PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 2. Hafta | Trabzonspor 3 - 2 Fenerbahçe

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Paksoy
21.08.2010, 14:44
emre nın adele yırtığı şüpesi varmış biyerde okumuştum

Mert Oğuzlu61
21.08.2010, 14:44
tek eksikleri emre yani ? ee iyi o zaman bu adam zaten orta sahanın bel kemiğiydi, önemli bir eksik fb için :)

Bdeniz_61
21.08.2010, 14:45
Ahlak, büyüklük olgusu, saygı, daha sayayım mı ?

Futbolcu olarak soruyorsan Emre sakattı en son...
Emre yoksa ahlak seviyesinin en üst seviyede olacağına inanıyorum.Tabi Lugano da önemli:rolleyes:

Emrah KabuL
21.08.2010, 14:45
Burak'ın yerine Jaja'yı sahada görmek isteriz.

U.Sadıkoğlu
21.08.2010, 14:46
Maçın havasına giremedik bi türlü :D

Bdeniz_61
21.08.2010, 14:48
Maçın havasına giremedik bi türlü :D
Koskaca Lİverpoollarla oynarken İstanbul ezikleriyle uğraşamıyoruz haliyle.

Arif Timurcioğlu
21.08.2010, 14:52
Koskaca Lİverpoollarla oynarken İstanbul ezikleriyle uğraşamıyoruz haliyle. Hiç sormayın yedek ağırlıklı çıksak bu eziklere.

Mert Marabaoğlu
21.08.2010, 14:58
İstanbuldan kimler maça gidecek arkadaşlar?
Emirhan'lla (Emirhan Makul) ben fener ve liver maçlarına gidicez ..

tek rakibimiz Kayserispor hayden uşaklar :cool:

belki birazda Kolpa Real Madrid (8jk) ..

Asi Çaykaralı61
21.08.2010, 15:03
Zor bir maç olacakdır

Ama ALLAH'ın izniyle İnşallah bu maçdan galip ayrılacağız diye düşünüyorum

Ömür Karadeniz
21.08.2010, 15:03
Bence as oyuncularımızdan glowacki cale colman selcuk teo bu macta kenara cekılebilir cunku persembe gunu fener macından onemlı liverpool macı var.Kaldıkı onların yerıne oynayacak adamlarımızda en az onlar kadar iyi.

Ömür Karadeniz
21.08.2010, 15:04
Bu arada yenilsende yensende adlı programdaki trabzonsporlular bmndenmi?

ThE JoKeR
21.08.2010, 15:08

Super bende iki maça gidicem p.tesi buluşalım mı ilk defa avni akere gidicem de :alkış:

Emirhan Makul
21.08.2010, 15:15
Özer Hurmacı ; Paok ile eş değerde zor olacak bir karşılaşma olacaktır , taraftar üstünlükleri var ancak o taraftarı aksi yönde onların üzerine yönlendirmek için uğraşacağız.

Mert Marabaoğlu
21.08.2010, 15:16
Super bende iki maça gidicem p.tesi buluşalım mı ilk defa avni akere gidicem de :alkış:
tabiki renkdaş ne demek BMN ile beraber izlicez zaten bizde PM attım :)

Fatih Yücel
21.08.2010, 15:17

Her an size katılabilirim :) Dikkatli olun.

Uğur Ö.
21.08.2010, 15:18
Yedek ağırlıklı kadroyla çıkalımda öyle yenelim :)

KERİM
21.08.2010, 15:19
Özer Hurmacı: Geçen yıl Kupa ve son maçta oluşam AÇIK YARAMIZI bir nebze azaltmak için bu maçı yenmek istiyoruz.

sessizkral_1
21.08.2010, 15:19
Çok iddalı olacak ama Ligin ilk yarısını NAMAĞLUP bitirmemizin imkansız olmadığını düşünüyorum(derbilerin evimizde olduğunuda göz önüne alarak)

Mert Marabaoğlu
21.08.2010, 15:20
Her an size katılabilirim :) Dikkatli olun.

sensiz olur mu? Özel (!) çocuk.. :D

Kazım Uzunboy
21.08.2010, 15:20
Deplasman biletleri 40-50 olunca pahalı derdik ama bizim deplasman 100 lira yahu. :)

Alihan Ertürk
21.08.2010, 15:21
Volkan'ın sakatlığı var.. Oynaması zor ama iğne ile oynatabilirlermiş.

Yine Emre de sakat fener'de.

enmavi61
21.08.2010, 15:30
banko berabere bitecek bi maç...iki takım hocalarının çıkarcağı kadrolar maçın sonucunu etkileyecek...

Napoli
21.08.2010, 15:30
Burda Fark Nidaları başladi,Yengilgi kaçınılmaz oldu

sametaydin
21.08.2010, 15:33
Çok iddalı olacak ama Ligin ilk yarısını NAMAĞLUP bitirmemizin imkansız olmadığını düşünüyorum(derbilerin evimizde olduğunuda göz önüne alarak)

Aynen takım eğer form düşüklüğü yaşamazsa böyle devam ederse bu ligi namalup bile bitirebiliriz.

Koray10
21.08.2010, 15:34
Deplasman biletleri 40-50 olunca pahalı derdik ama bizim deplasman 100 lira yahu. :)
bencede 100 lira fazla,bunun rövanci var onlar da bilet fiyatini yüksek tutarlar

Ilelioglu
21.08.2010, 15:39
Bence 100 Lira fazla degil bu mac icin...;)

Ömer Faruk61
21.08.2010, 15:53
Burda Fark Nidaları başladi,Yengilgi kaçınılmaz oldu

Vallahi En çok korktuğum şey rehavet.Ben de dahil Bizim sorunumuz Çabuk Havaya girip Uçuyoruz.bir kötü sonuçta da Başlıyoruz Sövmeye.AH AH.

Kazım Uzunboy
21.08.2010, 15:55
Bence 100 Lira fazla degil bu mac icin...;)

Deplasmana giden normal bir öğrenci için fazla. ;)

Bdeniz_61
21.08.2010, 15:58
Vallahi En çok korktuğum şey rehavet.Ben de dahil Bizim sorunumuz Çabuk Havaya girip Uçuyoruz.bir kötü sonuçta da Başlıyoruz Sövmeye.AH AH.
Ama şu maçı kazanamamız için de hiçbir neden göremiyorum.:o

TSelif
21.08.2010, 15:59
Zavallı özer !

Burak_52
21.08.2010, 16:00
fizik gücümüz fenere göre çok daha iyi inşallah güzel bir galibiyet alırız
ve ilk yarıdaki 3 derbidende galibiyetle ayrılırız

Ilelioglu
21.08.2010, 16:01
Deplasmana giden normal bir öğrenci için fazla. ;)

Ögrenciler evlerinde otursunlar...:D

Babalari ne güne duruyor..?

:cool:

Mert67
21.08.2010, 16:01
Özer Hurmacı ; Paok ile eş değerde zor olacak bir karşılaşma olacaktır , taraftar üstünlükleri var ancak o taraftarı aksi yönde onların üzerine yönlendirmek için uğraşacağız.

Yuhh.Her türlü çirkefliği yapacaklarını açık açık belirtmiş.
Eğer oynarsa her ayağına top geldiğinde ıslıklanır umarım.

mashal61
21.08.2010, 16:04
Ama şu maçı kazanamamız için de hiçbir neden göremiyorum.:o
Kazanamamamız için bir neden görmüyorum da ne demek? Kendimi bir an için Liverpool başlığında sandım.

Mert Oğuzlu61
21.08.2010, 16:05
öfff yedeklerle çıkalım yattara jaja umut felan, as ları oynatmaya gerek yok dinlensinler biraz.

yedek değil mi bunlar ?? :D

Kazım Uzunboy
21.08.2010, 16:05
Ögrenciler evlerinde otursunlar...:D

Babalari ne güne duruyor..?

:cool:

Deplasmana değil okumaya yolluyor baba.

Deplasmana gideceksen, elindeki para ile gideceksin.

Bdeniz_61
21.08.2010, 16:06
Kazanamamamız için bir neden görmüyorum da ne demek? Kendimi bir an için Liverpool başlığında sandım.
yanlış kelime mi kullandım ki?

Her türlü kazanırız demek istemiştim.:)

mashal61
21.08.2010, 16:09
yanlış kelime mi kullandım ki?

Her türlü kazanırız demek istemiştim.:)
Ben yanlış anladım o zaman. Sanki bizden çok üstün bir rakiple oynayacağız da yine de kazanamamamız için bir neden yok gibi anlamıştım.

Ilelioglu
21.08.2010, 16:11
Deplasmana değil okumaya yolluyor baba.

Deplasmana gideceksen, elindeki para ile gideceksin.

Bu mac ayri ama bir kerende deplasmana yollayi versin...:);)

Samet Yildirim
21.08.2010, 16:16
---------------------Onur------------------
Serkan-----Glowacki-------Egemen-------Cale
-------------Selcuk---Ceyhun---------------
--Yattara----------Jaja--------------Colman-
------------------Teofilo------------

Jaja yine oynamazsa ozaman Umut oynamali cift forvet.

Oğuzhan
21.08.2010, 16:16

Sırf bu maç için Trabzon ' a gidilir gerçekten ya :)

winner
21.08.2010, 16:18
Lemi dayı'nın özer'e bak sen iyicene profesyonel! olmuş

Kazım Uzunboy
21.08.2010, 16:18

İlla ki.

Zaten bu Fb'lilerin sorunu. ;)

yorumsuz6117
21.08.2010, 16:22
''TS'nin oyun modelini bozacağız''
21 Ağustos 2010 / 16:19
Aykut Kocaman,Trabzonspor ile yapacakları karşılaşmayı kayıpsız geçmeye çalışacaklarını söyledi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Spor Toto Süper Lig'de 23 Ağustos Pazartesi günü deplasmanda Trabzonspor ile yapacakları karşılaşmayı kayıpsız geçmeye çalışacaklarını söyledi.

Aykut Kocaman, Lig TV'ye yaptığı açıklamada, iki takımın da UEFA Avrupa Ligi'nde hafta içinde önemli karşılaşmalar oynadığını belirterek, “Şampiyonlar Ligi ön elemesinde iki karşılaşma oynadık. Şimdi ise UEFA Avrupa Ligi'ne kalmak için iki karşılaşma ve arada Trabzonspor maçı... Onlar da aynı şekilde bizi bekliyor olacaklar. Uygulamaya çalışmak istediğimiz şey tabii ki kayıpsız oynamaya çalışmak. Çünkü öyle bir duruma geldik ki, Trabzonspor karşılaşmasından kayıpsız dönmek ve hemen 3 gün sonra PAOK'u elemek, önümüzdeki günleri daha umutlu hale getirecektir. Beklentilerimiz, umutlarımız bu yönde. Kayıpsız geçmeye çalışacağız” diye konuştu.

