PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haluk Levent unutmadi...

Recep Alkan
19.09.2005, 20:13
arkadaslar gecen gun bir televizyon kanalinda klipleri seyrederken haluk leventin cemberimde gul oya sarkisina cektigi klibi gordum. duygulanmamak belkide aglamamak elde degildi. klibinde hem karadenizi hemde gecenlerde vefat eden buyuk sanatcimiz KAZIM KOYUNCU yu unutmamisti.

bence bize ters gelen seyleri protesto ederek tavrimizi ortaya koydugumuz gibi haluk levente de bir tesekkur metni hazirlamaliyiz. ve bunu butun BMN uyeleri olarakhaluk levent gondermeliyiz. bizi ve bizim insanimizi unutmayan bir insani bizlerde unutmamaliyiz.

ne dersiniz......

Emir BAYRAK
19.09.2005, 20:33
Sanirim Serberst Kursu diyebilirim...Kendisini tebrik etmek lazim..Beklemezdim...

zedboysts
19.09.2005, 21:18
Sanirim Serberst Kursu diyebilirim...Kendisini tebrik etmek lazim..Beklemezdim...

Haluk Levent'ten bende beklemezdim ama helal olsun...

TRABZONLU_TS
19.09.2005, 21:28
kendisini cok severim helal olsun. zaten kendisi orman fakultesinde okuyordu unide. ama duramadi buralarda birakti okulu gittismileys/smiley36.gif

tamer__61
19.09.2005, 21:57
birakin yaaa

pkk konserine cikan adama pardon ne adami haine

ne tesekkuru edecem

allah belasini versin

Guests
19.09.2005, 22:02
Haluk Levent in 900 lü bir hatti vardi.Hani su ara beni tara beni gibi olanlardan.Dakikasi 5 ytl ye haluk leven'ti arayalim.Ona tesekkür edelim.smileys/smiley4.gif

Valla ne yaptigi beni ilgilendirmez.Yine de saolsun.Ama 900 lü hattan arayin beni sohbet edelim diyen bir adama tesekkür edemem...

61viya
19.09.2005, 22:36
Ben klibin en sonunu izleyebildim.Bir yazi gördüm sadece...Ve biz de çok öldük.Ama herseye ragmen sarkilar söyledik yeryüzünde...Yanilmiyorsam böyleydi...Ama adini yazmadi Kazimin...Demek ki en basini izlemedigimden görememisim.

Kendisi Kazim Koyuncunun konserinde de çikmisti sahneye...Ismail Hakki Demirciogluyla,Bülent Ortaçgille birlikte...

omer61
19.09.2005, 22:50
o kazimi hep destekliyodu zatn.. kanser olduunda fln onu hiç yalnz birakmadi haluk.. konsere fln çikti onun için...

Tahsin Armutcu
19.09.2005, 23:40
ben de haluk leventten beklemezdim ama helal olsun ne diyelim

BDiler61
19.09.2005, 23:44
birakin yaaa

pkk konserine cikan adama pardon ne adami haine

ne tesekkuru edecem

allah belasini versin

katiliyorum

Semih GÜL
20.09.2005, 00:02
ben de haluk leventten beklemezdim ama helal olsun ne diyelim

smileys/smiley32.gif

Guests
20.09.2005, 00:37
Kazim Koyuncu'nun kardesleriyle ve ailesiyle tanisiyorum ve sürekli görüsüyorum... Onlarin,son günlerdeen çok canini sikan sey; "RANT ugruna herkesin Kazim Koyuncu'nun ölümünden prim yapmaya çalismasi..!"

Lütfen bu tür davranislarile prim yapmaya çalisanlarakarsi dikkatli olalim... Hemen herkeze prim vermeyelim...