PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 2. Hafta | Trabzonspor 3 - 2 Fenerbahçe

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19

İleli
24.08.2010, 01:22
urfada nisani kadikoyde kinayi bugunde dugunu yaptik hayirli ugurlu olsuuuunnn :)...

hüseyin1975
24.08.2010, 01:23
Maci seyrederken cok yoruldum.
Kolay gecmesi gereken macda bile ecel terleri dökdük.
Kacan net Pozisyonlar ve Penalti.
Onurun biraz hatali oldugu Gol.

Ve en kötüsü Glowackinin sakatlanmasi.
Mutlu olmamiz gereken bir günde birsürü sIkinti yahu!

pReN@_61
24.08.2010, 01:24
Gladyatör tez zamanda iyileşmen dileklerimle..

Mustafa ÖZDEMİR
24.08.2010, 01:25
aşklarını anlatmaya gelmişlerdi fenerliler .çok güzel anlattılar...

yorumsuz6117
Teo'nun yerine Niang olsa. :)

TraBz1o61
bu ntv spordakilerin hepsi şerefsiz ya hala liverpool karşısında şansı yok diyorlar hatta ingiltereden trabzon 2-0 galipte gelseydi 100 de 50 olurdu şanslar utanmadan ne koymuşuz ki hala çıkaramıyorlar hahhaa:D:D:D

Barış Burak
bünyamin gerçekten çok şerefszce yönetti.onada bu yakışırdı zaten.

ben anlamıyorum.oyunda çirkeflik yok birşey yok özer gül gibi fair playde geçen maçı nasıl tahrik ediyor ya.lugano hakemin,bizim gözümüzün önünde adamı dirsekledi oyun durmuşken.bilica aynı bilica.

fair playdeydi maçfenerlilere küfür bile edilmiyordu ama o 3 oyuncu bizi delirtti.kulakları çınlar bu akşam.özellikle özerin.

Dogan
Bu maçtan çıkardığımız sonuç: Umut bu takımda sürekli olmalı, öyle yada böyle.

serkanholep
24.08.2010, 01:26
bu arada penaltı doğru kararmıydı arkadaşlar

bana değil gibi geldi

hak yerini buldu bence

Barış Burak
24.08.2010, 01:27
aşklarını anlatmaya gelmişlerdi fenerliler .çok güzel anlattılar...

ama bu sefer beyfendi durdular dimi:) bizde onlara sövmemiş olduk herşey karşılıklı işte böyle.keke oyuncularıda onlar gibi olsaydı

Sefa
Şimdi kötü yorum yaptın işte Mehmet Demirkol. Bilgi sahibi değilsin malesef. Onur'un ilk maçı Fener maçı ve o maçı izlemeni tavsiye ederim.. :)

~UniCef~
- Kimse Kusura Bakmasında Takımı Kazanmasın Diye negatif Etki Yapan Böyle Bi Taraftar Hiçbir Takımda Yoktur herhalde..

- Bağıran arkadaşlara Helal Olsun , Önlerinde Eğiliyorum hepsinin..

Aynen Takim 3-1 önde her kacan golde sanki adamlari gebertlecekler , ayip be , hangi moralle konstare olsun adam?

hüseyin1975
Teo'nun yerine Niang olsa. :)

Teo bugün yine iyiydi bence.
Gol atmasi gerekirdi tamam ama bazen olur sansizliklar.
Topu iyi sakladi, pas alis verisi cok iyiydi.
Sadece ikinci yari 1 Pozisyonda Yattara ile birlikde ikiye bir kalacagi Pozisyonda topu ayagina dolasdirmasina sinirlendim

Mustafa ÖZDEMİR
bu ntv spordakilerin hepsi şerefsiz ya hala liverpool karşısında şansı yok diyorlar hatta ingiltereden trabzon 2-0 galipte gelseydi 100 de 50 olurdu şanslar utanmadan ne koymuşuz ki hala çıkaramıyorlar hahhaa:D:D:D
acıları çok büyük...

Barış Burak
24.08.2010, 01:28

bana değil gibi geldi

hak yerini buldu bence

biz penaltıyı kale arkaısndan gördük.ben ilk sıradaydım.ve gerçekten penaltıydı.değil gibi gözüküyor ama dikkatli bak gökhan colmanın sol ayağına dokunduktan sonra colman sağ ayağı düzgün basabiliyor ama solu basamıyor.gerçekten penaltıydı.

pReN@_61
24.08.2010, 01:28

bana değil gibi geldi

hak yerini buldu bence
Bence penaltı.Pozisyona dikkatle bakın müdahale var.Ve o müdahale sonucu Colman istediği gibi yere basamıyor ve ayakları dolaşıyor dengesini kaybediyor.Penaltı kararı doğru.

hüseyin1975
24.08.2010, 01:29

bana değil gibi geldi

hak yerini buldu bence

Benimde icime sinmedi acikcasi.
Hafif bir dokunma olabilir ama böylede düsülmezki be arkadas:(

Barış Burak
24.08.2010, 01:30
Aynen Takim 3-1 önde her kacan golde sanki adamlari gebertlecekler , ayip be , hangi moralle konstare olsun adam?

ben şahsen colmana biyerden sonra tepki gösterdim.hadi kabul ettik kötü performansı her maç öyle olcak değil ama stattakiler görmüştür.hiç mücadele etmedi bugün.bizde o yüzden tepki verdik.ve mç içindede mücadele etmedi.sadece top ayağındayken koştu

ilhan
24.08.2010, 01:30
Erman Toroğlu ve Ahmet Çakar pozisyon için penaltı ya da değil deseler pek ilgilenmem. Ama Markus Merk bile penaltı dedi. O adam şov yapmaz. Zaten hakemken de yapmıyordu. :) Markus Merk penaltı dedi. O zaman penaltıdır benim için.:)

Tayfun Aydın
24.08.2010, 01:32
bu takım öle bi takım ki bütün taraftarı onları izlerken yanlarında sağlık ekibi olmalı yada hastaneye yakın bi yerde maç izlemek lazım

Bana gel kardeş ev hastaneye 5 dk Gerçi Bursa da n Ağrıya mesafe var biraz ama benim yanımda güvende olursun.

valla ben de alex in frikiğinde ayaklarda boşalma olduyığılıp kalacaktım.

Bayraktaroğlu
urfada nisani kadikoyde kinayi bugunde dugunu yaptik hayirli ugurlu olsuuuunnn :)...

güzel bir tespit...:D

serkanholep
markus dediyse bişey demem

o zaman atamamak daha kötü işte

mashal61
24.08.2010, 01:33

bana değil gibi geldi

hak yerini buldu bence
Cevap verilmiş zaten. Edittt

lazibere
24.08.2010, 01:35
keyif yaparak izleyeceğimiz maç maalesef CALE denen amatör oyuncudan sebep zora girdi, maçı bir arar kaybedebilirdik de... Her zaman söylüyoum o CALE denen amatör asla trabzonspora yakışmıyor, iki golde de kademe hatası yaparak topuzu yıldız yapacaktı,,,

Maç müthüş ti, herşeye rağmen fenerbahçe CALE sayesinde oyuna ortak oldu ve belki de tarihi bir farktan kurtuldu...

Sahanın en iyisi SELÇUK ve YATTARA VE UMUT
en kötüsü CALE ve ALANZİNYO ve COLMAN

UMUT benım her zaman favorimdir, şenol Güneş mükemmel işle ryapıyor, umut'u taraftarın hedef adam olmasından kurtararak oz güvenini yeniden kazanmasını sağladı, ve bu maçta da umut oyuna girid ve maç bize dondü... Onun katkısını görmezden gelenler kör gözle maç seyrediyoradur.. Umut girdikten sonra fenerbahçe ileri çıkamadı...

Sözün özü, Fenerbahçe bi kez daha bize kaybetti...

Glovackı ye üzüldüm, lakın Giray da en az onun kadar başarılı bir stoperdir...

Keleşoğlu
bu arada fenerin kara uşak iyi adam baya iş yapar bu sezon ben çok beğendim

Tayfun Aydın

bu lafları en rahmetli İslam Çupi Aston Villa maçı için demişti Fener e de Caen karşında 3-0 dı sanırım rövanşta kesin tur atlar demişti.Fener 5 yedi bizim ne yaptığımızı hatırlatmaya gerek yok sanırım.En güzelini Şenol Güneş söyledi kendileri için oynayacaklar turu geçerlerse tarihe geçerler geçemezlerse canları sağolsun bence de aynen öyle.

Ceyhun Öncü

dügün mayisda abicim ;)

lazibere
24.08.2010, 01:36
o pozsyona penaltı demeyenın futbol blgisinden şüphe ederim... teması görmeyen gözlük taksın ve ya numarasını ykseltsin

ENGİN ÖZTÜRK
24.08.2010, 01:36
Arkadaşlar saha zemini çok kötü bu arada

Dogan
24.08.2010, 01:37
Ahmet Çakar, Erman Toroğlu ve Markus Merk penaltı diyor, ama tüm türkiye colmana yapılanın penaltıyla alakası olmadığını görüyor. İnsanda az utanma olsa tarihi farktan şans eseri kurtulduğu maçtan sonra penaltının lafını yapmaz. bırakın bu antin kuntin konuşmaları bakalım.

servet nuh
....herkesin övdüğü zamanlarda da söledim...colman bu ağır koşusu,düşünerek pas atması ve fizik güçsüzlüğü ile bizi çok maçta yakacaktır...her maçımızda en yüksek top kaybıyla oynuyor...br notta ceyhun a...ceyhuna vasat bir oyuncu diyordum,100 kere lafımı geri alıyorum...ve artık müthiş bir oyuncu diyorum

Bayraktaroğlu
Başarılı oyuncumuz Ceyhun Gülselam, maçın ardından yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

"Öncelikle zor maç olacağını hepimiz biliyorduk. Goller erken gelince bizim için iyi oldu. İyi bir maç çıkardık. Taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Önümüzde Liverpool maçı var. Ona odaklanıyoruz. Sezon sonu sözleşmem bitiyor. Burada mutluyum. Görüşmeler sürüyor. İnşallah iki taraf için de hayırlısı olur

Mehmet S. Pervan
24.08.2010, 01:38
Fenerde gelişme 3-1 yenmiştik bu sefer 3-2 yendik, gitgide düzeliyor takım :D :D

servet nuh
Ahmet Çakar, Erman Toroğlu ve Markus Merk penaltı diyor, ama tüm türkiye colmana yapılanın penaltıyla alakası olmadığını görüyor. İnsanda az utanma olsa tarihi farktan şans eseri kurtulduğu maçtan sonra penaltının lafını yapmaz. bırakın bu antin kuntin konuşmaları bakalım.
...yüzde 1 trilyon penaltı,buna penaltı değil diyen gitsin akyazıya dolgu olsun...

yorumsuz6117
Şu önümüzdeki Antalya maçını kazasız atlatırsak çok iyi olucak. Ondan sonra Milli maç arası var zaten Glo'da döner o zamana. Liverpool maçından pek bir beklentim yok zaten elenirsek üzülmem kesinlikle bizim bu sene hedefimiz lig olmalı. Bu kadro hem Avrupa hem lig için yeterli değil.

pReN@_61
Penaltı doğru karar arkadaşlar.

saffet61
ceyhunu begenmeyen biri olarak bugün hiç atmadıgı kadar defansın arkasına top attı bu özelligini geliştirmiş baya sevindim onun adına ancak o hantal ve kalas görüntüsü bana güven vermiyor umarım daha iyi olur

Murat Hızal
24.08.2010, 01:39
Allahtan penaltıyı golle sonuçlandıramamışız bunların çenesi hiç kapanmayacktı.

