PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 2. Hafta | Trabzonspor 3 - 2 Fenerbahçe

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19

Yiğit Gayretli
24.08.2010, 00:22
Açık arayanlara malzeme çıktı...

Yiğit SARI
Bu maçı görünce Liverpool maçından ümidi kestim. Son 15 dakika bizimkilerin yürüyecek hali yoktu. Umut ve Colman çıldırttı. Cale perişan. Onur kapattığı köşeden golü yedi. Yattara'nın dönüşüne bir de 3 puana sevindim.

İşin kötüsü Şenol Güneş de iyi maç olduğunu düşünüyordu...

Şuan takım %100'üyle oynayabilseydi L'pool maçına ne kalırdı . Onlarda insan

Sami Kuk
Cale nİn yerİne adam Şarttt arkadaŞŞ..vedersonu nasil almadik yaaa

karayamayman
Ceyhun'un son iki maçtaki gelişimi çok iyi.Umarım devam eder.

Yattara'nın ölüsü skoru değiştirecek harek yapıyor.Diri olduğu her an sahada olması lazım bence.

Şu Colman'ı bir şekilde sol taraftan kurtarmak lazım.Bunun içinde Engin'in acilen dönmsi lazım.

Ceyhun bu sezon 'bundan topçu olmaz' diyen benim futboldan anlamadığımı ispatlamaya devam ediyor...O oynasın, ben mahçup olayım...bence bugünkü maçın yıldızıydı Ceyhun...Çok iyi paslar da verdi...

ccd6167
kımse kızmasın bana ama sol acık lazım bıze...
keske cok ıyı 10 numaramız olsa alan cok sırıtıyor artık ...bıze 10 numarada lazım..

only ts
aynı yerden kac defa acık verdık ve gol yedik. az akıllı olsalar atabılırlerdide. bu sol tarafa bi çare bulunmalı. alanzınho kendını toplamalı. colmanda artık saçmalamamalı. ama yinede takımımla gurur duyuorum. helal olsun onlara

.....
24.08.2010, 00:23
Oyuncuların aklı Liverpool maçında gibi geldi bana.

Liverpoolu yenip tur atlamayı düşünüyor olabilirler :)

dinceraydogan
24.08.2010, 00:23
Umut nasıl çıldıttı bana biri izah etsin..
İlk yarı ile ikinci yarının farkı Umuttu bence

macka61
24.08.2010, 00:24
yensek yine bir şey arıyorsun yenilsek zaten biraz derbi galibiyetinin keyfini çıkarın önemli olan her zaman sonuç 96 ta en berbat oyunumuzu oynasaydık keşke ama maçı kazansaydk

Asi Çaykaralı61
ALLAH'ıma şükürler olsun zorlu bir maçdan daha 3 puanla ayrıldık

İnşallah devamı gelecektir

hayhay61
Markus Merk : Pozisyon açıkça penaltı

erman toroglu - eksinlikle penaltı

ahmet çakar- 100& penaltı

unique
Serkan bana göre de mükemmel bir maç çıkardı, beğenmeyenlerle farkı maçlar izledik sanki.

ph=61
Doğum günümde aldığım en güzel hediye :)

karayamayman
Bu maçı görünce Liverpool maçından ümidi kestim. Son 15 dakika bizimkilerin yürüyecek hali yoktu. Umut ve Colman çıldırttı. Cale perişan. Onur kapattığı köşeden golü yedi. Yattara'nın dönüşüne bir de 3 puana sevindim.

Abi gariban Umut ne yaptı yine:confused:

iso_4939
yaptigin yorumlarin coguna katilmiyorum. heleki serkaa cok kotuydu diyorsan sen bu isi bilmiyorsun derim sana. kusura bakma. serkana yaptigin yoruma gercekten inanamiyorum. bence bugun sahanin en iyilerindedndi. teoda kotu demissin ama onada hic katilmiyorum. bence teo bugun guzel oynadi.

yaw renktaş serkanda hemfikiriz.ama bende sana teofılo da katılmıyorum...

trab61
ben boyle bir taraftar toplulugu gormedim hayatimda. sizin yazdiginiz bu yorumlara gercekten guluyorum. istersenizde ceza versinler ama sizin trabzonspordan beklentileriniz neler ben anlamadim. ust uste bu kadar ust duzey maclar yaptik. heralde aksiyacak bazi seyler. ama cogunuz oyle yorumlar yapiyorki gozlerime inanamiyorum ve 2 sefer okuyorum yanlis okudummu diye.

bariskaratas
caleye kotu diyenleri anlamıyorum. ne zaman alan cıktı umut girdi ve calenin önü doldu adam oyununu oynamaya basladı.
ilk yarı hep alan yuzunden asksadık.
baska da bi eksigimiz yoktu

atf61
allahına gurban umutum yine mahcup etmedin....umutsuz trabzon güneşsiz dünya gibidir.........

magicyattara
Cogu kisi Colman kötü oynadi diyorlar ben katilmiyorum buna, orta sahadaki bel kemigimiz siz adamin sadece ofansif yönüne bakiyorsunuz Colman bugün hem ofansif hemde defansif anlamda iyi isler yapti, bir kere Colmanin ayaginda topu iyi saklamasi takimin dizilimesi anlaminda cok katki sagliyor.

Maçı izlemedin sanırım..Colman bu akşam bir takımı bir oyuncunun nasıl bozacağının kitabını yazdı..

Şenol Güneş kadrodan tam anlamıyla bana göre yararlanamıyor..şu maçta Gabriç çok büyük iş görürdü..fener defansı kanat akınlarında leylaya döndü..her kanat atağımız net pozisyonlarla bitti..
Belki Engin olsaydı,Colman dışarı alınabilirdi..bu kadar orta saha oyuncusuna rağmen sadece Colman'ın ayaklarına mahkum kalmak takımın geleceği adına tedirginlik veriyor..
*
Selçuk sahanın en iyi adamıydı..Ceyhun da fizik olarak üstün performans gösterdi..
*
Jaja neden kullanılmadı anlamak güç..bilhassa 2. yarı fener 2'ye bölündü..defansta bir beşli ve ilerde diğer beşli..adamlar orta sahayı tamamen bize bıraktı..bu boşlukta Jaja büyük işler yapabilirdi bence..
*
Kazanmamıza rağmen,oyun içinde yaşadığımız tempo düşüşleri büyük sorun olacak gibi..ilk 20 dakika oynadığımız futbola kalan 70 dakikada yaklaşamadık..
*
Yediğimiz 2. golde kaleci Onur'un büyük hatası olduğunu düşünüyorum..onu çıkarmalıydı Onur..
1. golde ise Egemen'in kollarını arkaya çekerek topa yavaşça gitmesi büyük hataydı..o da rehavetten olsa gerek..Trabzonspor şampiyonluğa oynayacaksa böyle golleri yemeyecek..

Mustafa ÖZDEMİR
Umut nasıl çıldıttı bana biri izah etsin..
İlk yarı ile ikinci yarının farkı Umuttu bence
aynen katılıyorum .

unique
24.08.2010, 00:25
Liverpool da 3 yemiş bugün, bu moralle yensek şunları ne güzel olacak:)

kaan aydın
Aslında Colma'ın kötü olduğu falan yok.Adam Sol açık oyuncusu değil bir kere.Bizim en büyük problemimiz Sol kanat.Ordan ataklar geliyor maalesef Cale'de yanlız kalıyor.Engin gelirse bu sorun çözülür.
Bu arada Yattara oyundan çıktı Colman sağ açığa alındı.Bu adam serbet oynamalı.Oynarsa iyi oyar,örnekleride çok..

Özgür Öztürk
erman toroglu - eksinlikle penaltı

ahmet çakar- 100& penaltı

Bizim pozisyon mu yoksa onların pozisyonu için mi dediler ?

trab61
24.08.2010, 00:26
yensek yine bir şey arıyorsun yenilsek zaten biraz derbi galibiyetinin keyfini çıkarın önemli olan her zaman sonuç 96 ta en berbat oyunumuzu oynasaydık keşke ama maçı kazansaydk

iste budur yaa. senin gibi dusunen cok az taratftar var bu sitede.

Şenol Altunsoy
Takımda en çok koşan Teo 10.928 mt.

Cengiz

umut mu çıldırttı ? allah'tan korkun be

The_Storm
Umutun ofsayt pozisyonlarında nasıl yakalandığı görmediniz mi? Koşacağı yerde sap gibi bekliyordu...

demirel
Bu hafta bize ders olmalı,her zaman aynı hataları yapıyoruz,ama bugün şans bizden yanaydı,ilk yarı tüm toplarımız gol oldu,ancak bu bile bize yetmedi,çok basit hatalar yaptık ve goller yedik,orta sahada üstünlük kuramadık,halbüki iki golle öndeydik,alan çok kötüydü,Colman basit hatalar yaptı,Cale arkayı çok boş bıraktı,geri herşey çok iyiydi,Umut'u çok beğendim,teoda böyle goller kaçıracaksa çok işimiz var,jaja'yı Liverpool maçında bekliyorum,onu umutsuz görmek beni üzüyor,adam biliyor oyuna girmeyeceğini,maçı koparacağımız halde baskı yiyip goller yiyoruz,yediğimiz golün hemen ardından gol bulmasaydık işimiz çok zor olurdu,topu sahada dolaştırıp oyunu soğutmalıydık,Yattara iyiydi ama hala 90 dakika çıkaramıyor,Bu basit hataları Liverpool affetmez,hatta anadolu klüplerinde bile affetmeyen olacaktır,dikkatli olmalıyız,Teofilonun mücadelesi ise sevindirici,iyi koşular yapıyor,paslar biraz daha acele atılsa ofsayta bu kadar çok düşmezdi,tebrikler Trabzonsporum

000061

Doğum günün kutlu olsun renkdaş. :) Daha hediye istememen lazım :)

6-2 bitecekmiş maç resmen. Teo, yatara, colman vs vsvsvs

iso_4939
Abi gariban Umut ne yaptı yine:confused:

yok canım umut ıyıydı ama adam bıraz bakar kı ofsayttamıyım be kardesım..

Burçak
- Ahmet Çakar : Bi Hikaye Var Şemsiyeyle İlgili ama Reklam arasında Anlatırım ..

