PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 2. Hafta | Trabzonspor 3 - 2 Fenerbahçe

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19

vuralkara
23.08.2010, 18:36
jaja'nın girmesi için ya maçı kopartmış olmamız lazım ya da geride (allah korusun) olmamız lazım.

TrabzOnLy
23.08.2010, 18:37
ek olarak türkiyenin en iyi oyuncusu şu anda bence gustavo colmandır.

antudan alintidir :D

kamyonetçi
23.08.2010, 18:39
Burada kadroda kimlerin olması gerektiğini uzun uzun anlatıp sonrada hocanın tercihlerine saygılıyız demek bizimle kafa bulmak olsa gerek.
Benim söyleyeceğim şey bu tür görüşlere saygı duymadığımdır.

Mesut
23.08.2010, 18:42
iftardan sonra stada doğru gideruk.
feneri yenecez inşallah duaları eksik eylemeyin. :)
şu mubarek ayda dualarınızın kabul olması dileği ile görüşmek üzere

samway
iddaa oynayanlara ve ılgılenenlere guzel bır mac soyluyorum ts fb macına handıkaplı 1 oynarsanız 6 lıra oranla cok cazıp derım :)

Zurawski
Bizim için çok kolay görünen derbiler hep hüsran olmuştur.Umarım böyle formda iken elimizden kaçırmayız kuşu.Kuş da bu maçı alıp toparlanırım hesabı yapıyodur kesinlikle.Çok temkinli oynamamız lazım 1-0 yeterli bir skordur benim gözümde.

Hürgün Aygün
23.08.2010, 18:43
Meydanda maçı izlemek için ekran kurulucak mı bilgisi olan Trabzondan biri soruyo da??

f.ozdemir
23.08.2010, 18:44
Rehavete kapılmazsak yeneriz diye düşünüyorum.

vuralkara
23.08.2010, 18:45
Bizim için çok kolay görünen derbiler hep hüsran olmuştur.Umarım böyle formda iken elimizden kaçırmayız kuşu.Kuş da bu maçı alıp toparlanırım hesabı yapıyodur kesinlikle.Çok temkinli oynamamız lazım 1-0 yeterli bir skordur benim gözümde.

imza.........

Selim Turan
23.08.2010, 18:46
Meydanda maçı izlemek için ekran kurulucak mı bilgisi olan Trabzondan biri soruyo da??

Liverpool maçını soruyorsun sanırsam...

Sanmıyorum geçenki maçta herkes Meydnadaki dev ekranın önüne toplanmıştı maç başladığı halde yayına verilmmemiş millet meydan parkının içindeki kahvehanelerin işletmelerin kurduğu televizyonların başına doluşmuştu...

Atapark'ta ise durum daha iyi idi işletme sahipleri atapark'ı kapatmış maçı dev perdeye yansıtmışlardı. Aynı şekilde Zağnos Vadisi'ndede dev ekrandan maç yayınlandı. Olan meydanda biriken kalabalığa olmuştu...

Berk
23.08.2010, 18:47

Meydan'da maçları ücretli yayınlayan kuruluşların verdiği maçlar için dev ekran kurulmaz.Lig Tv ve D-Smart yani.Ben görmedim böyle birşey şuana kadar.

Açık kanaldan yayınlandığı için sadece Türkiye Kupası maçları için dev ekran kuruluyor..

Arkadaşın Atapark'ı bi denesin.Liverpool maçını vermişlerdi..

SEDAT
23.08.2010, 18:48
- Bu Arada Bayern Münih , Chelsea , Arsenal Onur Transfer Listesine almışlar :D Bir Mçata Beğenmişler Hepsi , Hey Allahım Ya

bordoblue (bxb)
23.08.2010, 18:48
Antu da daha 3 - 5 gönderi okudum.Allahım bu ne mutluluktur,adamlar nasıl kin yapmış bize,vayy be.Ben bu kadar çok zarar verdiğimizi bilmiyodum,Bana bu günleri yaşatan Trabzonsporuma sonsuz teşekkürler.İnşallah bu gece kinlerini hiç sönmemek üzere ateşleriz.:sevinç:

bordoblue (bxb)
23.08.2010, 18:53
Antudan:

Taraftarları neler yapacak acaba bize sesi kısık izliycem maçı tahammül edemem:((
http://forum.bordomavi.net/images/bos.gif
http://forum.bordomavi.net/images/bos.gif

Zuhahaaaaaaa ,keşke Trabzona gelse de,o na da bi güzellik yapsak

Oğuzhan Fidan
23.08.2010, 18:55
maçı trabzonspor sistemi rahat kazanır. şenol hocanın oyun modelini kolay kolay bozamaz yinede oyunun seyrini futbolcuların performansı belirler. bence bu maçı 3 farklıda kazanabiliriz 1-0 da . önemli olan oyuncuların performansı ve maça verdikleri önem

sanatik

katiliyorum üstelik ben fenerbahce ile sampiyonluguna oynayabilecegimizi düsünüyorum, Bjk hernekadar oyuncu aldiysa bunlar ile basarabilecegini özellikle schuster ile henüz sanmiyorum, gs malum düzelene kadar zaman gecer hatta antrenör gidebilir gelecek macdan sonra, bursa zirvede olacak gibi ama sampiyonlugumuzda yardimci olabilir ancak.

Yani fener ile az sonra cok önemli 3 puan alabiliriz. En azindan 3 puan vermemeliyiz.

cihayan
Eğer gerçekten haberlerdeki gibi aynı onbir ile çıkıyorsak Şenol Hoca hiç kusura bakmasın yanlış yapıyor.

Liverpool maçında fizik üstünlüğü açısından tercih edilen kadro fenere karşı ideal kadro değildir.
Mesele sadece Burak olayı değil.
Anlaşıldığı kadarıyla hoca duvara toslayana kadar Burak'ta ısrar edecek.
Liverpool kadrosu kısır bir kadrodur, ben aynı kadronun bugün de gol yollarında etkili olacağını düşünmüyorum.
Umur ve Teofilo'yu Bilica ve Lugano kucaklarına aldı mı iş sadece Colman'ın ekstra işler yapmasına kalır.
İlk onbir çıkan bir Yattara ile sonradan giren bir Yattara'nın arzusu da aynı olmaz. En azından bir-iki maç sonra öyle olacak.
Burak'ın fizik gücü Yattara'dan üstün deniyor. Burak'ın ikinci yarı çıkacağını herkes biliyor, madem öyle neden bir kere de Yattara başlamıyor? Eğer gerçekten düşerse Burak yine girer zaten.
Ayrıca Burak'ın Yattara'dan daha fazla defansa yardım ettiğini de görmüş değiliz.
Burak'ın sahada hiçbirşey yapmadan bitirdiği çok maç var ama Yattara sahadaysa biliyoruz ki en az iki gollük asisti garanti.
Kaldı ki rotasyon denen birşey var, yorgun Ceyhun veya Serkan yerine Barış neden oynamaz mesela?

Yine de hocanın tercihlerine saygı duyuyoruz.
Umarım her anlamda tercihleri yüzünü kara çıkartmaz.

