PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : isviçre-TÜRKIYEM

Oğuzhan Görkan
03.11.2005, 21:59
play off 1 . maçi hakkindaki yorumlar buraya

bence ilk maçta alinacak 1-0 galibiyet bize yetecektir evimizde kaybetmeyecegiz ins. buna inancim sonsuz anck ilk maçta da galibiyet fena olmaz hani

immortal_TS
03.11.2005, 22:23
Isviçreyi Fransa maçinda biraz olsun seyrettim adamlar gerçekten güzel top oynuyorlar kolay maç olmayacak yani ama insallah alicaz Allahin izniyle.

Mayls
03.11.2005, 23:45
insallah letonya macina dönmez...

Bülent Bayraktar
04.11.2005, 15:29
MAÇ BIR HAFTA SONRA bnce isviçreyi 2 maçtada yeneriz

basimizda FATIH TERIM olduktan sonra oooooooooo!!!

Ozan
04.11.2005, 22:22
rakip küçümsenecek gibi degil onun için her zaman yaptigimiz isi insallah simdi yapmayiz be bu maçi aliriz.alacak güce de sahibiz

Semih GÜL
04.11.2005, 22:47
Küçümsemiyorum ama ortada bi kalite farki oldugu ortada bencede 2 maçtada yeneriz onlari.

TSlimetin08
04.11.2005, 23:13
süpenmi var kardes mecburen yenmemiz lazim yoksa bu gurbetdeki vatandaslarin hakini kim ödicek okadar kisi bekliyor onlari burda

gerçekefsane
05.11.2005, 00:11
Terim'den sürpriz isimler

A Milli Futbol Takimi'nin 12 ve 16 Kasim tarihlerinde Isviçre ile oynayacagi 2006 FIFA Dünya Kupasi Grup Eleme play-off karsilasmalarinin kadrosu ve kamp programi belli oldu.

Milli Takimlar Teknik Direktörü Fatih Terim ardi ardina çok önemli iki maç oynanacagini belirterek, "Emre Belözoglu ve Hamit Altintop'un ilk maçta cezali olmalari, 12 oyuncunun sari kart sinirinda olmasi ve bazi oyuncularin sakatliktan yeni çikmis olmalari nedeniyle Milli Takim aday kadrosu teknik heyet tarafindan genis tutulmustur" dedi.

6 Kasim günü saat 17.00'da Polat Renaissance Otel'de toplanacak A Milli Takim, 7 Kasim Pazartesi günü saat 10.00'da Isviçre'ye hareket edecek. Cenevre yakinlarindaki Yverdon'da kalacak Milli Takim, Grand Hotel Yverdon'da konaklayacak. Milli Takim, bu kentteki antrenmanlarini Yverdon Stadi'nda yapacak. Milli Takimlar Teknik Direktörü Fatih Terim, 8 Kasim Sali günü saat 14.00'da Grand Hotel Yverdon'da bir basin toplantisi düzenleyecek. Milli Takim'in 29 kisilik kadrosunda yer alan oyuncular söyle:

"Rüstü Reçber, Volkan Demirel, Servet Çetin, Ümit Özat, Selçuk Sahin, Tuncay Sanli, Serkan Balci (Fenerbahçe),
Hasan Sas, Ergün Penbe, Hakan Sükür, Necati Ates (Galatasaray),
Ibrahim Toraman, Tümer Metin, Okan Buruk, Ibrahim Akin (Besiktas),
Fatih Tekke, Hüseyin Çimsir(Trabzonspor),
Orkun Usak
(MKE Ankaragücü),
Gökhan Ünal(Kayserispor),
Emre Belözoglu (Newcastle United),
Alpay Özalan (1. FC Köln),
Tolga Seyhan (Shakthar Donetsk),
Nihat Kahveci (Real Sociedad),
Serhat Akin (Anderlecht),
Fatih Akyel (PAOK),
Yildiray Bastürk (Hertha Berlin),
Halil Altintop (Kaiserslautern),
Hamit Altintop (Schalke 04),
Nuri Sahin (Borussia Dortmund)."

internetspor.comEdited by: gerçekefsane

SiNo
05.11.2005, 01:04
bu maçi eze eze alacagiz baska yolu yordami yokkkk

Mayls
05.11.2005, 11:03
<DIV>7tane fenerli var kadroda...</DIV>
<DIV>ve Volkan haric hepsi gereksiz</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>GSden hicbiri lazim degil</DIV>
<DIV>BJKden bi Tümer bide Ibrahim Akin iyi</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV></DIV>

SiNo
05.11.2005, 12:52
kim olursa olsun da sunlari yenelim

Murat'
06.11.2005, 15:36
is,miz bence zor

Burçak
06.11.2005, 16:09
artik kazanmaktan baska çaremiz yok. buraya kadar gelmisiz. bu saatten sonra kaybedecek halimiz yok.

ayrica milli maç arasi heralde en çok bize yarayacaktir. sakatlar tam manasiyla iyilesmis olacaklardir. yavas yavas isler yoluna girer umarim.

Necati
06.11.2005, 16:17
Servet kadroda.Çok sakat adam oynamaz insallah.

Murat'
06.11.2005, 16:42
wlla arkadaslar bize ahttrick yapan gökhan ünal da kadroda bu oyunucuyu kesinlikle almaliyiz ya baska çaremiz yoq jun gitsin o gelsin

Burçak
06.11.2005, 16:43
jun gitsinde kim gelirse gelsin . hangi forvet bukadar hafta gol atamaz ya. varmi böyle bisey. ayni oldu agustine gibi.

Murat'
06.11.2005, 16:54
agustine

Burçak
06.11.2005, 16:56
diyorumya iste ayni oldu agustine gibi.

Can basten
06.11.2005, 21:16
Jun gitsin de, isterse yerinebmn'den biri girip oynasin.. O kadar kil oldum adama...smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Berat
06.11.2005, 21:31
Milli maç topici.. hatirlatayim dedim genel olarak.konu kaymis birazsmileys/smiley1.gif

kutoz
06.11.2005, 21:50
Bu maç Fatih'imizin maçi olacak. En kötü ihtimalle beraberlik alip geliriz Türkiye'ye...

Necati
06.11.2005, 21:56
Isviçre nin hedefi ilk maçta fark,(!)ikinci maçta beraberlikmis.

Mayls
06.11.2005, 22:07
<DIV>
Isviçre nin hedefi ilk maçta fark,(!)ikinci maçta beraberlikmis. </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>ozaman dediklerini yapariz</DIV>
<DIV>ilk macta fark atariz ikincisini berabere oynarizsmileys/smiley36.gif</DIV>

TSlimetin08
06.11.2005, 22:27
<div>
Isviçre nin hedefi ilk maçta fark,(!)ikinci maçta beraberlikmis. </div>
<div></div>
<div>ozaman dediklerini yapariz</div>
<div>ilk macta fark atariz ikincisini berabere oynarizsmileys/smiley36.gif</div>

Hicde gülcem yokdu ha smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Can basten
06.11.2005, 23:33
Ilk maçta fark atarlarsa ikici maçta bir ya da iki farkli yenilgiye de yatabilirlerdi halbuki...smileys/smiley4.gif

kutoz
06.11.2005, 23:51
Ilk maçta fark atarlarsa ikici maçta bir ya da iki farkli yenilgiye de yatabilirlerdi halbuki...smileys/smiley4.gif

Buda iyiydi smileys/smiley4.gifDimi, sen fark at, sonrada planlarini beraberlige yap. Matematik özürlü mü bunlar acaba.

ancibranoz
07.11.2005, 10:52
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley4.gifyaw hakkaten böyle konusmusmu isviçre antrenörü smileys/smiley4.gifeski stand up çilardan heral. halbuki onun amaci kendi evinde 0-0'a yatip deplasmanda 1 gollü beraberlik olmali. ki zaten bunu amaçliyor diye düsünüyorum.

TSunami
07.11.2005, 11:24
<H3>Isviçre biletleri satista</H3>
<DIV id=metin>Türkiye ile Isviçre A Milli Takimlari arasinda 16 Kasim Çarsamba günü Ezikbahçe Sükrü Saracoglu Stadi'nda oynanacak 2006 Dünya Kupasi Avrupa Elemeleri play-off baraj ikinci maçinin biletleri satisa sunuldu.

Biletix'den satisa sunulan karsilasmanin tribünlere göre bilet fiyatlari söyle:

Telsim ve Migros kale arkasi: 30 YTL
Maraton üst: 100 YTL
Maraton alt A-B-F-G blok: 200 YTL
Maraton alt D-E-C blok: 50 YTL
Maraton sari ve lacivert: 100 YTL
Ezikium C-D-E-F blok: 125 YTL
Ezikium A-G blok: 100 YTL
Ezikium sari ve lacivert: 100 YTL</DIV>

ancibranoz
07.11.2005, 11:38
oha be kardesim yuh be! niye bu kadar pahali tutuyorlar biletleri.

Mayls
07.11.2005, 17:00
ben isvicredeki maca gidiyorum insallah

Berberoğlu
07.11.2005, 17:40
ben de Kadiköy'deki maça gitmeyi planliyorum. anca kale arkasina yeter paramiz ya olsun..

acaba ilk maçin sonucunu beklesek de mi alsak bileti..

fteotdgs
08.11.2005, 03:12
Kadroya cagrilan oyunculara bakiyorum da ciddi olarak Fatih Terim'in teknik direktorlugunden degil ama seciciliginden suphe duyuyorum. Kendi takiminda ilk 11'e bile giremeyecek derecede formsuz Ergun Penbe, hala eskinin mirasini yiyen balta forvet Hakan Sukur ve Fener'den Umit Ozat... Yahu koskoca Turkiye'de sol kanatta Ergun ve Umit'ten su andaha iyi oynayan, daha formda biri yok mu??? Hakan Sukur'un cagrilmasi ayni takimdaki Umit Karan'a buyuk saygisizlik, haksizlik. Adim gibi eminim kazmalar krali, Cattle of the Bosphorus, Hakan forvetteki birinci tercih olacak. Halil ve Fatih gibi iki isim de ya pasanin yedegi olacak, ya da Fatih Terim "ne sis yansin ne kebap" mantigi ile bu iki oyuncuyu asil mevkilerinin disinda bir yerlere yamamaya calisacak.Umarim sirf bu sebepten Almanya sansini kacirmayiz. Halil, Umit ve Fatih gibi adamlar dururken Hakan'i tercih etmek futbol adina cinayettir.Maclara gelirsek: Ilk golu atmak boyle bir rakibe karsi cok cok onemli. Hattagayet iddiali olarak diyorum ki (iki maci da dusunerek) ilk golu atan kazanir.Bubaglamda ilk macta alacagimiz olasi bir 0-0 beraberlik bizim icinavantajli filan degil, cok riskli bir skor olacaktir. Ilk mactaen kotu ihtimalle gollu bir beraberlikalmamiz lazim, aksi takdirde Istanbul'da isimiz cok zor olur. Bir de bu maclarda milli takimda bir turlu tam randiman alamadigimiz Nihat'tan patlama bekliyorum. Insallah yanilmam.

Oruç
08.11.2005, 12:38
KRAL: ''IPLER BURADA KOPACAK''-

Uzun süren sakatliginin ardindan yeniden sahalara dönen Fatih Tekke, ''1,5 ay sahalardan uzak kaldim. Su anda yüzde yüz hazir degilim. Ancak hocam görev verirse elimden geleni yapacagim'' dedi.

Isviçre ile çok zor 2 maç yapacaklarini ifade eden Fatih Tekke, söyle konustu:

''Rakibimiz çok iyi kapanan ve iyi defans yapan bir ekip. Genelde kontrataklarla sonuca gitmeye çalisiyorlar. Onlar için deplasmanda oynamak daha rahat. Bence buradaki maç en zor olani. Bana göre ipler burada kopacak. Ilk maçta galip gelip, Istanbul'daki maça daha rahat çikacagimiza inaniyorum.''

bordox
08.11.2005, 15:24
Isviçre'nin ilk maçta gol atmak için oynayacagi kesin.Bizim kalabalik bir orta saha ve hizli forvetlere ihtiyacimiz var.

Kalede Volkan bana güven vermiyor ama mecbur o oynayacak.Ortsa sahada Hüseyin mutlaka oynamali.En kötü gollü berbarerlik diyorum.

TRABZONLU_TS
08.11.2005, 22:57
arkadaslar isvicre son 10 macinda yenilgi görmedi. fazla hafife almayalim. ama burda yani isvicrede gollü bereberlik bizi finallere götürürür. ins. öyle olur. Almanyada yer yerinden oynarr. INSALLAHHH:)

#10 Fietra
09.11.2005, 15:35
Buradaki maça biletimi aldim maç saatini bekliyorum

Murat'
09.11.2005, 15:38
Bu maç Fatih'imizin maçi olacak. En kötü ihtimalle beraberlik alip geliriz Türkiye'ye...

bence fatihi oynatmayacak ilk onbirde arkadaslar

Kimi
09.11.2005, 15:41
Isviçre'nin Milli Takimimizla oynayacagi iki maçta da siki defans yapacagi ortada.Ama degerli(!) teknik direktörümüz.Idmanlarda Halil-Saban ikilisini oynatiyormus(trt spor haberleri).Kusura bakmasin ama bu ikili ile maça baslarsak gol atma sansimiz azalacaktir.Üstelik kadroda Türkiye'nin en kaliteli,çok yönlü oyuncusu Bay Gol(Fatih TEKKE) dururken kosmaktan aciz Saban'i oynatmasi tamamen duygusal olsa gerek. Edited by: Kimi

Murat'
09.11.2005, 15:58
BU saban herhaldesmileys/smiley36.gifhakan sükürsmileys/smiley36.gif dimismileys/smiley36.gif

agahozlu
09.11.2005, 18:02
buradaki maça bileti mi aldim migrostan maçi bekliyoruz.üzerimde bordo mavi forma ile eziklerin stadini isgale smileys/smiley36.gifsaka bir yana da düsünsenize 50 kisi filan toplanip bordomavi forma ile ayni yerde oturdugumuzusmileys/smiley36.gif

ilk onbirde ordaki maçta bence KRAL i oynatmayacak.elinde hazir 2-11 varmis galiba ve bunlardan ilkini oynatacaga benziyor bu onbirde de KRAL yok saban ve halil ikilsi var ileride.Diger onbirde ise KRAL ve nihati düsünmüs galiba.smileys/smiley5.gifEdited by: tagahsozlu

İ.Öztel
09.11.2005, 19:15
Bazi kisilerin gönlünü yapmak pahasina milli takima kiymazlar insallah !!!!

Onur
09.11.2005, 23:30
Walla deplasmandaki maçta mutlaka gol atmaliyiz. Oyun planini ona göre kurup atak bir oyunla baslayip sgolu bulunca kontra ataklarla vurabiliriz. Ancak kendi ewimizdeki tüm maçlarda zorlandigimiz için mutlaka deplasmandan iyi bir sonuçla dönmeliyiz...

ancibranoz
10.11.2005, 09:39
eee be kardesim. Hakan Sükür çok büyük hizmette bulunmustur milli takima tamam eyvallah ama artik yeter be oynayamiyor iste. bugün Zidane bile yasim ilerledi diye birakirken Thuram çoktan birakmisken, Nedved bile eleme maçlari için tekrar döndüm 2 maç sonra birakicam derken bu hakan neden hala israrla oynatiliyor?