Fenerbahçe-Trabzonspor maçlarının tatlı bir rekabet içerisinde geçtiğini anlatan Kocaman, şunları kaydetti: “Zaman zaman da tatlı tatsız bir gerginliğin yoğunlaştığı maçlar oluyor. Geçen sezon kupa maçı açıkça söylemek gerekirse Trabzonspor'un oyun olarak da üstün olduğu, hak ettiği bir şekilde gerçekleşti. Ancak ligin final maçı ise tam tersi olarak gelişti. Sezonun belki de en saldırgan, en istekli, en baskın oyununu oynadığımız maçta top bir şekilde kaleye girmedi. Dolayısıyla bunda Trabzonspor'un bizim şampiyonluğumuzun gitmesine sebep olmasından dolayı yapacağı bir şey yoktu, biz topu kaleye sokamadık. Önümüzdeki maçta ekstra bir gerginliğin olacağını düşünmüyorum.”

“BAKALIM KİM KİME ÜSTÜNLÜK SAĞLAYACAK”

Aykut Kocaman, Trabzonspor'un geçen sezondan itibaren bir oyun modeli oluşturduğunu vurgulayarak, pazartesi günü yapacakları karşılaşmada bu oyun modelini bozacaklarına inandığını ifade etti.

Karşılaşmanın sezonun başına gelmesi nedeniyle her iki takım için de telafi edilebilecek boyutta olduğunu aktaran Kocaman, sözlerini şöyle tamamladı:

“Ligdeki ikinci maçımız. Sezonun çok başı olması nedeniyle ısınma dönemi. Her türlü telafisinin iki taraf açısından da çok fazla olabileceği bir dönem. Ancak telafisinden öte, yürüyüşümüzü, koşumuzu biraz daha hızlandıracak motivasyonu sağlaması bizim açımızdan önemli. Geçen sezondan beri bir model oluşturdular. Bu modele bağlı olarak gidiyorlar. Son oynadıkları Liverpool karşılaşması hariç hemen hemen bütün maçlarını seyrettim. Bir oyun modelleri var ve buna sadık oynuyorlar. Bu modeli pazartesi günü bozacağımıza inanıyoruz. Topa sahip olmayı seviyorlar. Ayağa çabuk oyuncularla rakip takım üzerinde baskı kurmayı seviyorlar. Ama biz de o şekildeyiz. Bakalım kim kime üstünlük sağlayacak.”

Haber61

TraBz1o61
21.08.2010, 16:23
demin adamların sitesine girdim antuya valla liverpool maçımızla ilgili ilk maç ve rövanş diye 2 sayfa açmışlar yaklaşık 850 msj vardı toplasan içinde 5 olumsuz yorum var hepside yenmemizi istiyor kadıköydeki faciadan dolayı bize nefret kusanlara bazı fenerliler gayet mantıklı cvplar verip tersliyor helal olsun ve bir çoğu yenileceğini düşünüyor ts maçı hakkında pek ümitli değiller:):D

Mert Oğuzlu61
21.08.2010, 16:26
Lemi dayı'nın özer'e bak sen iyicene profesyonel! olmuş

dayısıyla fanatik fenerli oldular(!)

şu lemi yi tv de gördüğüm zaman sinirlerim tepeme çıkıyor, bide ts hakkında yorum yapıyor ya, gelde çıldırma, bu adamın ts hakkında konuşmasını istemiyorum !

pantelicle makukulayla adımızın anıldığı zamanlarda neler diyordu, yönetim geçen sezondan kalma ödemeleri hala yapmadı makukula yı pantelici nasıl alsın para yokki diyordu !!!!

ulan yine sinirlendim şu feneri öyle bi yenelimki liverpool maçı öncesi stres felan kalmasın.

Mert Pasa
21.08.2010, 16:27
Özer Hurmacı: Geçen yıl Kupa ve son maçta oluşam AÇIK YARAMIZI bir nebze azaltmak için bu maçı yenmek istiyoruz.

ozde evlat mi sozde evlatmi,

keser doner sap doner gun gelir hesap doner lemi dayinin ozer efendi

TraBz1o61
21.08.2010, 16:29
leminin daha sesi çıkmıyor heralde konuşacak yüzü kalmadı. benim merak ettiğim şu özer denen dalkavuk gelirde bi gol atarsa o zaman lemiyi çok anarız kahvede

Cihat K
21.08.2010, 16:35
onur

serkan giray egemen cale

ceyhun

selçuk colman

yattara alanzinho
teo

alanzinho ve yattarayı beraber sahada görmek istiyorum.Glowacki ise biraz dinlensin malum perşembe liverpool maçı var

mashal61
21.08.2010, 16:41
...Geçen sezon kupa maçı açıkça söylemek gerekirse Trabzonspor'un oyun olarak da üstün olduğu, hak ettiği bir şekilde gerçekleşti. Ancak ligin final maçı ise tam tersi olarak gelişti. Sezonun belki de en saldırgan, en istekli, en baskın oyununu oynadığımız maçta top bir şekilde kaleye girmedi. Dolayısıyla bunda Trabzonspor'un bizim şampiyonluğumuzun gitmesine sebep olmasından dolayı yapacağı bir şey yoktu, biz topu kaleye sokamadık...
Aykut kocaman aklınca bize laf soktuğunu sanıyor. Zavallı!

Kaç aylık t.d. sün onu açıkla !

Mert Marabaoğlu
21.08.2010, 16:43
Yuhh.Her türlü çirkefliği yapacaklarını açık açık belirtmiş.
Eğer oynarsa her ayağına top geldiğinde ıslıklanır umarım.

kesinlikle katılıyorum ..

bir insan parayı görünce bu kadar değişmemeli, insanlığını kaybetmemeli ..

sen kimsin bize karşı çirkeflik yapacaksın ey özer efendi ..

hodri meydan ulan ..

Samet Yildirim
21.08.2010, 16:45
---------------------Onur------------------
Serkan-----Glowacki-------Egemen-------Cale
-------------Selcuk---Ceyhun---------------
--Yattara----------Jaja--------------Colman-
------------------Teofilo------------

Jaja yine oynamazsa ozaman Umut oynamali cift forvet.
Colmani sola yazarken sunuda belirtmek lazim orada gökhan gönülün bindirmeleri olacakdir ve yüksek tempoda oynicakdir orada Umut Bulutu düsünebilir hocamiz.

Dursun Kaplan
21.08.2010, 16:49
Aykut Kocaman'ı ben bizim tavukların başına koyarım onları oynatsın. :)

Önce futbol için belirli bir kapasiteye erişmen gerekir ki, böyle cesaretli açıklamalar yapabilesin. Aykut Kocaman'ın kafası iyiydi galiba bu açıklamaları yaparken. :)

Neyse Şenol hocam asla rehavete sokmayacaktır takımı. Pazartesi günü kim kimin oyununu bozacak göreceğiz artık.

SEDAT
21.08.2010, 17:00
- Özer Hala Trabzonsporun Büyüklüğünü Anlayamamış , Sırf İstanbula Gittin Diye Trabzonu Eleştirme Yavşaklığından Utanıyorum :)

cebcare
21.08.2010, 17:03
kim ne derse desin zor maç olacak ayağımız yere basmalı

AKSOY_61
21.08.2010, 17:12
Başarı olarak gördüğümüz final maçlarının hiçbirini avnikarde oynadık.
Fb yi şampiyonluktan ettiğimiz maç kadıköyde
Kupadan ettiğimiz maç urfada
Süper kupayı aldığımız maç ise olimpiyattaydı.

Hala daha negatif etkisinden kurtulamadım şu stadın.
Gs yi bu stadda defans hatasından yendik fb yi de yenersek tamam avniaker de bu iş olur dicem.

Paksoy
21.08.2010, 17:14
Fikstür tartışması!

Futbol Federasyonu, Spor Toto Süper Lig'de üçüncü hafta maçlarının programını 19 Ağustos'ta açıkladı. Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray lig maçlarını pazar günü, Trabzonspor pazartesi oynuyor. Bu takvim, futbol kamuoyunda tartışma yarattı.

Çünkü Avrupa Ligi play-off turu ilk maçlarını takip eden ikinci hafta maçlarında Avrupa'da deplasmanda maça çıkan Fenerbahçe ve Trabzonspor'un birbiriyle olan randevusu 23 Ağustos Pazartesi gününe konulmuştu.

Galatasaray pazar, Avrupa sınavını Salı oynayan Beşiktaş ise cumartesi (bugün) sahaya çıkıyor. Ancak aynı TFF, play-off rövanş maçlarında deplasmana çıkacak takımları içeride oynayan Trabzon'dan önce sahaya çıkarıyor. 26 Ağustos'ta Ukrayna (Karpaty) ve Finlandiya'da (HJK) maça çıkacak olan Galatasaray ve Beşiktaş, bir önceki hafta Selanik'e (Ankara mesafesi) gidip gelen Fenerbahçe'den bir gün kısa dinleniyor. Avrupa maçını içeride oynayan Trabzon ise lig için Galatasaray ve Beşiktaş'tan bir gün sonrasını bekliyor.

vay bee

Burçak
21.08.2010, 17:22
avrupa maçlarından dolayı pazartesi oynamışsak eyvallah, ama sürekli bu şekilde olursa ramazandan sonra küfür etmeye başlatırlar benide

Fatih Özkan
21.08.2010, 17:26
Ne salak açıklama yapmış Aykut Kocaman ile Lemi'nin Özer...
Gene gerdiler beni...
Şunları öyle bir evire çevire yensek ki...
Allah'ım sen büyüksün!

Can
21.08.2010, 17:27
Ne yaparsalar yapsınlar yenilmekten kurtulamıcaklar. Boş Konuşuyolar.

dinceraydogan
21.08.2010, 17:28
İşin ciddiyetinde olursak bu maçı alırız. Umarım taraftardaki rahatlık takımda yoktur. Bide aman fener tabutu yapmasınlar uğursuzluk getiriyor.

Erdal DİLEK
21.08.2010, 17:28
özer lemi elele hep beraber kadıköye. . .

Kandemir
21.08.2010, 17:34
Bizim yedekler Umut, Alenzinyo, Jaja, Engin Baytar, Yattara çıksın oynasın bu maçta:)

Liverpol'la aslar oynasın:D

SEDAT
Ne salak açıklama yapmış Aykut Kocaman ile Lemi'nin Özer...
Gene gerdiler beni...
Şunları öyle bir evire çevire yensek ki...
Allah'ım sen büyüksün!

- Arkadaşlar Rahat Olun Niye Geriliyosunuz :) Paranın esiri Olmuş İnsanların Sözünü Ciddiye almayın , Takıma Güvenin Yeter

EmreYavuz61
aykut bizim oyun modelimizi bozacakmış.. :) şenol hoca bozdurtur mu la hiç oyun planını kimler geldide bozamadı..zor maç olacağı kesin.. ama alırız bu maçı fb için bence çok kritik bir maç.eğer biz alırsak ardından o moral bozuklğuyla paokta bunları eler sonra zaten işleri biter..yani bence bu maçı kazanmamız galibiyetten öte bi rakibimizi saf dışı bırakacağımız anlamanı gelir.hayde uşaklarr hayde!!!