Sonuna kadar haklisin renktasim. Biz ne zaman sahada teknik ozellikleri yuksek oyuncu tercihi ile oynuyoruz o zaman hem golu bulup hem de oyun ustunlugunu elimize aliyoruz. Bu konuda hem Umut hem de Burak'in ayni anda oyunda olmasi bizi siradanlastiriyor, topu sahanin her yerinde rahatca dolastirmamizi engelliyor. Oysa Colman'in daha ortada, sevdigi yerde oynadigi ve yakinlarinda Selcuk, Alazinho, Teo, Yattara gibi oyuncularin bulundugu durumlarda cok daha rahat gol pozisyonlarina giriyoruz, ayrica rakip takima topu da gostermiyoruz. Umut, Liverpool karsisinda oynadigi yerinde iyi isler yapti ve hem de daha rahat oynadi.

Ceyhun, bu yil hem Bursa macinda hem de Liverpool macinda cok iyiydi. Bence ayni bolgede Ceyhun'da israrda fayda var. Bu kadar cok ozellikleri olan genc bir oyuncuyu kazaniyoruz, bir de sureklilik kazanirsa tadindan yenmez. Bence ilk onbirde Ceyhun mutlaka olmali.

Serkan'in yerine Baris olabilir. Ama boyle bir mac icin bence gereksiz bir risk olur. Takimda bir sureklilik olusmus durumda. Rotasyonlarin gerekli oldugu zamanlarda yapilmasi bu surekliligin sagligi acisindan onemli. Su anda gorulen Burak'in aksadigi son kadro itibariyle. Bir de Colman'i gecen yilin son periyodunda kullandigimiz bicimde kullanmaliyiz. Colman, takim icinde en akilli ve oyunu cozebilen, yonetebilen oyuncumuz. Sorumluluk da aliyor, risk de, bazen gereksiz yere. Ama buyuk takimda oynayan iddiali bir oyuncu da bu ozellikler olmali. Takimda ilk defa boyle bir rahatlik, kendine guven olusmus durumda. Son oynadigimiz tum finalleri, rakiplerimizi ezerek, farkli kazandik. Bugun ilk defa her kesimin favorisi durumundayiz. Bu bir surec ve dogru yolda oldugumuzun gostergesi. Akilli, sorumlu, bilincli olup, disardan gelecek doldurma ve tahriklere kapilmadan yolumuza devam etmeliyiz. Ayrica hem Urfa'da hem de Istanbul'da seyircimiz bu konuda tum Turk kamuoyuna kitaplik dersler verdi. Uzun zamandir yakalayamadigimiz guzel bir ivme yakaladik, bunu cok yukarilara tasimak da bizim elimizde.

cihayan
23.08.2010, 18:56
Akilci surekliligin ne denli onemli oldugunu Barcelona bir kez daha gosterdi. Yeni yonetim Guardiola'ya 6 yillik bir kontrat onerdi. Senol Gunes'i biz de tek hocaligi ile degil, temsil ettigi tum degerler ile degerlendirmeliyiz. Daha dunun cocugu Guardiola'ya Barcelona 6 yillik kontrat teklif ediyorsa bizim Senol Hoca'ya 10 yillik kontrat imzalatmamiz lazim. Ama biliyoruz ki uc mac isler ters gitsin kimse kimsenin arkasinda durmaz. Barcelona'da durur ama bu ulkede durmaz. Sonra da boyle kendi halimizde yuvarlanip, ayni kavgalari, tartismalari edip dururuz. Bunca bos, gereksiz spor "adam"inin bagirarak, tozu dumana katarak, sov yaparak ekmek yedigi bir ortamda zaten baska turlu bir yaklasim beklemek de zor.

tswonder
23.08.2010, 18:57
afs,

Detaylı açıklamaların teşekkür ederiz. Yüreğimize biraz olsun su serpilmiş oldu.

Çok önemli olmamakla birlikte anlayamadığım bir nokta var:

...Armalarda şu an uygulanan teknik tüm dünyanın tercih ettiği bir uygulama ve önümüzdeki sezon Fener, Beşiktaş Galatasaray da bu teknikte uygulama yapacak ( bu sene de uyguluyorlar ) üstelik bizim yaptırdığımız firmaya...

Biz bir firmaya mı yaptırıyoruz yoksa tesislere yeni makine alındı ve bizim personelimiz mi yapiyor?
Bu cümleden diğer takımların bu sene aynı uygulamayı yaptığını, gelecek sene de yapmaya devam edeceklerini mi anlamamiz gerekiyor?

Orhan Aydın
23.08.2010, 18:57
mutlaka kazanmamiz gerek‚ bu anadolu takimlari son zamanlarda fazla olmaya basladi
http://forum2007.antu.com/images/bos.gif

Bunu yazan adam Kadıköy'den aşağısına binmemiş galiba:)

Güya Ts'yi de sıradan bir takım olarak görmüş oldu:D

.....
23.08.2010, 19:00
Bu gecenin sonu güzel olacak Allahın izniyle.

Bizler inandık. Zaferi bekliyoruz!

Armağan Dere
23.08.2010, 19:01
Kadrolar belli oldu mu...

a f s
23.08.2010, 19:06
afs,

Detaylı açıklamaların teşekkür ederiz. Yüreğimize biraz olsun su serpilmiş oldu.

Çok önemli olmamakla birlikte anlayamadığım bir nokta var:

Biz bir firmaya mı yaptırıyoruz yoksa tesislere yeni makine alındı ve bizim personelimiz mi yapiyor?
Bu cümleden diğer takımların bu sene aynı uygulamayı yaptığını, gelecek sene de yapmaya devam edeceklerini mi anlamamiz gerekiyor?

Uygulamayı yapan makinelere bir yenisi daha eklendi. Nedeni internet ve mağaza siparişlerini yetiştirmek ve takımın ihtiyaçlarını aksatmamak. Makine ilk kurulumundaki bir ayar bozukluğu teknik olarak ürünün hatalı uygulanmasına neden olmuş. Şu an tüm makinelerin ayarları yetkili firma tarafından yapıldı ve bundan sonra bu tür aksaklıkların yaşanmaması için tüm tedbirlerin alındığı söylendi.

Galatasaray bu sezon kullandığı armanın tekniği bizim armalar ile aynı. Fenerbahçe, Beşiktaş gibi adidas giyen markaların forma işinin üretimini yapan firma seneye bizimle yanı tekniği kullanacak. Sunum için yapılan örneklerde Fener formasının üzerinde tekniği göstermek için Trabzonspor arması ile sunum yapmışlar düşünün.

Formalarımız bize ham hali ile geldiği için uygulamayı mecburen biz yapıyoruz. Ama seneye formalar armaları ile birlikte hazır gelecek. Sezon içinde sponsorlar değişebiliyor, organizasyona göre kollardaki armalar değişebiliyor.

İnsan da kurum da hata yapabilir fakat hatayı hata olarak görmemek büyük hata olur. Keşke çıkıp kısa bir özür metni yayınlasalardı.

hakanhan
23.08.2010, 19:07
bu akşam favoriyiz o zaman kazanma ihtimalimiz düşük.. hiç bir maç oynanmadan kazanılmaz.. takımıma güveniyorum ama sahada ben oynamayacagım için futbolcular assın kessin:) ama bu sene ilk ikideyiz bunu söyleyebilirim şampiyon olurmuyuz temenim odur. şampiyonun kim olacagını hiç bir kul bilemez Allah bilir sadece.. kim derdi gecen sezonun başında bursanın şampiyon olacagını.. atan tutan taraftarlarada bayılıyorum bir cicekle bahar gelmiyor ne yazıkkı.. gorunen su takımımız iyi vede kaliteli..