Oruç
10.11.2005, 12:28
Bir de su röportaja bakin

http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD>2-0 bile yetmeyebilir </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Isviçre Teknik Direktörü Jacop Kuhn da Türk spor basininin tartismasiz lideri FANATIK?e konustu </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 ="PX11000000"><T>
<T>
<TR></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>''Iddiaya varmisiniz?''</TD>
<TD vAlign=top width=10>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=top width=74>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=74 align=center><T>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=center width=74>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=74>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=72 height=72>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/millitakim/jacop_kuhn2910_.jpg</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>

Isviçre Milli Takim Teknik Direktörü Jacop Kuhn ile ilk görüsmemiz Zürih?te gerçeklesti. Sonrasinda, Triemli?de bulusmak üzere sözlestik ve ayrildik. Kentin biraz disindaki daglik bölge Triemli?de, kendisine hediye ettigimiz nargile ile Yasar Saygi?ya poz verirken neseli anlar yasandi. Kuhn ?Sakin yanlis anlasilmasin. Ben sigara içmiyorum ama sizin için bunlari yapiyorum çünkü sizin yaptiginiz ise saygi duyuyorum? diyerek iyi niyetli oldugunu ortaya koydu... Fatih Tekke?nin 9 numarali formasi ile fotograf çektirirken ise ?Fatih ne durumda. Sakatligi geçti mi? Bize karsi oynayacak mi? Fatih?i çok begeniyorum. Çok yönlü ve çok kaliteli bir golcü? ifadesini kullandi.

29 Ekim 2005 tarihli Fanatik gazetesinden.

http://www.e-kolay.net/fanatik/Arsiv/ArsivHaber.asp?PID=382& (http://www.e-kolay.net/fanatik/Arsiv/ArsivHaber.asp?PID=382&amp;HID=10&amp;HaberID=329183) amp;HID=10&amp;HaberID=329183Edited by: thepatfhinder

Kimi
10.11.2005, 13:15

http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gifFatih Tekke?nin 9 numarali formasi ile fotograf çektirirken ise ?Fatih ne durumda. Sakatligi geçti mi? Bize karsi oynayacak mi? Fatih?i çok begeniyorum. Çok yönlü ve çok kaliteli bir golcü? ifadesini kullandi.

Iste ben de dünkü mesajimda bunu belirtmeye çalistim patfhinder'im.Adamlar futbolcudan anliyorlar,bizimkiler gibi futboldan anliyoruz diye ortalarda dolasmiyorlar.Bu röpörtajda Fatih degil de Istanbul sehrinin takimlarindan bir oyuncu olsaydi simdi bu röpörtaj dillerden düsmezdi...Edited by: Kimi

Bartuğ13
10.11.2005, 17:37
arkadaslar bence bu maç deplasmanda berabere biter 2-2. kendi sahamizda galibiyet sart olmamali çünkü çok baski yaratiyor.en azindan gollü berabere kalsak yeter burda

TSunami
11.11.2005, 10:17
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=left>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://www.pasfotomac.com.tr/2005/11/11/im/8A7C1B47747E3B4F8E3E0F11b.jpg</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.pasfotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.pasfotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>http://www.pasfotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>Tribünleri mi cebinizi mi dolduracaksiniz?</TD></TR></T></TABLE>
Türkiye-Isviçre maçinin bilet fiyatlari el yakiyor. Oysa bu milli davada biletler ucuz tutulup, stat bayram yerine çevrilmeliydi.

A Milli Takimimizin 16 Kasim'da Fenerbahçe Sükrü Saracoglu Stadi'nda oynayacagi tarihi maçin bilet fiyatlarinin astronomik olusu, kafalarda soru isaretleri birakti. Futbolseverler, biletlerin pahali olusuna isyan ettiler. Türkiye-Isviçre play-off rövans maçini tribünden izlemeye gidersek Maraton tribünü için 200-250 milyon lira, Fenerium tribünü için 125 milyon lira, Telsim ve Migros tribünü için ise 30 milyon lira ödemek zorundayiz.

Oysa biz bu maçta tribünleri doldurmayi ve 55 bin taraftarimizla Isviçre'yi yikmayi hedefliyoruz. Biletler böyle pahali olunca acaba tribünler dolar mi? Düsünmek bile istemiyoruz ama yarinki maçta Isviçre'de kötü bir skor alirsak, bu pahali bilet fiyatlari ile Sükrü Saracoglu Stadi'nin trübünleri dolar mi? Böylesine önemli bir maç için Futbol Federasyonu bilet fiyatlarini ucuz tutarak, Kadiköy'ü maç günü bayram yerine çevirmeliydi.

Maraton tribünü: 100-200-250 milyon
Fenerium: 100-125 milyon
Kale arkasi: 30 milyon

Taraftarlar 'pahali' dedi
Maraton.com.tr adli bir internet sitesinin yaptigi "Milli maçin bilet fiyatlari sizce nasil?" anketine katilan sporseverlerin yüzde 72'si bilet fiyatlarini çok pahali bulurken, yüzde 18'i normal, yüzde 10'u da ucuz oldugu yolunda görüs belirttiler

TSlimetin08
11.11.2005, 11:17
Ya su isvicre basinada cikan haberler ne bicim ya bizi acayip kücük düsürüyorlar smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Allahim insallah sunlari yenerizde akilari baslarina gelir deli ediyorlar adami

Burçak
11.11.2005, 11:50
amaçlari bu zaten psikolojik savas . ama pisman olacaklar.

Erbay
11.11.2005, 15:52
Isviçrenin kadrosuna bakiyorum vogel ve frei hariç çok kaliteli adami gözükmüyor.Basarili olduklarina göre takim oyunu oynuyorlar.Yetenekli futbolcularimizi iyi kullanirsak Almanyaya gideriz.Zaten onlarin kalesinde züberbuhler varmis.Onun için hiç bir yerde iyi görüs görmedim.Hatta hakarete varan görüsler var.Insallah bizim maçta panter kesilmez.Genellikle öyle olur.smileys/smiley36.gif

Burçak
11.11.2005, 20:24
3 1 aliriz bu maçi ahanda yaziyorum

Punisher-61
11.11.2005, 21:11
isvicreyi hic büyütmeye gerek yok..Türkiye alistigimiz futbolunu oynarsa turu rahat geceriz

Ayhan Yüksek
12.11.2005, 09:45
Yav forvette Hakanla Nihat varmis vazgeçemedi su adamdan ya sanki kimse yokmus gibi, nedir bu Hakan sevdasi anlamadim kral yok onbirde gerçi sakatliktan yeni çikti riske edilmemesi iyi,bide fotomaçta geride ibrahim toromanin yerine TRABZONSPORLU Tolga oynayacak yazmis gerimi dönüyorTolga Trabzonuma ne. Maça gelince zor maç korkmuyo degilim alinabilecek kötü bi neticenin telefisi çok zor, gol atalim ve yenilmeyelim gerisi kolay diye düsünüyorum.

halil ibo
12.11.2005, 13:32
Eger Fatih ilk onbirde yoksa diyecegim sudur:Elin gavuru anlamis bizim Fatih'in degerinide içimizdeki ......lar anlamamis.

Hos zaten oynatsada köreltmek yok etmek için acayip görev verip gol atmasini engelliyor büyük Türk dehasi.Almanya'da milli takimin yer almasini çok istiyorum.Amaseytanda diyor ki tipki 2012 fiyaskosu gibi...Birilerinin burnunun sürtmesi için.Bu birilerinden birinin bas harfleri Fatih Terim.

Keleşoğlu
12.11.2005, 13:33
4-0 alicaz maci...

Avare
12.11.2005, 15:32
arkadaslar benim sucum yok ruyamda gördüm 4-0 yeniliyoruz. insaalah yenilmeyiz ama pek umutlu deyilim açikcasismileys/smiley5.gif

Barış
12.11.2005, 16:19
Fatih oynamazsa zaten sakat diye oynamaz.

Hakan-Halil ikisi de kesemez onu.

Guests
12.11.2005, 17:23
Yenmemiz veya yenilmemiz beni hiç enerese etmiyor.Umarim kendi futbolcularimizin basina herhangi bir talihsizlik gelmez.

Bu sistemin temsilcisi milli takim bile olsa farketmez. Bu rezil takima keske trabzonspordan hiçbir futbolcu çagirilmasaydi.Flozof TeriminMilli(!) Takimina gökdeniz yakisir. O gitsin üç küçüklerin futbolcualriya birlikte oynasin Milli(!) takimda.

Bu takim milli takim degil istanbul takimdir. o Yüzden yenilirlerse üzülmeyecegim.Edited by: Galafka

bordox
12.11.2005, 17:58
Yenmemiz veya yenilmemiz beni hiç enerese etmiyor.Umarim kendi futbolcularimizin basina herhangi bir talihsizlik gelmez.

Bu sistemin temsilcisi milli takim bile olsa farketmez. Bu rezil takima keske trabzonspordan hiçbir futbolcu çagirilmasaydi.Flozof TeriminMilli(!) Takimina gökdeniz yakisir. O gitsin üç küçüklerin futbolcualriya birlikte oynasin Milli(!) takimda.

Bu takim milli takim degil istanbul takimdir. o Yüzden yenilirlerse üzülmeyecegim.

Ben bu görüse katilmiyorum.

Su anda maçi inanilmaz bir heyecanla bekliyorum ve insallah yeneriz.

CaMoKa
12.11.2005, 18:19
cok eksik var cok bikere gün itibari ile milli takim eziklerin eline düsmüs durumda eziklerinde yerli oyunculardan ne kadar yararlandigini biliyoruz dolayisi ile türk futbolunun yabancilasmasi su dönemde agir bir yaradir üstelik sinirsiz yabanci tartismalarida ayri bir komedi türk futbolunu yayacagimiza yabanci kontenjanini düsürecegimize nelerle ugrasiyoruz

bu atmosferde deplasmanda cikarilacak bir beraberlik harika olur(galibiyeti düsünemiyorum bile

kapcaxasani
12.11.2005, 19:19
çok gollü bir maç olmayacagi kanisindayim eger fatih oynamazsa veya
gene defans mi ortasaha oyuncusumu anlayamazsak isimiz zor ama fatih
terimin bile artik riske atabilecegine inanmiyorum maçi beraberlik
olursa isimiz zor..smileys/smiley5.gif

The Legend
12.11.2005, 20:52
fatih terim yanlislikla hakani oynatmaz insallah.

omer61
12.11.2005, 21:06
ntw de hakan oynucak dedi fatih oynamck dedi tek forwet çikcakmsz.. Edited by: omer61

Hasan Cubukcu
12.11.2005, 21:48
Ne olursa olsun Türkün türkden dostu olamdigini bir daha gördük , Istiklal marsimizi okurkene islik caldilar ve yuhladilar, allahbelalarini versin . smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Bakalim Hakan ne B.. yiyecek ?Edited by: 61Hamsi61

o_SaRal
12.11.2005, 22:36
smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifnasi yaw

1-0 yeniliyoz. çok kötü oynuyoz........smileys/smiley19.gif

omer61
12.11.2005, 22:39
allaim ya o ne bicim oyun ole pozisyona giremiorz...

Özkan Erdem
12.11.2005, 22:41
tek çözüm Fatih Tekke...

o_SaRal
ilker yasin zaten maçin daha baslamadan basladi karamsar konusmaya. insan biraz coskulu anlatir. milletin içi karardi valla..

gerçekefsane
fatih Terim'e sormak lazim.

#10 Fietra
12.11.2005, 22:45
Fatih Terim marjinal bir taktik yapti ofsayt taktigi ama tutmadi ve umut ediyorum ikinci yari bu taktikten vazgeçer.Eger gole yönelik risk almak istiyorsa Hüseyin'i alip bir orta saha oyuncusu ve ya forvet sokabilir.Ümit Özat'in yerine Ergün de alinabilir.Gol de Hüseyin resmen adami bos birakti ve adam paylasimi yapilamadi Volkan da izledi topu ama ondan önce vurdurmamak lazim iste.Fransa'ya attiklari golün aynisiydi resmen.

falcon61
12.11.2005, 22:46
Asiri milliyetçiliktenmi bilmem ama Fatih in kesinlikjle girmesini bekliyorum sükürden bitek top indirmesini istediler onuda yapamiyo suanda hiçbi etkisi yok alpayda saçmalamaya basladi insallah 2.yari düzelir vesselam...........

unyelimetin
12.11.2005, 22:47
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

Hiç sevmedigim Ridvan'in bu maçtaki yorumlari çok yerinde.

Gerçekten Fatih Terim büyük taktik yanlisliklar içinde.çizgi defans resmen intihar.Ve bu hatayi görememek aptallik olsa gerek.Orta sahada top yapacak adam yok.Isviçre'nin defans oyunculari her atakta var,golde bile.

Ancak Ridvan'nin söylemedigi bir sey var ki bu maçta golcü olarak Halil veya Fatih'ten sonra düsünülmesi gereken Hakan Sükür onbirde çikiyor.Ben Hakan Sükür'ü kötülemiyorum,onu kapanan rakibe karsi,rakip ceza alaninda kullanmak gerek.Böyle bir maçta Hakan ancak bos gezer,ki o da onu yapiyor.

Fatih'i agzina almayan spiker ve iki yorumcu,her firsatta bu düzenin usagi oldugunuzu belli etmekten geri kalmiyorsunuz ya!

Orta alana top yapan bir adam lazim.Forvete Halil veya Fatih.Yoksa Biçakci'nin Milli Takimi kepaze olacak.</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

no NAME
12.11.2005, 23:02
ilker yasin zaten maçin daha baslamadan basladi karamsar konusmaya. insan biraz coskulu anlatir. milletin içi karardi valla..

Hocam, o adami bu gece mazur gör, maça baslarken öyle bir görüntüyle girdilerki,kitaplardaki 3 maymun kuralini tasvir edenresme benziyorlardi. neyse 2-3 merhaba cümlesinden sonra yanindaki yorumculari tanitmaya baslayacakti, ki girisi "ENGIN" diye yapti,aninda da uyandi ve toparladi: VEREL bu maçtaaramizda yok. maçi yanimdaki langur lungur(bu benden)adamlarla sunacagiz" diye.

merak ta ettim hangi maçi ENGIN VEREL'le birlikte sundularki bunlar. böyle bir maç sunumu yok.anlayacaginiz adamin aklihala hafta içi sundugu programda. yani 4-5 gün geriden geliyor.Buna epey virüs bulasmis,temiz bir format atmak lazim.

selam ve hürmetle

Hasan Cubukcu
12.11.2005, 23:10
Seyirci fatih fatih bagiriyor , fatih terim de kendisine tezahürrat yapiliyor zanediyor halbüsem fatih tekkeyi oyuna istiyorlar .

