PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 1. Hafta | Ankaragücü 0 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11]

reis49
16.08.2010, 01:44
"x i beğenmeyenlere şaşırıyorum"... Niye şaşırıyorsunuz abi....Alanzinho yu beğenmedim bu gün....Geçen sene Colman ı uzun süre beğenmiyordum....Trabzonspor formasını giyen adamlar arasında ayırımcılık yaparmıyız? Belki Fatih e yapardım bunu...Onun dışında düşüncelerini yazıyor herkes....Kötü bir şey değil bu...Ben Alanzinho yu beğenmedim....Futboldan anlamak nedir bilmiyorum...Bu yaşıma rağmen de fena oynamam seyredenler şahittir :)

erdal abi benim bundan yaklaşık 1 ay önceki mesajımı hatırlıyosun dimi
hani ''teogol tegol teofilogol gerçek taraftar arkadanda inançsızlara koy'' diye
sende bana demiştinki neye göre savunacagız teofiloyu

futbalski60
16.08.2010, 01:44
Kanat-forvet işini Umut daha iyi beceriyor bence tamam Burak'a göre teknik açıdan iyi değil ama iyi yer tutuyor, defans arkasına sızıyor bir de top kullanmayı öğrense o bölgede dinamik bir oyuncu olur.

ertuuu
16.08.2010, 01:45
colman iyi ama soğuk oynuyor...

bu arada gerçekten kazanmayı artık öğrenmeye başladık. önceki zamanlarda ilk yarı gol atamadığımız maçlar çok zorlanırdık. 2.devre zar zor belki atardık, aşırı yüklenince bazen komik goller yerdik. 2 maçtır sabretmeyi öğrendiğimizi görüyorum. 5 golü de 2. devrelerde attık...

lazibere
"x i beğenmeyenlere şaşırıyorum"... Niye şaşırıyorsunuz abi....Alanzinho yu beğenmedim bu gün....Geçen sene Colman ı uzun süre beğenmiyordum....Trabzonspor formasını giyen adamlar arasında ayırımcılık yaparmıyız? Belki Fatih e yapardım bunu...Onun dışında düşüncelerini yazıyor herkes....Kötü bir şey değil bu...Ben Alanzinho yu beğenmedim....Futboldan anlamak nedir bilmiyorum...Bu yaşıma rağmen de fena oynamam seyredenler şahittir :)

Alanzinyo'yu bende beğenmedim, topu alması çok güzel ama onun en büyük eksikliği aldığı topları olumlu şekilde arkadaşlarına ulaştıramaması, geç kalıyor, 4-2 yakaladığımız pozisyonda bile topu pas vermek yerine sürmeye kalkıyor, iyide şeker kardeşim,, arkadan birisi faul yapacak düşürecek, gerek yok ki ver topu işte:))

Kısacası bugun gerçekten kötüydü,,

SEDAT
- Erdal Abinin İmzayı Kesin arkadaşlar :D

lazzz61
16.08.2010, 01:46
umutun nasıl bir futbolcu oldugunu gormek ıcın o özdene carptıgı pozısyonda gorebılırsnız bu hareket eresmen dengesızlık adamı sakatlıcaktı ya

Ceyhun Dündar
16.08.2010, 01:47
birileri alanzinhoyu begenmıyormu ?? şaka heralde ..

Bu mac alanzınhoyu begendıysen sasırılacak bırsey olur bence...
Bal yapmayan arı resmen son 2 mactır..İnsallh duzelır...

Orhan Kahraman
16.08.2010, 01:47
Emirhan çok uzun okunmay ya :)

Erdal
16.08.2010, 01:50
Reis, şimdi savunmaya gerek var mı Teo yu?...Oynayacak...Şimdi Colman kötü diyormuyum? 2. golde Teo ya zamanında atmadı diye kızdım çünkü o da çıkmıştı...Ama herif bekledi aynı pası Umut a verdi ben de eyvallah dedim :)...Eyvallah dedirtecek...Biz de burda eleştireceğiz....Tek sıkıntı şu; hocanın ya da oyuncuların tercihlerine, hatalarına hata, eksik ya beceriksizlik olarak bakmak başka bir şey....Pas vermedi kıskanıyor, demek ya da falanı torpille oynatıyor demek başka şey....İkincisi niyet okumak...Anlatabildim mi meramımı bilmiyorum

Orhan Kahraman
16.08.2010, 01:50
Bu takim Liverpool a da yenilse feneri de geçemese çok da sıkıntı degil bence izledigim şey bana zevk veriyor

Erdal
16.08.2010, 01:52
Teo dan bir Semih çıktı gibi görünüyor....Ama insanoğlu istiyor hep...Şimdi Teo dan bir Baroş çıkar mı diyorum biraz daha zorlasak :)

only ts
macın özet goruntulerını bi bulamadım link varmı arkadaslar ??

Ahmet Başkaya
Emirhan bilsem maçı izlemezdim yahu :)

Çok güzel yorumlamışsın ellerine sağlık ..

INSTINCT61
16.08.2010, 01:55
Maçın tamamını izleyebileceğim bir yer var mı

Uğurtan
16.08.2010, 01:55
Ben niyet okumuyorum kıskandı da vermedi demiyorum..

Sadece Umut 2. pozisyonda şut yerine pas vermeliydi diyorum..

Futbolun, pozisyonun doğrusu buydu..

pReN@_61
16.08.2010, 01:56
colman iyi ama soğuk oynuyor...

Bunun sebebi, yönetimden istediği 'iyileştirme' talebinin geri çevrilmesi olabilir mi?

Fatih Bayrakdar
16.08.2010, 01:56
Ne oldu bu baslıga durup dururken ...

Fanatik34
16.08.2010, 01:58
Geçen sene sonunda Cale yi hiç beğenmiyordum...Kamp boyunca da çok heyecanlı görünmüyordu...Ama iki haftadır Allah nazardan saklasın çok iyi....Ne diyelim şimdi....Hocam bunu yazan kac kisi var burda? Maalesef bircok kiside icgüdüsel olarak, Cale bundan sonra ne yapsa nafile!

Cale´nin bugün yaptigi bindirmeleri kimse görmemis..mesela bir pozisyonda, yani topu kaleciye nisanladiginda o topu tek top isteyen kisiye, yani arka direkteki Teo´ya atmaya calisirken..o pozisyonda bile elestirildi, niye kaleci almis o topu...vs vs vs

Uğurtan
Ayırca Alanzinho benden kesik yer şu son 2 maçtaki haliyle..

Jaja denenebilir orada..

Burağın yerine Umut olabilir..

Yattara hala güçsüz fiziken bence..

Erdal
Ben niyet okumuyorum kıskandı da vermedi demiyorum..

Sadece Umut 2. pozisyonda şut yerine pas vermeliydi diyorum..

Futbolun, pozisyonun doğrusu buydu..

Kesinlikle...Hatta Colman da Yattara'dan aldığı muhteşem pası pasla tamamlamalıydı...Bu başka şey...Ama inanın bana Umut hinlik düşünebilecek bir adam değil...Beceremez bunu....

reis49
16.08.2010, 01:59
Hocam bunu yazan kac kisi var burda? Maalesef bircok kiside icgüdüsel olarak, Cale bundan sonra ne yapsa nafile!

Cale´nin bugün yaptigi bindirmeleri kimse görmemis..mesela bir pozisyonda, yani topu kaleciye nisanladiginda o topu tek top isteyen kisiye, yani arka direkteki Teo´ya atmaya calisirken..o pozisyonda bile elestirildi, niye kaleci almis o topu...vs vs vs

ikinci yarıda alanzinhoya alda at dercesine birde orta yaptı cale...

Uğurtan
16.08.2010, 02:01
Kesinlikle...Hatta Colman da Yattara'dan aldığı muhteşem pası pasla tamamlamalıydı...Bu başka şey...Ama inanın bana Umut hinlik düşünebilecek bir adam değil...Beceremez bunu....

Zaten Umut'u hinliği olmadığı için seviyorum..

Bu eleştirilerim de ona yakışmadığı için bu görüntü..

Yoksa Teo atmış Umut atmış çok önemli değil takım önemli..

Ama Umut'u insan olarak seven biri için o görüntü şık değil..

Yapmadığını düşündüğümüz için de eleştiriyoruz sadece..

Uğurtan
16.08.2010, 02:03
Ayırca Alanzinho benden kesik yer şu son 2 maçtaki haliyle..

Jaja denenebilir orada..

Burağın yerine Umut olabilir..

Yattara hala güçsüz fiziken bence..

Alanzinho konusunu biraz daha açarsam..

Takımı ileri taşıdığı söyleniyor kısmen doğru son maçlarda bunu dahi kısmen yapabiliyor..

Faul ve kart aldığı kısmen doğru o kadar boş alan bulamıyor..

Peki bulduğunda napıyor gidiyor -buraya kadar güzel- adam eksiltiyor..

Son pas? Yok.. En olumsuz tercih.. Alakasız yerden şut seçimi..

Colman'da ne kadar futbol zekası varsa Alanzinho'da o kadar yok, noksan..

SEDAT
16.08.2010, 02:04
- Umut'un Üstlenmesini İstediğimiz Rol Budur Bence..

- Colman Bazen Maçta Olduğunu Unutuyor Gibi..Yada Kendine aşırı Güvenmidir anlayamadım..

Anıl Caner
16.08.2010, 02:05
Alan ve Burak için bugün için olumlu tek kelime edebilecek kimse yoktur sanırım.

Şükür ki bunları telafi edebilecek kadar alternatifli kadromuz var. Gabric, Engin ve Jaja tam olarak hazır olunca çok daha müthiş bir sezon bizi bekleyecek. Şenol Hocam rotasyonu ve takım içi huzuru muhafaza etsin yeter.

Jaja'nın makul bir maaşla gelmesi çok önemliydi. Dengeler yerinde, her şey çok güzel.

Ben inanıyorum bu çocuklar bizi gelecek bahar Dublin'e yollayacak.

sulo61gun
16.08.2010, 02:05
ikinci yarıda alanzinhoya alda at dercesine birde orta yaptı cale...

ee tamam da adam da vurdu kafayı yani kaleci iyi yer tutmuştu üstüne gitti. 1.65 boyuyla kafa gölü bekliyoruz adamdan:)

reis49
16.08.2010, 02:06
güneşli günler bizi bekliyor

Orhan Kahraman
Bu cale bu kadar iyi de niye biz her maçta sürekli sol kanattan orta yiyoruz ya 2 maçtır pozitif düşünerek izliyorum caleyi , abi yok gazla sol çizgiye kadar iniyor hızla , hırsla gidiyor orta bekliyorum ama aynen geri atıyor neyse pozisyon alamadı forvet hattı diyorum geciyorum defansta bakıyorum caleye , her gelen ortaliyor tam şimdi ayağını kaldırmalı diyorum ama yok biri bana bir kaç olumlu birsey söylesinde önümüzdeki maçta onları yapiyormu diye bakayım sanırım objektifligimi koruyamiyorum cale soz konusu olunca

SEDAT
- Ben Alanzinhoyu Son Kupa Maçındada İzledim , Belki Çok Şey Yapıyor Görünmüyor ama Sürekli Hareketli Olması avantajı Bence..

- Şenol Hoca Alanzinhodan Memnun Bence...

reis49
16.08.2010, 02:07
ee tamam da adam da vurdu kafayı yani kaleci iyi yer tutmuştu üstüne gitti. 1.65 boyuyla kafa gölü bekliyoruz adamdan:)

ben alana laf yapmadım zaten calenin o güzel ortasını belirttim

pReN@_61
16.08.2010, 02:08
Ben bugün Cale'yi beğenemedim arkadaş..

Erdal
Sergen de en iyi Trabzon diyor...Demeyin yahu...Demeyin...Konuşmayın bizi :)

Anıl Caner
- Ben Alanzinhoyu Son Kupa Maçındada İzledim , Belki Çok Şey Yapıyor Görünmüyor ama Sürekli Hareketli Olması avantajı Bence..

- Şenol Hoca Alanzinhodan Memnun Bence...

Elbette böyle bir şeyin olması söz konusu değil ama şu izlediğim takımda göze batan ve takımın oyununu son derece bozan 2 adam var. Jaja'nın takıma katılmasıyla beraber muhtemelen Alan kesiği yiyecek kişidir.

Özellikle bugün maçın başından sonuna kadar en az 15 top ezdi, hemen hemen hiç olumlu bir hareketini hatırlamıyorum.

reis49
16.08.2010, 02:09

abi adam yalanmı söylesin

Uğurtan
16.08.2010, 02:09
Yine başladılar mı poh pohlama seanslarına..

Her sezona iyi girdiğimizde böyle diyorlar..

Uğursuz geliyor..

