PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yönetime Yönelik Teşekkürler...

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

slmn
09.08.2010, 00:23
Nasılki yönetime yönelik eleştirilerimiz varsa teşekkürlerimizde olmalı bence.

Benim ilk teşekkürüm şu konularda ;

1-İskelet bir kadro kurdular ve bozmadılar.Oyuncularımızın çoğu diğer takımların iştahını kabartıyor

2-Artık basket takımımız var Beko'da.

3-Önceki yönetimler gibi biraz para görünce oyuncuları satmıyorlar.Fatih-Gökdeniz'i kastetmiyorum onlarınki gerçekten satılacak paraydı.Stepanov,Aurelio vb kastediyorum.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.Eleştirelimde var ancak onları diğer başlıkta belirtiyorum zaten sizde olumsuz düşüncelerinizi o başlıkta belirtiniz.

Colakoglu
09.08.2010, 00:37
Evet bende yönetime su konularda tesekkür etmek istiyorum.

-Bu kadroyu onlar kurdu ve bence 96dan soraki en iyi kadro ve Jaja transferinden sora sampiyon olabilecek bir kadro ilginc olani ise ozamanlar Yine Sadri Sener takimi Faruk Özaga birakmisti.
-Senol Güneste cok israr ettiler ve takima kazandirdilar
-Stadi az buzda olsa adam ettiler
-Basketbolda baya iyi isler yaptilar

Bence Uzun Yillar sora gelmis en iyi yönetim,eger Sadri Senerle sampiyon olamassak bidahada olamayiz

S@K@RON_61
09.08.2010, 00:57
En önemli teşekkür artık basket takımımızın olması bunun yanında Selçuk Aydın'a destek verildi.
Keşke birazda Karadenizspor'la biraz daha ilgilenselerdi de Bank Asya'ya cıksalardı

demir
09.08.2010, 01:04
yonetımımızı bir cok konuda basarılı buluyorum

kulup gelırleri ile ilgili calısmalarını
takım olusturma stratejılerını (tabuıkı elestırılecek noktalar var ama )
eskı degerlerımızın hemen hemen hepsıne sahıp cıkmalarını
stad calısmalarını
vs

en onemlısı ıse su kulubumuz suan profesyonelce yonetılıyor bu bır gercek profesyonel olmayan tek sey HH dir oda gıderse bu takım avrupanın en buyugu olma yolunda ılerler :D

Fatih Özkan
09.08.2010, 02:19
Hayatımda gördüğüm en iyi yönetim...
Yanlışları var elbet...
Zaman geldi onları da eleştirdik...
Ama etmemiz gereken teşekkürleri de göz ardı etmeyelim...

Uğur Ö.
09.08.2010, 07:59
Sadece Yönetim basına fazla demeç vermesi beni rahatsız ediyor.Ama benim gördüğüm en iyi yönetim bence

Kaya
09.08.2010, 08:17
Çok ama çok teşekkürler...

Hatalar ve sevaplar...

Sonuç: 2 Kupa!

Daha ne olsun...

Cengiz Çubukcu
09.08.2010, 09:15
buraya gelip hakaretamiz abuk subuk şeyler yazıyorsunuz sonra da torunu yaşındaki adamdan bir araba küfür yediriyorsunuz... maçta Hacısalihoğlu tam üstümüzdeki protokoldeydi adama maçın sonuna kadar türlü türlü şeyler yaptılar en sonunda dayanamadı morali bozuldu, kıpkırmızı oldu yerinden kalktı el kol hareketi yaptı... tamam eleştiriye varız ama hakaret olmamalı, bu taraftara hiç yakışmıyor....

SEDAT
09.08.2010, 09:44
buraya gelip hakaretamiz abuk subuk şeyler yazıyorsunuz sonra da torunu yaşındaki adamdan bir araba küfür yediriyorsunuz... maçta Hacısalihoğlu tam üstümüzdeki protokoldeydi adama maçın sonuna kadar türlü türlü şeyler yaptılar en sonunda dayanamadı morali bozuldu, kıpkırmızı oldu yerinden kalktı el kol hareketi yaptı... tamam eleştiriye varız ama hakaret olmamalı, bu taraftara hiç yakışmıyor....

- Güzel Söyledin Cengiz Abi..Malesef

- Ama Taraftarımız Bilinçleniyor Gördüğüm Kadarıyla , Artık Bir araya Gelince Ne Yapıcağını Biliyor..

- Süper Kupa İçin Jaja İçin Teşekkürler Yönetim..

Dursun Kaplan
09.08.2010, 09:48
4 ayda 2 kupa.

Şenol hocama ve yönetime bende teşekkür ederim.

Hekimoğlu
09.08.2010, 10:27
- Hekimoğlu Bu Yorumu Sana Hiç Yakıştıramadım Doğrusu..

- Sen Hep Doğrularımı Yaptın Bugüne Kadar Mesela..Herşeyin Cezası Küfürmüdür , Olmadı ağzını Burnunu Kıralım Bari..Beni bu noktaya getiren HH'nin kendisidir insan milyonlarca taraftarın duygularıyla oynar alay ederse geri dönüşü başka türlü olmaz o makamın nimetlerinden faydalanan bu zat cefasına da katlanacak.

pazarkapılı
09.08.2010, 10:27
yönetime yönelik eleştiriler başlıgı bu baslıgı da karsılayacak bir başlık elestiri olumsuz da olur olumlu da....

Erdal DİLEK
09.08.2010, 10:51
eksik var mı yok daha ne olsun. . .

Hotaman
09.08.2010, 11:24
Başlık provakasyona uğrayacak ve muhtemelen kapanacaktır. Hatta ilk bakışta "uuu gökten daş yağacak tu tu tu" demek bile içimden.

Hatalar ve sevaplar...

Daha ne olsun...

Benim düşüncem onca hatalarına rağmen, daha iyisi gelene kadar en iyisi bunun olduğu yönündedir. Nitekim bunca hataya rağmen elde ettiğimiz başarılar azımsanmayacak ölçüdedir.

slmn
09.08.2010, 11:26
yönetime yönelik eleştiriler başlıgı bu baslıgı da karsılayacak bir başlık elestiri olumsuz da olur olumlu da....

Ben o başlığa ne zaman girsem olumsuz yazılar var.Olumlu olarak sadece olumsuz yorumlara verilen cevaplar var yani o başlık bunu kapsamıyor.

Colakoglu
09.08.2010, 11:29
Başlık provakasyona uğrayacak ve muhtemelen kapanacaktır. Hatta ilk bakışta "uuu gökten daş yağacak tu tu tu" demek bile içimden.

Benim düşüncem onca hatalarına rağmen, daha iyisi gelene kadar en iyisi bunun olduğu yönündedir. Nitekim bunca hataya rağmen elde ettiğimiz başarılar azımsanmayacak ölçüdedir.

Benim düsüncemde kim gelirse gelsin yine hatalari olacaktir ve ben sahsen bu Yönetimden yada Baskandan demek daha dogru olur daha iyisinin gelecegine inanmiyorum,istikrar yakalamak adina dogru kisileri ve dogru zamani bulduk bence. Simdi tam zamani.

Mert67
09.08.2010, 11:30
İlk geldikleri zaman ki kadroyu bu hale getirdikleri için sonsuz teşekkürler.

sametaydin
09.08.2010, 11:32
Teşekkür edecek bişey yok yapmaları gereken rutin şeyleri yapıyorlar. Ekstra bişey yaparsalar teşekkür ederiz.

Colakoglu
09.08.2010, 11:35
Onur,Egemen,Giray,Cale,Selcuk,Colman,Alanzinho,Gab ric,Engin,Teofilo,Burak,Ceyhun... Hepsi bu yönetimin takima kattigi isimler degilmi ?
Suan hangisi oynamiyo yada oynatmazsiniz 11 de ?

Pardon: JAJAAAA :)

slmn
09.08.2010, 11:40
Teşekkür edecek bişey yok yapmaları gereken rutin şeyleri yapıyorlar. Ekstra bişey yaparsalar teşekkür ederiz.
Öncekilerin yaptığı gibi demi?Neyse diyecek birşey bulamıyorum.

Napoli
09.08.2010, 11:42

Hatalar ve sevaplar...

Daha ne olsun...

Kupaların en güzeli olsun =)

Semih
09.08.2010, 12:15
Ersun Yanal'ın önemli katkılarıyla kurulan bu kadronun başarıları için minnettarım.
Teşekkürler...

Hekimoğlu
09.08.2010, 12:25
Bazı itici yöneticilere rağmen takımı çukurdan çıkarıp 2 kupa alacak seviyeye getirdikleri için teşekkür ediyorum.

Ali YILDIRIM
09.08.2010, 12:35
4-4lük yönetim olamaz. İllaki hatalar olur ama şuanki yönetim eksiklerine rahman çok güzel işler başardı. Şenol GÜNEŞ ile takım üstündeki ölü toprağı attılar. Bize yaşattıkları sevinçlerden dolayı yönetimi kutluyorum.

TSelif
09.08.2010, 12:36
Hh yi yolla oyum sana Sadri başkan :alkış: :D

ALİ FATİH
09.08.2010, 12:44
asbaşkan hacısalihoğlu görevini bırakıp ,ülke çapında namı ve parası olan birkaç iş adamı yönetime alınırsa ,Sadri
Şener efsaneler yerinde kendine yer bulabilir.

deneme61
09.08.2010, 13:15
ıskelet kadroyu korumayı basardılar.
basket takımı ıcın ayrıca tesekkurler

Timur Öztürk
09.08.2010, 13:20
teşekkürler yönetim

lazibere
09.08.2010, 13:44
Yönetimlerin işi kulupleri idare etmektir..
Transfer yapmak, stadın eksiklerini gidermek, taraftar kazandırmak, para kazandırmak, daha doğrusu takıma prestij kazandırmaktır.

başarılı yapılanları destekler başarızı olan konularda eleştirmek herkes gibi bizim de görevimizdir..

2010 yılına girdiğimiz bu zamanda, naklen yayınlardan elde edilen gelirler katlanarak artıyorsa kulubuzde bu paraları doğru yerde harcamalıdır...

Alınan ve akdroya katılan oyuncular elbette başarılı olacaktır, ama alınıp da gönderilen, futbolculardan da bahsetmek gerekiyor.

''Silginiz, kaleminizden erken bitiyorsa yanlışlarınız fazla demektir''

Bence bizim yönetimin de eli kalem tutuyor ama silgisi daha erken bitiyor:))

sametaydin
09.08.2010, 13:52
Öncekilerin yaptığı gibi demi?Neyse diyecek birşey bulamıyorum.

Bişey de deme zaten, kendi yorumumu yazıyorum.

imported_cevahiroglu
09.08.2010, 13:53
Sevgili TRABZONSPORLU dostlar futbolun genel yapısı eleştirilmeye müsait,eleştiriyoruz eleştirelim yapıcı olalım...Açıkça söylemem gerekirse benimde futbol politikasını beğenmediğim insanlar da var yönetimde...Yalnız bildiğim birşey var ki o insanlarda TRABZONSPORUMUZ için çalışıyor doğru yada yanlış..Forumdaki yorumların birçoğu saha sonuçlarına göre değişiyor.Bence yanlış yanlıştır doğruda doğru.Yönetimimizin son transferimiz jaja tespitide tam isabettir.Geriye kalansa bize ait olan kısmıdır.Yani ölümüne destek.........

lazrail199261
09.08.2010, 13:56

Hatalar ve sevaplar...

Sonuç: 2 kupa!

Daha ne olsun...

i agree.......

Mehmet Fatih Yavuz
09.08.2010, 14:05
Ersun Hoca zamanında kurulan kadronun sözleşmeleri bitmeye başlıyor. Teşekkürü kadro dağılmaz ise ederim. Yoksa, selçuk, colman gibi adamlar elden kaçarsa pis sayarım!

EmreYavuz61
09.08.2010, 14:16
sadri şener yönetimi çok iyi işler çıkardı.polonya ukrayna ve norveçin en iyi oyuncuları geldi.colman geldi.herkesin peşinde olduğu gökhan ünal alındı -her ne kadar faydalı olamasada-egemen ve selçuk gibi anadolu takımlarındaki en iyi oyuncular kadroya katıldı.ceyhun bulup getirdiler.şenol hocam geldi.ahmet suat özyazıcı özkan sümer ünal karaman gibi teknik adamlar da getirildi...son yılların en iyi yönetimi bu yönetim.hiçbir zaman eleştirmedim eleştirmeyeceğimde...TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN....

M.S.SOFU
09.08.2010, 14:22
iyi ve kötü olan şeyler var

fakat istanbul basının tam bizi sindirmeye başladığı böyle bir dönemde iki kupayı alıp onların kıçlarına sokmamız -lütfen ceza vermeyin gerçekten böyle oldu- bizi yeniden ayaklandırdı

iki kupayla şehrin nasıl ayaklandığını gördük

her şeyden ziyade kadronun karakterli olması beni sevindiriyor-bkz. fb kupa maçında bizim oyuncuların ve başkanın taraftara yaklaşımı ile fb lilerin yaklaşımı arasındaki büyük fark-

her neyse benim bir kaç isteğim daha var.

öncelikle lkig tv dne gelen para ile futbol a.ş. birleşmesi lütfen yalvarıyorum halledilsin.

birde şu kulübün içerisindeki ergenekona bir gözdağı verelim.bu nasıl olur--staddaki ergenekon çadırını yıkarak tabii ki

10-61
09.08.2010, 14:26
nasıl ki yanlışlarını eleştiriyorsak doğru yaptıklarında da tebrik etmek lazım,jaja transferi için kocaman tebrikler:alkış::alkış::alkış::):):)

imported_cevahiroglu
09.08.2010, 15:08
Sevgili TRABZONSPORLU dostlar futbolun genel yapısı eleştirilmeye müsait,eleştiriyoruz eleştirelim yapıcı olalım...Açıkça söylemem gerekirse benimde futbol politikasını beğenmediğim insanlar da var yönetimde...Yalnız bildiğim birşey var ki o insanlarda TRABZONSPORUMUZ için çalışıyor doğru yada yanlış..Forumdaki yorumların birçoğu saha sonuçlarına göre değişiyor.Bence yanlış yanlıştır doğruda doğru.Yönetimimizin son transferimiz jaja tespitide tam isabettir.Geriye kalansa bize ait olan kısmıdır.Yani ölümüne destek.........

Yiğit Gayretli
09.08.2010, 15:24
Bu yönetim kulübe hiçbir döneminde olmadığı kadar çok kaynak yaratmıştır.Kulüp artık başkan parasıyla değil kendi döner sermayesiyle bir şeyler halletmektedir.Bence en büyük teşekkür bu kurumsallaşmaya sunulmalıdır.Sadece borsaya açılmakla olmuyormuş demekki.

ö.saral
09.08.2010, 15:25
Forvet forvet diye delirenler şimdi buraya teşekkür ederiz başkanım diyede yazsın ya bu sabırsızlıkla nasıl yapacağız bu şampiyonluk işini bilmiyorum.. ve burdan TRABZON daki taraftara sesleniyorum tribünde 10 tane ses olmasın tek ses olsun ve kimse ağırabilik havalarında ben bağırmam havalarında olmasın..

