PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Iyi Günde Kötü Günde, Bu Sene Hep Destek

Harun-61
08.08.2010, 01:43
Efendim,

Süper Kupa'yi aldik diye acmiyorum bu basligi.

Amacim Milleti Gaza getirmek'de degil, zorlu bir yil bizi bekliyor.

Yönetimi elestirdik hala elestiriyoruz;
Fakat
- oturmus/kaliteli bir kadromuz var,
- müthis bir Hocamiz var,
- harkulade bir Taraftar toplulugu var,
- ...

Gecen Yil'da Lig'in ilk macinda Sivas'i yenerek ümitlenmistik ama olmadi...
evet belki Liverpool'u gecemiyecegiz, Ankaragücü macindan 3 puan ile dönemeyecegiz....
ne olursa olsun yukarda bahsettigim bu büyük potansiyeli kullanmaliyiz.

bu yüzden;

** Iyi günde, Kötü günde bu Takima Destek vermeye Davet ediyorum **

bu Kadro bu sene "inanilmazi" basarabilir...

:tsbayrak:

Çetin
08.08.2010, 10:32
ilk mağlubiyete kadar varım. nasılsa böyle olacak bari ben baştan yazmış olayım

renac
08.08.2010, 11:33
sabredersek sonunda basarıcaz yeterki avni aker i rakibe cehenneme çevirelim

Harun-61
08.08.2010, 15:20
Hep destek, Tam Destek...

Hqmi
08.08.2010, 15:21
Bu sene başarabiliriz.

SAMSUNLU60
08.08.2010, 15:23
BÜYÜK HOCA`YA SONUNA KADAR DESTEK VERILMELI, en kücük zorlukta gönderilmeye calisilmamali...

Bizi en iyi anlayan, bizim yürek dilimizle ayni dili konusan BÜYÜK HOCA, daima bizimle olsun...

Cafer Bulur
08.08.2010, 15:28
Futbolcular her macta herseylerini ortaya koyarlarsa hep destege varim.

Ama gecen sezonki gibi mac secerseler elestiriden geri kalmam.:)

Benim Trabzonsporum her macta galibiyeti rakipten daha cok istemeli...

SAMSUNLU60
08.08.2010, 15:32
Futbolcular her macta herseylerini ortaya koyarlarsa hep destege varim.

Ama gecen sezonki gibi mac secerseler elestiriden geri kalmam.:)

Benim Trabzonsporum her macta galibiyeti rakipten daha cok istemeli...

Ula diline kurban olayum.....

Cafer Bulur
08.08.2010, 15:37
Ula diline kurban olayum.....
Sagol gözüm.:)

Ayrica günün önemine binaen hacisalihoglu istifa söylemimi rafa kaldiriyorum.:)

taraftar.61
08.08.2010, 15:37
Futbolcular zaman zaman kötü oynayabilir. Böyle olduğunda tribünlerden hemen ıslıklar yükselmemeli bu sadece o oyuncuyu değil bütün takımı olumsuz etkiliyor. Kadromuzda öyle çok kötü oyuncu yok bütün oyuncular kaliteli veya yıldız isimler. Biri çıkıp bir terbiyesizlik yapmadığı, formamıza yakışmayacak bir hareket yapmadığı sürece, bir hata yaptığında ıslıklanmasına yuhalanmasına karşıyım şahsen. Tribünler biraz daha bilinçli davranmaya çalışmalı kendi iyiliğimiz için.

SAMSUNLU60
08.08.2010, 15:38
Sagol gözüm.:)

Ayrica günün önemine binaen hacisalihoglu istifa söylemimi rafa kaldiriyorum.:)
La onu bile sevmeye basladim ya, artik ölsem de gam yemem dicem ama sampiyonluk görmedim daha, o yüzden biraz erken...

EmreYavuz61
08.08.2010, 15:45
zaten olimpiyattaki atmosfer bu sene taraftarın inanmışlığının göstergesi...bu sene farkı bi sene olacak...

Bilhan Özhan
08.08.2010, 15:55
böyle bir takima böyle taraftar yakisir :)

zekeriyya
08.08.2010, 15:56
evet ya bu sezon komple karar alalım kötü günde de trübünde sonsuz destek verelim
ne olacak biz hep başarılar için sevmedik bu takımı

tigin
08.08.2010, 15:58
Olimpiyatta ki ateşli taraftar ve müthiş destek Avni Aker'de de olmalı. Nasıl olacak bilemiyorum ama OLMALI.
Başka türlü olmaz.

mashal61
08.08.2010, 15:59
İşlerin doğru yapıldığını ve yolunda gittiğini gördüğüm sürece eleştiriyi bir kenara bırakırım, öyle yapıyorum da zaten. Yönetimi eleştirdim, hala haklı olduğumu da düşünüyorum. Ancak takım olarak, teknik kadro olarak ben daha iyi olduğumuz bir sezon hatırlamıyorum. Şampiyonluğa her zamankinden daha çok inanıyorum. Bu sene şampiyonuz inşa. uşaklar.

SEDAT
08.08.2010, 16:04
- Bencede Her Türlü Desteği Verirsek Başarının Geleceğini Hissediyorum..

balaban
08.08.2010, 17:04
şenol hocanın hatrına sonuna kadar destek

hatice_61
09.08.2010, 01:37
yensede yenilsede hep destekledim çok sinirlendiğim anda oldu ama yine yanındaydım
ben takımıma sonuna kadar güveniyorum özellikle şenol hocam sana güvenim sonsuz

Fatih Özkan
09.08.2010, 01:42
Bunu bizim taraftara anlatmak oldukça zor...
Şimdilik herşey güzel...
Peki yenildikten sonra ?
Yine kelle istemeler, yine yersiz eleştiriler...
Hayırlısı...

yağız61
09.08.2010, 01:47
inanmak lazım işin sırrı budur zaten.2-3 maç kaybedilecek puanlarla umutsuzluğa kapılmamalıyız.bir sonraki maç sanki yeni başlıyormuş gibi takımı ateşlemeli ve inanmalarını sağlamalıyız.bu yıl bile berbat geçirdiğimiz bir ilk yarıdan sonra 2 . yarı bursa spor maçını kazanabilseydik şampiyıonluğa ortak olacaktık.anlatmaya çalıştığım şey 9-10 puan geriden de gelsek bu açık kapatılabiliyor.yeter ki inanalım ve inanadıralım.ama her maç homurdanmadan,sabırla...

Harun-61
20.08.2010, 03:19
Bugün yenildik hic sorun degil...

ne dedik sözümüzün basinda....

bu sene Hep DESTEK....

.

pReN@_61
20.08.2010, 03:21
EvelAllah desteğimiz hep sürecek...