- Erman Toroğlu : Hani Şemsiye açılmıyor felan Omu .... Allah Canınızı Almasın emi:D

ççç
ahahaha

http://i1008.hizliresim.com/2010/8/23/5200.jpg

Yanlis anons.
ne mal adam bunlar yaa

Aykut hoca dersine iyi çalışmış orta sahayı çok adamla kilitlediler pas alanlarımızı iyi kapattılar.
Bu arada bizde sol kanat diye bir şey yok.Allahtan Umut oyuna girdide biraz toparllandı sol kanadımız.
Kazanmak mükemmel birşey başta Serkan,Ceyhun,Selçuk ve oyuna sonradan giren Umut'u tebrik ediyorum.Diyer oyunlarımız vasat olmasına rağmen bir kaç adamın mücadelesi ile maçı almasını bildik.

aykut sınıfta kaldı..

Gibi mi ? :D:D:D
http://img837.imageshack.us/img837/3351/29316429228500629328188.jpg
yeba habunların haline. godoşlar!

2. Hafta | Trabzonspor - F.Bahçe | 1. Gol "KK" [HQ] (http://www.facebook.com/video/video.php?v=141435345893624&ref=mf)

2. Hafta | Trabzonspor - F.Bahçe | 2. Gol "Yattara" [HQ] (http://www.facebook.com/video/video.php?v=141437035893455&ref=mf)

2. Hafta | Trabzonspor - F.Bahçe | 3. Gol "Glowacki" [HQ] (http://www.facebook.com/video/video.php?v=434037897560&ref=mf)

Hababam Sınıfı ''Ahh Trabzon Ahh Yaktın Bizi'' BordoBlue.Com - en Dailymotion (http://www.dailymotion.com/video/xd87ib_hababam-synyfy-ahh-trabzon-ahh-yakt_shortfilms)

|Bu Arada Bursa'dan Gol Haberi Var 2 - 2 Mi : ) (http://www.facebook.com/video/video.php?v=1428226138952&ref=mf)

blacksealee
24.08.2010, 00:27
ne olursa olsun bütün futbolcularımız altının akıyla bu maçı kazandı.kolay değil 4 gün arayla 2 üst düzey maç oynadılar.hepsini yürekten kutluyorum.glowacki için çok üzüldüm ama o mevkiyi girayda yüreğiyle oynayıp kapatacaktır.

Emrullah
Ne 8JK, ne biz ne de ĞS. En iyi kadro bence FB'de. Ama ben çok tökezleyeceklerini, uzun soluklu bir hava yakalayamayacaklarını düşünüyorum.

ölümüne61
teşekkürler şenol hoca teşekkürler futbolcular feneri yenmenin mutluluunu bir kez daha çıkardık

Özkan Şentürk
Ceyhun bu sezon 'bundan topçu olmaz' diyen benim futboldan anlamadığımı ispatlamaya devam ediyor...O oynasın, ben mahçup olayım...bence bugünkü maçın yıldızıydı Ceyhun...Çok iyi paslar da verdi...

Bence Şenol Hoca bu akşamki gibi başabaş maçlarda mutlaka Ceyhun'la oynayacaktır ve de Ceyhun bu maçlarda iyi de oynayacaktır.

Ancak bizden daha zayıf takımlara karşı özellikle içerde Ceyhun'suz bir ortasaha kurabilir.Mesela ben haftaya Antalya karşısında Ceyhun'suz bir ortasaha bekliyorum.

Salih Yazıcı
arkadaşlar oyuncularımız insan robot değil önemli olan 3 puandır üstüste o kadar zor maç oynadılarki hepsiyle gurur duyuyorum.

Berat Akçay
ya beyler herkes futbolcular son anlarda dökülmeye basladı diyor birde onların yerine koyun kendinizi ya üst üste zorlu maclar

hayhay61
Cogu kisi Colman kötü oynadi diyorlar ben katilmiyorum buna, orta sahadaki bel kemigimiz siz adamin sadece ofansif yönüne bakiyorsunuz Colman bugün hem ofansif hemde defansif anlamda iyi isler yapti, bir kere Colmanin ayaginda topu iyi saklamasi takimin dizilimesi anlaminda cok katki sagliyor.

la havle vela kuvvete teknik terimler kullandığında söylediklerin doğru olduğunu mu sanıyrsunuz anlamıyorum ki iyi oynayınca iyi oynadı denir de colmana iyi oynadı diyen toptan anlamyor demektir töbe yarebbi ya

verilen taktikte sola yakın oynuyor ( doğrusu oynayamadı )
yaptığı top kayıplarının haddi hesabı yok kontra ataklarda yakalan bir çok pozisyonda o ve alan topları ezdiği için çıkmadık

Mustafa ÖZDEMİR
Umutun ofsayt pozisyonlarında nasıl yakalandığı görmediniz mi? Koşacağı yerde sap gibi bekliyordu...
umut sol kanat oynuyordu .ileri pek çıkamadı...

ph=61
24.08.2010, 00:28
Doğum günün kutlu olsun renkdaş. :) Daha hediye istememen lazım :)

6-2 bitecekmiş maç resmen. Teo, yatara, colman vs vsvsvs

Eyvallah, daha ne istiyim, hunharca dağıttık..:)

Full HD
Malesef orta sahamiz agir kaldi ve Fenere cok acik verdik.Daha aggressiv olmamiz lazimdi ve daha cok kosmaliydik.

Emre EFENDİOGLU
Sol tarafımız çok kötüydü ama Caleden dolayı değildi, önünde kimse yok ki adamın koridor orası. Alanzinho çıktı Umut girdi anca kendimize geldik. Kazandık, mutluyuz, liverpool maçına bakacağız :)

Emirhan Uludüz
ntv de ½100 Fenev programını izledim rıdvan renkten renge giriyordu :D :D

ThE JoKeR
24.08.2010, 00:29
Bu macin adami selcuktur kim ne derse desin ciplak gozle izleyen anlar yonetimin en kisa zamanda omurluk sozlesme imzalamasi gerek hemde acilen

yorumsuz6117
Markus Merk hangi pozisyon için kesin penaltı dedi ?

Cengiz

bi ofsaytla adamı afaroz ettin ya, teo'yla yattara'nın kaçırdıklarını umut kaçırsa ne yapacaktın acaba

U.Sadıkoğlu
Tek üzüldüğüm nokta 4 dedim 3 oldu yaaa olmaz kiiii amaa :D :D :D

Emrullah

Ofsayt konusunda haklısınız ama Umut bugün eleştirelecek en son kişilerden biri.

Murat Hızal
Çok uzun bir maç yazısı yazacaktım ama,yazılanları görünce şevkim kaçtı.Sahi bugün biz kazandık değil mi?

Yüreğiyle oynayan bütün futbolculara teşekkürler bizi çok heyecanlandırdılar ve kazanmasını bildiler.

Bir parantez Serkan'a ''Sen Trabzonspor'un başına gelen en güzel şeysin''

Ahmet Faruk
24.08.2010, 00:30
Şu maçı iyisiyle kötüsüyle bütün takımın oturup yarın sabah izlemesi, antremana öyle başlaması lazım.
Çok güzel bir skor ama eksik olduğu açık olan yerler ilerde canımızı yakabilir.

Şenol Altunsoy
24.08.2010, 00:30
Markus Merk hangi pozisyon için kesin penaltı dedi ?

Colmanın pozisyonu için Çakarda Toroğluda net penaltı diyor

Altan Atabay
24.08.2010, 00:31
maç sonucu 3-2.

kötü olan ne?

ya bir kez de şu takımı eleştirmeyin.
hep eksik arıyoruz.
Ya mücadele, ya kazanma hırsı, ya azim. Yok muydu bunlar. Sanki galibiyeti fener hediye etti bize.

Rakip fener yahu... Soğanlı linyitspor falan değil:)

iso_4939
yaw su cale ıle colman cıldıtrttı mılletı sol kanat yol gecen hanı oldu be göz göre göre gol yedık.

dead_microbe
tadını çıkarın galibiyetin ne bu eleştiriler,maç bitmiş sıradan takım olmayan feneri yenmişiz hala eleştir, anlamıyorum sizi nedir derdiniz, gidin sevinin yarın yaparsınız eleştirinizi

Mustafa ÖZDEMİR
yaw su cale ıle colman cıldıtrttı mılletı sol kanat yol gecen hanı oldu be göz göre göre gol yedık.
caleyi fazla eleştirmeyelim ilk yarı 2 ye bir kaldı bir çok pozisyonda...

Timur Mikhail
6 fenerliyle izledim maçı tek kişi :)

Böyle bir zevki kimse yaşayamaz, yüzlerini görecektiniz güüüzaa oldular.

Tabi yenilince bissürü komplo teorileri :)

U.Sadıkoğlu
24.08.2010, 00:32
Yattaranın güzel bi resmi var mı sevinirken :D

hayhay61

yahu radyodan maç dinleyip yorum yapmayın şuraya umuta nasıl kötüydü dersin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

demirel
Bu maçta daha rahat olacağımızı bekliyordum,özellikle 2-0 olunca ancak basit hatalarla goller yedik,Niang ve stock iyiydi

olcay_61
sesimmi kısıldı noldu yaa :D
takımımı tebrik ediyorum fbnin yunan takımıyla oynayacağını düşünerek depresyona sokacak fark atmadığı için :p

lazkopatfaroz
Colman çok kötü çokk. Böyle olacağını geçen sene söylediğimde linç ediliyordum !!!

Remzi

Gözlükle izlemenizi öneririm maçları. Sizdeki saplantıyı geçmiş çölde serap görüyorsunuz. Umut hiç ofsayte düşmedi be bu nasıl maç izlemek.

kaan aydın
Allahım bu sene Trabzonspor'umuza Şampiyonluğu nasip et..

61.mesajımda duamı kabul et Allahım...

magicyattara
Takımda en çok koşan Teo 10.928 mt.

Teo kendine gelmeye başladı..yaşı 25,bu yaşta ki adam zaten en güçlü dönemindedir hayatının..gücünü göstermeye başladı Teo..zaman zaman fenerin 2 stoperiyle girdiği mücadeleleri bile kazandı..beğendim Teo'yu..maçtan asla kopmadan oynamasını seviyorum bir de..
**
Colman ise sahanın en kötü adamıydı..2 maçtır dökülüyor..Colman'ın bu sezon kötü oynama hakkı yok..ciddi ciddi şampiyonluğa oynayabileceğimiz bir sezondayız ve Colman dökülüyor..