ÇEKİRDEKÇİ TARAFTAR İSTEMİYORUZ

Yönetime çok teşekkür ederim her konuda bu takımı adam ettikleri için Urfaya bile Barcelonanın uçağıyla gitmiyecekti bu takım Sadri Şener olmasaydı takım otobüsünden transferlere kadar en sevindiğim maç Urfadaki maçtı ve bu yönetimle kaldırıldı bu kupa her konuda teşekkürler

SADRİ BAŞKAN !

Ali Can
09.08.2010, 15:30
enkazdan kadro ne hale geldi..
erdinçli-aymanlı-celalettinli-hasanlı-ömerli kadrolardan bizi kurtardığınız için teşekkürler..

B.Yiğit
09.08.2010, 15:50
jajaaaaaaaaaaa jajaaaaaaaaaaaaaaa jajaaaaaaaaaaaaaaaa jajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Türkiyenin en iyi ofans gücü bizde.. arkadaşın dediği gibi yönetime bizi hasanlardan hüseyinlerden aymanlardan kurturdığı için tşkler

Sefaenes
09.08.2010, 15:51
yönetimi yalancilikla sucladim forvet almiyor diye, Jaja aldiklari icin kendilerine tsk ederim. Keske daha önce tavranip kamp dedikleri yere yetisdirselerdi. Gec olsun güzel olsun diliyorum

AKSOY_61
09.08.2010, 15:53
Teşekkürler yönetim.
Ama büyük teşekkür elimizdeki iyi oyuncuların tutulmasından sonra gelecek.

Mert Oğuzlu61
09.08.2010, 16:04
jaja nın alınmasıyla asık suratlar yeniden gülmeye başladı, aynı gün EZE EZE alınan bir süper kupa... mükemmel bir futbol, harika bir seyirci, uzun zamandır böylesini görmemiştim, böyle bir maç izlememiştim.

çok eleştirdim, yalan yok özellikle tekke konusundan dolayı çok gıcık oldum bunlara ama şunu çok iyi anladım, ''bizi şampiyon yapabilecek bir yönetime sahibiz''

yeni sezona müthiş bir giriş yaptık, bundan daha iyisi olamazdı, jaja nın + kupanın alınması + teo nun 9 numaralı formayı sırtına geçirip bursa kalesini 3 kere bombalaması sonucunda yeniden doğması, tüm bunlar bizi sevinçten havaya uçurdu, moraller düzeldi camiada yüzler gülüyor ve en önemlisi

bu kez gerçekten çok sağlam geliyoruz.

Murathan
09.08.2010, 16:07
Tekrar biz bu sene şampiyon oluruz dedirttiği için teşekkürler..

macuka
09.08.2010, 16:08
Yonetimle alakali olarak yanlis isler yaptiklarini samimi olmadiklari dusunen ilk on kisiden biriyimdir herhalde.. Ama super kupa ve transferi gordukten sonra tebrigi hakettiler...
Elestirilere ilerki haftalarda gerek gorulurse devam edecegiz tabi:)

demirel
09.08.2010, 16:13
Uzun yıllar sonra ilk defa şampiyonluğa bu kadar çok inanıyorum,Ersun Yanal döneminde inanmıyordum ama birden kendimizi üst sıralarda bulmuştuk,şimdi ise takım her zaman üst sıralarda liderliği kovalıyacak ya da kendisini kovalatacak kadar güçlüyüz

Şahinoğlu
09.08.2010, 16:43
Taraftar sadece yeni yüz olsun diye transfer istemiyordu takımın eksiğini gördüğü için forvet istiyordu almadıklarında kızıp eleştiriyoruz bu Trabzonspor'u düşündüğümüz içindir şimdi transfer yaptıklarında alkışlamak en büyük görevimizdir teşekkürler Sadri Başkan teşekkürler yönetim.

hasancebi81
09.08.2010, 19:34
Sonunda boyle bir basligin acilmasi beni gercekten cok mutlu etti. Surekli negatif yonde elestirilen yonetimin ve baskanin artik bir tesekkuru hakettiginin anlasilmasi gerekiyordu. Suanda belkide Turkiye liginin en iyi kadrosunu kurdular.( Bunu soylerken Trabzon sehrinin sosyal ve ekonomik yapisini, yurtdisindaki taninmisligini, sosyal olanaklarini, vs dusumek gerekir.)

Asagida bir kadro var, her oyuncuya iyice bakin ve yerine hangi futbolcunun gelmesini isteyeceginizi dusunun.

ONUR : Volkan yada Rustu ile degisirmiydiniz????
SERKAN : Sabri ,Ekrem Dag yada Gokhan Gonul (Gokhani Trabzonsporda gormek isterdim sahsen:))
EGEMEN - GLOWACKI - GIRAY : Gokhan Zan, Servet, Emre vs. vs. hangisine kufretmezdiniz Trabzonspora gelse
CALE : Tamam belki hucum yonu daha etkili bir solbek olabilir, ama kesinlikle Trabzonspor icin yeterli derecede bir oyuncu.
SELCUK-COLMAN : Xavi ve Iniesta dan baskasi ile degismem.
ALANZINHO : Messi kesinlikle daha iyi Alanzinhodan sozum yok:)
UMUT-TEO-JAJA : Turkiyedeki forvetlerden bir Baros u bizim takimda gormek isterdim.
CEYHUN: Mustafa Sarp - Selcuk - Christian dan hangisi sizce??Emre olabilir belki.

Yedekleri saymaya gerek varmi:
Gabic - Giray - Baris - Yattara - Tayfun

Birde 3-4 sene onceki kadroyu dusunun, Huseyin ve Mustafa Keceli (Bursada sampiyon oldular gerci), Hasan Ucuncu, Ibrahim Ege, Erdinc Yasar. Tolga , Mehmet vs.

Bu takimin iskeletini kuran, Gencerbirliginden aldigimiz Tukiye kupasindan sonra pespese 2 kupa kazandiran, bir onceki sezon sampiyonluk yarisinda son haftaya kadar giden bir takim kuran bu yonetime bir tesekkuru fazla gormek vefazsizlik ve saygisizlik olur.

Tabiki her yonetimin oldugu gibi bu yonetiminde hatalari var, ama Messinin anne ve babasinin dedigi gibi, biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu. O yuzden bu yonetimden daha iyisini bulana kadar en iyisi bu arkadaslar.

Kimse takimda dunya yildizlarini yada Barcelona ve Manchester in pesinde kostugu genc yetenekleri gormeyi beklemesin.

Ozelliklede Senol Gunes gibi bir antrenoru takimin basina getirdigi icin.

Tesekkurler Sadri Baskan

Fatih Solmaz
09.08.2010, 19:40
soru : bir sezonda iki kupayı en son ne zaman almıştık ?
cevap : teşekkürler yönetim.

kani6161
09.08.2010, 19:56
ilk önce aşbaşkan hayrettin olduğu sürece biz şampiyon olacağımızı düşünmüyorum heryere karışıyor daha bir ay önce kuzey korenin forvetini beğendi diye transfer listesine aldık düşünün .

ama bu yönetim benim gördüğüm en iyi yönetim.
avni akere kimsenin vermeiği değeri verdi.
trabzon kupalar aldı sonuçta
bir heyecan yarattı

Alihan Ertürk
09.08.2010, 19:58
Yeni yönetim kurulunda genç ve dinamik yöneticilere yer vermeyi düşündüğün için teşekkürler Sadri Şener.. HH'yi artık sen de istemediğin için teşekkürler Sadri Şener.

tigin
09.08.2010, 20:10
2 kupa için Şenol Güneş'e teşekkür ederim.
Ha o yönetici değildi.
O zaman Sayın Başkan hariç kimseye etmiyorum.

TSercaN
10.08.2010, 00:32
Her ne kadar kizmis olsam da yaptiklari butun olumlu isler icin tesekkur ediyorum.

Orhan Kahraman
10.08.2010, 01:15
Sahip olduğumuz kadro %80 Sadri Şener'in dır bu hususta sayın başkanıma teşekkür eder , transssssfer tarihi veripte tutamadığınız ve bizleri gerdiginiz için size kızdığım zamanlar oldu. Elinizden geldiğince birseyler yapmaya çalıştığınızdan şüphem yok keske transssssfer 2 Ağustos'a yetişebilseydi de sizde değişik bir hava yakalasaydınız ama olsun transferi devre arasında maca getirmek de sansasyonel bir iştir adam iyi çıkar çıkmaz onun değerlendirmesini zamanla yapacağız iyi çıkarsa helal olsun kötü çıkarsa (uyum saglattirilamazsa ) gereken mevkiilere eleştiriye devam ...

Konuşmayı sevdiğinizi düşünüyorum ruhumuzda vardır anlatsam da birileri dinlese olgusu ama baskan sen yine de daha az konus ve mümkünse konuşması için birini tut özleyelim o yüzünü

Üst düzey yoneticiler daha az konusun LÜTFEN
Geri kalan hersey için teşekkürler özellikle kadromuz için ve mümkünse daima hocamızın arkasında durun yoksa karsinizdayiz.

Filak61
10.08.2010, 01:21
Arkadaslar bakiyorumda süper kupayi ve jajayi aldiktan sonra Sadri baskana övgüler yagiyor, hayirdir??? daha dün Sadri sener istifa yönetim istifa bagiriyordunuz :) iste bizim Türk toplumumuzun zihniyeti hic degismicek bu.

Samet Türkmen
10.08.2010, 01:23
Trabzonspor hakkında sinir sinir konuşanlara , tekrar bir yanıt verdirtmeyecek şekilde cevap vermesi hoşuma gidiyor başkanın. Kaba tabirle iyi laf koyuyor :D

KUTADGU
10.08.2010, 01:24
Arkadaslar bakiyorumda süper kupayi ve jajayi aldiktan sonra Sadri baskana övgüler yagiyor, hayirdir??? daha dün Sadri sener istifa yönetim istifa bagiriyordunuz :) iste bizim Türk toplumumuzun zihniyeti hic degismicek bu.

Herkes kendi adında konuşsun bence.

Ben alınmadım zira.

Bu genellemeleri de çok fazla kullanmamak lazım.

Samet Türkmen
10.08.2010, 01:31

Bende sizin gibi, halkımızı aşmış, bu kadar sosyal bir ortamda, bu kadar kalabalık bir ortamda tarafsız olarak gerçekleri gören, hayatı boyunca doğru çizgiden şaşmayan birisini arıyordum.

Sefaenes
10.08.2010, 01:32
sadri senere istifa yazdigimi hatirlamiyorum ama hh yazdim ve halada istifa etmesini düsünuyorum ve orada biraz revizyon lazim doktorla hh yüzde 100 bence gitmeli. Sabri Baskana ve basketbol sübesine sonsuz tsk bildiriyorum

slmn
10.08.2010, 01:35
Başlığı açan benim yönetime eleştiriler başlığında sık sık eleştirilerim oldu ama hiçbir zaman istifa diye bağırmadım.Genelleme yapma.Şu yönetimin kıymetini bilin aksi takdirde bi 27 sene daha şampiyonluk göremeyeceğiz.

Filak61
10.08.2010, 01:46
Ben su sahis su kisi yönetim istifa etsin diye bi degim kullandimmi? genel olarak konustum herkesi kast etmedim söylemis olayimda yanlis anlasilmasin.

Orhan Kahraman
10.08.2010, 01:48

Turk toplumunun bir zihniyeti daha vardır : genelleme yapmak

Yonetim istifa ayrı birseydir Sadri Şener istifa ayrı birseydir hacisalihoglu istifa ayrı şeydir

Orhan Kahraman
10.08.2010, 01:50
Ben su sahis su kisi yönetim istifa etsin diye bi degim kullandimmi? genel olarak konustum herkesi kast etmedim söylemis olayimda yanlis anlasilmasin.

Genel olarak söyledin mı herkesi kast etmiş hatta katletmiş oluyorsun bence

Tunga
10.08.2010, 03:05
Bu forumdan bir arkadaş bana Mahmut Aksu için şöyle demişti: "Abi ,mali saymanın transfer yaptığı nerede görülmüş?" Ona sordum: "Mali saymanın ne iş yaptığını ve sorumluluğunun ne olduğunu biliyor musun?" Bilmiyordu.

Bu doğru mudur, yanlış mıdır tartışmıyorum; ama bir süreci ve bir yönetim grubunu tartışacaksak, hatta elle tutulur şeyleri değil de, soyut kavramlar üzeinde tartışacaksak, bunu bilerek yapmak gerekiyor.

Şöyle bir haber okusanız, ne tepki verirdiniz?

"Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Süper Kupa maçı için stadyuma geldiğinde Bursasporlu taraftarlar tarafından tartaklandı. Güzergahını değiştirmek zorunda kalan başkan, maçın ilk yarısını bir restaurantta izlemek zorunda kaldı. Aynı Bursasporlu taraftar grubu, daha sonra ellerindekini Trabzonspor'un asbaşkanının yüzüne fırlatarak tükürdü ve galiz küfürler etti."

Bu haberi okusak, muhtemelen ertesi gün Bursaspor kulübü ile birbirimize girer, yöneticilerimize yaptıklarının hesabını sormak isterdik.

Forumda ve camiada çok kötü yönetilen ve çok konuşularak çorbaya çevrilen transfer dönemi nedeniyle en olmayacak ithamlarla karşı karşıya kalan Hacısalihoğlu. Bu adam tam da ona duyulan öfkenin tavan yaptığı sırada, adeta tekmeye kafa uzatarak "olumsuz herşeyin arkasında ben varım" dedi. Nasıl olsa o yiyordu küfürleri. Başkana dönmesin bu tepki diyerek yaptı bunu. Anlamak zor mu?

Ertesi gün transfer gerçekleştiğinde ne dedi: "Bu transferde başkanın büyük emeği var".

Ben uzun süredir böyle bir yönetici profili görmedim Trabzonspor'da, hatta tüm takım yöneticileri içinde. Yöneticilik yapanlar için verilen emeğin ve yapılan harcamaların karşılığı ilgi olduğundan, hiç bir kulüp yöneticisi, kolay kolay tekmeye kafa koyup, başarıda geri çekilmez zira.

Hacısalihoğlu'nu bir çok sebeple eleştirebilirsiniz; ama eleştirirken bu ve benzeri pek çok vakayı da değerlendirmeniz gerekiyor.

Takım son iki senede bir şampiyonluk mücadelesi verdi, iki kupa kaldırdı. Bu başarı değilse, değildir. Bence başarıdır. Onlarca güzel hamle yapıldı. "Bir Sevda Uğruna" Anıt Parkı da bunlardan biri.

Yaptıkları yanlışları bir tarafa, başarıları bir diğer tarafa koyun. Ana - avrat küfür yemeyi hakettiler mi?

Sırf bu transfer fetişimiz nedeniyle forumda yazı yazmaktan soğudum. Elle tutulur belirgin iyileşmeler varken, neler söylenmedi ki?

Daha bir kaç sene önce, en olmayacak şekilde ülke gündeminde olan Trabzonspor (şike, mafya hesaplaşmaları, vs.) şimdi Türkiye'de neleriyle konuşuluyor? Kupalarıyla değil, dik duruşu ile.

Ben Süper Kupa, ya da Türkiye Kupası için değil, tüm olumsuz şartlara rağmen aldıkları müthiş mesafe için teşekkür ediyorum kendilerine. Trabzonspor dik durmayı becerirse, zaten kupasız kalmayacaktır.

Sezon başında iyi bir hava yakalandı. Umuyorum ki, bu hava çok kolay güzelleştiği gibi, yine çok kolay çirkinleşmez. Ben artık yap-bozlara daha fazla dayanamıyorum.