Burçak
21.08.2010, 17:37
biz Fenerbahçeyi yenelim onlarda Paoku yensin. :)

mashal61
21.08.2010, 17:38
Fikstür tartışması!

Futbol Federasyonu, Spor Toto Süper Lig'de üçüncü hafta maçlarının programını 19 Ağustos'ta açıkladı. Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray lig maçlarını pazar günü, Trabzonspor pazartesi oynuyor. Bu takvim, futbol kamuoyunda tartışma yarattı.

Çünkü Avrupa Ligi play-off turu ilk maçlarını takip eden ikinci hafta maçlarında Avrupa'da deplasmanda maça çıkan Fenerbahçe ve Trabzonspor'un birbiriyle olan randevusu 23 Ağustos Pazartesi gününe konulmuştu.

Galatasaray pazar, Avrupa sınavını Salı oynayan Beşiktaş ise cumartesi (bugün) sahaya çıkıyor. Ancak aynı TFF, play-off rövanş maçlarında deplasmana çıkacak takımları içeride oynayan Trabzon'dan önce sahaya çıkarıyor. 26 Ağustos'ta Ukrayna (Karpaty) ve Finlandiya'da (HJK) maça çıkacak olan Galatasaray ve Beşiktaş, bir önceki hafta Selanik'e (Ankara mesafesi) gidip gelen Fenerbahçe'den bir gün kısa dinleniyor. Avrupa maçını içeride oynayan Trabzon ise lig için Galatasaray ve Beşiktaş'tan bir gün sonrasını bekliyor.

vay bee
Bu haberi yapanlara ALLAH akıl fikir versin. Perşembe günü Liverpool'la maçım var neden pazar oynamıyorum da pazartesi oynuyorum. Al sana fikstür tartışması!

volkan_627
21.08.2010, 17:38
önce bizim maç ardından paok maçı aykut kocaman ı evine yollatır. bakalım aykut un dötü ne kadar komanmış...

SEDAT
21.08.2010, 17:39
- Lemi'de Fener Forması Giysin Gelsin Destek Olur Aziz Başkanına..

Varlıbaş61
21.08.2010, 17:42
biz Fenerbahçeyi yenelim onlarda Paoku yensin. :)

bencede...
liverpool maçında bizi destekleyen fb'li arkadaşlara teşekkürlerimizi sunarız...
biz fb'ye fark atalım, fb de paok'a..!

okg_53
21.08.2010, 17:44
Aykut kocamanlı fenerbahçe yi takip ettiğim kadarıyla;
Cesur olmayan bir futbol oynatıyor.
2 santrfor oynatabilme cesaretine hiçbir zaman ulaşamadı fb de.anca son 10 dk da alıyor 2. adamı.
Alex yüzünden istediği oyun şablonunu zeten tutturabilmiş değil aykut.

bizim maçtada kapanan taraf olacaktır. niang ilk 11 başlar sanırım. alex oynamazsa şaşırmayın.

Erdal DİLEK
21.08.2010, 17:45
lemi yi almasın stada bizi satanı bizde satarız o kadar. . .

Birtan Karaman
21.08.2010, 17:46
Bu karşılaşmada İlhan abinin Jaja'nın başlığında belirttiği gibi yenik duruma düşersek hoca erkenden Jaja'ya sarılacak ve kurtarıcı olarak sürecek sahaya..

Armağan Dere
aynısını bize yapsalardı bizde sölenirdik arkadaşlar..yani biz deplasmana gitseydik ve maçımız pazar olsaydı bizde eleştirirdik normal yani...ancak şunu düşünmüş olabilirler..bizim rakiplerimiz daha zor diğerlerinden diye düşünmüş olabilirler.

Oğuzhan Fidan
fener liler bize saygı duyuyolar zaten ama trabzon feneri rahat yenebilmeli avni akerde. zaten bu yolda ilerlersek şampiyon oluruz. takım kendine güveniyo

Fatih Özkan
21.08.2010, 17:51
- Arkadaşlar Rahat Olun Niye Geriliyosunuz :) Paranın esiri Olmuş İnsanların Sözünü Ciddiye almayın , Takıma Güvenin Yeter

Abi ben takıma güveniyorum...
Ama oruçtan dolayı sinirliyim :D
Okuyunca daha da bir gerildim (:

Emirhan Uludüz
21.08.2010, 17:53
demin adamların sitesine girdim antuya valla liverpool maçımızla ilgili ilk maç ve rövanş diye 2 sayfa açmışlar yaklaşık 850 msj vardı toplasan içinde 5 olumsuz yorum var hepside yenmemizi istiyor kadıköydeki faciadan dolayı bize nefret kusanlara bazı fenerliler gayet mantıklı cvplar verip tersliyor helal olsun ve bir çoğu yenileceğini düşünüyor ts maçı hakkında pek ümitli değiller:):D

Sen söyleyince bende girdim Şenol Güneş içinde bir sayfa açmışlar.Adamlar diyor Trabzon daha yeni kıymetini anladı haklılar valla.Liver maçı içinde birkaç kişi hariiç herkes helal olsun diyor.

AKSOY_61
21.08.2010, 17:56
Umut oynar umarım.
Oynarsa ts hanesine şimdiden 1 yazın:D

SEDAT
21.08.2010, 17:57
- Bu Ali Şen Niye Hala Trabzonu Övmedi Ona Şaşırıyorum Ben , Normalde Fenerin Trabzondan Fark Yiyeceğini Felan Söylemesi Lazımdı :)

sulo61gun
21.08.2010, 17:59
özer efendi geçen seneden yaramız var onu telafi edecez diyormuş:)

KERİM
21.08.2010, 18:00
Sen söyleyince bende girdim Şenol Güneş içinde bir sayfa açmışlar.Adamlar diyor Trabzon daha yeni kıymetini anladı haklılar valla.Liver maçı içinde birkaç kişi hariiç herkes helal olsun diyor.

1. sayfayla son sayfalar arasında çok farklılık var :)

Herkes 4-5-6 yer demiş, maçtan sonra 180 derece dönmüş :)

AKSOY_61
21.08.2010, 18:00
özer efendi geçen seneden yaramız var onu telafi edecez diyormuş:)

Dikkat etsinler o geçen seneki yaralarına tuz basmayalım.
Ne olmuş bu özere normalde çıtını çıkarmaz bize geldi mi bülbül kesildi.

onurts61
21.08.2010, 18:01
Gene aramızda uçanlar var , köy takımı ile değil son yıllarda bize üstünlük sağlamış ve kadrosu çok iyi olan bir takımla karşılaşacağız maçın sonucunu ufak detaylar belirleyecek takımına inanmak başka uçmak başka , inşallah kazanırız....

Emirhan Uludüz
21.08.2010, 18:06
1. sayfayla son sayfalar arasında çok farklılık var :)

Herkes 4-5-6 yer demiş, maçtan sonra 180 derece dönmüş :)

Onların karakterinde dönmek var zaten..;)

Erdal DİLEK
21.08.2010, 18:07
''yarası olan gocunuz'' bu kadar basit

___61___
21.08.2010, 18:16
emre nin oynamaması bızım ıcın cok ıyı olur taraftarı cok tahrık eden ve sert oynayan bı oyuncu. ayrıca hakemler onun sertlıgıne karsılık vermıolar kartlarıyla.. volkanda olmazsa guzel olur tecrubesız bı kalecıyle taraftar baskısını onlara aşılıyabılırız.. jaja'nın bu macta oyuna gırecegını dusunuyorum en gec 60. dk da ve uzaktan sutları bıze cok lazım olcak. ayrıca yattaranında oynatılıp kondısyonunun 90 dk ya cıkarmamız lazım lıverpool macı ıcın ..

Hazar_
21.08.2010, 18:16
Ben dahil çoğu Trabzonspor'lu Fenerbahçe maçları konusunda profösör olacak şekilde tecrübelenmiştir.

Bunca yıldır Fenerbahçe'yi yenemiyor olmamazın sebebi sendromdan başka birşey değildir.Her maça şehir olarak 96 nın yarasıyla baktığımız o maçı unutamadığımız için Fenerbahçe maçlarına Vatan millet Sakarya havasında çıkıyorduk.Öc alacağız Feneri perişan edeceğiz lafları getirdi bizi duruma.Allaha şükürler olsun bunu geçen yıl atlattık.Aynı durum şimdi bizim için değil Fenerbahçe için geçerlidir.Sendrom bizde değil artık onlarda.

Futbolcu Özer mi demiş geçen yıldan alacağımız var diye.İyi demiş.Bu mantık , Trabzondan öc alacağız mantığı , gel Trabzon hesabımız var mantığı Fenerbahçeyi hiç bir yere getirmez.

Böyle çıkarsalar maça hiçbirşey elde edemezler.Bizim yıllardır elde edemediğimiz gibi.

Böyle çıkacakları da belli.Türkün yapısıdır bu.

Bu yüzden Trabzonspor maçları özellikle deplasman maçları Fenerbahçe için bu sendromu üzerlerinden atana kadar kabus olur.Zor puan alırlar bizden.

Bu maçıda kazanırız diyorum.Ama öyle ama böyle.Hatta Fenerbahçe çok iyide oynasa biz kazanırız bu maçı.

Emirhan Makul
21.08.2010, 18:23
Özer Ben seni yaram içerden.

İlker Akçay
21.08.2010, 18:24
Yazık şu güzelim forumun 2 sayfası özer gibi gereksiz bir isime gidiyor boşverin.

Biz maça odaklanalım :)

----------HONOUR-----------
Serkan-Glowacki-Egemen-Çale
----------Ceyhun------------
-------Colman-Selçuk--------
Yattara----------------Umut-
------------TEO-------------

Onur Şeref
21.08.2010, 18:27
Özer Ben seni yaram içerden.

Makulcan bu nedir? ççç

Emrullah
21.08.2010, 18:31
Maçlarda klasik hale gelen ayağa kalk, otur muhabbetlerini anlamıyorum. Ayağa kalkmayan gelmesin, falan dı fişmekandı.... gibi şeyler okuyor, duyuyor ve maçlara gittiğimde görüyorum.

En son olimpiyat maçında da yaşadım. Öndeki gençler ayağa kalkmış maçı izliyor, arkadakiler "la oturun maçı izleyemiyoruz" diye bağırıyorlar, maçı bırakmışlar birbirlerine laf yetiştiriyorlar. Doğal olarak maçın atmosferine giremiyoruz birbirimizi yemekten.

Ayakta maçı izleyenlere bakıyorum. Maçı ayakta izliyor, başkada bir şey yok. Sanki marifetmiş gibi oraya buraya buraya "Oturmaya mı geldiniz?" diyor. Ulan senin ne farkın var oturandan. Oturan da maçı izliyor ayaktaki de. Bir katkısı mı var takıma. Madem ayaktasın tezahürat yap, o da yok. Ne tezahürat ne birşey. Birisi oturarak izliyor, birisi ayakta izliyor. "La oturun maçı izleyemiyoruz" diyen de haklı. Bakıyor aykatakilere öyle aval aval maçı izliyorlar. O zaman oturarak izleyin.

