PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Avni Aker'de Fatih Tekke Posteri - Foto 15.sayfa

Sayfa : [1] 2

Tunga
03.11.2005, 01:27
Veriler uçunca bu posteri unutmayalim.

Perhaps'e rica ediyorum son durumu buraya koyuverirse bir zahmet, zaten bayagi geç kalmistik!

Bu vesileyle hepinize iyi bayramlar.

http://img112.imageshack.us/img112/527/atekke9la.th.jpg (http://img112.imageshack.us/img112/527/atekke9la.jpg) http://img12.imageshack.us/img12/2852/miyavv9ne.th.jpg (http://img12.imageshack.us/img12/2852/miyavv9ne.jpg)

1- Şimal Yıldızı 2- Devbey

http://img12.imageshack.us/img12/3382/fatihtekke048qw.th.jpg (http://img284.imageshack.us/img284/103/fatihtekke040rj.jpg) http://img475.imageshack.us/img475/5655/sizinarkanizda4vb.th.jpg (http://img475.imageshack.us/img475/5655/sizinarkanizda4vb.jpg)

3- Şimal Yıldızı 4- Şimal Yıldızı</A></A>Edited by: simal yildizi

toshiba
03.11.2005, 06:12
Miyavlayan aslan guzel olmus smileys/smiley17.gif

Bu iki gunluk ayrilikta zaten ezikelrin tarfatar sitelerinde turladim biraz. Gercekten neseli insanlar. angut.com'dayim mac oncesi; birisiyle konsuuyorum maci ne yapariz diyesmileys/smiley4.gif

iki sifir aliriz diyor neselendiriyor benismileys/smiley36.gifdaha sonra forumlarina bir goz daha atiyorum bi tanesi dun aksam olanlarui hep turk hakemlerine yuklemis. nedeni ise turkiye onlara cok iyi davranmalari ve futbolcularin bunu avrupali hakemlerden de beklemelerismileys/smiley1.gif

o ezige soyle seslenmeyi isterdim; ulan ezile ezile suyu cikmis tarfatar parcasi o iki kisi atilmasaydi sizden 6-7 tane yerdiniz adamlar oyundan dustu siz eksik kalincasmileys/smiley17.gif

Onun arkasinda biz variz, YA SIZIN ARKANIZDA KIM VAR?smileys/smiley2.gif

Semih GÜL
03.11.2005, 06:26
3. Bizim olayimiza en uygunu diye düsünüyorum ve onun olmasini istiyorum ve oumu o olmasi için kullaniyorum.smileys/smiley17.gif

Ama Fatihin resmi biraz daha görüntü olarak kaliteli olursa daha güsel olur diye düsünüytorum.

toshiba
03.11.2005, 06:29
Ilk resim ve yazisi biraz anlamsiz geldi bana, digerleri hep iyi.

Semih senle benim var galiba forumda sedece, digeri uyku ile Bayram Namazi arasinda galibasmileys/smiley1.gif

selcjK
03.11.2005, 08:23
ben para vermedim ama 1-2 sey söyleyebilirim sanirim, milli formali resminde ki nike isareti ters duruyor, 4. resimi astirmazlar zaten ki bence o poster bmnin amacina hizmet etmez 1. poster benim fikrimce iyi degil. bunlarin arasinda en iyisi 3 numarali poster yazi &amp; resim uyumuda var.

iyi çalismalar herhalde gençler maçina yetismez,yetissse kral olurdu.

immortal_TS
03.11.2005, 08:45
Beyler sanirim son 455.Ytl toplanmisti yanlis hatirlamiyorsam Trabzondaki temsilci arkadaslarimiz posterin akibetini burdan bizimle paylasirlarsa seviniriz.

Guests
03.11.2005, 12:01
2 ya da 3 ama tercihim 3ten yana.4.sünü astirmazlar zaten 1. de posterin amacina aykiri.Ben 3 diyorumanlamli sözleri.
Haftasonuna az kaldi.Trabzonda olayla ilgilenen arkadaslar bilgi verirse seviniriz insallah bu haftasonuna yetisir bu poster yoksa inanin bu kadar emek heba olucak.
Bu arada bundan sonra listedeki isimlere ve onlarin güvenilirliklerine göre bu tarz organizasyonlara katilicam ya da katilmiycam.Çocuk oyuncagi degil bu is.

61 TS 1967
03.11.2005, 12:45
3. poster herseyiyle beni seçin diyor.. En uygunu o galiba..

İleli
03.11.2005, 13:09
3. abi manyak duruyo 3.resim!

BDiler61
03.11.2005, 13:15
3. çok güzel olmus

Gargamel
03.11.2005, 13:38
3. cok guzel bencede

Efrasiyab
03.11.2005, 14:45
3. cok guzel bencede ama 1. daha anlamli kapak gibi yani

Guests
03.11.2005, 14:52
Simal Yildizi

Abi 3. resimde 'ayagi 2 kez kirildi' satirini '2 kez ayagi kirildi' yapsan daha kafiyeli olur.Sanki o son satiryazinin gidisini biraz bozuyo gibidüzeltebilir misin?

gultekinsurul
03.11.2005, 21:03
3 tür

gokhanlaz61
03.11.2005, 21:09
valla arkadslar resimler çok güzel olmus harika resimler hemen bilgisayarima ekran koruyucu yaptim

KuĞu
03.11.2005, 21:31
evet 3. güzel.. scholes düzeltme konusunda bence hakli.

U.Sadıkoğlu
03.11.2005, 23:38
evet abi 3. su çok supersmileys/smiley32.gif

Tunga
04.11.2005, 01:12
http://img469.imageshack.us/img469/8799/tekkecopy8gz.th.jpg (http://img469.imageshack.us/img469/8799/tekkecopy8gz.jpg)

Scholes'un dogru yöndeki uyarisi üzerine degistirip buraya koydum, da insallah Tekke'nin dönüsüne yetisir. Böylesi çok anlamli olur.

Hadi arkadaslar su hesap isleri ortaya çiksin da Trabzon'daki becerikli ve zaman ayirabilecek arkadaslardan isin gerçeklesmesini rica edelim.

Tunga
04.11.2005, 02:13
Bu düzeltilmis halin PSD formatindaki PhotoShop dosyasi asagidaki linktedir. Belki yardimci olabilir. Malum bayram telasi her zaman bilgisayarimla görüsemiyorum.

http://rapidshare.de/files/7156019/fatih_tekke.psd.html (yaklasik 8,5MB)

erol-61
04.11.2005, 02:36
4 NUMARA OLUR UFAK DEGISIKLIK LAZIM AMA 3 NUMARA YETISIRSE BUHAFTA TAM YERINDE OLUR YAPANLARIN ELINE SAGLIK

====

Büyük harf, font ve bold kullanimi konusunda lütfen forum kurallarina gerekli özeni gösterelim...Edited by: perhaps

immortal_TS
04.11.2005, 10:30
Gençler maçi yarin ama poster hakkinda sesseda yok kimse bilgide vermiyor.

selcjK
04.11.2005, 10:42
bayramda zaten kapalidir posterin yapilacagi yer , bir deben bisi söyleyim. ilk satirda 2 kez burnu kirildi diyor, altta iki kez ayagi kirildi. 2 rakam olarak söylenirse 2 seklinde yazilir. orayada 2 yerine "iki" yazilirsa dogrusu olur.

iyi çalismalar

Çakır
04.11.2005, 14:50
Posterin hazirlanmasinda son asamaya gelinmisken sitede veri kaybi yasanmasi organizasyon için çok büyük sanssizlik oldu. Çarsamba günü poster tasarimlarini son haline getirip zaman geçirmeden siparisi vermeyi hedefliyorduk, teknik sorunlar nedeniyle ne yazik ki bunu gerçeklestiremedik. Artik önümüzde Çaykur Rizespor maçina kadar olan daha uzun bir dönem var. BMN olarak hazirlayabilecegimiz en iyi poster tasarimini hazirlamamiz, en iyiye ulasmamiz için ne yapacagimizi konusup en dogru kararlara varacagimiz bir dönem. Bu dönemi her zamanki gibi en iyi sekilde degerlendirecegiz.

Unutmadan, hazirlatacagimiz posterle ilgili birkaç önemli noktayi yeniden vurgulamamiz gerekiyor. Arkadaslar, posterimizde kulübe ceza verilmesine neden olabilecek hiçbir ifade kullanmayacagiz. Hazirlatacagimiz poster yalnizca Galatasaray maçinda 90 dakika boyunca tribünler tarafindan küfür edilen Fatih Tekke'ye taraftar destegi anlami tasiyacak, posterin hazirlanis amacinin disina çikilmayacak. Poster önerilerinizde ve hazirladiginiz örnek tasarimlarda bu konuya önem göstermenizi hatirlatarak basindan beri çok büyük emek gösteren arkadaslarimiza ve destek olan herkese tesekkür ediyorum. Ortak gayretlerimizle Trabzonspor taraftarlari olarak bir organizasyonu dahaen mükemmel sekilde noktalayacagiz.

Efrasiyab
04.11.2005, 15:08
gencler macinada yetismeyecekse hic yapilmasin baska bisey yapilsin derim olayin ustunden neredeyse 2 ay gecti cok anlamsiz olur bence onun yerine baska bisey yapilmali diye dusunuyorum

SDanışmaz
04.11.2005, 15:50
3. gayet hos.Bunu yaptirin.

