://trabzonspor.org.tr/images/theme/a4.gif http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5110-6M3Y5H6K.jpg

Hentbol Federasyonu Başkanı Bilal Eyüboğlu bugün (Cuma) kulübümüzü ziyaret etti.

Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu ve yönetim kurulu üyelerimizle görüşen Eyüboğlu’na özel işlemeli tabak hediye edildi.
Trabzonspor Kulübü’nde olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Eyüboğlu, takımımıza yeni sezonda başarılar diledi.

13.08.2010 17:53:27

macka61
18.08.2010, 12:24
hayırlı olsun

OnurKul
18.08.2010, 16:06
basketbol hentbol bayan sporlari icinde veleybol olsun

"Kadın" sporları derken ? Bu cümleden bir şey anlamadım.

Dursun Kaplan
18.08.2010, 16:08
"Kadın" sporları derken ? Bu cümleden bir şey anlamadım.

Abi bir de veleybol var orda. :)

Uğurtan
18.08.2010, 17:40
24 subatın trabzonspor a devrini 24 subatlı olarak istemiyorum....

Sebep?

Hentbol'u sevmem zerre kadar hemde..

Madem kuruluyor bordo mavi en tepeyi hedeflemedir her alanda..

24 Şubat devredilmek istemiyorsa da kendi bilir..

Buldozer gibi ezilince şehirde ağlamasında ama niye biz varken böyle bir yapı kuruldu diye..

Bu şehirde bordo mavi ve Trabzonspor'dan başka bir kulübe tahammül yok..

OnurKul
18.08.2010, 20:27
Abi bir de veleybol var orda. :)

O bambaşka zaten :) Hayır acaba bunlar kadın sporu bunların içinde voleybol da olsun mu demek istedi yoksa, bu branşların kadın bölümleri de açılsın mı demek istedi... Muamma...

Murat'
19.08.2010, 06:16
Bu konu hakkinda daha detayli bilgiler var mi acaba ?

Ortada hicbirsey yokken neden boyle bir aciklama yapsin federasyon.

Gercekten de ilginc.

OnurKul
20.08.2010, 14:41
Aldığım son haberlere göre 24 Şubat Spor Kulübü Trabzonspor'a devredilmiş arkadaşlar. 24 Şubat Süper Lig'de oynayacak imkanları sağlayamadığı için kulübü Trabzonspor'a devretmiş. Hayırlı olsun...

Murat'
21.08.2010, 06:17
Aldığım son haberlere göre 24 Şubat Spor Kulübü Trabzonspor'a devredilmiş arkadaşlar. 24 Şubat Süper Lig'de oynayacak imkanları sağlayamadığı için kulübü Trabzonspor'a devretmiş. Hayırlı olsun...

Tahmin ettigim sey olmus demek ki, bence en kisa zamanda bir isim sponsoru bulunmasi gerek takima.

Bu arada resmi sitede neden bununla ilgili hicbir haber yok cok merak ediyorum.

Mustafa ÖZDEMİR
22.08.2010, 00:37
sonunda hetbol şubeside kuruldu hayırlı olsun...

Murat'
22.08.2010, 07:26
Konuyla ilgili görüşlerini açıklayan Eyüboğlu, Beşiktaş'ın uzun yıllardır Erkekler Süper Ligi'nde mücadele ettiğini hatırlatarak, ''Göreve geldikten sonra Trabzonspor'u lige katmak için çok büyük gayret sarf ettik. Sadri Şener'in de desteğiyle Trabzonspor bu yıl Süper Ligimizde mücadele edecek. Beşiktaş ve Trabzonspor arasındaki maçlar sanıyorum futbol ligindekileri aratmayacaktır'' diye konuştu.

Yeni sezon öncesinde Fenerbahçe ve Galatasaray ile ilgili çalışmaları da olduğunu belirten başkan Eyüboğlu, şunları söyledi:
"Dört büyüklerden ikisi gelecek sezon ligimizde yer alacak. Bu hentbol açısından çok önemli bir olay. Galatasaray ve Fenerbahçe ile görüşmelerimiz oldu, ancak bu sezon için bazı sıkıntılar var. Yeni sezonda bu iki takımımızla beraber olamayacağız. Gelecek sezon için Fenerbahçe ve Galatasaray'ın ligde yer alabilmesi için çalışmalarımız sürüyor. Sayın Yıldırım ve sayın Polat ile görüşmelerimiz olacak. Peşlerini bırakmıyoruz. Sanıyorum, televizyon yayını konusunda bir anlaşma sağlarsak, onların da önünü açacağız. Türk futbolunun lokomotifi dört büyükleri hentbola kazandırmanın çalışması içindeyiz."

Burçak
22.08.2010, 14:27
Salona TS damgası (http://forum.bordomavi.net/notes/trabzonspor-basketbol-takimi/salona-ts-damgasi/424381816267)
BEKO Basketbol Lig’ine çıkan Trabzonspor şimdi de Hentbol Süper Lig Takımı 24 Şubat’ı kendi bünyesine katıyor. Trabzonspor Basketbol Takımını bu sezon Beko Basketbol Lig’ine çıkararak salon sporlarında ilk büyük adımını atan Bordo-Mavililer, ikinci büyük adımını ise 24 Şubat Hentbol Takımını bünyelerine katmakla attı. 24 Şubat’ı bünyelerine katan Trabzonspor resmi açıklamayı yarın veya Salı günü yapacak. Bundan sonraki süreçte ise anlaşmaya varılan 4 Azeri oyuncuya imza attırarak kadroya kattı. Ayrıca 24 Şubat Hentbol Takımı şuan kampta 2 oyuncu deniyor. Trabzonspor’un Futbol ve Basketbol’dan sonra Süper Lig’de Hentbolda da takımı olacak. Bordo-Mavililer Lig’de Trabzonspor adıyla mücadele edecek.

Lig’de Sadece Beşiktaş Var
Trabzonspor’un 24 Şubat Hentbol Takımını bünyesine katmasının arkasında ise Hentbol Federasyonu Bilal Eyüboğlu’nun büyük parmağı bulunuyor. Geçtiğimiz hafta Trabzonspor yönetimini ziyaret eden Eyüboğlu, Trabzonspor asbaşkanı Hayrettin Hacisalihoğlu ve yönetimle görüşerek; En büyük hayalinin Hentbol Süper Ligi’nde 4 büyük takımı görmek olduğunu ve bu doğrultuda çalışmalar yaptığını ifade etti. Hacisalihoğlu da bu konuda çalıştıklarını ve 24 Şubat Kulübünü bünyelerine katmak için çaba harcadıklarını kendisine iletti. Artık Trabzonspor Kulübü’nün bundan sonraki sezonlardan itibaren Beko Basketbol Lig’i ve Hentbol Süper Lig’inde takımı olacak. Süper Lig’de ise Fenerbahçe ve Galatasaray’ın bu yıl olmayacağı sadece Beşiktaş’ın olacağı öğrenildi.

Hentbolcular Çok Sevindi
Bordo-Mavili kulübün, 24 Şubat’ı bünyesine katarak hentbolda da en üst seviyede mücadeleye katılma kararı alması en çok hentbolcuları ve bu camiayı sevindirdi. Yıllardır öteye beriye itilip kakılan hentbolcular, Trabzonspor kimliği altında çok daha etkili ve başarılı olabileceklerine inanıyorlar. Türkiye’nin her yanında, hatta Avrupa’da bile taraftarı olan Trabzonspor ismiyle birlikte artık Hentbol Süper Liginde de şampiyonluk mücadelesi verebileceklerine inanıyorlar. Bilindiği gibi Trabzonspor 1984 yılında bir ara hentbol kulüplerini birleştirerek bu alanda faaliyet göstermek istemiş, sonra bundan vazgeçmişti. Bunun üzerine devreye giren Yalıspor güçlü bir kadro kurarak, Süper Lige çıkmış, Trabzon’a hentbol heyecanını yaşatmıştı. Ardından 24 Şubat, İskenderpaşaspor ve Belediyespor gibi kulüpler bayrağı devralmıştı. Şimdi de Trabzonspor bu heyecanı sürdürecek.
Günebakış

Salona TS damgası (http://forum.bordomavi.net/notes/trabzonspor-basketbol-takimi/salona-ts-damgasi/424381816267)

M.S.SOFU
22.08.2010, 15:12
salon sporları adına güzel gelişmelşer oluyor

benim isteğim bir bayan ve erkek voleybol takımı kurulması ama zannedersem acıbadem sponsorluğunda ki fenerbahçe özellikle bayan voleybolunda farkı baya açtı.

Hamdi Karamahmutoğlu
23.08.2010, 00:37
Çokta ciddi bütçeler gerektirmeden başarının gelebileceği bir branş.
Özellikle Beşiktaş yıllardır çok başarılı oluyor.
Bunun dışında Milli Piyango'da dikkat edilmesi gereken bir takım.
Umarım yatırım yapılarak, başarı kazanılır.
Hayırlı olsun.

Murat'
23.08.2010, 06:39
Cok degil bundan 4 yil oncesine kadar Trabzon Belediyespor hem erkeklerde hem de bayanlarda super ligde mucadele ediyordu, erkek takimi bir aralar ust siralardan asagiya hic dusmuyordu, bayan takimi da avrupa kupalarina katilmisti.

Iyi bir hava yakalanirsa ilk sene icinde orta siralarda bitirebiliriz ligi, takim icin ilk yapilmasi gereken sey isim sponsoru bulunmasidir, bu konuda da bircok firmanin gonullu olacagini dusunuyorum.

Hentbol'da da Medical Park Trabzonspor neden olmasin.

Berk Akçay
23.08.2010, 14:31
kaç kere gazetede bunu haber olarak yazdım kaç kişiyle görüştüm röpörtajlar yaptım takımlar kapanmadan önce ama olmamıştı...Hasyırlısı geç kalınmış bir adım ama olsun güzel...

OnurKul
24.08.2010, 14:35
Çokta ciddi bütçeler gerektirmeden başarının gelebileceği bir branş.
Özellikle Beşiktaş yıllardır çok başarılı oluyor.
Bunun dışında Milli Piyango'da dikkat edilmesi gereken bir takım.
Umarım yatırım yapılarak, başarı kazanılır.
Hayırlı olsun.

Buna katılmıyorum. Şu an avrupa'da hiç bir başarı yok. Bunun sebebi hep bu düşünceler. Ayrıca camianın içinden biri olarak hentbol sporunun böyle örülmesine de karşıyım. Beşiktaş ciddi yatırımlar yaptı. EHF Challenge Kupasında Yarı final oynadı. Karşılığını aldı ve almaya devam ediyor. Sonuçta bir gelir kaynağı olarak açıldı bu branş. Yatırım yaparsan, gelir elde edersin.

Belirtmekte fayda var Avrupa'da hentbol futboldan sonra en çok izlenen branştır.

OnurKul
01.09.2010, 18:14
Takımımız Hentbol Süper Ligindeki ilk maçında İstanbul Bahçeşehir Koleji'ni ağırlayacak.

Karşılaşma 18 Eylül 2010 tarihinde saat 13.00'da Trabzon "Çok Amaçlı Spor Salonu"nda oynanacak.

Takımımız en önemli maçını 11 Aralık 2010 Tarihinde deplasmanda Beşiktaş JK ile oynayacak. Bu karşılaşma bir erteleme olmazsa saat 15.30'da "Süleyman Seba Spor Salonu"nda oynanacak.

