PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 1. Hafta | Ankaragücü 0 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11

Cengiz
15.08.2010, 23:03
bi takım 2 - 0 öndeyken 90. dakikada 4-5 kişiyle hücum pres yapıyosa eğer, söylenecek başka bişey yok

B.Yiğit
15.08.2010, 23:04
glo süper transfer kim getirdiyse helal olsun..

Harun CAN
Burak-Cale ve Serkan kesinlikle bu takıma yakışmayan isimler.. Defans orta bölge ikilisi oalrak Glo ve Egemen iyi ancak adam kaçırdıkları anda olay bitiyor bu çok büyük tehlike..Dikkat ederseniz Glo bi pozisyonda adam kaçırdı ve sadece seyretti Onur şahane kurtardı..

Teo gerçekten golü kokluyo ve top alma-top tutma-servis yapma işini beceriyo.Kesinlikle ilk 11 elemanı bu haliyle. Yattara çok korkak ve artık asla eskisi gibi olamıcak gibi bi görüntüsü var. Ceyhun ancak yedek bekler ve Barış Ataş çalışkan azimli çocuk ama kesinlikle kritik dakikalarda oyuna girip oyun rahatlatcak adam değil. Ben en çok sağ ve sol beke taktım..ikisi de resmen özürlü. Serkanda futbolcu fiziği bile yok ivmelenme neredeyse sıfır.Orta yapamıyo, top süremiyo anında geri dönüyo, ki Burakda da var bu baskı yediği gibi geriye dönme huyu... BEnce ciddi manada eksikler mevcut ve bu kadar bariz eksikler varken minimal maliyet-maksimal fayda gözetilerek bu eksikler kapatılmaya çalışılmalı...

Mehmet_Mercanlı
Gol: Trabzonspor: 2 – Ankaragücü: 0

Toplam Şut: Trabzonspor: 15 - Ankaragücü: 9

İsabetli Şut: Trabzonspor: 11 - Ankaragücü: 4

İsabetli Orta: Trabzonspor: 4 - Ankaragücü: 0

Faul: Trabzonspor: 19 - Ankaragücü: 14

Korner: Trabzonspor: 3 - Ankaragücü: 6

Ofsayt: Trabzonspor: 3 - Ankaragücü: 5

Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 62 - Ankaragücü:% 38

zemin
turubun
ilk maç
deplasman

bence iyi oynadık

Uğur Ö.
Benim en cok alanın yaptıgı terbiyesizlik zoruma gitti.Ulan seni bkluktan çıkarıp adam eden bu hoca degilmiydi.Bu adam seni 5.dakikadada cıkarsa elini sıkar yerine oturusun ama adam seni 75.dakika cıkarmıs ve sen artıstlık yapıp direk soyunma odasına iniyorsunuz.Kimsiniz siz ben anlamıyorum kendinizi kaf dagında gormeyi bıraknı artık.
Adamın o anki pskojisini hiç kimse bilemez.Emin ol özür dilemiştir maçtan sonra

yorumsuz6117
15.08.2010, 23:05
Şenol Güneş’in Açıklamaları

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, Ankaragücü maçı sonrasında açıklamalarda bulundu.

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, lige galibiyetle başladıkları için mutlu olduklarını ifade ederek, "Ankaragücü gibi zorlu bir deplasmanda lige galibiyetle başlamak sevindirici. UEFA Kupası maçı öncesinde moral oldu. Ankaragücü'ne geçen sezon yenilmiştik. Ankaragücü, 6. şampiyon takım olmak isteyen ve bu konuda yapılanan güçlü bir takım. Bugün eksikleri vardı. İki yarıda da oyun olarak üstün olan taraf bizdik. Sonuç daha farklı olabilirdi" diye konuştu.

Güneş, Liverpool ile oynayacakları maçla ilgili olarak ise, "Liverpool, Şampiyonlar Ligi'nde mücadele etmesi gereken bir takım. UEFA Kupası'nda şampiyonluk için mücadele edecekler. Benim oyuncularım için bir şans olacak. Güzel bir futbolla sürpriz yapmak istiyoruz. Elenirsek de kendimizi küçük görmeyeceğiz" ifadelerini kullandı.

Resmi Site

61trabzonomer
15.08.2010, 23:06
Burak-Cale ve Serkan kesinlikle bu takıma yakışmayan isimler.. Defans orta bölge ikilisi oalrak Glo ve Egemen iyi ancak adam kaçırdıkları anda olay bitiyor bu çok büyük tehlike..Dikkat ederseniz Glo bi pozisyonda adam kaçırdı ve sadece seyretti Onur şahane kurtardı..

Teo gerçekten golü kokluyo ve top alma-top tutma-servis yapma işini beceriyo.Kesinlikle ilk 11 elemanı bu haliyle. Yattara çok korkak ve artık asla eskisi gibi olamıcak gibi bi görüntüsü var. Ceyhun ancak yedek bekler ve Barış Ataş çalışkan azimli çocuk ama kesinlikle kritik dakikalarda oyuna girip oyun rahatlatcak adam değil. Ben en çok sağ ve sol beke taktım..ikisi de resmen özürlü. Serkanda futbolcu fiziği bile yok ivmelenme neredeyse sıfır.Orta yapamıyo, top süremiyo anında geri dönüyo, ki Burakda da var bu baskı yediği gibi geriye dönme huyu... BEnce ciddi manada eksikler mevcut ve bu kadar bariz eksikler varken minimal maliyet-maksimal fayda gözetilerek bu eksikler kapatılmaya çalışılmalı...

amma karamsarsın renktaş yaa burak kötü hatta çok kötü onun yerine umutla başlasak süper olur.ama diğerlerine laf yok iyi takımımız ..

Cengiz
15.08.2010, 23:06

dükkanı kapatıp gidelim biz

yorumsuz6117
15.08.2010, 23:08
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs052.ash2/35940_429686962080_144648642080_4786589_759018_n.j pg

A.T.R
15.08.2010, 23:09
Onur
Serkan - Glowacki - Egemen - Cale
Yattara- Selçuk - Colman - Umut
Jaja
Teo

Oyun Formatımız bu olsun gerisi ne olursa olsun.

Jaja ile Umut yer değiştirse de olur.

BURAK bu takımda kimin kontejyanından oynuyor anlamak mümkün değil.
Alanzinho Jaja bu takıma girdikten sonra ancak ve ancak yedek olur başka bir işe yaramaz
Umutsuz bir takım düşünemiyorum bile.
Futbol Yargıçları ASIN BENİ derhal, UMUT dedim olacak iş mi?

Mert Marabaoğlu
15.08.2010, 23:12
Burak Liverpool maçında ilk 11 başlarsa intihar ederim :S

A.T.R
15.08.2010, 23:12
Seyircisiz maç kesinlikle berbat, böyle ceza olamaz. Seyirci futbolun bütünleyicisi. Onsuz oldumu şekrsiz çay kadar bile tadı olmuyor futbolun. Bu cezaya bir care bulunmalı. Ne bileyim ceza alan kulübün seyircisi gelmesin maça mesela.

.....
15.08.2010, 23:15
Serkan mı kötü ?

Serkan a kötü diyen önce kendine bakmalı.

Seviyoruz seni SERKAN! :alkış:

Mustafa Şakar
15.08.2010, 23:15
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs052.ash2/35940_429686962080_144648642080_4786589_759018_n.j pg

Çok güzel Resim.

futbalski60
15.08.2010, 23:16
Bursaspor maçına benzer bir maç oldu. O maçta da ilk yarı 3.bölgede etkin değildik bu maçta da aynısı oldu. Colman'ın hala sol tarafta değerlendirilmesini yanlış buluyorum ayrıca Ceyhun'un maçı değildi bu maç Hoca kazanan kadroyu bozmak istemedi ama ilk yarı sürdüğü takım pozisyona giremedi malesef. İkinci yarıdaki oyuncu değişiklikleri maçın seyrini değiştirdi. Oyuncularımızın isteğinden, mücadelesinden son derece memnunum inşallah bu hava devam eder. Kadronun oturması için biraz daha zamana ihtiyacımız var Jaja'nın takıma katılması bazı değişiklikleri de beraberinde getirecektir.

Tolunay Abdioğlu
15.08.2010, 23:17
zddRRXmNxYk

SEDAT
15.08.2010, 23:17

- Kusura Bakmada İlk Cümlede Serkanı Görünce Dahada Okumadım..

Harun CAN
15.08.2010, 23:19
dükkanı kapatıp gidelim biz

ya dükkanı neden kapatcanki... daha var 15 gün.süperligdeki herhangi bir solbek ve sağbek bile serkanla cale kadar oynar.bu iki bek ya hiç öne çıkmıcaklar ki bu zor çünkü önlerinde iki mükemmel kanat adamı yok.. bu durumda her hücuma çıktıklarında saçmalıklar baş göstercek. neden mükemmel olmayalımki. BJK bir Erhan güveni alıp sağbek yapıyorsa biz de aynı cesareti göksu için gösterebilmeliyiz mesela..Ben dayanamıyorum serkanla calenin orta yapmaya çalışıp topu auta falan atmalarına. Şampiyonluğa oynayan takımda böyle bekler olmaz arkadas. bunlar ancak yedek bekler :)

noname
15.08.2010, 23:21
bi takım 2 - 0 öndeyken 90. dakikada 4-5 kişiyle hücum pres yapıyosa eğer, söylenecek başka bişey yok
benim de çok hoşuma gitti o pres.
Trabzonspor iyi top oynuyor. Maç içinde birkaç kez 2-3 dakika boyunca pas yaptığımız anlar oldu. Maç sona ererken bir istatistik veriyordu LigTv: İsabetli pas oranı Ankaragücü'nün tam 2 katıydı. Maçın en güzel yanlarından biri de buydu.
Velhasıl kelam.. 2 Liverpool bir Fenerbahçe maçı oynayacağız. Şaha kalkıp uçmamak içten bile değil..

Cengiz
15.08.2010, 23:21
ya dükkanı neden kapatcanki... daha var 15 gün.süperligdeki herhangi bir solbek ve sağbek bile serkanla cale kadar oynar.bu iki bek ya hiç öne çıkmıcaklar ki bu zor çünkü önlerinde iki mükemmel kanat adamı yok.. bu durumda her hücuma çıktıklarında saçmalıklar baş göstercek. neden mükemmel olmayalımki. BJK bir Erhan güveni alıp sağbek yapıyorsa biz de aynı cesareti göksu için gösterebilmeliyiz mesela..Ben dayanamıyorum serkanla calenin orta yapmaya çalışıp topu auta falan atmalarına. Şampiyonluğa oynayan takımda böyle bekler olmaz arkadas. bunlar ancak yedek bekler :)

arkadaşım ne göksu'su ne sağ beki, forvet adamdan sağ bek mi çıkartılır

Fatih YAZICI
15.08.2010, 23:22
Daha iyi olmalıyız.
Bursaspor maçındaki kusursuz orta sahaya alışmış olmalıyım ki bocaladığımızı düşünüp durdum.
O pas hataları ve ileriye çıkışlardaki kararsızlıklar ortadan kalkmalı.
Burak forvette, Colman ise doğal mevkiinde (box-to-box) kullanılmalı.

SEDAT
15.08.2010, 23:22
- Çılgın Akrep Serkan Konusunda Seninle Bu Forumda Bir Kişi Aynı Görüşü Savunuyorsa Özürdileyeceğim senden ve sen Haklısın Diyeceğim..

