PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Senol Günes istifa etmeli mi?

tunganyan
17.09.2005, 16:00
szymek sakat gokdeniz cezalii......bunlarr gerece degil onlarin oldugu zamani da gordukk...transferi bilmezsin takim kurmayi bilmazsinnn...cok yakin arkadaslarinii tanidim senol hocanin coook paragoz oldugun duydumm ve de kendinden onemli on planda birinide istemedigini duydummm...on planda olan kisiler fatih tekke szymek yattara....fatihe dokunamazz cunku takimi nerdeyse o kuruyoo...takimin herseyi o bise yapamazz gokdeniz gittii...szymek sakat.....yattaara!!!!!surekli bu adami oyundan aliyorrrr..nedenn var bu iste biselerrr ....senol hoca bu isi yapamiyorrrr...sampiyonlar ligii gittiii.......lig gidiyoo bundan soora daha farkli bise olacai yookkk kimse iyi niyet falan demesin hicbise olmaaaazzzzzz...turkiyue kupasi baslamadi daha baslasin o da gideeceekkkk...lami cimi yok bu isin....senol hoca bu isi yapamiyoo direktorluk falanda olmazz kisisell egolarii daha ustun geliyo kendi egolarinda kayboluyo takimi da batiriyoo....yonetimin transfer karmasasina da goz yumdu ben bu takima onay veren hocayi istemem...derhall gec olmadann istifaaa lutfenn!!!!!

Burçak
17.09.2005, 16:05
senol hoca ne yapsin yaa. ondan önce bu takima dogru düzgün futbolcu almadan aylarca taraftari uyutanlar istifa etmeli.!!!

Guests
17.09.2005, 16:06
Senol günes istifa etsin benim adayim

tunganyan

Salih61
17.09.2005, 16:07
A.Snin basina geçsin...Ama artik Teknik Direktörlügü biraksin...Anlasin artik isler iyi yürümüyor...Bu takimi hep futbolcular sirtladi bunu Ziya DOGAN bize kanitladi...LÜTFEN Senol Hoca sana yakisani yap ve çok sevdigin Trabzonspora daha fazla zarar verme...

Saygilarimla...

d@rk
17.09.2005, 16:07
arkadaslar senol hocayi ve yonetimi istifaya çagiralim sadece senol hocanin degil yonetiminde hatasi var ilk hafta trabzon spor u astip gitmeyi planladilar ama trabzon çikis yaptiktan sora kalma karari aldilar ben trabzonspor yonetimini ve senol hocaya asla isinamadim!!!

antagonist
17.09.2005, 16:08
Önce yönetim istifa etsin,Ahmet Agaoglu gelsin,o bilir ne yapacagini...

gerçekefsane
17.09.2005, 16:09
senol günes'in antrenörlük kariyerineelestrim olamaz.

Senol günes'In basin toplantilarinda yaptiklari açiklamalari takip etmeniz yeterlidir. Senol günes güven kaybetmeye devam etmektedir. Senol günes, yönetim kurulu tarafindan uyarilmalidir. gerekirse teknik kadro degistirilmelidir.Edited by: gerçekefsane

degok
17.09.2005, 16:11
Ağaoğlunu severim.Medya da bizi hakkıyla temsil edip milletin ağzının payını veriyor. Ancak geçen defa seçimden kaçtı. O olayı unutamıyorum.

halil ibo
17.09.2005, 16:12
Yapmayin arkadaslar bu kadar insafsiz olmayin.Elbette hatalari var,bunlari elestirelim.Fakat elindeki malzemeye bakin.Elin oglu depar atiyor,bizimkiler bakiyor.Transferde transfer komitesini kuran o degil ki!Yönetimin basi kiçi belli degil.

Elestirirken biraz dikkatli olalim.Geçen sene Z.Dogan'in oynattigi zevksiz futboldan sonra dostun düsmanin kabul ettigi güzel oyunu bu hoca oynatmadi mi?milli takimi 3. kim yapti ? Eminim 1.sorunun cevabi Fatih,2.sorunun cevabida futbolcular ve Avrupa ülkeleriyle karsilasmamiz olacaktir.Ezik medyasinin pompalamasi sonucu...

Istikrar için Senol Hocayla sezon sonuna kadar devam.Ama yönetim derhal...

61lazminator61
17.09.2005, 16:13
SENOL HOCANIN YAPACAK FAZLA BIR SEYI DE YOK.YÖNETICILERIN BU ISI
ÇÖZMESI LAZIMDI.YANI FUTBOLCU ALACAKLAR GIDIP BIREZILYADA TATIL MI
YAPIYORLARDI. 2 AYDA ADAM AKILLI BIR FUTBOLCU ALAMADILAR.SONRA GEL RUM
MAÇINDAN SONRA YATTARAYI SUÇLA KURTUL. YOK BÖYLE BIR OLAY.ISTIFA
ETMELERI ÇÖZÜM OLUR MU BILMEM AMA RADIKAL KARARLAR ALMAK SART.

tunganyan
17.09.2005, 16:15
bi arkadas once yonetim istifa etsin demiss dooru ama soorda da senol hoca istifa etsinn...bu bir vefasizlik degildirr bu zamanaa kadar saygi gostermissek stada girdiginde ortaligi inlatmissek bu saygidir vefadirrr.ama eger o da takima saygiliysa biraksin bu isi....istifa nedeni sadece bu transfer olaylari degil olaylar cok daha derin dedigim gibi senool hocam bazi egolarina disarda normal hayattaki huylarini takimima yansitiyoo...burasi hirsin ihtirasin cekememezligin yeri degill....ve bu is bu sekilde asla devam edemezz bosuna destek beklemesinler kimse de gelmez bunda sonra bu kadar darbeyi kimse kaldirmazzzz...korktuum sey bi takimin bizi 4 yada 5 gollu bi hezimete ugratmasii ve yakinda da olacak boyle bi hezimett...oyle hata bende sorumlulugu ustume aliyorumla isler yurumuyoo..oyle deyince 3 puan geri gelmiyoo....birak git yeter kazandigin paralarr..otur evinde artik baska isle ugrasss....biz yemeyiz bu isleri ilk bastada istemiyodum ama zorla geldim gonul borsum falan dedinizzz ama yemezlerrr..para almasan ne isin varrrrdi neye konumuz bu degill konumuzzz iiiiiiiiistiiiiiiiiiiifaaaaaaaaaaaaaaaaaa

d@rk
17.09.2005, 16:15
ARKADASLAR diyorum ama kimseye dinletemiyorum senol hoca eskiden çok iyiyidi su anda hiç bi kabiliyeti yok o hala eskilere dalmis gidiyo biliyoruz eskiler kolay unutulmaz ama unutmanin zamani geldi trabzon için en iyisi olsun diyorum senol hoca adam oynatmayi bilmiyo en basta yattara 90 dk lik bi adam degil ve bu adami 90 dk oynatiyor.YONETIM VE SENOL HOCA ISTIFA LÜTFEN...

TSunami
17.09.2005, 16:16
tamam diyelim ki transfer de kadro kurmada hatasi yok. ancak ben benim televizyondan gördügümü kulübeden göremeyen teknik direktör istemiyoruuuuuuuuuuuuuuuuuum.

Burçak
17.09.2005, 16:18
tekrar diyorum senol hocaya futbolcumu alinmista ilk onun istifasi isteniyor. futbolcu almazsan 2 3 eksikle normal siradan bi takima dönülüyor iste. önce futbolcu alacaksin . senol hoca becerip oynatamazsa istifa istersin. bu böyle degilmidir.

gerçekefsane
17.09.2005, 16:20
Senol Günes teknik direktör olarak maçlara % 100 konsantre oluyor mu ?basin toplantilarinda verdigi beyanatlara dikkat ediniz. senol günes futbol A.S'nin basina geçmeli. Trabzonspor'a bu görevle daha iyi hizmet edecektir. Edited by: gerçekefsane

tunganyan
17.09.2005, 16:23
takimi yonetim kurmustur ama senool hocada kabul etmistir etmeseydii sesini sesli bi sekilde duyururdu..gerekirse istifa ederdii yonetimi protesto ederdi ama o ne yapti eldeki imkanlari kullandi aldi parasini yapti idmanini olaylari akisina biraktii....tranzonsporum akisina birakilmazz gereken yerde akan yerlere mudahale edilirr...istenilen yere getirilirr......olaylari akisina birakacak adam burda duramazzz...yonetimde hoca da akisina birakmistir isleriii...bu sebeplee deeefooolouuunn artik cunku baska turlu gitmeyeceksinizzzzzz

Burçak
17.09.2005, 16:26
ben ahmet agaoglunun gelmesini isterdim. medyada cevap vermesini bilen, istedigimiz takimi yaratabilecegini düsünüyorum

shotaarveladze
17.09.2005, 16:30
Arkadaslar bmn üyesi olduktan sonra attigim mesajlarin %60 Senol hocanin iyi niyetine ragmen takimi hazirlayamadigi ve istifa etmesi gerektigi ile ilgilidir. Trabzonsporu 25-30 yildir takip ediyoum ve hiç bir zaman bu kadar kisiliksiz, korkak ve ne idügü belirsiz bir top oynarken görmedim. Senol hoca 1996 da basari elde etmemistir, o basari ö dönem çok kaliteli futbolculorimiz oldugu için olmustur ve takimda Ünal gibi bir faktör vardi. Hata yapan futbolcu direk kaptan in suratina bakiyordu, takim saat gibi çalisiyordu ve hata yapan kendi kendini görüyordu zaten. Basari böyle gelmisti. Milli takimin dünya üçüncülügü de yine ayni sekilde basarili bir kadroyla elde edilmistir. Ama maalesef Senol hocamiz bile bunun farkinda degil ve benim oldugum yerde basari olur diyor.

Hocam lütfen artik basini kumdan çikar ve gerçekleri gör. Lütfen lütfen lütfen

61lazminator61
17.09.2005, 16:32
EVET ARKADASLAR ANLASILAN ÇOK DOLUYUZ. BÖYLE OLMAMIZDA NORMAL.AMA BIRAZ
DAHA SAKIN DÜSÜNÜRSEK OLAYLARI DAHA IYI ANLARIZ. OKUDUKLARIMDAN
ANLADIGIMA GÖRE TUNGANYAN KARDESIMIZ BAZI SEYLER BILIYOR. BUNLARI
YAZARSA BIZDE ONA GÖRE TAVIR ALIRIZ. ÇÜNKÜ SENOL GÜNES OLAYINDA SADECE
BASINDAN GÖRDÜKLERIMIZLE YETINMEK ZORUNDA KALDIK. OLAYIN IÇ BOYUTUNU
BILMIYORUZ. BRI DE SUAN ISTIFA ETSE HALI HAZIRDA BIR HOCA VARMI? SONRA
YÖNETIM ISTIFA ETSE ONLARIN YERINE GELENLER KIM OLACAK.

Semih GÜL
17.09.2005, 16:43
Kesinlikle istifa etmeli senol hoca....

gerçekefsane
17.09.2005, 16:50
senol günes, güven kaybetmeye devam etmektedir. senol günes'ten basari beklemek ne kadar dogrudur, tartisilir. fakat senol günes'in karar vermesi gerekiyor,

tamam mi ? devam mi ?

senol günes teknik direktörlük yapacaksa, sadece teknik direktörlük yapmalidir. fakat ayni zamanda takimagenel menajer getirilmedir.

61lazminator61
17.09.2005, 17:04
TOHUM SAÇ, BITMEZSE TOPRAK UTANSIN!
HEDEFE VARMAYAN MIZRAK UTANSIN!

HEY GIDI GÜHEYLAN KOSMANA BAK SEN!
ÇATLARSAN, DOGURAN KISRAK UTANSIN.

ESKI ÇINAR SIMDI NOEL AGACI;
DALLARDA IGRETI YAPRAK UTANSIN!

USTADA KALIRSA BU ÖKSÜZ YAPI,
ONU SÜRDÜRMEYEN ÇIRAK UTANSIN!

ÖLÜMDEN ILERDE VARIS DEDIGIN,
GERIDE NE VARSA BIRAK UTANSIN!

EY BINBIR TANEDE SOLMAYAN TEK RENK;
BAYRAKLASMIYORSAN BAYRAK UTANSIN!

(BU SEHIR SENINLE YATIP KALKIYOR
YIRMI YILDIR SENDEN TEK SEY ISTIYOR
BORDOYLA MAVI KEFENIM OLSUN
TRABZONUM BU SENE SAMPIYON OLSUN)

BUNUDA DUYMAYAN BUNUDA BIZE YAZDIRAN KIM VARSA UTANSIN!

61lazminator61 adli kullanici, asagidaki forum kurali geregince uyari cezasi almistir.

Uygunsuz Hareketler / Yazim Kurallari:

4) Forumun düzenini bozdugu gerekçesiyle 3'den büyük fontlarla yazmak, mesajin tamaminda renkli, kalin ve italik font kullanmak ve gönderilen mesajin tamamini büyük harflerle yazmak da uygun olmayan davranis olarak tanimlanmistir. Kuralin ihlali halinde, ilgili üye önce uyarilir, hatanin devami halinde ise üye 2 gün foruma mesaj gönderememe cezasi alir.

Edited by: admin

kutoz
17.09.2005, 17:08
Arkadaslar bu tür topicleri açarken, kisisel düsüncelerinizi yansitmaktan ziyade, katilimci bir düsünceyi anlamak, ölçmek, degerlendirmek amaç olmali.

Arkadasimiz, Senol Günes'in istifasini isteyebilir. Bu tamamen kisisel bir düsüncedir. Keske topicin basligini "Senol Günes Istifa Etmeli mi?" türünden yazip, buradaki arkadaslarimizin da bu yöndeki düsüncelerini almak istemis olsaydi. Böyle olunca, taraftarlar arasinda infial duygusu olusturmaktadir.

KUYMAK
17.09.2005, 17:09
Beyler ne istifasi yaa.

Adam ne yapsin, yönetim daha ne yapsin.Atay Aktug un klübe yaptigi katkilari görmemezlikten mi geliyoruz.Her ne kadar kendimize büyük desekde maddi anlamda berbatiz.Atay Aktug olmasa klüpte gelir kaynagi denen birsey olmayacakti. Gelelim Senol Günes e adamin elindeki kadro neyse alacagi semere de okadar olur. Sunu kabul edelim Trabzonspor un sahaya çikardigi 11 futbolcudan baska futbolcusu yok. Bu 11 den 1 kisi bilemedin 2 kisi çiktimi sistem çöküyor. Bu takimin basina Senol Günes i degil Dünyanin en iyi teknik direktörünü getirsenizde durum degismez. Baska biri gelip de ne yapacak adam kazmayi kürek yapamazya.. Senol Günes bence Türkiye nin en iyi teknik direktörüdür. Verin bakalim Senol hocanin eline Real Madrid i ne yapiyor. Tersini Besiktas yapti ne oldu!!! Isin özeti: Ne kadar köfte o kadar ekmek.

zanoylu
17.09.2005, 17:17
Evet istifa etsin yerine tunganyan'i getirelim.Su maça bakarak bu yorumlari yapiyoruz.Kim nedersedesin adamin su an elindeki yogurttan bu kadar cacik olur.

Oynattigi taktik mi yanlisti yoksa kurdugu takim mi.Öyle disardan ahkam kesmesi kolay geliyor bizlere ne istifasi ARKADAS.......

SONUNA KADAR DEVAM HOCAM......!

Semih GÜL
17.09.2005, 17:17
Beyler ne istifasi yaa.

Adam ne yapsin, yönetim daha ne yapsin.Atay Aktug un klübe yaptigi katkilari görmemezlikten mi geliyoruz.Her ne kadar kendimize büyük desekde maddi anlamda berbatiz.Atay Aktug olmasa klüpte gelir kaynagi denen birsey olmayacakti. Gelelim Senol Günes e adamin elindeki kadro neyse alacagi semere de okadar olur. Sunu kabul edelim Trabzonspor un sahaya çikardigi 11 futbolcudan baska futbolcusu yok. Bu 11 den 1 kisi bilemedin 2 kisi çiktimi sistem çöküyor. Bu takimin basina Senol Günes i degil Dünyanin en iyi teknik direktörünü getirsenizde durum degismez. Baska biri gelip de ne yapacak adam kazmayi kürek yapamazya.. Senol Günes bence Türkiye nin en iyi teknik direktörüdür. Verin bakalim Senol hocanin eline Real Madrid i ne yapiyor. Tersini Besiktas yapti ne oldu!!! Isin özeti: Ne kadar köfte o kadar ekmek.

Iyyi diyosun yönetim konusundada haklisin hatta.

Ama senol hoca hakkinda sana katilmiyorum.Gecen senede bu oyuncular vardi hatta dahada kötüleri vardi ama savasan hirsli ve kondüsyonu yerinde bi TS kurmustu ziya hoca,

O takima göre simdi senol hocanin elinde daha iyisi var ama senol hoca ne bi taktik ne bi farkli kombinasyon denemesi nede alternatifleri tam olarak kullanma gibi harekettlerde bulunmuyor hatta futbolcularda 6. haftada kondüsyonlari bile yerinde degil,dahada fazla si var mesele ne bi frikik organizasyonu,ne bileyim iste hiç birsey yapmiyor abi...

En azindan elindeki köfteyi en iyi sekilde kullanmalisin....

ümit
17.09.2005, 17:19
Aksamki maçta senol hoca sivas'in teknik direktörü olsaydi maç acaba nasil biterdi.Hersey bir yana bu gurbet ellerde artik TS için üzülmek 3-4 gün hayalet gibi gezmek istemiyorum.Ben artik bu takimin beni sevindirmesini istiyorum.Günlük yasayis tarzim degisiyor pisikolojim bozuluyor.Basim önde gezmek istemiyorum.Ben kendimi bildim bileli TS nin ahim sahim bir basarisini göremedim.Hep küçük mutluluklar tattim.Gerçek anlamda basari istiyorum.Senol hoca gidecekse yabanci gelmelidir.Ama su an sirasi degildir.Devre arasi olabilir.

Semih GÜL
17.09.2005, 17:22
Aksamki maçta senol hoca sivas'in teknik direktörü olsaydi maç acaba nasil biterdi.Hersey bir yana bu gurbet ellerde artik TS için üzülmek 3-4 gün hayalet gibi gezmek istemiyorum.Ben artik bu takimin beni sevindirmesini istiyorum.Günlük yasayis tarzim degisiyor pisikolojim bozuluyor.Basim önde gezmek istemiyorum.Ben kendimi bildim bileli TS nin ahim sahim bir basarisini göremedim.Hep küçük mutluluklar tattim.Gerçek anlamda basari istiyorum.Senol hoca gidecekse yabanci gelmelidir.Ama su an sirasi degildir.Devre arasi olabilir.

Umarim GS maçindan sonrada hepiniz senol hocaya destek verirsiniz...?bu sözümü unutmayin

ümit
17.09.2005, 17:29
Senol hoca galatasarayi yensede fikrim degismeyecek.Ancak bu sezon sampiyon olursak utanacagim ve burdaki herkesten af dileyecegim.Senin sözünü unutmayacagim,kendi sözümüde..

KUYMAK
17.09.2005, 17:30
Bence sorun kondüsyonda degil bazi futbolcularin kafasinda. Hüseyin de büyük düsüs var. Keza Fatih de öyle(Fatih e hiçbir zaman laf söylemeyen bir insan olarak söylüyorum.Yine de söylemem). Volkan, Celalettin,Semak vs...Tek bir sebep aklima geliyor futbolcular kendilerini sampiyonlar ligine endekslemislerdi olmayinca istek de gitti.