Nianga yapıan hareketin penaltı olduğunu ''zannetmek'' için de şuursuz bir futbol izleyicisi olmak gerekir:)

TraBz1o61
24.08.2010, 01:39
penaltı kararı doğru olmayabilir emin değilim ama o şerefsiz haysiyetsiz hakem takdir haklarını hep fenere verdi allahtan olağanüstü mücadele verdikte yendik feneri yoksa kendi kendimizi atamadıklarımızla yakacaktık

mashal61
24.08.2010, 01:40

Nianga yapıan hareketin penaltı olduğunu ''zannetmek'' içinde şuursuz bir futbol izleyicisi olmak gerekir:)
Niang'a yapılan hareket neydi? Hatırlamıyorum. Neden acaba? :)

servet nuh
24.08.2010, 01:40

Nianga yapıan hareketin penaltı olduğunu ''zannetmek'' içinde şuursuz bir futbol izleyicisi olmak gerekir:)
..aynen öyle ya tam komedi...girayın ince bi şarjı var ama böle penaltı olursa maçlar penaltıdan geçilmez heralde....comana da adam resmen takmış...ne gerizekalı embesil maymun kafalı adamlar varya,inanılır gibi değil

Mehmet S. Pervan
24.08.2010, 01:41
Bu hakem gibi hakemler bizim maça verilmesin, doğru dürüst hakemler verilsin, şampiyon olmazsak ne olayım !

saffet61
24.08.2010, 01:42
..aynen öyle ya tam komedi...girayın ince bi şarjı var ama böle penaltı olursa maçlar penaltıdan geçilmez heralde....comana da adam resmen takmış...ne gerizekalı embesil maymun kafalı adamlar varya,inanılır gibi değil

abi o resimdeki senmisin ya

Mustafa ÖZDEMİR
24.08.2010, 01:43
lig tvde maçın tekrarı var...

servet nuh
24.08.2010, 01:44
abi o resimdeki senmisin ya
hayır ama o adama hastayım :)

mashal61
24.08.2010, 01:45
Bütün emeği geçenlere teşekkürler. Ancak taraftarı yetersiz buldum kısaca.

servet nuh
lig tvde maçın tekrarı var...
..bu maçın tekrarı bile beni yorar aga....sinirden kafayı yemiş haldeyim...az daha kolayı berbat edecektik....

wolf_TS61
Penaltı pozisyonu tam önümde oldu.Net, net ve tekrardan yazıyorum NET penaltıydı.Fenerli futbolcu Colman'ın ayağına dokundu ve Colman adım atıyordu o sırada ayağı havadaydı.Dengesini kaybedip düştü.Kesin olarak temas var orda.Tartışmaya bile gerek yok.
Birde sözüm bizim taraftara hadi organize şekilde tezahürat yapamıyoruz onu geçtim hadi bağırmıyoruz onu da geçtim ama Allah aşkına şu futbolcuların yanlış hareketlerinde şu uğultuyu çıkarmayalım.Adamların sahada verdiği emeğe yazık.Çokmu zor kaçan pozisyondan sonra alkışlayıp destek vermek. Maçtan sonra ne isterseniz yapın ama maç içinde şunu yapmayalım Allah aşkına.Şenol Güneş gibi taraftara her fırsatta teşekkür eden adam bile rahatsız oldu.Yapmayalım şunu Allah aşkına.

saffet61
maçı çok rahat kazanabilirdik ancak erken goller bulmamız takımın geriye yaslanmasına neden oldu.
geçen senede böyleydi erken bir gol buldukmu veya öne geçtikmi geriye yaslanıyoruz maç başındaki performansımızı gösteremiyoruz bu işe şenol hocanın bir son vermesi lazım.

Dogan
24.08.2010, 01:46
Katılmadığım nokta bizimpnelatıya penaltı dememen o pozisyon resmen penaltıydı ayrıca şunuda demek istiyorum Cincon gibi dostum olacağına Fener gibi düşmanım olsun...
Bak buna sonsuza kadar katılırım. Bi de bizim galibiyetimizden nemalanmıyorlar mı, deli oluyorum. Becerip sivası bursayı yeneme, bizim galibiyetlerimizden pay çıkar. yok yaa:)

saffet61
24.08.2010, 01:46
hayır ama o adama hastayım :)

bende hasta oldum acaba bu sinirli haliyle kime tehtitkar bakışlarını yöneltiyor

lazibere
24.08.2010, 01:48
Şu penaltı konusunu kapatın, neyi tartışıyorsunuz, pozisyona itiraz yok, darbe var,, hangi gözle bakıyor millet eyyama gerek yok...Fnerbahçe tarihi bir farktan kurtuldu, yorumcular otursunlar bunu konuşsunlar, Lakin kolay maçı yediğimiz ıkı dandik golle riske sokan CALE ye olan kızgınlığım geçmiyor, O adam bizi çok yaktı gene yakacak...

Daniele
24.08.2010, 01:48
Hababam Sınıfı'ndan bir kesit:

" Biz bu hayatta iki şeyden çekiyoruz. Bir Mahmut hoca iki Trabzonspor. "

:)

only ts
24.08.2010, 01:49
marcus berk mıdır merk mıdır herneyse anladınız siz onu o da penaltı dedi colmanın pozisyonuna

saffet61
bu tv8 deki bizim stadyum denen program ne kadar gereksiz boş program ya

Paksoy
bu arada taraftar atmosfer kötüydü, boş yerler vardı,:(:(

ertuuu
Bak buna sonsuza kadar katılırım. Bi de bizim galibiyetimizden nemalanmıyorlar mı, deli oluyorum. Becerip sivası bursayı yeneme, bizim galibiyetlerimizden pay çıkar. yok yaa:)

çok doğru söyledin.
bundan mütevellit ben her zaman gs ve bjk yi daha bir ezik görürüm...

yigits
24.08.2010, 01:50
Bu arada bu Niang domuzu ligde çok iş yapacak.

Paksoy
24.08.2010, 01:50
bu tv8 deki bizim stadyum denen program ne kadar gereksiz boş program ya
denyolar kör dövüşü yapıyorlar, salak herifler

Sefa
24.08.2010, 01:51
Fenerin ilk golünden sonra Ligtv spikeri Ertunç Öner şimdi Şenol Güneş düşünsün derken neyi kastetti anlayamadım ama hala düşünüyor mu kendisi merak ettim.

Murat Acar
24.08.2010, 01:52
Devir değişti artık ancak bizim galibiyetlerimizle nemalanacak zavallı avrupa fatihi cinconlular :)) doktor fazla üstlreine gitmeyin dedi :)

mashal61
Maç boyunca kaçan pozisyonlar kadar taraftara kızdığımı hatırlıyorum. Sinirden karnıma ağrılar girdi. Şu takıma destek olalım yahu, mesela çok mu zor pozisyon kaçınca alkışlamak. Üstelik takım skor olarak öndeyken.

Keleşoğlu
tv 8 de 96daki maçı veriyor

Burçak
Teşekkürler Trabzon!

23 Ağustos 2010 Pazartesi günü Trabzon Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda Trabzonspor ile oynadığımız Spor Toto Süper Lig 2. Hafta Karşılaşması öncesi adeta tabular yıkıldı diyebiliriz. Öncelikle İstanbul'dan otobüs ve uçakla maça gelerek bizimle birlikte hareket eden tüm üyelerimizi ve taraftarlarımızı karşılayan Trabzonlu Gençler grubu liderleri ve üyeleri daha sonra Trabzon'un Faroz semtinde iftar yemeği verdiler. Topluca yenilen iftar yemeğinin ardından Trabzonsporlu taraftarlarla aynı otobüslerle stadyuma gittik. Trabzonlu Gençler grubu liderleri ve üyeleri stadyuma girene kadar bizlere eşlik ettiler. Maç esnasında beklenenin aksine tribünlerde herhangi bir olay çıkmadı. Maç bitiminde yine aynı şekilde Trabzonlu Gençler grubu liderleri ve üyeleri tarafından stadyumdan havalimanı ve şehir çıkısına kadar yolcu edildik. Samimi bir misafirperverlik örneği göstererek bizleri onore eden başta Trabzonlu Gençler grubu liderleri ve üyeleri olmak üzere tüm Trabzon halkına Genç Fenerbahçeliler olarak bir kez daha teşekkür ederiz. Kısmet olursa bizlerde Kadıköy'de oynanacak olan maçta kendilerini en güzel şekilde ağırlayıp, misafir edeceğiz.

Saygılarımızla,

Genç Fenerbahçeliler

Sefa
TV8'in 96'daki maçı vermesindeki amacı merak ediyorum. Faik Çetiner çok mu acıttı ?

TraBz1o61
Katılmadığım nokta bizimpnelatıya penaltı dememen o pozisyon resmen penaltıydı ayrıca şunuda demek istiyorum Cincon gibi dostum olacağına Fener gibi düşmanım olsun...

kim derse desin arkadaş ben fenerbahçelileri seviyorum ve takımlarına saygı duyuyorum ve tr nin en büyük derbiside trabzon fenerdir bu maçları sky da yayınlanması lazım galatasarayı her sene fenerle oynayacağı zaman şişiriyorlar fener yerleştirip gönderiyor o ne maçtı öle ya kocaelide kahvede rahat 250 kişiydik nefesim tutuldu allah razı olsun trabzonumdan fenerbahçeyide tebrik ederim son olarakta niangın pozisyonu emin değilim penaltı olabilir ama maç başıdan sonuna kadar takdir haklarını fenerden yana kullandığı pozisyonlara sayın elimizden almaya çalıştı maçı ama allah bu sefer yardım etti fark kaçtı allah böle iki yüzlü şerefsiz hakemleri ıslah etsin bide bu maçtan alacağı parayla çocuklarına rızık götürecek haram olsun

cellchook
maçın adamı kaybetmelerine rağmen niang'dı.FB'ye cok mac kazandırır.FB bence ıyı takım yapmıs.
ankaragucu ve fb engelını ılk maclarda asmak bence buyuk avantaj.

colmanın mental sorunları var cok bellı acaba parayla ılgılı ıyılestırmeden donuldu dıye mı boyle yapıyor bılemıyorum.
ceyhun pas atmayı hala ogrenemedı.
yattara bugun sadece hucumda vardı.
glowackı son yıllarda gordugum en ıyı stoper.
Umut bu takımda her zaman oynar.
Jaja bence alanzınhonun sonu olur.

Mustafa ÖZDEMİR
24.08.2010, 01:53
hangi maçı izledin sen :D...

Bayraktaroğlu
haramilerin saltanatı yıkılıyor...

Tsikopat61
maçı çok rahat kazanabilirdik ancak erken goller bulmamız takımın geriye yaslanmasına neden oldu.
geçen senede böyleydi erken bir gol buldukmu veya öne geçtikmi geriye yaslanıyoruz maç başındaki performansımızı gösteremiyoruz bu işe şenol hocanın bir son vermesi lazım.

Aklima 2-0 dan 3-2 kaybettigimiz BJK maci geldi mac 2-1 olduktan sonra..Neyse ki ileri kademe aliyoruz..En azindan artik psikolojik olarak her maci kazanabilecegimize inanci var herkesin..Liverpool maci dahil..

arifemre
24.08.2010, 01:54
fenerli arkadaslariniza mujdeli haberi verin.
muhtemelen bu sene bizle maclari yok. bi dort bes ay rahat uyusunlar :)

Ömer TOPAL
Teşekkürler uşaklar......

Keleşoğlu
ulan rüştü ulan rüştü

saffet61
denyolar kör dövüşü yapıyorlar, salak herifler

bu kadar gereksiz ve boş bir program görmedim...
sadece bagırışıyorlar

Murat Altun
24.08.2010, 01:55
Yavsaklar ne zaman fenevi ywnsek 96 dakimaci yayinliyorlar

servet nuh
maçın adamı kaybetmelerine rağmen niang'dı.FB'ye cok mac kazandırır.FB bence ıyı takım yapmıs.

colmanın mental sorunları var cok bellı acaba parayla ılgılı ıyılestırmeden donuldu dıye mı boyle yapıyor bılemıyorum.
..bu maçta ceyhuna bişey denirmi kardeş ya...adam sahanın yıldızıydı...

Keleşoğlu
şerefsiz bunlar ya bu maçı vermesinin altında kesinlikle art niyet var

abbas
24.08.2010, 01:56
öncelikle trabzonsporu ve trabzon halşkını bizi haklarıyla yendikleri için tebrikler ederim maça gelince üstün taraf trabzonspordu çok gol kaçırdınız
daha farklı olabilirdi ama burdaki tsli arkadaşlar hakem bizi doğrdaı desede
tür türkşiye nianga yapılanın pen altı olduğunu ve colmana yapılanın penaltıyla alakası olmadığını gördü
burda bazı arkadaşlar fenere öfke kusmuşlar ama artık bu öfkeniz karşılıklı değil trabzona karşı bizim nefretimizi adam gibi adam şenol güneş
ve değerli başkanınız sadri şener yıktı gerçekten antuda bile şampiyonluğumuz kaybedildiği maçta gerek kup gerkse bu günkü maçtan sonra bile yazılanları okuyabilirsiniz trabzona saygımız arttı
ha geçmiş derseniz cem papila oldu evet suçluyuz bu konuda ama asla bu tek tarflı değil siz tsli kardeşlerimizde biz samsunla oynarken daha 30 dakika içerisnde 4 gol yemenizi unutmayın atay aktuğ zamanında yapılan gs yandaşlığı anti istanbul denmesine rağmen yapılan gs ile işbirliği fb ts arasını iyice açtı ama şimdi trabzon adam gibi adam başkanı tekniktröktörüyle türkiyenin saygısını kazandı inş liverpoolu elersiniz
yemin ederim bunu fenerbahçelierin %95 istiyor antuya bakın ne demek istediğimi anlarsınız zamanında karşılıklı hatalar oldu ama artık düşmanlık yok emn azından bizim tarımızda kin yok bu böyle biline trobzona başarılar

niang ın pozisyonunda niangın ellerinide birazcık takip edersen bu mücadelenin tek taraflı olmadığını dolayısıyla penaltı için çok ucuz kaçacağını görürsün dostum. colmanın pozisyonundaysa arkadan müdahale var. g.gönül arkadan temas ediyor ve colmanı düşürüyor. buda bütün spor programlarında söylenildiği üzere tartışmasız penaltıdır.
avrupa kupalarına gelince bende her daim türk takımlarının başarılı olmasını istiyorum. bu bu sene olmadı kendimi bildim bileli böyleydi....