Şenol Güneş'in bu akşam büyük hayalkırıklığına uğradığını düşünüyorum..belki düzelir diye oyundan da almadı Colman'ı..

Orhan Kahraman
Staddan yeni geldim.

Fena taraftar yoktu iyi bağırdık

futbol adına izleyebildiğim süre içinde her zamanki gibi cale beni şaşırtmadı vasat.

Beklemediğim üzere Alanzinho çok çok çok kötüydü

Ceyhun Serkan ve Selçuk çok iyiydiler.

Umutu beğendim açıkçası çok fazla beğenmem genelde ama iyiydi bence

Egemen iyiydi Glowacki iyiydi

Onur , olur arada o kadar.

Yattara tam anlamıyla gezdi sahada hucum da eyvallah da arkadaş az geri gel da bişe yapmasan da gel yav

Barışın girmesiyle orta saha toparlandı (colmandan aksayan yanlar)

Teoyu beğendim.

Bu arada Fener sağlam takım yapmış

The_Storm
24.08.2010, 00:33
Ofsayt konusunda haklısınız ama Umut bugün eleştirelecek en son kişilerden biri.

Umut'dan önce Colman var, Alan var tabii... Allah yardım etti. İnşallah Liverpool karşısında da eder... (amiiinnn)

demirel
eleştirilcek yerlerimiz var ama galibiyete hatalarımızın olmasına rağmen sevinmeliyiz

dead_microbe
forumda yazmayan yazarlarda biraz aktif olun, sadece eleştiri yapanlar olmasın sevinen birilerini görmek istiyor insan

Anıl Caner
Saat 3-4 olsun da güzelce bir sohbet edelim. Başlıkta şu an fikir belirtmek falan zor :)

yigits
Glowacki'nin sakatlanmasına çok üzüldüm.Hatta onun sakatlığı galibiyet sevincime gölge düşürdü...Umarım en yakın zamanda dönersin sahalara ve yine umarım ki önemli birşeyin yoktur...

blacksealee
24.08.2010, 00:34
tadını çıkarın galibiyetin ne bu eleştiriler,maç bitmiş sıradan takım olmayan feneri yenmişiz hala eleştir, anlamıyorum sizi nedir derdiniz, gidin sevinin yarın yaparsınız eleştirinizi

çok ama çok haklısın kardeşim ben bu kadar muhalefet bir taraftar görmedim yensekte yenilsekte eleştiri eleştiri eleştiri...eleştirmeyi tarftarlık sana arkadaşlar var yazık oluyor bu takıma bu kadar yüklenmeyin

Yiğit SARI
Colman en yakın zamanda formunu bulmalı..

Hamza Öztürk
arkadaslar dogaldir daha 4 gün önce anfieldde basa bas mücadele verdik bugünde yoruldu futbolcularimiz
herzamanda rakip parcalanmaz arada böylede yenmek var
önemli olan üc puan
persembeye kadar iyi istirhat etsinler

karayamayman
Colman çok kötü çokk. Böyle olacağını geçen sene söylediğimde linç ediliyordum !!!

Geçen sene de Şenol Hoca geldikten sonra birkaç maç kötü oynadı, sonra yedeğe çekildi Colman, ondan sonra da kötü maçı olmadı...

Acaba diyorum:)

.....
Bütün oyuncularımızı tek tek kutluyorum. Hepsine Teşekkür ederim.

:alkış:

hayhay61
Bizim pozisyon mu yoksa onların pozisyonu için mi dediler ?

penaltı kazandığımız pozisyon için

Zafer Fidan
Yahu elestirmeye nekadar meraklisiniz.

TRABZELONA 3:2 fenerbahce :D

trab61
24.08.2010, 00:35
ben cikiyorum artik kusura bakmayin. moralim dahada duzelecek diye girdim ama sanki yenilmisiz gibi yorum yapanlar cogunlukta. ve iddia ediyorumki bunlarin hic birisi futboldan anlamiyor. tabiiki eksikler var ama takimin mucadelesi ve hirsi yeter. ama eksikleri macdan hemen sonra buraya yazmak kadar sacma bisey olamaz. hepsininde anillarindan opuyorum verdikleri mucadeleden dolayi.
senol hocayada laf atanlar utansin artik. senol hocaya laf atan terbiyetsizlik yapmis olur.

Emrullah
Bizim stadyum;

Bütün yorumcular: " En iyi kadro FB'de. Niang, Stoch, Dia... "

Sinan Engin: "En iyi kadro 8JK'da yapmayın arkadaşlar, Q7 var, Holoşko var."

Bütün yorumcular: "Yapma Sinan, birtek Q7 ile bu 8JK'dan bi cacık olmaz."

Ogün Temizkanoğlu: "En iyisini Trabzonspor yapıyor, az ve öz adam aldılar."

Sinan Engin: "Şimdi konuyu dağıtmayalım."

Sinan Engin sen bir onun bunun çocuğusun. 40 dakikadır bir yerde Trabzonspor'un ismi geçiyor, orada da konuyu dağıtmayalım diyorsun. Birde Trabzonlu olacaksın. Seni Allah bildiği gibi yapsın. Sen adam değilsin.

Mustafa ÖZDEMİR
bu ara bir milli maç olmasım lazım.glonun sakatlığı o araya denk gelecek galiba...

Cihan
galibiyete sevindim ama taraftar kazanmamız gerekiyor .. maçı samsunda izledim trabzonlu kadar fenerli vardı kahvede .. ama adamlar çok rahat gol yiyorlar üzülmüyorlar hiç şampiyonluk görmenin vermiş olduğu rahatlık olsa gerek .. bizim karadeniz de bile bu çekememezlik olduktan sonra trabznun trabzondan başka dostu olmaz :)

hayhay61
24.08.2010, 00:36

nice senelere renktaş :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

lazkopatfaroz
Geçen sene de Şenol Hoca geldikten sonra birkaç maç kötü oynadı, sonra yedeğe çekildi Colman, ondan sonra da kötü maçı olmadı...

Acaba diyorum:)

Maç içerisinde kopuk kopuk oynuyor. 2 maçtır ne yaptığı belli değil. Kalitesi, yeteneği olan bir oyuncu fakat inanılmaz kötü.

Ömür Karadeniz
Ya yazıklar olsun sıze bunlar sıze fazla senol hocam bırak gıt bunlara yaptıkların fazla degmez bu taraftara.

Murat TONBUL
6-7 atacağımız maçı zor bela kazandık. buna da şükür.
İnşallah liverpool u da eleyip gruplara kalırız. bu yediğimiz goller de onurun nazar boncuğu olsun :D

Mustafa Umut
İyiki penaltıyı gole çevirmedik.

Yoksa fenerlilerin dilinden kurtulamazdık :)

Yok penaltı değildi yok biz çevirirdik maçı vs.. :)

Şimdi paşa paşa sustular :)

Muhammet Hacısalihoğlu
Tebrikler Trabzonum :)

İlk yarı 2 tane atmazsak yazık olur dedim 3 attık:D

Söyle rıdvan lige renk katar Trabzon diyen rıdvan

hangi renktesin ? mor, kırmızı ?

U.Sadıkoğlu
sinan enginnnnn menginnnnn sallayın hepsini 7.hafta gelecekler trabzon'a koydugumuzda ne diyecek acaba sinoş

Hamza Öztürk
Ya yazıklar olsun sıze bunlar sıze fazla senol hocam bırak gıt

yok daha neler

ilhan
Yalnız Niang çok büyük oyuncu olduğunu resmen gösterdi. Ligin "bana göre" en iyi stoperi Egemen ve Glo'yu resmen tek başına birbirine düğümledi. Bu adam bu sezon ligde çok işler yapar.

Bu anekdotu yazayım, bizi konuşacağımız bolca zaman olacak. :)

trab61
24.08.2010, 00:37

ben seni hala linc edebilirim. colmana laf atan futboldan anlamaz. su takimin beyni kalbi herseyi colmandir. daha dogrusu colman ve selcuktur. ama sizin gibileri gercekten linc etmek lazim. yaziklar olsun.

atf61
Gözlükle izlemenizi öneririm maçları. Sizdeki saplantıyı geçmiş çölde serap görüyorsunuz. Umut hiç ofsayte düşmedi be bu nasıl maç izlemek.
haklısın kardeş macı radyodan dinledikleri için spiker kim derse onu diyolar....ofsaytçı amatör topçumuz ilk kez türkiyede çim saha gören teoydu:(:(

Mustafa ÖZDEMİR
Ya yazıklar olsun sıze bunlar sıze fazla senol hocam bırak gıt
herkes istediğini yazar.öemli olan hataları iyi günde görmek ...

FEDAİ
Galibiyete rağmen hala daha futbolculara hakarete varan eleştiri yapanlara Başbakan usulü EDEP YAHU diyorum.Keyfini çıkarın galibiyetin..

bahadır2561
''lazutlee'' ceza da yakışmış

3-3 olmadı tıpkı 2-2 olmadığı gibi

anladın sen onu :D :D

Full HD
Elestirme olacak arkadaslar önemli olan elestirmenin ölcüsünü bilmek.Yarin birgün Liverpoola karsi macimiz var onun icin takimin zayif yanlarini göstermek lazim.

TSercaN
24.08.2010, 00:38
forumda yazmayan yazarlarda biraz aktif olun, sadece eleştiri yapanlar olmasın sevinen birilerini görmek istiyor insan

Yaziklar olsun bu takima.

Pardon kendimi kaptirmisim bu sayfa ya kadar okudugum yorumlara :).

Hepsine tesekkur ediyorum, her ne olursa olsun sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum.

Her baba yigidin harci degil once liverpool gibi bir dev e sonra fenerbahce gibi bir takima oynamak.

Bunun persembe gunu de var daha ve sonrasinda antalya maci var.

Eger olur da bu maclari galibiyet ile bitirirsek ben sizlere birsey demiyecem ve yonetime yuklenecem size biraz da olsa zam sozu versin diye :).

Hepinize tesekkurler ve bu galibiyet ile taraftari yine kenetlediginiz icin ayri bir tesekkur ediyorum.

Sizleri elestirenler herzaman olacaktir. Kacan pozisyonlar da sizlere kotu sozler soyleyen olacaktir ama bilin ki cogumuz sizi cok seviyoruz be!