Gelelim köfteleri kullanma konusuna 3-5-2, 4-4-2 vs... hersey futbolcuda bitiyor.

gerçekefsane
17.09.2005, 17:32
?Yönetim ve futbolcularla konusup, çözüm arayacagiz? diyen Günes, sözlerine söyle devam etti:

?Elimizdeki oyuncularla bu maçi kazanacak güçteydik ama Gaziantepspor maçinda iyi oynayan oyuncularin çogu bugün farkli oynadi. Oyunun savunulur tarafi yok. Oyuncularima (Siz büyük oyuncular ve büyük takimsiniz. Bu tip oyun tarzindan kurtulmak zorundasiniz. Aksi halde büyüklügünüzü kaybedersiniz) dedim."

trabzonspor.org.tr

senol günes futbolculari uyardiniz, haklisiniz

peki siz kendiniz sorumluluk aliyormusunuz bu yenilgiden ve bu kötü oyundan.Edited by: gerçekefsane

Semih GÜL
17.09.2005, 17:32
Senol hoca galatasarayi yensede fikrim degismeyecek.Ancak bu sezon sampiyon olursak utanacagim ve burdaki herkesten af dileyecegim.Senin sözünü unutmayacagim,kendi sözümüde..

yanlis anladin ben hemen gitmesini istiyorum.

Ve bu ruhsuzlukla Gs yi yenmemiz imakansiz hele senol hocayla tamiyle imkansiz sen devre arasina kadar deva edelim demissin yaaa ondan dedim..

Zararin neresinden dönersen kardir bence hemen gitmeli senol hoca...Yada A.S. nin basina geçsin takimin basina baskasi gelsin..

Harun-61
17.09.2005, 17:36
1 mac kayip ettik, biz $ampiyon olamayiz...

cünki bizde inanc yok smileys/smiley5.gif

ümit
17.09.2005, 17:38
Bizim mevcut yönetimimizin su an senol hocadan daha iyi bir hoca bulacagini zannetmiyorum.Keske iyi bir alternatif olsaydi ama yok.Büyük sirketlerin her zaman bir alternatifi vardir.Mevut çalistigindan artik verim alamiyorsan yenisi hemen devrededir.Ah senol hoca yaa.Sana en çok güvenenlerden biriydim.Ama isin basindan beri elini hiç tasin altina sokmadin be köylüm,kahrettin beni,hasta ettin.

Semih GÜL
17.09.2005, 17:44
benide ama bence Türkiyede hoca var..

bazi arkadaslar katilmiyor bana ama ben Ersun YANAL getirilebilir diyorum.

Evet milli takimda basarili olamadi ama geclerde suan istanbul çakallarini sirtlayan yildiz denilen oyunculari o yildiz yapti ve onun gençleri herkeze kök söktürdü..

Kiraly
17.09.2005, 17:56
Senol Günes in bu takimin basina getirildiginde belki de bu forum
da en cok sevinenlerin ba$inda geliyordum.Nedenine gelince,kendi
degerimizdir,milli takim da kendini gelistirmistir,tecrübe
kazanmi$tir,futbol bilgisini daha da geli$tirmi$tir diye düsünüyordum.

Ama maalesef su ana kadar takima katkisi ortada,bundan öte bir seyler yapabilecegini sanmiyorum.

Senol Günes zor insan,insanlarla ileti$im kuramiyor,sürekli kendini
baski altin da hissetiyor,futbolcularina güven veremiyor,kendisine
kar$i gösterilen sevgi ,saygi,alakaya karsilik veremeyen bir insan
nasil olacak da bu takimi yönetecek,yönlendirecek.

$imdiye kadar yaptigi yanli$lari burada siralamaya gerek yok,onlar
herkes tarafin dan bilinen seyler,benim anlatmak istedigim yapisi
itibari ile bu takimi kaldirabilecek gücde bir insan degil,

Yol yakin ken biz onu ,o bizi daha fazla üzmeden yollarimizi ayirsak daha hayirli olur dü$üncesindeyim.

Crazy_OfLu61_
17.09.2005, 18:03
Onda o yüz ne gezer ruhsuz serefsiz...

Crazy_OfLu61_ adli kullanici, asagidaki forum kurali geregince bir hafta mesaj gönderememe cezasi almistir.

Genel Kurallar:

1) Forumumuzda küfür, hakaret, tehdit içeren, satasma, asagilama amaci tasiyan, kisi hak ve özgürlüklerine saygisiz içerige sahip olan, irk veya din farki gözetilerek yazilmis, siyasi nitelik tasiyan mesajlar göndermek kesinlikle yasaktir. Forumda bu amaçlara yönelik olarak kisaltmalar, imalar kullanmak da kesinlikle yasaklanmistir. Bu tür davranislarda bulunulmasi halinde forum yöneticileri bu tip mesajlari silmek, düzenlemek ve mesaji atan kisiye gerekli cezalandirmayi yapmak konusunda tam yetkilidir. Bu kurala aykiri davranista bulunan üyelerin üyelikleri 1 haftaligina durdurulur. Ayni davranisin devami halinde ise ceza 2 haftaya çikacaktir.

Edited by: admin

bahadiroglu
17.09.2005, 18:12
Trabzonsporu 25-30 yildir takip ediyoum ve hiç bir zaman bu kadar kisiliksiz, korkak ve ne idügü belirsiz bir top oynarken görmedim. Senol hoca 1996 da basari elde etmemistir, o basari ö dönem çok kaliteli futbolculorimiz oldugu için olmustur ve takimda Ünal gibi bir faktör vardi. Hata yapan futbolcu direk kaptan in suratina bakiyordu, takim saat gibi çalisiyordu ve hata yapan kendi kendini görüyordu zaten. Basari böyle gelmisti. Milli takimin dünya üçüncülügü de yine ayni sekilde basarili bir kadroyla elde edilmistir. Ama maalesef Senol hocamiz bile bunun farkinda degil ve benim oldugum yerde basari olur diyor.

Hocam lütfen artik basini kumdan çikar ve gerçekleri gör. Lütfen lütfen lütfen

sonuna kadar katiliyorum.özellikle koyu yazili olanlara...ayni düsüncedeyim

Hünkar
17.09.2005, 18:41
bence en buyuk suc yonetimin bu takimin 3-4 tane kaliteli topcuyla ligin tozunu atacagini 3 ytasindaki veletler biliyodu ama yonetim ne yapti paraya kiyamadi neymis efendim klubun borcu yokmus tamam cok onemli bise amaborctan korkan basarili olamaz ki bu goruldu ayrica kaliteli oyuncularla birlikte sampiyonlar ligine girebilsek bu parayi kurtarma sansimizda olacakti.

senol hocaya gelince ;hepimiz onun oyuncu degisikliklerini ve oyunu iyi okuyamamasini elestiriyoruz ama bence en bguyuk hatasi masaya yumrugunu vurarak topcu istememis olmasiydi ustelik bize bu kadar buyuk vaatler vermisken .

artik olanlar oldu onumuze bakmaliyiz bence zararin nereseinden donulse kardir istifa etmeleri gerekmektedir cunku verilen sozlerin cogu tutlmadi bundan sonrada tutulacagini sanmiyorum

sametaydin
17.09.2005, 18:55
ya beyler bi durun hele su lig bi bitsin. su anda gelecek bi istifanin kulübe bi yarari olmaz bence. bekleyelim görelim. eger takim basarisiz olursa o zaman zaten istifa edecekler.

CaMoKa
17.09.2005, 18:57
abi siz ne biçim taraftarsiniz bazi yazilarimda belirtmistim taraftarlik iyi günde kotu gunde diye ayrica bir kaç maç kotu gitti diye türk futbol tarihinin sayili teknik adamlarindan birini ipe çekemezsiniz

sucu kendinizde arayin o stad dolmadiysa bu hepimizin sucudur o stad sivas diye inlerken ben antalyada evde kaffayi yiyordum eger imkaniniz varsa gitmeliydiniz

her yenilgiden sonra istifa diye çigirinmak kolaydir onemli olan zorluklarla basa cikabilmektir eger zorluklardan kaçarsiniz bu kendi ayibinizdir

TARAFTARLIGI OYUNCAK SANMAYIN

dayi_ismet61
17.09.2005, 19:06
senol günes eger takimi seviyorsa bir an önce istifa etmelidir, cünkü futbolcular altinda eziliyor.yedek futbolcularin hicbir tanesi ilk 11 e girmeye hazir degil.hani 20 kisilik kadromda herkes hazir olacak diye sözleri nerde? takimin maglubiyetinde her zaman sorumlulugu üzerine aliyorsa bedelinide ödemek zorundadir.yenildigimiz icin degil bu seneki oynanan tuhaf futboldan dolayi istifa etmelidir, cünkü artik takima yeni bir kan degisikligi lazim.bence transfer fiyaskosunun sorumlusu o dur.geldigi zaman herseyin dogrusunu söylemeye söz verdi ama nerde dogrular.transfer meselesine aciklik getirmedigi sürece benim gözümde sorumlusu odur...

Beytullah
17.09.2005, 19:12
senol hocanin elinde cokmu iyi kadro varda yönetemiyor.istifa edecek birileri varsa bu senol günes deyil yönetim olmasi lazim

dayi_ismet61
17.09.2005, 19:18
futbolun herseyinden sorumlusu o oldugu halde neden baskalari bedel ödesin.dünya ücüncüsü bir hoca bu kadar kendini aciz durumlara düsürüp ezilecegine transferleri kendisi yapmadiysa veya istedigi adamlari aldiramadiysa bastan bunu insanlara aciklayabilirdi.bildigi gercekler varsaaciklasin bizde sorumlulari bilelim.

shotaarveladze
17.09.2005, 19:28
Bu tek maçlik bir olay degil. Ben Senol Hocanin hiç bir zaman takima kisilikli, saldirgan ve korkusuz futbol oynattigini görmedim. Takim geçen yildan beri kör topal gidiyor Yattara kart gördü sl den elendik, gökdeniz cezali symek sakat sivasa karsi top oynayamiyoruz (dikkat edersen yenemiyoruz yazmadim), Fatih sakatlansa ne olacak ya da kirmizi kart görüp iki maç cezali duruma düsse? Peki geçen yil Fatih olmasaydi takimda ne olacakti? Büyük takim yönetmek böyle olur. Takima bir kaç sistemoturtursun, elindeki alternatif oyunculari kullanarak sistemi degistirirsin ya maç baktin kötüye gidiyor çesitli varyasyonlar yaparsin. Bunlarin hangisini Senol hoca yapiyor.

Eskiden Trabzonspor en iyi kontraatak oynayan takimdi en azindan bu özelligi vardi. Insanlar tarafli tarafsiz Trabzonspor deyince açik oynayanin vay haline diyordu. Su anda ne var takimda? Defans mi? Ofans mi? Orta saha çabuk mu geçiliyor? Defans çikislari mi tehlikeli? Yan toplarda mi basarili? Ha ne var takimda iste bunu en iyi Trabzonspor en iyi yapiyor dedigin ne var takimda.

Acilen Senol hocanin gönderilip yerine adam gibi birinin gelmesi sart. Benim favorim Özyazici. Takim dogru dürüst top oynasin, bir sestemi olsun ki seneye bu sisteme uygun futbolcu alabilelim. Su anda parçalari toplayip bir araba yapmaya çalisiyoruz. Yani oo mercedes parçasi alalim kaliteli, oooo bmw parçasi alalim kaliteli, ondan sonra parçalar birbirine uymuyor. Sistemini oturtacak saldirgan ve korkusuz oyun oynatacak biri gerekli bence.

Bu kadar olmaz ya hala nasil Senol Günes deniyor anlamiyorum. Sampiyonluklarimizda emegi geçen biri evet dogru ama kaleci olarak teknik direktör degil. Bir isi iyi yapmasi her isi iyi yapacak anlamina gelmez ki. Tamam iyi bir insan, efendi bir kisiligi var, bize emegi geçmis. Atmayalim bir köseye,gitsin futbol as nin basina yine sahip çikalim. Ama lütfen ama lütfen lütfen artik takimi rahat biraksin.

özlü
17.09.2005, 19:29
geçmiste fatih tekke nin takimdan nasil gönderildigi hepimiz tarafindan biliniyor olsa gerek. fatih e söylenmedik söz birakmismiydik takimdan ayrilirken?ne olduda fatih trabzon un 1 numarali futbolcusu,taraftarin sevgilisioldu?lütfen anlik degerlendirmeler yapmayalim...eger bu takim sampiyon olacaksa -ki olacak- bunu basaracak kisi senol günes tir.inancim sonsuz...

dayi_ismet61
17.09.2005, 19:38
o zaman ki fatihle simdiki fatih arasinda büyük bir fark var. örnek karakol basmiyor. ikinicisi mehmet ali yilmaz in krallik sistemi yok artik.ancak on sene önceki senol günesle simdiki senol günesin hic farki yok.belki konusma yetenegini biraz gelistirdi.onunla ancak politikaci olur.faruk özakla yol acilisina gidecegine rakibi izleseydi belki elenip rezil olmazdik.senol günesi savunanlara soruyorum.senol günes bize kac futbolcu kazandirdi ve nasil bir futbol sistemi oynattigini cözen varmi? her seferindetakimda oyuncu degistirirken nasil takimin aleyhine sonuclandiriyor.bunun sirri nedir acaba.ona sormak gerekir.

Harun
17.09.2005, 19:45
senol hocanin elinde cokmu iyi kadro varda yönetemiyor.istifa edecek birileri varsa bu senol günes deyil yönetim olmasi lazim

Elimizdeki kadro,Sivassporu,Konyasporu ve anortasisi çok rahat yenenek bir kadrodur.Ama bu degildirki mevcut kadro yeterlidir.Kesinlikle yetersizsiz.Burdada yönetim suçludur.Trabzon sehrinin baskisini ancak yabanci kaliteli bir antranör kaldirabilir ve basariya ulastirabilir.Yerli olacaksa Seneol Günes'ten baskasida olmamali.Ama Senol Günes bu kafayla giderse istifasini vermesi yakindir.

zafercalikoglu
17.09.2005, 20:02
senol hoca birakacagina topçular biraksin bu isi bilmiyor paflarla oynariz,

hem senol hoca bunlara (topçulara )iyi niyetli yaklastigi kanatindeyim ama artik disini göster hoca oynamayani al kenara bakma yildiz mildiz yap planini devre arasi transfer raporunu ver yonetime para var nasiol olsa,eh bide huzur olsa

Emir BAYRAK
17.09.2005, 20:04
1 mac kayip ettik, biz $ampiyon olamayiz...

cünki bizde inanc yok smileys/smiley5.gif

Kardes Tv'den net gorunmuyor sanirim..maca gittim takim dokuluyor...Kazanmak icin oynayan bir takim yok ortada...Degil sampiyonluk 2.lik RÜYA..

Senol Hoca istifa etmemelidir...Adam mi var elinde oynatsin...OLANLARI (!!!) M.yilmazi oyuna aldi iste

Tansu Onur Erdoğan
17.09.2005, 20:13
valla ben trabzonsporda teknik direktör olacak kisinin hirsli bi t.d olmasini istiyorum...ziya dogan mesela o kadar hirli ve heyecanliydiki klübede ister istemez futbolcuya itici güc oluyodu

sivas t.d lorant da öyle ama senol hoca seker gibi adam ya

senol hocayi cok seviyorum ama olmuyo ya....ziya dogan la yakaladigimiz günlerin ardindan yeller esiyo..eger senol hoca giderse yerine yabanci teknik direktör gelsin türkiyede giray hoca disinda trabzonsporu calistirmaya laik bi t.d göremiyorum

Kaya
17.09.2005, 20:16

Umarim GS maçindan sonrada hepiniz senol hocaya destek verirsiniz...?bu sözümü unutmayin

Semih bütün mesajlarin italik ve bold. Lütfen forum kurallarina dikkaet edelim...

gerçekefsane
17.09.2005, 20:16
aranizda senol günes'i son dört aydir, basin toplantilarinda söyledigi güzel sözlerden baska yaptigi olumlu katkiyi hatirlayan varmi ?

1- Istanbulspor'lu güven ile ön protokol yapildiginda benim orta sahadaki alternatiflerim I. Ege, Hasan Üçüncü, Adem Koçak demisti.bu alternatiflerin katkisini gören oldu mu ?

2- Zurawski'nin transferinin gündemde oldugu günlerde bütün taraftarlarin, hemen hemen herkesin alinmasini istedigi bir transferde, Zurawski'nin yasini bahane edip 29 yasindaki futbolcuya verilecek para çok yüksek demisti. bir bakima bu ifade ile transferin gerçeklestirilmemesinin ilk adimi atilmisti

3- Sampiyonlar liginin ön eleme kuralari çekildiginde rakip takimi izledi mi acaba, bir yol açilisi mi önemli bir teknik direktör için yoksa takimin basinda olmak mi ?

4- Trabzonspor'la bagi kopma asamasina gelen futbolculari tekrar kazanmak için yaptigi çabasinin sonuçlarini ilk 6 hafta gören duyan oldu mu ?

5- Senol günes yanlis bilmiyorsam futbol AS'nin basina geçtigi zaman 3 (üç )yil teknik direktörlük yapamayacaginedeniyle mi idari göreve gelmedi ( menajerler için bu kural vardir. )

6- yeni uygulamaya giren spor yasasina göre kulüblerin taraftar temsilcisi olmasi gerekiyor. kulubümüzün taraftar temsilcisi kim acaba bir bileniniz var mi ?

7- Futbol olarak ne kadar ilerideyiz ya da gerideyiz ?Edited by: gerçekefsane

dayi_ismet61
17.09.2005, 20:36
gercekefsaneye tamamen katiliyorum.

ayrica milli takimdayken medya tarafindan dislandigi zaman ona sahip cikan tek trabzon camiasiydi.o kredisini trabzonspora zarar vererek bitirmemesini istiyorum

saglam
17.09.2005, 21:02
O kadar karamsar tablo çizmeyin, takimda Symek ve Gökdeniz yok. Futbolcularingündemdeki olaylardan etkilenmis olmasi muhtemel. Bir geçis dönemine girilmis... Takdir edersiniz; Sivasspor bu geçis sürecinde karsilasabileceklerimiz en saglam rakiplerden.

Ilk 11'de direk oynayabilecek kalitedeyedek oyuncumuz yok. Yine de, oyuncu degisikligi yapildiginda "büyügüz, yerine aldiklari bizi kurtarir diyoruz" girenlere bakin: Volkan ve Mehmet Yilmaz... Al birini vur ötekine... Ligdeki diger 17 takimda elinizi sallasaniz bulabileceginiz adamlar. Hatta 2 lig A kategorisinde daha kalitelileri vardir eminim.

Fatih Tekke'yi söyle kenara koyun, kadroda "kalburüstü bir yildiz isim" söyleyin? Senol Günes'in çok fazla yapabilecek birseyi yok. Elindeki kaynaklari iyi kullandi. Olan bu kadardi... Sonuca sasirmadim da üzülmedim de, takim toparlanacaktir eminim.