Aman ha.. Bide önümüzde Liverpool maçı..

erkankoc
16.08.2010, 02:10
BU TAKIM kotuyse diger takimlar b.ktann

Erdal
abi adam yalanmı söylesin

Valla öyle bir hale geldik ki her şeyden ürküyoruz...Batıl itikat sahibi yapar bu Trabzonspor adamı :)

sulo61gun
sergende bizi 1 numara ilan etti:)ulen bütün yorumcular methiye diziyor bize hayırdır inş:)

SEDAT
16.08.2010, 02:11
Elbette böyle bir şeyin olması söz konusu değil ama şu izlediğim takımda göze batan ve takımın oyununu son derece bozan 2 adam var. Jaja'nın takıma katılmasıyla beraber muhtemelen Alan kesiği yiyecek kişidir.

Özellikle bugün maçın başından sonuna kadar en az 15 top ezdi, hemen hemen hiç olumlu bir hareketini hatırlamıyorum.

- Bence Alanzinho Bu Takımdan Kesilmez Canerim :)

Anıl Caner
16.08.2010, 02:11
Bu arada oyuncu değişikliklerini eleştirdiğimiz Şenol Güneş bugün tam anlamıyla resital sundu. Umut'un yaptığı asist vs. için söylemiyorum. Tam anlamıyla ders. Saha içindeki oyuncu rotasyonları ve kenardan yapılan değişiklikler, hakikaten ders.

hatta sözlükte özet geçmiş bir arkadaş hiç uzun uzadıya anlatmayayım:
"ilk yarı boyunca burak yılmaz sağ kanadı hiç kullanamadı. bunun üzerine şenol güneş, orta ikiliden cebinde kartla oynayan ve geride bekleyen ceyhun gülselam'ın yerine yattara'yı oyuna aldı. ceyhun'un yerine colman geçti, yattara ise burak yılmaz'ın yerine sağ kanada geçti. hem sağ kanat hareketlenmiş oldu hem de colman sürekli öne oynadığı için baskı kurulabildi. burak yılmaz'ın sol tarafta da aksaması üzerine burak oyundan çıktı yerine umut bulut girdi. forvet ikilendi, alanzinho sol tarafa geçti. bu sırada goller geldi. gollerin asıl sahibi olan colman, iki kere oyuna sonradan giren umut'u kaçırdı. umut birinde asist yaptı birinde kaleye vurdu, goller geldi. bu noktadan sonra oyun üstünlüğü ankaragücü'ne geçince güneş bu sefer de, alanzinho'yu oyundan alıp yerine barış'ı koyarak tekrar dinamizmi artırdı.

şenol güneş, yaptığı oyuncu değişiklikleri ve oyuncuların mevkilerini değiştirmesiyle önce kilidi açtı sonra rakibin kapısını kapadı."

Erdal
16.08.2010, 02:13
Alan ın çok iyi olduğu maçlar olacaktır...Hangi maçlar? Bence rakip orta sahanın oyundan düştüğü maçlar...Ayrıca asıl şimdi transfer bekliyorum...Moraller yerinde beklenti yüksek değil....Sakin kafa ve çingene pazarlığı ile 2 adam alınabilir....

sulo61gun

colmanda bugün en az alan kadar top ezdi.hatta kritik yerde top kayıpları var

Anıl Caner
- Bence Alanzinho Bu Takımdan Kesilmez Canerim :)

Sedat Abi tabiki saygı duyuyorum ama Jaja'nın tamamen adapte olması durumunda şahsen ben ilk olarak satılık listesine onu koyardım. Galatasaray ve Fenerbahçe maçlarında bir kaç kez rakibi peşine taktığı için saklamaya gerek yok gibi. Bunun dışında kardan fazla zararı var. Bence tabi. Seviyor muyum, seviyorum. İnşallah daha iyi olur ve faydalanırız.

Orhan Kahraman

Ben hatırlıyorum nerde lan bu forvet Dercesine kendi boyundan 20 cm yukardan gecen topa kafa vurmaya calışması :)

Katılıyorum alanzinho yu surda benim kadar savunan olmasın ki bugün beğenmedim bende heleki son anda çıkarken kulübeye gitmeyip soyunma odasına gitmesini yakistiramadim ve açıklama bekliyorum bu konuda
Bunun haricinde colmani da beğenmedim asist oncesi olmasa fena bileniyordum colmana
Onur - selcuk - teo gerisi anfield daydi sanki

Anıl Caner
16.08.2010, 02:14
colmanda bugün en az alan kadar top ezdi.hatta kritik yerde top kayıpları var

Colman ilk yarıda çok kötüydü. Yerinde oynamaması ile alakalı. Bursaspor maçında da aynı şekildeydi. O adam kendi mevkisinde başka oynuyor.

gerenimo
16.08.2010, 02:15
aynı anda sahada alan yattara burak(umut) ve teo ile oynamak da cesaret gerektirir. şenol hocayı tebrik etmek gerek.

Uğurtan
Kesinlikle katılıyorum Anıl Caner..

Hoca bugün çok yerinde değişiklikler yaptı..

Barış'ı almicaktı öncelikli olarak Jaja'yı deneyecekti ama A.Gücü ciddi gelmeye başlayınca Barış'ı aldı ki yerinde bir hamleydi..

emrah1461
Bugün teo nun attığı gollerden sonra "yaw cok basit goller attı" dedim birden.

babamda cevap olarak "biz butür golleri atamadığımız için 3. olduğumuz yıl şampiyonluğu kaçırdık" dedi.

benimde dahil olduğum taraftar grubu olarak ne istediğimizi tam bilemiyoruz bazen:)

sulo61gun
16.08.2010, 02:17
colman maça nerde başlarsa başlsın zaten hep kendi mevkisinde oynuyor çünkü solda oynasa bile her zaman içeri giriyor:)

SEDAT
16.08.2010, 02:17
- Herşeyi Geçtim Bu Burak Nasıl Oynuyor Bu Takımda hala ..

Orhan Kahraman
16.08.2010, 02:19
Sizde de oluyormu bilmiyorum ama adamlar yuklenirken onur var atamazlar diyorum daha bastan , 0-0 giden veya ilk yarısı biten maçtan sonra hocanbu ısı bitirir diyorum güven bu olsa gerek

Uğurtan
Erdal abi,

Maçtan önce maç başlığına yazmama uğurun devam ediyor mu? :)

Emirhan Makul
Emirhan bilsem maçı izlemezdim yahu :)

Çok güzel yorumlamışsın ellerine sağlık ..

Maç izlenmez mi ula bir elimde pide bir elimde su bardağı haydi şenol baba haydi şenol baba al şu burağı da kazanalım maçı diye cırlıyordum :)

Sağolasın Gardaşım.

Anıl Caner
16.08.2010, 02:21
Ben golü bulamadığımızı ve maçın 0-0 bittiğini düşünüyorum.

Benim için maçın yıldızı sanırım Teo olurdu.

Bu beni çok sevindiriyor. Teo'yu kazandığımız gibi ciddi şekilde alternatifli, kalabalık, yetenekli ve her biri farklı özel yetenekleri olan müthiş bir hücum hattımız oldu. Santraforlar olarak bahsetmiyorum tam anlamıyla.

Yattara-Alan-Jaja-Umut-Teo

şaka gibi. Bu kadroda şans bulan Burak ve Tos7'nin isimlerini yazmıyorum dahi.

Savunmada Glowacki ve Egemen gayet uyumlular.

Gene tek sıkıntı beklerimiz gibi duruyor. Motive bir Cale, mevkisini yadırgamayan bir Serkan ile bu iş beklediğimizden daha rahat olur. Diğer faktörlere teslim olmayalım yeter.

Sahada son derece yeterliyiz.
Kadroda herkesin maaşı, geliri vs. birbirine yakın.
Arkadaşlık ortamı iyi, yıllardır beraber ilerleyen kadro.
Kaleci sıkıntısı yok.

her mevki için gayet kaliteli alternatifler mevcut.

Olacak yahu ben inanıyorum.

Teskereyi aldığımd zaman için,şimdiden forumdaki büyüklerimden rica ediyorum benim Dublin biletime biriniz sponsor olun.

Çakıroğlu İhsan
16.08.2010, 02:21
- Herşeyi Geçtim Bu Burak Nasıl Oynuyor Bu Takımda hala ..

Hoca galiba onun fizik gücüne ve süpriz gollerine dayanarak oynatıyor onu.

sulo61gun
16.08.2010, 02:23
Alan için tr ligindeki teknik direktörlere bi anket yapsak yüzde 95 bu adamı kendi takımlarında görmek isterler.(lig tv de denizli de beğendiğini açıkladı)
bu forumda anket yapsak yüzde 50 yi ancak bulur sanırım:)

Ceyhun Dündar
16.08.2010, 02:23

ya arkadsaım yapma Allahını seversen egılerek vuracaktı neredeyse kafayı ona futbolcu kafayı vuracak kalecı ortada duruyordu ıyı yer tutuyordu falan yalan ha o ortayı da cale yapmadı alana,teo ındırdı ortayı orda da super bı dokunus yaptı teo..

SEDAT
16.08.2010, 02:24
Hoca galiba onun fizik gücüne ve süpriz gollerine dayanarak oynatıyor onu.

- Gel Gelelim İlk Ciddi Pozisyonda Onun İmzası Vardı , Bu Adama Kızıyorum Hemde Çok ama , Şenol Hocada Israrla Oynatıyor Demekki Kafasında Bişey Var .

Çakıroğlu İhsan
Sizde de oluyormu bilmiyorum ama adamlar yuklenirken onur var atamazlar diyorum daha bastan , 0-0 giden veya ilk yarısı biten maçtan sonra hocanbu ısı bitirir diyorum güven bu olsa gerek

Ben de yeneceğimize çok emindim.Baya bir süredir ilk defa bu kadar rahat maç izledim.
Takım demek ki oturmuş ve o güveni en baştan veriyor..

Uğurtan
Anıl Caner iş Dublin'e varsın..

Aha buraya yazıyorum laptopumu neyim varsa satar yine giderim oraya ben :D

SEDAT
16.08.2010, 02:25
- Bu Takıma Halen Kalecilik Yapan Tecrübeli Bi Yedek Kaleci Almalıyız Bence..

Ceyhun Dündar
macı full nerden bulabılırız oyle daha saglıklı yorum yapabılırız..

Anıl Caner
Alan için tr ligindeki teknik direktörlere bi anket yapsak yüzde 95 bu adamı kendi takımlarında görmek isterler.(lig tv de denizli de beğendiğini açıkladı)
bu forumda anket yapsak yüzde 50 yi ancak bulur sanırım:)

beğenmekle takımda istemek arasında çok fark var.

misal ben tello'yu çok beğenirim. ama trabzonspor'da istemem.

böyle çok örnek var. alanzinho'yu başka takım formasıyla izlesem, sırf onu izlemek için o takımın maçını izlerdim. keyifli. ama faydalı değil.

sulo61gun
ya arkadsaım yapma Allahını seversen egılerek vuracaktı neredeyse kafayı ona futbolcu kafayı vuracak kalecı ortada duruyordu ıyı yer tutuyordu falan yalan ha o ortayı da cale yapmadı alana,teo ındırdı ortayı orda da super bı dokunus yaptı teo..

boşver kardeş sen alandan kafa golü bekliyorsan boşuna hiç tartışmaya gerek yok zaten.

Çakıroğlu İhsan
16.08.2010, 02:26
- Gel Gelelim İlk Ciddi Pozisyonda Onun İmzası Vardı , Bu Adama Kızıyorum Hemde Çok ama , Şenol Hocada Israrla Oynatıyor Demekki Kafasında Bişey Var .

Evt ayrıca hatırlarsanız bir adamı ekarte edip Colmana al da at dercesine bir pas verdi de Colman kaleciye nişanladı.Yani böyle şeyler bekliyor hocamız ondan.

Fanatik34
16.08.2010, 02:27
Alanzinho Norvec´te oldugu gibi takimin yildizi olmak istiyor. Ama burda maalesef bu mümkün degil!

Mesela gecen sezon Gaziantep macinin 90. dk.sinda attigi gole 1 dk boyunca sevinen bir adami ben istemiyorum..ve degisen hicbir sey yok!!!

sulo61gun
16.08.2010, 02:28
nasıl faydalı değil ya. geçen sene kupayı almamızda kimin payı var.takımın pas yapmasında kimin payı var.

SEDAT
16.08.2010, 02:28
- Agustin Vardı Be Hey Gidi Hey :D Ercan Taner Güzel Söylerdi Onu Böyle Ciğerden Seslenirdi Aaagustin ççç

.....
16.08.2010, 02:32
Tutmayın beni.

34. Hafta Karabüğe gidecem. Karabükten başlayıp bütün Türkiyeyi yakacam...

:)

Oruç
16.08.2010, 02:33
Alanzinho Norvec´te oldugu gibi takimin yildizi olmak istiyor. Ama burda maalesef bu mümkün degil!