Harun CAN
15.08.2010, 23:23
- Kusura Bakmada İlk Cümlede Serkanı Görünce Dahada Okumadım..

Okuma kardeş, sadakat iyidir ama bazen fazla sadakat baş ağrıtır. Serkan bize çok emeği geçmiş bir adamdır eğer sağbek harici bi yerde oynucaksa belki tamam ama sağbek oalrak bu takımda işi yok. Sanki dünyada başka bek yok da nedir bu serkan sevdası. Yahu bi bakın sağa sola. Nereye kadar bu serkanla gitcek bu iş. Cha Du Ri gibi bir adamı bile alamayan hatta bunu düşünmeyen bir takım elbetteki Serkana talim eder..

yigits
15.08.2010, 23:24
-----------Onur---------------
Serkan---Glo---Egemen---Cale
-------Selçuk-----Colman-----
Yattara-------Jaja-------Umut
--------------TeoGol----------

Kadromuz bu şekil olmalı.Açık ara şampiyonuz. :D

Harun CAN
15.08.2010, 23:25

oynamadıki bilelim :) ama forumda çoğu kez adı sağbek oalrak zikredildi Göksu nun. Yoksa hiç denk gelmedinmi ?

yigits
15.08.2010, 23:25
oynamadıki bilelim :) ama forumda çoğu kez adı sağbek oalrak zikredildi Göksu nun. Yoksa hiç denk gelmedinmi ?

Doğrudur.Göksu joker oyuncu olduğu için hem forvette,forvet arkasında,sağbekte değerlendirilebilir. Sen haklısın.

Hasan Algan
15.08.2010, 23:26

zemin
turubun
ilk maç
deplasman

bence iyi oynadık

sadece topa sahip olma oranı bile yeter... takım iyi yolda .. ben begendim.. sadece şu canımı sıktı.. 1-0 dan sonra ankaragücü hayli bastırdı.. bi 10 dakika topa sahip olmakta oldukça zorlandık.. onun dıışında iyiydik bence..

Bıyıklıoğlu
Okuma kardeş, sadakat iyidir ama bazen fazla sadakat baş ağrıtır. Serkan bize çok emeği geçmiş bir adamdır eğer sağbek harici bi yerde oynucaksa belki tamam ama sağbek oalrak bu takımda işi yok. Sanki dünyada başka bek yok da nedir bu serkan sevdası. Yahu bi bakın sağa sola. Nereye kadar bu serkanla gitcek bu iş. Cha Du Ri gibi bir adamı bile alamayan hatta bunu düşünmeyen bir takım elbetteki Serkana talim eder..
Bugün Serkanın çok ön plana çıkmayaşının nedeni Burak'tır.Adam sağ tarafta tek başına kaldı.Dikkat edenler maçı izleyenler zaten görmüştür.Bir ara Colman ile Burak yer de değiştirdi.Serkan zevkten sağ bek oynamıyor.Kendisi de istemiyor o mevki de oynamak.Serkanı eleştirmek çok ama çok yanlış bence.

SEDAT

- Sağbek Diye Diye Canımız Çıktıo konuda tama..Ama sen Serkan Sağbek Olmaz Demedin , Bu Takımın Oyuncusu Değil dedin..

- Bu Takıma Oyuncu Yazsam Ben , Nerde Oynayacağına Bakmadan İlk Serkanı Yazarım..

Harun CAN
15.08.2010, 23:27
- Çılgın Akrep Serkan Konusunda Seninle Bu Forumda Bir Kişi Aynı Görüşü Savunuyorsa Özürdileyeceğim senden ve sen Haklısın Diyeceğim..

Arkadaş benim kriterim en iyiye göredir. SAbri ye göre kıstas yapmam ve istesek Serkan'dan çok daha iyi bir sağbek bulabileceğimizi sen de biliyorsun. Haklı çıkmak gibi bir niyetim yok zira haklıyı haksızı zaman gösterir.

Mustafa
15.08.2010, 23:27

Göksu sağ bek oyuncusu.Lakabıda Cafu ;)

Harun CAN
15.08.2010, 23:28
- Sağbek Diye Diye Canımız Çıktıo konuda tama..Ama sen Serkan Sağbek Olmaz Demedin , Bu Takımın Oyuncusu Değil dedin..

- Bu Takıma Oyuncu Yazsam Ben , Nerde Oynayacağına Bakmadan İlk Serkanı Yazarım..

Bu takıma oyuncu olmaz çünkü şuan oynayabileceği tek yer sağbek.! Ortasahada kimi keser de oynar ???

SEDAT
Arkadaş benim kriterim en iyiye göredir. SAbri ye göre kıstas yapmam ve istesek Serkan'dan çok daha iyi bir sağbek bulabileceğimizi sen de biliyorsun. Haklı çıkmak gibi bir niyetim yok zira haklıyı haksızı zaman gösterir.

- Serkan Kendini Göstereli Çok Oldu..

yigits
sadece topa sahip olma oranı bile yeter... takım iyi yolda .. ben begendim.. sadece şu canımı sıktı.. 1-0 dan sonra ankaragücü hayli bastırdı.. bi 10 dakika topa sahip olmakta oldukça zorlandık.. onun dıışında iyiydik bence..

Bizim genl yapımız böyle bunu bir türlü üstümüzden atamadık.Her maç gol attıktan sonra kalemize yığılıyor oyun çok panik yapıyoruz bu çok canımı sıkıyor.

alaind
15.08.2010, 23:29
özetler şimdi trt de

Şenol Altunsoy
TRT maçı veriyor

Emrullah
TRT 'de Özet görüntüler başladı.

SEDAT
15.08.2010, 23:30
Bu takıma oyuncu olmaz çünkü şuan oynayabileceği tek yer sağbek.! Ortasahada kimi keser de oynar ???

- Arkadaşım Bi Önceki Sayfaya Dönersen Serkanın Bu Takıma Yakışmadığını Söylüyorsun..Serkan her eve Lazım..

- Alır Selçuğun Yanında Oynatırım , sağ İçte Oynatırım , Sahada Tutarım görevini Yapıcağımdan şüphem Yok..

- Gs Maçında Yarı Beline Geldiği Jo'ya Kafa Topa Vermedi adam..

- Binlerce Örnek Var..

My
15.08.2010, 23:31
TRT de maçımız şu an !

Harun CAN
15.08.2010, 23:34
- Serkan Kendini Göstereli Çok Oldu..

Kusura bakma ben göremedim, Sabri sağbek olduğu bi ligde kendini gösteren bir Serkan da milli takıma alınmıyorsa, kaç seneden beri gol dahi atamamışsa sorarım sana nasıl göstermiş kendini... Biz değilmiyiz geçen sene Ömer Aysan gelince gerçek sağbek buymuş falan diyen..

He ama şurası var ki mücadele, hırs, canla başla oynama konusunda lafım yok fakat yetmez çünkü Serkan ve Umut farklı mevkilerde oynayan birbirine çok benzer oyuncular bu konuda. Ve umutun ne kadar tepki aldığı ortada. Serkan ın tek şansı gol kaçıracak bir mevkide olmayışı< Fakat kaçırdığı adamlardan çok gol yedik ve yeriz de..

yorumsuz6117
15.08.2010, 23:35
Telegol başladı :D

Harun CAN
15.08.2010, 23:37
- Arkadaşım Bi Önceki Sayfaya Dönersen Serkanın Bu Takıma Yakışmadığını Söylüyorsun..Serkan her eve Lazım..

- Alır Selçuğun Yanında Oynatırım , sağ İçte Oynatırım , Sahada Tutarım görevini Yapıcağımdan şüphem Yok..

- Gs Maçında Yarı Beline Geldiği Jo'ya Kafa Topa Vermedi adam..

- Binlerce Örnek Var..

yahu öyle savunuyorsun ki sanki Ramos..! Ama sana son sözüm " Kirpi yavrusunu yumuşağım diye severmiş" :) Serkan ı çok sevebilirsin ama bu gerçekleri ve iyiyi görmeni engellememeli.!

Orhan Kahraman
15.08.2010, 23:38
Teo çok kötüydü ya "sadece" 2 gol attabildi alışmıştık 3 e :)

Orhan Kahraman
15.08.2010, 23:39
Kusura bakma ben göremedim, Sabri sağbek olduğu bi ligde kendini gösteren bir Serkan da milli takıma alınmıyorsa, kaç seneden beri gol dahi atamamışsa sorarım sana nasıl göstermiş kendini... Biz değilmiyiz geçen sene Ömer Aysan gelince gerçek sağbek buymuş falan diyen..

He ama şurası var ki mücadele, hırs, canla başla oynama konusunda lafım yok fakat yetmez çünkü Serkan ve Umut farklı mevkilerde oynayan birbirine çok benzer oyuncular bu konuda. Ve umutun ne kadar tepki aldığı ortada. Serkan ın tek şansı gol kaçıracak bir mevkide olmayışı< Fakat kaçırdığı adamlardan çok gol yedik ve yeriz de..

Sen Serkan'dan gol bekliyorsan tartışacak hicbirsey kalmamış zaten

tamuğ yamtar
15.08.2010, 23:40

Kulübün kapısına kilit vuralım, BMN'yi de kapatalım gitsin.

Orhan Kahraman
15.08.2010, 23:42
Neyi tartisacaginizi sasirmissiniz Serkan'dan gol beklemek mıdır gercek ya git sahuru et de yat assa ya

A.Gökhan AKIN
15.08.2010, 23:42
Serkan'ı beğenmemek Adam çarpılır alim allah!!!

Oğuzhan
15.08.2010, 23:43
Yuh yani Serkan ' a da mı sallayan çıktı.

Harun CAN
15.08.2010, 23:43
Sen Serkan'dan gol bekliyorsan tartışacak hicbirsey kalmamış zaten

Lugano nun bir sezonda 6 gol attığı bir ligde, rakiplerin sağ-solbeklerinin 3-4 er gol attığı bir ligde ben de sağbekimden hatta zaman zaman sağ açık oynayan Serkan dan pekala gol beklerim.!

SEDAT
15.08.2010, 23:44
yahu öyle savunuyorsun ki sanki Ramos..! Ama sana son sözüm " Kirpi yavrusunu yumuşağım diye severmiş" :) Serkan ı çok sevebilirsin ama bu gerçekleri ve iyiyi görmeni engellememeli.!

- Ben Bişey Demiyorum Bak Aşşağıdaki Yorumlar Sana :)

.....
15.08.2010, 23:45
Özetleri izledim şimdi bir kere daha Trt den.

İlk yarı goller kaçırdık. Bariz gol atabileceğimiz pozisyonlarda vardı ama olmadı.

Goller ikinci yarı Umutun girmesiyle geldi.

Gol atmak kader kısmet işi kim ne derse desin bazen olmayınca olmuyor bazen ise sana çarpıp gol giriyor :)

Orhan Aydın
Orhan Aydın nerdesin gel buraya.:D

Burdayım ula, dışarı çıktıydım:)

Helal olsun Guti'ye, beklemiyordum.

Yusuf BALCI

Serkan'ın neyini çok sevebilir? eğer futbolculuğuna laf ediyorsan, bu takımda oynayamaz diyorsan, kusura bakma arkadaşım ama futboldan hiç anlamıyorsun demektir. Bu takımda gözü kapalı oynayacak kişi Serkandır. İlk 11'i kurarken Onur'dan sonra yazacağım kişi Serkan olur. Sağ bek te olsa, Sağ kanat ta olsa, Ortasahada da oynasa farketmez.