Takımı destekleme şeklimizde, tezahürat şeklimizde bir sıkıntı olduğu kesin. "Ayağa ayağa bütün stad ayağa" tezahüratlarından ne maça konsantre olabiliyoruz ne de takıma destek olabiliyoruz. Tezahüratlarımız sahada maç yapan takıma değil de tribünde maç izleyen taraftara. "Kapalı şak şak şak, Maraton şak şak şak" Ondan sonra herkes ayağa kalkıyor, ne mi oluyor? Yarım dakika, bir dakika "Bordo-Mavi Şampiyon Trabzon" tezahüratları oluyor, o kadar. Eee bunun için maratona, kapalıya biton tezahürat ettik. "Maraton şak şak şak, Kapalı şak şak şak" tezahüratı 1 dakika, "Bordo-Mavi Şampiyon Trabzon" yarım dakika. Bu mudur takıma destek vermek, bu mudur tezahürat. Tezahüratların bir çoğu İstanbul takımlarının da kullandığı klasik, sıkıcı tezahüratlar. Gına geldi artık bu tezahüratlardan.

Tezahürat, takıma destek oturarak da verilebilir. Nedir bu ayağa kalkma arzusu, ayakta maç izleme sevası anlamıyorum ki. Liverpool maçını izledik. Bir kişi ayktamıydı soruyorum sizlere. Bu ayakta maç izleme ameleliği bir tek bizde var zannedersem. Herkes oturduğu yerde pozisyonları alkışlasa, maçı sahadakiler gibi yaşasa ve ona göre tepkiler verse olmuyor mu? Hem ayağa kalmak istemeyeni kazanmak adına olumlu, hem de ayakta harcanan eforu 90 dakikaya yayma adına olumlu bir hareket olur.

Sözün özü. Şu saçma sapan ayağa kalkma olayına bir son verilmeli ve 20 bin kişinin oturduğu yerde eşlik edeceği coşkulu bir tezahürat şekli geliştirilmeli. Birde ayakta maç izlemenin marifet olmadığı, oyuna, oyuncuya, takıma hiç bir katkısının olmadığı bilinmeli.

Emirhan Makul
21.08.2010, 18:33
Makulcan bu nedir? ççç

Hiç heyecan yok ortamı geriyorum :D

crazyman_61
21.08.2010, 18:33
Trabzon ve paok maçında yenilen aykut kocaman gider :)

yorumsuz6117
21.08.2010, 18:34
Hacısalihoğlu: Zoru aşarız
21 Ağustos 2010 / 16:22
Trabzonspor Asbaşkanı Hacısalihoğlu, zoru aşacaklarını söyledi...

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Fenerbahçe ve Liverpool gibi zorlu maçların kendilerini beklediğini belirterek, "Avrupa'da gruplara kalmak, ligde de zirvede olmak için bu maçlardan mutlaka iyi sonuçlarla ayrılmaları gerektiğini söyledi. Hacısalioğlu, zoru aşacak güçte olduklarını da belirtti.

Liverpool maçının artık geride kaldığını belirten Hacisalihoğlu, Fenerbahçe maçını düşünmeye başladıklarını belirterek, "Trabzonspor, Fenerbahçe maçları her zaman ayrı bir havada oynanmıştır. Zirveyi hedefleyen bir takımsak bu maçı kazanmak zorundayız. Güçlü bir kadroya sahibiz. Oyuncularımız kazanma arzu ve isteğiyle sahada olmaları halinde istediğimiz sonuçla sahadan ayrılacağımızı düşünüyorum. Bu anlamda oyuncularımıza güveniyoruz" şeklinde konuştu.

Fenerbahçe ve Liverpool maçlarının zorlu maçlar aldığını belirten Hacısalihoğlu, "Geçmişte Trabzonspor zorlukları aşarak zirvede yer aldı. Sıkıntıların, zorlukların içinden çıkarak bulunduğu konuma geldi. Trabzonspor her zaman zorlukları aşacak güçtedir" şeklinde konuştu.

Haber61

crazyman_61
21.08.2010, 18:35
tezahüratı geçtik üçlüyü bari doğru çekelim :)

Kandemir
21.08.2010, 18:36
http://forum2007.antu.com/KonuOkuZiyaretci.aspx?gID=4&fID=9&kID=42258&sayfa=3 linkinde şöyle yazmışlar

Yahu ligin 2.haftası ne intikamından bahsediyorsunuz ?

Bu maçta intikam olmaz...

96 gibi olmalı...

Evlat acısı gibi oturmalı...

Trabzon´un acısıyla ‚ 8eşiktaş ve 6alatasaray bile bağırmalı...

Bunları çok bağırtmışız belli :)

EmreYavuz61
21.08.2010, 18:41
evlat acısı gibi oturmalı 96 gibi olmalı felan vay be fenerin canını hakketten çok yakmışız be antuya girip mesajları okumak zevkli valla baya acı çekiyorlar :):)

TSercaN
21.08.2010, 18:46
Bir fenerli lin yazisi iste boyle :)

Eğer görülecek bir hesap varsa oda son hafta Bursa´ya yatan 8JK´ledir...
---------------------------

Az once bir arkadasin da soyledigi gibi, Fener bir koy takimi degil. Yeneriz yenemeyiz o ayri ama havaya girmeyelim yeter ki.

Adamlar belki tam olarak takim olamadilar ama her an skoru degistire bilecek oyunculari var.
Tabi ki bizim de boyle oyuncularimiz var ama her ne olursa olsun sonucta Fener ile oynuyoruz.

Biz onlari ve Liverpool u yenelim onlar da POAK i yensin el ele avrupa ligine gideriz INSALLAH.

Jester
21.08.2010, 18:54
Aykut Hoca'nın Alex ile başlamayacağını tahmin ediyorum.
Tek Niang veya Niang + Semih olur, Alex duruma göre 2. devre girer.
Bu durum bize sıkıntı yaratabilir.

Maçın kilidi bence orta sahada özellikle de Selçuk ve Colman'da. Bu alanda üstünlük sağlayan takım kazanmaya yakın olur. Colman Liverpool maçına konsantre olup bu maçta iyi oynamazsa işimiz oldukça zorlaşır.

Engin'in olmaması bu maç için önemli bir eksiklik.

SEDAT
21.08.2010, 19:00
- Bu Enginin Ne Sakatlığı Var Bu Kadar Zamandır..

- Bari Yattara Oynasın sol Tarafta Yada Alanzinho..

Mustafa ÖZDEMİR
21.08.2010, 19:02
artık burakla başlamasak çok iyi olacak...

Cem Akyüz
21.08.2010, 19:03
Zor maç olacak ama kazanacağız

yorumsuz6117
21.08.2010, 19:06
Teo'nun golü var.

saffet61
21.08.2010, 19:13
2-0 alacagız maçı buraya yazıyorum maç sonu görüşürüz goller teo ve jaja

Oğuzhan Fidan
21.08.2010, 19:15
2-1 veya 4-2 trabzonspor kazanır. jaja oynarsa mutlaka gol atacaktır.teo boş geçmez

sametaydin
21.08.2010, 19:21
Fb nin savunma iyi. EMrenin oynamadığını düşünürsek ortasaha dörtlüsü en ideal kazım-cristian(selçuk)-mtopuz-stoch olur. Forvete alex-niang(semih) olur. Bu kadro iyi olmasına rağmen yine de ortasahada üstünlüğü sağlayıp fb yi yeneriz gibime geliyor.

Mustafa Hazıroğlu
21.08.2010, 19:23
Orta sahada rakibimizin dikine oynamasına izin vermiyoruz fazla. Oynatsakta stoperlerimiz rakip forvetlerden önce yapıyor ilk hamleleri. Bu çok önemli. Bu sene takım savunmasını iyi yapıyoruz.

asimetrik
21.08.2010, 19:25
Takım son derece güven veriyor. İyi futbolun tesadüf olmadığı, oynadığımız final maçlarından belli. Rakibe saygı duymakla beraber kesin olarak biz daha iyiyiz. Hem takım oyunu olarak daha iyiyiz hem de rakibin sonucu değiştirecek oyuncuları kadar bizim de var. Ayrıca Liverpool maçında da gördük ki disiplinli oynanan takım oyununa karşı yıldızlar da işe yaramıyor. Güvenim de zaten yıldız oyuncularımızdan değil takım olarak iyi olduğumuzdan geliyor. Elbette galibiyetin garantisi yok ama normal şartlarda yeneriz. Fb ye galibiyetimiz yok diyenler dönüp son 5 yıla baksınlar. Kadıköy'de bir maç kaybettik. Son iki maçımız da final gibiydi ve gerekeni aldık, gerekmeyende berabere kaldık. Gerekseydi, şampiyonluk maçı olsaydı, onu da eminim ki yenerdik..

sametaydin
21.08.2010, 19:27
Ya aslında düşündüğümde kazım ve stoch sağ ve sol açık oynayan oyuncular ve takıma ortasahada çok yardımcı olmayan oyuncular defansif açıdan da zayıf oyuncular. Eğer fb böyle bir kadroyla çıkarsa biz tek kale maç yaparız gibime geliyor.

Oğuzhan
21.08.2010, 19:28
Fb nin savunma iyi. EMrenin oynamadığını düşünürsek ortasaha dörtlüsü en ideal kazım-cristian(selçuk)-mtopuz-stoch olur. Forvete alex-niang(semih) olur. Bu kadro iyi olmasına rağmen yine de ortasahada üstünlüğü sağlayıp fb yi yeneriz gibime geliyor.

Kazımla yollar ayrıldı diye bir haber okumuştum.

Mustafa Hazıroğlu
21.08.2010, 19:30
Ya aslında düşündüğümde kazım ve stoch sağ ve sol açık oynayan oyuncular ve takıma ortasahada çok yardımcı olmayan oyuncular defansif açıdan da zayıf oyuncular. Eğer fb böyle bir kadroyla çıkarsa biz tek kale maç yaparız gibime geliyor.
Stoch savunmaya çok yardım ediyor. Gerekenden fazla hem de ;)

Mustafa Yılmaz.20
21.08.2010, 19:35
0-1 ya da 0-2 kaybedecekmişiz gibi geliyor bana.Fener cephesinden savunmaya yatıp, futbolu çirkinleştirme havaları seziyorum.Böyle yapan takımlar bizden en kötü 0-0 lık sonuçla ayrılıyor.Fener yine bala mala alabilir.

Savunmada çok dikkatli olmalıyız.Tribünde olacak taraftarlar sürekli destek vermeli, skor ne olursa olsun.Bence beraberlik şu an için çok kötü sayılmaz.Ama kazanırsak çok önemli bi adım atmış oluruz, birçok açıdan

pReN@_61
21.08.2010, 19:38
Az kaldı..Takıma güveniyoruz.Sanki sıradan bir maça çıkıyoruz gibi bir his var içimde.Galibiyetin de bir aksilik olmadığı sürece geleceğini hissediyorum aynı zamanda...Neden böyle oldu bilmiyorum:) Sizde de böyle bir hava var mı..