Paksoy
hangi maçı izledin sen :D...
üst köşelerde boş yerler vardı, bu espride bayatladı

Emre Bekar
96 daki maçı göstetiyorlar ve çok enteresan bizim ilk golümüzü göstermiyorlar.sadece fenerin 2 golü

Murat Acar
Şu penaltı konusunu kapatın, neyi tartışıyorsunuz, pozisyona itiraz yok, darbe var,, hangi gözle bakıyor millet eyyama gerek yok...Fnerbahçe tarihi bir farktan kurtuldu, yorumcular otursunlar bunu konuşsunlar, Lakin kolay maçı yediğimiz ıkı dandik golle riske sokan CALE ye olan kızgınlığım geçmiyor, O adam bizi çok yaktı gene yakacak...
Gollerde Cale kadar serkan ve Onurda da suç var Sadece Cale'ye yüklenmek haksızlık adam sol kanatta tek başına oynuyor Serkan o pası verdirmese Sorun olmazdı Ne zamanki Umut Sola geçti adamalrın sağı durdu bilmem farkedebildinizmi o yüzden Cale ye bence fazla yüklenmemek gerek ayrıca ikinci yarı başında 3 net pozisyon ve bir penaltı kaçıran takımda biziz Oyun bir bütün ve bu yüzden isimleri deşifre ederek oyuncularımızı germenin doğru olmadığını düşünüyorum.Bence bu skor bize yeter Önümüzdeki maçlar için artı bir motivasyon oldu.Tek üzüldüğüm konu glo'nun sakatlanması...

Mustafa ÖZDEMİR
Yavsaklar ne zaman fenevi ywnsek 96 dakimaci yayinliyorlar
hangi kanal...

only ts
24.08.2010, 01:57
tek sevdiğim istanbul takımı fenerbahçeyi yenmek güzeldi. eskiden kalma düşmanlığımız var ama bu düşmanlık hiç bir zaman cincona olan 8taşa olan düşmanlık kadar olmadı. ben buna inanıyorum. fener bizim düşmanımızdı dolayısıyla bizi şampiyonluktan etmesi normal ama kardeş dediğimiz cinconlar bize burda 4 attı şampiyonluktan etti gitti feneri şampiyon yaptı. fenerbahçeyi seviyorum onlarda bizi sevsinler bizden kimseye zarar gelmez.

ve bir fenerlinin fanatiğe attığı yorum :

trabzon gercekten cok sağlam bir takım bu sene sampiyonluğun en büyük faworisi FB ile ;) 8taslılar we 6sliler ewet biz trabzona yenildik bizi yendiler ama bu TRabzon emin olun sizleri de cok rahat yener bizim kadar mücadele bile edemezsiniz :D

not : direk alıntı yaptım hiç bir ekleme yok.

gerenimo
iki liverpol maçı arasında bir derbiyi, son dakikaya kadar mücadele ederek kazanan bu oyunculara bu hoaya teşekkür edecek yerde, ona buna giydirme gayreti saçmalamaktan başka bişey değil.
şu takımı bi sevin bi taktir edin. ayırmadan, ama demeden, o hariç demeden. yazıktır verilen bunca emeğe mücadeye.

abbas

Ceyhun un 2. goldeki asistini süper ligde nadir topçu atabilir.

Mustafa ÖZDEMİR
24.08.2010, 01:58
yeni yapılan tribünler sayesinde avni akerin ambiansı tvden daha güzel gözüküyor...

mashal61
Bugün galip geldik.

Ama İst. basını böyle düşünmüyor. Onlara göre fener mağlup oldu.

Bence bizim için avantaj.

Oruç
3-2'lik haklı galibiyetin yaşandığı bir gecede 96'yı hatırlatmanın ne faydası var ?

L'pool maçı öncesi moral mi verilmek isteniyor yahut Trabzonspor taraftarı yeterince sevinmesin mi istiyorlar ?

Sıktı bu 96 muhabbeti artık.

cellchook
..bu maçta ceyhuna bişey denirmi kardeş ya...adam sahanın yıldızıydı...

cok ıyı oynadı ama pas yapabılse dunya yıldızı olur.Ben hala satılması taraftarıyım.Hıc ılerleme kaydedemıyor...Hep defansıf hep 3 pastan 2 sı zor paslar.

cellchook
24.08.2010, 01:59
Ceyhun un 2. goldeki asistini süper ligde nadir topçu atabilir.

farklı dusunuyorum bence kotu pas-ıyı kosu oldu.Lugano hamle yapsa gol olmazdı.Luganonun hatasından attık golu.

servet nuh
24.08.2010, 02:01
cok ıyı oynadı ama pas yapabılse dunya yıldızı olur.Ben hala satılması taraftarıyım.Hıc ılerleme kaydedemıyor...Hep defansıf hep 3 pastan 2 sı zor paslar.
....tam tersi bence ceyhun sürekli ilerleme kaydediyor...orta sahamızın sağlam görünmesinde en büyük pay ceyhunda...ceyhun değil ama colman satılırsa hiçbirşey demem

Orhan Kahraman

iyiki senin demenle yapılmıyormuş klüpte işler ne mutlu bana...

cihayan
iki liverpol maçı arasında bir derbiyi, son dakikaya kadar mücadele ederek kazanan bu oyunculara bu hoaya teşekkür edecek yerde, ona buna giydirme gayreti saçmalamaktan başka bişey değil.
şu takımı bi sevin bi taktir edin. ayırmadan, ama demeden, o hariç demeden. yazıktır verilen bunca emeğe mücadeye.

Dogru soze ne denir....

Erdem Keser
Kancık Tv 8 96'daki maçı gösterdi.Tesadüfe bak ki Abdullah'ın attığı golü gösterme gereği bile hissetmediler.Ne acı darbe vurmuşuz adamlara son 3 maçta ki, içlerinden atamıyorlar.

cellchook
24.08.2010, 02:02
iyiki senin demenle yapılmıyormuş klüpte işler ne mutlu bana...

allah mutlulugunu daım etsın.

Sefa Murat Dokuz
24.08.2010, 02:03
Niang çok iyi transfer bence. Boğa gibi adam almışlar.

yorumsuz6117
24.08.2010, 02:03
Sonunda Burak'sız bir maç izleyebildik. Umarım bundan sonrada hep izleriz. :)

Mustafa ÖZDEMİR
24.08.2010, 02:04
Kancık Tv 8 96'daki maçı gösterdi.Tesadüfe bak ki Abdullah'ın attığı golü gösterme gereği bile hissetmediler.Ne acı darbe vurmuşuz adamlara son 3 maçta ki, içlerinden atamıyorlar.
biz onları yendikçe o günlere sevinsinler ...

saffet61
tv8 deki gösterilen maçı canlı zanneden bir grup fb taraftarı galibiyeti bagdat caddesinde horonla ve kolbastı ile kutladı..

insanlık namına birileri bu taraftarları durdursun

bekir61

aynen katiliyorum

A.T.R
Mehmet Demirkol Colma için Trabzon'un en iyilerinden di dedi ama kendisine katılamayacağım. Maalesef bugün gözbebeğimiz Colman eskiye oranla berbattı denebilir. Ve Hatta onun bu kötü oyunu Cale'yi de hızar ağzına verdi. Sol önde Cale'ye yardım etmesi gerekiyordu ama bunu yapmadığı için 2 gol de Cale'nin kanadından geldi ve pek çok kişiye Cale'ye şarlama fırsatı verdi ama Cale sanıldığı kadar da kötü değildi yerinde. Bir de ilk golde Glowacki'nin hatası büyük tü ama hemen ardından 3. golümüzü atarak durumu telafi etti.
2. Yarı gol atamamamıza rağmen oyunu ilk yarıya göre daha iyi tuttuk hatta net 3,5 gol atabilirdik bu yarıd da . Teo'nun 1,5, Yattara'nın 1 pozisyonu ve en önemlisi Colman'ın atamadığı penaltı. Bunlar gol olsa bugün Fenev Paok karşısına " BO(A)K gibi çıkardı biz de yıllarca F6 muhabbeti yapardık :)
Sonuç olarak galibiyet keyfi PAHA BİÇİLEMEZ. Bu Fenev bize karşı artık GS nin onlara karşı yenilme psikolojisi ile sahaya çıkması demektir. 1-2 maç daha Fenev'i yenersek Fenev bize karşı titremeden sahaya çıkamaz artık.

Herşey güzel de inşallah bazı arkadaşlarımız ve saygı değer hocamız bu ALANZİNHo'nun bu takımın direkt oyuncusu olamayacağını görmüş olmasını dilerim. Ve bundan sonra kadromuz:

ONUR
SERKAN -GLO (İYİLEŞİNCE)-EGEMEN-CALE
YATTARA-SELÇUK-COLMAN-UMUT
JAJA
TEO

Olsun.

Bence en güzel kadro bu olur.

cihayan
Yahu el insaf Ceyhun ilerlemedi demek ne demek. Bu yil Bursa, Liverpool ve bu macta super oynadi. Ankaragucu macinda yine eski hatalarini yapmaya baslayinca aman istikrarli olamiyacak mi derken su anda en buyuk kazanclarimizdan biri oldu. Bu yil az transfer yaptik ama Ceyhun, Yattara, Teo bizim icin gercek kazanclar su anda ve bu yil icin elimizi cok guclendiriyorlar...

yorumsuz6117
Sahanın en çok koşan futbolcusu Teofilo dedi maç sonu ligtvde spiker.

arifemre
24.08.2010, 02:05
Niang çok iyi transfer bence. Boğa gibi adam almışlar.

malesef ayni fikirdeyim. cok mac alir bu adam

Doğan BULAT
24.08.2010, 02:05
trabzonuma handikap oynamıştım.. 1 gol yüzünden 138 liradan oldum.. ula Colman atsaydın o penaltıyı:D

ertuuu
24.08.2010, 02:07
malesef ayni fikirdeyim. cok mac alir bu adam

sivasa,antepe gitsin bakalım, görüruk...:)

servet nuh
Mehmet Demirkol Colma için Trabzon'un en iyilerinden di dedi ama kendisine katılamayacağım. Maalesef bugün gözbebeğimiz Colman eskiye oranla berbattı denebilir. Ve Hatta onun bu kötü oyunu Cale'yi de hızar ağzına verdi. Sol önde Cale'ye yardım etmesi gerekiyordu ama bunu yapmadığı için 2 gol de Cale'nin kanadından geldi ve pek çok kişiye Cale'ye şarlama fırsatı verdi ama Cale sanıldığı kadar da kötü değildi yerinde. Bir de ilk golde Glowacki'nin hatası büyük tü ama hemen ardından 3. golümüzü atarak durumu telafi etti.
2. Yarı gol atamamamıza rağmen oyunu ilk yarıya göre daha iyi tuttuk hatta net 3,5 gol atabilirdik bu yarıd da . Teo'nun 1,5, Yattara'nın 1 pozisyonu ve en önemlisi Colman'ın atamadığı penaltı. Bunlar gol olsa bugün Fenev Paok karşısına " BO(A)K gibi çıkardı biz de yıllarca F6 muhabbeti yapardık :)
Sonuç olarak galibiyet keyfi PAHA BİÇİLEMEZ. Bu Fenev bize karşı artık GS nin onlara karşı yenilme psikolojisi ile sahaya çıkması demektir. 1-2 maç daha Fenev'i yenersek Fenev bize karşı titremeden sahaya çıkamaz artık.

Herşey güzel de inşallah bazı arkadaşlarımız ve saygı değer hocamız bu ALANZİNHo'nun bu takımın direkt oyuncusu olamayacağını görmüş olmasını dilerim. Ve bundan sonra kadromuz:

ONUR
SERKAN -GLO (İYİLEŞİNCE)-EGEMEN-CALE
YATTARA-SELÇUK-COLMAN-UMUT
JAJA
TEO

Olsun.

Bence en güzel kadro bu olur.

Yahu el insaf Ceyhun ilerlemedi demek ne demek. Bu yil Bursa, Liverpool ve bu macta super oynadi. Ankaragucu macinda yine eski hatalarini yapmaya baslayinca aman istikrarli olamiyacak mi derken su anda en buyuk kazanclarimizdan biri oldu. Bu yil az transfer yaptik ama Ceyhun, Yattara, Teo bizim icin gercek kazanclar su anda ve bu yil icin elimizi cok guclendiriyorlar...
...aynen katılıyorum...teo hariç...teo dan hiç ümitli değilim,bu fiziki güçsüzlüğü ile bizim ligde iş yapmaz gibime geliyor,,,inşallah yanılırm

saffet61
arkadaşlar antalyanın ardından kimle oynuyoruz

karaman6106
24.08.2010, 02:08
ben hakeme takıldım...ince ince fenere çalıştı...sarı kartlar, atak yapamayan fenevi faullerle ileri taşımalar...

Mustafa ÖZDEMİR
Sahanın en çok koşan futbolcusu Teofilo dedi maç sonu ligtvde spiker.
en çok koşan özerdi...

ertuuu
ceyhun iyi de,
ben colman ın yerine daha ne oynayacağı belli bir adam olsun isterdim.
yetenek,potansiyel yüksek tamam da.
hani 4 maçtır pasif...

Oruç
keyif yaparak izleyeceğimiz maç maalesef CALE denen amatör oyuncudan sebep zora girdi, maçı bir arar kaybedebilirdik de... Her zaman söylüyoum o CALE denen amatör asla trabzonspora yakışmıyor, iki golde de kademe hatası yaparak topuzu yıldız yapacaktı,,,

Maç müthüş ti, herşeye rağmen fenerbahçe CALE sayesinde oyuna ortak oldu ve belki de tarihi bir farktan kurtuldu...

Peki Cale neden ikinci yarı kötü oynamadı ? Neden ilk yarıdaki gibi Febeliler oradan pek fazla gelemedi ?

Önünde oynayan adam "oynadı" diye olmasın sakın ?

Alanzinho gibi birini oynatırsan savunmada daima eksik kalırsın. İki kere iki dört.

