PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 1. Hafta | Ankaragücü 0 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11

Mustafa Umut
15.08.2010, 10:51
18.00 de Liverpool maçı 19.30 da Trabzon maçı 19.45 de iftar :)

Tolunay Abdioğlu
15.08.2010, 10:57
Kendimi zorla amcamlara iftara davet ettirdim. :D

Cafer Bulur
15.08.2010, 11:03
Bu sezon en kaliteli kadro, beşiktaşın harcadığı milyonlarca euro ve yıldız transferlerine rağmen, Trabzonspordur. Üstelik bu kadronun birlikte oynadığı 3. sezon olacak, yani en oturmuş takım da biziz. Şampiyon olamazsak bunun sorumlusu başta teknik direktörümüz olur.
Katilmiyorum,lig 2.ligi bence bizim icin basarili olacaktir.

Ayaklarimiz yere basmali,fb mesela niangi alarak büyük bir hamle yapti.

kimyager
15.08.2010, 11:08
şu an 4 günlük asker olarak kastamonu jandarma taburundan yazıyorum.sırf trabzonspor için girdim nete büssürü sıra bekleyip.umarım bu akşam güzel bir başlangıç olur.yarın alabilcem skoru nasıl gçecek bu gece bilmem:(( iyi destekleyin takımı.birbiriniz yemeyin:)

tsburak08
15.08.2010, 11:21
Alanzinho ' yu yazanlara bişey demiyorsun onun yerine Umut ' u yazanlara mı laf söylüyorsun çok ilginçsiniz :p

Alanzinho ' nun orta sahaya vermiş oldugu en ufak bir katkı var mı ? :rolleyes:
Çağdaş kimse Alanzinho'dan orta sahaya katkı yapmasını beklemiyor :) Ayrıca Alanzinho bazen hücum bölgesinden defansa gelip rakibin ayağında ki topa müdahale ediyor.. Çok sık rastlanmıyor tabi ama katkı katkıdır,onun yapısında birisi o müdahaleleri yapmasa kimse birşey demez..

Napoli
15.08.2010, 11:21
Fenerbahçe Niangla bence hamle falan yapmadı,sadece bir deliği kapattı,adamların okadar çok deliği varki.Bir kere Brezilyalılardan acil kurtulmaları lazım...Bilica,Kazım Kazım,Ortada Koşmayan Alex (Eskiden Büyük katkısı vardı),Forveti Gokhan Ünal partneri Niang olan takım kimse kusura bakmasın Şampiyon falan olamaz...
Kaldıki Niagda abartılcak kadar üst düzey bir oyuncuda değil kesik kesik oynayan bir oyuncu...Ve gereksiz çok para...

Bu yıl Kafaya oynarmıyız bılmıyorum, kendi takımım için yorum yapmayı sevmem... Eğer ortasaha Düzenini değiştirirse Beşiktaş Şu anda Ligde kafaya oynar derim (Yıldız transferlerle alakası yok bunun)

hamucera
15.08.2010, 11:22
şu an 4 günlük asker olarak kastamonu jandarma taburundan yazıyorum.sırf trabzonspor için girdim nete büssürü sıra bekleyip.umarım bu akşam güzel bir başlangıç olur.yarın alabilcem skoru nasıl gçecek bu gece bilmem:(( iyi destekleyin takımı.birbiriniz yemeyin:)

hayırlı teskereler, inşallah güzel bir askerlik geçirirsin,

tsburak08
15.08.2010, 11:23
Katilmiyorum,lig 2.ligi bence bizim icin basarili olacaktir.

Ayaklarimiz yere basmali,fb mesela niangi alarak büyük bir hamle yapti.
FB'ye Niang değil Drogba gelse iş yapmaz.. Fener'de takım oyunu yok,daha ligin başında söyliyim Fenerbahçe ve Galatasaray ligi bitiremez..

Cafer Bulur
15.08.2010, 11:26
FB'ye Niang değil Drogba gelse iş yapmaz.. Fener'de takım oyunu yok,daha ligin başında söyliyim Fenerbahçe ve Galatasaray ligi bitiremez..
Fb de takim oyunu su anda yok,ilerde olmayacak diye bir sey yok.

Fb nin hücumda etkili oyunculari oldu,stoch,dia,niang ve alex bu ligde is yapar.

Ezikleri övmeyi pek sevmiyorum ama fb ve bjk nin yarisin isinde olacagini düsünüyorum.

bahadır2561
15.08.2010, 11:27
2-0 alırız. .

Colman ve Selçuk atar

cihatöztürk
Fenerbahçe Niangla bence büyük bir hata yaptı.....

31 yaşındaki adama dünyanın parasını verdiler

kadıköyü yaktığımız maçdan sonra halen daha kendilerine gelmediler o düşüştür gidiyolar...

Napoli
Bizim maçın berabere biteceğini tahmın edıyorum,Bu sıcaklarda,Ne guzel futbol beklenir nede başka birsey.. artı olarak akıllar İngilterede..Liverpool maçlarından sonra,Konumumuz ve gerçek futbolumuz ortaya çıkacaktır diye tahmın edıyorum.

Cafer Bulur
15.08.2010, 11:29
A.gücünde vittek oynamayacak dendi ama durum öyle degil galiba.

Rakibimizde vittek,sestak,sapara,rajnoch ve geremi gibi cok kaliteli oyuncular var.

Bu oyuncular biz almaya kalksak karsi cikan fazla olmazdi herhalde.

Her halükarda cok cetin bir mac bekliyorum,beraberlik ihtimalini de az görmüyorum.

Napoli
15.08.2010, 11:30
Fenerbahçe Büyük bir Tranva yaşadı,Bunu bir biz biliriz Allah Kimseye vermesin.. Adamlar İki kez yaşadı 5 yıl içinde,Etkileri Bir ömür boyu sürer,artık o kulube bu kabus çöktü..Toparlanacklarını düşünmuyorum hemen.Aykuta yapılan Muamele Şenol Guneşe yapılan Muamele ile aynı..birde olaya boyle bakın.

Özkan
15.08.2010, 11:34
Cafer abinin ilginç bir düşünce yapısı var. Bir futbolcu rakipteyse mükemmeldir, sendeyse beş para etmezdir. "Vittek, Sestak, Sapara, Rajnoch ve Geremi gibi çok kaliteli oyuncuları" biz transfer etsek ağzına geleni sayardı. Ya da ne bileyim Niang'ı biz alsaydık "31 yaşında ne yapacağı belirsiz adama çuvalla para saydık" filan derdi.

Abi, azıcık olumlu düşümeye çalış. Yoksa genç yaşında by-pass oluverirsin.

tsburak08
15.08.2010, 11:37
Fb de takim oyunu su anda yok,ilerde olmayacak diye bir sey yok.

Fb nin hücumda etkili oyunculari oldu,stoch,dia,niang ve alex bu ligde is yapar.

Ezikleri övmeyi pek sevmiyorum ama fb ve bjk nin yarisin isinde olacagini düsünüyorum.
Orası öyle ama orta sahada Selçuk'la Cristhian'la olucak iş değil, görünen köy kılavuz istemez.. 10 hafta sonunda eğer fb 3-4 tane mağlubiyet görürse şaşırmam..

Napoli
Bugun Çok konuşuyorum ama Dunya Kupasında,Oynamış Oyunculardan'da zerre korkmuyorum,Goruruz Subat aylarında bu oyuncuları =)
Hep boyle olmustur,gene aynısı olucak,Kolay değil Tatıl yapmadan mayıs 25'de Form tutmak...

Cafer Bulur
Cafer abinin ilginç bir düşünce yapısı var. Bir futbolcu rakipteyse mükemmeldir, sendeyse beş para etmezdir. "Vittek, Sestak, Sapara, Rajnoch ve Geremi gibi çok kaliteli oyuncuları" biz transfer etsek ağzına geleni sayardı. Ya da ne bileyim Niang'ı biz alsaydık "31 yaşında ne yapacağı belirsiz adama çuvalla para saydık" filan derdi.

Abi, azıcık olumlu düşümeye çalış. Yoksa genç yaşında by-pass oluverirsin.
A.gücünün yabanci futbolcularinin kaliteli oldugunu genelde herkes söylüyor,sadece ben demiyorum.

Her transfere karsi cikma gibi bir durumum yok,tjikuzu transferini elestiririm ama jaja gibilerine evet derim mesela.

Murat Erdem
15.08.2010, 11:41
1-0 olsun, bizim olsun...amin.

ozzy!
15.08.2010, 11:43
Şelçuk atar :)

Burak TOSUN
15.08.2010, 11:46
Her zamanki gibi Selçuk yapar açlışımızı inşAllah.
Maça gelince, geçen sene Türkiye Kupası maçından önce bir A.gücü maçımız vardı, izlerken kahrolmuştum berbat bir futbol oynamıştık.Umarım yine öyle bir maç olmaz ve rahat bir galibiyet alırız.

yatmaztara
15.08.2010, 11:47
yenilgi ve beraberlikte üzülmeyelim arkadaşlar geçen sene sivası yendikte ne oldu 12 maç kendimize gelemedik

Kenan Berber
15.08.2010, 11:52
ben kolay yada zor ama bu maçı alacağımızı düşünüyorum. yüksek ihtimalle hiç almayacak jajayı oyuna ama şöyle 15 dk fln oynatsaydı keşke. takımı dinç tutma adına bi kaç farklı adamda görebilirz gibime geliyor sanki. ilerleyen dkkalarda cale ferhat değişikliği gbi

sessizkral_1
15.08.2010, 12:05
Cafer abinin tarzı bu görmezden gelin.Bugüne kadar hiçbir maçtan önce Olumlu bir mesajını görmedim..Zira niang büyük hamle ama fenerliler bizim jaja transferini yere göğe sığdıramadı mesela?1 futbolcuyla takım olunmaz.Hatta 3 futbolcuylada olunmaz.Ankaragücü için konuşuyorum.Ankaragücünün geçen senede kadrosu iyiydi ama bence futbolu vasattı.SAHADAKİ futbol önemli.Organizasyon önemli.İnsanların negatif yorum yazarak kendilerini nasıl iyi hissettiklerini cidden merak ediyorum.Ben herzaman takımıma güvenirim.Yenilirsek üzülürüm elbette ancak bukadar negatif bir hava yaratmanın hiçkimseye faydası yok!

Herneyse Maç değil genel anlamda konuşursak kesinlikle şuan en hazır takım biziz.Kesinlikle şu sıcak dönemde 4-5 maçımızı atlatırsak bir anda kendimizi 1. sırada ve arkamızdaki en yakın takıma 4-5 puan fark atmış olarak görebiliriz abartmıyorum.

Galatasaray : Berbat durumda.Futbol adına dün hiçbirşey yapmadı.