Remzi
07.09.2010, 14:18
Hentbol takımımız tanıtıldı

Trabzonspor Hentbol Kulübü Derneği’nin tanıtım toplantısı bugün gerçekleştirildi

Hentbol Kulübü Derneği Başkanı Murat Barçın, toplantıda yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Yaklaşık iki aylık yoğun, tempolu ancak o kadar da heyecan verici bir süreç sonunda sizlerin aracılığınızla kamuoyunun ve bordo-mavi renk sevdalılarının karşısındayız. Bu süreç içerisinde 3 Ağustos 2010 tarihli başvurumuzla derneğimizi, devamında yönetim kurulumuzun kararıyla kulübümüzü kurduk.

Bu aşamada hentbol camiasına Bordo-mavili renklerle girişimiz yönünde, oluşumumuzdaki enerji ve heyecanımızı, arzumuzu görüp karar veren Trabzonsporumuz’un sayın başkanı Sadri Şener’e ve yönetim kurulunun diğer üyelerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ayrıca kentimizin hentbolde öncü kulüplerinden olan, geçen yıl süper lige yükselme hakkını elde etmesine karşın imkanlar sebebiyle bu yıl yine birinci ligde mücadele edecek 24 Şubat Kulübünü de unutmamamız gerekli.

Takımımızın oluşum sürecine oyuncu ve teknik adam bazında yaptıkları katkı gerçekten takdire layıktır. Planımız kendileriyle pilot takım ilişkisi içerisinde işbirliği sürecinin devam etmesi yönündedir.

Trabzonspor Hentbol Kulübü olarak hentbol camiasının şerefli ve onurlu çatısı altında bulunmanın gurur ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Bu gurur ve mutluluğumuzu sizler aracılığıyla kamuoyu ve bordo-mavi renk sevdalılarıyla paylaşıyoruz.

Hentbol camiasına en iyi şekilde hizmet verip 2010-2011 sezonunda Hentbol Süper Ligi’nde, spor ve sporcu ahlakına, dostluğuna, kardeşliğine yakışır şekilde Trabzonspor ruhuyla mücadele ettirmeyi hedefliyoruz.

Hentbol Süper Ligi’nde bu sezon mücadele edecek olan savaşçı, azimli, inançlı bir takıma sahibiz.

Beşiktaş’tan sonra bu ligde Trabzonspor olarak mücadele edecek olmamızın diğer büyük kulüplere de örnek teşkil etmesi ve ülkemizde hentbol spor dalının çıtasının yükseltilmesine katkıda bulunmasını temenni ediyoruz.

Bu yıl ligi tanımak ve buna göre kendi pozisyonumuzu belirlemek düşüncesindeyiz. Trabzonspor Hentbol takımı, Hentbol Süper Ligi’nde Trabzon ve Trabzonsporumuz’a yakışır şekilde yerini alacaktır. Bizlerin kulüp yöneticileri olarak taşıdığımızın sorumluluğun bilincinde teknik ekibimiz, sporcu ve personelimizle üzerimize düşen sorumluğu yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Altını çizmemiz gereken bir diğer önemli unsur salon ve tesislerle ilgilidir. Bu anlamda bazı eksiklikler söz konusudur. Özellikle Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nün katkıları, tüm hentbol camiasının ve bordo-mavi renk sevdalılarının desteğiyle Trabzonspor Hentbol Kulübü Derneği mensuplarının inancı, azimleri ve gayretleri birleşerek bu zorlukları ortadan kaldıracaktır.

Türkiye Hentbol Süper Ligi 2010-11 sezonunun başta hentbol camiası olmak üzere bordo-mavi renklerimizle birlikte tüm sporseverlere hayırlı olmasını dileriz”

Antrenör Ahmet Kaynak da, yeni sezonda Trabzonspor adıyla mücadele edecek olmanın kendilerini gururlandırdığını belirterek, “Yapılan görüşmelerin ardından kısa sürede çoğunluğu Trabzonlu oyunculardan oluşan 17 kişilik kadro kurduk. Kurulan kadronun ardından çalışmalarımıza Trabzon’da başlayıp daha sonra Sinop’ta 10 gün kamp yaptık. Şuan antrenmanlarımız şehrimizde devam ediyor. 18 Eylül’de İstanbul Bahçeşehir Koleji’yle ilk maçımıza çıkacağız. Yeni sezon hepimize hayırlı olsun” dedi.

Takım Kaptanı Ömür Yazıcı ise, Trabzonspor’da olmanın büyük bir mutluluk olduğunu dile getirerek, “Bu işe vesile olan yönetim kurulumuza teşekkürlerimizi sunarız. Şuan sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Bu büyük kulübün ismini en iyi şekilde taşımaya çalışacağız” diye konuştu.

Diğer Fotoğraflar
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5313-0U7Y0A4F.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5313-2Z9L1U2X.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5313-3V0Z3A0Q.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5313-2V3B9F6N.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5313-0Q4Z3G3Q.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5313-9W9C5G2O.jpg

pazarkapılı
07.09.2010, 17:28
arkadaslar 18 eylüle bir organizyon yapalım....

Alibeyoglu
07.09.2010, 18:41
hayirli olsun

Murat'
11.09.2010, 06:48
Bu renklerin ve ismin altinda bir bransimiz daha oldu ama su anki durumdan da anlasilabilecegi gibi tanitim isini yine beceremediler.Simdi Trabzon'da sokaga cikip sorsak eminim ki tek tuk insan bu olaydan haberdardir.

Ne diyelim umarim yeni takimimiz guzel galibiyetler alir da sesini duyurabilmeyi basarir.

EmreYavuz61
11.09.2010, 15:10
bir sorum olacak...
şimdi biz en üst ligde mi mücadele edeceğiz?yani fenev ve cinconla aynı kademedemiyiz?

danger00
11.09.2010, 15:16
bir sorum olacak...
şimdi biz en üst ligde mi mücadele edeceğiz?yani fenev ve cinconla aynı kademedemiyiz?

evet, hetbol süperliginde mcadele edeceğiz.
ayrıca fenerbahçe ve galatasarayın hentbol takımı yok.

EmreYavuz61
11.09.2010, 15:20
evet, hetbol süperliginde mcadele edeceğiz.
ayrıca fenerbahçe ve galatasarayın hentbol takımı yok.

oo iyiymiş ya onlar gelmeden bir şampiyonluk ne iyi olur be..

Levent Ersoy
15.09.2010, 14:29
arkadaşlar takımımız 18 eylül cumartesi günü trabzonspor tesisleri yanındaki çok amaçlı spor salonunda ligin en güçlü takımlarından bahçeşehir üniversitesiyle sezonun ilk maçına çıkacaktır.trabzon ve çevre illerdeki bordomavinet üyelerine duyurulur...

Trabzonspor Hentbol Kulübü Derneği

Takım Masörü

Levent ERSOY

winner
17.09.2010, 15:06
80'li yıllarda tek kanal trt varken izlerdim hentbol maçlarını. Eskişehir Eti vardı yine milli takımın maçlarını izlerdim.

Sonra koptum basketbol daha ağırlık kazandı futbolun yanında.

Şimdi Trabzonspor ismi ile birinci ligde oynayacak bir takımız var. Takip etmeye çalışacağım.

bordo61
17.09.2010, 16:01
Bu gün maç vardı unuttum ya

SEDAT
17.09.2010, 19:16
- Hayırlı Olsun , Hentbol'da Olmamız Güzel Olmuş :)

OnurKul
18.09.2010, 18:20
Bahçeşehir'e 28-27 yenildik. Şu an için sorun yok. Bu sene büyük beklentilere girmek hata olur. Bu sene 24 Şubat oynayacak seneye Trabzonspor :)

macka61
18.09.2010, 19:01
canları sağ olsun benim için hedef ligde kalmak

muhammets
25.09.2010, 13:10
Hentbol 2010-2011 sezonu Türkiye Kupası kura çekimi 27 Eylül 2010 Pazartesi günü Saat 13:00 'de Ankara'daki federasyon binasında gerçekleştirilecek.

Kura çekimine takımımızla birlikte toplam 13 takım katılacak. Yapılacak kura çekimi sonrası ilk turda 1. maç 06 Ekim 2010, 2. maç ise 27 Ekim 2010 tarihlerinde oynanacak.

muhammets
25.09.2010, 13:15
Hentbol Takımımız ligin 2.haftasında deplasmanda Nilüfer Belediyespor ile karşılaşacak.Maç saat 13.00'da başlayacak

OnurKul
25.09.2010, 18:36
Nilüfer Belediyespor:32 Trabzonspor:35 deplasmanda kazandık. Daha önce söylediğim gibi ilk haftada ki yenilgi nasılsa bu da öyledir. Bir alışma dönemi geçiriyor takım.

Burçak
28.09.2010, 19:03
Ahmet Kaynak’ın açıklamaları
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5456-3O9Z2J2L.jpg
Hentbol takımımızın Antrenörü Ahmet Kaynak, ligde ve kupada oynayacakları tüm maçlara kazanmak için çıkacaklarını vurguladı.
Medya Merkezimize açıklamalarda bulunan Kaynak, Trabzonspor ismini almalarının ardından kısa sürede lige hazırlandıklarını belirterek, “1 ay gibi kısa bir sürede takımı oluşturarak lige başladık. Takımı kurduktan sonra hazırlık maçı yapamamamız bizim için büyük dezavantaj oldu. Bunun etkilerini Bahçeşehir Üniversitesi karşısında hissettik. Maç içerisinde hatalar yaptık. Böyle olunca da kaybettik. Ancak bu maç sonrası yaptığımız antrenmanlarda hatalarımızı tek tek ele alıp gidermeye çalıştık” dedi.
Nilüfer Belediyespor karşısında etkili bir oyun ortaya koyduklarını söyleyen Kaynak, şöyle devam etti: “İlk maçtan aldığımız dersler sonrası genç oyunculardan kurulu dinamik bir takım olan Nilüfer Belediyespor’la karşılaştık. Rakibin iyi hücuma çıktığını bildiğimiz için özellikle ataklarımızda hata yapmamaya özen gösterdik. İlk devre 15-15 berabere sona erdi. İkinci yarıda tecrübeli oyuncularımız İsmail, Sergey ve Samet’le oyuna ağırlığımızı koyduk. Buna rağmen maçın son 3 dakikasına berabere girdik. Sonrasında iyi savunma yapıp kazandığımız toplarla etkili ataklar geliştirerek salondan galibiyetle ayrılmayı başardık”
Bursa’da oynanan maçta özel güvenlik görevlilerinin takımımızı destekleyen taraftarları darp ettiğini sözlerine ekleyen Kaynak, “Maçın ilk yarısında tribünde yer alan özel güvenlik görevlileri Trabzonspor seyircisine bağırmayın diye copla müdahale ettiler. Bunun sonrasında taraftarlarımız kendilerini korumaya çalışarak saha kenarına atladılar. Bunu hakem ve federasyon yetkilileri gördüler. Taraftarlarımızın haklı olmaları sebebiyle salon boşatılmadı” diye konuştu.
Kaynak Trabzonspor isminin hentbola renk kattığını ifade ederek, “Normalde hentbolda deplasman takımlarının taraftarı olmaz. Ama Trabzonspor ismiyle mücadele edince her şey değişti. Ev sahibi takımdan çok bizim taraftarımız vardı. Federasyon yetkilileri de bu ilgiden çok memnun kaldılar” yorumunu yaptı.
Türkiye Kupası’nda ilk tur kuralarının çekildiğini de hatırlatan Kaynak, “İlk turu bay geçeceğiz. Çeyrek finalde ise geçen sezonun şampiyonu Beşiktaş ile karşılaşacağız. İlk turda maç yapmayı çok istiyorduk. Çünkü müsabaka eksikliğimiz var. Bu arada eksiklerimizi gidermek istiyoruz. Çeyrek finaldeki rakibimiz Beşiktaş’ın çok iyi bir kadrosu var. Biz ise ligin yeni ekibiyiz. Ama bizim için rakibin büyüğü ve küçüğü yok. Her maça kazanmak için çıkacağız” dedi.