Emrullah
Sinan Engin kadar salak bir adam olamaz. Herkes dalga geçiyor bu dangalakla. Resmen kahvehane muhabbetine döndü. Senin kadron benim kadromu yenemez. Tam bir salak, tam bir ahmak.

Berat Akçay
Bizim stadyum;

Sinan Engin sen bir onun bunun çocuğusun. 40 dakikadır bir yerde Trabzonspor'un ismi geçiyor, orada da konuyu dağıtmayalım diyorsun. Birde Trabzonlu olacaksın. Seni Allah bildiği gibi yapsın. Sen adam değilsin.
aynen onun bunun evladı ya

Tolga Okumuş
Şu zeminin hesabı verilmeyecek mi çok merak ediyorum.

Böyle amatör bir zihniyet.

Kendi sahamızda rahat değiliz.

1 milyon euro ya aldığın adam sakatlandı zemin yüzünden.

Bir zemin bir de Colman deli etti beni bugün.

bariskaratas
cale colman kotu diyenler.
2. yarı soldan geldi mi fener hiç?
neden?
alan cıktı sol tarafa umut geldi de ondan.

karayamayman
Bu arada spiker maç sırasında söyledi 58 yaşındaki Şenol Güneş ligin en yaşlı hocasıymış...

Başımızdan eksik olmasın...

yigits
24.08.2010, 00:39
Maçı canlı izlemiş gibi olarak şunu söyleyebilirim Niang tam anlamıyla domuz bir futbolcu adamı Glo ve Egemen durduramadılar yaa.Ve televizyondan göremeyeceğiniz pozisyonlarda Niang o kadar çirkeflikler yaptı ki bunları görmek için topsuz alanlara bakmak gerekiyordu...

lazkopatfaroz
ben seni hala linc edebilirim. colmana laf atan futboldan anlamaz. su takimin beyni kalbi herseyi colmandir. daha dogrusu colman ve selcuktur. ama sizin gibileri gercekten linc etmek lazim. yaziklar olsun.

2 maçtır dikkatli izleyen herkes ne demek istediğimi çok iyi anlamıştır. Demekki sen sadece özetleri izliyorsun :cool:

litvanya_ts
Sonucta Fenerbahceyle oynadık ve eze eze yendik bunun tadını cıkarın arkadaslar. O kotuydu bu kotuydu. Biz 96 senesindede sampiyonlugu bu zihniyetten dolayı kaybettik.Cocukların hepside iyiydi.Ellerinden gelenin fazlasını yaptılar.Bundan 1 sene oncesini dusunun 8 derbi macı 0 cekmistik.Senol Hoca takımın cehresini degistiriyor. Zaman destek zamanı. konusmak elestirmek degil.Fenerebahceye karsı 10 tane gol pozisyonuna girecek baska takım yok bu ligde.İnsallah boyle gideriz ve sezon sonunda sampiyonluk gelir.Ama bu taraftarı gordukcede umudum azalıyor.

Mustafa Umut
Ahtapot Paul Out, Martı In :)

http://www.ligtv.com.tr/App_Themes/Basic/_images/Galeriler/2010823_frtnadan_kacs_yok/20100823.224635_TRB469_1397753.jpg
Sahamıza talih kuşu kondu işte :)

Murat TONBUL
24.08.2010, 00:40
glowacki nin sakatlanması iyi olmadı. İnşallah giray onu aratmaz dönene kadar...

Etem Güner
yürü be tsrbzonum kim tutar seni 6 atsak sevinmezdim vallahi kaçan gollerle fenerlileri ezmek daha çok hoşuma gidiyor arkadaşlar bu akşam lütfen sadece galibiyet konuşalım eleştiri olmasın fırtına esiyor görmüyormusunuz inşallah liverpulu da elersek ogün eleştirin takımı eleştirecek takatınız kalmışsa keyiften baygınlık geçirmeyinde

Muhammet Hacısalihoğlu
ya bırakın eleştiriyi şu maçta bari

tadını çıkarın.

bordoooooooooooooooo

Serdær
Trabzonspor takımında Engin Baytar dışında sol açık oynabilecek tek oyuncu ''Drago Gabriç''.

Engin Baytar sakat olduğu zaman Gabriç neden bu takımda düşünülmez anlamam.

Eğer ilk yarı hazır bir Gabriç olsaydı iki golü yemez ayrıca sol tarafı Fenerbahçe otobana çevirmezdi.

Eğer Şenol Güneş Gabriç düşünmüyorsa kiralık verilsin.

Sol açıkta oynabilecek şuanda tek oyuncu var oda Umut Bulut.

Ersun Yanal zamanında Gökhan Ünal ile baya iyi işler yapmıştı.

Kaldı ki Mehmet Topuz ve Gökhan Gönül ikilisini ikinci yarı baya iyi durdurup çıkmalarını engelledi.

Dolayısıyla Engin gelene kadar sol açık Umut .

Hatta biraz zorlarsak iyi bir sol açıkta olabilir ..

Neden olmasın .. :cool:

hamucera
24.08.2010, 00:41
maviiiiiiiiiiiiiiiii

Hamza Öztürk
su hangi kanalda sinan engin falan?

Burçak
Bizim stadyum;

Konuyu dağıtmayalım he. Beyinnnsiiiiiiizz
Konuyu değil ama sizi dağıtacağız az sabret sıranı bekle!

.....
Henüz Jajayı izlemedik.

Jaja ligi sallayacak ama zamanı var ;):)

Murat Hızal
Tamam be iyice sidik yarışına döktünüz işi.

Hepiniz çok anlıyorsunuz futboldan. hepiniz haklısınız,hep siz ''önceden diyen''taraf oluyorsunuz.

Bir .okuda bilmeyin!

Mustafa ÖZDEMİR
24.08.2010, 00:42
tv 8 de .şu anda çıldırdı zaten:D...

The_Storm
Şenol Hoca bu maçta 10 dak bile olsa Jaja'yı deneseydi keşke. Liverpool karşısında çaresiz kalırsak oyuna sürmesi gerekebilir. Ne yapabileceğini görürdük en azından.

sessizkral_1
Maçın ilk yarısı Şenol hoca karşısında süpriz bir fenerbahçe kadrosu gördü bence.

Dolayısı ile maya tutmadı.

2. yarının başında Alanzinho çıkıp umut girince eski Trabzonspora kavuştuk.

Şuan bu takımın tek sorunu kadro derinliği.

en az 2 oyuncu almamız gerek türk olsa dahi.bek ve ortasaha

futbalski60
Yalnız Niang çok büyük oyuncu olduğunu resmen gösterdi. Ligin "bana göre" en iyi stoperi Egemen ve Glo'yu resmen tek başına birbirine düğümledi. Bu adam bu sezon ligde çok işler yapar.

Bu anekdotu yazayım, bizi konuşacağımız bolca zaman olacak. :)

Egemen bile tutamadıysa bu ligde kolay kolay kimse tutamaz Niang'ı. Böyle yabancı oyuncularla lig daha kaliteli oluyor keşke bu tarz yabancı oyuncuların sayısı artsa.

trab61
2 maçtır dikkatli izleyen herkes ne demek istediğimi çok iyi anlamıştır. Demekki sen sadece özetleri izliyorsun :cool:

ya yuru git isine. sen iki maca bakarakmi olcu aliyorsun senin anlayisin bu kadar demekki. ben trabzonun her macini 90 dk. izliyorum. trabzonla yatip trabzonla kalkiyorum. ve kusura bakma ama senden daha fazla bilgim oldugumada eminim.

Ömür Karadeniz
24.08.2010, 00:43
Tv8.........

Tolga Okumuş
Alanzinho ile Yattara'nın da aynı kadroda olmayacağını gördüğüm 2. maç.

İnşallah daha ısrar olmaz bu konuda.

Hamza Öztürk
tv 8 de .şu anda çıldırdı zaten:D...

sagolasin zevkle seyrederim simdi :)

asilhamsi
yaptigin yorumlarin coguna katilmiyorum. heleki serkaa cok kotuydu diyorsan sen bu isi bilmiyorsun derim sana. kusura bakma. serkana yaptigin yoruma gercekten inanamiyorum. bence bugun sahanin en iyilerindedndi. teoda kotu demissin ama onada hic katilmiyorum. bence teo bugun guzel oynadi.

Yaptıgım yorumları begenmemeniz son derece dogal oldugu kadar bu isi bilmiyorsun demeniz bir o kadar enteresan ve hic hos degil...Bunlar adı üzerinde yorum...Ben belki olaya cok farklı acıdan bakıyorum..Bu arada futbolu bildigimi ispat etme gibi bir derdim yok...Foruma cok nadir yazardım bundan sonra ise hic yazmamayı düsünüyorum...Bu işi bu kadar iyi bilen arkadaşların arasında yorum yazıp kirlilige yol acmayalım.....

(Bu arada macı ne kadar dikkatli izlediniz bilemiyorum ama Serkan en az 5 yada 6 pozisyonda adam kacırdı...Sürekli bindirme yapma istegi hem o kanadı kullanmak isteyen yattarayı engelledi hemde kendi kanadında acık vermesine neden oldu...Bu arada mactan sonra glovacki ve egemene tesekkür etmeli zira onun acıklarını kapatmak icin epey ekstra kuvvet harcadılar)

Neyse buda benim son yorumum olsun...At binenin kılıc kusananın bundan sonra futbol bilgini arkadasların bilgileriyle biraz olsun kendimizi geliştirip hepten cahil kalmayalım..

Cengiz
tv8'deki muhabbet inci sözlüğe döndü :)

trab61
24.08.2010, 00:44
niang gercekten iyi futbolcu. fizik gucu ve yirticiligi mukemmel.

Serdær
Çoluk cocuk muhabbeti yapmaya başladılar.

Benim babam senin babanı döver muhabbeti gibi , yok o iyi bu kötü.

Mal bunlar ya !

Murat TONBUL
3-3 mü 3-3 mü :D
trabzondan gol haberi mi var :D

Mustafa ÖZDEMİR
adamı bir türlü durduramadık ya ...

lazkopatfaroz
ya yuru git isine. sen iki maca bakarakmi olcu aliyorsun senin anlayisin bu kadar demekki. ben trabzonun her macini 90 dk. izliyorum. trabzonla yatip trabzonla kalkiyorum. ve kusura bakma ama senden daha fazla bilgim oldugumada eminim.