Tahsin Armutcu
12.11.2005, 23:37
gecen sezonun AVRUPA GOL KRALINI ve DUNYANIN TOPU EN IYI AYAGINDA TUTAN FUTBOLCULARINDAN FATIH TEKKEyi kenarda tutan, 10 yil once de var olup hala da var olan, TRABZONUMUN dusmani olan zihniyeti huzurlarinizda KINIYORUM....

Hasan Cubukcu
12.11.2005, 23:38
ya nedir bu ya, böyle olurmu. illa hakanin rahmetlik mi olmasi gerekiyor ki milli takimdan ayrillsin.

Tahsin Armutcu
12.11.2005, 23:42
walla kardes benim de kulagima fatih fatih sesleri geldi ama bunlar turkce anlamiyo terime italyanca soyleyeceksin

kaleönü
12.11.2005, 23:46
2-0 ah ah

Guests
12.11.2005, 23:48
Böyle rezil bir taktik görmedim.Bizimkiler ofsayt taktigi mi uyguladi?smileys/smiley7.gifBöyle serefsiz bir millet görmedim.Isviçrelilerin alayi serefsiz.Ya içimizdeki isviçreliler?Ilker Yasinin ilk golden sonra 'Hüseyin arkada kaldi' demesi.1-0 oyun devam ederken Süper lig gol krali Fatih Tekke klübedeyken Hikmet Karamanin ikide bir 'Halil oyuna girirse hücuma hareket gelir demesi' ikinci golde ilker yasinin ' Hüseyin ofsayta dikkat etmedi' demesi her türlü boklugu bize yakistiriyolar bu serefsizler.

Beyler ben bu durumu yediremiyorum.Soyunma odasinagiderken de futbolcularimiza saldirdilar hocaya küfür...Isviçre maçi intikam maçi oldu gelin bu maça gidelim derim istanbuldaki arkadaslar.

Oğuzhan Görkan
12.11.2005, 23:50
rüyamda görsem kabus zannedecegim kadro wardi hakan-ergün-selçuk-ümit özat ne bunlar yav inanilmaz birsey eski galatasaryi mi canlandirmak istyio bu adam bilmiyorum artik ayrica serhat we fatih tekke nin neden oyna alinmadgini we neden degisikliklerin hep son dk ya birakildigini bi türlü çözemedim kusura bakmayin ama buraya kadarmis ben düsüncelerim böyle yok ben ewimde bu maçi alirim deyip üstüne yatandan hayir gelmz kusura bakmayin zaten ukrayna-arnavutluk maçlarindaki goller tamamem bireysel oyunda hiçbirsey yok buraya kadar iyi geldik ama buraya kadar eger 2. maçi insanüstü oynayip tur atlarsak bunu asla fatos a mal etmem oyuncular we taraftar turu getiren unsurlar olacak bu fatos oyundan anlamio artik 2008 i beklicez baska yolu yok

Taner Uykuçeken
12.11.2005, 23:51
Güzel oldu güzel hala hakan denen sabandan medet uman zihniyetten ki bu adam yüzünden milli takim hoca degistirdi ve hala futbol hayati bitmis bit ergünü oyuna alan zihniyetin okani kurtarici olarak gören zihniyetin eskiye ragbet edip bit pazarini dolduranlarin ve bu federasyonun malum zihniyetinin 2006 dünya kupasinda ne isi varBETER (CEZA NEYSE KESILE AMA )olsun SÜRÜNÜLSÜN insallah

GeZeGeN
12.11.2005, 23:51
Hikmet Karaman hocam sen büyüksün Dk.88 "ya kaleye bizim sutumuz varmi acaba" diye soruyonyasmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif o moralle bizi güldürdünya

Bunlara biz centilmen davraniriz istanbulda herzamanki gibi adamlar her
pisligi bize yapti bizimkiler ise dünyanin gözü bizde aman birsey
yapmiyalim derler

Edited by: GeZeGeN

falcon61
12.11.2005, 23:52
Bizim çok bilmis yöneticilerimiz diyolarya maç sahada kazanilmaz diye bakin iste adamlar öyle yada böyle aldi artik masadami kazaniriz yoksa altindami bilmem ama milli takima yakismadi arka arkaya 4-5 pas yapamadik adam gibi sutumuz yok 3 forvet basladik kapandik(nasil mantiksa)1-0dan sonra nihat-okan degisikligi? ümit özat halil degisikligi? tamam hepsi yanlisda bari o 89daki degisikligi FATIHle yapsaydinda kendini kurtarsaydin ben koydum o atamadi deseydin degilmi fatih hoca bir zamanlarin imparatoru simdilerin usagi....

canim TS
12.11.2005, 23:53
Ilker Yasin, mac yönetti mi sinir oluyor vallah sesi kapatip dinlicektim. Bide o Hikmet var. Fatih Tekke varken Serhat merhat birseyler diyor. AL buyurun Hakan is back iste. Vallah Ridvani hep Fatih diyordu. Fatih tekke girsin. Bir tek anlayan oydul, ama is isten gecti. Artik 2006 hayal oldu. Imparator and Hakan is back.

Onur
12.11.2005, 23:57
Hakemle baslarsak berbat bir maç çikardi hatta felaketti. Ama maglubiyeti hakeme baglamak gerçekten imkansiz. Bu oyunla 2-0 kötü deil bence. Ama Istanbul daki maç tan da pek ümidim yok. UEFA baskani kendi ülkesini zorla sokacak dünya kupasina...

falcon61
Neyse bu arada Türk teknik adamlar tükendigine göre ve %99.9 almanya hayal olduguna göre mili takimda kendine disiplinli basarili ve ileri görüslü bi teknik adam alir herhalde tabi is kazalari bunlar (Trabzondaki Gürcistan beraberligiyle , Senol hocanin letonya yenilgileri hariç)Son olarak neden avrupada 2 topa vuran tüm adamlar milli takima çagrilir anlamiyorum Halilin attigi tüm goleri izledim en fazla 2-3 güzel gol var ama bu derece önemli bi maçta 70 milyonluk Türkiye den çikan en iyi kurtarici o gerisini düsünün artik...

h@msi61
mehmet yilmazdan kötüsüde varmis ya...

Trabzonsporum
öncelikle merhaba..

Anlamiyorum arkadaslar.. Ya ben aptalim yada baskalari... Son dakikalarda ha gayret fatihimiz girecek girecek derken ergün konuldu ve akabindede ikinci golu yedik.. Artik süphelenmeye basladim fatih terim acaba anti-fatihcimi diye? Herneyse.. KIsacasi havada bulut,türkiyem almanya 2006'yi unut!!!!!!!!!!!

#10 Fietra
13.11.2005, 00:04
Bu sefer taktik tutmadi ve Fatih Terim kahraman olamadismileys/smiley18.gif Edited by: #10 Fietra

mini FaNaTiK
13.11.2005, 00:07
fatih tekke sakatligi yüzünden riske edilmedi bu normal bir olay,turdan hala ümidim var ins. sonucunda mutlu olan biz olurus..

unyelimetin
13.11.2005, 00:07
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=47f2362f>

öncelikle merhaba..

Anlamiyorum arkadaslar.. Ya ben aptalim yada baskalari... Son dakikalarda ha gayret fatihimiz girecek girecek derken ergün konuldu ve akabindede ikinci golu yedik.. Artik süphelenmeye basladim fatih terim acaba anti-fatihcimi diye? Herneyse.. KIsacasi havada bulut,türkiyem almanya 2006'yi unut!!!!!!!!!!!

Fatih Terim 1-0'a yatmak için aldi Ergün'ü ama aksayan sol taraftan yedik yine golü.</BLOCKQUOTE>

canim TS
13.11.2005, 00:08
Bu sefer taktik tutmadi ve Fatih Terim kahraman olamadismileys/smiley18.gif

evet yazik oldu medya icin, bakalim Imparator yerine ne yazacaklar gazetelerde.

RahMetLi
13.11.2005, 00:09
Hakan Sükür'ü oynatmakta direten bir teknik Direktörümüz var arkadaslar... Mantiksiz bir oyun tarzi ve sonuç basarisizlik .. bunu engellemezsek ben buradaki maçtan da süphe duyuyorum... ama gönüller kazaniriz der tabiki...

Punisher-61
13.11.2005, 00:14
bu Futbolla 2-0 yine iyi arkadaslar....

yazik cok yazik...isvicrede bisey yoktu aslinda bizimkiler cok Kötüydü..

ama bunun Rövansi var...

Utku061
13.11.2005, 00:16
Artik ilk maç bitti,konusulacak çok sey vardir ama degmez çünkü Deniz bitti. http://www.trabz&#111;nsporlist.org/tslistfrm/images/smiles/ic&#111;n_evil.gif http://www.trabz&#111;nsporlist.org/tslistfrm/images/smiles/ic&#111;n_exclaim.gif http://www.trabz&#111;nsporlist.org/tslistfrm/images/smiles/ic&#111;n_questi&#111;n.gif http://www.trabz&#111;nsporlist.org/tslistfrm/images/smiles/ic&#111;n_idea.gif Su ampulu de özellikle koydum buraya! birileri bir yerlerine..neyse,mesaj gayet açik ve net..Bu milli takim bu TFF ve Yönetim Kurulu ile bunu basaramayacagi ortadaydi. Niye emin konusuyorsun derseniz 2.maçta adamlar bize müthis bir defans ile karsilik verecektir.Tabi bunun sonucunda kontra toplar kalede etkili olur. Ben bu takimin 2.ligi garantiledigi Irlanda Cum. maçini izledim,maç Irlanda da idi,ve ev sahibi takimda yenerse sayet 2.olacakti,Isviçreye beraberlik yetiyordu.Çok güzel bir maç olmustu. Irlanda bastirdi 90 dakika ama Isviçrede inanilmaz kontradan goller kaçirmisti..

Bence ayni senaryo bizim maçta da uygulanacak,Milli Takim hocasi bilmem kaç kere izlemis Videodan rakibi,herhalde Irlanda maçini da izlemistir. Demek bir de izlemedigini düsünesi geliyor insanin! Benim ilk maçta da umudum yoktu 2.maç için de umudum yok!

Artik Türkiyede http://www.trabz&#111;nsporlist.org/tslistfrm/images/smiles/ic&#111;n_idea.gif bazi seylerin degismesi gerek Ülke Futbolu için http://www.trabz&#111;nsporlist.org/tslistfrm/images/smiles/ic&#111;n_exclaim.gif

gerçekefsane
13.11.2005, 00:20
ümit özat ile tuncay, selçuk ve hakan bu maçta sahada gördünüz mü ?

Ülke futbolunda yabanci futbolcu sinirlandirmasinin kalkmasini isteyenlere mesaj olur.

Onur
13.11.2005, 00:22
walla 90 dk boyunca çizgi defansin aksadigini görmedi videolardan da anlamaz bence...

lazyilmaz
13.11.2005, 00:32
Erman: Baskanim bu mac Istanbulda olsa alirmiydik?

Levent Baskan: Alirdik

smileys/smiley1.gif

bordox
13.11.2005, 00:37
Çok kötü oynadik,2.gol de Fatih Terim'in hediyesi oldu.Çikmadik candan ümit kesilmez ama isimiz çok zor.

sheva
13.11.2005, 01:09
gerçekten kötü bir maçti ama Türküz iste.son dakika stresini çekmeden basarili olamiyoruz bir türlü.

maçi eglenceli kilan ise yorumlardi:) özellikle Hikmet Karaman'In "defansa,ortasahaya,forvete kiziyoruz ama takim olarak kötü oynuyoruz aslinda" demesi bende maçin koptugu andi.smileys/smiley4.gifbaska hangi mevki kaldi sayin Karaman.takim dedigin bunlar zatensmileys/smiley36.gif

kutoz
13.11.2005, 01:39
Bu takim, medyanin, biçakçinin takimi. Hakan Sükür için bir teknik direktör yiyen medya, Fatih Terim'in de tursusunu kurar diyecegim ama nerede. iki gazete satmak için yarin ki basliklari bile canlandirabiliyorum. "Türkiye'de geçeriz bunlari", "Pislik yaptilar kazandilar ama Türkiye'si de var bunun " gibi abuk subuk basliklar. Ama hiç kimse, "Ne yaptin imparator" demeyecek.

Ne kadar korkak, rezil bir futbol oynadik böyle. Bu Ümit Özat'la Selçuk futbolcu mu. Onlar futbolcuysa, ben uzaya ilk çikan astronot Türk'üm... Yazik, rezil ediyorlar bizi. Öyle bir atmosferde, nasil oluyoda gururlarini ortaya koymazlar. Hiçmi, geçmisten ders almaz bu ruhsuzlar. smileys/smiley7.gif

Tunga
13.11.2005, 03:11
Demek ki çekirge 3 kez sıçramıyormuş!

Bu eleme grubumuzun kura çekimine hatirlarsaniz Senol Günes gitmisti. Biiiir,

Eleme maçlarinin çogunu Ersun Yenal ile oynadik; ikiiiiii, ve

Play Off'ta Terim.

Fatih Terim geldiginden beri iyi futbol oynamaz olmustuk. Ersun Yenal iyi futbol oynatiyor, galibiyet alamiyordu. Terim kötü oynatip sek sek sekiyordu.

Çekirge Ukrayna'da siçradi, biiiir,

Arnavutluk'ta siçradi ikiiiiiiii,

Ama biz hala uyanamadik. Biz Türklerin isi belli olmaz, belki de %1 ihtimal bile olsa bu Isviçre'yi de yener geçeriz ama insanin söylerken bile inanasi gelmiyor.

Yazik yazik imparator. Senol'un jenerasyonunu iyi yedin bitirdin.smileys/smiley7.gifEdited by: simal yildizi

TSlimetin08
13.11.2005, 03:12
Böyle mac mi olur ya ne bicim oynadik hic yakisdiramadim bize ama biz onlari türkiyede yenecez intikam alacaz, o isvicrenin 3 numarasi maingan mi dirnedir ona ben ne dim bir onun bacani kiramadilar serefsizin gelmis bizim yedekkulübeye hareket cekiyor, adam deymiyorlar ikili mücadelede adamin sanki ayayi kirilmis gibi on metere havaya atliyor serefsizdasmileys/smiley7.gif ne gicik gittim ona ya, allahim ya niye oynamiyor o türkiyedeki macda smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Genel Kurallar:<?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>

1) Forumumuzda küfür, hakaret, tehdit içeren, satasma, asagilama amaci tasiyan, kisi hak ve özgürlüklerine saygisiz içerige sahip olan, irk veya din farki gözetilerek yazilmis, siyasi nitelik tasiyanmesajlar göndermek kesinlikle yasaktir. Forumda bu amaçlara yönelik olarak kisaltmalar, imalar kullanmak da kesinlikle yasaklanmistir. Bu tür davranislarda bulunulmasi halinde forum yöneticileri bu tip mesajlari silmek, düzenlemek ve mesaji atan kisiye gerekli cezalandirmayi yapmak konusunda tam yetkilidir. Bu kurala aykiri davranista bulunan üyelerin üyelikleri 1 haftaligina durdurulur. Ayni davranisin devami halinde ise ceza 2 haftaya çikacaktir.