.....
21.08.2010, 19:41
İçim çok rahat.

Bu rehavet değil. Takıma olan güvendir.

Paksoy
21.08.2010, 19:42
kazım şutlandı,

Mustafa Hazıroğlu
21.08.2010, 19:46
Az kaldı..Takıma güveniyoruz.Sanki sıradan bir maça çıkıyoruz gibi bir his var içimde.Galibiyetin de bir aksilik olmadığı sürece geleceğini hissediyorum aynı zamanda...Neden böyle oldu bilmiyorum:) Sizde de böyle bir hava var mı..
Bende de böyle bir hava var :)

Paksoy
21.08.2010, 19:52
Bende de böyle bir hava var :)
iyi futbol oynucaz gol yemeyiz ama atabilirmiyiz, diye düşünüyorum.barcelona yı mı tutuyorum ne

Cafer Bulur
21.08.2010, 19:58
Özer hurmaci:Trabzonspora gecen sezondan kalan bir yaramiz var.

O yarayi kasimak lazim,özer hurmaci da Trabzonsporluysa ben hicbir sey bilmiyorum.

Hani kücükken Ts yenildigi zaman aglardim diyordu ya,ona ithafen diyorum.

Armağan Dere
21.08.2010, 20:01

liverpool'dan Allah'a şükür de Onur var eğer olmasaydı olası bir 5-0'lık hezimet sonucu bakalım Fener maçına o zaman da istekli çıkabilecekmiydik..bırakın bu rehaveti..karşımızdaki takım 13 yıldır kadıköyde yenemediğimiz,Trabzonda ise ligin sadece son maçında yenebildiğimiz fenerbahçe var...rehavete kapılmayalım 1-0 olsun bizim olsun kontrollü,dikkatli kanatlarda daha dikkatli alex ve stoch'a özel önlemler alarak Şenol Hoca takımı rehavete sokmamalıdır kesinlikle...2 kupanın 1'ini direk diğerini dolaylı olarak da ellerinden aldığımızdan dolayı geçen sezon acayip bileneceklerdir maça işimiz kolay olmayacak söliyim

yorumsuz6117
21.08.2010, 20:48
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs314.snc4/41025_431656862080_144648642080_4834385_7563129_n. jpg

kemaLAZ61
21.08.2010, 21:03
Onur

Serkan_____Glowacki_____Egemen_____Cale

Yattara_____Selcuk_____Colman_____Engin

Jaja

Teofilo

Mert Oğuzlu61
21.08.2010, 21:04
önce biz sonrada paok çakarsa bunlara aykut kocaman ın karizma sürünür yerlerde, zaten ezilmeye hazır bir durumda.

yerler onu yerler.

esra61
21.08.2010, 21:13
bu maçı alıcaz........fırtına karadeniz üzerinde tüm dünyayı etkisi altına almaya başladı...........

Ozan Yazıcı
21.08.2010, 21:17
Trabzon'da, üstelik takım bu kadar formdayken bu itleri yenemeyeceksek şampiyonluktan hiç konuşmayalım..
Bu arada herkesin ilkeli ve futbol kültürü yüksek dediği Aykut daha sezonun başında seviyesini ortaya koydu. Fenerbahçe lağım gibidir, içine giren pisliğe bulanır, pislik olur. Trabzonspor yenildiği zaman ağladığını söyleyen dönek dayılı dönek yetenekler gibi..

bASTURk
21.08.2010, 21:34
Özer hurmaci:Trabzonspora gecen sezondan kalan bir yaramiz var.

O yarayi kasimak lazim,özer hurmaci da Trabzonsporluysa ben hicbir sey bilmiyorum.

Hani kücükken Ts yenildigi zaman aglardim diyordu ya,ona ithafen diyorum.
Eğer böyle bir söz söylemişse dahi bizim açımızdan ciddiye alınmaması gerektiğini düşünüyorum.
Hakkında büyük söylentiler var zaten ne söylemesini bekliyoruz ki?..
Sanırım 2-0 kazandığımız ankaraspor maçıydı.(gökhan hayatının golünü atmıştı ayak içiyle) O maçın 5.dk sı falan.Top Özer'in önünde bomboş topa resmen ''vurmadı''.Adım gibi eminim o topa vurmak istemedi.
Neyse bunlar önemli değil ezecez geçecez işte:)

KERİM
21.08.2010, 21:38
Söylenenler doğru. Lig TV de haberlerde bizzat kendi ağzından dinledim söylediklerini :)

Cem Akyüz
21.08.2010, 21:39
Yeri değil ama Roma-inter maçını izleyebileceğim bir site var mı ?

Mustafa Hazıroğlu
21.08.2010, 21:42
Hiçbir kanal vermiyormu ki ?

Remzi
21.08.2010, 21:43

Ntv'nin kanalarından biri veriyordu.

Kadir
21.08.2010, 21:45
Jaja oynamalı bu maçta.. Burak mümkünse 18e alınmasın.

Cem Akyüz
21.08.2010, 21:47
Hiçbir kanal vermiyormu ki ?

Ntv'nin kanalarından biri veriyordu.
Ntv Hd veriyor ama bulamadım bir türlü televizyonda..Barca maçını veriyor ntvspor

Timur Öztürk
21.08.2010, 21:50
İstanbuldan kimler maça gidecek arkadaşlar?
bende gidiyorum yarın yola çıkıyrm

pReN@_61
21.08.2010, 21:56
Bakalım Şenol Hoca ilk 11'i nasıl kuracak.

Jaja bu maçta sonradan da olsa oynasın artık hocaaaaaammmm :)

Burçak
21.08.2010, 22:05
Lütfen bilet almak istediğiniz fiyat kategorisine tıklayınız.
Aşağıdaki fiyatlara; indirim, bağış, teberru, hizmet bedeli vb. dahil değildir.

604.50 TL VIP ÖZEL

279.00 TL VIP

186.00 TL Kapalı Orta Bloklar (B-C-F-G)

139.50 TL Kapalı Yan Bloklar (A-D-E-H)

93.00 TL Türk Telekom

93.00 TL Misafir Seyirci

45.00 TL Yol Tarafı

45.00 TL Deniz Tarafı

tüm yerlerden bilet satışı devam ediyor

LANGARA
21.08.2010, 22:11
aykut efendi young boys maçından önce de zehrimizi onlara akıtacağız demişti. sonucu gördük şimdi de trabzon'un oyun planını bozacağız diyor. sonucu yine hep birlikte göreceğiz.

TraBz1o61
21.08.2010, 22:20
iskender koydu 8taşa çocuğu:D:D:D

Ali YILDIRIM
21.08.2010, 22:28
Haber61 in haberine çok kızdım. Trabzon Fenere bileniyor demişler. Sanki dünya devi.

aggressors
21.08.2010, 22:32
bjk yeniliyo....gel fener gel..şimdi çok daha zevkli olacak....:)

Keleşoğlu
21.08.2010, 22:39
edit.........

yorumsuz6117
21.08.2010, 22:56
fenere koymamız şart oldu artık. :

Yiğit SARI
21.08.2010, 22:58
haha gördük beşiktaşı

mete61bordomavi
Haha q7 imiş:)
Bjk yenildi! :) :)

vatandas61
bu hafta liderlik bizim olacak insallah :)

cihatöztürk
21.08.2010, 23:00
feneri yenmemiz lazım mutlaka

Eren Karaahmetoğlu
21.08.2010, 23:05
Heyecanlandım. Liverpool'u mivırpulu lütfen düşünmeyin salı sabahına kadar. Sadece fener maçı düşünülmeli. Lütfen Trabzonsporum. Lütfen Fırtınam. Bizler için kazanın bu maçı

.....
21.08.2010, 23:05
feneri yenmek farz oldu :)

mete61bordomavi
21.08.2010, 23:06
Her takım yenilince mutlu oluyorum da şu beceke yenilince daha bi mutlu oluyorum.
Hipotalamusum resmen mutluluk hormonları basıyor bana!
Vücudumun her yanından mutluluk hormonları fışkırıyor! :)
Nasıl desem böyle kımıl kımıl... :)

Oh my baby :)
Fener'de çocuğu verdik mi tamamdır bu sene şampiyon biz oluruz.
Trabzonspor'a ve Şenol hocaya güveniyorum.

FC-ST-PAULI-61
21.08.2010, 23:09
feneri yenmeyenleri dövüyorlar

mete61bordomavi
21.08.2010, 23:10
feneri yenmeyenleri dövüyorlar

Mazlumu (febeş) çağırın bana! Mazluuummmmm nerde kaldın? :)

Paksoy
21.08.2010, 23:14
Mazlumu (febeş) çağırın bana! Mazluuummmmm nerde kaldın? :)
bizim mazlumun mazlumu nerde ya , :)

r9emre
21.08.2010, 23:14
Aykut'un da tüpünü patlatalım ki ne Bjk ne Fb büyük konuşmasın bundan sora :D

Paksoy
21.08.2010, 23:18
Aykut'un da tüpünü patlatalım ki ne Bjk ne Fb büyük konuşmasın bundan sora :D
fb o işleri bıraktı zannımca :D

Alper Beyazay
21.08.2010, 23:20
İçimden bir ses fener'e 3'ten fazla atacağımızı söylüyor...

ESER
21.08.2010, 23:21
bjk nin guti nden siringa ile kan cektiler:) kizilay ile aralari iyi, bi kosu takviye yapsinlar..

r9emre
21.08.2010, 23:21
fb o işleri bıraktı zannımca :D

niye Aykut konuştu işte bugün aklı sıra düello moduna soktu olayı hangi takım üstünlüğü kuracakmış görelim filan demeler :D

Medallion
21.08.2010, 23:23
Ne zaman bu forumu boyle gorsem ya puan yada puanlar kaybediyoruz. Bizim taraftar agzini tutmasini ogrenemedi gitti...

Paksoy
21.08.2010, 23:24
niye Aykut konuştu işte bugün aklı sıra düello moduna soktu olayı hangi takım üstünlüğü kuracakmış görelim filan demeler :D
umut fakirin ekmeği

Berk
21.08.2010, 23:26
Ne zaman bu forumu boyle gorsem ya puan yada puanlar kaybediyoruz. Bizim taraftar agzini tutmasini ogrenemedi gitti...

Forumda istediğimiz kadar rahat olalım, futbolcular bizim gibi düşünmedikten sonra sorun yok.Onlar aynı ciddiyetle işlerini yapsınlar, biz burada makara yapsakta olur..:)

Tunay ERDEM
21.08.2010, 23:27
Ayaklarımızın yere basmasını nasib eyle Ya Rabbi!!! Sonumuz hayırlı değil.

Salih Yazıcı
21.08.2010, 23:29
yeri değil ama bjk robinho büyük ihtimal bu hafta içi getiriyormuş ligtv ömer güvenç dedi sponsorlar alıyormuş hemde.