Kendi kendine ayak bağı olanlara tahammül edemiyorum.

Bu yönetim oluştuğunda tek eleştirim, yönetimin İstanbul'da güçlü olmamasıydı. Hala da en büyük eleştirim budur. Kulüp mali olarak ancak ve ancak İstanbul'da büyüyebilir. Bunu da burada kökleşmiş ilişkileri olan işadamları sağlayabilir. Başka da organik hıyarından, inorganik formasına kadar her şeyinden memnunum.

mete61bordomavi
10.08.2010, 03:14
Yönetime eleştiri başlığına, haklı ve düzeyli olaraktan çok eleştiri yazdım.
Ben halen bu yorumlarımın arkasındayım!
Fakat bununla beraber, yapılan her iyi işi de takdir etmesini bilirim.
Yukardaki arkadaşların da söylediği gibi, 96'dan sonra en flaş kadro kuruldu.-ki hala bazı mevkiiilerde eksiklikler var- Sağbek gibi...
Ama iyi bir kadromuz var! Fakat Anadolu ekiplerine göre kadromuzun nispeten iyi olması, bu kadronun hem Uefa, hem süper lig, hem de kupa'dan oluşan 3 kulvarda yeterli olacağı anlamına gelmez.
Fakat şimdilik buna şükür diyorum ve yönetimi tebrik ediyorum.
İnşallah JAJA'da kolay adapte olursa, bu sene çok can yakarız!
Ama başarının sırrı, hiçbir zaman en iyisini yaptım demeyeceksin! Daha iyisini nasıl yapabilirim? diyeceksin!
Hem takım adına hem de yönetim adına söylüyorum bunu...

mete61bordomavi
10.08.2010, 03:28
(Üstteki yorumuma ekleyemedim!)

Artı, bir de şöyle düşünelim!
Ziraat Türkiye Kupası final maçında Umut o kafa golünü atamasa ve takım o arada bir gol daha yese idi acaba Umut maçın ilk dakikalarında kaleci ile karşı karşıya atamadığı o golden sonra bu takımda kalabilir miydi?
Bursa ile oynanan süper kupa maçında Ali Tandoğan'ın vuruşu sonrası Onur'un ellerinden seken topa, rakip oyuncu biraz daha hızlı olup vursa ve gol olsaydı, Teofilo ise yine tutuk bir görüntü verseydi ve kupa gitseydi, bugün yönetime neler diyor olurduk acaba?

Yani demek istediğim şu:
Anlık başarılarla bu takımda var olan sorunları görmezden gelerek, klübe destek olunduğu zannedilmesin. Ama hemen de belirteyim, futbolun meyvesi anlık başarılar olduğu için, herkesin dikkati bu noktaya kayıyor.
Aslında önemli olan sistemdir.
Kupadan ziyade ben Trabzonspor'a Şenol hocanın yerleştirmeye çalıştığı,İspanya ekolü, bol ve kısa pas uygulamasına sevindim. Bu taktiği iyi oynarsak, rakibin kim olduğu çok da önemli olmaz!

Ama sonuç itibariyle, bize Alanzinho, Colman,Cale, Teo, Jaja gibi yetenekli yabancıları aldığı için Sadri başakana ve yönetime teşekkürü borç bilirim.

Tunga
10.08.2010, 03:33
(Üstteki yorumuma ekleyemedim!)

Artı, bir de şöyle düşünelim!
Ziraat Türkiye Kupası final maçında Umut o kafa golünü atamasa ve takım o arada bir gol daha yese idi acaba Umut maçın ilk dakikalarında kaleci ile karşı karşıya atamadığı o golden sonra bu takımda kalabilir miydi?
Bursa ile oynanan süper kupa maçında Ali Tandoğan'ın vuruşu sonrası Onur'un ellerinden seken topa, rakip oyuncu biraz daha hızlı olup vursa ve gol olsaydı, Teofilo ise yine tutuk bir görüntü verseydi ve kupa gitseydi, bugün yönetime neler diyor olurduk acaba?

Yani demek istediğim şu:
Anlık başarılarla bu takımda var olan sorunları görmezden gelerek, klübe destek olunduğu zannedilmesin. Ama hemen de belirteyim, futbolun meyvesi anlık başarılar olduğu için, herkesin dikkati bu noktaya kayıyor.
Aslında önemli olan sistemdir.
Kupadan ziyade ben Trabzonspor'a Şenol hocanın yerleştirmeye çalıştığı,İspanya ekolü, bol ve kısa pas uygulamasına sevindim. Bu taktiği iyi oynarsak, rakibin kim olduğu çok da önemli olmaz!

Ama sonuç itibariyle, bize Alanzinho, Colman,Cale, Teo, Jaja gibi yetenekli yabancıları aldığı için Sadri başakana ve yönetime teşekkürü borç bilirim.

Zaten eleştiri olmalı. Hem de kaliteli eleştiri olmalı. Aslında aynı duruma Fener de düştü. Bizim maç bitmişti. Bursa'daki maçı 2-2 zannedince (aslında Beşiktaş'ı adam zannedince) omuzlarına aldıkları futbolcuları, 5 dakika sonra kovaladılar. Oysa Saraçoğlu'nda değişen hiç bir şey olmamıştı. Bu, futbolun bir çalımıydı aslında. Bu hep olacaktır. Yöneticilere de her halükarda küfür edecekler olacaktır. Amacımız bunu sıfıra indirmeye çalışmak olmamalı. Gerçekçi olmayan bu hedef yerine, amacımız sakin düşünerek ve etraflıca değerlendirerek soğukkanlı yorum yapabilen insan sayısını yüzlerden alıp, binlere çıkarmak olmalı.

Cengiz Çubukcu
11.08.2010, 13:44
Bu forumdan bir arkadaş bana Mahmut Aksu için şöyle demişti: "Abi ,mali saymanın transfer yaptığı nerede görülmüş?" Ona sordum: "Mali saymanın ne iş yaptığını ve sorumluluğunun ne olduğunu biliyor musun?" Bilmiyordu.

Bu doğru mudur, yanlış mıdır tartışmıyorum; ama bir süreci ve bir yönetim grubunu tartışacaksak, hatta elle tutulur şeyleri değil de, soyut kavramlar üzeinde tartışacaksak, bunu bilerek yapmak gerekiyor.

"Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Süper Kupa maçı için stadyuma geldiğinde Bursasporlu taraftarlar tarafından tartaklandı. Güzergahını değiştirmek zorunda kalan başkan, maçın ilk yarısını bir restaurantta izlemek zorunda kaldı. Aynı Bursasporlu taraftar grubu, daha sonra ellerindekini Trabzonspor'un asbaşkanının yüzüne fırlatarak tükürdü ve galiz küfürler etti."

Bu haberi okusak, muhtemelen ertesi gün Bursaspor kulübü ile birbirimize girer, yöneticilerimize yaptıklarının hesabını sormak isterdik.

Forumda ve camiada çok kötü yönetilen ve çok konuşularak çorbaya çevrilen transfer dönemi nedeniyle en olmayacak ithamlarla karşı karşıya kalan Hacısalihoğlu. Bu adam tam da ona duyulan öfkenin tavan yaptığı sırada, adeta tekmeye kafa uzatarak "olumsuz herşeyin arkasında ben varım" dedi. Nasıl olsa o yiyordu küfürleri. Başkana dönmesin bu tepki diyerek yaptı bunu. Anlamak zor mu?

Ertesi gün transfer gerçekleştiğinde ne dedi: "Bu transferde başkanın büyük emeği var".

Ben uzun süredir böyle bir yönetici profili görmedim Trabzonspor'da, hatta tüm takım yöneticileri içinde. Yöneticilik yapanlar için verilen emeğin ve yapılan harcamaların karşılığı ilgi olduğundan, hiç bir kulüp yöneticisi, kolay kolay tekmeye kafa koyup, başarıda geri çekilmez zira.

Hacısalihoğlu'nu bir çok sebeple eleştirebilirsiniz; ama eleştirirken bu ve benzeri pek çok vakayı da değerlendirmeniz gerekiyor.

Takım son iki senede bir şampiyonluk mücadelesi verdi, iki kupa kaldırdı. Bu başarı değilse, değildir. Bence başarıdır. Onlarca güzel hamle yapıldı. "Bir Sevda Uğruna" Anıt Parkı da bunlardan biri.

Yaptıkları yanlışları bir tarafa, başarıları bir diğer tarafa koyun. Ana - avrat küfür yemeyi hakettiler mi?

Sırf bu transfer fetişimiz nedeniyle forumda yazı yazmaktan soğudum. Elle tutulur belirgin iyileşmeler varken, neler söylenmedi ki?

Daha bir kaç sene önce, en olmayacak şekilde ülke gündeminde olan Trabzonspor (şike, mafya hesaplaşmaları, vs.) şimdi Türkiye'de neleriyle konuşuluyor? Kupalarıyla değil, dik duruşu ile.

Ben Süper Kupa, ya da Türkiye Kupası için değil, tüm olumsuz şartlara rağmen aldıkları müthiş mesafe için teşekkür ediyorum kendilerine. Trabzonspor dik durmayı becerirse, zaten kupasız kalmayacaktır.

Sezon başında iyi bir hava yakalandı. Umuyorum ki, bu hava çok kolay güzelleştiği gibi, yine çok kolay çirkinleşmez. Ben artık yap-bozlara daha fazla dayanamıyorum.

Bu yönetim oluştuğunda tek eleştirim, yönetimin İstanbul'da güçlü olmamasıydı. Hala da en büyük eleştirim budur. Kulüp mali olarak ancak ve ancak İstanbul'da büyüyebilir. Bunu da burada kökleşmiş ilişkileri olan işadamları sağlayabilir. Başka da organik hıyarından, inorganik formasına kadar her şeyinden memnunum.

yazdıklarından dolayı teşekkürler Tunga abi, hislerimin tercümanı olmuşsun...ben de bu yap bozlara dayanamayanlardanım, 25 senedir içimize işleyen başarısızlık kültürü 5-6 ayda bir hortlayıp bütün güzel şeylerin üstünü örtüyor , inşallah bu sefer böyle olmayacak :)

TheCrow
11.08.2010, 15:04

Samet sen ilk okul öğretmenine sana okuma-yazmayı öğrettiği için müteşekkir misin mesela?..Yoksa "zaten göreviydi" mi diyorsun, teşekkür etmek niye bu kadar zor geliyor anlamıyorum.

KUTADGU
11.08.2010, 15:28
Sevgili Tunga.

Bundan iyi anlatılamazdı sanırım.

Müteşekkirim.

Bordobordo61
12.08.2010, 16:44
Sevgili arkadaşlar, Başkan,yönetim kurulu ve Hayrettin Hacısalihoğlu için yazdıklarınızı okuduktan sonra.. Bende kulüp yöneticilerinin tamamını tanıdığım için sizlerle bildiklerimi paylaşmak zorunda olduğumu hissettim...Bu kulüpte sevin yada sevmeyin, kızın yada kızmayın, Yapılan bütün olumlu işlerin hemen hemen tamamında o kızdığınız, sevmediğiniz Hayrettin Hacısalihoğlu'nun imzası olduğunu biliyorum.. Adamın tarzını tuhaf bulabilirsiniz, yürüyüşünü sevmeye bilirsiniz ne bileyim tşortunu beğenmeye bilirsiniz ama ne olur BİLGİ SAHİBİ OLMADAN FİKİR SAHİBİ OLMAYIN...Adamın işi gücü gecesi gündüzü bütün varı yoğu TRABZONSPOR... buna inanın ve BU DEĞİŞİK ADAMA GÜVENİN....Selamlar...

SEDER
12.08.2010, 16:45
hala selçuk ve ceyhun sözleşme yenilemedi..yeni bir fatik tekke gökdeniz krizi kapıda..artık yapın şu sözleşmeleri...

Berk Eren
12.08.2010, 17:12
"Forumda ve camiada çok kötü yönetilen ve çok konuşularak çorbaya çevrilen transfer dönemi nedeniyle en olmayacak ithamlarla karşı karşıya kalan Hacısalihoğlu. Bu adam tam da ona duyulan öfkenin tavan yaptığı sırada, adeta tekmeye kafa uzatarak "olumsuz herşeyin arkasında ben varım" dedi. Nasıl olsa o yiyordu küfürleri. Başkana dönmesin bu tepki diyerek yaptı bunu. Anlamak zor mu?

Yaptıkları yanlışları bir tarafa, başarıları bir diğer tarafa koyun. Ana - avrat küfür yemeyi hakettiler mi? "

Tunga Bey, hiç bir şeyle uğraşmayan adamlar tepki çekmez. Hayrettin Bey 'in koltuğunda gözü olan da var, o orda olduğu için at koşturamayan da. şimdi böyle düşünüyorum.zamanında ben de sinir oluyordum kendisine hala daha eleştirilecek yönleri var ama zaman geçtikçe ve büyük resmi insan düşündüğünde artık herkesin bir şeyleri farklı yorumlaması lazım. yönetim müthiş bir yönetim değil belki ama her şeyi baştan alacağımıza sabredersek 3 yıl içerisinde bizi şampiyon yapabilecek bir yönetim.

Orhan Kahraman
12.08.2010, 18:30
Colman ı Selçuğu Alanzinhoyu Teoyu ve Jaja yı bu takıma kattıkları için kendilerine teşekkür eder
kurumsallaşma adı altında daha hayırlı işler bekliyorum
alt yapı konusunda yatırımlar bekliyorum
tsclubun daha da gelişmesini temenni ediyorum
birde çok fazla konuşmasınlar bazı şeyler gizli kalsın diyorum

Uğur Ö.
12.08.2010, 18:37
Aslında forumda yeni bir kural olsun

Sebebini vermeden ne övelim nede eleştirelim.Ceza verilsin sebep vermeden eleştirenlere ve övenlere

hevesli
12.08.2010, 19:34
eleştrilicek yönleri de olsa son yıllardaki en iyi yönetim kim ne derse desin..

Fatih Solmaz
12.08.2010, 22:19
balık hafızalı olanlar hatırlamaz biz hatırlarız. sürünüyorduk 7 hafta üst üstte kaybettiğimiz gol atamadığımız maçları unutmadık. sanki her sene iki kupa alıyormuşumuz gibi davranmayı bırakalım. türkiye kupasını ve süper kupayı kazandıranlara teşekkürler.

silentpain61
13.08.2010, 17:28
kurdukları iskelet kadro için

kulübe kazandırdıkları kalıcı gelirler için (hes...)

taraftarla birlikte oldukları için(kaybettiklerimiz anısına yapılan anıt,,,orman,,BMN kahvaltı organizasyonu)

sonuna kadar fair play uyguladıkları ancak sona gelindiğindede Trabzonspor için alayının önünde dimdik durdukları için.

stada ellerinden geldiğince düzeltmeler yaptıkları için.

efsane değerlerimizi tekrar kulüp çatısında topladıkları için.

kendi adıma TEŞEKKÜR EDERİM...
hatalar yokmu tabiki var ancak bişeyler yapmaya çalışan herkes hata yapabilir.

Samet Yildirim
14.08.2010, 15:58
Rune Lange icin 3.5 milion euroluk davayi 1.7 milion euroya anlasmisiz aylik 100 bin euro ödeyerek tsk etmek lazim...

haber61, baskanin aciklamalarina göre...

lazkopatfaroz
14.08.2010, 16:34
Sıraya dizilmiş kırmızı suratlar görmek istiyorum. Acımasızca yerden yere vuranların sadece suratlarını görmek istiyorum. Tabi gururları, onurları varsa...

lazkopatfaroz
14.08.2010, 16:36
İnsanları anlamak o kadar zor ki anlatamam.