Levent Ersoy
30.09.2010, 15:19
http://www.facebook.com/group.php?gid=164655330215783

arkadaşlar hepinizi grubumuza davet ediyoruz.teşekkürler.

bordo61
01.10.2010, 13:49
Levent abi Grup değilde sayfa kursanız daha iyi olurdu ya.

Kazım Uzunboy
22.01.2011, 21:32
Bahçeşehir 26-25 Trabzonspor

Erkekler Süper Hentbol Ligi'nde İstanbul Bahçeşehir Koleji, Trabzonspor'u 26-25 yendi.

İstanbul Bahçeşehir Koleji, İTO Spor Salonu'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını 13-9 geride kapadı. İkinci yarıda oyunda dengeyi kuran ev sahibi takım, çekişmeli bir mücadelenin sonunda rakibini 26-25 mağlup etti.

www.haber61.net

Hamdi Karamahmutoğlu
23.01.2011, 14:16
İlk sezonumuz.
Böyle iş kazaları olacaktır.
Seneye daha iyi olacağız.

yaranozlu
27.02.2011, 15:10
http://personel.thf.gov.tr/BilgiBankasi.aspx?Personel=KulupDetay&Kod=NwA=

linkte kadromuz bulunmaktadır, 4 yabancımız var. bu haftaki galibiyet için de teşekkür ederiz.

Levent Ersoy
24.03.2011, 13:58
26.03.2011 saat: 13:00 büyükşehir belediye ank.-trabzonspor hentbol müsabakası yer:yaşar sevim spor salonu
ankaradaki trabzonsporluları maçımıza bekliyoruz

macka61
07.05.2011, 13:36
Hentbol takımımız Erkekler Süper Lig Play-Off ilk maçında Bursa Nilüfer Belediyesi'ni 31-30 mağlup etti.

Adem Hotaman
02.09.2011, 13:08
2011-2012 SEZONU DEPLASMANLI ERKEKLER SÜPER LİGİ FİKSTÜRÜ
http://bit.ly/n4oyAg

İlk maçımız deplasmanda

ÇANKAYA BELEDİYESİ ANKA SPOR - TRABZON SPOR KULÜBÜ

Adem Hotaman
02.09.2011, 13:15
2011/12 AVRUPA KUPALARI
http://bit.ly/rfigy4

CHALLENGE CUP 3.TUR Kademe maçında TRABZONSPOR (TUR) - SPORTING CP (POR) İlk maç 26/27.11.2011 İkinci maç 03/04.12.2011 tarihleri arasında oynanacak.

Batuhan
02.09.2011, 14:18
2011-2012 SEZONU DEPLASMANLI ERKEKLER SÜPER LİGİ FİKSTÜRÜ
http://bit.ly/n4oyAg

İlk maçımız deplasmanda

ÇANKAYA BELEDİYESİ ANKA SPOR - TRABZON SPOR KULÜBÜ

2011/12 AVRUPA KUPALARI
http://bit.ly/rfigy4

CHALLENGE CUP 3.TUR Kademe maçında TRABZONSPOR (TUR) - SPORTING CP (POR) İlk maç 26/27.11.2011 İkinci maç 03/04.12.2011 tarihleri arasında oynanacak.

Teşekkürler bilgiler için. Sporting baktığım kadarıyla güçlü bir ekip...

macka61
28.09.2011, 20:10
artık ntvspor erkek ve bayan hentol liginde haftada 1 maçı canlı yayınlayacakmış

Sacit
01.10.2011, 20:23
Hentbol takımımız ligin 1. haftasında deplasmanda karşılaştığı Çankaya Belediyesi Anka Spor'a 38-22 mağlup oldu

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8410-5S2D4N5P.jpg

Levent Ersoy
05.10.2011, 00:41
trabzonspor hentbol-milli piyango hentbol süper ligi karşılaşması,
08.10.2011 cumartesi günü saat 17:15 te 19 mayıs spor salonunda oynanacak.
karşılaşma ntvspor kanalından canlı yayınlanacaktır.tüm trabzonsporluları ve hentbol severleri maçımıza davet ediyoruz...

Batuhan
05.10.2011, 16:26
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8442-5T2F4O5Q.jpg

Hentbol takımımız, Türkiye Kupası 1. Turundaki rakibi 06 Ater Spor’un maça çıkmaması nedeniyle hükmen galip sayıldı.

Konuyla ilgili Hentbol Federasyonu’ndan kulübümüze gönderilen yazıda, “06 Ater Spor Kulübü 5 Ekim 2011 tarihinde Çok Amaçlı Spor Salonu’nda oynayacağı Erkekler Türkiye Kupası 1. Tur müsabakasına ekonomik nedenlerden dolayı çıkamayacağını federasyonumuza bildirmiştir. Bu nedenle Trabzonspor – 06 Ater Spor kulüpleri arasındaki müsabaka oynanmayacaktır” denildi.

Bu nedenle ekibimiz hükmen galip sayılarak ikinci tura yükseldi. Türkiye Kupası 2. tur kuraları 7 Ekim Cuma günü saat 11:00'de Hentbol Federasyonu binasında çekilecek.

macka61
05.10.2011, 19:17
karşılaşma ntvspor kanalından canlı yayınlanacaktır.tüm trabzonsporluları ve hentbol severleri maçımıza davet ediyoruz...

bu güzel haber zevkle izleyeceğim

Mehmet Dinç
08.10.2011, 13:30

Yayın akışında bu maçı göremedim ben, bu bilgi kesin mi ?

macka61
08.10.2011, 14:42
evet ntvsporun yayın akışında bende göremedim

Aleyna Yemenici
08.10.2011, 15:05
Hacısalihoğlu Adamların adamısın ya ne diyim.

Vkgz
08.10.2011, 16:54
her hafta bir maç sadece. yani ekseriyetle beşiktaşın maçlarını yayınlar aradada bizi ekrana getirirler zannımca.

Batuhan
08.10.2011, 17:02
Erkek 2011 - 2012 02 08.10.2011 17:00:00 TRABZONSPOR - - M.MİLLİ PİYANGO SP. KLB.

Yayın hâlâ yok ama. Yayınlanmayacak sanırım...

Ahmet Öztürk
08.10.2011, 17:52
Erkek 2011 - 2012 02 08.10.2011 17:00:00 TRABZONSPOR - - M.MİLLİ PİYANGO SP. KLB.

Yayın hâlâ yok ama. Yayınlanmayacak sanırım...

salondayım. Canlı yayın kamerası falan yok.

Bu arada ilk devre 12-10 gerideyiz. 4 tane 9 metre yada penaltı neyse ondan kaçırdık :) kolay gol yiyoruz adamlar zebellah gibi çok sert savunma yapıyorlar :)

Batuhan
08.10.2011, 18:04
salondayım. Canlı yayın kamerası falan yok.

Bu arada ilk devre 12-10 gerideyiz. 4 tane 9 metre yada penaltı neyse ondan kaçırdık :) kolay gol yiyoruz adamlar zebellah gibi çok sert savunma yapıyorlar :)

Anladım teşekkür ederim abi. Sen arada böyle başlığa yazarsan sevinirim :)

Ahmet Öztürk
08.10.2011, 18:19
Çok kolay goller yiyoruz. Adamlar savunmada bizi resmen dövüyor. Skor 24-16. Dakika 16.

Ahmet Öztürk
08.10.2011, 18:32
Durum kötü. Skor 29-19. Hoca da umudu kesmiş ki, maç başından beri oynatmadığı 4 oyuncuyu oyuna aldı. Bizim 3 kaleci de maalesef çok kötü. Adamların kalecileri panter mübarek. Bu arada skor 21-29 oldu.

Ahmet Öztürk
08.10.2011, 18:37
Maç bitti. 25-30 mağlup olduk. Son 3 dakikadaki rahat oyunu oyunun tamamına yayabilsek herşey çok daha güzel olabilir. Neyse önümüzde ki maçlara bakacağız artık :)

Vkgz
08.10.2011, 20:05
Milli Piyango en iyi takımlardan biri diye biliyorum Hentbol da ki iddaa oranındada üstünlükleri belliymiş

macka61
08.10.2011, 21:32
tabiki süper kupada galiba bjkyi yendiler

Ahmet Öztürk
08.10.2011, 22:15
Maçta enteresan bir şey oldu. Bizimkiler futbolda ki penaltı atışının hentbol versiyonunu kullandılar. Top kalecinin yüzüne geldi. 3-5 dakika yerde yattı kaleci. Sonra hakem gitti bizim oyuncuya iki dakika cezası verdi.Aradan yarım dakika geçmeden haybeye bi oyuncumuzu daha 2 dakika cezalandırdı. Sahada 5 oyuncumuz kaldı zaten. O esnada fark 2-3 sayı açıldı. Ama ne olursa olsun Milli Piyango'nun iki kalecisi de bizim üç kaleciden çok çok daha iyiydi..

Vkgz
09.10.2011, 14:06
kalecinin yüzüne kasti atışlar artık cezalandırılıyor. hakem öyle yorum yapmıştır.
hentbol bu kasti hareketler yüzünden olimpiyatlardan çıkarılacaktı kuralları sertleştirerek olayı kurtardlar.

Ilelioglu
15.10.2011, 19:04
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=8539#Icerik

Hentbol: Akdeniz Üni.: 26 - 34 Trabzonspor

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8539-4W1I3R4U.jpg

Hentbol Erkekler Süper Ligi'nde takımımız, deplasmanda Akdeniz Üniversitesi'ni 34-26 yendi.

Salon: Akdeniz Üniversitesi

Hakemler: Hasan Sadık Tunç, Ömür İlhan

Akdeniz Üniversitesi: Gazi, Emrah, Semih, Murat, Zafer, Anıl, Behçet 5, Ali Canikli 5, Burak 6, Yamaç 5, Cemal 1, İlker 2, Maksym, Furkan, Ökkeş, Ali Büyükyorulmaz 2

Trabzonspor: Volkan, İsmail 4, Samet 6, Emre Eyüboğlu 6, Ali, Murat, Sinan, Serkan 1, Adem, Ömer, Sergey 12, Orhan, Emre, Dmitro 5, Sedat, Ünal

İlk Yarı: 15-14 (Akdeniz Üniversitesi lehine)

2 Dakika Cezası Alanlar: Murat, Behçet, Ali Canikli, Maksym, Ali Büyükyorulmaz (Akdeniz Üniversitesi), Emre, Murat, Serkan, Sergey, Dmitro

Diskalifiye: Yamaç (Akdeniz Üniversitesi)

İlk yarısı 15-14 ev sahibi takımın üstünlüğü ile geçen karşılaşmanın ikinci yarısında yabancı oyuncuları ile etkili olan takımımız salondan 34-26 galip ayrıldı.

yigits
16.10.2011, 09:54
Tebrikler...Takımdaki Türk oyuncuların tamamına yakını Trabzonlu diye biliyorum bu da sevindirici bi durum...

tahsinsever
27.10.2011, 11:31
evet bende bir hentbol maçı gördüm ntvsporda umarım trabzon sporun maçlarına verirler.

