PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 2. Hafta | Trabzonspor 3 - 2 Fenerbahçe

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

lazibere
23.08.2010, 03:09
Gökhan seneye Anadolu kulüplerinden birinde oynar.

Gokhan Futbolu bırakır ve HAL DE KABZIMALLIK YAPAR,, iyi kabak satar

Erdal
23.08.2010, 03:10
Aykut hoca Trabzonsporun oyununu bozacağız derken,sanırım Alexsiz bir maç planlıyor.Bu işimizi zorlaştırır gibime geliyor.O zaman büyük ihtimalle orta sahada Topuz Selçuk Emre Baroni ve Stoc beşlisini göreceğiz önde tek adam Niang olur.Bu iş bizi sıkıntıya sokabilir.

Kesinlikle yabana atılmayacak bir kadro....Ayrıca kesin olan bir şey var ki bilhassa ofansif anlamda Fener in bekleri bizden iyi....

saffet61
23.08.2010, 03:10
Gökhan seneye Anadolu kulüplerinden birinde oynar.

1000 mesajın hayırlı olsun kardeş :D

ibrahim_yattara
23.08.2010, 03:11
Alanzinho yu beğenmem...Ama aklıma gelmiyor değil...İki final....Fener ve Bursa maçları....İkisinde de rakip hocaları göbekte değişikliğe mecbur etti....Emre ve Krita Alan a müdahaleleri sonucu sarı ile oynamak zorunda kaldılar ve değiştirildiler....Ve bu değişikliklerin ardından rakibin göbeği çözüldü....Doğruya doğru şimdi....

işte gerçekleri gören, 1-2 final pasında takılıp kalmayan futbol gözü gelişmiş insan..

rakibi sarıya zorlayan tek adamımız alanzinho yahu..

alanzinhodan nasıl bu kadar vazgeçebiliyor onu küçük görüyorsunuz hayret ediyorum,

bence yattaradan önce gonzales 11e yazılmalı..

Fatih Özkan
23.08.2010, 03:11
Çok iddialıyım Fenere 3 karanti füzemiz var.. ;)

Ramazanda iddia olmaz ki öyle bi niyetimde yok ama tabi öngörüm gerçekleşirse eğer forma hediyesini kabul edebilirim herhangi birisinin.. :D

Olumlu olalım olumlu.. Senelerdir böyle günleri bekliyorduk.. İyi olan taraf biziz açık şekilde.. :)

Katılıyorum...
İyi olduğumuz zaman da iddaalı konuşmayacaksak ne zaman konuşacağız ?
Yıllardır bu anı bekliyordum (:

Erdal
23.08.2010, 03:13
Elbette ki iddialıyız....Lakin favori olmak, iddialı olmak bize yaramıyor anasını satayım...Ya da korkularımız öyle büyümüş ki her şey tılsımı bozacak diye endişe ediyoruz :)

lazibere
23.08.2010, 03:14
Maç kolay maç değil arkadaşlar,

Hoca önce kontrollu bir oyun oynayacaktır, Fenerbahçe'yi çantada keklik görmemeli kimse, biizm için ne kadar anlamlı maç sa bu maç onlar için de o kadar anlamlı,

Bu bakımdan ilk 11 de komple hucuma dayaı br kadro beklemeyin, klasık orta sahamız ve olur.. Liverpol maçından tek farklı olarak Alanzinyo sahada olur,, Ama kım dışarda olur bilmiyorum. Burak'ta ısrar edeceğini süşünüyorum Şenl Hocanın ama UMut da olabilir... Şahsen ben mu maça Umut'la başlardım...

Yattara ılerleen dakilarda oyuna girecektir, hala 90 dakıka oynayabileceğini düşünmüyorum yatarra nın, 11 de başlamasından sa son yarım saatte girmesi daha faydalı, Çunku kurtarıcı oyuncu sonadan girer:))

Velhasılı, erken bulunacak bir gol ile maç keiflenecektır aksi taktride sıkıcı bir maç bekliyorum

Bıyıklıoğlu
23.08.2010, 03:15
1000 mesajın hayırlı olsun kardeş :D
Sağolasın 1000. mesaja özel Gökhan ile ilgili iddiamı özellikle yazdım:D

ibrahim_yattara
Elbette ki iddialıyız....Lakin favori olmak, iddialı olmak bize yaramıyor anasını satayım...Ya da korkularımız öyle büyümüş ki her şey tılsımı bozacak diye endişe ediyoruz :)

birde maç fener maçı olunca bilinçaltından başka korkularda beliriyor

''hakem''

kimse konuşmuyor bunu ama tek endişe edeceğimiz durum var hakem..

Uğurtan
Pozitif olarak kıracağız bu korkularımızı..

Bu korkular 96'dan sonra yerleşti..

Öncesinde her maçtan önce rahattık ve gayette rahat vura vur gidiyorduk..

Korkunun ecele faydası yok..

Yeneceğiz.. ;)

pReN@_61
"Spor Toto Süper Lig'in 2. haftasında yarın Fenerbahçe ile karşılaşacak olan takımımız rakibi ile 103. kez karşı karşıya geliyor.

13 Şubat 1974 tarihinde, Trabzon Hüseyin Avni Aker Stadı'nda yapılan ve 0-0 berabere sonuçlanan Türkiye Kupası çeyrek final maçıyla başlayan 36 yıllık rekabette, Fenerbahçe’nin 38, takımımızın 36 galibiyeti bulunuyor. 28 maçta ise eşitliği bozan taraf olmadı. Fenerbahçe’nin attığı 122 gole takımımız 121 golle cevap verdi.
Takımımız ile Fenerbahçe arasında ligde oynanan müsabakalarda ise rakibimiz 28, takımımız 21 galibiyet elde etti. 23 karşılaşmada ise taraflar eşitlik bozamadı. Fenerbahçe'nin ligdeki 92 golüne, takımımız 80 golle yanıt verdi."

yorumsuz6117
Hoca beni oynatsa galibiyet sözü verecem de beni oynatmıyor.

lazibere
23.08.2010, 03:16
kalbimden geçen skor 8-0

Muhtemel skor : 2-0

Bıyıklıoğlu
İddaa iki takımıda aynı şansda görmüş.
Trabzonspor 2.30
Beraberlik 3.00
Fenerbahçe 2.30

Uğur KÜÇÜK
abi bence 2.soyledıgın sey beynımızı kemırıp duran sey:)
ama bu sefer seytanın bacagını kıracagız ve de lıverpool karsısına 2 haftası bıtmıs lıgın lıderı olarak cıkacagız:)
ama inşallah yanılırım da lıverpool macı ıstedıgımız gıbı bıtmeyecek sankı:(

saffet61
23.08.2010, 03:17
keşke maçta olabilseydim ah şu gurbet

pReN@_61
23.08.2010, 03:17
17 S. 42 Dk. Kaldı

Ali Tunahan Güllü
23.08.2010, 03:18
Ama heyecan üst seviyede insanın içi bi başka oluyor Trabzonsporumuzun maçı olduğu gün hani hiçbişey umrumda değil sadece bu maçı kazanalım yeter.Şenol hocamın en iyi kadroyu çıkarıp İnşallah güzel futbolla 3 puanı alacağız.Saldır Trabzonum!!

Erdal
23.08.2010, 03:21
Yine en pahalı transferimizi çok öenmli 3 maçta oynatamayıyoruz...Neyse sıkmayalım canımızı....

kamyonetçi
23.08.2010, 03:25
Hoca geçenlerde bir demecinde Avrupa benim için ligden daha önemli demişti.Şimdi yarın sürpriz yapıp yedeklerle sahaya çıkmasın.Yattara,Jaja,Barış,Giray falan.

saffet61
23.08.2010, 03:25
arkadaşlar fb takımını yine havaalanında fb taraftarları karşılamış bunlara izin vermemeliyiz...

Bıyıklıoğlu
23.08.2010, 03:26
Yine en pahalı transferimizi çok öenmli 3 maçta oynatamayıyoruz...Neyse sıkmayalım canımızı....
Erdal abi bu Gabriç olayı ile ilgili bir bilgin var mı?Ne olcak kalacakmı?
Birde Barış Memiş abi.

Mustafa Önder
23.08.2010, 03:27
İnşallah yarın kazanır ve Salı günki sınavım öncesi morel olur.
Bu arada dualarınızı beklerim renktaşlar.
Dualarınızda bana da yer açın

saffet61
23.08.2010, 03:28

ne sınavı ona göre dua edelim

Mustafa Önder
23.08.2010, 03:29
ne sınavı ona göre dua edelim

Kardeş Konservatuar sınavım.

Ali Tunahan Güllü
23.08.2010, 03:29
arkadaşlar fb takımını yine havaalanında fb taraftarları karşılamış bunlara izin vermemeliyiz...

3-5 kişi var ama bende katılıyorum buna bile izin verilmemesine.

Ali Tunahan Güllü
23.08.2010, 03:30

İnşallah abi iyi geçer sınavın.O zaman dualarımız Trabzonspor ve Seninle:)

İbrahim CİHAN
23.08.2010, 03:31
kesinlikle öyle.. şuan müthiş futbol oynuyoruz.. en formda takım biziz.. ama yine de böle bi garip hissediyorum.. maşallah iyiyiz ve inşallah hep böyle devam ederiz.. fener maçını alıp liverpoolu geçersek garip hislerim kalmaz diye düşünüyorum :D

saffet61
23.08.2010, 03:31
Kardeş Konservatuar sınavım.

inş. sınavını başarıyla atlatırsın

Fatih Özkan
23.08.2010, 03:33

Allah yardımcın olsun...

HerYerde
23.08.2010, 03:35
ne zaman taraftarlar olarak takımımıza çok güvensek(kesin yeneriz abi,en az 3 atarız gibi)başımıza hep felaket geliyor yine öyle bir hava var...inşallah bu sefer her şey farklı ve güzel olur

Mustafa Önder
23.08.2010, 03:36
Dualarınız için teşekkür ederim renktaşlarım. Vallahi rahatladım.

HerYerde
23.08.2010, 03:43
Dualarınız için teşekkür ederim renktaşlarım. Vallahi rahatladım.

yarın başarılar

TraBz1o61
23.08.2010, 03:47
demin trabzona gelen fb nin havaalanında kısa bi özetini izledim 1 çocuğun üstünde eski işporta fb forması vardı büyük ihtimalde bana göre trabzonludur.hani gençler olsa dicem üni öğrencisi her nolursa olsun görmek istemiyorum

Fatih Özkan
23.08.2010, 03:49
demin trabzona gelen fb nin havaalanında kısa bi özetini izledim 1 çocuğun üstünde eski işporta fb forması vardı büyük ihtimalde bana göre trabzonludur.hani gençler olsa dicem üni öğrencisi her nolursa olsun görmek istemiyorum

Aynı şekilde ben de görmek istemiyorum!
Gördüğüm zaman ise seve seve çıkarttırıyorum!

Kadir
23.08.2010, 03:50
Fenerbahçe PAOK'a yenildi ama kamyon dolusu pozisyonu PAOK kalecisi önlemiş..

Bizim Onur geçit vermeyeceğine göre maç bizim :D

Anıl Caner
23.08.2010, 03:52
Allah korusun ama elbet Onur'un da saçmasapan gol yediği maçlar olacak. Böyle her maça Onur alayını çıkarır,aslanım benim zihniyetiyle çıkarsak yarın çok mevzu çıkar :)

Kalecimizin iyi performansı en son düşüneceğimiz ihtimal olmalı.