.....
23.08.2010, 19:10
Vira Bismillah o zaman :)

Bu gece güzel bitecek Allahın izniyle.

Bilhan Özhan
23.08.2010, 19:12
Uygulamayı yapan makinelere bir yenisi daha eklendi. Nedeni internet ve mağaza siparişlerini yetiştirmek ve takımın ihtiyaçlarını aksatmamak. Makine ilk kurulumundaki bir ayar bozukluğu teknik olarak ürünün hatalı uygulanmasına neden olmuş. Şu an tüm makinelerin ayarları yetkili firma tarafından yapıldı ve bundan sonra bu tür aksaklıkların yaşanmaması için tüm tedbirlerin alındığı söylendi.

Galatasaray bu sezon kullandığı armanın tekniği bizim armalar ile aynı. Fenerbahçe, Beşiktaş gibi adidas giyen markaların forma işinin üretimini yapan firma seneye bizimle yanı tekniği kullanacak. Sunum için yapılan örneklerde Fener formasının üzerinde tekniği göstermek için Trabzonspor arması ile sunum yapmışlar düşünün.

Formalarımız bize ham hali ile geldiği için uygulamayı mecburen biz yapıyoruz. Ama seneye formalar armaları ile birlikte hazır gelecek. Sezon içinde sponsorlar değişebiliyor, organizasyona göre kollardaki armalar değişebiliyor.

İnsan da kurum da hata yapabilir fakat hatayı hata olarak görmemek büyük hata olur. Keşke çıkıp kısa bir özür metni yayınlasalardı.
Ali Fuat abi sunumun linki var mi? merak ettimde simdi

Mustafa Yılmaz.20
23.08.2010, 19:12
Bizim favori gösterilmemiz benim canımı sıkıyor açıkcası.Ama rehavete kapılacağımız korkusundan falan değil, fenerin oynayacağı oyundan.Maça oyun bozarak başlayacakları çok net belli.Sabırlı oynayıp beraberliği asla riske atmamalıyız.

Asi Çaykaralı61
23.08.2010, 19:24
Maçımıza saatler kaldı

ALLAH'ın izniyle İnşallah maçdan 3 puanla ayrılacağımıza inanıyorum

Samet Berber
23.08.2010, 19:32
Ne kadar sakin yahu burası :) ..

objek
23.08.2010, 19:34
Gecmisten gelen bir aliskanlik herhalde ne zaman isler biraz iyi gitse birileri? ( malum medya ve tipikler) tarafindan bizim takim hep favori ilan ediliyor..daha onceki sonuclar ic acici olmasada artik sahaya favori cikip ustesinden gelmesinide ogrenmemiz lazim bu tip prestij maclarinda kazanamiyorsan kaybetmeyeceksin

61yusuf
23.08.2010, 19:36
fenevv bizden çekeçeğin var

Eren Karaahmetoğlu
23.08.2010, 19:37
Burak kesinlikle yedek beklemeli. Umarım aynı 11 sahada olmaz.

EmreYavuz61
23.08.2010, 19:38
heyecan bastı ya :) hadi bi başlasa bitsede liderliğe otursak...

mkmoglu
23.08.2010, 19:38
kesinlikle zor maç..yenilmemeliyiz..

EmreYavuz61
23.08.2010, 19:39
Burak kesinlikle yedek beklemeli. Umarım aynı 11 sahada olmaz.

can karyağdı liverpool maçının aynısı çıkacak ama burak yedek alanzinho oynyacak demişti...

safa77
23.08.2010, 19:40
çok rahat yenecekmişiz gibi geliyor ama diğer yandan da bu kadar kolay olamaz diyorum havaya girmeyelim diyorum..

bakalım hayırlısı inş.

Allah yardımcımız olsun

champions
23.08.2010, 19:41
Fb'nin hangi şartlarda Avni Aker'e çıkacağına iyi bakmak gerekir.Oynayacağı 2 maçtan kötü sonuç alacak bir Fb henüz sezonun başında ağır bir darbe almış alacak.Bu bizim için kaçırılmaması gereken bir fırsattır.Bjk ve Gs'nin durumu ortada iken Fb'nin fişini çekme şansı elimizdedir şu an.Rahat olmalıyız, dengeli bir oyun oynamalıyız.Galibiyet elbette ki güzeldir ama olmazsa olmaz değildir beraberlik de önemlidir bu maç özelinde.Atacağımız bir gol çökmelerine neden olabilir.Sabırla beklemeliyiz golü.

3 maçtır sahada olan Trabzonspor'un en önemli sorunu oynadığı oyunun karşılığını alamaması ve pozisyon zenginliğine sahip olamamasıdır.Bunun da en büyük nedeni ideal bir hücum hattının söz konusu olmamasıdır.Jaja ve Yattara bu kadro yapısı içinde olmazsa olmazdır.İdeal bir hücum hattı olmadığı gibi oyun istikrarını da henüz yakalayabilmiş değiliz zira Bursa ve Liverpool maçlarında oldukça iyi, Ankara maçında ise aksine son derece pasif bir takım izlenimi vermiştik.

Yıllardır oynadığımız Fb maçlarında oyundan bağımsız olarak sonuca gitmekte zorlanıyoruz.Trabzonspor eğer ki bu maçtan 3 puan almak istiyorsa;

1-Hem ideali bulmak hem de 2 Liverpool maçı ortasında oynadığımız düşünülürse rotasyonu sağlamak için Liverpool 11'inden minimum 3 oyuncu değişikliği ile çıkmalı.
2-Bursa ve Liverpool maçlarındaki motivasyon ve kondisyonu sağlamalı.
3-Rakibinin hangi psikolojik şartlarda sahaya çıkacağını düşünmeli ve ona göre rahat olmalı.

--------------------Onur-----------------
--Serkan---Glowacki----Giray---Egemen--
-------------Barış-----????--------------
-----------------Selçuk-----------------
---Yattara--------------------Jaja------
---------------Teofilo-------------------

Neden Giray? Liverpool maçlarında golle sonuçlanabilecek tam 4 hava topu pozisyonu vardı.Giray toplamda olmasa da hava toplarında Egemen'in üzerinde bir oyuncu.Hem Giray'ı Liverpool maçına hazırlamış oluruz hemde Egemen'i solbeke çekerek Fb'nin sağ kanadına karşı daha sağlam oluruz.

Neden Barış? Açıkçası Barış ortasahamızdaki en dinamik oyuncu.Mücadele gücünün yanına top çalma özelliğini de koyabiliyor.Bu özellikleriyle bu maç için ideal.

Neden Yattara ve Jaja? Kadro yapımız gereği bu 2 oyuncudan bir an evvel maksimum verimi almalıyız.Üstelik önümüzde gol şansımızın pek de fazla olmayacağı Liverpool maçı var, bir nevi o maçın hazırlığı olmalı bu maç Yattara ve Jaja özelinde.

Boş kalan mevki için Colman-Ceyhun ikilisinden biri kullanılabilir.60'a 30 kullanıp Liver maçını düşünmeliyiz.

2. yarıda skoru almışsak ya da berabere gidiyorsa Yattara ve Jaja çıkar Umut-Alanzinho ikilisi girer.

3 maçtır sahaya çıkan kadro ile çıkarsak patlama ihtimalimiz var.Şenol Güneş'in test maçıdır bir anlamda.Bakalım inadından vazgeçip rotasyona gidebilecek mi?