SEDAT
20.08.2010, 03:21
- Mezara Kadar ....

Orhan Kahraman
20.08.2010, 03:29
Bu sene hep destek ?? Pekii ya seneye ?

Saka saka

sifuni
20.08.2010, 03:30
fener yenilgisi,liverpool elenmesi ardindanda antalyaspor beraberliginden sonrada destek mi???

hep destek ise bu sonuclar desteklemeyi engellememesi lagzim

mackali61_34
21.08.2010, 09:55
sevgili trabzonsporlu kardeslerim Su anda Newyork'tayim ve 4 gun icinde donucem turkiyeye.. fakat burada trabzonsporumuzun dernegini bulamiyorum.. Bu konu hakkinda biulgi sahibi arkadaslar adres yazarsa cok mutlu olurum..
Ayrica su ana kadar butun heryere nail attim hic bir bilgi alamadim.. acaba daha dernegimiz faliyete gecmedimi?:(

Harun-61
27.08.2010, 12:11
Iyi Günde Kötü Günde arkandayiz dedik...

Canin Sagolsun Trabzonspor'um...

Taraftar arkanda, bu sene 7'yi yakalayabiliriz.

.

Asi Çaykaralı61
27.08.2010, 12:14
İyi günde ve kötü günde her zaman arkandayız TRABZONSPOR'um

Her zaman her yerde hep destek tam destek

Ben bu sene ALLAH'ın izniyle şampiyon olacağımıza inanıyorum

Tayfun
27.08.2010, 15:45
İyi gün taraftarı olmadık hiçbir zaman. Her zaman destek .

mahmuter61
27.08.2010, 15:50
Buraya genellikle Trabzonda oturan ve hatta maçlara giden taraftarlar yazsın benim Bursadan onun İstanbuldan-Aydından hayıflanmasının takıma zararı futbolcuya anti etkisi olmuyor bizim alkışımız Trabzondaki hemşerilerimiz kadar etkilide olmuyor.!!!

halil ibo
27.08.2010, 16:03
Dün akşamki taraftarları alınlarından öpüyorum.Tribünlerimiz hep böyle olsun...

~UniCef~
27.08.2010, 16:06
Futbolcular zaman zaman kötü oynayabilir. Böyle olduğunda tribünlerden hemen ıslıklar yükselmemeli bu sadece o oyuncuyu değil bütün takımı olumsuz etkiliyor. Kadromuzda öyle çok kötü oyuncu yok bütün oyuncular kaliteli veya yıldız isimler. Biri çıkıp bir terbiyesizlik yapmadığı, formamıza yakışmayacak bir hareket yapmadığı sürece, bir hata yaptığında ıslıklanmasına yuhalanmasına karşıyım şahsen. Tribünler biraz daha bilinçli davranmaya çalışmalı kendi iyiliğimiz için.

:alkış::alkış:

Gol kacirdigi icin yuhalanmasi ne kadar beyinsizlik?

Ondan sonra daha iyi mi olacaklar?

Biz destek olursak onlarda daha cok calisip bir gün sampiyon olacagiz , ve insallah bu gün cok yakinda olur.

cebcare
27.08.2010, 16:55
her zaman destek vermemiz lazım

silentpain61
27.08.2010, 17:21
zaten olimpiyattaki atmosfer bu sene taraftarın inanmışlığının göstergesi...bu sene farkı bi sene olacak...
:alkış::alkış:

ozturk
28.08.2010, 10:39
İnşallah şampiyon oluruz. tabi hep destek tam destek olmalı

Bilhan Özhan
28.08.2010, 10:43
her ne olursa olsun hep destek.. taraftar dedigin takimi icin takiminin zor günlerindede destek olur.. ve Istanbul un ekmegine yag sürmez

2011sampiyonuz
01.09.2010, 21:03
Destek veren arkadaslara katiliyorum.

Sampiyonluk güzel fakat hersey degil.

Destek verilmedigi zamanlar, takim üst siralara oynayamaz, Avrupa kupalarina katilamaz, Bütcesi kücülür, Taraftari azalir, konusulmaz hale gelir.

Destek sadece tribünde olmaz. Medya si var, federasyonu var, hakemleri var, düsmanlari var, varoglu var...

Varmisiniz bogusmaya ( Desteklemeye ) ( Sampiyonluga ) !!!

SEDAT
01.09.2010, 21:13
- Bu Takımın Sonuna Kadar Arkasındayım , Asla Yanlız Değilsiniz ....

esra61
01.09.2010, 21:36
her zaman tam destek............inanıyoruz bu takıma.....

Eren Karaahmetoğlu
01.09.2010, 21:44
Eze eze kupa Karadeniz'e.

ph=61
02.09.2010, 04:40
Babalarımız 90 dakkayı Liverpool önünde galip geçirmenin mutluluğunu yaşamışlar, biz belki 80 dakka yaşayabildik ama olsun. Bu güzel sevinci bizi yaşatan A'dan Z'ye kadar herkese teşekkürler. Küme düşsek bile - ki öyle bir ihtimal yok - yine de sonuna kadar Şenol Güneş.

TSezgin61
02.09.2010, 15:57
evet nerde kalmistik... bize bu güzellikleri yasatan takimimiza sonuna kadar destek...

bu sene olacak bu is... yeterki biz destek verelim!

sessizkral_1
02.09.2010, 16:10
son yıllarda izlediğin en iyi takım..bu tabikide destek..fatih ede yeni takımında başarılar dilerim..bizim maçlar hariç....

mahmuter61
02.09.2010, 17:04
Tek Takım,iki renk,Tek hoca,tek başkan bize herşey TRABZONSPOR.içindekiler beni ilgilendirmez takımın adı rengi beni ilgilendirir yönetini hocası ilgilendirir o formayı kim ama kim giyerse benim başımın tacıdır küfreden de benim düşmanım.

Burak Aksoy
03.09.2010, 02:11
Şöyle 6-7 mağlubiyet alsak da şampiyon olabiliriz. Ama bu 6-7 mağlubiyetten sonraki günlerde desteği kesersek işimiz çok zor.

Onun için Sonuna Kadar Destek !

Fatih Özkan
03.09.2010, 06:58
Destek
Destek
Destek!

muhammets
03.09.2010, 18:35
Her zaman destek olmamız lazım başka Trabzonspor yok

iskenderunlu
03.09.2010, 19:20
bu sene değil sonsuza dek destek ölene kadar Trabzonspor

halukozcelik
04.09.2010, 08:57
bu sene değil sonsuza dek destek ölene kadar Trabzonspor
bu söze söylenecek laf yok.

ilhan
16.09.2010, 12:19
Bu başlık arkalara düşmesin.
:)

Fatih Özkan
16.09.2010, 12:25
fener yenilgisi,liverpool elenmesi ardindanda antalyaspor beraberliginden sonrada destek mi???

hep destek ise bu sonuclar desteklemeyi engellememesi lagzim

Sende de ne ağız varmış :D
Fener hariç hepsi tuttu :p

Samet Yildirim
16.09.2010, 14:16
Destek destek destek...