Halit Aydın
23.08.2010, 03:53
Bursa'dan gol haberi olmazsa maç bizim ;)

yigits
23.08.2010, 03:53
Fenerbahçe PAOK'a yenildi ama kamyon dolusu pozisyonu PAOK kalecisi önlemiş..

Bizim Onur geçit vermeyeceğine göre maç bizim :D

Ya yok bak ismini unuttuğum bi Yunan oyuncu hatta soyadı Türkçeydi kaleyle arasında 1 metre vardı Volkan da yerdeydi önü bomboştu topu auta yolladı maçın en net pozisyonuydu o da gol olsaydı zaten açılırdı fark.Fenerin de tehlikeli atakları oldu ama öyle çok göze batan 1,en fazla 2 pozisyondur.

HerYerde
23.08.2010, 03:54
aslında bazen içinden şöyle diyorsun ya tamam olabilir başka takımı tutabilir bir şey demiyeyim ama diğer tarafında diyor ki yaa şimdi bu(her kimse artık enişte mi misafir mi öğrenci mi ne idüğü belirsiz zat:D) gidecek memleketine 'lan trabzon öle abartıldığı gibi bi yer değil be oğlum en işlek caddesinde fener formasıyla dolaştım kimse bişe demiyor yaa' diyecek ya eminim yani kesin der bu işte o zaman o formayı alacan ....

Halit Aydın
23.08.2010, 03:57
Maç başladığı gibi bizim takım klasik "Barçavari" paslaşmalarını yapacaktır. Sonra ortasahadan ileri doğru bir pas atacağız, geçmeyecek. İkincisinde Selçuk ara pasını atacak, Teo aradan kaçıp topu kalecinin solundan ağlara gönderecek. Rahat olun :)

kamyonetçi
23.08.2010, 04:11
Bu maçı birde Fenerli gözüyle incelemek lazım.
Şimdi düşünelim,kupada adamlar bizi üçledi,sadece üçlemedi aynı zamanda sahadan sildi.Hadi o kazaydı ama adamlar on gün köfte yiyip ilçe ilçe dolaştıkları halde şampiyonluk maçında adamları yenemedik.Ya iyi olacak demek geçiyor içimden ama adamlar GS nin evinde iki yediği Bursayı hem madara ettiler hem üçlediler,yetmedi,A.Gücüyle kedi fare gibi oynadılar.Biz L.Pooldan 5 yerler diye beklerken bi ara L.pool topa hiç dokunamadan maç bitecek sandık, üstüne üstlük az daha berabaerliği kurtarrıyorlardı.
Bu arada biz ne yaptık bi Antalyayı yenebildik önümüze çıkan her takıma hem yenildik hem ezildik.Her şeye rağmen bu maçı kazanma ihtimalimiz çok yüksek,çünkü bizde Paoku elimizden kaçırdık.Hakem maçı iki dakka daha uzatsaydı kesin alırdık.

Bu fenerin işi baya bi zor ben bunu kurgularken bi an fenerli gibi düşünmeye çalıştım,baya bi sıkıntı çektim.:)
Adamların şapkadan tavşan çıkarmak gibi bir lükse ihtyaçları var .
Onlar açısından çok korkulacak bir maç.Sonuç ne olur bilmem ama bu korku onlara fazlasıyla yeter.

Anıl Caner
23.08.2010, 04:13
Bu maçı birde Fenerli gözüyle incelemek lazım.
Şimdi düşünelim,kupada adamlar bizi üçledi,sadece üçlemedi aynı zamanda sahadan sildi.Hadi o kazaydı ama adamlar on gün köfte yiyip ilçe ilçe dolaştıkları halde şampiyonluk maçında adamları yenemedik.Ya iyi olacak demek geçiyor içimden ama adamlar GS nin evinde iki yediği Bursayı hem madara ettiler hem üçlediler,yetmedi,A.Gücüyle kedi fare gibi oynadılar.Biz L.Pooldan 5 yerler diye beklerken bi ara L.pool topa hiç dokunamadan maç bitecek sandık, üstüne üstlük az daha berabaerliği kurtarrıyorlardı.
Bu arada biz ne yaptık bi Antalyayı yenebildik önümüze çıkan her takıma hem yenildik hem ezildik.Her şeye rağmen bu maçı kazanma ihtimalimiz çok yüksek,çünkü bizde Paoku elimizden kaçırdık.Hakem maçı iki dakka daha uzatsaydı kesin alırdık.

Bu fenerin işi baya bi zor ben bunu kurgularken bi an fenerli gibi düşünmeye çalıştım,baya bi sıkıntı çektim.:)
Adamların şapkadan tavşan çıkarmak gibi bir lükse ihtyaçları var .
Onlar açısından çok korkulacak bir maç.Sonuç ne olur bilmem ama bu korku onlara fazlasıyla yeter.

Fenerlilerin çoğu galibiyetten emin :) Bu yazdıkların mantıklı olanlar onlar fenerli.

U.Sadıkoğlu
23.08.2010, 04:17
4 tane atıcaz 4

kamyonetçi
23.08.2010, 04:17
Fenerlilerin çoğu galibiyetten emin :) Bu yazdıkların mantıklı olanlar onlar fenerli.

İyi tanırım kendilerini,
hiç bişey bulamasalar dünyanın en iyi ikinci kalecisi olan Mert! maçı alır derler.Dünyanın en kalecisi tabii ki Volkan oluyo.:)

Bana kalırsa eldeki veriler onlar için korkularla dolu,bu keyif bana yeter.:)

Zafer BİLGİN
23.08.2010, 04:26
Uçağa gidiyorum.Nasipse sabah ordayım.

Maçta görüşmek üzere inşallah:)

Kubilay ŞAHİN
23.08.2010, 04:31
Uçağa gidiyorum.Nasipse sabah ordayım.

Maçta görüşmek üzere inşallah:)

Yolun açık olsun abi.. Allah hayırlısıyla kazanıp dönmeyi nasip eylesin..

Trapzone61
23.08.2010, 04:31
hayirli yolculuklar renkdasim... !!

Uğur GEMİCİOĞLU
23.08.2010, 04:33
Sevgili Zefer BİLGİN.Sen çok büyük bir taraftarsın ha.Önce olimpiyat sonra Trabzon.Helal olsun.
:meşale2::atki::tsbayrak::sevinç::alkış::alkış::al kış::alkış:

only ts
23.08.2010, 04:33
uzun zamandır 5 atamıyoruz ben 5 - 0 yenecez diyorum :D

Emrullah
23.08.2010, 04:52
http://medya.zaman.com.tr/2010/08/23/resim5.jpg

Fenerin kadro çok sağlam. İşimiz çok ama çok zor. Yenilmememiz lazım.

Hqmi
23.08.2010, 04:55
Niye bu kadar rahatlık veya hani galibiyetten emin bir hava var bende bilmiyorum. :D Sizde de öylemi? Çok rahat yeneceğimizi düşünüyorum inşallah bir sorun çıkmaz.

Fatih Özkan
23.08.2010, 04:59
Bu zamana kadar oynadığımız oyun ile duruşumuz ile maçı hakeden taraf biziz...
Allah'ın izni ile kazanacağız!

Halit Aydın
23.08.2010, 05:01
Defansı Bilica-Lugano olan takımın neresi sağlam olabilir ki?

Uğur Odabaş
23.08.2010, 05:04
http://medya.zaman.com.tr/2010/08/23/resim5.jpg

Fenerin kadro çok sağlam. İşimiz çok ama çok zor. Yenilmememiz lazım.

Fenerin kadrosunu bilmemde bizim kadromuzda Umut'un yerine Yattaranın oynayacağını düşünüyorum.Şenol Hocam Umut'u Liverpool maçında değerlendircekmiş gibi geliyo.

Hqmi
23.08.2010, 05:07
Eze eze yenicez EZE EZE!! :)

Ali Sırrı
23.08.2010, 05:15
Santos febe'den ayrılmadı mı? 11'de gözüküyor :)

B.Yiğit
23.08.2010, 05:40
bugun bizim gule oynaya yendiğimiz bursaspor gs'yi deplasmanda güle oynaya yendi..
bu maçı alırsak bu sefer 7 kesinlikle gelecek gibi..
daha erken ama olacak bu iş bu sene hazırlıklı olun . Türkiye yıkılacak Allahın izniyle..

bu arada şimdi fark ettim kayıt tarihimi düzeltsin bi yönetici lütfen.,

yorumsuz6117
23.08.2010, 05:45
Kolay maç olmayacak zor olacak ama bizim olacak.

Sefa
23.08.2010, 05:48
bu arada şimdi fark ettim kayıt tarihimi düzeltsin bi yönetici lütfen.,
Talihsiz bir durum. 1 gün daha bekleyemedin kayıt olmak için :D

Halit Aydın
23.08.2010, 06:08
Dert etme hallederiz invincible :D

r9emre
23.08.2010, 06:18
Niang'a karşı çok dikkatli olması lazım defansımızın Glowacki yönünden endişem yokta Egemen çok korkutuyor beni büyük bir hata yapacak diye,aynı hisler Liverpool maçında vardı çok büyükte olmasa golde hatası vardı.

Fanatik34
23.08.2010, 06:21
Ben yarın çok diri bir Fenerbahçe göreeğimizi düşünüyorum...Bu anlamda takımı test etmiş olacağız...İginç olan şu ayrıca bu forumda ve Trabzonspor un konuşulduğu her yerde en çok eleştirilen Umut un yarın sahada olmasını istiyoruz :)...Umut tam da bu işte :) Varlığı da yokluğu da yetmiyor....Sezen den dinliyoruz :)Umut´un kadrolarda yer bulmasinin tek sebebi, komple bir Santraforumuzun olmayisi...

r9emre
23.08.2010, 06:35
Umut´un kadrolarda yer bulmasinin tek sebebi, komple bir Santraforumuzun olmayisi...

Bence Türkiye ligi için Teofilo tek forvet çok rahat götürür bu işi ama tabi bir Liverpool'a karşı tek forvet baş edebilmesi için biraz daha fiziksel olarak geliştirmesi lazım kendini.

kelkitli29
23.08.2010, 07:39
En rahat derbimiz olacak. 3 fark bekliyorum ben. Lugan-Bilica ikilisi ayriyetten kalecileri acemi. Selcuk, Yattara Alanzinho. Saldirin usaklar.

Trapzone61
23.08.2010, 07:44
unutmayalim ki avni aker de oynuyoruz cok da emin olmayalim yenecegimize avni aker de farkli futbol oynuyoruz....

insallah bir kaza gelmez de cok büyük de konusmayalim.... !!

cakir28
23.08.2010, 08:44
Hakem hatasi olmazsa maci aliriz..Iki hafta maci etkiliyecek cok hakem hatasi var..dün Volkan Sen nin kirmizi kart görmemesi ve macin 2-0 bitmesi gibi..

Zafer BİLGİN
23.08.2010, 08:51
Gönlümden galibiyet geçen ama beraberlik kokan bir maç.

Fener bizim üstün performansımızdan dolayı elini kolunu sallayarak gelmeyecektir.

Çok temkinli oynayacaktır.