Guests
04.11.2005, 18:48
Arkadaslar bu hafta bu is olmiycak gibi ama emin olun anlamini yitiricek bu olay.Kaptanin sahalara döndügü haftaya yetistirmemiz lazimdi.Off off!

uslanmazlaz
04.11.2005, 19:33
bu poster bu hafta kaptana çok mükemmel moral verecekti bu hafta olmuyacaksa anlamini biras yitirebilir

immortal_TS
04.11.2005, 20:19
Bu poster bu hafta yetismiyosa bu isin tadi tuzu kaçti artik.ÇakirBMN dekiveriler gittigi için ertelemek zorundayiz dedi ama bu veriler sanirim resimlerdi, bu resimler pekala birileri ile iletisime geçiliptrabzondaki arkadaslara gönderilebilirdikaldikisitenin açildigi ilk gün simal yildizi hepsini tekrar yükledi.

selcjK
04.11.2005, 21:53
"Bugünün isini yarina birakma"

Guests
04.11.2005, 22:42
Hasana katiliyorum gerçek anlamda istekliolunsabu isin altindan öyle ya da böyle kalkilabilirdi.Kisiler arasi iletisim sadece siteyle sinirli degil hele ki bu kisiler yöneticiler ise iletisimin hiçbir sekilde sorun olmamasi lazim.Simal Yildizi abimizin de site açilir açilmaz büyük bir özveriyle resimleri hemen yüklemesi de bu konuda üyelerin çok daha duyarli oldugunun göstergesidir.O anda harekete geçilse bile yetisirdi diye düsünüyorum yine de hayirli olsun her zamanki gibi.

hamucera
04.11.2005, 23:25
ak istense adama biraz daha para verilip yaptirilirdi ama is isten geçti artik yapilacaksa yapilsinda bu is çiksin aradan

TRABZONLU_TS
05.11.2005, 04:16
nezaman bitiyo bu poster. ne zaamn asilacak son durum ne arkadaslar?

Burçak
05.11.2005, 17:06
veriler gidince bu iste ertelendi sanirim. nedir bu sanssizlik yaa

antagonist
05.11.2005, 17:21
"Geçti Bor'un pazari" Bundan sonra asilmasi,bence çok manali olmaz... Edited by: suleyman

Ayşe Aygün
05.11.2005, 17:50
daha poster isi bitmedimi hazirliklr merakatn öldük ya

SiNo
05.11.2005, 17:59
artik poster in pek anlami kalmadi biz fatih in ilk maçinda olsun istiyorduk ama ihmakarliktan sonraki maçlara sarkti

hamucera
05.11.2005, 18:05
bu maça yatismeyecek ama insallah sonraki maça yetisecek çok önemi kalmasa da madem yapilacakdedik o zaman yapilsin bakalim

Levent
05.11.2005, 19:07
3. olsun arkadaslar. katkisi bulunan herkese tesekkürler.

U.Sadıkoğlu
05.11.2005, 22:27
bu maçtada gordukku alkisi hakeden tek isim FATIH SULTAN TEKKE

sarializade
06.11.2005, 15:42
Takimdaki tek gerçek Trabzonlu ve Trabzonspor'lu FATIH TEKKE

Necati
06.11.2005, 16:28
sarializade

Hepsi Ts nin futbolcusu.Fatih Tekke tek basina çikip maç alamaz.Mehmet Yilmaz onun kadar yetenekli degil diye "gerçek Trabzonlu" olamiyor mu?

En çok onun katkisi var desen ne ala.

immortal_TS
06.11.2005, 16:32
Fatih Tekke Tek basina çikip maç alir.

Burasi tartisma topigi degildir.

Necati
06.11.2005, 16:34
Hiçbir futbolcu tek basina maç alamaz.

Ama digerlerinden daha özverili,daha hirsli oynayabilir.

Fatih Tekke gibi..

hamucera
06.11.2005, 16:58
artik bu konu özelligini kaybetti bence onun için simdilik bu poster isini askiya lip posteri 2. yari geyse maçindan önce sahaya asmak daha iyi olur. ve sadece aslan terbiyecisini veya aslan miyav dedi posterini yapmak lazim sonuç olarak bu poster yapilis amaci olarak geyse ye karsi yapilmaya baslandi.

Efrasiyab
06.11.2005, 17:15
bence bu topicin ismi degissin

ortada toplanmis 450 milyon kusur bir para var

bu parayla cok guzel pankart yaptirabilirz

trabzonsporumuza olan sevgiimizi gosteren guzel soz bulalim derim bence

gultekinsurul
07.11.2005, 08:08
arkadaslar burada insanlari suçlamak kolay. vay ihmalkarlik vay yetismedi. olayin asli 740 milyon taahhüt edilipte sadece 450 milyon toplanabilmesi. Bu para zamaninda toplanabilseydi ilk maça yetisirdi poster. ama malesef olmadi.. bu bize bi ders olsun .. parayi yatiramayacaksan taahhüt etme arkadasim. parayi yatiramayan insanlar beklendi beklendi ve sonuç ortada....

Bu poster olayinin yetismemesinin asil nedeni bu..

onurts61
07.11.2005, 08:16

Evet haklisin burasi tartisma topigi degil ama kullandigin kelimeye dikkat edermisin sunu bilki hic bir futbolcu tek basina mac alamaz o zaman adama derlerki fatih ciksin tek basina oynasin ve bu kadar bir adami abartmak ona yarar vermez bosuna strese sokariz evet cok iyi futbolcu ama ronaldinho veya kaka degil

Guests
07.11.2005, 09:45
burasi tartisma yeri degil arkdaslar. Sultan ile ilgili fikirleriniz var isebu fikirlerinizi futbolcular bölümünde Fatih Tekke topicine yazabilirsiniz.Burasi icraat topici.Çesitli nedenler ile poster yetismedi.Insallah bir dahaki Avni Aker maçina posteri yetistirebiliriz.Para yatiracak olan varsa yatirsin ve burda belirtsin.

Farkli fikirdeki arkadaslar ilgili(diger) basliklarda fikirlerini dile getirebilirler.

Çakır
07.11.2005, 10:21
Organizasyonda site olarak yeterince hizli olunmadigi konusunda haklisiniz. Herkesin söz verdigi ücretleri ödemesi için tahmin edilenden fazla beklemek zorunda kalmamiz ve sitede kullanacagimiz tasarimla ilgili net karara zamaninda varamayisimiz da bunda etkili oldu ancak posterin asil yetistirilememe nedeni bunlar degil. Sitedeki sorun yasanmamis olsaydi tüm planlar poster siparisinin bayramdan 1 gün önce verilmesi üzerine kurulmustu, sitedeki veri kaybi nedeniyle yasanan iletisim kopuklugu da bu yüzden, forum yöneticileri arasinda degil, bizlerle, bu organizasyona büyük emek veren Simal Yildizi gibi büyüklerimiz basta olmak üzere BMN üyeleri arasinda yasandi. Tasarim konusunu birlikte netlestirmeden, bu organizasyona emek veren üyelerimizin fikrini almadan bir karar vermek istemedik yoksa kimseye danismadan kendi tasarimimizi hazirlayip, kendimize göre bir siparis vermek bizim için zor degildi arkadaslar. Bunun organizasyon ruhuna aykiri olacagini düsündük. Son güne kadar tüm hatirlatmalara karsin, amacimiza uygun, yalnizca Fatih Tekke'ye destek amaci tasiyan bir tasarim çikaramamis oldugumuzu da unutmayin. Basliktaki mesajlardan hatirlayacaginiz gibi Çarsamba gününü "karar günü" olarak belirlemistik, siparis o gün verilip poster Cumartesi alinacakti, o günü sitedeki sorunla geçirince kalan 2 günde posterin yetismesine olanak kalmamisti.

Bu aradayaptiracagimiz posterin amacinin Fatih Tekke'yi tek basina takim gibi göstermek degil, ona destek olmak ve her zaman arkasinda oldugumuzu hissettirmek oldugunu tekrarlamak lazim. Bu nedenle posterin yaptirilma zamani geçti, artik bir anlami yok gibi düsüncelere katilmiyorum. Site olarak bu poster için harekete geçtik, basindan beri düsüncemiz buydu ve posterimizi en bize yakisir sekildeyaptiracagiz. Kaptan'a olan destegimizi göstermenin zamani olamaz, poster anlamindan hiçbirsey kaybetmeyecek hatta kazanacaktir. Etkisi yalnizca bir haftayla sinirli olacak pankart yaptirmamizin ("Geçmis olsun kaptan" tadinda) çok anlam ifade edecegini düsünmüyorum. Konunun basindan beri konustugumuz gibi ancak taraftarimiziin Fatih Tekke'ye olan sevgisini, destegini, güvenini yansitacak anlamli ve yaratici bir pankart bu organizasyonun hakkini verecektir. Bizler bu isien iyi sekilde yapacagiz,bizlere yakisacak nitelikteki posterimiz Avni Aker'deki ilk maçta tribünlerde olacak.

Efrasiyab
07.11.2005, 12:16
çakir o zaman posterdeki yazilar degissin gese macini hatirlatan yazilar kalksin posterden eger o maci hatirlatan yazilar bulunursa gercekten cok komik olur 2 ay gecmis aradan biz anca poster yaptiriyoruz olur

neyse ben bu toplanan parayla fatih yerine trabzonsporumuza olan sevgimizi gosteren bir pankart yapilmasi taraftariyim çünkü malumunuz AVNI AKER DE trabzonspora olan sevgimizi gosteren ifade eden tek bir pankart yok hep grup isimleri hep dernek pankartlari bence bu eksikligi gidermek icin en uygun durum hazir para da var

ben böyle bisey yapalim derim daha yararli olur ama fatihimize de yapilirsa zarari olmaz fakat belirttigim gibi trabzonsporumza yaparsak daha bi güzel olur

TSelif
07.11.2005, 12:32
gs nin FATIH e yaptiklarini lütfen unutmayalimsmileys/smiley7.gif...ve unutturmayalim

Ayşe Aygün
07.11.2005, 15:37
gs nin FATIH e yaptiklarini lütfen unutmayalimsmileys/smiley7.gif...ve unutturmayalim

UNUTMAYACAGIZZZZZZZZZ....