Aman fazla yatıp kalkma yatalak olursun.

Evet 2 maça göre değerlendirdim. Ne var bunda. Colman 2 maçtır kötü yedirsende kötü yediremesende !!

metis61
Merhaba arkadaslar,

ben senelerden beri BMN üyesiyim ve hep pasif olarak takip ettim. Bu aksam bende birsey yazmak istedim. Galibiyetin yaninda su anda NTV Sporda Ercan Tanerin yüz ifadesine cooooooooooook sevindim. Sanki ona küfretmisler gibi

Hasan Algan
glowacky nin durumundan ne haber arkadaşlar.. sakatlığı ciddi galiba ?

bahadır2561
24.08.2010, 00:45
3-3 mü 3-3 mü :D
trabzondan gol haberi mi var :D

lazutlee sana gelsin...

seni hiç unutmayacağım.

ilhan
Alanzinho ve Colman "kötü" demek içimden gelmiyor, "gününde olmadığı" bu maçta, orta saha üstünlüğünü fener elinde bulundurmuş gibi gözükse de biz daha organize oynamaya çalışan taraftık.

Murat Altun
Sinan engin gibi adamlAr tv ye cikmsli sadece kahvelerde tuttugu takimi ölümune savunsun ne buyaaaas
Onun yuzunden fenevi ezisimiz konusulamiyor

Emre B.
Yok yok maçı zora sokmadan olmaz :D:D

Murat TONBUL

zamanında biz de istemişiz onu ama anlaşamamışız...

Burak
Futbolu mutbolu bılmem de ben cok sevındım bugun, macı ızledık kafekada yıne , mac sonrası yaktık mesalelerı bıze her yer Trabzon dıye bagırdık, kutladık, superdı, horon da vardı :D

Hami-Ünal-Orhan
24.08.2010, 00:46
Arkadaş bu futbolcuların hepsi bize lazım. Kadromuzu geniş tutmamız lazım. Kadroda rotasyon yapabilmemiz gerekli. Bir futbolcunun daha iyisini alıp elinden çıkarabilirsin. Şu anda elimizde Colman'ın bir alternatifi yok. Ama bu adam iyi oynarsa biz perşembe Liverpool'ı eleyebiliriz.

Timur Mikhail
http://www.hurriyet.com.tr/_np/8980/11368980.gif

haha tabloya bak inşallah sezon sonuna kadar böyle gider

bence defansa sağ bek ve göbeğe ikit akviye yapılmalı derinlik açısından.

haa uşak haa dik oynaa :)

:dansmuz:

Sami Kuk
Rizede sokaklar bordo maviydi:D Kale kahvede mılleti acayıp gaza verdim bol bol tezavurat yaptırdım fenerlıler saf saf bakıp duruyodu..Rizemde iyi başladı bu hafta mükemmel yaa:)

Orhan Kahraman
Gloya çok üzüldüm yaa

Muhammet Hacısalihoğlu
24.08.2010, 00:47
glo 1 ay yok arkadaşlar :(

nazar değdi :(

Sezer Soykan
arkadaşlar daha 3 gün önce liverpol gibi bi takımla başa baş mücadele etmiş bi takım vardı karşımızda bügünde evet bende kabul ediyorum eksıklerımız yanlışlarımız vardı ama şimdilik bunları unutalım ve bu takımı bu galibiyetten dolayı alkışlayalım zaferin tadını çıkaralım.

açın tv kanallarını ezikbahçenin yorumcularını izleyin adamlar çıldırıyo bunları izlemek çok keyifli sizede tavsiye ederim

Hamza Öztürk
arkadaslar internetden seyrediyorum ses var ama görüntü yok normalmi`?

atf61
24.08.2010, 00:48
Maçın ilk yarısı Şenol hoca karşısında süpriz bir fenerbahçe kadrosu gördü bence.

Dolayısı ile maya tutmadı.

2. yarının başında Alanzinho çıkıp umut girince eski Trabzonspora kavuştuk.

Şuan bu takımın tek sorunu kadro derinliği.

en az 2 oyuncu almamız gerek türk olsa dahi.bek ve ortasaha
ben şunuda anlamış değilim ilk yarıda adamlar sol kanadı dağıttılar...bizim hoca devreyi bitirmeye çalışıyo...2. golden sonra çok korktum yaaa..dünya alem gördü neden bekledin hoca yaa

Murat Altun
Niang bencede cok iyi Ama bizim colman bukadar kotu olmssaydi kontra ataklarimizi durdurmasaydi su anda kadkoydeki olaylari izliyorduk Boyle bir fark yenirmi diye

Helal olsun Trabzonspor umuza

TSercaN
Fener neden yenildi konusuyorlar ya.

Her zaman su 3 cuceleri konusuyorlar ya yenseler de yenilseler de.

Hepiniz top sunuz.

Emrullah
Futbolu mutbolu bılmem de ben cok sevındım bugun, macı ızledık kafekada yıne , mac sonrası yaktık mesalelerı bıze her yer Trabzon dıye bagırdık, kutladık, superdı, horon da vardı :D

En iyisini yapmışsınız. Biz doğru düzgün sevinemedik. Neden? Çok fazla beklenti içine girdik o yüzden. Düşünebiliyor musunuz? FB'yi kendi sahanda yeniyorsun ve sevinemiyorsun. Bu iyiye mi işaret? Bence hem evet hem de hayır. Çıta yükseldiği için evet, beklenti sonucu oluşabilecek hüsran için hayır.

Mert Oğuzlu61
24.08.2010, 00:49
beyler şu martıyı maskot yapsak :D ne oldu acaba hayvana, en son güvenlik yakaladı spiker dedi martının ifadesi alınacak maçın başında koptum :D:D

hastamıydı acaba hayvan uçamıyordu garibim.

trab61
24.08.2010, 00:50
gercekten bilende konusuyor bilmeyende. ben 30 yasindayim. 10 yasimdan beri futbol oynuyorum, cok amator liginde oynadim almanyada, halada oynuyorum. hatta 3 seneden beride 8-10 yas gurubu cocuklarin antronorlugunu yapiyorum. colmana iyi futbolcu degil deyen bana gore futboldan anllamiyor derim. hic de tartismam bana zaten bunu diyenle futbolu tartismam. kimse kusura bakmasin. ozaman messi iki mac kotu oynasin iyi futbolcu degilmi diyecez. lazkopatfaroz sana ve senin gibilere yazdim bu yaziyi.

Erdem Keser
Bu kadar galibiyet coşkusu yeter.Gerçek kimliğimize bürünelim ve eleştirmeye başlayalım:D

hodlu
Fenerin resmi kocası olduk hayırlı olsun.Koyduk bunun keyfini çıkaralım.Helal be Şenol hocam sen bize Allahın lütfusun........

Kubilay ŞAHİN
Trt'de )96 görüntüleri var..

Ağlıyorum..

Emrah KabuL
Trabzonspor sayesinde 3-5 kuruş kazanan da oldu mu beyler ? :)

Mustafa ÖZDEMİR
24.08.2010, 00:51
Fener neden yenildi konusuyorlar ya.

Her zaman su 3 cuceleri konusuyorlar ya yenseler de yenilseler de.

Hepiniz top sunuz.
boş ver biz keyfimize bakalım...

ph=61
nice senelere renktaş :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:
Eyvallah kardeş..

Sahamıza talih kuşu kondu işte :)
Hep gelsin ya :)

.....
Bu kadar galibiyet coşkusu yeter.Gerçek kimliğimize bürünelim ve eleştirmeye başlayalım:D

Sabahtan beri eleştiriler havada uçuşuyor zaten yetmez mi :)

bariskaratas
ilk15 dakka cok iyiydik.
golleri atınca geri cekildik. alan da oyundan iyice dusunce calein onu bombos kaldı ve ordan cok atak geldi.
2. yarı da gene kendi futbolumuza döndük alan cıkıp umutla sola direnc gelince.
feneri ezerek yendik yani

Murat Altun
beyler şu martıyı maskot yapsak :D ne oldu acaba hayvana, en son güvenlik yakaladı spiker dedi martının ifadesi alınacak maçın başında koptum :D:D

hastamıydı acaba hayvan uçamıyordu garibim.

Avniakerde marti ucmayi unuttu kanaryacik ne yapsin :)

Hami-Ünal-Orhan
24.08.2010, 00:52
Büyük şanssızlık Glo takıma çok iyi oturmuştu. Tam da golünü de attığı gün sakatlandı. İnşallah en kısa zamanda sahaya döner.

Ahmet Faruk
Umutun Yattaraya attığı, Yattaranın numuneye attığı top tam sol açık işiydi.
Hem Umut sol açık oynayınca gol de kaçırmıyor :)

Samet Berber
Her zaman :) ..

ph=61
Fener artık kölemizdir. Seri No : 3 ISBN-611967

hayhay61
Eyvallah kardeş..

Hep gelsin ya :)

kardeş derken birader??

Uğur KÜÇÜK
tek maca 20 lıra yatırdım yarın agız tadıyla 46 lıramı alıp ıftardan sonra yıyecegım:D

.....
24.08.2010, 00:53
Glowacki ne gol atmıştı yaa :)

O bizim ikinci Szymekimiz olacak Allahın izniyle :)

lazkopatfaroz
gercekten bilende konusuyor bilmeyende. ben 30 yasindayim. 10 yasimdan beri futbol oynuyorum, cok amator liginde oynadim almanyada, halada oynuyorum. hatta 3 seneden beride 8-10 yas gurubu cocuklarin antronorlugunu yapiyorum. colmana iyi futbolcu degil deyen bana gore futboldan anllamiyor derim. hic de tartismam bana zaten bunu diyenle futbolu tartismam. kimse kusura bakmasin. ozaman messi iki mac kotu oynasin iyi futbolcu degilmi diyecez. lazkopatfaroz sana ve senin gibilere yazdim bu yaziyi.

Colman'a kötü futbolcu demedim dostum. Futbolunla beraber okuduğunu anlama özelliğinide geliştirebilsen öğrencilerinde çok daha iyi şeyler verirsin bence.

Ayrıca kimin futbolu bilip bilmediğini sana sormadık. Herkesin kendine göre fikri var.

hodlu
Glo sahanın kurbanı oldu diye yazmıştım beni Serkan doğruladı.saha çok kötüydü ayakta duramadık diyor.Yazık oldu Gloya.......