Bizim baskımız ve fener defansının mücadelesi şeklinde geçer diye düşünüyorum.

Emre oynamasa kesin kazanırız diyeceğimde,o namussuz hakkaten iyşi topçu.

O yüzden beraberlik diyorum

dinceraydogan
23.08.2010, 08:52
3-5 kişi var ama bende katılıyorum buna bile izin verilmemesine.

ne yapacaksın dövecekmisin adamalrı?

Zafer BİLGİN
23.08.2010, 09:10
Ya kardeşim,ne diyonuz.Ne dayağı.Ne had bildirmesi.

Senin nasıl bir sevdan varsa,o adamlarında bir sevdası var.Namus davası,ekmek davası değilse,neyin kavgasıdır bu.

Bırakın bu ergen çocuk konuşmalarını.

Az akıllı olun.Geliştirin kendinizi gençler.

Şeref
23.08.2010, 09:10
konuyla alakası yok ama akşam ertuğrul sağlam faik çetinerin programına katıldı. faik çetiner sordu ligde sizi en cok bu sene kim zorlar diye soru sordu?? ertuğrul sağlam 3 ezıkleri soyledi trabzonu soyleyemedi bi türlü kuyruk acısı var besbelli ama bu kadarda hıyanetlik olmaz yiğidin hakkını yiğide vereceksin ertuğrul hoca çok ayıp ettin dün gece

halukozcelik
23.08.2010, 09:14
maç boyunca bilicanın üstüne oynarsak feneri darmadağın ederiz şenol hoca zanlediyorum ki bunun farkında...

Bıyıklıoğlu
23.08.2010, 09:15
Bu akşam çok rahat kazanacağız.Uzaktan şutların bol olacağı bir karşılaşma bekliyorum.Bakalım fenerin genç kalecisi ne kadar yetenekli?

Emrah KabuL
23.08.2010, 09:17
Ortasahada büyük mücadele..

Selçuk İnan mı yoksa Selçuk Şahin mi ? :)

a d bacan
23.08.2010, 09:19
konuyla alakası yok ama akşam ertuğrul sağlam faik çetinerin programına katıldı. faik çetiner sordu ligde sizi en cok bu sene kim zorlar diye soru sordu?? ertuğrul sağlam 3 ezıkleri soyledi trabzonu soyleyemedi bi türlü kuyruk acısı var besbelli ama bu kadarda hıyanetlik olmaz yiğidin hakkını yiğide vereceksin ertuğrul hoca çok ayıp ettin dün gece
TRABZONU HERKES BİLİYOR
o bilinmeyenleri söylemiştir.

İlker ToSun
23.08.2010, 09:20
ben sahadan mutlaka galibiyetle ayrılacağımıza inanıyorum. hatta nedendir bilinmez ilk defa bir fener maçı günü bu kadar az endişe var içimde, rahat bir galibiyet bekliyorum desem yeridir. ters tepmez inşallah :)

kadrom

onur
serkan
glowacki
egemen
cale
selçuk
colman
ceyhun
yattara
alanzinho
teo

not : bu kadro dışında burağın ilk 11 başlamadığı, yattaranın ilk 11 başladığı her tülü kadro kombinasyonuna da açığım :)

ayrıca jaja ya bu maç en az 20 dk süre verilmesi gerektiğini dşünüyorum

a d bacan
23.08.2010, 09:22
Ya kardeşim,ne diyonuz.Ne dayağı.Ne had bildirmesi.

Senin nasıl bir sevdan varsa,o adamlarında bir sevdası var.Namus davası,ekmek davası değilse,neyin kavgasıdır bu.

Bırakın bu ergen çocuk konuşmalarını.

Az akıllı olun.Geliştirin kendinizi gençler.

Zafer gençlere bukadar yüklenme:)

EN BÜYÜK ŞEHİR TAKIMI nın şehirine yakıştıramamışlardır

a d bacan
23.08.2010, 09:24
ben sahadan mutlaka galibiyetle ayrılacağımıza inanıyorum. hatta nedendir bilinmez ilk defa bir fener maçı günü bu kadar az endişe var içimde, rahat bir galibiyet bekliyorum desem yeridir. ters tepmez inşallah :)

kadrom

onur
serkan
glowacki
egemen
cale
selçuk
colman
ceyhun
yattara
alanzinho
teo

not : bu kadro dışında burağın ilk 11 başlamadığı, yattaranın ilk 11 başladığı her tülü kadro kombinasyonuna da açığım :)

ayrıca jaja ya bu maç en az 20 dk süre verilmesi gerektiğini dşünüyorum
jaja yı hoca 3-0 dan sonra oyuna alacakmış:)

buda yaklaşık 35,40 dakika demek:)

Dursun Kaplan
23.08.2010, 09:27
Taraftar olarak havaya girmemiz çok normal. Liverpool'a karşı başa baş oynadık, ondan önce son şampiyon Bursaspor'u eze eze yenip süper kupayı aldık. Taş gibi bir takım olduk ve müthiş bir mücadelemiz var saha içerisinde.

Ama bizim bu havaya girmemize rağmen bir Şenol Güneş faktörü var. Şenol hoca asla ama asla takım içerisinde kimseyi havaya sokmamıştır. Bu bugün de öyle olacak yarın da. Takımımız şu anda ligin en iyi futbolunu oynayan ekip. Ben bizi düşünmüyorum rakibi düşünüyorum.

Başarılar Trabzonspor'um. Mayıs ayının tadı damağımız da kaldı. :)

trbznspr.61
23.08.2010, 09:27
Kesinlikle kazanmamız lazım şu içerdeki derbi maçlarını.

Fenerbahçe'nin kalesinde Volkan yok galiba.

Ayrıca Liverpool maçında dinlenen Yattara kesinlikle 11 başlamalı. Alanzinho'da pek farksız değil. Jaja'yı da 60 dan sonra almalı artık.

Galatasaray kaybetmişken, Beşiktaş kaybetmişken, seninde rakibin Fenerken ve içerde oynuyorken beraberlik dahi iyi sonuç değil kesinlikle.

Kazanırsak çok zorlu fikstürdeki ilk üç maçı (Ankaragücü, Liverpool, Fener) süper atlatmış oluyoruz.

Mustafa Umut
23.08.2010, 09:30
fenerin kadrosu çok sağlam.

Çok zor maç inş. galip geliriz.

İlker ToSun
23.08.2010, 09:32
Kesinlikle kazanmamız lazım şu içerdeki derbi maçlarını.

Fenerbahçe'nin kalesinde Volkan yok galiba.

Ayrıca Liverpool maçında dinlenen Yattara kesinlikle 11 başlamalı. Alanzinho'da pek farksız değil. Jaja'yı da 60 dan sonra almalı artık.

Galatasaray kaybetmişken, Beşiktaş kaybetmişken, seninde rakibin Fenerken ve içerde oynuyorken beraberlik dahi iyi sonuç değil kesinlikle.

Kazanırsak çok zorlu fikstürdeki ilk üç maçı (Ankaragücü, Liverpool, Fener) süper atlatmış oluyoruz.

bu kısım çok önemli ancak bu süreci atlatmak adına ben galibiyeti tek koşul olarak görmüyorum. güzel bir oyun, bu sürecin iyi atlatılması adına yeterli olacaktır. olası bir galibiyet ise büyük bir hava katacaktır.

bu ilk 3 maç öyle bir fikstürdü ki tüm sezonumuza bedel olabilecek bir travmaya yol açabilirdi ancak özellikle liverpool deplasmanında oynanan başabaş oyun takımımızı şu an çok başka bir yere taşıdı.

bugün iyi bir oyunla gelen beraberlik bile havayı bozmaz devam ettirir diye düşünüyorum ama galibiyete olan inancım tam çünkü fenerden çok daha iyi top oynuyoruz

Emrah KabuL
23.08.2010, 09:36
Fener'in kadrosu neye göre çok sağlam ?

G.Gönül,Lugano,Emre hariç mücadele edebilen oyuncuları yok.

Liverpool maçının kadrosunda Burak-Alanzinho değişikliği ile Fener savunmasını döveriz.

Cemalettin Taşkın
23.08.2010, 09:38
şampiyon olmak istiyorsak öncelikle içerde puan kaybetmemeliyiz tabi ki ama oynayacağımız takımda fener geçen sezon bursa şampiyon olurken kendi sahasında fenere yenilmişti.

bu tür maçlarda favori gösterilen takım yenilir onun için midir devamlı bizi favori gösteriyorlar.

fener maçı mı liverpool maçı mı diye sorsalar liverpool maçı derim galibiyet için.

trbznspr.61
23.08.2010, 09:39
bu kısım çok önemli ancak bu süreci atlatmak adına ben galibiyeti tek koşul olarak görmüyorum. güzel bir oyun, bu sürecin iyi atlatılması adına yeterli olacaktır. olası bir galibiyet ise büyük bir hava katacaktır.

bu ilk 3 maç öyle bir fikstürdü ki tüm sezonumuza bedel olabilecek bir travmaya yol açabilirdi ancak özellikle liverpool deplasmanında oynanan başabaş oyun takımımızı şu an çok başka bir yere taşıdı.

bugün iyi bir oyunla gelen beraberlik bile havayı bozmaz devam ettirir diye düşünüyorum ama galibiyete olan inancım tam çünkü fenerden çok daha iyi top oynuyoruz

Ben maalesef biraz farklı düşünüyorum.

Fenerbahçe'yi yenemedikten sonra şayet Liverpool'a elenirsek, en az bu maçlar kadar zor Antalya deplasmanına çıkacağız hafta sonu. Kötü sonuçlar doğurabilir.

Emrah KabuL
23.08.2010, 09:39
Ayrıca Ceyhun'un bire bir Alex ile oynaması lazım.. Fener'i bu şekilde kilitleriz.

xunutulmazx
23.08.2010, 09:41
maç boyunca bilicanın üstüne oynarsak feneri darmadağın ederiz şenol hoca zanlediyorum ki bunun farkında...
bana göre fenerin sol tarafı daha zayıf.yattara oynarsa inşallah oynar koridor yapar orayı..:D

Cemalettin Taşkın
23.08.2010, 09:43
volkan yokken kaleyi uzaktan yoklamak lazım ama tabi isabetli vurmak kaydıyla. topu tribüne vuracaksak şut atmayalım daha iyi.

inşallah yedek kaleciyi kahraman yapmayız.

oflubektas
23.08.2010, 09:44
Fenere karşı uzun süre sonra bu kadar favori olarak çıkıyoruz. Kalecileri ilk kez forma giyecek. Ayrıca moralsiz ve sistemi tam oturmamış bir şekilde sahaya çıkacaklar. İşte beni korkutan da bu.

Bu fener ne zaman zor durumdaysa, kazanmasının süpriz olacağı bir büyük maça çıktığında genelde sahadan galip ayrılıyor. Avni Aker'de kahraman olacak ve sonra kaybolacak kalecileri de hazır.