Serkan kadar yüreğini ortaya oysa her oyuncu, 7. şampiyonluk geçen yıl gelmişti zaten.

Milli takım mevzusuna gelince, Onur, Egemen, Serkan, Selçuk direk milli takımda ilk 11'e oynayabilecek oyunculardır. Alınmıyorlarsa onu almayan kişiye soracaksın.

Ayrıca Sabri dangalağı değil bu ligin en iyi sağ beki Gökhan Gönül. Sabriye nereden geldi laf onu da anlamadım.

Hasan Algan
Teo çok kötüydü ya "sadece" 2 gol attabildi alışmıştık 3 e

:)

bunu kim söylicek diye bekliyodum :D maçı izlerken kahvehanede geyiğini de yapmıştık :)

DURAS
biz sınıf atlayacaksak, orta göbek mutlaka colman selçuk olmalı, colman 2. yarı orta alanın göbeğine geçince, verimini gösterdi.
alanın yerine jaja, burağın yerinede yabancı kontenjanı sorun olmuyorsa yattara, oluyorsa engin. yok illa orta göbekte 3. bir adam gerekiyorsa, ceyhunun yerine daha kreatif bir orta saha lazım. bu ki mi olur, kahlenbergmi olur bilmem.

Harun CAN
15.08.2010, 23:46
Alın Serkan sizin olsun ya..! izlemeye devam edin... Bu arada konuyu farklı noktaya çeken Orhan sen de pekala biliyorsun tartıştığımız konunun gol olmadığını..! Neyse uzatmayalım zamana bırakıyorum bu tartışmayı,,,

SEDAT
15.08.2010, 23:47
Burdayım ula, dışarı çıktıydım:)

Helal olsun Guti'ye, beklemiyordum.

- İstifa , İstifa Orhan Aydın İstifa.. Kendine 1 Hafta Ceza Ver Ancak Öyle Affedebiliriz seni ççç

Oğuzhan
15.08.2010, 23:47
Alın Serkan sizin olsun ya..! izlemeye devam edin... Bu arada konuyu farklı noktaya çeken Orhan sen de pekala biliyorsun tartıştığımız konunun gol olmadığını..! Neyse uzatmayalım zamana bırakıyorum bu tartışmayı,,,

Evet bizim Ramosumuz Serkan ;)

Cihan
15.08.2010, 23:48
Lugano nun bir sezonda 6 gol attığı bir ligde, rakiplerin sağ-solbeklerinin 3-4 er gol attığı bir ligde ben de sağbekimden hatta zaman zaman sağ açık oynayan Serkan dan pekala gol beklerim.!

çok zayıf bi yorum ...

herkes işini yapmalı .. stoper stoper olacak o zaman ivankov en az 10 golle kapatıyor ligi .. biizm kaleciler niye gol atmıyor ..onur çok kötü beğenmiyorum ivankov çok gol atıyor bizimkinin siftahı yok

Orhan Aydın
15.08.2010, 23:48
- İstifa , İstifa Orhan Aydın İstifa.. Kendine 1 Hafta Ceza Ver Ancak Öyle Affedebiliriz seni ççç

Ne yaptım abi ben?:D

SEDAT
15.08.2010, 23:49
- Evet Serkan Bizimdir Ve Bizim Kalıcaktır..

- Zaman Herşeyi Gösterecekmi :D ilahi Yani , Daha Neyi Gösterecek Gol Kralı Olduğu Günlerimi

İskender YILMAZ
15.08.2010, 23:49
Colman çok önemli çok .. :) O iyi oynama oranını artırdıkça çok daha iyi olacağız .. :)

Harun CAN
15.08.2010, 23:50
Serkan'ın neyini çok sevebilir? eğer futbolculuğuna laf ediyorsan, bu takımda oynayamaz diyorsan, kusura bakma arkadaşım ama futboldan hiç anlamıyorsun demektir. Bu takımda gözü kapalı oynayacak kişi Serkandır. İlk 11'i kurarken Onur'dan sonra yazacağım kişi Serkan olur. Sağ bek te olsa, Sağ kanat ta olsa, Ortasahada da oynasa farketmez.

Serkan kadar yüreğini ortaya oysa her oyuncu, 7. şampiyonluk geçen yıl gelmişti zaten.

Milli takım mevzusuna gelince, Onur, Egemen, Serkan, Selçuk direk milli takımda ilk 11'e oynayabilecek oyunculardır. Alınmıyorlarsa onu almayan kişiye soracaksın.

Ayrıca Sabri dangalağı değil bu ligin en iyi sağ beki Gökhan Gönül. Sabriye nereden geldi laf onu da anlamadım.

Futboldan hiç anlamayan ben Teofilo ilk geldiği günden beri bu adam tam golcü, bir patlar pir patlar diye yırtınıyodum git forumu karıştır istersen.! Senin mantıkla Hüseyin- H.Üçüncü-Umut- gibi adamlarla şampiyonluk gelir. BEnce oyunu zekasıyla oynayıp yeteneğine beyniyle hükmedebilen adamlar getirir şampiyonluğu.. Szymkowiak-Fatih-Sota-ünal-orhan.aradaki fark açık ve net.!

yorumsuz6117
Hakan Şükür : Glowacki çok sağlam oyuncu nerde durucağını çok iyi biliyor.

Yasin Altuntas
Sadri Seneri övüyorlar Stadyumda :D

Emrah KabuL
15.08.2010, 23:51
Sağ bekimiz 'Ali Turan' olsaydı keşke.

SEDAT
15.08.2010, 23:51
Ne yaptım abi ben?:D

- Teoya Çamur atmıyomuydun , Neydi Konu :D

Oğuzhan
15.08.2010, 23:52
Futboldan hiç anlamayan ben Teofilo ilk geldiği günden beri bu adam tam golcü, bir patlar pir patlar diye yırtınıyodum git forumu karıştır istersen.! Senin mantıkla Hüseyin- H.Üçüncü-Umut- gibi adamlarla şampiyonluk gelir. BEnce oyunu zekasıyla oynayıp yeteneğine beyniyle hükmedebilen adamlar getirir şampiyonluğu.. Szymkowiak-Fatih-Sota-ünal-orhan.aradaki fark açık ve net.!

Serkan ' ı beğenmeyen adamın Umut ' u da beğenmemesi gayet normal.

Umut bu takımda banko oynar , bunu ben değil bütün spor yorumcuları ve yazarlar söylüyor.

Bugün oyuna Umut girene kadar Teofilo neler yapmış , Umut girdikten sonra neler yapmış. Fark açık ve net değil mi ?

yorumsuz6117
Stadyum'da bizle ilgili 4-5 kelimeyi geçtiler. Murat Kosova reklamlara gidicez döndüğümüzde Sadri Şener'i konuşalım dedi biraz. :D

Orhan Aydın
- Teoya Çamur atmıyomuydun , Neydi Konu :D

Bu takımın golcüsü olduğuna inanmıyorum demiştim. Şimdi golleri izledim, yine basit goller:DAma, helal olsun diyorum tabi.:)

Bu adam, bizim oyuncumuz.

Tabi ki, gol attığında seviniyorum ya:)

B.Yiğit
15.08.2010, 23:53
teofilonun top tekniği mükemmel..

SEDAT
15.08.2010, 23:54
- Çılgın Akrep Biz Zaten Serkan İçin Dünyanın En İyi sağbeki Demiyoruz..

- Serkanı Karşılaştırdığın İsimleri Görünce Yine Güldüm Kusura Bakma :)

- Şunu Unutma Bu Forumun %90'ı Bu Takıma Onbir Yaparken 2. yada 3. Serkanı Yazar Bunuda Bilesin..

yorumsuz6117
15.08.2010, 23:54
Hakan'la Murat iyide şu Feyyaz Uçar hiç olmamış ya Üründül kalsaydı daha iyiydi.

SEDAT
15.08.2010, 23:55
Bu takımın golcüsü olduğuna inanmıyorum demiştim. Şimdi golleri izledim, yine basit goller:DAma, helal olsun diyorum tabi.:)

Bu adam, bizim oyuncumuz.

Tabi ki, gol attığında seviniyorum ya:)

- Beleşçi Teo Diyolar la Haber sitelerindeki Yorumlarda ççç

demirel
Stadyumun sunucusuna zor alışacağız herhalde

iso_4939
baslangıc cok guzel ıns.bole devam eder.

Hasan Algan
teofiloda halen benim de çekincelerm var.. ne zaman fizik gücü süt düzeye çıkarsa o zaman evet bu adam bizi taşır diyebileceğim..halen bence fizik olarak güçsüz..

artılarıysa nerede duracağını iyi biliyor.. biraz daha çabayla çok gol atar bu ligde..

Hasan Algan
15.08.2010, 23:56
stadyum bu sene milleti uyutarak rating rekoru kırar.. bu kadar cansız bi sunuş olamaz yaa..

Yusuf BALCI
15.08.2010, 23:56

Arkadaşım fazla polemiğe girmeyeceğim, zira benim Hüseyin, Hasan, Umut gibi oyuncuları beğendiğimi nereden çıkardın merak ediyorum. Hüseyin takımdan gittiği gün göbek attım ben. Aynı şekilde Teofilo için de kesinlikle ilk geldiği günden beri inancım eksilmedi. O beğenmediğin Umut ise bugün Teonun iki golünde de baş rolde idi.

İnadından vazgeçmiyorsun ama, burada senden başka hiçkimse futbolu bilmiyormuş gibi davranıyorsun. Bunu düşün bir bakalım. Serkan bugün çok ta iyi oynamadı kabul ama, genel anlamda sen bu adam hakkında olumsuz yorum yaptığında, buradaki herkes onun akrabası mı ki sana bir sürü olumsuz yorum geldi? Babamın oğlu değil Serkan. Savunuyorsam futbolunu savunuyorum.

iso_4939
15.08.2010, 23:57
Evet bizim Ramosumuz Serkan ;)

aynen serkanı begenmemek ayıp be...

Gürkan
"Ben bu akşam fb yi beğendim ama en çok Trabzonsporu beğendim." R.Dilmen.

Yasin Altuntas
Macin 90 dakikasi varmi birinde.

Ya özelden yada Basliktan biri paylassa cok makbule gecer

Berk
15.08.2010, 23:58
Hoşgeldin Orhan,

''En güzel gol, boş kaleye atılan goldür.''

Üstad Cruyff böyle söylüyor..:)

demirel
Haftaya Guiza oynasa keşke :D

iso_4939
teofiloda halen benim de çekincelerm var.. ne zaman fizik gücü süt düzeye çıkarsa o zaman evet bu adam bizi taşır diyebileceğim..halen bence fizik olarak güçsüz..

artılarıysa nerede duracağını iyi biliyor.. biraz daha çabayla çok gol atar bu ligde..

aga herseyı anladımda süt düzeyi ne be...anlamadım.

yorumsuz6117
15.08.2010, 23:59
"Ben bu akşam fb yi beğendim ama en çok Trabzonsporu beğendim." R.Dilmen.

Bizimle ilgili bir cümle söylüyor onun içinde bile fb var düşünün artık. :)

bordoylamavi
16.08.2010, 00:00
şenol güneş in takıma verdikleri yavaş yavaş ortaya çıkıyor. kale savunma tam oturdu. burak takıntısını da bırakırsa umut teo çok rahat bir arada oynuyor bunu gördük. 2 golün de colman umut teo şeklinde gelmesi bunların iyi bir üçlü olacaklarını gösteriyor.