Soner Kurt
21.08.2010, 23:29
taraftar olarak fazla uçmuşuz :) 1-0 olsun bizim olsun

Kandemir
21.08.2010, 23:31
pis bir espri olacak ama "orkid robinho'ya sponsor olacakmış".Beşiktaş daha ikinci haftadan kan kaybetmeye başladı:)

Erdem Keser
21.08.2010, 23:31
Rakibe şans vermiyorum.İlk yarı net bir skor avantajı yakalayıp as oyuncularımızı dinlendirmeliyiz.

vadaa55
21.08.2010, 23:32
NTV de Rıdvan DİLMEN konuştu demin, "Bu akşamki Beşiktaş'a TRABZON tarihi fark atardı " dedi.

SDanışmaz
21.08.2010, 23:33

Geç oldu ama D-Smart veriyordu :)

Ali Tunahan Güllü
21.08.2010, 23:34
NTV de Rıdvan DİLMEN konuştu demin, "Bu akşamki Beşiktaş'a TRABZON tarihi fark atardı " dedi.

Bu adam ne zaman böyle konuşsa kötü gidiyoruz.
Nerde başladı Rıdvanda Trabzon aşkı anlamadım??

Soner Kurt

onu bende dedim izlerken maçı. o nası saçma sapan bir offside taktiğidir yahu. resmen saçmaladılar.

Tunay ERDEM

Hemde fb maçı öncesi, ne garip! Bu sene oyunlar erken başladı.

Cagdas Topal
21.08.2010, 23:35
İnş kazanırız :)

Paksoy
21.08.2010, 23:36
ne oyunu olabilir adam en iyi takım olarak bizi örnek veriyor, gs yi verse saçmaolacak gelen vurdu giden vurdu :D

sametaydin
21.08.2010, 23:36
Ya arkadaşlar ben takıma güveniyorum ama sonuçta böyle maçlarda yenilmemek de çok önemli. Çünkü fb bizim rakibimiz 6 puanlık bir maç bizim için bu. Berabere de kalsak üzülmem açıkçası. Ama takıma güveniyorum yeneceğimizi düşünüyorum yine de.

TraBz1o61
21.08.2010, 23:37
Geç oldu ama D-Smart veriyordu :)

http://www.soccertvlive.net/watch/23948/3/watch-mke-ankaragucu--vs-trabzonspor-live-stream.html burdan seyret kardeşim admin kızma arkadaşa bir kereliğine yardımcı olayım dedim

Tunay ERDEM
21.08.2010, 23:38
ne oyunu olabilir adam en iyi takım olarak bizi örnek veriyor, gs yi verse saçmaolacak gelen vurdu giden vurdu :D

Düşmeyin bu tuzaklara yaa... Ali Şen'den hiç akıllanmadınız, Rıdvan çıktı şimdi de.

Mustafa Önder
Bir arkadaş demiş yukarıda: Ayaklarımız yere sağlam basmalı.
Arkadaşlar rakip Fenerbahçe.
Bu lig de her zaman şampiyonluğa oynayan ve kazanan da bir takım.
O yüzden maçın ağırlığı fazla.
Önümüzde Liverpool maçı da var.
Öyle 4 atarız 5 atarız gibi afaki yorumlar gereksiz ve gereksiz beklentiler oluşturur. (atadabiliriz)
Ama oyun kimliğimizden, ritmimizden ödün vermezsek Fener'i yeneriz.
Yeter ki
Ayağımız yere sağlam bassın.
Ayrıca bu maçta Jaja'nın 2.yarı oyuna gireceğini düşünüyorum

Ali Can
bencede ben bu yorumu rıdvan dilmenin içinden geçerek yaptığını düşünmüyorum..
şimdiden poh pohlayıp taraftarın beklentisini yükseltmek..
sonrada bklenmeyen gelen bir mağlubiyetden sonra çöküşünü izlemeyi istiyor rıdvan ve yaverleri..

Muhammet Hacısalihoğlu
21.08.2010, 23:39
Yenersek daha 2. haftadan bjkye 3 fenere 3 gs ye 6 puan fark atıyoruz.

gs nin fenere her zaman yenildiğini bilerek 6 puan diyorum:eek:

Soner Kurt

yok arkadaş adam çok doğru söylemiş. oyun falan değil bu. ortasahanın 10 metre gerisinde offside taktiği yapıyolar çizgi halinde. ibb saymadım ama en az 20 defa offside a düştü ve bunlar oyle 3 5 metre offside deil. santimlik offsidelar. e bir olur 2 olur en son yersin 2 tane. arapaslarda iyi olan takımlar bu taktiği uygulayan bejekeye kusura bakma 5 tane atardı. böyle akılsızca offside taktiğimi olur. bejeke kalecisi cenk önlibero gibi oynadı maçta.

Emrah KabuL
Yahu Rıdvan'ın lafıyla olacak şeyler mi bunlar..

Abartmayın..

2-2 2-2 :)

Sefa Murat Dokuz
21.08.2010, 23:40
Bence bizi pohpohlamıyorlar. Gerçekten şu anda ligin en iyi takımıyız. Belediye duman etti Bjk yi yahu. Aymanlı dönemde sırf yattaraya veriyorduk ya topu onlar bunu quaresmaya yaptı saçmaladılar.
Bjk tekrar çıkışa geçer ancak bizden iyi değiller. Bana göre Fb Aykut Kocaman'a rağmen yinede İyi. Niangı da kattılar kadroya asılacaklar lige kuvvetli şekilde. Fb'yi yinede sahamızda yenecek güçteyiz. Bana göre kaybetmeyeceğiz ve %50 kazanırız. %20-30 Fb'nin şansı.
Onun dışında Gs nin şu hali beni düşündürüyor. Bursa dan ise hiç çekinmiyorum.
Biz-Fb arasında geçeblir yarış . Bjk de ortak olacaktır.
Tüm yorumcularında yorumları gereksiz geyiklerle dolu.
Ligin en iyisiyiz. Jaja kadroya oturursa. 3 adet alternatifli forvetimiz olacak. Jaja gibi mermici, Teo gibi teknik , Umut gibi mücadeleci 3 farklı stilde adamımız var.
Bana göre Niang Fb de ilk 11 de başlar bizim maç. Glowacki bitirir onu Egemenle Egemen'in hızı çok önemli.
2-0 yada 2-1 kazanırız bu maçı.

MehmeTS_ADANA
21.08.2010, 23:41
bencede ben bu yorumu rıdvan dilmenin içinden geçerek yaptığını düşünmüyorum..
şimdiden poh pohlayıp taraftarın beklentisini yükseltmek..
sonrada bklenmeyen gelen bir mağlubiyetden sonra çöküşünü izlemeyi istiyor rıdvan ve yaverleri..
bizimkilerde geçmişten ders alsın başkalarının gazına gelmesin

TraBz1o61
21.08.2010, 23:42
aynen pohpohlamalara dikkat edelim evet takımımız iyi ama fenerde bu tip maçlara çok iyi konsantre oluyor son senelerde evimizde fenere karşı olan şanssızlıklarımızıda göz önüne alırsak ne derece riskli bir maç oynayacağımız ortada ben hakemlere çamur atmak istemiyorum ama yinede hakeme dikkat diyorum fener yenilmeyecek takım değil yeter ki disiplinli oyundan kopmayalım

MehmeTS_ADANA
eğer fener maçını kazanırsak sadece 3 puanı değil psikolojik üstünlüğüde ele geçiririz.inanın bu çok önemli

Tunay ERDEM
yok arkadaş adam çok doğru söylemiş. oyun falan değil bu. ortasahanın 10 metre gerisinde offside taktiği yapıyolar çizgi halinde. ibb saymadım ama en az 20 defa offside a düştü ve bunlar oyle 3 5 metre offside deil. santimlik offsidelar. e bir olur 2 olur en son yersin 2 tane. arapaslarda iyi olan takımlar bu taktiği uygulayan bejekeye kusura bakma 5 tane atardı. böyle akılsızca offside taktiğimi olur. bejeke kalecisi cenk önlibero gibi oynadı maçta.

Bizi neden örnek veriyor ki? Fb geçen hafta 4 attı, o'nu örnek versin, olmadı mı? Dün kayseriyi izledik canavar gibiydiler, onları da örnek verebilirler.

Burçak
21.08.2010, 23:43
Arkadaşlar eski hataları yapmayalım.
Bırakın başkalarının ne dediğini. hepimizin ayakları yere bassın. her maçı final olarak görüp tek maç olarak bakalım olaya. ozaman ligin sonunda zirvede oluruz işte.

MehmeTS_ADANA
21.08.2010, 23:44
tek yapmamız gereken ilk 60 dk.mücadele edip fenerin kondisyonunu bitirmek.inanın ilk 60 dk.0-0 ile geçse fener son yarım saat dökülmeye başlar

.....
21.08.2010, 23:44
Fener maçı çok büyük önem kazandı.

Ligin ikinci haftası olduğuna bakmayın derim. Bu galibiyetle uzun bir süre gideriz. bjk maçına kadar.

Ali Tunahan Güllü
21.08.2010, 23:46
Bu seneye muhteşem bir giriş yaptık.bursaspor ve ankaragücünü güzel futbolla 5 gol atarak geçtik.Herkesin değişik sonuç beklediği Liverpool deplasmanından alnımızın akıyla güzel bir futbolla çıktık.Şimdi önümüzde fenerbahçe maçı var.onların durumu ortada.Hani yüksekten uçmayın filan diyosunuz ya bırakında iyi oynadığımız güzel oynadığımız haftalarda da iddaalı olalım.Evet fener paok maçında gibi oynasın biz ezeriz feneri.Ama pazartesi herşey ortaya çıkacak bu seneki Avni Akerdeki ilk maçımızın galibiyetle bitmesi dileğiyle.

sulo61gun
21.08.2010, 23:46

bazıları da ofside değildi.ama bjk en başından beri böyle oynuyor biri fena bi 5lik yapacak bunları bu taktikle oynamaya devam ederseler:)

Cagdas Topal
21.08.2010, 23:48
Fener maçı çok büyük önem kazandı.

Ligin ikinci haftası olduğuna bakmayın derim. Bu galibiyetle uzun bir süre gideriz. bjk maçına kadar.

İnş kazanırız Ömer :)

Soner Kurt
21.08.2010, 23:50
Bizi neden örnek veriyor ki? Fb geçen hafta 4 attı, o'nu örnek versin, olmadı mı? Dün kayseriyi izledik canavar gibiydiler, onları da örnek verebilirler.

ben Rıdvan ın içini dışını bilmem hatta açıp izlemem bile o adamı. ama bejeke macını bende izledim ve o Rıdvanın kurduğu cümlenin aynısı benim aklımdan geçti. Trabzonspor bu bejekeye 5 tane atardı arkadaş. ha sen kasti olarak bizi örnek olarak verdi diyosan orasını bilemem. oda benim gibi offside taktiğinden dolayı böyle söylemiş olabilir. kasıtlı bir söylemmidir orasını bilemem.