Tarihin en kötü yönetimi olduğunu söylüyorlardı.

Yahu hadi kalbin istemiyor, gözün görmek istemiyor vicdanında mı yok ? !!!

Cevikoglu
14.08.2010, 17:08
Nereden
http://www.trabzonspor.org.tr/images/kadrolar/2006-07.jpg

Nereye
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5058-2C9N1X2Z.JPG

Daha da iyi olacaktır.

ö.saral
15.08.2010, 14:27
En çokta kaleci Tolgadan Hüseyinden Celalleddin ve Aymandan kurtulduğumuza sevindim.. kadroya bak Konyasporun kadrosu gibi..

slmn
16.08.2010, 00:11
Bugün hangi futbol programını açsam Sadri Şener'den bahsediyorlar.Oluşturduğu istikrardan,sempatikliğinden ve sadece Trabzonspor için değil Türk futbolu için büyük bir isim olduğunu söylediler.Teşekkürler başkanım :)

TSercaN
16.08.2010, 00:13
Kizgin idim transfer donemin de.

Hatalarin da kizmaya da devam edecegim, ama yaptiklari guzel seyler icin de herzaman tesekkuru hakediyorlar tabi.

Mustafa Gegüç
16.08.2010, 02:15
Takımın şuanki oynadığı oyuna bakarsak istikrar sağlayacaklar gibi, Avrupayı bilmem fakat en azından ligde iyi konuma gelebilecek gibi oynuyorlar.

Açıkcası transfer dönemini kafamızda bitirsek de benim yönetime karşı tavrım hala değişmedi, yanlış herzaman yanlıştır, bu adamlar bizim gözümüzün içine bakarak yalan söylediler, aptal yerine koydular, benim hazmedemediğim olay bu, yoksa Jaja gelmiş yada bir başkası, veya kimse gelmemiş, yönetime karşı tavır almazdım fakat önce söz verdiysen delikanlı gibi sözünü tutacaksın, dansöz gibi kıvırmayacaksın ! sonra da milleti aptal yerine koymayacaksın, kaç milyon göz, kaç milyon akıl var sizin yaptıklarınızı takip edip süzen..

Şimdi oynanan oyun ve kadro açısından istikrarı yakalamamızın arefesinde bir yönetim değişikliği bütün düzeni alt-üst edebilir,
(bu cümlenin açılımını yazmak istemiyorum, herkes ne söylemek istediğimi anlamıştır eminim.)

Diğer yandan baktığımızda neresinden tutsan elinde kalan bir yönetimle devam etmenin getireceği olası riskler var.

Sadri "Başkan" diyoruz mesela, ama bir Başkanın neredeyse hiçbir vasfını yerine getirmiyor/getiremiyor,
buna rağmen Sadri Şener'in ilk kongrede görevden alınması hiç iyi sonuçlar doğurmaz,
kongre üyelerinin o ince noktayı görmesi gerekiyor, yani istikrarı bozacak bir hamle yapılmamalı fakat yönetim kadrosunda kocaman bir revizyon şart.. ve mümkünse bu kadro; klübü şirket düzeniyle yönetebilecek vasıfta olan kişilerden oluşmalıdır..

My
16.08.2010, 04:24

Bu yönetim oluştuğunda tek eleştirim, yönetimin İstanbul'da güçlü olmamasıydı. Hala da en büyük eleştirim budur. Kulüp mali olarak ancak ve ancak İstanbul'da büyüyebilir. Bunu da burada kökleşmiş ilişkileri olan işadamları sağlayabilir. Başka da organik hıyarından, inorganik formasına kadar her şeyinden memnunum.Genelde böyle uzun yazıları alıntılamam ama bunu özellikle alıntılıyorum ki göremeyen olursa görsün, ilgisini çekmeyen olursa çeksin diye :) Ben ve benim gibi düşünenlere tercüman olmuşsun Tunga çok teşekkürler.

Fatih Özkan
16.08.2010, 04:53
Nereden

Nereye

Daha da iyi olacaktır.

Şükürler olsun...
Nerden Nereye...
O günler geldi de aklıma...
Teşekkürler! :alkış: :alkış: :alkış:

Ümit Tekşan
16.08.2010, 11:10
Yönetimi ilk geldiği günden bu yana desteklemişimdir. hala da destekiyorum. İki yıl boyunca bize yaşattıkları heyecan ve bu yıl kazandırdıkları iki kupa hakikaten nerden nereye geldik üstelik bunlar daha da iyi olacak. Teşekkürler Sadri ŞENER ve ekibi...

zekeriyya
16.08.2010, 11:25
Rune Lange icin 3.5 milion euroluk davayi 1.7 milion euroya anlasmisiz aylik 100 bin euro ödeyerek tsk etmek lazim...

haber61, baskanin aciklamalarina göre...

bu olay uzun süredir aklımda idi

Mert Pasa
16.08.2010, 11:55
neyine tesekkur edeyim diyen arkadaslari mutlu edebilmenin yolu yok fazla dert etmeyelim.

3 yilda takimi bastan asagi yenileyip yarismaci hale getiren bu insanlarin basimizin ustunde yeri var

Mustafa Gegüç
16.08.2010, 14:30
Eleştiri pozitif ya da negatif yönde olabilir, başlığın adını "yönetime yönelik teşekkürler" olarak değiştirmek ve insanları yönlendirmeye çalışmak bir transfer ve iki galibiyetle sağlanabiliyorsa, ben inanmıyorumki bu taraftar profili ve daha şurda birkaç hafta öncesine kadar onlara yalan söyleyen yönetimle bu takım istikrar sağlayabilsin :mad:

Recep Alkan
16.08.2010, 14:35
:)

Bu başlığın bu kadar ilgi görmesini bekliyordum. Özellikle de Süper Kupa galibiyetinden sonra. Ama gerçekleşmeyen forvet transferi sırasında küfür eşiğine dayanan insanların hem kupa morali hemde hemde Jaja transferi ile bu kadar çabuk zamanda DÖNMESİNİ beklemiyordum.

Yönetimi yaptıkları ve yap(a)madıkları ile eleştirmek çok başka, yönetimi körü körüne savunup, eleştirilerin ayyuka çıktığı zamanlarda kaçıp, başarının ardından ortaya çıkmak çok başka şeylerdir.

Ve gelinen noktada rahatlıkla görebiliyorum bu iki durum arasında ki farkı da insanlarıda.

Hele birde Teo atmaya başladı ya, bundan sonra biz eleştirenler, söylemediklerimiz ile bile eleştirileceğiz.

Yönetime herhangi bir teşekkürüm olduğunu sanmıyorum. Son zamanlarda sadece görevlerini yaptıklarını düşünüyorum. Ekstra birşey henüz göremedim.

Ama her zaman söylediğim gibi, özür dilemeyi de bilirim.

Yeter ki Trabzonspor her zaman en üstte olsun.

Bana bu yeter.

Zafer BİLGİN
16.08.2010, 14:49
Şu bizim karadeniz insanının,zamanında söylediği bir sözden,sırf geri vites yaptı demesinler diye,ısrarla ileri viteste gitmesine hayranım.:)

Ölmezsin kardeşim.Evet başarılı de.

Ben demiştimcilik nedir.Ben biliyordumculuk nedir.

Size bir şey söyleyeyimmi.Bu zamana kadar neden başarısız olduğumuzun resmidir aslında bugünkü resim.

Ufak bir ışık gördüğümüzde,o ışığın etrafında toplanacağımıza,her zamanki gibi muhalefetimize tam gaz devam ediyoruz.

Kimse klimsenin renk aşkını sorgulayamaz.Ama bazı doğrular ve yanlışlar vardırki,bunun sana göresi,bana göresi olmaz.

Bugünkü yönetim başarılıdır arkadaş.sadece kupaları aldığı için demiyorum.Vizyonuyla,duruşuyla,bizi temsiliyle başarılıdır.

Bir futbolcu almadı diye,kimse yıllarca sürecek bir husumetin tohumlarını atmasın.

Tek olması gereken olay budur şu saatten sonra.galibiyette sevinmeyip,peşpeşe gelecek olan 3 mağlubiyetten sonra,o maç çıkışında,yönetimi,futbolcuları ve hocayı alkışlamak.

O güün bilinki,biz şampiyonuz.

Yoksa burada,hala ben zamanında şunu demiştimde,lafını yedi demesinler diye,yönetime sallamakla bir cacık olmaz bizden arkadaşlar.

Not:Recep,bu yazı senin yazının altına geldiği için kinayeli bir şekilde sana yazıyorum sanma.Sana yazacak olsam direk telde söylerim sana:)

geneline yazıyorum yani

Recep Alkan
16.08.2010, 15:02
Zafer abi,

Yazı bana veya değil, hiç önemli değil inan. Eğer yazdıkların doğru ise kime gittiği hiç önemli değil. Ama hoşuma gitmeyen bir konu var. Müsadenizle onu da açıklamak isterim. Bu ben demiştim olayı birkaç seferdir çıkıyor karşıma. Ben "ben demişitm" yazmak için yazmıyorum. Bunun meraklısı olsam bunu diyebileceğim onca konu var.

Benim eleştirimin taban unsuru bu zamana kadar hep samimiyet oldu. Ben bu yönetimde samimiyet göremedim. Hala daha da göremiyorum. Bu da benim şahsi fikrim. Nedenini anlayamadığım, bir türlü çözemediğim bir şekilde de işler bu yönetimin lehine gidiyor. Onca hatası çıkıyor, onca samimiyetsizlik ortaya dökülüyor, ama bir transfer, yada bir başarılı sonuç herşeyi süpürüyor gidiyor. Ve açıkcası kızıyorum, hatası bu kadar olmayan yönetimlere gösterilmeyen şansn ve güler yüzlülüğün bu yönetime gösterilmesine kızıyorum. Aylardır yapılamayan işlerden sonra birilerinin çıkıp hatalıyız, hata bende demesini delikanlı tavrı olarak gösterilmesine üzülüyorum. Ve çok küçük başarılara gösterilen büyük sevgi gösterilerinin, büyük başarısızlıkta aynı oranda tepki görmemesine kızıyorum.

Aslında benim şikayetim yönetimden çok önce taraftarımıza. NE istediğini bilmeyen taraftarımıza.

Benim dilim teşekkür etmek ile aşınmaz, Trabzonspor'u şampiyon yapacak insanları Balıkesirden Trabzona sırtımda taşırım, yeter ki yapsınlar. Ama her başarıyı da yönetime mal etmesinler.

GS 5 sene mevcut kadrosunu bozmadı, 4. sene UEFA yı kaldırdı, ben bizim süper kupa finalinden sonra yönetime yapılan teşekkürlerin 10/1'ini mevcut GS yönetimine yapılırken görmedim. O günün GS yönetimi sorulsa belki hatırlayamayan çıkar, ama bizim Süper kupa yönetimi asla unutulmaz değil mi ? Ama bugün oyuncu satmadık diye bile yönetime methiyeler düzer hale geldik.

Neyse abi, önemli olan Trabzonspor ve başarıları. Ben artı bir iyilikleri olduğunda teşekkürümü ederim kendilerine.

Murat Altun
16.08.2010, 16:11
Sanki ya eleştirecek yada sevecek gibi bir hava var İyi yaptıkalrını alkışlar kötü yaptıklarını yada yapamadıklarını eleştiririz
Tabiki transfer döneminde bizi kanser edişlerini abuk talihsiz açıklamalara kızdık eleştirdik Kupaya ve bazı talipleri olan değerli oyuncularımızı takımda tutmalarına elbetteki kupalrımıza ve jaja transferine teşekkrülerimizide gönderiyoruz

ö.saral
16.08.2010, 17:47
Samimiyetsizlik diyorsunuz delikanlılıktan bahsediyorsunuz ama ßundan önceki yönetimler hakem hatalarına '' HAKEMLER BÜYÜK KLÜPLERDEN DEĞİL ASIL BİZDEN KORKSUN '' diyipte ağzını bile açamayan adamlar.. diğer yönetimlerle sevişip çürük çarık futbolcularını alanlar.. ki zorla kurtulduk onlardan üsttede duruyor fotoğrafları yani diyecek bişi yok.. EL İNSAF diyorum hala bu yönetim için birisi İSTİFA diye bağırıyorsa yazıklar olsun..

Recep Alkan
16.08.2010, 18:07
Neden yazıklar olsun, sana doğru gelen bana yanlış gelemez mi ? Sen desteklersin ben desteklemem, senin hoşuna gider, benim gitmez. Zaten bu işin en güzel yanı da burası değil mi ? Farklı düşünceler.

Anlaşılmayacağını bile bile tekrar yazayım isterseniz.

Bu yönetimi savunduğum günlerde de, eleştirdiğim günlerde de asla ama asla başka yönetimler ile kıyaslamadım.

Albayrak Sivasspor maçı sonrası, 3 puanımı verin sahayı isterseniz 10 maç kapatın dediğinde de en ağır lafları söyledim, Atay Aktuğ bir forvet almayıp belki de olası şampiyonluğun önüne geçtiğinde de en büyük eleştiriyi kendisine yolladım.

Türkçemizde bir laf varya hani, Her koyun kendi bacağından asılır diye. İşte ben onu uyguluyorum, mevcut yönetim ne yapmış ise, onu övüyor yada eleştiriyorum. İki yönetim arasında tutarsız bağlar kurup dibine kadar vurmuyorum.

Kaldı ki taraftarın gözünün içine baka baka yalan söylemek artık samimiyet sınırlarına girmiyorsa, o zaman hakikaten bana yazıklar olsun !!!

Ertuğrul ATALAY
16.08.2010, 18:57
başkana teşekkür edecek çok şey var....
bence en önemlilerinden biri: kolej takımı yaratması...kimsenin takım üzerinde tahakkümü yok...herkes görevini biliyor...kimse kimseden üstün değil...patron şenol...yardımcısı ünal...lider başkan...takım işliyor....

Samet Türkmen
16.08.2010, 19:40
Neden yazıklar olsun, sana doğru gelen bana yanlış gelemez mi ? Sen desteklersin ben desteklemem, senin hoşuna gider, benim gitmez. Zaten bu işin en güzel yanı da burası değil mi ? Farklı düşünceler.

Anlaşılmayacağını bile bile tekrar yazayım isterseniz.

Bu yönetimi savunduğum günlerde de, eleştirdiğim günlerde de asla ama asla başka yönetimler ile kıyaslamadım.

Albayrak Sivasspor maçı sonrası, 3 puanımı verin sahayı isterseniz 10 maç kapatın dediğinde de en ağır lafları söyledim, Atay Aktuğ bir forvet almayıp belki de olası şampiyonluğun önüne geçtiğinde de en büyük eleştiriyi kendisine yolladım.

Türkçemizde bir laf varya hani, Her koyun kendi bacağından asılır diye. İşte ben onu uyguluyorum, mevcut yönetim ne yapmış ise, onu övüyor yada eleştiriyorum. İki yönetim arasında tutarsız bağlar kurup dibine kadar vurmuyorum.

Kaldı ki taraftarın gözünün içine baka baka yalan söylemek artık samimiyet sınırlarına girmiyorsa, o zaman hakikaten bana yazıklar olsun !!!

