PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Sezonda Uygulanacak Bilet Fiyatları

Atılay
09.08.2010, 18:42
Takımımızın 2010 -2011 sezonunda Hüseyin Avni Aker Stadı’nda oynayacağı müsabakaların bilet fiyatları belli oldu.

Buna göre yeni sezonda Süper Lig ve Türkiye Kupası maçlarında fiyatlar şöyle belirlendi:
Kale Arkası: 25 TL.
Maraton Tribünü: 50 TL.,
Kapalı Yan Tribün: 80 TL.
Kapalı Orta Tribün: 120 TL.
VIP Tribün: 200 TL.
VİP Özel Tribün: 400 TL.

Bunun yanı sıra Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray maçlarıyla birlikte

UEFA Avrupa Ligi’nde fiyatlar şöyle olacak:

Kale Arkası: 50 TL.
Maraton: 100 TL.
Kapalı Yan: 150 TL.
Kapalı Orta: 200 TL.
VİP: 300 TL.
VİP Özel: 750 TL.

Burak TOSUN
09.08.2010, 18:46
Maraton çok pahalı, anladığım kadarıyla insanları kombineye yönlendiriyorlar.
Kupa finalini bile 40 liradan izledik, atıyorum Bucaspor maçı 50 lira çok fazla.

Uğur GEMİCİOĞLU
09.08.2010, 18:49
Kombineye çok ilgi yok.Eğer bu takım bu sene şampiyonluğa oynamazsa maratonda büyük boşluklar olabilir.

Harun-61
09.08.2010, 18:49
Kombile almayan bin pisman olacak herhalde :)

yigits
09.08.2010, 18:50
Uefa maçını ve derbileri sayarsak evimizde önemli 4-5 maç oynanacak. Taraftar bu maçlara gitmek isteyecek.Zaten bu 4-5 maç parası

kombine fiyatına geliyor o yüzden taraftar kombine alsın diye yapılmış bi uygulama.

Atalay
09.08.2010, 19:07
Bence uygulama güzel olmuş...

Gitsin herkes kombinesini taksitle güzel güzel alsın...

Almayanlarda kusura bakmasın...

Fatih Özkan
09.08.2010, 19:14
Şahane bir uygulama...
Herkes gitsin paşa paşa kombinesini alsın işte...
Sonra bilet sıkıntısı, para sıkıntısı çekmesin kimse...

DeAgLeMaNyAq
09.08.2010, 19:25
Önceki sezonlarda ki bilet fiyatlarımız çok komik duruyordu ve büyüklüğümüze yakışmıyordu...

zekeriyya
09.08.2010, 19:27
bence sanayisi, endüstrisi, turizm.,memuru olmayan bir şehre göre bilet fiyatları fazla
inşallah hayırlı olur

eraytaskin61
09.08.2010, 19:28
Bence uygulama güzel olmuş...

Gitsin herkes kombinesini taksitle güzel güzel alsın...

Almayanlarda kusura bakmasın...

katılıyorum..

Fatih Özkan
09.08.2010, 19:29
bence sanayisi, endüstrisi, turizm.,memuru olmayan bir şehre göre bilet fiyatları fazla
inşallah hayırlı olur

Kimse kusura bakmasın...
Alakası bile yok...
Trabzonlu'da para var...
O stad kombineler ile rahatlıkla dolar...
Yaşadığım, bildiğim şehir...
Alışveriş dükkanlarını, Forum'u dolduran kimler ?

esmertr
09.08.2010, 19:30
Umarım bu fiyatlar insanları kombine almaya yönlendirir.

eraytaskin61
09.08.2010, 19:32
süper kupa , jaja transferi,güzel futbol artık kombine bilet kalmaması lazım keşke trabzonda olsam ahh

Cengiz
09.08.2010, 19:32
inşallah hayırlı olur

insanların yılda sigaraya verdikleri parayı düşünelim bide, bilet fiyatlarını öyle değerlendirelim :)

acımadan sigaraya para veren adam benim gözümde zengindir

Harun CAN
09.08.2010, 20:42
Biletler çok pahalı bu yüzden kombinelerin hepsi satılacak ! Tek maç için falan yada misafir olarak Trabzona gelip maç izlicek olanlar ya biraz paraya kıyacak ya da eşten dosttan kombine bulup maça giricek.!

Ama benim çok daha iyi bi önerim var yönetime " En ufak boy çekirdek 5 Tl ye satılsın :) " kimse alıp yemesin.. zaten genelde içerdeyken alıyolar çekirdeği.. Bi de paso çekirdek yiyip önündekilere ayağa kalkmayın falan diye çıkışanlar için Çekirdekçi Susturma Timi kurulsun ;)

altinkaya08
09.08.2010, 20:49
kombineler satılır bu fırsatla hem kulüp hem taraftar hemde takım kazanır işte.çok iyi olmuş.