Mayls
07.11.2005, 17:09
<DIV>eger posteri yaparsak en altina yönetim istifa yazsak astirirlarmi stada?</DIV>
<DIV></DIV>

hamucera
07.11.2005, 18:52
yönetim istifa konusunu burada da yazmayalim arkadaslar bunun fatih ile bir ilgisi yok. eger bu poster yapilacaksa ki yapilmasindan yana olanlar var zaten o zaman önümüzde uzun bir zaman var bu zamanda yapilir daha önce de yazmistim benim düsüncem poster asilinca hemen açilmasin fatih tribüne çagrildigi zaman direklere baglanan ipler çözülsün ve o zaman açilsin. bence çok daha güzel olur.

bu konuda sizler neler düsünürsünüz bilemem ama. tipki famagusta maçinda nasil balonlar uçuruldu ise ayni o sekilde açilmasi çok daha güzel olur düsüncesindeyim

Mayls
07.11.2005, 19:11
yönetim istifa konusunu burada da yazmayalim arkadaslar bunun fatih ile bir ilgisi yok. eger bu poster yapilacaksa ki yapilmasindan yana olanlar var zaten o zaman önümüzde uzun bir zaman var bu zamanda yapilir daha önce de yazmistim benim düsüncem poster asilinca hemen açilmasin fatih tribüne çagrildigi zaman direklere baglanan ipler çözülsün ve o zaman açilsin. bence çok daha güzel olur.

bu konuda sizler neler düsünürsünüz bilemem ama. tipki famagusta maçinda nasil balonlar uçuruldu ise ayni o sekilde açilmasi çok daha güzel olur düsüncesindeyim
<DIV> </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>bu daha güzel bi fikir</DIV>
<DIV></DIV>

Burçak
07.11.2005, 19:22

<DIV> </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>bu daha güzel bi fikir</DIV>
<DIV></DIV>

Dehset olur.smileys/smiley20.gif

Erhan|TS
07.11.2005, 19:43
Hiçbir futbolcu tek basina maç alamaz.

Ama digerlerinden daha özverili,daha hirsli oynayabilir.

Fatih Tekke gibi..

ünlü birisi der ki ;

bir futbolcu tek basina mac alamaz ama tek basina takimin anasini beller..

smileys/smiley17.gif

Beytullah
07.11.2005, 23:28

Evet haklisin burasi tartisma topigi degil ama kullandigin kelimeye dikkat edermisin sunu bilki hic bir futbolcu tek basina mac alamaz o zaman adama derlerki fatih ciksin tek basina oynasin ve bu kadar bir adami abartmak ona yarar vermez bosuna strese sokariz evet cok iyi futbolcu ama ronaldinho veya kaka degil

arkadasim diyorsunki hiç bir futbolcu tek basina mac alamaz ama cümleni sonunda diyorsun fatih ronaldinho veya kaka deyil ee bu ne oluyor simdi senin söylediginle birbirini tutmuyor.sen resmen diyosunki ronaldinho olsa veya kaka tek basina mac alir.eee ne anlami kaldi dedigin hiç bir futbolcu tek basina alamaz lafin.bence sen bise yazacaksan ölç biç ondan sonra yaz.

falcon61
08.11.2005, 00:03
Konu biraz dagildi herhalde ama tabiki arkadasda öyle demek istememistir mehmet yilmazla tomasin kaçirdiklarini atar alir maçi iste smileys/smiley4.gif

immortal_TS
08.11.2005, 09:36

Kardesim ben alir diyorum sen niye karsi çikiyosunki bu benim düsüncem ister isine gelir ister gelmez FATIH TEKKE TEK BASINA MAÇ ALIR, ronaldinho ve kaka da babayi alir.Edited by: immortal_TS

uslanmazlaz
08.11.2005, 13:30
fatihin tek basina maç alacagi herkes bilior mesela gençler maçi isde tokt gibi cevap

Ayşe Aygün
08.11.2005, 13:57
Bir oyuncu tek basina maçi alir veya aldiri bunun edn güzel bu hafta gördük. Bir oyuncu oyundan alindktan sonra maçta kaybedilir.

Efrasiyab
08.11.2005, 16:55
çakir o zaman posterdeki yazilar degissin gese macini hatirlatan yazilar kalksin posterden eger o maci hatirlatan yazilar bulunursa gercekten cok komik olur 2 ay gecmis aradan biz anca poster yaptiriyoruz olur

neyse ben bu toplanan parayla fatih yerine trabzonsporumuza olan sevgimizi gosteren bir pankart yapilmasi taraftariyim çünkü malumunuz AVNI AKER DE trabzonspora olan sevgimizi gosteren ifade eden tek bir pankart yok hep grup isimleri hep dernek pankartlari bence bu eksikligi gidermek icin en uygun durum hazir para da var

ben böyle bisey yapalim derim daha yararli olur ama fatihimize de yapilirsa zarari olmaz fakat belirttigim gibi trabzonsporumza yaparsak daha bi güzel olur

konu dagildi iyice ya

Murat'
08.11.2005, 17:04
walla fatih de olmasa ne olacak

selcjK
08.11.2005, 17:46
lige 2 hafta ara verildi, zaten sonraki hafta deplasmandayiz bir haftada orda gitti sonra ki hafta nerdeyse aralik olcak, gs maçindan 2 ay geçmis olcak o maça poster yapsan adamlar dalga geçer sonradan mi kavradiniz vsvs diye bence toplanan parayla anorthosis maçindan sonra ki karadeniz gazetesinintam sayfa bastigi yazi &amp; foto yapilsin. "tarih sizi unutmayacak" vsvs elinizde yoksa upload edebilirim.

salicakla

Efrasiyab
08.11.2005, 19:19
lige 2 hafta ara verildi, zaten sonraki hafta deplasmandayiz bir haftada orda gitti sonra ki hafta nerdeyse aralik olcak, gs maçindan 2 ay geçmis olcak o maça poster yapsan adamlar dalga geçer sonradan mi kavradiniz vsvs diye bence toplanan parayla anorthosis maçindan sonra ki karadeniz gazetesinintam sayfa bastigi yazi &amp; foto yapilsin. "tarih sizi unutmayacak" vsvs elinizde yoksa upload edebilirim.

salicakla

bende bunu anlatmaya calisiyorum dalga konusu olacaz bi de

senin dedigin gibi ya da baska bisey dusunulebilir

61 TS 1967
08.11.2005, 19:24
Ben bu fikre katilmiyorum.. Ne olursa olsun biz yine de Fatih TEKKE adina pankart yapmaliyiz.. ama Gs maçi için ama baska için.. Sonuçta bizi ayakta tutan tek futbolcu o oldugu için onun namina poster yapmaliyiz..

immortal_TS
08.11.2005, 19:55
Fatih Tekke için simal yildizinin yaptigi çalismalar çok güzel olmustu ama vakit çok geçtigi için gs maçi için atifta bulunmakbiraz degil baya bir saçma olur düsüncesindeyim onun için yeni bir varyans yaratmamiz gerekiyor.

Burçak
08.11.2005, 20:39
avni akerdeki en yakin maçta posterin açilmasi güzel olurdu. rize maçi yani. sadece eskiye gönderme için degil hakettigi için o posteri açmaliyiz.

Tunga
08.11.2005, 22:53

salicakla

"Tarih sizi unutmayacak"

Bu başlığı atan gazeteye o zaman da ettiğim GÜZEL (!) METHİYELERİN (!) haddi hesabı yoktu. Tarih sizi unutmayacak deyip, fona da Fatih ile Şenol Güneş'in resmini koymuşlardı.

Bu afiş Fatih'e destek için ortaya çıkmıştı. Trabzonspor ya da onun herhangi bir bireyine destek değil de "ÇAMUR" olan hiçbir şeyin içinde olmayacağımı şahsen bildiriyorum.

Tarih o başlığı atanları da unutmayacak. Tarih unutsa da ben unutmayacağım. O manşeti atanlara, Fatih ve Şenol'dan akıllarınca hesap soranlara o manşeti yedireceğime kendi adıma and içtim. Bunun burada anılmasını bile abes sayıyor, kesinlikle karşı çıktığımı bildiriyorum.

Çakır
09.11.2005, 08:33
Organizasyonda site olarak yeterince hizli olunmadigi konusunda haklisiniz. Herkesin söz verdigi ücretleri ödemesi için tahmin edilenden fazla beklemek zorunda kalmamiz ve sitede kullanacagimiz tasarimla ilgili net karara zamaninda varamayisimiz da bunda etkili oldu ancak posterin asil yetistirilememe nedeni bunlar degil. Sitedeki sorun yasanmamis olsaydi tüm planlar poster siparisinin bayramdan 1 gün önce verilmesi üzerine kurulmustu, sitedeki veri kaybi nedeniyle yasanan iletisim kopuklugu da bu yüzden, forum yöneticileri arasinda degil, bizlerle, bu organizasyona büyük emek veren Simal Yildizi gibi büyüklerimiz basta olmak üzere BMN üyeleri arasinda yasandi. Tasarim konusunu birlikte netlestirmeden, bu organizasyona emek veren üyelerimizin fikrini almadan bir karar vermek istemedik yoksa kimseye danismadan kendi tasarimimizi hazirlayip, kendimize göre bir siparis vermek bizim için zor degildi arkadaslar. Bunun organizasyon ruhuna aykiri olacagini düsündük. Son güne kadar tüm hatirlatmalara karsin, amacimiza uygun, yalnizca Fatih Tekke'ye destek amaci tasiyan bir tasarim çikaramamis oldugumuzu da unutmayin. Basliktaki mesajlardan hatirlayacaginiz gibi Çarsamba gününü "karar günü" olarak belirlemistik, siparis o gün verilip poster Cumartesi alinacakti, o günü sitedeki sorunla geçirince kalan 2 günde posterin yetismesine olanak kalmamisti.