Mesela gecen sezon Gaziantep macinin 90. dk.sinda attigi gole 1 dk boyunca sevinen bir adami ben istemiyorum..ve degisen hicbir sey yok!!!

Dün akşam 11'de takımın ritmini bozan iki oyuncudan biri bence Alanzinho. (Diğeri herkesin bildiği gibi Burak)

Takım pas yapıyor, top O'na geliyor, O da topu rakibe veriyor. Bu mümkündür, normaldir hatta. Ancak bunu sürekli olarak tekrarlıyor. Pas yapmayı temel felsefesi olarak kabul eden ve bunu pratiğe döken bir takımın oyuncusunun yapmaması gereken hataları Alanzinho yapıyor bence.

Hoca'mıza saygım sonsuz. Burak ve Alanzinho'yu 11'de oynatıyorsa bir bildiği muhakkak vardır.

Yalnız oyundan alındıktan sonra yedek kulübesi yerine soyunma odasını tercih etmesi açıklanabilir bir durum değildir. Gerekli ikazı Hoca'mız yapacaktır.

sulo61gun
süper kupa maçında yattara girdi kötüydü bu maç girdi iyiydi.yani futbolcuları günlük değerlendirmeyelim.alan kupa maçında ikinci yarı iyidi bu maç genelde vasattı.ama selçuk da vasattı ceyhunda hatta colmanın iki asisti olmasa o da vasattı ama kimsenin onlara salladığını görmedim nedense Alan günah keçisi ilan edilmeye çalışılıyor bu forumda.şunu anlamalıyız artık takımda bir sistem var ve bazı oyuncuların formunda zaman zamn değişiklikler olacaktır mutlaka yani alan da yedek kalacaktır.

Erdal
Unutup bir mesaj yazmıştım Uğurtan...Sonra hatırlayıp devam ettim...Oruç bozulsa da yememmek gibi bir şey :)))

Oruç
16.08.2010, 02:35
Not: Alanzinho eleştirisi bu maça özgü değildir. Ben oyuncuları asla ve asla günlük performanslarını baz alarak yeren/öven biri olmadım. (Son 1-2 senedir.)

Erdal
16.08.2010, 02:36
Dublin mi ? Anıl.... :)....Liverpool korkuttu beni bu gün....

sulo61gun
16.08.2010, 02:38
ilk yarı Alan takımın ritmini bozduysa Colman daha fazla bozmuştur emin ol, defanstan çıkarken 2 tane kritik top kaybı yaptı kontra gol yememize neden olabilirdi(tıpkı bjk maçındaki gibi).ritim falan bozukluğu yok aksine ritmi bu ortasaha oyuncuları sağlıyor.genel olarak değerlendirdiysen o daha da kötü zaten:)

Erdal DİLEK
16.08.2010, 02:38
+3 benim için cok önemli, her +3 de olduğu gibi

Erdal
16.08.2010, 02:39
Yahu Dublin e kara yolu ile nasıl gideceğiz? :)...."Hayali cihan değer" :)

Anıl Caner
16.08.2010, 02:39
Dublin mi ? Anıl.... :)....Liverpool korkuttu beni bu gün....

Abi Liverpool ne olduğunu anlamayacak. Yeterki oradan benim talep ettiğim skorlar çıksın yeter. Trabzon'a as kadro gelmeyecekler. Çocuklar inansın yaparlar. He alışık olmadığımız durum üzerimize bam güm gelen rakip durumu. Türkiye liginde bu stilde çıktığımız hiç maç yok, orada becerir miyiz benim şüphem o. Normal şartlarda kapışmaya kalkarsak evet baya zor.Olur da işler orada yaver gider 2-1 3-2 ile falan dönersek(en kötü), içeriz onları içeriz.

Bursa'da bir silkinip kendimize geldik.
İngiltere dönüşü de işte hikaye yeniden başlıyor diyeceğiz.

FC-ST-PAULI-61
16.08.2010, 02:40
Selamun aleykum bir kac gündür giremiyordum sifremi unutmustum ;D Teofilom yine bos gecmedi ve topu iyi sakliyor teknigi süper adam alisti bize. Fenere karsi hattrick bekliyorum

Oruç
ilk yarı Alan takımın ritmini bozduysa Colman daha fazla bozmuştur emin ol, defanstan çıkarken 2 tane kritik top kaybı yaptı kontra gol yememize neden olabilirdi(tıpkı bjk maçındaki gibi).ritim falan bozukluğu yok aksine ritmi bu ortasaha oyuncuları sağlıyor.genel olarak değerlendirdiysen o daha da kötü zaten:)

Colman'ın aksamasının nedeni Ceyhun'un oynuyor olmasıdır. Evet Colman ilk yarı kötüydü. İkinci yarı Ceyhun'un oyundan çıkması ile esas yerine geçen Colman'ın etkisini fark etmemek mümkün değildi.

Gollerden önceki katkısı bunun açık göstergeleri.

Mustafa Uzuner 61
Bugüm maça aynı trabzonsporlu futbolcular gibi gergin olarak bekledim. futbolcuların aklı liverpol maçında mı acaba? Önemli oyuncularımız sakatlanır mı ? Haftaya fener maç var ilk haftadan cezalı verirmiyiz . Sıcaklar ve ankaragücünün iyi takım kurması ,maçın seyircisiz olması vs... beni germeye yetti açıkçası. İlk yarı sıkıcı bir oyun ve son iki üç dakika biraz 2. yarı içişn bir umut ışığı oldu. İlk yarı aklımda tek kalan teofiloyu seyrederken sanki fatih tekkeyi seyreder gibi olmuş olmam. 2. yarı yattarayla hareketlenen hücumlarımız umutun girmesiyle gollerle süslendi ve liverpoll maçını büyük bir zevkle bekler hale geldik bakalım haydi hayırlısı...

MehmeTS_ADANA
16.08.2010, 02:41
hep diyorum alan sız olmaz ama alan takıma ayak uydurmak zorunda ingilterede zaten zor top gösterirler ordada böyle yaparsa tüm takımın ciğeri patlar.bu arada umarım futbolcularımız seyirci baskısını kaldırır şenol hocanın bunu takıma mutlaka ezberletmeli.işin gerçeği maalesef sadece gayse o atmosferlere alışık.en azından bizden daha alışık oldukları kesin

MehmeTS_ADANA
16.08.2010, 02:43
bende hep bunu diyorum colman bunu çok yapıyor riskli bölgede riskli hareketler.anfield road da yaparsa düşünmek bile istemiyorum

SEDAT
16.08.2010, 02:49
- Nedendir Bilinmez Liverpool Maçından Ümitliyim :)

futbalski60
16.08.2010, 02:50
Colman'ın etkisiz olmasının nedeni sol tarafta oynamasındandı orda resmen dökülüyor ama Alanzinho'nun yerine geçince maçı adeta kopardı Alanzinho'dan beklediğimiz bunlar bizim, 2-3 oyuncuyu peşine takmasını beklemiyoruz Tanzanya Ligi değil burası her zaman aynı hareketi yemiyolar.

~UniCef~
16.08.2010, 02:51
Bu macta Alan cok kötüydü, ama Bursa macinda müthisdi, belki siz görmediniz ama Alani bire bir markaja almisdilar, ve top ona geldiginde hemen ayagina tekme atiliyordu. Alan süper bir oyuncu, bazen tercih hatalari yapiyor ama yinede takimi öne götürmekte onun üzerine yok.

Alan Orta sahayi güclendren adam, Selcuk - Colman ve o tüm yükü tasiyan adamlar, bir iki mac kötü oynamis önemli degil, baskalari iyi oynar ve kazaniriz ve diger maclarda o iyi oynar öyle kazaniriz , önemli olan kazanmak.

Alan bizim ihticacimiz olan bir oyuncu. Liverpool macinida göz önünde tuturmak gerekir. Konsantre ordada olabilir. EsEs macini hatirlayin lütfen.

SEDAT
16.08.2010, 02:54
- Ankakaragücüyle Bu Şekilde Karşılaşmamız İyi Oldu , Çok Can Yakarlar Birbirlerine Alışırlarsa..

Mustafa Önder
16.08.2010, 02:55
Colman'ın sola yapışması bana biraz Ersun Hoca'nın dönemini anımsattı. O dönemde de sol da oynatılıyordu. Ama bu adam ne zaman orta alana geçti, kendisine daha çok geniş alan buldu o zaman maharetlerini göstermeye başladı. Alanzinho'nun yedeğe çekilip Yattara'nın sağ'a, Burak'ın da yedeğe çekilip sol tarafa'da Umut'un yerleşmesi gerekiyor.
Böylece Colman'ı kısıtlamayız, Umut'unda yoran oyunundan faydalanmış oluruz.

Armağan Dere
16.08.2010, 02:55
Ben ingiltere'de ki değil Trabzondaki maçtan daha çok korkuyorum..bir dinamo kiev maçı geliyor aklıma ki korkularımda pek de haksız değilim..ilk maçta 3-1 gibi bir skor olur tahminimce(en az 2 farklı yenerler bizi) 2.maçtada bocalama bir gol yersek Trabzon'da işte o zaman üzülürüm

SEDAT
16.08.2010, 03:00
Ben ingiltere'de ki değil Trabzondaki maçtan daha çok korkuyorum..bir dinamo kiev maçı geliyor aklıma ki korkularımda pek de haksız değilim..ilk maçta 3-1 gibi bir skor olur tahminimce(en az 2 farklı yenerler bizi) 2.maçtada bocalama bir gol yersek Trabzon'da işte o zaman üzülürüm

- La Armağan Yeter Yahu Ondan Korkuyorum , Bundan Çekiniyorum , Zaten Olan Oluyor Bırak Şu Eskiyi , Korkunun ecele Faydası Yok Sonunda Ölümde Yok :)

Emirhan Makul
16.08.2010, 03:01
- La Armağan Yeter Yahu Ondan Korkuyorum , Bundan Çekiniyorum , Zaten Olan Oluyor Bırak Şu Eskiyi , Korkunun ecele Faydası Yok Sonunda Ölümde Yok :)

Korkanın çocuğu olmazda diyor büyüklerimiz :)

enmavi61
16.08.2010, 03:03
colman aslında tam 10 numara pozşsyon oyuncusu alan ise adam eksiltcek faul aldırcak ara paslarını pek göremiyoruzz

Armağan Dere
16.08.2010, 03:04

Sedat abi bu takım ömrümü 7:) bi de sen üstüme gelme paranoyak etti bu takım beni:)...Sünnetsizlere tur haramdır:):)..hadi uşaklar

SEDAT
16.08.2010, 03:06
Korkanın çocuğu olmazda diyor büyüklerimiz :)

- Korkak Adama Kız da Vermezler Derler :)

ö.saral
16.08.2010, 03:07
güzel maçtı skora çok sevindim burak çok ağır ve yavaş kalıyor.. burakla değilde umut ve teofiloyla başlamak bence daha mantıklı..

SEDAT
16.08.2010, 03:08
Sedat abi bu takım ömrümü 7:) bi de sen üstüme gelme paranoyak etti bu takım beni:)...Sünnetsizlere tur haramdır:):)..hadi uşaklar

- Hay Allah İyiliğini Versin :) Seninmi Yedi Bizimmi , Ama Olsun Hayırlısı Böyleymiş , Herşey Olacağına Varır , Takma Kafanı , Çok İnce Düşünme Herşeyden Zevk Almaya Bak :)

Ömer TOPAL
16.08.2010, 03:08
unutmadan bir teşekkürde hakeme etmek gerek....Bayram harçlıgı almış bir çocuk gibi sevindirik suratla gelip hevesle sarı kartlarını kullandıgı için..Hain emeline ulaşamadın cüneyt...

SEDAT
16.08.2010, 03:11
unutmadan bir teşekkürde hakeme etmek gerek....Bayram harçlıgı almış bir çocuk gibi sevindirik suratla gelip hevesle sarı kartlarını kullandıgı için..Hain emeline ulaşamadın cüneyt...

- Ömer Birtek Serkan'da Hatalıydı Diye Düşünüyorum , Ama Haklısın Öyle Bi Suratı Var :)

Ömer TOPAL
16.08.2010, 03:13
- Ömer Birtek Serkan'da Hatalıydı Diye Düşünüyorum , Ama Haklısın Öyle Bi Suratı Var :)

aynen öyle..ben hatasından dolayı söylemedim saten..Serkan konusunda hatalıydı evet...anladın sen beni...:cool:

Orhan Kahraman
16.08.2010, 03:18

Her sene sunnetsizler alıyor o kupayı :)

Orhan Kahraman
16.08.2010, 03:21
İngilterde kaç yersek yiyelim 1 gol atalım lakin 1-1 bitsin o zaman torres gelir iste Trabzon'a :)
Ama 1-1 biterse var ya Trabzon'da ne mac olur ha :)

silentpain61
16.08.2010, 04:13
:):)
patlayalım diye bilerekmi övüyorlar bizi ne? :)
Allah korusun ...