Kazım Uzunboy
09.08.2010, 20:50
Taksitle kombine veriyorlar, almıyoruz.

Bilet fiyatları böyle çok iyi olmuş.

Şimdi yiyorsa alma. :)

Yiğit Gayretli
09.08.2010, 20:55
Takımımızın 2010 -2011 sezonunda Hüseyin Avni Aker Stadı’nda oynayacağı müsabakaların bilet fiyatları belli oldu.

Buna göre yeni sezonda Süper Lig ve Türkiye Kupası maçlarında fiyatlar şöyle belirlendi:
Kale Arkası: 25 TL.
Maraton Tribünü: 50 TL.,
Kapalı Yan Tribün: 80 TL.
Kapalı Orta Tribün: 120 TL.
VIP Tribün: 200 TL.
VİP Özel Tribün: 400 TL.

Bunun yanı sıra Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray maçlarıyla birlikte

UEFA Avrupa Ligi’nde fiyatlar şöyle olacak:

Kale Arkası: 50 TL.
Maraton: 100 TL.
Kapalı Yan: 150 TL.
Kapalı Orta: 200 TL.
VİP: 300 TL.
VİP Özel: 750 TL.

Bu nedir yahu.Trabzon'da hangi vatandaş verecek bu paraları.Kombineler elde kaldı işte.Ne istiyorlar boş tribünlere oynanmasını falan mı ?

Bilal Baştan
09.08.2010, 21:11
Önceki sezonlarda ki bilet fiyatlarımız çok komik duruyordu ve büyüklüğümüze yakışmıyordu...

Aynen katılıyorum , Fenerin bir iki maçta biletlerden aldığı para biz bir sezonda alıyoruz sonra bizim takım neden transfer yapamıyor neden para yok , biraz fedakarlık..

Göktuğ Altuntaş
09.08.2010, 21:15
demekki kombine alınacak baska care yok ..

Yasin T.
09.08.2010, 22:34
arkadaşlar kombinelerin suresi ne zaman bitiyor?olurda ktü tutarsa kalearkasından kombine alabilirm o yüzden sordum

Sefa Murat Dokuz
09.08.2010, 23:42
4.5 milyon euro para verildi adama Biletlerden çıkması lazım bu. Maraton 50 çok da fazla değil. Ama bazı maçlarda 40 olması lazım her maç 50 olmamalı. Derbilerde Maraton 100 müş o da iyi yani kombine almazsan 5-10 maçta kombine parası gidecek zaten.

Ali YILDIRIM
09.08.2010, 23:51
Bu nedir yahu.Trabzon'da hangi vatandaş verecek bu paraları.Kombineler elde kaldı işte.Ne istiyorlar boş tribünlere oynanmasını falan mı ?

Çok güzel oldu çekirdekçilerden kurtuluruz. Takıma 90dk destek veren druplara eminim kulüp belirli miktarda bilet verir. Vermesede sorun değil. Benki öğrenci halimle gidebiliyorsam herkes gider.

macka61
11.08.2010, 12:48
iyi olmuş kombine almassan böyle olur

Süleyman Eruyar
11.08.2010, 12:53
Çok iyi olmuş, bilet fiyatları,

Umarım kombineler tükendikten sonrada böyle olmaya devam eder,

5 liraya maç izlemek yok artık..

U.Sadıkoğlu
11.08.2010, 12:54
Helal olsun bence fiyatlar yerinde fb burada en kıytırık maçında kale arkasını 40 tl den satıyor takımımızı seviyorsak sahip çıkmalıyız yukarıda arkadaşın dediği gibi gerekirse sigaradan kesip bilet almalıyız..

hodlu
11.08.2010, 13:00
Rakipler ile mücadele etmek için katlanmak zorundayız......

Oğuz ZEYTİN
11.08.2010, 13:19
Yönetimden beklemediğim ancak çok yerinde bulduğum bir karar, tebrikler...

Eğer ki transfer yapılamıyor veya yıldız oyuncu istiyoruz diye ayaklanıyorsak bu fiyatları karşılamamız lazım. Hem İstanbul takımlarının getirdiği oyunculara gıpta edeceğiz hem de onların tek maçlık bilet fiyatlarına kombine almayacağız. Adamlar geçen sezon formalarını bizim yeni sezon formalarımızın fiyatına satıyor.