Beşiktaş: Rakibimiz denen beşiktaş lige yeni çıkmış Bucaspor'u zar zor 1-0 yendi.Üstelik rakip 75 de 10 kişi kaldı.Guti ve querasma ön plana çıkan isimler.Takımın gerisi çok vasat.(Gutinin devamlılığıda önemli bunu sağlayabilecek mental'e sahip olduğuna inanmıyorum yani asla bir hagi olamaz)

Fenerbahçe : Tam bir krizin içinde.Youngs boys maçlarında gördüğümüz fenerbahçe aşırı vasat.Ne oynadığını bilmeyen bir görüntüde.Ziya hoca bugün 1 puan alırsa hiçbirşekilde şaşırmam.

Muhammed
15.08.2010, 12:06
Umarım oyuncuların kafası Liverpool maçında olmaz. Bu maç ondan çok daha önemli.

tsburak08
15.08.2010, 12:11
Her zamanki gibi Selçuk yapar açlışımızı inşAllah.
Maça gelince, geçen sene Türkiye Kupası maçından önce bir A.gücü maçımız vardı, izlerken kahrolmuştum berbat bir futbol oynamıştık.Umarım yine öyle bir maç olmaz ve rahat bir galibiyet alırız.
O zaman ki tek hedefimiz kupaydı lige çok fazla önem vermiyorduk..

Öyle bir maç kesinlikle beklemiyorum.. Zorlu bir maç tabi kazanacağımızı düşünüyorum.

B.Yiğit
15.08.2010, 12:13
futbol takım oyunu istediğiniz kadar yıldız alın 3 den fazla yaptığınız transferler (direk 11 de oynayarlarsa) şampiyonluk olasılığınızı düşürür.. bu anlamda ligde en avantajlı takımız.. 2 senedir aşağı yukarı aynı kadroyla oynuyoruz takım tam manasıyla oturdu.. bence bu sene şeytanın bacağını kıracağız.. hem gs,fb kötü durumda.. bjk ise sadece fazla abartılmış onlardan çok daha iyi takımız ve daha istekliyiz... Bu Sene Şampiyonuz İhşallah. hiç bir sezon öncesi bu kadar çok inanmamıştım..

AŞK-I TS_61
15.08.2010, 12:18
bu maçı rahat alacağız gibime geliyo nedense bakalım! 3-0 gibi mesela!

Anıl Caner
15.08.2010, 12:19
Ziya hocanın fener maçıyla pek alakası yok. Bursayla oynuyor konya.

B.Yiğit
15.08.2010, 12:23
ziya doğan hala aymanları falan topluyor.. insan bu kadar takıntılı olabilir.. tarihimizin en kötü hocası

Cafer Bulur
15.08.2010, 12:25
Cafer abinin tarzı bu görmezden gelin.Bugüne kadar hiçbir maçtan önce Olumlu bir mesajını görmedim..Zira niang büyük hamle ama fenerliler bizim jaja transferini yere göğe sığdıramadı mesela?1 futbolcuyla takım olunmaz.Hatta 3 futbolcuylada olunmaz.Ankaragücü için konuşuyorum.Ankaragücünün geçen senede kadrosu iyiydi ama bence futbolu vasattı.SAHADAKİ futbol önemli.Organizasyon önemli.İnsanların negatif yorum yazarak kendilerini nasıl iyi hissettiklerini cidden merak ediyorum.Ben herzaman takımıma güvenirim.Yenilirsek üzülürüm elbette ancak bukadar negatif bir hava yaratmanın hiçkimseye faydası yok!

Herneyse Maç değil genel anlamda konuşursak kesinlikle şuan en hazır takım biziz.Kesinlikle şu sıcak dönemde 4-5 maçımızı atlatırsak bir anda kendimizi 1. sırada ve arkamızdaki en yakın takıma 4-5 puan fark atmış olarak görebiliriz abartmıyorum.

Galatasaray : Berbat durumda.Futbol adına dün hiçbirşey yapmadı.

Beşiktaş: Rakibimiz denen beşiktaş lige yeni çıkmış Bucaspor'u zar zor 1-0 yendi.Üstelik rakip 75 de 10 kişi kaldı.Guti ve querasma ön plana çıkan isimler.Takımın gerisi çok vasat.(Gutinin devamlılığıda önemli bunu sağlayabilecek mental'e sahip olduğuna inanmıyorum yani asla bir hagi olamaz)

Fenerbahçe : Tam bir krizin içinde.Youngs boys maçlarında gördüğümüz fenerbahçe aşırı vasat.Ne oynadığını bilmeyen bir görüntüde.Ziya hoca bugün 1 puan alırsa hiçbirşekilde şaşırmam.
Gecen sezonda ikinci devrede toplayacagimiz muhtemel puanlarla bizi sampiyon yapiyordun.:)

Ben takimimizi kötüledim mi,yarisin icinde olamaz dedim mi?

Ben sadece gs haric bjk ve fb yi bu kadar kücük görmemek gerektigine vurgu yaptim.

Gecen sezon gs ve fb ilk 10 hafta atbasi giderken nasil tepeteklak gittilerse bu sezon de kötü gitmelerine ragmen toparlanirlar demek istiyorum.

Bir de sürekli negatif yorum yaptigimi adeta servis ediyorsunuz ki buna katilmak mümkün degil.

Gecen sezon da elestiriyordum takimi,avrupa ligine kalamayiz ve yarisin icinde olamayiz diyordum,haksiz mi ciktim?

Tamam takimi öven yorumlarda yapalim ama takim önce kendini övdürmeli,gecen sezon kupaya verdikleri önemi bu sezon lige vermeliler.

B.Yiğit
15.08.2010, 12:29
ankarada hava çok sıcak bildiğim kadarıyla,, Teofilo Güveniyoruz sana ;)

sessizkral_1
15.08.2010, 12:38
Tamam takimi öven yorumlarda yapalim ama takim önce kendini övdürmeli,gecen sezon kupaya verdikleri önemi bu sezon lige vermeliler.

Bana göre övülecek şey kazanmaktan çok iyi futboldur.İyi oynamayarak devamlılığı sağlayamazsınız 1 maç kazanılır sonrası yok.Takım mücadele etti geçen yıl bana göre bir çok maçtada iyi oynadı.Şenol hoca ligin ilk yarısı gelseydi ve iyi bir forvet alsaydık herşey çok daha farklı olabilirdi.

herneyse maça dönelim

geçen yıl ankaragücünde Rothen'i çok beğenmiştim.Bizim maçlardada çok etkiliydi.Kiralıkmış.Rothen'in olmaması bizim açımızdan çok iyi.Bunun dışında dünya kupasında iyi bir performans gösteren vittek'de sanırım sakat.Kadroda göremedim.

Bizim için futbol olarak değilde dış etkenler handikap yaratır diye düşünüyorum.
Maçın erken olması yani sıcağın etkisi ve kafalardaki liverpool maçı ancak etkilerse etkiler diye düşünüyorum.

Bunun dışında bu maç Bursa maçının bir kopyası olacaktır.

bahadır2561
15.08.2010, 12:46
ankarada hava çok sıcak bildiğim kadarıyla,, Teofilo Güveniyoruz sana ;)

Ankara bildiğin yanıyor,cayır cayır hemde :)

SEDAT
- Teofilo Gollerine Devam Ederse , Jaja'nın atıcağından Şüphem Yok Zaten Bu sene Güzel şeyler yapacağımız kanaatindeyim..

Burak TOSUN
O zaman ki tek hedefimiz kupaydı lige çok fazla önem vermiyorduk..

Öyle bir maç kesinlikle beklemiyorum.. Zorlu bir maç tabi kazanacağımızı düşünüyorum.
L'pool maçından önce olması bana biraz tanıdık geldide:D

AYYILDIZ
15.08.2010, 12:48
Bu mac cok onemli.Insallah futbolcular gereken ciddiyeti gosterir.

okg_53
15.08.2010, 12:56
Ankaragücü şuan ligin en iyi kadrosuna sahip anadolu takımı(bizi saymazsak).
Tecrübeli ve kaliteli hocalarının olmayışı bir avantaj ancak çok dikkatli olunmalı.
Ligin en zorlu maçına çıkıyor olabiliriz.

Muhammed
15.08.2010, 12:59
Ankaragücü şuan ligin en iyi kadrosuna sahip anadolu takımı(bizi saymazsak).
Tecrübeli ve kaliteli hocalarının olmayışı bir avantaj ancak çok dikkatli olunmalı.
Ligin en zorlu maçına çıkıyor olabiliriz.

Katılıyorum. Bence onlarla ilk hafta ve seyircisiz oynuyor olmak büyük avantaj. Rakiplerimiz ileriki haftalarda mutlaka Ankaragücü'ne puan kaybedeceklerdir.

yaranozlu
15.08.2010, 13:05
rüyamda 4-0 çıktı :) ben sayıyı yetersiz buldum. daha farklı bir açılışla liderliği elimize geçirip, çıktığımız gibi bitirmeliyiz.

krdnz
15.08.2010, 13:12
Maç sonu forumda Cafer abi incilerine devam eder...:)
Bir çiçekle bahar gelmez.

Sıcak hava ve seyircisiz oynanması Ankaragücünü etkiledi.

Attığımız gollerde bunu net görebilirsiniz.

İkinci golümüz tamamen şans böyle gidersek işimiz zor.

Mustafa ÖZDEMİR
15.08.2010, 13:14
rüyamda 4-0 çıktı :) ben sayıyı yetersiz buldum. daha farklı bir açılışla liderliği elimize geçirip, çıktığımız gibi bitirmeliyiz.
6-1 olsun bizim olsun :D...

AKSOY_61
15.08.2010, 13:15
Bu sene her türlü ilk 3 ün içinde oluruz zaten.
Yani avrupa yolu karanti.

Müze türkiye kupasından yıkılıyo ama şampiyonluğa hasret var.
Onun için türkiye kupasından ziyade lige önem vermeliyiz.

Hoca kupadaki gibi takımı her maça final maçıymış havasında hazırlarsa
bu işi götürürüz.

Bülent AKBULUT61
15.08.2010, 13:21
5-0 olsun bizim olsun haftamız güzel gecsin

Travelair
15.08.2010, 13:21
Futbolcuların ayağının yere sağlam basması lazım. Ancak ciddiye alırsak kazanabiliriz. Yeni sezon hayırlı olsun

hayhay61
15.08.2010, 13:22
hadi hayırlısı renktaşlar karamsarlık yok fazla yüzeltmekte yok :D vira bismillah deyim şu mubarek günde kuşanalım bordo mavileri

alacaz bu maçı inşallah

bize her yer trabzon olmadığımız yer bile:D

sametaydin
15.08.2010, 13:23
1-0 olsun bizim olsun. Liverpool öncesi zor maç.

Mustafa ÖZDEMİR
15.08.2010, 13:26
trabzonspor gibi oynarsak rahat kazanırız.havaya girdiğimiz falan yok...

Muhammed
15.08.2010, 13:27
Türkiye Kupası, Uefa vs vs hepsi hikaye. Tek gerçekten şampiyonluk. Şu anda diğer takımlardan daha formdayız. Her maça final havasıyla çıkarak ilk haftalardan liderliği sağlamaya çalışmalıyız. Ondan sonrası geliyor zaten liderlik motivasyonu ile.

Berk
15.08.2010, 13:28
2 farklı bir skorla kazanırsak tahminimce ilk haftayı lider kapatırız..