Mellih
23.08.2010, 19:41
can karyağdı liverpool maçının aynısı çıkacak ama burak yedek alanzinho oynyacak demişti...
keşke iyi bi sağ bekimiz olsada serkan önde oynasa, ömer aysan varken öyleydi sağ kanat iyi çalışıyodu.

Mehmet Yusuf
23.08.2010, 19:45
http://www.livescorehunter.com/live-streaming-video-football/

beyler maçı burdan izleyebilirsiniz canlı olarak :)
inşallahh bu gece kolbastı oynicaz hepberaber...

yatara
23.08.2010, 19:47
viraq bismillah haydi trabzonum!!!

Mehmet_Mercanlı
23.08.2010, 19:49
işte 11'ler

TRABZONSPOR:

Onur
Serkan, Glowacki, Egemen, Cale,
Colman, Selçuk, Ceyhun, Alanzinho,
Umut, Teofilo

FENERBAHÇE:

Mert
Gökhan, Lugano, Bilica, Caner, (Santos)
Mehmet, Emre, Baroni, Stoch,
Alex, Niang (semih)

sessizkral_1
23.08.2010, 19:50
bzim kadroyu beğendim.

fener canerle çıkarsa daha iyi olur.canerin savunma yönü çok kötü

SADECETRABZON61
23.08.2010, 19:51
Taraftar desteği cok Olmalı...
Maratonda Tribün Olucakmı ?

Mehmet_Mercanlı
23.08.2010, 19:52
caner oynarsa ilerde niang
santos oynarsa ilerde semih oynayacak

rOkEtAdAm
23.08.2010, 19:56
Liverpool maçını düşününce Fener bir mahalle takımının verdigi heyecanı anca veriyor :rolleyes: :D :p

altinkaya08
23.08.2010, 19:56
takımımıza güveniyoruz.çok büyük bir şanssızlık olmdığı takdirde alırız bu maçı.tarbzondaki taraftarlarımız gösterin kendinizi sizde.

Oruç
23.08.2010, 19:57
Çok şükür Burak yok.

Mehmet Zeki
23.08.2010, 19:57
Fb kardosu belli oldu

Mert Gokhan Lugano Bilica Santos Emre Cristian Topuz Ozer Semih Niang

Stoch ve Alex yok.

iril
23.08.2010, 19:58
semih niang beraber oynuyo. alex yok
solda özer oymuyo

Miraç Atalay Çiftçi
23.08.2010, 19:58
Garip ama akıllı bir kadro.
İki hızlı isim kadroda. Bizi bizim silahımız ile vuracak sanırım, dikkat.

Mehmet Zeki
23.08.2010, 20:00
Trabzonspor ve Fbliler beraber iftari aciyorlar. Onun goruntuleri gorunuyor.

SADECETRABZON61
23.08.2010, 20:00
Fenerlilerle Trabzonlular İftar yapıyor yanyana..

iril
23.08.2010, 20:01
bence aykut hoca bizi hafife almış

sulo61gun
taraftar grupları(fb dahil) iftar yemeğinde bir aradaydılar trabzonda:)

Oruç
Web Tv ne zaman açılacak acaba ?

İftarı yaptım bekliyorum.

Mehmet_Mercanlı
23.08.2010, 20:02
ve sefa serefsızı Trabzonda

hayatta en uyuz olduğum sey istanbul kopeklernın formalarında 61

Mehmet Zeki
23.08.2010, 20:02
Fb kafilesi geldi stadyuma...

Mehmet Zeki
23.08.2010, 20:03
hayata en uyuz olduğum sey istanbul kopeklernın formalarnda 61

evet : s

Fener formasinin arkasinda on love 61 yaziyor

Uluç
23.08.2010, 20:03
Alex'i oynatmayacağını 2 gün önceki konuşmasında belli etmişti Aykut hoca..

Zor maç olacak , kazanacağız ama :)

sulo61gun
23.08.2010, 20:04
fb stoch ve alex yok.nyang var.ts kadrosu henüz gelmedi

Burçak
23.08.2010, 20:04
Allahım yüzümüzü kara çıkarma yarabbim. Maçı izlemek üzere çıkıyorum bende.

Mustafa Umut
23.08.2010, 20:05
fenerin kesin kadrısu var ntvsporda

gökhan-lugano-bilica-a.santos-cristian-emre-m.topuz-özer-semih-niang

tuncay1984
maca baglandilarmi link yollsa biri

Mehmet_Mercanlı
evet : s

Fener formasinin arkasinda on love 61 yaziyor

bunlar benı cok derınden etkılıyo sınır oluyorum bu tıplere

Ahmet Faruk
23.08.2010, 20:06
Fbnin ortasahası biraz zor pas yapar. Topu ileriye de zor taşırlar. Ama sert bir ortasaha olmuş. Bizim de aşmamız zor olacak gibi.
Konsantrasyonu elden bırakmadan akıllı ve dengeli bir oyun oynamalıyız.

okg_53
23.08.2010, 20:06
Aykut kocamanlı fenerbahçe yi takip ettiğim kadarıyla;
Cesur olmayan bir futbol oynatıyor.
2 santrfor oynatabilme cesaretine hiçbir zaman ulaşamadı fb de.anca son 10 dk da alıyor 2. adamı.
Alex yüzünden istediği oyun şablonunu zeten tutturabilmiş değil aykut.

bizim maçtada kapanan taraf olacaktır. niang ilk 11 başlar sanırım. alex oynamazsa şaşırmayın.

futbolu bilmek böyle bir şey sanırım :) ...

leavemealone
23.08.2010, 20:07
http://i33.tinypic.com/33kd3dl.jpg

Fenerin kadrosu..
Bakalim bizde Burak oynayacakmi..

iril
23.08.2010, 20:08
onur cale egemen glo serkan selçuk ceyhun colman alanzinho yattara teo

Miraç Atalay Çiftçi
23.08.2010, 20:08
Yattara alanzinho teo ilk onbirde

Oruç
23.08.2010, 20:09
Web Tv yayına bağlandı arkadaşlar.

Şu an taraftarlarımızın görüşlerini gösteriyorlar.

ibrahim_yattara
fenerbahçe çok çok akıllıca bir kadro çıkarmış sahaya,

bence çıkarabileceği en mantıklı kadro,

şimdi maç tehlikeli oldu işte..

leavemealone
Süper ozaman güzel oldu bu . Umutta sonradan girer oda etkili olur .

sulo61gun
23.08.2010, 20:10
yattara ve alan var umut burak yok

Mehmet Zeki
Umut ve Burak yok

Onur Serkan Glo Egemen Cale Selcuk colman Ceyhun Alanzinho Yattara Teo

Hürgün Aygün
Onur serkan glo egemen cale selçuk ceyhun colman yattara alan teo.Kadro bu.

ibrahim_yattara
bizim kadroyada baktım ve şunu söylüyorum,

iddaa bayiine koşun üst oynayın :D

Burak Aksoy
23.08.2010, 20:11
Umut ve Burak yok

Onur Serkan Glo Egemen Cale Selcuk colman Ceyhun Alanzinho Yattara Teo

Gayet güzel..

aaahmet61
alen yattara ilkonbirde seyirlik maç olacak.

Berk
Güzel, sene başından beri istediğim kadro.