Asil degerlendirilmesi gereken konu; "Türk futbolunda çigir açacak birmodel"inbasina getirilen kisinin,normal bir teknik adamdan farkliyetkive sorumluluklara sahip olmamasi.Hangi transferlere kendisi karar verdi??? Dogrusu merak ediyorum.

Kaya
17.09.2005, 21:07
Arkadaslar yönetimimiz oyuncularimizin alternatifleri transfer etmemistir. Taraftardan bu derece maddi destek alan yönetim bu paralari nereye harcamistir merak etmekteyim. Ayni zamanda milli takimin hocaligini yaptigi dönemde sahip çiktigimiz Senol Günes bizim takimda olunca hiç sabir göstermiyoruz. Symek ve Gökdeniz yok Senol hoca bunlarin yerinekimi koyacak. Kimseyi koyamayacak çünkü transfer felan yok ortada...

shotaarveladze
17.09.2005, 21:18
Ya arkadaslar tamam transfer yok o zaman ne olacak yani Senol Hoca adim hidir elimden gelen budur mu demek istiyor. Teknik direktör olarak o zaman diyecekti ki kardesim bu is böyle olmaz bunun cezalisi var, sakati var, formsuzu var ben kariyerime leke sürdürtmem, Trabzonsporun da aciz duruma düsmesini istemem. Ya transferleri yaparsiniz ya da kendinize hoca arayin diyecekti sezon basinda. Bunu basin açiklamasi seklinde yapacakti ki taraftar olarak bizler de kulübe baski yapalim. Ama bunlarin hiçbirini yapma, maç kaybedince sorumlulugu üstüne al, bunlari yapmak yönetime destek vermektir. Yani Türkçe meali der ki bunun evet bu yil transferler iyidir yeterince yapilmistir ve ben de bu takimi sampiyonluga oynatacagim ancak su anda basarisizligin nedeni benim, futbolcularda ve yönetimde suç yoktur.

O zaman sayin hocam alacaksin ceketini sirtina, benim kapasitem bu kadar deyip tipis tipis gideceksin. Teknik direktör demek sadece takimi sahaya sürmek degildir, uzun vadeli düsünebilmek, hizli karar vermekve liderlik vasiflari gerektirir maalesef hocamizda bunlarin hiçbiri yok...

ulas ferhat
17.09.2005, 21:35
Beyler bayanlar biraz mantikli davranin Senol Hoca ne yapsin çikip kendimi oynasin.Tamam hatalari vardi ama ancak oyundan çikanin yerine giren adam mehmet yilmaz kazmasiysa yapacak ne var. kadro yok adamin elinde kadro......

My
17.09.2005, 21:39
Maalesef Senol Hoca alternatif taktikler gelistiremiyor. Düsünün, bu takimda Szymek'in olmadii zamanlarda vardi. Hatta Fatih'siz oynadiimiz haftalarda oldu ama takim saat gibiydi, mücadele gücü çok üst seviyedeydi. Çok kötü geçirilen bi hazirlik dönemi vede çok çok kötü bi transfer politikasi en büyük hatalarimiz. Maalesef bu seneye hiçte ii baslamadik.

RahMetLi
17.09.2005, 21:41
ya arkadaslar iyi bi kadro olsa Senol Günes'le yenilmeyecek takim yok.. bizim ilk 11 den baska takim oyuncumuz yok. .yedekler amatör oyuncu gibi neredeyse (birkaç oyuncu hariç), bizi kurtaran oyuncular gidince ben ne olacak diye merak ediyordum, keske etmeseydim, hersey ortada kardeslerim smileys/smiley5.gif Gökdenizsz olmaz, Symeksiz orta alan top yapamiyor... yani olmuyor takim 11 kisilik bir iplik gibi, kopuncadügüm yapmaya çalisiyoruz ama pürüzlü oluyor... smileys/smiley19.gif

SEnol Günes kalsin, yönetim bi güncellestirilsin diyenlerdenim.. Olmuyorsa zorlamanin anlami yok bence.

shotaarveladze
17.09.2005, 21:43
Ya bu kadroyu kim yapacak peki? Kimin görevi lig baslamadan takimi hazirlamak? Kimin görevi su eksikler var bunun için su futbolculari almamiz gerekiyor demek? Kimin görevi bu adamdan futbolcu olmaz ya da bize yaramaz diyerek kadroyu saglamlastirmak. Sen mi yapacaksin ben mi yapacagim? Teknik direktör degil mi bunlari saglayacak olan. Ha anlarim Senol Hoca takimin basina yeni gelmis olur, transfer sezonu kapanmistir eldekilerle yetinmek zorundadir amenna. Ama sen takimin basinda olacaksin geçen yil tas gibi futbol oynayip sampiyonlugu kil payi kaçiracaksin, transferler yapilirken takimin basinda olacaksin ondan sonra kadro yok. Buyur burdan yak biz mi yapacagiz kadroyu????

perfectstorm
17.09.2005, 21:46
kadayifin alti tam kizarmamis bakiyorum. bizim taraftarlarimiza baz insanlarin ne idügünü anlamasi için .daha çok hezimetler lazimmis.yönetime fatura keserek isin kolayini buluyosunuz.yönetimin hatasida var ama sahadaki oyundada yönetmin hatasimi var.yüzünüzü kizartan,ts. tarihine geçecek ulusal bir utançda yetmedi,geriside gelecek diye bas bas bagirdik..

ama sunu biliyorum 1 ay içinde senol günesi savunacak kimseyi göremeyeceksiniz burada.....!!!

mirasyedinin sonu bu olur.kazim kanatada haksizlik yapmisiz diyede içinizden geçiyomu merak ettim..?

Dozent
17.09.2005, 22:01
Baskanin istifasi istenebilir, Senol Hocanin istifasi da istenebilir hatta tüm yönetim kurulunun da istifasi istenebilir. Bunlar anormal talepler degil, taraftar olarak bizlerin düsünceleridir. Birileri begenir yada begenmez, herkesi memnun etmek mümkün degil............

Fakaaaat, hiç kimsenin insanlarin (Baskan - Hoca basta olmak kaydiyla) özel hayatlariyla oynayamaz, oynamamalidir. Kisileri mesleki davranislari yada kamuya malolmus yönleriyle kritik etmek gerekir. Baskanin varsa yönetsel meziyetlerini ve kararlarini tartisalim. Hocanin hatali takim kurgusunu masaya yatiralim, oyuncu secimindeki eksikleri yada takimin kondisyon yetersizligine vurgu yapalim. Ammaaaaaa kalkip yok hoca paragöz yok yakinlarini kollar yok kendinden baskasinin popülaritesine tahammül etmez bu ithamlar çok çirkin bize yani mertligi dürüstlügü ve açiksözlülügü ülke sinirlarini asmis cografyanin insanina hiç yakismiyor.

Hoca velev ki paragöz olsun, bunun takim oyunu ile ne baglantisi var? Hoca kendinden baskasinin öne çikmasina tahammül edemez, bunun maglubiyetimizle ne ilgisi var? Ben baglanti kuramadim?

Lütfen ciddi ve seviyeli elestiriyapalim, yapalim ki herkes meydanin bos olmadigini görsün..

denizgrsy
17.09.2005, 22:02
geç kaldi su saaatte edecegi istifa bize daha çok zarar verir,aslinda zararin neresinden dönülse kardir dicem ama bu yönetim kaliteli bi hoca bulup getiremez!!!

Y.Sert
17.09.2005, 23:04
ahmet agaoglunu bir deneyelim derim.tek sansimiz o kaldi.hem deneyimli hemde konusmasini bilen adam.ya en azindan trabzon sporun parasina ihtiyaci yok.trabzon spordan kazanacak bir seyi yok.sampiyonluktan baska.

canavar
17.09.2005, 23:36
Müthis Bir konu

Taraftar Gercekleri Görüyor Artik

SENOL GÜNES "0" o Bu isi yapamiyor Yapamaz:

Dünya ücüncüsü oldu !!!

KIMI YENDI

Herkes Mantikli Düsünsün

l-m
18.09.2005, 00:01
Senol Hoca Istifa basligini anlarim, saygi duyarim hatta belki desteklerim de Senol Hoca kusura bakma ama istifa basligina anlam veremedim dogrusu, anlayissizligimdan ötürü de kusura bakmayin.

Senol Hoca benim için hayal kirikligi yaratmistir, sezon basindan beri bu hayal kirikligi giderek artmaktadir, bizi basariya götürecek bir alternatif isim açikça bulamadigim için Senol Hoca simdilik görevde devam etsin diyorum, aklima gelince ugrayip kusura bakma hoca, vakit tamam diyecegim. Hadi bakalim, kusura bakmaca yok, istifaysa istifa..

Güleriz aglanacak halimize..

baris_aykan
18.09.2005, 00:04
kimse yanlis anlamasin senol hocayi savundugum falan yok fakat ya gelen gideni aratirsa ne olcak

çazi
18.09.2005, 00:13
bence yanlis düsünüyorsun kazaninca senol hoca sen her seyimizsin kazanamayinca istifa senol hoca gidecek sen mi? gelecesun

baris_aykan
18.09.2005, 00:19
bence yanlis düsünüyorsun kazaninca senol hoca sen her seyimizsin kazanamayinca istifa senol hoca gidecek sen mi? gelecesun

bisey dusundugum yokki sadece soru sordum onemli olan lastigin altina tas koyalim derken ezilmiyelim

çazi
18.09.2005, 00:22
saçma

baris_aykan
18.09.2005, 00:25
saçma

dogru olan ne sen sole bakalim

kutoz
18.09.2005, 00:27
Çözüm üretilmeksizin, sadece polemik yaratan bu topicleri kiniyorum. Sirf kisisel öfkemizi kusmak için topic açmak, bir süre sonra taraftarimiz arasinda kutuplasmaya neden olmaktadir.

Ya öfkeni içinde yen, ya da çözümünle beraber alternatifleri sunabilecegin topic aç!

baris_aykan
18.09.2005, 00:30
abicim cok dogrusun smileys/smiley32.gif

bazen ben bile kendimi kaybediyorum tipki dun aksamki olimpiyatta kaybettigim gibi

CECEN61
18.09.2005, 00:31
arkadaslar biz dün maçtaydik vede gördügümüz manzara karsisinda inanin sok olduk. takimin senol hocayi istemedigi resmen belliydi bagiriyor biz bu adami istemiyoruz diyee yaaa

gerçekefsane
18.09.2005, 00:31
gökdeniz için açilan anketin Senol Günes içinde açilmasini talep ediyorum.bir zor istek yada anlasilmasi güç bir istek olabilir. yine de senol hoca için bir anket yapilmis olur. güvenilirligi konusunda ne kadar artma yada azalma konusunda bir fikir edinmis oluruz.

Barış
18.09.2005, 00:33
gökdeniz için açilan anketin Senol Günes içinde açilmasini talep ediyorum.bir zor istek yada anlasilmasi güç bir istek olabilir. yine de senol hoca için bir anket yapilmis olur. güvenilirligi konusunda ne kadar artma yada azalma konusunda bir fikir edinmis oluruz.

+ Atay Aktug ve ekibi için de.

Tek suçlu Gökdeniz degildir.Edited by: Oflu144

uygar_trb
18.09.2005, 00:34
Müthis Bir konu

Dünya ücüncüsü oldu !!!

KIMI YENDI

Herkes Mantikli Düsünsün

birak bu isleri ya fikstürüde mi senol hoca çekti dünya kupasi orasi kimi elersen farketmez yok takim iyiymis filen hikaye bunlar o takimi bir arada tutmak oynatmak bunlar yabana atilcak seyler diildir...smileys/smiley7.gif

o milli takimda bir tane trabzonlu trabzonsporlu vardi o da senol günestir...

tamam bu ara basarisiz ama napalim zaten ortada hoca yok su anki takimimizinda basarisizligi gayet normal gözüküoo ortada i.ege hüseyin solda lee defans eller kürsat kale jeffersson...daha çok hata var hele sivas maçinda volkan beni tam olarak deli etti onun kötü oynamasi da mi senol hocanin suçu

yönetimde kalsin hocada beklicez artik napalimm biz renklerimize asigiz volkan konagin dedigi gibi bu takimin yenilmesi bile zevk verio demisti...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

bobmarley
18.09.2005, 00:36
..öyle bi konumdayiz ki sahadaki kötü futbolun,özelliklede sonuçlarin faturasi herkese kesilebilir durumda..taraftar..yönetim..teknik direktör..transfer komitesi..vs..kime kesilse hakli haksiz yanlari var..ben birazdaha bekleyelim derim..benim kanaatim takim böyle istikrarsiz sonuçlar aldikça senol hoca istifasini sunar..temennim hepimizin temennisi..istifa vs olmadan takimin düzelmesi..en kisa zamanda farkli,hirsli bi ruh yakalamak ve en azindan takimi düzeltmek..

Semih GÜL
18.09.2005, 00:37
ahmet agaoglunu bir deneyelim derim.tek sansimiz o kaldi.hem deneyimli hemde konusmasini bilen adam.ya en azindan trabzon sporun parasina ihtiyaci yok.trabzon spordan kazanacak bir seyi yok.sampiyonluktan baska.

Inan bana ahmet agaolunu çok ama çok severim ama ;

bu yönetimin yerine ahmet agaoglu gelsin diyorsan unutmaki Trabzon konkresinden üyeligini çekmese suan Baskan oydu ama çekti.

Kimsenin kalmadigi bir anda Atag baskan hasiplendi takimi...

Yerdekini kaldirdi yani.Digeri ise yerde birakti...

yorum senin saygilarimla

uygar_trb
18.09.2005, 00:38
bi de bu adam napsin gökdenizi almis konusmus gökdeniz hocaya oynamadim hocam filen demis hocada basina anlatmisona güvenioruz diye1 hafta sonra oynadigini açikliyor bu bir hocaya yapilcak en kötü olaydir adam g..t durumuna düsürdü resmenhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

ondan; ADAM GIBI ADAM FATIH SULTAN TEKKE ! ! !

perfectstorm
18.09.2005, 00:44
arkadaslar biz dün maçtaydik vede gördügümüz manzara karsisinda inanin sok olduk. takimin senol hocayi istemedigi resmen belliydi bagiriyor biz bu adami istemiyoruz diyee yaaa

takimin içinde futbolcular bu hoca falan degil diyolar. istihbarat saglam .emrah ve özgür, çogunun hocaya ne güveni ne saygisi var. bu sivas maçindan sonra futbolcularini suçlamasinida açikliyor.kendinde kabahat arama gayretide yok....!

varsa yoksa ne gibi ilginç deyisler özlü sözler bulurum.............!

siyah giyenlerin üstünde leke gözükmezmis....! breh breh breh.......!

bu adam kafami yapiyo yoksa gerçekten bu kadar saftrikmi...?

yazik yazik .rezil oluyoruz rezil...!

kutoz
18.09.2005, 00:47
Dostum, bir insani elestirirken yaptigi görevinin sinirlari dahilinde elestir. Sonuç itibariyle Senol Günes herseyden öte, Trabzonspor için anitlasmis bir isimdir.

Sen kim oluyorsunda Senol Günes'e saftirik türünden sokak jargonuyla konusuyorsun. Lütfen sinirlari asmayalim. Taktigini elestirirsin, oyunu okumasini elestirirsin ama kisiligine elestirmeye baslarsan orada duracaksin ve haddini bileceksin...

uygar_trb
18.09.2005, 00:51
Dostum, bir insani elestirirken yaptigi görevinin sinirlari dahilinde elestir. Sonuç itibariyle Senol Günes herseyden öte, Trabzonspor için anitlasmis bir isimdir.

Sen kim oluyorsunda Senol Günes'e saftirik türünden sokak jargonuyla konusuyorsun. Lütfen sinirlari asmayalim. Taktigini elestirirsin, oyunu okumasini elestirirsin ama kisiligine elestirmeye baslarsan orada duracaksin ve haddini bileceksin...

bravo abi tebrikler...

herkes haddini bilsin lütfen ! ! !

senol hocanin trabzonspor tarihinde ki yeri unutulamaz ve unutulmayacak o senelerce bekledigimiz sampiyonluklarin hepsinde varmisss bu zaten fazlasiyla yeter ...

Lazrail_76
18.09.2005, 00:52
Arakdaslar SG hic bir zaman finallerin hocasi olmamistir. Bana
bir tane final kazandigi bir mac soyleyin. Futbolculuk doneminde
sampiyonluk gomrus cok bir is. Ama teknik direktorluk donemimde
bana bir tane basarisindan bahsedin. Marifet bir takimi final
oynatmak degildir. Ama o finali kazanmaktir. Stresli ve zor
maclari verecegi taktikle yapacagi oyun degisikliginle maci koparmaktir.

Fenerbahceye sampiyonlugu kacirdigi senesini iyi hatirliyorum, o senesi
de devamli elestrilirdi yaptigi oyuncu desikliginden. Alternatief
sunun diyorsunuz. Burada bazi isimler zikrediliyor. Bilmem
GIRAY BULAKLAR, UNALLAR,... Gecin bunlari, biz deneme tahtasi
degiliz. BIZ TRABZONSPORUZ

Bize gelecek bir hoca en azindan kariyer yapmis bir hoca olmasi
lazim. Ve ben su an hic bir Turk Teknik direktör
gormuyorum. Onun icin yabanci sart. Erkik gererts gibi,
sampiyonluklar kazanmis bir teknik direktor lazim. Oyunu
okuyabilen, hic bir sekilde rakibinden, futbolcudan korkmayan, hatta
gozdagi veren bir teknik direktor lazim. Onun icin bende
katiliyorum. SENOL HOCA ISTIFAAAAA</span></span></span>

kutoz
18.09.2005, 01:02
Birincisi Erkik Gererts degil onun adi. Sen Belçika'da yasiyorsun daha iyi yazar ve telefuz edersin. Ama çok merakliysan o zat-i muhtereme, buyur çalistirdigi takimi destekle.

Kariyer yapmis bir hocadan bahsediyorsan, Senol Günes'in de kariyeri dünya üçüncülügü ile bence çok parlak. Kalkip bu üçüncülügü de birseylere baglayabilirsin tabi. Neye baglarsan bagla hiç umurumda da degil. Dünya Üçüncülügü bu, Türkiye üçüncülügü degil...Edited by: kutoz

uygar_trb
18.09.2005, 01:05
ewt gerilerde gördüm 3.lük tesadüf filen gibi laflar eger sen kendi degerine kendi insanina bunlari diosannnnn senin o kazim kanat denen heriflerden ne farkin olur ayip yaaaaaaaaaaa smileys/smiley7.gif

gerçekefsane
18.09.2005, 01:20
arkadaslar, bir konuda bilgilendirme yapabilirmisiniz. yanlis anlasilma olmasin.

dünya üçüncülügü ile dünya kupasi üçüncülügü arasinda ne fark vardir ?

ayrintili olarak açiklarsaniz sevinirim.

Semih GÜL
18.09.2005, 01:22
Kariyer yapmis bir hocadan bahsediyorsan, Senol Günes'in de kariyeri dünya üçüncülügü ile bence çok parlak. Kalkip bu üçüncülügü de birseylere baglayabilirsin tabi. Neye baglarsan bagla hiç umurumda da degil. Dünya Üçüncülügü bu, Türkiye üçüncülügü degil...

Abi ben muhelefet olsun diye sormuyorum bunu gerçekten çokmu fanatigimde gözüm görmüyomu diye düsünüyorumm ve ondan sana bu soruyu soruyorum cevap verirsen sevinirim.