Bu aradayaptiracagimiz posterin amacinin Fatih Tekke'yi tek basina takim gibi göstermek degil, ona destek olmak ve her zaman arkasinda oldugumuzu hissettirmek oldugunu tekrarlamak lazim. Bu nedenle posterin yaptirilma zamani geçti, artik bir anlami yok gibi düsüncelere katilmiyorum. Site olarak bu poster için harekete geçtik, basindan beri düsüncemiz buydu ve posterimizi en bize yakisir sekildeyaptiracagiz. Kaptan'a olan destegimizi göstermenin zamani olamaz, poster anlamindan hiçbirsey kaybetmeyecek hatta kazanacaktir. Etkisi yalnizca bir haftayla sinirli olacak pankart yaptirmamizin ("Geçmis olsun kaptan" tadinda) çok anlam ifade edecegini düsünmüyorum. Konunun basindan beri konustugumuz gibi ancak taraftarimiziin Fatih Tekke'ye olan sevgisini, destegini, güvenini yansitacak anlamli ve yaratici bir pankart bu organizasyonun hakkini verecektir. Bizler bu isien iyi sekilde yapacagiz,bizlere yakisacak nitelikteki posterimiz Avni Aker'deki ilk maçta tribünlerde olacak.

Arkadaslar önceki mesajimda belirttigim gibi hazirlatacagimiz poster Galatasaray maçina bir atifta bulunulmayacak, Kaptan'a Trabzonspor taraftarlari olarak destegimizi ve güvenimizi yansitan bir posterolacak.Bunun disinda posterle ilgili farkli önerilerde bulunmaniza gerek yok,organizasyonen basindan bu yana kararlastirildigi yönde, kararlastirilan amaç dogrultusunda tamamlanacaktir. Bu konudakikararin degisme durumu söz konusu degil.

Bu baslikta"Bir futbolcu tek maçina maç alir mi" konulu yazilarin yazilmasina da izin vermiyoruz arkadaslar. Burasi bir organizasyon basligi ve bu tip konularin yeri burasi degil. Yalnizca poster organizasyonumuza yardimci olacak, destek verecek, yön gösterecekmesajlar yazalim. Diger konularla ilgili mesajlar yazildigi takdirde bunlar posterimizle ilgili konuda bütünlük saglanmasi amaciylasilinecektir.

Jade
09.11.2005, 08:55
bence fatih tekke posteri ikinci yari avni aker'de ki galatasaray maçi için saklanabilir.. üstelik adrese teslim gibi olur.. hem bu maç derbi özelligi açisindan bir çok izleyiciye ulasmis olacak hem de "hala unutmamislar" havasi yaratacak.. zaten trabzonspor'un herhangi bir maçinin medyada pek fazla konu olacagini sanmam..ama gs-fb-bjk maçinda seyirci hapsirsa konu olur..

yani geç kalmis degiliz..

EmrahYalçınalp
09.11.2005, 08:59
<TABLE cellSpacing=5 cellPadding=5 width="100%" bgColor=#e0e0e0 border=2><T>
<T>
<TR>
<TD align=left bgColor=#604080 colSpan=5>

Arkadaslar banka yolu ile gönderilen paranin detayi söyle:

01/10/2005 - 09/11/2005 TARIHLERI ARASINDA YTL HESAP OZETI</TD></TR>
<TR bgColor=#604080>
<TD align=middle>ISLEM</TD>
<TD align=middle>TARIH</TD>
<TD align=middle>TUTAR</TD>
<TD align=middle>BAKIYE</TD>
<TD align=middle>AÇIKLAMA</TD></TR>
<TR>
<TD align=middle>E9</TD>
<TD align=middle>17/10/2005</TD>
<TD align=right>50.00 </TD>
<TD align=right>--</TD>
<TD>0115 SIMAL YILDIZI FATIH TEKKE POSTERI FON YÖNETIMI MÜ</TD></TR>
<TR>
<TD align=middle>NA</TD>
<TD align=middle>18/10/2005</TD>
<TD align=right>20.00 </TD>
<TD align=right>--</TD>
<TD>7504 AYSE AYGÜN 75..25 7504/ 394011 *MUH.HESABINDAN YATAN KTÜ/TRABZON </TD></TR>
<TR>
<TD align=middle>SA</TD>
<TD align=right>--</TD>
<TD>7321 GÜLTEKIN SÜRÜL KATKI PAYI 7...5457 ÇARSAMBA TICAR ÇARSAMBA/SAMSUN</TD></TR>
<TR>
<TD align=middle>KY</TD>
<TD align=right>10.00 </TD>
<TD align=right>--</TD>
<TD>7501 YATAN KASADAN YATAN MUMHANE/TRABZON</TD></TR>
<TR>
<TD align=middle>KY</TD>
<TD align=right>40.00 </TD>
<TD align=right>--</TD>
<TD>1002 KND TS KASADAN YATAN AKSARAY/ISTANBU</TD></TR>
<TR>
<TD align=middle>SA</TD>
<TD align=right>40.00 </TD>
<TD align=right>--</TD>
<TD>1038 GÖKHAN ATALAY TES.HVL. 1...3 GÖKHAN ATALAY MERCAN/ISTANBUL</TD></TR>
<TR>
<TD align=middle>AX</TD>
<TD align=right>--</TD>
<TD>7500 DUMAN61 HASAN OGUZ FATIH TEKKE POSTERI TRABZON </TD></TR>
<TR>
<TD align=middle>PZ</TD>
<TD align=right>0.00 </TD>
<TD align=right>--</TD>
<TD>G%TRABZ. TDS%0... </TD></TR>
<TR>
<TD align=middle>PZ</TD>
<TD align=right>0.00 </TD>
<TD align=right>--</TD>
<TD>G%TRABZ-TLKM%4623512795 </TD></TR>
<TR>
<TD align=middle>NA</TD>
<TD align=right>--</TD>
<TD>7504 SALIH SEN TSUNAMI 7... 7504/ 394011 *MUH.HESABINDAN YA KTÜ/TRABZON </TD></TR>
<TR>
<TD align=middle>E9</TD>
<TD align=middle>19/10/2005</TD>
<TD align=right>--</TD>
<TD>0115 BEYTULLAH BALKIZ BEYTULLAH BALKIZ POSTER UCRET I % FON YÖNETIMI MÜ</TD></TR>
<TR>
<TD align=middle>SA</TD>
<TD align=middle>19/10/2005</TD>
<TD align=right>--</TD>
<TD>1018 GÖNDEREN MURAT ÖZSAHIN 1018N5004895 ICLAL ÖZSAHIN ERENKÖY/ISTANBU</TD></TR>
<TR>
<TD align=middle>NA</TD>
<TD align=middle>20/10/2005</TD>
<TD align=right>30.00 </TD>
<TD align=right>--</TD>
<TD>7504 HAMUCERA 75040085225 7504/ 394011 *MUH.HESABINDAN YATAN KTÜ/TRABZON </TD></TR>
<TR>
<TD align=middle>AX</TD>
<TD align=right>25.00 </TD>
<TD align=right>--</TD>
<TD>2404 BASAGA INSAAT TAAHHÜT VE MEHMET AKIF BAYTEN BORDO MAVI NET PO SANAYI SITESI/K</TD></TR>
<TR>
<TD align=middle>KC</TD>
<TD align=right>--</TD>
<TD>7504 Y KASADAN YATAN KTÜ/TRABZON </TD></TR>
<TR>
<TD align=middle>AH</TD>
<TD align=middle>25/10/2005</TD>
<TD align=right>--</TD>
<TD>7500 ISKENDER MUHAMME/7500172970325 EKI 14:55 0430 5845 TRABZON </TD></TR>
<TR>
<TD align=middle>PH</TD>
<TD align=middle>25/10/2005</TD>
<TD align=right>- 37.16 </TD>
<TD align=right>--</TD>
<TD>7500 010000000108302/TRABZ. TDS/FATURA ÖDEME FT.NO:2...302 TRABZON </TD></TR>
<TR>
<TD align=middle>AH</TD>
<TD align=middle>26/10/2005</TD>
<TD align=right>--</TD>
<TD>6128 KAKISIM ÇAKIR/61280040677 26 EKI 16:07 1205 1187 ISDEMIR/ISKENDE</TD></TR>
<TR>
<TD align=middle>AX</TD>
<TD align=right>--</TD>
<TD>1125 METIN KÜLÜNK FATIH TEKKE POSTERI BORSA/ISTANBUL </TD></TR>
<TR>
<TD align=middle>SA</TD>
<TD align=right>--</TD>
<TD>3301 HAV...YILDIRAY SERT SANAYI SITESI/I</TD></TR>
<TR>
<TD align=middle>E9</TD>
<TD align=middle>31/10/2005</TD>
<TD align=right>30.00 </TD>
<TD align=right>--</TD>
<TD>0115 RENGIN ARMUTÇU POSTER IÇIN-ARMUTCU61 ADINA FON YÖNETIMI MÜ</TD></TR></T></T></TABLE>

+ 20 YTL 61Viya ve + 50 YTL Cuttysark

hamucera
09.11.2005, 20:12
eee sonuç

selcjK
09.11.2005, 21:48
yapmayin etmeyin, para dursun kaçmiyor ya? 2. yarida ki gs maçi için bir poster yapin hem fatihe destek hemde gs yi tii ye alan bir poster olsun.