Vkgz
28.10.2011, 21:58
Beşiktaş ve Trabzonspor'dan sonra Galatasaray'da Hentbol şubesi açmaya karar verdi. Hentbol federasyonunun daha önce aldıgı Futbol Liginde ilk 6'ya giren takımlar direkt hentbol ligine 1. ligden başlayabilir kararı sebebiyle önümüzdeki sezon Galatasaray'da 1. Ligde mücadele edecek.

macka61
28.10.2011, 23:55
güzel olur hentbol rekabeti için beşiktaşın tekelindeydi bu spor dalı son zamanlarda az çok bildiğim kadarıyla

yaranozlu
13.11.2011, 15:56
dün yine sahamızda beşparmakspora 26-29 yenilmişiz. olsun, mücadele edelim sonuna kadar, avrupa kupası mücadelemiz de var. sanırım haftaiçi türkiye kupası maçı var.

kafama takılan bir şey futbolda ilk6da olan takım direkt olarak 1.ligden başlayacakmış. böyle bir saçmalık olur mu? hakikaten gerçek mi? nasıl kurallar koyuyorlar anlamak mümkün değil. biz baskette amatörden başlayarak ilerledik yıllarca. hayret yani! ayrıca GSnin ilk 6ya girmesi şüpheli, direkt olarak 1.ligden başlayacağını nasıl garanti edebilirler ki? Allah sonumuzu hayretsin

tahsinsever
14.11.2011, 14:59
arkadaşlar benim bu konuda bir hayalim var oda şu 4 büyükler futbol,basketbol,voleybol ve hentbolda birlikte olsun yani rekabet tam olsun şampiyonluklar daha anlamlı olsun yıllardır böyle düşünüyorum futboldaki bu çekişmeyi basketbol voleybola ve hentbolada yansıtalım tabi bu önce bizim yani taraftarın desteğiyle ve güçlü sponsor desteğiyle olur umarım bu hayalim en yakın zamanda gerçekleşir.

Ilelioglu
17.11.2011, 00:41
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=8889#Icerik

Hentbol takımız çeyrek finalde

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8889-8Z5L7V8X.jpg

Hentbol takımımız Türkiye Kupası 2. tur maçında Atatürk Üniversitesini 37-18 mağlup ederek çeyrek finale yükselmeyi başardı.

19 Mayıs Spor Salonu’nda oynanan müsabakanın ilk yarısı da ekibimizin 20-8 üstünlüğüyle tamamlandı.
Çeyrek Final maçları kuraları ise 18 Kasım Cuma günü saat 13:30'da Türkiye Hentbol Federasyonu binasında çekilecek. Yapılacak kura çekimi sonrası çeyrek final maçları 22 Kasım Salı günü oynanacak.

Levent Ersoy
23.11.2011, 13:27
Challenge Kupası'nda rakip Sporting CP (http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.trabzonspor.org.tr%2Fdefa ult.asp%3FSayfa%3DHaberDetay%26IND%3D8965&h=PAQH-Jd75AQEbswg6gNjRuuCTO5TUg4om8VCKz6aE5yMSBA)
Hentbol takımımız Challenge Kupası 3. Tur ilk maçında 26 Kasım Cumartesi günü Portekiz’in Sporting CP takımıyla karşı karşıya gelecek. 19 Mayıs Spor Salonu’nda oynanacak müsabaka saat 17.00’de başlayacak.
tüm halkımızı avrupa kupası maçımızda görmekten onur duyarız...

OnurKul
26.11.2011, 21:24
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8992-9M3V2C2M.jpg

Hentbol takımımız Challenge Kupası 3. Tur ilk maçında Portekiz’in Sporting CP takımına 31-29 mağlup oldu. Rövanş maçı ise 3 Aralık tarihinde Lizbon’da oynanacak.

Maç döner mi? Döner! :) Haydee ! ! !

Hamdi Karamahmutoğlu
27.11.2011, 14:46
Uşaklar deplasmanda kazanıp gelirler.

Batuhan
03.12.2011, 17:06
Rövanş maçının başlamış olması lazım.

yaranozlu
04.12.2011, 11:27
dün 41-18 yenildik. 3 avrupa temsilcimiz de avrupadan elendi. bjk hırvat takımına, ankaraspor da israil takımına yenilerek bu sezon avrupa defterini Türkiye olarak ilk turda kapattık. geçmiş olsun

macka61
04.12.2011, 14:04
normal bence hentbolda çok iyi bir durumda değiliz

OnurKul
15.12.2011, 22:25
http://www.thf.gov.tr/Dosyalar/Image/ts_nil.jpg

Trabzonspor - Nilüfer Belediyesi maçı NTV Spor'da...

Erkekler Süper Lig'in 9. Haftasında oynanacak Trabzonspor - Nilüfer Belediyesi maçı canlı yayında NTV SPOR'da. 17 Aralık Cumartesi saat 15:00'te başlayacak mücadele Trabzon 19 Mayıs Spor Salonu'nda oynanacak. Karşılaşmayı uluslararası hakem çifti Kürşad Erdoğan-İbrahim Özdeniz çifti yönetecek.

Bu maç öncesi 8 sıradaki Trabzonspor oynadığı 7 maçta 6 puanı bulunurken, Bursa Nilüfer Belediyesi oynadığı 8 maçta 9 puanla 6 sırada yer alıyor.

Hayde Trabzon! Destek için salona!

TheDayAfter61
17.12.2011, 19:52
Son 5 dakikasını seyrettim,maçı 4-5 farkla kazandık.
Nilüfer Belediye'deki 61 numara iyi bir oyuncu.Uygunsa umarım alınır.

OnurKul
17.12.2011, 21:49
Trabzonspor: 27-22 Nilüfer Belediyespor

Karşılaşmayı Türkiye'nin en üst düzey hakemlerinden İbrahim ÖZDENİZ ve Kürşad ERDOĞAN yönetti.

İsmail 6, Samet 2, Emre 2, Serkan 7, Georgiyevski 7, Poliak 3 golle skora katkıda bulundu.

Abdülkadir Kılıç
18.12.2011, 00:11
Renkdaşlar Size bir arkadaşımı önereceğim. Emre Alataş. Kadir Has Üniversitesi'nde oynuyor. Fenerdir ama çok iyi çocuk. Çok da iyi oynar. Varsa takımla ilgisi olan biri takip etsin bu arkadaşı.

macka61
21.12.2011, 19:24
Hentbolda heyecan devam ediyorHentbolda Erkekler Süper Ligi'ne 10. hafta maçlarıyla devam edilecek
21 Aralık 2011 Çarşamba - 10:50
AA Erkekler Hentbol Süper Ligleri'ne çeşitli kentlerde oynanacak 10. hafta maçlarıyla devam edilecek. Karşılaşmalar 24 ve 25 Aralık tarihlerinde oynanacak.
Bu arada, 10. haftada İstanbul'da yapılacak Beşiktaş-Trabzonspor karşılaşması, NTV Spor'dan naklen yayınlanacak.

Ligdeki program ise şöyle:

24 Aralık Cumartesi:
14.00 Mersin Yenişehir Hentbol Eğitim-İzmir Büyükşehir Belediyesi
13.00 Ankara İl Özel İdare-Akdeniz Üniversitesi
14.00 Çankaya Belediyesi Anka Spor-Maliye Milli Piyango
13.00 Bursa Nilüfer Belediyesi-Beşparmak Spor
17.00 Beşiktaş-Trabzonspor

25 Aralık Pazar:
15.00 Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor-Çukobirlik

OnurKul
21.12.2011, 20:17
http://www.thf.gov.tr/Dosyalar/Image/bjk_ts_manset.jpg

Mehmet Cihan Kocaman
23.12.2011, 22:33
Bundan sonra oynayacağımız maçlar yayınlanacak mı?

macka61
24.12.2011, 00:39
haftada bir maç yayınlanıyor illha belli bir takımın değil hangisini isterlerse

Volkan Yavuz
02.02.2012, 23:47
yari finaldeki ilk maci 8 farkla kaybettik nilüfer belediyeye :(.insallah ikinci macta mucize olup 9 farkla yenip turu geceriz....

Kazım Uzunboy
03.02.2012, 22:01
Yarın Milli Piyango ile oynayacağız.

Ankara Cebeci'de maç.

Kazım Uzunboy
04.02.2012, 16:12
İlk yarıyı 17-12 mağlup kapattık.

İkinci yarıda ise bambaşka bir Trabzonspor vardı sahada.

Son dakikaya 33-32 önde girdik. Ardından son yarım dakikaya 33-33 berabere oldu ve atak bizdeydi. Son 10 saniyede şutumuz dışarı gitti ki çok kötü bir şuttu gerçekten. Maç böyle bitti derken kalecileri ileri uzun oynadı. Ceza sahasının hemen yanı diyer tabir edeyim rakip oyuncu topu almadan kalecimiz hamle yapmak istedi ama boşa çıktı. Ardından rakibe defans yaparken zaman doluyordu ve topu yavaşça yuvarlayarak kaleye doğru attı rakip. Herkesin bakışları önünde top yavaş yavaş kaleye girdi hem de atılması çok zor bir yerden.

Sonuç olarak 34-33 mağlup olduk.

İyi bir kaleci almamız halinde çok daha iyi yerlerde olacağız kuşkusuz. Kalecimiz özellikle ilk yarıda nerdeyse her gelen şutu içeri aldı. Rakibin kalecisi ise en az 10 net şutu kurtardı ilk yarı..

Kazım Uzunboy
11.02.2012, 19:13
Trabzon'daki karşılaşmada Akdeniz Üniversitesi'ni 32-23 mağlup ettik.

yaranozlu
21.02.2012, 12:12
yarın nilüfer belediye ikinci maç var. çok zor ama hayatımız zor bizim trabzonsporlular olarak. ne zman güle oynaya tur geçtik ki

macka61
21.02.2012, 20:02
çok zor yüzde 90 san elendik

OnurKul
23.02.2012, 18:31
Kupa maçında mağlup olduk. Trabzonspor: 25 - Nilüfer Bld: 28

TS-AKCAABAT-61
08.09.2012, 04:18
kadirgatv ts hentbolun tüm evdeki maclarini canli yayinlayacakmis.

TS-AKCAABAT-61
12.09.2012, 01:42
Trabzonspor Hentbol takımının yeni sezon öncesi tanıtım toplantısı dün Trabzon 19 Mayıs Spor Salonu’nda yapıldı.
http://bit.ly/PozT1A

TS-AKCAABAT-61
15.09.2012, 01:12
Trabzonspor’dan 4 Transfer

Erkekler Hentbol Süper Ligi ekiplerinden Trabzonspor, kadrosunu biri yabancı dört oyuncuyla takviye etti.
15 Eylül 2012 Cumartesi

Bu sezon ligde zirve hesapları yapan Karadeniz Fırtınası, Polonya’nın Nelba Varşova Takımı’ndan Belaruslu Andrei Vakhnovich, Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor’dan Ömer Sarı, Erzurum Atatürk Üniversitesi’nden Mehmet Ali Akarsu ve geçen sezon Süper Lig’den küme düşen Antalya Akdeniz Üniversitesi’nden Zafer Yazıcı’yı transfer etti.

Hentbolhaber.Net Trabzonspor Hentbol

FIRTINA ZİRVE HESAPLARI YAPIYOR

Geçen sezonki takım iskeletini bozmadan eksik mevkilere teknik kadronun raporu doğrultusunda takviyeler yaptıkları belirten Trabzonspor Hentbol Derneği Başkanı Murat Barçın, “Trabzonspor markasını Hentbol Süper Ligi’nde en iyi şekilde temsil etmek için gece gündüz çalışıyoruz. Yeni sezon hazırlıklarımızı aralıksız sürdürdüğümüz şu günlerde, dış transfer biri yabancı 4 oyuncu aldık. Bu oyuncuların bordo mavili ekibimize önemli katkılar yapacağından şüphemiz yok. Yeni sezonda hedefimiz ligin zirvesinde yer almak” dedi.

TEKNİK KADRODA GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

Bu arada bordo mavili ekip teknik kadroda da değişikliğe gitti. Takımın başına Seyfettin Tekin ve Nurcan Tabakoğlu’nu getiren Trabzonspor Yönetimi, Ahmet Kaynak’ı da İdari Menajer olarak görevlendirdi.