Mustafa Umut
TRABZONSPOR 'umuz ;

Onur-Serkan-Glowacki-Egemen-Cale-Ceyhun-Selçuk-Colman-Yattara-Alanzinho-Teofilo

NTVSPOR.

Tolunay Abdioğlu
23.08.2010, 20:12
Bizim kadro baya iddialı.Gökhan Gönül'ün kanadına dikkat etmek lazım.

DeAgLeMaNyAq
İşte özlenen ve istenilen kadro nihayet sahada. Bu saatten sonra Şenol Hoca'ya kadro konusunda eleştiri yapmak haksızlık olur. Umarım alnımızın akıyla bu maçtan galip geleceğiz...

Oruç
Oh be Burak yok.

Hürgün Aygün
Çok güzel kadro çıkarmış Şenol hoca ofansif..

Hüseyin İlkin
Alanzinho yerine Umut'u tercih ederdim.

okg_53
lig tv deki kadroya inanmayın o kadro hnüz muhtemel 11, fb ninki doğru orda..

Mehmet Zeki
----------Onur------------
Serkan-GLo---Egemen-Cale--
---------Ceyhun-----------
----Selcuk------Colman
Yattara------------Alanzinho
-----------Teo-----------

FC-ST-PAULI-61
oh be Alanzinho Colman Yattara ve Teo ayni anda oynuyorlar

Mustafa Umut
23.08.2010, 20:13
Şenool Hoca fark isityor galiba :))))))))))

Tolunay Abdioğlu
Alanzinho yerine Umut'u tercih ederdim.

Katılıyorum.

B.Yiğit
TRABZONSPOR 'umuz ;

NTVSPOR.

hayalimdeki 11 bakalım sonuc ne olacak.. :)

Mehmet_Mercanlı
...................Onur..................
Serkan..Glowacki...Egemen...Cale
.....Selçuk....Ceyhun....Colman....
Yattara......................Alanzinho
..................Teofilo..................

TheCrow
23.08.2010, 20:14
Yattara- Alanzinho - Teofilo...Tahrip gücü yüksek silahlarımızı kullanacağız. Hadi Bismillah...

okg_53
Şimdi geldi işte ilk 11 ler .
TRABZONSPOR-FENERBAHÇE
SAAT: 21.00
YAYIN: Lig TV

STAT: Avni Aker
HAKEMLER: Bünyamin Gezer, Erdinç Sezertam, Asım Yusuf Öz, Mustafa İlker Coşkun

TRABZONSPOR: Onur, Serkan Balcı, Glowacki, Egemen, Cale, Selçuk, Colman, Ceyhun, Yattara, Alanzinho, Teofilo
TEKNİK DİREKTÖR: Şenol Güneş

FENERBAHÇE: Mert, Gökhan Gönül, Lugano, Bilica, Santos, Mehmet Topuz, Emre, Baroni, Özer, Semih, Niang

Hürgün Aygün
Ben de Umut'u tercih ederim Umut yıpratsın rakibi Alan gircekse 2. yarı gisin..Ama kadro yine de süper.

Mustafa Umut
hayalimdeki 11 bakalım sonuc ne olacak.. :)
Alanzinho çabuk yorulabilir 2. devre Jaja olablir :))

Erbay
Yattara'yı istiyorduk Alanzinho da geldi :)

Eren Karaahmetoğlu
Ben de bu maçta Alan yerine Umut'u tercih ederdim. Neyse bakalım. Haydi Fırtınam. 45 dakika sonra sahayı dar etme zamanı.

ozzy!
23.08.2010, 20:15
Güzel kadro umarım ilk golü erken buluruz.

Tolunay Abdioğlu
Avni Aker'de ki atmosfer nasıl?

Hürgün Aygün
Özlemişim Avni Aker'i be.:)

FC-ST-PAULI-61
inadina Alanzinho haydi kocum benim

cihatöztürk
şenol hoca fark atalım diyor resmen :D

kadroya bakarmısın

Miraç Atalay Çiftçi
23.08.2010, 20:16
Pankartımız kale arkasının en basında, asilce duruyor :)

Mustafa Umut
Ben gidiyorum maçı izlemeye hadi Allah yar ve yardıcımız olsun arkadaşlar.

ALLAH UTANDIRMASIN.

ibrahim_yattara
yahu kontra oynayayıp vurmamız gereken liverpoola karşı alanzinho ve yattarayı oynatmayan hocamız bu 2 silahı neden kendi sahamızda fenere karşı 11 oynatıyor, hemde aynı anda..!

varmı çözen?

Mehmet_Mercanlı
23.08.2010, 20:17
soyunma odaları ve turubunler cok guzel olmus

zemın cok ıyı dıyorlar ama goruntude beğenmedım

Bekir
Bence de Alan yedekte olmalıydı Ama Şenol Hoca en iyisini bilir..

okg_53
Fb çıkabileceği en iyi kadroyla çıkmış, işimiz çok zor gerçekten.

Hürgün Aygün
Vira'nın yaptığı pankartlar güzel her oyuncuya filan..

Bilhan Özhan
yattara ve alan ayni anda sahada.. ofansif ve korkmayarak oynuyoruz.. bu mac bizim

only ts
23.08.2010, 20:18
TRABZONSPOR: Onur, Serkan, Glowacki, Egemen, Cale, Colman, Selçuk, Ceyhun, Alanzinho, Umut, Teofilo

hani yattara?

kaynak

http://fanatik.ekolay.net/Trabzonspor-Fenerbahce_3_Detail_88_191730.htm

Bilhan Özhan
TRABZONSPOR: Onur, Serkan, Glowacki, Egemen, Cale, Colman, Selçuk, Ceyhun, Alanzinho, Umut, Teofilo

hani yattara?

kaynak

http://fanatik.ekolay.net/Trabzonspor-Fenerbahce_3_Detail_88_191730.htm
demin LigTvde can karyagidi mi ne adamin ismi o acikladi Yattara kadroda

Emrah KabuL
Fener Alex'i oynatmıyor,

Biz de tek forvet sahaya çıkıp ileride Alanzinho-Yattara-Teo'yu oynatıyoruz..

Bu şekilde ki bir hücum hattının başarılı olabilmesi için ortasahamıza çok iş düşecek.. umarım sonu hüsran olmaz.. Bu maçta Umut'un sahada olmasını isterdim.. Fener savunmasını her zaman rahatsız edebilecek bir oyuncuydu.

Tolunay Abdioğlu
23.08.2010, 20:19
Yattara'yla Alanzinho takım savunmasına yardım etmezse kanatlarda aksaklık yaşarız.Gökhan Gönül'ün kanadına çok dikkat etmek lazım.

Ali Tunahan Güllü
23.08.2010, 20:19
TRABZONSPOR 'umuz ;

NTVSPOR.

Süper kadro.

Tolunay Abdioğlu
23.08.2010, 20:20
Maçı izlemeye gidiyorum ben.Allah'ım bizi utandırma.

Haydi iyi akşamlar.

Emrah KabuL
23.08.2010, 20:21
Her ne kadar Yattara,Alanzinho,Teofilo üçlüsü göz önünde olacaksa da maçın düğümü ortasaha da çözülecek.. Ceyhun,Colman,Selçuk.. Allah yardımcınız olsun.