TSercaN
16.09.2010, 14:19
Aynen oyle, futbolculari yuhalamak, takima sirtini donmek yok bu sene.

Olumlu elestiri herzaman olmali fakat dozunu kacirmadan.

Burak
16.09.2010, 14:23
Biz dilimizle söylesek de kalbimizle bunu asla beceremeyen insanlarız, bu takımı seviyorum, kendimden bile çok seviyorum : )

sifuni
16.09.2010, 14:26
Sende de ne ağız varmış :D
Fener hariç hepsi tuttu :p

sorma ya keske yazmasaydim :D

Lazistan
16.09.2010, 14:34
bu basliga yazi yazcam ama yine bazilarin hosuna gitmeyecek bazilari agir bulacak ama ben ts icin yine susmayacam, tam destek cok guzel ve dogru, bence zaten oyuncular gecen sezondan halida bu kuslu yasiyorlar bunu sivas maci sonrasi isteksiz tribünleri selamlamalardan anladim ve ya artik kolbasti oynamamalarindan. Haksizlarmi? aslinda tam degil, nede olsa gecen sene kazandiklarinda hep beraber eglendik, birlikdik, maglub olduklarinda onlari yuhladik. Simdi diyeceksiniz ki biz onlari yuhlamadik Umut ve Gökhani, unutmayin onlar bir ordu gibi, birine yapilan hepsine yapilan. Sonra yönetimde bir ara bazilarini kusturdu, onlarin aralarinda biri varki Egemen bunu hic hak etmedi, bence bu takimin 2 kaptani var oda Selcuk ve Egemen! Ama yinede onlar profesyonel bu da taraftara hak verdim yer, onlar bu takimin sahibi oyuncular profesyonel o yuzden oyuncular bence taraftara hizmet edecek her haliyle. Onlar ne zorluklarla mac izlemeye geliyorlar bunu ben orada yasiyon cousenlerimden biliyorum ic saha dis saha demeden. Ama baslikda hayalci birsey var bu cekirdek taraftardan birsey olmaz, özur ama öyle, 6-1 hasmin olarak gördun bide Sivas a karsi oyuncular o an stadin calkalanmasini bekler ama destek az bence, cok az. Kizmayin ama atmosfer olarak sinifda kaliyoruz, bjk, fg, gs, bursa ve ESES in taraftari bile bizden daha atesli dogrusu bu. bu arada sormak istedim birsey var baslik nasil aciliyor buraya.

Harun-61
18.09.2010, 00:37
ne demistik....

sabir ve destek !

.

Cafer Bulur
18.09.2010, 00:49
Destek mestek yok.

Futbolcular önce lig sonuncusuna teslim olmamayi ögrensinler,daha sonra destege bakariz.

lazibere
18.09.2010, 01:42
:)))Milletin resmen moral kaynağı olduk,

Genelde de lig sonuncularına puan veriyoruz..

Şampiyonu belirlerken Ligi son sırada bitiren takımlarla oynana maçlar iptal eidlsin...:)))

her sene 6 puan garanti gidiyor onlara

ESER
18.09.2010, 01:50
bizde maglubiyetden ders cikmaz , dert cikar ..

UtopyaTs
18.09.2010, 02:18
HEPPP DEESSSTEEKK TAAMM DEESSSTEEK.Stat'da takımı alkışlayan taraftara teşşekür ediyorum.Ben takımıma güveniyorum Kayseri maçıyla çıkışa geçiceğiz.

silentpain61
18.09.2010, 02:23
HEPPP DEESSSTEEKK TAAMM DEESSSTEEK.Stat'da takımı alkışlayan taraftara teşşekür ediyorum.Ben takımıma güveniyorum Kayseri maçıyla çıkışa geçiceğiz.
:alkış::alkış::alkış:

Enes Ünal Kaya
18.09.2010, 02:41
Bir Maçda Bu Kadar Eleştiri Geliyorsaa İlerisi Çok Zor Valla..

Destek Diyorum Bende O Yüzden...

ugurozturk
18.09.2010, 02:45
telafisi var bu macin. onemli bir ders aldilar.. biz bursayi besiktasi kayseriyi yeneriz.. korktuğum takımlardan biri manisaydi. digeri bucaspor. sonuncusu da konyaspor. diger maçlar 3 puan garanti..

Reha
18.09.2010, 03:14
Hiç bozmayın...

Peleray
18.09.2010, 03:51
nazarlık olsun bu maç. tvden izlediğim kadarıyla tribünlerimiz de iyiydi. hergeçen gün daha iyiye gidiyr tribünler inş. sene sonunda bu destekle şampiyonluk gelecek.

Lazistan
18.09.2010, 04:19
taraftar ilk kez hosuma gitdi hemde mac sonrasi yine alkislayanlar vardi takimi cagran vardi, almanyada bu olaylar bambaska, kazan kazanma takim tesekkur eder taraftara onlarin yanina gider hele bir maglubiyetden sonra onlar cagirdiysa. Bu kaptanin isi ama bizde kaptan zaten showla ve kendisiyle mesgul, ve ya hocanin. bir baska nokta su, senol hoca umutla bu takimi bozuyor, yillar önce fatih tekke de inat etmisdi, o zamanlar fatih bencil bu kadar iyi de oynamiyordu, simdi umut da. ama hocanin derdi ayri bence ben satdirmadim paralar gume gitdi simdi oynatmazsam olmaz. olur hocam rahat ol, acikca söyluyorum hic begenmedim umut bulut eskiden canini takip bir kosmak biliyordu kustu onuda yapmiyor, yani hem hocasini hem takimini sabotaj ediyor. aksini söyleyen bir baksin kac km kostu ve genel ne kadar kosuyor.

Altan Atabay
18.09.2010, 08:18
takıma destek tabi ki her zaman.
ancak sivas maçından sonra bazı arkadaşlar burada takımı eleştirmişlerdi; ben de kızmıştım etmeyin diye. Ancak haklılar mış bir takım bu kadar istikrarsız olmamalı.
Beni üzen yenilgi değil. Takım yenilir,kötü olur anlarım, ama ben takımımdan hırs beklerim,mücadele beklerim. Ancak böyle teslimiyet,ciddiyetsizlik ve panik olmalarını beklemem. Beni de üzen budur.

