PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonda Otel..

samsunlu1
08.08.2010, 22:51
slm arkadaslar Trabzona simdiye kadar hic gitmedim allah kismet ederse fener macina gitmeyi dusunuyorum...

macin oldugu gunu gelip 1 gun otelde kalip ertesi gunu geri dönmeyi planliyorum...

sehir merkezinde uygun pansiyon yada otel varmi eger bilen varsa yazarsa bana cok sevinirim....

ayrica fener maci icin bileti samsundan almam cok zor bmn olarak toplu biletmi alinacak eger öyleyse benim icinde alabilirmisiniz..

Ümit Küçük
08.08.2010, 23:33
beşirli tarafında otel bak sen şehirin merkezinde horon,usta,zorlu gibi yerler var biraz tuzlu olur....

samsunlu1
08.08.2010, 23:51
besirli tarafi stadiuma yakinmi

Burçak
08.08.2010, 23:53
slm arkadaslar Trabzona simdiye kadar hic gitmedim allah kismet ederse fener macina gitmeyi dusunuyorum...

macin oldugu gunu gelip 1 gun otelde kalip ertesi gunu geri dönmeyi planliyorum...

sehir merkezinde uygun pansiyon yada otel varmi eger bilen varsa yazarsa bana cok sevinirim....

ayrica fener maci icin bileti samsundan almam cok zor bmn olarak toplu biletmi alinacak eger öyleyse benim icinde alabilirmisiniz..
BMN olarak Yol tarafı kale arkasında izliyoruz maçlarımızı.
Sen bileti düşünme. BMN Kombine havuzundan alınacak biletlerden biriyle girersin içeriye.
Trabzon İl temsilcileriyle irtibata geçersen bu konuda yardımcı olacaklardır.
Görüşmek üzere ;)

samsunlu1
09.08.2010, 00:42
sagolasin burcak hemen geciyorum iletisime

İsmail Alkan
09.08.2010, 02:18
Mesajını İl temsilcisi arkadaşlarımıza ilettim, ilgileneceklerdir.

samsunlu1
09.08.2010, 19:27
cok tsk ettim beklemekdeyim

Fatih BALTA
11.08.2010, 14:43
Arkadaşım otel konusu kolay.Şehir merkezinde çok sayıda otel var konaklayabileceğin.
Kombine veya bilet konusuda özel mesajımda dediğim gibi.
Gelmeden bir kaç gün öncebir özel mesaj atarsan daha detaylı bir şekilde yardımcı olmaya çalışırız.