Yiğit Gayretli
15.08.2010, 13:31
Skor üstünlüğünü ilk yarıda sağlayıp ikinci yarıda oyunu rölantiye alarak ve değişikliklerle mümkün olduğunca takımı yormamak gerek.Liverpool maçına ne kadar zinde çıkarsak o kadar iyi...

Hürgün Aygün
15.08.2010, 13:32
İftar saatine maç mı konur ya?:D

B.Yiğit
15.08.2010, 13:34
bildiğim kadarıyla sezona süper kupa ile başlayan hiç bir takım o sezon şampiyon olamadı.. 4 keredir bu boyle.. 5.sini yaşatmayacağız ;)

Ali Can
15.08.2010, 13:35
inş. maçı 2 spiker anlatmaz..

Bilhan Özhan
15.08.2010, 13:36
bildiğim kadarıyla sezona süper kupa ile başlayan hiç bir takım o sezon şampiyon olamadı.. 5 keredir bu boyle.. enteresan :)
herseyin bir ilki vardir :) bu arada heyecanla maci bekliyorum ya :) söyle 2 veya 3 gol farkla maci alsakda ilk siraya otursak söyle :)

Hürgün Aygün
15.08.2010, 13:37
Efsane dönüyor!

2010'a Türkiye Kupası ve Süper Kupa'yı sığdıran Şenol Güneş'in Trabzonspor'u, 26 yıllık şampiyonluk hasretini bitirmek için başlayacağı yeni sezonda perdeyi Ankaragücü deplasmanında açıyor. Camia efsanenin yeniden doğuşuna yürekten inanıyor.
http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/8/14/fft1mm1143054.jpg

2009-2010'u Türkiye Kupası final mücadelesinde Fenerbahçe'yi Şanlıurfa'da yenerek kupayla kapatan Trabzonspor, hatırlanacağı gibi yeni sezonu da çok kısa bir süre önce son şampiyon Bursaspor'u İstanbul'da Süper Kupa'da 3-0 mağlup ederek kupayla açmıştı. O karşılaşmadaki performansıyla bir anda yarışın favorileri arasında gösterilmeye başlanan Bordo-Mavililer, 26 yıllık şampiyonluk hasretini bitirmek istediği Süper Lig'de perdeyi Başkent'te Ankaragücü ile açıyor. Liverpool ile 19 Ağustos Perşembe günü oynayacağı Avrupa Ligi ön eleme ilk maçı öncesinde moral arayan Fırtına, Ümit Özat önderliğinde ve iddialı rakibine puan kaptırmayı aklına dahi getirmiyor.
Karşılaşma seyircisizMaç öncesinde her iki takımın da en büyük endişesi, sıcak ve nemli hava. Bu nedenle hem Trabzonspor, hem de Ankaragücü bugünkü sınava kadarki tüm hazırlıklarını bu hava şartlarını göz önüne alarak gerçekleştirdi. Lige iyi girmek isteyen iki rakibin zorlu mücadelesi saat 19.30'da start alacak, maç Ankaragücü'nün cezası nedeniyle seyircisiz oynanacak.
MKE Ankaragücü-Trabzonspor
O G B M A Yİç saha 32 22 8 2 61 16Dış saha 32 11 7 14 38 43Toplam 64 33 15 16 99 59
MKE Ankaragücü-TrabzonsporEn farklı galibiyeti: 4-0 (1994-1995 25.hafta)En farklı yenilgisi: 2-5 (d) (1992-1993 18.hafta)En gollü maçları: 2-5 (d) (1992-1993 18.hafta)Son galibiyeti: 3-0 (2009-2010 15.hafta)Son yenilgisi: 0-1 (d) (2009-2010 32.hafta)Son beraberliği: 0-0 (2007-2008 5.hafta)(Not: Tablo Trabzonspor'a göre düzenlenmiştir.)
ANKARAGÜCÜ
Özden
Özgür Çek
Zewlakow
Aydın
Güven
Metin
Hürriyet
Jan
Adem
Meye
Sestak

TRABZONSPOR
Onur
Serkan
Glowacki
Egemen
Cale
Burak (Yattara)
Selçuk
Ceyhun
Colman
Alanzinho
Teofilo

Saat: 19.30
Hakem: Cüneyt Çakır

Bilhan Özhan
15.08.2010, 13:39
sanirim jajayi 2. yari sokucak biraz Süper Lige alismasi icin ve önümüzdeki 4-5 hafta böyle olur sanirim jaja ilk 11 e giremez ama iyice alistignda artik jajayi ilk 11imizde görme imkani olucak sanirim

Kıvanç Çuvalcı
15.08.2010, 13:40
Cok iyi oyun beklemiyorum, zor da olsa 1-0 gibi tek farkli bir skorla galip gelecegimizi dusunuyorum.Teo nun formu belirleyici olacaktir,sirti donuk oynayabilir ve orta sahadan gol yollarina ekstra supriz oyuncu sokabilirsek maci daha rahat alabiliriz ama Ankaragucu tum gucuyle direnicektir,zor mac.

yorumsuz6117
15.08.2010, 13:42
Rahat kazanırız diye düşünüyorum.

Ali Can
TRABZONSPOR
Onur
Serkan
Glowacki
Egemen
Cale
Burak (Yattara)
Selçuk
Ceyhun
Colman
Alanzinho
Teofilo

burak la yattara yerine bence umut olsun..

Hürgün Aygün
Bence Jaja geldi bu maç için demiyorum kesinlikle bu maç için değil 2-3 maç sonra artık ilerde 2 forvete dönmeliyiz Jaja-Teo.

ardasali
15.08.2010, 13:46
skor tahmini
AG:1 - 2:TS
goller: Alanzinho, teo

Semih58
15.08.2010, 13:46
Bu seyircisiz oynama cezası değişmeli. Biz niye ceza alıyoruz. Ya TRABZONSPOR seyircisi maça alınmalı ya da maç TRABZON'da oynanmalı. Bak o zaman olay olur mu?

Tolga Okumuş
15.08.2010, 13:48
Beni, futboldan nasıl para kazandığına şaşırtacak kadar kötü bir kaleci var karşı takımda.

İnşallah değerlendirilir.

Emrullah
15.08.2010, 13:49
Selçuk'un kesin golü var ama diğer gollerimizi kim atar bilemiyorum.

yorumsuz6117
15.08.2010, 13:50
Şener: "Liverpool eski gücünde değil"

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, UEFA Avrupa Ligi'nde rakipleri Liverpool'un eski gücünde olmadığını söyledi.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, hafta içerisinde oynayacakları Liverpool maçına büyük önem verdiklerini belirterek, "Liverpool eski gücünde değil. İyi bir sonuç sürpriz olmaz. Adımızı tarihe yazdırmak istiyoruz" dedi.

Trabzonspor'da UEFA Avrupa Ligi Play Off turu ilk maçında oynanacak olan Liverpool maçı öncesi geri sayım sürüyor. Liverpool'a gidiş gününü Çarşamba'dan Salı'ya alan bordo mavililerde Başkan Sadri Şener takımına güvendiğini söyledi. Şener, Liverpool'un artık eski gücünde olmadığını belirterek, "Biz de iyi dönemimizdeyiz. Kaliteli transferlerle takımızı güçlendirdik. Rakibimizin saha atmosferini en iyi şekilde kullanacağını biliyoruz. Oradan avantajlı bir skorla ayrılıp Trabzon'da adımızı tarihe yazdırmak istiyoruz. Kura ilk çekildiği anda şaşırmadım, bu sonucu bekliyordum. Kimseden bir çekincemiz yok" dedi.

"JAJA KALİTESİNİ EN KISA SÜREDE İSPATLAYACAKTIR"

Şener, yeni transfer Jaja'nın takıma ciddi katkılar yapacağına inandığını da belirterek, "Bu transferle birlikte forvet mevkiindeki rekabeti artırdığımızı düşünüyoruz. Mevcut oyuncularımıza zaten güveniyorduk. Şimdi bu rekabet içerisinde takımın gol yollarında sıkıntı yaşamayacağını düşünüyoruz. Jaja kalitesini en kısa sürede ispatlayacaktır. Ayrıca Teofilo'nun da form tutması bizi çok sevindirdi. Bu transfer bayağı eleştirilmişti ama şimdi takımın önemli isimleri arasında gösteriliyor" ifadelerini kullandı.

COLMAN'A İYİLEŞTİRME GÜNEŞ'E TAKILDI

Bu arada Başkan Sadri Şener'den yıllık aldığı ücrette iyileştirme talep eden Arjantinli futbolcu Gustavo Colman'ın bu isteği Şenol Güneş engeline takıldı. İyileştirmelerin takım içerisindeki huzuru bozacağını düşündüğünü söyleyen Güneş'in yönetimle görüşerek, bu fikre sıcak bakmadığını vurguladığı öğrenildi.

TRABZONSPOR ÖDEME YAPTI

Trabzonspor'da yeni sezon öncesi yönetim kurulu futbolculara önemli bir ödeme yaptı. Futbolcuların yeni sezon öncesi olan alacaklarının önemli bir bölümünü hesaplarına yatıran yöneticilerin, hafta içerisinde oynanacak olan Liverpool maçından iyi bir sonuç alınması durumunda oyunculara çok yüklü bir ödeme daha yapabileceği belirtildi.

VİZE İŞLEMLERİ TAMAMLANDI

Öte yandan UEFA Avrupa Ligi Play Off turunda İngiltere'nin Liverpool takımıyla karşılaşacak olan Trabzonspor Ankara'da vize işlemlerini tamamladı. Teknik ve idari ekiple birlikte oyuncularda vize için istenen belgeleri doldurup gerekli işlemleri yerine getirdiler. Bu arada yurt dışı kampı için alınan Schengen vizesi sırasında sıkıntı yaşayan Kolombiyalı oyuncu Teofilo'nun vize işlemlerinde bu kez sıkıntı yaşanmadığı belirtildi.

DHA

yorumsuz6117
15.08.2010, 13:52
Burak 11 başlayacağına Umut başlasın.

Bilhan Özhan
15.08.2010, 13:57
niye Yattara ilk 11 de yok? kaptan Yattara olmicakmiydi yeni sezonda

yorumsuz6117
15.08.2010, 13:58

Olur mu hiç Yattara'nın ne işi var 11'de Burak gibi müthiş bir topçu varken. :)

Cafer Bulur
15.08.2010, 13:59
Kaptan in oynama zorunlulugu yok,bursa macindaki gibi.

Bu maca kaptan olarak 3.cü kaptan selcuk cikar herhalde,umut yine yedek kalir.

Hürgün Aygün
15.08.2010, 14:01
Hala geçmedi mi cidden Yattara'nın hastalığı her sene bi şey oluyo alıştık artık...

Hakan Karadirek
15.08.2010, 14:03
3-0 aliriz.

altinkaya08
15.08.2010, 14:09
3-0 yada 4-0 biter egemen alan umut colman

yorumsuz6117
15.08.2010, 14:09
HH : Teo yoracak Jaja atacak.