ayrica simal yildizi o baslikta ne fatih tekke nin ne de senol günesin resmi var, büyük siyah sayfa üzerine anorthosis maçi öncesi 11 oyuncunun ant içtigi sahne üzerinde "tarih sizi unutmayacak" yaziyor. müthis bir baslik tarih onlari asla unutmayacak. ayrica o maçlardan sonra o kadroyu nasil içine sindirebildigine sasarim sadece.

salicaklaEdited by: selcjK

Efrasiyab
09.11.2005, 21:52
yapmayin etmeyin, para dursun kaçmiyor ya? 2. yarida ki gs maçi için bir poster yapin hem fatihe destek hemde gs yi tii ye alan bir poster olsun. ayrica simal yildizi o baslikta ne fatih tekke nin ne de senol günesin resmi var büyük siyah sayfa üzerine anorthosis maçi öncesi 11 oyuncunun ant içtigi sahne üzerinde "tarih sizi unutmayacak" yaziyor. müthis bir baslik tarih onlari asla unutmayacak.

salicakla

haklsin o kadar para toplanmis iyi kullanalim derim ben hem o zamana kadar bu topici aktif tutalim daha fazla toplariz parahem ben ve benim gibi para veremeyenlerde verebilir daha büyük ve görkemli pankart yaptiririz

ne dersiniz ??? mantikli degil mi?

zafercalikoglu
10.11.2005, 09:48
bence fatih tekke posteri ikinci yari avni aker'de ki galatasaray maçi için saklanabilir.. üstelik adrese teslim gibi olur.. hem bu maç derbi özelligi açisindan bir çok izleyiciye ulasmis olacak hem de "hala unutmamislar" havasi yaratacak.. zaten trabzonspor'un herhangi bir maçinin medyada pek fazla konu olacagini sanmam..ama gs-fb-bjk maçinda seyirci hapsirsa konu olur..

yani geç kalmis degiliz..

evet cok dogru daha anlamli olur,

selcjK
11.11.2005, 19:43
up

Burçak
11.11.2005, 19:46
bencede galatasaray maçina saklanmasi daha iyi olur. ama o maçada daha çok var yaw.

Guests
11.11.2005, 20:51
Amacimiz kaptana sahip çiktigimizi göstermek Galatasaraylilara nispet yapmak degil.Bu yüzden posterin Avni Akerdeki ilk maçta yerini alicagini ümit ediyorum.

Tahsin Armutcu
11.11.2005, 23:51
hem scholesa katiliyorum hem de o zamana kadar biraz daha para toplayip gs macinda dev bir pankart acip yeri gogu inletebiliriz diye de dusunuyorum

Tunga
11.11.2005, 23:56
Amacimiz kaptana sahip çiktigimizi göstermek Galatasaraylilara nispet yapmak degil.Bu yüzden posterin Avni Akerdeki ilk maçta yerini alicagini ümit ediyorum.

Hiç merak etmeyin ikinci yarıdaki o maça kadar daha çook posterler yaparız. aynen Scholes'a katılıyorum. Hayde hayde..

Guests
12.11.2005, 01:45

Hiç merak etmeyin ikinci yaridaki o maça kadar daha çook posterler yapariz. aynen Scholes'a katiliyorum. Hayde hayde..

Efrasiyab
13.11.2005, 15:10
up

@FLU
13.11.2005, 15:52
arkadasin eline saglik bence de galatasaray maçinda fatihe yapilanlardan sonra 3. resimdeki yazi çok güzel ama arka fon da degisiklik yapilmali daha hos resimler daha ilgi çekici resimler kullanilabilir benim görüsüm ayrica yapan arkadasi tebrik etmek lazim düsünce çok güzel eline yüregine saglik ... sen 3. resimde biraz daha çalisirsan çok daha güzel bir sey çikarirsin eminim saygilar...

Efrasiyab
14.11.2005, 16:04
fatih : alla alla hangi maçta kalbim kirildi ? 213132 gün önceki maç için poster yapiliyo. haaa demek ki trabzonlular geç algiliyo, koz verin aferin

ayni fikirdeyim ama derdimi anlatamiyorum bir türlü haklisin arkadasim valla

ben bu parayla söyle bisey yapalim derim

http://resim.karanlikdunya.com/uploads/347e5940fe.jpg (http://resim.karanlikdunya.com/)

bjk fb gs nin amblemi olacak uzerlerindede kocamn bir çarpi x isareti olacak

altina da anti-istanbul yazilir

Tunga
14.11.2005, 17:04

Hiç merak etmeyin ikinci yaridaki o maça kadar daha çook posterler yapariz. aynen Scholes'a katiliyorum. Hayde hayde..

Atalay
14.11.2005, 17:08
ne yapilacaksa yapilsin biran önçe!!!!!!!!!!!

Ayşe Aygün
15.11.2005, 09:02
Yani bu is kabak tadi verdi ne yapilacaksa ve ne zaman yapilacaksa yapilsin artik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!smileys/smiley5.gif

Çakır
15.11.2005, 12:33
Arkadaslarçogunluk görüsleriniz dikkate alinarak Fatih Tekke'miz için yapilacak posterin Galatasaray maçinda tribünlerdeki yerini almasi kararlastirilmistir. Dev posterimizin Galatasaray maçinda tribünlerdeki yerini almasini saglayarak hem hazirlanis amacini en iyi sekilde yansitmasini hemde daha önce düsündügümüzden daha dev boyutlarda olmasini saglayacagiz.

Galatasaray maçina kadar en iyi tasarimimizi hazirlamak, paralari toplamak ve büyük bir poster hazirlatmak için yeterli zamanimiz olacak. Konuyu Organizasyonlar basligina tasiyoruz.

Zafer Keskin
15.11.2005, 13:50
...edit...

Edited by: KeSKiN_61

Zafer Keskin
15.11.2005, 13:51
ewet abicim bir an önce yapilsin

bende sabirsizlaniyorum avni akerde o sahlanista rol oynamak istiyorum...

Efrasiyab
15.11.2005, 15:41
çok iyi oldu valla hem o zamana kadar bende para koyabilirim hem de devasa bisey cikar ortaya

hamucera
15.11.2005, 19:42
nihayet ara verildi hayirli olsun geç olsada güzel olmasi önemli

YANLIZ_61
15.11.2005, 20:01
ben ce bu poseter konusuna kayilmiyom cünkü futbolcular arasin da moral kirikligi olabilir tek bir kisinin degilde tüm camianin olsa daha iyi olur bence veya daha önceki yildizlarin posteri olsa onlarda gelecek icin hirs yaparlar:?==

k_o_m_a_n_d_o
15.11.2005, 21:30
Özcan arkadasim sana hiç ama hiç katilmiyorum kimin posteri olsun takim yenilirken kulübede gülen veya hiç haketmedigi parayi isteyip takimi kaosa sürükleyen futbolcularinmi posterini asalim ben sadece FATIH SULTAN TEKKE'nin posterinin asilmasi taraftariyim.

Kesinlikle geyse maçinda asilsin ki görsünler ne oldugumuzu hirstan patlamak üzereyim ALLAH benim canimi insallah geyse maçindan önce almaz insallahsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

selcjK
17.11.2005, 17:35
iyi fikir

Ahmet AYDIN-28
18.11.2005, 09:34
ben ce bu poseter konusuna kayilmiyom cünkü futbolcular arasin da moral kirikligi olabilir tek bir kisinin degilde tüm camianin olsa daha iyi olur bence veya daha önceki yildizlarin posteri olsa onlarda gelecek icin hirs yaparlar:?==

Tüm camia güzel fikir.

ÖMER SARI'DAN BASLAYABILIRIZ!

uslanmazlaz
19.11.2005, 12:35
çok mükemmel oldu cimbomlular taraftar kimmis görsünler

EyüpKILIÇ61
24.11.2005, 21:46
http://img475.imageshack.us/img475/5655/sizinarkanizda4vb.jpgiste kalpimizden geçenleri en güzel sekilde anlatan bir resim

hamucera
24.11.2005, 22:30
ama bu resim en fazla 1 maç orada ya kalir ya kalmaz. onun için yeni tasarimlar yapilabilirse onlarida degerlendiririz. bu isle ilgili uzman arkadaslar var

EyüpKILIÇ61
24.11.2005, 22:56
neden bir maç kalsin ki bence süper resim bir ömür boyu kalsin

hamucera
25.11.2005, 22:56
ya fenerasyonda hemen birakiyordu onu orada

TSelif
09.12.2005, 14:05
sanirim bu konumuzu bayadir unuttuk....ve askiya aldik ...ne dersiniz?smileys/smiley5.gifbu is yapilacak mi yapilmayacak mi?!!!!smileys/smiley5.gif

immortal_TS
09.12.2005, 19:10
Seneye gayse maçinda poster orda olacakmis!

Barış
09.12.2005, 20:07
Seneye gayse maçinda poster orda olacakmis!

Sahi ne oldu bu poster isi ilgilenelim su konuyla.

Burçak
09.12.2005, 20:14
bence bu poster iºi yaº. olacak gibi gözükmüyo.

immortal_TS
09.12.2005, 20:21
Çakir açikladi arkadaslar Avniakerdeki gayse maçinda poster staddaki yerini alacak.

61_dnc_TS
10.12.2005, 22:53
gs maçinda fatihe verdigimiz degeri tüm türkiyeye gösterelim..

O zamana kadar baska faliyetlerdede bulunalim......................................... .......... .......................

..............

61_dnc_TS
10.12.2005, 22:56
bence dönüsü adina .................................................. .......

hemde sahiplenme adina gökdeniz adinada birseyler yapilabilir...