İnşallah yanılırım

winner
23.08.2010, 09:45
Bol şut atmak ve dönen topları takip etmek lazım. özellikle Teofilo yine bir kaladen seken top golü atabilir.fb nin kalecisi heyecandan titreyecektir, bunu kullanmak lazım

İlker ToSun
23.08.2010, 09:46
Ayrıca Ceyhun'un bire bir Alex ile oynaması lazım.. Fener'i bu şekilde kilitleriz.

ben alex ile adam adama oynama konusunda serkandan başka birini doğru bulmuyorum.

hele ceyhunun kati suretle bu görevle oynatılmaması gerektiğini düşünüyorum. ceyhun gibi ağır ve belini zor döndüren bir adamı alex e verirsek hem gereksiz yere 10 kişi oynamış oluruz hem de ceyhun görebileceği kartlardan sıkıntı duyabiliriz.

tüm bunların dışında ben alexe birebir adam markajını doğru bulmuyorum

İlker ToSun
23.08.2010, 09:47
Bol şut atmak ve dönen topları takip etmek lazım. özellikle Teofilo yine bir kaladen seken top golü atabilir.fb nin kalecisi heyecandan titreyecektir, bunu kullanmak lazım

bu mesaj bu akşam saat 22 itibari ile alıntılanabilir, bir kenarda dursun :)

Emrah KabuL
23.08.2010, 09:50
ben alex ile adam adama oynama konusunda serkandan başka birini doğru bulmuyorum.

hele ceyhunun kati suretle bu görevle oynatılmaması gerektiğini düşünüyorum. ceyhun gibi ağır ve belini zor döndüren bir adamı alex e verirsek hem gereksiz yere 10 kişi oynamış oluruz hem de ceyhun görebileceği kartlardan sıkıntı duyabiliriz.

tüm bunların dışında ben alexe birebir adam markajını doğru bulmuyorum

Ceyhun ağır da Alex çok mu kıvrak ?

Alanzinho gibi bir adamı Ceyhun'a tutturamazsın ama Alex gibi bir adamın üstesinden Ceyhun gelebilir.

Ayrıca Fener ile oynadığımız tüm maçlarda Alex'in sahne alması ve Alex'siz bir Fener'in top yapamaması nedeniyle bire bir adam markajı şart diyorum.

Tatar Kemal
23.08.2010, 09:50
çok zor bir maç. bjk ve gs'nin aldığı skorlar ortada bu sebeple fener oyuna çok baskılı başlayacaktır. çok dikkatli olmamız gerekiyor inşallah takım rehavete kapılmaz. orta sahada üstünlük kurabilen takım maçı kazanır. jaja ilk yarı oyunda olmayabilir ama ikinici yarı oyuna girecektir. şenol hoca'mızı hepimiz iyi tanıyoruz maça yine burak yılmazla başlayacaktır buna adım gibi eminim.

dinceraydogan
23.08.2010, 09:51
Bu maça benzer bir hava bundan yaklaşık 15 yıl önce gene vardı. Herks çok kendine güveniyordu. Ama 4-3 yenilmiştik Trabzonda. Gerson Tanju defansı hallaç pamuğu gibi atmıştı. Tabi havamız da alıp gitmişti. Bu sebeledir ki forumda verilen bazı gazların aksine temkilli başlamanın uygun olacağını düşünenlerdenim. Bu fenere biz golü atarız. Ama saçma sapan goller yememek kaydıyla.
Biz halk olarak çabuk gaza gelip yakıp yıkanlardanız. Bursa maçına kdar bu takımdan cacık olmaz diyenler şimdi Fenere 5 çekeriz diyorlar.
Bilinen şu ki ne Bursa maçından önce söylenenler gibi kötü takımız me de şimdi çok iyi takımız.

Realiteye baktığında bir stoperin değişmiş bi de forvetin gol atmaya başlamış. adamlar ise uluslarası pazarda 3 önemli adam almışlar. Geçen sene sahamzda 1-0 yenildiğimizi düşündüğümüzce ayağımzın sağlam basması gerekiyor ki hayal kırıklığına uğramayalım. Önemli olan sezon sonu 1. sırada olmak. Ayrıca İstanbul basının gazına da gelmeyelim.

1996 yılında daha bitime 4 hafta varken bizi şampiyon yapıp takımın ciddiyetini bozmakta işini iyi yapmışlardı. O zamanı kimse hatırlamıyor sadece Fenerin şampiyonluğu hatırlanıyor. Bu sebeple takım umarım ciddiyetini korur ve iyi sonuç alırız.

Erdal DİLEK
23.08.2010, 09:54
beklediğimzden çok daha zor olacak ama İnşallah iyi olacak, hava için cok önemli

Trabzon34
23.08.2010, 09:55
gs, bjk kaybetmişken kazanırsak diğer rakibimizle de araya 3 puan koyuyoruz.. daha ligin başı ama bir nebze avantaj iyi olur tabii.. dün bursa gs ye karşı çok iyi değildi.. yanılmayalım..
ama iyi oynamadan kazanmaları artık onların da bu mücadelenin içinde olabileceklerini gösteriyor.. gs formsuz, bjk tam formda değil, fener de düzelmeye çalışıyor.. bu tablo da bir anadolu takımı aradan çıkabilir.. Bu sefer bu biz olabiliriz diye düşünüyorum.. Şampiyonluk bu maça bağlı değil elbette ama kazanırsak uzun lig maratonunda kaybedeceğimiz puanları telafi etme olasılığımız artar.. Ben bazı dostlarım kadar rahat değilim ..96 dan sonra fener maçları hep sıkıntıdır içimde.. ama kazanıcağımızı düşünüyorum.. İnşallah..

Harun-61
23.08.2010, 09:57
Taraftar cok sabirli olmasi gerekiyor.

o gol er gec gelecek....

:tsbayrak:

sametaydin
23.08.2010, 09:58
Yenilmeyelim yine avantajlı oluruz. Ama ben yeneceğimizi düşünüyorum.

Mustafa ÖZDEMİR
23.08.2010, 09:59
fenerbahçenin kalecisi böyle maçların stresini kaldırabilecek kadar tecrübeli değil.bu en büyük avantajımız ...

İlker ToSun
23.08.2010, 10:00
Ceyhun ağır da Alex çok mu kıvrak ?

Alanzinho gibi bir adamı Ceyhun'a tutturamazsın ama Alex gibi bir adamın üstesinden Ceyhun gelebilir.

Ayrıca Fener ile oynadığımız tüm maçlarda Alex'in sahne alması ve Alex'siz bir Fener'in top yapamaması nedeniyle bire bir adam markajı şart diyorum.

değil tabii ki.

ancak alex in en önemli özelliği top daha ayağına gelmeden ne yapacağına karar veriyor olması. bu özelliği de çoğu zaman onu hızlı ve kıvrak bir oyuncudan bile daha tehlikeli hale getiriyor.

hal böyle iken de alex ile birebir oynayacak isim ya ileri bir oyun zekasına sahip olmalı yada atik bir isim olmalıdır. maalesef ceyhunda bu iki özellik de yok. daha belini zor döndürüyor, çok hantal

ancak serkan enerjisiyle, mücadelesiyle ve inatçılığıyla alexi kitleyebilir hatta yorup yıldırabilir.

tabi bütün bu sölediklerim alexe birebir adam markajının kabulü varsayımı üzerine geliştirilen fikirlerdir

sametaydin
23.08.2010, 10:01
fenerbahçenin kalecisi böyle maçların stresini kaldırabilecek kadar tecrübeli değil.bu en büyük avantajımız ...

Aslında bu maçın taktiği uzaktran şut olmalı. Jaja hazır olsaydı çok iyi olabilirdi mesela.

TheCrow
23.08.2010, 10:01
fenerden çok daha iyi oynayacağımız ve çok daha fazla pozisyona gireceğimiz kesin. Ama maçı kesin alırız diyemiyorum, her şey olabilir. Sonuç ne olursa olsun takım iyi yolda. Bu sene çok farklı olacak.

winner
23.08.2010, 10:03
takımın ayakları yere sağlam basmalı."Bize liverpool zorlandı fb kim" mantığı ile hareket ederlerse çok kötü ve acı bir tokat yeriz.Şenol Hoca bunun önlemini alacaktır.Mücadele yönümüz eksik kalmazsa maçı alırız.beni korkutan bir noktada favori olduğumuz bu tip derbi maçlarda pek başarılı olamıyoruz.

Bir de fbnin kalecisi daha önce böyle bir atmosferde maç oynamadı. Maç öncesinden başlayarak tribünlerin onun moralini ve konsantrasyonunu bozucu tezahürat yapması bence önemli. fbnin bu akşam en yumuşak karnı kalesi.bunu iyi kulanmak lazım.6-7 sene önce Trabzonda receple çıkmışlardı maça ve ilk maçıydı.yenilmiştik 1-0 ve özellikle agustine'nin karşı karşıya birkaç topunu çıkardığını hatırlıyorum.

BYGUNES
23.08.2010, 10:07
net bir skorla kazanırız diyorum. Başka bri şey demiyorum.

Zafer Fidan
23.08.2010, 10:09
4:0
17´ Umut
37´ Teo
54´ Selcuk
82´ Jaja

Hekimoğlu
23.08.2010, 10:11
1-0 olsun bizim olsun.

Cemalettin Taşkın
23.08.2010, 10:14
rıdavan dilmen cumartesi akşamı trabzon bu beşiktaşı yakalasa 10 tane atardı dedi. adamın aklı trabzonda hep gaz veriyor bize.

crazyman_61
23.08.2010, 10:21
yenelimde sonra oturalım rıdvan dilmen anlatsın fenerini :D

Mustafa ÖZDEMİR
23.08.2010, 10:21
dün akşam fenerbahçe kafilesi nasıl karşılandı trabzonda...

ensar6161
23.08.2010, 10:24
ALLAH yardımcımız olsun alnımızın akıyla,3 puanla sahadan ayrılırız inşallah...

Trabzon34
23.08.2010, 10:25
fener in kalecileri genelde iyidir.. Engin, Rüştü, Volkan.. Genç Mert in tecrübesiz olması bir avantaj.. Ama buna çok da güvenmemek lazım..
Sonuçta 1. bizim yedek kalceiler karşı zorlandığımız bir gerçek.
2. e bizim kalceimiz onur da kaleye geçtiğinde tecrübesiz di ama yetenekli olduğu için kaleyi devraldı..
Sonuçta bence avantaj veya dezavantaj değil bence..
Sahaya çıkan takım fenerbahçe.. Eksik de olsalar geçen senenin acısı var hala.. ellerinden geleni yapıcaklardır..
Biz de en az onlar kadar mücadele etmezsek işimiz kolay olmaz.. Artık oynamadan kazanılmıyor.

Emrullah
23.08.2010, 10:31
Bu 4-0 , 5-0 diyenler sonuç sizler için hayal kırıklığı olmaz inşallah. Ben bu maçtan açıkçası çok fazla bir şey beklemiyorum. O yüzden yenilsek dahi moralimi bozmam, önüme bakarım. Ama bu kadar kesin konuşan ve beklentisini yükseltenler umarım hayal kırıklığında ölçülü olurlar. Herşeyi bir anda yıkıp yakmazlar.

Bu tarz maçlar öncesi her zaman mutedil olmayı yeğlemişimdir. Herkes Trabzonspor'u favori görüyor ama bana göre değil. İddia ediyorum FB geçen yıl Mustafa Denizli'nin oynattığı taktikle oynasın bizi yener. Kapalı defans ve kalabalık defans hattını açacak bir formül yok elimizde. A.Gücü'nü de öyle güle oynaya yenmedik. Ben berabere bitecek diye korktum. Biraz daha realist olmakta fayda var. FB her Avni Aker'e gelişinde kapalı defans oynar, maç boyunca topu topu bir pozisyon bulur ve bizi yener. Uzun yıllardır manzara böyle. Yine aynı şekilde oynamayacakları ne malum? Biz istediğimiz kadar iyi oynayalım, kapalı defans yaparlarsa işimiz çok ama çok zor.