Ayrıca unutmamak gerekir ki geçen sezonu iki kupayla kapatmış bir takımımız var. Onlar üzerine düşeni yaptılar, şimdi sıra bizde. Şikayet etme hakkımız kalmadı gibi...

vyno
11.08.2010, 13:43
Ben yerinde bulmuyorum bu fiyatları trabzondaki maçlarda sonra millet diyor neden stadda ses çıkmıyor bu fiyatlarla genelde stadı godomanlar dolduruyor adamlar para veriyor keyif adamı çoğu mesela asgari ücretle çalısan biri sezonda çok fazla maça gidemez veya maddi durumu çok iyi olmayan bir öğrenci maça gidemez maddi durumu orta halli olan vatandaşta ordan burdan sıkar elindeki tüm parayıda gider bilete yatırır tamam trabzonsporumuz için herşey feda olsun yıllarca verdik zaten ama bu fiyatla şu ortamda trabzon için fazla 4 kardeş maça gitmek istesek fener maçına 400 lira çok büyük para.Hem bu para karşılığında yağmurda ıslanacaksınız ıslandık yıllarca önemli değil ama bence bu paranın olması için aynı oranda hizmet olması lazım.Ben kendim için veya bu parayı bi şekilde verebilecek arkadaşlar için bunları yazmadım veremeyecek durumda olanlarıda bu sevgiden mahrum etmemeliyiz diye düşünüyorum.Biraz daha makul fiyatlar olmalıydı.Bunlar benim görüşüm dostlarım.

maydin
11.08.2010, 15:30
çok fena pahali ama benim kombinem var. :D

Gümüshane
11.08.2010, 15:36
Kombineler ne durumda? Kac tane bilet satilmis?

Cafer Bulur
11.08.2010, 23:47
Bu ne yaa,Trabzonda insanlarin kazanci 2 katina mi cikti?

Kesinlikle bilet fiyatlari oldukca pahali,bu durum tribünlerin dolmamasina neden olur.

Bilet fiyatlarinda indirime gidilmeli,Trabzon gibi sehirde kale arkasi 25 liraya bileti zor satarsiniz...

B.Yiğit
12.08.2010, 00:40

Kesinlikle bilet fiyatlari oldukca pahali,bu durum tribünlerin dolmamasina neden olur.

Bilet fiyatlarinda indirime gidilmeli,Trabzon gibi sehirde kale arkasi 25 liraya bileti zor satarsiniz...

kombine alsınlar diye yapılmış.. bence iyide olmuş.. daha önce 19 bin kombine satılmıştı zaten yine satılır..

Super_Laz
12.08.2010, 01:02
Liverpool maçi için kulağima bi haber geldi.Doğru yada yanlıs sadece paylaşmak istedim.Yönetim liverpool maçını fırsat bilerek bu maçta kombinelerin gecerli olmiyacağini ve satılan biletlerden büyük bir gelir elde ederek yapilan transferlerin parasının çıkarılıcağını düşünüyormuş.Umarım yanlış bir istibaharattır ve hepimiz kombilerimizle trübünde yerimizi alırız.Sonucta insanlar acrupa maçlarınıda hesaplayarak kombine alıyolar...

Armağan Dere
12.08.2010, 01:05
bu fiyatlar fazla bence..dişinden tırnağından artırıp maça gelen insanlar için

Timur Öztürk
12.08.2010, 01:05
Liverpool maçi için kulağima bi haber geldi.Doğru yada yanlıs sadece paylaşmak istedim.Yönetim liverpool maçını fırsat bilerek bu maçta kombinelerin gecerli olmiyacağini ve satılan biletlerden büyük bir gelir elde ederek yapilan transferlerin parasının çıkarılıcağını düşünüyormuş.Umarım yanlış bir istibaharattır ve hepimiz kombilerimizle trübünde yerimizi alırız.Sonucta insanlar acrupa maçlarınıda hesaplayarak kombine alıyolar...
bu yasal olarak yapılamaz..tek yapabilecekleri şey maçı istanbu olimpiyat stadında oynatabilirlerki buda çook zor bir ihtimal bu olay gerçekleşse bile kombineler geçerliliğini koruyacaktır bknz: manisa maçı

Zafer Fidan
12.08.2010, 01:36
Gurbetciler icin kötü oldu :(

Fatih Özkan
12.08.2010, 01:43

Kombine alsınlar abi...
Olay bu kadar basit...
Adam günlüğe bile gidiyor kombine almak için...
Trabzonlu'da para çok...
10 kişiden 6'sı çok rahat bir şekilde kombine alabilir...

vyno
12.08.2010, 02:26
godomanlar kombineleri alır maçta çekirdek çitlerler sonrada aa niye ses çıkmıyor bu maratondan dersiniz:)

Ufuk Bayraktar61
12.08.2010, 02:32

öyle bir şey yasal olarak olamaz. kulup açılan davalardan başını kaldıramaz sonra..o yüzden gidin kombinezi alın..

Ibrahim Gaygusuz
12.08.2010, 04:37
Transfere gelince en iyisini istiyoruz :) Alin kombine her sene en iyisinden bi dene alalim :)

Mehmet S. Pervan
12.08.2010, 04:44
Biletler çok pahalı değil mi ya ???