Özgür Öztürk
24.08.2010, 00:54

Şenol Hoca ile bu iş yürümeyecek acilen ZD takımın başına gelmeli. :D
Mali genel kurulda Seçim maddesi eklenmesini istiyorum. :D
Tüm futbolcuların satılıp Tarıma yönelmesini istiyorum. :D
Hacısalihoğlununda Tarım Köy İşleri bakanı olmasını istiyorum... :D
...
..
.
:D

.....
Başarılı oyuncumuz Serkan Balcı, maçın ardından yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

"Bugün pozisyon ve goller olarak güzel maç oldu. İki takım da iyi mücadele etti. Biz kazandığımız için mutluyuz. Önümüzde Liverpool maçı var. İnşallah onu da kazanmak istiyoruz. Bugün bir darbe aldım. Ayağıma bastılar ama Allahtan bir şeyim yok. Şimdi iyiyim. Aklımız geçtiğimiz Liverpool maçında mı yoksa önümüzdeki Liverpool maçında mı kaldı diye bakmamak gerek. Her maça tek tek bakıyoruz. Turu geçersek kimse şaşırmasın"

Allahına kurban be Serkan , Yürü be kim tutar seni :)

Paksoy
çok kolay maçı zora soktuk ikinci yarı başlarken korkuyordum ama umut oyuna girdi soldan gelemediler,

Orhan Kahraman
Şenol Güneş’in açıklamaları http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a1.gif http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a2.gif http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a3.gif http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a4.gif http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5196-5L2X4G5J.jpg

1 (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:rateImg%281,%275196%27%29)
2 (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:rateImg%282,%275196%27%29)
3 (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:rateImg%283,%275196%27%29)
4 (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:rateImg%284,%275196%27%29)
5 (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:rateImg%285,%275196%27%29)

Bu habere 6 oy kullanılmış. Ortalama 5 üzerinden 5 !

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, Fenerbahçe galibiyetinin ardından yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

“Tabi öncelikle teknik sorumlu olarak mutluyum. Fenerbahçe’yi yendik. Futbolcularım futbol oynama adına yaptıkları doğru işlere sevindim. Antrenör olarak yorucu bir maçtı. Gidip gelen maçtı. Bizim pozisyonlarımız çoktu ancak rakibin de pozisyonları vardı Seyir zevki olan bir maçtı. Goller bulduk. Çıkışlardan sonra dönüşlerde yakalandığımız pozisyonlarla goller yedik. İkinci yarıya iyi başladık. Net pozisyonlarla farkı yakalayabilirdik. Bunu beceremedik. Skoru koruma endişesiyle pozisyon verdik. Tamamına bakıldığında sonucu hak eden bir takım vardı. Sahanın zemininden kaynaklanan sorun vardı. Zemin kalkıyor. En üzüntü verici olay Glowacki’nin sakatlanmasıydı. Futbol adına güzellikler vardı sahada. Bu maç için güzellikleri öne çıkarmak daha önemli.
Zemin olarak alt yapı iyi ancak çim oturmadı. Top takılınca sıkıntılar oldu. Glowacki’nin sakatlığı üç hafta sürebilir. Doktorlar bu durumu kesinleştirecek. Milli takıma gidecekti. Şanssızlık yaşıyor. Böyle bir oyuncuyu kaybetmek bizim için üzüntü verici.
Colman oyun olarak kendi performansının altında oynadı ancak yine de bir şeyler yapar diye sahada tuttum. Penaltı şansını o yakaladı. Ama kaçırdı. Doğruları vardı ama bugün eksiler arasında sayılabilir.
Kadromuz geniş. Lig maratonu içerisinde sakatlıklar olabilir. Şuan olumlu gidiyoruz. Her zaman böyle gidemeyebiliriz. Seyircinin homurdanmak yerine destek vermesi gerek. Eksikleri görerek destek veremeyiz. Engin var, Sezer var orta alanda. Sadece Ceyhun, Colman ve Selçuk’tan oluşmuyor orta sahamız. 25 futbolcumuz var. Bu oyuncular takımımızı taşıyacak. Toplumda genel bir olgu var. Övgü ve yergilerde abartı var. Bunlar olmasa şimdilik iyi gidiyoruz.
Sezon başında hakemlerle ilgili konuşmaya başlamak doğru değil. Bugün hakem çok yoruldu. Kontrol etmekte zorluk çektik. İlk yarıda mı değişiklik yapayım, ikinci yarıda mı diye tereddütler yaşadık.
Öncelikle üç puan, daha sonra da rakibimiz Fenerbahçe’den galibiyet almak güzeldi. Diğer hesaplara katılmıyorum. Anılarla yaşamak istemiyorum. Perşembeyi düşünüyoruz. Tarihi bir olay yaşamak istiyoruz. Oyuncularıma söyledim, kazansalar da kaybetseler de onlarla gurur duyacağım. Taraftarımızın bize destek olmasını bekliyoruz. Herkes doğru işler yapmalı"

Hoca gereken cevabı vermiş kalın bölgede...

Keleşoğlu
24.08.2010, 00:55
glowacki yi kim nazar etti söylesin!

muratt
24.08.2010, 00:55
Maç için oynadığım skor bahisi 4-2 Trabzonspor’du.. 1’e 75 orandan 3 liraya 225 TL kısa günün karı olacaktıki, Collman yaktı bizi.

Maçın böyle bol gollü geçeceği belliydi. İki takım da kazanmak istiyordu ve iki takımın da etkili hücumcuları vardı o yüzden atak ve gollü oyun şaşırtmadı. Trabzonspor’un galip gelmesi de sürpriz olmadı çünkü sezona en iyi başlayan takımdı zaten.

Futbol seyir zevki olarak ise son yıllarda Ligimizde izlediğimiz en zevki maçlardan biriydi sanırım. Böyle tempo ve pozisyon zenginliği görmek ligimizin kalitesi için gayet güzel.

Ama bu kadar çok pozisyon ve tempoyu açıkcası ben beklemiyordum. Perşembe günü oynanan Avrupa kupası maçlarından sonra böyle bir tempo sürpriz oldu. Zaten son 20 dakika Trabzonspor’un 4-5 oyuncusunun pili resmen bitti. Collman, Selçuk, Yattara, Teofilo ve hatta Serkan’ın ayakta kalacak hali kalmadı. Maçın sonlarına doğru Egemen bile Niang karşısında zor anlar yaşadı. Kolay değil tabi üç gün arayla bu tempoda iki maç çıkarmak. Buna alışmaları lazım tabi, böyle giderse özellikle önümüzdeki yıl bol bol üç günde bir oynaycaklar.

Maçta zaman zaman Trabzonspor, zaman zaman da Fenerbahçe daha etkili oldu. Ama maçın sonlarına doğru Trabzonspor’lu oyuncuların yorulmasıyla da Fenerbahçe iyice forse etti oyunu ama beraberlik golü gelmedi. Tabi bu arada maç 4-2, 5-2 gibi skorlara da gidebilirdi ama yorulan Trabzonspor’lu oyuncuların son vuruşa dermanları yoktu. Çok gözükmese de Barış Ataş oyuna girdikten sonra son bölümde Fenerbahçe baskısını biraz tutabildi, yoksa beraberlik golü gelebilirdi.

Niang bu arada çok doğru transfer. Sezon öncesi değerlendirmemizde Niang gelirse Fenerbahçe şampiyonluğa oynar diye, görülüyorki haksız da sayılmayız. Hatta düşündüğümden bile yararlı olacak sanırım. Guiza’dan sonra Niang Fenerbahçe taraftarları için ballı ekmek kadayıfı gibi olabilir. Resmen Trabzonspor defansını tek başına alt üst etti diyebiliriz. Bu yıl Fenerbahçe’ye en çok katkı yapacak oyuncu olacak gibi. Fenerbahçe bugün beklediğimden iyi oynadı ve bu büyük ölçüde Niang sayesindeydi.

Trabzonspor’a gelirsek, Yattara’dan başlamak lazım.. Böyle bir Yattara kenarda oynarken Burak’ın oynamasını ben hala açıklayamıyorum. Neyseki Şenol Hoca inat etmedi bu konuda. Bu Yattara, geçen sezon oynamadı, koca bir sezon yattı. Ve dönüşte tek gram fazla kilo yok, en ufak bir form düşüklüğü yok sanki hiç ara vermemiş gibi. (Hasan Şaş’ın sakatlıktan sonra 15 kilo fazlayle dönmesi var bi de) Bununla beraber, attığı gol, attırdığı gol ve Teo’nun kaçırdığı goldeki pasına baktığınız zaman neden Yattara’nın yıldız oyuncu olduğunu bir kez daha görüyoruz.

Bunların dışında, Umut yine oyuna sonradan girince ne kadar etkili olabileceğini gösterdi. Bu şekilde kullanılmalı Umut. Tabi ofsayt kuralını da öğrenmesi gerekir bir ara. Teofilo çizgisinde devam ediyor, sürekli oynamaya devam etmesi lazım. Oynadıkça açılacak bir oyuncu ama bir şekide Jaja’nın takıma girmesi lazım, Şenol Hoca Liverpool maçıyla yavaş yavaş oynatacaktır.

Bugünkü maçta sırıtan ise Cale idi. İki yıl önceki kadroda iyi oyuncu iken, iki yılda kendisini geliştiren kadroda zayıf halka haline geldi. Zaten goller ve ataklar hep Cale’nin yerinden geldi. Gabriç orda denenebilir diye düşünüyorum, Serkan vari bir bek olabilir.

Trabzonspor Süper Kupa-Lig-Avrupa Ligi serisinden şimdiye kadar fazla yara almadan devam etti. Eğer Liverpool’u eleyebilirse zaten %100 olmuş olacak.. İyi başladılar, bu işin sonu şampiyonluğa kadar bile gidebilir. Ligin %80’ine yayabilirse bu futbolu Trabzonspor bu yıl 27 yıllık hasret bitebilir.

Since1912KsK
24.08.2010, 00:56
muhteşem bi derbiydi kahvede izledim trabzon atkımla herkes trabzonlumusun diye soruyodu maç sonunda en az 50 kişi tarafından kutlandım :D

trab61
tamam bosver lazkopatfaroz. tartismayalim. ben bugun tartismayi degil galibiyetin tadini cikarmaya bakalim.
ben okadar ileri gidiyorum ve diyorumki colman szymekten bile daha iyi idi. colman takimin kalbi. iki mactan beri kotu ama her futbolcuda olur boyle seyler. adam her macta harikalar yaratamazki.