Hücumda bir şey yaptığı da yok hani. Oysa Yattara ilk yarıda hücümda etkili olduğu için sağdan hiç gelemedi adamlar. Bunlar tesadüf olamaz dimi ? Üstelik Yattara savunma yapan biri de değil. O'nun savunması "adam gibi" hücumunu yapmak ki o da ilk yarıda fazlasıyla yaptı.

Sefa
Şu Bünyamin Gezer'in Ağa tavırlarına acayip kıl oldum. Sanki topçular babasının uşağı kendini bi mok zannediyor. Topçu olsam valla osn dakkalarda S.G der çıkardım dışarı.. :)

Çakıroğlu İhsan
Markus Merk bizim penaltı pozisyonuna penaltı kararı mı vermiş acaba?

Burçak
Yara olmaya başladı bu trabzon bizde ha yeter artık yafacede bi yorum :)

Hüseyin Çümen
24.08.2010, 02:09
Rıdvan Trabzonun rotasyonu yok dedi bi oyuncu sakatlansa yerine koycak adam yok falan dedi gerizekalı defans için haklı ama ortasahada bidünya varyasyon yapabilicek nadir takımlardanız

aldığımız jjaja yada ii değil gibi bişeyler dedi :)
üzülüyor adam neapsın

Mustafa ÖZDEMİR
24.08.2010, 02:09
arkadaşlar antalyanın ardından kimle oynuyoruz
sivasspor...

only ts
24.08.2010, 02:10
niang gerçekten iyi bir topçu. adam yere düşmüyo istemedikçe. aslında bizede öyle sağlam duran vücutlu bir golcü lazım:rolleyes:

Sefa
24.08.2010, 02:10
Markus Merk bizim penaltı pozisyonuna penaltı kararı mı vermiş acaba?
Penaltı kararı doğru dedi.

Bayraktaroğlu
24.08.2010, 02:11
ahhhh Trabzon ahhh yaktın bizi...yav şu takıma bir türlü şansımız tutumuyor....biz zaten hayatta iki şeyden çekiyoruz bir mahmut hoca birde TRABZONSPOR...:):):) herkes haddini bilecek...saltanat yıkılıyor... hep beraber antuya bu güzel repliği atalım...

Burçak
24.08.2010, 02:11
sivasspor...
oooovvvv + 18 :D

spormania
24.08.2010, 02:12
Maçın adamı bu gece sözleşmesi uzatılması gereken SELÇUK İNAN'DI...

saffet61
Rıdvan Trabzonun rotasyonu yok dedi bi oyuncu sakatlansa yerine koycak adam yok falan dedi gerizekalı defans için haklı ama ortasahada bidünya varyasyon yapabilicek nadir takımlardanız

üzülüyor adam neapsın

bunamaya başladı rıdvan.

maçın 11 i dışında umut,jaja,burak hücüm olarak
defansif olarak giray,barış ataş,cora,tolga
daha 18 in dışında gabriç,engin,barış m.
11 e girse sırıtabilecek oyuncumuz:ferhat,sezer,bora başkada yok

abbas
sivasa,antepe gitsin bakalım, görüruk...:)

katılıyorum. süper ligdeli insan azmanı defanslarla bi tanışsın bakalım. ama süper top saklıyor. kaliteli adam lafımız yok. güize faciasından ders almış febe...

lazrail8989
Gollerde Cale kadar serkan ve Onurda da suç var Sadece Cale'ye yüklenmek haksızlık adam sol kanatta tek başına oynuyor Serkan o pası verdirmese Sorun olmazdı Ne zamanki Umut Sola geçti adamalrın sağı durdu bilmem farkedebildinizmi o yüzden Cale ye bence fazla yüklenmemek gerek ayrıca ikinci yarı başında 3 net pozisyon ve bir penaltı kaçıran takımda biziz Oyun bir bütün ve bu yüzden isimleri deşifre ederek oyuncularımızı germenin doğru olmadığını düşünüyorum.Bence bu skor bize yeter Önümüzdeki maçlar için artı bir motivasyon oldu.Tek üzüldüğüm konu glo'nun sakatlanması...
kesınlıkle katılıyorum caleye yuklenmeye gerek yok ılk yarı önünde colman vardı alanzinho vardı zaman zaman o yüzden ordan geldiler 2.yarı pozisyon bile vermedik ordan colmana yuklenıyorsunuz ama adam ne zaman orta sahanın ortasına geçse pozisyon üstüne pozisyon buluyoruz bugünkü maçta da çok açık görüldü bu da

hay1699
24.08.2010, 02:13
gozume takilanlar:

- Umut geri donuyor :)
-Hakeme sallayan arkadaslarin aksine, bence guzel yonetti bunyamin
-niang ve stoch saglam topcular, fener icerden karismazsa iyi takim olur

Mustafa ÖZDEMİR
24.08.2010, 02:13
ahhhh Trabzon ahhh yaktın bizi...yav şu takıma bir türlü şansımız tutumuyor....biz zaten hayatta iki şeyden çekiyoruz bir mahmut hoca birde TRABZONSPOR...:):):) herkes haddini bilecek...saltanat yıkılıyor... hep beraber antuya bu güzel repliği atalım...
ziyaretçi girişleri engellenmiş yine:D...

saffet61
24.08.2010, 02:14
erdal abi onlinemi ya onun nacizane yorumlarını almak isterim

EmreYavuz61
24.08.2010, 02:15
heytt be uşaklar helal olsun...bu yolun sonu şampiyonluk...

levithan69
24.08.2010, 02:16
Maçın en kritik anı alanzinhonun çıkarılıp umutun girmesiyle maçta dökülen sol tarafın düzelmesiydi.

U.Sadıkoğlu
24.08.2010, 02:19
Sinan Engin kadar salak bir adam olamaz. Herkes dalga geçiyor bu dangalakla. Resmen kahvehane muhabbetine döndü. Senin kadron benim kadromu yenemez. Tam bir salak, tam bir ahmak.

Maçın en kritik anı alanzinhonun çıkarılıp umutun girmesiyle maçta dökülen sol tarafın düzelmesiydi.

Kesinliklee katılıyorum hoca yine hamlesini yaptı gerçekten kendisine çok şey katmış agücü maçında 2 değişiklikle maçı aldı bugünde o hamle ile oyunu dengede tuttu ve bizi üstün oynatmasını bildi..

levithan69
24.08.2010, 02:20
beşiktaş bu arada müthiş hamle yapmış ve sorunlu bölgesine türk olan aurelioyu almış.bi de klose ve robinhoyu alıp tabatayı da defederlerse önlerinde fener bile duramaz.şuna üzülüyorum,bi takım kurduk adam gibi ama bu sene diğer istanbul takımlarında güçlü.bizim takım koca seneyi kaldırmaz.sert ve agresif topu iyi kullanan bir orta saha,bir forvet şartmış takıma.jaja yanlış transfer mevki belli değil.forvet mi ortasaha mı.ne yazıkki ikiside de değil.bu arada aslanım umut.

pReN@_61
24.08.2010, 02:21
Bu ne güzel bir yorumdur:alkış:Teşekkürler.

Mehmet S. Pervan
24.08.2010, 02:23
Ben Niang'ı beğendim, açıkçası sonunda adam gibi bir forvet almışlar.

Bu arada Glowacki kaç hafta yokmuş ?

Dogan
24.08.2010, 02:23

üzülüyor adam neapsın
Rotasyonumuz yok, gayet haklı. orta sahada selçuk-colman-ceyhundan biri sakatlansa yerine oynatacak adamın yok. hücum hattı dışında yedeklerimiz hep idarelik yedekler.

Jaja'ya da iyi değil demedi, sadece bu alanzinhonun olduğu takımda halen süre alamadıysa trabzonsporun aradığı adam değildir demek ki dedi. Niang iki güne oyuna girdi fenerde. Bu benim de kafamı kurcalıyor. Bu takımın santraforu niang olsa açık ara şampiyon oluruz.

Orhan Kahraman
24.08.2010, 02:24
maçın tekrarını izliyorum da colman benim gördüğüm kadar kötü değilmiş ya iyi oynamış denebilir.

LaZ_KoPaT
guzel mac oldu farka gideriz dedim ama olmadi olsun takim iyiydi caleye fazla yuklenmeye gerek yok zaten golden sonra selcuk benim yardim etmem lazimdi diyerek ozur diledi ben onura takildim acikcasi ikinci golu yemesi beni uzdu beklemezdim ondan boyle bir gol yemesini ama olsun nazarligi olsun bu golde ilk golde yapacak biseyi yoktu zaten. yattara ikinci yarida kacirdigi gol disinda iyiydi 2 averajli galip olsaydik cok daha guzel seyler izleyebilirdik yattaradan. velsahil guzel mac oldu bizim oldu 3 buyuklerin kaybettigi haftada bu galibiyet ekmegimize bal oldu

mashal61
Altı üstü feneri 2. haftada sıradan bir lig maçında yeniyoruz. Bu havai fişekler niye?!

pReN@_61
24.08.2010, 02:27
Rotasyonumuz yok, gayet haklı. orta sahada selçuk-colman-ceyhundan biri sakatlansa yerine oynatacak adamın yok. hücum hattı dışında yedeklerimiz hep idarelik yedekler.

Jaja'ya da iyi değil demedi, sadece bu alanzinhonun olduğu takımda halen süre alamadıysa trabzonsporun aradığı adam değildir demek ki dedi. Niang iki güne oyuna girdi fenerde. Bu benim de kafamı kurcalıyor. Bu takımın santraforu niang olsa açık ara şampiyon oluruz.
Ne çabuk attık habu Teo'yu yabana..Yapmayın ALLAH aşkına.

EmreYavuz61
24.08.2010, 02:27
Altı üstü feneri 2. haftada sıradan bir lig maçında yeniyoruz. Bu havai fişekler niye?!

bencede fazla gerek yoktu açıkçası biz böyle yaptıkça bu sefer diğer takımlar feneri yendiler bu kadar seviniyolar felan diyorlar halbuki fener bizden büyük bir takım değil ama ben bunu bu seneki iyi havaya bağlıyorum.açıkçası sıradan bir maç sonrasıda bunları görürsem şaşırmam.

-bide şey sorayım-... 76 hesabı nedir ? :) merak ettim..

Bahattin Aydın
24.08.2010, 02:28
Bu mutluluk hiçbişeye değişilmez face bi febelinin yorumu :D

zaten belliydi bize koyucakları kacınılmaz sona yakalandık her zaman da koyuyolar haci ya nedir trabzondan cektiğimiz a..
yaklaşık bir saat önce ·

FC-ST-PAULI-61
24.08.2010, 02:28
en az 3 tane atariz demistim

Cyzio
24.08.2010, 02:29
Maçın tamamını televizyondan canlı olarak seyrettim. Tesbitlerim kısaca şöyle:

1-) Maça iyi başladık ve uzun müddet bizim kontrolümüzde gitti (+).

2-) Teofilo'nun ilk dakikalardaki atağı (bana göre) yanlış off-side'la kesilmeseydi çok daha erken öne geçebilecek, Teo da daha moralli olabilecekti (+).

3-) Yediğimiz golden hemen sonra gol atmamız çok güzel. Moral bozukluğu yaşamadığımızı gösteriyor (+).

4-) Kaleci daha topu görmeden 3 gol atmamız çok şahane oldu (+).

5-) 3-1'den sonra pilimiz inanılmaz bir şekilde bitti. Daha doğrusu maç kafamızda bitmişti (-).

6-) Onur ilk defa bir maçta 2 gol yedi, daha kötüsü hatalı gol yedi (-).

7-) Buna rağmen ikinci yarıya golle başlayabilirdik (+). Teofilo'ya yakışmadı (-).

8-) Sol tarafımız çok aksıyor. Son iki maçta buradan 3 gol yedik. Tedbir şart (-).

9-) Colman'ın kaçırdığı penaltı Mert'e resmen moral oldu ve kendisine güveni geldi (-).

10-) En kötüsü, skor olarak belki ama oyun olarak 90 dakikayı çıkaramadık. Liverpool maçında bu duruma düşersek ve maç uzatmalara giderse, yerlerde sürünürüz (-).

11-) Glowacki'nin sakatlığı inşaallah ciddî değildir. Yoksa Liverpool maçında (Allah korusun) kevgire dönebiliriz (-).

12-) Şenol Güneş Jaja'yı oynatmayı ne zaman düşünüyor (-)?

Netice:

1-) Kazanan haklıdır.

2-) Bu futbolla şampiyon olunmaz.

.

Keleşoğlu
24.08.2010, 02:29
glowacki iyileşene kadar kadromuz;

***********onur****************
serkan-----giray-----egemen----cale
yattara----selçuk----colman---gabriç(engin)
--------------jaja---------------
---------teofilo(umut)---------------

maçı tutmakmı istiyorsun al jaja yı kenara koy ceyhunu selçuk'la colman'ın arkasına fıstık gibi kadro :)

alanzinho bu oyunla bu takıma zor girer

yigits
24.08.2010, 02:30
Rıdvan Teo için de çok olumsuz şeyler söylemişti daha geldiğinin 2-3. haftasında.Bırakın o konuşsun eğer olumsuzsa zaten iyi adam aldık demektir bu! :)

Anıl Caner
Çok iyi oynayan oyuncularımız var, kötü oyuncularımız da var.