Orhan Aydın
16.08.2010, 00:01
Hoşgeldin Orhan,

''En güzel gol, boş kaleye atılan goldür.''

Üstad Cruyff böyle söylüyor..:)

Hoşgördük, 'boş kaleye atılan gol şampıyon yapmaz' bu da benden olsun:D

iso_4939
16.08.2010, 00:01
colman mükemmeldi yaw agırlıgını koymaya basladı.

onurts61
16.08.2010, 00:02
Yine istanbul tarafından pohpohlanıyoruz bu tuzağa düşmemek lazım ,ankaragücünden daha güçlü ve daha iyiyiz ama o kadar , birde colman bizim ya celladımız ya kurtarıcımız olacak gollerdeki muhteşem pasları atan adam ortasahada o pas hatalarını ve top kayıplarını nasıl yapıyor anlamak mümkün değil...

Serdær
16.08.2010, 00:02
Rıdvan Dilmen : Fenerbahçe bugün iyiydi ama Trabzonspor çok iyidi.

Çok beğendim Trabzonsporu ..

Orhan Aydın
16.08.2010, 00:03
Sedat abi, doğru diyorlar:) Boş beleş gol ikisi de:)

Bu arada, sol kanada Colman'ı ortaya atacak bir çözüm bulmak lazım.

Engin, Gabriç olur mu bilmem.

SEDAT
colman mükemmeldi yaw agırlıgını koymaya basladı.

- Evet Colman Gerçekten Maestro..

- Zaten Daha Çok Koşsaydı Şuan Messin'in Yerinde O Vardı :)

U.Sadıkoğlu
Takım oturmuş golün geleceği belliydi umut'un etekleri tutuşmaya başlamış :)

Yunus Emre SEYHAN
aga herseyı anladımda süt düzeyi ne be...anlamadım.
"Üst Düzey " demek istemiştir :)

OZDEN61
16.08.2010, 00:04
Umutu tebrik ediyorum, maça girdi ve seyri değişti maçın. bazıları görmüyormu ona atılan paslar o oyunda yokken başkasına geliyomu, gelmiyor. umut kaçıyor, topu kovalıyor. diğerleri bekliyor. bugün teo nun gol atmasında başlıca sebeptir. senelerdir yönetimin almadığı santrafor yüzünden görevi golcülükten çok rakip defansı bunaltmak ve baskı yapmak olan umuttan gol bekledik, üstelik kendi görevini de yapması. elinden geldiğince bence yaptı. o kadar koş, baskı yap, sonra gol atmaya çalış. evet umutun yanında iyi bir forvet olması onu da forveti rahatıyor. bugünkü maçın kahramanı umut ve teo dur. garezi olan çamur atmaya çalışmasın. futbolcu futbolunu oynasın, hoca takımı yönetsin, yönetici kulubü idare etsin herkes kendi işini yapsın. bazı morinho ve abromovic bozuntuları hem hocalık hemde yöneticilik yapıyor. sizin laflarınız havaya ucuyor. sadece forumun huzurunu bozuyorsunuz. herkes kendi işini yapsın. taraftar da taraftarlığını, bazıları taraftarlıktan herşeye karışmak bilgiçlik taslamak anlıyor. taraftar olarak takıma destek verin, köstek olmayın. istanbul taraftarı ve taraftarından çekmedi bu kulüp kendi taraftarından ve yerel basınından çektiği kadar

SEDAT
16.08.2010, 00:05
Sedat abi, doğru diyorlar:) Boş beleş gol ikisi de:)

Bu arada, sol kanada Colman'ı ortaya atacak bir çözüm bulmak lazım.

Engin, Gabriç olur mu bilmem.

- Ula Orhan Bize Zaten O Beleş Golleri Atıcak Adam Lazım , Anlamaymısın :)

savas avci
16.08.2010, 00:05
- Beleşçi Teo Diyolar la Haber sitelerindeki Yorumlarda ççç
Afkursunlar...

B.Yiğit
16.08.2010, 00:06
üstüne liverpool ve fenerbahçe galibiyetleri gelirse heralde önümüze barca duramaz :)

BU SENE ŞAMPİYONUZ 7 GELİYOR 777777777777777777777777777

Orhan Aydın
16.08.2010, 00:07
- Ula Orhan Bize Zaten O Beleş Golleri Atıcak Adam Lazım , Anlamaymısın :)

Tabi abi, boş kale golcülerine de ihtiyacımız var:)

lazkerem
16.08.2010, 00:07
Bu teofilo'yu da aynı galatasarayda bir dönem oynayan jardele benzetiyorum oyunda çok fazla olmadan nerde duracağını bilerek işi götürüyor

B.Yiğit
16.08.2010, 00:11
Fb liler korkmaya başlamış şimdiden..

Trabzonspor Şampiyonluğun büyük adaylarından biri diyolar..

Ceyhun Dündar
16.08.2010, 00:12
ilk yarı %62 topla oynadık 1 pozısyonumuz yok bence bu ayıbımız..
Artık kolay gol yemıyoruz bu artımız...
Alanzınho ve burak benı delırtır jaja ve yattara cabucak hazır hale gelmelı insallah jaja pası zamanında veren bı adamdır...Alan benı cıldırtıyor..

demiradam57
16.08.2010, 00:13
maçın geniş özetini izleyebileceğim bir link varmı

Özkan
16.08.2010, 00:13
Allah nazarlardan saklasın. Bu sezonun en hazır ve en iyi oynayan takımı gibi duruyoruz. Glowacki müthiş bir stoper. Teo da açıldı. Fiziğini geliştirirse mükemmel bir santrfor olacak.

3 kulvarda birden yarışacak olan takımımız bu tempoyu kaldırabilir mi? İşte tam da burada görev Şenol Güneş'e düşüyor. Kale dışında her mevkinin alternatifi bolca var elimizd. Kimseyi soğutmadan ve küstürmeden iyi bir rotasyon yaparsa bu seozn alınabilecek her kupayı alırız.

pReN@_61
16.08.2010, 00:14
Şahanee.. :rolleyes:

kaan aydın
16.08.2010, 00:14
Dikkatimi bir konu çekti;
Defansta Ne Egemen nede Glo hiç uzun pas atmıyor her zaman orta sahaya atıyorlar ve pas hatası yok gibi,bu çok önemli bir gelişme..

Ayrıca Barış ATAŞ oyuna girdikten sonraydı yanılmıyorsam takımımız en az 3-4 dakika pas yaptı top göstermedik Ankararılara..

Birde bizim takım Seyirci istiyor bu belli..

yorumsuz6117
16.08.2010, 00:15
Feyyaz her an uyuya kalabilir Pelin Batu gibi :D

Mustafa Önder
16.08.2010, 00:15
Haftaya Fener 1 puan alırsa muhteşem bir skor olur
Rıdvan Dilmen

lazkerem
16.08.2010, 00:16
haftaya trabzondan 1 puan alırsa süper olur (rıdvan dilmen feneri yorumluyor)

Terzioğlu
16.08.2010, 00:16

zemin
turubun
ilk maç
deplasman

bence iyi oynadık

+

Basarili Pas Orani: Trabzonspor: 466 Ankaragücü: 233

Harun CAN
16.08.2010, 00:17
Arkadaşım fazla polemiğe girmeyeceğim, zira benim Hüseyin, Hasan, Umut gibi oyuncuları beğendiğimi nereden çıkardın merak ediyorum. Hüseyin takımdan gittiği gün göbek attım ben. Aynı şekilde Teofilo için de kesinlikle ilk geldiği günden beri inancım eksilmedi. O beğenmediğin Umut ise bugün Teonun iki golünde de baş rolde idi.

İnadından vazgeçmiyorsun ama, burada senden başka hiçkimse futbolu bilmiyormuş gibi davranıyorsun. Bunu düşün bir bakalım. Serkan bugün çok ta iyi oynamadı kabul ama, genel anlamda sen bu adam hakkında olumsuz yorum yaptığında, buradaki herkes onun akrabası mı ki sana bir sürü olumsuz yorum geldi? Babamın oğlu değil Serkan. Savunuyorsam futbolunu savunuyorum.

onlarda yürekleriyle,hırsla mücadele eden yeteneksiz adamlar da o yüzden onları da çok seviyosun diye düşündüm.! Evet Umut Teofilo nun iki golünde de başrolde ama gol olduktan sonraki yüz ifadesi benim hoşuma gitmedi. Umutun tek sevdiğim yanı bu sene yedek kalsa bile oyuna girdiği andan itibaren hiçbişi yokmuş gibi canla başla mücadele edecektir. Kal sağlıcakla...

B.Yiğit
16.08.2010, 00:17
fener maçını çok ama çok rahat kazanacağız..

Mert Marabaoğlu
16.08.2010, 00:18
haftaya trabzondan 1 puan alırsa süper olur (rıdvan dilmen feneri yorumluyor)
Bunlar Daha Başlangıc ;)

EfsaneGeriDönüyor !!!

yatmaztara
16.08.2010, 00:19
en azından şampiyonluğun en güçlü adaylarından biri gibi duruyoruz bu beni çok sevindirdi :)

Onur Akyüz
16.08.2010, 00:20
A.Gücü gibi futbol oynamayı değilde oynatmamayı hedeflemiş bir rakibi geçtik,leş gibi defans yaptılar.!

ama bu tip maçları alabilecek kaliteli oyuncularımız var çok şükür,

Colman,Alan(bu maç çok kötüydü),Selçuk,Teo,Yattara...onlara katılacak Engin,Jaja...

ve defansımızda Glowacki diye bir de kalite var,izlerken keyif aldım...

Tabiki Onur da ciddi bir güç takım için.

A.Gücü:233 Trabzonspor:466 pas herşeyin özeti aslında.

sulo61gun
16.08.2010, 00:21
ilk yarı %62 topla oynadık 1 pozısyonumuz yok bence bu ayıbımız..
Artık kolay gol yemıyoruz bu artımız...
Alanzınho ve burak benı delırtır jaja ve yattara cabucak hazır hale gelmelı insallah jaja pası zamanında veren bı adamdır...Alan benı cıldırtıyor..

ilk yarı 3 net pozisyon var biri direkten dönen,biri colmanın .diğeri de teonun

SEDAT
16.08.2010, 00:22
- Serkan Balcı Bile Hasan Üçüncüyle Aynı Kefeye Konuyor ya :D

- Hırslı ama Yeteneksizmiş , Başkada Bişey demiyorum :)

hevesli
16.08.2010, 00:23
glowackinin maaşallahı var çok beğendim.. bursa maçında da çok iyiydi güven veriyor..

Mustafa Önder
16.08.2010, 00:24
Ahhh ahhh bir beraberlik gelse şu Liverpool'dan o keyifle bir de feneri yensek :D artık kanatlanıp uçarız

bordoblue (bxb)
İşin bir başka güzel yanı;

Teksas ın sitesinde süper kupa maçı öncesi ve sonrası, Bursaya sahip çıkan bizden bazılarına ;" yau Trabzonspor da kim Bursa varken,kendinizi anadolunun abisi mi sanıyosunuz.Kardeşlik naraları tutturmayın, Bursanın tek kardeşi Ankaragücüdür " gibi mesaj çeken, 100 yılında şampiyonluğu kovalayacağına Bursayı yalamayı tercih eden Ankaragüçlü ademoğullarına iyi bir cevap oldu.