Emirhan Uludüz
Vurun lan parçalayın birbirinizi :D bir volkan için değermi yav :D :D

Tayfun Aydın
24.08.2010, 00:57
Arkadaşlar yeni girdim Glo nun durumu nedir.

Özgür Öztürk
24.08.2010, 00:57

ortalama 2 ila 3 hafta yok :(

hodlu
24.08.2010, 00:58
Son yıllarda kritik dakikalarda penaltı kaçırmaya devam ediyoruz.Bu konuda artık sağlam bir penaltıcı bulmamız lazım........

Emrah KabuL
Her zaman :) ..

tek maca 20 lıra yatırdım yarın agız tadıyla 46 lıramı alıp ıftardan sonra yıyecegım:D

Ben çok pis yüklendim.. ama takımıma olan güvenimden kaynaklanıyordu bu..

Ne kadar yatırdığımı söylemek istemiyorum.. 1-0 çifte şans ve yarın alacağım para 650 lira :)

Direk 1 basmadığım için de pişman değilim..

Bu arada oran 1.30 du.. Gerçi ne kadar yatırdığım da ortaya çıktı :)

YakupDayi
arkadaşlar yeni girdim glo nun durumu nedir.
2 hafta yok...

Mustafa ÖZDEMİR
1 ay diyorlar...

boztepeliyasin
tarih pozisyonları, oynan futbolu değil skorları yazıyor. farkı kaçırdık 3- 2 ye razı geldik.

Enes Başkaya60
MEhmet Demirkol: Bugun Trabzonsporun en iyilerindendi..

Ben hiç begenmedim ya...

kursat1313
colman maaşının iyileştirilmesini isteyip şenol güneşin reddettiği zamandan beri OYNAMIYOR şenol hocam inşalalh buna bir çare bulur

magicyattara
Bir kaç kelime de maçın hakemine edip geceyi bağlayayım bari..

Feneri ilk yarıda resmen korumasına aldı..1. fener golü tamamen bunun hediyesiydi..fener orta sahasında tertemiz kapıp kontraya çıktığımız topların hepsine faul çaldı..eyyamcılığını gösterdi kısacası..yoksa ilk 20-30 dakikada ki tempomuzu ilk yarı sonuna kadar devam ettirip farkı daha da açabilirdik..Bünyamin frene bastı,durdurdu bizi..

Bir kaç söz de Özer Hurmacı'ya..zaman geçtikçe çirkef fener gömleğini tamamen üstüne oturtuyorsun..yakışıyor sana çirkeflik..ayaklar konuşmayınca çenen başlıyor konuşmaya..aynen böyle devam et,devre arası postalanırsın..iyi ki Trabzonspor'a gelmemişsin..

.....
Glowacki vursun penaltıları.

:)

Muhammet Hacısalihoğlu
24.08.2010, 00:59
1 ay yokmuş öle yazdı alt yazıda.

bahadır2561
Son yıllarda kritik dakikalarda penaltı kaçırmaya devam ediyoruz.Bu konuda artık sağlam bir penaltıcı bulmamız lazım........

jaja ya da yattara

Tayfun Aydın
Glo da yoksa haftaya muhtemelen geçen senin kadrosuyla çıkacaz sahaya 2-3 haftaya dönsünde bari.

Mustafa ÖZDEMİR
arkadaşlar milli maç ne zaman...

Zurawski
Bence takıma şu an ciddi anlamda alternatif transferler lazım.Özellikle sağbek ve stoper bölgesinde.Ligimizden Orhan Şam aklıma geliyor.Serkan Balcı bu tempoda oynamaya devam ederse allah korusun ama sakatlıklar yaşayabileceğini düşünüyorum.Her maç yüreğim ağzıma geliyor ha sakatlandı ha sakatlanacak diye.Gabriç de kesinlikle kadroda tutulmalı.İlerleyen haftalarda yararlanabileceğimiz bir futbolcu.Hatta gelecek hafta Antalya maçında bile faydalanabiliriz.

Mehmet Yusuf
1 ay diyorlar... 1 ay olsa yine iyiymiş öyle duydum tv den...

Enes Başkaya60
Mehmet Aurelio Beşiktaş ta bu arada...

.....
24.08.2010, 01:00
Bu arada Milli Takım kadrolarını çoooooooook merak ediyorum.

Bakalım bu senede kadroyu öyle kurarsalar tamamen soğurum.

yorumsuz6117
24.08.2010, 01:00

Ben hiç begenmedim ya...

Kİm için dedi ?

hodlu
24.08.2010, 01:01
bjk Aurelıo ile 2 yıllık anlaşmaya varmış...............

lazkopatfaroz
tamam bosver lazkopatfaroz. tartismayalim. ben bugun tartismayi degil galibiyetin tadini cikarmaya bakalim.
ben okadar ileri gidiyorum ve diyorumki colman szymekten bile daha iyi idi. colman takimin kalbi. iki mactan beri kotu ama her futbolcuda olur boyle seyler. adam her macta harikalar yaratamazki.

Colman ve Szymek kıyaslamasını yapmışsın. Bu senin fikrin kimse sana bu fikrinden dolayı futbolu bilmiyorsun diyemez, dememeli...

Benim söylemek istediklerimi sen söylemişsin aslında. Colman bu takımın kalbi bu oyuncu neden moralsiz, isteksiz, çok top kaybediyor, oyuna ağırlığını koyamıyor ? Bunları araştırmak çözüm bulmak lazım. 2 maçtır kötü ama gereğinden daha fazla kötü. Kaliteli, yetenekli bir oyuncu kötü bile olsa bu kadar kötü olmamalı. (Daha net ifadeler kullanarak anlatmaya çalıştım umarım bu sefer anlamışsındır.)

Bayraktaroğlu
glo nun sakatlanması hiç iyi olmadı önümüzdeki 3 4 maç yok trabzonspor için büyük şansızlık kendi içinde tabi ki milli takıma çağrılmıştı.tam anlamıyla sevinemiyorum en iyi futbolculardan biri gitti...

Enes Başkaya60
Kİm için dedi ?

Pardon ya Colman için dedi...

Tayfun Aydın
24.08.2010, 01:02
Antalya maçı sonrası milli maç arası var sanırım.2 maç kaçıracak o kesin de daha fazla olmasa.Ama yerine o bölgede rahatlıkla oynayabilecek Giray var.

hodlu
Colman çok kötü oynadı bence.İyi değil normal oynasaydı fener maçını farklı alırdık........

QraL
Serkan 'in adalesinde cok cekme oluyor, insallah ilerleyen haftalarda bi sakatlik yasamaz.. Super bucurumuz o bizim :)
Bu arada ntvspor'da ridvan dilmen'in bi kac laflarini soyliyeyim size;

Ridvan Dilmen: Turkiye 'de Deplesmani olmayan tek takimda TRABZONSPOR!.. Kadikoy, İnonu, İzmir, Bursa Hic farketmiyordu... İc saha takimindan daha cok taraftari oluyordu macta.. Buyuk olmak kolay degil..

Ridvan Dilmen: Ben Boluspor'da oynarken bi ara 9 hafta hic gol yemedik, butun turkiye bizi konusuyor, trabzonspor deplasmanina gitti dakika bir gol 1 ( gulumsemeler ) boyle bi takim TRABZONSPOR!

kemal koç
takım iyi ya ikinci golden sonra bocaladık ama ikinci yarıda toparlandık bu arada city liverpoola 3 atame atmış darısı bizm başımıza inşaAllah

hayhay61
24.08.2010, 01:03

Ben hiç begenmedim ya...

iyi güzlede kim??:)

bariskaratas
24.08.2010, 01:03
Pardon ya Colman için dedi...

alan haric herkes iyi oynadı bugun
colman iyiydi
xelcuk ve ceyhun supersi

QraL
24.08.2010, 01:04
Serkan 'in adalesinde cok cekme oluyor, insallah ilerleyen haftalarda bi sakatlik yasamaz.. Super bucurumuz o bizim :)

Ridvan Dilmen: Turkiye 'de Deplesmani olmayan tek takimdi TRABZONSPOR!.. Kadikoy, İnonu, İzmir, Bursa Hic farketmiyordu... İc saha takimindan daha cok taraftari oluyordu macta.. Buyuk olmak kolay degil..

Ridvan Dilmen: Ben Boluspor'da oynarken bi ara 9 hafta hic gol yemedik, butun turkiye bizi konusuyor, trabzonspor deplasmanina gitti dakika bir gol 1 ( gulumsemeler ) boyle bi takim TRABZONSPOR!

hodlu
24.08.2010, 01:04
Sağ-bek için bence acil bir alternatif oyuncu almalıyız..............

Murat TONBUL
24.08.2010, 01:05
cale bence yetersiz. devre arasında gerçek manada bir sol bek almamız lazım...

Enes Başkaya60
Zaleyetayı da Kayseri getirmiş ne iş la :)

Uğur KÜÇÜK
Kİm için dedi ?
colman icin dedi
bende cok begenmedım bugun ama
mehmet demırkolun yorumlarına katılırım cogunlukla
mac ıcınde fazla gozukmemesıne ragmen ofansta ve defansta TRABZONSPORU bır orkestra sefı gıbı yonetıyor dedi:alkış:

burda parasına zam yapılamadıgı ıcın bılerek!! oynamıyor dıyenlere de kapak olsun bu yorum
valla su galıbıyetten sonra bıle elestırıyorsunuz ya takımı pes valla
tamam kabul cok ıyı degılız ama bugunun sevıncın yasayın yahu
ılerleyen gunlerde daha ıyı olacagımızdan hıc suphe duymuyorum
yeter kı destek verın kostek degıl
en cok gloya uzuldum
inş en kısa zamanda eskıye doner

hodlu
Ooooleeey oley oley oley, Şampiyooooooon Trabzooon..................