Abi yukarıda yazmışsın ki zaten görevini yapıyor, ekstra birşeyler yapınca teşekkür ederim diye. Madem görevini yapıyorsa neden istifa etsin ? Avatarınızda öyle yazıyor.

Bizde biliyoruz en iyi yönetimin bu olmadığını ama yokluk işte :)

yattarinho61
16.08.2010, 23:20
kadirga tv de tele yorum programinda bi adam var soyadi sanli mi ne.. adama kil oldum ya ne, anca elestiriyor, kimin adami merak ettim bilen varsa bi söylesin.. bu arada bizim yönetime laf yok, nerden nereye geldik ..

lazkopatfaroz
17.08.2010, 00:08
Eleştiri başlığı mevcut.. Eleştirecekseniz orada rahat rahat eleştirin. Kör gibi gelip nankör yorumlarınızı burada sergilemeyin... Hani hep söylenir ya bırakın adamlar işini yapsın ;)

lazkopatfaroz
17.08.2010, 00:11
Umut'un gönderilmesinden yanaydım fakat yönetim hocanın onayı ile sözleşmesini uzattı. Ancak yerine ondan çok üstün bir forvet aldı. Teo'da birilerinin gözüne sokarcasına iyi performans sergiliyor. Bu sayede malum şahısın ismini artık duymak durumunda kalmıyoruz. Yeni stoperimiz çok iyi, forvetimizde takıma katkı sağlarsa ne mutlu bizlere... Tüm olumlu işleri için yönetimimize sonsuz teşekkürler.

bordoylamavi
17.08.2010, 00:17
sadri şener her zaman saygı gösterilecek biridir. trabzonspor için çok şey yapmıştır daha da yapar. bi transfer yapılmadı diye bu kadar saldırı yanlış. 2 yıl önce herkesin ortak isteğiyle geldi sadri bey. zorla koltuk sevdası amaçlı gelmedi. aldığı oyunculardan yanlışlıklar olabilir tabi. hatalar da olacaktır. ama genele baktığımızda faydaları çok daha büyüktür.
stad onun sayesinde biraz stada benzedi
colman alanzinho jaja gibi klas oyuncular onun sayesinde alındı
puma formalar 20 lira gibi komik bir paraya satıldı o sayerde herkes forma sahibi oldu
daha sayılabilecek çok şey var

KUTADGU
17.08.2010, 02:14
Bu başlığın bir intikam başlığına dönüşmesini, bu başlığın tam zıttı başlığında zamanı gelince intikam başlığına dönüşmemesini istiyorum.

Zira aslolan Trabzonspordur.

slmn
21.08.2010, 13:34
Başkan'ın doğum günüymüş iyiki doğdun başkanım :) Bu arada Şenol hocayla aralarında sadece bir yaş varmış şaşırdım :S

Erdogan
21.08.2010, 16:29

Tabi canim rutin seyler bunlar, her yönetim türkiye kupasini süper kupasini aliyordu zaten pespese.

Basketbol takimida zaten her snee vardi birinci lig de, bu sene düstü.

Rutin seyler icin tesekkür etmeyin arkadaslar...

SEDAT
21.08.2010, 16:51
- Özel Sektörde Çalışanlar Daha İyi bilir , Güzel İşler Yaptınmı Ya Teşekkür Beklersin , Yada sene sonunda Prim :)

- Amirin sana deseki " Ne Primi Kardeşim Zaten Yapman Gerekeni Yaptın " Bi Ton Küfür ederiz İçimizden Değilmi :)

hasancebi81
23.08.2010, 01:45
Nereden

Nereye

Daha da iyi olacaktır.

http://www.footballuser.com/Formations/2010/08/9769_Trabzonspor.jpg (http://www.footballuser.com/9769/Trabzonspor)http://www.footballuser.com/Formations/2010/08/9768_Trabzonspor.jpg (http://www.footballuser.com/9768/Trabzonspor)

Suanki yedeklerden kurulacak takim en ustteki takima fark atar. Daha hala tesekkuru cok bilen arkadaslara yaranmak deveye okuma yazma ogretmekten daha zor valla.

Not: Yedek takimda geri kanatlarda Tayfun Cora ve Ferhat var...

slmn
23.08.2010, 03:18
Şu yedek kadro ilk 5'e oynar vay be.

mahmuter61
23.08.2010, 10:38
Yönetim Onurun sözleşmesi 31 mayıs 2011 de yani sezon sonu bitiyor ne bekliyor sesler çıksın tranfer dedikoduları çıksında ozaman mı olaya müdahale ederiz diyor?Ya kardeşim adama hakkını verecen çingeneleik yapmadan hak ediyor takımda en faza parayı alması gerekenlerden biridir ONUR KIVRAK, yönetime değil ama Onura teşekkürler.

slmn
23.08.2010, 18:45
Yönetim Onurun sözleşmesi 31 mayıs 2011 de yani sezon sonu bitiyor ne bekliyor sesler çıksın tranfer dedikoduları çıksında ozaman mı olaya müdahale ederiz diyor?Ya kardeşim adama hakkını verecen çingeneleik yapmadan hak ediyor takımda en faza parayı alması gerekenlerden biridir ONUR KIVRAK, yönetime değil ama Onura teşekkürler.

Onur'un sözleşmesi 2013'e uzatıldı.

01.06.201131.05.2013Dönem Harici Sözleşme Yenileme24.02.2010
Tff'nin mallığı seni yanıltmasın.

semiher61
23.08.2010, 19:30
Onur'un sözleşmesi 2013'e uzatıldı.

01.06.201131.05.2013Dönem Harici Sözleşme Yenileme24.02.2010
Tff'nin mallığı seni yanıltmasın.
teşekkürler

Selimag
24.08.2010, 16:06
bu yapıştırdığım mail ile bana cevap yazarak bana açıklama yapan yönetime ve daha doğrusu kulüp çalışanlarına teşekkür etmek istiyorum.

"Liverpool maçı biletlerinin satışında Trabzonspor Kart sahiplerine öncelik tanınması hakkında gönderdiğiniz mailiniz tarafımıza ulaştı. Yapılan değerlendirmeler sonucunda Liverpool maçı biletlerinde Trabzonspor Kart sahiplerinin hakkı olan önceliğin daha önceki maçlarda olduğu gibi uygulanmasına karar verildi.

Buna göre, 26 Ağustos Perşembe günü oynanacak olan Trabzonspor-Liverpool UEFA Avrupa Ligi Play-Off turu rövanş maçının biletleri yarın (25 Ağustos Çarşamba) 10.00’da satışa çıkacak ve saat 14.00’e kadar sadece Trabzonspor Kart sahiplerine satış olacak.

Kulübümüzün ürünlerine gösterdiğiniz ilgi ve destekten ötürü teşekkür ederiz."

sorun da benim yazdığımı kopyalarsam fikir vermesi açısından şu idi; hatta bu vesile ile yazdığımı tekrar okudum, bu arada tüm yazışmaları koymuyorum sadece fikir vermesi açısından ana paragrafları kopyaladım, bayağı bir kibar cevap vermişler benim kabalığıma rağmen; :))

"Goreceginiz üzere, taraftar kartı sahiplerine bu maclarda oncelikten bahsediliyor. Fakat demin web sitenizde yapılan duyuru ile maç biletlerinin maç günü satılacağını okuyorum.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5191#Icerik (http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5191#Icerik)

Yanlışlık var ise veya yanlış anladı isem düzeltin lütfen, bu eğer doğru ise, büyük bir rezalettir, benim Trabzona gelip maç bileti için sıraya girme şansım yok. Bu nasıl bir saçmalıktır, kombine satabilmek adına yapılan bir açgözlülük mü bilemiyorum, hayır sinirlendim ama maç günü emin olun daha sinirli olacağım, bu yapılan basiretsiz uygulama öncelikle mübarek ramazan ayında insanların sabrını denemektir ve ben takımımın sevdalısıyım, ufak hatalara sesimi çıkarmam normalde fakat bu durumda kalan taraftarların da göz göre göre salak durumuna konulmasını kabul etmeyeceğim."

Oğuz ZEYTİN
29.08.2010, 16:17
Bu hafta başında oynadığımız Fb maçı öncesi Ntv ya da Ntvspor yayınında Başkanımız Sadri Şener'in görüşleri alınıyordu. Röportajı yapan Bjk muhabiri Hakan Gündoğar'dı (umarım yanlış değildir soyadı).

Kendisi öncelikle deplasmandaki Liverpool maçı için tebrik etti başkanımızı.

Sayın Şener, benim ölçütlerime göre mükemmel bir cevap verdi:

" Trabzonspor, rakip Liverpool da olsa 1-0 kaybetti diye mutlu olmaz. Üzgünüz."

Genç muhabir, Bjk'nin ülkemize yaşattığı faciadan sonra bizim ucuz atlatmış olabileceğimize inandırmış kendisini.

Ama cehalet ki bu, Trabzonspor'un büyüklüğünden bihaberdir.

O anda benim gibi ekranları başında, bu kısa ama etkili cevaptan dolayı takımıyla gurur duyan birçok taraftarımızın olduğuna eminim.

Teşekkür ederim Sayın Başkan...

Oğuz ZEYTİN
01.09.2010, 16:26
Birçok eksik ve yanlış hamleniz oldu ama iyi ki almamışsınız şu eski oyuncuyu.

O da Beşiktaş'a gitti, keşke Dünya'nın diğer ucuna gitseydi, ama buna da şükür.

Teofilo ve Jaja gibi iki kaliteli forveti takımımıza kazndırdığınız için teşekkür ederim.

Bu yaz sözleşmesi biten, Türkiye Süper Ligi'nin en golcü yerli forveti Umut Bulut'un sözleşmesini uzattığınız için teşekkür ederim.

Şenol Güneş gibi gerçek "KAPTAN"ı takımın başına getirdiğiniz için teşekkür ederim.

Ve efsane Cemil Usta'nın adını yaşattığınız için teşekkür ederim.

Emre Bekar
01.09.2010, 16:30
Fatih Tekke diyormuşki Ünal hocada dahil kimse benden daha iyi beşiktaşlı olamaz,öyle diyormuş!!!

leleuk87
01.09.2010, 18:38
baskana sonsuz tesekkurler ama yonetime toptan tesekkur edemem hacisaliholunu hec sevmiyom sevemiyom nedeninide bilmiyorum adam itici duruyor arkadas

ama Sadri Baskan son 15 yilda trabzonun basinda ki en iyi baskanddir

Paksoy
01.09.2010, 18:46
yönetime sonsuz teşekürler, iyiki varsınız,

CENKK
01.09.2010, 19:00
Fatih'i ısrarla almayarak Fatih'in gerçek yüzünü görmemizi sağladığı için yönetime teşekkür ediyorum. Kulübü bir kağıt bir kahramandan kurtardılar. ne yazıkki bazı renkdaşlar kişileri kulüpten büyük görmeye başlamışlardı.

Cafer Bulur
01.09.2010, 19:03
Birçok eksik ve yanlış hamleniz oldu ama iyi ki almamışsınız şu eski oyuncuyu.

O da Beşiktaş'a gitti, keşke Dünya'nın diğer ucuna gitseydi, ama buna da şükür.

Teofilo ve Jaja gibi iki kaliteli forveti takımımıza kazndırdığınız için teşekkür ederim.

Bu yaz sözleşmesi biten, Türkiye Süper Ligi'nin en golcü yerli forveti Umut Bulut'un sözleşmesini uzattığınız için teşekkür ederim.

Şenol Güneş gibi gerçek "KAPTAN"ı takımın başına getirdiğiniz için teşekkür ederim.

Ve efsane Cemil Usta'nın adını yaşattığınız için teşekkür ederim.
Herseyi iyi güzel yazmissinda bari umut a golcü demeseydin.;)

Umut golcüden baska herseydir,sende bilirsin.

Umuttan daha iyi yerli golcü olmamasi umut un golcü olmasini gerektirmiyor.

yağız61
01.09.2010, 19:05
başkanım bize teo ve jaja gibi futbolcular kazandırdığın için teşekkürler.aslolan bizim olan oyunculardır.gerisi teferruat.hayde teo,jaja ve diğerlerii.sizi seviyoruzzzzzzz

Oğuz ZEYTİN
01.09.2010, 19:06
Herseyi iyi güzel yazmissinda bari umut a golcü demeseydin.;)

Umut golcüden baska herseydir,sende bilirsin.

Umuttan daha iyi yerli golcü olmamasi umut un golcü olmasini gerektirmiyor.

"Türkiye Süper Ligi'nde son dört yılda ondan fazla gol atan yerli oyuncu yok!" bunu vurguladım.

Daha iyi yerli golcü yok demedim.

(Teşekkürler)

Fatih Özkan
01.09.2010, 20:14
Tükürdüğünü yalayan insanı kulüpten uzak tuttuğunuz için teşekkürler...

Serdær
01.09.2010, 21:18
Fatih Tekke ---> BJK

Ariza Makukula ---> Manisaspor.

Yönetimin günlerdir peşinde koştuğu muhattap bulamadığımız dedikleri oyuncular için son günde transfer yapıldı..

Takke düştü kel göründü ..

SEDAT
01.09.2010, 21:20
- Zaten Bizden Başka Kim Transfer Yapsa Göze Hoş Geliyor..

ümit akyıldız
01.09.2010, 21:23
fatihe atıp tutan arkadaşlaarı anlayamadım adam daha ne yapıcakdı trabzona donmek için şimdi bjk ile anlastıysa suçmu rusyada resmen koreldi ben sevındım şahsen en azından ızleme fırsatımız olur teşekkurler yonetım

EmreYavuz61
01.09.2010, 21:26
Nereden

Nereye

Daha da iyi olacaktır.

one ya o üstteki takımda hangi takım..helal olsun hakketten baskan iyi işler yaptı.ateş sönerken tekrar alevlendirdi resmen.geldiği ilk sene trabzonspor tarihinin en fazla para harcandığı dönem.tam 20 milyon euro harcamış 20 milyona iskeleti kurdu.son iki senede de toplam 5-6 milyon harcadı.yan iyi bir yöneticilik çıkartıyor...eleştirenlerin düşünceleri kalıplaşmış.yarın şampiyonlar liginide alsak yine eleştirirler sadri şeneri.buda bi trabzon veya ts taraftarı gerçeği...belki biraz daha bilinçli köstek yerine destek olan bi taraftar topluluğu olsak 26 senedir kupa hasreti çekmezdik..bu taraftara zaten ne yapsan yaranamassın ama allahtan bizim gibi doğruları gören ve destek olanlarda var TEŞEKKÜRLER SADRİ BABA!!!

pekdemir21
01.09.2010, 21:43
fatih tekkenin gercek yuzu gozukmus diyolar sallayin sallayin.sadri sener yonetimi biliyo zaten isi. liverpool macindan once klube aldigin menajerler daha 1 ay once imza attirdigin topcu icin gelmisler.ve Senol hocaya sormadan topcuyu satmaya kalk.. vay bee cok bilincli hareket ediyolar.. Fatih tekke benim Trabzonsporlu olmami saglayan insanlardan birisidir. ve ben bu konuda yanliz degilim.. Buyuk Trabzonspor taraftarina saygilar..

ibrahim_yattara
01.09.2010, 21:53
aşağıdaki takımda

yattara, jaja, engin baytar giray filan eksik..

bbyanik
01.09.2010, 22:59
:alkış:..............
Fatih Tekke ---> BJK

Yönetimin günlerdir peşinde koştuğu muhattap bulamadığımız dedikleri oyuncular için son günde transfer yapıldı..

hevesli
01.09.2010, 23:10
Fatih Tekke ---> BJK

çok şükür bu oyunculara ihtiyacımız yok..