Ancak 2. lig maçımızı da Umut'un oyuna girmesi sayesinde kazandık. Bu Umut olağanüstü oyuncu olması sebebiyle değil, takımın tam anlamıyla ona ihtiyaç duyuyor olmasıyla alakalı.

Hiç bir şeyi değiştirmese Cale'yi oyuna sokuyor, aksayan sol kanadı çalıştırıyor ve Teo'ya nefes aldırıyor.

Ayrıca koşular ve alan açma konusunda Teo ile birlikteyken çok iyiler.

@FLU
Bugun saha da çok güzel bir maç izledik bunda fenerin de payı büyüktü .

maçı izlerken öyle yoruldumki sanki bende 90 dakika top oynadım .

hakettigimiz bir galibiyeti aldıgımızı düşünüyorum , daha farklı da olabilirdi . Ama oyuncularımızın verdigi mücadeleden dolayı hepsinden Allah razı olsun .

Bu akşam üç kötü şey vardı ;

1- Zemin
2- Colman (özellikle ofansif anlamda çıldırttı)
3- Cale (sol bek oynadıgının farkında degil sanırım)

Ömer TOPAL
bence Avni Akerde ilk lig macımız olusundan da kaynaklanabilir havai fişek gösterisi..hem ne fark ederki...görüntü güzel ortam güzel...havai fişekmi battı gözümüze:)

Anıl Caner
24.08.2010, 02:31
Rıdvan Teo için de çok olumsuz şeyler söylemişti daha geldiğinin 2-3. haftasında.Bırakın o konuşsun eğer olumsuzsa zaten iyi adam aldık demektir bu! :)

Rıdvan Türk futboluna gelmiş geçmiş en iyi forvet oyuncusunun Fatih Tekke olduğunu da söylüyor. Başka bir şey söylemek istemiyorum .:)

mashal61
24.08.2010, 02:31
bencede fazla gerek yoktu açıkçası biz böyle yaptıkça bu sefer diğer takımlar feneri yendiler bu kadar seviniyolar felan diyorlar halbuki fener bizden büyük bir takım değil ama ben bunu bu seneki iyi havaya bağlıyorum.açıkçası sıradan bir maç sonrasıda bunları görürsem şaşırmam.

-bide şey sorayım-... 76 hesabı nedir ? :) merak ettim..
Liverpool kısaca :)

EmreYavuz61
24.08.2010, 02:32
Liverpool kısaca :)

hee pardon yaa. hiç aklıma gelmedi :):)

yigits
24.08.2010, 02:32
glowacki iyileşene kadar kadromuz;

***********onur****************
serkan-----giray-----egemen----cale
yattara----selçuk----colman---gabriç(engin)
--------------jaja---------------
---------teofilo(umut)---------------

maçı tutmakmı istiyorsun al jaja yı kenara koy ceyhunu selçuk'la colman'ın arkasına fıstık gibi kadro :)

alanzinho bu oyunla bu takıma zor girer

Şuan iyi bir Ceyhun'suz orta saha düşünemiyorum.Onun yerine Jaja'yı sola koysak yani 4-3-3 'de Umut yerine Jaja. Ama Umut'suz da olmuyor.Yattara'sız da olmuyor. Hocanın işi zor valla. :)

yigits
24.08.2010, 02:34
Rıdvan Türk futboluna gelmiş geçmiş en iyi forvet oyuncusunun Fatih Tekke olduğunu da söylüyor. Başka bir şey söylemek istemiyorum .:)

Beyaza da siyah demesin da :) Azcık da doğruları konuşsun,ayrıca fazla kurcalamaya gerek yok bence bu konuyu. :D

Ömer TOPAL
24.08.2010, 02:34
ha rıdvan ha sivrisinek vızırdaması....umrumda olmaz sıkarım ilacı susar...

servet nuh
24.08.2010, 02:35

2-) Teofilo'nun ilk dakikalardaki atağı (bana göre) yanlış off-side'la kesilmeseydi çok daha erken öne geçebilecek, Teo da daha moralli olabilecekti (+).

3-) Yediğimiz golden hemen sonra gol atmamız çok güzel. Moral bozukluğu yaşamadığımızı gösteriyor (+).

5-) 3-1'den sonra pilimiz inanılmaz bir şekilde bitti. Daha doğrusu maç kafamızda bitmişti (-).

7-) Buna rağmen ikinci yarıya golle başlayabilirdik (+). Teofilo'ya yakışmadı (-).

8-) Sol tarafımız çok aksıyor. Son iki maçta buradan 3 gol yedik. Tedbir şart (-).

9-) Colman'ın kaçırdığı penaltı Mert'e resmen moral oldu ve kendisine güveni geldi (-).

10-) En kötüsü, skor olarak belki ama oyun olarak 90 dakikayı çıkaramadık. Liverpool maçında bu duruma düşersek ve maç uzatmalara giderse, yerlerde sürünürüz (-).

11-) Glowacki'nin sakatlığı inşaallah ciddî değildir. Yoksa Liverpool maçında (Allah korusun) kevgire dönebiliriz (-).

Netice:

1-) Kazanan haklıdır.

.
...hocam eline sağlık,katılmamak elde değil....yorumunuz akıl ve tecrübe kokuyor

mashal61
24.08.2010, 02:35
Bu maçı izleyenler eğer doğru izledilerse görmüşlerdir ki;

Umut'un Liverpool'a karşı oynayacağı bir aksilik olmazsa karanti :)

Glowacki-Giray değişikliğiyle kadromuz belli gibi. Tek soru işareti Yattara mı Burak mı.

EmreYavuz61
24.08.2010, 02:38

Glowacki-Giray değişikliğiyle kadromuz belli gibi. Tek soru işareti Yattara mı Burak mı.

ve ayrıca görüldüki alanzinho yine yedek oturacak!! bence de alanzinho yeterli değil şu anda...

Ömer TOPAL
24.08.2010, 02:39
onu bunu bilmemde uşaklar TRABZONSPOR umuz sayensinde Ramazan huzur ve heycan içinde geçiyor...13 gün geçti maçları beklerken oruçta arada kaynıyor...mutlu mutlu orucumuzuda tutuyoruz...Simdi persembeyi beklicez...ee turda gelirse o gazla bayramı buluruz :)

oguzkoc
24.08.2010, 02:40
"biz ligin en iyi takımına deplasmanda yenildik.bugün bjk olsa ts 5 ler yollardı bjk yi"

bi fenerlinin yorumu :)

Dogan
Aynen. Duymak istediğimiz şeyleri söyleyince çok iyi yorumcu aksini söyleyince yok kuyruk acısıymış da bilmem ne. Kuyruk acısı olsa sürekli Trabzonspor'un efsane olduğu dönemden bahsetmez bi kere. O işler eskide kaldı der geçer. Bugün yarım saat trabzonsporu övdü adam. Hangi yorumcu söylüyor bunları.

Adamın dediği de Trabzonspor'un santraforu Teofilodan iyi olmalı. Ne varsa bunda?

Orhan Kahraman

Netice:

1-) Kazanan haklıdır.

.

Hocam oyuncu değişiklikleri girenler/çıkanlar konusunda girdikleri dakika icabıyla doğruluğu yanlışlığı konusunda bir yorum alabilir miyim ?

İskender YILMAZ
Glowacki'nin sakatlanması Liverpool maçı arefesinde galibiyetin önüne geçmiştir benim nezdimde .. :S

Yine de takımımızı iştahli futbolundan, pozisyon zenginliğinden, fenere okkalı bir şamar daha patlattığından, lige ikide ikiyle başlamasından dolayı tebrik ediyorum .. :) En büyük aşkımsın Trabzonspor'um .. :) Hayat seninle güzel .. :)

yigits
ve ayrıca görüldüki alanzinho yine yedek oturacak!! bence de alanzinho yeterli değil şu anda...

50 numaralı formasıyla stadımızın yeni yüzü Jajaaa oynasın yerine :D

mashal61
24.08.2010, 02:41
Umut-Teofilo-Yattara. Benim tahminim bu. Gerisi bildiğimiz gibi. Tek değişiklik Glowacki-Giray olur.

yattarinho61
ya doktorlar glowacki icin 3 hafta dediler ama icimde kötü bis his var insallah yanilirim.. esneme falan olduysa o kadar problem degil, ama allah korusun ya capraz bagi,veya menisküs yirtigi ise yandik demektir..

lazzz61
bugun aslında bakarsanız cale nın oldugu taraftan cok fena acıklar verdık..yınede ustunduk ..fakat bu takımda bı dengesızlık oldugunu ddusnyorum bı ara o kadar sacmaladıkkı gole gıderkenn ıkıdebır oyunclar ofsayta dustu.. bu tur pozısyonları avrupalı oyuncular golle sonuclandırıyor (%70) lıveerppol macından sonra ıngılterede cıkan bı gazete baslıgını hatırlataytım yedıklerı gol zayıflıklarını bellı ettıler dıe bı baslık atmıslar...

Orhan Kahraman
24.08.2010, 02:42

Engin ne durumda?

Gabric ne oldu ben bunları merak ediyorum

Jajadan ne haber?

U.Sadıkoğlu
24.08.2010, 02:43
adama nazar değdi giray'la liverpool karsısında yapamayız bence.

61mehmet61
24.08.2010, 02:43
gs,fb ve bjk hatta bursa taraftarı içerisinde en etkisiz taraftar bizde. bence takıma katkısı yok denecek kadar az. kişi bazında düşünürsek bizim her taraftarımız süper. kime söylersen söyle gider diğer tirbünlerin içinde tek başına yine de takımını destekler. ama iş organize olmaya gelince sıfır. buna acil önlem alınması gerekiyor.

EmreYavuz61
24.08.2010, 02:44
Umut-Teofilo-Yattara. Benim tahminim bu. Gerisi bildiğimiz gibi. Tek değişiklik Glowacki-Giray olur.

evet tek değişiklik yattara-burak değişiklği olabilir ve tabi glo-giray.ama yattara 4 günde iki maç temposunu kaldırabilirmi açıkçası şenol hoca burakla başlarsa şaşırmam

yorumsuz6117
24.08.2010, 02:45
Hala Yattara mı Burak mı diyorsunuz ya. :)

Sefa
24.08.2010, 02:46
Maçın geniş özetini izliyorum şu anda.

Yattaranın bir pozisyonu var Blica ile yere düşüyor faul bekliyor.

Bünyamin faul vermediği gibi net bir şekilde yakın plandan ağzını okuduğum şekilde kızar vaziyette " Soytarı " diyor Yattara'ya.

Hasss ordan lan Şerefsiz !

yigits
24.08.2010, 02:47
Aynen. Duymak istediğimiz şeyleri söyleyince çok iyi yorumcu aksini söyleyince yok kuyruk acısıymış da bilmem ne. Kuyruk acısı olsa sürekli Trabzonspor'un efsane olduğu dönemden bahsetmez bi kere. O işler eskide kaldı der geçer. Bugün yarım saat trabzonsporu övdü adam. Hangi yorumcu söylüyor bunları.

Adamın dediği de Trabzonspor'un santraforu Teofilodan iyi olmalı. Ne varsa bunda?

Teo geldiğinden 2 ya da 3 hafta sonraki maç.Teo yine oyuna son 20 dk girmişti.Rıdvan demişti ki Teo transfer hatasıdır ve kredisini doldurdu bence takımda demişti.

Enes
24.08.2010, 02:47
Bu maçın en güzel yanı 3 puanı almak oldu.
Maçın belirli bölümlerinde çok kötüydük buna rağmen kazanmayı bildik bunu alışkanlık haline getirmeliyiz...

Uğur Odabaş
24.08.2010, 02:50
Arkadaşlar bazı arkadaşların testiplerinde bu Kadro ve oyun ile şampiyonluk hayal gibi kelimeler okudum.. Peki o arkadaşlar cevap verebilirmi bizden iyi oynayan ve şampiyonluğu hak eden takım hangisi şu anda Lig'de? Gerçekten çok merak ettim..

FC-ST-PAULI-61
http://www.youtube.com/watch?v=XLem1wUX0Y8

Oruç
Yoruma bak.:D Febelilerden inciler.

"Bu ts mağlubiyetleri -şampiyonluğun kaçması da bir mağlubiyet- sıktı artık. Artık‚ Ocak´ta mı olur kupada mı olur‚ en yakın maça önlem alın. "

:D
http://forum2007.antu.com/images/bos.gif

mashal61
24.08.2010, 02:52
Bugün benim de beklediğimin altında futbol oynadık. Çok daha iyi oynayabilirdik. Bizim asıl oyunumuz bu değil. Onun için bu futbolla şampiyonluk hayal ama bu takımın oynadığı futbolla şampiyonluğun en büyük favorisiyiz.

Ufuk Bayraktar61
24.08.2010, 02:54
barış ataş 5 dk daha sahada kalsaydı emreyi felç ederdi :)

bu arada 18 kişilik kadroda barış memiş yoktu sanırım. alt yapı kuralı nedeniyle kulube kaptanı olan barış memiş galiba başka bir kulube verilecek. çünkü bugün alelacele A2 takımından Mert diye futbolcuyla profesyonel sözleşme imzalanıp 18 kişilik kadroya alındı...bu da barış memişin artık yolcu olduğunun göstergesidir diyorum..

şükürler olsun'uda peşinden çekiyorum :)

U.Sadıkoğlu
24.08.2010, 02:56
4 dedim 3 oldu olmaz yaaa :D

Oruç
24.08.2010, 02:56
Özer iyi patladı ellerinde.