Tamam senol hocam çok büyük zafer kazandi ve Milli takimi 3. lüge tasidi.

Lakin Trabzonumun bassina geçtiginden beri 6 önemli maç oynadi,bunlardan birini gs ye karsi 2-0 galibiyet kazandi ama bana göre o olmasada bizim futbolcular gecen senenin hirsiyla onlari yenerlerdi digeri ise anortosisi 1-0 la kendi evimizde yendik ama sonucu biliyoruz.

6-2 basari önemli maçlardda neyse.

bu sezon 6. haftadayiz takimin deplasman galibiyeti yok,kondüsyon yok takima ruh yok.

Bide sunuda belirtmek isterim süper ligde Trabzonumun Senol hocam yönetiminde çiktigi derbilerde büyük oranla kaybetmisizdir.Bakabilirsin.

2 hafta sonraki gs maçinin skorunu bence simdiden tahmin etmek okadarda zor degil bence.

Sence abi gercekten senol hocamla sezon sonuna kadar gidilmelimi,o basarili elinden geleni yapiyoda ben mi günah keçisi onu ilan etmisim kendi içimde??

uygar_trb
18.09.2005, 01:35
2 hafta sonraki maçin skorunubu kadar çabuk tahmin pes edipedebiliosan o senin trabzonsporlulugunu gösterir...

sonuna kadar inaniyorum trabzonlu8 olmak ayricaliktir ! ! !

Edited by: uygar_trb

kutoz
18.09.2005, 01:35
Senol Hoca ile sezon sonunu kadar gidilmeli mi? Ben olayin burasinda degilim aslinda. Ben Senol Hoca'nin kisiligine yapilan saygisizligi hazmedemiyorum. Bende Senol Hoca'yi elestiriyorum. Oyun taktigi A ise, bunun bir B plani olmadigini düsünüyorum. Maçin gidisatinda oyunu yorumlayip, saglikli degisiklikler yapamadigi kanisindayim bende...

Ama asil sorun Senol Günes degil ki. Evet iyi bir hazirlik dönemi geçirmedik. Anortosis maçi büyük bir kazaydi... Ama Senol Günes bu takimi eline geçen yil ikinci yari eline aldi ve basarili bir grafik çizdi. Takim bir kisi hariç ayni takim. Sorun nerede... Senol Günes'te mi? Hayir... bence sorun psikolojik. Futbolcular bordo-mavi ruhu kaybetmisler.

Soruyorum sana, hirs yapmis futbolcu taktik dinler mi? Sahanin her yerinde ayak basilmadik yer birakmaz ve maçi koparmaz mi? Elimizde ki bu futbolcular, cuma aksam ki maçi istemis olsalardi alamazlar miydi? Alirlardi... Öyle bir alirlardi ki, bütün Türkiye onlari ayakta alkislardi. Ama malesef ruh kalmadi... Biz bunu göremiyoruz ve topu taca yani Senol Hoca ve Yönetimin oldugu tarafa atiyoruz. Tabiki onlarinda suçu var. Ama bugünün sartlarinda bu kadro her ne olursa olsun, cuma günkü maçi alirdi. Bu kadar...

Özkan Erdem
18.09.2005, 01:43
Yönetimler gelir-gider, hocalargelir-gider.. Ama o forma ile sahaya çikan 11 ve yedeklerden ben her zaman galibiyet beklerim, parolam budur. En kötü gününde bile olsa Trabzonspor'un,Trabzonsporlununparolasi galibiyettir.. Biz buna alistik, yenilmek için maça çikmayiz, karsimizdaki dünyanin krali olsa, biz en kötü günümüzde olsak dasökmez.. Trabzonspor'a,taraftara yakisan kazanmayainanmaktir.

Semih GÜL
18.09.2005, 01:43
2 hafta sonraki maçin skorunubu kadar çabuk tahmin pes edipedebiliosan o senin trabzonsporlulugunu gösterir...

sonuna kadar inaniyorum trabzonlu8 olmak ayricaliktir ! ! !

Güzel arkadasim sezon basindan beri Trabzonumun bütün maçlarini seyrediyorum sadece aradigim gecen seneki hirsina yakin bir futbol oynamasi,ama sadece malatya maçinda gecen seneki takimi andirdi ondada berabere kaldik.Içim aciyo anliyormusun bilemiyorum içimde biseyler bu takimin daha kötüye gidecegini söylüyo.çare ariyorum aciz halimle bisey yapabilecekmis gibi.

Ama sen oturup burada benim Trabzonlulugumu tartismak istersen sen yaz ama ben sana cevap vermiyecegim çünkü benim tek derdim Trabzonum umarim anlarsin....

Semih GÜL
18.09.2005, 01:51
Soruyorum sana, hirs yapmis futbolcu taktik dinler mi? Sahanin her yerinde ayak basilmadik yer birakmaz ve maçi koparmaz mi? Elimizde ki bu futbolcular, cuma aksam ki maçi istemis olsalardi alamazlar miydi? Alirlardi... Öyle bir alirlardi ki, bütün Türkiye onlari ayakta alkislardi. Ama malesef ruh kalmadi... Biz bunu göremiyoruz ve topu taca yani Senol Hoca ve Yönetimin oldugu tarafa atiyoruz. Tabiki onlarinda suçu var. Ama bugünün sartlarinda bu kadro her ne olursa olsun, cuma günkü maçi alirdi. Bu kadar...

Abi iste isin burasinda sorun var misal hatirlarmisin bilemiyorum bir elezig macimiz vardi 1. ligdeyken ilk yari 0-0 di ve trabzonum kötüydü soyunma odasina girdi çikti ve ziya hocamiz ne yaptiysa artik ayni kadro 2. yarida firtina gibi esmisti ve maçi 3-0 almistik.

Yani ben buraya takiliyorum bu hirsi mücadele etme hevesini hocamiz vermesi lazim diye düsünüyorum ve sanirim bunu senol hoca veremedigi inancindasyim..

phoenix
18.09.2005, 01:53
bu basligi acan ve destek veren arkadaslara sormak istiyorum, kendileri sivas maçina hangi on birle çikarlardi? adamin elindeki malzeme bu, ne yapsin?

Semih GÜL
18.09.2005, 02:00
bu basligi acan ve destek veren arkadaslara sormak istiyorum, kendileri sivas maçina hangi on birle çikarlardi? adamin elindeki malzeme bu, ne yapsin?

sana sormak istiyorum Trabzonspor ve 61 den bir çok nick varken niye abd deki bir eyaletin ismini nick olarak tercih ettin?

gerçekefsane
18.09.2005, 02:03
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width=510>
<T>
<TR>
<TD =hurnewstitle align=left>Trabzon'da kaos</TD>
<TD vAlign=bottom align=right></TD></TR>
<TR>
<TD align=left colSpan=2>
<TABLE cellSpacing=5 cellPadding=0 align=right>
<T>
<TR>
<TD align=right>http://www.hurriyetim.com.tr/images/trs.gif< name=examp></></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR></T></TABLE>
Teknik Direktör Günes, istifanin esigine geldi. Baskan Aktug, Günes?i ?Görevinin basindasin? diyerek ikna etti. Olaganüstü toplanan yönetim, huzuru bozan futbolculara agir para cezasi ve kadro disi birakilmasi karari aldi.
TRABZONSPOR?un deplasmanda aldigi 2-1?lik Sivasspor yenilgisi bordo mavili camiada firtinalarin kopmasina neden oldu. Karsilasma sonrasi teknik direktör Senol Günes?in, oyunculariyla yaptigi veda nitelikli toplantida ?Yarin izin yapacaksiniz. Bu izni huzur içinde geçirebilirdiniz ama sikinti duyacaksiniz. Içiniz yansin biraz. Nerde hata yaptiginiza bakin. Bundan sonraki yasaminizda basarilar diliyorum? dedigi ileri sürüldü. Teknik patronun bazi yöneticilere de, ?Bu futbolcular mücadele adina hiçbir sey ortaya koymuyorlar.

Aldiklari parayi hakettikleri süpheli? diye sitem ettigi vurgulandi. Yasanan bu gelismelerden sonra Günes, baskan Atay Aktug?dan görüsme talep ederken, bordo mavili yönetim de dün olaganüstü toplandi. Yönetimin yaptigi toplantida takimin son durumu masaya yatirildi. Yöneticiler, özellikle ?Bu takim iyi oynamiyor ama asil önemlisi mücadele etmiyor. Hocaya karsi bir tavir mi var? Takimda bir sevgisizlik mi egemen? Takimda çibanbasi olan, futbolculari olumsuz etkileyen birileri mi var?? sorularinin yanitlarini aramaya çalisti.

Görevinin basindasin

Toplanti sonrasi Aktug?un Günes ile görüsülmesine karar verilirken, Günes?in raporu dogrultusunda takimin ahengini bozdugu düsünülen futbolculara hem para cezasi, hem de kadro disi birakilmasi karari alindi. Toplanti bitiminde Aktug, Senol Günes?le bir araya gelerek takim hakkinda rapor istedigi belirtildi. Teknik direktörün, baskana ?Eger sorumlu olarak görülüyorsam ve sorun bensem görevi birakirim? dedigi, Aktug?un ise, Günes?e ?Görevinin basindasin? dedigi ifade edildi. </TD></TR></T></TABLE>

hurriyet.com.tr

d@rk
18.09.2005, 02:07
senol hoca tarihinde Ts için büyük ve önemli seyler yapmistir ama hepimizin bildigi gibi artik önümüze bakmanin vakti geldi tam iyi olduk derken kötüye gitmek ne oluyo yaa ben sunu diyorum EGERKI ORTADA TRABZON UN IYILIGI VARSA EN IYISINE LAYIKTIR BENIM SANLI TRABZONUM...o yüzden sahsi görüsüm her zamanki gibi senol hocanin görevini daha iyi bir teknik heyete birakmasidir!!!

Recluse61
18.09.2005, 02:19
Daha Senol Günes geleli bir kaç hafta olmusken yazdigim bir yazi bir karadeniz sitesi forumunda noktasina virgülüne dokunmadan koyuyorum buraya:

Bu aksam aci bir sekilde Trabzonspor'un gelecegini emanet ettigi Senol Günes'in tek kaygisinin günü kurtarmak oldugunu tekrar görmüs olduk.Zira küçük maçlari kazanmak için kendisine ihtiyaç yoktu.Büyük maçlarda da kendisine güvenemedigini bugün tekrar gösterdi.Son dakikada yenilmis bir talihsiz gol üzerine konusyor degilim.Bir korner karambolünde o golü atan biz de olabilirdik.Elerstirdigimiz sey hocanin mentalitesi.Bugün Trabzonspor eger Besiktas'i yenseydi ya da berabere kalinsaydi kimse Besiktas'a 'neden yenildin' demeyecekti herhalde buna ragmen Besiktas'in antrenörü Galibiyeti kovalamak adina Pancu'yu ve kanattan etkili olmak için Okan'i oyuna aldi.Galibiyete ihtiyaci olan Senol Hoca ne yapti?Yattara yerine Adem Symkoviak yerine Volkan.Yani son anlari bes defansla oynadik.senol hoca ne hikmetse beraberligi istiyordu.Ve muhtemelen maç sonrasi konusmasini kafasinda tasarlarken gol geldi.Bir maç üzerine zehir kustugum sanilmasin.Antep maçini izleyen arkadaslar takir takir oynayan takimin 1-0 dan sonra anlamsiz bir sekilde geriye çekilsini çok iyi hatirlayacaklardir.bütün bunlarin yaninda beni esas sinirlendiren gelir gelmez gençleri alt yapiya göndermesidir.Ufuk Bayraktar'daki yetenegi geleli 3 hafta olan polonyali oyuncumuz bile fark etmis.Ama hocamiz alt yapida yaralanacak.Tipki seneler önce Fatih Tekke'de oldugu gibi.hatirlarsiniz iki sene içinde milli takimda oynar diye nitelenen genç Fatih önce önlibero oynatilmis sonra da 15 dakikada oyundan çikarilarak kendi deyimiyle 'futbolu birakmaya zorlanmisti' .Üzülerek görüyorum ki degerli Hocamiz zoraki geldigi Trabzonspor'da eski hastaliklarina geri döndü.Bu arada bu sezon bütün kritik maçlari kaybeden oyuncularmizi da göz ardi etmemek gerekir.Bu aksamin travmatik atmosferinde agir yazdiysam Senol Hoca sevenlerden özür dilerim.Bu yazdiklarim umutlarini baska bahara birakmis bir Trabzonsporseverin hezeyanlari belki de.Seneye yeni umutlarda görüsmek üzere.

İleli
18.09.2005, 02:44
Ali Kemal, A.Suat ozyazici, Ozan Sumer, hami unal getirin eski ruhu istiyoruz kardesim TRABZON RUHUNU ISTIYORUZ!!!

d@rk
18.09.2005, 03:12
TRABZONSPOR RUHUNU GERI ISTIYOR mu dicez adamlarasmileys/smiley1.gifyönetim eger adam olsaydi zaten bunu anlardi ama eskiler geri gelemz onlari aratmayacak adamlar alinmasi lazim takima haksizmiyim:D

baris_aykan
18.09.2005, 04:49
Yönetimler gelir-gider, hocalargelir-gider.. Ama o forma ile sahaya çikan 11 ve yedeklerden ben her zaman galibiyet beklerim, parolam budur. En kötü gününde bile olsa Trabzonspor'un,Trabzonsporlununparolasi galibiyettir.. Biz buna alistik, yenilmek için maça çikmayiz, karsimizdaki dünyanin krali olsa, biz en kötü günümüzde olsak dasökmez.. Trabzonspor'a,taraftara yakisan kazanmayainanmaktir.

dun stadda maci seyrederken ikinci yari gozume carpan teksey beraberlik bekleyen bir trabzonspor ne oldu yenildik yazik biz galibiyetlere alistik

EmrahYalçınalp
18.09.2005, 09:36
Müthis Bir konu

Dünya ücüncüsü oldu !!!

KIMI YENDI

Bir sürü canavari...

Peki sampiyon Brezilya Türkiye'nin Senegal'i (favori görenler vardi) yendigi çeyrek finale kadar kimi yendi ? Türkiye, Kosta Rika, Çin, Belçika... Hatta hiç unutmam Ronaldinho bir maçtan sonra 'abi yerim böyle dünya kupasini, hiç sarmiyo, bize hep dandik takimlar ayarlamislar. Bu yaz köye kakaoya (orda findik yok, napalim)gidince herkes 'len kimi yendiniz de sampiyon oldunuz' diye kafa bulacak' demisti...

Senol hocayi sevmeyebilirsin, basarisiz bulabilirsin, elestirebilirsin de... Ama kazanilmis basarilari küçültmeye çalismanin anlami yok. Trabzonspor basarili olacaksa kariyer anlaminda 500 tane Senol Günes feda olsun. Ama bari Besiktas'in attigi zarfa salya akitan adamlara atifta bulunarak karsilastirma yapmayin, forumda birçok arkadasin yaptigi gibi...

Sistem yüzünden sistemsizliklerin camiasi olduk... Takimi demiyorum, camiasi... Olagan kongre ile görevine son verilen, hizmetlerine tesekkür edilerek yollanan yönetim hatirlayamiyorum... Istifa etmeden ya da kovulmadan giden hoca da ! Herkes mi hatali, herkes mi yanlis yapiyor? Bu is böyle yürümez. Her puan kaybinda, her tökezlemede 'istifa' sesleri. Kafasi çalisan hangi dünya çapinda hoca bu takima gelmek ister. Ben olsam gelmem... Önceki teknik adamlarla gidis biçimleri benim de sonun olur çünkü üç asagi bes yukari. Senol Günes yönetiminde Inönü'de oynanan BJK maçi örnek verilerek 'bu is onla olmaz' diyenler var. Gökdeniz'in golüyle 1-0 kazandigimiz Trabzon'daki maç tarihimizin en mahkum futboluydu belki... Üstelik hocamiz da BJK'liligini açiklamisti, ama ben profesyonelim diyerek...

O gitsin bu gitsin diyenlerin yerine koyup mantik kirintisi ariyorum. Gökdeniz gitsin, M. Yilmaz gitsin, Tomas gitsin, Lee gitsin, Jefferson gitsin, Fatih Avrupa'ya gitsin, hoca gitsin, yönetim de gitsin... Sonra baska bir yönetim gelsin, kamyonla para ödeyip bu adamlarin yerine yeni birilerini alsin, uyum sorunu asilsin, bu sene geçsin seneye bakariz densin, futbolcularin taksitleri gecikmeye baslasin, bankalardan kredi bulunsun, yöneticilerden borç alinsin ki sonra rahat rahat temlik koyulsun, alinan futbolculardan biri iyi çikmayinca baskan 'aldik iste bi angutyo' desin, topçu kizsin gitsin, takim zarar etsin, kirmizi-lacivert formamiz olsun, alistik nasilsa deyip bir BJK eskisi daha gelsin (milne,brigel,samet,ziya... kim kaldi ??? ooooo, daha riza var, metin ali feyyaz var. iyi iyi...). Sonra yine kümeye düsmemek için Samsun'a akalim, intertoto'da5. sinif Avrupa takimlarini dize getirmenin hazzini yasayalim, Erman'a-Sansal'a sövelim niye bizden bahsetmiyorlar diye, forma-kombine vs almaktan vazgeçelim, zaten takimda da birsey yok diyelim, artik Trabzonspor da konusmayalim, huzur dolu bir ortamimiz olsun.

Eeee, yorgan gitti kavga bitti !