Adil ÖZGÜR
01.09.2010, 23:11
Nasılki yönetime yönelik eleştirilerimiz varsa teşekkürlerimizde olmalı bence.

Benim ilk teşekkürüm şu konularda ;

1-İskelet bir kadro kurdular ve bozmadılar.Oyuncularımızın çoğu diğer takımların iştahını kabartıyor

2-Artık basket takımımız var Beko'da.

3-Önceki yönetimler gibi biraz para görünce oyuncuları satmıyorlar.Fatih-Gökdeniz'i kastetmiyorum onlarınki gerçekten satılacak paraydı.Stepanov,Aurelio vb kastediyorum.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.Eleştirelimde var ancak onları diğer başlıkta belirtiyorum zaten sizde olumsuz düşüncelerinizi o başlıkta belirtiniz.
1** İskelet kadro ligin 3.maçında çatırdamaya başladı.
2** Basket takımında malesef yönetimin ağırlığından ziyade emeği olanlar belli.
3** Fatih TEKKE'yi BJK 700 bin avro bonservis ile transfer etti. Fatih TEKKE Rusyaya giderken Trabzonspora 7.5 milyon dolar kazanç getirmişti. Vefa bunun neresinde, TEKKE BJK da mı oynamak ister, TRABZONSPOR'damı, Yönetimden Fatih'i istemeyen cibiliyetler belli. Aurelio da BJK ya geldi.

Ne yapsak acaba; Bu yıl yönetimemi destek versek, yoksa BJK'yı mı tutsak?

Cengiz
01.09.2010, 23:11
Nereden

Nereye

Daha da iyi olacaktır.

+Jaja+Engin+Umut

slmn
01.09.2010, 23:20
3** Fatih TEKKE'yi BJK 700 bin avro bonservis ile transfer etti. Fatih TEKKE Rusyaya giderken Trabzonspora 7.5 milyon dolar kazanç getirmişti. Vefa bunun neresinde, TEKKE BJK da mı oynamak ister, TRABZONSPOR'damı, Yönetimden Fatih'i istemeyen cibiliyetler belli. Aurelio da BJK ya geldi.

1-Çatırdadı derken?Deplasmanda berabere kaldı ve 2. sırada diye çatırdadı öylemi :rolleyes:
2-Zaten kafanızda önyargı ve kin olduğu için tebrik etmemenize şaşırmadım
3-Tekke olayı benim için bitmiştir.Bunu burada tartışacak değilim.Çok hayranıysanız gidip 33 numaralı bjk formasını alabilirsiniz.

Ayrıca burası yönetime teşekkürler başlığı eleştirilerinizi lütfen diğer başlıkta belirtiniz.

hevesli
01.09.2010, 23:25
fatih tekkeyi bu kapıdan içeri sokmadığı için sonsuz kere teşekkürler..

Barış BAKIRTAŞ
01.09.2010, 23:44
Kesinlikle

İlker ToSun
02.09.2010, 00:15
eğer umut satılsaydı makukula alınacaktı ancak şenol hoca umutun satılmasına onay vermedi haliyle de makukula alınmadı

eleştirmeden önce biraz yaşanan gelişmeleri değerlendirelim lütfen

Mustafa Umut
02.09.2010, 00:40
İçinde istanbul aşkı olan bir adamı yanlışlıkla takıma getiriyodun yönetim.

Getirmediğin için TEŞEKKÜRLER.

Ahmet Karadeniz
02.09.2010, 00:55
Fatih Tekke ---> BJK

makakula gitmiştir daha iyisi jaja gelmiştir var mı otesi ayrıca.
makukulayı bize kakalamak için ucuk fiyat verdiler ve bizim verdigimiz fiyata inmediler ne yapsaydılar enayilik yapıp o kadar parayı verip makakulayı mı alsaydık simdi,ve bunu sade bize degil kayseriyede yaptılar ama açgözlülük yaparsalar 5 kurusa manisaya satarsınız ne yani istedikleri fiyatı verseydik, ozamanda makakulaya bu kadar da para verilir mi diyecektiniz.

Ahmet Karadeniz
02.09.2010, 00:57

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış:

serkanholep
02.09.2010, 01:10
1-Çatırdadı derken?Deplasmanda berabere kaldı ve 2. sırada diye çatırdadı öylemi :rolleyes:
2-Zaten kafanızda önyargı ve kin olduğu için tebrik etmemenize şaşırmadım
3-Tekke olayı benim için bitmiştir.Bunu burada tartışacak değilim.Çok hayranıysanız gidip 33 numaralı bjk formasını alabilirsiniz.

Ayrıca burası yönetime teşekkürler başlığı eleştirilerinizi lütfen diğer başlıkta belirtiniz.
yahu bu taraftar nasıl taraftar anlamıyorum

neresi çatırdadı takımın

liverpolla başabaş oynadı

a.gücünü deplasmanda yendi

fb yi yendi

süper kupayı aldı

helal vallahi

basket takımı kimin eseri

iyi işleri başkaları yapıyor

kötü işleri sadri başkan

fatih tekke gelse de olurdu gelmese de

bence gelmemesi iyi oldu

son olarak bu taraftara yaranılmaz

sonsuza dek trabzonspora destek

AYYILDIZ
02.09.2010, 01:15
Tesekkur edilmesi gereken Senol Gunes'tir.Tamamen kendi eseridir bu hirsli oynayan kadro ve 2 kupa.Adami bile Umut icin oyun oynayarak delirttiler.

Oğuzhan Fidan
02.09.2010, 01:29
şenol güneş ve sadri şener (yanlışları olsada zaman zaman) bu kulübün tarihi isimleri olarak kalacaktır. tarihi tekrar yazmaya ramak varken bi çuval inciri berbat etmek isteyenler olsada başaracaklarına eminim.

TheRapZoNe
02.09.2010, 04:24
yönetime bir teşekkürü esirgemeyeyim.
teşekkürler sevgili yönetim, bir koca kulüp nasıl basiretsiz,beceriksiz ve başarısız bir şekilde yönetilir diye bizlere gösterdiğiniz için.yeni nesil yöneticilerin sizlerin hatalarından öğrenecekleri çook şey var

ergin cesit
02.09.2010, 05:11
fatih tekkeyi bu saaten sonra kimse övmesin.biz şaşalı zamanında bizansı şiddetle red eden ünalımızı övelim.fatih bizanslıdır bu saaten sonra,var mı ötesi

Fatih Özkan
02.09.2010, 05:16
yönetime bir teşekkürü esirgemeyeyim.
teşekkürler sevgili yönetim, bir koca kulüp nasıl basiretsiz,beceriksiz ve başarısız bir şekilde yönetilir diye bizlere gösterdiğiniz için.yeni nesil yöneticilerin sizlerin hatalarından öğrenecekleri çook şey var

En son 2 kupayı beraber ne zaman gördün ? :rolleyes:

erhank
02.09.2010, 06:31
Hatasiz kul olmaz ama biz bardagin dolu tarafini görelim. Güzel bir baslik olmus, hep köstek olmayalim. Sadri Sener in bu takimi aldiginda ki halini hicbirimiz unutmayalim. Kimse bu takimin basina gelmez istemezken o tasin altina elini soktu. Tesekkürler...

Gökçebey
02.09.2010, 08:17
Milyon euroların havada uçuştuğu Ariza Makukula kazığını yemediğimiz için teşekkürler. :)

Dursun Kaplan
02.09.2010, 09:18
Bu başlık " Yönetime Yönelik Teşekkür " başlığı, eleştirilerinizi diğer yönetim başlığında yapınız. Herşeyi çorba yapmayın allah aşkına. Her yerde saçma sapan yorumlar.

Cengiz
02.09.2010, 11:03

tek maçla eleştiri moda olduğu için çatırdar tabi, paramparça bile olmuş olabilir

yazık...

ozturk
02.09.2010, 11:07
Teofilo ve Jaja yı transfer ettikleri için teşekkürler.

Gökçebey
02.09.2010, 13:03
Fatih Tekke namaz kıldığı için takıma alınmadıysa, diğer namaz kılan futbolcular neden hala takımda? Ünal Karaman neden geldi bu takıma? Ha yoksa siz Cuma namazını namazdan saymıyor musunuz? Daha geçen hafta Yattara cuma namazı kıldığı camide klima olmadığı için bunalan cemaat yararlansın diye camiye 2 tane klima aldı. Bırakın Allah aşkına bu işleri.

AYYILDIZ
02.09.2010, 13:18
Namaz olayi hikaye arkadas.Daha yeni Fb macina gittim kale arkasina bile mescit yapmislar.Sadri Sener'e gercek Trabzonspor'lu oldugu icin(zamaninda milyon dolarlarini birakmis) ve Unal Karaman'a(en iyi donemlerinde Istanbul'a gitmemis) oldugu icin sonsuz tesekkurler.Ben de profesyonel futbolcular icin sizi sorgulamistim ozur dilerim.

000061
02.09.2010, 13:28
Bu kadar insanın kahrını çektiğin için teşekkürler yönetim.

hatice_61
02.09.2010, 13:34
fatih tekkeyi bu takıma almayarak başka takıma gitmesini sağladığı için yönetime teşekür ediyorum
fatih tekkeyede bu taraftarı bole kendinden nefret ettirdiği için teşekkür ediyorum

İlker Akçay
02.09.2010, 13:36
Yönetime değil de TRABZONSPORUMA teşekkür ediyorum,

Yönetimler,futbolcular gelip geçici olsa da hep yanımızda olduğu için bizi terketmeyecek gerçek sevdamız olduğu için...

BÜYÜKSÜN TRABZONSPOR

Harun-61
02.09.2010, 13:44
Milyon euroların havada uçuştuğu Ariza Makukula kazığını yemediğimiz için teşekkürler. :)

bu kazigi yemedigimiz icin cidden tesekkür borcumuz var :)

İslam Sezer
02.09.2010, 13:51
gabriçi kiralarken en azından sözleşmesini 1 sene uzattığınız için teşekkürler...

Hekimoğlu
02.09.2010, 13:57
Milyon euroların havada uçuştuğu Ariza Makukula kazığını yemediğimiz için teşekkürler. :)Bu olsa olsa Manisa yönetimine teşekkür olur ! :)

ö.saral
02.09.2010, 15:13
Fatih Tekke yi Ünal Karamanlı Şenol Güneşli bir takım için ''hiçbiri benim kadar Trabzonsporlu değildir'' cümlesi yüzünden kafamda bitirmişliğim ve yönetiminde almamışlığından dolayı teşekkür ederim..

Başkanın Fatih Tekke nin bu sözüne cevabı : Evet manevi anlamda ben Fatih kadar Trabzonsporlu olamam ama Maddi anlamda oda benim kadar Trabzonsporlu olamaz..

zamanında sattığı malından mülkünden söz eder gibiydi sanki yanlışmıyım?..
boş mukaveleye ben imza atmam diyin hadi biriniz o zaman Trabzonsporlu değilsiniz diğer futbolculara para vericekte fatihi bedava oynatmıyacaklardı heralde !

Fatih işi naza bindirmeseydi bu işler böyle olmazdı Şenol Güneş in isteyipte alamayacağı futbolcu yok !

herşeye rağmen yüreklilikle başka forma altında Trabzonsporluyum diyebildiği için eski kaptanımızada teşekkür ederim.. başka futbolcular gibi gs liyim fbliyim diyip her gittiği takımı tutanlardan olmadığı için teşekkürler..

Hüseyin Gündoğdu
02.09.2010, 16:09
aylar süren ısrar ve tehditlere papuç bırakmayıp ısrarla en iyisini getireceğiz deyip
sonunda jaja coelho gibi kaliteli bir oyuncuyu takıma kazandırdığınız için teşekkürler.

bir sağ bek bir sol bek alsaydınız teşekkür değil takdir alacaktınız ama olmadı:)

Hüseyin Gündoğdu
02.09.2010, 16:11
şenol hocaya böyle kaliteli ve rakipleri kıskandıran bir takım oluşturduğu için can-ı gönülden teşekkürler....

slmn
02.09.2010, 16:12
Bu kadar insanın kahrını çektiğin için teşekkürler yönetim.
:) Olayın özeti budur.Israrla eleştiriler öbür başlığa dememe rağmen gelip burda laf sokmaya çalışanlar ilginçsiniz.

Bu arada gabriçin sözleşmesi 1 yıl daha uzatılmış teşekkürler yönetim.

Hüseyin Gündoğdu
02.09.2010, 16:13
glowacki gibi harika bir defans oyuncusunu transfer ettiğiniz ve mevcut takımı dağıtmadığınız, özellikle umut bulut'u satmadığınız, teofilo'ya sabrettiğiniz için teşekkürler.

Tunga
02.09.2010, 16:17
Eleştirisi olanlar lütfen diğer başlıkta dile getirsinler bu eleştirilerini.

AYYILDIZ
02.09.2010, 16:22
En buyuk ve gercek Trabzonsporlu Unal'i teknik heyete aldiklari icin tesekkurler.

Efendioglu
02.09.2010, 16:24
Arkadaşlar Hepinize Selam Ederim Öncelikle ;

Gelelim Fatih Sultan Tekke Transferine

Neden Bize Gelmedi ?

-Yönetimde onu istemeyenler oldu
-Takım içinde problem yaratır dendi
-Yaşlı dendi ileriye yönelik bize para kazandırmaz dendi
-Şenol Güneş hariç(Ünal Dahil)kimse benim kadar Trabzonspor'lu değil dedi

--------------------VE BİZİM İÇİN DEFTER KAPANDI------------------------

Aramızda hala Tekke'yi sevenler vardır ben olmak üzere neden çünkü gider gitmez ben Trabzonspor'luyum dedi.
Ama açık söyliyeyim bana koydu o İstanbul takımlarının formasını giymesi beni yaraladı
Trabzonspor'da bırakmasını çok isterdim ama olmadı.
Burada fatih'e kızmak haksız olur çocukları zorlanıyormuş rusya'da haklı olarak ülkesini özlemiş
Çok buruk ayrılmıştı Türkiye'den Ve 7.5 Milyon $ Kazandırdı O zamanki Yönetim Paraları Yedi
Ama 7.Haftayı Gerçekten Merak Ediyorum ;) Trabzonspor - Beşiktaş
Ama Kral'ı Yuhlayanda Olur Alkışlayan'da Size Ronaldinho'nun Barcelona-Milan Maçından Önce Videosunu Koyayım Adam'ı Zorla Yolladı Guardiola İstemedi Ama Nou Camp'a ilk ayak bastığında dev ekran'dan barçadaki hareketlerini gösteren video yayınlandı ve gözleri doldu Buda Video : http://video.haberturk.com/video/index/43626

Jaja...#50#...

r9emre
02.09.2010, 16:24
Sadece Ünal Karaman ve Şenol Güneş'i bu takıma tekrar kazandırmanız bile yeterli teşekkür için.

Fatih Tekke'yi alıpta takımın düzenini bozmadığınız için ayrıca çok teşekkürler.Biz sizi zamanında anlayamadığımız için de kendi adıma özür dilerim.