İşimizin zor olduğunu bilelim ve hayal kırıklığı yaşamayalım derim.

Ahmet Okumuş
23.08.2010, 10:35
Fenerbahçe ne kadar kötü oynarsa oynasın,
bu maç için gösterge olamaz,
Geçen sezon çok iyi oynayıp 2-0 kaybettiğimiz Beşiktaş maçını unutmamak gerek,
Yenelim, skor hiç önemli değil.
Ancak 4-0, 5-0 diyenler , daha uyanamamış..

UmutBaykan
23.08.2010, 10:42
Son yıllarda Avni Aker'de fenere üstünlüğümüz yok,ters geliyor kendi sahamızda bize bu takım.İnşallah bu durumu tersine çevireceğiz bu akşam.Aykuta ağzının payını verin uşaklar.

mahmuter61
Bu akşam Mert milli takım aday kadrosuna kesin aday olur bunu bikenara yazın!Birde millet transfer ettiği oyuncuları oynatır,biz ise transfer ettiğimiz oyuncuları kaynatırız!nedendir bu huyumuzdanmı suyumuzdanmı?Jaja neden alındı?Burak ın yerine oynasa enaz onun kadar faydalı olur ilave 2 şut atar belki ama oynamalı.Bu akşam öyle 4-5 sallayanlar biraz ciddi olunya basit yorumlar yazmayın şuraya sen 2-0 kazanda öp başına akoy üstü hediye olsun.

Orhan Aydın
Zorluk derecesi Liverpool'dan çok uzak olmayan bir maç olacaktır.

Jester
23.08.2010, 10:45
Bu feneri yenemeyeceğiz de hangi feneri yeneceğiz?
Bu kaleciye gol atamayacağız da hangisine atacağız?
Bu oyunla üstünlük kuramayacaksak hangi oyunla kuracağız?

soruları gibi,

Yattara-Alanzinho-Jaja şov yapar.
Fenerin kadrosu çok zayıf.
Ne kadar şu atarsak o kadar gol olur.

varsayımları da çok tehlikeli ve büyük oranda yanlış.

İlker ToSun
23.08.2010, 10:48
yahu 4-0 neden hayal oluyor onu anlamış değilim. hayır konu 4-0 meselesi değil ama yani hani bu söylenenler de rüya görmek olarak adlandırılacak şeyler de değil.

bi öne geçersin rakip yüklenmeye başlar kontralar yakalarsın bir bakmışsın 3-0 yapmışsın.

ayrıca şu an biz fenerden daha iyi top oynuyoruz. bunu sadece biz değil fenerlilerin kendisi bile söylüyor.

daha bundan 3,5 ay önce fenerin 28 yıldır hasret kaldığı kupaya 90 dk kalmışken o maçta onlara 3 golü atan da bu takımdı. biz takımdan yapmadğını yada yapamayacağını beklemiyoruz.

tabiiki 4-0 yada 5-0 şimdiden bakıldığında doğal sonuç değildir ama asla rüya yada hayal de değildir

Harun-61
23.08.2010, 10:48
17´ Umut
37´ Teo
54´ Selcuk
82´ Jaja

kalp gözün acilmis mübarek adam :eek::)

Cengiz
23.08.2010, 10:50
Bu akşam Mert milli takım aday kadrosuna kesin aday olur bunu bikenara yazın!

ççç ççç aynen öyle

Orhan Aydın
23.08.2010, 10:55
Kaleciyi milli yapmamak için forvetlerden en büyük umudumuz Jaja, oynamıyor sanırsam.

Burçak
23.08.2010, 11:02
Fenerbahçenin kalecisi Mert Trabzonluymuş galiba.
Akşam Serdar Bali Show Tv de programda dedi yanlış anlamadıysam.
Hatta akrabalığımı hısımlığımı ne var bunla.
İnşallah başarılı kaleci olacak dedi.
Ama bişzim maçta kötü olmasını isterim dedi :)

Özkan Şentürk
23.08.2010, 11:04
Emre ve Topuz'un olduğu diri bir orta saha forvette de Niang gibi kuvvetli bir adam var.Topun bizde kalması gerek.Zor maç olacak.

İlker ToSun
23.08.2010, 11:07
bu arada bu akşamki maçta fenerden kırmızı kart bekliyorum.

fenerin mücadele eden oyuncularının hepsi sinir sistemleri bozuk, kendilerini kontrol edemeyen adamlar.

fenerin bu akşam bizim karşımızda maçı 11 kişi tamamlaması bence biraz zor :)

Armağan Dere
23.08.2010, 11:08
erdoğan abi maç ne olur?...ben korkuyorum

Gökhan Döner
23.08.2010, 11:11
Medya ve basın kaç gündür takımımızı çok ön plana çıkardı.
Ne zaman aynı şeyler başka bir takım içöin olduğunda kötü sonuçla maç sonuçlanıyor.
İnşallah bu maç bizim için aynı şey olmayacak diye inanıyorum.
Tek gollü galip geelelim.
Ama bizz gelelim.

Burhan61
23.08.2010, 11:12
Hakan Arıkan'dan sonra yeni bir milli kaleci çıkarmayız inşallah.

winner
23.08.2010, 11:15
erdoğan abi maç ne olur?...ben korkuyorum

Dengeli oynar,orta sahada çok koşarsak maçı kazanma ihtimalimiz yüksek olur. Ama rakip sonuçta fb.maç sonuna kadar sakin,sabırlı ve disiplinli oynamak lazım.Burada tribünede iş düşüyor. Gelmeyen gol homurtulara neden olursa fbnin yaşayacağı paniği biz yaşarız.

Uğur Ö.
23.08.2010, 11:16
Şunu belirteyim Trabzonspor herşeyiyle bir takım oldu.Öyle kolay kolay kimseye yenilmeyiz.Takım olarak defans yapıyoruz ve takım olarak ofans.Gol pozisyonu bulmaktan zorlanacağımızı sanmıyorum.İnşallah yeneriz

Eğer şuanki formumuzun yarısından aza düşmezsek farklı bir şekilde şampiyon olacağımızı sanıyorum.Dua edelimde formumuz düşmesin.

TAHSİN 61
23.08.2010, 11:16
Mamadou Niang bu adamdan herkez korksun.... Eğer Egemen durdurursa bu adamı yeneriz..

Murat Erdem
23.08.2010, 11:17
Maç kadromuz açıklandı mı ? Gabriç, kadroya alınmış mı ?

Jester
23.08.2010, 11:22
İyi top oynamakla iyi sonuç almak arasında büyük fark var.
Hele ki büyük maçlarda.

İyi top oynayacağımıza aşağı yukarı kimsenin şüphesi yok.
Mesele topu içeri sokup sokamayacağımız, kalemizi gole kapatıp kapatamayacağımız.

Gs dün akşam çok iyi top oynadı, Baros dahil şaka gibi goller kaçırınca iyi olmayan bir Bursa'ya yenildiler.

Bu maçlarda anlık olaylar çok önemlidir, maçın kaderini değiştirebilir.
Örneğin tecrübesiz gözüken bir kaleci ilk 5-10 dakikada 2 kurtarış yapar, kendine güveni gelir, hem aslan kesilir hem de takımına güven verir. Tabii tersi de olabilir.

Veya bizim kadromuzda bir eşdeğeri olmayan ama hiç hesaba da katılmayan Niang, her an her şeyi yapabilir.
Bu örnekler çoğaltılabilir, her iki taraf için de.

İyi oynamak orta ve uzun vadede başarının habercisidir ama tek bir maçı alacağının habercisi veya belirleyicisi olamaz.

vaslat
23.08.2010, 11:22
bol pozisiyonlu bir maç bekliyorum bu pozisiyonların %80 ini biz yakalarız ama kaçını atarız bilmiyorum.

kaan aydın
23.08.2010, 11:25
17´ Umut
37´ Teo
54´ Selcuk
82´ Jaja

Dakika ve skor vermişsin :))

BEYTEKİN61
23.08.2010, 11:30
4-0 filan zor olur. gerçekçi olmak lazım. fenerbahçe bu maça konsantre olmuş durumda. saçma sapan goller yemezsek bu maçı alırız...

maxim
23.08.2010, 11:31
keşke jaja oynasa da maçın başlarında uzaktan kilidi açsak... Sonra Alanzinho ile falan bol kontratağa çıkarız...gelsin kartlar gitsin goller :D

Tatar Kemal
23.08.2010, 11:34
fener iddiasız çıktığı her derbiyi kazanan bir takım. fakat geçen sezon kadıköydeki son maçta da kesin favoriydiler ama bizi yenemediler. böyle tuhaf bir yanları var. bu akşam ki maçta da taraflı tarafsız herkesin favorisi Trabzonspor. inşallah bu akşam kazanan biz oluruz. kalecieri tecrübesiz sebeple uzaktan sert şutlarla fener'i yıkabiliriz. bu sebeple jaja en azından ikinci yarı oyuna girmeli.

Külünkoğlu
23.08.2010, 11:36
Belirleyici etken ne yaptığı bilen ve maçı isteyen taraf olmak olur.

Trabzonspor'u böyle bekliyoruz.

TheCrow
23.08.2010, 11:38
bu arada bu akşamki maçta fenerden kırmızı kart bekliyorum.

fenerin mücadele eden oyuncularının hepsi sinir sistemleri bozuk, kendilerini kontrol edemeyen adamlar.

fenerin bu akşam bizim karşımızda maçı 11 kişi tamamlaması bence biraz zor :)

Hakemin eyyamcı bünyamin gezer olduğunu hatırlatırım...

kaan aydın
23.08.2010, 11:38
3 maçtır izlediğim Trabzonspor,son yıllarda gördüğüm en iyi Türk takımı.Bol pas yapan,alan daraltan,takım oyununun gerektirdiklerini yapan bir takım olduk..Sürekli yükselen bir form grafiğimiz var.Buradan bakarsak Feneri yeneceğiz.

Önceden de takımın çok iyi futbol oynadığı dönemler olmuştu hatta feneri ezdiğimiz çok maç hatırlıyorum.Genelde hakemler,bazen sanşsızlık sebepleriyle yenildik fenere.

Korkuyorum...

Sakin olursak,takım oyunu oynarsak maçın 90 dk. olduğunu bilerek oynarsak yeneriz.İnşaallah sakin oluruz..

Muhammet Kurt
23.08.2010, 11:41
Bu forumda ucuk yorum yapanlarin cogu genc yastaki kardeslerimiz. Bunlari da heyecanlarina bagisliyorum. Ama 20 senedir futbol izleyen biri olarak cok iyi biliriz ki boyle maclar 3 ihtimalli maclardir. Forumda olabiliriz, iyi bir kadromuz da olabilir ama lutfen 4-0 falan yazmalar. Atmak serbest bin de bir de olsa boyle skorlar futbolda cikar. Sirf ben demistim icin yazilan skorlar, kendileri de inanmiyor ya. Ne zaman iyi bir ivme yakalarsak bizim memleketteki insanlarin alaylarindan ve kibirlerinden gecilmiyor. Insallah kazaniriz.