Cafer Bulur
15.08.2010, 14:10
3-0 aliriz.

3-0 yada 4-0 biter egemen alan umut colman
Cok fazla havaya girmisiz gibi görünüyor.

Galiba cogu kisinin aklinda bursa maci kalmis ama bu mac cok zor olacak.

1 farkdan daha fazla olacagini zannetmiyorum.

Bilhan Özhan
15.08.2010, 14:11
Kaptan in oynama zorunlulugu yok,bursa macindaki gibi.

Bu maca kaptan olarak 3.cü kaptan selcuk cikar herhalde,umut yine yedek kalir.
kaptanin oynama zorunlulugu vardir bence.. sonucta kaptansa takima öncülük eden kisi denilmiyor mu ? ayrica burak ve umutdan teknigi daha yüksek bi oyuncumuz degil mi ben Yattaranin oynmasini isterdim acikcasi.. tabi bu kendi fikirlerim Senol hocamizin bildigi vardir

Cafer Bulur
15.08.2010, 14:13
kaptanin oynama zorunlulugu vardir bence.. sonucta kaptansa takima öncülük eden kisi denilmiyor mu ? ayrica burak ve umutdan teknigi daha yüksek bi oyuncumuz degil mi ben Yattaranin oynmasini isterdim acikcasi.. tabi bu kendi fikirlerim Senol hocamizin bildigi vardir
Yattara nin kaptanliga getirilmesi öncülük etmesi icin degil,ona sorumluluk yükleyerek maksimum verim almak icindir.

Senol hocamiz bu isi cok iyi biliyor.;)

Mustafa ÖZDEMİR
15.08.2010, 14:14
yattaranın bir sakatlığımı var...

Bilhan Özhan
15.08.2010, 14:14
Yattara nin kaptanliga getirilmesi öncülük etmesi icin degil,ona sorumluluk yükleyerek maksimum verim almak icindir.

Senol hocamiz bu isi cok iyi biliyor.;)
öncülük etmek zaten üzerindeki vazifeyi en iyi sekilde ortaya koymak degil mi?
zaten senol hocaya lafim yok iyisini o bilir

Mustafa Önder
15.08.2010, 14:15
Rakip Trabzon!
Beşiktaşlı taraftarlar, haber1903'ün düzenlediği ankette şampiyonlukta en büyük rakip Trabzonspor'u gösterdiler
Siyah-beyazlıtaraftarlar şampiyonlukta kendilerini tek geçerlerken, kendilerini en çok zorlayacak takımın Trabzonspor olacağı kgörüşünde birleştiler. Haber1903'te düzenlenen ve 13 bin 397 kişinin katıldığı ankette yüzde 55 (7 bin 352 kişi) Trabzonspor'u en büyük rakip olarak görürken, Galatasaray yüzde 19'luk oranla ikinci en büyük rakip olarak işaretlendi. Fenerbahçe'nin en büyük rakip olacağını düşünenlerin sayısı ise 1223'te kalırken, şampiyon Bursaspor yüzde 3'lük dilimi kapsadı.

SEDAT
15.08.2010, 14:16
- Konu Dışı ama Şampiyon Olmuş Bi Takımın Nasıl Göğüs Reklamı Olmaz Ya :)

Buğra Dege
15.08.2010, 14:17
rahat yeneriz diye düşünüyorum.ankaragücü yeni bi ekip tutunamazlar karşımızda ve ümit özata 5hafta süre veriyorum acıkcası..

Bilhan Özhan
15.08.2010, 14:17
sivasspor ve bucasporunda yok sanirim.. acaba sponsor mu bulamiyolar?

Mustafa ÖZDEMİR
15.08.2010, 14:18
Rakip Trabzon!
Beşiktaşlı taraftarlar, haber1903'ün düzenlediği ankette şampiyonlukta en büyük rakip Trabzonspor'u gösterdiler
Siyah-beyazlıtaraftarlar şampiyonlukta kendilerini tek geçerlerken, kendilerini en çok zorlayacak takımın Trabzonspor olacağı kgörüşünde birleştiler. Haber1903'te düzenlenen ve 13 bin 397 kişinin katıldığı ankette yüzde 55 (7 bin 352 kişi) Trabzonspor'u en büyük rakip olarak görürken, Galatasaray yüzde 19'luk oranla ikinci en büyük rakip olarak işaretlendi. Fenerbahçe'nin en büyük rakip olacağını düşünenlerin sayısı ise 1223'te kalırken, şampiyon Bursaspor yüzde 3'lük dilimi kapsadı.
kupa maçı baya korkutmuş adamları...

Cafer Bulur
15.08.2010, 14:18
Turkcell cekilince reklamsiz kalmislardir:)

Yakinda spor toto reklami ile karsimizda olurlar.:)

Hürgün Aygün
15.08.2010, 14:20
yattaranın bir sakatlığımı var...
En son güneş mi çarpmış ne.:D

serdaracıl
15.08.2010, 14:20
bu maç nasıl seyircisiz oynanır ya. bizi mi cezalandırıyorlar. ilk hafta takımımızı izleyemeyeceğiz. böyle saçmalık olur mu? Geçen yıl olmuş bir olayın cezası neden bu yıla kalıyor. Bu adalet mi? Geçen yıl başka bir yarış vardı bu yıl başka. sinirden ölüyorum.:(

SEDAT
15.08.2010, 14:22
- Bu Göğüs Reklamı Dahi Alamayanlar Bize Laf Atmıyormu Çıldırmamak Elde Değil , Büyüklüğümüzü Görmek açısından İyi Oluyor , Neyse Konumuza Dönelim :)

alaind
15.08.2010, 14:23
olay şu Turkcell ile federasyon arasındaki Sporligin sponsorluğu anlaşmasının süresi doldu ve turkcell komple takımlara verdiği göğüs reklamlarını da çekti.Geçen sene Turkcell reklamı olan ve bankasyadan çıkan takımların hiçbirinin göğüs reklamı yok diye biliyorum.Eskişehir Eti yle devam ediyor, Antalya muhtemelen Lokal bir firmanın reklamını alır.GS,FB;BJK zaten turkcelli değildi.

Mustafa ÖZDEMİR
15.08.2010, 14:25
bırakalım bursayıda biz maçımıza bakalım ...

alaind
Maçın 19:30 da olması çok riskli Ankara da havalar hala sıcak.Dünkü maçları izldikten sonra açıkçası çok gollü bir maç beklemiyorum.2-0 alsak lider oluruz galiba ilk hafta.

Mustafa Umut
18.00 de L'pool maçı.

19.30 da Trabzon maçı.

19.45 de iftar.Bugün yoğunum :)

Hürgün Aygün
15.08.2010, 14:27
Burda iftar daha da geç 20:08.:S

alaind
15.08.2010, 14:28
18.00 de L'pool maçı.

19.30 da Trabzon maçı.

19.45 de iftar.Bugün yoğunum :)
Liverpoolun maçı nerde renktaş

ölümüne61
15.08.2010, 14:28
umutun ankaragücü maçındaki istatistiklerine bakarsak bu maçta ilk onbirde olursa kesin bir golümüz var ama ilk onbirde başlaması biraz zor gibi

ö.saral
15.08.2010, 14:30
ALLAH' UTANDIRMASIN HAZIR Gs de puan kaybetti

KARADENİZ FIRTINASI GELİYOR !

yorumsuz6117
15.08.2010, 14:32
Liverpool'u izlicem akşam bakalım ne durumdalar. :)

hayhay61
15.08.2010, 14:35
umutun ankaragücü maçındaki istatistiklerine bakarsak bu maçta ilk onbirde olursa kesin bir golümüz var ama ilk onbirde başlaması biraz zor gibi
kesinlikle haklısında galiba şenol güneş hazır havalar kolombiyadaki gibi giderken teo yu kemez gibi geliyo bana belki ikinci yarı YATTARA _UMUT _JAJA 3 lüsünden en az ikisini alır oyuna

hayhay61
15.08.2010, 14:36
Liverpool'u izlicem akşam bakalım ne durumdalar. :)

gerarda bişey olsun diye dua ederk izlicem bende hatta yanında torres belki bir iki futbolcu daha ççok şeymi istiyorum???

Ibrahim Gaygusuz
15.08.2010, 14:37
Allahin izniyle hic bi supriz beklemiyorum kadromuz kat kat daha ustun onlardan sorun cikmaz

ö.saral
15.08.2010, 14:38
gerarda bişey olsun diye dua ederk izlicem bende hatta yanında torres belki bir iki futbolcu daha ççok şeymi istiyorum???

Torres ztn sakat oynamıyacak.. Gerrard ı da fazla büyütmeylim dünya kupasındaki performansıda ortada öyle bizim Egemende atıyor ara sıra öyle goller İBB ye 3 tane salladı unuttunuzmu :D:D

Semih58
15.08.2010, 14:39
Süper Kupa Şampiyonu TRABZONSPOR şov yaparak, 3 0 yenecektir.

serkanholep
15.08.2010, 14:40
Allah yardımcımız olsun bu maçlar için

alaind
15.08.2010, 14:41
Liverpoolun maçı nerde

hayhay61
15.08.2010, 14:42
Torres ztn sakat oynamıyacak.. Gerrard ı da fazla büyütmeylim dünya kupasındaki performansıda ortada öyle bizim Egemende atıyor ara sıra öyle goller İBB ye 3 tane salladı unuttunuzmu :D:D

:alkış:kesinlikle haklısında adam son maçta iki tane salladı bizim garibim egemen sallayalı oldu bi senen nerdeyse:)

torrseide ikinci yarı düşünüyormuş ntvde dinledim şimdi girer sakatlanır çıkar fena mı olur:D

alaind
15.08.2010, 14:42
liverpoolun maçı hangi kanalda

alaind
15.08.2010, 14:43
Liverpoolun maçı hangi kanalda bilipte yazmayan fenerli olsun

hayhay61
15.08.2010, 14:43
liverpoolun maçı hangi kanalda

ingiltere ligini lig tv spormaxdan veriyor yani şifreli internetiten seyredebilirsin benim bildiğim uydudan filan pek anlamam

hayhay61
15.08.2010, 14:44
Liverpoolun maçı hangi kanalda bilipte yazmayan fenerli olsun

ağır oluyo ama:D

yorumsuz6117
15.08.2010, 14:45
Allahin izniyle hic bi supriz beklemiyorum kadromuz kat kat daha ustun onlardan sorun cikmaz

Böyle bakarsak Liverpool'un da kadrosu bizden kat kat üstün sorun çıkmaz yani. :D

alaind
15.08.2010, 14:46
ingiltere ligini lig tv spormaxdan veriyor yani şifreli internetiten seyredebilirsin benim bildiğim uydudan filan pek anlamam
İnternetten hangi siteden renktaş şimdiden teşekkürler

yorumsuz6117
15.08.2010, 14:46
http://www.facebook.com/video/video.php?v=422704869593

hayhay61
15.08.2010, 14:48
İnternetten hangi siteden renktaş şimdiden teşekkürler

http://atdhe.net/ bu siteden seyredebilirsin tek sayfalık bir site
oranın saatine göre 17:00 cet de başlayacak şu an sayfanın en altında gözüküyor . önemlideğil renktaş

Şeref
15.08.2010, 14:49
Liverpoolun maçı nerde
spormax ta

Mustafa Önder
15.08.2010, 14:52
Futbolcularımızın aklı Liverpool maçın da olmamalı.
Ankaragücü her ne kadar ilk maç olsa da 3 Puan önemli.
BJK yendi, GS yenildi, Fener de muhtemelen puan kaybedecektir. İlk haftadan puan farkı önemli. Çünkü bazı zor deplasmanlar da bize kredi sağlar.