Önce yalanana 3 tane sonra yalayana 2 tane.
:sevinç2:Helal Trabzonuma.Başımızı dik tutturduğun için sonsuz teşekkürler:sevinç2:

gerenimo
güzel maç oldui ilk golden sonraki bir kaç dakika hariç oyunun hakimiydik. bu kadar başarılı pas ve presle kazanacağımızı baştan belli ettik. çok iyi olmadığımız ilk yarıda bile 3 net pozisyon ürettik. kadro olarak burak dışında her futbolcu iyi işler yaptı. az pozisyon vermemiz de çok güzeldi. gerçi ankaragücü beklediğimden de korkak oynadı, her ileri çıkma girişimlerini de pozisyon olarak cezalandırdık.

ilginç bir olayda maçta uzun bir süre umut-alan(burak)-yattara ve teo ile 4 forvet oynamamız. bu kadar cesur bir hamle beklemiyordum. şenol hocayı tebrik etmek gerek.

Ceyhun Dündar
ilk yarı 3 net pozisyon var biri direkten dönen,biri colmanın .diğeri de teonun

istanbulda oruc saatıydı uyudum mu acaba macı ızlerken:) Vallaha dırekten donenı hatrlamıyorum..

yorumsuz6117
16.08.2010, 00:25
Toroğlu - Çakar show başladı. :)

Ömer Faruk61
Alanzihoyu eleştirenler Saha zemininden haberleri var mı?

ölümüne61
fenerbahçe ve liverpool maçları ilerisi için çk önemli ip ucları verir bakalım görelim

pReN@_61
fener maçını çok ama çok rahat kazanacağız..

Kolay maç yok kolay maç yooook.. :)

Bu arada Jaja'nın gol de muazzam :cool:

.....
Rıdvan Dilmen

3 Puanı alacaz Allahın izniyle. İnanıyoruz.

reco_55
16.08.2010, 00:26
Trabzonsporumuz süper başladı lige.Bu sene herşey güzel olur inşallah.Haftaya trabzondayız.İnşallah yeneriz feneri.

futbalski60
16.08.2010, 00:27

Önümüz kış hepten yandık desene :)

Orhan Kahraman
16.08.2010, 00:27

11 gollu İvankov var onurdan da gol bekliyor musun ? Allah askına gece gece aykırılık yaratıp prim mı yapmaya çalışıyorsun tamam birsey demiyorum daha keske Şenol hocanın yerine hoca olsaymissin

iso_4939
16.08.2010, 00:28
fener macı cok cok zor gececek ama ınş.allahın ıznıyle alacaz..

Orhan Kahraman
16.08.2010, 00:29
Habu rıdvan ne zaman yağlasa bizi beter oluyoruz kapasa çenesini keske

yigits
Ya onu bunu bırakın da maç öncesini izleyen var mıydı? :)

Sadri Şener,İlhan Cavcav'a hararetli şekilde bir şeyler anlatıyordu o sırada Cavcav gülerek Sadri Şeneri'in yanağından makas aldı.Ya çok

güldüm ben o an başka izleyen de var mıydı? :D

Yasin Altuntas
Macin 90 dakikasi varmi birinde ??

Ceyhun Dündar
16.08.2010, 00:30

zemıne gore oynayacaksa yandık yanındakı adama top atamıyor bunun zemınle falan alakası yok...
Gereksız yerlerde gereksız ısler yapıyor..

Harun CAN
- Serkan Balcı Bile Hasan Üçüncüyle Aynı Kefeye Konuyor ya :D

- Hırslı ama Yeteneksizmiş , Başkada Bişey demiyorum :)

Ben de başka bişi demiyorum :) Serkanı izlerken Ramosu hayal ediyon sen ;)

.....
Toroğlu - Çakar show başladı. :)

Ne anlatıyorlar ? :)

Kanal Türk değil mi ? :)

Mehmet_Mercanlı
Rıdvan Dilmen

+
bjk ve gs bu taktık ve futbola TRABZON 'a giderlerse 4 yer gelırler

rıdvan ne yapmaya calısıyo anlamadım :confused:

Ömer Faruk61
16.08.2010, 00:31
Önümüz kış hepten yandık desene :)

Kışta olsa böyle Patates Tarlası olmaz herhalde Usta:)

iso_4939
16.08.2010, 00:32

yaw serkanıdamı elestırıyorsunuz allah askına yapmayın be.en son elestırılecek adamdır serkan.daha ne yapsın.

Harun CAN
16.08.2010, 00:33
11 gollu İvankov var onurdan da gol bekliyor musun ? Allah askına gece gece aykırılık yaratıp prim mı yapmaya çalışıyorsun tamam birsey demiyorum daha keske Şenol hocanın yerine hoca olsaymissin

Orhaaaan.! Konuyu dağıttın harvurup harman savurdun...He la ben prim yapmaya çalışıyorum hep hayalimdi böyle çok ihtiyacım var yani prim yapmaya... ne adamsın yaa, en ilginç cevaplar da senden geldi :)

SEDAT

- Bence Sen Kendini Real Madrid Taraftarı Zannediyosun ;)

futbalski60
Kışta olsa böyle Patates Tarlası olmaz herhalde Usta:)

Aynı sahada Yattara da oynadı hiç de aksamadı Alanzinho gününde değildi bugün kabul etmek lazım Colman geçti yerine 1 asist yaptı ikinci golü de hazırladı Alanzinho'dan beklediğimiz bu 3.bölgede oyunu açması.

yorumsuz6117
16.08.2010, 00:36
Colman asist yapmadı asistin asistini yaptı. :)

Ceyhun Dündar
16.08.2010, 00:37
Alanzınho superkupa fınalınde de kotuydu tv den ıyı mı gorunuyor bılmıyorum ama stadda belli oldu 2 3 atagı pas verılecek yerde vurdu vurulacak yerde pas attı onu da ısabetsız yaptı ..
Yeteneklı adam ama bu sneye hıc ıyı baslamadı...

Ceyhun Dündar
16.08.2010, 00:38

Colman işinde hatalı olan hoca kupa macında da solda oynatıyordu ıs yapmadı 2. yarı ortaya cektı trabzon ıs yapmaya basladı aynen bu mac da aynı hıkaye bu adam solda oynayamıyor acık sekılde goruluyor..
Ayrıca bu gabrıcı oynatmayacaksan hem adama hem bıze yazık hos buragın oynadıgı yerde gabrıc de oynar ama neyse...

Armağan Dere
gene 1 galibiyetle kendimizi kaf dağında sanıyoruz..fener 4 attı antalyaya maçlarını izledim pekala da iyi oynadılar..İnşallah Semih'i almadığımıza pişman olmayız...%55-%45 olasılıklı maç Trabzon-fener maçı

Özkan
60 dakika 10 kişi oynadığımızı da unutmayalım. Burak kardeşimizi ilk yarının bitiminde direkten dönen şutu dışında hiç görmedik. Serkan hem sağ bek hem de sağ açık oynamak zorunda kaldı. Buna rağmen neredeyse kusursuzdu. Önünde Gabric ya da Yattara olsaydı her şey daha farklı olurdu.

Ceyhun kardeşimiz bu performansını sürdürürse yedek kalır. Ayağının ayarı yok, verdiği paslar yerini bulmuyor. Bunun dışında, hantal yapısı nedeniyle çok sık faul yapmak zorunda kalıyor. Böyle giderse iyi bir Barış Ataş ve Sezer kendisine forma vermez.

Cale'nin ileriye daha sık çıkmaya başlaması ve daha az adam kaçırmasını siz de fark ettiniz mi? Kademe anlayışını da fazlaca geliştirmiş.

Orhan Kahraman
16.08.2010, 00:39
Orhaaaan.! Konuyu dağıttın harvurup harman savurdun...He la ben prim yapmaya çalışıyorum hep hayalimdi böyle çok ihtiyacım var yani prim yapmaya... ne adamsın yaa, en ilginç cevaplar da senden geldi :)

İlginç bir adamımdır.

futbalski60

Haklısın :) aslında ikisi de asist sayılır bana göre çok ince paslar attı gerçekten.

SADECETRABZON61
Hadi Bakalım Trabzondaki Arkadaşlar Görev Size düşüyor..
Geçen Seneki Fener maçı Gibi 150-200 Fener taraftarının Sesini duyarız Umarım Gene Tvde Maç izlerken..Geçen sene deli Olmştum..
Oyun var.
Skor Var.
İyi Bir Başkanımız Var.
Yeterli Seyircimiz var ( Taraftar diyemiyorum İstanbul haricindekinlere)
Trabzondaki Arkadaşlar neyi bekliyor ? Kıymetinizi Bilin Bu Takımın Ve O Gün Stadı İnletip Avni Akerde Fener Titresin..Eski senelere Gitmek Çokmu zor..

Harun CAN
16.08.2010, 00:40
İlginç bir adamımdır.

o değilde merak ettim hakkaten dünya kupasında beğendiğin adamları saysana.. özelden yaz ok..mesela ünlü topcular dısında kimleri begendin...

Orhan Kahraman
gene 1 galibiyetle kendimizi kaf dağında sanıyoruz..fener 4 attı antalyaya maçlarını izledim pekala da iyi oynadılar..İnşallah Semih'i almadığımıza pişman olmayız...%55-%45 olasılıklı maç Trabzon-fener maçı

Bende diyordum bir felaket tellahimiz vardı nerde kaldı o diye :)

Hakan Karadirek
Alanzinhonun 70 dakikada yapamadigini Colman 20 dakikada yapti.

sulo61gun
gene alana yüklenmeler başlamış:)yav colman da kötüydü bi ara deli gibi top kaybı yaptı ama iki gol pası var diye kurtardı.ilk yarı burakın direkten dönen topun pasını verdi mesela Alan.tamam bugün o kadar iyi değildi ama kötü olan başka oyuncular da vardı mesela selçuk serkan ceyhun burak gibi. .ama artık önemli olan şu ki takımıın bir sistemi var giren çıkanı aratmıyor oyunculara bağlı değil yani.lütfen artık yok şunu satalım bunu atalım şeklinde yorumlardan kaçınalım Alanın da çok iyi maçları oldu ve olacak.buraka da ağır eleştiriler var bunun nedeni de sahada gamsız görünmesi vurdumduymaz olması onun da kendine çeki düzen vermesi gerekiyor artık

Özkan
16.08.2010, 00:41
gene 1 galibiyetle kendimizi kaf dağında sanıyoruz..fener 4 attı antalyaya maçlarını izledim pekala da iyi oynadılar..İnşallah Semih'i almadığımıza pişman olmayız...%55-%45 olasılıklı maç Trabzon-fener maçıBu fener kendi paf takımına 4 gol atamaz. Antalyaspor'un kalecisi ve savunması evlere şenlikti. Maçı ben evde izledim, onlar da sahada.

Antalyaspor maçı fener için ölçü olmaktan çok uzaktır.

KERİM
16.08.2010, 00:41
Ya onu bunu bırakın da maç öncesini izleyen var mıydı? :)

Sadri Şener,İlhan Cavcav'a hararetli şekilde bir şeyler anlatıyordu o sırada Cavcav gülerek Sadri Şeneri'in yanağından makas aldı.Ya çok

güldüm ben o an başka izleyen de var mıydı? :D

Bende çok güldüm. Biran içimde bir şüphe uyandı :D

ileri_libero
16.08.2010, 00:42
Oyunun alanını genişletmemeye çalışıyoruz.Bu yüzden klasik açıklarla oynamak istemiyor Şenol Hoca.Bu formata uygun ortasaha oyuncusunun alınmasını bekliyorum.Jaja, Alan'ın yerini alır. Cezaalanına daha çok adamla girmeliyiz.