TraBz1o61

ben bizi örnek vermesinde bir art niyet aramıyorum allah var gerçekten de bana göre şu an ligin en ii takımı trabzon neden feneri örnek vermedi olayına gelince fener geçen hafta antalyayı yendi ama karşısında takım yoktu ki resmen adamlar bıraktı maçı fenerde 20 dk dan sonra rölantiya aldı paok maçında fenerin oyun sitilini ve neler yapabileceğini az çok gördük 10 kişi kalan rakibi yenemediler ya trabzon son 3,5 aydır feneri tr kupasından etti sonra geldi kadıköyde şamplukttan etti burnu havalarda olan bursanın gazını aldı lig başladı ankarayı yendi ingilterede tarih yazdık saçma sapan bi gollle yenildik ama futbolumuz amfielldda parmak ısırttı şimdi söle bizi örnek göstermeyecekte kimi göstereceklerdi ama yinede latifeli lafları çok seven trabzonlu hemşerilerim dikkat feneri oyunumuzu oynayalım çok rahat yeneceğiz yeter ki hakem adam olsun

Kerimcan Yıldırım
bazıları da ofside değildi.ama bjk en başından beri böyle oynuyor biri fena bi 5lik yapacak bunları bu taktikle oynamaya devam ederseler:)

Parayla saadet olsaydı Real Madrid süpürürdü kupaları zamanında. Çakma Galacticos Kargalar!

sulo61gun
21.08.2010, 23:51
fb maçını alırsak kombineler 20 bini bulur demedi demeyin:) şuan 11bin miş sanırm

Doğan Şahin
21.08.2010, 23:52
Bu haftaki maçlara özel iki bestemi buradan dinleyebilirsiniz:
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=24930

Ali İhsan
tek yapmamız gereken ilk 60 dk.mücadele edip fenerin kondisyonunu bitirmek.inanın ilk 60 dk.0-0 ile geçse fener son yarım saat dökülmeye başlar

Bu sezonki üç resmi maçımızda da böyle oynadık. İkisinde o süreyi gol yemeden geçirdik ve vitesi büyütüp rakipleri duman ettik. Sonuncusunda haketmediğimiz bir golle Anfield deplasmanında planlarımız bozuldu ve Avrupa tecrübesinden yoksun kadromuz bunu kaldıramadı.

Bu maçın bu üç maçtan farkı Avni Aker'de oynanacak olması. Avni Aker seyircisi ilk yarı top dolaştıran rakibi yoran takımı kaldıramayabilir. Takım da seyircinin gazıyla maç başında bu sistemin dışına çıkabilir. Zaten içerde final maçlarını kaybetmemizin en büyük nedeni de hep bu olmuştur. Seyirci gazıyla planlar bozulur, plan bozulunca işler ters gider. Özer de bu konuya parmak basmıştı zaten. Onun görebildiğini Şenol hoca ve takım da görebiliyordur diye tahmin ediyorum.

metinbay61
rıdvan dilmenin demesine gerek yok...bjk bize bu taktikle çıksın en az 5 atarız...selçuk yıldız olur umut 3-4 tane atar...bunu maçları izleyen herkes görür...ama bize böyle oynamaz bjk keşke oynasa...

kocaman61
21.08.2010, 23:54
şenol hocaya ve futbolcularımıza güveniyorum büyük maç fobisi üzerimizden attık inş feneride güzel bir oyunla mağlup ederiz

sulo61gun
21.08.2010, 23:54
tabiki önemli olan takım olabilmek.bi takımda fazla yıldız olması iyi bişey değil zaten.ama koşan yıldızlar fazla olursa o başka.ben 96 yılında bile o kadar yıldızlarla dolu olan bi takımımız olmasına rağmen golleri bireysel olarak bulurduk hatta o dönem kaleceimiz ve savunmamızda arızalar vardı.şimdi ise oyuna hükmeden,bol pas yapan disiplinli ve yıldızları bol olan kalecisi çok iyi her hattı daha dengeli bir takım var.inş üstüne koyarak bu futbolumuz devam eder ve sene sonu şampiyonluğu ulaşırız.

Tunay ERDEM
21.08.2010, 23:55
Bizim üzerimizden pirim yapmaya çalışıyorlar, akıllarınca rehavete düşeceğiz ki düşmeye başlamışız. A. gücü maçını da hatırlıyoruz hepimiz. Mükemmel değildik o maçta, Liverpool maçında ya Onur olmasa? Abarttığımız kadar da iyi değiliz.

Kandemir
22.08.2010, 00:00
Rıdvan Dilmen Fenerbahçe -Trabzon maçından sonra yıkılmıştı.İçinde birşeyler kalmış olmalı :D

yağız61
22.08.2010, 00:02
belki alakası yok ama antu da fenerli bir taraftarın bjk maçı ile ilgili yorumunu aktarıyorum öldüm gülmekten :)

Q7 ´ ye Tüp Taktırırsan ‚ Böyle Guti´nde Patlar http://forum2007.antu.com/images/icon/muhaha.gif nasıl espri ama :)

Fatih Özkan
22.08.2010, 00:02
Fener maçı büyük önem kazandı...
Kesinlikle kazanmamız gereken bir mücadele...
İnşallah kazanacağız da!

metinbay61
22.08.2010, 00:03
Bizim üzerimizden pirim yapmaya çalışıyorlar, akıllarınca rehavete düşeceğiz ki düşmeye başlamışız. A. gücü maçını da hatırlıyoruz hepimiz. Mükemmel değildik o maçta, Liverpool maçında ya Onur olmasa? Abarttığımız kadar da iyi değiliz.

eksiklerimiz var ama ligimize göre oldukça iyiyiz senelerdir şampiyon oluruz lafını kullanmadım ama bu sene en kötü ikinci oluruz...ilk defa bu duyguyu hissettim çok uzun yıllar sonra...bir sol kanat birde alanzinhonun yerine bize uygun bir adam olsa şampiyonluk açık ara gelir...

takımımız en son gs kupa maçında 2 gol yedi bir maçta yanlış hatırlamıyorsam bu çok ama çok önemli bi olay...

Emrah KabuL
22.08.2010, 00:03
Johan Cyruff..

Onur'un görevi kalesini gole kapamak değil mi zaten ?

Ne demek Onur olmasaydı ne olurdu ?

Ayrıca abartılacak kadar pozisyon vermedik Liverpool'a.. 1-2 net pozisyon dışında tehlike yaratamasak da oyuncuların kendine güveni, paslaşmaları, Anfield gibi bir stadda üstün bir mücadele örneği göstermeleri de azımsanacak bir olay değil.

Mustafa ÖZDEMİR
22.08.2010, 00:06
her açıdan çok önemli bir maç.en büyük rakibimiz bugün 3 puan bıraktı .yenersek önümüz açık...

Mustafa Önder
Johan Cyruff..

Onur'un görevi kalesini gole kapamak değil mi zaten ?

Ne demek Onur olmasaydı ne olurdu ?

Ayrıca abartılacak kadar pozisyon vermedik Liverpool'a.. 1-2 net pozisyon dışında tehlike yaratamasak da oyuncuların kendine güveni, paslaşmaları, Anfield gibi bir stadda üstün bir mücadele örneği göstermeleri de azımsanacak bir olay değil.

Yapma.
2 net posizyon ayrıca Penaltı.

Mert67

Hocam Onur kalesinde devleşti belki ama Anfield Road'da topla daha fazla oynama süresi bize aitti.O atmosferi ilk defa yaşayan birçok oyuncumuz olduğunu düşünürsek çok da kötü değiliz.

Muhammet Hacısalihoğlu
millet gider 5 yer 8 yer biz 3 pozisyon verdik diye ahlıyoruz Onur olmasaydı diyoruz.

7 korner kullanmışız, acaba o statta korner görebilen Türk var mı :D

Emrah KabuL
22.08.2010, 00:07
eksiklerimiz var ama ligimize göre oldukça iyiyiz senelerdir şampiyon oluruz lafını kullanmadım ama bu sene en kötü ikinci oluruz...ilk defa bu duyguyu hissettim çok uzun yıllar sonra...bir sol kanat birde alanzinhonun yerine bize uygun bir adam olsa şampiyonluk açık ara gelir...

takımımız en son gs kupa maçında 2 gol yedi bir maçta yanlış hatırlamıyorsam bu çok ama çok önemli bi olay...

Evet.. en son 23.12.2009 tarihinde 2 gol yemiştik..

Tunay ERDEM
22.08.2010, 00:07
Tamam biz en iyisiyiz, kimse bizden iyi olamaz, kimse de bizi yenemez. Ne diyeyim daha.

metinbay61
22.08.2010, 00:08
bu maçla ilgili tek çekingemiz takımın 3 gün arayla çok önemli maçlara alışık olup olmamasıyla ilgilidir...bunun sıkıntısınıda fb nin bizden daha çok yaşayacağına inanıyorum...yoksa bütün gidişat bizim lehimize gösteriyor maçı...

şunuda anlamıyorum ne zaman favori gösterilsek kaybediyoruz diye bişey olabilir mi...e biz ligdeki maçların yüzde sekseninde zaten favoriyiz her hafta bu korkuyla mı yorum yapalım...

Emrah KabuL
22.08.2010, 00:08
Yapma.
2 net posizyon ayrıca Penaltı.

Fazla mı bu ?

Asıl sen yapma.. hatta bııraak yahu :)

Napoli
22.08.2010, 00:10
Rıdvan dilmen vermeye başladı gene gazı Bir Rıdvan Dilmen Klasığı Totemını yesinler.... bizimkilrde zokayı yutmus.. pazartesi akşamı 0-2 Fenerbahçe kazanır gider,Rıdvan efendide Trabzonsporun kadrosu yetersiz,Fenerbahçe direnmedi vs vs demeye başlar.
Çok zor maç feci zor maç Ve beni korkutan en buyuk etken Liverpool maçı ve Taraftarın şu banko kazanırız tirpleri.

Emrah KabuL
22.08.2010, 00:10
Tamam biz en iyisiyiz, kimse bizden iyi olamaz, kimse de bizi yenemez. Ne diyeyim daha.

Kimse biz en iyisiyiz demiyor..

Ama sen yok şu maçta iyi değildik yok şu maçı Onur kurtardı diyorsun.. biz de rakiplerinizin oynadığı ya da oynamaya çalıştığı futbola bakarak durumumuzu ortaya koyuyoruz.

Muhammet Hacısalihoğlu
22.08.2010, 00:11
Yahu kim dedi biz en iyiyiz filan diye. Bazı şeyleri abartmayın. 3 pozisyon verdik bunların biri penaltı. bizimde 1 net pozisyonumuz var.

Anfield road da oynuyosun 2 pozisyon var diye onur olmasa ne olurdu diyosun.

Tolga Okumuş
22.08.2010, 00:12
Liverpool'a pozisyon vermeyen takım...

Valla ben de isterim hee:)

Emrah KabuL
22.08.2010, 00:12
Ayrıca bu takım en kötü dönemlerinde bile A.Aker'de Fener'i bir çok kez yendi.. Böyle bir dönemde Trabzonspor'u favori görmenin ne gibi bir sakıncası var acaba ?