Hentbolhaber.Net Trabzonspor Hentbol

Haberin etiketleri:
Trabzonspor, Hentbol Erkekler Süper Ligi, Murat Barçın, Andrei Vakhnovich, Ömer Sarı, Mehmet Ali Akarsu, Zafer Yazıcı

Burçak
21.09.2012, 12:45
Hentbol takımımız ligin 1. haftasında yarın (cumartesi) Ankara İl Özel İdare’yi konuk edecek. 19 Mayıs Spor Salonu’nda oynanacak müsabaka saat 13.00’de başlayacak.

Ayrıca maç, Kadırga TV'den canlı olarak yayınlanacak.
Kadırga Tv ye helal olsun ya. valla bravo. ellerinden geldiği kadar bir şeyler yapıyorlar. zamanla inşallah dahada iyi olacak.

TS-AKCAABAT-61
21.09.2012, 20:34
kadirga tv su an iyi gidiyo. devamini bekliyoruz.

Trabzonspor Hentbol Takımı geçtiğimiz yıl ligi 9. sırada tamamlamıştı. Bu yıl daha üst sıraları hedefleyen Trabzonspor özellikle iç saha karşılaşmalarında taraftarlarından destek bekliyor.

eski bi hentbolcu olrarak bu sene ilk 3e girmemizi bekliyorum.

OnurKul
22.09.2012, 20:12
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11512-4S2V4X1N.jpg

Hentbol takımımız süper ligin 1. haftasında konuk ettiği Ankara İl Özel İdare’ye 28-27 mağlup oldu.

TS-AKCAABAT-61
22.09.2012, 21:29
MAASALLAH hep göbekli oyuncularimiz var. yengelere tembih, fazla yedirmeyin onlari.
ofans gücü iyi de, dafansa yönelik ilk oyun pek iyi degildi. kisa boylu oyuncular defansa yönelik oyunda zorlaniyorlar. oyunun son saniyesindeki faulu, yani tek atisi, zaman kalmayisindan dolayi, kullanan en kisa boylu oyuncu. bu hangi mantik, pek anlamadim.
neyse bi dahaki maca diyelim.

Adem Hotaman
23.09.2012, 18:45
Daha önce 1461 Trabzon'un geçen sezon Trabzonspor'un kullanılan formaları kullanacağı açıklanmıştı. Maçlarda görüyoruz ki o formalarda reklamlar yer almıyor. Şimdi hentbol takımımızda geçen sene Trabzonspor'un kullandığı forma ile sahaya çıktı ama üzerinde reklamlar yer alıyordu.

Acaba bu reklamlar için sponsorlardan gelir elde edildi mi? Yoksa bizim kulüpte her zaman olan amatörlük burada da mı gerçekleşti? Öğrenebilirsek güzel olur.

Bir de formalarda logonun üzerinde yıldız var bildiğim kadarıyla bu yıldız sadece futbol takımının formaları için geçerli Trabzonspor'un resmi logosunda yıldız yoktu. Yıldızsız formalar neden diğer branşlarda kullanılmaz-sanırım basketbolda kullanmadı?- ikinci merak ettiğim konuda budur.

TS-AKCAABAT-61
04.10.2012, 01:41
Hentbol takımımız, Erkekler Türkiye Kupası 1. tur maçında Amasya Taşova YİBO Spor'u 36-26 mağlup etti. Ekibimiz bu sonuçla ikinci tura yükselmeyi başardı.

19 Mayıs Spor Salonu’nda oynanan müsabakanın ilk yarısı 17-17 berabere sonuçlandı.

TS-AKCAABAT-61
04.10.2012, 01:45
cumartesi 06.10.2012 saat 13:00
süperlig 3.hafta maci
TRABZONSPOR - BEŞPARMAK SPOR KULÜBÜ
kadirga tv naklen !!!

Burçak
10.09.2013, 09:38
Hentbol'da fırtına zamanı
Trabzonspor Erkek Hentbol Takımı Yönetim Kurulu ve oyuncuları basın toplantısı gerçekleştirdi.

Trabzonspor Hentbol Takımı, yönetim kurulu, teknik heyet ile Kesos Otel’de gazetecilerle bir araya geldi. Gazetecilere ekibini tanıtan Türkiye Hentbol Federasyonu ve Trabzonspor Yönetim Kurulu üyesi Murat Barçın, üstlendikleri misyonu en yüksek noktalara taşımak için çalışacaklarını, her zaman Trabzonspor ile iç içe ve gönül gönüle olacaklarını söyledi. Trabzonspor Hentbol Takımı Yönetim Kurulu tarafından Kesos Otel’de düzenlenen toplantıda konuşan Barçın, hedeflerinin Trabzonspor’u ligde en iyi biçimde temsil ederek Avrupa kupalarına katılmak olduğunu söyledi.

Trabzonspor Hentbol Takımı Başkanı Necmi Keskin ise, yeni sezona antrenör olarak Ahmet Kaynak ile yollarına devam edeceklerini, kadrolarını yeni isimlerle takviye yaptıklarını belirtti. Keskin, “Trabzonspor’a yakışan bir mücadeleyi hedefliyoruz. Bunun yanı sıra altyapıdan 3 oyuncuyu kadromuzu kattık. Kulüp olarak hem üst hem de alt yapıda hedeflerimizi gerçekleştirmek için bize düşen görevi yerine getirmeye çalışacağız” dedi.

tahsinsever
11.09.2013, 16:50
hentbol takımımıza gönülden başarılar dilerim bu şehrin sadece fubol değil basketbolla voleybolla hentbolla bir spor şehri olduğunu göstermeliyiz.

Burçak
13.09.2013, 08:54
Trabzonspor Hentbolda iddialı
Trabzonspor Erkek Hentbol Takımı İdari Menajeri Kaynak: "Sezonun ilk maçından galip ayrılarak moral bulmak istiyoruz"

Erkekler Hentbol Süper Ligi'nde hafta sonu deplasmanda İstanbul Anafen Koleji ile karşılaşacak Trabzonspor'un idari menajeri Ahmet Kaynak, sezonun ilk maçından galip ayrılarak moral bulmak istediklerini söyledi.

Kaynak, zorlu bir karşılaşmanın kendilerini beklediğini belirterek, 14 Eylül Cumartesi günü İstanbul'da oynayacakları İstanbul Anafen Koleji maçına İstanbul'da yaşayan tüm bordo-mavili taraftarları davet etti.

Rakiplerinin sezon öncesi iyi bir hazırlık dönemi geçirdiğini vurgulayan Kaynak, şunları kaydetti:

"Sezonun ilk maçından galip ayrılarak moral bulmak istiyoruz. İstanbul Anafen Koleji, lige daha çok hazır. Biz de sezon öncesi çeşitli turnuvalara katılarak form tuttuk. Eksikleri görebilme fırsatı yakaladık. Sezona iyi hazırlanabildik diyemem, antrenmanlarımıza geç başladık. Rakibimiz lige hazır durumda. Sezon öncesi, birkaç turnuvada yer aldılar. Kondisyonları bize göre daha iyi durumda. Biz de bu karşılaşmada kondisyonumuzu koruyabilmek adına, çok oyuncuyla oynamayı deneyeceğiz. Kazanmak içinde elimizden geleni yapacağız. Rakibimize hatalar yaptırıp sayı bulmaya çalışacağız."

6Şafak Aydın1
19.09.2013, 11:20
http://www.ntvspor.net/takim/hentbol/Trabzonspor/543

6Şafak Aydın1
21.09.2013, 10:09
bu takim nasil ayakta durmayi basardi hayret.

anakonda09
22.09.2013, 10:52
Takımımız Hentbol Süper Liginde oynadığı 2.maçında bu sezonun ilk galibiyetini aldı.

Hentbol Süper Ligi 2.Haftasında oynanan Trabzonspor - Gençlerbirliği SK maçında takımımız ilk yarısını 17-12 önde bitirdiği maçı 32-27 kazanarak bu sezonun ilk galibiyetini aldı.

Takımımızın 28 Eylül 2013 Cumartesi günü deplasmanda Bursa Nilüfer Bld. ile oynayacağı 3.Hafta maçının yeri ve saati belli olunca buradan açıklanacaktır.

Takımımıza şimdiden başarılar dileriz...

Necmettin ALTUNTAŞ
22.09.2013, 11:55
Bu takımımızı es geçiyoruz galiba.Gerekli ilgiyi görmüyor.

anakonda09
22.09.2013, 19:51
Takımımız Hentbol Süper Liginde oynadığı 2.maçında bu sezonun ilk galibiyetini aldı.

Hentbol Süper Ligi 2.Haftasında oynanan Trabzonspor - Gençlerbirliği SK maçında takımımız ilk yarısını 17-12 önde bitirdiği maçı 32-27 kazanarak bu sezonun ilk galibiyetini aldı.

Takımımızın 28 Eylül 2013 Cumartesi günü deplasmanda Bursa Nilüfer Bld. ile oynayacağı 3.Hafta maçının yeri ve saati belli olunca buradan açıklanacaktır.

Bu hafta maçımız Trabzon'da destek olalım...

anakonda09
22.09.2013, 19:52
Bu takımımızı es geçiyoruz galiba.Gerekli ilgiyi görmüyor.

Bu hafta maçımız Trabzon'da destek olalım...

anakonda09
30.09.2013, 13:20
Hentbol Süper Ligi 3.Haftasında oynanan Bursa Nilüfer Bld.-Trabzonspor maçında takımımız ilk yarısını 18-11 geride bitirdiği maçı 31-25 kaybetmiştir.

Takımımızın 5 Ekim 2013 Cumartesi günü deplasmanda İstanbul Yeditepe ile oynayacağı 4.Hafta maçının yeri ve saati belli olunca buradan açıklanacaktır.İstanbul'da ikamet eden taraftarlarımıza duyurulur.

tahsinsever
30.09.2013, 13:53
ilkiki maçını naptı takım inşallah başarılır oluruz hentboldada

Mehmet Cihan Kocaman
30.09.2013, 18:44
ilkiki maçını naptı takım inşallah başarılır oluruz hentboldada

İlk maçı kazandık, ikinciyi kaybettik.

6Şafak Aydın1
30.09.2013, 18:59
hayir 3 mac yaptik 1 galib 2 maglubiyet

anakonda09
07.10.2013, 11:04
Hentbol Süper Ligi 4.Haftasında oynanan İstanbul Yeditepe-Trabzonspor maçında takımımız ilk yarısını 11-15 önde bitirdiği maçı 26-30 kazanmıştır.Takımımız Türkiye Erkeler Hentbol Süper Liginde 2 Galibiyet 2 Mağlubiyet ve averajla 8.sıraya yükselmiştir.

Takımımız 5.Hafta maçında 12 Ekim 2013 Cumartesi günü kendi evinde Puan tablosunda averajla bir üstünde 7.sırada bulunan Ankara BŞB ile oynayacaktır.Oynanacak maçın yeri ve saati belli olunca buradan açıklanacaktır.

Taraftarlarımıza duyurulur...

Murat'
07.10.2013, 11:05
Takımımız galip gelmiş, tebrikler.

Mustafa
08.10.2013, 00:36
Bu senenin fikstürünü bulamadım bir türlü

Mustafa
08.10.2013, 00:41
Bulabildim nihayet neyseki

anakonda09
09.10.2013, 11:25
Hentbol Süper Ligi 4.Haftasında oynanan İstanbul Yeditepe-Trabzonspor maçında takımımız ilk yarısını 11-15 önde bitirdiği maçı 26-30 kazanmıştır.Takımımız Türkiye Erkeler Hentbol Süper Liginde 2 Galibiyet 2 Mağlubiyet ve averajla 8.sıraya yükselmiştir.