Birde beni düşündüren şu. Takım belli hemen hemen. Kim çıkacak, kim girecek bu belki bir veya iki oyuncu için değişecek. Bu da rakiplerimizin bizi daha kolay çözmesine sebep olmaz mı?

Ya ne bileyim işte. Ben bu takımın artık maçlarını keyifli izlemek istiyorum. Tansiyon hastasıyız yahu, kalp kaldırmıyor...

fındıkoğlu
18.09.2010, 08:45
Zaten yaptığımız başka bişey yok hep destek...
fakat takımın hep iyi gittiği dönemlerde bazı şeyleri anlayamıyorum...
Şu hacısalihoğlu istifa etsin diye neler yapılmadıki şu forumda. Kendisinden hiç haz etmem ama gereksiz bir zamanda tamda herşey iyi gidiyoken istifa etmessini veya ettirilmesini çok manidar buluyorum... Yok kardeşim içimizdeki irlandalılardan kurtulamadığımız sürece çok sürünürüz vesselam..:cool:

Emrah Akcagöz
18.09.2010, 08:47
Takıma destek stadda Fatih Tekke tezahüratı yaparak olmaz..

Tolunay Abdioğlu
18.09.2010, 09:33
Ne kadar eleştiri yapsak da.Biliyoruz ki bu takıma hiçbir Trabzonspor taraftarı sırtını dönemez.

Hep destek,tam destek!

SEDAT
18.09.2010, 09:44
- Sonuna Kadar Yanındayım Bu Takımın Ne Olursa Olsun , Fazla Takılmamalıyız Mağlubiyete..

Tolunay Abdioğlu
18.09.2010, 09:48
Takıma destek stadda Fatih Tekke tezahüratı yaparak olmaz..

Doğru dürüst takımımızın lehine tezahürat yapamayan kişiler Fatih Tekke diye bağırıyorlar.Bunu anlamak gerçekten güç.Ço büyük ihanet içinde bu kişile

Bu yazdıklarım iyi niyetli takımlarını desteklemek için o tribünlerde olan kişiler hakkında değil.

Umut Uzunoglu
18.09.2010, 09:52
Tam işler yoluna girmişken gene içimizdeki hainler çomak sokmayı başardılar.Aramızda yaşayan hainler temizlenmeden başarı malasef zor ama yinede her zaman olduğu gibi zoru başramak için destek olmaya devam.

hodlu
18.09.2010, 10:00
Hacısalihoğlu-Ağaoğlu-Şener-Albayrak bu isimleri uzatabiliriz ancak hiçbiri Trabzonspor yenilince kalp ağrısı yaşayormudur acaba.Yok onların derdi kendi fiyakalarını arttırmak, bordo-mavi onlar için basamak....

Ümit Tekşan
18.09.2010, 10:22
Yapacak bir şey yok desteğe devam, diğer bizim rakiplerimizinde hali ortada onlarda milyon euro'luk transferler yaptı ve ilk haftalarda aldığı mağlubiyetler ortada dolayısıyla takımımız yenildiğinden dolayı üzüleceğiz fakat desteğimizi bırakmayacağız.Sivas 2 Gs 1Gs 0 Bursa 2Kayseri 2 Fb 0Bjk 0 İst.BB 2Yani bu takımlarda mağlup olmuş bizimde mağlup olma hakkımız azda olsu var. Her maçı kazanacağız diye bir şey yok bir iki gün üzüntümüzü atamayız ama haftaya Kayseri'yi yeni yolumuza devam ederiz.

Fatih ÖZDEMİR
18.09.2010, 10:25
Destek mestek yok diyen abilerim var burada. Şimdi destek olmazsak ne zaman olacağız ?

Sercan Yaylı
18.09.2010, 10:29
destek destek bi yere kadar taraftarın çok istediği futbolcuları almıyorsun makkakula gibi fatih tekke de bize atacak görecekseniz ondan sonra destek bekliyorsun ts club doldu taştı,kombineler 15 bin oldu daha ne yapsın bu taraftar 27 senedir şampiyonluk görmeyen bir taraftardan daha ne bekliyorsunuz?

Yasin T.
18.09.2010, 11:27
Bu hafta istifa edipte takım üzerinde olumsuz hava bırakan yöneticilerimize öncelikle teşekkürü bir borç bilirim.İyi ki varsınız!
Manisa mağlubiyeti kötü oldu ama yapacak birşey yok.Desteğe devam tabikide.

macka61
18.09.2010, 11:47
her zaman teknik ekip ve futbolcuların yanındayım bir yenilgi aldık diye ben takımıma küsmem

İskender66
18.09.2010, 11:52
Doğru dürüst takımımızın lehine tezahürat yapamayan kişiler Fatih Tekke diye bağırıyorlar.Bunu anlamak gerçekten güç.Ço büyük ihanet içinde bu kişile

Bu yazdıklarım iyi niyetli takımlarını desteklemek için o tribünlerde olan kişiler hakkında değil.
Takımın her zaman yanındayım. Ancak bir şekilde tepkileri dile getirmemiz lazım. Eğer maçta Fatih Tekke tazahüretı yapıldıysa isabet olmuş. bejekeye gittiği zaman tepkilere rağmen ısrarla maçlarda Fatih Tekke diye bağrılmasını savunmuştum. Bundan sonra her mağlubiyette böyle bağrılır inşallah. Bağrılsınki yönetim hatasını anlasın. Ayrıca Makakula kendisini almamak için bin dereden su getiren bizim yönetime okkalı bir tokat atmıştır. İnşallah yönetim bu tokatı anlar.

Erdinç Barutçu
18.09.2010, 11:56
Sadece bu sene değil....Her zaman......Ve Kayseri maçında da tribünde yerimi alacağım.....

okg_53
18.09.2010, 12:48
Sonuna kadar destek.............

bordoylamavi
18.09.2010, 13:09
ya hocam destek de nereye kadar. ne yaptı ki seyirci köstek olacak. 90 dakka sabırla bekledi. ben doğru dürüst bi protesto bile duymadım.
takımn içnide bi sıkıntı var. ya paralarını alamıyorlar o yüzden böyle oynuyorlar yada güçleri bitiyor bi maçtan sonra 3 gün sonra oynayamıyorlar
sorun neyse bi an önce çözümlesi lazım yoksa sıfır puanlı takıma kendi sahanda 3 gol yiyerek yenilmemnin bi açıklaması olamaz

Oruç
26.09.2010, 22:06
Yukarılara çıkaralım başlığı biraz.

Takımımız puan kaybetmiş olabilir, kötü oynuyor olabilir ama yaşananlar sevgimizi azaltmaz, azaltamaz.