Mustafa ÖZDEMİR
24.08.2010, 02:57
618 gün sonra lider olmuşuz ...

Cyzio
24.08.2010, 02:58
...hocam eline sağlık,katılmamak elde değil....yorumunuz akıl ve tecrübe kokuyor

Çok teşekkür ederim.

Hocam oyuncu değişiklikleri girenler/çıkanlar konusunda girdikleri dakika icabıyla doğruluğu yanlışlığı konusunda bir yorum alabilir miyim ?

Alanzinho - Umut Bulut değişikliğine bir anlam veremedim. Yapılsaydı da olurdu, yapılmasaydı da. Ben olsam, en azından o dakikada yapmazdım.

Glowacki - Giray değişikliği taktiksel değil, mecburiyetten. Eleştirmenin anlamı yok.

Yattara'nın oyundan alınması doğru. Ama giren Barış Ataş mı olmalıydı? Tartışılır.

Eğer ilk değişiklik yapılmasaydı; ben 60'tan sonra Teofilo - Jaja değişikliği yapardım.

.

pReN@_61
24.08.2010, 02:59
Şöyle keyifle 3 puanın tadını da çıkaramıyoruz arkadaş!Bu nasıl bir haldır..

snankc
24.08.2010, 03:02
antu forumundan bir fenerbahçe taraftarının yorumu :) hoşuma gitti paylaşmak istedim :)

bravo çocuklar 6-2 bitçek maçı 3-2 bitirdiniz..
bravo selçuk‚ pas hatası şampiyonu özer ve baroni..

sizinle bu kadar oluyor‚ kapasite meselesi...

yazıklar olsun yönetim savunmayı orta sahayı bilicalara selçuklara bıraktınız..

3 ayda trabzona 3 maç kaybetmek de her takımın harcı değil..

Uğur Odabaş
24.08.2010, 03:03
Arkadaşlar bazı arkadaşların testiplerinde bu Kadro ve oyun ile şampiyonluk hayal gibi kelimeler okudum.. Peki o arkadaşlar cevap verebilirmi bizden iyi oynayan ve şampiyonluğu hak eden takım hangisi şu anda Lig'de? Gerçekten çok merak ettim..

Yokmu cevap verebilecek bi renktaş ?

Osman Erdoğan
24.08.2010, 03:03
cok basit hatalarımız var ikinci gol bizim hatalarımızı gösterioyor adamalra cok boş alan veriyoruz liverpool affetmez acil defansa care bulunması lazim colamnda düşüş var anlamış degilim alanzinho sıfırdı ne oluyor bunlara anlamış degildim teo iyidi ama cok kacırdı yattara iyidi defansa biraz daha yardım edmesi lazim orta nasıl yapılır ögretmiş oldu herkese burak orta yapamıo du yattranın yeri bence güzel birazdaha defansa yardım edmesi lazim ama

Uğurtan
24.08.2010, 03:05
Çok teşekkür ederim.

Alanzinho - Umut Bulut değişikliğine bir anlam veremedim. Yapılsaydı da olurdu, yapılmasaydı da. Ben olsam, en azından o dakikada yapmazdım.

Glowacki - Giray değişikliği taktiksel değil, mecburiyetten. Eleştirmenin anlamı yok.

Yattara'nın oyundan alınması doğru. Ama giren Barış Ataş mı olmalıydı? Tartışılır.

Eğer ilk değişiklik yapılmasaydı; ben 60'tan sonra Teofilo - Jaja değişikliği yapardım.

.

Saygıdeğer hocam yorumlarınızı okumak büyük keyif herzaman için katılmasamda sıklıkla..

Ancak şurda büyük bir itirazım var..

Alanzinho-Umut değişikliği maçı almamızın yegane sebebidir..

Hoca bu değişikliği yapmadan devre arasında bunu yapmasını bekliyordum..

Fenerbahçe stoch ile sürekli ordan geliyordu ve golleri de öyle buldular..

Cale çok yalnız kaldı Alanzinho hiç destek veremedi..

Umut girdikten sonra etkisiz kaldılar o kanatta..

Oktay AKKUŞ
24.08.2010, 03:07
Artık Alanzinho'nun fıs olduğunu anlamak istemeyenler Burak'a isyan etmesinler .
Burak'a isyan ettiğiniz gibi Alanzinho'yu da artık 11lerinizden siliniz.
Orayı Umut ve Engin en az Alanzinho kadar götürürler. Alanzinho devre arası satılıp, Colman ve Selçuk'un yedeği alternatifi niteliğinde Barış Ataş'ın yanına bir yerli daha alınmalı.Yekta konuşuluyordu bir ara.

levithan69
24.08.2010, 03:07
Çok iyi oynayan oyuncularımız var, kötü oyuncularımız da var.

Ancak 2. lig maçımızı da Umut'un oyuna girmesi sayesinde kazandık. Bu Umut olağanüstü oyuncu olması sebebiyle değil, takımın tam anlamıyla ona ihtiyaç duyuyor olmasıyla alakalı.

Hiç bir şeyi değiştirmese Cale'yi oyuna sokuyor, aksayan sol kanadı çalıştırıyor ve Teo'ya nefes aldırıyor.

Ayrıca koşular ve alan açma konusunda Teo ile birlikteyken çok iyiler.
Adamım Umut.Allah korusun Alanzinho ile devam etseydik ikinci yarı ferner beşlerdi bizi.

Raskolnikof
24.08.2010, 03:08
bir kez daha gördük ki defans ve ofansı takım halinde yapan takım kazanmayı beceriyor. Yıldızlar ile değil yürekleri ile oynayan takımın her zaman bir adım önde olduğu net bir şekilde ispatlanmıştır. Bu takıma ileriki haftalarda engin-jaja-gabriç' in de katıldığını düşündüğümüzde eski sezonlara nazaran kadro derinliği olan bir trabzonspor izlemek bizlere daha da keyif verecek. Teşekkürler trabzonspor,,,, teşekkürler Şenol Güneş....

İskender YILMAZ

.

Hocam Alan'ın çıkması bence de biraz garipti, orta sahadan ileriye top taşıyabilecek tek adamdı belki, kötüydü evet ama 2.yarı istediği alanları bulması çok muhtemeldi .. Bence Umut'un girmesi kesin gerekliydi ama yerini alacağı isim Teo olmalıydı ..

Yattara ise mutlaka her an oyunda kalmalı, o bir potansiyel tehlike .. Her an her şekilde skoru değiştirebilir .. Nitekim bugün nasıl bir iş bitirici olduğunu attığı gol, yaptığı asist ve değerlendirilemeyen müthiş asistleriyle gösterdi .. Yattara eski halinden enstantaneler sundu benim gözümde, oynamalı .. :)

DURAS
futbolu yorumlamak ilginç. bir arkadaşa göre alanzinho umut değişikliği anlamsızdı. bense bu değişikliği niye 35. dk da yapmadı diye kızıyorum şenol hocaya :). zor şenol hocanın işi zor.planı bozan glovackinin sakatlığıydı bence. yoksa jaja girerdi oyuna

Raskolnikof
24.08.2010, 03:09
Artık Alanzinho'nun fıs olduğunu anlamak istemeyenler Burak'a isyan etmesinler .
Burak'a isyan ettiğiniz gibi Alanzinho'yu da artık 11lerinizden siliniz.
Orayı Umut ve Engin en az Alanzinho kadar götürürler. Alanzinho devre arası satılıp, Colman ve Selçuk'un yedeği alternatifi niteliğinde Barış Ataş'ın yanına bir yerli daha alınmalı.Yekta konuşuluyordu bir ara.

alanzinho' yu bir maçta harcamak çok yanlış. Süper kupa maçında oynadığı futbolu unutmayalım. Onun da kazandıracağı maçlar gelecek. Lig uzun bir maraton

Cyzio
24.08.2010, 03:10
Saygıdeğer hocam yorumlarınızı okumak büyük keyif herzaman için katılmasamda sıklıkla..

Ancak şurda büyük bir itirazım var..

Alanzinho-Umut değişikliği maçı almamızın yegane sebebidir..

Hoca bu değişikliği yapmadan devre arasında bunu yapmasını bekliyordum..

Fenerbahçe stoch ile sürekli ordan geliyordu ve golleri de öyle buldular..

Cale çok yalnız kaldı Alanzinho hiç destek veremedi..

Umut girdikten sonra etkisiz kaldılar o kanatta..

Çok teşekkür ederim. İşte forum bunun için var. Farklı görüşteki insanlar fikirlerini aktarabilsinler diye.

Yazdıklarınızı okuyunca, haklı olduğunuz yerler olduğunu görebiliyorum.

Tekrar teşekkürler.

.

pReN@_61
fener iyi transferler yapmış bu sezon(stoch ve nyng)

ertek_61
maçın geç kalmış değişikliği bence barışın girmesi idi...orta sahada adam bile kovalamayan colman-alanzinho-yattara varken fener şakır şakaır pas yapıyodu,ki bu topla oynama oranlarına bile yansıdı...sanırım %42 ye % 58 di...ortada tek kalan ceyhun inanılmaz işler yaptı ama tek kaldı onu yanına barış girince fener ortada hiç top yapamadı...tıpkı ankaragücü maçında olduğu gibi barış girdi ve ceyhun ile ortayı kapattı...bence şenol hoca barışı biraz daha düşünmeli idi...özellikle nacizhane benim aklıma maç içinda barış -teo değişikliği geldi...umutu forvete alırdı ve takım yine takır takır oynardı...ama yapmadı napalım kısmet böyle 3 puan almakmış...öyle oldu bizim oldu...

My
24.08.2010, 03:13
Haydaaaa... Biz bu fb ye hayladıkça bunlarda Trabzon sempatizanlığı doruk yapıyor :)

ertek_61
24.08.2010, 03:14
Haydaaaa... Biz bu fb ye hayladıkça bunlarda Trabzon sempatizanlığı doruk yapıyor :)
adamlar mazoşist napalım :D acı çekmekten hoşlanıyolar

Cyzio
24.08.2010, 03:15
Hocam Alan'ın çıkması bence de biraz garipti, orta sahadan ileriye top taşıyabilecek tek adamdı belki, kötüydü evet ama 2.yarı istediği alanları bulması çok muhtemeldi .. Bence Umut'un girmesi kesin gerekliydi ama yerini alacağı isim Teo olmalıydı ..

Yattara ise mutlaka her an oyunda kalmalı, o bir potansiyel tehlike .. Her an her şekilde skoru değiştirebilir .. Nitekim bugün nasıl bir iş bitirici olduğunu attığı gol, yaptığı asist ve değerlendirilemeyen müthiş asistleriyle gösterdi .. Yattara eski halinden enstantaneler sundu benim gözümde, oynamalı .. :)

Bir önceki mesajımda yazdıklarım sizin için de geçerli. Unutmayalım ki, herkes maçı kendi gözlüğüyle seyrediyor.

Benimkiler 1.5 numara :D.

Sevgiler.

.

@FLU
alan - umut degişikligi on numaraydı

ilk 11 de bana göre on numaraydı

ama bu takımın ciddi ciddi sol bek ihtiyacı var calenin durumu vahim

yazicizade
maçın geç kalmış değişikliği bence barışın girmesi idi...orta sahada adam bile kovalamayan colman-alanzinho-yattara varken fener şakır şakaır pas yapıyodu,ki bu topla oynama oranlarına bile yansıdı...sanırım %42 ye % 58 di...ortada tek kalan ceyhun inanılmaz işler yaptı ama tek kaldı onu yanına barış girince fener ortada hiç top yapamadı...tıpkı ankaragücü maçında olduğu gibi barış girdi ve ceyhun ile ortayı kapattı...bence şenol hoca barışı biraz daha düşünmeli idi...özellikle nacizhane benim aklıma maç içinda barış -teo değişikliği geldi...umutu forvete alırdı ve takım yine takır takır oynardı...ama yapmadı napalım kısmet böyle 3 puan almakmış...öyle oldu bizim oldu...

renkdaş barışla ilgili söylediklerine pek katılmıyorum. Bu maça kadar ben de Barışı beğenenler arasındaydım. Fakat bugün oyuna girdikten sonra Emre'yi sakatlamaya çalışmaktan başka bir işe yaramadı. Artık aralarındaki husumet neyse. Emre veliahtlıktan mı azletti çocuğu bilemiyorum.

@FLU
24.08.2010, 03:17
Cale nin bek te ne kadar kötü oldugunu anlamak için sizi mehmet topuzun golünü ve mehmet topuz un golle aynı pozisyona benzer kaçırdıgı golun tekrarlarını izlemenizi ve cale ile egemene bu 2 pozisyonda dikkat etmenizi öneriyorum .

topuzun gol pozisyonunda cale nerde ve pozisyona koşuşuna Dikkat edin .

topuzun 2. aynı goldeki gibi yakaladıgı pozisyona bakın , cale nerde ve egemenin pozisyona koşusu ve müdahalesine bakın farkı anlayacaksınız .

Colman ve Cale de çok aşırı bir düşüş gözükmektedir , bence bunun sebebi 2 futbolcunun da yerlerini garanti görmelerinden kaynaklandıgını düşünüyorum .