Özkan Şentürk
23.08.2010, 11:46
Bugün fenerin sol bekinde Caner'in oynama olasılığı var.Umarım o oynar.Savunma anlamında zaafiyetleri var.Yattara, Stoch ve Caner'in olduğu kanatta etkili olabilir.
Birde umarım bu yeni kaleci maça iyi bir kurtarışla başlamaz.

Alican Altunbaş
23.08.2010, 11:47
Şimdi istatistikler tabiki her zaman tutmaz ama Şenol Güneş hocamız geldiğinden beri bu takım sadece geçen sene İstanbul'da ki Galatasary kupa maçında 2 gol yemiş ve o tarihten bu yana 1 golden fazla yememiş.Burdan çıkacak sonuç en fazla 1 gol yeriz:) diğer taraftan takımımızda hızlı oyuncularımız var fenerbahçe defansı ise hem kart görmeye müsait , hemde çok ağır adamlar yani biz kesin fenere gol atarız:) Doğal olarak tahminim yenilmeyiz ama maçı 3-1 kazanacağımızı düşünüyorum:)

kaan aydın
23.08.2010, 11:47
Korkum, aptalca bir gol yiyip çıkarmak için uğraşıp ikinciyi yemek(Dün geceki GS-BS maçı gibi.)

Allahım ilk golü biz atalım bu sefer biz atalım.
İlk gölü atarsak iddialıyım bakın o zaman fark olur hakikaten olur...

Ali YILDIRIM
23.08.2010, 11:48
Şunu belirteyim Trabzonspor herşeyiyle bir takım oldu.Öyle kolay kolay kimseye yenilmeyiz.Takım olarak defans yapıyoruz ve takım olarak ofans.Gol pozisyonu bulmaktan zorlanacağımızı sanmıyorum.İnşallah yeneriz

Eğer şuanki formumuzun yarısından aza düşmezsek farklı bir şekilde şampiyon olacağımızı sanıyorum.Dua edelimde formumuz düşmesin.

Şenol hocada bunu istiyordu. Takımın başına geldiğinde Fulham yapılanıcaz kimse hemen şampiyonluk beklemesin önce takım oluşmalı demişti. Çok şükür takım adına sağlam temeller attı.

SADECETRABZON61
23.08.2010, 11:51
Arkadaşlar Şuan En Önemli Konumuz Kadro seçimi Ve Medyadan Önce TARAFTAR...
Fenerliler kendine ayrılan Bölümü Büyük İhtimal doldurucaklar çok İlgi var.
Maraton Tribününde sanırım Bir kaç Grup Olucak onlar Ordaki Ateşlemeyi sağlayıp Tam Destek verilmeli TAKIMA..
Gene FENER Taraftarının Sesini Duymayız Umarım ( ! )

halil ibo
23.08.2010, 11:51
Son maçlardaki oyun kalitemiz,formu bizim hayli gerimizde olan ezeli rakibimize karşı bizi favori yapıyor.Ancak 3 ihtimalli büyük maçlardan herhangi bir farkı olmayacak bu karşılaşmanın da.
Futbol kağıt üstünde değil sahada oynanıyor.Oyun disiplininden ve yüksek pas yüzdemizden ödün vermezsek gülen taraf biz oluruz.

kaan aydın
23.08.2010, 11:53
Taraftar takımın oyuna bağlıdır.Takım oynarsa takım ateşlenir.Bkz. BJK-İst.B.B maçı

Alican Altunbaş
23.08.2010, 11:53
Şenol hocada bunu istiyordu. Takımın başına geldiğinde Fulham yapılanıcaz kimse hemen şampiyonluk beklemesin önce takım oluşmalı demişti. Çok şükür takım adına sağlam temeller attı.

Takım takım gibi oynayınca ,yensende yenilsende farketmiyor.Oynadığın futboldan haz alıyorsan zaten bir maç iki maç yenilirsin . İyi oynayan takım elbet bunu mükafatını alır .Bizim de önce iyi oynayan daha sonra kazanan bir takım oluşturmamız gerekliydi ki Şenol hoca şu an bunu başarmak üzere iyi oynuyoruz kaybetsekte yavaş yavaş kazanmayada başladık artık gerisi gelir inşallah..

mashal61
23.08.2010, 11:55
Geçen sene gs maçını hatırlıyor musunuz? Top Keita'nın her ayağına geldiğinde ıslıkladığımız maçı. Bu maçta da aynı şey Özer Hurmacı'ya yapılır umarım.

Burçak
23.08.2010, 11:55
Bu forumda ucuk yorum yapanlarin cogu genc yastaki kardeslerimiz. Bunlari da heyecanlarina bagisliyorum. Ama 20 senedir futbol izleyen biri olarak cok iyi biliriz ki boyle maclar 3 ihtimalli maclardir. Forumda olabiliriz, iyi bir kadromuz da olabilir ama lutfen 4-0 falan yazmalar. Atmak serbest bin de bir de olsa boyle skorlar futbolda cikar. Sirf ben demistim icin yazilan skorlar, kendileri de inanmiyor ya. Ne zaman iyi bir ivme yakalarsak bizim memleketteki insanlarin alaylarindan ve kibirlerinden gecilmiyor. Insallah kazaniriz.
Bu yazıyı herkes tekrardan bir okusun bence.
Biz hayatımızın futbolunu oynayalım fener berbat sezon geçirsin fark etmez. kağıt üstünde favori oluruz ama maç 3 ihtimallidir.
Aynı şeyi ters olarakta düşünebiliriniz.
Çünkü bunun adı Derbi.
Motivasyonu herşeyi bir başka. Ekstra motiveye gerek yok. oyuncular zaten böyle maçlara kendilerini farklı hazırlıyorlar.

Çok iyi hatırlarım. berbat ötesi oynadığımız alt sıralarda olduğumuz sezonlarda fenerbahçeye kök söktürdük maçı almayı hak eden taraf olduk defalarca.
ama ya pisi pisine yenen gol, yada hakemler(papila gibiler) engel oldu bize.
O nedenle kimse takımların şuanki durumunu kıyaslamasın. bu maçın adı derbi ve 3 ihtimallidir.

Kazanacağımıza inanıyorum bende. ama uçmadan abartmadan rakibi motive etmeden yapalım yorumlarımızı.

parandroid
23.08.2010, 11:59
Fenerbahçe bizden daha avantajlı.Onlarda da bir çok sorun var ancak bizde henüz hissedilmeyen sıkıntılar var.Barış Ataş yada Serkan Balcı gibi çabuk bir orta sahaya ihtiyacımız var.sağ bek için tayfun hala tek alternatifimiz ve kazanmak zorundayız.Engin Baytar'a çok ihtiyacımız var.Jaja,Yattara,Gabric acilen kazanılmalı.Cale iyi ancak o kanatta yalnız ve hücuma yavaş çıkıyor.Umut&Burak ilk 11 için çok lüks.Teofilo oyun zekası iyi ancak güçlenmeli.Ceyhun ağır ve basit hatalar yapıyor.Bence ideal iskelet aşağıdaki gibi olmalı.

Onur
Tayfun Glowacki Egemen Cale
Serkan Selçuk(Ceyhun) Colman(B.Ataş) E.Baytar
Jaja Teofilo (Alanzinho)

Yağızhan Sağnak
23.08.2010, 12:00
Maça bilet lazım 1 adet eğer elinde olan varsa ulaşsın lütfen.
5467276761

Fora61
23.08.2010, 12:02
Nedense içinde rahat kazanacaz gibi bir his var işallah doğru çıkar.

------------------------ONUR---------------------------
SERKAN-------GLOV------------EGEMEN------------CALE
---------------SELÇUK------CEYHUN---------------------
YATTARA-------------COLMAN--------------------GABRİÇ
------------------------TEO-----------------------------

Burçak
23.08.2010, 12:13
Biletix de maç bileti satışı bitti galiba.
Bu uyarı var . Sanırım maç günü için cüzi miktarda bilet satışı olacak yine gişelerden.
http://www.biletix.com/static/images/tr/event_s07_boxofficeandretail.gif

Murat Erdem
23.08.2010, 12:18
Maç kadrosunu öğrenebilirsem bir fakire sadaka vereceğim.
Resmi siteyi saldım bayıra mevlam kayıra idare ediyorlar.

legorakiss
23.08.2010, 12:19
rıdavan dilmen cumartesi akşamı trabzon bu beşiktaşı yakalasa 10 tane atardı dedi. adamın aklı trabzonda hep gaz veriyor bize.

yenelimde sonra oturalım rıdvan dilmen anlatsın fenerini :D

rıdvanın bu akşamki yorumunu duyuyor gibiyim
"fb gs bjk bir takım kursalar trabzon gene ezer geçerdi.:)

Trabzon34
23.08.2010, 12:20
İnşallah kazanacağımız bir maç olur.. Ama kimse kızmasın darılmasın bana deseler ki "liverpool u eleyeceksiniz ama fener i yenemeyeceksiniz" "olur be yaw" derim.. Zira fener le her sene oynuyoruz.. Yenmek şamiyonluk yenilmek her şeyin sonu değil.. Ama diğer büyüklerin puan kaybettiği böylesine bir haftada kazanmak bizi moral olarak da, avantaj olarak da üstlere taşıyacaktır.. Futbolcularımızın da bunun bilincinde olduğunu umuyorum..

legorakiss
23.08.2010, 12:21
Nedense içinde rahat kazanacaz gibi bir his var işallah doğru çıkar.

------------------------ONUR---------------------------
SERKAN-------GLOV------------EGEMEN------------CALE
---------------SELÇUK------CEYHUN---------------------
YATTARA-------------COLMAN--------------------GABRİÇ
------------------------TEO-----------------------------

şenol hoca avni akerde tek forvet çıkmaz gabriçin yerine umut veya burakla çıkar

Emrullah
23.08.2010, 12:23

Abi kendi sahanda oynadığın maçın kadrosu ancak akşama belli oluyor. Akşama maç kadrosunu öğrenebilirsin anca. Deplasmana gitmiş olsaydık maç kadrosu çoktan belli olurdu.

Hazar_
23.08.2010, 12:24

Hangi takım maçtan 8-9 saat önce maça çıkacağı kadroyu açıklar resmi siteden

Herşeye bir eleştiriniz var abartı sınırlarını da aştınız

İslam Sezer
23.08.2010, 12:29
.
------------------------------onur----------------------------------
serkan-----------glovaçki----------egemen--------------cale

-----------------------------ceyhun----------------------------------
yattara----------selçuk-------------------------------colman
-----------------------------alanzinho--------------------------------
------------------------------teofilo----------------------------------
.....
tolga
giray
barış
barış
burak
umut
jaja

Murat Erdem

Bana bak genç adam, ne denildiğini anlamadan sallamaya başlama...
Sahaya çıkacak 11 i sormuyoruz !
Maç kadrosunu merak ediyoruz.