Mert Pasa
18.09.2005, 09:37
bu topic basliklariartik camia olmus bordomavinet camiasinin gorusleriymis gibi bir durum oluyor sanki,

ben bu basligin icerigine helede bazi insanlarin uslubuna siddetle karsiyim.Senol gunes gibi yerlesmis bir degere haddini asan sifatlarla saldiranlarla tek ortak noktam ayni takimi tutuyor olmak.

yonetim zurawski olayiyla garanti sayilacak bir yatirimda sacmaladi,brezilyada sacmaligi pekistirdi.fatih bir antrenman yapamadan sezona girdi,gokdenizin kuponu yatti,szymek malum,

fenerde alex,anelka,nobre olmasa ne olur diyen bir arkadas vardi,bence onlarda hicbir onemli maci kazanamazlar.

senol hocayi cok severim ama takimin bu formsuz halinden erken siyrilmasini o saglamali ve su ana kadarda basarmis degil

yine de puan olarak geride degiliz,ayni oyuncular gecen sene oynadiklari seviyeye erisirlerse yapacagimiz bir seriyle bugunku davranislarindan utanacak cok arkadasimiz olacaktir

son rica da adminlere yorum iceren konu ve basliklari hele de boyle sahsi sinirlari zorlayacak yerlere donuyorsa bence bmn camiasi ve yonetiminin filtresinden gecmelidir,yoksa taraftarlar birligi adi anlamindan uzak kalmaya devam eder

kubilay
18.09.2005, 09:58
dogrudur kardesim

d@rk
18.09.2005, 11:27
perhaps senol hoca yenmedi senegal i felan onlar sadece bir sasti senol hoca orda sansliydi belkide ama futbol isi sans isi degil hele bide teknik direktor sen tamamen kafani kullanman lazim ama senol hoca bunu yapamiyo tamam bende senol hocayi çok severim ama trabzon için daha iyisini düsünmeliler diye düsünüyorum ben!!!

bahadır2561
18.09.2005, 11:28
maalesefff bence de istifa ama simdi deil dewre arasinda..simdi olursa iyice karisir ortalik...!!!

tiger_61
18.09.2005, 11:39
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifArkadaslar senol hoca edebiyattan baska bir sey yapmiyor anca bizleri uyutur genis kadrosu varmis yiyim onun kadrosunu sokak geçenleri doldurmus takima ondan sonra genis kadrom var palavra takimin kadrosunu say deseler taraftarin çogu 18 kisilik kadroyu sayamaz...güya genis yetkilerle gelmis o kadar takimi bende olustururdum mahalle takimi sanki buraya yaziyorum bu hafta trabzonun düsüsünün basladigi haftadirINSALLAH YANILIRIM bu adam ,yada bu kafa degismedikçe biz daha çok boynumuz egik gezeriz.. baskanimizda sagolsun bu aralar sirketlesmeye baya kendini kaptirmis takim elden gidince bakalim neyi sirketlestirecek ORTADA TAKIM ORTADA, FUTBOL OLMAYINCA .........SIRKETLESME OLUR....smileys/smiley19.gif

kubilay
18.09.2005, 12:13
Trabzonsporu 25-30 yildir takip ediyoum ve hiç bir zaman bu kadar kisiliksiz, korkak ve ne idügü belirsiz bir top oynarken görmedim. Senol hoca 1996 da basari elde etmemistir, o basari ö dönem çok kaliteli futbolculorimiz oldugu için olmustur ve takimda Ünal gibi bir faktör vardi. Hata yapan futbolcu direk kaptan in suratina bakiyordu, takim saat gibi çalisiyordu ve hata yapan kendi kendini görüyordu zaten. Basari böyle gelmisti. Milli takimin dünya üçüncülügü de yine ayni sekilde basarili bir kadroyla elde edilmistir. Ama maalesef Senol hocamiz bile bunun farkinda degil ve benim oldugum yerde basari olur diyor.

Hocam lütfen artik basini kumdan çikar ve gerçekleri gör. Lütfen lütfen lütfen ...........

bu kadar güzel yazilamazdi

onurts61
18.09.2005, 12:40
Daha Senol Günes geleli bir kaç hafta olmusken yazdigim bir yazi bir karadeniz sitesi forumunda noktasina virgülüne dokunmadan koyuyorum buraya:

Bu aksam aci bir sekilde Trabzonspor'un gelecegini emanet ettigi Senol Günes'in tek kaygisinin günü kurtarmak oldugunu tekrar görmüs olduk.Zira küçük maçlari kazanmak için kendisine ihtiyaç yoktu.Büyük maçlarda da kendisine güvenemedigini bugün tekrar gösterdi.Son dakikada yenilmis bir talihsiz gol üzerine konusyor degilim.Bir korner karambolünde o golü atan biz de olabilirdik.Elerstirdigimiz sey hocanin mentalitesi.Bugün Trabzonspor eger Besiktas'i yenseydi ya da berabere kalinsaydi kimse Besiktas'a 'neden yenildin' demeyecekti herhalde buna ragmen Besiktas'in antrenörü Galibiyeti kovalamak adina Pancu'yu ve kanattan etkili olmak için Okan'i oyuna aldi.Galibiyete ihtiyaci olan Senol Hoca ne yapti?Yattara yerine Adem Symkoviak yerine Volkan.Yani son anlari bes defansla oynadik.senol hoca ne hikmetse beraberligi istiyordu.Ve muhtemelen maç sonrasi konusmasini kafasinda tasarlarken gol geldi.Bir maç üzerine zehir kustugum sanilmasin.Antep maçini izleyen arkadaslar takir takir oynayan takimin 1-0 dan sonra anlamsiz bir sekilde geriye çekilsini çok iyi hatirlayacaklardir.bütün bunlarin yaninda beni esas sinirlendiren gelir gelmez gençleri alt yapiya göndermesidir.Ufuk Bayraktar'daki yetenegi geleli 3 hafta olan polonyali oyuncumuz bile fark etmis.Ama hocamiz alt yapida yaralanacak.Tipki seneler önce Fatih Tekke'de oldugu gibi.hatirlarsiniz iki sene içinde milli takimda oynar diye nitelenen genç Fatih önce önlibero oynatilmis sonra da 15 dakikada oyundan çikarilarak kendi deyimiyle 'futbolu birakmaya zorlanmisti' .Üzülerek görüyorum ki degerli Hocamiz zoraki geldigi Trabzonspor'da eski hastaliklarina geri döndü.Bu arada bu sezon bütün kritik maçlari kaybeden oyuncularmizi da göz ardi etmemek gerekir.Bu aksamin travmatik atmosferinde agir yazdiysam Senol Hoca sevenlerden özür dilerim.Bu yazdiklarim umutlarini baska bahara birakmis bir Trabzonsporseverin hezeyanlari belki de.Seneye yeni umutlarda görüsmek üzere.

senol iyi insandir senol iyi futbolcuydu ama senol iyi bir teknik direktor degil bunu kabullenin artik yukardaki yazilanlara bi itirazi olan varmi cok guzel bicimde senolu ozetliyor yazanin ellerine saglik

onurts61
18.09.2005, 12:43
Müthis Bir konu

Dünya ücüncüsü oldu !!!

KIMI YENDI

Bir sürü canavari...

Peki sampiyon Brezilya Türkiye'nin Senegal'i (favori görenler vardi) yendigi çeyrek finale kadar kimi yendi ? Türkiye, Kosta Rika, Çin, Belçika... Hatta hiç unutmam Ronaldinho bir maçtan sonra 'abi yerim böyle dünya kupasini, hiç sarmiyo, bize hep dandik takimlar ayarlamislar. Bu yaz köye kakaoya (orda findik yok, napalim)gidince herkes 'len kimi yendiniz de sampiyon oldunuz' diye kafa bulacak' demisti...

Senol hocayi sevmeyebilirsin, basarisiz bulabilirsin, elestirebilirsin de... Ama kazanilmis basarilari küçültmeye çalismanin anlami yok. Trabzonspor basarili olacaksa kariyer anlaminda 500 tane Senol Günes feda olsun. Ama bari Besiktas'in attigi zarfa salya akitan adamlara atifta bulunarak karsilastirma yapmayin, forumda birçok arkadasin yaptigi gibi...

Sistem yüzünden sistemsizliklerin camiasi olduk... Takimi demiyorum, camiasi... Olagan kongre ile görevine son verilen, hizmetlerine tesekkür edilerek yollanan yönetim hatirlayamiyorum... Istifa etmeden ya da kovulmadan giden hoca da ! Herkes mi hatali, herkes mi yanlis yapiyor? Bu is böyle yürümez. Her puan kaybinda, her tökezlemede 'istifa' sesleri. Kafasi çalisan hangi dünya çapinda hoca bu takima gelmek ister. Ben olsam gelmem... Önceki teknik adamlarla gidis biçimleri benim de sonun olur çünkü üç asagi bes yukari. Senol Günes yönetiminde Inönü'de oynanan BJK maçi örnek verilerek 'bu is onla olmaz' diyenler var. Gökdeniz'in golüyle 1-0 kazandigimiz Trabzon'daki maç tarihimizin en mahkum futboluydu belki... Üstelik hocamiz da BJK'liligini açiklamisti, ama ben profesyonelim diyerek...

O gitsin bu gitsin diyenlerin yerine koyup mantik kirintisi ariyorum. Gökdeniz gitsin, M. Yilmaz gitsin, Tomas gitsin, Lee gitsin, Jefferson gitsin, Fatih Avrupa'ya gitsin, hoca gitsin, yönetim de gitsin... Sonra baska bir yönetim gelsin, kamyonla para ödeyip bu adamlarin yerine yeni birilerini alsin, uyum sorunu asilsin, bu sene geçsin seneye bakariz densin, futbolcularin taksitleri gecikmeye baslasin, bankalardan kredi bulunsun, yöneticilerden borç alinsin ki sonra rahat rahat temlik koyulsun, alinan futbolculardan biri iyi çikmayinca baskan 'aldik iste bi angutyo' desin, topçu kizsin gitsin, takim zarar etsin, kirmizi-lacivert formamiz olsun, alistik nasilsa deyip bir BJK eskisi daha gelsin (milne,brigel,samet,ziya... kim kaldi ??? ooooo, daha riza var, metin ali feyyaz var. iyi iyi...). Sonra yine kümeye düsmemek için Samsun'a akalim, intertoto'da5. sinif Avrupa takimlarini dize getirmenin hazzini yasayalim, Erman'a-Sansal'a sövelim niye bizden bahsetmiyorlar diye, forma-kombine vs almaktan vazgeçelim, zaten takimda da birsey yok diyelim, artik Trabzonspor da konusmayalim, huzur dolu bir ortamimiz olsun.

eksigin var arkadasim 10 kisi kaldiklari 1-0 geriye dustukleri macta ingiltereyi yendiler 2002 de

Salih61
18.09.2005, 12:45
Arkadaslar Senol Hoca hem bize hem kendisine zarar veriyor...Gelsin A.Snin basina geçsin...Herkes memnun olur ama Teknik Direktör olarak artik bize birseyler verebilecegine inanmiyorum ne yazik ki...

lazistan61
18.09.2005, 13:30
ILK YÖNETIM ISTIFA ETMELI HOCA BAS BAS BAGIRDI SEZON BASLIYOR TRANSFER YAPIN DIYE BIZIMKILER GITTILER BREZILYAYAYA TATILE YAPTILAR TAILI GELDILER BAKTILARKI ELDE YOK AVUCTA YOK BIZ BIRDAHA GIDELIM ALDI GELDILER .SIF TRASFER YÜZÜNDEN SAMPIYONLAR LIGINDEN OLDUK BUSENE ISIMIZ PEK KOLAY OLMAYACAK .

LÜTFEN YÖNETIM TRABZONSPORU SEVIYOSAN ISTIFA ETTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

FANATIK61
18.09.2005, 13:44
Bana görede Yönetim Istifa. Istanbul'da birtek Ömer Sari vardi bu ne bicim Yönetim destegi. Takim sanki Top oynamayi yeni ögrenmeye basladi. Futbolcular'da ruh, arzu, istek denen hicbirsey yok. Gecen Aksam 17 Yas Alti Genclere baktim ve bizim oynadigimiz Futbol ile karsiladim utandim vallahi. Süper ortalar, süper sutlar, süper paslasma, süper kondisyon. Hersey mükemmel. Bize bak Fatih birseye küsmüs, Yattara keyfi geldimi oynuyor, Kanat Oyuncular Amatör, Jun Sebat'ta bile oynayamaz. Nerede Ali Güzeldal, Ergin, Emre Aygün. Bu Usaklari 4-5 sene sonra utanmadan yalvararak baska Külüplerden isteyecekler. Ayni Fatih Tekke'nin Antep'den gelisi gibi. Artik daha ne diyeyim....

smileys/smiley5.gifsmileys/smiley19.gif

AyhanPe
18.09.2005, 13:53
bu oyunculari takima koyup hazirlayip oynatmasi gereken kisi senol
günestir yönetim degilki.yönetimin tek sucu transferleri cok gec
yapilmasidir ve tabiki kendi aralarinda yarattiklari sacma
huzursuzluk.ne dolaplar döndügünü bilmiyoruz ama ben senol hocanin
yerinde olsam bu takimda en az üc tane gelecek vaad eden gencleri
oynatirdim, cünkü eger bunu yaparsa seyircide ona sahip cikar basarili
olsun yada olmasin.trabzon seyircisi futbolun z sini bile anlamayan
istanbul taraftari gibi degil.zaten 21 sene bekledik varsin bu sene de
olmasinlar ama adam gibi oynasinlar.

yönetimin istifa etmesi hatta senol günesin bile gitmesi birsey
degistirmez.cesaretli radikal adimlar lazim.fatih le gökdenizi satmanin
zamani geldi.zaten fatihin yasi ilerliyor.avrupa ya gidip bizi orda
temsil etsin.

BDiler61
18.09.2005, 13:58
Senol Hocanin takimi iyi hazirlayamadigina bende katiliyorum ama gidince ondan iyisi gelmeli tutup sadi tekelioglunu filan getirirler takimin basinasmileys/smiley4.gifbence yabanci bir teknik direktör gelmeli

61lazminator61
18.09.2005, 14:12
arkadasalr düsünüyorum da bu kadrodan bir tek Tolga gitti. ama geçen
yil daha iyi oynuyorduk.Tolganin gidisi bu takimi nekadar
etkileyebilir. bir yerlerde sorunlar var.bence bu motivasyon
eksikligi.Senol Günes eminim taktigi iyi veriyordur ama futbolculari o
taktige göre kosullandiramiyor. geçen yil da Senol Günes vardi
diyeceksiniz. ama bakin ne olduysa fener maçindan sonra oldu.
futbolculari toplum ve taraftar kosullandirdi.bu yüzden bu kulübe bir
psikiyatris alinmasi lazim.yanlis anlamayin benim açikta kalan bir
psikiyatris tanidigim yok.sadece bu benim görüsüm saygilarimla...

cyberentalpi
18.09.2005, 14:12
Elimizdeki kadro yeterli mi

Hemen bakalim.
1-Jefi(Bre nin bazen 3. kalecisi)
2- KÜrsat(Gecen yl rize defansinin saglam adami)
3-Eller (Bre Milli takimida oynamis)
4-Emrah Eren(Adami Bjk istiyordu ve sagda bence oldukca iyi)
5-Celo(Adam bize gelmeden once ligde esiyordu.Fb talip oldu bir ara)
6-Feridun( Bence sagma yedek)
7-Ufuk(Hazirlik amclarinda en iyilerden)
8-Ibrahim Ege(bir sey demicem. O almanya olayuindan son pek oyun oynamadi)
9-Özgür Bayer( Denizlide en etkili defaslardandi)
10 - Adem Kocak( Adam Umit milli dhasina gerek var mi)
11- Symek(simdilik sakat)
12:Gokdeniz(Cezali)
13:Le Young (kore milli takimimda)
14:Yattara( Fazla soze gerek var mi? Hangi buyuk bugun oyle bir oyuncu istemez)
15:Erdinc(Defans bolgesinde yazmadim. Bir ara milli oyuncumuzdu)
16 Huseyin(milli takimin degismez elemani)
17:M.yilmaz(adami satmaya kalk su lide en az 5 talibi olur)
18:Jun (cek milli takiminda ve gol krali
19:Fatih Tekke(Tr gol krali asist 3. su)

Simdi symek ve gokdeniz olmasin diyelim. Bu takim sivas karsisinda bu kadar mi ezilir. Bir Tek organize atak yok. Bir symek bu kadar mie etkilemeli boyle bir kadroyu.

Demek istedigim elimizde cevher var. Kadro yetersiz filan degil. Ha bazi bolgelerde kritik oyuncularimiz sansiz. ama Ts gibi hedefleri buyuk klup Sivas karsisinda bu kadar mi sikinti ceker.

Hocam sozum sana i.ge ile basladin maca tamam iyi hosta. Bu adam kanat oiynamiyormuydu benim bildigim. Symek yerine neden o. Tamam diyosun ki admalari kananttan devirecez. Yahu dogru duzgun bir kanat organizasyon var mi?

Bir takim eksikse vurucu gucu nedir. Sut sut sut. oyun kuramisyorsan sut cek. Macta adamlar bizden iki kat fazla sut cekti bu ne is. Symek yerine oynamasi gereken adam adem degil mi? hic olmassa sut ceker.

Defans mi yaptik yooo. orta sahada top mu cevirdik yoo. Hucumda etkilimi idik yoo. yahu hoca ne yapti bu takim bir mac boyunca. Anorthosis macinda 1-1 esitken eller gibi sicak oyuncuyu cikardin. yerine tayfun cra yi koydun. simdi nerde bu cora. Medem degisiklik yapacan skor koruyacan neden orta saha yada hucumdan oyuncu cikarip almadin corayi.

Donelim maca. Ibrahim cikti yerine volkan. yahu buda kanat oyuncusu. Takimda sut cekebilme becerisi olan iki iyi adam var. biri adem biri ufuk birisi kadroda yok ya digeri. Ortadan bu kadasr bozukken neden almiyorsun. M. yilmaz degiskligi hadi dogru diyorum. Ama orta saha guclenmeden adami alsan ne yazar.

Hoca su ufuk u al. hic olmassa genc tecrubesiz deriz ama bir yetenegimiz var. Adem i oynat su ortada. valla resmen gerildim ki ne gerildim.

Kusura bakma ama iyi olcaz demekle olunmuyor. Elindeki kadro bence fena degil. Ama sen oynatabilirsen. Ben febe beceke be geseden bahsetmiyorumda su amclari kazanailirsin. hadi kaybettin iyi oynatabilirsin.

Haddimi asan yazilar oldu ise affola. ama Ts mi bu halde gormeye dayanamiyorum.

Son olarak yonetim. Su takima takviye yeter dedik. Zuroya veremedik parayi. tolgayi sattik. Valla takviye olmadi pek. Bize saglam bir orta saha. Top ceviren ve su cekebilen. Ve iyi bir hucum oyncusu gerek. Yabanciya gerek yok. yerliler yeter bize. Kim mi cenk kais erhan albayrak levent kartop Omer riza timucin . aklima ilk gelenler.

Umarim erken toplaniriz.

selçukabi
18.09.2005, 14:34
Arkadaslar takim kadromuz kötü diyoruz dogrudur...Ancak bir bakin bakalim Ziya zamaninda bu kötü olan arkadaslar bu kadar kötü mü oynuyorlardi.Veya Ziyadan sonra hangi oyuncuyu (zaten kadroda olan ama forma-oynama sansi bulamayan) takima kazandirdi Senol hoca...Senol Hocanin hatalarini kendime göre söyle siralayabilirim:

1-Takim savunmasi yapilamiyor, yan toplarda futbolcularimiz hala nerede duracaklarini bilmediklerinden jeferson sapsallik geçirmis durumda, 2-Oyuncu tercihleri tamamen yanlis futboldan hiç anlamayan biri bile Szymek yerine I.Egenin oynamayacigini bilir.O yerin adami Adem Koçaktir oyuna gidrdigi son15-20 dakikada oynadigi oyun da bunun ispatidir.Junun yerine M.Yilmaz tercih edilmeli adami Anothosis maçi sonrasi gol kaçirdi diye infaz ettik.Ayni golleri Malatya maçinda Szymek kaçirdi sesimizsolugumuz çikmadi. 3- Ziyanin elinde Szymek hiç olmadi adamin toplattigi puan belli, adam bir sakatlandi sonuçtan ziyade oynanan oyun belli. 4- Takim hala fizikmen hazir degil.Ikinci yarilari dil disarda oynuyoruz.Geçen sene takimi Ziya hazirladi.O yüzden bu sorun siritmadi. 5- Elimizde Volkan Kürsat Bekiroglu diye bir adam var...ZIya ilk geldigi zaman bu adam geri dörtlünün solunda mükemmel oyuyordu.Bu adamdan hiç orda yararlanmayi düsünmedik.Devamli ilerde düsündük.Artik elime bir tesbih aldim yaa sabir çekmeye basladim.Bu sonuçlari Senol degil de baskasi alsaydi simdiye çoktan yollamistik.Sonuç olarak Senol hoca Trabzonlu oldugu için takimin basindadir.Yani objektif degil subjektif degerler dikkate alinmaktadir.Açikçasi ben ve Duman61(oguz) 30lu yaslardayiz ve çocuklugumuzdan beri bu takimi takip ediyoruz.Senol Hocayi da çok iyi taniyoruz.Açikçasi en bastan beri bu isim onunla gitmeyecegini biliyorduk.Bakalim istifa etmek için Gayse maçini mi bekleyecek.(Burada konuyla alakasi olmadigi için yönetimi elestirmedim ama en az Senol hoca kadar basarisizliklarda pay sahibidir.ve açikçasi bir halefi yoktur gözüken ) SImdi pek çogunuz bana kizacaksiniz ama bu takimin basina su an gelebilecek en iyi hoca Ersun YANALdir. Bana milli takimdaki basarizligindan dem vurmayin sakin.Ersun YANAL bir kere milli takim hocasi olamaz o bir kulüp takimini alacak ve sezon basindan sonuna kadar adamlari döve döve oynatacak.Adamin basina geçtigi bütün kulüp takimlari o ayrildiktan sonra çöktü.Yani format olarak herhangi bir milli takimi ona yakistiramiyorum.Bu arada milli takimda Senol Hocadan sonra gelmesini bir gurur meselesi yapmamak lazim.Ersun hoca ile çok hucumcu ve golcü bir takim olacagimiz da garantidir.Zaten biz almazsak Daumu kovacak febe alir ondan sonra da dövünürüz.Bui arada bu kadar futbolcu çikaran bir Trabzonun neden teknik direktör çikaramadigini da sorgulamak ve ayri bir topicte tartismak lazim diye düsünmüyorum.

ozcilingir
18.09.2005, 14:55
Bui arada bu kadar futbolcu çikaran bir Trabzonun neden teknik direktör çikaramadigini da sorgulamak ve ayri bir topicte tartismak lazim diye düsünmüyorum.