Hürgün Aygün
23.08.2010, 20:21
Tribünleri göster pisligTv.:D

Dogan
23.08.2010, 20:22
Bu ligtvde bişeyler değişmiş sanırım. yarım saattir bizi övüyorlar:) övülmeyecek gibi de değiliz ya.:)

Bilhan Özhan
23.08.2010, 20:23
su hd kamera da her pohu yakaliyo ha :D yattarayi ne bicim cekti demin

Ali Özcan
ben olsam Alan yerine Umut la başlardım...bence yanlış yapıyor Şenol Hocam...neyse Allah yanıltmasın diyelim...

Oruç
Onur'a bak ya.

Yunus Emre SEYHAN
yahu kontra oynayayıp vurmamız gereken liverpoola karşı alanzinho ve yattarayı oynatmayan hocamız bu 2 silahı neden kendi sahamızda fenere karşı 11 oynatıyor, hemde aynı anda..!

varmı çözen?

Abi Liverpool'da ortalama bir oyuncu nerdeyse 12 km koşuyor.. ve Liverpool deplasmanında haddini bilerek oynamazsan fark yer gelirsin.

Bülent AKBULUT61
23.08.2010, 20:24
güzel harika bir kadro TEŞEKKÜRLER Şenol Hoca

kursat1313
23.08.2010, 20:25
bencede kadro çok güzel

Murat Altun
23.08.2010, 20:25
Umut her kadroda olurxu ve ben dahil hepimiz kizardik simdi yok kAdroda herkesin kafasinda Acaba olsamiydi var cok rahatsiz ediyordu rakibi ah umut birde son vurusun olsa tadindan yenmez :)

FC-ST-PAULI-61
23.08.2010, 20:26
bencede cok güzel abi özellikle Alanzinho nun oynamasi ve Umutun oynamamasi

Bilhan Özhan
23.08.2010, 20:27
katiliyorum.. fenerbahcenin defansi bence lugano disindakiler pek ise yaramiyor.. yattara basit iki calim atar orta yapar gol teo :D

SADECETRABZON61
23.08.2010, 20:28
Gene Bağırıyor Fenerliler..
Susturun Be Kardeşim Şunları Bir avuç geliyorlar 100 Kişiyi gecmezler Trabzonda sesleri duyuluyor Yapmayın Şunu maça Gidiyorsanız destek verin !

hodlu
Bence iki takımın kadrosu da çılgınca kadro.İki hoca da yumruklarını sıkmış gizlice 'intikam' diye bağırıyor......

champions
Alex-Semih değişikliği kötü oldu.Niang-Semih büyük tehlike.Fb tam da bizim Liverpool kadromuzla çıkacak sahaya.İdeal deplasman kadrosu.Bizim adımıza Alanzinho-Ceyhun-Colman üçlüsünün göstereceği performans önemli.2.yarıda Jaja-Umut ve Barış'ın sahada olması gerekiyor.Umarım işler yolunda gider.Caleye dikkat bu arada.

mehmets61
benim için ideal bir kadro alanzinho nun yerine engin olsaydı keşke sakat olmasa tam istedigim kadro olurdu böylece colman sola kaymak zorunda kalmazdı...

elfnrgl
23.08.2010, 20:29
avni akere bu gece bir fenerbahçe gömülecek :D:D

Emrah KabuL
Ortasahamız ayakta kalabilirse Yattara,Alanzinho,Teo oynar.. aksini düşünmek istemiyorum.. gazamız mübarek olsun.. Maça geçelim artık :)

SADECETRABZON61
Arayın Trabzondaki stadda olan arkdşlarınızı destek versinler.

Cafer Bulur
23.08.2010, 20:31
Alan-yattara li kadro cok riskli bir kadro,senol hoca büyük bir cesaret örnegi gösterdi bence.

Bu durumda orta 3 lümüzün cok efor sarfetmesi gerekiyor,colman in performansi da cok önemli.

hodlu
Daum nerde diyesim geliyor bu fener kadrosunu görünce............

Ömer Faruk61
Çok iyi bir kadro bence.İkinci yarı Alanzinho-JAJA değişikliği bekliyorum.

Uluç
Off heyecan bastı bir anda..Formamı giyip kahveye ineyim bari , önden yer kapmak lazım :D

Kadir
Büyük çakış var arkadaşlar.. Af yok :D

Bilhan Özhan
23.08.2010, 20:32
Büyük çakış var arkadaşlar.. Af yok :D
insallah :D

cihatöztürk
23.08.2010, 20:33
haydi haydi haydi allah aşkınaaaaaaaa

:)

Ömer Faruk61
Allahım sana şükürler olsun.Buraksız bir kadro görebilecek miydim?:D

Özer Öztekin
Yıllarca konuşulacak, tarihi bir maç olacak gibi geliyor bana; kadrolara bakarak söylemiyorum, hislerim böyle.

ertuuu
23.08.2010, 20:34
fb nin koşan adamlarla oynamasına sevindim. bir nebze liverin provası olacak...

Kadir
Allahım sana şükürler olsun.Buraksız bir kadro görebilecek miydim?:D

Güzel bir nokta evet, kanserojen madde yok sahada :D

hodlu
Hadi Yattara yıllar sonra bir derbide ilk 11'de başlıyorsun.Göster kendini bu maç önemliiiiiiiiiiiiiii...

Taner Tonbil
Jaja yedeklerde

Bilhan Özhan
23.08.2010, 20:35
Yıllarca konuşulacak, tarihi bir maç olacak gibi geliyor bana; kadrolara bakarak söylemiyorum, hislerim böyle.
insallah o tarih bizim icin yazilan güzel bi tarih olur renkdas

Cafer Bulur
23.08.2010, 20:35
Bu mac berabere bitmez.

Ilk yarida skor avantajini yakalarsak kazanacagimiza inaniyorum.

Soner Kurt
23.08.2010, 20:36
tek kelimeyle çok cesur bir kadroyla çıkmışız. Fenerbahçe ise alışılmışın dışında çok sağlam bir kadroyla çıkmış. Aykut hoca sağlamcılık yapmış biraz. ortasahamıza çok iş düşecek. maçın sonunda gülen taraf biz olalım Allah'ın izniyle. kesinlikle zor bir maç bizi bekliyor.

Ahmet KESKİN
bence fb alırken zorlanmaz...

benim yorumum ..

. iftarın gelmesini bekledim bu yorum için :D:D:D

Murathan
Onur
Serkan Glo Egemen Cale

Yattara-Selçuk-Ceyhun-Alan--Colman

----------------Teofilo---------

:D:D:D

kursat1313
fenerin kadrosu çok enteresan 4-4-2 oynuyacak desem kadroda kanat oyuncusu yok hepsi ortasaha göbek oyuncusu aykut kocaman süpriz mi hazırlıyormu bizim için alex te yok

Hazar_
23.08.2010, 20:37
Fener ilk yarı oyunu tutup ikinci yarı Alex-Stoch hamleleri yapacak.

Bu kesin o yüzden Şenol hoca önlemini almıştır buna karşı.

Çok övdüğümüz ortasahamız bu maçtada ayakta kalabilirse , başka hiçbir maçta yıkılmaz

Cafer Bulur
Icimden 2-1 lik galibiyetimiz geciyor.

Cok zor olacak,en kötü ihtimalle yenilmemeliyiz.

Hürgün Aygün
Şu Alex'in tipe bak ya.