<O:P>TSliMetin08 isimli üye 1 hafta süreyle forumdan uzaklastirilmistir(Ceza Bitis : 20Kasim 2005).</O:P>Edited by: l-m

U.Sadıkoğlu
13.11.2005, 09:08
smileys/smiley11.gifsaban oynarsa boyle olursmileys/smiley7.gif

Mehmet
13.11.2005, 10:11
Fatih Terim Hoca her nedense bu Hakan Sükür'den ne medet bekliyorsa bu futbolcu adina takintisi anlasilir gibi degil.. Hala Hakan Sükür için diretiyor.. Maç boyu adami bir 10 dakika olsun oyundan bile çikarmadi..

Daha önce Hakan Sükür yüzünden Avrupa kupasi finallerinde gol bile atamadan -0- puanla geri dönen bu Fatih Hoca Ve bu milli takim degilmiydi?

Iyi oluyor böyle Senol Hoca'ya yeterli destek olmayanlar Fatih Hocanin sanki sihirli degnegi varda ona fazlasiyla ilgi alaka göstermeleri gözümüzden kaçmis degil. Bu sonuçlar onlara müstehak. Bizim basarili insanlarimizi karalamak isteyenlerin aldigi kötü sonuçlar beni hiç üzmez.
Hatta daha beter olsunlar diyesim geliyor.. O takimda GÖKDENIZ de olsaydi? Orta saha daha hareketli olmazmiydi? Isteselerdi Gökdeniz'i de oynatma izini çikarabilirlerdi! Ama islerine gelirmi? Maçin kaybedilmesinin tek nedeni Hakan Sükür. Adam ilerde oynuyo ama defansi dagitamiyo.. Ihtiyarlamis müsait toplara hamle yapip kivrak hareketlerle kaçamiyo. Gönderilen toplara kosamiyo. Hakan'in yerine
orta sahada veya defansta bir iyi oyuncu oynatilabilirdi. Böylece belkide yenilmiyerek galip gelebilirdik. Neyse bildigi oynayip oynatsinlar.

Barış
13.11.2005, 10:38
Adamlara helal olsun kanatlari iyi kullandilar.Serkan a Nihat yardim etmedi,Ümit i zaten çok iyi ezberlemisler adam yürüyerek geçiyor yanindan.Hakan Sükür bu maçta niye oynadi anlamam.Topu saklayamaz,en iyi yaptigi sey kafa topu almak,e zaten kaç tane kafa ortasi gelecek ki maç boyunca?Kaleciden gelen toplari indirmek için oynatildiysa bilemem.

Hikmet Karaman da "Halil,Halil" deyip durdu.Al eve götür Halil i.Kötü oynayinca da kiviriyor;"Ben aslinda Hakan in yerine alinsin demistim".smileys/smiley7.gif

smertkan
13.11.2005, 11:05
Çekirge ne kadar ziplayacaktiki böyle.

Sonuç Isviçre 2 :Sabanspor 0

Maçin taktigine bakin ileride Saban al topu ona sisir.Pivot santraformus geçti canim geçti bunun modasi çoktan bitti.Denenmisi denemek ne kadar ahmakça.

Oysa ileride Fatih Nihat ikilisi kanatlarda iki iyi adam saglam bir defansla bu takimi çok rahat yenerdik.Yani dünyanin oynadigi 4-4-2 tandem ama olmaz.Hocayi oraya Saban getirdi Sabana göre oynanacak.

Kimse kusura bakmasin ama Dünya kupasina Sabanspor olarak gitmektense gitmeyelim daha iyi.Fark yeriz fark.

Bu arada Hüseyin 90 dakika oynadi ama HÜseyinin yanindaki ortasaha iyi olmayinca Hüseyinde basarisiz oldu.Defansta kaldi ofansta zaten olamiyor.Bu Trabzonspora örnek olmali Hüseyinle oynuyorsan yanina mutlaka 2 iyi ortasahan olacak.O zaman Hüseyin is yapiyor.

Ayrica bu yenilgi Yabanci kisitlamasi kalksin diyen ezikbahçe camiasina........... olsun .Ulan o kadar adami transfer edip ümite sol bekte yer vereceginize bir sol kanat alip yetistirmeye bakin.Ama olmaz beyefendiler hazira konacaklar.Herkes Trabzon degil Abdullah gibi adami size vermezler.Bi adamda siz yetistirin ulan bide kalkmissiniz yok bu memleketi FB kurtarmis Yok Atatürk Fb liymis diyorsunuz.Ulan Küçük basli küçük düsünceli küçük adamlar Atatürk gib bir büyük adam fbli olamaz bu adamin karekterine aykiridir.Adam kurtulus savasini Türklerle yapmis öyle gidip el kapilarinda adam aramamis. Illetim bu heriflere ve zihniyetlerine.,

Fatih Terim Sabani Galatasaraya ikram ediyorya bide Fenere Tuncayi ikram etti.Bayram sekeri.Birde Selçuk var o da diyet.Milli Tkim TD lügü diyeti.

Arkadas eloglu okadar avanak degil adamlar biliyor bizim milli takimin kanatlari zayif diye nasilda yüklendiler oradan tuz buz ettiler Türkiyeyi. Tümer filan is yapamadi.

Ama Terim ne yapti 29 kisilik kadroda anadoludan birtek Gökhan ve Kaleci Orkunu aldi.Allahin sopasi yok iste böyle olursun.Nerede Ugur Boral, Mehmet Topuz, Ergün Teber Türkiye liginin en iyi kanat adamlari nerede.

Olmaz hoca Sabana göre oynayacak ileride Saban ortasaha bir iki teknik adam Hüseyin kesici.Kanatlari bos ver Tuncay Ümit özat serkan balci, Okan Buruk.

Kimse bana Senol Günes demesin Senol hocada aynisini yapiyordu zaten o yüzden bileti kesildi.Ama Kimse Fatihin biletini kesemez.

Fatih Terim ikinci golü remen hediye etti tuttu Hüseyinden stoper yapti.Hakanin yanina Halili aldi.Adfamlar kanattan bir geldiler gol.Madem böyle bir sey yapacan Hüseyini al adami niye harçatiyonki.bakin yavas yavas onuda harcayacak.Edited by: smertkan

Guests
13.11.2005, 11:51
Dün sahaya çikan takim benim takimim degildi. O takim 300-500 kisinin takimiydi. Birilerinin istegi üzerine ve birilerinin egolarini tatmin amaciyla kurulmustu. Birileri kendi imparatorlariyla ve kendi krallariyla rezil oldular,olmaya da devam edecekler. Schalke Fener'i yendiginde ne hissettiysem dün aksam da ayni duygulari hissettim. Tek üzüntüm o takimin adinin milli takim olmasiydi. Sadece birkaç kisiyi temsil eden bir milli takim.

Dün aksam sadece Sinan Samil'in maçi kaybetmesine üzüldüm.

[C.O]
13.11.2005, 12:01
Eee kadro seçimi bastan maçi kaybettigimizi gösteriyordu zaten.Forvettesadece Hakan, Orta sahada iki ön libero [ikiside topla oynamayi bilmez ]Yani ben hücum yapmayacagim gel bana rahat rahat saldir demissin .Hayir ben anlamadim bütün forvetler oynadi Fatih Tekke neden oynatilmadi hayret bisey .Bide su nokta önemli sözde Hakan Sükür'ümüz hava toplarinda bir numaraymis Ona bu maçta gelen orta sayisi kadar Fatih Tekke ye Danimarka ve Yunanistan maçlarinda orta gelse simdi 10 golü olurdu.Hele o kafasina atilan bi top var orda Fatih Tekke 'yi aramamak elde degil.Bu da herkese ders olsun .Sahada topu ileri tasiyip saklayacak bi tane ,adam yoktu.Buna ragmen Tekke'yi oyuna almamakta israr etti.Tebrikler Fatih Terim tebrikler!

Barış
13.11.2005, 12:10
Fatih Tekke nin adi bile geçmedi.Ilker Yasin bi ara "Fatih Tekke ayaginda iyi top tutuyor,o girebilir mi acaba?" dedi..Hemen lafi degistirdi herifler..

Deli oluyorum yahu deli..smileys/smiley7.gif

denizgrsy
13.11.2005, 12:12
hakan sükür ü hala daha 90 dakika oynatan zihniyet gol atamamaya mahkumdur!!!öyle bekleriz iste orta saha adamlarindan biri çiksinda gol atsin diye...Fatih Tekkemizin ne eksigi var...attigi kafa golleri ortada,topu ayagina aldimi ayagindan kimse alamiyor....ama Fatihimiz hala daha kenarda oturuyor...yaw terim efendi su selçukta ne buldun anlamadim,valla hali saha maçina almam ben o adami!

son olarak;yaw hakan sükür denen zati muhterem Allah askina birak artik,düs milli takimin yakasindan,herseyi tadinda birak,artik sögdürme kendine...yeter da ya!

ancibranoz
13.11.2005, 12:44
Hakan takimi yakti. Ergün gaysede bile oynamiyor tutmus milli takima aliyor. Tuncay iyi oynamasina ragmen oyundan aliyor. bu Terimde sasirmis.

Basinin büyük yalan bombasi Halil Altintop aslinda hiç iyi bir topçu olmamasina ragmen oyuna aliniyor. Fatih Tekke oturuyor.

Ohh oluyor diyecem ama olmuyor kardesim olmuyor iste Türkiye iste. smileys/smiley7.gif

ama o isviçreli dandiklerin pisliklerinide unutmayagiz. hele o 3 numara istanbula geldiginde bi ayar çekmek lazim ona.

Zaten Fatih çok sinirlendi o ilk yaridaki bizim kulübeye karsi hareket yapmasina. arghhhhhhhh smileys/smiley7.gif

Bu takimin tur atlayacagindan ÜMIDIM yok. Biz yine baskalarini seyrederiz Dünya kupasinda.

eger rövanstada Fatih oynamazsa varya... smileys/smiley7.gif

kapcaxasani
13.11.2005, 13:18
kötünün iyisi kazandi isviçre bile bu kadar kolay kazanmayi
beklemiyordur bence bütün maç iki tane dogru gol pozisyonu üretemedik
allahtan isviçreli forvetler beceriksizdi yoksa bu maç bese giderdi
ümit, selçuk ve saban milli takimda oynayacak kalitede degil bu
oyuncularda israr edip fatih TEKKE yi oynatmayan teknik direktör
yenilginin sorumlusudur. bence fikir onun fikride degildir kimbilir
kimlerin elindeki masayla yönlendiriliyor milli takim yazik...smileys/smiley7.gif

kutoz
13.11.2005, 13:24
Aksam orada olan futbolcular içinde en ruhlusuda Fatih Tekke idi. Ilk yari yedek kulübesinin orada bir pozisyon oldu hatirlarsiniz. Isviçre'li futbolcu taç atmaya giderken,bizi yede kulübesinden ona dogru ikinci bir top atildi. Adamda kosarak topu yedek kulübesine vurur gibi yapti. Yedek kulübesinde adama el hareketi yaparak posta koyan Fatih'ti...

Ruhsuz, sanat eseri bile çikmaz. Futbolu nasil kazanacaksiniz ki...

Erdinç Dilek
13.11.2005, 13:26
kimse inanmiyordu ki kazanacagimiza spiker bile -adini anmak bile istemiyorum- maçi nasil anlatti gördünüz neredeyse uyuyacakti, takim kipirdanmadi kosmadi istemedi, karsimizda genç ama tecrübesiz bir ekip vardi, kaleye sut atmaktan acizdik ve evet kesinlikle evet ümit özat selçuk ve serkan sirf ezikbahçede oynuyorlar diye milli takimindadirlar, onlarin üçünü alin siradan bir takima koyun inanin tutunamaz ve milli takima giremezler, birde ezikfenerin baskani yabancilar 8 olsun diyor biliyor malini ama milli takima ne kadar zarar verecegini görmüyor çünkü umrunda degiltipki dünkü maçta sahada olan 11 futbolcunun umrunda olmadigi gibiEdited by: erdinç67

worldmaster
13.11.2005, 13:36
http://www.ajansspor.com/galeri/resim/ajansspor_foto_2820.jpg

Hakkini yemeyelim maç 4-0 olmadisa kalecinin sayesinde biraz da

Hasan Cubukcu
13.11.2005, 13:51
Spiker karsi takimi düyna takimi ilan etti , böyle adilik olamaz yahuu !!! Tabi tabi bu takima karsi galip gelinmez dimi ??? Levent bicakci defol git, ligi dagittigin gibi milli takimida dagittin .Türkiye süper ligi okadar kalitesiz bir lig olduki milli takima bile yansidi .Türkiye süperligine bir bakarsaniz seyirci ilgisinden anlasiliyordur ne kadar kaliteli bir lig oldugu, almanyada amatör liglerinde ki seyirci sayisi türkiye Süper ligi toplam seyirci sayisina yakin, bu da bir kanittir bence .

Insallah birdahaki macta Fatihi oynatmaz , niye sorarsaniz ?

Elendigmiz taktirde Fatihe cullanirlar serefsizler.

Hasan Cubukcu
13.11.2005, 14:29
ya böyle olmaz ya
nedir bu ya,..

her bir turnuvaya katilacagimiz zaman böyle mi olmasi gerekiyor.

rahat rahat biseye katildigimizi ne zaman görece acaba..??

Armağan Dere
13.11.2005, 14:58
birak allah askina terim fatih tekkeyi oynatsaydin böle olmayabilirdi ikinci yari sen nasi ergünü alirsin oyuna basta da nihati çikardi nasi bi oyun anlayisi bu!smileys/smiley5.gif

61-firtina
13.11.2005, 15:02
1 si ikinci maçi yalvariyorum ilker yasin sunmasin ya bu adam maç anlatamiyor 2 si isimiz rövansta çok zorlasti ilk dakikalarda bir gol bulursak turu geçeriz diye düsünüyorum ama FATIH SULTAN TEKKENIN ilk onbirde olmasi lazim yoksa çok zor bu is

cemilsezgin
13.11.2005, 16:17
hakan sükür gibi bir adam hala oynuyorsa bu takimda biz almanyaya gitmemize gerek yok.

İ.Öztel
13.11.2005, 16:53
Bu milli takim böyle oynayip bizi rezil edecegine otursunlar evlerinde cekirdek citlatip mac izlesinler ki belki futbol kültürleri az da olsa gelisir.smileys/smiley7.gif

Hasan Cubukcu
13.11.2005, 17:28
Evet arkadaslar, tamam hepimiz hakli olabiliriz. Hakan ni oynatti fatihi oynatmadi söyle yapsaydi gol atardik böyle yapsadi maci kesin alirdik diye her agizdan bir laf cikiyor.

Degerli hemserilerim, ben fatih terimi hic sevmiyorum ve onu hakli göstermekte istemiyorum ama sunuda unutmiyalim. Terim bir antrenör ve hergününü futbolcular ile birlikte geciriyor performanslarini en iyi o biliyor. Yani performans haric, bu futbolcu sakatmi, piskolojikmam ne durumda en iyi o bilir. Belkide bu nedenlerden dolayi bizim hosumuza gitmeyen bazi kararlar almistir.

Ama biz hemen olumsuz yönden elestiri yapiyoruz. Demek istedigim adamin bu acidanda kararlarini dikkate alalim.