Tunay ERDEM
16.08.2010, 07:34
Zaten birisi sezon başı ligin en iyisi olarak bizi gösterdi mi o sezon ilk ona zor giriyoruz. İyi başladı gaz verme politikaları. Düşmeyin bunlara.

Murat Keçeci
16.08.2010, 07:35
Maçın ilk yarısında rakibe üstünlük kursak da rakibin zayıf tarafı olan kanatlarındaki eksikliğini değerlendiremedik.Sağ tarafta Burak istenilen katkıyı yapamayınca ve soldada Colman kanat oyuncusu olmayınca sadece defansif açıdan görevini orda yapabilecek bir oyuncu olunca girilen pozisyonlarda harcandı.Rakipten daha kaliteli takım olduğumuz için topa biz yön verdik hep öyle oluncada rakip kendi yarı sahasında çok adamla kalmak zorunda kaldı fakat ortadaki Selçuk-Ceyhun kapalı savunmalar için ideal bir ikili olmadığını gösterdi nitekim Şenol hoca ikinci yarıya sağ kanada yattarayı alıp burakı sola çekip colmanı orta sahaya koyunca ortaya daha güzel organize ataklar çıktı ama Burak ilk yarıdakı etkisizliğine devam etti son hareketlerde başarısız kaldı Yattara da sağ kanada hareket getirsede skoru değiştirecek hamleyi yapamadı.Maçın skorunu değiştirecek hamleler bu dakikalarda geldi Şenol hoca etkisiz kalan Burakı çıkartıp oyuna Umutu aldı ve ortadan hucumu destekleyen Colmanın iki güzel pası Umutun katkısı ve Teofilonun golleriyle güzel bir galibiyet aldık.

Takımdakı eksiklikler kapanan takımları açmak için gerekli olan kanat ataklarımızın yetersizliği ve ceza sahasına sürpriz giriş yapan oyuncularımızın azlığı olarak gösterebiliriz.İlk sorunu iyi bir yattarayla ikinci sorunuda iyi bir jajayla çözme ihtimalizde var.Bir de gördüğüm eksiklik çok ucuz kart yiyoruz Ceyhun,Egemen ve Colmanın gördüğü kartlar çok ucuzdu.

Teofilo beklediğimden daha iyi bir maç çıkardı daha çok top kaybeder diye düşünüyordum ama öyle olmadı aldığı topları hep olumlu kullandı yeterli desteği görememesine rağmen rakip savunmanın arasında kaybolup gitmedi.Doğru zamanda doğru yerde olmanın müfakatınıda iki golle aldı.

Savunma hattımız güzel maç çıkardı.Onur bıraktığı yerden devam ediyor yine çok güzel bir kurtarış yaptı.Glowacki-Egemen havadan yerden iyi bir maç çıkardı.Bekler ofansif olarak olmasada defansif olarak iyidi.

emre1inci
16.08.2010, 08:38
galibiyetin yanında sakatlık omaması beni en sevindiren gelişme oldu.saha çok kötüydü çünkü.

Külünkoğlu
16.08.2010, 08:47
Her yerde Umut Teo uyumu yazıyor.

Bu nasıl uyumdur ki iki pozisyonda kaleye vurdu Umut. :) Birinci golde ayağının içi ile kaleye gönderdi, neyse ki dışarı çıkan topu Teofilo kaleye gönderdi. İkincisinde ise Umut yine kaleye vurdu kaleciden seken top Teofilo'nun önüne düştü. Bu mudur uyum ?

hamucera
16.08.2010, 08:50

Bu nasıl uyumdur ki iki pozisyonda kaleye vurdu Umut. :) Birinci golde ayağının içi ile kaleye gönderdi, neyse ki dışarı çıkan topu Teofilo kaleye gönderdi. İkincisinde ise Umut yine kaleye vurdu kaleciden seken top Teofilo'nun önüne düştü. Bu mudur uyum ?

Abi Allah aşkına yapmayın yani ilk pozisyonda Umut kaleye vurdu demek futbola ihanettir resmen, böyle bir şey olabilirmi, adam bariz şekilde orta yaptı Teo ya, 2. de Umut kleye vurdu pozisyon zaten onu gerektirirdi.

Hamza Öztürk
16.08.2010, 08:59

ilk pozisyonda resmen bakip pasini veriyor hakkini yememek lazim.
ikinci pozisyonda kaleye vuruyor evet ama normaldir teonun 4 golünden sonra kendiside atmak istedi bitane sansina teo atti yine :D

Külünkoğlu
16.08.2010, 09:08
Abi Allah aşkına yapmayın yani ilk pozisyonda Umut kaleye vurdu demek futbola ihanettir resmen, böyle bir şey olabilirmi, adam bariz şekilde orta yaptı Teo ya, 2. de Umut kleye vurdu pozisyon zaten onu gerektirirdi.
8 metre ofsayt da iken Yattara'dan pas isteyen Umut'u savunmak da bana göre ihanettir. :)

Cemalettin Taşkın
16.08.2010, 09:14
öncelikle hakem.

cüneyt çakırdan daha iyi bir yönetim bekliyordum ama çok kolay maçı az kalsın zora sokuyordu. tamam ceyhun formadan çekti ve sarı kartı haketti ama alanzinhoyu da formasından çektiler ona niye sarı yok. ikinci yarıda onurun kontrol ettiği bir topta hızlı oynamasın diye hürriyet sarılıp düşürdü onuru bu sarı kart değil miydi?

oyuna gelirsek yavaş başladık seyircinin olmaması ve haftaiçi maç yapacağımızdan yavaş başlamak normaldi. ama burak yılmaz bu takımda sırıtıyor yattara var umut var jaja var artık burak yılmaz kulübede otursun.

teofilo gol dışında da çok iyiydi top aldı verdi mücadeleden kaçmadı.

hem ilk yarı hemde ikinci yarı kontraatağa çıkıyoruz top sağ tarafa veriliyor ve serkan 2 defa topa yetişemedi. paslar mı hızlıydı veya serkan mı yavaş kaldı bilemiyorum ama çok önemli pozisyon olabilecek toplardı.

Doğan BULAT
16.08.2010, 09:16
Bu maçta sanki Colman'ı mutsuz gibi gördüm.. Sanki bir sıkıntısı var gibi bana mı öyle geldi acaba? :(

Burhan61
16.08.2010, 09:42
Serkan'a gösterilen sarı kart bir tek beni mi rahatsız etti yahu? Çok değil bir gün önce Arda havadaki topu kasıtlı olarak eliyle alıyor sarı kart yok. Serkan'ın baldırından sekip koluna çarpan topta sarı kart var. İşler yolundayken de bunlara önlem almalıyız. Ne yalan söyleyeyim Colman ikinci sarıyı görecek diye korka korka izledim kalan kısmı. Ne de olsa haftaya fb maçı vardı.

Takımın mücadelesine iyi niyetine denecek birşey yok. Dış etkenler müdahele etmezse güzel bir sezon geçireceğiz.

Engin Koltuk
16.08.2010, 09:52

O pozisyonu çok dikkatli izledim. Ben de kaleye vurduğunu düşünüyorum. İhanet veya değil. Böyle düşünüyorum.

Recep Alkan
16.08.2010, 10:02
Serkan'a gösterilen sarı kart bir tek beni mi rahatsız etti yahu? Çok değil bir gün önce Arda havadaki topu kasıtlı olarak eliyle alıyor sarı kart yok. Serkan'ın baldırından sekip koluna çarpan topta sarı kart var. İşler yolundayken de bunlara önlem almalıyız. Ne yalan söyleyeyim Colman ikinci sarıyı görecek diye korka korka izledim kalan kısmı. Ne de olsa haftaya fb maçı vardı.

Takımın mücadelesine iyi niyetine denecek birşey yok. Dış etkenler müdahele etmezse güzel bir sezon geçireceğiz.

Hayır beni de çok rahatsız etti, topun ele bile deyip değmediği şüpheli iken, kaldı ki kesinlike kasti bir hareket yok iken, bacağına çarpan topun şiddeti ile temas eden ele (oda şüpheli) sarı kart verilmesi beni de üzdü. Ne yazık ki dünkü maçta bize çok kolay kartlar çıktı, ama Hürriyet'in kale sahası içinde Onur'a yaptığı hareket Ceyhun'un hareketi ile aynı olmasına karşın uyarı ile geçiştirildi.

Maç hakkında konuşmak gerekirse, Burak'ın bu takımda yerinin olmadığını bir kez daha çok net olarak gördük. İyi bir yattara, iyileşen Engin, hatta satılmak için çabalanan Gabriç bile bu kanadı rahatlıkla Burak'ın yaptığından daha iyi idare edebilir. Bu adam bu takımdan derhal kesilsin, lütfen...

Trabzon34
16.08.2010, 10:03
Çok iyi oynamadık ama ligin ilk maçı ve aşırı sıcak var sonuçta.. Takım iyi bir kamp geçirmiş gii.. İyi mücadele ediyoruz.. Pozisyona da giriyoruz.. Şans da yanımızda olunca kazanıyoruz..
Benim gördüğüm bir kaç sıkıntı.. Çok sarı kart gördük bir kere.. Maç 0-0 gittikçe telaşlanır gibi olduk.. allah tan gol çok da gecikmeden geldi.. Bu maç geçti. Kazanmak güzel ama eksikler var.. Şu futbolun üstüne bir şeyler koymazsak İngiltere de işimiz zor dostlar..

Kamil Çakmak
Çok güzel bir futbol oynamasakta galip gelmesini bildik.
Yattara, Colman, Teo iyi lerdi.
Çok da kendimizi sıkmadık maçta. Önümüzde liverpool maçı var sanırım ondan.
Bu Galibiyet Liverpool maçı öncesi iyi bir moral oldu.
İnşallah hep böyle devam ederiz.

Süleyman Eruyar

:eek: :eek: :eek:

Teo sevenler Umut Düşmanı
Umut sevenler Teo düşmanı.

bu mu birliktelik,

Normal bir üyeden beklerdimde, Metin abi senden beklemezdim.

winner
16.08.2010, 10:04
Özellikle ikinci yarıda tatmin edici bir futbol vardı.Ankaragücü daha takım olamamış çok kopuklar.Vittek ve M.Çakır'ın yokluğu da önemliydi maç için.

Teofilo ilk golde belki boş kaleye attı ama yine kalitesini gösterdi.Pozisyona dikkat edersek acemi golcüler gibi davranmadı, gözü Umut'ta idi, hatta kendisinin topun ilerisinde olduğunu görünce pası almadan önce o anlık zamanda birden geriye attı kendini ve ofsayttan kurtuldu.Yattara girdi ve neredeyse tüm ataklar onunla gelişti. Savunma sağlam,orta saha iyiydi.Pozisyon vermedik.

Neticede dünkü oyun tatminkardı. Sıcak hava,zemin ve seyircisiz maç gibi olumsuz etkenler varken bu oyun umut verdi ilerisi için.

Cemalettin Taşkın
16.08.2010, 10:07

bende yazmıştım cüneyt çakıra güveniyordum ama gerçekten çok kötü maç yönetti süper kupayı kazandığımız maçta kuddusi de çok kötü maç yönetmişti. maçları kazandığımız için bunlar görülmüyor ama hakemler sezona resmen bize karşı tavırlı başladı. colmanın sarı kartında cüneyt çakırın colmana nasıl baktığını gördünüz herhalde. en iyisi dediğimiz cüneyt çakırı görünce fener maçına gelecek hakemin nasıl yöneteceğini düşünmeye başladım.

UğuR
16.08.2010, 10:07
Burak Yılmaz'ın direkt 11 oynamasını ve 70 dakika sabredilmesini kabullenemiyorum.....

atf61
16.08.2010, 10:44
Bu maçta sanki Colman'ı mutsuz gibi gördüm.. Sanki bir sıkıntısı var gibi bana mı öyle geldi acaba? :(
her zamanki hali adamın mizacı bu...soğuk duruyo...ama istekliydi....

Külünkoğlu
16.08.2010, 10:45
:eek: :eek: :eek:

Teo sevenler Umut Düşmanı
Umut sevenler Teo düşmanı.

bu mu birliktelik,

Normal bir üyeden beklerdimde, Metin abi senden beklemezdim.
Yöneticiyiz diye yorum yapamaz mıyız ? Forumda böyle bir kural varda biz mi atladık ? Hayırdır Süleyman bu aralar pek bi cımbızlamalardasın ?

Düşman nasıl bir tabirdir ?