Uğur KÜÇÜK
24.08.2010, 01:06
ooooleeey oley oley oley, Şampiyooooooon trabzooon..................
bordoooooooooooooooooooooooo

Bayraktaroğlu
24.08.2010, 01:06
Antalya maçı sonrası milli maç arası var sanırım.2 maç kaçıracak o kesin de daha fazla olmasa.Ama yerine o bölgede rahatlıkla oynayabilecek Giray var.

lıverpool maçını giray kaldırabilir mi o beni endişelendiriyor.inşallah çok önemli bir sorun değildir...

Keleşoğlu
24.08.2010, 01:07
ligtvde city - liverpool maçı özetini veriyor

yorumsuz6117
24.08.2010, 01:07
Gol: Trabzonspor: 3 – Fenerbahçe: 2

Toplam Şut: Trabzonspor: 10 - Fenerbahçe: 13

İsabetli Şut: Trabzonspor: 6 - Fenerbahçe: 4

İsabetli Orta: Trabzonspor: 4 - Fenerbahçe: 5

Faul: Trabzonspor: 20 - Fenerbahçe: 14

Korner: Trabzonspor: 2 - Fenerbahçe: 4

Ofsayt: Trabzonspor: 7 - Fenerbahçe: 3

Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 41 - Fenerbahçe:% 59

Enes Başkaya60
24.08.2010, 01:08
Glowacki' nin sakatlanması çok kötü oldu...

Mustafa ÖZDEMİR
24.08.2010, 01:09

Ridvan Dilmen: Turkiye 'de Deplesmani olmayan tek takimda TRABZONSPOR!.. Kadikoy, İnonu, İzmir, Bursa Hic farketmiyordu... İc saha takimindan daha cok taraftari oluyordu macta.. Buyuk olmak kolay degil..

o günlere dönüyoruz inşallah ...

Serhat34_61
24.08.2010, 01:10
bizimkileri feneri dalgaya aldılar 2 0 ndan sonra yoksa fark atabielcegimiz bi maçtı. o kaçan gollerden sonra kafayı yiyodum az kalsın :)

Keleşoğlu
24.08.2010, 01:10
maç sonucu city:3 liverpool:0 liverpoolun atağı yok özet görüntülere göre

muhammed bilgin
24.08.2010, 01:11
ya glo gitti bu kadar üzüldüğümü hatırlamıyorum:(:(:(

yorumsuz6117
24.08.2010, 01:11
Glowacki'de son durum
24 Ağustos 2010 / 00:22
Trabzonspor Fenerbahçe maçını kazandı Glowacki'yi kaybetti

Trabzonspor evinde penaltı kaçırdığı maçta Fenerbahçeyi 3-2 mağlup ederek haftayı üç puanla kapatırken galibiyet sevincine Glowacki gölgesi düştü.

Karşılaşmanın 2.yarısında sakatlanan Polonyalı futbolcunun yapılan ilk kontrollerinde 3 hafta süre ilye sahalardan uzak kalabileceği belirtildi.

İlk kontrollerinde diz iç yan bağlarında esneme tespit edilen Glowacki’nin kesin kontrolleri yarın yapılacak. Bu futbolcunun Liverpool karşısında forma giyme ihtimalinin çok düşük olduğu açıklandı.

Glowacki’ye yarın Mr çekildikten sonra sahalardan ne kadar uzak kalacağı kesinleşecek

Haber61

yorumsuz6117
24.08.2010, 01:12
Şener "Sırada Liverpool var"
24 Ağustos 2010 / 00:42
Başkan Sadri Şener Fenerbahçeyi yendikleri için mutlu olduklarını söyledi.

Trabzonspor başkanı Sadri Şener maçı seyirci aldığını söyledi.

Başkan Sadri Şener karşılaşma sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Şener Fenerbahçe’yi mağlup ederek 3 puanı aldıkları için sevinçli olduklarını belirterek” İlk yarıda 2-0 lık farkı yakaladık. Ancak karşınızda da Fenerbahçe var.Türkiye liglerinin önemli oyuncuları da onlarda. Farkın açılması için gereken pozisyonları bulduk,ancak atamadık.Her şeye rağmen 3 puan aldığımız için sevinçliyim.Takım farkı artıracaktı da geri çekildi şeklindeki düşüncelere katılmam.Karşınızda Fenerbahçe var.Normal bir skor.Hak ettik ve kazandık.Karşılaşmayı seyirci alır.Bu akşam seyirci bize gereken desteği verdi" dedi.

Başkan Şener şöyle devam etti:

"Liverpol ile Perşembe günü evimizde oynayacağız.Öncelikle gol yememiz gerekli.Ardından da seyircimizin son dakikaya kadar takımı çok iyi desteklemesi gerekir. Karşılaşmayı 1- 0 kazansak ta uzatma dakikaları burada oynanacak.Bunlar avantajlarımız.Liverpoolu eleyerek guruplara kalmak tarihi bir olay olur.Bizde bunu yapacağız"

Haber61

Keleşoğlu
aykut kocaman ; " kalecimizin eline top değmeden 3 gol yedik" :D

Oğuzhan
Girayda güzel oynadı , inşallah aratmaz bizlere Glowackiyi .

Mustafa ÖZDEMİR
oda avni akerin büyüsü işte:D...

Özgür Öztürk
24.08.2010, 01:13

Goller illa kalecinin eline değerek mi gol oluyor Aykut efendi :D:D

Bekir Çetin
24.08.2010, 01:13
bi geçmiş olsuna gidiyim dedim kapamışlar kepenkleri antuda tadilatmı var acaba:D:D

Daniele
24.08.2010, 01:14
Trabzonspor'u tebrik ederim.
Eskişehirspor kazanmış gibi sevindim.

Liverpool maçında başarılar.

Hasan61
24.08.2010, 01:14

Değmiş olsa büyük ihtimal yemezlerdi:)

bkandil
24.08.2010, 01:16
Değmiş olsa büyük ihtimal yemezlerdi:)

Tam bir Ömer Üründül sözü olmuş...

yigits
Glo'ya çok üzüldüm maça sevinemiyorum bile doğru dürüst.

ThePatriot61

Sagolun Es Ese basarilar.

saffet61
24.08.2010, 01:17
umarım giray aratmaz gloyu

Orhan Kahraman

Haftaya başarılar..

Bayraktaroğlu
Goller illa kalecinin eline değerek mi gol oluyor Aykut efendi :D:D

9 eylül 2006 luganonun el ile antalyaspora golüü

fenelbahçenin rize maçında 50.dakikada nobrenin el ile golüü

1 Ekim'de oynanan Konyaspor-Fenerbahçe maçında Anelka'nın elle golü

genelde elle gol atmaya alışkın oldukları için kalecinin eline top değmemesini yadırgıyor...:)

TraBz1o61
24.08.2010, 01:18

demek değseydi 6 yicektiler

Sefa

Liverpool maçında başarılar.Haftaya Gs'yi yendiğinizde Trabzon yenmiş gibi sevineceğiz bizde. Sşze de başarılar.. :)

saffet61
arkadaşlar maç sonu kolbastı oynandımı oynandıysa izlemek için link alabilirmiyim

ertek_61
24.08.2010, 01:19
FLAŞŞ FLAŞŞŞŞ trabzon avni aker sahasın yol tarafındaki kale arkasında yer alan ticaret meslek lisesi trabzonsporu mahkemeye veriyor...maç içinde defalarca topu boş kale yerine stadın arkasındali ticaret meslek lisesinin camlarına gönderen topçulardan bıkan müdür yattara,teofilo,umut,colman ı dava etmeye hazırlanıyor http://www.gecce.org/forum/images/ibulletin/smilies/grin.gif müdür demecinde şu sözlere yer verdi :

--yeter kardeşim yeter okulda cam kalmadı,burdan ts yönetimine sesleniyorum eğer boş kaleye gol atabilecek kadar yetenekli bi topçu bulmamazlarsa ya dava edecem yada liseyi burdan taşıyacam...başka çarem kalmadı,her hafta milyarlaca lira cam parası veriyorum banada yazık günah. DEDİ

:D:D:D:D:D

Mustafa ÖZDEMİR
arkadaşlar maç sonu kolbastı oynandımı oynandıysa izlemek için link alabilirmiyim
oynanmadı ...

enmavi61
bu takım öle bi takım ki bütün taraftarı onları izlerken yanlarında sağlık ekibi olmalı yada hastaneye yakın bi yerde maç izlemek lazım

Muhammet Hacısalihoğlu
şampiyon yap bizi :D

noldu balonmuşuz, ezberimizi bozacaklarmış.

böyle patlatırlar.

Bayraktaroğlu
umarım giray aratmaz gloyu

giray ligde belki aratmaz ama lıverpool maçnda zor olacak gibi görünüyor...

mete61bordomavi
Ben ne dersem o!
Burda herkes şahittir, febeyi eze eze yenecez dedim.
Aynısı oldu.
Mazlumu getirin dedim, mazlum geldi, mazlum gitti.

Barış Burak
24.08.2010, 01:21
hayatımda ilk defa trabzonda derbi izleebildim.yol kenarı kale arkasının en önünden aldım:)doya doya o çirkef özere sövdüm:)

kritik yapacak olursam;

hakem inanılmaz derecede kötüydü ve o yediği küfürler anasının ak sütü gibi helaldir ona.şerefsiz herif.özer hurmacı acaba ne kadar küfür yiyeceğim diye test yaptı bugün.

teofilo fener defansı arasında maalesef kayboldu.teo yerine jaja düşünülebilirdi son dakikalarda ama hocamında bir bildiği vardır.colman kötüydü.çok kötüydü.umutu 3 seozndur beğenmiyordum ama bugün maşaallahı vardı.çünkü forvet arkası oynadı.inatla umut forvette iyi iş yapan renktaşlarım maalesef size kapak oldu bu maç ve bizhaklı çıktık.umutun mevkiisi forvet arkasıdır.çok iyiydi bugün.yattara iyiydi.serkana kurban olayım.glo hakkında çok yanıldığımı yindım bugün. alan piyasada yoktu ilk yarı ama ikinci yarı aslında tam onluktu.ceyhun iyiydi.egemene maşaallah.girayın eline sağlık.

bekir61
24.08.2010, 01:21
taraftar gecen sezondan daha kötü
orkestra iside fiasko

Enes Ünal Kaya
24.08.2010, 01:22
Eski Demeçler Aklıma Geliyor..
Futbolcularımız Türkiye Ligi Tat Vermiyor Diyordu..
O Günleri Yeni Nesil oLarak Bizde Yaşarız İnş..