Soner Kurt
22.08.2010, 00:13
Rıdvan dilmen vermeye başladı gene gazı Bir Rıdvan Dilmen Klasığı Totemını yesinler.... bizimkilrde zokayı yutmus.. pazartesi akşamı 0-2 Fenerbahçe kazanır gider,Rıdvan efendide Trabzonsporun kadrosu yetersiz,Fenerbahçe direnmedi vs vs demeye başlar.
Çok zor maç feci zor maç Ve beni korkutan en buyuk etken Liverpool maçı ve Taraftarın şu banko kazanırız tirpleri.

yahu Allah aşkına kim takar Rıdvan'ı :D

sulo61gun
heralde anfield roadda 3 pozisyon ver yani:)arsenal de oynadığında o kadar pozisyon veriyor o statta:)

Mustafa ÖZDEMİR
millet gider 5 yer 8 yer biz 3 pozisyon verdik diye ahlıyoruz Onur olmasaydı diyoruz.

7 korner kullanmışız, acaba o statta korner görebilen Türk var mı :D
topla oynamada bile üstündük...

Tunay ERDEM
22.08.2010, 00:14

Şükür, anlayabilen de varmış bunları.

metinbay61
22.08.2010, 00:14

kusura bakmayın ama katılmıyorum...o zaman rıdvan her hafta çıksın Trabzon bu hafta gaziantepe öbür hafta eskişehire sonra manisaya fark atar favoridir desin bizde yenilelim böyle bişey olabilir mi...

rıdvan konuşsun taraftarımız takıma güvensin yeneriz desin bunun takıma etkisi olacağına katılmıyorum...

saffet61
22.08.2010, 00:15
rıdvan dilmen:bjk bu haliyle ts nin karşısına çıksa tarihi bir fark yer

Muhammet Hacısalihoğlu
22.08.2010, 00:16
Ayrıca bu takım en kötü dönemlerinde bile A.Aker'de Fener'i bir çok kez yendi.. Böyle bir dönemde Trabzonspor'u favori görmenin ne gibi bir sakıncası var acaba ?

Hiç.

Fenerden daha iyi defans hattımız var. Daha savaşçıyız. Daha iyi pres yapıyoruz. Ayrıca Avni akerdeyiz. Neden bahsedecez fenerin şansından mı?

sulo61gun
fb maçını kimse hafife almaz almamalı da zaten.çok dikkatli sakin ve disiplinli oynamalıyız.biz pas yapalım onları yoralım her zamanki gibi 70ten sonra biz golü buluruz.şuanda fizik oalrak biz daha iyiyiz gibi geliyor bana ama umarım ingilterede çok yorulmamışızdır.

Ali İhsan

Bu iki gol meselesi benim de hep aklımda ama nazar değmesin diye çok dillendirmiyorum. Bu hem Şenol hocayla birlikte takım savunmasının daha iyi oturması hem de Onur'la alakalı. Hatta hakkını yemeyelim Onur'la alakalı. Sylva geçen sezon cozutmuştu, normal kalecilerin yemeyeceği golleri yemeye başlamıştı.

Liverpool maçında artık iki gol yer (ki buna da hakkı vardı, Anfield deplasmanıydı) dedim, hatta penaltı olunca aha da yedi dedim ama yemedi Onur.

2010 yılı içinde Trabzonspor resmi maçlarda hatta hazırlık maçları da dahil hiçbir maçta bir golden fazla gol yemedi, umarım seneyi böyle kapatırız.

Napoli
22.08.2010, 00:17
kusura bakmayın ama katılmıyorum...o zaman rıdvan her hafta çıksın Trabzon bu hafta gaziantepe öbür hafta eskişehire sonra manisaya fark atar favoridir desin bizde yenilelim böyle bişey olabilir mi...

rıdvan konuşsun taraftarımız takıma güvensin yeneriz desin bunun takıma etkisi olacağına katılmıyorum...

Fenerbahçe maçları oncesi Trabzon,Fenerbahçe,Galatasaray kım olursa olsun kendisi yapar Fenerin rakıbı kımse Real madrid gibi görür,Totemı galiba bu

Mustafa ÖZDEMİR
doğru söyledi.2.yarı belediyenin yakaladığı pozisyonları biz yakalasak 10 gol atardık...

Fatih Özkan

Katılıyorum...
Takımın döküldüğü zamanlar bilirim, puan vermedik adamlara...
Takıma inanmak suç mu ?

metinbay61
22.08.2010, 00:18

rıdvan gereksiz ve taraflı konuşur ama bu lafını bize kötülük etmiş gibi algılayan arkadaşlar var...benim hoşuma gidiyor duyunca çünkü maçı izlerken benzer yorumları bizde yaptık...bjk bize böyle oynasa fark atarız dedik...maçları izleyen herkes bunu görür...

Emrah KabuL
22.08.2010, 00:19
Diğer bir başlıkta da yazmıştım..

Bizim oynadığımız takımlarla,rakiplerimizin oynadığı takımlara bir bakalım..

Trabzonspor » Bursaspor,Ankaragücü,Liverpool
Galatasaray » OFK Belgrade,Karpaty Lviv,Sivas
Fenerbahçe » Young Boys,Paok,Antalya
Beşiktaş » Vikingur Gota,Viktoria Plzen,Hjk,Buca,İ.B.B

Ve önümüzde de Fener,Liverpool maçları var..

Bu 2 maçı da iyi neticeyle bitirebilirsek eğer tünelin ucunu görürüz :)

temel_yilmaz
22.08.2010, 00:19
Liverpool maçını izlerken bir avuç sayılabilecek taraftarımız,futbolcularımızın İspanya'vari paslaşmalarına oley çekerken gururlanmamak elde değildi.Arkadaşlarım bile bana hala o halini görmeliydin diyor o yüzümdeki ifadeyi böyle futbol oynuyalım yeter bana bir duruşu olan bir futbol kendi payıma yeterde artar .

saffet61
22.08.2010, 00:20
rıdvan gereksiz ve taraflı konuşur ama bu lafını bize kötülük etmiş gibi algılayan arkadaşlar var...benim hoşuma gidiyor duyunca çünkü maçı izlerken benzer yorumları bizde yaptık...bjk bize böyle oynasa fark atarız dedik...maçları izleyen herkes bunu görür...

bjk nin önde kurulan ve agır savunmasının arkasına colman ve selçugun atacakları ara paslar ile teo gol krallıgını garantilerdi

Muhammet Hacısalihoğlu
Her türlü koyacaz !

SALDIR TRABZONUM !

metinbay61
Ali ihsan@

bende korkuyorum nazar etcez diye maşallah diyelim...:)

Mustafa ÖZDEMİR
22.08.2010, 00:22
fenere karşılama yapacakmıyız bu sene .geçen sene meydanı boş bulan gsliler neler yaptı herkes biliyor .fenerlilerde yapmasınlar sakın...

metinbay61
bjk nin önde kurulan ve agır savunmasının arkasına colman ve selçugun atacakları ara paslar ile teo gol krallıgını garantilerdi

teoda atardı ama umutun koşuları hayatının maçını oynatırdı umuta selçuk ve colmana katılıyorum...(bu aralar umut hakkında olumlu şeyler yazmaya başladım hayırdır inşallah:))

r9emre
Onur ile Ceyhun ilk 11'de başladığı sürece Fb bize gol atamaz da biz onlara Burak ve Umut oynarsa nasıl atarız bilmiyorum pozisyon yaratacak Alan,Yattara ya da Jaja'dan 1'i kesinlikle ilk 11'de olmalı.

Kandemir
22.08.2010, 00:25
41 kere yeneceğiz dersek yeneriz, yeniliriz dersek yeniliriz.O yüzden yeneceğiz:sevinç2:

metinbay61
22.08.2010, 00:25
kızanlar olacak ama bence yattara ikinci yarı oyuna girse daha iyi olur bu maç...son 5 dk değil tabi ikinci yarıya başlarken...

ESER
22.08.2010, 00:26
ridvani gunahim kadar sevmem ve defalarca kendisine giydirmisligim de var forumun derinliklerinde ama adam bizi yok sayarken de kiziyoruz overken de. yigidi oldur hakkini ver, bugun soylediklerini duymak sahsen beni sevindirdi, boyle yag ceksin canimi yesin:D

Fatih Özkan
22.08.2010, 00:27
kızanlar olacak ama bence yattara ikinci yarı oyuna girse daha iyi olur bu maç...son 5 dk değil tabi ikinci yarıya başlarken...

Kızılacak durum yok ki...
Girmesi gerektiği anlar var, girmemesi gerektiği anlar var...
Mesela Liverpool maçında hiç girmese de olurdu...
Duruma göre kısacası...

jetair
http://img003.picture2life.net/9622586/aGlak00100_web-large_medium.gif

metinbay61
gökmen özdenak Trabzonun t sini konuşmayan adam Trabzon u ve bjkyi aday görüyorum diyor...demekki var bişeyler...iyiyiz ya iyi...

r9emre
ridvani gunahim kadar sevmem ve defalarca kendisine giydirmisligim de var forumun derinliklerinde ama adam bizi yok sayarken de kiziyoruz overken de. yigidi oldur hakkini ver, bugun soylediklerini duymak sahsen beni sevindirdi, boyle yag ceksin canimi yesin:D

bazen fanatik fenerli olduğundan duygusallığa kaçabiliyor ama bence Demirkol'dan sonra en gerçekci,en doğru yorum yapan adam Rıdvan'dır.

metinbay61
22.08.2010, 00:28
Kızılacak durum yok ki...
Girmesi gerektiği anlar var, girmemesi gerektiği anlar var...
Mesela Liverpool maçında hiç girmese de olurdu...
Duruma göre kısacası...

kızanlar yattara yedek diye kızmayacak burak 11 de diye kızacaklardır onun için yazdım:)

Ahmet Faruk
22.08.2010, 00:29
Bu olumlu havanın maçtan sonra da devam etmesini isterim ben.
Herşey olabilir, şuurlu olmak lazım.

Emrah KabuL
22.08.2010, 00:30
Az önce M.Özdilek röportajında önümüzde Trabzon maçı var dedi.. tuhafıma gitti biraz..

Yahu bizim önümüzde Fener ve Liverpool maçları var Şifo..sana da sıra gelecek bekle :)

metinbay61
22.08.2010, 00:32
Bu olumlu havanın maçtan sonra da devam etmesini isterim ben.
Herşey olabilir, şuurlu olmak lazım.

olabilir kaybedebiliriz beraberede kalabiliriz ama bu takımımızın iyi olduğu gerçeğini değiştirmez...kaybedersek en büyük etken liverpool fb liverpool...

yani arada fb değil kiminle oynasak işimiz zor isterse ligin en kötü takımı gelsin zor geçebilir...

KdrKryvzglu
22.08.2010, 00:32
Ben Fenerbahçeyi Tarihi bi Hezimete Uğratacağımızı Düşünüyorum.
Paok Maçında 10 kişi kalan rakibi karşısında gördük Fener'i
Bu Sene Fener Deplasmanda Çok Puan Kaybeder..
Ve Sezonun En Zorlu Deplasmanını Ligin Şu Anda En İyi Takımına Karşı Oynayacaklar .
Ezer Geçeriz