Geçer bu günler elbet.

yakarcı
26.09.2010, 22:22
ne zaman iyi günümüz oldu ki 26 yıldan beri iyi günümüz olmadi ki destek yapalım 26 yıl oldu artık

yakarcı
26.09.2010, 22:27
derdi taraftar çeksin ondan sonra oyunculara sahip çıkalım hocaya sahip çıkalım yönetime sahip çıkalım varmı böle anlayış oyuncular taraftarı sevindir ilk önce

nakzo
26.09.2010, 22:28
ne zaman iyi günümüz oldu ki 26 yıldan beri iyi günümüz olmadi ki destek yapalım 26 yıl oldu artık
Bu kadar uzun süre bekleyen bir liverpool birde biz varız heralde. Bizden geçtide yeni nesil hiç değilse bir tanecik şampiyonluk görsün.

Harun-61
26.09.2010, 22:35
bu basligi ben acmistim degil'mi...

hada sinir bozucu bir baslik ya:(

yakarcı
26.09.2010, 22:39
Yukarılara çıkaralım başlığı biraz.

Takımımız puan kaybetmiş olabilir, kötü oynuyor olabilir ama yaşananlar sevgimizi azaltmaz, azaltamaz.

Geçer bu günler elbet.
ne zaman geçecek 2011-2012 sezonu umut etmek amacıylamı

Oruç
26.09.2010, 22:43

Bu başlık destek amacıyla açılmış bir başlık. Ben destek veren biri olarak içimden geçenleri yazdım.

İstemiyorsanız siz de bir başlık açıp "yeter artık, sıkıldık..." diyebilirsiniz rahatlıkla.

6. haftada takımdan umudunuzu kesiyorsanız "umutsuz vâkasınız" demektir.

yakarcı
26.09.2010, 22:49
Bu başlık destek amacıyla açılmış bir başlık. Ben destek veren biri olarak içimden geçenleri yazdım.

İstemiyorsanız siz de bir başlık açıp "yeter artık, sıkıldık..." diyebilirsiniz rahatlıkla.

6. haftada takımdan umudunuzu kesiyorsanız "umutsuz vâkasınız" demektir.
ben takımımdan umut kesmiyorum hala bitmiş bir şey yok hala daha geçmiş değil hiç bir şey fakat böle devam etmemeli trabzonspor ümitimiz inşallah şampiyon oluruz ama takımımızın devamlılıgı önemli

Oruç
26.09.2010, 22:51
ben takımımdan umut kesmiyorum...

Yazdıklarınız yeterince açık ve net.

İyi akşamlar.

yakarcı
26.09.2010, 22:53
Yazdıklarınız yeterince açık ve net.

İyi akşamlar.
gidiş böle takım iyi gitmiyor orda sadece bir soru sordum size ümitimi kesmiş değilim sözümü çarpıtmayın

Mehmet S. Pervan
27.09.2010, 01:13
Takımın her zaman yanındayım. Ancak bir şekilde tepkileri dile getirmemiz lazım. Eğer maçta Fatih Tekke tazahüretı yapıldıysa isabet olmuş. bejekeye gittiği zaman tepkilere rağmen ısrarla maçlarda Fatih Tekke diye bağrılmasını savunmuştum. Bundan sonra her mağlubiyette böyle bağrılır inşallah. Bağrılsınki yönetim hatasını anlasın. Ayrıca Makakula kendisini almamak için bin dereden su getiren bizim yönetime okkalı bir tokat atmıştır. İnşallah yönetim bu tokatı anlar.
Sen ne zaman ceza alacaksın çok merak ediyorum.

Efendioglu
27.09.2010, 11:02
Beyler konu açamıyorum açsam dile getireceğim Alpaslan Dikmen'in Ölüm Yıldönümü Kendisi Ultraslan Genel Koordinatörüydü neden bir konu bile açılmamış ? bu kadar vefasızmısınız

Hami_41
27.09.2010, 11:06
Ölümüne destek ben Trabzonspor u şampiyon olsun diye sevmedim....

Gökçebey
27.09.2010, 11:11
Ultraaslan Genel Koordinatörünün ölüm yıldönümünü unuttuğumuz için kusura bakmayın, çok mahçubuz.

İlk mesajınızı 23 Aralık günü yazmışsınız. 20 Aralığı 21 Aralığa bağlayan gece ne olduğunu unutmuş ya da bilmiyormuş gibi. Ya da 15 Nisan. Ya da 18 Nisan. Ya da 5 Mayıs.

Efendioglu
27.09.2010, 11:12
Ultraaslan Genel Koordinatörünün ölüm yıldönümünü unuttuğumuz için kusura bakmayın, çok mahçubuz.

İlk mesajınızı 23 Aralık günü yazmışsınız. 20 Aralığı 21 Aralığa bağlayan gece ne olduğunu unutmuş ya da bilmiyormuş gibi. Ya da 15 Nisan. Ya da 18 Nisan. Ya da 5 Mayıs.

O zamanlar forumda çok bulunmuyordum benimde kusuruma bakmayın...

hatice_61
27.09.2010, 12:05
bu sene tam desteğe daha çok ihtiyacı var gibime geliyor hep yanındayım yenilsende

EmreYavuz61
27.09.2010, 18:41
tabikide bu sene tam destek vermeliyiz..her ne kadar maç sonlarında burada o sinirden olumsuz yorumlar yazsakda 1-2 mağlubiyetle bu ligde şampiyonluğun kaçmayacağını maçtan 2-3 saat sonra daha sağlıklı düşündüğümzde anlıyoruz..arkandayız trabzonum!!!

Harun-61
08.11.2010, 00:16
Destege devam ediyoruz....

aynen devam Trabzonspor'um...

Bayraktaroğlu
08.11.2010, 15:27
sonuna kadar destek...

cerebrum
10.11.2010, 02:37
bu başlık yukarılarda olmalı.. destek destek destek... sonuna kadar.

ertan arikan
11.11.2010, 10:43
İçimde bu sene ŞAMPİYON olacakmışız gibi bir his var.

sessizkral_1
11.11.2010, 10:49
Bu sene değil önümüzdeki 10 sene Şenol Güneşe TAM DESTEK.

Harun-61
21.11.2010, 23:32
Destek...
Destek...
Destek...

Haftaya Takimimiza basarilar dilerim...

Ertuğrul ATALAY
22.11.2010, 01:54
yanlış olan birşey yok.....çıkar savaşı yok...herkes elinden geleni samimiyetle yapıyor....hep destek tam destek...