ö.saral
15.08.2010, 14:55
:alkış:kesinlikle haklısında adam son maçta iki tane salladı bizim garibim egemen sallayalı oldu bi senen nerdeyse:)

torrseide ikinci yarı düşünüyormuş ntvde dinledim şimdi girer sakatlanır çıkar fena mı olur:D

2. yarı girsede Glowacki bu hızla onu sakatlar ßursa maçında gördük çok yerinde müdaheleleri war :) o gider.. korkmayın bu kadar şu adamlardan korkulcak hiçbirşeyleri yok bugün Arsenalle oynamıyorlarmı izle bak Arsenal nasıl 3lüyor.

hayhay61
Futbolcularımızın aklı Liverpool maçın da olmamalı.
Ankaragücü her ne kadar ilk maç olsa da 3 Puan önemli.
BJK yendi, GS yenildi, Fener de muhtemelen puan kaybedecektir. İlk haftadan puan farkı önemli. Çünkü bazı zor deplasmanlar da bize kredi sağlar.

benim korkumda o zaten renktaş kgeçen sene kupa maçı öncesinde saçma sapan puanlar kayybedip kötü futbol oynamıştık çünkü akılları fenerle olan kupa finalindeydi bu senen dah tecrübeli olup kazasız belasız geçeriz inşallah

Uğurtan
Maçın 19:30 da olması çok riskli Ankara da havalar hala sıcak.Dünkü maçları izldikten sonra açıkçası çok gollü bir maç beklemiyorum.2-0 alsak lider oluruz galiba ilk hafta.

1 hafta önce Ankara'da idim..

Hava sıcak belki ama nem olmaması avantaj..

Çok zorlanmıyorsunuz..

Diğer tüm şehirlerde nem oranı yüksekti...

Şeref
15.08.2010, 14:58
liverpolu korkutacak bir oyun oynarız inşallah

ö.saral
15.08.2010, 14:59
1 hafta önce Ankara'da idim..

Hava sıcak belki ama nem olmaması avantaj..

Çok zorlanmıyorsunuz..

Diğer tüm şehirlerde nem oranı yüksekti...

ßu günden itibaren yurdun Kuzey Doğusundan esecek olan KARADENİZ FIRTINASI İç Anadolu Doğu Anadolu Marmara ve Egeyi etkisi altına alacak
Sıcak nem yağmur kar tipi BİZİ KİMSE DURDURAMAZ !

ÇOK SAĞLAM GELİYORUZ !

Anıl Caner
Kimseye bir şey olması için dua edip de günaha girmeyin. Her halükarda, çok net şekilde eleyeceğiz Liverpool'u. Varsın en şaşalı kadrolarıyla gelsinler, bırakın bozmayın.

hayhay61
2. yarı girsede Glowacki bu hızla onu sakatlar ßursa maçında gördük çok yerinde müdaheleleri war :) o gider.. korkmayın bu kadar şu adamlardan korkulcak hiçbirşeyleri yok bugün Arsenalle oynamıyorlarmı izle bak Arsenal nasıl 3lüyor.

inşallah inşalla korkan fenerli olsun ben bizim uşakların korkamsından korkuyorum:D ama mahalle takımınada çevirmeyelim liverpolu sonuçta satılma aşamasındalar geçen felaket bir sezon geçirdiler bu sene hiç hazırlık maçı kazanamadılar falan filan bize tutmaz efelikleri inşallah:D

Gökhan KAN
Allahım bu sene olsun ne olur. Lanet olası şu Şampiyonluk Kupasını görelim artık. Allahım sen yardım et.

Zafer BİLGİN
15.08.2010, 15:00
Zor maç.

100. yılında ,Ankaragücü çok tehlikeli bir takım kurdu.Özellikle Sestak,benim çok beğendiğim bir oyuncuydu.Aldılar.

Ligin ilk haftası,karşılaşmamız belkide bizim için bir avantaj.A.gücü takımı tam oturmadan yani.

Yarım sıfır olsun.Bizim olsun

hayhay61
15.08.2010, 15:01
Kimseye bir şey olması için dua edip de günaha girmeyin. Her halükarda, çok net şekilde eleyeceğiz Liverpool'u. Varsın en şaşalı kadrolarıyla gelsinler, bırakın bozmayın.

niye günaha girecezki anlamadım orasını sonuçta gayri müslim herifler ingiliz pislikleri neyse yinede sağol

ö.saral
15.08.2010, 15:02
Zor maç.

100. yılında ,Ankaragücü çok tehlikeli bir takım kurdu.Özellikle Sestak,benim çok beğendiğim bir oyuncuydu.Aldılar.

Ligin ilk haftası,karşılaşmamız belkide bizim için bir avantaj.A.gücü takımı tam oturmadan yani.

Yarım sıfır olsun.Bizim olsun

Olsun Vittek sakat A takım kalecileri Serkan Kırıntılı da Fenerbahçeye geçen sene sattığı 3 gol karşılığında sözleşmeyi fesh etti ve flört halinde sevişiyorlar bir nebze oda kalede yok.. yanii SİGİNTİ YOK :D

Mustafa Önder
15.08.2010, 15:03
Ben Ankara'dayım. Hava sanırsam tam istenilen düzeye gelecektir o saatte. Ankara da nem yok. O saatler de hafiften de esmeye başlar. Füfür füfür. Ama TV'den bu maçı seyretmek , bana çok koyacaktır çok.

alaind
15.08.2010, 15:03
http://atdhe.net/ bu siteden seyredebilirsin tek sayfalık bir site
oranın saatine göre 17:00 cet de başlayacak şu an sayfanın en altında gözüküyor . önemlideğil renktaş
Renktaş sağolasın.
Maçı 2-0 alalım lideriz bu hafta.Kaleci problemi var Ankaragücünde.Benim bildiğim Serkan yok bu sene kalede.

Mustafa Önder
15.08.2010, 15:04
niye günaha girecezki anlamadım orasını sonuçta gayri müslim herifler ingiliz pislikleri neyse yinede sağol

Olsun abi biz yine de hayır dileyelim...;)

Mert Marabaoğlu
15.08.2010, 15:04
Ankaragücü 2010/2011 Takım Kadrosu

Adem KOÇAK
Aydın TOSCALI
Bayram OLGUN
Bora KÖRK
Güven VAROL
Hürriyet GÜCER
Jan RAJNOCH
Kağan SÖYLEMEZGİLLER
Marek SAPARA
Mehmet ÇAKIR
Metin AKAN
Michal RYCZARD ZEWLAKOW
Muhammet Hanifi YOLDAŞ
Murat DURUER
Özden ÖNGÜN
Özgür ÇEK
Robert VITTEK
Rogur MEYE
Stanislav SESTAK
Teoman Safa ERKAN
Theo Weeks LEWIS
Uğur UÇAR
Umut SÖZEN

Teknik Direktör

Ümit ÖZAT

Mustafa Önder
15.08.2010, 15:05
Ayrıca arkadaşlar 3 gün forumdan uzaklaştırılmamak için link falan vermeyelim

hayhay61
15.08.2010, 15:06
Renktaş sağolasın.
Maçı 2-0 alalım lideriz bu hafta.Kaleci problemi var Ankaragücünde.Benim bildiğim Serkan yok bu sene kalede.

eyvallah renktaş ne demek lafı olmaz ben buralrda olucam kısmetse bi problem olursa yeni link atarım sana inşallah yeneriz havalar fena değilmiş ankardan renktaşlar.

evet onların kalede özden olucak harbi kova bir kalecidir hatta bir arkadaşı tabiriyle 'bu işten nasıl para kazandığı muammadır '
son bir kaç senede bize karşı kaleciler panter oluyorya hadi hayırlısı

Gökhan KAN
15.08.2010, 15:08
Özden, Özgür Çek, Zewlakow, Aydın, Güven, Metin, Hürriyet, Rajnoch, Adem, Meye, Sestak

Bu kadro diziliş halinde nasıl oluyor..

hayhay61
15.08.2010, 15:08
allahım bu sene olsun ne olur. Lanet olası şu Şampiyonluk kupasını görelim artık. Allahım sen yardım et.

amİnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnn

Bilhan Özhan
15.08.2010, 15:14
su anda LigTvde oynicamiz sahayi gösteriyo

Hüseyin İlkin
15.08.2010, 15:14
Zemin kötü, sakatlık yaşamayız inşallah.

hayhay61
15.08.2010, 15:15
Olsun abi biz yine de hayır dileyelim...;)

eyvallah renktaş iyi düşünmen güzel seni mi kıracaz.

hayır dileyelim bakalım:)

Gümüshane
15.08.2010, 15:16
Zemin kötü, sakatlık yaşamayız inşallah.

bende tam onu yazicaktim. Zemin gayet kötü...

Şeref
15.08.2010, 15:16
şenol hoca gibi oyunu iyi okuyan bir hoca başımızda olduğu için çok şanslıyız ve son sozu söyleyecek futbolcularımız bu lıgde 5 pas üst üste yaptık mı olay bıter pozısyon ustune pozısyon buluruz.

pReN@_61
15.08.2010, 15:17
Zeminin kötü olması planlarımızı alt üst edebilir.Ne diye düzeltmezler şu zemini yahu..

hayhay61
15.08.2010, 15:18

Allah korusun aman haa!!!!!!!! hava için ne diyorlar sıcaklıklar ne alemdeymiş

KERİM
15.08.2010, 15:19
Tahmini kadrolar belirtildimi?

Berk
15.08.2010, 15:20
Ben bu Ankara'daki maçlarda zeminin iyi olduğunu görmedim şu zamana kadar.
Koskoca şehir, Süper Lig'de düne kadar 3 takımla mücadele ediyordu ama doğru dürüst ne stadyumları var ne zeminleri.
Kazasız belasız 3 puanla atlatsak şu maçı.

alaind
15.08.2010, 15:20
benimda aklımdan geçiyodu renktaş.Dün gençlikbirliğinin teknik direktörü doll açıkladı saha berbat diye.

hayhay61
15.08.2010, 15:21
Tahmini kadrolar belirtildimi?

ANKARAGÜCÜ: Özden, Özgür Çek, Zewlakow, Aydın, Güven, Metin, Hürriyet, Jan, Adem, Meye, Sestak

TRABZONSPOR: Onur, Serkan, Glowacki, Egemen, Cale, Burak (Yattara), Selçuk, Ceyhun, Colman, Alanzinho, Teofilo

lig tv nin sayfasındaki tahmini kadrolar böyle

KERİM
15.08.2010, 15:22
benimda aklımdan geçiyodu renktaş.Dün gençlikbirliğinin teknik direktörü doll açıkladı saha berbat diye.