Ben Trabzon'da yaşamıyorum, zaten stada gideceğim yok da Trabzon'da maça gidecek arkadaşlar açısından çok kötü bir durum gerçekten. Bunlar nasıl bilet fiyatları böyle ? Üstelik bir türlü yenilemedikleri stada :S

Uğur Ö.
12.08.2010, 10:39
Zaten maçlara gitmek isteyen bir seyirci taksitle kombinesini alır.Bu fiyatlar sadece kombineleri bitirmek için bence

Nebiye
12.08.2010, 10:43
Fiyatlar çook tabiki de.Kombineler satılsın diye yapılmış belli.
Ama yani alabilen zaten alacaktır kombinesini.
Ne olacak şimdi ben diim :)
Herkes birbirinden bilet kombine ayarlamasını istecek maçlardan önce maalesef.

vyno
12.08.2010, 13:04
karaborsacılara yol açıldı kombine alıp pazarlayacaklar çok yanlış politika

Mustafa ÖZDEMİR
12.08.2010, 18:23
biletleri palalı yapıyorlarki taraftarlar kombinelere hücum etsin...

Mustafa ÖZDEMİR
12.08.2010, 18:24
öyle bişey olmaz kardeşim...

ö.saral
12.08.2010, 18:31
Trabzonda yaşasam 250 liraya kale arkası kombinesi nedirki çat diye alırım bizim taraftarı anlamıyorum valla neyini beğenmiyor bu kombinenin bilete kalınca diyecekki takımda iyi giderse tabi '' eyy gidi ne salakluk ettuk da almaduk '' o zaman vurcak kafayi ama iş işten geçmiş olcak şimdi hesap ettimde biz 2 kişi liverpool ve fenerbahçe maçlarına gidicez 2 kişi toplam 200 lira bilet parası vereceğiz bari 50 lira daha veririm kombine alırım hiç olmazsa orda kalan akrabam sezon boyu kendi başına girer çıkar.. bence ucuz kale arkaları alınmayacak bi fiyat değil.. adam yövmiyeyle çalışsa 1 ay işin gücün olmasa bile gene alırsın 600 lira. o parayla maratondan bile alırsın kombineni bu kadar abartılcak bişi yok yani ortada..

hamucera
12.08.2010, 20:01
ulen İstanbuldayım ama ben bile tatillerde maçlara denk geliyorum, acaba alsam mı yeni yapılan yol tarafı kale arkası ek tribünden kombine, nede olsa 10 taksit

ertek_61
12.08.2010, 20:10
bu bilet fiyatları ile olimpiyatta bursanın düştüğü duruma kendi stadımızda düşeceğiz heralde...

hamucera
12.08.2010, 20:17
bu bilet fiyatları ile olimpiyatta bursanın düştüğü duruma kendi stadımızda düşeceğiz heralde...

ilk mesajınızda böyle bir mesaj pek hoş durmadı ama hoş geldiniz,

artık büyük takım taraftarıyız diyorsak herkes elini başına koyması lazım, bilet fiyatları abartı değil, fener bu kadar kurumsallaşmayı bu kadar büyümeyi başarmasında en büyük sebepler,

1- forma satışı
2- kombine satışı
3- yüksek fiyatlı bilet satışları

süper kupa finali öncesi biletix te maçtan 1 gün önce biletler bitmiş en son alt kat kalmıştı ve 165 tl den başlıyordu, maç saatine kadar onlarda satıldı,

formalar çıktı, bizim formalarımızdan daha kötü gerek kalite gerek tasarım olarak ama herkes fenerium mağazalarına koştu, yok efendim formalarında arma var arka planda demesin bana fenerli arkadaşlarımın bile büyük çoğunluğu yeni sezondaki formadaki logonun farkında değil,

peki bizden kaç kişi aldı yeni forma, son maçta korsan formalarla az insan gelmedi maça, hatta onu geçtim, gözümün önünde 2 tane çocuk bir tane büyük çakma forma, bayrak ve atkı satın aldı millet, gurbetçiler, sağolsun bizimkiler otopark kenarına tır koyup giriş kısmına stand kurmayı akıl edemediler ama çıkıp büyümek için büyük düşünmek gerektiğini de biz unutmayalım,

ertek_61
12.08.2010, 20:23
hoşbulduk...ilk mesajın böle olmasını istemezdim ama böle denk geldi :D ben henüz işi olmayan bir üniversite mezunuyum,o yüzden bilet fiyatları bana çok gelmesi garipsenmemesi gereken bi durum...ben her sene başında elimden geldiğince kendimi zorlayıp takımıma destek olmaya çalışıyorum...hele bi iş sahibi olayım hele bi kendi paramı kazanayım o zaman banada bormal gelecek fiyatlar...