Jaja ve Teofilo yeter.Büyüksün başkan. :)

Ünal Cumhur
02.09.2010, 16:36
Hayatimda (18yillik yasamimda) en zoruma giden olaydir yinede saglik olsun.tek buyuk var TRABZONSPOR

kaan aydın
02.09.2010, 16:47
Güzel...:alkış:

kaan aydın
02.09.2010, 16:53
Bizi Albayrak ve yönetiminden kurtardığın için ne kadar teşekkür etsem azdır.Allah binlerce kez razı olsun Sadri ŞENER'den ve yönetimden..

mahmuter61
02.09.2010, 17:16
Fatih yurt dışına gitti de onu yuhalayanmı oldu?Yada Fatih Türkiyede Trabzonsporun ezeli rakipleri dışında bir takıma geldide ona hakaretmi eden oldu???Hersene inönüde bize söven!!!Hele sinan engin ..... bejeke de iken Trabzonsporla alay eder konuşmaları valla nediyeyim Fatih ha ermenistana gitti ha bejeke ye benim için bejeke =ermenistan&yunanistan takımı Avni Akerde fatihi cümbüş bekliyor.

Hekimoğlu
02.09.2010, 17:22
Eleştirisi olanlar lütfen diğer başlıkta dile getirsinler bu eleştirilerini.

Diğer başlık kapatıldı.

Tunga
02.09.2010, 17:24
Diğer başlık kapatıldı.

Evet; ama...

Daha fazla kırıcı olmadan herkes bir soluklansın.

Bu başlığı kapattık diye de "yönetimi eleştiremeyecek miyiz ?" demezsiniz inşallah. :)
Eksen belli konuşulan konular belli. En kısa zamanda tekrar açarız başlığı. Önce bir sakinleşelim arkadaşlar.

Hekimoğlu
02.09.2010, 17:29
Konuyu kapatılınca insanlar yönetimle ilgili diğer başlığa yöneliyor haliyle.

TSelif
02.09.2010, 17:30
Ben size Aralık ayınca teşekkürlerin en güzelini edeceğim zaten sevgili yönetim :p

demirel
02.09.2010, 17:32
Liverpool maçında horonu dik oynar gibi dimdik mücadele eden bir kadro kurdukları için teşekkürler

TSelif
02.09.2010, 17:36
Rövanşın arefesinde de Umut'u satmaya çalıştıkları için teşekkürler !

Great White
02.09.2010, 18:03
şu yönetim' in benim de sıkça değindiğim çokça hataları vardır, eyvallah..

ancak şu yönetimin karşısına çıkacak adam gibi hangi aday var ki buralarda aralık maralık muhabbetleri dönüyor anlamadım..

daha şimdiden atıp tutanlar kendileri aday olacaklarsa bir şey diyemem :)

ayrıca eklemeden duramadım..

tamam. sadri başkan ve eşrafının zilyon tane hatasını, şusunu busunu ben de sayarım burada saymasına da henüz çok yakın bir zamanda iki kupa birden almış, ligin taraflı tarafsız her kesimi tarafından gıpta ile izlenen bir takım yaratmış, rakiplerinin aksine yabancı futbolcu tercihlerinde nokta isabet sağlayarak (teofilo' nun düzeldiğinden hareketle) çuvallamamış, transfer sezonunu da düşük bir maliyetle ve gecikmeli de olsa akılcı transferler ile geçirmiş bir yönetimden bir an önce kurtulmaya çalışmak manik depresif bir bozukluk ile açıklanabilir ancak..

öyle ya da böyle takım istim üzerindeyken son günde yapılmaya cesaret edilebilmiş 700 bin avroluk tekke transferi gibi osuruktan püsürükten sebeplerle dönen tekere çomak sokmak isteyenler varsa bu onların sorunudur..

üzülürek ve büzülerek de olsa izlemeye devam edeceklerdir Trabzonspor' un başarısını. işlerine gelirse..

Fatih Özkan
02.09.2010, 18:40

ancak şu yönetimin karşısına çıkacak adam gibi hangi aday var ki buralarda aralık maralık muhabbetleri dönüyor anlamadım..

tamam. sadri başkan ve eşrafının zilyon tane hatasını, şusunu busunu ben de sayarım burada saymasına da henüz çok yakın bir zamanda iki kupa birden almış, ligin taraflı tarafsız her kesimi tarafından gıpta ile izlenen bir takım yaratmış, rakiplerinin aksine yabancı futbolcu tercihlerinde nokta isabet sağlayarak (teofilo' nun düzeldiğinden hareketle) çuvallamamış, transfer sezonunu da düşük bir maliyetle ve gecikmeli de olsa akılcı transferler ile geçirmiş bir yönetimden bir an önce kurtulmaya çalışmak manik depresif bir bozukluk ile açıklanabilir ancak..

öyle ya da böyle takım istim üzerindeyken son günde yapılmaya cesaret edilebilmiş 700 bin avroluk tekke transferi gibi osuruktan püsürükten sebeplerle dönen tekere çomak sokmak isteyenler varsa bu onların sorunudur..

üzülürek ve büzülerek de olsa izlemeye devam edeceklerdir Trabzonspor' un başarısını. işlerine gelirse..

Katılıyorum... :alkış:

Gizadam34
02.09.2010, 19:02

ben de katılıyorum..

Semih
02.09.2010, 20:25
Tesekkur edilmesi gereken Senol Gunes'tir.Tamamen kendi eseridir bu hirsli oynayan kadro ve 2 kupa.Adami bile Umut icin oyun oynayarak delirttiler.

Şenol Güneş de kendi kendine geldi kulübe herhalde.
Geçerken "Ulan biraz da bu kulübü idare edeyim." falan demiş olsa gerek.

xunutulmazx
02.09.2010, 20:54
yönetimin yaptığı güzel şeyler için tşk ler..ama gerçek olan şudır yönetimi hiçmi hiç beğenmiyorum.neleri verdi,neleri aldı diye düşünecek olursak sanırım aldığı verdiğinden çoktur.trabzonspor gibi belli bir bütçesi olan ,arkasında milyonları koşturan bir kulübü bence daha profosyonel kişiler idare etmeli.

verdikleri ve veremedikleri.trabzonsporu başı boş bıraksan bile ligi ilk 5 te bitirebilicektir kapasiteye sahip bir takım.bunlarla ligi yinede 5. bitirdi.

türkiye kupasını aldı zaten trabzonspor bunu her zaman yapıyor.

2008-2009 sezonunda 20 küsür oyuncu alarak rekor kırdılar(bu bir başarıdır)ama nerede o adamlar.paralar güme gitti..

bu sezon transfer yapmakta çok zorlandılar.taraftar baskısıyla zoraki transfer yaptılar. takımın şu anda solbek,solaçık ve orta sahaya oyuncu ihutiyacı olduğunu dünya alem biliyor..

kulübün tarihinde olmadığı kadar çok borcu oldu.

kulübe bazı tesisler kazandırıldi.güzel..

slmn
02.09.2010, 21:00
Ben size Aralık ayınca teşekkürlerin en güzelini edeceğim zaten sevgili yönetim :p
Tamam anladık oy kullanacaksınız aralıkta.Oy verdiğiniz seçilince görürüm ben sizi.

000061
02.09.2010, 21:13
:) Olayın özeti budur.Israrla eleştiriler öbür başlığa dememe rağmen gelip burda laf sokmaya çalışanlar ilginçsiniz.

Bu arada gabriçin sözleşmesi 1 yıl daha uzatılmış teşekkürler yönetim.

Anlamadım ne demeye çalıştığını :)

En ufak olayda taraftar patlıyor, yönetime ne küfürler, beddualar uçuyor. Sabırtaşı gibiler maaşallah.:)

slmn
02.09.2010, 21:28
Anlamadım ne demeye çalıştığını :)

En ufak olayda taraftar patlıyor, yönetime ne küfürler, beddualar uçuyor. Sabırtaşı gibiler maaşallah.:)
İlk cümleyi sana yazdım :) Gerisini bu başlıktaki eleştirenlere.Sorun yok :)

TSelif
02.09.2010, 21:43
Tamam anladık oy kullanacaksınız aralıkta.Oy verdiğiniz seçilince görürüm ben sizi.
Kime oy vereceğim seni ilgilendirmez.Şenol Güneş dikekten döndü diyor Ahmet abi sen neden bahsediyorsun burda.
Umut'a taraftar sahip çıkmalıymış . Biz bilmiyoduk çok sayın! hh ... Sen adamı maç arefesinde sat sonra de ki sahip çıkın Umut'a.
Ben hayatımda bu kadar utanmaz kişiler görmedim ya ...
Evet oy kullanacağım. Sen de keşke kullanabilseydin de hh ye verseydin rakip olurduk !!!!

slmn
02.09.2010, 21:45
Kime oy vereceğim seni ilgilendirmez.Şenol Güneş dikekten döndü diyor Ahmet abi sen neden bahsediyorsun burda.
Umut'a taraftar sahip çıkmalıymış . Biz bilmiyoduk çok sayın! hh ... Sen adamı maç arefesinde sat sonra de ki sahip çıkın Umut'a.
Ben hayatımda bu kadar utanmaz kişiler görmedim ya ...
Evet oy kullanacağım. Sen de keşke kullanabilseydin de hh ye verseydin rakip olurduk !!!!
Senin gibilerini görünce keşke kullanabilseydim diyorum.Ayrıca oyum hh'ya değil Sadri şenere olurdu.Neyse başlığı tartışmaya döndürmek istemiyorum.size iyi oy kullanmalar.

TSelif
02.09.2010, 22:01
O zaman git yarın üye ol kulübe kurtar yönetimi hadi ! gerçi 2 yıl kalamazlar orda ama beklersin...

Bu arada Sadri Şener'e her halükarda oyvereceğim ben yeter ki o yanında olmasın !

slmn
02.09.2010, 22:06
:) Yönetim benim kurtarmama kalmayacak kadar başarılı ve büyüktür.Lütfen eleştirilerin için öbür başlığa.İyi günler.

TSelif
02.09.2010, 22:10
Sen milletin mesajlarını alıntılayıp laf atma başlık karışmaz. Canım nerde isterse orda yazarım!

slmn
02.09.2010, 23:10
Sen milletin mesajlarını alıntılayıp laf atma başlık karışmaz. Canım nerde isterse orda yazarım!
Yöneticilere raporladım kalkmasını bekledim ama kaldırmadılar kendileri bilir.

Ben başlığa uygun hiçbir mesajı alıntılayıp laf atmam.Ama yönetime yönelik eleştiriler başlığında yazılması gerekeni buraya yazarsanız cevabınızı veririm.
Ayrıca canın nerde isterse orada yazamazsın.Herşeyin kuralı vardır anladın?

Gökçebey
02.09.2010, 23:11
Uzatmayalım.

TSelif
02.09.2010, 23:13
Tamam al başlığın senin olsun sabaha kadar teşekkür et yönetime :D

bordo61
02.09.2010, 23:48
Yönetimin şuanda alternatifi yok malesef.

Gerçekten bu işi çevirebilecek kimse sorumluluk almıyor.

Sadece şöhret sevdalıları aday oluyor başkanlığa

OLCAY ÇAKIR
02.09.2010, 23:49
Mesela;

Makukula'ya vermedikleri dövizler için teşekkürler.:)

OLCAY ÇAKIR
03.09.2010, 00:44
Mesela;

Jaja gibi ülke üstü bir oyuncuya forma giydirdikleri için teşekkürler.:)

bkandil
03.09.2010, 00:55
Yönetimin şuanda alternatifi yok malesef.

Gerçekten bu işi çevirebilecek kimse sorumluluk almıyor.

Sadece şöhret sevdalıları aday oluyor başkanlığa

Umarım yeniden seçilebilmek adına Şenol Güneş'i bu işe alet etmezler...

Paksoy
03.09.2010, 00:59
Mesela;

bugün,tv de konuşuldu, 5 milyon çok büyük para,Trabzonspor'un o fiyatlara almamasın nekadar doğru olduğunu gördük ne kadara nereye gitti,

-ama alamıyorsan rezaletsin kötü yöneticisn,ekonomik boyutunu düşünmek zorunda olanlar bizler değiliz taabikide

r9emre
03.09.2010, 01:00
Sadri Şener seninle bir 10 sene daha inşallah. :)

Şenol Altunsoy
03.09.2010, 01:03
Yahu bende teşekkür edecem ama bazı yöneticilere de çok kızıyorum.Neyse işini iyi yapan tüm yöneticilere teşekkür ediyorum.

bkandil
03.09.2010, 01:08
Mesela;

Katılıyorum...
Ayrıca Manisa Makukula'nın kulübüne ne kadar bonservis ödedi bilen var mı, okuduğum haberlerde fiyat yazmıyordu, merak ediyorum...

Paksoy
03.09.2010, 01:13
Katılıyorum...
Ayrıca Manisa Makukula'nın kulübüne ne kadar bonservis ödedi bilen var mı, okuduğum haberlerde fiyat yazmıyordu, merak ediyorum...
2 milyon euro galiba

Kaan
03.09.2010, 01:17
Böyle bir başlığa gerek yok ki. Yönetime Yönelik Eleştiriler başlığında yazılabilir her şey.

Eleştirinin her zaman olumsuz olmasına gerek yok. Olumlu eleştiri de olabilir.

slmn
03.09.2010, 01:35
Böyle bir başlığa gerek yok ki. Yönetime Yönelik Eleştiriler başlığında yazılabilir her şey.

Eleştirinin her zaman olumsuz olmasına gerek yok. Olumlu eleştiri de olabilir.
Biraz konuyu incelersen ilk sayfada aynı soru soruldu güzel kardeşim ilk sayfada cevabı var.

Adulyan7
03.09.2010, 03:40
ben bu yönetimi gayet başarılı buluyorum o yüzden de teşekkür ediyorum ben d :)

furkan emiroğlu
03.09.2010, 04:21
iyi davranışları için kutlarız.yanlıs davranısları için elestiririz :D olur biter ;)

suat061
03.09.2010, 04:58
yönetimin yaptığı güzel şeyler için tşk ler..ama gerçek olan şudır yönetimi hiçmi hiç beğenmiyorum.neleri verdi,neleri aldı diye düşünecek olursak sanırım aldığı verdiğinden çoktur.trabzonspor gibi belli bir bütçesi olan ,arkasında milyonları koşturan bir kulübü bence daha profosyonel kişiler idare etmeli.

verdikleri ve veremedikleri.trabzonsporu başı boş bıraksan bile ligi ilk 5 te bitirebilicektir kapasiteye sahip bir takım.bunlarla ligi yinede 5. bitirdi.

türkiye kupasını aldı zaten trabzonspor bunu her zaman yapıyor.

2008-2009 sezonunda 20 küsür oyuncu alarak rekor kırdılar(bu bir başarıdır)ama nerede o adamlar.paralar güme gitti..

bu sezon transfer yapmakta çok zorlandılar.taraftar baskısıyla zoraki transfer yaptılar. takımın şu anda solbek,solaçık ve orta sahaya oyuncu ihutiyacı olduğunu dünya alem biliyor..

kulübün tarihinde olmadığı kadar çok borcu oldu.

kulübe bazı tesisler kazandırıldi.güzel..

acaba hangi oyunculardan bahsediyorsun anlamadım ben. giray egemen colman selcuk ceyhun, cale, ( o dönemde alınan ve bir sürü maçta bizi ipten alan ) song, alternatif olarak yedek sol bek ferhat öztorun, alternatif olarak zafer yelen vs bu adamlardan mı bahsediyorsun nerde bu adamlar diye ???
Benim mantığım mı yanlış yoksa anlamadım güme gitmek bu mu oluyor ?