61_dnc_TS
10.12.2005, 22:58
hemm de gökdenizin cezasinin bitiside gs maçina rasliyor... ikisi içinde çalismalarimiza baslayalim.......p

Zafer Keskin
12.12.2005, 14:47
aslinda dogru diyon gökdenizede sahip çikimali onunda ilk maçi olacak....

uslanmazlaz
12.12.2005, 16:53
evet ikisininde adinin orada oraya asmak galatasaraya 5 tane çakmak gibi bi sey diye düsünüyorum.

#10 Fietra
12.12.2005, 17:50
Ooo bu konu hala burada ha.

Zafer Keskin
13.12.2005, 11:39
neden sasirdin anlamadim... bu konu galatasaray maçinda poster asilana kadarda burada .....

#10 Fietra
13.12.2005, 12:17
Iyi hadi bakalim.

61_dnc_TS
14.12.2005, 00:06
fatih_gökdeniz elele

61_dnc_TS
14.12.2005, 15:06
POSTERI GÜZCEL OLUR...

Zafer Keskin
15.12.2005, 11:49
artik hiç bir futbolcunun adini anmak istemiyorum ama ....

61_dnc_TS
29.12.2005, 15:57
Fatihimize yapilanlari unutma, unutturma...

EyüpKILIÇ61
29.12.2005, 16:23
bu poster yapilirsa büyük yanki uyandirir...trabzonsporlu taraftarlarin takimina ne kadar çok sahip çiktigi anlasilir...yapilirsa süper olur valla...özellikle gökdeniz konusunda yapilsa daha iyi olur çünkü gökdenizin kendini bulmasi biraz zaman alacak gibi bunu minimuma indirmenin yolu gökdenize ilk maçta büyük bir destek ve sevgi gösterisinde bulunmaktan geçer

Tmac61
29.12.2005, 16:27
Pankartta su yazi olsun;

"Cincon biza para versene, verseneee, verseneeeee</span> " smileys/smiley1.gif

giresunTS
29.12.2005, 19:29
3 no lu poster yakisir.

Ayşe Aygün
30.12.2005, 10:05
Aslinda Fatih ile Gökdenzi eleele olan poster fikri güzel olur bence. Böylece fatihe gökdeniz için hakaret edilmisti herkese onlarin birlikte oldugunu gösterir.

Ayşe Aygün
30.12.2005, 12:24
Cinconlari kizdirmak için elimizde daha çok kozlar var artik.

örnegin;

1- GS Çekleri kirilirsmileys/smiley36.gif

2- UEFA KUPASI ILE SATILIK KLUP

3- GS IÇIN SADAKA TOPLANIR.

4- SADAKA YAZ 1905 YOLLA ( Cep mj ile yardim kabul edilir )http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gif

61_dnc_TS
31.12.2005, 00:59
smileys/smiley32.gif

onurkaradeniz
31.12.2005, 01:45
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

ÇaGaTaY
31.12.2005, 11:28
puahaha valla süpermis abi helal olsun,bulacaz abi her türlü açik noktalarini bulup gs maçinda her türlü pisligi yapacagiz,yaptiklari yanlarina kalmayacak,sirf stadyumun atmosferine maçi kaybedecekler.çok hirsliyim su maça beyler ahh ahh,onlar bizi en kötü zamanimizda yakaladilar,bizde onlari öyle yakaliycaz gibime geliyo,neyse konudan disari çikmayalim...bence de fatih-gökdeniz ikisinin de oldugu bir poster,gs a imali birseyler de olursa çok güzel olur..smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Burçak
31.12.2005, 13:10
hakettiler bu pankartlari. smileys/smiley2.gif

Çakır
03.01.2006, 23:17
Maç zamani yaklassin, üzerinde tekrar düsünüp en uygun karari veririz arkadaslar. Hep birlikte ortaya yine çok güzel birsey çikaracagimiza inaniyorum. Hayirlisi...

61_dnc_TS
03.01.2006, 23:42
insallah

61_dnc_TS
04.01.2006, 15:43
bu konu ne kadar gündemde kalirsa o kadar iyi bence

61_dnc_TS
05.01.2006, 23:50
...

İleli
06.01.2006, 05:30
Pankartta su yazi olsun;

"Cincon biza para versene, verseneee, verseneeeee " smileys/smiley1.gif

en iyisi stad bununla inlemelismileys/smiley2.gif

POYRAZ
06.01.2006, 17:31
Evet cincon'un maddi imkansizligi tezahüratlarla dile getirilip Fatih TEKKE'ye son derece yogun bir sekilde tezahürat yapilmali. Böylece futbolcumuza ne kadar sahip ciktigimizi anlasinlar.

Yaninizda Galatasaray taraftari varsa lütfen cep telefonlariniza sahip olunuz. Zavalli Hagi smileys/smiley36.gif

61_dnc_TS
06.01.2006, 17:34
Yaninizda Galatasaray taraftari varsa lütfen cep telefonlariniza sahip olunuz. Zavalli Hagi smileys/smiley36.gif

smileys/smiley20.gifsmileys/smiley36.gif

FirtinaTS
07.01.2006, 20:00
Hersey güzel de kaptanimiz Fatih Tekke için neden güzel bir klip hazirlanamiyor.Bu kadar mi ilgililer duyarli.Trt nin vermis oldugu klip zaten problemli müzikten baska bir sey yok.Söyle kemençe esliginde ritmik müzikle attigi güzel golleri hazirliyamazlar mi?smileys/smiley32.gif

FirtinaTS
07.01.2006, 20:01
Tomas gitmesin.Mehmet kesin kovulsun

empty61
08.01.2006, 18:22
Bence poster yerine hep beraber anlamlibi kaç tezahüratla gs ye ders versek daha anlamli olur..

CaMoKa
11.01.2006, 15:49
bence 3 numarali poster oldukça anlamli olur ama statda nekdar süre asilir orasi tartisilir önemli maçlarda farkli posterler asilsa cok hos olur mesela 4. poster bir derbide asilsa daha ii olur ama normal maslarda fazla önem teskil etmez diye düsünüyorum

61_dnc_TS
11.01.2006, 15:59
3.sü veya 4.sünü gaysemaçina yetistirilebilir mi?

U.Sadıkoğlu
11.01.2006, 19:37
evet gay s macina mutlaka biseler yapmliyiz aha bole olsunlar smileys/smiley18.gif

ÇaGaTaY
15.01.2006, 00:29
arkadaslar bu is noldu?resim seçildimi artik?Gs maçina yetismesi lazim biliyosunuz,bence resimde gökdeniz le ilgili bisey de olmali

Zafer Keskin
15.01.2006, 14:21
ilgilenen yok galiba bu olayla......

CaMoKa
16.01.2006, 12:31
son durum nedir??karar ne oldu

eren_61
16.01.2006, 13:07
evet 3. foto harika gays macina yetismeli bence.

ayrica onlar fatihe bagirmisti ama onlarin hocasi gerets azili sikeciymis diye duydum.bilgisi olan varmi??gay s macinda buda kullanilabilir bence

mosmanoglu
16.01.2006, 17:49
1.çisi yada3.ünçüsü iyi olur

Volkan Yavuz
16.01.2006, 19:59
3

Emirhan
18.01.2006, 13:41
siz ilk önce dev trabzonspor bayragi yapinda sonra yaparsiniz fatih tekke posteri smileys/smiley19.gif

eren_61
18.01.2006, 14:34
gay s maçina mutlaka biseler yapilmali

61_dnc_TS
27.01.2006, 00:18
az kaldi....http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

U.Sadıkoğlu
27.01.2006, 11:22
eee arkadaslar kara nedir

holigan61
27.01.2006, 15:24
ulan bu gas macina yetissin o saman ortaligi ayaga kaldirma vakti gelmis demektir.Medya da gorsun adam kimmis die!!!

holigan61
27.01.2006, 15:26
Haa bu arada cimbom lu eziklerin fatihe nie macta ole yaptilarini bilen anliyan varmiydi bilmiyorum ama ben bi ark dan duydum(Kendisi gsli) golden sonra ümit karan a hareket cekti zannetmisler.Sonrada pisman olmuslar.Ama bisim isimis bole mislerle muslarla degil.Intikamini alicas FATIH SULTAN TEKKE!!!

ÇaGaTaY
28.01.2006, 13:02
arkadaslar MAÇA AZ KALDI,HALA BISE YAPILMADI MI?BU ISTE DIGERLERI GIBI FOS MU ÇIKACAK?AYLARDIR BU KONU KONUSULUYO,HALA BI ADIM YOK..GÖSTERELIM TRABZON UN BÜYÜKLÜGÜNÜ,HAYDI HAYDI...

kelkitli29
28.01.2006, 20:39
3.resim süper

ÇaGaTaY
28.01.2006, 21:29
http://img12.imageshack.us/img12/3382/fatihtekke048qw.th.jpg (http://img284.imageshack.us/img284/103/fatihtekke040rj.jpg) bence fotograflarda gökdeniz de olmali,o maçta hAkaret her ikisine de yapildi,ama bu mümkün degilse 4.foto

hamucera
30.01.2006, 00:47
bekleyin arkadaslar sabir braz daha maça var o zamana yetisir zaten bu poster daha önce asilacakti olmadi zaten geyse lilere karsilik olsun diye yaptirildi onun için maça yetisecektir. sadece paralar tamamlansin sorun yok arta kalani ilede dev bir bayrak yaptiririz

immortal_TS
31.01.2006, 20:32
Bu poster isi biraz daha anlam kazandi gs maçina kadar güzel birsey mutlaka ayarlanacaktir ve bu isten alnimizin akiyla çikicaz kimsenin süphesi olmasin.

KemalEROĞLU5961
31.01.2006, 21:10
Ayrica Gayse'nin içinde bulundugu ekonomik bunalimi da kullanarak bi siler yapilabilir bence...