Hakan Karadirek
Bu sene Antalyayi yenemeyeni doveceklermis.

yorumsuz6117
Alanzinho olmuyor olmayacakta. Jaja ALan'ın yerini alır zamanla çok daha iyi takım oluruz o zaman.

Orhan Kahraman
o değilde merak ettim hakkaten dünya kupasında beğendiğin adamları saysana.. özelden yaz ok..mesela ünlü topcular dısında kimleri begendin...

İlginç bir adamım dedim ya dunya kupasını izlemedim o yüzden

Ceyhun Dündar
16.08.2010, 00:43
gene alana yüklenmeler başlamış:)yav colman da kötüydü ama iki gol pası var diye kurtardı.ilk yarı burakın direkten dönen topun pasını verdi mesela Alan.tamam bugün o kadar iyi değildi ama kötü olan başka oyuncular da vardı mesela selçuk serkan ceyhun burak gibi mesela colman bi ara deli gibi top kaybı yaptı.ama artık önemli olan şu ki takımıın bir sistemi var giren çıkanı aratmıyor oyunculara bağlı değil yani.lütfen artık yok şunu satalım bunu atalım şeklinde yorumlardan kaçınalım Alanın da çok iyi maçları oldu ve olacak.buraka da ağır eleştiriler var bunun nedeni de sahada gamsız görünmesi vurdumduymaz olması onun da kendine çeki düzen vermesi gerekiyor artık

İyi oynasa ıyı derız kotu oynadı kotu dedık ...

Mustafa Umut
16.08.2010, 00:43
Ceyhun-Umut-Teo gerçekten iyiydiler.

Fenerli arkadaşlar 4-0 yenseler bile antalyayı bizden acayip tırsıyolar :)

Bu takım gerçekten iş yapar arkadaşlar.Güzel futbol izliyoruz herşeyden önce.

ŞUNU YİNE SÖYLÜYORUM İYİKİ TRABZONSPORLUYUM :)

samway
16.08.2010, 00:44
takım harıka otesı top oynadı bugun dusununkı o sıcak hava artı 11 kısı defans yapan bı ankaragucu ve lıgın bası ... gercekten lıverpool dahıl herkes bızden korksun bence bu sene...

Fanatik34
16.08.2010, 00:45
Ilk hafta galip gelmek gercekten güzel:)

Ama macta eksikliklerimiz yine cok bariz sekilde ortadaydi! Ilk golü attik, sonra yine bocaladik..iste takimdaki lider eksikligi!!! Kanatsiz bir kus gibiyiz, özellikle solkanat! Defansta Egemen hala ayni hatalari yapmaya devam ediyor vs vs...

Sahada gercekten iyi olan 3 adam vardi...Onur-Selcuk-Teo ve + ikinci yari Yattara

Umut hala kendine oynamaya devam ediyor, gerci bu yetenek isi, yanindaki bos adami görebilmek gibi bir meziyeti olmadigi icin hep kaleye...iki pozisyonda da kaleci ile karsi karsi kacirdi, biri sansina önüne, digeriyse Teo´nun takipciligi sayesinde onun önüne düstü. Evet golden sonra yüzü gülmüyordu, halbuki Teo onun icinde seviniyordu! Bir gercek, o da artik biliyor sadece yedek soyunacagini

sulo61gun
16.08.2010, 00:46
İyi oynasa ıyı derız kotu oynadı kotu dedık ...

kötü oynadı diyene bişey demedim zaten bence de kötü oynadı ama başka türlü yorumlar yapanlar da var her zamanki gibi:)

Mustafa Umut
16.08.2010, 00:46
Trabzonspor 'u rahat izlemenin zevkine ancak vardık sanırım :)

Fanatik34
16.08.2010, 00:47
Umarim saha bozuklugundan dolayi cok iyi oynamamisizdir! lakin bu maci takip eden Liverpool´un keyfi yerine gelmistir

futbalski60
Yattara bize çok lazım olacak ekmek su gibi.. Özellikle kapanan takımlara karşı en büyük silahımız bana göre, takımda çizgiye inen,etkili ortalar açabilen baska bir oyuncu yok Süper Lig'de de kanatları kullanmadan şampiyon olan takım görmedim ben Anadolu takımları 6-7 oyuncuyu neredeyse çakılı oynatıyor.

Orhan Kahraman

Ama macta eksikliklerimiz yine cok bariz sekilde ortadaydi! Ilk golü attik, sonra yine bocaladik..iste takimdaki lider eksikligi!!! Kanatsiz bir kus gibiyiz, özellikle solkanat! Defansta Egemen hala ayni hatalari yapmaya devam ediyor vs vs...

Sahada gercekten iyi olan 3 adam vardi...Onur-Selcuk-Teo ve + ikinci yari Yattara

Umut hala kendine oynamaya devam ediyor, gerci bu yetenek isi, yanindaki bos adami görebilmek gibi bir meziyeti olmadigi icin hep kaleye...iki pozisyonda da kaleci ile karsi karsi kacirdi, biri sansina önüne, digeriyse Teo´nun takipciligi sayesinde onun önüne düstü. Evet golden sonra yüzü gülmüyordu, halbuki Teo onun icinde seviniyordu! Bir gercek, o da artik biliyor sadece yedek soyunacagini

Kesinlikle katılıyorum

Mustafa Umut
Bu takım 2 sene içince çok büyük işlere imza atacak İNŞALLAH.

Armağan Dere
16.08.2010, 00:49
Fener'e karşı kaç yıldır kazanamıyoruz..hem trabzon'da hem kadıköyde..İnşallah kazanırız ama dediğim gibi %55-%45 olasılıklı maç...duygusal davranarak iddaaya girdim..iddaayı kaybetmem umarım

My
Lig Tv deyiz maç sonu yorumlar felan var şu an :)

yorumsuz6117
Selçuk bugün pek iyi değildi.

Mustafa Umut
16.08.2010, 00:50

Şenol hoca umut un yaptıklarını görmüştür artık bence.

Teo oynamalı ilerde arkasında Jaja çok daha iyi olacak inş.

Fanatik34
16.08.2010, 00:52
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs052.ash2/35940_429686962080_144648642080_4786589_759018_n.j pgArkada kalmasin, müthis bir calisma:alkış:

pReN@_61
16.08.2010, 00:52
Fener'e karşı kaç yıldır kazanamıyoruz..hem trabzon'da hem kadıköyde..İnşallah kazanırız ama dediğim gibi %55-%45 olasılıklı maç...duygusal davranarak iddaaya girdim..iddaayı kaybetmem umarımTrabzon'da çok olmadı yenemeyeli ama Kadıköy'de biraz var..Emin değilim ama 2003 yılı olabilir..

furky
16.08.2010, 00:55

Umut kendine oynasaydı ilk golde Teo ya orta açmak yerine kaleyi düşünebilirdi;)

Armağan Dere
16.08.2010, 00:57
Trabzon'da çok olmadı yenemeyeli ama Kadıköy'de biraz var..Emin değilim ama 2003 yılı olabilir..

Kadıköyde 10 yıldan fazla oldu yenemeyeli..Trabzon'da da 2-0 yendik...ligin son maçıydı sanırım 3 sezon önceydi

Bülent AKBULUT61
16.08.2010, 00:57

sonuna kadar katılıyorum

Cem Akyüz
16.08.2010, 00:58
Kadıköyde 10 yıldan fazla oldu yenemeyeli..Trabzon'da da 2-0 yendik...ligin son maçıydı sanırım 3 sezon önceydi
Sanırım Kadıköyde son galibiyetimizi Yılmaz Vural zamanında aldık..Yanlış ise düzeltin lütfen

Hasan Algan
Tabi abi, boş kale golcülerine de ihtiyacımız var:)

boş kaleyi görüp auta atan çok forvetimiz oldu.. boşa atana şükür.. tek boş kaleye atsınlar da, atsınlar yeter ki.. katılıyorum :)

Serdær
Engin Baytar geldiği zaman sol açık düzelir.

Ben hala Gabriçin değerlendirmemesini şaşırıyorum ..

Hasan Algan
16.08.2010, 00:59
sadece fenerbahçeye değill tüm derbilerde uzun zamandır kötüyüz.. derbi özürlüyüz resmen.. inşallah bu sezon bu değişir..değiştiğinin sinyallerini geçen sezonun sonunda verdik.. devamı gelmeli..

Yasin Altuntas
16.08.2010, 00:59
Yahu daha gecen Sene Kupada Fener´i 3-1 yenmedikmi ??

silentpain61
16.08.2010, 01:00
Arkada kalmasin, müthis bir calisma:alkış:

gerçekten çok güzel bir çalışma :alkış:
bu arada ankaragücü maçında ilk yarı çok kısırdı oyun ikinci yarı açıldık gibi klasik bir yorum yapıcam :D sebebide kondisyonumuzun daha iyi olması aynısını bursa maçındada gördük.

yorumsuz6117
16.08.2010, 01:01
Mustafa Denizli : Trabzon'un Guti'si Colman

Serdær
LigTV'de Trabzonspor konuşuluyor ..

Yasin Altuntas
sadece fenerbahçeye değill tüm derbilerde uzun zamandır kötüyüz.. derbi özürlüyüz resmen.. inşallah bu sezon bu değişir..değiştiğinin sinyallerini geçen sezonun sonunda verdik.. devamı gelmeli..

Bence buda Senol Hoca´nin gelmesiyle degisti. Örenk gösteririm gecen Sezonun ikinci Yarisinda Kupayla beraber 4 Macta kendi evimizdeki Maci yenip iki Deplasman macini berabere bitirdik. KUpa FInalini ise eze eze yendik.

Demek istedigim en son Derbi Yenilgiside baya oluyor

lazrail8989
16.08.2010, 01:02

bence yanılıyorsun bugun sadece teo yu dikkatli izledim 1 pas dışında hatasını görmedim top indirdi kafa ve göğsüyle(umut gibi defans görevi yapmadı yani) sürekli geri gelip atak geliştirmede katkı yaptı pas aldı dağıttı pozisyon kovaladı takipçilik yaptı ve nitekimde gollerini attı ayağı yere sağlam bastı daha napsın fizik açıdan bana göre mükemmeldi maçı bir daha analiz etseniz sadece teoyu takip etseniz beni anlayacaksınız

Muhammet Hacısalihoğlu
16.08.2010, 01:05
Teo gayet fiziğini kullandı. Belliki güçlenmiş ve uyum sorununu aşmış. Ezbere yorum yapmayın. Ben ilk yarı daha çok beğendim gol atmamasına rağmen.

Emrullah
16.08.2010, 01:07
Sanırım Kadıköyde son galibiyetimizi Yılmaz Vural zamanında aldık..Yanlış ise düzeltin lütfen

Kadıköy'de en son 1997-98 sezonunda 3-1 'lik skorla galip geldik. Büyük bir realet aslında. 12 sene ya boru değil 12 sene.

lazrail8989
16.08.2010, 01:09
Teo gayet fiziğini kullandı. Belliki güçlenmiş ve uyum sorununu aşmış. Ezbere yorum yapmayın. Ben ilk yarı daha çok beğendim gol atmamasına rağmen.
evet özellikle ilk yarı güzeldi çok mücadele etti topları çok rahat indirdi dağıttı hayran kaldım

Trabzon-Spor-61
Trabzon - A.Gücü macinin 90 Dakikasini upload yapan oldumu.