Sampiyonluk yasayan yerli T.D.leri sayarmisiniz ?

Saygilarimla

Nytre
18.09.2005, 14:59
senol hocanin oyunu okuma ve hangi adami oynatacagi konusunda yetersizlikleri düzelecege benzemior çünkü adamin yasi gitmis 50ye.

bunun disinda bir baska hatali olan da yönetimdir...

borsadan gelen 30trilyon paraya ne oldu? biz herhalde hepsiyle gidin futbolcu alin demedik ama sunu da unutmayin ki bir çok anadolu kulubu bizden sanirim daha iyi kadro kurdu ayrica biz bu transfer sezonunda kararlastirilan futbolcularimizi degil adayin adaylarini aldik...

kadronun genis tutulmak istenmemesi ve paraya kiyamamak sonu hem avrupadan elendik hem de ligte tekliyoruz kaç haftadir

gerçekefsane
18.09.2005, 15:16
borsadan gelen 30trilyon paraya ne oldu?

yazili medyada çikan haberlere göre

borsadan gelen paraya ne diye soracak olursaniz, paranin bir bölümü banka borçlarina ( alinan kredi ve kredi faizlerine), eski/yeni yöneticilere gibi borçlar ödendi. ayrica temettü için ayrilan kaynak var sanirim

yönetim elinde 10-12 milyon dolar nakit oldugunu söyleniliyor.

eylül sonu ve ekim ayi baslarinda Trabzonspor kulubunun çimentocular birligi ile girecegi ( Trabzon'daki çimento fabrikasi ) ihale vardir. bu ortak girisim grubundaki payi % 15 tir.

fakat transfer derseniz, neden bir ugur boral, bilal, güven gibi oyuncular alinmadi derseniz, bu sorunun cevabini senol günes ve transfer komitesi verecektir. fakat senol günes'In ve yöneticilerin basin toplantilarindaki konusmalari takip ederseniz ,sokaga atacak paramiz yok, zurawski'nin yasini bahane etmeler, i.ege. hasan üçüncü ve adem koçak'a orta sahadaki alternatifim söylemleri, özgür ve m.yilmaz gibi oyunculari kazanmak için yapilançabalarinyerine bunlari akilci transfer politikasi ile takas yoluyla transferi saglanamamalari gibi birçok degerlendirmeler sayabiliriz.

senol günes maçlara ne kadar konsantre olmus durumda, son dört aydir senol günes sadece basin toplantilarinda güzel sözler söylüyor fakat futbol alarak ne katkisi var sorgulamak lazim.Edited by: gerçekefsane

AyhanPe
18.09.2005, 15:33
bilmiyorum bi acayip dolaplar dönüyor bu takimda.futbolcular ruhsuz
senol günes takimi oynatamiyor deyip sirf sorumluluk senol günese
atilmamali.gecen sezon o geldikten sonra takim daha göze hos gelir top
oynuyordu.bu gökdeniz olayinda sonra biseyler olmaya basladi.daha baska
hangi futbolcularimiz bu isin icinde bilmiyoruz.ziya dogan konya maci
sonrasi sadece fatihle vedalasti.o zaman bu bahis isini duymus olabilir
yoksa neden fener macindan sonra istifa etmedi.konyasporla oynanan
macin kopyasiydi bu sivasspor maci.acayip seyler var ve bunlarida bize
anlatamazlar.

gerçekefsane
18.09.2005, 15:36
senol günes ayrica teknik kadrosunda degisiklik yapmalidir ( öneridir )ayrica takima bir menajer getirilmelidir.(menajer konusunda herkesin uzlasabilecegi bir isim olmadir.)

hamucera
18.09.2005, 15:52
senol hoca ya güvenmek zorundayiz bu sezon yeni hoca gelmesi daha kötü yapar

AyhanPe
18.09.2005, 15:55
birazda onlar kendilerine güvense daha iyi olacak

d@rk
18.09.2005, 16:01
güvenemiyoruz ama ne yapalim elimizde olan biseymi??

YILDIRIM61
18.09.2005, 16:01
SENEL GÜNESE GÜVENIRSEK DAHA KÖTÜ OLUR

KOSKOCA BIR TAKIMIN KADROSU 11 KISIYE BAGLI BUNLARDAN BIRI OLMIYINCA TAKIMIN HALI BELLI SENE BASINDAN BERI NERDELER BU FUTBOLCULAR HIÇMI SAKATLANMIYACAK HIÇMI FORMSUZ OLMICAKLARDI BUNLARI HIÇMI DÜSÜNMEDILER

TRABZONSPORUN ORTA SAHASI ÇÖKMÜS DURUMDA 3 AY GIBI UZUN BIR SÜREDE BU FUTBOLCULARIMIZ YOK NE YAPÇAZ 3AY HEZIMETE BOYUNMU EYCEZ

YILDIRIM61 nickli üye, büyük font kullanarak forumun düzenini bozdugu gerekçesiyle uyarilmistir...

4) Forumun düzenini bozdugu gerekçesiyle 3'den büyükfontlarla yazmak, mesajin tamaminda renkli, kalinve italik font kullanmak ve gönderilen mesajin tamamini büyük harflerle yazmak da uygun olmayan davranis olarak tanimlanmistir. Kuralin ihlali halinde, ilgili üye önce uyarilir, hatanin devami halinde ise üye 2 gün foruma mesaj gönderememe cezasi alir.
<?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>Edited by: CuttySark

AyhanPe
18.09.2005, 16:08
hayir senol günes kendine güvenmesi gerekir herseyden önce.genc futbolculari takima koysun.ben inaniyorum herkes destek olur ona

falcon61
18.09.2005, 16:11
Sene basinda transferi yapmayan yönetim yani yönetim yaptida Senol hocami kabul etmedi transferleri cimri vede parasiz bi yönetimimiz var üstelik diger kulüplerle iletisimde söz hakki yok gibi bisey maçta taktiksel bi hata oldugunu düsünmüyorum Senol hocanin BU MAÇLIK hatasi yoktu ama bu benim fikrim yinede hersey yolunda olmadigina göre birilerinin koltugundan kalkmasi lazim

CaMoKa
18.09.2005, 16:31
abi saçmalamayin ya böyle hariçten gazel okumak kolay o yükün altina siz girin bakayim neler oluyor syzmek yok gökdeniz yok moral yok TARAFTAR yok siz onun yerine gelenin daha verimli olacagina inaniyormusunuz

YILDIRIM61
18.09.2005, 16:42
BENDE ONU SÖYLÜYORUM BU ADAMLARIN NIYE YEDEKLERI YOK SEZON BASINDA HIÇMI DÜSÜNMEDILER BÖYLE SANSIZLIKLARI

ÖBÜR TAKIMIN YEDEKLERINE BAKIN BIZIM TAKIMIN YEDEKLERINE BAKIN

SIVAS MAÇINDA SENELUN NASIL SUÇU YOK SIZ MAÇI SEYRETMEDINIZ GALIBA

====

Lütfen biraz daha dikkat...

4) Forumun düzenini bozdugu gerekçesiyle 3'den büyükfontlarla yazmak, mesajin tamaminda renkli, kalinve italik font kullanmak ve gönderilen mesajin tamamini büyük harflerle yazmak da uygun olmayan davranis olarak tanimlanmistir. Kuralin ihlali halinde, ilgili üye önce uyarilir, hatanin devami halinde ise üye 2 gün foruma mesaj gönderememe cezasi alir.Edited by: perhaps

RahMetLi
18.09.2005, 16:57
SEnol Günes'in üstüne gittikçe yüklenen taraftarlar akilli olalim lütfen moralsizlik ortamini daha da kötüye sürüklemeyelim.. Destek olmayi deneyin kötek yerine..! Rica Ediyorum Trabzonsporlu olarak bunu yapmamiz gerekir bence.. Adamin bogazina gelince konsantre olamaz takima.. Yeni teknik direktör de oynatmadan takimi filan çözemez belirleyemez derken 2 hafta da orada tökezleriz hiç iyi olmaz... benden demesi.

antagonist
18.09.2005, 17:04
Yönetim yeteeeeerrrrrrr!!!!Transfer sezonu boyunca yattiniz,simdi ccezasini biz çekiyozz....Birakin Senol Günes'i elinde takim vardi da oynatmadi mi?

aka5
18.09.2005, 17:34
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

valla arklar bu saaten sonra hoca degstirmek bizi bozar.2 senede 6 hoca degstirdik biz.artik biseylerin oturmasi lazim.tamam senolun hatalari yok degil ama kadronun genissizligi bizi bu hale getirdi.kadaro genis filan diyorlar ama oynamayan topcular 11 deki kadrodan kat kat kötü yani yerine gircek adam ondan ii degil.yada esit degil.ocakta adam gibi 2 tane adam alinmaili yonetim paraya kiysin bu sekilde gidersek birakin dördünculugu inter totoya anca gideriz.smileys/smiley7.gifeger bu saaten hoca degiscekse suan takimda tekgörmek istedim ziya dogandir.

</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

hobbit
18.09.2005, 18:14
boyle bir baslik acan arkadasi kinamak lazim aslinda! ve bu basliga destek verenleri!

hepiniz iyi gun dostu oldugunuzu bir kez daha gosterdiniz hepimize...

gerçekefsane
18.09.2005, 19:00
futbol olarak katkiyi soracak olursaniz, esasinda hiç te uzaga gitmemek gerekir. TSYD Trabzon subesinin düzenledigi futbol turnuvasinin skorlarina bakmaniz gerekir. belki skorlara bakarak oynanan futbol için bir ölçü olmaz fakat yinede sinyalleri veriyordu.

Beytullah
18.09.2005, 19:09

Elimizdeki kadro,Sivassporu,Konyasporu ve anortasisi çok rahat yenenek bir kadrodur.Ama bu degildirki mevcut kadro yeterlidir.Kesinlikle yetersizsiz.Burdada yönetim suçludur.Trabzon sehrinin baskisini ancak yabanci kaliteli bir antranör kaldirabilir ve basariya ulastirabilir.Yerli olacaksa Seneol Günes'ten baskasida olmamali.Ama Senol Günes bu kafayla giderse istifasini vermesi yakindir.

mac kötü gittiginde klubude macin kaderini degisecek adamyoksa senol hoca ne yapsin......

canim TS
18.09.2005, 19:27
Tamam Senol Günes suclu olabilir takimi okuyamiyor bencede dogrudur, ama bütün suc ondamidir yani. Sorarim ki baska teknik adam olsa Anorthosis vesaire maclarda bizim Mehmet Yilmaz veya Gökdeniz gollerini atacakmiydilar yoksa Senol Günes e zit olduklari icin mi iki metre kalenin önünden disari vuruyorlar. Yani ben bütün sucu malessef Senol Günes de bulmuyorum bence oyuncularda cok laubali oyniyorlar. Bir tek Senol Günesin oyuncu degistirmekte yanlislari var benim sahsen görüsüm. Bir de oyuncalar adam gibi vurmaya ögretmiyormu antremanda anlamiyorum. Bence korkak oldugu da dogrudur. Ama benim yani ne gitmesinden yanagim ne de degilim. Edited by: canim TS

The Legend
18.09.2005, 19:29
YÖNETIM ISTIFA smileys/smiley7.gif

S.G. Sende ISTIFA smileys/smiley7.gif

pEKI sizin yerinize kim mi gelecek kimse gelmesin daha iyi.

LORD OFLU
18.09.2005, 20:48
ya ne istifasi saçmalamayin ALLAH askina...adamin elinde sanki çok genis kadro war..gördük sivas maçini...hüseyin top tutamiyor..ibrahim ege kabiliyetsiz adem farkjli sanki.orta saha çökmüs durumda..senol hoca ne yapsin..istifa etmesi gereken warsa o da yönetimdir..tolgayi satti 3.75 milyon dolar kasaya girdi..sampiyonlar ligine giremedik....satmasaydi girerdik ve de 5 milyon dolar kazanirdik......yok yok arkadaslar senol hocanin suçu yoktur...hiç ama hiç...senol hocanin istifa etmesini isteyenler biraz sagduyulu baksin lütfen yakismiyor

bodehter
18.09.2005, 21:12
ben asil ts ni dagilmasini isteyen bu zihniyetleri

ts taraftari olmaktan istifasini istiyorum.

Medallion
18.09.2005, 21:23
Senol Hoca cok sevdigim bir insandir. Ama her insanin hatalari vardir. Takim kamp yaparken yol acilisina gitmesi benim kafami karistirdi acikcasi. Konusmalarinda milli takimdan ayrilirken yasadigi problemlere atifta bulunmasi, aslinda kendisini daha toparlayamadiginin gostergesi. Anlasilan kafasi karisik hala. Transfere hic karismamasi da ayri bir konu. Hangi oyuncuyu takima kazandirdi?Takim icinde disiplin mi sagladi?Hala frikikleri kim atacak belli degil. Saymakla bitmez.

Istifa cozum mu? Hayir. Trabzon son 3 yilda kac teknik direktor degistirdi? Belki bunlar olmazsa sampiyonluk bile gelmisti.

Senol Gunes'e zaman verilmeli. En azindan sene sonuna kadar. Zira gecen sene onun icin bir olcu degil. Takima neler kazandirdigina bakilmali.Takimi bu durumdan kurtarip, kurtaramadigina bakilmali. Oynattigi futbola, takima kazandirdigi oyunculara bakilmali. Futbolculardaki gelisimelere bakilmali. Zira maharet iyi takim alip basari elde etmekle degil, kotu takim alip duzeltmekledir.Bugun onun istifasini isteriz. Yarin baskasininkini. Seneler gecer, biz hala sampiyonluk bekleriz, ayni muhabbetleri yapariz, ayni teraneleri mirildaniriz.

Bazilari Ziiya Dogan yazmis gine. Calistirdigi her takimi (bizim takimda dahil) yari yolda birakan biri, seni gene yari yolda birakmaz mi?

Giray Bulak??? Oz evladimiz ama...

Ersun Yanal? Belki...

Bize lazim olan, Gerets tipi, basariya ac, enerji dolu, yabancibir teknik direktor.Ama bu sene bittikten sonra, SenolHoca'nin yapacagi isleri gordukten sonra. Simdi degisikligin zamani degil.

omer61
18.09.2005, 21:36
taraftariiizz biiizzz çekeriizzz cefaaa senol hoca artik istifaaaa...

senol hoca gitsin ama yerine artik dunyaca taninms bi teknik adam getirilsin.. biz bu sene ancak 4. oluruz.. borcumuz yok, borsadan yayin gelirinden ordan burdan bi sürü para gelio bu paralar noluo yaa.. çok merak ediorm..

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
18.09.2005, 22:16
sanki yerine Capello gelecek smileys/smiley7.gif

TS sampiyonluga en son Senol Hoca döneminde yaklasti..
Bence birakin istifayi istikrar için en az 5 yil Senol Hocayla çalismak lazim...

Fevri bi sekilde her kötü sonuçta kelle isteyip osmanlinin son dönemindeki basi bozuk yeniçerlere benzemeyelim.Edited by: CuttySark

Kiraly
18.09.2005, 23:21
Bu kadro Sivas kar$isinda böyle rezil bir futbol oynamissa birileri
cikib bunun nedenini aciklamasi gerekir,takim deplasmanda galib
gelemiyor ,oynadigi takimlar da ayarimiz da olsa bari.Hicbiriniz
diyebilirmisiniz bu takim 3 hafta sonra bomba gibi olacak,ben
$enol Güne$ le bu i$in yürüyecegini sanmiyorum.Bu adamin yapacagi i$
degil bu ,bir an önce birakmali.

EmrahYalçınalp
18.09.2005, 23:32
Müthis Bir konu

Dünya ücüncüsü oldu !!!

KIMI YENDI

Bir sürü canavari...

eksigin var arkadasim 10 kisi kaldiklari 1-0 geriye dustukleri macta ingiltereyi yendiler 2002 de

Bence de bir eksiklik var ama bende degil...

"Peki sampiyon Brezilya Türkiye'nin Senegal'i (favori görenler vardi) yendigi çeyrek finale kadar kimi yendi ? " demisim. Bunu derken "kimi yendik dedünya üçüncüsü olduk" diyenlere bu turnuvalarda bu tür durumlarin bize özgü olmadigini anlatmaya çalisiyordum.

Bahsettigin maç çeyrek final maçi...

Beytullah
18.09.2005, 23:55
senol günes ne yapsin arkadaslar ya adamin istedigi transeler yapildimi sorarim size.adam istiyor ahmet adamlar gidiyor aliyor mehmeti.yöneticilermiz transfeleri kafalarina göre yapiyorlar daha dogrusu ucuz futbolcu nasil buluruz diye düsünüyor.bu mantikla nereye kadar devam eder bilmiyorum.bildigim tek sey bu yönetimle bu isin olmacagi senol hocani hiç bir sucu yoktur.kesinlikle kalmalidir bu takimda.

Barış
18.09.2005, 23:58

Provokasyon amaciyla mi üye oldun?

kutoz
19.09.2005, 00:06
Senol Hoca hak ediyor dimi, böyle bir basligi... Çok yazik... Ak ile karayi karistirmaya basladik ki, allah sonumuzu hayir etsin...
https://www.trabz&#111;nspor.com.tr/resim/ts_gunesdogu.jpg

yakup midi
19.09.2005, 00:32
arkadas dünya üçüncüsü olduk onu bile begenmiyoruz.....nasil insanlar olduk her atilan oltaya geliyoruz......türkiye nin tarihinde varmi böyle bir basari bir daha olacakmi senol günesin payi tartisilmaz......

senol günes milli takimi dünya kupasinda basariya götürürken febeliler geyseliler simdi bu güzel takim sampiyon olursa senol günes bu futbolcular sayesinde tarihe geçer diye efkarlaniyordu......milli duygular bile hiçe sayildi senol hoca yüzünden....

bu takima geçen seneki fener gs maçlarinda kim top oynatti ziya dogan mi?seno günese bir veya iki tane kalitesi kesin yildiz futbolcu getirselerdi bu takim simdi ligin tozunu atardi......

istifa etmesi gerekenler bellidir.....