Bu dayılanma, dik çıkma, Polat Alemdar vari tavırlar toplumda bir salgın haline geldi.:mad:

Orhan Aydın
Fenerde Alex'in oynaması kesin değil galiba

Şenol Altunsoy

Hazar sanırım 18 kişilik kadrodan bahsetti Murat

Cemalettin Taşkın
23.08.2010, 12:31
bu haftaki maç sonuçları gösterdi ki bu ligte herkes herkesi yenebilir. onun için fenere yenilmemiz sürpriz olmaz yenilebiliriz de mühim olan ligte son 10 sırayı alacak takımları içeride dışarıda yenmek eğer başarabilirsek 60 puan cepte demek yukarıdakilerden alacağımız her puan bizi şampiyonluğa taşır. sonuçta 102 puanlar şampiyon olacağız diye birşey yok.

Ömür Karadeniz
Hakan Arıkan'dan sonra yeni bir milli kaleci çıkarmayız inşallah.
İnsallah:D:D:D

Murat Erdem
Aman yaa, bana neyse...işin gücünüz rast gelsin.

.....
Onur
Serkan-Glo-Egemen-Cale
Yattara-Selçuk-Colman-Gabriç
Umut-Teo

Cem Balcı
23.08.2010, 12:36
haydi bakalım güzel oyun burada da devam etsin alalım bu maçı.

boztepeliyasin
23.08.2010, 12:37
gs bjk ve sıra fenerde. bu hafta yenilen istanbullular kervanına feneride eklemeliyiz. bunlar 3 büyük ya birbirinden ayırmayalım bunları.

Proof
23.08.2010, 12:38
Yattarayla oynayip, Santosun cikislarini etkisiz hale getirebiliriz, Sol acigada Alan yada, Umutu oynatip Gokhan Gonulu etkisiz yapabiliriz.

Bence ilerede Umut - Teo - Yattara oynar

Serdær
23.08.2010, 12:41
Bu sezon ilk defa taraftarının karşısına çıkacak olan Trabzonspor'un ne kadar istekli ve arzulu olduğunu görmek istiyorum..

ilhan
23.08.2010, 12:42
Rıdvan Dilmen Trabzonspor'a gaz vermez. Fenerbahçe ile Trabzonspor'un maçının olduğu haftalarda hep Trabzonspor'u methedip aklı sıra rehavete kapılmasında etkili olmaya çalışıyor. Futbolculuk hayatında almış olduğu "Şeytan Rıdvan" lakabına layık olmaya devam ediyor.

Trabzonspor'u sezon boyunca satır aralarında geçiştirip, fb maçının olduğu hafta yere göğe sığdıramaz. Garip, garip, garip...

Recep Alkan
23.08.2010, 12:43
Bu sezon ilk defa taraftarının karşısına çıkacak olan Trabzonspor'un ne kadar istekli ve arzulu olduğunu görmek istiyorum..

Olimpiyattakiler taraftar değil miydi ? ;)

Rasim YILMAZ
23.08.2010, 12:43
Rehavet ; Herzaman "başarı" nın bir adım arkasında... Ama bir adım öne geçmesi işten bile değil...

pazarkapılı
23.08.2010, 12:45
rıdvanın söylemleriyle veya herhangi birinin söylemleriyle cümleleriyle mac alıp kaybetmek mahalle takımlarında veya o anlayısla yönetilen takımlara mahsus diye biliyorduk,öle degilmiş herhalde....

SADECETRABZON61
23.08.2010, 12:46
Olimpiyattakiler taraftar değil miydi ? ;)

Önemli Olan Trabzondaki Taraftar..istanbul Kendi sahasımı Oluyor Trabzonun ?
Trabzondaki Arkadaşlar Trabzonsporun Kıymetini Bilip Bu Maçta Stadı İnletmeli...

Hazar_
23.08.2010, 12:47
Bana bak genç adam, ne denildiğini anlamadan sallamaya başlama...
Sahaya çıkacak 11 i sormuyoruz !
Maç kadrosunu merak ediyoruz.

Bu dayılanma, dik çıkma, Polat Alemdar vari tavırlar toplumda bir salgın haline geldi.:mad:

Salkımdan sarkan üzüme kadar herşeyi eleştir kendine gelen eleştiriye de bana dayılanma diye karşılık ver

Maç kadrosunu merak ediyormuş.Ne farkeder deplasmana mı gidiyoruz da resmi site maç kadrosunu yazsın.Hayret bişeysiniz

Recep Alkan
23.08.2010, 12:47
Trabzondaki Arkadaşlar Trabzonsporun Kıymetini Bilip Bu Maçta Stadı İnletmeli...

O zaman evinde ilk maçı denmeli bence.

Taratar diyince benim gibi işi gücü çomak sokmak olanlar ortalığı karıştırabilir ;)

mda61
23.08.2010, 12:48

sana bişey söylim, istanbul olimpiyat daha çok Trabzonspor stadına benzio tezahürastlarıyla her maç oraya akan taraftarıyla :)

ama tabi avni aker'in yeri ayrı
bu akşamki maç için heyecanlıyım..

Şeref
23.08.2010, 12:49
şnol hocam gerekli motive ve taktikle sahadan feneri siler. ama gol atarsakta fark olur. inşallah ilk yarı gol buluruz en buyuk güç şenol hoca çok seviyom bu adamı ya

kaan aydın
23.08.2010, 12:49
Rıdvan Dilmen Trabzonspor'a gaz vermez. Fenerbahçe ile Trabzonspor'un maçının olduğu haftalarda hep Trabzonspor'u methedip aklı sıra rehavete kapılmasında etkili olmaya çalışıyor. Futbolculuk hayatında almış olduğu "Şeytan Rıdvan" lakabına layık olmaya devam ediyor.

Trabzonspor'u sezon boyunca satır aralarında geçiştirip, fb maçının olduğu hafta yere göğe sığdıramaz. Garip, garip, garip...

Çakal Rıdvan...

kaan aydın
23.08.2010, 12:51
3 İstanbul takımının aynı anda yenildiği bir hafta oldumu acaba?Veya 2-0 yenildiği bir hafta..
Eğer yoksa haydi Trabzonspor'um bir ilk daha senin elinde...

Şeref
23.08.2010, 12:51
trabzondakı taraftarlarımızı da merak ediyorum açıkçası. yeni sezona hangi marka çekirdekle başlayacaklar. nefret edıyorum bu durumdan diğer takımların taraftarları yaşlı genc tezahurat yaparken bızımkıler çekirdekçi olmuş. offf. off

Bdeniz_61
23.08.2010, 12:52
Rıdvan Dilmen artık maçtan sonra alır eline tebeşirini çıkar kara tahta önüne Fenerin yediği hezimeti konuşur.

Maçı Trabzon'un nasıl kazanıldığı konuşulmaz Fener'in nasıl kaybettiği konuşulur.

Görürsünüz akşama:)

Doğan BULAT
Trabzondaki her Fener maçı zor maçtır.. 90dk baskıyı biz kurarız golü onlar atar ama bu sefer öyle olmayacak umuyorum.. Bir de benim en büyük korkum kaleci.. Trabzona yedek gelen her kaleci haftanın kalecisi olmuştur:(

Recep Alkan
Salkımdan sarkan üzüme kadar herşeyi eleştir kendine gelen eleştiriye de bana dayılanma diye karşılık ver

Maç kadrosunu merak ediyormuş.Ne farkeder deplasmana mı gidiyoruz da resmi site maç kadrosunu yazsın.Hayret bişeysiniz

Hazar, Murat abinin sıkıntısını yada demek istediğini anlamadan, bilmeden konuşmaya devam ediyorsun. Onun öğrenmek istediği öncelikli olarak GAbriç'in kadroda olup olmadığı, bunu merak etmesi de çok normal. Bunun için de bazı eleştiriyi haklı yada haksız yapmış olabilir.

Ama senin de kalkıp şap diye laf yapıştırmaya kalkman anlayıp bilmeden şık değil.

Senin de bu sitede bazı konularda sert eleştirilerini okudum gördüm....

Sana göre gerekli idi, kimilerine göre gereksiz !!!

Adem CAKIR
23.08.2010, 12:53
Günümüz futbolunda kolay maç diye bir şey yok. 1-0 olsun bizim olsun.
Fırsat bu fırsat inşallah FB'yi yener, istanbul takımlarına 3'er puan avantaj sağlarız.
Kısaca 3 puanlık değil 9 puanlık bir maç...

TSelif
23.08.2010, 12:53
Son zamanlarda peyman diye bi marka var . Ekstra tuzlu ben o markayı alıp gideceğim bu akşam maça..!!!
Tavsiye ederim ...

U.Sadıkoğlu
23.08.2010, 12:55
4 atıcaz 4 4 4 44

kaan aydın
son zamanlarda peyman diye bi marka var . Ekstra tuzlu ben o markayı alıp gideceğim bu akşam maça..!!!
Tavsiye ederim ...

hayirrrrr :d

şenolkılınç
Bence dÜŞÜnÜldÜĞÜ kadar kolay maÇ olmayacak tabİ gÖnlÜmÜz trabzondan yana ama fenerde bİr ÇikiŞ yaŞamak zorunda hele kİ gs nİn bu hafta yaŞadiklarindan duyulan eleŞtİrİlerden sonra orta saha İyİ pas yaparsa artiya geÇerİz bence alanzİnho maÇin adami olmaya aday olur

abcabca

Çekirdek yemekten fırsat kalırsa olabilir..

Ahmet Okumuş
Son zamanlarda peyman diye bi marka var . Ekstra tuzlu ben o markayı alıp gideceğim bu akşam maça..!!!
Tavsiye ederim ...

Tuzlu iyi bir tercih değil bence,
Tadım dan şaşmamak lazım,
hem susatmıyorda !

TSelif
23.08.2010, 12:58
Yok bazı arkadaşlar merak etmiş ben de aklıma ilk geleni yazdım . Tadım da süper !!

Şeref
23.08.2010, 12:58
Tuzlu iyi bir tercih değil bence,
Tadım dan şaşmamak lazım,
hem susatmıyorda !
en iyisi çıt - çıt :) allahım statda çekirdek satanları mı dövsek ne yapsak :)

Orhan Aydın
23.08.2010, 12:59
Trabzondaki her Fener maçı zor maçtır.. 90dk baskıyı biz kurarız golü onlar atar ama bu sefer öyle olmayacak umuyorum.. Bir de benim en büyük korkum kaleci.. Trabzona yedek gelen her kaleci haftanın kalecisi olmuştur:(

Abi topu kaleye gönderemeyen 'golcü'süz rakip kaleciyi yıldız yapmak zor değil ki:)

5 gollü adam bana bu maçı aldırırsa 'Golcü' derim :)

Şeref
23.08.2010, 13:00
allahım inşallah kafesteki kanaryaların sesini duymam bu maçta

U.Sadıkoğlu
23.08.2010, 13:01
fenerbahçe seyircisi maça geliyor mu ?

Hazar_
23.08.2010, 13:02
Recep abi bırak Allasen
Gabric kadrodamı değil mi öğrenmedik diye resmi siteye ne sallıyorsun.
Eleştir hem de en sertinden eleştir ama sallama.Seni eleştirenide bana dayılanma diye karşılayacaksan eleştiri bile yapma.
Kusurum yok ama olmuşsa affola.Karadeniz damarım var yaş büyük diye kendimi ezdirmem.

Şeref
23.08.2010, 13:02
valla hersene geliyorlar bu maçada gelirler elbet rizeden erzurumdan

cihatöztürk
23.08.2010, 13:08
fenerbahçe taraftarının marşları tv den duyulmaz işllah

daha önceleri olduğu gibi

Hazar_
23.08.2010, 13:10
valla hersene geliyorlar bu maçada gelirler elbet rizeden erzurumdan

Erzurumdan dadaşlar gelmiyordu maça.Üniversite öğrencileri geliyordu.Şimdi okul yok Erzurum boştur.