Ali Tunahan Güllü
23.08.2010, 20:38
Ceyhun-Selçuk ve Colman üçlüsüne çok büyük görevdüşüyor.İnşallah orta sahayı ele geçiririz feneve karşı.

bahadır2561

+1967 :D :D

en anlamlı mesaj

.....
Kadro çok hoşuma gitti :)

Haydi TRABZONSPORUM yaparsın bunu. Biliyoruz ve inanıyoruz sana.

Halil Atalay
ula stat güzel gözükdü gözüme

Murathan
Gol atmakta sıkıntı çekebiliriz..

İlker ToSun
23.08.2010, 20:39

benim yorumum ..

cevap vereceklerin orucu bozulmasın diyemi :D

Metin Ural
23.08.2010, 20:40
ferhat oztorun, sezer badur, mustafa yumlu, drago gabric, baris memis, bora sevim, engin baytar, tayfun cora kadroda yoklar.

hayhay61
uşaklar kodrolar fena aman diyrum bu maç alt bitmez !!! gavura vurur gibi vurmaya hazırlaniriyruk ... vira bismillah Allah utandırmasın

goller kokusu aliyruummmmmmmmmmmmm

lazkerem
şenol hocaya helal olsun çok yürekli bi kadro sürüyor sahaya

İlker ToSun
valla onu bunu bilmem bu takımın ideal kadrosu budur

ister yenelim ister yenilelim ben bu takımı izlerken keyif alacağıma eminim

hodlu
Fenerle oynarken hep Alex'ten korkmuşum fakat ne ilginçtir bu gece fener iki forvet oynuyor ve ikisi de gol vuruş becerisi iyi oyuncular.Zor maç olacak gerçekten umarım yenilgi almayız çünkü yıllardır yenemiyoruz bunları.....

AKSOY_61
23.08.2010, 20:41
Kadro çok teknik ve fazla koşmayan geri dönmeyen oyuncularla dolu
Fb ise aksine mücadeleci kadro ile çıkacak.
İnşallah bi sorun çıkmaz.

Mehmet Fatih Yavuz
23.08.2010, 20:42
Nasıl bir kadro bu?

Hoca da uçtu.. :)

İnşallah orta sahayı vermeyiz..

Hani cesaret tamam, ama fazlası ile cüretkâr bi kadro!

İç saha avantajı için bu kadar cüretkârdır sanıyorum, ama çok fazla tek yönlü adam var!

Büyük sıkıntı olabilir!

Beklere büyük iş düşecek!
Orta sahaya çok yardım etmeleri lazım.

Allah yardımcımız olsun! İnşallah alnımızın akı ile çıkarız buradan!

Mehmet S. Pervan
Allah utandırmasın, alnımızın akıyla, mücadelemizle, hırsımızla, yeteneğimizle ve özgüvenimizle maçı alırız inşallah.

Alamazsak da bütün futbolcularımızın canı sağolsun.

Ahmet KESKİN
cevap vereceklerin orucu bozulmasın diyemi :D

bu macda tek üzüldügüm nokta mac sonu herkes fb nin genc kalecisine yüklenecek ya o canımı sıkıyo şimdiden...:mad:

İsmail Coşgun
Hayde Trabzonum!

Ali Tunahan Güllü
Kadroları görünce heyecanım daha çok arttı.Şimdi saldırma zamanı saldır Trabzonum!!

hodlu
23.08.2010, 20:43
Fenerbahçenin cesur kadrosuna Şenol hoca cevap vermiş.Kadro yorumu yapmak yanlış arkadaşlar...........

Ahmet KESKİN
bunlarda bahane bitmez ..camur hepsi cocugun futbol hayatı baslamadan bitecek genc ve yerlileri her zaman desteklerim bu gün hariç tabii

ibrahim_yattara

benim yorumum ..

hahahahahahahahaa, hbahahahahaha!! koptum ya :D :alkış:

bencede zorlanmaz :D

Mehmet S. Pervan
23.08.2010, 20:44
bu macda tek üzüldügüm nokta mac sonu herkes fb nin genc kalecisine yüklenecek ya o canımı sıkıyo şimdiden...:mad:
İnşallah yenelim de hayırlısıyla da bırak yüklensinler kalecilerine ;)

bahadır2561
Cesur kadro filan ben böyle düşünmüyorum..Bu kadronun en oluru bu şekildedir..jaja-alanzinho değişikliğini saymazsak

hodlu
Kalp atışlarım hızlandı.Kazanmak zorundayız............

Murathan
23.08.2010, 20:45
Alan yerine Umut olsaydı keşke :)

ibrahim_yattara
23.08.2010, 20:45
şu maçta alan yattara ikilisinden birisi koz olarak kenarda dursaydı,

engin baytar 11de olsaydı

süppeerr olurdu o zaman tastamamdık işte..

Mehmet Fatih Yavuz
23.08.2010, 20:46
Fenerbahçenin cesur kadrosuna Şenol hoca cevap vermiş.Kadro yorumu yapmak yanlış arkadaşlar...........

Bence fener son derece dengeli kadro yapmış!

Semihi de biraz orta sahaya yakın oynatacaktır, böylece orta sahayı ele geçirmeye çalışacak.

Koşmayan oyuncusu yok orta sahada!

Emre, baroni, özer, mehmet!!!

Tamamen bizim orta saha gücümüzü yıkmak için kurulmuş bir orta saha!

Cesur değil! Alex i oynatmamak, stochu kenarda bırakmak değil cesaret!

Savunmayı öne almış rakip!

Onur Civelek61
Vaav kadroyu kes :D
Yattara'nın maçı olucak inşallah :)

Mehmet S. Pervan
Cesur kadro filan ben böyle düşünmüyorum..Bu kadronun en oluru bu şekildedir..jaja-alanzinho değişikliğini saymazsak
Böyle bir değişiklik mi oldu oldu ? Yoksa maç içindeki değişiklikten mi bahsediyorsun ?

İlker Akçay
Alan yerine Umut ile başlayabilirdi hoca ama onun dışında kesinlikle doğru bir kadro.

Alan konusunda da hocalık farkı diyelim elbet bildiği birşey vardır Hocamın :)

AKSOY_61
Harbiden heyecan bastı:meşale1::meşale1:

kelkitli29
23.08.2010, 20:47
bence ikinci yarida Alanzinho veya Colmanin yerine Umut girecek, o andan sonra rahat iki gol buluruz.

Bilhan Özhan
Allah askina ne var bu fener kadrosunda ? bu fener bu sezon bi basarili mac cikardi mi? hayir Trabzonspor cikardi mi? evet hepsini.. hangi takim daha formda ? Trabzonspor.. ee niye bu kadar gözünüzde büyüttünüz bu ezikleri Allah askina

Emrullah
Kadro fena değil. Yalnız gol gelmezse yandık ki ne yandık. Yedekten sokup da maçı çevirecek adamımız yok. Jaja var ama oda hiç oynamadı. Ne yapar ne eder meçhul. Skora göre 60'dan sonra Alanzinho'nun yerine Umut veya Jaja girebilir.

ibrahim_yattara
fakat bir gerçek varki fenerin kulübesi daha tehlikeli şu an..

bahadır2561
Böyle bir değişiklik mi oldu oldu ? Yoksa maç içindeki değişiklikten mi bahsediyorsun ?

maç içindeki renktaş, yanlışlık olmasın

Mehmet S. Pervan
Alan yerine Umut olsaydı keşke :)
Bu forumda böyle bir cümle duyacağımı hiç beklemezdim, şoktayım :D

Punisher-61
Az seyirci var

h@msi61
Umut'un fener savunmasina, ozellikle Luganoya olan ustunlugunu dusundugumuzde macta olmasini isterdim ki bence ileriki dakikalarda sahada olacaktir. Senol hocam cesur bir kadro surmus, Allah utandirmasin, guzel bir skorla alalim ins...

reisoğlu61
23.08.2010, 20:48
2-mert ege özeren kim ya ???