İskender YILMAZ
24.08.2010, 03:19
Colman'ın bu formu endişe verici bu arada .. Colman götürür bu takımı en çok .. Onun iyi olduğu her dönem takım halinde çok iyi oluyoruz biz .. Artık kendine gelmeli ..

Uğurtan
24.08.2010, 03:20
Ayrıca bence çok iyi bir fenerbahçe ile oynadık..

Biz de çok iyi değildik özellikle ilk yarı..

Ama ben rakibimizi beğendim..

Şuan bize en yakın derecede tehlikeli futbolu onlar oynuyor..

Alexsiz şekilde bu takımlarını oturtursalar çok deli takım olacaklar..

Niang ve Stoch çok iyi transfer..

Bu aldığımız 3 puan çok ama çok değerli ileride anlayacağız..

Emre EFENDİOGLU
Beyler yanlış anlaşılmasın gerçekten bilmediğimden soruyorum czyio abi kimdir? Ünlü biri falan mı? Cahilliğimi mazur görün. Yani forumdan tanıyorumda, buradaki yorumlardan dolayı sanki gerçekte eski futbolcu falanmış gibi geldi bana.

DURAS
bu arada 18 de bulunan genç arkadaşımızın mevkisi ne?(mert egeydi herhalde)

Koray10
24.08.2010, 03:22
uzun zamandan beri bukadar heyecanlamamistim..güzel oynamadik...3 piuan 3 puan dir moral olacakdir. senol hoca colman ve alanzinho kulaklarini cekmesi lazim..bu kadar da olmaz...
tribün de bosluklar vardi. egemen selcik ve ceyhun hosuma gitti. gabrici vermekle hata yapti senol hoca

saffet61
24.08.2010, 03:22

ts resmi sitesinde savunma yazıyor

Emre EFENDİOGLU
24.08.2010, 03:24
uzun zamandan beri bukadar heyecanlamamistim..güzel oynamadik...3 piuan 3 puan dir moral olacakdir. senol hoca colman ve alanzinho kulaklarini cekmesi lazim..bu kadar da olmaz...
tribün de bosluklar vardi. egemen selcik ve ceyhun hosuma gitti. gabrici vermekle hata yapti senol hoca

Tribünde boşluk yok, tüm biletler zaten bitmiş, sadece fener taraftarının alt kısmı boştu onun sebebide araya güvenlik koymaları ve güvenliğin altında çok alçak olduğu için bizim taraftarda öteki taraflara sıkışıyor. Şu deplasman taraftarlarını koyacak bir yer bulamadık kaç senede.

Anıl Caner
24.08.2010, 03:25
Cyzio hocam seversiniz sevmezsiniz bilmiyorum ama açıkçası Şenol Güneş hakkındaki tutumunuzu yakıştıramıyorum.

Biz burada 16-18 yaşındaki arkadaşlara Teofilo,Umut Bulut,Yattara vs. isimler için kendilerine hedef alıp, çatışmaların önüne geçmeye çalışırken siz değerli bir büyüğümüz olarak burada sadece Şenol Güneş aleyhtarı yazılar yazıyorsunuz.

Saygısızlık yapmak istemiyorum ve her Trabzonspor taraftarı gibi sizi de çok seviyorum, Şenol GÜneş ile alakalı olmayan mesajlarınızı da çok seviyorum ancak şahsi fikrim çok yanlış bir yol izlediğinz şeklinde.

Sefa
24.08.2010, 03:25
Stoper .

Halit Aydın
24.08.2010, 03:29
Seviyeyi koruyalım lütfen.

Oktay AKKUŞ
24.08.2010, 03:30
alanzinho' yu bir maçta harcamak çok yanlış. Süper kupa maçında oynadığı futbolu unutmayalım. Onun da kazandıracağı maçlar gelecek. Lig uzun bir maraton

Abi Allah'ını seversen bana açıkla.

Bu adam forvet arkası oynadı değil mi geldiğinden beri. Sol açık gibi de oynatıldı fakat o hep forvet arkasında serbest oynadı. Haydi öyle olmadı diyelim. Bugüne kadar forvet arkası olarak 20 maç oynamıştır değil mi. 20 maçta sadece 3 golünü hatırlıyorum. Asist hatırlamıyorum. o 3 golde. Gs ilk geldiğinde taktığı gol. Geçen sene Antep'e son dk golü ve Ankaragücü kupa golü.

Bu adamın mevkiisinde oynayanlara bakalım. Alex +10gol +10asist. Veya başkası.
Bizim takıma gelelim. Engin gitti kupa maçında golünü attı.Diyarbakır maçında golünü attı. Kaç tane de asist yapmıştır bilmiyorum ama Alanzinho'dan daha yararlı bence.
Colman geçen sene çoğunlukla Alanzinho'nun arkasındaydı 10'a yakın golü vardı.Asistleri de 5-6 sanırım.
Yattara bir girdi 1gol 1 asist. Daha da ne yapacaklarını biliyoruz.

Bu adam tutmadı abi. Bu adam 10sene de Türkiyede oynasa bir koca sezonda gol+asist olarak 10 geçemez. Bana kalırsa öyle. Sürekli yerde adam.Artık gereken yapılmalı.Umut Engin oraya konmalı. Gerekirse Gabric.

Koray10
24.08.2010, 03:32
Tribünde boşluk yok, tüm biletler zaten bitmiş, sadece fener taraftarının alt kısmı boştu onun sebebide araya güvenlik koymaları ve güvenliğin altında çok alçak olduğu için bizim taraftarda öteki taraflara sıkışıyor. Şu deplasman taraftarlarını koyacak bir yer bulamadık kaç senede.
maca 5 dk kala maratonun yukari sag bölümde bosluk vardi.neyse yendik ama bize bir lider amgo lazim

Mustafa Ayazoğlu
24.08.2010, 03:32
7 Eylül de milli maç var Ceyhun ve Selçuk almayan utansın !

Çetin
24.08.2010, 03:33
hem Fenerbahçe'yi hem de Trabzonspor'u kutluyorum, gerçekten seyir zevki yüksek, centilmence bir mücadele izlettiler bize. galip gelmek gerçekten güzel.

pReN@_61
24.08.2010, 03:33
http://img413.imageshack.us/img413/4328/homer3my2.png (http://img413.imageshack.us/i/homer3my2.png/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Cyzio
24.08.2010, 03:34
Cyzio hocam seversiniz sevmezsiniz bilmiyorum ama açıkçası Şenol Güneş hakkındaki tutumunuzu yakıştıramıyorum.

Biz burada 16-18 yaşındaki arkadaşlara Teofilo,Umut Bulut,Yattara vs. isimler için kendilerine hedef alıp, çatışmaların önüne geçmeye çalışırken siz değerli bir büyüğümüz olarak burada sadece Şenol Güneş aleyhtarı yazılar yazıyorsunuz.

Saygısızlık yapmak istemiyorum ve her Trabzonspor taraftarı gibi sizi de çok seviyorum, Şenol GÜneş ile alakalı olmayan mesajlarınızı da çok seviyorum ancak şahsi fikrim çok yanlış bir yol izlediğinz şeklinde.

Bugün bu konuda, beni suçlayacağınız ne yaptığımı gerçekten anlayamadım.

.

Koray10
24.08.2010, 03:34
liverpoola karsi daha iyi oynamaliyiz

Filak61
24.08.2010, 03:38
alanzihnyonun basarisizligi bence orta sahanin göbegine devamli kat etmesi bu oyuncu cabuk bir oyuncu sol acik veya sag acikta oynamasi gerekir simdi düsünüyorum Senol hoca bu adami orta sahanin ortalarindami görev veriyor yoksa sol kanatdami görev veriyor veya Senol hoca ona sol kanat görevi verip bu adam kendi kafasina göre orta sahayami yönleniyor bu adam kacan süratli bi oyuncu kanat oyuncusu ve devamlida orda oynamasi lazim, adam orta sahada SIKISIP kaliyor orta sahada büyük kalabalik icerisinde top kayip ediyor cünkü topu herzaman ayagindan cok aciyor ve böylelikle topu herzaman kaptiriyor.

Anıl Caner

.

Şenol Hoca'ya geldiği nokta itibariyle yüklenebilecek tek nokta, yani zayıf denilebilecek tek noktası oyuncu değişiklikleri.

Bunu kullanarak Alanzinho-Umut değişikliğine değinmenizi şahsen mantıklı bulmadım, zira bu değişiklik yapılmasaydı muhtemelen bugün galibiyeti dahi konuşmuyor olacaktık.

Ben sizin o değişiklik için aslında öyle düşündüğünüzü düşünmüyorum. Diyorum ya belki de imzanız sebebiyle ön yargılı okuyorum mesajınızı.

worldmaster

.

Umut-Alanzinho değişikliğine getirdiğiniz yorum yeterli bence...

İskender YILMAZ
24.08.2010, 03:40
alanzihnyonun basarisizligi bence orta sahanin göbegine devamli kat etmesi bu oyuncu cabuk bir oyuncu sol acik veya sag acikta oynamasi gerekir simdi düsünüyorum Senol hoca bu adami orta sahanin ortalarindami görev veriyor yoksa sol kanatdami görev veriyor veya Senol hoca ona sol kanat görevi verip bu adam kendi kafasina göre orta sahayami yönleniyor bu adam kacan süratli bi oyuncu kanat oyuncusu ve devamlida orda oynamasi lazim, adam orta sahada SIKISIP kaliyor orta sahada büyük kalabalik icerisinde top kayip ediyor cünkü topu herzaman ayagindan cok aciyor ve böylelikle topu herzaman kaptiriyor.

Evet bu da var .. Alan daha demarke vaziyette iken toplar almalı ve önündeki oyuncular onun hareket alanını genişletecek, duvar pasına girebilecek koşular, hareketler yaparak bu koridorları yaratmalı ..

worldmaster
24.08.2010, 03:42
Alanzinho'dan hiç bişey olmaz bu kadar da iddialıyım.Beni şaşırtabilecek potansiyeli dahi yok.Geldiğinden beri toplasan 3 golü bilemedin 5 golü vardır.Zaten asist yapmak fiilinin ne olduğunu dahi bilmiyordur.Kimse çıkıp burda o dripling yapan futbolcu daha başka özellikleri var diye söylemlerde bulunmasın.Türkiye'de onun bölgesinde oynayıp bu kadar kısır kalan başka bir oyuncu daha belki vardır.İyice araştırmak lazım alt ligleri...

Unutmdan,belki Bucaspora karşı falan kendini gösterebilir....

yorumsuz6117
24.08.2010, 03:42
Abi Allah'ını seversen bana açıkla.

Bu adam forvet arkası oynadı değil mi geldiğinden beri. Sol açık gibi de oynatıldı fakat o hep forvet arkasında serbest oynadı. Haydi öyle olmadı diyelim. Bugüne kadar forvet arkası olarak 20 maç oynamıştır değil mi. 20 maçta sadece 3 golünü hatırlıyorum. Asist hatırlamıyorum. o 3 golde. Gs ilk geldiğinde taktığı gol. Geçen sene Antep'e son dk golü ve Ankaragücü kupa golü.

Bu adamın mevkiisinde oynayanlara bakalım. Alex +10gol +10asist. Veya başkası.
Bizim takıma gelelim. Engin gitti kupa maçında golünü attı.Diyarbakır maçında golünü attı. Kaç tane de asist yapmıştır bilmiyorum ama Alanzinho'dan daha yararlı bence.
Colman geçen sene çoğunlukla Alanzinho'nun arkasındaydı 10'a yakın golü vardı.Asistleri de 5-6 sanırım.
Yattara bir girdi 1gol 1 asist. Daha da ne yapacaklarını biliyoruz.

Bu adam tutmadı abi. Bu adam 10sene de Türkiyede oynasa bir koca sezonda gol+asist olarak 10 geçemez. Bana kalırsa öyle. Sürekli yerde adam.Artık gereken yapılmalı.Umut Engin oraya konmalı. Gerekirse Gabric.

Katılıyorum...

yigits
24.08.2010, 03:44
Fenerlilerin Antu'daki yorumlarını okuyunca aklıma bizim Liverpool maçından sonra burda yazdıklarımız geldi.Şuna benzer şeyler yazmışlar....

-Trabzonspor ligin en iyi futbol oynayan takımı öyle bir takıma karşı deplasmanda hiç ezilmeden çıktık topumuzu oynadık.
-Trabzon ligin en iyi top oynayan takımı bizden başka 6s ve 8jk oraya gitseydiler 5 yerdiler.

Ne kadar korku veriyoruz kendimle gurur duydum. :D

fearless61
24.08.2010, 03:49
Alanzinhoyu tartışmak o kadar anlamsız ki tartışanlara anlam bile veremiyorum. Taraftarımız en büyük eksiği sabır ve alanzinho bu takıma katkı sağladı sağlamayada devam edecek. ilk yarıda gökhan gönül sadece 2 bindirme yaptı normalde 9-10 bindirmeden aşşağı yapmayan bir adam sadece alanzinhodan korkusuna orda boşluk kalmaması için çıkmadı. Alanzinho ewet iyi oynamadı ama alanzinhonun sahada olması karşı bekleri çok rahatsız eder... Alex eleştiriliyor koşmuyor die şimdi de alanzinhoyu eleştiriyorsunuz yok çok bencil falan die... Yapmayı arkadaşlar çok gereksiz tartışmalar alanzinho bu takım için çok yararlı bir oyuncu aksini düşünenlerle sonuna kadar tartışırım... Sadece toplan ne yaptı diye düşünmemek lazım ve ilkkez bu kadar defansa yardıma geldiğini gördüm çok yoruldu ve fenerin ortasahası fiziksel olarak yıpratıcı adamlardan kuruluydu o yüzden pek varlık gösteremedi ama o çıktıktan sonra gökhan gönül kaç bindirme yaptı ben sayamadım

Bekir
24.08.2010, 03:49
Alanzinho'nun Türkiye'de oynucağı en büyük takım Eskişehirspor'dur...