AKSOY_61
O stadda bişey var
fb genelde yenilmez zaten o stadda büyük takımlara karşı.

Bazen iyi oynar bazen kötü oynar ama yener veya en kötü beraberlik alır.

Ceyhun Dündar
16.08.2010, 01:10
LigTV'de Trabzonspor konuşuluyor ..

netten nerden izleyebiliriz...
bu mac bnm için en ıyı oyunculkar teo(gol attıgı için degil tek forvet bu kadar oynanır),glowacki,egemen,onur gerisi bence beden burda akıl liverpool macındaydı.
İkinci yarı colman ortaya gectı 2. forvet oyuna girdi oyun anında degıstı...
HHali olmayan a.gücünde gol yıyecektık ılk golden 1 dakıka once,bızde ts ıyı olsun ıstıyoruz ,kısaca ben mactan cok zevk almadım bursa macının 2. yarısı gıbı zevklı degıldı ..
Ancak bunda taraftarsızlıgın da etkili oldugunu dusunuyorum...
Taraftar olsaydı a.gücü bu kadar pasif oynamaz bu da bızım işimize gelirdi bence..
Adamlar 9 kısı dızılmısler kendı sahalarına sansa oldu oldu olmadı 1 puan hesabına oynadılar...
Colman ve selcuk +2 forvet oynamalıyız kesınlıkle anadolu kluplerıne karsı tek forvet cok yanlız kalıyor...

Hasan Algan
16.08.2010, 01:12
Bence buda Senol Hoca´nin gelmesiyle degisti. Örenk gösteririm gecen Sezonun ikinci Yarisinda Kupayla beraber 4 Macta kendi evimizdeki Maci yenip iki Deplasman macini berabere bitirdik. KUpa FInalini ise eze eze yendik.

Demek istedigim en son Derbi Yenilgiside baya oluyor

katılıyorum.. tabi ilk galibiyetimizi ''kupa finalini tenzih ediyorum '' inşallah haftasonu fb den alırsak bunu değiştirdiğimizin en iyi kanıtı bu olacak..

Armağan Dere
16.08.2010, 01:13
O stadda bişey var
fb genelde yenilmez zaten o stadda büyük takımlara karşı.

Bazen iyi oynar bazen kötü oynar ama yener veya en kötü beraberlik alır.

bjk 10 kişi 4-3 yenmişti kaleci de pankuydu:)...neden olmasın..25.01.2009'da Kadıköy'de oynanan maçta Fener'i ezmemize rağmen Umut'un beceriksizliği değil direk bencilliği yüzünden farkı kaçırdık..o golü atsaydık o maç fark olurdu

Hakan Karadirek
16.08.2010, 01:14
Teofilo'nun en buyuk sansi Colman gibi bir takim arkadasi olmasi.
Mustafa Denizli

Yasin Altuntas
16.08.2010, 01:14
Biri 90 dk. upload edebilirmi veya linkini buraya paylasabilirmi ?

Gümüshane
16.08.2010, 01:15
1 saatir ligtvde TS konusuluyor. Birakin TrT yi..

Yunus Emre AYAZ
16.08.2010, 01:15
maraton mustafa denizli :

''teofilo'nun en büyük şansı arkasında colman gibi bir adamla oynaması.''

''colman trabzon'un guti tarzındaki çok önemli bir oyuncusu.''

''colman devamlı sonuca ulaşmak istemesinden dolayı top kayıpları yapabilir.''

Ceyhun Dündar
16.08.2010, 01:17
1 saatir ligtvde TS konusuluyor. Birakin TrT yi..

izleyemıyorz kı sıfrelı:)

Erdal
16.08.2010, 01:19
Hayırlısı ile kazasız belasız ve de sakatlıksız atlattık...

Endişeler ortak gibi görünüyor; Burak Israrı neden? Gabriç neden şans bulmuyor?.....

Kendi adıma bunun cevabı; Sahada Alan varsa ve Teo tek forvet ise içeri girip ortalığı karıştırabilen bir "açığımsı" olduğu için Burak sahada....

Gabriç e gelince bu konuda hala net bir fikrim yok...Gabriç in solda oynamak istemediği bilgisi dışında....

silentpain61
16.08.2010, 01:19
Rıdvan Dilmen
hava kararıyor uşaklar sanırım havadaki bu kokuda yıllardır beklediğimiz o devasa FIRTINANIN KOKUSU........
DÖNÜYORUZ....
haydi İNŞALLAH...

Yunus Emre AYAZ
16.08.2010, 01:20
mustafa denizli : '' inşallah reina perşembe de kendi kalesine gol atar. ''

pReN@_61
16.08.2010, 01:21
Colman milletin dilinden düşmüyor..:)

Hasan Algan
16.08.2010, 01:21
mustafa denizli : '' inşallah reina perşembe de kendi kalesine gol atar. ''

bu mustafa hoca yakın bir zamanda ben ezelden beri tsliyim derse şaşırmam :)

Ömer Faruk61
16.08.2010, 01:22

Endişeler ortak gibi görünüyor; Burak Israrı neden? Gabriç neden şans bulmuyor?.....

Kendi adıma bunun cevabı; Sahada Alan varsa ve Teo tek forvet ise içeri girip ortalığı karıştırabilen bir "açığımsı" olduğu için Burak sahada....

Gabriç e gelince bu konuda hala net bir fikrim yok...Gabriç in solda oynamak istemediği bilgisi dışında....

Abi onun istemesiyle.Alurum habu uşağı aşağı:DSerkanda sağ bek değil.Nerde görev verilirse oynarım diyor.Gabric adamı hasta etmesin.Bizi Burağa mahkum etmesin.

lazibere
16.08.2010, 01:23
bence yanılıyorsun bugun sadece teo yu dikkatli izledim 1 pas dışında hatasını görmedim top indirdi kafa ve göğsüyle(umut gibi defans görevi yapmadı yani) sürekli geri gelip atak geliştirmede katkı yaptı pas aldı dağıttı pozisyon kovaladı takipçilik yaptı ve nitekimde gollerini attı ayağı yere sağlam bastı daha napsın fizik açıdan bana göre mükemmeldi maçı bir daha analiz etseniz sadece teoyu takip etseniz beni anlayacaksınız

Kesinlikle katılıyorum. teo süperdi.

Oğuzhan Fidan
16.08.2010, 01:23
skor tahminimde yanılmadım 2-0 veya 3-1 gibi bi skor bekliyodum. bu maç geride kaldı zaten kazanılması gereken maçları kazanmalıyız. önümüzdeki liverpool maçı dönüm noktası niteliğinde bi maç. hayırlısı olsun

Hakan Karadirek
16.08.2010, 01:24
Alanzinho ile Florin Cernati takasmi etsek ?

61hikmet61
16.08.2010, 01:26
kimse kusura bakmasın ama ligtvde maçı anlatanların gazıyla kimse teo sadece gol attı falan demesin. adam ilk yarı da aydın ve zewlakow gibi fiziği güçlü 2 stopere karşı iyi top tuttu. hatta dripling ve pas yaptı. bu ligtvde maçı anlatanları gerçekten anlamadım. adam gol atmasa bile bence bizde oynadığı en iyi maçı oynadıç hatta takımın eniyi oyuncularındandı...

Cihan
16.08.2010, 01:26

oldu ... jaja yı da verelim ..

Erdal
16.08.2010, 01:27
Umut neden pas vermedi? Bunun cevabı kaleci ile çarpıştığı pozisyonda gizli bence...Umut kontrolsüz bir adam...Bu kontrolsüzlük anlık karar gerektiren pozisyonlarda çok belirginleşiyor....Ayrıca gülmedi yorumları zorlama olmamış mı biraz :)

Yunus Emre AYAZ

bu alanzinho size yaranmak için ağzıyla kuş mu tutacak allah aşkına ?

Emrullah
Lig TV'deki ahmak spiker Umut'un akrabası mı? Sürekli Umut'u övdü ve sürekli Teo'yu yerdi. Nasıl bir sunucu, nasıl bir yorumcu anlamak zor.

Ali Tunahan Güllü
16.08.2010, 01:28
Umut neden pas vermedi? Bunun cevabı kaleci ile çarpıştığı pozisyonda gizli bence...Umut kontrolsüz bir adam...Bu kontrolsüzlük anlık karar gerektiren pozisyonlarda çok belirginleşiyor....Ayrıca gülmedi yorumları zorlama olmamış mı biraz :)

Zoru severiz biz Erdal abi:)

Erdal
16.08.2010, 01:28
kimse kusura bakmasın ama ligtvde maçı anlatanların gazıyla kimse teo sadece gol attı falan demesin. adam ilk yarı da aydın ve zewlakow gibi fiziği güçlü 2 stopere karşı iyi top tuttu. hatta dripling ve pas yaptı. bu ligtvde maçı anlatanları gerçekten anlamadım. adam gol atmasa bile bence bizde oynadığı en iyi maçı oynadıç hatta takımın eniyi oyuncularındandı...

Kesinlikle katılıyorum...Mesela Bursa maçı için bunu diyebilirdik ama bu maç için asla...Hoca Semih i istiyordu...Artık elinde bir Semih var....

Emrullah
16.08.2010, 01:29

Abi yarın bizim maçı kim yorumluyor Zaman'da?

Bilhan Özhan
Alanzinho gibi bi adam Trabzonspora bidaha zor gelir.. gelir ama daha yüksek fiyata.. simdilik begenmegenler varda.. Alanzinhomuz olmadigi zaman kadroda acaba o aranmayacak mi hic ? ah surda Alan olsa tam onluk dencek bir olay olmaz mi? ben ondan daha cok olumlu dakikalar saatler bekliyorum..

Ali Tunahan Güllü

Abi peki Burak'a yaptığın tarifi sence Burak uygulayabiliyormu?

POYRAZ
Ilk maci kazandik ve lige moralli bir sekilde basladik.
Haydi hayirlisi bakalim.

Yunus Emre AYAZ
16.08.2010, 01:30
Kesinlikle katılıyorum...Mesela Bursa maçı için bunu diyebilirdik ama bu maç için asla...Hoca Semih i istiyordu...Artık elinde bir Semih var....

bence artık elinde # 9 fatih tekke var

Ali Tunahan Güllü
16.08.2010, 01:30
Lig TV'deki ahmak spiker Umut'un akrabası mı? Sürekli Umut'u övdü ve sürekli Teo'yu yerdi. Nasıl bir sunucu, nasıl bir yorumcu anlamak zor.

Spiker maçın bi bölümündede söyledi ben Umutu beğeniyorum filan diye:)

Fatih Özkan
16.08.2010, 01:31
İlk maçları kazanmak çok önemli bence...
Öyle bir sahadan sakat vermeden ve 3 puanla ayrıldığımız için şanslıyız bence...
Teofilo'nun güzel oyunu ve 2 golü beni çok sevindirdi...
Bence çift forvet oynamak bizim için en iyisi...
Burak olayına çoğu kişi gibi ben de bir anlam veremiyorum...
Jaja da takıma katılınca, Yattara tam olarak kendine gelince bu takım neler yapabilir düşünmek bile istemiyorum (:

U.Sadıkoğlu
bence artık elinde # 9 fatih tekke var

sınavı olanlar uyusun :D :D

Erdal
bu alanzinho size yaranmak için ağzıyla kuş mu tutacak allah aşkına ?

Hayır...Yapması gerekenleri yapacak...Öncelikle kulağı düdükte olmayacak....