Benim aldığım kültür gereği Trabzonspor'da forma giyen herhangi bir oyuncuya giydiği formanın gereği olarak düşman olmam imkansız. Umut Bulut'un başlığından yazdığım yazı zannedersem 5'i geçmez. Orda da yazdıklarım bellidir isteyen gidip bakabilir. Teofilo sevdiğimi de nerden çıkardın onu da anlamış değilim.

Maç içerisindeki bir pozisyonu değerlendirmekle birliktelik arasında bağ kurabilmek oldukça zorlama olmuş. Özetle olmadı Süleyman başaramadın. Önümüzdeki maçlara bak istersen. :)

Kara Mert61
16.08.2010, 10:48
O pozisyonu çok dikkatli izledim. Ben de kaleye vurduğunu düşünüyorum. İhanet veya değil. Böyle düşünüyorum.

Ayıptır yahuuu..Adam nerdeyse 0 da ..Ayak içi nası kaleye girer o top..Bu kadar da ön yargılı olmayalım..Umut girdi maçı çevirdik.. Dünkü

maçın özeti bu!

Recep Alkan
16.08.2010, 10:56
Ayıptır yahuuu..Adam nerdeyse 0 da ..Ayak içi nası kaleye girer o top..Bu kadar da ön yargılı olmayalım..Umut girdi maçı çevirdik.. Dünkü

maçın özeti bu!

İşte olayın özeti budur galiba.

Golü birkaç kez daha izledim kaleye vurdu yorumları gelince. Sonra dedim, kaleye vuracak adam topu havalandırmadan, yerden kaleye gönderemez mi ? Kaleye vuracak adam o kadar yumuşak bırakmak yerine daha da asılmaz mı ? Yada kaleye buracak adam, gelen biri var mı diye bakar mı ?

Ama çok da önemli değil, golde uyum olmasa bile golden sonra iki oyuncunun birbirne sarılması bile yeterli benim için.

Önemli olan Trabzonspor'un kazanması idi, umut pas vermiş, kaleye vurmuş ben ilgilenmiyorum.

Ama şu bir gerçek, Umutsuz zor oluyor...

champions
16.08.2010, 10:56
Liverpool ve fb maçlarında takım kadrosuna dair eksiklerimizi etraflıca görürüz diye düşünüyordum fakat bunu görmek için A.gücü bile yetti açıkçası.Bunun nedeni rakibin iyi olması değil bizim yeterince iyi olmamamızdı. Kabul etmeliyiz ki ilk 70 dk hiç de iyi olmayan bir oyun oynadık ve bu süre içinde rakip öne geçecek şansları da buldu.Bursa maçında yakaladığımız hava ile birlikte özellikle zorlu 2 maç öncesi bu maçta da kötü oyunla da olsa kazanmalıydık.Neyse ki bunu başardık.

1-Birkez daha gördük ki, ne Burak, ne Ceyhun, ne de Alanzinho ideal ilk 11 oyuncusu değiller.Umarım bu son görüşümüz olur.

2-Colman'ı ben beğenmem mesela ama bir gerçek var ki bu adam ancak ve ancak ortasahanın ortasında oynar.İleride falan değil defansın hemen önündeki ikiliden biri olmalı.Dün kötü bir gün geçirmesine rağmen ideal pozisyonuna geçtikten sonra 2 golde de önemli rol oynadı.

3-Birçok kişi Caleyi yine beğenmiş fakat ben hala büyük bir tehlike arz ettiğini düşünüyorum.Uzun zamandır ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum.Önümüzde Liverpool maçı var ve umarım "bir musibet bin nasihatden iyidir" sözünü hatırlamak durumunda kalmayız.

4-Onur-Serkan-Egemen artık bir standardı olan isimler.

5-Selçuk 2 yıldır olduğu gibi istikrarsız oyununa devam ediyor.

6-Teofilo oynadığı her maç daha da iyi oluyor.Bu maçta oyun içindeki etkinliğinin tavan yaptığını söyleyebiliriz.Ve Glowacki ortalama oyunu buysa eğer maliyetini de hesaba kattığımızda tam isabet olmuş.Her 2 isim 4-5 maç daha bu seviyede oynarsalar geçen sezondan farklı olarak ve uzun zamandır olmadığı üzere hem stoperde hem de forvetde çok kaliteli 2 ilk 11 oyuncusu kazanmış oluruz.Umarım bir şanssızlık yaşamazlar.

7-Umut, nihayet bir rotasyon oyuncusu olarak ilk maçında oldukça faydalı oldu.Yattara henüz hazır olmamasına rağmen oynadığı süre içerisinde umut verdi.Ve Barış Ataş bu ortasaha yapısında mutlaka daha fazla şans bulması gereken bir isim.

8-Bu kadro yapısında Jaja-Yattara-Barış Ataş ve gitmeyecekse Gabric gibi isimler bir şekilde ilk 11'de şans bulmalılar.

Son olarak son derece gereksiz sarı kartlar gördüğümüzü de söylememiz gerekir.Ben yönetim olsam Colman ve Ceyhuna ceza verirdim yani o derece.Öyle sarı kart görülmez yahu.Daha bismillah 33 maç daha var.Hocanın bu konuda gerekli uyarıyı yapması gerekiyor.

marlalı apo
16.08.2010, 10:58
gabriçi niye satmıya çalışıyorlar anlamadım trabzonsporun ona ihtiyacı olacak liğ uefa türkiye kupası hep aynı adamlarla oynarsan zor ozaman kalmasında yarar var.

marlalı apo
16.08.2010, 11:10
arkadaşlar bakıyorumda erken kapıştınız siz böyle devam ederseniz işimiz zor ben onun için maçlarımızı olimpiyat stadında oynayalım görün bakalım nasıl şampiyon olunur ne bu ya ilk hafta teo umut tabiki biri atacak öbürkü ona yardımcı olacak terside olabilirdi geçen sene bu iki oyuncu hakkında neler dediniz hatta bu sezon forvet alınmadı diye kombine bilet alan olmadı biraz sakin olun ve bugünlerin keyfini sürün bakın öbür takımlara onca transfere rağmen herkesin dilinde biz varız hatta hiç bizi sevmediği halde erman toroğlu bile bizden bahsediyor.

sulo61gun
16.08.2010, 11:14
Colman'ın etkisiz olmasının nedeni sol tarafta oynamasındandı orda resmen dökülüyor ama Alanzinho'nun yerine geçince maçı adeta kopardı Alanzinho'dan beklediğimiz bunlar bizim, 2-3 oyuncuyu peşine takmasını beklemiyoruz Tanzanya Ligi değil burası her zaman aynı hareketi yemiyolar.

alanın yerine geçmedi selçukla önlü arkalı oynamaya başladı.solda oynarkende zaten ortaya geliyordu ilk yarı kaptırdığı toplar da defansa yakın bölgedeydi.

Enes Başkaya60
16.08.2010, 11:14
Artık Liverpol düşünsün :):)

Colman Teo Umut Glo Göze batan isimler....

Yattara da oyuna girince oyun baya hareketlendi...

Takımımızı kutluyorum hak ettigimiz bir galibiyet aldık...

Liverpol maçı öncesi iyi moral oldu....

sulo61gun
16.08.2010, 11:18

pozisyonu tekrar tekrar izledim ilk pozisyonda kaleye vurmadı umut.

kudu_61
16.08.2010, 11:19

Bu nasıl uyumdur ki iki pozisyonda kaleye vurdu Umut. :) Birinci golde ayağının içi ile kaleye gönderdi, neyse ki dışarı çıkan topu Teofilo kaleye gönderdi. İkincisinde ise Umut yine kaleye vurdu kaleciden seken top Teofilo'nun önüne düştü. Bu mudur uyum ?metin abi 2.golde haklısın da ilk golde bana pas verdi gibi geldi o da biliyodu ordan kendisinin atamayacağını yoksa az geride olsa bence ilk pozisyonda da kaleye vuracaktı dediğin gibi kesinlikle bir uyum söz konusu olmadı ve olamaz da çünkü umut bildiğimiz umut

Erdinç Dilek
16.08.2010, 11:22
maçın hakemi belli olduğunda, hah tamam dedim fener maçı için verilmiş bu hakem en fazla kart çıkaran hakem bizim maça verildi, kaygımdada haklı çıktım, 6-7 tane sarı kart gördük, kaldı ki ceyhun u ikinci yarı oynatmadı Şenol hoca kırmızı yer diye, yanlız beni yanıltan tek şey kart konusunda hakeme yardımcı olan bizim futbolcularımız oldu, serkan ın yediği sarı kart hariç diğer sarı kartların hepsini hakettik. gerçekten çok ucuz kartlardı bunlar hele colman ve ceyhun un yediği kartlar, bunlara dikkat edilmesi lazım yoksa iskeleti oluşmuş takımın, her hafta bir iki kemiği eksik kalırsa koşmakta zorlanırız ...

kaan aydın
16.08.2010, 11:47
Teo ile Umut arasında bir uyum yok kabul ama Ne Teo'suz nede Umut'suz olmaz.
Takımı maçlara ben çıkarsam içerde muhakkak çift forvet oynatırım dışarda Teo ilk onbirde çıkar Umut sonradan girer.Sonradan Umut girer!Umut lazım..

kudu_61
16.08.2010, 11:48
onur yapması gerekeni yaptı ve müthiş bir gol kurtarışı ile maçın kazanılmasında rol oynadı her zaman ki gibi maşallah
glowacki çok iyi
serkan benim süperimm
yattara yeni yeni açılıyor
teo olması gereken yerde yapması gerekeni yaptı
umut ilk golde açısı çok daraldı kendi de anladı atamayacağını ve pas verdi 2.golde pasını atmadı ama Allahtan teo da olması gereken yerdeydi umut gene çok koşuyor ama bildiğimiz umut son vuruş yokk iyi bir yedek
burak tamam dursun yedekte ama sol açığa çekmenin mantığı ne anlamıyorumm sağ da olmuyor sol da nasıl olcak gabrice burak yüzünden lütfen haksızlık yapılmasın gabriç bu takımın iki kanadında da çok rahat oynar
fena oynamadıkkkk seyircisiz maçta iyi skor aldıkkk teo tam golcü amaa olması gereken yerde duruyor bursa 3.gole tekrar bakın sanki egemenin arkaya kafa vuracağını hissetti

Aker
16.08.2010, 11:49

maçın özeti bu!

Bana göre ise maçın özeti ceyhun ve burağın çıkması. Yani 11 kişi oynamaya başlamamız.

kaan aydın
16.08.2010, 11:49
Jaja acaba maçı izlerken bu takımda kadroya girmekte zorlanacağını düşünmüş müdür?
Leblebi gibi gol atan Teo ve oyuna girdikten maçın kaderini değiştiren Umut..(Umut'un ilk golde yaptığı koşu maçı bitirmiştir,Bence)

sulo61gun
16.08.2010, 12:01
ceyhun rakibin aşırı kapandığı bu tip maçlarda bence de oynamamalı zaten bu tür oynarsa hiç oynamamalı bursa maçındaki gibi oynarsa eyvallah.Burakın yerine de gabriç veya yattara denenmeli artık.

arifemre
16.08.2010, 12:12
bence sivas ve manisa maçlarına hücumcu çıkacağız,

------------teo---------
engin-----jaja----yattara
------colman-selçuk-----

o zamana kadar jaja nın oynamaması bile ihtimal

yorumsuz6117
16.08.2010, 12:49
http://www.ucankus.com/detay/64075/goruntulu-video-haber-ve-yine-bildigini-okudu-erman-toroglu-daha-ilk-yayinda-gaf-yap

Dakika 1 Gol 1 :)

hamucera
16.08.2010, 12:51
eğer Umut ilk pozisyonda kaleye vurdu diyorsanız tekrar takrar izleyin diyorum bende,

kaleye vuracak oyuncu kaleyi karşısına alır sağ tarafına değil, ayrıca ne kadar beceriksiz olursa olsun hiçbir oyuncu orada o şekilde kaleye şut atmaz, hele sağ ayağı ile atmaz,

Umut Teo'ya pas attı ilk pozisyonda, bunu duruşundan, kafasını kaldırıp Teo'ya bakışından anlamak çok kolay

Süleyman Eruyar
16.08.2010, 12:56
eğer Umut ilk pozisyonda kaleye vurdu diyorsanız tekrar takrar izleyin diyorum bende,

Defalarca izlemeye ne gerek var,
Gözlerinden sorunu olmayan kişi, bir kere izlese anlar.
Bu muhabbet dünyanın hiçbir yerinde yoktur,
Birşey yapıp yine ortaya birşeyler atıyoruz ya,
Vallahi Helal Olsun..

muratt
16.08.2010, 12:57
Geçen seneler Trabzonspor taraftarı Umut’tan dolayı saç baş yolarken, tüm suçu Umut’a atarken biz hep Umut çok iyi bir “oyuna sonradan girip oyunu karıştıracak ve kurtaracak adam” olduğunu savunduk. Yani Umut’u takımda tutup rotasyon ve sıkışan maçları açmak için kullanmak gerektiğini anlatmaya çalıştık.