Takımımız 5.Hafta maçında 12 Ekim 2013 Cumartesi günü kendi evinde Puan tablosunda averajla bir üstünde 7.sırada bulunan Ankara BŞB ile oynayacaktır.Oynanacak maçın yeri ve saati belli olunca buradan açıklanacaktır.

Taraftarlarımıza duyurulur...

Takımımızın oynayacağı maçın saati ve yeri belli oldu...

Maç 12 Ekim 2013 Cumartesi günü 19 Mayıs Spor Salonunda Saat:15.00 de başlayacak.

Ayrıca Maç NtvSpor dan canlı olarak yayınlanacaktır...

Ceyhun Dündar
12.10.2013, 15:55
ntvspor bizim maçı unuttu heralde.
Futbol efsaneleri var..

Murat'
12.10.2013, 17:25
Ntvspor bunu hep yapıyor.

Murat'
10.11.2013, 20:08
Izmir büyükşehir bld. 34-32 trabzonspor

Murat'
10.12.2013, 17:36
http://www.thf.gov.tr/Portals/0/haberler/cuko_ts900.jpg

Hentbol Erkekler Süper Ligi’nin 11. haftasında, Adana Çukobirlik kendi evinde Trabzonspor’a 29-43 mağlup oldu.
SALON: Yüreğir Serinevler
HAKEMLER: Melih Çobanoğlu, Volkan Vatansever

ADANA ÇUKOBİRLİK: Ali Can, Ümit, Onur Ali 5, Süleyman, Yunus 7, İsmet 1, Kemal 4, Caner 3, Ahmet 3, Selami 6, Mehmet Ali, Kadir

TRABZONSPOR: İsmail 3, Samet 3, Emre 2, Oleg 12, Serkan 5, Giga, Sergey 10, Dursun 1, Dmitro 1, Sedat, Rati 6, Adem, Ömür

İKİ DAKİKA CEZASI ALANLAR: Yunus, İsmet (Adana Çukobirlik) - Emre, Serkan, Dursun, Rati (Trabzonspor)
İLK YARI: 20-32 (Trabzonspor lehine)

Kirk_Cooley
10.12.2013, 23:08
Resimdeki hentbol topu değil demi :S

Sefaenes
23.12.2013, 23:29
su an tek iyi oldugumuz brans galiba tebrikler hentbolu malesef seyretmesini cok sevmedigim bir spro dali ama tv de olsa sirf Trabzonspor oldugu icin bakarim

OnurKul
25.12.2013, 00:39
su an tek iyi oldugumuz brans galiba tebrikler hentbolu malesef seyretmesini cok sevmedigim bir spro dali ama tv de olsa sirf Trabzonspor oldugu icin bakarim

Çok başarılı sayılmayız. Orada da kaos hakim. Galibiyet 2 puan beraberlik 1 puan. Play-off usulü şampiyon belirleniyor.

1 BESIKTAS JIM.KLB. 26
2 ANKARA IL ÖZEL IDARE 19
3 NILÜFER BLD. SP.KLB. 18
4 B.B. ANKARA SP.KLB. 18
5 TRABZONSPOR 14
6 MERSIN HENTBOL 14
7 M.MILLI PIYANGO 14
8 ANTALYASPOR 14
9 ISTANBUL ANAFEN 13
10 IZMIR BÜYÜKSEHIR 10
11 YEDITEPE SPOR 8
12 ÇANKAYA BLD.ANKA 8
13 GENÇLERBIRLIGI 6
14 ADANA ÇUKOBIRLIK 0

yaranozlu
27.12.2013, 19:18
arka arkaya 4 haftdır galip geliyoruz, gürcü kaleci ve oyuncu transferinden sonra takıma güç geldi. beşiktaşa son anda yenildik, hakem faciası yaşandığı söylendi, beşiktaşı namğlup ünvanını bitirebilsek süper olurdu. bu sene finale kalıp, seneye yeniden avrupada boy göstermeliyiz.

Necmettin ALTUNTAŞ
27.12.2013, 19:27
Bence durum pekte fena değil.

OnurKul
29.12.2013, 02:39
Play-off'a kalır takım, transferler güç getirdi, bu bir gerçek ancak Ankara Belediye ve Beşiktaş'ı geçmeden şampiyonluk zor. Şuan 14 puanla 4 takım 13 puanlı 1 takımın çekişmesi var. Ayrıca 3 değil 2 puanlık sistem.

Puan durumuna pek aldanmayın, hentbolla iç içe olan birisi olarak söylüyorum, Avrupa kupalarına kalırsak başarıdır.

Nilüfer Belediyesi genç bir kadro, Ankara belediye de genç ve senelerdir birlikte olan bir takım. İl özel idare'nin ekstra oyuncuları yok ama tam bir takım oyunu oynuyorlar ve fiziksel olarak iyiler. Ha BJK veya diğer rakipler takılırsa belki bir şampiyonluk olur.

yaranozlu
28.01.2014, 11:54
Beşiktaşı geçmek imkansız, mogazı da arkalarına aldılar. Hedef 2.lik olmalı, takım çıkışta. Nilüfer bel sürpriz şekilde yenildi. Ankara deplasmanını da kayıpdız geçelim, seriyi artıralım.

Veysel
28.01.2014, 12:28
Beşiktaşı geçmek imkansız, mogazı da arkalarına aldılar. Hedef 2.lik olmalı, takım çıkışta. Nilüfer bel sürpriz şekilde yenildi. Ankara deplasmanını da kayıpdız geçelim, seriyi artıralım.

Trabzonspor'un adının olduğu yerde imkansız diye bit şey yoktur adı şampiyonluğa oynar hedefi herzaman o olması lazım

yaranozlu
29.01.2014, 15:15
Trabzonspor'un adının olduğu yerde imkansız diye bit şey yoktur adı şampiyonluğa oynar hedefi herzaman o olması lazım

Arkadaşım yorum yapmış olmak için yorum yapıyorsun. Puan durumuna hiç baktın mı, eminim ki bakmadın? Biz türk milletiyiz, tek başımıza Dünyayı fethederiz değil mi? Hedef gerçekçi ve ciddi olursa ulaşabilirsin.

Veysel
29.01.2014, 15:38
Arkadaşım yorum yapmış olmak için yorum yapıyorsun. Puan durumuna hiç baktın mı, eminim ki bakmadın? Biz türk milletiyiz, tek başımıza Dünyayı fethederiz değil mi? Hedef gerçekçi ve ciddi olursa ulaşabilirsin.

Ben temennimi ilettim niye bu kadar zoruna gitti ki

Öznur61
01.02.2014, 17:19
Maç sonucu TRABZONSPOR 35 - 29 Nilüfer Belediyesi

Tebrikler.. :)

Oğuz ZEYTİN
03.02.2014, 10:59
Takımla ilgili ortalıkta dolaşan iddialar hakkında bilgi verebilecek olan var mı?

Adem Akyüz'
03.02.2014, 14:33
Takımla ilgili ortalıkta dolaşan iddialar hakkında bilgi verebilecek olan var mı?

Abi Twitter'da Eyüp Karakuş bir şeyler söyledi, tapeleri de paylaşacağım dedi aa hala paylaşmadı..

Öznur61
08.02.2014, 16:35
Takımımız bugün 8'de 8 yaptı.
Tebrikler.. :)

Necmettin ALTUNTAŞ
08.02.2014, 17:38
Forever Trabzon ‏@TrabzonForever
Maç sonucu TRABZONSPOR 33 - 29 Yeditepe Spor Kulübü

8'de 8 yapan Trabzonspor Hentbol Takımı maç sonunda kolbastı oynadı...

CamilloVillegas
08.02.2014, 19:33
Hentbol takımımıza daha fazla ilgi gerek. Hak ediyorlar.:alkış:

Ama gel görelim Trabzonspor kendi internet sayfasında bile sadece 2011 fikstürü ile tanıtıyorlar hentbol takımı. Bu ne ya?

macka61
08.02.2014, 19:37
helal olsun iyi toparlandılar büyük ihtimalle play-offa kalıcaz inşallah iyi kuralarla dahada ilerleriz

Kemal Öztel
08.02.2014, 21:53
Maşallah :)

Bjk çok güçlü ama bizim takım da onların ardından 2. bitirebilir ligi.Büyük takımlara yakışan bu.Amatör branşlara daha fazla destek vermeliyiz..

Adem Akyüz'
11.02.2014, 16:47
B.B. Ankara'ya 28-24 Trabzonspor

8 maçlık galibiyet serisine sona erdi..

OnurKul
11.02.2014, 23:58
B.B. Ankara'ya 28-24 Trabzonspor

8 maçlık galibiyet serisine sona erdi..

Hakem faciası vardı. Zor maçtı, Ankara BŞB iyi takım ama kafa kafaya bitebilirdi maç, ayrıca Trabzonspor'un 4 oyuncusu (2'si yabancı) eksikti.

Adem Akyüz'
12.02.2014, 01:28
2010-2011 sezonunda hentbol kulübümüzle ilgili dinlemelere takılan görüşme..

https://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=88a04ea422&view=att&th=14422f43210c0c0e&attid=0.1&disp=emb&realattid=ii_14422f38856d786e&zw&atsh=1 https://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=88a04ea422&view=att&th=14422f43210c0c0e&attid=0.2&disp=emb&realattid=ii_14422f3f1916098d&zw&atsh=1

Sadece tapelerden bile şüphe oluşuyor ancak bazı açıklamalar yapmakta fayda var..

Söz konusu telefon görüşmesi 31 Mart 2011 tarihinde gerçekleştirilmiş.
Yani 2010-11 sezonu 23. Hafta maçı olan Dost Spor – Trabzonspor maçından sadece 2 gün önce. Görüşmedeki kişilerden biri, şu anda da görevini sürdüren hakem Mesut Erdoğan.

Diğer kişinin kim olduğu tespit edilemese de, telefon muhabbetinde çok rahatça anlaşılabilmektedir ki (TS antrenörü Ahmet Kaynak’tan bahsedilmesi ve Başkan’a mesaj çekilmesi ), bu kişi TS Hentbol takımıyla ilişkili/etkili/yetkili birisi.

Söz konusu tapede konuşulan olaylar ve kişilere dair bilgiler;

-İsmail Eyüboğlu… Hentbol Fed. Bşk. (Halen görevde)
-Haydar… Haydar Arslan.Hentbol Fed.Bşk. Vekili (Halen görevde)… Bu zat aynı zamanda Dost Spor eski Başkanı(Tapedeki “Senin rakibin başkanı kim biliyor musun?” ifadesine dikkat!)…
-Vahit Ersan… Görüşmede de açıkça belirtildiği üzere, “Gözlemci”
-Ahmet Kaynak… TS Hentbol Takımı Antrenörü (Halen görevde)
-İsmail abi… Kuvvetle muhtemel, uzun yıllardır hentbol oynayan ve TS’nin takım kaptanlığını da yapan İsmail Halil Enginoğlu

- “..sekiz sayıya gelmişsin maç berabere olmuş…” Ocak ayında oynanan 15. Hafta müsabakasında, Nilüfer Spor ile Trabzonspor 31-31 berabere kalmış. TS maçın ilk yarısını 7 sayıyla önde tamamlamış, hatta bir ara farkı çift haneli rakamlara da taşımış ama karşılaşmadan 1 puanla ayrılmış..

-X’in bahsettiği başkan… Bu başkan federasyon başkanı olamayacağına göre,Trabzonspor Hentbol Kulübü Derneği Başkanı Murat Barçın’dır. (Şu anda Hentbol Fed.Yön.Kur.Üyesidir)

- Dost Spor – Trabzonspor maçı öncesi Dost Spor küme düşmemeye oynarken, 6.sıradaki Trabzonspor da Play-Off’a iyi bir dereceyle girmenin hesaplarını yapmaktadır. (Play off maçlarında, 5-6-7 ve 8. takımlar, tek devreli lig usulüne göre karşılaşırlar. Play Off’a girerken 5.takım 3, 6.takım 2, 7.takım 1 , 8.takım 0 puanla maçlara başlar)

-Söz konu mücadeleyi konuk ekip Trabzonspor 26-22 kazanmıştır.