Insallah ikinci macta bütün futbolcularimiz en yüksek performanlari ile oynarlar ve milli takimimizi alplerin arkasinda olan o almanyada görürüz.

Saygilar...

sevencan_oflu
13.11.2005, 17:34
hakan sükür gibi bir adam hala oynuyorsa bu takimda biz almanyaya gitmemize gerek yok.

katiliyorum arkadas

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

erdi-61
13.11.2005, 17:53
(61hamsi61)

agzina saglik, gercektende dogru diyorsun.

Milli takimimiza güvenelim, turu gececegiz. Tur golünüde sultan atacak.

ancibranoz
13.11.2005, 18:10
Isviçrenin 3 numarasi adi pislik topçusu Ikinci maçta cezasi nedeniyle oynamayacakmis smileys/smiley7.gif

ah bi oynasaydi Fatih kesin döverdi onu. zaten dün o taçtaki pozisyonda Fatihaz dahagabaydini.smileys/smiley36.gifEdited by: ancibranoz

Burçak
13.11.2005, 18:36
aksam kazanmayi hakedecek bi oyun oynayamadik ne yazikki. fatih hoca gs nin isi bitmis topçularinda israr ederse olacagi buydu. ikinci maç çok zor olacak ama insallah istedigimiz gibi olacak.

The Legend
13.11.2005, 18:37
Evet arkadaslar, tamam hepimiz hakli olabiliriz. Hakan ni oynatti fatihi oynatmadi söyle yapsaydi gol atardik böyle yapsadi maci kesin alirdik diye her agizdan bir laf cikiyor.

Degerli hemserilerim, ben fatih terimi hic sevmiyorum ve onu hakli göstermekte istemiyorum ama sunuda unutmiyalim. Terim bir antrenör ve hergününü futbolcular ile birlikte geciriyor performanslarini en iyi o biliyor. Yani performans haric, bu futbolcu sakatmi, piskolojikmam ne durumda en iyi o bilir. Belkide bu nedenlerden dolayi bizim hosumuza gitmeyen bazi kararlar almistir.

Ama biz hemen olumsuz yönden elestiri yapiyoruz. Demek istedigim adamin bu acidanda kararlarini dikkate alalim.

Insallah ikinci macta bütün futbolcularimiz en yüksek performanlari ile oynarlar ve milli takimimizi alplerin arkasinda olan o almanyada görürüz.

Saygilar...

bana biri ERGÜN ü oyuna almanin mantigini söyleyebilirmi ?

bence tamamen gs-fanatikliginden.

immortal_TS
13.11.2005, 18:44
Böyle mac mi olur ya ne bicim oynadik hic yakisdiramadim bize ama biz onlari türkiyede yenecez intikam alacaz, o isvicrenin 3 numarasi maingan mi dirnedir ona ben ne dim bir onun bacani kiramadilar serefsizin gelmis bizim yedekkulübeye hareket cekiyor, adam deymiyorlar ikili mücadelede adamin sanki ayayi kirilmis gibi on metere havaya atliyor serefsizdasmileys/smiley7.gif ne gicik gittim ona ya, allahim ya niye oynamiyor o türkiyedeki macda smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

1) Forumumuzda küfür, hakaret, tehdit içeren, satasma, asagilama amaci tasiyan, kisi hak ve özgürlüklerine saygisiz içerige sahip olan, irk veya din farki gözetilerek yazilmis, siyasi nitelik tasiyanmesajlar göndermek kesinlikle yasaktir. Forumda bu amaçlara yönelik olarak kisaltmalar, imalar kullanmak da kesinlikle yasaklanmistir. Bu tür davranislarda bulunulmasi halinde forum yöneticileri bu tip mesajlari silmek, düzenlemek ve mesaji atan kisiye gerekli cezalandirmayi yapmak konusunda tam yetkilidir. Bu kurala aykiri davranista bulunan üyelerin üyelikleri 1 haftaligina durdurulur. Ayni davranisin devami halinde ise ceza 2 haftaya çikacaktir.

<O:P>TSliMetin08 isimli üye 1 hafta süreyle forumdan uzaklastirilmistir(Ceza Bitis : 20Kasim 2005).</O:P>

Gözünüzü seviyim yani ne oldu bi serefsiz demisse abi okadar topic de hakaretler var seyler var bence bu kadar da olmaz bende adi dedim Tff ye bi topicte buda mi ceza gerektiriyor eger ceza gerektiriyorsa banada verin.Edited by: immortal_TS

Guests
13.11.2005, 18:59

<O:P>TSliMetin08 isimli üye 1 hafta süreyle forumdan uzaklastirilmistir(Ceza Bitis : 20Kasim 2005).</O:P>

Gözünüzü seviyim yani ne oldu bi serefsiz demisse abi okadar topic de hakaretler var seyler var bence bu kadar da olmaz bende adi dedim Tff ye bi topicte buda mi ceza gerektiriyor eger ceza gerektiriyorsa banada verin.

Kesinlikle katiliyorum.Ceza vermek bu kadar ucuz olmamali. Ne olmus Isviçreli futbolcunun kisilik haklarina tecavüz mü etmis arkadas. Bu mesaj için birakin cezayi uyari bile fazladir.

fteotdgs
13.11.2005, 20:11
Mactan once de yazmistim. Bu takimda Hakan'in, hem de tek forvet oynamasi, Halil'e, Fatih'e ve kadroya bile cagrilmayan Umit Karan'a buyuk hakarettir. Nedir bu Istanbul basinindaki ve Fatih Terim'deki Hakan fetisi ya? Kafalarina vura vura, bastira bastira soylemek isterim: Hakan Seul'deki dunya kupasindan itibaren bittttiiiiii. Adam ayakta zor duruyor, nerede gol atmak? O yetmiyor bir de ona destek diye Tuncay'i oynatiyorsun. Yaziyorum buraya: Tuncay ve Hakan birlikte oynasinlar; 100 macta, top oralarina buralarina carpip gol olmadigi muddetce, gol atamazlar. Cumartesi gunu bizim Isvicre'de o takim ile gol atmamiz imkansizdi. Benim merak ettigim Fatih Terim hakikaten gol atmayi dusundu mu Isvicre'de??? Ikinci mac icin hicbir umudum yok. En az iki fark da burada yeriz. Ayrica ikinci macta da hala forvette Hakan'a yer verirse, cok acik soyluyorum, Fatih Terim'in bunadigina karar verecegim.

erdi-61
13.11.2005, 20:31
arkadaslar olacak olan olay su,

türkiyedeki macta tekke oyniyacak ve turu bize getirecek olan kisi de o olacak. bundan kimsenin süphesi olmasin. almanya biletimizi fatih kesecek.

FERO61
13.11.2005, 21:04

Saygilar...

bana biri ERGÜN ü oyuna almanin mantigini söyleyebilirmi ?

bence tamamen gs-fanatikliginden.

fatih terimin yapmak istedigi cok basit...bu adam gs nin uefa kupasini aldigi seneki kadroyu elinden geldigi kadar muhafaza etmeye calisiyor...örnek ergün , hakan..utanmasa bülent korkmaz ve ümit davalayi bile alacak, hasan sas da bunlardan biri ..daha varmi sayin sayin......

ya beyler herkes golcü girecek diye beklerken hatta tekke girecek diye beklerken, ergün giriyor adam DEDE olmus ....ya bakin avrupa futboluna, hakan stilinde bi futbolcu varmibence yok hakan cok kötü ama buna benzer oyuncu olmadigi icin bence hakan oynuyor...bakin günümüz futbolundaki santraforlara( ingiltere, italya, almanya, ispanya) hem kosan hem kurnaz hem topu ayaginda tutan hem kafa hem sag sol vurabilen hemde hizli gerekince tek top yapabilen.....yani demek istedigim bide siz hakani herhangi bi avrupada top kosturan bi santraforla karsilastirin....günümüz futbolu cok hizli bunu rakiptede gördük...sizce hakanda bulunan özellikler neler....bakin hakana gs li diye gicik olmuyorum, ama bu adamdan gecmis artik onun yerine ümit karan olsa gam yemicem ...ümit yine savasiyo bogusuyo öylede böylede rakibi zorluyo....tabiki en iyisi yine fatih tekke.....

ama belkide fatih hoca bizim tekkeyi carsambaya sakliyo olabilir...tekkeyi yormak istememis olabilir, ve son 10 dk da sokmamasinin sebebide böyle bir klas futbolcunun son 10 dk da forma giymesinin o futbolcuya hakaret oldugunu düsünmüs olabilir..neyse hayirlisi....bence carsambaya cok degisik bi kadro sürecek hoca..hatta TEKKE ilk 11 de olacak....hee bu arada tekkeninde sakatligi var unutmayalami arkadaslar ...zorlamak istememis olabilir...yada ben cok iyi niyetli düsünüyorum bilmiyorum.....

oguzhan
13.11.2005, 23:24
son maçlardaki düsük performanslariyla kötü sinyaller veren milli takimimiz dün isviçrede ,tabiri yerindeyse hezimetin kenarindan döndü.dogrusunu söylemek gerekirse bizimkileri bu kadar kötü beklemiyordum.sahaya yanlis bir 11 le ve taktikle çikan milli takimdaki en büyük sorumlu bence fatih terimdir.arkadaslarin dedigi gibi hala demode olmus futbolcularimiza bel baglayip onlardan medet uman kisiler(özellikle fatih terim için söylüyorum)avuçlarini yaladilar.bari 2. maç için adamakilli bir 11 çikaralim. bu adamlarin özellikle deplasman maçlarinda iyi sonuçlar aldiginidikkkate alarak vurucu,kirici ve parçaliyici bir taktikle bu adamlari belki eleyebiliriz...

Guests
13.11.2005, 23:28

Gözünüzü seviyim yani ne oldu bi serefsiz demisse abi okadar topic de hakaretler var seyler var bence bu kadar da olmaz bende adi dedim Tff ye bi topicte buda mi ceza gerektiriyor eger ceza gerektiriyorsa banada verin.

Kesinlikle katiliyorum.Ceza vermek bu kadar ucuz olmamali. Ne olmus Isviçreli futbolcunun kisilik haklarina tecavüz mü etmis arkadas. Bu mesaj için birakin cezayi uyari bile fazladir.

Ulan elin isviçrelisine serefsiz dedi diye bir üyeye ceza verilir mi?Adamlar futbolcularimiza neler yapmis Metin de sinirle söylemis bunu.
Yazik!

Guests
13.11.2005, 23:30
Böyle rezil bir taktik görmedim.Bizimkiler ofsayt taktigi mi uyguladi?smileys/smiley7.gifBöyle serefsiz bir millet görmedim.Isviçrelilerin alayi serefsiz.Ya içimizdeki isviçreliler?Ilker Yasinin ilk golden sonra 'Hüseyin arkada kaldi' demesi.1-0 oyun devam ederken Süper lig gol krali Fatih Tekke klübedeyken Hikmet Karamanin ikide bir 'Halil oyuna girirse hücuma hareket gelir demesi' ikinci golde ilker yasinin ' Hüseyin ofsayta dikkat etmedi' demesi her türlü boklugu bize yakistiriyolar bu serefsizler.

Beyler ben bu durumu yediremiyorum.Soyunma odasinagiderken de futbolcularimiza saldirdilar hocaya küfür...Isviçre maçi intikam maçi oldu gelin bu maça gidelim derim istanbuldaki arkadaslar.

Ben de serefsiz demisim.Bana da ayni mantikla ceza ver Osman.Yanliz sana bir tavsiye forumdan insanlar böyle saçma cezalarla çok çabuk sogur.Degmez yani.Cezayi bekliyorum.Forum sanki Isviçre forumu anasini satiyim.

Edited by: Scholes

ftunsal
14.11.2005, 00:03
her seyde bi hayir vardir denir ya bu sistemde oynan oyunla sabanin ve sabancilarin sonunu getirmis oldu.

milli takim yunanistana karsi istanbulada tek forvet oynamisti.ersun hoca omaçta fatihi kurtlar sofrasina sürmüstü.çok zor geçilen yunan savunmasini tek basina fatih le delmeyi denedi.sonuçta olan fatihe oldu.Allah tan 3 gün sonra gürcü fatih paçayi kurtardi.
bu maçta Allah tan tek forvet fatih falan çimadi.fatih terim e sonsuz tesekkür etmek lazim.

Hüda Topaloğlu
14.11.2005, 02:14
Bu hakan sukur isinin arkasinda mafya var artik bundan yuzdeyuz eminim, Ersun yanali gonderende onlar(sakin ersun savunucusu oldumu zannetmeyim ama kesin parmaklari var bu iste) Hakan tekrar oynattiranda onlar, Adam 3 gol atmis yaaaa, Fatih Tekke oynamamasina ragmen 5 gol atmis, Halil Almanyada 10 gol atmis, Yaaa hic begenmedigimiz Umit karan bile 11 gol atmis, hadi bilemedin Kayseriden Gökhan 8 gol atmis, Hangi akil hangi mantik Hakan Sukuru oynatir anlam veremiyorum. Farkina vardiysaniz Medyada artik negatif bisey demeye korkuyor Hakan hakkinda...Ne olurdu biraz Tugay dan ornek alsa yolu genclere biraksa...

Bu arada o isvicreli numara 3 Magnin miydi neydi, serefsiz köpek bi temasta öle bi dusuoki (artik dusuomu ucuomu tam karar veremedim) dersin adamim futbol hayati bitti, 5 saniye gecmeden kalkiyor ayaga, hicmi sari kart hak etmedi bu adam Allah askina, sonlara dogru sanki hakem bizi teselli edio kopege sari kart cikararak, bunlarin alayi serefsiz, hakeminden tut futbolcusuna kadar, ama biz yapacagimizi bilioruz onlara turkiyede...Edited by: agantha

Ustaalioğlu
14.11.2005, 08:38
medya sabani elestiremez artik, cunku onlarin elestirileri sayesinde oynuyor milli takimda...

isvicre cok iyi oynadi bence, forvetlerinde fatih tekke gibi bir adam olsaydi 5-0, 4-0 bitecek macti...

fatih terime guveniyorum ben ama, ikinci macta, 1.ninde gaziyla-kufur falan etmisler galiba, milli marsimizi isliklamislar- bu maci kazaniriz, turu da gecerizgibi geliyor bana..

TSunami
14.11.2005, 09:08
siz hala milli takim yorumu falan mi yapiyosunuz. yok hakan olmasin yok su olsun. ne milli takimi ya neresi milli. babalarinin çiftligi olmus. adam oyuna ergün'ü aliyor. bunun mantigini açiklasin bana tek kelime laf edersem ...

Semih58
14.11.2005, 09:14
Milli Takimimizin Almanya'ya gitmesi ülkemiz için çok iyi olacaktir.Nasil yaparlar bilemiyorum, ama Insallah Isviçre'yi yenerler.

ancibranoz
14.11.2005, 09:21
Tsunami : siz hala milli takim yorumu falan mi yapiyosunuz. yok hakan olmasin yok su olsun. ne milli takimi ya neresi milli. babalarinin çiftligi olmus. adam oyuna ergün'ü aliyor. bunun mantigini açiklasin bana tek kelime laf edersem ...

kardes o Ergünü bende anlamis degilim. Ne diye oyuna aldi onu acaba kurtarici diyemi? smileys/smiley5.gifHayir ne diye aldi yani. bu terimde sasirmis. Yaw Ergün kim? gayse de dogru dürüst oynamayan adam Milli takimda nasil oynar?