Umut’tan düzenli 11 ‘de oynamasını bekleyip bir takımı şampiyonluğa taşımasını bekleyemezsiniz, sonuçta özellikleri ortada ve o sınıfa ait bir futbolcu değil. Koşan, pres yapan, defansı yıpratan, çok kötü gol vuruşu olmakla beraber sürpriz goller atabilen, senede 15 gol ortalamasını tutturabilen, iyi asistler yapabilen bir forvet. Birçok olumlu özelliğinin yanında, gol vuruşlarının kötü olması, ilerde top tutamaması, tekniğinin zayıf olması gibi nedenlerden dolayı şampiyonluğa oynayan bir takımın ilk 11’de düşünmemesi gereken bir oyuncu. Bu kadar basit. Ama Trabzonspor’un bunu görmesi yıllar sürdü orası vahim.

Dün akşam Umut sonradan oyuna girince neler yapabileceğinin çok güzel bir örneğini verdi. Oyuna girdi ve ve düğümü çözdü. Bu yıl içerisinde bu tip Umut’un oyuna giriğ çevirdiği maçlar çokca görebiliriz, hatta adı nöbetçi golcüye bile çıkabilir. Çünkü dediğim gibi Umut bu tipte bir oyuncu. Rakibi açmak için herşeyi denediğiniz ama bir türlü açamadığınız maçlarda, son çare olarak git oraları karıştır diye oyuna sürülecek bir adam Umut. Umut son 20 dakikada örneğin, dinç bir şekilde oyuna girecek, yapacağı savruk 2-3 çarpraz koşuyla defansın dengesini bozacak, yapacağı pres ve fiziki mücadele defansı hırpalıyacak ve o dakikaya kadar gelmeyen pozisyonları getirecek.. Dün akşam izlediğimiz de buydu ve bu yıl 5-6 maç izleyebiliriz bu şekilde.

Maça gelirsek, Şenol Güneş ne istediyse o oldu diyebiliriz. Daha doğrusu Şenol Hoca FM oynar gibi oynadı maçı. Önce rölantide başlayalım bakalım belki gol gelirse risk almadan maçı bitiririz diye düşündü, gol gelmeyince de kozlarını teker teker saha sürdü.. Önce Yattara girdi, ki ayrıca bahsedeceğiz kendisinden, şöyle bir salladı Ankaragücü defansını, ama gene sonuç gelmeyince bu sefer Umut girdi ve işi bitirmek de Teo’ya kaldı... Eğer gene olmasaydı son 10 dakika muhtemelen Jaja’yı da görebilirdik. Kısaca şampiyonluğa giden bir takımın bolca yapacağı maçlardan biri gibi oldu, rakibin kapandığı ama maçın zorla da olsa çevrildiği maçlar gibi.

Oyun olarak ise Trabzonspor Ziya Doğan’dan sonra Ersun Yanal’la başladığı ve Broos ile devam etmeye çalıştığı pasa dayalı futbol sistemini de iyice oturtmuş olduğunu gördük. Bugünkü takım herne kadar Şenol Güneş’in eseri de olsa Yanal ve Broos’un da bunda katkıları var.

Aşağıda ayrıca bahsedeceğiz Selçuk oynanan bu paslı futbolda çok önemli bir rol üstleniyor. Zeminin bozuk olmasına rağmen zaman zaman 20-30 pasa yakın üst üste pas yapabildiğini gördük Trabzonspor’un. Oyuna hakim olmak isteyen Şenol Hoca’da bu durumdan gayet memnun gibiydi. Ama yinede Ankaragücü’nün presinin zayıf olduğunu unutmamak, ve yarın öbürgün pres gücü yüksek takımlar karşısında bu kadar rahat pas yapılamayacağını da düşünmek ona göre B planları geliştirmek de lazım. Liverpool karşısında ne denli bu kadar pas yapabilecek Trabzonspor merakla bekliyoruz..

Ankaragücü’ne gelirsek, daha çok yol almaları lazım. Ümit Özat bu işin altından kalkabilir mi bilmiyorum ama madem bu işe Ümit Özat’la girdiler onunla devam etmeleri ve ısrar etmeleri gerekir. Çünkü önümüzdeki haftalarda Ankaragücü’nün kötü sonuçlar alması çok muhtemel. Kadroyu ben anlamadım, takımın sağbeki sol beki yok gibi, ortasahada yapılan pres tamamen göstermelik. Top kendilerindeyken Meye’ye şişir futbolu oynanıyor, bilinçli organize bir atak yok. Ümit Özat’ın neden Meye’yi istediğini de anlamış değiliz, eğer ligde kalmaksa hedef biraz anlayabilirz ama futbol oynamak isteyen bir takımın Vassel’de ısrar etmesi daha doğru olurdu. Vittek gibi eksikler de var tabi onları da unutmamak lazım. Daha erken tabi ilerleyen haftalarda Ankaragücü’nü daha iyi anlarız diye ümit ediyorum, çünkü şu anki görüntü çok bir şey anlatmıyor.

Bireysel performanslara gelirsek, Yattara genelde profesyonel olmamakla suçlanır hep ama bir yıldır oynamayan bir oyuncu olarak nasıl fit olarak geri döndüğünü görüyorsunuz. Adamın adı çıkmış dokuza inmez sekize. Adam gençliğinde biraz çapkınlık yaptı ve gece hayatı var diye adamı Sergen yaptılar. Adam oysa kendine çok iyi bakan bir profesyonel, yoksa o kadar sakatlıklardan sonra çoktan futbol hayatı bitmişti. Bu yıl Trabzonspor’un en büyük transferi belki de Yattara olacak.

Bir paragrafta Selçuk’a açmak istiyorum. Çokca eleştiririr taraftar Selçuk’u ama enteresandır çokca da istenir rakip takımlar tarafından. Ben Selçuk’un futbolunu beğenmeyenlere bir 15 dakika sadece Selçuk’u izlemelerini tavsiye ederim. Hangi 15 dakika olduğu farketmez, son 10 dakika bazen oyundan düşüyor ama genelde aynı çizgide. Pres yapıyor, top kapıyor, top kaybetmiyor, alıyor, veriyor, insiyatif alıyor, top istiyor, oyunun yönünü değiştiriyor, oyuna yön veriyor, sürekli arkadaşlarıyla yardımlaşıyor, sürekli oyunun içinde ve canını dişine takıp oynuyor. Tüm bunların yerine belki iki çalım atsıp bacakarası yapsa taraftar daha çok sevecek kendisini ama o gerçek futbol izleyicilerini büyülemeye devam ediyor. “Son çift yönlü gerçek ortasaha” diyorum ben kendisine. Kalmadı çünkü nesli tükendi onların. En son hatırladığım Ünal ve Oğuz vardı onlardan. Ortasaha oyuncularını defansif-ofansif diye ayırdığımızdan beri kalmadı o güzel ortasahalardan. Selçuk’un yanında Colman da biraz çift yönlü oynayabilince, Türkiye’nin tek ön-liberosuz oynayabilen takımı haline geldi Trabzonspor. Dün akşam Ceyhun çıktıktan sonra ön liberosuz nasıl oynanırın dersini verdi Trabzonspor.

Ve tabi Teofilo. Teo’yu herkes Jardel’e benzetiyor, dünkü spiker hariç. Dünkü spiker nasıl becerdiyse Mehmet Yıldız’a benzetti hala anlayabilmiş değilim. Neyse, birisine benzeyecekse Teo o kişi Tanju’dur.. Bitiricilik ve doğru pozisyon alma olarak evet Jardel belki ama Tanju’da bunlara ilave olarak top kontrolü, paslaşma ve oyunu okuma gibi yetenekler de vardı, aynı Teo’da olduğu gibi.

Eğer futbolda istatistikler varsa alın size istatistik; Teo bu sezonki hiçbir resmi maçta 2 golun altına düşmedi.. Gerisini Liverpool düşünsün artık. :)

Teo çok iyi bir hava yakaladı, tek ihtiyacı olan sürekli oynamak. Yedek kalmak Teo’yu bitirebilir. Bazı oyuncular vardır sürekli oynadıkça açılırlar ve yedek kalınca da güvenlerini kaybederler, Teo öyle bir oyuncu o yüzden sürekli oynaması gerekiyor. Zaten Şenol Güneş’te kötü gibi görünmesine rağmen Bursa maçında da Ankaragücü maçında da ısrar etti. Ama Jaja var tabi bir de, onu takıma nasıl monte edecek Şenol Hoca onu ben de bilemiyorum. Yedek olan Yattara ve henüz hazır olmayan Engin’den bahsetmiyorum bile. Eğer UEFA’da gruplara kalınabilirse geniş kadronun çok faydaları olacaktır ama olmazsa bu kadar geniş kadroda yedek kalacakları mutlu etmek kolay olmayacaktır. Şenol Hoca’ya kolay gelsin şimdiden...

Yazıyı bitirmeden bir paragrafta Alanzinho’ya açmak lazım. Alanzinho da Teo gibi sürekli oynaması gereken futbolcu tiplerinden ama sürekli bal yapmayan arı misali, getiriyor getiriyor son anda çok yanlış bir pas ya da şut tercihi yapıyor, çoğu zaman da topu kaptırıyor. O son tercihleri bir şekilde düzeltmesi lazım yoksa yaptığı o kadar şeyin bir anlamı kalmıyor. Bugün Messi bile o kadar çalımları attıktan sonra gol vuruşlarını yapamasa veya yanlış pas tercihi yapsa hiçbir katkısı olmaz takıma, milli takımda olduğu gibi.

Trabzonspor, sezon öncesi yazımda da söylediğim gibi şampiyonluğa en yakın takım görüntüsünde ve önüzmüdeki bir ayı iyi atlatabilirse (Liverpool maçları, Fenerbahçe maçı vs.) gerisini getirebilir. Önümüzdeki bir ay çok belirleyici olacak, bizde heyecanla izleyip göreceğiz.

(http://bohemfutbol.blogspot.com/)

Anıl Caner
16.08.2010, 13:05
8 metre ofsayt da iken Yattara'dan pas isteyen Umut'u savunmak da bana göre ihanettir. :)

Metin Abi düz ve gereksiz bir ön yargıyla yorum yapıyorsun.

Dün Umut'un yaptığı 2 koşu, Colman'ın 2 güzel pası getirdi bize maçı. Teofilo'nun süper golcülüğü değil.

Teo müthiş oynadı. Eyvallah da şu maçta Umut Bulut'a laf etmek. İyi niyetli değil bence.

Yattara'nın pasında yattara topu ayağından çıkarmayınca ofsaytta kalan Umut biraz serzeniş ederek ellerini kaldırdı. Pas istemedi.

Umut özellikle ilk goldeki koşuyu yapmasa sabaha kadar berabere giderdi o maç.

İkinci goldeki pozisyonda yapılabilecek tek şey kaleye vurmaktı. Orada pas vermeyi deneseydi "orada pas mı verilir adam bu kadar futbolu bilmiyor işte" gibi saçmalıkları okuyacaktık. Doğru olanı yaptı, iyi bir vuruş yapamadı, Teo'nun kısmetiydi gol oldu.Çok da iyi oldu.

Murat Altun
16.08.2010, 13:07
Umut ilk pozisyonda topu kaleyede göndermek de istese pas da vermek istese başka türlü vuramazdı son bir hamle ile müsait olan sağ ayağı ile öyle vurdu kafasından geçenleri allah bilir ama başka türlü vurma şansı yada becerisi yoktu bence
Zaten umut okadar kısa bir zamanda düşünüp karar verip gerekli vuruşu tam yapabiliyor olsa şuanda Barselonanın golcüsü olur du :)

Külünkoğlu
16.08.2010, 13:09
Yahu kardeşim görüşümdür katılırsınız katılmazsınız. Umut'u bir siz seyretmiyorsunuz. Alın size kale vurduğu pozisyonlardan biri Türkiye'nin en uzun boylu kalecilerinden birine aşırtma yapıyor. Yerden sağı müsait solu müsait. Fotografda gözükmüyor ama sağ tarafında da Gökhan Ünal bomboş pozisyonda bekliyordu ayrıca.

Benim tanıdığım Umut bana yeter. Sizin ki de size kalsın. Uzatılacak bir konu değil benim için.

muratt
16.08.2010, 13:17
Yahu kardeşim görüşümdür katılırsınız katılmazsınız. Umut'u bir siz seyretmiyorsunuz. Alın size kale vurduğu pozisyonlardan biri Türkiye'nin en uzun boylu kalecilerinden birine aşırtma yapıyor. Yerden sağı müsait solu müsait. Fotografda gözükmüyor ama sağ tarafında da Gökhan Ünal bomboş pozisyonda bekliyordu ayrıca.