Ozan
31.01.2006, 21:47
gökdeniz de olsa iyi olur yoksa ona yapilmazsa zaten zor durumda. komple küser bir kere hata yapti bidaha yapmaz ben inaniyorum.ona da yapilmasi lazim.

TSelif
07.02.2006, 09:26
Bu konu hakkinda herhangi bir gelisme yok arkadaslar.Lütfen ,simdi yapilmazsa bu poster ne zaman yapilacak ya!!!

ÇaGaTaY
11.02.2006, 01:54
bu gs maçi için poster noldu?artik somut gelismeler istiyoruz bmn,paraysa para nerde bu poster?smileys/smiley7.gif

immortal_TS
11.02.2006, 11:02
Yaa paradan yana derdimiz yok para yi zaten topladik sadece maç bekleniyor kesin olucak bu poster isi sikmayin caninizi.Elif daha önceden de ortak karar ile gayse maçina çikartacaz demistik posteri onun için bi aksilik yok yani poster maçta yerini alicak.

Tunga
20.02.2006, 13:19
Maça az kaldi. Sadece hatirlatmak istedim.

TSelif
20.02.2006, 16:14
Yaa paradan yana derdimiz yok para yi zaten topladik sadece maç bekleniyor kesin olucak bu poster isi sikmayin caninizi.Elif daha önceden de ortak karar ile gayse maçina çikartacaz demistik posteri onun için bi aksilik yok yani poster maçta yerini alicak.

o maç varya arkadaslar gs maçi..öyle bir maç olacakki..suan aklim fikrim hep o maçla dolu.smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Emirhan
20.02.2006, 20:14
2 tane kmbine bulun bize bende o maça gitmek istiyorum görüyim sizi bize 2 tane kombine bulun smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif

Nytre
20.02.2006, 20:32
hmm...

iyi olur ya.. ayrica çilginlarinda acayip bir organizasyonu var...

geyselilere özel!...

ayrica bu f.tekke posterinden sonra tüm takimin yani bir gol sevinci resmi poster yapilip asilabilir..

immortal_TS
20.02.2006, 20:45
Maça az kaldi evet, Çakir poster hakkinda bi açiklama yaparsa ne asamada olduguna dair bilgilenmis oluruz.

hamucera
20.02.2006, 22:39
poster ne asamada oldugundan ziyade hangisi yapilacak buna da bi karar verildimi tam olarak. neden yönetici arkadas bi açiklama yapmadi

uslanmazlaz
21.02.2006, 21:46
maca az kaldi acaba hangisi yapilacak

Emirhan
26.02.2006, 13:08
bi posteri yapamadiniz trabzonspor bayragi yapalim dedik onuda yapamadiniz kesin bunuda yapamassiniz smileys/smiley7.gif smileys/smiley7.gif smileys/smiley7.gif smileys/smiley7.gif smileys/smiley7.gif

61_dnc_TS
28.02.2006, 21:00
bu isin olup olmadigi hakinda bilgisi olan var mi

ÇaGaTaY
02.03.2006, 14:53
arkadaslar her sey kontrol altinda gibi konusuluyo ama niye kimse bilgi vermiyo?bu is olmayacak gibi duruyo burdan

immortal_TS
02.03.2006, 16:00
Hala bi açiklama gelmedi, Demekki bu topic okunmuyor???????

Tunga
02.03.2006, 23:42
http://img473.imageshack.us/img473/9751/unutmadikki9st.jpg

Berk Akçay
02.03.2006, 23:57
reklamalr kalkarsa üzerinde bence çok harika bir poster olucak

onurkaradeniz
02.03.2006, 23:58
abi süpersin tam olarak duygularim yukardaki resimde var ve bu yüzden maça gidiyoruz ve stad da çildiracaz tam anlamiyla insaallah takim o maçta taraftara layik olursmileys/smiley32.gif

Tunga
03.03.2006, 00:03
reklamalr kalkarsa üzerinde bence çok harika bir poster olucak

Bunu poster olsun diye degil de, bu is unutulmasin diye koydum. Poster isi ne oldu ben de bilmiyorum. Ama bu isin taze kalmasi lazim.

Tunga
03.03.2006, 00:08
http://img481.imageshack.us/img481/4962/gelpisipisi4do.jpg

abi süpersin tam olarak duygularim yukardaki resimde var ve bu yüzden maça gidiyoruz ve stad da çildiracaz tam anlamiyla insaallah takim o maçta taraftara layik olurhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

İnan ki sizin yerinizde olmak için neler vermezdim.5 aydır bu maçı bekliyordum, kısmet olmadı. Sizin de şimdiden gazanız mübarek olsun!Takımı bilmiyorum ama Fatih'in zımba gibi olacağı kesin. O da yeter de artar ultrakitty'lere.Edited by: simal yildizi

Tunga
04.03.2006, 16:12

Unutmadık..!

U.Sadıkoğlu
04.03.2006, 16:30
bi posteri yapamadiniz trabzonspor bayragi yapalim dedik onuda yapamadiniz kesin bunuda yapamassiniz smileys/smiley7.gif smileys/smiley7.gif smileys/smiley7.gif smileys/smiley7.gif smileys/smiley7.gif sen isine bak oylesmileys/smiley7.gifisareti koymaklan olmuyo

Tunga
04.03.2006, 17:46

Unut(A)madık..!

hamucera
04.03.2006, 17:56
abi bence bu olsun digerlerinden daha iyi. insallah ilgilenen arkadaslar konu hakkinda bilgi verirler. sonra yine yetismedi diye birsey duymak olmasin

immortal_TS
05.03.2006, 11:52
Yaaa maça kalmis surda 1 hafta hala ses soluk yok illa genel de ayni baslikla bir topic mi açmamiz gerekiyor okunulmasi için anlamadimki, ya olacak ya da olmayacak diye nedenleriyle belirtmek bukadarmi zorrrrr anlamiyorummmmm?????????????????????????

SiNo
05.03.2006, 14:40
poster ne alemde ya yapmilmayacaksa haber verilsinde bunca millet bosuna beklemesin

Burçak
05.03.2006, 16:32
bu poster isiyle ilgilenenler varmiydi yoksa sadece yapsak iyi olur muhabbetimiydi bu. ? maçta poster olacak mi bilen varmi?

hamucera
05.03.2006, 17:05
bu poster isli vardi muhabbet degildi yani. 4 fotodan biri yapilacakti. ama bu son fotolar digerlerinden daha iyi. paralarda toplanmisti 630 ytl idi en son sanirim. artik yönetici arkadaslar konu hakkinda bilgi verseler iyi olur. bu son posterlerden unutmadik yazili olan yapilirsa fena olmaz

Tunga
06.03.2006, 00:33
Arkadaºlar, poster n'oldi?

onurkaradeniz
06.03.2006, 00:40
cidden ya bi poster yapilacakdi ama ses çikmio? gs maçinda tribündeki yerini alir insaallah smileys/smiley5.gif

Burçak
06.03.2006, 10:06
bu poster isli vardi muhabbet degildi yani. 4 fotodan biri yapilacakti. ama bu son fotolar digerlerinden daha iyi. paralarda toplanmisti 630 ytl idi en son sanirim. artik yönetici arkadaslar konu hakkinda bilgi verseler iyi olur. bu son posterlerden unutmadik yazili olan yapilirsa fena olmaz

ee parada toplanmis madem niye hala bilgilendiren yok. lütfen bilgi verin yaa. ilgililer nerdesiniiz.

Çakır
06.03.2006, 10:58
Arkadaslar diger organizasyonlarin yogunlugu yüzünden biraz geri planda kaldi bu konu, kusura bakmayin.

Daha önce konustugumuz gibi posterimiz Galatasaray maçinda tribündeki yerini alacak. Poster siparisini bu aksam vermeyi planliyoruz, o zamana kadar sloganimiza kesin olarak karar vermemiz lazim.

Simal Yildizi'nin hazirladigi gibi, posterin üzerinde yalnizca "UNUTMADIK" yazmasi ve BMN logosunun bulunmasi duygularimizi yeterince anlatacaktir diye düsünüyorum.Sade birsey olmasi daha anlamlibence de... Yine de gelecek fikirlere göre yazi degisebilir, karar bizlerin.

immortal_TS
06.03.2006, 11:51
Bencede UNUTMADIK ve logo yla bir bütün ve tek cevap seklinde güzel olur.

Tunga
06.03.2006, 12:00
Bu arada, bu isin fikir sahibi Hasan'a (immortal_TS), Çakir'a ve bu isle ilgilenen baska kimler varsa onlara da tesekkürler.

Zafer Keskin
06.03.2006, 12:11
yapilacagi hakkinda bilgi verdigi için basta çakir abiye ve çalismalarda emegi geçen tüm arkadaslara tesekkürler poster yapildiktan sonra nereye konacak nerede açilacak buda söylensede ona göre bmn olarak orada olsak diyorum....

hakantpl
06.03.2006, 13:02
Poster Güzel Olmus Ellerinize Saglik

Burçak
06.03.2006, 13:35
UNUTMADIK yazisi çok anlamli olur. bencede sade olsun. emegi geçen tüm arkadaslara tesekkürler.

TSelif
06.03.2006, 16:48
evet bencede zaman geçtigi için çok daha anlamli olacak

ama simal yildizi arkadasimiz harika eserlerini üretmeye devam etsin yine de

hamucera
06.03.2006, 17:53
sade olmasi iyi ama unutmadik yazan o hisrli hali çok güzel

DKaraduman
06.03.2006, 20:27
Bu poster nereye asilacak tam olarak???