Cenkhan
19.09.2005, 00:39
Her yenilgiden sonra "istemezük" diye yollara düsenler..! Tek bir baslik açin da her seferinde size "Taraftar budur taratarlik sudur.." demekten dilimizde tüy bitmesin.</font>
Elestirin de "Volkan Senol'un ahbabi, Adem üvey evlat mi; Fatih
laubali, bizim maçlarda idare ediyor; Gökdeniz Gs'ye para yatirdi
(çikti hayatinin topunu oynadi?!!) bla bla..Bunlar magazin.. Istifaya
davet edecekseniz her maçtan sonra sesiniz ayni siddette çiksin. Etraf
toz duman zaten kimse sizi baska seylerle itham etmez merak etmeyin.
Isitip isitip Telegol safsatalarini önümüze koymayin yeter.

Bu yönetim Senol hocanin arkasindayiz demedigine göre, "birdahaki kongreye kadar" Senol Günes bu takimi yönetecek.</font> Yeni yönetimle sil bastan takimi kurar sampiyon oluruz (Degil mi?).

Artik milleti insanlari savundugu için suçlayacaginiza genelin
düsüncesine saygi gösterin.. Gökdeniz cezasini çekecek takima dönecek;
bu takim da Senol hocayla basariyi elde edecek.. Bu kadar(nokta)

Muhalif
19.09.2005, 00:45
Kutoz: hocanin bu basligi hak edip etmedigi tartisilmasi gereken konu degil.. sadece hakaret içeren entry ler tartisilabilir.. yoksa f.terim için de imparator kitabi çikarilmisti.. o da uefa alan bir antrenördü ama zamani geldi gs tribünleri onun için de istifa slogani attilar.. yani istifa istenebilir.. ama hakaret edilmemeli...

d@rk
19.09.2005, 00:51
arkadaslar bir kere taraftar istifasi denilen seyi kimse gerçeklestirmez herkz ts yi canincan çok seviyo belki ama senol hoca yetinmeyi bilmiyo!!!bu yüzden senol hocanin bu takimi birakmasi lazim geçen sene senol hocanin adiyla ikinci olduk ama bunda en çok ziya hocanin payi var çünkü adam kadro bu kadar ken neler gerçeklestirdi gördük!!!

Semih GÜL
19.09.2005, 01:03

Için rahat edecekse söyleyeyim inan bana hepimizden daha koyu TS li olan arkadaslar artik bu ve bunun gibi formlarda göremez oldum...

Ama sen simdide dersin ki onlar zaten TS li degilmis bende katilirim sana ama gülmekten

Için rahat olsun....Senin bu sevdan ötürü smileys/smiley32.gifliyorum...

rigormortis
19.09.2005, 02:02
Ne istifasindan bahsediyosunuz ya saçmalayin Allah askina... Elindeki hamurla anca bu oluyo demekki.. Adam futbolcu oynamiyosa ne yapsin? Çikip kendi mi oyniyacak? Adam Tolga gitmesin dedi gönderdiler... Yerine iyi biri alinsin dedi Eller ortada... Sonra Gökdenize omu dedi git iddaa oyna die birakin istifalari da takim nasil kurtulur onu düsünün destek verelimtakima yensede yenilsede her zaman her yerde en büyük bizi...

BIRGÜN HERKES TRABZONSPORLU OLMASIN BIRAKIN O SEREF BIZE KALSIN...

murat
19.09.2005, 03:33
Senol hoca istifa etmelimidir ? Hayir! ama artik futbolcularini korumayi birakmali iyi olan oynamali! Genc futbolcular oynamali.

Genc futbolculari oynattida ne oldu ? Tayfun 1 hata yapti adama demedik laf birakmadik. Senol hocanin bence tek hatasi basarisizliktan korkmasi. Oda bizden kaynaklaniyor. Senol hoca burda hepimizden iyi futbolu biliyor hepimizdende daha cok TS e hizmeti vardir. Nezaman isterse gider, okadar!

selçukabi
19.09.2005, 08:12
Bui arada bu kadar futbolcu çikaran bir Trabzonun neden teknik direktör çikaramadigini da sorgulamak ve ayri bir topicte tartismak lazim diye düsünmüyorum.

Sampiyonluk yasayan yerli T.D.leri sayarmisiniz ?

Saygilarimla

Sayarim, A.Suat ve Özkan Sümer 1984 ( yani 21 yil öncesi ) smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Taner Uykuçeken
19.09.2005, 08:50
Hayir istifa etmemelidir ama kendisi futbol a.s. nin basina düsünülüyordu orasi için sözlesme imzalamisti ordaki görevine geçip teknik direktörlük görevini bit baskasina birakmalidir.(Giray Bulak-Ünal Karaman-Aykut Kocaman v.b.)

Ahmet AYDIN-28
19.09.2005, 09:24
Senol Hoca'nin istifasinin gündeme getirilmesinde tek etken futbolculardir. Senol Hoca'nin bütün iyi niyetine ve kendilerini koruyan açiklama ve çalismalarina ragmen görevlerini yapmamislardir. Hangisi adam gibi futbol oynadi. Hangisi hirsliydi. Hangisi kazanmayi istedi. Senol Hoca mi onlara kaleye sut çekmeyin dedi. Kalede uzaktan kolay gol yiyen bir petkoviç varken. Ben daha önce Senol Hoca'nin Futbol A.S. nin basina geçmesi gerektigini yazmistim ama geçen sezon sonunda bunu yapmasi gerektigini yazmistim. Artik çok geç kalarak maalesef haketmedigi sekilde kariyerini tartismaya açti. Artik bu noktada görevi birakmasi ne kendine ne de Trabzonspor'a fayda saglar. Bu takimin futbolculari adam olsalar Senol Hoca'nin degerini anlarlar, ne demek istedigini anlarlar adam gibi top oynarlardi. Senol Hoca'nin birakmasi çözüm degil aksine daha zor günlerin baslangici olur. Çünküsorun Senol Hoca'da degil O'nun gitmesi için ugrasan futbolculardadir.

Emin
19.09.2005, 09:25
Asgari Ziya Hocanin veya Samet Hocanin yaptiklarini bile yapamadi. Senol Hocayla bu is yürümeyecek...

Cemalettin Taşkın
19.09.2005, 09:35
senol günes trabzondan çikmis kendini kanitlamis biri ama olmuyor iste. hocayi takimdan göndermek degil da A.S. nin basina geçsin takima hoca bulsun.

melrok
19.09.2005, 09:44
ne yaziki gerçekten çok ama çok üzülerek senol hocanin bu takimi, su andaki görüntüye göre, tasiyamiyacagini düsünüyorum. takim oyunundan uzagiz arti yapilan degisiklikler hadim olmasa bile bana yanlis gözüküyor. lee'yi oyunda tutup jun'u çikarmasini veya yattara'nin çok iyi oldugu maçlarda oyundan alinmasini anliyamiyorum.

selçukabi
19.09.2005, 10:58
Senol Hoca'nin istifasinin gündeme getirilmesinde tek etken futbolculardir. Senol Hoca'nin bütün iyi niyetine ve kendilerini koruyan açiklama ve çalismalarina ragmen görevlerini yapmamislardir. Hangisi adam gibi futbol oynadi. Hangisi hirsliydi. Hangisi kazanmayi istedi.

tamam da arkadaslar hemen hemen ayni kadro ile (tolgayi çikar szymeki ekle ) Ziya hoca daha basarili idi (bkn. puan durumu karsilastirma tablolari) o futbolculari döve döve oynatiyordu Ziya...Ziyayi neden kovduk o zamansmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.giftamam onun da hatalari vardi ama hemen kovalim triplerine girdik o zamanlar.Simdi de subjektif degerleri gözönüne aliyoruz.Yani Ziya bejekeli idi Senol Trabzonsporlu o zaman Senol kalsin...smileys/smiley5.gif

drmustafa
19.09.2005, 11:25
Senol Gunes kalsin. Tomas konusunda elestirenlere sunu soylemek istiyorum. Siz antrenor olsaniz sizin takiminizda Cek liginin gol krali ve gelecekte cok iyi bir futbolcu olacagindan suphe edilmeyen bir futbolcu olsa onu mu oynatirdiniz-en azindan ilk birkac macta denemek icin de olsa-yoksa Mehmet Yilmaz`i mi?

Senol Gunes gecen sezon sonunda bu takimdan kimse gonderilmeden takviye yapilmasini istemisti. Hem de nereye ihtiycini oldugunu isaret ederek. Ama gelin gorun ki yonetim Senol gunes`in isteklerini pek yerine getiremedi. Yanlis hatirlamiyorsam orta sahaya da takviye istemisti. Simdi acikca goruluyor hocanin haksiz olmadigi.

Demek ki birkac basarisiz sonuc sadece hocayi gondermek icin yeterli sebep degil. Cunku takimin bu halinden Senol Gunes sorumlu degil...

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
19.09.2005, 11:44
zirta pirta istifa diyen taraftar istifa...

Kasım Hilal
19.09.2005, 11:53
Bu takima Senol Günes kadar hizmet eden kaç kisi var ki onun istifasi gündeme getiriliyor..
Kaç maç Senol Günes'in taktik hatasi ya da yanlis çikardigi kadro ile kaybedildi.. Adamin elinde 15-20 tane adam var 11'ini yolluyor..
Kendisinden önceki hiçbir tekniik direktörün yapamadigini yapip Yattara'ya 90 dk maç oynamasini ögretti. Bu bile tek basina Senol Günes'i bastaci yapmaya yeter!

tunganyan
19.09.2005, 12:06
zirta pirta istifa diyen taraftar istifa...

bunun neresi zirt pirt. ondan sonra ikinci devre "sivasa yenilmeseydik","sunla berabere kalmasaydik","onuda yenseydik" demekten biktik.keskelerden kurtulmak icin senol hocanin futbol a.s'nin basina gecmesi gerekir.bizede zamani gelince Hüseyini-Gokdeniz'i oyundan cikarabilecek bi teknik direktor lazim.ben hep yerliden yanayi ama bunu yapabilecek td ancak yabanci olur.bilmem siz ne dusunursunuz??

gerçekefsane
19.09.2005, 12:15
Senol Gunes kalsin. Tomas konusunda elestirenlere sunu soylemek istiyorum. Siz antrenor olsaniz sizin takiminizda Cek liginin gol krali ve gelecekte cok iyi bir futbolcu olacagindan suphe edilmeyen bir futbolcu olsa onu mu oynatirdiniz-en azindan ilk birkac macta denemek icin de olsa-yoksa Mehmet Yilmaz`i mi?

Senol Gunes gecen sezon sonunda bu takimdan kimse gonderilmeden takviye yapilmasini istemisti. Hem de nereye ihtiycini oldugunu isaret ederek. Ama gelin gorun ki yonetim Senol gunes`in isteklerini pek yerine getiremedi. Yanlis hatirlamiyorsam orta sahaya da takviye istemisti. Simdi acikca goruluyor hocanin haksiz olmadigi.

Demek ki birkac basarisiz sonuc sadece hocayi gondermek icin yeterli sebep degil. Cunku takimin bu halinden Senol Gunes sorumlu degil...

31.05 2005 tarihli hurriyet gazetesi haber

ÖNCELIK YABANCI KALECI VE FORVET

Günes, transferde yabanci bir kaleci ve forvet arayisi içinde olduklarini söyledi. Kaleci Petkoviç'in elinden gelenin en iyisini yapmaya çalistigini belirten Günes, ?Ancak bazi maçlarda hatali goller yedik. Güveni sarsildi. Tartisildi ve zarar verdi. Türkiye'de en iyi kaleciler Mondragon ve Rüstü. Bizim de iyi bir kaleci arayisimiz var. Eger buldugumuz zaman Petkoviç'in gitmesi, yeni bir kaleci gelmesi durumu olabilir? dedi.

Forvette Fatih ve Mehmet Yilmaz'in bulundugunu ve sayisal bakimdan bunun yeterli olmadigini ifade eden Günes, ?Bu aldigimiz oyuncu oynar anlamani gelmez, performansa göre karar verilir. Mehmet Yilmaz'in da gönderilmesi gibi bir durum söz konusu degildir. Ligin en fazla gol atan ikinci takimiyiz. Gol sikintimiz var diye transfer yapmiyoruz. Zurawski'nin de maliyeti fazla olabilir. Oyuncunun kalitesinden süphem yok. Ancak iyice arastirma yapilmali. Kulübün ekonomisine uygun olmali. 3-5 milyon Avro arasinda bir para vermek sikinti olusturabilir? diye konustu

hurriyet.com.tr

gerçekefsane
19.09.2005, 12:25
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=5 width="100%"><T><T>
<T>
<TR>
<TD ="normal11siyah">6/1/2005 14:07:20</TD></TR>
<TR>
<TD ="Normal13">Trabzonspor Teknik Direktörü Senol Günes, ön anlasma yapilan Istanbulsporlu Güven Varol'un transferde düsündükleri bir oyuncu olmadigini söylerken, "Alinsin mi alinmasin mi? Bu konuda görüsecegim" dedi..</TD></TR>
<TR>
<TD ="normal11">
Günes, Trabzon'da yerel yayin yapan bir televizyonda yaptigi konusmada, Güven'in transferde düsündükleri bir oyuncu olmadigini belirterek, ''Alinsin mi alinmasin mi? Bu konuda görüsecegim. Orta alanda Hasan, Adem, Ibrahim gibi alternatif oyuncularimiz var. Zengin bir orta alana sahibiz. Mesala genç takimdan bazi oyuncular var. Bakilacak, degerlendirecek oyuncular. Oynarsa düsünülebilecek, oynamazsa ise verilecek oyuncular olabilir. Onun için her yapilan transfere transfer gibi bakilmamali'' dedi.
Transferi düsünülen Polonyali oyuncu Zurawski için aceleci olmak istemediklerini ifade eden Günes, söyle konustu:
''Zurawski, Trabzonspor'a gelmek istiyor. Szmykowiak için de ilk basta 2.5 milyon Avro istediler, ancak sonra bu oyuncunun fiyati 800 bin Avro'ya kadar düstü ve transferi yapildi. Zurawski'nin fiyati devre arasindaki fiyatindan daha düsük. Ancak yine de bütçemize uygun degil. Bizim verdigimiz parayi su an kimse vermiyor. Oyuncunun da bir yere gittigi yok. Beklemek iyi olabilir
ajansspor.com
------------------------------------
zurawski ile yasi ile ilgili haber
Günes'de, "Zurawski, 29 yasinda ve son transferi olacagi için bonservisine 3 milyon euro vermek dogru degil. Souza'nin alinmasi çok daha mantikli" dedi
kaynak .vatangazetesi</TD></TR></T></T></T></TABLE>Edited by: gerçekefsane

halil ibo
19.09.2005, 12:34
Senol Günes'in gitmesini isteyenler bir teknik direktörün sonuca etkisinin % kaç oldugunu biliyorlar mi ? Zannetmiyorum.Bunu bilmeyenler yeni T.D.de 3 basarisiznetice sonrasigöndermek isteyeceklerdir.Ne çektiysek bu anlayis -anlayissizlik- yüzünden çektik.Ama siz hala anlamamaya devam edin.En azindanbu sezon tahammül edilmelidir.Herkes çok iyi bilsin ki eldeki malzemeyi dünyanin en iyi T.D.versen zaten sampiyon yapamaz.Çünkü çogunlugunun tercihi para aski.Forma askiyla cansiperane mücadele eden bir jenerasyon yakalayamazsak maalesef bundan sonrada sampiyonlugu telafuz edemeyecegiz.Taraftardan beklenen sampiyon olmadan geçen 22 yilda gösterilen sabirin en azindan bu sezonda gösterilmesidir.O yüzden Senol Hocayla devam.

CAFER ÖZER
19.09.2005, 13:08
SENOL GÜNES sezon basinda istifa etmeli idi geç kaldi.

Ta sezon basinda S.L maçlari baslamadan önce Gerede kampinda istifa etmeli idi."Yönetime Ey baskan Ey yönetim kurlu geçen sezon Transfer yapilmadigi için bu takim SL den elendi.Sampiyonlugu kaçirdik.Kupadan elendik.UEFA dan elendik.ama bunlardan ders çikarttigini zannettigim yönetim gördügüm kadari ile bunlardan ders çikartmamis ve ben kampin sonu geldi hala oyuncu sikintisi yasiyorum.siz bana 4- 5 transfer sözü verdiniz.ama hala aldiginiz ouuncu yok.Petkoviçi kovduk yerine Jefferson alindi,Tolgayi sattik ondan gelen para ile tüm transferleri yapmaya kalktik ve Elleri aldik.su anda sadece gidenlerin yerine oyuncu aldik.ama nerde 4,5 transfer.ben Sampiyonlar ligi maçina çikacagim Fatih sakat ama siz hala santrafor almadiniz.Eger 10 milyon usd harcarsak sampiyonlar liginden en az 15 milyon usd kazanilacak.geçen yil bunlari yasadik.Ayrica BENIM KARIYERIM DÜNYA 3.OLAN takimin hocasi olarak anilirken böyle giderse sizin yüzünüzden kariyerimde kalmayacak.ben Trabzonspor sevgisi yüzünden 5.milyon usd lik KATAR milli takiminin teklifini geri çevirdim.Geçen yil Sizler Hakemleride yenecek bir kadro kuracagiz dediniz.bende sizlere inandim.Trabzonspor avrupada adindan bahseden bir futbol oynayacak.Gelecek yil sadece futbol oynamayacagiz.gibi özler ettim.ama malesef Bu kadro ile degil avrupada Türkiyede dahi adimizdan söz ettirmemiz mümkün degildir.Siz verdiginiz sözde durmadiniz bende Görevden ayriliyorum.Kusura bakmayin ama Trabzonspor kimsenin kendi egosunu tatmin etme yeri ve Yöneticilik oyunu oynanan oyun merkezi degildir.Ben istifa ediyorum."

Diyerek ayrilmasi gerekirdi.yazik etti kendisine

gerçekefsane
19.09.2005, 13:09
lazanist arkadasimizin Trabzonspor dergisi eylül sayisi topicine yazdigi mesaj, ne kadar dogru ne kadar yanlis tartisilir. sadece okuyunuz ?