Neyapacakti? uzaktan süper sutlariyla golmü bulcakti? Süper teknigiyle defansi geçip asistmi yapacakti?

O ergünü aldi zaten sinirden kendi kendimi yedim.

Ayşe Aygün
14.11.2005, 09:40
Kendi oynadiklari takimda kadroya bile giremeyn adamlar sahaya sürürken.Uzun dönem sakatlik geçirmesine ragmen Oynadigi ilk maçta takimi sirtlayan ve Gol atan Fatihi takima bile sokmayan hoca xzihniyetini kiniyorum. Dedeleri takima toplayip gönül borcumu ödüyolar anlamis degilim. Hakanin vadesinin bittigini, selçugun yanlis bir tercih oldugunu anlamayan hocaninin zihniyetini elestiriyorum. Yüregini maça koymayip sadece sahada maç bitsin fark yemeyelim diyen futbolcularida kiniyorum. Böyle bir maç ve yüregiyle oynayan kimse yok. Tebrikler VOLKAN tek sen iyidin bu maçta fark yemekten kurtardin bizi. Bakalim Fatih hoca Forvette bu çarsanba yine kimi oynatacak kimlere gönül borcu var.smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

TSunami
14.11.2005, 09:47
dün telegol de anlatilan bir olay:
süleyman rodop gider ve isviçre milli takiminin antremanini izler milli takimimizdan kimse yoktur. sonra terime bilgi verir. "hocam, sürekli kanatlarda çikis yapiyorlar, orta alanda siddetli pres, ve kenarlara uzun toplarla adam kaçiriyorlar"
f.terimin cevabi; "demek halka açik idmanda bunu yaptilarsa maçta yapmayacaklar demektir."
sonuç felaket. maçta da yaptilar.

Keleşoğlu
14.11.2005, 12:24
dün telegol de anlatilan bir olay:
süleyman rodop gider ve isviçre milli takiminin antremanini izler milli takimimizdan kimse yoktur. sonra terime bilgi verir. "hocam, sürekli kanatlarda çikis yapiyorlar, orta alanda siddetli pres, ve kenarlara uzun toplarla adam kaçiriyorlar"
f.terimin cevabi; "demek halka açik idmanda bunu yaptilarsa maçta yapmayacaklar demektir."
sonuç felaket. maçta da yaptilar.

fatih terimin bi fikrasi varya bu ona benzemis smileys/smiley36.gif

metehan
14.11.2005, 14:11
Futbol anlaminda Isviçre'den resmen dayak yedik. Bir takim digerine ancak bu kadar üstünlük saglayabilirdi. 90 dakika boyunca olumlu tek bir is yapamadik. Ne bireysel ne de takim olarak. Hakem ve Isviçrelilerin tutumlari da elbette elestirilmeli ama bu futboldan sonra fazla sesimizi çikarmamamiz lazim. Olaylara objektif baktigi için hep takdir ettigim Fatih Terim bile isi baska yerlere tasidi. Futbolun konusulacak bir yani olmadigi için O da mecbur kaldi herhalde.

Dua edelim ki, Isviçre'nin gol bölgesindeki becerisi sinirli. Yoksa tarihi bir fark yerdik. Bakalim rövansta neler olacak? Bu turu geçmemiz mucize olur. 4 günde aradaki bu kadar büyük farki kapatabilir miyiz bilemiyorum.

Takim seçimine girmeye hiç gerek yok.Özellikle Ridvan Dilmen, mevcut düzeni koruma adina yorum yapiyor. Maç sonunda Hikmet Karaman artik dayanamadi ve "Kötü oynadik ama bizim ne sag ne de sol bekimiz var, nasil iyi oynayalim" dedi. Fatih Tekke, sakatliktan yeni çikti, bu anlamda oynamamasi bence daha iyi ama sikistigimiz anlarda sahaya sürülebilir. Mesela rövansta ilk onbirde çikmaz ama maç sikisirsa mutlaka sahaya sürülmeli. Mevcut kadroda forvet oyunculari içinde topu en iyi saklayacak adam Fatih. Maç sonu Gürcan Bilgiç'in dedigi gibi Fatih Terim eskisi gibi, yine kazanmayi istiyor ama eskisi gibi olmayanlar var. Onlar da umut bagladigi futbolcular. Bakalim rövansi bekleyelim yine de. Sonuç iyi de kötü de olsa, ondan sonra söyleyecek daha fazla sözümüz olacak.

Son olarak sunu da belirtmem lazim. Bazi arkadaslar Hakan Sükür veya diger oyunculari suçluyor. Burada oyuncularin bireysel olarak bir suçu yok. Sen ülke olarak 10 yildir Hakan'a bir alternatif bulamamissan ya da bulup da oynatmiyorsan, pas atarken bile topu soldan saga almak zorunda kalan Ümit Özat'i Milli Takim'in solbeki olarak sahaya sürmek zorundaysan, bu adamlarin ne suçu olabilir? Burasi klüp takimi degil, Milli Takim. Yüzlerce oyuncu içinden seçerek olusturuyorsun. Sol ayagini kullanamayan bir oyuncu solbek oynatirsan oyuncuya diyecek bir laf olamaz.Edited by: metehan

Erdinç Dilek
14.11.2005, 14:33
bu maçin sonrasindaki hava bana anorthosis le oynayacagimiz ikinci maçin havasini hatirlatti, intikam yeminleri bize yaptiklarinin aynisi yapacagiz ve en önemlisi medya çostukça çosuyor, ve bizleri öyle bir havaya sokuyorlarki sonuçta istemedigimiz sonuçlar oldugunda oldukça üzülüyoruz, Türk insani duygusaldir, dogruluk payi var dogrudur ama medya biraz daha ilimli ve herseyin sonu olmadigi gibi yaklasimlarla egilirse bu tür maçlar öncesi gündeme, fazla üzülmeyiz ne yani simdi kim diyebilir bana anorthossi maçi sonunda yasadigi üzüntüyü su an ayni siddette hisseden varmi ? ben söyleyeyim o maçta aglayan biri olarak ben hissetmiyorum..maça çikilacak elinden gelen yapilacak seyirci isviçreyi bogacak, emin olun futbolcularin hirslarindan çok seyircinin varligi etkileyecektir isviçreyi neden çünkü gençler ve atmosferden etkileneceklerdir, bir faul oldugunda ortalik yikilmali bizden biri topu taca atarak önlediginde alkistan heryer inlemeli bizimkilerin motivasyonun en üst seviyeye onlarin kini ise en alt seviyeyeindirerek bence taraftarimizla almanyaya gideriz, ama oldu ki olmadi dünyanin sonuhiç degil, baska bahara hayaller Edited by: erdinç67

halil ibo
14.11.2005, 14:50
1-Medya abuk sabuk tarafli yorumlarina devam ediyor.Adamlar son derece hirsli oynadi ve hak ettiler.Seyircileride müthisti.Bizdede birçok Avrupa kupasi maçinda ve bazen milli maçlarda sahaya birseyler atilir.Igneyi kendimize çuvaldizi baskasina...

2-Kariyerini Tafarel-Popescu-Hagi'ye borçlu hoca! Hakan'i oynatarak bir kisim medya maymunlarina sirin görünürken,milli takimihanet ediyor.Belkide kendi kuyusunu kaziyor.

3-Senol Günes'e saldiran karaktersiz basin mensuplari Alpay,Hakan,Ergün gibi yasini basini almis adamlarin oynatilmasini nasil hazmediyor ?

Külünkoğlu
14.11.2005, 15:14
3-Senol Günes'e saldiran karaktersiz basin mensuplari Alpay,Hakan,Ergün gibi yasini basini almis adamlarin oynatilmasini nasil hazmediyor ?

Oralari hiç karistirmaaa... deniz baris'i niye oynatmiyorsun dediler dediler. Bir oynattiLetonya maçinda onunhatasindan hemde hali sahada bile yapilmayacak hatadan dolayi elenmistik.Dünya 3. olan Bu jenerasyonu degistirme cesareti gösteremedi diyenler(Niye degisecekse artik) nerde simdi ?hiç bakmayin bulamazsiniz...

Oruç
14.11.2005, 15:19

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center><T><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0><T><T>
<T>
<TR>
<TR>
<TR>
<TD>Isviçre Teknik Direktörü Jacop Kuhn da Türk spor basininin tartismasiz lideri FANATIK?e konustu </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 ="PX11000000"><T><T>
<T>
<TR></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></T></TABLE>''Iddiaya varmisiniz?''</TD>
<TD vAlign=top width=74>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=74 align=center><T><T>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD width=74>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=72 height=72>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/millitakim/jacop_kuhn2910_.jpg</TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></T></TABLE>

Isviçre Milli Takim Teknik Direktörü Jacop Kuhn ile ilk görüsmemiz Zürih?te gerçeklesti. Sonrasinda, Triemli?de bulusmak üzere sözlestik ve ayrildik. Kentin biraz disindaki daglik bölge Triemli?de, kendisine hediye ettigimiz nargile ile Yasar Saygi?ya poz verirken neseli anlar yasandi. Kuhn ?Sakin yanlis anlasilmasin. Ben sigara içmiyorum ama sizin için bunlari yapiyorum çünkü sizin yaptiginiz ise saygi duyuyorum? diyerek iyi niyetli oldugunu ortaya koydu... Fatih Tekke?nin 9 numarali formasi ile fotograf çektirirken ise ?Fatih ne durumda. Sakatligi geçti mi? Bize karsi oynayacak mi? Fatih?i çok begeniyorum. Çok yönlü ve çok kaliteli bir golcü? ifadesini kullandi.

http://www.e-kolay.net/fanatik/Arsiv/ArsivHaber.asp?PID=382& (http://www.e-kolay.net/fanatik/Arsiv/ArsivHaber.asp?PID=382&amp;HID=10&amp;HaberID=329183) amp; amp;HID=10&amp;HaberID=329183

Bu haber Teknik direktörüm diye ortalarda dolasan Terim'in gözüne girsin!.Adam açik açik ''Kral''dan çekindigini söylüyor ama bizim sözde(!) imparator O'nu oynatacagina degerli ögrencisi Saban'i oynatmayi tercih ediyor.Bravo size.2.maç Fatih oynamazsa Saban degil krali gelse gol atamaz!

metehan
14.11.2005, 15:20
Oralari hiç karistirmaaa... deniz baris'i niye oynatmiyorsun dediler dediler. Bir oynattiLetonya maçinda onunhatasindan hemde hali sahada bile yapilmayacak hatadan dolayi elenmistik.Dünya 3. olan Bu jenerasyonu degistirme cesareti gösteremedi diyenler(Niye degisecekse artik) nerde simdi ?hiç bakmayin bulamazsiniz...

Aslinda Senol hoca buna bir programda cevap vermisti. Konfederasyon kupasindaki gençlere sans verecegini ama bunu Avrupa Sampiyonasi finallerinde yapacagini, oraya gitmek için yine eskileri tercih ettigini söylemisti, tipki bugün Fatih Terim'in yaptigi gibi. Ama finallere gitmeyi basaramadik. Eger elemlerde gençlere yer verse ve hata yapsalar, bu sefer daha da agir elestirilecekti. "Elinizde Alpay-Bülent varken genç isimleri kullanabilir misiniz?" demisti ki bence de hakliydi. Ama Letonya'yi geçememek herseyi bozdu, bunun bir mazereti de olamazdi. Kisacasi Senol hocanin da hatalari vardi ayri konu ama yaklasimin ne kadar farkli oldugunu görmek hiç de zor degil.

Oruç
14.11.2005, 15:36
Milli takimimiz biraz sansliydi yine.Adamlar biraz becerikli olsalar simdi 5 tane falan yemis olurduk.Kendi takiminda oynayamayan(yildiz(!) olduklari halde) oyunculari böyle kritik bir maçta oynatirsan sonuç bu olur iste.Çekirge her zaman siçrayamiyor.Tümer diye bi adam var ondan ne kadar tiksindigimi bi ben bi de Allah bilir.Neymis 2-3 gol atmis.Kenarda 7 gol atmis Kral var ama bizimki herhalde Dauma özenmis.Ben de dahilik(!) yapicam!.Tuncayin kendi takiminda vasatin üstüne çiktigi maç pek fazla yok ama maalesef O da 11 de!.Saban desen adam gol atamiyor.Neymis boyu uzunmus da,oyuncularimiza top indirirmis de,kafa golü atacakmis da...Ölme essegim ölme O Saban da Imparator(!) da Trabzonspor'un maçlarindan bi haber herhalde,Kral'in attigi kafa gollerini görmüyorlar herhalde.Edited by: thepatfhinder

eys_61
14.11.2005, 16:58

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0><T><T><T>
<T>
<TR>
<TR>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 ="PX11000000"><T><T><T>
<T>
<TR></TR></T></T></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></T></T></TABLE>''Iddiaya varmisiniz?''</TD>
<TD vAlign=top width=74>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=74 align=center><T><T><T>
<T>
<TR>
<TR>
<T>
<TR>
<TR>
<TD width=74>
<T>
<TR>
<TR>
<TD width=72 height=72>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/millitakim/jacop_kuhn2910_.jpg</TD></TR></T></T></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></T></T></TABLE>

http://www.e-kolay.net/fanatik/Arsiv/ArsivHaber.asp?PID=382& (http://www.e-kolay.net/fanatik/Arsiv/ArsivHaber.asp?PID=382&amp;HID=10&amp;HaberID=329183) amp; amp; amp;HID=10&amp;HaberID=329183

Bu haber Teknik direktörüm diye ortalarda dolasan Terim'in gözüne girsin!.Adam açik açik ''Kral''dan çekindigini söylüyor ama bizim sözde(!) imparator O'nu oynatacagina degerli ögrencisi Saban'i oynatmayi tercih ediyor.Bravo size.2.maç Fatih oynamazsa Saban degil krali gelse gol atamaz!

oynatmasin abi hiç oynatip da yok Fatih kötü oynadi da ondan gol atamadik da deyip rezillige SULTANI ortak etmesinler.

bu adamlarla Fatih'in bile gol atmasi çok zor...

Bartuğ13
14.11.2005, 17:23
bence halil-fatih oynarsa ikinci maçta yenebiliriz

nezih
14.11.2005, 18:51
Arkadaslar ben duymadim siz duydunuzmu hiçbir yorumcu orda fatih olsaydi diye konustumu Hatta hemen hemen hepsi hakanin arkasinda necati olsaydi diye yorumlar yapti. Fatihioynatip istenilen sonuç alinamadigi durumda olayi Fatih'e maleder bunlar. Onun için sahsen fatihin oynamasi taraftari degilim...

erdi-61
14.11.2005, 19:16
Allahima öyle dua ediyorumki, insallah Fatih Tekke cikarda tek basina 3 tane gol atar. Bu medyaya ancak bu sekilde cevap verebiliriz ve ancak bu sekilde utanirlar. Biz burda ne kadar gevelersek ne kadar agzimizi yirtarsakta, bu is böyle gelmis böyle gider.