Doğan Şahin
22.11.2010, 14:31
Hep Destek Tam Destek
Yılmak Yok
Her hafta kazanacağız diye de bir kaide yok
Yeter ki azmedelim ve sabredelim
Destek vermeye devam edelim
Göreceksiniz böyle devam edersek bu sene şampiyonluk gelecek

Mustafa ÖZDEMİR
22.11.2010, 16:53
bugün destek olmazsak ne zaman olacağız...

EmreYavuz61
22.11.2010, 17:21
Hep destek tam destek...Hep biz kazanacak değiliz ya...:)

zafer6161
22.11.2010, 17:56
http://www.yoremizden.com/wp-content/uploads/2010/08/Trabzonspor_Logosu.jpg

senin logona kurban olayım,seviyorum bu takımı yaa:p

28TS61
22.11.2010, 18:10
ama malesef hatali logo

28TS61
22.11.2010, 18:13
gerci tv lerdede malesef ne yazikki hep yanlis logo kullaniliyor. ligtvde bile. ama yönetim bile sikayetci degil nedense

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/22-7H4S6C7E.jpg

mashal61
22.11.2010, 18:24
Evet 28TS61 doğru diyorsun. Bir kulübü temsil ediyor sonuçta, böyle önemsiz bir konu gibi görülmemeli.

İskender66
22.11.2010, 18:25
İyi günde, kötü günde.. Hep destek, tam destek, sonuna kadar sestek..

SEDAT
22.11.2010, 18:41
- Sonuna kadar yanınızdayım çocuklar , her zaman , şampiyon olmasanızda bu namert ortamdaki onurlu dururşunuz yeter :)

halil ibo
22.11.2010, 18:45
Stadyum programının başında çok canım sıkıldı.Olumsuz düşünen Trabzonsporluların mesajlarını okudular.Hiçte karamsarlığı gerektirecek birşey yok.2 puan kaybettik o kadar.Bu da nazar boncuğu olsun.Anteple kaldığımız yerden devam edeceğiz.

TS-FAN
22.11.2010, 20:24
Bu sene de ne kelime..
Hayatım boyunca destekleyeceğim.
Benim takımım o.

esra61
22.11.2010, 20:44
destek olma zamanı.
takım iyi giderken herkez destekliyo önemli olan puan kaybedince desteklemek......
her daim arkandayız bordo mavi

.....
22.11.2010, 20:47
Her zaman sonuna kadar desteğim. Hele şu dakikada en fazla destek olmam gereken zamanda tabiki desteğim.

Desteğimiz bitmez!

İdris Toksoy
22.11.2010, 21:09
Bu sefer olacak galiba.

ofluoglu
22.11.2010, 21:14
şampiyonluğa 96'dan bu yana ilk defa bu kadar inanıyorum.Kimse bileğimizi bükemez...
HEP DESTEK TAM DESTEK..

cerebrum
22.11.2010, 21:16
çıkarsızız bu böyle biline..sonuna kadar destek.

iskenderunlu
22.11.2010, 21:27
ömür biter destek asla bitmez sonuna kadar Trabzonspor ulannnnnnnnn
İSKENDERUNDAN BORDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Ilelioglu
22.11.2010, 21:28
Kesinlikle, her zaman tam destek...!!!

;):)

Kaan
22.11.2010, 22:06
gerci tv lerdede malesef ne yazikki hep yanlis logo kullaniliyor. ligtvde bile. ama yönetim bile sikayetci degil nedense

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/22-7H4S6C7E.jpg

ATV (Süper Kupa maçında) ve bazı resmi yayın organları benim yaptığım logoyu kullandı;

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/tr/a/ab/TrabzonsporAmblemi.png

Açıkçası bu kadar meşhur olacağını da tahmin etmiyordum. :p

Harun-61
15.12.2010, 16:27
cok iyi gidiyoruz...

az kaldi....

7

.

Şeref
15.12.2010, 22:57
inşallah bu sene olacak ve ben buna şahit olacam bir 10 sene daha istanbula kupa yok

Harun-61
22.01.2011, 01:26
ne dedik, hep DESTEK dedik....

17 maclik serüven basliyor...

kalbimiz seninle Trabzonspor.

.

SEDAT
22.01.2011, 01:29
- Her zaman inanıyorum bu yiğitlere...

yatara
22.01.2011, 01:34
10 Sene Sonra bile Hep Destek !!!

61kralfatih
22.01.2011, 11:08
bu sene degil her zaman kalbimiz bordo mavi

Ahmet Başkaya
22.01.2011, 11:38
20 senedir destek veriyorum , bi 200 sene daha verebilirim .

mehmets61
22.01.2011, 11:58
sezonun geri kalanı içinde kötü neticeler de gelebilir o zaman taraftar takımı ayaga kaldırmalı işte.bu başlık o zaman daha da anlamlı olacak.

Harun-61
22.01.2011, 17:52
Sahada ki oyuncular vasat, kayip edilen puanlar...

fakat bu "sabirsiz" Taraftara ne denilmeli...

Istanbul Takimlari onca puan kayip etti bu Tepki'yi aldimi ???

yakismiyor bize, böyle Sampiyon o-la-ma-yiz!!!
daha durun, bu ilk mac yahu !

Destek, Destek....Destek !!!

.

mehmets61
22.01.2011, 17:56
bize malesef her yer trabzon ama trabzon deplasman:(

Hüseyin İlkin
22.01.2011, 17:56
İlk puan kaybında homurdanmaya başlayan, oyuncusunu ıslıklayan taraftara yazıklar olsun. Yeter artık, cidden yeter!

Sencer Bulut
22.01.2011, 17:58
Yazık Vallahi yazık ilk devre 42 puan toplayan takım 2 puan kaybetti die maruz kaldıgı şeylere bakın...Destek destek diyoruz en ufak puan kaybında bunlar oluyorsa ilerisini düşünmek bile istemiyorum...

tunganyan
22.01.2011, 18:02
Arada puan da kaybedeceğiz tabi ki olur böyle şeyler sağlık olsun.Burağı yuhlayanlar da bir daha Trabzonspor yüzü göremesin!!!

Mehmet BAL
22.01.2011, 18:07
Yazık Vallahi yazık ilk devre 42 puan toplayan takım 2 puan kaybetti die maruz kaldıgı şeylere bakın...Destek destek diyoruz en ufak puan kaybında bunlar oluyorsa ilerisini düşünmek bile istemiyorum...
:alkış::alkış::alkış:

macka61
22.01.2011, 18:13
hep destek tam destek destek olmayanlar bıraksınlar Trabzonu tutmaya 2 puan kaybettik sanki iş bitti

güneyli
Aynı kafalar,aynı protesto...Belliki başarıya giden yolun ne olduğunu bilmeyen tipler..Belli ki hayatlarında hata yaptığında aşağılanan,küfür edilen,hakaret edilen tipler...İflah olmuyorlarsa Allah ıslah etsin..Not.Bu bir puan bize İstanbuldaki maçları kazandıracak.Bir de dua.Allahım içimizdeki beyinsizler yüzünden bizi helak etme yarabbii..