Benim tanıdığım Umut bana yeter. Sizin ki de size kalsın. Uzatılacak bir konu değil benim için.

o golu atsa o maci alicaktik ve gerisi gelicekti belki hocam.. kirilma ani.. Ersun Yanal ne cektiyse bi Gokhan'dan bi de Umut'tan cekti zaten..

sessizkral_1
16.08.2010, 13:18
bence takımımız gayet iyiydi.Takımı beğenmeyenler diğer lig maçlarını izlememişler sanırım.Lige göre baya iyiyiz.Özellikle ortasahamız çok iyi çalışıyor.

Tabiki dün kusursuz değildik.Ancak maçın Seyircisiz olması ,ilk lig maçı olması,kafalarda liverpoolun olması gibi handikaplarıda göz ardı etmeyiniz.

Takımın 2 eksik noktası var.BURAK VE ALANZİNHO.

Şu 1-2 haftayı atalatalım.Burağın yerine ENGİN.Alanzinhonunda yerine Jaja geçer.Takım 10 numara olur.

Murat Altun
16.08.2010, 13:25
Bence umut her golcü gibi önce her pozisyonda kaleye vurmayı düşünen ama bu gol vuruşu becerisi olmayan bir golcü sorun orada Bencede o ilk pozisyonda umutun aklından gol geçiyordur
Umut bu şekilde çok faydalı olabilir teo olması gereken yerde oluyor golleride böyle attı
Bu ilk golden bir iki pozisyon önce bizim sahda yere düşüyor rakip sahda yattara var sadece bizden ona uzuuun bir pas atıyoruz yattara iki kişi geçip orta yapıyor topa uzanan teonun ayağını görüyoruz O arada kalkıp hızla ceza sahasının içine kadar geldi yattara toğu ayağına aldığında o bizim sahada yerdeydi Teou güzel hazırladı şenol hoca jaja yıda istiyoruz izlemek teoyada yazık olur kesik yerse bol forvette başa bela:D

türkiyem61
16.08.2010, 13:25
bence umut orta yapmadi golde.. kaleye atacakti tutturamadi teoda orada duruncu vurdu kafayi teo yine dogru yerdeydi..

Anıl Caner
16.08.2010, 13:32
O pozisyonda olan şey çok açıktır, geçmişte kalan pozisyonlarla kıyaslanacaksa da yanlış pozisyonla kıyas var.

Umut mükemmel bir koşu yaptı gene. Colman da çok güzel bir top attı.

İlk etapta ne olduğunu anlamadan kaleciyi geçmiş oldu Umut. Ve en zayıf olduğu durumla karşı karşıya kaldı. Hayır son vuruş değil, hızlı karar verebilme.İlk anda aklından tabiki topu ağlara göndermek geçti aradaki bekleyiş de alelacele şekilde fikrini uygulayamayışından kaynaklanıyor. Sonra da çok açık, net ve hatta tartışmasız şekilde topu boş kaleye ağlara yollaması için Teo'ya aşırttı. O pozisyonda kaleye 1 milyon tane futbolcuya şut attırın hiç birisi önünde boş kale varken, ters köşeye aşırtma denemez.Kaldı ki aşırtma işini bu ülkede en iyi yapan forvet Umut'tur. Fener maçında Volkan'ın çok iyi çıkardığı topa takılmaya gerek yok, Umut'un attığı en güzel goller aşırtma golleridir.

Umut geçen sezonki kasımpaşa maçı veya yukarıda fotosu buluanan 2 sezon önceki fenerbahçe maçındaki pozisyonlar için açıklama yapmıştı. gözlemlemek de zor değil. Umut'un en zayıf özelliği hızlı düşünüp, doğru uygulamayı yapmayı tercih edememesi. Teo'ya müsait durumda pas atmadığı o maçta da Umut'u az çok bilen herkes onun kötü niyetli olmadığnı biliyordu aslında. Dün de önünde boş kale varken daha uygun pozisyondaki Teo'ya pasını atarak gösterdi bunu.

Takımın en değerli oyuncularından birisine ise gerekli gereksiz her konuda giydirmeye çalışmak ne derece doğrudur. Onu Allah bilir.

Teşekkürler Umut.En az Glowacki,Teofilo,Egemen,Yattara kadar faydalıydın ve
Dünkü maçı kazandık.

Muhabbeti takip eden ziyaretçi arkadaşların da fikri olsun. belki maçı izlememişlerdir.Umut'un pas atmayıp kaleye vurduğu ancak Teofilo'nun süper yer tutup gol yaptığı iddia edilen pozisyon :)

http://img97.imageshack.us/img97/7141/umut2z.jpg

Mert Marabaoğlu
16.08.2010, 13:43
ya ne ortası arkadaslar sacmalamayın..

adama bilerek ve bariz bi şekilde arka direkte boşta olan Teo'ya pas çıkardı ..

magicyattara
16.08.2010, 13:46
gene alana yüklenmeler başlamış:)yav colman da kötüydü bi ara deli gibi top kaybı yaptı ama iki gol pası var diye kurtardı.ilk yarı burakın direkten dönen topun pasını verdi mesela Alan.tamam bugün o kadar iyi değildi ama kötü olan başka oyuncular da vardı mesela selçuk serkan ceyhun burak gibi. .ama artık önemli olan şu ki takımıın bir sistemi var giren çıkanı aratmıyor oyunculara bağlı değil yani.lütfen artık yok şunu satalım bunu atalım şeklinde yorumlardan kaçınalım Alanın da çok iyi maçları oldu ve olacak.buraka da ağır eleştiriler var bunun nedeni de sahada gamsız görünmesi vurdumduymaz olması onun da kendine çeki düzen vermesi gerekiyor artık

Alanzinho kötüydü,Colman kötüydü,Teofilo bir şeyler yapmaya çalışsa da kötüydü..Selçuk hiç sahada yoktu,Ceyhun ve Burak kötüydü..

Colman ilk yarıda döküldü resmen..gerçek yerine geçmesiyle kendini buldu deniliyor..

Tüm bu yazılanlar ışığında ortaya bir sonuç çıkarabiliyorum;Umut'un oyuna girmesi Trabzonspor'un rengini değiştirdi..Umut girene kadar sahada iyi olan tek adam yok..pozisyonlar var,topa vuran adam yok..
Her şeyi Umut'un o,defansın arkasına yaptığı-kendisi için çocuk oyuncağı olan- koşusu düzeltti..yoksa o an ki kadro yapısıyla Trabzonspor gol falan bulamazdı..

Kimse bu açıdan bakmak istemiyor..Umut girene kadar herkes kısır,Umut girdikten sonra herkesin performansında ki artışa kılıf uydurma yarışı..kimse kendini kandırmasın;şu maçı alan adam Umut Bulut'tur..Sezar'ın hakkı Sezar'a..

Alanzinho'nun 1-0'dan sonra dışarı alınmasına direkt soyunma odasına giderek gösterdiği tepki,aslında "ulan 70 dakika cefasını çektik,20 dakika da sefasını sürelim ama bırakmıyorsunuz ki.." serzenişiydi..:)oyunda kalsaydı mutlaka gol bulurdu ya da attırırdı..

Ceyhun Dündar
16.08.2010, 13:58
macın geniş özetini nerden bulabılırız??
Ha bu arada dupeduz pas attı ılk pozısyonda abartmayalım kaleye vursa da oyle vurmaz herlade:D

SEDAT
16.08.2010, 14:25
- Vay be Teofilo Nereden Nereye :)

Külünkoğlu
16.08.2010, 14:42
Umut ilk pozisyonda topu kaleyede göndermek de istese pas da vermek istese başka türlü vuramazdı son bir hamle ile müsait olan sağ ayağı ile öyle vurdu kafasından geçenleri allah bilir ama başka türlü vurma şansı yada becerisi yoktu bence
Aynen katılıyorum diyerek bitirelim. Ne dert oldu arkadaş. :)

zahido
16.08.2010, 14:51
Ha bu arada dupeduz pas attı ılk pozısyonda abartmayalım kaleye vursa da oyle vurmaz herlade:D

ktunnelden youtubea gir trabzonspor ankaragucu özet yaz bulursun..

Mert Marabaoğlu
16.08.2010, 14:55
http://www.facebook.com/BoRDoMaViGoL?v=wall#!/video/video.php?v=151708154844280&ref=mf

Cafer Bulur
16.08.2010, 17:33
Dünkü macta galibiyeti hakeden taraf bizdik ve kazandik,mutluyuz.

Buna ragmen oynadigimiz oyun kötüydü,özellikle ilk yarida beklenenin cok altinda oynadik.

Bunlara ilaveten düsük tempomuza ragmen,inanilmaz pas hatalari da dikkat cekiydi.

Ikinci yarida colman in gercek mevkiisine gecmesi ile üstünlügü ele aldik ve kazanmasini bildik.

Liverpool macinda böyle oynamayacagimiz biliyorum ama böyle oynarsak 5 lik oluruz,orasi garanti.

Takimda egemen,glowacki, colman ve teofilo iyiler arasindaydi,alanzinho cok kötüydü.

Artik alan in yerine jaja i monte etme vakti geldi de geciyor bile.

Lige 3 puanla baslamak önemliydi,umarim devamini getiririz.

maydin
16.08.2010, 18:04
zemin bence kötüydü bizim gibi çok teknik bi takım için. :D

hodlu
16.08.2010, 18:13
Ankara uğuru devam ediyor aman nazar değmesin.Gerçi hak ediyoruz ama yine de futbolda her skor çıkabilir o yüzden ankara da 3'e devam...........

Napoli
16.08.2010, 18:15
Bugun bir arkadaş söyledi,Umut'a sıkıntı var galiba...Sebeb malum durum.bencede umut ıkı pozisyon'da kaleye çekti..Hele İlk gol direk kaleydi kimse pas demesin =))

bahadır2561
16.08.2010, 18:28
Bugun bir arkadaş söyledi,Umut'a sıkıntı var galiba...Sebeb malum durum.bencede umut ıkı pozisyon'da kaleye çekti..Hele İlk gol direk kaleydi kimse pas demesin =))

Umut'ta sıkıntı varsa sıkıntısını gideririz

Mustafa Yüksek
16.08.2010, 18:35
Umut Bulut o pozisyonda asist yapmıştır...Üstüne çıkıp da o pas atmayı beceremezdi demenin bir manası yok...Niyetinin ne olduğu bizi pek germemeli..İlle gerileceksek o topu kaleye vurdu diyen arkadaşlarla 3 yıl sabahlı akşamlı tartışırım..1 adım da geriye atmam...

Hasan Habip Özbay
16.08.2010, 19:26
2-0 alırız zor ve çok sert maç olacak inşallah sakat vermeyiz
dün söylediğim gibi yukarıda yazıyor 2-0 dedim oldu sert dedim oldu daha ne diyeyim

B.Yiğit
16.08.2010, 19:39
umut bulut 2. golde yine bana sac yoldurttu.. allahtan teonun önüne düştü. kendine fazla oynuyor

Burak_52
16.08.2010, 19:45
yolda olduğumdan maçı canlı izleyemedim ama özetten iyi oynadık gibi duruyordu
güzel başladık inşallah güzel bitiririz

Cagdas Topal
16.08.2010, 20:45

İlk pozisyonda kaleye mi vurdu :rolleyes:

Adam bal gibi pas verdi Teo ' ya hala bunun altında birşeyler arayan var :rolleyes:

Mustafa ÖZDEMİR
16.08.2010, 20:47
sonuçta yendik .hala umutu eleştirenler var .adam güzel bir asist yaptı işte.geçen sene pas vermiyor diyorduk en azından pas veriyor adam...

Cafer Bulur
16.08.2010, 20:48
umut bulut 2. golde yine bana sac yoldurttu.. allahtan teonun önüne düştü. kendine fazla oynuyor
Umut un o pozisyonda kaleye vurmasi dogruydu,bencillik diye bir sey sözkonusu degildi orada.

Birinci golde pas vermesi gerekiyordu ve verdi de.

Teo nun birinci golden sonra umuta kosmasi da güzeldi.

Öküzün altinda buzagi aramayalim.:)

Cagdas Topal
16.08.2010, 20:49
sonuçta yendik .hala umutu eleştirenler var .adam güzel bir asist yaptı işte.geçen sene pas vermiyor diyorduk en azından pas veriyor adam...

Bunu tartısan baska taraftar toplulugu yoktur yeryüzünde . Umut pas atmamısmış :rolleyes:

Samet Berber
16.08.2010, 20:50
Teofilo kötüydü he :) ..

Diyecek birşey bulamıyorum gerçekten , bu adamın ne yapması lazım bana anlatabilir mi bir arkadaşımız ? Gerçekten kavrayamıyorum yani ..

sulo61gun
16.08.2010, 20:53
Umut un o pozisyonda kaleye vurmasi dogruydu,bencillik diye bir sey sözkonusu degildi orada.