Muhammed
16.08.2010, 01:32

Aynen abi benimde acayip dikkatimi çekti. Umut'u bu kadroda görmek istiyormuş beyefendi. Gel bi de bunu Trabzonspor taraftarlarına sor..

Yunus Emre AYAZ
sınavı olanlar uyusun :D :D

trabzonspor > sınav :D

yorumsuz6117
Bu takıma Engin ve Jaja'nın geleceğini de düşünürsek Burak 18'e giremez.

Emirhan Makul
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/62665F61695F636162615163626B63636B6362848A7A998B.j pg

Ankaragücü - Trabzonspor

Maça oynadığımız hazırlık maçları dışında , pas yapamayan , top tutamayan , durgun ve sakin bir halde başladık.

Rakibimiz bizdende durgun kendi sahasında kontra atak oynayacak pasifliğe ve kadro eksikliğine sahip olması kendimize gelmek için bize süre tanıdı.

Defans kurgusunda bekler fazla zorlanmadı çoğunlukla göbekten gelmeye çalıştı Ankaragücü , Defans elemanlarımızdan Egemen belkide maçında en iyilerinden birisiydi ; Kendisine güveni , topu alıp çıkışları , kademe anlayışı ile muhteşemdi. Glowacki ise o istediğimiz soğuk kanlılığını gösteriyordu kendisini 3 kez sol bek 2 kez sağ bekde topa müdahale ederken gördüm , şaşırdım. Birde Song'dan alıştığımız Şişir Babam Şişir olayı Glovaçkide yok isabetli paslarla çıkmayı amaçlayan bir defans elemanı.

Orta saha da Ceyhun takımın en kötülerinden birisiydi. Selçuk yerinde oynadı arkayı toparladı ayağında top tutan futbolcularımızdandı , Colman'a geleyim Colman maçın yıldızıydı ilk 30 dakika sol ve sağ beklerde adam kovalıyordu ön liberodan atağa çıkıp oyun kuruyordu daha sonra pozisyonların içerisinde gördük onu gerçekten çok çalıştı ancak bugün sahanın en gergin , agrasif ve morali bozuk futbolcularından bir tanesiydi. Alanzinho verimsizdi , takımla bir tempoya uyamadı ama bunda takımın dağınık olmasınında payı vardı sanırım , sahanın ikinci en gergin ve sinirli futbolcularından bir tanesiydi , oyundan çıkmasına da aşırı derecede sinirlendi , şenol hoca uzun süre uyardı kendisini , direk soyunma odasına gitti.

Burak sahanın en kötüsüydü bir tek yorum yapmaya bile gerek yok , futbol ile alakası olmayan bir hali vardı ikinci yarıya başlaması bile bir mucizeydi.

http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/62665F61695F636162615163636B61616B66629F6965A098.j pg

Teofilo Ağırdır diyebiliriz doğrudur ondan aşırı bir hız bekleyemeyiz hali gerekince ancak şu kıçıkırıkta olsa top saklamak denilen melet varya bunu yapabiliyor top ayağında iken yani saklarken saçma yerlere sürüklesede onu pres o yinede saklıyor. Umut bulutdan sonra bu kadar kısada olsa top saklama özelliği beni mutlu etti.

Umut bulut oyuna girdikten sonra hemen pozisyon bulup asist yapabilmesi güzel bir olaydı 1 asist ile maçı bitirdi , pres yapan , basan özelliği bize gerekli teofilo ile çift forvet olarak iyi iş yapabilirler ancak miladı doldu , yedek kalmasınu huzursuzluk haline getirebileceğini düşünüyorum kendi içinde huzursuzluk , takıma hiç bir etkisi olmaz ancak mutsuz olacaktır. Umutun yerine Türk genç bir forvet arayışlarımız başlamalıdır Teofilo ve Jaja'nın yanına yetenekli genç Türk bir forvet gereklidir ancak bu sene umutun teo ile birlikte büyük katkıları olacaktır.

Onur Recep Kıvrak bir tek söze gerek yok çünkü Trabzonspor maçının yıldızını seçiyorsanız , seçtiğiniz kişi 2. yıldızdır 1. yıldız hep onurdur 2 tane %100 pozisyonu çıkartarak maçın yıldızı olmuştur nazar değmesin , ona kızlar gurban olsun.

http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/62665F61695F636162615163616B65636B64629398747DAA.j pg

Şenol güneş sahanın en gergin 3. isimlerindendi , saç sakal salmış , aşırı bir depresyon yüklüydü. İstediklerinin hiç birinin yapılmadığı açıkca belliydi. Burak ve Ceyhun seçiminde ki düşüncesini çok merak ediyorum.

Ayrıca Bugün ki zeminden sakatlık olmadan çıkmakta bir mucizeydi , orta sahaya doğru dik giden topun taça gittiğini gördüm , korkunç bir zemindi.

Yunus Emre AYAZ
16.08.2010, 01:33
Hayır...Yapması gerekenleri yapacak...Öncelikle kulağı düdükte olmayacak....

abi her maç aynı performansı beklemek insafsızlık değil mi bence alanzinho Süper Lig in en iyi hucumcu ortasaha oyuncusu milletin ağzının suyu akarken biz adamı kötülüyoruz bu insafsızlık değil de nedir...

Erdal
Abi yarın bizim maçı kim yorumluyor Zaman'da?

Sanırım Hayri Beşer...Öbür gün ben bir analiz denerim BMN den ne toplayabilrisek artık :)

lazibere
Tebrikler

Acele etmeyen, paniklemeyen, ayağa kısa pas oynayan, sürekli pres yapan, 90 dakıkada bile rakibi çıkartmamak için basan, gol atan, şahane asistler yapan, uzun pas atan, kanattan gelen, başka ne istiyoruz..

Şahane bir takımımız var arkadaşlar, Her alanda mükemmel oynuyoruz, belki berabere kalabiliriz ama kolay kolay yenilmeyecek bir takımımız var..

1- TEOFİLO: Bazılarnızın aksine ve maçı anlatan spikerin kör gözüne rağmen, sahanın en iyisi TEO idi, sırtı dönük pas alışverişlerde, adam eksiltme, top sürme, oyunun yönüne çevirm, fırsatçılık ve gol, nerde ne zaman bulunması gerektiğini çok iyi biliyor,, Onyargılardan uzak ve bazı futbolan anlamayan yanlı basının aksine, Bu sene adından bahsettirecek bir forvet,, Çok şükür Bursa'da gol atarak kıralnamkatan kurtuldu,,, Helal Şenol hoca.( 9/10)

2- COLMAN: Koşmuyor eleştirilerini yapanlara sesleniyorum, At da çok koşuyor ama at colmanın yaptığı top kapma ve al da at dercesine ara pasları atamıyor, ilk yarıda kritik noktalarda yaptığı ( kendine fazla güvenmeketen kaynaklanan ) hata dışında şahane oynadı, özellikle yeri değiştikten sonra helal olsun ( 8/10)

3- YATTARA: Bitti diyenlere inat sankı yeni geldiği sezondakı gibi bir utbol oynadı, esasında Ankaragücü maçı onun bu hareketleri yapabileceği alanları bulacağı bir maç değildi ama o yeteniğle yine herkesi kendine hayran bıraktı, Verdiği paslar yaptığı ortalar ve artıstlık futboluyla ben ölmedim diyordu, bravo ( 8/10)

silentpain61
16.08.2010, 01:34
bu yoruma tamamen katılıyorum ani karar verdiği pozisyonlarda hep hata yapıyor umut,yaptığı hareket gol bile olsa hatadan gelen bir gol oluyor.
çok güzel bir yorum.:alkış:

lazibere
16.08.2010, 01:35
Maçın en kötüsü BURAK VE CEYHUN du..

Burak elindkeı fırsatları değerlendiriyor gibi geliyor bana, kiralık gidebilir,,,

61hikmet61
16.08.2010, 01:35
bu arada ben de özellikle izlediğim hazırlık maçlarında çok formda görünen gabricin neden rotasyona, hatta 18 e giremediğini anlayamıyorum. umarım her zaman olduğu gibi hocanın da bir bildiği vardır ve onun da zamanı gelir. bu arada gabricin geldiği takımde nerdeyse her maç sol açık oynadığını hesaba katarsak bu solda oynamak istememe mevzusu nerden çıktı. bu haberin kaynağı nedir...

Ömer Faruk61
16.08.2010, 01:36
Emirhan müthiş bir analiz olmuş.Helal

Muhammet Hacısalihoğlu
Umut sizin gibi tv den maçı izleseydi pas verirdi :)

Anlık bir olay ve uygundu da.

pReN@_61
9 numaranın da asaleti başka :)

only ts
birileri alanzinhoyu begenmıyormu ?? şaka heralde ..

Erdal
Abi peki Burak'a yaptığın tarifi sence Burak uygulayabiliyormu?

Tabiki hayır...Tıpkı Cehun'dan beklediğimizi alamadığımız, Alan da alamadığımız gibi....Ama dikkat edin ilk yarı 2 pozisyonumuz var ikisinde de Burak var....

lazibere
16.08.2010, 01:38
Umut' a haksızlık etmeyin, ilk golde Colman'nın asistini ondan başkası alamazdı, Umut bu takımın her zaman oynayacak oyuncusudur da kım oynamayacak mesele bu işte???

Burak bu takımda kesin oynamayacak, onun yerine Yattara yerini alacak da...

Engin baytar, nasıl oynayacak, gabriç nasıl oynayacak, Umut nasıl yer bulacak??

Bana oyle geliyor ki, alanzinyo'da yedek kalacak:)))

Kımı oynatmyacaksın, gözünü sevdiğim kadro bolluğunda...

Aslanlarım benım

Hasan Ayvenli
16.08.2010, 01:40
Teo oynadıkça daha da iyi olacak. Takım oyununa katkısı çok iyi. Futbolu biliyor, tekniği, oyun zekası da gayet iyi.

Burak ısrarı en azından Engin geri dönünce, Yattara biraz daha form tutunca sona erer diye umuyorum.

Alanzinho çok çok kötüydü. Kötü olmasa bile oyundan alınması gerekirdi oyunun gidişatında. Ankaragücü çok gelmeye başlamıştı.

Erdal
16.08.2010, 01:41
"x i beğenmeyenlere şaşırıyorum"... Niye şaşırıyorsunuz abi....Alanzinho yu beğenmedim bu gün....Geçen sene Colman ı uzun süre beğenmiyordum....Trabzonspor formasını giyen adamlar arasında ayırımcılık yaparmıyız? Belki Fatih e yapardım bunu...Onun dışında düşüncelerini yazıyor herkes....Kötü bir şey değil bu...Ben Alanzinho yu beğenmedim....Futboldan anlamak nedir bilmiyorum...Bu yaşıma rağmen de fena oynamam seyredenler şahittir :)

Emirhan Makul
16.08.2010, 01:42
Emirhan müthiş bir analiz olmuş.Helal

Teşekkür ederim abi.

Erdal
16.08.2010, 01:44
Geçen sene sonunda Cale yi hiç beğenmiyordum...Kamp boyunca da çok heyecanlı görünmüyordu...Ama iki haftadır Allah nazardan saklasın çok iyi....Ne diyelim şimdi....

Gökhan Topsakal
16.08.2010, 01:44

abi aynı muhabbeti yaptık:) bazen kaslarına hükmünü geçiremedigine karar verdik biz de o çarpışmadan, çarpmadan sonra:):)