Eren Karaahmetoğlu
Acilen birşeyler yapılmalı. Takımın, özellikle Burak'ın gönlü alınmalı. Tekrar tekrar allah belanızı versin ıslıklayanlar.

snn61
ya bide trabzonsporlu her taraftar futbolu çok iyi biliyo şölede böylede diye atıp tutuyolar, yok arkadaşım... bunlar bilmez mi ya bir futbolcu tepki aldı mı ayakları titrer, kıçına füzede taksan koşamaz yürüyemez... ulan toptan anlayan herkes bunun böle olduğunu bilir... yok abi bunun gibi taraftar olmaz olsun gelmesinlerde abi stada destek verdikleride yok. defolsunlar evden sövsünler topçularımıza..... sinirliyim acayip bu hafta nasıl geçcek bilmiyorum herkese sabır!

tunganyan
22.01.2011, 18:15
yok yok bizim taraftarın bir grubu var ki kıyamete kadar aynı kot kafayla gidecekler hemen başladı ahmaklar anırmaya!Dana olanlar çıktı ahırdan ilk fırsatta,size inat Yürü be Trabzonsporum kurban olsun 2 puan sana

snn61
22.01.2011, 18:16
arkadaşlar burak yılmazın resmi internet adresi var lütfen ona bu adresten http://www.burakyilmaz.net.tr/detay/3/Bana-Ulasin.html ulaşıp destek mesajları yollayalım bir grup gerizekalının yıktığını onaralım...

mda61
22.01.2011, 18:17
Acilen birşeyler yapılmalı. Takımın, özellikle Burak'ın gönlü alınmalı. Tekrar tekrar allah belanızı versin ıslıklayanlar.

Ben anlamıyorum arkadaş. 102 puan mı alacak bu takım. hiç mi kaybetmicek, Burak hiç mi kötü oynamayacak.

Utanıyorum o ıslıklayanlarla aynı takımı desteklemekten

TS-FAN
22.01.2011, 18:42
Bu sene şampiyon Trabzonspor!
Sonuna kadar yanınızdayız.
Her zaman,her yerde,her sonuçta.
Şampiyon olacağız!

Efendioglu
22.01.2011, 18:42
Arkadaşlar üzülüyorum gerçekten hemen başlanmış konu başlıkları açılmaya "Trabzon'da oynanmasın maçlar " , "Trabzon'dan kurtarın İstanbul'da oynansın" bu başlıkların hiçbir yararı yok unutmayın bu TAKIM ;

Spor toto süper lig lideri (43 Puanla)
Süper kupa şampiyonu
Ziraat türkiye kupasında yoluna devam eden bir takım
Fenerbahçe,Galatasaray,Bursaspor,Beşiktaş'ı yenen.

Herkes başını kaldırsın emin adımla yukarılara baksın.

Şu kaos ortamından lütfen çıkalım eleştiriler olacak ama takımı kötülüyen başlıklar açıp kötü yorumlar atmayalım.

Tekrarlıyorum kafamızı kaldıralım !

Beşiktaşla 26 sında kupa maçı
Fenerbahçe ile 30'unda lig maçımız var

Önümüzde iki hedefimiz var ;
-Beşiktaşı yenip çıkmayı garantilemek
-Fenerbahçe'yi yenip Antalyaspor maçına avantajlı çıkmak.

Gerisi hikaye vurup atamıyabilirler arkadaşlar en doğal şey futbolda ama böyle "bu takım şampiyon olamaz" , "bu futbol hiçbirşey getirmez" gibi şeyler bizi ileri değil geri götürür.

HEP DESTEK TAM DESTEK

Sefa
22.01.2011, 18:46
Neyse maçın sıcaklığıyla kan kustuk epey ama zaman sükut zamanı.. Herkes bir silkelensin..

Hasan61
22.01.2011, 18:47
Şuan sinirliyiz.
Eğer burayı azıcık biliyorsam yarın herşey olması gerektiği gibi olur.

Uluç
22.01.2011, 18:51
Bu takım bu sene hem Türkiye Kupasını hemde Süper Lig kupasını kazanacak :)

ahamitokutan
22.01.2011, 18:53
Evet kızgınız niye.5-0 almamız gereken maçı berabere bitirdiğimiz için.Hatalar mevcut evet.Bundan sonrası için yapılması gereken hatalardan ders çıkartıp yolumuza devam etmek,tıpkı manisa maçından sonra olduğu gibi.belkide böyle olması bizim için daha hayırlı olur,kendimize erken gelmemiz açısından...

Adem Erdoğan
22.01.2011, 18:58
Bazı beyin(siz)ler mental olarak şampiyonluğa hazır değil, bence bu beyin(siz)ler stada hiç girmesin, şampiyonluk garantilenene kadar.

ahamitokutan
22.01.2011, 18:59
burak kaç maçtır kötü oynuyor ve goller kaçırıyor.elbette o da goller kaçırabilir,ama bir yerden sonra önlemini alması gereken şenol hoc olmalıdır.kaza geliyorum dedi resmen.bu ıslıklara da biraz şenol hoca sebebiyet verdi bence.ama ıslıklayan kişileri de ben ıslıklıyorum hatta yuhalıyorum o da ayrı.ders çıkarmasını bilerek yola devam.hala şampiyonluğun en güçlü adayı biziz unutmayalım!

ApoCaN28
22.01.2011, 18:59
Yahu çok meraklıyız ayaklarımızı kurşunlamaya , ayak oyunlarına gelmeye . Olur öyle arada merak etmeyin

"Şimdi herkes düşünüyor ki Trabzonspor daha çok puan kaybedecek , ben de iddaa ediyorum ki bu aldığımız 1 puan bizi şampiyon yapacak en önemli etkenlerden biri olacak ..."

crazyman_61
22.01.2011, 19:12
iyi günde destek tamamda kötü günde ???

Harun-61
22.01.2011, 20:51
Bu sene şampiyon Trabzonspor!
Sonuna kadar yanınızdayız.
Her zaman,her yerde,her sonuçta.
Şampiyon olacağız!

iste bu....

herkes böyle düsünsün....
:alkış:

My
23.01.2011, 10:24
iyi günde destek tamamda kötü günde ???Küfür, yuhalama, köstek hatta tekme, tokat...

lutfu61
23.01.2011, 10:47
hep destek tam destek!!!

İsa
23.01.2011, 10:48
İyimser başlıkların açılması ne güzel.