Antreman yaptığımız saha bile daha iyi diye eklemişti.

Sorun yaşayabiliriz.

maydin
15.08.2010, 15:23
zemine bak ya.

Mustafa Önder
15.08.2010, 15:28
Arkadaş şu Burak yerine Gabriç ya da Yattara neden olmaz ki ya!

hodlu
15.08.2010, 15:29
Çok zor bir sezon geçecek.Yaklaşık 10-12 takım çok güçlü ve hücum gücü olarak her takımı yenebilecek güce sahip.Trabzonspor olarak şampiyonluk ile noktalanmasını umduğumuz bir sezon olması dileği ile......

Gümüshane
15.08.2010, 15:30
Arkadaş şu Burak yerine Gabriç ya da Yattara neden olmaz ki ya!

Bende anlamis degilim. Gabric'i bile begenmiyorsak..

hayhay61
15.08.2010, 15:30
Çok zor bir sezon geçecek.Yaklaşık 10-12 takım çok güçlü ve hücum gücü olarak her takımı yenebilecek güce sahip.Trabzonspor olarak şampiyonluk ile noktalanmasını umduğumuz bir sezon olması dileği ile......

aynen öyle inşallah şu ramazanın yüzü suyu hürmetine duaların kabul olur çok enteresan maçlar seyredicez çok

TSercaN
15.08.2010, 15:31
Allah in izni ile alacagiz maci.

Fatih Bayrakdar
15.08.2010, 15:33
Zemının kotu olması butun planları altust edebılır...

Yahu kac aydır mac yapılmayan saha nasıl bozulur , nasıl bır saha yonetımıdır bu . Insan bır bakım yaptırmaz mı?

hayhay61
15.08.2010, 15:35
beyler iyi güzel konuşuyorsunuzda bu topçularla helaya bile beraber giden şenol güneş hocadır yeri gelince büyüksün diyoruz sonra şu niye yok bu niye onun yerine oynamıyo diyoruz!!!!!

var demek ki bir problemleri yada taktik olarak başka şeyler düşünüyor şenol hoca sadece bir inat uğruna 'sen oynamıcan top benim ' muhabbeti yapmıyordur

biraz sabır ve saygı renktaşlar

pReN@_61
15.08.2010, 15:35
4 saatimiz kaldı..haydi bakalım.

alaind
15.08.2010, 15:37
o sene bu sene şampiyonuz

uemit
15.08.2010, 15:39
yattara bu statta sakatlanmisti

o oynnamasin

exelans_25
15.08.2010, 15:40
bu maçı alırsak çok iyi moral olur liverpool maçına ayrıca maç erken koparsa bazı oyuncular dinlenebilir selçuk colman gibi jaja son 20 dk girebilir.

Armağan Dere
15.08.2010, 15:41

Ben ümitsizim,sizce bu takım şampiyonluk kapısını ne kadar zorlabilecek güce sahip..kadro derinliğimiz iyi değil..Serkan ve Cale'nin yerine daha iyileri alınmalıydı...Selçuk ve Colman'a da alternatif bulunmalıydı..diyorum ya hayırlısı neyse o olsun

ergin cesit
15.08.2010, 15:42
1-0 olsun bizim olsun denilecek bir maç

deneme61
15.08.2010, 15:42
cok kolay bır mac olmayacagını dusunuyrum.ılk yarı bır gol bulmamaız lazım.

sametaydin
15.08.2010, 15:43
Ben ümitsizim,sizce bu takım şampiyonluk kapısını ne kadar zorlabilecek güce sahip..kadro derinliğimiz iyi değil..Serkan ve Cale'nin yerine daha iyileri alınmalıydı...Selçuk ve Colman'a da alternatif bulunmalıydı..diyorum ya hayırlısı neyse o olsun

Armağan sen bu takımdan ümitsizsin. Peki sence hangi takım veya takımlar bizim üstümüzde olacak?

champions
15.08.2010, 15:43
4 gün sonra, değil sezonun son yılların en önemli ve bir o kadar da zorlu bir maçı bizi bekliyor. Bu açıdan bakmalı ve fazla hırpalanmadan, kontrollü bir oyunla 0-1'e bağlamalıyız işi.Rakiplerimiz oldukça yetersiz ve öyle 1-2 haftada düzlüğe çıkacak gibi de değiller.Bu fırsatı kesinlikle değerlendirmeli ve ik 3-4 haftayı mutlaka kazanarak geçirmeliyiz.Ceyhun-Barış ve Cale'nin Liverpool maçları öncesinde ilk 11 için yeterli performansı göstermeleri bizim için önemli bir gelişme olur.Teofilo fizik olarak iyiye gittiğini gösterir araya bir de gol sıkıştırırsa ne ala.Jajayı da hiç değilse bir 20 dk görmeliyiz.

Hadi bismillah diyelim.Vurduğumuz gol, vurdukları out, şampiyon Trabzonspor olsun.:)

Muhammed
15.08.2010, 15:44

Selçuk ve Colman'ın kendisi bile diğer takımlarda yok varsın bizdede alternatifi olmasın.

Armağan Dere
15.08.2010, 15:46
Armağan sen bu takımdan ümitsizsin. Peki sence hangi takım veya takımlar bizim üstümüzde olacak?

bjk ve fener üstümüzde bitirebilir...keza eskişehir,gaziantep,kupa maçı aldatmasın bursa bayaa kaliteli kadrolar kurdular...

gustavo_colman
maç 4-1 goller (teo,alan,egemen,selçuk) ankaragücü golü :barbarus :D

yatara
vittek sakat diyorlardi oyniyacakmi

exelans_25
ankaragücünde kaleci serkan gitti senecky sakat özden oynuyor bu bizim için avantaj

pReN@_61
15.08.2010, 15:47
4 gün sonra, değil sezonun son yılların en önemli ve bir o kadar da zorlu bir maçı bizi bekliyor. Bu açıdan bakmalı ve fazla hırpalanmadan, kontrollü bir oyunla 0-1'e bağlamalıyız işi.Rakiplerimiz oldukça yetersiz ve öyle 1-2 haftada düzlüğe çıkacak gibi de değiller.Bu fırsatı kesinlikle değerlendirmeli ve ik 3-4 haftayı mutlaka kazanarak geçirmeliyiz.Ceyhun-Barış ve Cale'nin Liverpool maçları öncesinde ilk 11 için yeterli performansı göstermeleri bizim için önemli bir gelişme olur.Teofilo fizik olarak iyiye gittiğini gösterir araya bir de gol sıkıştırırsa ne ala.Jajayı da hiç değilse bir 20 dk görmeliyiz.

Hadi bismillah diyelim.Vurduğumuz gol, vurdukları out, şampiyon Trabzonspor olsun.:)
Ne güzel dilekler:) İnşallah diyelim bakalım.

sessizkral_1
15.08.2010, 15:49
Şenol hoca yattarayı 2. devre oyuna alacaktır.

Armağan Dere
özden,08-09 sezonunda avni akerde oynanan Trabzonspor-konyaspor maçında konyanın muhteşem kalecisiydi kaybetmiştik..

exelans_25
jaja girer girmez uzaktan patlatsa ne güzel olur ama

sametaydin
15.08.2010, 15:50
bjk ve fener üstümüzde bitirebilir...keza eskişehir,gaziantep,kupa maçı aldatmasın bursa bayaa kaliteli kadrolar kurdular...

Armağan sonuçta bu bir yarış. Takdir edersin ki premier ligde oynamıyoruz. Bahsettiğimiz lig spor toto süper lig. Ben onlar bizim üstümüzde bitiremez demiyorum. Sen diyorsun ki bek eksik orta sahada alternatif yok. Şu saydığın takımlara bak allah aşkına kadroları bizden çok mu üstün? Adamlar daha yeni forvet aldılar bence kapalı kutu. Bjk desek bucayı zor yendiler. Çıkarken top kapmasalar o maç 0-0 a bağlanırdı. Anadolu takımları kaliteli kadrolar kurdular, kurmadılar değil ama hiçbiri bizim kadromuz kadar iyi değil.

exelans_25
15.08.2010, 15:51
özden,08-09 sezonunda avni akerde oynanan Trabzonspor-konyaspor maçında konyanın muhteşem kalecisiydi kaybetmiştik..
hayır o kaleci özden değil oğuzhandı şimdi belediyede oynuyor.

Ertuğrul_
bu macı yıpranmadan atlatmak onemli. malum 4 gun sonra cok onemli mac war. ben 20 yasındayım su ana kadar gordgum en guclu rakibimiz. rovansa ucak biletimi aldım gelicem trabzona. umarım ilk mactan tur gitmez :D

Burak Sahin
ben bu ankaragücüne o kadarda güvenmiyorum benim gözümde kücük bir fenerbahceden baska birsey degil ankaragücü belki eskisine göre daha iyi oyunculara sahip ama nasil fenerbahcede aziz yildirimin soyunma odasindaki etkinligini bilmeyen yoksa bence ankaragücündede ahmet gökcek soyunma odasinda bir o kadar etkilidir.........

eeeee melih bey bosuna ogulcuguna bu kadar pis isler üzerinden bir takim aldi ogul gökcekde canli fm nasil oynanir hepimize gösterecek insallah ( bir sikintisi olursa aziz abisine danisabilir aziz baskan yillardir oynuyr bu oyunu allah dan )

yatara
ankaragücünde kaleci serkan gitti senecky sakat özden oynuyor bu bizim için avantaj

o belli olmaz bildigin gibi rakibin yedek kalecileri bize karsi canaver kesiliyorlar

hodlu
15.08.2010, 15:55
Bursa maçı'nın ilk 11'i ile başlıyoruz.Jaja 18'de. Haber Can Karyağdı........