Sanki fatih tekke yunan takiminin gölcüsü, adam kalitesini her macta cikip attigi gollerle gösteriyor. Ama arkadaslar bizde biliyoruzki artik iyi oynayan takima girmiyor artik saban olan takima girebiliyor. Bu böyle.

Ama gün gelecek devran dönecek...

hauptstrasse
14.11.2005, 19:27
mactan ziyada mactan sonra federasyon yetkililierinin ve terimin yaptigi aciklamalar can sikici!

bununla yapmaya calistklari turk seyircisini provakasyona getirmek ve isvicrelilere istanbulu dar etmek! ancak bu zavallica aciklamalarin doguracagi sonuclara hazir miyiz?

havaalaninda yapilan o cirkin karsilama yumurtali saldirilar vs. vs. carsambaya kadar daha neler gorecegiz merak etmekteyim!

gercek su ki carsamba gunu yenilirsek cok daha vahim olaylar bizleri bekliyor! ki yenilmek icin aslinda sartlar da hazir!

baski altindaki milli takim oyunculari! kendisini tanri yerine koyan ancak insan iliskilerinde kibilgisi ve önderlik kabiliyeti futbol bilgisinden de daha assagida bir teknik adam! ve en onemlisi galeyena cok cabuk gelen bir taraftar kitlesi! bu kupadan elenmemiz bize cok pahaliya mal olabilir! almanyada yasiyorum ve dunya kupasinda turklerin yeralmasini istiyorum ama hakederek ve efendice orda olmalarini istiyorum! bu yapilanlarsa ne efendilikle ne de baska birseyle alakali!

yoneticiler ve teknik direktor sucu kendilerinde aramayip yenildikleri takimi onlari yendigi icin suclamak aptalca geliyor bana! bu federasyonun elestirdikleri ulusoy federasyonundan daha kotu oldugu koseye sikistirilinca daha net gorunuyor! isvicrelilere serefsiz diyen onlari ahmaklikla ve ahlaksizlikla suclayan bir federasyon catisi altinda milli takimin almanyaya gelmesi taraftari degilim! umarim isvicreliler yenerler ve almanyayagelirler...Edited by: hauptstrasse

Muhalif
14.11.2005, 19:35
Bir kere de hirsiza suç bulsaniz sasarim hauptstrasse.. tamam ben de katiliyorum görüslerinize ama isviçre'de maç sonunda yapilanlar, Istiklal Marsi'minizin isliklanmasi niye hiç dikkatinizi cezbetmiyor acaba? 6 paragraf yazinizda tek kelime olsun bu konuya da deginseniz objektivite adina daha saygin bir yazi olurdu kaleme(klavyeye) aldiklariniz..

arada bir domuzdan degil bizden yana da olun!

Can basten
14.11.2005, 19:40
Bir kere de hirsiza suç bulsaniz sasarim hauptstrasse.. tamam ben de katiliyorum görüslerinize ama isviçre'de maç sonunda yapilanlar, Istiklal Marsi'minizin isliklanmasi niye hiç dikkatinizi cezbetmiyor acaba? 6 paragraf yazinizda tek kelime olsun bu konuya da deginseniz objektivite adina daha saygin bir yazi olurdu kaleme(klavyeye) aldiklariniz..

arada bir domuzdan degil bizden yana da olun!

Cenk'e katiliyorum...

hauptstrasse
14.11.2005, 20:11
benim anlatmakistedigim su ki!

bizim turkiyedeki kulturumuze de sirayet mtmis bir sorun! diyelim ki isvicreliler orda bize bir cok kotuluk yaptilar! fatih terimin soyledigi gibi bir isvicreli oyuncu ona kufur etmis olsun ama butuny asanlar bize hicbir zaman buraya gelen misafirlere busekilde davranma iznini vermez

hem sonra fatih terim gibi zamaninda boyunu asan laflar etmis birisinin-ki hatirlayin bu it trabzonda bir ts-gs macinda seyirciye ananizi sikeyim demisti- bu sekilde bir aciklama yapmaya en az hakki vardir diye dusnuyorum!

gormuyor musunuz ki bu federasyon ve fatih terim olayi baska yone cekerek yenilgiyi insanlarin gozunde olaganlastirmaya calisiyorlar! federasyonun yaptigi yanlislar- avrupa sampiyonasi icin yapilan kurada ve o kupa icinillerin seciminde ki kaos, tarafli bir lig, hakemler, ersun yanalin garip sekilde kovulmasi vs.vs- fatih terimin cagdisi futbol anlayisi ve aslia koca bir balon oldugu gercegini butun bu seviyesiz davreanislar ortmez zaten ortmeye de yetmez! hala hakandan medet uman futbol bilgisini gelistirmeyi basin toplantilarinda insanlara sirin gozukmek olarak yorumlayan bir insanin bu sekilde bizleri proveke etmesine seyrci kalmak onun yaptigi suctan daha buyuktur!

benim kanimca dunya kupasi finallerine katilmaktan once ogrenmemiz gereken terimin de dedigi gibi uygar olmak! birakin isvicreliler uygar ya da uygar olmayan bir toplum olsun! unutmaiyn ki bu ulkenin kurulusunda bu ulkenin cok oenmli bir yeri vardir! onlara uygarlik dersi vermek en az bize duser zaten haddimize de degil boyle bir sey...

yani bir futbol karsilasmasindan bu sekilde kazanim elde etmeye calismak sadece fatih terim ve bicakci gibi insanlara yakisir! bakin bugun isvicrede oyle aciklama yapan bicakci neler soylemis! simdi insanlari sukunete cagiriyor!

eee!! sormazlar mi efendi madem insanlari sukunete cagiracaktin neen oyle dallamaca aciklamalr yaptin!

son bir sey daha!

milli takimi almanya da gormemek istegi benim dusuncem ve boyle de dusunuyorum! soru su ki! acaba boyle bir istegim olamaz mi! olursa ne olur! vatan haini mi olurum yoksa ziftlenip tavuk tuyune bezetilip sokaklarda mi dolastirilirim!

hatirliyorsaniz ayni bicakci trabzondaki gurcistan maci sonrasida o lagim kokan agzini acmisti!

benim derdim lagim kokusudur arkadaslar! hepiniz gibi ben de lagim kokusunu duyumsayinca kusacak gibi oluyorum ve inanin kusmak istemiyorum artik! futbol seyretmektenzevk almak istiyorum! yenilgide ve yengide...

ve bicakcinin ve terimin agizlari kusmama yetecek kadar lagim kokuyor...

son birsey de istiklal marsiyla ilgili!dogrusu ya istiklal marisinin maclarda okunmasi taraftarida degilim! cunku bu olay hep bir sekilde kötüye kullaniliyor!

bu yuzden bu konuyu tartismaya gerek gormuyorum! yani bu konu benim icin bir onem tasimiyor.Edited by: hauptstrasse

Analyzer
14.11.2005, 20:38
Fatih Terim kötü bir teknik direktör. Uzun uzun kariyeri hakkinda geyige girmeyecegim ama elindeki malzemeyi berbat kullanir. Isviçre maçinda rezil olmamizin en büyüksorumlusu Fatih Terim'dir. Ayrica Isviçre'yi istiyorumseklinde demeç vermesi tam bir acemilik. Aha çikti Isviçre, Terim'in bu sözleri sonucunda daha da hirslandilar ve madara ettiler imparator! unkurdugu takimi.

Fatih Tekke konusunda burada yorum yapan arkadaslara katilmiyorum. Geçen sezon oynadigi resmi maçlarda 41 golü var Fatih Tekke'nin. 6 derbi maçi ve Yunanistan-Danimarka-Ukrayna maçlarinda toplamda 1 golü var. Geri kalan 40 golü küçük takimlara atmis. Bu istatistiktençikarilabilecek tek sonuç var: Fatih, savunma hatti kaliteli olan takimlara gol atamiyor. Ben t.d.olsam Isviçre maçinda ben de oynatmazdim Fatih Tekke'yi. Hakan Sükür ise ülkenin yetistirdigi en önemli golcü. Uluslararasi alanda sayisiz kaliteli takima karsi golleri var. Buradaki suç Metehan'in dedigi gibi Hakan Sükür'de degil yillardir ona alternatif üretemeyen sistemimizde. Ayrica Hakan'in dünya kupasinda ve son Isviçre maçinda gol atamamasinin en büyük nedeni onu tek santrfor oynatan Senol Günes ve Fatih Terim'dir. Bunlar Türkiye'de en üst seviyelerde görev yapmis teknikadamlar ama kapasiteleri yetersiz malesef. Hakan Sükürtek santrfor oynamamali.

Necati
14.11.2005, 20:45
Analyzer arkadasim,

Büyük maçlarda Fatih Tekke oynayamiyor diyorsun.Büyük maçlarda kim oynadi acaba?Avrupa da oynayan Emre çikip maç alsaydi ya?Büyük tecrübe Hakan kaleciyle basbasa atsa Danimarka yi yenmistik.Milli kurtarici Tümer frikik golü harici nerdeydi o maçlarda?Beyler ilerde adam kovalamazken.ayagina top beklerken,Fatih Tekke defansa gelip defanstan top çikariyordu.

Ayrica Fatih Tekke o küçük takimlara(!) gol atmasaydi(vs.. 2 maçta da Gürcistan,iki maçta 3 gol 1 asist)su anda bu konumda degildik.

Guests
14.11.2005, 21:09

Ben de serefsiz demisim.Bana da ayni mantikla ceza ver Osman.Yanliz sana bir tavsiye forumdan insanlar böyle saçma cezalarla çok çabuk sogur.Degmez yani.Cezayi bekliyorum.Forum sanki Isviçre forumu anasini satiyim.

Bu yazinin altina imzami atiyorum. Ve ekliyorum Serefsiz fedarasyon serefsiz F.Terim,Serefszi azize serfsiz Isviçre

Forumumuzda küfür, hakaret, tehdit içeren, satasma, asagilama amaci tasiyan, kisi hak ve özgürlüklerine saygisiz içerige sahip olan, irk veya din farki gözetilerek yazilmis, siyasi nitelik tasiyanmesajlar göndermek kesinlikle yasaktir. Forumda bu amaçlara yönelik olarak kisaltmalar, imalar kullanmak da kesinlikle yasaklanmistir. Bu tür davranislarda bulunulmasi halinde forum yöneticileri bu tip mesajlari silmek, düzenlemek ve mesaji atan kisiye gerekli cezalandirmayi yapmak konusunda tam yetkilidir. Bu kurala aykiri davranista bulunan üyelerin üyelikleri 1 haftaligina durdurulur. Ayni davranisin devami halinde ise ceza 2 haftaya çikacaktir.

galafka isimli üye 1 hafta no-post cezasi almistir.Edited by: tigin

YANLIZ_61
14.11.2005, 22:10
YA ARKADAS LAR BEN CE ILK YARI FUTBOLCULARIN HIC BIRIN DE IS YOKTU NE HIRS NE BASKA BIR SEY VAR DI BU MACTA ILK YARI ICIN SOYLENECEK BIR SEY YOK BEN CE SADECE GOL YEMEMEK ICIN OYNASAK IYI OLURDU DIYEBILIRIM EN AZINDAN BU OLSAYDI AMA OLMADI.. YINE DE SUKUR DEDIM .. BU FUTBOLA BU -FAZLA BIZE...

2. YARI YA GELIRSEK 2. YARI FUTBOLCULAR HIRSLANMIS MACI ALACAK HAVAYA GIRMISLERDI VE TEK SORUN ILKERDE COGALAMAK VE ORTA SAHA HAKIMIYETINI ELINDE TUTAMAMAKTI. VE HER SEY YINEDE GUZEL GIDIYOR DU MAC 1__ 1 OLACAK DERKEN ATTIK ATACAZ VEYA BOYLE BITECEK DERKEN ILERI OYUN CU COGALASI LAZIM DI VE OYUNCU DEGISIKLIGIN DEN SONRA TAKTIK DE DEGISTI HUSEYIN STOPERE GECTI VE 3 5 2 TAKTIGINR GECILDI BU TAKTIGE BEN BIR ANLAM VEREMEDIM ACIKCASI BU NE ICIN YAPILAN NBIR TATIK SKORU KORUMAMAMI YOKSA BERABERLIK MI YANII..

EN BU TAKTIGIN EN BUYUK HATASI HUSEYIN GIBI HAYATIN DA STOPERLE ALAKASI OOLLMAYAN VE AGIR KALAN BIR FUTBOLCUNUN STOPER OYNATILMASI VE AYNI ANDA ISE OFSAYT TAKTIGI UYGULANMASI BUTUN HER SEYI BITIRDI ISTE EN AIN NDA 2. GOLU YEMEYEBILIRDIK ATAMASAKTA BU OLURDU BUNUN ROVANSLI MAC OLDUGUNU UNUTMAMAK LAZIM DI..

NEYSE FATIH TEKKE BU MACTA GOL ATMAK ICIN DEGILDE ILERDE BASKI KURMAK VE COGALMAK ICIN LAZIM DI ONDE BASAN YOK TU MACTA ADAm lar yuruyerek ceza sahamiza kadar geliyor rahat rahat pas yapiyor du ..

YANLIZ_61
14.11.2005, 22:11
2. mac icin diyeceklerim sunlar bu takima gol atmanin yolu sert ve duzgun sutlar olmali birde devam li savasan bir turki olsun bu macta fark atmamiza yetecektir ...

bordox
14.11.2005, 22:59
Bu maçi almak için öncelikle adamlarin sahada ezilmesi ve ürkmesi gerekir.Bunun yoluda ayaga pastan geçer.Emre,Hamit,Yildiray ile baslanmali.Forvette Fatih Tekke oynamali.Duygusal bakmiyorum olaya çünkü ceza sahasina oyunu yikip rakibi kilitlersen ayaginda top saklamayi ve tek vurusla gol yapmayi bilen en iyi oyuncu o.

Hakan Sükür oynarsa doldur bosalttan öteye geçemez,kaldi ki adamin ziplamaya mecali kalmamis.Fatih her türlü vurur kafasini.

Asil mesele onlarin kanatlardan gelisini nasil engelleyecegiz.Burda isimiz zor,çok diri bir orta saha ile ancak rakibin pas trafigini kesebiliriz.Defansimiz ise kesinlikle uyumsuz ne yaptiklarini anlamak zor.Bu maçta sakin oynayabilirsek bir sansimiz olabilir yoksa bu defansla açik vermemek hele atak dönüslerinde açik vermemek çok zor.

GlaDiO
14.11.2005, 23:05
<TABLE id=Aut&#111;number1 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#0000ff cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=4><T>
<T>
<TR>
<TD width="100%">Bu takim TÜRKIYE nin MILLI takimi degil.

Bu takim MEDIA daki herseyi ben bilirim BEN NE DERSEM O OLUR havasindaki BIR AVUÇ FUTBOL CAHILI, IHTIRASPEREST,DINI IMANI; PARA,SÖHRET,RAITING ve TIRAJ olan; bunlarin haricinde HIÇBIR DEGER ÖLÇÜSÜ OLMAYAN, MASONIK BEZIRGANLARLA, FENERASYONDAKI 3-5 PIYON' un TAKIMIDIR.