Ama bu sene şampiyonluk kaçarsa kendi adıma bunun altında nasıl kalkarım bilmiyorum...

Sadık Bıyık
23.01.2011, 11:03
burak kaç maçtır kötü oynuyor ve goller kaçırıyor.elbette o da goller kaçırabilir,ama bir yerden sonra önlemini alması gereken şenol hoc olmalıdır.kaza geliyorum dedi resmen.bu ıslıklara da biraz şenol hoca sebebiyet verdi bence.ama ıslıklayan kişileri de ben ıslıklıyorum hatta yuhalıyorum o da ayrı.ders çıkarmasını bilerek yola devam.hala şampiyonluğun en güçlü adayı biziz unutmayalım!

her kelimesine katılıyorum ve eklemek istiyorum GÜN KESİNLİKLE BİRLİK OLMA GÜNÜ ne olursa olsun hatamızla sevabımızla günahımızla

K-E-N-E-T-L-E-N-M-E-L-İ-Y-İ-Z

ihsan candas
23.01.2011, 11:06
kardeşler inşallah 19.hafta sonunda yine aynı farkla önde olacağız.

Eren Karaahmetoğlu
23.01.2011, 11:28
İyi günde kötü günde senle
Her zaman seninle birliktee
Trabzonum sen yeter ki iste
Hazırız biz ölmeye !

http://www.youtube.com/watch?v=g2R6pwwnvbc

robinhood61
23.01.2011, 11:29
panik yok 2 hafta sonra herşey normale döner

Eren Karaahmetoğlu
23.01.2011, 11:37
Bu arada şuan iyi günümüzdeyiz. Yani iyi günümüzde bile destek olmayı beceremeyenler var.

İnansanaa inansana Trabzon
Bu sene sen olacaksın şampiyon !

Asi Çaykaralı61
23.01.2011, 11:40
Hep destek tam destek sonuna kadar her zaman her yerde

Asi Çaykaralı61
23.01.2011, 11:42
Sadece iyi günde deği , Her zaman yanındayız...
Biz Trabzonsporu herkes gibi olmamak için sevdik.
Moda için değil,FORMA için,
Kupa için değil,ARMA için,
Hava için değil,SEVDA için,
Başarıda değil,KARAGÜNDE de,
90 dakika değil, bir ömür boyu,
Utanarak değil,GURURLA,
Eğilerek değil, DİMDİK,
Sefada değil,CEFAda
Bazen değil,HERZAMAN,
İhanetle değil,SADAKATLA,
Zaferde değil,Hezimette,
Şampiyonken değil,HASRETKEN,
Görüntüde değil ÖLÜMÜNE sevdik.

Bir taraftarda olması gereken şeyler :)

Barış Burak
23.01.2011, 16:42
sonuna kadar gideceğiz.yani sonsuza kadar Trabzonspor...

pReN@_61
23.01.2011, 16:42
Takımımıza güveniyoruz..

inadına_Trabzon
23.01.2011, 18:59
Kötü zamanda destek vermiyeceksek moral vermeyeceksek diğer taraftarlardan ne farkımız var ?

İstanbul takımları berbat durumda ama hala destek veriyorlar.Biz avantajlıyız ama takıma destek vermiyoruz. Kötü Gün Dostu Olmayan , Avni Akere Çekirdek Çitlemeye Gidenler ,MAÇA GİTMESİN.

Zarar veriyorsunuz.

.....
25.01.2011, 01:07
Bu başlık özellikle yenildiğimiz zaman ortaya çıksın.

Ortaya çıkmakla kalmasın icraata dökülsün.

Yenildiğimiz zaman destek olalım daha fazla. Daha fazla hissettirelim onlarla birlikte olduğumuzu.

ARAF
25.01.2011, 11:21
26 yıldır şampiyon değiliz sevgimizde 1 gram eksikli mi oldu
çok gol kaçırdığımız bir maçta ters tepki vermek neden
allah göstermesin şampiyon olmasak bu takımı bırakacak kimse var mı aramızda
varsa şimdi bırakın
destek vermeyen taraftarlığını askıya alsın
herzaman heryede destek bizim görevimiz

bkandil
25.01.2011, 12:01
Bu başlık özellikle yenildiğimiz zaman ortaya çıksın.

Ortaya çıkmakla kalmasın icraata dökülsün.

Yenildiğimiz zaman destek olalım daha fazla. Daha fazla hissettirelim onlarla birlikte olduğumuzu.

Örneğin;

Puan kaybının yaşandığı maçtan sonra takımın topbaşı yaptığı ilk antrenmanda bir grup taraftar takımın misafiri olsun, en fazla ilgiyi o haftanın en formsuzuna göstersin...

İlk fırsat bugün saat 14:00'te takımın havalimanında karşılanması sırasında karşımıza çıkıyor...

leventturksoy
25.01.2011, 12:10
avniakerdeki o guruplar varya sampiyonlugu kacırırsak o guruplardaki kisiler sorumludur

akin0834
25.01.2011, 15:00
avni akere gelipde durum 1-1 iken homurdanan,burak cıkarken ıslıklayan trabzonspor taraftarı istemiyorum ben...yazık size be...iyi gündemi ihtiyacı var bu takımın bize he...biz bilincli ts taraftarı yedirmicez size bu şampiyonluğu...7 gelicek 7...fırtınayı tekrar estiricez...

inadına_Trabzon
25.01.2011, 15:03
Fenerle berabere kalırsak puan farkı 8 e çıkacak :) yenersek 11 e.

akin0834
25.01.2011, 15:05
feneri yensekde yenilsekte ben şampiyonluğa inanıyorum...olamasakda bir damla eksilmez bendeki trabzonspor sevdası...ayrıca ben trabzonlu da değiim :D

Alpayer
25.01.2011, 15:52
Evet arkadaşlar Trabzondaki Ve Gurbetteki Taraftarlarımız arasındaki Fark!!Trabzonda yuhalarlar Deplasmanda Hep Destek Tam Destek.Trabzonda puan kaybediyoruz Deplasmanda Mağlubiyetimiz yok:son 4-5 sezondur en çok puanı deplasmanda topluyoruz.Trabzonda 10 kişi uğurladı gelenlerin ayağına sağlık ama azınlık hep destek modunda!!İstanbul'da 1000 kişi karşıladı.Trabzon'da havaalanı 10 dakika istanbulda havaalanı 2 saat olmasına rağmen!!!!!!!!
Not:Tabi ki Tranzondaki iyi niyetli Taraftarlarımızı görmezden gelemeyiz ama bunu yanında yuhalayanlar susanlar Bölünmüş gruplar derken sonuç:''Avni Aker Baskısı''