Beytullah
06.03.2006, 20:56
unutmadik...........cok anlamli gerekli cvp verilmis olacakdir

Çakır
07.03.2006, 10:34
Posterde kullanilacak tasarimi birazdan sizlerle paylasacagiz arkadaslar. Posterimizin üzerindekonustugumuz gibi, BMN logosu, "Unutmayacagiz" ifadesi ve Sami Yen'deki Galatasaray maçindan birFatih Tekke fotografi bulunacak.

Pankarti hangi tribünde kullanacagimiz vemaç öncesi nerede bulusacagimiz hakkinda ayrintili duyuruyu da gecikmedenyapacagiz.

serseerii
07.03.2006, 11:20
yakisiklisin çok çekicisin

geseliler tostunu yesin

bu alemde kral her zaman sensin

FATIH TEKKEsen bizim herseyimizsin

nasil mars beyler

Oruç
07.03.2006, 11:49
Poster maça kadar hazir olur insallah...

Çakır
07.03.2006, 14:12
Poster tasarimimiz:

http://img109.imageshack.us/img109/5850/fatihtekkeposter16fq.jpg

Tunga
07.03.2006, 14:24
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifÇok güzel, elinize saglik. smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Ayşe Aygün
07.03.2006, 14:39
Çok güzel elinize saglik.

TSelif
07.03.2006, 14:47
harikaaa ellerinize sagliksmileys/smiley32.gif

serseerii
07.03.2006, 18:50
yakisiklisin çok çekicisin

geseliler tostunu yesin

bu alemde kral her zaman sensin

FATIH TEKKEsen bizim herseyimizsin

ya bu tezarati bütün stada ögretelim maçta böyle bagiyalim olmaz mi

hamucera
07.03.2006, 19:36
abi ben daha önce de demistyim yine tekrarlamak isterim. poster stada silsin ama açilmasin. iplerle baglansin fatih tribüne çagrilinca o gelirken ipler kesilip poster açilsin.

daha hos olmaz mi

SiNo
07.03.2006, 21:01
evet süper olur bencede ama genede ne olursa olsun fatih in o poster i görmesi çok süper olacak

Burçak
07.03.2006, 21:31
evet yaa düsünsenize fatihi tribüne çagiriyoruz. tribüne yaklastiginda rsim bi anda açiliyor. o an iice cosar kaptan .

okan61
07.03.2006, 21:44
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">abi hepsi çok güzel olmus eline saglik</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

holigan61
07.03.2006, 21:45
Arkadaslar büyük kaptanimiz zaten cosmus durumda..Nasi diye sormayin..Hangi macti hatirlamiyorum ama ilk yaridaki maclardan birinde büyük kaptan fatih sultan tekkeyi trübüne cagirdigimizda hemen ardinda cimbomla ilgili bi kaç sey söledik ve bizi alkisladi...O zaten intikamini almak için hazirlanmis durumda :) Ama bizim gorevimizde onu poh poh lamak ve olaya renk katmak :) :)

hamucera
07.03.2006, 21:58
ben bunu famagusta maçinda görmüstüm. çok alakali degil ama o maçtabalonlar direklere baglanmisti. iki kisi ayni anda direklerdekiiplerle balonlari uçurmustu.

selcukmar61
07.03.2006, 22:15
çok güzel fükür.süper olur

serseerii
08.03.2006, 15:41
bendcede harika olur ya cidden bide lig tv o ani göstersede bende izleyebilsem fatih sultan tekkeee

Oğuzhan Görkan
08.03.2006, 21:58
abi ben daha önce de demistyim yine tekrarlamak isterim. poster stada silsin ama açilmasin. iplerle baglansin fatih tribüne çagrilinca o gelirken ipler kesilip poster açilsin.

daha hos olmaz mi
tek kelimeyle süper olursmileys/smiley32.gif

61_dnc_TS
09.03.2006, 00:08
maç düdügü çalmadan hemen önceSULTANtribünlereçagrilir ve poster tüm ihtisami iletüm türkiyeyle bulusur...harika birsey olur valla..

baget55
09.03.2006, 00:30
evet yaa düsünsenize fatihi tribüne çagiriyoruz. tribüne yaklastiginda rsim bi anda açiliyor. o an iice cosar kaptan .

hocam ne yaptin yaa aksam aksam bitirdin beni ... valla yazdiklarini okurken bile tuylerim diken diken olduu :)

UğuR
09.03.2006, 00:31
Çok güzel bir düsünce ön ayak olanlara tesekkürler

geronimo_61
09.03.2006, 11:51
bravo bravo

ve bir kez daha bravo ellerinize beyinlerinize saglik

Çakır
09.03.2006, 14:42

Arkadaslar,

Görüntüdeki tasarimda hazirlanan Fatih Tekke posterimizaz önce kargoylaTrabzon'a dogru yola çikti.

Posteri Trabzon temsilcimiz Emrah Yalçinalp teslim alacak ve maç aksami saat 17.00'de gerçeklesecekolan bulusmada Trabzon'daki üyelerimizlebir araya getirecek.

Posterin tribünlerde en etkili sekilde görüntülenmesi için gereken organizasyon en iyi sekilde planlanarak, hepimizin destegiyle amacina ulasacak.

Sizleri ayrintilardan haberdar edecegiz.

eys_61
09.03.2006, 14:59
yeni bir bmn organizasyonu daha ellerinize saglik...

Tunga
09.03.2006, 17:29
BMN'nin yeni logosu da böylece görücüye çikmis olacak.smileys/smiley20.gif

Selman
09.03.2006, 17:59
Tebrikler Mükemmel olmus...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Tahsin Armutcu
09.03.2006, 19:47
bekledigimize degmis.emegi gecen herkese tesekkurlersmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

İHSAN
09.03.2006, 19:55
Tebrikler Mükemmel olmus...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif kesinlikle mükemmel

agahozlu
09.03.2006, 19:56
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">ellerinize saglik gese den 3 puani aldik mi adamlar kafayi siyiracak herkes yok trabzon gese ye yatar diyor deli olacagimsmileys/smiley7.gif</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

zanoylu
09.03.2006, 19:57
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Çok güzel ve özveri dolu bir çalisma emegi geçen herkesesmileys/smiley32.gif</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

Berk Eren
09.03.2006, 20:00
emegi gecenlere tessekurler ve tebriklersmileys/smiley32.gifhem verilmesi gereken anlam verilmis hemde yeni bmn logosu gosterilmis tek kelimeyle superrrrsmileys/smiley32.gifama arkadasin dedigi gibi kaptani cagirirken bi anda acilirsa inanilmaz olur...

dellalpi
09.03.2006, 20:08
boyutlari nasi??

Burçak
09.03.2006, 20:18
hakikaten yaa boyutlar nedir. ?smileys/smiley1.gif

TSelif
09.03.2006, 21:15
gel pazar gel artik ..karnaval varsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gif

BDiler61
09.03.2006, 21:26
güzel olmussmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

TSezgin61
09.03.2006, 21:49
iste buuuuuuuuuu, evet yatar concon trabzonun altina yatacak smileys/smiley7.gif

(kusura bakmayin sinirden)

selokal61
09.03.2006, 21:57
herseyiaçik birsekilde anlatan çok güzel bir poster.

Nytre
09.03.2006, 22:36

Arkadaslar,

Görüntüdeki tasarimda hazirlanan Fatih Tekke posterimizaz önce kargoylaTrabzon'a dogru yola çikti.

Posteri Trabzon temsilcimiz Emrah Yalçinalp teslim alacak ve maç aksami saat 17.00'de gerçeklesecekolan bulusmada Trabzon'daki üyelerimizlebir araya getirecek.

Posterin tribünlerde en etkili sekilde görüntülenmesi için gereken organizasyon en iyi sekilde planlanarak, hepimizin destegiyle amacina ulasacak.

Sizleri ayrintilardan haberdar edecegiz.

hakantpl
09.03.2006, 22:52
Güzel olmus Ellerinize Saglik. Yalniz Ben fatihin Yumrugunu Sahaya Vurdugu Posterini Daha çok begenmistim.. Buda benim Fikrim :)

Gel bakalim Pisi Pisi

hamucera
09.03.2006, 22:54
yanliz ben posterin maçtan önce asilmasindan yanaydim

sanirim asilmayacak

Uğurtan
09.03.2006, 23:20
Harbi ya boyutunu merak ettiksmileys/smiley1.gifNese maç günü görcez zatensmileys/smiley4.gif

Beytullah
09.03.2006, 23:33
poster gercekten cok güzel

onurkaradeniz
09.03.2006, 23:38
evet bence de güzel olmus insaallah faydasi olur smileys/smiley2.gif

TSelif
09.03.2006, 23:40
umarim sahada bizi kamçilar pisileride gere de maç lehimize döner ya!!!

Erkin
09.03.2006, 23:41
Poster çok güzel ve anlamli,tesekkürler..

61viya
10.03.2006, 01:31
Agliyorum su an ya...Bu nasil güzel birseydi böyle...Sükürler olsun ki,yetisti amça...Emegi olan herkese tesekkürler...

Az önce günlügümü karistirdim da,yenligi olayi bir tarafa,Kaptana yapilanlara kinim sayfadan fiskiriyo adeta...,

Kaptanim,Trabzonsporum....Mutluluktan Costur bizi pazar gecesi...

TRABZONLU_TS
10.03.2006, 01:43
Bilmiyom baska takimlarda Kaptanlarini bizim kadar seven bir taraftar toplulgu varmi????? Seni Seviyoruz FATIH SULTAN TEKKE....

Kemal Musaoğlu
10.03.2006, 01:48
abi ne desem bilmiyorumki.ilgilenen herkezin ellerine saglik.mükemmel olus ya.tam can alici bir poster.smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

KuĞu
10.03.2006, 02:26
umarim fatihi olum yönde motive eder

Egemen
10.03.2006, 04:09
mükemmel olmus... ellerinize saglik.. bmn yi seviyorum...