Birinci golde pas vermesi gerekiyordu ve verdi de.

Teo nun birinci golden sonra umuta kosmasi da güzeldi.

Öküzün altinda buzagi aramayalim.:)

biliyormusun sana ilk kez katılmak geldi içimden nedendir acaba?:)

Oğuzhan
16.08.2010, 20:54
Teofilo tam bir Makukula.

Nerde bitmesi gerektiğini çok iyi biliyor .

.....
16.08.2010, 20:55
Umut a yüklenecem diye komik olmaya başlıyorsunuz.

Yaşını başını almış insanlara hiç yakışmıyor ;)

Cafer Bulur
16.08.2010, 20:57
biliyormusun sana ilk kez katılmak geldi içimden nedendir acaba?:)
Nerden bileyim,cogu kez yorumlarimi okumuyorsundur belki de ondan.:)

Cagdas Topal
16.08.2010, 20:57
Umut a yüklenecem diye komik olmaya başlıyorsunuz.

Yaşını başını almış insanlara hiç yakışmıyor ;)

Aynen ya nedir kardeşim bırakın şu Umut ' un yakasını :mad:

Asıl zoruma giden Umut ilk kez Ankaragücü ' nü pas geçti keşke bi tanesini de o atsaydı :(

.....
16.08.2010, 20:58
Aynen ya nedir kardeşim bırakın şu Umut ' un yakasını :mad:

Asıl zoruma giden Umut ilk kez Ankaragücü ' nü pas geçti keşke bi tanesini de o atsaydı :(

Bir söz varya :)

Elalemin tek derdi Umut olmuş , demek ki zamanında çok pis cevap vermiş ;):)

Emin Danışmaz
16.08.2010, 21:01
Ankaragücü maçı bitmiştir UMUT'da üzerine düşeni yapacaktır ve yapmıştır uzatmanın hiç gereği yok bu takımın formasını kim giyiyorsa en iyisini yapmak zorunluluğu vardır nokta

Cagdas Topal
16.08.2010, 21:05
Bir söz varya :)

Elalemin tek derdi Umut olmuş , demek ki zamanında çok pis cevap vermiş ;):)

Umut - Jaja - Teo ' nun aynı anda oynaması gibi bir taktik bulabilir miyiz acaba :confused: :p

Burak ' ın yerine Umut , Alan ' ın yerine Jaja ama Engin geldiginde Umut yine yedek kalır bir çözüm lazım :rolleyes:

.....
16.08.2010, 21:08
Umut - Jaja - Teo ' nun aynı anda oynaması gibi bir taktik bulabilir miyiz acaba :confused: :p

Burak ' ın yerine Umut , Alan ' ın yerine Jaja ama Engin geldiginde Umut yine yedek kalır bir çözüm lazım :rolleyes:

Takımı ben dizayn etsem kesin kurardım :)

Çok gol yeriz diyenler olabilir de Umut Buraktan daha fazla defans yapar :) , Jajayı bilmiyorum ama o da Alandan yapsa al sana kadro :)

Şahsen ben Alan-Yattara-Umut-Teofilo-Jaja ile maça başlarım ya neyse :p :)

Tolunay Abdioğlu
16.08.2010, 21:11
--------------Onur------------------
Serkan----Glowacki----Egemen---Cale
-----------Barış At.------------------
-----Selçuk--------Colman-----------
----Yattara----------------Jaja------
--------------Teofilo----------------

Cagdas Topal
16.08.2010, 21:11
Takımı ben dizayn etsem kesin kurardım :)

Çok gol yeriz diyenler olabilir de Umut Buraktan daha fazla defans yapar :) , Jajayı bilmiyorum ama o da Alandan yapsa al sana kadro :)

Şahsen ben Alan-Yattara-Umut-Teofilo-Jaja ile maça başlarım ya neyse :p :)

Diger bölgelere adam kalmadı :o :D

Onur-Ferhat-Glo-Egemen-Serkan-Umut-Colman-Selçuk-Barış-Yattara-Teo

Yine Jaja dısarda kaldı :D Defansif ortasahayı cıkarıpta Jaja ' yı koyamayız mecbur en az biri yedek kalacak :D Ben Cale yerine Ferhat ' ı denerdim ayrıca .

trab61
16.08.2010, 21:17
burdaki bazi yorumlara bakiyorumda gercekten sasirmamak elde degil. tum turkiye bizi konusuyor sampiyonlugun en buyuk adayi trabzon diyor. bizde burda hala umutu teoyu tartisyoruz. yazik gercekten cok yazik boyle taraftara. su takimin keyfini cikarin. 96dan beri boyle bir kadro daha olmadi trabzonda. ben takimimindan cok memnunum ve cokda guveniyorum. su anda bana gore sadece hazir olan takim degil en kaliteli takimda bizde turkiyede. ben zevkle izliyorum maclari ve bidahaki mac nezaman gelecek diye sabirsizlaniyorum.
hersey bir kenara en buyuk guvencem SENOL GUNES. ondan daha fazla sampiyonlugu isteyen birisi yoktur yer yuzunde. o yuzden ona cok guveniyorum ve isini sonuna kadar ciddeiyetle yapan insan senol gunestir. boyle bir degere sahip oldugumuz icin cok ama cok sansliyiz. bence en azindan bi 10 sene daha kalmasi lazim tek. dir. olarak. 10 sene icerisinde yaninda birisini yetistirp sonarada koltugu ona brakmasi lazim.

trab61
16.08.2010, 21:21
ben bu foruma mest olacam diye giriyorum ama hala umutlar tartisiliyor. yaziktir ayiptir bu adama yapilan. bu adama kufur eden ve seviyesizce laflar atan senol gunesede laf atmis oluyor. umutun bu foruma girebilecegini dusunen yokmu aranizda. adamin kapasitesi bu kadar, ondan daha fazlasini veremiyor, bunada senol gunes karar veriyor. ozaman senol hoca oynatmasin umutu. umutun ne sucu var ben anlamiyorum.

Ayhan Çolak
16.08.2010, 21:49
burak yılmaz çok çalışmalı çok,colman daha iyi olabilir,engin baytar,barış memiş,formayı kapmak için çalışmalı,serkan balcı anlaşılan tüm sezon sağ bek olacak ona göre konsantre olmalı,teo güçlenmeli, gabriç küsmeden çalışmalı, colman boş yere kart görmeyi bırakmalı,selçuk istikrarı yakalamalı,ceyhun ilk hamlelere dikkat etmeli, cale nin koridoru doldurulmalı.

.....
16.08.2010, 22:37
Diger bölgelere adam kalmadı :o :D

Onur-Ferhat-Glo-Egemen-Serkan-Umut-Colman-Selçuk-Barış-Yattara-Teo

Yine Jaja dısarda kaldı :D Defansif ortasahayı cıkarıpta Jaja ' yı koyamayız mecbur en az biri yedek kalacak :D Ben Cale yerine Ferhat ' ı denerdim ayrıca .

Ferhatı ben Karadenizsporda oynatmam bırak As takımı :)

Cagdas Topal
16.08.2010, 22:47
Ferhatı ben Karadenizsporda oynatmam bırak As takımı :)

Niye öyle diyorsun bi ara iyi oynuyordu cale ' den de daha verimliydi :p

Napoli
16.08.2010, 22:52
İlk pozisyonda kaleye mi vurdu :rolleyes:

Adam bal gibi pas verdi Teo ' ya hala bunun altında birşeyler arayan var :rolleyes:

Göreceli.. Ben direk kaleye vurdu diye düşünuyorum tam vuruken teonun durduğu yere iyi bakmak lazım =)

Cagdas Topal
16.08.2010, 22:53
Göreceli.. Ben direk kaleye vurdu diye düşünuyorum tam vuruken teonun durduğu yere iyi bakmak lazım =)

İmkanı yok kaleye vurmasının :D Kendisi " evet , kaleye vurdum " dese bile inanmam kaleye vurduguna :D

Napoli
16.08.2010, 22:56
Umuta Birsey dediğim yok kaleye çekti pas,verdi şunu yaptı bunu yaptı..

Sonuçta takım kazandı..Yoksa Umutun oyuna gırdıkten sonra maçı nasıl domine ettiğimizi inkar

edecek kadar futbol fakiri değiliz.Sadece Külünkoğlu'nun dediğine sonuna kadar katılıyorum Basında

Teo-Umut uyumu manşetleri komik geldi,hepsi bu... =))

Oruç
16.08.2010, 23:12
"Trabzonspor bana göre haftanın en iyi takımıydı"

Sergen Yalçın - NTV Spor, 90+

Yasin Altuntas
16.08.2010, 23:29
Macin 90 dakikasi yokmu kimsede ??

.....
16.08.2010, 23:34
Niye öyle diyorsun bi ara iyi oynuyordu cale ' den de daha verimliydi :p

İstemeyenin gözü çıksın ama Ferhat tan umudum pek yok. İnşallah ben yanılırım :)

Emrullah
16.08.2010, 23:36
Umut'a ilk 11'de neden yer açmaya çalışıyoruz? Önemli olan Umut'un faydalı olabilmesi değil mi? Ankaragücü maçında faydalı olmadı mı? İlk 11'deyken mi faydalı oldu? Hayır. Ee o zaman demekki Umut'tan ikinci yarı oyuna alarak da faydalanabiliniyormuş.

Umut ilk 11'de mevcut kadro yapısıyla yer bulması imkansız. Çünkü Umut Teo'yu kesemeyeceğine göre ve Jaja'yı yedek oynatamayacağımıza göre son vuruşları zayıf olan Umut'u yedek oturtmaktan başka şansımız yok ve bundan daha doğal ne olabilir ki. Ama Umut bu sene yedek oynayarak daha faydalı olabilir, ki bunun sinyallerini de verdi. Umut'un yerine oynayabilecek daha kaliteli topçularımız varken sırf Umut'un gönlü olsun diye ilk 11'de oynatmak ne kadar mantıklı bir hareket?

Bu sene büyük ihtimalle Teo banko 11'de oynar. Alanzinho ve Jaja değişmeli olarak oynarlar, Umut ise duruma göre oyuna girer diye düşünüyorum.

Yasin Altuntas
17.08.2010, 00:29
Macin 90 dakikasi yokmu kimsede ??

lazzz61
17.08.2010, 02:29
kaleye vursa onu ya dırege nısanlar yaa dısarı :D

sulo61gun
17.08.2010, 02:38
maçın tekrarını izlerken ilginç bir pozisyon var 75-76 cı dklar arası yattaranın kaleye vurmuş olduğu şuttan önce tam 26 pas yapmışız:)

pReN@_61
17.08.2010, 02:58
"Trabzonspor bana göre haftanın en iyi takımıydı"

Sergen Yalçın - NTV Spor, 90+Bu oyunla haftanın en iyisiyiz öyle mi :)

KUTADGU
17.08.2010, 03:27
466 isabetli pas.

Rakibin ise 233.

Biz futbol oynuyoruz.
Üstelik bu paslar kendi yarısahamızda yaptığımız paslarda değil.

Meseleye bir de bu açıdan bakmak lazım.

outoftime
17.08.2010, 04:22
Bu sene deplasmanlarda kolay galibiyetler alacağımızdan kuşkum yok ancak derbilerde artık bir standardı tutturmamız gerekiyor en azından iç saha mağlubiyetlerini artık unutmalıyız zaten bu takıma da yakışmaz....
Transfer konusunda da bence bir takım eksiklikler var bir stoper ve solbek alınabilirdi ülkemizden orta alandaki kalabalıktan defans hiç nasibini almamış...
Teofilo ve umut bence bu takımın forvet ikilisi olabilir jaja ya ayıracak vaktimiz yok şu an çünkü 3 tane önemli sınav var önümüzde,fenerbahçeyi yenemesek de yenilmemeliyiz ve üstün oynamalıyız son lig maçının aksine...
Liverpool önünde de elimizden gelenin en iyisini yapmalıyız sürpriz olması ...

worldmaster
17.08.2010, 04:26
Süper oynamadığımız ,için özellikle sevindim.Çok erken form tutmak uzun maraton için iyi değil.Aynı oran da yorulup yarıştan da koparabilir erken form grafiği...

Mustafa ÖZDEMİR
17.08.2010, 20:44
kadro derinliği çok önemli...

Bilhan Özhan
29.08.2010, 15:20
Fenerbahce ve yarin oynayacagimiz Antalyaspor basliklari yok :S eklenmiyecek mi acaba

LazBurakTV
14.10.2011, 14:05
Sampiyon oldugumuz (!) Sezonun ilk maci :)

Sibel
30.04.2016, 20:56
Böyle başladı...

ucurum
09.10.2016, 12:17
Yalnız değilmişim hasta gibi gelip bu başlıklara bakan...