Armağan Dere
15.08.2010, 15:57
Samet fikirlerine saygı duyarım ancak 2-3 takviyeyle olacak iş değil bence..oturmuş kadro bakımından iyiyiz bir tek...2-3 hafta iyi gideriz sonra sıkıntı başlar..diğer rakipler toparlanmaya başladıkları zaman...Bursaspor'un şampiyonluğu sizleri aldatmasın...yine tekrarlıyorum ki 96'da ki kadro şampiyonluk göremediyse bu kadronun görebileceğini sanmıyorum..

alaind
BJK yi ayrı tutalım kadro zenginliği var gerçekten.Ancak dün GS yi izledim çok rahat geçeriz, FB yi izleyen bütün yorumcular söylüyor bu saaten sonra istedikleri adamı da alsalar Tarihlerinin en kötü sezonlarından birini geçirecekler.Aykuta yazık olacak delikanlı adamdı topcuyken. Bursayı izledik gördük 3 tanede yazdık tabelalarına.Şimdi Eskişehir,Gaziantep,Kayseri diyosun da arkadaşım hiç Trabzonsporlu birine yakışıyormu u takımları rakip görmek.Bu takımların ne bir şampiyonluğa oynamışlıkları va r doğru dürüst ne de öyle hedefleri.Biz Trabzonsporuz arkadaşım her sene şampiyonluğa oynarız korkmayız öyle ondan bundan...
Bilmem anlatabildimmi

hayhay61
Bursa maçı'nın ilk 11'i ile başlıyoruz.Jaja 18'de. Haber Can Karyağdı........

hadi haıyırlısı Allah utandırmasın inş. alıcaz bu maçı
internetten seyreden varmı şu anda lig tv yi ???????????

hodlu
15.08.2010, 16:02
Takımın başında Şenol GÜNEŞ var ve bence en büyük favori biziz.Sezon içinde şanssız sakatlık türü aksilik yaşamassak bjk ile 1-2 için çekişiriz........

alaind
Samet fikirlerine saygı duyarım ancak 2-3 takviyeyle olacak iş değil bence..oturmuş kadro bakımından iyiyiz bir tek...2-3 hafta iyi gideriz sonra sıkıntı başlar..diğer rakipler toparlanmaya başladıkları zaman...Bursaspor'un şampiyonluğu sizleri aldatmasın...yine tekrarlıyorum ki 96'da ki kadro şampiyonluk göremediyse bu kadronun görebileceğini sanmıyorum..
Bu kadro oturmuşluğuyla kalitesiyle herşeyden önemliside Şenol Güneşin aradan geçen zamanda kazandığı 15 yıllık teknik adamlık tecrübesi ile 96 kadrosundan iyidir.Kendimizi küçük görüp te rakipleri heyecanlandırmayalım.Trabzonspor 2 3 topçunun gelmesi ile büyük olmaz,Trabzonspor Büyük takımdır öylde kalacaktır.

Ertan1982
3:1 aliriz.Ama 85 dakkaya kadar 2:1 önde oluruz ve her atak yedigimizde yüremiz hob eder.85 Daakadan sonra 3:1 buluruz.

pReN@_61
Fırtına yola çıkıyor..

Armağan Dere
15.08.2010, 16:03
BJK yi ayrı tutalım kadro zenginliği var gerçekten.Ancak dün GS yi izledim çok rahat geçeriz, FB yi izleyen bütün yorumcular söylüyor bu saaten sonra istedikleri adamı da alsalar Tarihlerinin en kötü sezonlarından birini geçirecekler.Aykuta yazık olacak delikanlı adamdı topcuyken. Bursayı izledik gördük 3 tanede yazdık tabelalarına.Şimdi Eskişehir,Gaziantep,Kayseri diyosun da arkadaşım hiç Trabzonsporlu birine yakışıyormu u takımları rakip görmek.Bu takımların ne bir şampiyonluğa oynamışlıkları va r doğru dürüst ne de öyle hedefleri.Biz Trabzonsporuz arkadaşım her sene şampiyonluğa oynarız korkmayız öyle ondan bundan...
Bilmem anlatabildimmi

Siz ilk haftaya göre yorumluyorsunuz...fikstrümüzün 9-10-11-12 haftaları hakikaten zor...Şampiyonluk parolasıyla başlarız doğru ama öle olmaz..son 10 senede kaç defa ciddi şekilde şampiyonluğa oynadık..03-04,04-05,08-09..başka sayabilirmisiniz...08-09 sezonunda elimizde olan şampiyonluğu bjk'ye altın pasta ile sunduk...''Hocaya Sorun''(!)

Mert Oğuzlu61
15.08.2010, 16:04
yattara da bir problem mi varda burak ı oynatıp onu yedek kulübesinde oturtuyor şenol hoca ???

Ali Can
15.08.2010, 16:05
yattara kaptan oldu diye oynayacak diye bir zorunluk yok.. olmamalıda..

hodlu
15.08.2010, 16:09
Vira bismillah deyip çıkalım yola,Şenol hocamızın şemsiyesi altında onu tam anlamıyla destekleyerek,sabrederek, umudumuzu yitirmeden hasrete son vereceğimize ben inanıyorum.....

alaind
15.08.2010, 16:09
Siz ilk haftaya göre yorumluyorsunuz...fikstrümüzün 9-10-11-12 haftaları hakikaten zor...Şampiyonluk parolasıyla başlarız doğru ama öle olmaz..son 10 senede kaç defa ciddi şekilde şampiyonluğa oynadık..03-04,04-05,08-09..başka sayabilirmisiniz...08-09 sezonunda elimizde olan şampiyonluğu bjk'ye altın pasta ile sunduk...''Hocaya Sorun''(!)
Geçen sene Şenol Hocayla başlamış olsaydık çok farklı olurdu renktaş.Her sene şampiyonluğa oynuyoruz , her sene hedefimiz şampiyonluk bu böyledir.Trabzonspor her sene şampiyonluk parolası ile yola çıkar planlarını öyle yapar.Lig ilerledikçe 2 beraberlikten sonra malum basın fitne fesat yapıp tiraj derdine düşerde taraftarda bunlara kanarsa tabi şampiyonlukta gider Şenol Hoca da (Allah göstermesin)Yani önemli olan birlik olmaktır büyük takım olduğunun farkına varmaktır.Bugün Trabzonspor Trabzonu aşmış bir takımdır. Sadece Trabzonluların takımı değildir yani.Öyle bakmak lazım olaylara kardeşim

EmreYavuz61
15.08.2010, 16:10
renktaşlar açıkçası dünkü gs ve bjkyi izledikten sonra bu maçı almamız altın değerinde olur ve daha şimdiden şampiyonluk havalarına girerim..

Gökhan KAN
15.08.2010, 16:11
Ntvspor Ankara'ya muhabir göndermiş. Özgür Buzbaş gitmiş. Geçen sene göndermiyorlardı galiba.

Armağan Dere
15.08.2010, 16:14
Kaç Hafta Lider Oldular?
1- Fenerbahçe 494 hafta
2- Galatasaray 448 hafta
3- Beşiktaş 347 hafta
4- Trabzonspor 184 hafta

haydi bakalım...+20 eklenmesi ve şampiyon olmak dileğiyle...

hodlu
15.08.2010, 16:15
Benim 4-5 yıldır hiç bıkmadan tekrarladığım bir sözüm var onu burada yinelemek istiyorum.Eğer Trabzonspor birgün şampiyon olacaksa Şenol Güneş bu işin bir noktasında olacaktır.Ama hoca,ama başkan,ama Sportif direktör,ama kaleci ant...

Mert Oğuzlu61
15.08.2010, 16:15
bunun kaptanlıkla alakası yok, ben diyorumki bu adam sakat felan değilse ne diye oynatılmıyor, burak sahada çok gizli işler mi yapıyorda biz göremiyoruz ? yattara bu, getirir topu yapar ortayı teo çakar gol olur...

burak saha içinde pek varlık gösteremiyor ama vardır şenol hocanın bir bildiği...

B.Yiğit
15.08.2010, 16:16
bu maçı benim gibi web tv den izleyecek renkdaş varmı ?

SEDAT
15.08.2010, 16:17
- Haydi Bismillah Allah Utandırmasın..

pReN@_61
Kaç Hafta Lider Oldular?
1- Fenerbahçe 494 hafta
2- Galatasaray 448 hafta
3- Beşiktaş 347 hafta
4- Trabzonspor 184 hafta

haydi bakalım...+20 eklenmesi ve şampiyon olmak dileğiyle...Hep şöyle olumlu mesajlar görmek dileğiyle..Sinerji.;)

hayhay61
bu maçı benim gibi web tv den izleyecek renkdaş varmı ?

var hayırdır?

futbalski60
Rakibin eksiği çok böyle Ankaragücü'nü bir daha bulamayız. Sapara-Meye-Sestak dışında hücum oyuncuları oynatmıyacaklar muhtemelen orta sahada oyunu kitleyip ani ataklarla pozisyon arıyacaklar umarım gülen taraf biz oluruz.

pReN@_61
15.08.2010, 16:18
bunun kaptanlıkla alakası yok, ben diyorumki bu adam sakat felan değilse ne diye oynatılmıyor, burak sahada çok gizli işler mi yapıyorda biz göremiyoruz ? yattara bu, getirir topu yapar ortayı teo çakar gol olur...

burak saha içinde pek varlık gösteremiyor ama vardır şenol hocanın bir bildiği...
Vardı hocamızın bir bildiği sabırlı olalım.İzleyip göreceğiz...:atki:

B.Yiğit
15.08.2010, 16:18
var hayırdır?

maç öncesinde yayın yapacaklarmı ?

mete61bordomavi
15.08.2010, 16:19
Yeneceğiz aslanlarım.Siz tasa etmeyin!
Yeter ki göze hoş gelen topumuzu çıkıp oynayalım.

Mehmet S. Pervan
15.08.2010, 16:19
Ankaragücü maçı kolay kolay vermemeye çalışacak, ne de osa Bursa'nın kardeşi :D

Ama biz çok rahat alıcaz ondan eminim =)

hayhay61
15.08.2010, 16:22
maç öncesinde yayın yapacaklarmı ?

benim bildiğim yok sadece maçı yayınlıyorlar ne öncewsi ne sonrası

bulursan banada haber ver bi zahmet

alaind
15.08.2010, 16:26
Hep şöyle olumlu mesajlar görmek dileğiyle..Sinerji.;)
Aynen öyle.

Murat Erdem
15.08.2010, 16:28
Acaba hangi formayı giyeceğiz ?

61yusuf
15.08.2010, 16:30
hadi uşaklar lige güzel bir başlangıç yapalım

yorumsuz6117
15.08.2010, 16:31
Şu Gri formadan gına geldi artık.

Armağan Dere
15.08.2010, 16:32
çubuklu yakışıyor,çubukluyu giysinler

Mert Oğuzlu61
15.08.2010, 16:32

süper kupa maçındaki formamız güzeldi, yine onu giysinler, sahada sanki heryerdeyiz izlenimi veriyor, rakibi bastırıyor :)

Fatih Özkan
15.08.2010, 16:34

Gri tercihimdir (:
Olmazsa çubuklu :cool:

Muhammed Ayaz
15.08.2010, 16:35
bence gri forma gayet hoş ama bizi yansıtmıyor orası ayrı

.....
15.08.2010, 16:35
Haydi Vira Bismillah.

Allah oyuncularımızın yardımcısı olsun... :)

yorumsuz6117
15.08.2010, 16:38
"Avrupa'da başarı istiyoruz"

Trabzonspor teknik direktörü Şenol Güneş, yeni sezon ile ilgili açıklamalarda bulundu. Tecrübeli teknik adam sadece şampiyonluk için oynamayacaklarını Trabzonspor'un artık Avrupa'da da başarıl elde etmesi gerektiğini söyledi.

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, yeni sezonda şampiyonluk yarışının içerisinde olacaklarını belirterek, "Şampiyonluğa oynarken göze hoş gelen güzel futbolda otaya koymalıyız. Hazırlık kamplarında üzerinde durduğumuz oyun anlayışını sahaya yansıttığımızda da bunu başaracağımıza inanıyoruz. Sadece şampiyon olalım anlayışı ile mücadele etmek bir sonuç getirmez. Bizim artık Avrupa'da da ses getiren bir kulüp olmamız gerekiyor. Zaman içerisinde daha iyi futbol oynayarak bunu başarmak istiyoruz" diye konuştu.