Murathan
23.08.2010, 20:49
Bu forumda böyle bir cümle duyacağımı hiç beklemezdim, şoktayım :D
Neden ki ;
Formda olmayan ve gereksiz yere top ezen bir Alan,
Formda olan ve koşan bir Umut.

Mehmet S. Pervan
maç içindeki renktaş, yanlışlık olmasın
Anladım renktaş, birden heyecanlandım bende o cümleyi görünce :D

Hami-Ünal-Orhan
Kadro müthiş. Şenol Hoca fenerin kalemini kırmış. İnşallah goller gecikmez.
Başarılar.

Hürgün Aygün
Allah yar ve yardımcımız olsun adaletli ve haklı şekilde kazanırız inşallah.Amin.

hodlu
23.08.2010, 20:50
Aykut cesur bir kadro seçmiş,ama doğru bir kadro seçmiş.Maç zor olacak hadi aslanlar yıkalım şunları...........

Halit Aydın
23.08.2010, 20:50
Altyapıdan 1 futbolcu bulunması lazım. O yüzden A2'den sözleşme imzalamışlardır Mert Ege Özeren'le. Barış Memiş'in yerine o var kardoda.

bahadır2561
23.08.2010, 20:51
Haydi bismillah..Allah utandırmasın..

Amin

kelkitli29
23.08.2010, 20:52
Bismillahirrahmanirrahim.

Haydi ya Allah.

MehmeTS_ADANA
23.08.2010, 20:52
yaw olacak işmi yattara ve alan aynı anda 11 de yanlış kadro yanlış

İlker Akçay
23.08.2010, 20:53
Ne boy var bee bu Mert'te :)

Hürgün Aygün
Bismillahirrahmanirrahim.

Hazar_
yaw olacak işmi yattara ve alan aynı anda 11 de yanlış kadro yanlış

Kardeş çok merak ettim mesleğin nedir?

MehmeTS_ADANA
23.08.2010, 20:54
Kardeş çok merak ettim mesleğin nedir?
eczanede çalışıyom hayırdır:)

Bilhan Özhan
23.08.2010, 20:54
haydi ben maca baglandim :D arada bi yazariz artik

Hürgün Aygün
23.08.2010, 20:55
Taraftara büyük iş düşüyo haydi bakalım.:)

Oruç
Taraftar inşallah maçta da susmaz.

Erkin
Bunyamin Gezer yine efsane bakislarini patlatiyor :D

Kader KORELİ
Arkadaşlar Almanya'da iftar vaktine rastladığından ilk yarıyı izleyemiyeceğim.. bir link veren olursa sevinirim.

Mehmet_Mercanlı
23.08.2010, 20:56
bİsmİllahİrrahmanİrrahİm

cihayan
Super bir ortam, super cesur bir kadro...Haydi hayirlisi, haydi Trabzon...

saffet61
cesur bir hocamız var
ne hugo nede ersun yanal yattara ile alanı aynı anda 11 de başlatmadı hemde forvette pres yapoabilen bir umut varken şenol hoca forvette umuta göre daha az pres yapan bir adam var ve yattara ile alan aynı anda 11de

Erkin
23.08.2010, 20:57
Haha marti super yav :D

MehmeTS_ADANA
ya 60 dk.sonra sürülecek kadroyla başlıyoruz.fener ise tam tersi dirençli bi kadroyla sahada umarım bizim silahımızla vurmazlar bizi

canna52
donmadan izleyen varsa link atabilir mi..

Hürgün Aygün
23.08.2010, 20:58
Stres yapmazsak kazanırız inşşallah Allah yardımcımız olsun hakem de adaletli davransın yeter inşallah yeneriz.

Sabri Kurban
23.08.2010, 20:58
Hadi bakalım inşallah kazanırız.

Merve H.Oğlu
23.08.2010, 20:59
özelden link atabilecek kimse yok mu???

cihayan
23.08.2010, 21:00
http://veetle.com/index.php/channel/view#4c70570e5fa81

sanatik
23.08.2010, 21:01
Kadro fena değil. Yalnız gol gelmezse yandık ki ne yandık. Yedekten sokup da maçı çevirecek adamımız yok. Jaja var ama oda hiç oynamadı. Ne yapar ne eder meçhul. Skora göre 60'dan sonra Alanzinho'nun yerine Umut veya Jaja girebilir.

sanirim umut ile jaja yedek. Öyleyse maci cevirebilecek iki oyuncumuz var demek yedekde.

Oruç
23.08.2010, 21:02
Allah yardımcımız olsun.

Emirhan Uludüz
23.08.2010, 21:03
Fenerliler bütünleşip top oldular :D Böyle yapınca yeniliyor bunlar :D

guarin
23.08.2010, 21:04
arkadaslar askerdeyim trabzonspor askı engel tanımıyor :D varsa lınk atabılecek donmadan ızleyebılecegım atarsanın sevınırım ozelden beklıyorum tskler

Ahmet KESKİN
23.08.2010, 21:04
top mu oldular saşırmadım

İlker Akçay
23.08.2010, 21:05
yav beyler sağlam link yok mu

Merve H.Oğlu
23.08.2010, 21:08
yav beyler sağlam link yok mu
evet link varsa lütfen yazabilir misiniz???

Mehmet_Mercanlı
ofsayt yok golu yedı

My
Ölecem arkadaş heyecandan ya

canna52
23.08.2010, 21:09
sağlam link var mı renkdaslar

Barış Bağcıoğlu
23.08.2010, 21:09
takip edenler yazsın lütfen

saffet61
23.08.2010, 21:13
arkadaşlar donmayan kaliteli link varsa lütfen özelden mesaj atabilirmi bana

Hürgün Aygün
23.08.2010, 21:14
Spikeri ben mi yanlış anladım yoksa ts hep bu kurguyla oynuyo biz bunu bozmalıyız mı dedi inanmıyorum???:eek::eek::eek::eek:

Erkin
23.08.2010, 21:15
Spikeri ben mi yanlış anladım yoksa ts hep bu kurguyla oynuyo biz bunu bozmalıyız mı dedi inanmıyorum???:eek::eek::eek::eek:

Aykutun dedigini aktardi o ;)

Hürgün Aygün
23.08.2010, 21:17
Aykutun dedigini aktardi o ;)
He birden şaşırdım.

Bilhan Özhan
iste bu beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

My
Gooool beee :D Gol Gol Gol ! :D

Bu çok iyi oldu.

saffet61
gollllllllllllllllllllllllllllllllllll

Ahmet KESKİN
23.08.2010, 21:18
aslanım critoannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

ibrahim_yattara
gooooooooolllll selçuk bu tehlikeli ters topları hep atıyorrrr..

kapça_61
gooooollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll lllllllllll

marcusjava
Baron gool gool golll

Hüseyin İlkin
Goooooooooooooooooooooooooooooooooooool

Sefaenes
Gooooooooooooooooooooooollllllllll#