Bu takim TÜRKIYE nin MILLI takimi degildir,ÇÜNKÜ ARKASINDA MILLET YOKTUR.MILLETSIZ OLAN HIÇBIRSEY MILLI OLAMAZ.</TD></TR></T></T></TABLE>

Arkadasim dikkat edelim biraz...

4) Forumun düzenini bozdugu gerekçesiyle 3'den büyükfontlarla yazmak, mesajin tamaminda renkli, kalinve italik font kullanmak ve gönderilen mesajin tamamini büyük harflerle yazmak da uygun olmayan davranis olarak tanimlanmistir. Kuralin ihlali halinde, ilgili üye önce uyarilir, hatanin devami halinde ise üye 2 gün foruma mesaj gönderememe cezasi alir.

Edited by: Külünkoglu

Kimi
15.11.2005, 16:25
Fatih Terim kötü bir teknik direktör. Uzun uzun kariyeri hakkinda geyige girmeyecegim ama elindeki malzemeyi berbat kullanir. Isviçre maçinda rezil olmamizin en büyüksorumlusu Fatih Terim'dir. Ayrica Isviçre'yi istiyorumseklinde demeç vermesi tam bir acemilik. Aha çikti Isviçre, Terim'in bu sözleri sonucunda daha da hirslandilar ve madara ettiler imparator! unkurdugu takimi.

Fatih Tekke konusunda burada yorum yapan arkadaslara katilmiyorum. Geçen sezon oynadigi resmi maçlarda 41 golü var Fatih Tekke'nin. 6 derbi maçi ve Yunanistan-Danimarka-Ukrayna maçlarinda toplamda 1 golü var. Geri kalan 40 golü küçük takimlara atmis. Bu istatistiktençikarilabilecek tek sonuç var: Fatih, savunma hatti kaliteli olan takimlara gol atamiyor. Ben t.d.olsam Isviçre maçinda ben de oynatmazdim Fatih Tekke'yi. Hakan Sükür ise ülkenin yetistirdigi en önemli golcü. Uluslararasi alanda sayisiz kaliteli takima karsi golleri var. Buradaki suç Metehan'in dedigi gibi Hakan Sükür'de degil yillardir ona alternatif üretemeyen sistemimizde. Ayrica Hakan'in dünya kupasinda ve son Isviçre maçinda gol atamamasinin en büyük nedeni onu tek santrfor oynatan Senol Günes ve Fatih Terim'dir. Bunlar Türkiye'de en üst seviyelerde görev yapmis teknikadamlar ama kapasiteleri yetersiz malesef. Hakan Sükürtek santrfor oynamamali.

Fatih Tekke'nin küçük takimlara gol attigini söylüyorsun iyi güzel.O ülkenin en iyi yetistirdigi oyuncu dedigin kisi hangi takimlara gol atti geçen sezon keske bunlari da yazsaydin!.Geçen yil 44 resmi maçta 41 gol atan Fatih objektif bakilirsa su anda Türkiye'deki en iyi forvet.Ayrica Milli takimin oynadigi eleme maçlarinda 7,Bulgaristan ile yapilan özel maçta da 1 gol atma basarisini göstermistir.Diyeceksin grupta hep -küçük- takimlara gol atmis.Hakan Sükür geçen sezon ligde hangi derbi maçinda gol atti? Ayricageçmiste yapilan Dünya kupasi grup eleme ve Avrupa Sampiyonasi elemelerinde kimlere gol atti.Azerbaycan,Moldova,Avusturya gibi takimlara gol atti.Bunlar -büyük- takim olmasa gerek!.Lütfen yorum yaparken bunlari da gözönüne alalim.

Nytre
15.11.2005, 18:54
bu saatten sonra türkiyenin dünya kupasina gidecegine inanmiyorum..

Tahsin Armutcu
15.11.2005, 20:56
eger gitmek istiyorsak

forvet fatih-halil arkalarinda nihat olmali

Semih58
15.11.2005, 21:50
Ölümüne TÜRKIYE

Ustaalioğlu
16.11.2005, 00:07
bu kaybetme hakkimizin olmadigi maclardan biri... eminim gerekli skoru alacagiz bu macta...

mr.fa
16.11.2005, 12:44
Türkiye bu maçi kazanamaz. Çünkü hak etmiyor. Federasyon, Türkiyede'ki hakemler, türkiyede'ki futbol yorumculari, Türkiye'deki medya maç kazanmayi hak etmiyor. Sayet hak yerine bulsun diyorsak; Türkiye hak etmiyor...

Analyzer
16.11.2005, 23:03

Fatih Tekke'nin küçük takimlara gol attigini söylüyorsun iyi güzel.O ülkenin en iyi yetistirdigi oyuncu dedigin kisi hangi takimlara gol atti geçen sezon keske bunlari da yazsaydin!.Geçen yil 44 resmi maçta 41 gol atan Fatih objektif bakilirsa su anda Türkiye'deki en iyi forvet.Ayrica Milli takimin oynadigi eleme maçlarinda 7,Bulgaristan ile yapilan özel maçta da 1 gol atma basarisini göstermistir.Diyeceksin grupta hep -küçük- takimlara gol atmis.Hakan Sükür geçen sezon ligde hangi derbi maçinda gol atti? Ayricageçmiste yapilan Dünya kupasi grup eleme ve Avrupa Sampiyonasi elemelerinde kimlere gol atti.Azerbaycan,Moldova,Avusturya gibi takimlara gol atti.Bunlar -büyük- takim olmasa gerek!.Lütfen yorum yaparken bunlari da gözönüne alalim.

Duygusal yorum yapmakla gerçekçi yorum yapmak arasinda daglar kadar fark var. Gs den nefret ederim, Hakan Sükür ü zerre sevmem. Ancak bu aksam Hakan in oynadigi futbolu görüp ne demek istedigimi anladiginizi umuyorum. Çift forvetle oynayinca Hakan i hiçkimse durduramaz. Sizin içinkabullenmesi zor olsa da durum bu. Ya da isterseniz ben hiç anlatmayayim, Hakan in kariyerini bir zahmet arastirin lütfen.

Naim
16.11.2005, 23:16
TEk forvet olarak hakanin ilk maçta oynamasi hata idi f geçmis gösteriyorki hakan tek forvet olarak oynayamamz ama 2 li forvette 465 dakika oynamasina sözüm yok

Ustaalioğlu
16.11.2005, 23:50
bu kadronun almanyanin disinda kalmasi cok kotu, guzel de mac oynadik... bu sene hep huzun gececek herhalde..

EmrahYalçınalp
17.11.2005, 07:57

Genel hatlariylakatiliyorum...

Milli takimin iyi oynadigini, iyi mücadele ettigini düsünmüyorum. Bir takim hem kendi sahasinda hem de deplesmanda 2 gol yerse kötü oynamistir ve nerdeyse kesin olarak elenir... Alpay'in "isinmadan penalti verilmez" mantigi, Tolga'nin taca çikan topu müthis bir asist yaparak rakibe vermesini birakip hakeme yüklenmek teknik adamin isi degildir.

Her Türk kadar üzgünüm elbette. Ancak Kadiköy'de ev sahibi takima posta koyacak bir hakem de varmis demek ki, onu görmüs olduk. Ayrica hakem o meshur maçtaki Cem Papila'dan daha iyi maç yönetti.

Erdinç Dilek
17.11.2005, 08:42
bu maçin sonrasindaki hava bana anorthosis le oynayacagimiz ikinci maçin havasini hatirlatti, intikam yeminleri bize yaptiklarinin aynisi yapacagiz ve en önemlisi medya çostukça çosuyor, ve bizleri öyle bir havaya sokuyorlarki sonuçta istemedigimiz sonuçlar oldugunda oldukça üzülüyoruz, Türk insani duygusaldir, dogruluk payi var dogrudur ama medya biraz daha ilimli ve herseyin sonu olmadigi gibi yaklasimlarla egilirse bu tür maçlar öncesi gündeme, fazla üzülmeyiz ne yani simdi kim diyebilir bana anorthossi maçi sonunda yasadigi üzüntüyü su an ayni siddette hisseden varmi ? ben söyleyeyim o maçta aglayan biri olarak ben hissetmiyorum..maça çikilacak elinden gelen yapilacak seyirci isviçreyi bogacak, emin olun futbolcularin hirslarindan çok seyircinin varligi etkileyecektir isviçreyi neden çünkü gençler ve atmosferden etkileneceklerdir, bir faul oldugunda ortalik yikilmali bizden biri topu taca atarak önlediginde alkistan heryer inlemeli bizimkilerin motivasyonun en üst seviyeye onlarin kini ise en alt seviyeyeindirerek bence taraftarimizla almanyaya gideriz, ama oldu ki olmadi dünyanin sonuhiç degil, baska bahara hayaller

"bu maçin havasi anorthosisle oynacagimiz ikinci maçin öncesindeki havayi animsatti bana " diye baslamisim bu geçmis yazima ve daha birinci dakika da gösterdi kendini sinir harbindeki futbolcularin iç yüzünü... medya tarafindan intikam nidalari ile doldurusa gelmis bir takim, içi futbol hariç bütün kinlerini kusmak için sahaya çikmis 11 tane adam...hakem o kadar insiyatifli davrandi ki emre daha ilk yari oyundan atilmaliydi, alpay in penaltisinda bile bir an tereddüt etti ki kesinlikle penalti, yani dün isimiz daha öncede bitebilirdi

daha sakin olmaliydik diyecem ama 30 saniyede sakin olma lüksümüz kalmadi bunu da kabul ediyorum.

Kaya
17.11.2005, 10:41
Mehmet Özdilek'e yapilan hareketten önce Mehmet'in Isviçre'li oyunculardan birine hareketi varmis. Bunun üzerine o tekmeyi yemis. Eger böyle irsey varsa yaziklar olsun. Görüntüleri tekrardan iyi bir izlemek gerekiyor.

Erdinç Dilek
17.11.2005, 11:04
Mehmet Özdilek'e yapilan hareketten önce Mehmet'in Isviçre'li oyunculardan birine hareketi varmis. Bunun üzerine o tekmeyi yemis. Eger böyle irsey varsa yaziklar olsun. Görüntüleri tekrardan iyi bir izlemek gerekiyor.

ben tekrar tekrar gördüm pozisyonu evet mehmet tekmeyi yemeden önce sarisin saçli bir isviçreli bir futbolcuya çelme takti bunu gören ve arkadan gelen diger takimi arkadasi da tekmeyi iade etmistir

mr.fa
17.11.2005, 11:12

Isviçre'li sporcular maç bitiminde soyunma odasina dogru kosarken Mehmet Özdilek bir futbolcuya çelme takmak isterken görüntülenmis (Bugünkü fanatik gazetesinde). http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/millitakim/mehmet_tekme1711.jpg

Bu görüntüden sonra fazla yorum yapmaya gerek yok sanirim. Milli takimda hocalik yapan birisi böyle davranirsa düsünün geride kalan 55 bin taraftari. Zaten balik bastan kokar misali, Sayin Terim Isviçredeki milli takimin içler acisi halini anca böyle bir provakasyonla örtebilirdi ki basardi da. Ama bundan sonra Fifa dan gelecek olan çok yüklü cezanin hesabini kim verir bilemiyorum.

---Bu arada tünelde çikan kavganin sonucunda Isviçreli futbolcu Grichting?in kasiklarina gelen darbe sonucunda sakatlandigi ve hastaneye kaldirildigi ögrenildi. Isviçreliler?in olayi FIFA?ya tasimayi planladiklari bildirildi. Soyunma odalarinda olaylari kaydeden iki ayri kanalin kameramani da kimligi belirsiz kisiler tarafindan darpa ugradi. Çektikleri görüntülerin kasetleri zorla ellerinden alinan kameramanlar hirpalandi.

Onur Belge'nin fanatik gazetesindeki köse yazisinin okunmasini tavsiye ediyorum ve bence dünyaya rezil olduk.

Kaya
17.11.2005, 11:16
Mehmet Özdilek biraksin bu isi. Isin özü budur.

gurbetçi 61
17.11.2005, 11:24
senol günesi harcayanlar nerde simdi?hadi harcayin suçlulari,düzeltin sistemi,

Hasan Cubukcu
17.11.2005, 11:26
Tek Mehmet özkülek degil, hepsi !!!!!!!!!!!!!!!smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Rezol olduk kimse demesin gurur duyuyorum diye adamlar yendi iste .

Milli Takim Isvicrede ve Türkiyede provoke edilmis yok yahhhuuuu , aslinda bu isi en iyi bilen sizsiniz yapsayidiniz o zaman

Külünkoğlu
17.11.2005, 11:29
Arkadaslar yanlis baslikta yaziyorsunuz...

Türkiyem - isviçre basigina davet ediyorum sizi...

Hasan Cubukcu
17.11.2005, 11:40
sinirden olmus olacak !!!!!!!!!!!

U.Sadıkoğlu
17.11.2005, 16:46
ya kardesim ne rezili biraz tokat gorsun serefsizler ben ordaydim isviçreli oyuncular bizimkilere el kol yaptismileys/smiley7.gif

Gerisbase
17.11.2005, 18:02
http://www.streamload.com/shaolinax/Kicking-Beni.wmv

Nytre
17.11.2005, 18:53
isvicreli futbolcularin yaptiklari hakemde dahil adilikten baska bir sey degildir. bunlarin üzerine sinirlenen milli takim t.direktor yardimcisinin böyle yapmasi yanlis ne olursa olsun yapilmamali ancak olmus bir kere..

simdi bunu kendilerine yakistirirlar mi bilinmez..

fakat yine de diyiroum isvicre ne kadar adiymis de haberimiz yokmus...

POYRAZ
17.11.2005, 19:22
Dün aksamki macta klasikbir Fatih TERIM rezaleti seyrettik.

uslanmazlaz
19.11.2005, 12:11
http://www.elpais.es/elpaismedia/diario/media/200310/24/deportes/20031024elpepidep_4_I_SCO.jpg

alpay böle isleri çok iyi bilior son örnek

uslanmazlaz
19.11.2005, 12:12
http://images.google.com.tr/imagesq=tbn:qwa03y2bQ5cJ:www.world-cup-info.com/photos/2002/1st-19-brazil-turkey-red-card.jpg (http://images.google.com.tr/imgres?imgurl=http://www.world-cup-info.com/photos/2002/1st-19-brazil-turkey-red-card.jpg&amp;imgrefurl=http://www.world-cup-info.com/photos/2002/2002_world_cup_photo_gallery.htm&amp;h=450&amp;w=345&amp;sz=27 &amp;tbnid=qwa03y2bQ5cJ:&amp;tbnh=124&amp;tbnw=95&amp;hl=tr&amp;start= 45&amp;prev=/images%3Fq%3Dalpay%26start%3D40%26svnum%3D10%26hl% 3Dtr%26lr%3D%26sa%3DN)

buda birezilya maçinda yedigi kart adam bizi yikmak için gönderilmis

Onur
19.11.2005, 12:16
Yanlis baslik

TÜRKIYEM-Isviçre e lütfen