Güneş, taraftarların camianın simgesi olduğunu da belirterek, "Bizi yurt dışı kamplarında dahi yalnız bırakmayarak takıma olan inançlarını ortaya koydular. Biz de onları mutlu etmek istiyoruz. Ama taraftarımız sadece başarının ardından değil kötü gidilen dönemde de takıma sahip çıkmalı" dedi. Güneş, şu an için takımdan kimseyi göndermeyi düşünmediğini de belirterek, "Tüm futbolcular forma için sıkı bir rekabet içerisinde. Hepsi takıma katkı yapmak için çalışıyor. Bu takım birliğini lige yansıttığımız takdirde önemli başarıların altına imza atabiliriz" dedi.

BARIŞ ATAŞ: "KULÜBEDE OTURMAYA GELMEDİM"
Trabzonspor'un Diyarbakırspor'dan transfer ettiği Barış Ataş, sezon içerisinde formayı kapmak için elinden geleni yapacağını söyledi. Barış, kamp performansının üzerine koyarak Şenol Güneş'in gözüne girmek istediğini de belirterek, "Takımdaki tüm arkadaşlarım bana gereken desteği veriyor. Bulunduğum mevkide çok ciddi bir forma rekabeti var. Ama bu rekabet beni daha çok hırslandırıyor. Buraya gelirken hiçbir zaman yedek kalacağım düşüncesi içerisinde olmadım. Zaten kulübede oturmaya da gelmedim. Formayı kapmak için elimden geleni yapacağım" diye konuştu.

KOMBİNE SATIŞLARI PATLADI
Trabzonspor'da Süper Kupa'nın kazanılması ve Jaja transferinin gerçekleştirilmesinin ardından kombine satışları bir anda patladı. Daha önce 6 bin seviyelerinde olan satış rakamı bir hafta içerisinde 10 bin rakamına yaklaştı. Bu arada TS Cluplar'a da yoğun ilgi gösteren taraftarların özellikle çubuklu forma talep ettiği öğrenildi.

Fanatik

.....
15.08.2010, 16:41
Vittek 2 hafta yokmuş.

Bizim için iyi bir şans :)

Ömür Karadeniz
15.08.2010, 16:44
yattara kaptan oldu diye oynayacak diye bir zorunluk yok.. olmamalıda..
Yattara sakat degilse 11de oynatılmak zorunda.Türkiyenin yerli yabancı en iyi adam eksiltebilen en iyi ortaaçan oyuncusu oyuzden oynatılmak zorundadır.

Atakan
15.08.2010, 16:47
Gri formayı ligde giymeyeceğiz diye biliyorum.

Emirhan Uludüz
15.08.2010, 16:47
Hiç heyecan yok.Liverpool sağolsun :)

KÖKSAL AYDIN
15.08.2010, 16:49
Zor maç olacak.

İlk maçlar hep zor olur.Ama kolaylaştırmak bizim futbolcuların elinde.

Kupa maçlarındaki konsantrasyonu bekliyoruz.

Yoksa gerçekten zor...

Uğur KÜÇÜK
15.08.2010, 16:50
hadı bursadan bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooo

bıraz mac havasına gırelım ya....

B.Yiğit
15.08.2010, 16:51
ist'dan maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Uğur KÜÇÜK
15.08.2010, 16:51
şampiyonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn............... ..........

maydin
15.08.2010, 16:52
gooooooooooooolllllllllllllllllllllll. :sevinç::sevinç: deneme 1-2 :D

lazekom_61
15.08.2010, 16:53
bismillahirrahmanirrahim işallah kazan caz beyler ama taraftar olmaması çok kötü yaaaaaaaaaaaaa

B.Yiğit
15.08.2010, 16:55
trabzonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Hürgün Aygün
Gri formayı ligde giymeyeceğiz diye biliyorum.
Giyicez Atakan.
Nike, takımımızın 2010-2011 sezonunda giymesi için kulübümüzün isteği üzerine 5 farklı forma hazırladı. Bordo-Mavi renklerle tasarlanan klasik çubuklu forması ve bu formaya alternatif olarak parçalı forma, ayrıca Süper Lig ve UEFA Kupası deplasman maçlarında giyilecek mavi yakalı beyaz forma ile hazırlık ve kupa maçlarında kullanılması planlanan düz bordo renkte formalar hazırlandı.

Takımımız için özel hazırlanan bir diğer forma ise gri forma. Gri-bordo ve mavi renklere sahip olan forma Süper Lig ve UEFA Kupası maçlarında oyuncuların sırtlarında olacak.

Bordo-Mavi renklerdeki klasik çubuklu formaya alternatif olarak tasarlanan parçalı forma da bordo-mavi renkte hazırlandı. Parçalı formanın deplasman ve kupa maçlarında giyilmesi planlanıyor.

Murat SİSMAN
Umarım iyi skorla döner takımımız

Yasin T.
15.08.2010, 16:56
ben ilk maçtan puan kaybı yaşayacağımızı düşünüyorum.çünkü taraftar,yönetim,futbolcu herkes liverpool maçını düşünüyor.berabere bitebilir

hayhay61
15.08.2010, 16:56
iki hafta önceden ankaraya tren bileti ayırtıp bir kaç arkadaşı organize eden benim gibi bir laz daha var mı renktaşlar????????

KERİM
15.08.2010, 16:57
bence gri forma gayet hoş ama bizi yansıtmıyor orası ayrı

formadaki gri renk Hamsi nin rengini yansıtıyor.

B.Yiğit
15.08.2010, 17:00
gri'ye bende sıcak bakıyorum, bence 3. rengimiz olabilir. Bordo Mavi Gri

bildiğim kadarıyla uefa takım formalarında farklı renkde 1 forma istiyor.

Mert Marabaoğlu
15.08.2010, 17:01
maçi izlemek için orucumu yaklaşık 6 dakika geç açıcam .. :)

sana 6 degil 61 dakika feda olsun Trabzonum :D :meşale2:

1-0 olsun bizim olsun !!

Hasan Ayvenli
15.08.2010, 17:01
Maçı kahvede izlicem. Malum iftar saatine denk geliyo. Anneme laz böreği yaptırdım, kahvede yemek için :D

Uğur KÜÇÜK
15.08.2010, 17:02
bence bu macı rahat alacagız
kendımızden dusunun arkadaslar
sonucta oyle ya da boyle son lıg sampıyonunu ıstanbulda ezerek macı kazandık
ama burada bıle kımse kesın kazanırız dıyemıyor ankaragucu macını
eskıden olsa boyle mı olurdu dusunun:D
takımda neyın ne oldugunun,sahada oynamadan kazanılmayacagının bılıncınde
bu aksam tekrar soyluyorum rahat kazanacagız inşallah
tahmınım 2-0
goller :umut ve alanzınho

ama ne olur bu takım lıverpool macından kotu bır sonuc olursa takıma baskı yapmayalım

lazekom_61
15.08.2010, 17:07
[QUOTE=hayhay61;1917071853]iki hafta önceden ankaraya tren bileti ayırtıp bir kaç arkadaşı organize eden benim gibi bir laz daha var mı renktaşlar????????[/QUOTEbunusadece trabzon denilince aklındurnası sevdanın gün yüzüne vurması olarak anlatabiliriz

Uğur KÜÇÜK
15.08.2010, 17:07
ya bıde bu umutun her ankaragucu macında golu var
o da oynasın bugun:)
hıc ıstememe ragmen bugun ilk 11 de yer almasını cok istiyorum:D

Atılay
15.08.2010, 17:08
Galibiyetle başlarız inşallah maçın seyircisiz olması korkutucu

Aykut Uçar
15.08.2010, 17:08
Şu mubarek günde güldür yüzümüzü allahım.
Haydı güneşin çocukları...

only ts
15.08.2010, 17:12
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

deneme 1 2

AYYILDIZ
15.08.2010, 17:14
Bu mac liverpool macindan daha onemli.Ligde sampiyon olmak istiyoruz ve Ankaragucunun kadrosu cok iyi.Cok zor bir mac olacak.Futbolcular nasil paralarini alirken profesyonel oluyorlarsa bu maclarda da yok Liverpool macini dusunuyorduk demesinler.Liverpool'a elenirsek bir sorun olmaz fakat Ankaragucune yenilirsek sorun olur.

hayhay61
15.08.2010, 17:15
teo nun bu maçta kesin golü var malum havalar yanıyo (bi tabir var ya neyse ):D:D

GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
TEO ATTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

deneme yapayım dedim benimde canım çekti

.....
15.08.2010, 17:27
Bismillahirrahmanirrahim...

Haydi Trabzonum 7 için bastır :)

Sefa
15.08.2010, 17:29
Şuanda bizi zorlayabilecek en büyük etken sahanın zeminin bozuk olması..

Fanatik34
15.08.2010, 17:31
Nike, takımımızın 2010-2011 sezonunda giymesi için kulübümüzün isteği üzerine 5 farklı forma hazırladı. Bordo-Mavi renklerle tasarlanan klasik çubuklu forması ve bu formaya alternatif olarak parçalı forma, ayrıca Süper Lig ve UEFA Kupası deplasman maçlarında giyilecek mavi yakalı beyaz forma ile hazırlık ve kupa maçlarında kullanılması planlanan düz bordo renkte formalar hazırlandı.

Takımımız için özel hazırlanan bir diğer forma ise gri forma. Gri-bordo ve mavi renklere sahip olan forma Süper Lig ve UEFA Kupası maçlarında oyuncuların sırtlarında olacak.

Bordo-Mavi renklerdeki klasik çubuklu formaya alternatif olarak tasarlanan parçalı forma da bordo-mavi renkte hazırlandı. Parçalı formanın deplasman ve kupa maçlarında giyilmesi planlanıyor.Lacivert rengi niye düsünülmez, anlamak imkansiz! Simdiye kadar formalarda kullanilan en güzel renkti

Atakan
15.08.2010, 17:31
Giyicez Atakan.

Bordo-Mavi renklerdeki klasik çubuklu formaya alternatif olarak tasarlanan parçalı forma da bordo-mavi renkte hazırlandı. Parçalı formanın deplasman ve kupa maçlarında giyilmesi planlanıyor.

Kupa da giymeyeceğiz demek ki.:)

alaind
15.08.2010, 17:37
ilk onbir bellimi umutmu oynuyor teo mu

Asi Çaykaralı61
15.08.2010, 17:47
Bismillahirrahmanirrahim...

Haydi Trabzonum 7 için bastır :)

Ömer Abi ALLAH'ın izniyle İnşallah bugün bu maçdan 3 puanla döneceğiz Trabzon'a

Haydi TRABZONSPOR'um sana güvencimiz inancımız tam

Asi Çaykaralı61
15.08.2010, 17:49
şampiyonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn............... ..........

Trabzonspor'umuz olacak ALLAH'ın izniyle İnşallah

B.Yiğit
15.08.2010, 17:51
1)ts 2)bjk 3)fb 4)gs