Ceyhun bu şekilde oynamaya devam etsin hiç şüphesiz en değerli oyuncumuz olur..

İsmail Coşgun
24.08.2010, 03:50
Alanzinho'ya haksizlik edildiğini düşünüyorum. Elinizi vicdaniniza koyun...

Mustafa Ayazoğlu
24.08.2010, 03:51
Selçuk, Colman, Ceyhun orta sahada çok iyi savaştı.. Alanzinho ve Yattara ise sırıttı..

Sol kanatta problem var.. Cale çok basit bir oyun oynuyor.. Önünde boşluk oluyor hep..

Bekir
24.08.2010, 03:55
Bu arada şu Colman'ın maaşına artık zam yapılsın..
Colman gelirken Kimse böyle bir performans beklemiyordu Bu performansın üstüne zammı fazlasıya hakediyor..
Colman gibi oyuncuya 700.000 Euro vermek Çok az...

yorumsuz6117
24.08.2010, 03:55
Trabzon Yola Girdi

Trabzonspor’un bu yarışı önde götürmesi için bu tip durumlarda Colman’a yardımcı bulması gerekiyor. Ve topa sahip oldukları zamanı da biraz artırmaları

24 Ağustos 2010

Trabzonspor’un pas otomatiği rakibine oranla çok daha iyiydi. Gerçi golleri bu yolla bulmadılar, ama daha net şablonları oyuna büyük ölçüde hakim olmalarını sağladı.
Colman’ın mükemmel bir şekilde takımı yönlendirişi, Yattara’nın hiç ara vermemiş gibi güvenli oluşu bu duruma yardım etti. Yattara umursamaz duran, üstün yetenekli futbolcuların önde gelen temsilcisi. Umursamazlığı onun Real seviyesine çıkmasını engelledi belki... Öte yandan bu sayede bu kadar uzun süren araya rağmen hiçbir baskı hissetmeden mevzuya balıklama dalabiliyor.
Sonuçta Trabzonspor topa sahip olup bütünlüğünü sağladığı dakikalarda topu neredeyse hiç boşa kullanmadan tek pasla hızla çevirerek boşluk aradı. Fenerbahçe’yi de peşinden koşturdu, yordu.
Konuk ekipte ise herhangi bir hücum şablonundan bahsetmek mümkün değil. Hemen herkes doğaçlama oynuyor. Semih ve Mehmet Topuz bu mantık içerisinde Stoch oyuna girene kadar kısmi itici güç oldu. Stoch oyuna girince de Fenerbahçe biraz olsun oyunu rakip alana yıkmayı başardı.
Bu durum aslında hızlı hücumculara sahip Trabzonspor’un da istediği bir durumdu, ama onlar Teo ve Yattara’yla akıl almaz goller kaçırırken, Fenerbahçe bir şekilde ite kaka da olsa skor buldu.
Trabzonspor’un bu yarışı önde götürmesi için bu tip durumlarda Colman’a yardımcı bulması gerekiyor. Ve topa sahip oldukları zamanı da biraz artırmaları...
Fenrabahçe’nin ise bir dolu şey yapması lazım gibi. Andre Santos’un biraz forma girmesi gibi bir dolu detay. Orta sahanın sadece savunma düşünüyor oluşu onları hücum yönünde plansız yapıyor. Topuz koşuyor, Özer yan pas veriyor Emre zorluyor, ama birlikte bir şey yapmıyorlar. Alex ikilemi de bundan doğuyor. Dün yoktu top yapmak zorlaştı. Oynadığı zaman kolay olacağının bir garantisi ise yok.
Şu bir gerçek ki, Fenerbahçe’nin Niang’dan yararlanması için orta saha uyumuna ihtiyacı var. Bu doğaçlama oyunla olmaz.
Son olarak iki not: Avni Aker’in zemininden de bahsetmek lazım. Her sene bu mevsimde bu durumda oluyor. Ekim’e doğru oturuyor. Ama dün çok ciddi sakatlıklara yol açabilirdi. Ve belki de Polonyalı savunmacı için açtı. Yatırımı zemine de yapmak lazım.
Onur bu maçta yediği 2 golü ilk maçında yemiş olsa çoktan silinip gitmişti. Kaleciye sabretmek şans vermek gerekir. Bu da herkese derstir.

Mehmet Demirkol

Oktay AKKUŞ
24.08.2010, 03:56

Abi o ilk önce yüreğini koyacak ortaya. Adam gidip gidip kaleye vuruyor. Vurduğu da şut olsa kız gibi tabiri caizse. Bu oyun hızlıca kaleye gidip kaleye vurmaktan gol atmaktan ibaret değil. Asist yapacaksın,aklında oyanyacaksın.Bu yanları da var. Orta sahadan alıp topu gittin kaleye kadar ne gol atarsın ne asist yaparsın.Ne anladım. Pas yaparak da gidiyoruz o kaleye.Gol olmadıktan sonra hızlıca gittik ne anlamı kaldı.Pas vermeidkten sonra. Ben de hemen hemen onun mevkisindeyim ama gol atmaktan çok attırmayı seviyorum. Onun da öyle olması lazım. Gol atanı tepeye çıkarmıyorlar.Takımı çıkarıyorlar.

Barış Burak
24.08.2010, 03:57
her oyuncu her maç iyi olamıyor renktaşlar.colman çok kötüydü mesela.ama mutlaka düelecektir.

alan içinde geçerli aynı şey.alanzinho bu takım için gerekli.eğer şenol hocaya 2.yarının böyle geçeceğini söyleselerdi alanı kesinlikle çıkarmazdı.çünkü 2.yarıda fenerde orta saha yoktu.forvet ve defans vardı.alan için nimetti ama alan şansını değerlendiremedi.

ertek_61
24.08.2010, 03:58
renkdaş barışla ilgili söylediklerine pek katılmıyorum. Bu maça kadar ben de Barışı beğenenler arasındaydım. Fakat bugün oyuna girdikten sonra Emre'yi sakatlamaya çalışmaktan başka bir işe yaramadı. Artık aralarındaki husumet neyse. Emre veliahtlıktan mı azletti çocuğu bilemiyorum.

bence evt sert girdi ama sakatlamak için girmedi...bence faul sertti ama yerinde idi,sebebi o sırada top çok fazla fenerde idi ve sürekli pas yapıyorlardı bi faule ihtiyaç vardıki oyun azda olsa dursun,ki başarılı oldu oyun 1 dakkaya yakın durdu :) Bence oyunda sakatlamak için tek müdahale baroni nin colman a attığı tekme idi...direk kaırmızı idi ama tabiki maç boyunca 5-6 kere topu el ile kesen febe lilere kart vermeyen bünyanmin orda ancak sarı vermek zorunda kaldı...

Orhan Kahraman

Kesinlikle katılıyorum çok yıpratıcı ve sert oynayan orta sahalara karsı pasif görünüyor olabilir ama her ne kadar colman 89 dakka gezer 1 dakika da bir ara pası yapıp mac alır dıyorsak (ki colman bana göre pek gezmez) keza alanzinho da öyle çok değerli bir futbolcu gözümde

Ama biz neler gördük Ceyhun'u ilk maçtan önce satanlar teoyu yarı fiyatına göndermeye razı olanlar o yüzden biraz ders almalıyız bence dersimizde daha fazla sabır olmalı
Hocamız bugün taraftara da seslendi bu kadar homurdanmak yerine daha fazla bu takıma sahip çıkmalıyız dedi çok doğru bence
(k.bakmayın 1 cümlenize tüm herseyin yorumunu yaptım sizin üzerinizden ) :)

murat
Yattarayi begenmiyenler sadece art niyetli insanlardir. Baska yorumu olamaz! Sevmiyebilirsiniz ama Fenerin sol tarafini resmen ileri cikartmadi ustunede 1 gol 1 de asist yapti. Girdigi pozisyon ve ozellikle Teo u soktugu pozisyonda muthisti. Zevk verdi futbolun guzelliklerini tekrar hatirlatti bize. Colman gibi vasati asamayin adami begenipte Yattarayi begenmemek tamamen Yattaraya art niyettendir baska birsey degildir!

Hüseyin İlkin
24.08.2010, 04:01
Alanzinho-Umut değişikliği ne kadar doğruysa, Barış'ın geç alınması o kadar yanlıştı. Dakika 60 civarlarında Colman'ın yerine oyuna girmesi orta sahada Ceyhun ve Selçuk üzerine binen yükü hafifletecekti.

Oktay AKKUŞ
24.08.2010, 04:02
3lü orta saha sol tarafında Colman var. 3lü forvet hattı sol tarafta Umut var. İkisi birbirini bence tamamlar özellikteler. Ek olarka bir Yattara gibi sol kanata gerek yok. Engin de var keza. Her türlü orası gider. Ama orta sahaya bir yerli daha lazım gibi.En azından bir Barış Ataş kadar dinamik,koşan,mücadeleci.

* Ceyhun'un ivmesi gittikçe artıyor.Kendinden bekleneni veremese de bazılarımıza göre ki çok şey bekliyoruz bence gayet de başarılı. Yapacağı iş , basit bir şekilde oyunu yönlendirmek ki biz ondan koşup şut da atmasını bekliyoruz ek olarak,ayrıca da kafa vursun,mücadele etsin,yıkılmasın vs..

Orhan Kahraman
24.08.2010, 04:05
her oyuncu her maç iyi olamıyor renktaşlar.colman çok kötüydü mesela.ama mutlaka düelecektir.

alan içinde geçerli aynı şey.alanzinho bu takım için gerekli.eğer şenol hocaya 2.yarının böyle geçeceğini söyleselerdi alanı kesinlikle çıkarmazdı.çünkü 2.yarıda fenerde orta saha yoktu.forvet ve defans vardı.alan için nimetti ama alan şansını değerlendiremedi.

Sizce aynı şey Liverpool macı icinde geçerli olabilir mı ? 65-70 den sonra cokebilirse cokertebilirsek orta sahalarını alanzinho o Dakika'dan sonra is yapabilir aslında ... Bilmem belki olur gerçi macın o dakikada ki skoruda onemli

fearless61
24.08.2010, 04:08
Birde şöyle birşey var tamam iyi oyundu evet feneri yendik ama o zeminin hali içler acısı... Bugün zemin yüzünden savunmamızın en sağlam oyuncularından birisini kaybettik... Durduk yere pozisyon icabı bile olmadan 3 haftalık bi sakatlık süreci geçirecek ve en önemlisi liverpool maçında umarım onu aramayız... Ama şu işe bi çözüm bulunsa geçen sene ordu maçından beri birtürlü toparlayamadığımız bir zemin var ve bize pahalıya mal olmaya başladı daha ilk maçtan

Orhan Kahraman
24.08.2010, 04:10
Mehmet Demirkol ustad dokturmüş yine :)

Bu arada alanzinhonun yakın bir zaman da maç alması lazim öyle görüyorum yoksa yiyeceğiz uşağı :) adam bozuldukca sagına soluna takılıyoruz yakında o dovmeler ne öyle tarzında bir eleştiri bekliyorum :(

28TS61
24.08.2010, 04:12
bu macin 90 dakikasini nerden bulabiliriz acaba ?

Esmoface
24.08.2010, 04:12
Sezonun en iyi takımıyız ve ölü halimiz, iyinin kötüsü, bile hem Fener'i hem de hakemi aynı anda yendi. Yıllardır bu kadar umutlanmadım açıkçası.

Oktay AKKUŞ
24.08.2010, 04:14

facebookta öyle bir sayfa var.,

http://www.facebook.com/pages/Trabzonspor-Tum-Lig-Kupa-Maclari-90-Dakika/153390324671683?ref=ts

jetair
24.08.2010, 04:14
http://img003.picture2life.net/9645391/ts_fb_web-large_medium.gif

@FLU
24.08.2010, 04:15

bu gece 24.00 da fbtv de izleyebilirsin

Barış Burak
24.08.2010, 04:16
Sizce aynı şey Liverpool macı icinde geçerli olabilir mı ? 65-70 den sonra cokebilirse cokertebilirsek orta sahalarını alanzinho o Dakika'dan sonra is yapabilir aslında ... Bilmem belki olur gerçi macın o dakikada ki skoruda onemli

renktaş zor bence liverpool maçında.çünkü liverpool bu fenere benzemez.2 adımda 45 metre ilerleyen hayvanları var resmen.

eğer 1-0 öne geçersek,liverpool yüklendiğinde çıkacağımız kontrlarda alanzinho çok iyi işler yapaibilir.

Filak61
24.08.2010, 04:17
Arkadaslar dedigim gibi Alanzinho sol veya sag kanatda oynamasi lazim bakin ozaman nasil oynuyor ozaman anlicaksiniz Alanzinhonun nasil degerli bi futbolcu oldugunu, ne olursa olsun Alanzinho herzaman bir numarali adamlardan biridir benim icin, yakin zamanda göreceksiniz gercek oyununu.