Evet… Demek ki sadece futbol değişmiş aslında sorgulanması gereken. Şu telefon görüşmesi dahi türlü rezilliğimizin ispatıdır. Bir hakem nasıl olur da(Velev ki o maçın hakemi olmasın ), bu şekilde konuşabilir ? “Bariz bir şey yapamam(sebep gözlemci).Siz oyununuzu oynayın,gerisini hallederiz”… Mesaj çekilirken “Dikkat et,ele geçmeyelim” vs.Geçenlerde konuya dair Mesut Erdoğan ile telefon görüşmesi yaptım. Kendisi “Böyle bir konuşmayı hatırlamıyorum. Ayrıca benim telefonum yıllardır aynı ve bu görüşmedeki telefon numarasını hiç tanımıyorum/kullanmadım” ifadelerini kullandı.

Oysa ki Mesut Bey gerek muhabbetin(tape) başında “…kendi telefonumdan arayamıyorum..” şeklinde konuşarak, gerekse maça ve
maç görevlendirmelerine dair verdiği bilgilerle kendisini çok açık ifşa etmektedir.

Sayın Erdoğan ile ilgili çarpıcı bir vaka da, söz konusu kişinin “Şike Davası”nda, suçlu bulunmasıdır. Mesut Erdoğan, Olgun Peker liderliğindeki suç örgütüne dahil olmak ve bu örgüte bilerek, isteyerek yardım etmekten dolayı 1 yıl 1 ay 10 gün hapis cezası almış ve ceza 5 yıllığına ertelenmiştir. Bu kararda ki temel gerçek, Erdoğan’ın suçunun sabit görülmesidir.

Bütün bu yazdıklarım bu tapeyi ortaya çıkaran EYÜP KARAKUŞ'un bana yazdıklarıdır.. Ortada çok ciddi bir durum var. Forum yöneticileri bu konu hakkında gerekli görürlerse ( ki bence fazlasıyla gerekli ) bir başlık açabilirler..

Ufuk
03.04.2014, 19:05
Ardeşen belediye maçı var bayan hentbol. Ne maçı bu bilen var mı? Maşallah taraftara. Kaleci Onur gibi mübarek. Kaleden kaleye gol attı demin.

yaranozlu
15.04.2014, 18:42
Bugün playoff maçı vardı nilüferle, hiçbir yerde yazmıyor!

Adem Akyüz'
15.04.2014, 18:57
27-23 kazandık. Seride şimdi durum 1-1 oldu. Son maç yine Trabzon'da..

yaranozlu
15.04.2014, 19:15
perşembe gününe kaldık. süper oldu bu. turu geçersek beşiktaş'la oynayacağız. hentbol takımımız iyi bir sene çıkardı

tahsinsever
08.07.2014, 10:38
hentbol takımız ne durumda hep beşiktaşın gölgesindemi kalıcaz artık hentbolda şampiyon olmalıyız.

tahsinsever
09.09.2014, 16:08
umarım hacı hentboldada şampiyonluğu hedefleyen bir kadro kurmuştur.

Oğuz ZEYTİN
20.10.2014, 08:45
Beş hafta, dördüncü mağlubiyet...

Trabzonsporumuz 28 - 33 Nilüfer Bld.

*

Bir alt ligdeki temsilcimiz Akçaabat Tütünspor Keçiören'i deplasmanda 25-31 yendi.

macka61
15.11.2014, 23:23
Izmir büyükşehiri yendi

Çağatay_
06.12.2014, 22:39
ERKEKLER SUPER LİG 10. HAFTA MAÇ SKORU:

Antalya Hentbol Belediyespor: 28 - Trabzonspor Kulübü: 27

Murat'
08.03.2015, 16:27
Maçımız şu an canlı yayınlanıyor, Kadırga TV

31-29 yendik Konya Selçuklu'yu

İlkhan
09.03.2015, 18:52
Süper lig'de 23 puan ile 4. sırada bulunuyoruz.

Kadir Yeter
29.03.2015, 17:27
http://i.hizliresim.com/oAM4Pk.jpg

http://i.hizliresim.com/lkg52b.jpg

http://i.hizliresim.com/VlJW5r.jpg

Fotoğraflar: Kadir Yeter. kadiryeter 29.3.2015 Pazar,

YER: 19 Mayıs Spor Salonu. Kavakmeydan Mahallesi. TRABZON.

Kadir Yeter
29.03.2015, 22:18
TEKRAR.

http://i.hizliresim.com/blPlLm.jpg

Trabzonspor - Anadolu Üniversitesi hentbol maçından...

19 MAYIS SPOR SALONU.

Fotoğraf: kadiryeter Kadir Yeter. 29 MART 2015 Kavakmeydan- TRABZON.

tp://forum.bordomavi.net/

yaranozlu
05.04.2015, 15:18
15:30'da ntvsporda beşiktaşla maçımız var. Ligin son maçı, beşiktaş sadece 1 kere yenilmiş ve yıllardır ligi sürklase etmiş durumda fakat bizim için playoff eşleşmesi anlamında çok kritik maç. 4. Olup 5. Oynamak varken 6. Olup 3.yle oynauabiliriz ki ilk3 takım nispeten ligin çok üzerinde ve bizi elerler. 4. Olup saha avantajını alarak ve bir tur geçerek avrupaya kayılabiliriz. Bjkyi yenmek çok zor ama bir şekilde başarmalıyız! Ben şahsen heyecanlıyım. Yabancı katkımız eski yıllara göre dipte ama çetin ve mertin ve tabiiki ismailin performanslarıyla direnebileceğimizi düşünüyorum.

yaranozlu
05.04.2015, 16:50
Takım çok yaşlı, özellikle ismailin acil bırakması gerek, yabancı oyuncumuz kovalenko da çok zayıf. Savunma anlamında korkunç kötüyüz, hızlı hücum yok, hentbolde durumlar iç açıcı değil kısaca benim gözlemleyebildiklerim. Uzun boylu, uzun kolllu :) atletik yabancı oyunculara ihtiyacımız olduğu aşikar. Ekrem, mert ve çetin biraz da zafer dışında olumlu konuşulabilecek oyuncumuz yok. Playofflarda hemen elenebiliriz.

Murat'
05.04.2015, 16:54
Takım çok yaşlı, özellikle ismailin acil bırakması gerek, yabancı oyuncumuz kovalenko da çok zayıf. Savunma anlamında korkunç kötüyüz, hızlı hücum yok, hentbolde durumlar iç açıcı değil kısaca benim gözlemleyebildiklerim. Uzun boylu, uzun kolllu :) atletik yabancı oyunculara ihtiyacımız olduğu aşikar. Ekrem, mert ve çetin biraz da zafer dışında olumlu konuşulabilecek oyuncumuz yok. Playofflarda hemen elenebiliriz.

İsmail dediğin beyaz saçlı göbekli oyuncumuz herhalde, cidden takımımızın yaş ortalaması çok yüksek acaba altyapı falan yok mu Trabzon'da.

yaranozlu
13.04.2015, 17:15
İlk maçta sahamızda 31-30 yenildiğimiz bb ankaraya az önce deplasmanda da 35-27 yenilerek playofflardan elenmeye doğru gidiyoruz. Evet burda var olmak bile onur verici ama başarı için ciddi temizlik gerekiyor. Yabancı sınırının hentbolda da rahatlatılması seneye sürprizler ortaya çıkarabilir. Mevcut kadromuz kötü ve çok lakayt oyuncular var. Bjk maçını izlerken rahatsız oldum, yaş ortalamasının yüksekliğiyle de alakalı belki. Trabzonsporda oynadıklarının farkında olmalılar, belki ilgi yok ama isim aynı, Trabzonspor

yaranozlu
18.04.2015, 17:11
Bugün de trabzon da yendik, durum 2-2ye geldi. Son maç ankarada, çok kritik. Kazanan son dörde kalıyor ve avrupaya gidiyor.

yaranozlu
21.04.2015, 21:07
Son saniyede yediğimiz golle 1 farkla yenilmişiz. Takımımız skora itiraz edecek. Yazık oldu gerçekten...

yaranozlu
21.04.2015, 21:13
seneye iyi kadro kurulur inşallah

reisoğlu61
16.09.2015, 09:48
Hentbol süper liginde bu sezon Trabzonsporumuz disinda Akcaabat Tütünspor ve Zagnosspor da mücadele ediyor...
ilk hafta macinda Trabzon derbisinde Zagnosspor Tütünsporu maglup etti.

slmn
17.09.2015, 03:02
Şu hentboldaki bjk ambargosuna acayip ayar oluyorum, bizimkiler az üzerine düşse ambargoyu yıkabilirler, çok maliyetli olacağını sanmıyorum, gereksiz artislik yapıyor bjk.

OnurKul
10.10.2015, 21:24
Şu hentboldaki bjk ambargosuna acayip ayar oluyorum, bizimkiler az üzerine düşse ambargoyu yıkabilirler, çok maliyetli olacağını sanmıyorum, gereksiz artislik yapıyor bjk.

O iş öyle olmuyor.

Ceyhan61
10.10.2015, 21:37
O iş öyle olmuyor.
Aynen arkadaş bunlar hala transferle iyi oynamakla bu işlerin olduğunu sanıyorlar

slmn
10.10.2015, 22:18
O iş öyle olmuyor.

Nasıl oluyor aydınlat bizi ?

OnurKul
11.10.2015, 00:32
Nasıl oluyor aydınlat bizi ?

Bunları daha önceki sayfalarda defalarca yazdım. Hentbolun içinde olan camiadan biriyim. 20 senedir hentbolun içindeyim. Çeşitli takımlara "Teknik Analizi" profesyonel olarak yaptım. Daha da anlatmayayım kendimi.

Bu işin içinde "şike" var iması yapmadım öncelikle bunu söyleyeyim. Uzun uzadıya yazmaya üşeniyorum çünkü her seferinde aynı şeyleri yazıyorum.

1- Kadro kurmak kolay değil
2- Transfer yaparak başarı gelmez (bkz. futbol)
3- Bu işe yatırdığın paranın karşılığını Türkiye'de alamazsın.
4- Ligin mevcut kalitesine zaten adam gelmez.
5- Devraldığın takımında sıkıntı vardı zaten. Ona TS forması giydirerek lige girmek saçmalıktı.
6- Hentbol branşında yıllanmış ama akıllanmamış tipler var.
7- Şampiyonluk istiyorsan altyapın sağlam olacak. Hentbol için bu böyle.
8- Şampiyonluk istiyorsan sadece OYNAYACAKSIN. Her maçta hakemi, camiayı tehdit etmeyeceksin.
9- Tehdit ederek antipati oluşturmayacaksın.
10- Camiada söz sahibi olacaksın.

şimdi bunların altına en az bir 10 madde daha yazarım onların da altını doldururum. Gerek var mı? Yok. Çünkü yine bu branş aynı şekilde yönetilecek.

Son olarak tekrar üstüne basa basa söyleyelim, hentbol branşının Türkiye'de hiç bir kulübe getirisi yoktur. Küçük kulüpler 3-5 kuruşla bu işe devam eder. Kamu kurumları zaten karşılıksız devam eder ama onlar bile teker teker çekiliyor ligden.