Gökçebey
03.09.2010, 09:31
‘İyi ki almamışız!’
Trabzonspor’un patronu Makukula konusunda ise daha çarpıcı ifadeler kullandı. Portekizli oyuncu için son günlerde bazı görüşmeler yaptıklarını anlatan Şener, “5 milyon Euro’dan 1 milyon 700 bin’e kadar düştüler. Sonra Beşiktaş’ın da istediğini söyledi menacerleri; hayırlı olsun verin dedik. Ama oraya da olmadı. Yanlış anlaşılmasın, küçümsemiyorum ama Trabzon ve Beşiktaş ile anılan bir oyuncu gidip geçen sezon kümede son anda kalan bir takımla anlaşıyorsa bize iyi ki almamışız demek düşer. Ben kadromdaki oyunculara güveniyorum” çıkışını yaptı.

Sadri Şener

lazkopatfaroz
03.09.2010, 15:08
Fatih'i almayarak çok büyük iş yaptığınızı gösterdiniz. Teşekkerler...

İlker ToSun
03.09.2010, 15:15
Taraftarlık tutkumuzu yetersiz gören Fatih Tekke'yi takıma alıp bizim tutkusuzluğumuzu yüzümüze vurmadığınız için teşekkürler.

Biz böyle kendi tutkusuzluğumuzun tutsaklığında yaşamaktan mutluyuz

Kamil Çakmak
03.09.2010, 15:32
Yönetimi yanlış yaptıklarında eleştirdiğimiz gibi, olumlu icraatlarında da teşekkür etmesini biliriz.
Jajayı, Glovacki yi nokta transferler olarak Takıma kazandırdıkları için Teşekkürler,
Makukula transferinde ayak oyunlarına gelmedikleri için teşekkürler,
Bu yıl 5-6 milyon euro luk bir transferle transfer sezonunu kapattıkları, ve klübü ödeyemeyeceğimiz bir borca sokmadıkları içinde ayrıca teşekkürler.

Uğurtan
03.09.2010, 15:36
Fatih'i almayarak çok büyük iş yaptığınızı gösterdiniz. Teşekkerler...

Göreceğiz.. ;)

Zamanı var..

Cagdas Topal
03.09.2010, 15:36
Göreceğiz.. ;)

Zamanı var..

Aynen ne kadar haklı olduğumuzu sizde göreceksiniz kısa bir zaman içinde .

İlker Akçay
03.09.2010, 15:45
Fatih Tekke eğer şu son çıkan röportajdaki lafları ettiyse istemeyerek de olsa bir hayır işlediniz.

Teşekkürler...

lazkopatfaroz
03.09.2010, 16:37
Göreceğiz.. ;)

Zamanı var..

Aynen ne kadar haklı olduğumuzu sizde göreceksiniz kısa bir zaman içinde .

Görmek isteyen yeteri kadar gördü zaten. Daha ne görecekki bundan öteside mi var ?

Cagdas Topal
03.09.2010, 17:05
Görmek isteyen yeteri kadar gördü zaten. Daha ne görecekki bundan öteside mi var ?

İyi de ben o lafı sana demedim ki . Tekkesporlulara dedim :D

.....
03.09.2010, 17:09
Fatih Tekke nin gerçek yüzünü gösterdiğiniz için teşekkür ederim.

000061
03.09.2010, 17:09
Hala inanamıyorum Tekke'nin BJKye gittiğine.

Yönetim, her şeye rağmen teşekkürler.

lazkopatfaroz
03.09.2010, 18:25
İyi de ben o lafı sana demedim ki . Tekkesporlulara dedim :D

Biliyorum ben diğer arkadaşa cevap vermek istedim. Senin üzerinden gittim :)

İlker ToSun
04.09.2010, 16:07
Teofilo'nun Antalya maçında oynamayışına hiçbirimiz bir anlam verememişken bu konuda bir açıklama yapmak adına çok geç kaldınız. Ancak hatanın neresinden dönülürse kardır.

Taraftarın kafasındaki soru işaretini gidermek adına bu açıklama için teşekkür ederim.

Zira sessiz kalınarak geçirilen her bir gün ben ve benim gibi, bu konuya dair değişik duyumları olan insanların kulağına gelen duyumları doğrular nitelikteydi.

lazkopatfaroz
04.09.2010, 16:27
3-5 kuruşun hesabının yapıldığını söyleyen, Ünal hocaya demediğini bırakamayan insanlar umarım artık bazı şeyleri daha iyi anlıyorlardır.

2 lıra değeri olan adama neden 5 lira verelim ? Biz oyuncu istediğimiz zaman piyasa tavan yapıyor.

Hotaman
04.09.2010, 16:29
Göreceğiz.. ;)

Zamanı var..
Canım kardeşim görmesek daha iyi değil mi?
Çakı gibi takımımız ve devasa bir camiamız var bu yıl şampiyon olamazsak bunun sorumlusu hepimizin olmaz mı?

Teofilo'nun Antalya maçında oynamayışına hiçbirimiz bir anlam verememişken bu konuda bir açıklama yapmak adına çok geç kaldınız. Ancak hatanın neresinden dönülürse kardır.

Taraftarın kafasındaki soru işaretini gidermek adına bu açıklama için teşekkür ederim.

Zira sessiz kalınarak geçirilen her bir gün ben ve benim gibi, bu konuya dair değişik duyumları olan insanların kulağına gelen duyumları doğrular nitelikteydi.
İlker kardeşim seninle çoğunlukla farklı düşünürüm. Nihayetinde tekerrür etti. Bence de bu konuda teşekkür edecek birşey yok. Çünkü seninde söylediğin gibi çok önceden açıklamayı yapıp kapatacaklardı konuyu. Burda onca insan sakattır ondan oynamadı diye sağduyu çağrısı yapıyor ama bir damla yağ dahi kuca bir su deposunu zehirleyebiliyor. Hemen her zaman önce kapatmak lazım kapakları.

Ilelioglu
04.09.2010, 18:54
Bencede Tesekkürler...:alkış:

Son dönemlerde cok daha iyi Futbol oynuyoruz ve iyi Sonuclar aliyoruz...

Ve tabiki bunun devaminda gelen iki kupa..!

Daha ne olsun ki..?? :p

İlker ToSun
04.09.2010, 20:22
İlker kardeşim seninle çoğunlukla farklı düşünürüm. Nihayetinde tekerrür etti. Bence de bu konuda teşekkür edecek birşey yok. Çünkü seninde söylediğin gibi çok önceden açıklamayı yapıp kapatacaklardı konuyu. Burda onca insan sakattır ondan oynamadı diye sağduyu çağrısı yapıyor ama bir damla yağ dahi kuca bir su deposunu zehirleyebiliyor. Hemen her zaman önce kapatmak lazım kapakları.

Hotaman kardeşim farklı görüşlerini senin gibi dile getirebilme medeniyetini gösteren insanlarla farklı düşünmek bile bir zevk

Senin söylediğine harfiyen katılıyorum, yaşatılan bu belirsizlikler dolayısıyla forum sayfalarında birkaç kez tartışmaya girmek durumunda da kaldım hatta ( yani geç kalınışın mağdurlarından sayılırım :) )

ancak ben bu bilgilendirmenin tamamen taraftarın duyduğu huzursuzluğun hissedilmesinden kaynaklandığını düşünüyorum ve aslında bu huzursuzluğa verdikleri değer için teşekkür ediyorum

yoksa tabii ki açıklamanın geç kalması ve onun doğurabileceği sonuçlar konusunda dediklerine harfiyen katılıyorum

Hotaman
04.09.2010, 21:16
Hotaman kardeşim farklı görüşlerini senin gibi dile getirebilme medeniyetini gösteren insanlarla farklı düşünmek bile bir zevk

Senin söylediğine harfiyen katılıyorum, yaşatılan bu belirsizlikler dolayısıyla forum sayfalarında birkaç kez tartışmaya girmek durumunda da kaldım hatta ( yani geç kalınışın mağdurlarından sayılırım :) )

ancak ben bu bilgilendirmenin tamamen taraftarın duyduğu huzursuzluğun hissedilmesinden kaynaklandığını düşünüyorum ve aslında bu huzursuzluğa verdikleri değer için teşekkür ediyorum

yoksa tabii ki açıklamanın geç kalması ve onun doğurabileceği sonuçlar konusunda dediklerine harfiyen katılıyorum
Rica ederim.:)
Olaya bu çerçeveden bakmamıştım.
Haklısın.

BAHADIR33
04.09.2010, 21:25
Olaya bu çerçeveden bakmamıştım.
Haklısın.

bu kelimeleri daha sık bir araya getirebildiğimiz zaman herşey çok daha güzel olacak :alkış:

Çağatay_
04.09.2010, 22:41
Başı dik bir takım yarattıkları için teşekkür ederim.

sakaryalı.61
04.09.2010, 22:43
canı gönülden bende teşekkür ediyorum yönetimize şampiyonluk böyle gelecek inş.

Mustafa ÖZDEMİR
05.09.2010, 00:21
bu takımı sonuçta bu yönetim kurdu .sahada güzel futbol oynayan bu takımı kurdukları için teşekkür etmek lazım...

lazkopatfaroz
05.09.2010, 00:41
Teşekkür etmek ne kadar zormuş arkadaş :)

ö.saral
05.09.2010, 03:14
Teşekkür etmek ne kadar zormuş arkadaş :)

eleştiri sayfası 80 i geçti teşekkür sayfası 10 da sürünüyor hala :D

Ömer TOPAL
05.09.2010, 03:24
Teşekkürler yönetm..eleştiri başlıgında belki yorumum bile yoktur :) Teşekkürü çok görmem size..

slmn
05.09.2010, 04:49
eleştiri sayfası 80 i geçti teşekkür sayfası 10 da sürünüyor hala :D
1.cisi 80 değil 388 olmuş orası :D
2.cisi bu başlık çok yeni o başlığa göre
3.cüsü fatih tekke vb olaylar olduğu zaman o başlıkta tartışıldığı için çok fazla şişiyor o başlık yoksa herkes yönetimi eleştirdiği için değil.

ergin cesit
05.09.2010, 04:55
yükürdüğünü yalayan tekkeyi takıma almadığınız için teşekkürler.kahpe bizansın uşağı fatih

Orhan Kahraman
05.09.2010, 05:02
Tesislerin yanına organik tarım alanı yaptığınız için teşekkürler vallahi bak dalga gecmiyorum harbi harbi teşekkürler.
Haydaa ha iş arkadas inanmadılar neyse eleştirmeye gideyim bari :)

slmn
05.09.2010, 05:14
Tesislerin yanına organik tarım alanı yaptığınız için teşekkürler vallahi bak dalga gecmiyorum harbi harbi teşekkürler.

Yok canım inanmazmıyız:)Çöp yığınları olacağına tarım alanı olmalı demi :alkış:

Filak61
05.09.2010, 05:28
Tskler yönetim fatihi geri almadiginiz icin.

r9emre
05.09.2010, 05:51
Çoğu nankör taraftarımızı gördükçe üzülüyorum ve onların adına da teşekkür ediyorum size.Çöp haline gelmiş bir takımı alıp,şampiyonluğun en büyük adayı yaptığınız için,böyle bir kadroyu kurduğunuz için.

Şenol Hoca ile Sadri Başkan'la 10 yıl daha inşallah.

Tek ricam Ceyhun,Selçuk ve Onur ile sözleşme yenilenmesi özellikle bu üçü diğerleri çok sorun değil.

BALKAN 06
05.09.2010, 12:57
güzel başlık valla
ama reyting yapmaz geleceği parlak değil:)

Orhan Kahraman
05.09.2010, 23:23
Oteki tarafta teşekkür var

O zaman burda eleştiri yapalım (:

Hanidir solbek
Bizi niye caleye mahkum bıraktınız bu adama bir sağlam alternatif niye yok
Hanidir sagbek Serkan'dan oldu diye niye sagbek arayışından vazgeçildi orta alanda daha başarılı olan Serkan niye beke kitlendi
Hanidir solacik alternatifi Engin sakat sol felç

Teşekkürler (:

lazkopatfaroz
05.09.2010, 23:33
Buraya gelip hergün Fatih'i almayan yönetime ne kadar teşekkür etsem az gelir.
Ayrıca Fatih'i almayıp Ünal hoca gibi karakterli birine sahip çıkmalarıda cabası.

Siz Fatih olmadan İstanbul Fethedilmez dediniz o size ne dedi ?? Babasını bile tanımazmış. Size diyor size ! :):)

lazkopatfaroz
05.09.2010, 23:34
yükürdüğünü yalayan tekkeyi takıma almadığınız için teşekkürler.kahpe bizansın uşağı fatih

Öyle deme... Öyle dersen arkadaşların kalbi kırılır.

bkandil
06.09.2010, 00:03
...
Siz Fatih olmadan İstanbul Fethedilmez dediniz o size ne dedi ?? Babasını bile tanımazmış. Size diyor size ! :):)

Zamanında Fatih demiş ki "Ya İstanbul beni alır ya da ben İstanbul'u."
O Fatih İstanbul'u fethetti.
Bu Fatih'i ise İstanbul aldı...

lazkopatfaroz
06.09.2010, 00:23
Zamanında Fatih demiş ki "Ya İstanbul beni alır ya da ben İstanbul'u."
O Fatih İstanbul'u fethetti.
Bu Fatih'i ise İstanbul aldı...

Bizimkinin gönlünde her türlü İstanbul varmış :)

Kolay olanını seçti...

Orhan Kahraman
06.09.2010, 00:31
Şenol Güneş'i bu takımın başına getirmek gercekten teşekkürü hak ediyor. Aynı topçular aynı yonetim farkli futbol anlayışı , zaman icinde daha iyi futbol getirecektir.

Orhan Kahraman
06.09.2010, 00:32
Hee birde sol bek alsaydilar çok daha iyi olurdu neyse seneye onun teşekkürünü de ederim

.....
06.09.2010, 00:38
Kimseci değilim. Ne Hayrettin Emiceyi tanırım ne Sadri Başkanı. Yaptıkları doğrudur yanlıştır tartışılabilir.

Zamanla ikisine de çok kızdım. En ağır eleştirileri ben verdim. Ama yanlış yaptığımı anladım.

Çoğu zaman sinirime yenik düşüp adamların hakkına girdim bunu da biliyorum. Allah afffetsin.

Şirketini batırdı Trabzonsporu yönetmeye çalışıyor , reklam yapmaya çalışıyor gibi şeyleri de kabul etmiyorum.

Adı üstünde Trabzonsporun başkanı. Siz gidin kötü Aziz Yıldırıma bir laf söyleyin hemen fenerliler onu savunmaya başlar.

Oysa biz Başkana sövdük başkan yardımcısını kızdık. Yanlış yaptık. Bence Yönetime de destek vermek lazım.

Her ne kadar başarısız gibi görünse de 2 kupa ve saygınlık kazandık. Bunlar hiç boş şeyler değil.

Bu sezon Şenol Hocayla yeni sezona bomba gibi girdik. Ve ben inanıyorum ki bu sezon iyi yerlerde bitireceğiz ligi.

O yüzden teşekkür ederim ama yanlışlıkları da görmezlikten gelemem. Yanlışları düzeltmelerini bekliyorum...