100 lira bilet ve onca mesafeyide işin içine katarsak çevre iller (Rize) dışında fazla kişi geleceğini sanmam.

Sercan Yaylı
bu seferde fenerin tezahuratları duyarsam zaten kapatcam tv yi... bi daha avni akerde oynadıgımız macları izlemicem...

SezginTS
bu maç trapzondan kaçmak fener boşa çıkar sahaya

Ali Can
23.08.2010, 13:11
Rıdvan Dilmen artık maçtan sonra alır eline tebeşirini çıkar kara tahta önüne Fenerin yediği hezimeti konuşur.

Maçı Trabzon'un nasıl kazanıldığı konuşulmaz Fener'in nasıl kaybettiği konuşulur.

Görürsünüz akşama:)

rıdvan dilmen her türlü fb yi konuşmayı bilir..
konuyu döner dönüştürür yine fb yi konuşur..

lazkopatfaroz
23.08.2010, 13:12
En büyük rakip rehavet. Taraftarımızda kapılmamalı bu olumsuzluğa.

TSunami_69
23.08.2010, 13:12
rıdvan dilmen her türlü fb yi konuşmayı bilir..
konuyu döner dönüştürür yine fb yi konuşur..
bu adama gösterilecek en büyük tepki programını seyretmemektir..

Sefa
23.08.2010, 13:13
Önemli olan taraftarın değil takımın rehavete kapılmaması. Taraftar iyi olduğunda rahat olmayacakta ne zaman olacak..

SADECETRABZON61
23.08.2010, 13:14
fenerbahçe taraftarının marşları tv den duyulmaz işllah

daha önceleri olduğu gibi

Aynen Bende Bunun için Destek destek Diyorum...

Kazım Uzunboy
23.08.2010, 13:14
fenerbahçe seyircisi maça geliyor mu ?

İllaki geliyordur..

ozzy!
23.08.2010, 13:16
Alex hariç kimseden korkmuyorum!

SADECETRABZON61
23.08.2010, 13:16
Tavsiye ederim ...

Çekirdekcilere sanırım Bu Laf ( ! )
Umarım Destek Olurlar..

Kazım Uzunboy
23.08.2010, 13:17
Taraftar takıma güveniyor. Belki de uzun zaman sonra bu kadar çok güveniyor. Hep destek olacaktır bu maçta. İnşallah güzel bir galibiyet alacağız..

lazkopatfaroz
Önemli olan taraftarın değil takımın rehavete kapılmaması. Taraftar iyi olduğunda rahat olmayacakta ne zaman olacak..

Şuan hepimiz takımızın iyi durumda olduğunu düşünüyor. Oldu ya maça iyi başlayamadık. İlk dakikalarda takımdan çok şeyler bekleyen taraftarımız tribünlerden olumsuz seslerin yükselmesini engellemeli. Her türlü takıma sahip çıkmalı. Taraftarın rehavete kapılmasında söylemek istediğim bu.

U.Sadıkoğlu
İllaki geliyordur..

Rakip tribün için o kadar dandik bir yer seçilmiş ki 50 kişi bağırsa bizim kalearkasından daha fazla ses yayılıyor

SADECETRABZON61
23.08.2010, 13:18
Taraftar takıma güveniyor. Belki de uzun zaman sonra bu kadar çok güveniyor. Hep destek olacaktır bu maçta. İnşallah güzel bir galibiyet alacağız..

Ağzından Bal damlıyor Hocam umarım dediğin Gibi Olur.
Fener taraftarının sesini duymayalımda gene.

Alika87
23.08.2010, 13:18
Alex hariç kimseden korkmuyorum!

ve guiza, ne kadar kötü olsa bile, bize karsi gol atmayi beceriyor, insallah oynatmaz onu aykut hoca ;)

U.Sadıkoğlu
23.08.2010, 13:19
http://fanatik.ekolay.net/Trabzon-mu-Fener-mi_3_Detail_88_191710.htm

akıyoruzzzz :)

Kamil Çakmak
23.08.2010, 13:20
Orta sahamız direçli olursa maç bizim için kolay olacak. Özellikle Alex'in forvetle bağlantısını kesmek lazım.
İlk devre 0-0 biterse ikinci yarı bizim için daha kolay olacaktır. Fener'in kondisyonu 60 dk. 61 de işi bitiririz:)

Cemalettin Taşkın
23.08.2010, 13:20
kupa finalini urfada oynadık süper kupayı olimpiyatta oynadık fenerle berabere kaldığımız maç istanbuldaydı ligin ilk maçını ankarada oynadık. eğer bu akşam yenilirsek trabzonda oynamak bize yaramıyor diyeceğim :)

EmreYavuz61
23.08.2010, 13:21
http://fanatik.ekolay.net/Trabzon-mu-Fener-mi_3_Detail_88_191710.htm

akıyoruzzzz :)

aktım ...:)

Cemalettin Taşkın
23.08.2010, 13:21
ve guiza, ne kadar kötü olsa bile, bize karsi gol atmayi beceriyor, insallah oynatmaz onu aykut hoca ;)

guiza ve gökhan ünal trabzona getirilmedi niang ve semih var.

Alika87
23.08.2010, 13:23
guiza ve gökhan ünal trabzona getirilmedi niang ve semih var.

bende sakadan dedim, ama nianga ve semihe cok dikkat etmemiz lazim, takim oyunu olarak iyi degilselerde, yinede mac kaderini degistirecek oyunculari var.

Cengiz
23.08.2010, 13:25
ben olsam maçın ilk dakikasında ibneliğine 2-2 diye anons yapar sonra şehri terk ederdim. düşünüyorum da sırf bunun için trabzona gidebilirim lan

ekşi sözlükten :)

Sami Kuk
3 Eziklerin forumlarına bakıyorum Trabzonu öve öve bitiremiyorlar..Şenol Güneş ve Sadri Şenere büyük sempati var:) Acayip korkuyolar vallahi..Şenol Güneş resmen takımı hayata döndürdü vallahi

lazkopatfaroz
Skor avantajını erken yakalayıp oyunu kontrollü devam ettirmeliyiz. Hafta içi çok önemli maçımız var. Fizik gücümüz sağlam olmalı.

Ertan 51
Semih attı 1-2 hafta atamaz,dikkat etmemiz gereken isim Niang bana göre.Kişisel bir hata olmazsa bizi yenemez bu naletler ve 3 puan alırsak bizi kimse tutamaz.

Ümit Tekşan
23.08.2010, 13:26
Hababam sınıfında olduğu gibi ne çekiyorsuk ya Mahmut hoca, yada Trabzonspor dememişmiydi rahmetli Kemal SUNAL, bizde bunlara 2010 yılında çok şeyler çektirdik. Bunların devamıda gelecek.

BAHADIR33
23.08.2010, 13:27
Şenol Hoca bir sürpriz yapıp Burak'ı kadro dışı bırakabilir mi?

EmreYavuz61
23.08.2010, 13:28
Şenol Hoca bir sürpriz yapıp Burak'ı kadro dışı bırakabilir mi?

kadro dışı değilde can karyağtı yedek oturtacak alanzinhoyu oynatacak dedi..

U.Sadıkoğlu
23.08.2010, 13:28
gelsinler 4 tane atıcaz.. 4 , 4 , 4 , 4 , 4 gördüm rüyasını rahat olun :D

dinceraydogan
23.08.2010, 13:29
Çekirdekçiler kadar orada çekirdek satanlarada suç bulmazk lazım

kaan aydın
23.08.2010, 13:30
gelsinler 4 tane atıcaz.. 4 , 4 , 4 , 4 , 4 gördüm rüyasını rahat olun :D

Bende Rüyamda Bursapor ile oynuyoruz maç 4-4 bitiyor diye gördüm.Bursa ile oynamadığımıza göre biz 4 atarız onlar atamaz.(Nasıl bir mantıksa)
Bence 4-0 yeneriz :D

lazkopatfaroz
23.08.2010, 13:31
Çekirdekçiler kadar orada çekirdek satanlarada suç bulmazk lazım

Adamlara başka iş bulmayanları, iş imkanı sağlamayanları, o işe zorlayanlardan hesap sormamız lazım :)

Ali Can
23.08.2010, 13:31
guiza,dia,gökhan ünal,volkan bu oyuncular trabzona getirilmedi...

Ertan 51
23.08.2010, 13:32
.....onur....
serkan glok egemen cale
.......ceyhun.....
....selçuk colman
..jaja......umut
........teo.....

İlk defa bir kadro yaptım,yollayım bakıyım kayık mı çıkacak bişiye benzeyecek mi:)

Orhan Aydın
23.08.2010, 13:32
3 Eziklerin forumlarına bakıyorum Trabzonu öve öve bitiremiyorlar..Şenol Güneş ve Sadri Şenere büyük sempati var:) Acayip korkuyolar vallahi..Şenol Güneş resmen takımı hayata döndürdü vallahi

Övüyorlar da, inşallah nazar değdiremezler:)

U.Sadıkoğlu
23.08.2010, 13:33
Bende Rüyamda Bursapor ile oynuyoruz maç 4-4 bitiyor diye gördüm.Bursa ile oynamadığımıza göre biz 4 atarız onlar atamaz.(Nasıl bir mantıksa)
Bence 4-0 yeneriz :D

Kesinlike ben 4-1 diyorum :D

Cemalettin Taşkın
23.08.2010, 13:36
kupayı kazandık ama fener çok kötü olduğu halde ikinci yarının başında golü yemiştik. o maç çıkardık ama her zaman çıkaramayabiliriz. öncelikle gol yemeyelim bir şekilde atarız atamazsakta 0-0 biter :)

TSunami_69
23.08.2010, 13:36
allah göstermesin olası bir mağlubiyette takımımıza sahip çıkmamız lazım. keza 3 gün sonra liverpool mücadelesi var moral filan kalmaz

sulo61gun
23.08.2010, 13:38
bu istanbul-trabzon ayrımcılığı nedir forumda?tv den taraftar sesi gelmiyor diye ki hiç bir zaman trabzonda ts maçlarında taraftarın sesi mikrofonlardan dolayı gelmez.her maç öncesi bu çekirdek muhabbetleri sıkmıyor mu artık sizi.

Bdeniz_61
Adamlara başka iş bulmayanları, iş imkanı sağlamayanları, o işe zorlayanlardan hesap sormamız lazım :)
Bu işin sonu meclise kadar uzanır.:D

TraBz1o61
yahu 3 eziklerin forumlarına giriyorum ama konu başlıkları görünmüyr siz gziliden üye mi oluyorsunuz antuda maçla ilgili konuyu göremiyorum

Ali Can
23.08.2010, 13:39
Kesinlike ben 4-1 diyorum :D
ben rüya değilde kabus gördüm :D malesef yenildik..:o

maviruzgar
trabzon gol gol gollllllllll...

Selim Turan
Çok garip bir rüya gördüm ama maçtan sonra yazacağım...

oguzkoc
ilk yarı 2-0 gibi bir skor alabilirsek colman, selçuk ve teo 2.yarı dinlendirilmesi lazım.