İ. C. Ertem
24.10.2015, 22:56
Maalesef hentbol Türkiye'de çok az önemsenen ve çok yetersiz ilgi gösterilen ama özünde bence çok kaliteli bir spor. Fakat gerek Hentbol Federasyonu olsun gerekse de illerdeki hentbol temsilcilikleri olsun bu spor için gerekli altyapıyı oluşturamadığından ve bilhassa arkadaşın bahsettiği gibi yıllardır süregelen bir BJK ambargosu olduğundan tadı tuzu kaçıyor... Ulusal düzeyde ne Türkiye'nin ne de kulüplerin gözle görülür başarısı bile yok. En son bakmıştım 1990'lı yıllarda Eti Bisküvi diye bir takımımız şampiyonlar liginde yarı final oynamış kaybetmiş.. Misal avrupada sürekli ispanyollar ve almanlar arasında rekabet var bu sporda. Diğer ülkelerin esamesi bile okunmuyor.. Bir de isveç var ülke olarak başarılı durumdalar. Türkiyede de BJK faktörü var. Böyle bir tablo içerisinde Türkiye'den tek bir takımın istediği gibi at koşturması da bence hiç şaşırtıcı değil. Bence sıradanlaştığı için artık rekabetin olmaması yüzünden diğer takımların da ne yaparlarsa yapsınlar gerekli istikrarı yakalayamadıkları bir gerçek.

Trabzon kulüplerinde ise durum aslında ülke geneline baktığınızda adeta şaşırtıcı derecede güzel.. Trabzonspor ile birlikte Akçaabat Tütünspor var. Artı Zağnosspor her ne kadar Ankara takımı gözükse de aldığım duyumlara göre seneye muhtemelen Trabzon takımı olarak süper lige dahil olacaklarmış. Bayan takımı zaten Trabzon çıkışlı. Bu da size süper ligde 3 tane Trabzon takımı eder.

Gözlemlerime göre ise Trabzonspor ve Akçaabat Tütünspor arasında bence kalite olarak fark yok. Bazı maçlarda Tütünspor çok daha farklı bir enerji ile sahaya çıkıyor. Trabzonspor ise kurumsal kimliğine ve arkasındaki kulüp bazlı desteğe rağmen gereken başarıyı gösteremiyor. Zağnosspora gelirsek oyuncu kalitesi çok yüksek ve bir oyun kültürü oluşturmuşlar ben öyle gördüm...

Umarım gereken başarıyı yakalarız.

macka61
22.12.2015, 14:04
türkiye kupasında beşiktaşın ardından 2.ci olarak ççeyrek finale kaldık

Hamdi Karamahmutoğlu
12.01.2016, 02:51
Beşiktaş lige ambargo koydu yıllardır yalnız misal şampiyonlar liginde dökülüyor.
10 maçta 1 galibiyeti var Avrupa'da.
Sanırım onlar da olayın farkında ve TR için yeterli kadro ve sponsorlarıyla kendi yağlarında kavruluyorlar.

slmn
28.03.2016, 00:09
OnurKul Biraz geçte olsa cevap vereyim :) Öncelikle hentbolla ilgili sizin gibi bilgim, deneyimim yok, ilgimde yok açıkçası. Trabzonspor var diye takip ediyorum o kadar. Ama yazdığınız maddelere baktığımda transferle başarı gelmemesi, altyapının sağlam olmasının gerekliliği vs. tüm branşlar için genel geçer şeyler. Yani çok üst düzey bir beklentimiz yok zaten, bjk bu saydığınız maddelerin hepsini yapabilen bir kulüp mü? Muhtemelen değil ki yukarıda arkadaş yazmış Avrupa'da döküldüğünü. Yani Avrupa'da kasıp kavuran bir takım beklentimiz yok zaten en azından ligde ilk 2'ye oynayan bir takım bekliyoruz doğal olarak. Yaptığın yatırımın karşılığını alamama zaten futbol harici tüm branşlarda bir sorun. Bu bjk zararına mı devam ettiriyor misal takımı iyi irdelemek lazım.

Yani şu haliyle devam edecekse ben kapanması taraftarıyım. Hadi bjkyi falan geçtim, küçücük Amasya'nın 2 tane ilçe takımı senin önünde şu an ligde, ben bunu kabullenemiyorum şahsen.

Hamdi Karamahmutoğlu
08.05.2016, 07:38
OnurKul Biraz geçte olsa cevap vereyim :) Öncelikle hentbolla ilgili sizin gibi bilgim, deneyimim yok, ilgimde yok açıkçası. Trabzonspor var diye takip ediyorum o kadar. Ama yazdığınız maddelere baktığımda transferle başarı gelmemesi, altyapının sağlam olmasının gerekliliği vs. tüm branşlar için genel geçer şeyler. Yani çok üst düzey bir beklentimiz yok zaten, bjk bu saydığınız maddelerin hepsini yapabilen bir kulüp mü? Muhtemelen değil ki yukarıda arkadaş yazmış Avrupa'da döküldüğünü. Yani Avrupa'da kasıp kavuran bir takım beklentimiz yok zaten en azından ligde ilk 2'ye oynayan bir takım bekliyoruz doğal olarak. Yaptığın yatırımın karşılığını alamama zaten futbol harici tüm branşlarda bir sorun. Bu bjk zararına mı devam ettiriyor misal takımı iyi irdelemek lazım.

Yani şu haliyle devam edecekse ben kapanması taraftarıyım. Hadi bjkyi falan geçtim, küçücük Amasya'nın 2 tane ilçe takımı senin önünde şu an ligde, ben bunu kabullenemiyorum şahsen.

Kulübün ne kadar destek verdiği aşikar.
Halihazırda çok çok fazla emek verilerek, maddi imkansızlıklarla ayakta kalmaya çalışan bir branş sonuçta.

slmn
08.05.2016, 12:23
Kulübün ne kadar destek verdiği aşikar.
Halihazırda çok çok fazla emek verilerek, maddi imkansızlıklarla ayakta kalmaya çalışan bir branş sonuçta.

Geçen aklıma şöyle bir şey geldi: Keşke loca sattıkları üst düzey zenginlerden +100 bin tl talep etseler bunları da bu tarz branşlara harcasalar. Firmaların isimlerini de takım isminin yanına, göğüs sponsoru olarak konulabilir.

slmn
12.05.2016, 01:06
Karşılaşmada, Göztepe’yi 26-27’lik skorla mağlup eden takımımız, yarı finale yükseldi. Ekibimizin bu turdaki rakibi Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor oldu.

Yarı finali de geçtik diyelim, gider finalde bjkye yeniliriz kesin!

slmn
14.05.2016, 23:58
Yarı final ilk maçını kazandık.

İ. C. Ertem
15.05.2016, 23:35
Bu hentbolda çok uzun süredir Beşiktaş'ın bir tekelleşmesi söz konusu, artık kartel gibi bir şey oldu...Sayesinde hentbol ligi aşırı zevksiz ve rekabeti de engelliyor. Beşiktaş'a adam akıllı rakip olabilecek tek bir takım bile yok ligde... Ben bildim bileli böyle, Ntvspor canlı olarak yayınlayacak final maçını...Finale kalmak da bizim için hentbolda tarihi bir başarı olacaktır, kalabilirsek şayet.

OnurKul
24.08.2016, 14:50
Takımın ligden çekildiğine dair bir söylenti dolaşıyor. Katılım ücretini yatırdıktan sonra maliyet hesabı yapan kulüo bu sezonun ücretinin karşılanamayacağını belirtip ligden çekilme dilekçesini THF'ye vermiş. Resmi siteden bir açıklama gelmesini bekliyorum.

OnurKul
25.08.2016, 14:07
Ve hentbol şubesi kapatıldı.

OnurKul
02.09.2016, 11:48
Yanlıştan dönüldü başlık devam hentbolda yola devam :)

Yiğit Gayretli
05.09.2016, 09:39
Yanlıştan dönüldü başlık devam hentbolda yola devam :)

Yönetimle ilişkilerimiz iyi diye eleştirimizi eleştiren, "yönetimle ters düşmeyin" diyen arkadaşlarımız oldu. Bazı arkadaşlarımız da sırf aramız iyi diye "hayret nasıl eleştirirsiniz" dedi. Halbuki aslolan Trabzonspor...

Yönetimi bu tarz konularda "üslubu kaybetmeden" eleştirerek de en doğrusunu yaptığımızı düşünüyorum. Bizim önemli görevlerimizden biri de yol gösterici kimliğimizin hakkını vermek.

Bu açıdan sana da teşekkürü borç bilirim. Hassasiyetle bu konuya eğilip bizlere de yol açtığın için...

Cengiz Çubukcu
05.09.2016, 10:19
aynı şeyi voleybol için de yapmamız lazım...

OnurKul
07.09.2016, 11:27
Yönetimle ilişkilerimiz iyi diye eleştirimizi eleştiren, "yönetimle ters düşmeyin" diyen arkadaşlarımız oldu. Bazı arkadaşlarımız da sırf aramız iyi diye "hayret nasıl eleştirirsiniz" dedi. Halbuki aslolan Trabzonspor...

Yönetimi bu tarz konularda "üslubu kaybetmeden" eleştirerek de en doğrusunu yaptığımızı düşünüyorum. Bizim önemli görevlerimizden biri de yol gösterici kimliğimizin hakkını vermek.

Bu açıdan sana da teşekkürü borç bilirim. Hassasiyetle bu konuya eğilip bizlere de yol açtığın için...

Teşekkürler, birlikte çalıştığımız, ortak ve makul amaçlarımız olduğu sürece umarım bu birlik daha da büyüyecek.

Murat'
08.09.2016, 14:10
https://www.youtube.com/watch?v=yhuHsuKNLXc

Murat'
07.11.2016, 17:39
Branşı kapatmadılar ama kapatmaktan beter ettiler, altı hafta sonunda galibiyetimiz yok, son sıradayız.

Doğukan Uçan
14.12.2016, 00:45
yazık rezil durumda

Murat'
27.12.2016, 13:58
El attıkları her yeri itina ile batırdılar. Önce voleybolu kapattılar sonra da hentbolu kapatmaktan beter ettiler. Bu gurur tablosu sizin.

http://i.hizliresim.com/bkLoAn.png

Petrushka61
17.02.2017, 18:32
Malesef hentbol takımımız diplerde ama bizi bu durumdan kurtaracak şey yine taraftar desteğidir. Bu zor seneyi atlatırsak inşallah seneye daha iyi ve yukarı sıralarda göreceğimiz bir Trabzonspor oluşacaktır

Ozan Yılmaz
12.07.2017, 18:48
Hasan Tüncelâ€Onaylanmış hesap hasantuncel61 (https://twitter.com/hasantuncel61) 51 dk.51 dakika önce (https://twitter.com/hasantuncel61/status/885150989208227840)Daha fazla

Trabzonspor Hentbol Ligine katılm payı olan 5 Bin TL'yi yatırmadı. Bu sezon ligde olmayacaklar. Tüm oyuncular ve teknik heyet şokta..

Oğuz ZEYTİN
12.07.2017, 22:26
Hasan Tüncel‏Onaylanmış hesap @ (https://twitter.com/hasantuncel61)hasan (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=59)tuncel61 51 dk.51 dakika önce (https://twitter.com/hasantuncel61/status/885150989208227840)Daha fazla

Trabzonspor Hentbol Ligine katılm payı olan 5 Bin TL'yi yatırmadı. Bu sezon ligde olmayacaklar. Tüm oyuncular ve teknik heyet şokta..

Ben de az önce buna benzer bir bilgi aldım. Fakat cuma gününe kadar katılım payını yatırabilirmişiz.

Oğuz ZEYTİN
17.07.2017, 09:19
Yatırmamışız. Erkek voleybol, İdmanocağı derken 24 Şubatların, Belediyenin, Tütün'ün olduğu ligde şimdi sadece Zağnos var.

Bu sene de basketbol takımı düşerse... İşlem tamam!