Dergi'nin içeriginden çok çalisanlarla ilgili bir iki sey yazmak istiyorum.Dergiye yakin birisi olarak derginin ne sartlarda çiktigini çok iyi biliyorum.Dergide telefonlara bakan arkadasla birlikte dört kisi var.yani derginin çikmasinda emegi geçen sadece 3 arkadas var. diger istanbul takimlarinin dergilerinde minimum 15 er kisi çalismakta. bununla birliktebizimkilerin imkansizliklarindan burada bahsetsem inanin hepiniz çok sasrirsiniz.onu içi ben her ay dergiyi elime aldigimda bu ayda bu dergiyi çikardilarya hepsine helal olsun! demek inanin ilk lafim oluyor.Ama bu sartlarda bile dergimiz her yönüyle digerlerinden daha üstün.hepsinden önemlisi dergide bir samimiyet var.Bilmenizde fayda var trabzonspor klubunun resmi yayin organi olan bu dergi maçlardan önce ve sonra soyunma odalarina girip galibiyet veya maglubiyetle ilgili bir tek kare fotograf çekemiyor.sebebi senol hoca izin vermiyor.istanbul içersinde ulasim zorlugunu burada yasayanlar bilir.ona ragmen bizim ekip belediye otobüslerine talime devam ediyor... maaslarin ödenmesiyle ilgili problemleri burada yazmiyorum. sunu bilmenizi istiyorum trabzonspor dergisi klubun resmi yayin organi ama dergi istanbulda oldugu için üvey evlat muamelesi görmeye devam ediyor. bülent,aytekin, ökkes bey ve diger grafiker arkadasin özverileriyle bu dergi elinize geçmektedir.bunlarida bilmenizde fayda var...

Hekimoğlu
19.09.2005, 13:11
dünyada senol günes kadar kötü oyuncu degisiklikleri yapan baska bir teknik adam yoktur sanirim.

degok
19.09.2005, 13:39
tamam da arkadaslar hemen hemen ayni kadro ile (tolgayi çikar szymeki ekle ) Ziya hoca daha basarili idi (bkn. puan durumu karsilastirma tablolari) o futbolculari döve döve oynatiyordu Ziya...Ziyayi neden kovduk o zamansmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif tamam onun da hatalari vardi ama hemen kovalim triplerine girdik o zamanlar.Simdi de subjektif degerleri gözönüne aliyoruz.Yani Ziya bejekeli idi Senol Trabzonsporlu o zaman Senol kalsin...smileys/smiley5.gif

sevgili selçuk abi .Yazında ziya doğanın kovulması diye bir şey var. Ama ziyanın teknik adam kariyerinde kovulma diye birşey yok. Sadece kaçma var. İlk olarak iyi hatırlarsan ziya hoca fener yenilgisi ve peşinden gelen konya beraberliği sonucu konya maçı çıkışı yaptığı basın toplantısında hiç beklenmedik şekilde istifa etti. Toplantıyı izlerken istifa ettim deyince azımdaki sıgarayı yutuyordum şaşkınlıktan. Bu olay sonrası araştırmıştım. Aynı ziya hoca konyaspor teknikdrektörü olduğunun 5. günümü ne istifa etmiş. Sonra gittiği malatyada UEFA kupasına katılmayı hak etmiş ve kupadan elenince (malatya spor ligde iyi giderken) heyecanımı kaybettim diye istifa etmiş. Bizdeki istifası ise yukarıda açıkladığım gibi. Enson da malum gençlerbirliği.
Trabzonspor ziyanın istifasından sonrada iyi futbol oynadı şampiyonluğu kovaladı. Yani aslında takımda bir kötü gidişat yokken ayrıldı ziya.Kısaca ziyayı biz kovmadık. Büyük ihtimalle heyecanını kaybetti adam.
Asıl önemli konu ise ziyanın bjklı olduğu konusu. İyi hatırlayın. BJK ziyaya teklifde bulunmuştu geçen sezon. Ziya doğan da gurur duydum.ama kabul etmiyorum demişti.Hani taraftar olarak biz de "adam gibi adam Ziya Doğan" falan demiştik. İstifasından sonra ise Ts teknikdirektörüyken BJK ile gizli görüştüğü ortaya çıkmıştı adam gibi adamın. Arkadaşlar ben de şenol hocanın kapasitesinin bu iş için yetmediğini düşünüyorum fakat söz konusu olan trabzonsporsa Şenol hoca gibilerini diğerleriyle karşılaştırırken daha dikkatli olalım. Adam gibi adamlar Trabzonspor teknik direktörüyken BJK teklifi için gurur duyarken Şenol güneş milli takımı bir trabzonlu ve trabzonsporlu olduğu için karizmasız diye eleştirilirken dünya 3. sü yapmıştır. Ben takımımın başında BJK veya diğer istanbul maymunları teklif yaptıklarında gurur duynayacak kızacak adam görmek isterim. En azından Şenol hoca böyle bir teknik direktördür benim gözümde

baris_aykan
19.09.2005, 13:44
Onda o yüz ne gezer ruhsuz serefsiz...

Crazy_OfLu61_ adli kullanici, asagidaki forum kurali geregince bir hafta mesaj gönderememe cezasi almistir.

Genel Kurallar:

1) Forumumuzda küfür, hakaret, tehdit içeren, satasma, asagilama amaci tasiyan, kisi hak ve özgürlüklerine saygisiz içerige sahip olan, irk veya din farki gözetilerek yazilmis, siyasi nitelik tasiyan mesajlar göndermek kesinlikle yasaktir. Forumda bu amaçlara yönelik olarak kisaltmalar, imalar kullanmak da kesinlikle yasaklanmistir. Bu tür davranislarda bulunulmasi halinde forum yöneticileri bu tip mesajlari silmek, düzenlemek ve mesaji atan kisiye gerekli cezalandirmayi yapmak konusunda tam yetkilidir. Bu kurala aykiri davranista bulunan üyelerin üyelikleri 1 haftaligina durdurulur. Ayni davranisin devami halinde ise ceza 2 haftaya çikacaktir.

Ya arkadaslar çok merak ediyorum ya bu admin kim. Hayali birimi yoksa birileri o ismi kullanipta cezami veriyo???

baris_aykan
19.09.2005, 13:46
Bilmenizde fayda var trabzonspor klubunun resmi yayin organi olan bu dergi maçlardan önce ve sonra soyunma odalarina girip galibiyet veya maglubiyetle ilgili bir tek kare fotograf çekemiyor.sebebi senol hoca izin vermiyor.

Pislikleri ortaya çikacak diyemi izin vermiyo???

Özkan Erdem
19.09.2005, 13:48
Ziya Dogan'nakizginim ama takimin kondisyon ve inanç açisindan bugünden üstünlügü ortada, A.Bilbao, D.Kiev'e karsi galibiyeti vardi.Elinde bir deSzymek olsaydi hersey çok farkli olurdu geçen yil..

ferro
19.09.2005, 13:53
daha ziya doganin lafini yapmaya gelmez yani senol günes istifa ederse takimin gidisati kötü olur düzen kurulmus buzamanda bi degisiklik çok kötü olur bunu düsünmek bile yanlistirsmileys/smiley7.gif

sbay
19.09.2005, 13:59
hemen senol hocanin kellesini vurmamamliyiz yilda trilyonlari alip yüreksiz oynayan futbolcular icn söylenecek cok sey var ama hemen senolhocanin üstüne gidiliyor bu haksizlik parayi alip asagi yatan futbolcudan daha trabzonsporludur senol günes o yüzden senol hocayla devamedilmeli

ferro
19.09.2005, 14:07
sende haklisin ama ben senol hocanin maç sirasinda yaptigi taktiksel hatalardan dolayi çok maç kaybederiz diyorum yani sivas maçinda jun çikarilacak adammi onun yerine çikacak tonla adam vardi mesala lee young hüseyin ve bunun gibi kosamayan birsürü oyuncu yani yildiz diye oyuncuyu oyundan almayacakmisin ben bunun için senol hoca giderse yerine maça nasil müdahele edecegini bilen bir hoca gelsin

Keleşoğlu
19.09.2005, 14:16
hayir

ferro
19.09.2005, 14:24
neyse ilerki maçlarda bana hak vereceksiniz iki haftadir trabzonun maçlarina gidiyorum yani hep dogru adami sokuyor ama çikan adam yanlis

Ferşat Balcı
19.09.2005, 14:27
illaki biri istifa edecekse bunu en fazla hakeden,sezon basi senol günesi kandiran yapamadigi tranasferlerle takimi geçen seneden daha kötü duruma sokan Atay Aktugdur.

senol hocanin istifasini isteyenleri anlamkta güclük çekiyorum.biz degilmiydik milli takimdaki futboluyla onu alkislayan, biz degilmiydik 95-96 asezonundaki futboluyla gururlanan.onun takimin basina geçerken ne vaatlerle ve nasil bir baski sonucu geçtigini ne çabuk unuttuk.tolganin satilmamasi gerektigini her firasatta vurgulamadi mi?.Fakat yerini doldururuz diyen yöneticiler onu kandirmadi mi?.Tranasferde yasanan saikintilari ne çabuk unuttuk.? sampiyonlar ligine neredeyse forvetsiz hazirlandigimizi da miunuttuk.? Yönetimin her firasatta genis kadro dedigi bumuydu.?simdi elinde ne kaldi.? her türlü hataya açik bi defanas, üretkenlikten yoksun bi orta saha,bireysel becerilere kalmis bi forvet.

bundan sonra da olacaklarin Tek sorumlusu yönetimdir. Senol günes kandirilmistir.O içindeki Trabzonsapor sevgisi yüzünden isyan çikarmamistir.Halen daha tüm sorumlulugu üzerine alip yönetimi ve futbolculariarka planda tutmaktadir.Yine bu sevgisi yüzünden olan kendisine olacaktir.Lütfen buna izin vermeyelim Senol Günesi Yönetime yedirmeyelim.Edited by: FERSAT

sbay
19.09.2005, 14:44
yönetim gitse bile senol günesin arkasinda durmaliyiz cünkü o adamin bi sucu yok yüreksiz oynayan topcular yüzündeno günahkecisi olmamali

ferro
19.09.2005, 14:46
tabi senol hoca kalsin ancak biraz uyarilsin yani kimi çikarip kimi sokucagini bilsin tek sorun orda

oflubektas
19.09.2005, 15:23
"Falanca niye çikti,falanca niye girdi" tartismalarinda asagi yukari herkes haklidir.Çünkü futbolda sonuca yönelik taktik ve oyuncu tercihlerinde birçok alternatif vardir ve oyuncu degisiklikleri tutmazsa antrenör mutlaka günah keçisi ilan edilir. Örnegin son Sivas maçinda ben de Adem yerine Ibrahim Ege ile baslamasini dogru bulmadim.Ancak bu tercihin dogru olduguna dair Senol Hoca yerine rahatlikla savunma yapabilirim.("Ilk yari baski kurmak gerekiyordu.Onlar da kontraya çikarsa I.Ege atak baslamadan engellerdi"....vs.)

Sahsiyet olarak çok sevdigimSenol Hoca'nin elestirilecek yönleri isealtyapidan yetisen gençleri -uzun veya kisa vadede- kadroya yerlestirmek konusunda degil cesur olmak,bu hususta planinin dahi olmamasi ve takimin son fizik-kondisyon durumudur.Önceki görev dönemlerinde de altyapidan gelenler için pek birsey yaptigini hatirlamiyorum. Ancak takimin fizik-kondisyon durumuaçisindan Senol Hoca benim açimdan tam bir hayal kirikligidir.94-95 ve 95-96 dönemlerinde firtina gibi kosan,pres yapan takimin yaraticisi olan adamin, geçen sezonun ortasinda aldigi "civa gibi" takimi ne hale getirdigine son Sivas maçinda çiplak gözle sahit oldum: Ikili mücadelelerin neredeyse tamaminda Sivasli oyuncular galip geldi.Ayrica takimin sezon basindan beri hücuma çok agir çikmasinin ve geride oldugumuz dakikalarda bile baski kuramayisimizin sebebi detakimdaki fizik-kondisyon yetersizligidir.

Geleli m istifa meselesine:Bu sezon açisindanSenol Hoca yerine takima kim gelirse gelsin ondan daha iyisini yapacagini sanmiyorum.Hem yerli alternatif olarak düsünülecek isimlerinde ondan"fersah fersah"üstün özellikleri oldugunu sanmiyorum.Gelecek sezon için ise yabanci hoca olarak futbolu delicesine seven, karakteriyle sehre çabucak uyum saglayabilecek, otoriter oldugu kadar sevecen, ayni zamanda takimin "Karadeniz Firtinasi" ünvanina yarasir top oynatacak bir ismin getirilmesi iyi olur ama bu hocayi bulmak ve Trabzon'a getirebilmek oldukça zor.(Benim aklima Atletico Madrid'de sezona iyi baslayamayan Arjantinli Carlos Bianchi geliyor amasesini kime duyuracaksin?)

Edited by: oflubektas

zanoylu
19.09.2005, 15:45
Hayir,hayir tekrar hayir...........!

lazutlarlivera
19.09.2005, 15:50
kesinlikle evet.bu kadar pasif olunmaz yaa.hüseyin geziniyo,lee dökülüyo hala gitmis en iyi adamimiz THOMAS JUN u oyundan aliyo.Bu nedir yaa?Hangi mantiga dayanir bu düsünce.Lütfen yanlissam biri beni uyarsin.Olamaz böyle bir pasiflik.Lorant saha kenarinda kendiniparaliyo.Senol bey gayet rahat sanki 5-0 öndeyiz klübeye oturmus aval aval bakiniyo.Güle güle SenolGünes

kudu_61
19.09.2005, 15:51
BIRISI DEGIL HEPSI GIDRECEK kimse çikip birilerini savunmasin transfer yapamayan yönetim de istifa edecek takimi sahaya süremeyen hazirlik kampinda takimi hazirlayamayan teknik direktörde istifa edecekgiydigi formaninTRABZONSPOR formasi oldugunu bilmeyen ukelalar da gidecek onlar yasamamislar 21 yil sampiyonluk beklemenin ne demek oldugunu onlar hep trabzonda yasamislar bilmiyorlar trabzonsporun yenilgisinden sonra gurbette ne hallere geldigimizi onlar yasamamislar trabzonu gurbette yasamanin ne demek oldugunu birileri çikacak trabzonspor taraftari takimina sahipçiksin diyecekbir yenilgiyle bu hallere düsmeyin takiminiza sahip çikindiyecekler bizi susturacaklar sezon bittikten sonra da ah sivas maçi vah malatya maçi diyecekler taraftar da salak ya yutacaktamam oglum aglama yarin seni parka götürücem gibi yeter artik oynamayin bizimle çekin gidin bikitm artik stres yasamaktan TRABZONSPORU SIZ VARSINIZ DIYE DEGIL TRABZONLU OLDUGUMUZ IÇIN SEVIYORUZ BIZ ONA ASIGIZ kimse bizi kullanilmis mendil gibi bir kenara atamaz ruhsuzlar hesabini verin birilerinin kellesini istiyorum beni bu hallere getiren teknik drektörde gidecek baskandayönetimiyle gidecek sahada formasini tanimayan tarihini bilmeyen iyilestirme isteyip sahada kosmayan paraya gelince gözü dört dönenfutbolcuda gidecek trabzonsporu kimseye yedirtmem ben trabzonluyum çekilin kenariya kapasiteniz bu kadar kim gelirse gelsin farketmez benim derdim sivas maçi degil 6 haftadirtrabzonspor namina birsey yok futbol oynamiyorlarsahada körmüyüz biz vesteli yenince düzelicek mi saniyorsunuz kendinizi kandirabilirsiniz beni degil derenin basinda su sig ken birakin yüzme bilmiyorsunuz bogulucaksiniz bizim kuvvetimiz trabzonsporu dereden çikarabilir ama sizi tutamayiz lütfen gidin...

Hasan Nasrallah
19.09.2005, 16:05
adamin biri öküzlük yapip takimi yanliz biraksin

öbürünün ayagi kirilsin

cek kral topu 12 yerine 0 a vursun

el oglu 50 metre top sürüp gol atsin

sonra büyük hoca istifa

katilmiyorum

uygar_trb
19.09.2005, 16:06
yok istifa filen ya kal senol hoca bu hafta manisayi yenelim sonra da samiyende gs yi yenersek o zaman bu istifa diyenler çikar ortaya insallah...smileys/smiley7.gif

kudu_61
19.09.2005, 16:15
adamin biri öküzlük yapip takimi yanliz biraksin

öbürünün ayagi kirilsin

cek kral topu 12 yerine 0 a vursun

el oglu 50 metre top sürüp gol atsin

sonra büyük hoca istifa

katilmiyorum

Rum kesiminde oynadigimiz maçta...

gökdeniz iddia mi oynamisti

simekin ayagimi kirilmisti

kral golünü atmamismiydi

anorthosis forvetleri topu 50 metre sürüp golmü atmisti

yoksa defanstan elleri çikartip tayfunu alip tayfunun kademe hatasindan iki gol mü yemistik dakika 80

yoksa bu degisikligi senol hoca yapmamismiydi

kudu_61
19.09.2005, 16:18
yok istifa filen ya kal senol hoca bu hafta manisayi yenelim sonra da samiyende gs yi yenersek o zaman bu istifa diyenler çikar ortaya insallah...smileys/smiley7.gif

isterse bundan sonraki bütün maçlari kazanalim 34. hafta bittikten sonra ah sivas maçi, vah malatya maçi, tüh konya maçi dersen karismam kardes 6 haftadir futbol oynamiyoruz yenilgiyi bir kenara birak futbola bak yok yok yok...

lazutlarlivera
19.09.2005, 16:23
merak etme uygar_trb biz her zaman sözümüzün arkasindayiz.Bu kadar pasif hoca olmaz.takimi maglup iken en iyi oyuncusunu çikaran hoca olmazzzzzz.yahu yeniliyoz adam klübeden çikma ihtiyaci görmüyo.böyle bisey var mi yaaaaa birakin Allah inizi seviyosaniz.

zanoylu
19.09.2005, 16:41
Hersey tamam da.Senol hocami yanlis birakin allah askina ya

Adam diyarbakiri yenemiyor,rizeye yeniliyor,malmö ye yeniliyor,fenere yeniliyor ve elinde dünya yildizlarindan olusan bir kadro varhemde kariyeri sifir bir hocadan bahsediyoruz,üstelik camiasi kendisine topyekün destek çikiyor........

ve bu ortamda biz Senol günesi tartisiyoruz.

Kendisinin futbol hayati ortada..

Teknik direktörlük kariyeri ortada..

Elindeki kadroda ortada(bugün itibari ile)

Adamlar 40-50 bine çakili oynuyor ve 90 dk taraftari susmuyor

Simdi hersey bitmis bizim tartistigimiz konuya bak

SIZLER KENDINIZE KURBAN ARIYORSUZ ama bence bu Senol günes olmamali.........insaf beyler...!

eren_61
19.09.2005, 16:44
arkadaslar sadece hocanin gitmesi degil.YÖNETIMIN de beraberinde derhal istifa etmeleri lazim.

takimimiz 2-1 yenik durumda sn teknik patronumuz forvetten junu çikarip orta sahaya oyuncu aliyo.tamam almasina bisey demiyorum ama lee gibi futboldan anlamayan bi adam 90 dakika formagiyiyor.birakin allah askina olmaz bu kadar ya.galatasaraya bakiyorum 3 forvetle oynuyo 4-1 galip oyuna hala forvet aliyo.hangisinde hata var?????

yeter artik futbolcular sahada kosmayi birak yürümekten aciz.yetteeeeeeerrrrrrrrrrrrrrr istifa edin artik hem yönetim hem sn senol günes

Vektra58
19.09.2005, 16:55
Hayir Senol Günes Istafa etmesin. Ben kendisine Güveniyorum.

serkan61
19.09.2005, 17:02
sayin eren kardesim sana sonuna kadar katiliyorum bence trabzon galatasaray gibi 3 forvetle oynamali yoksa fatih ileride tek kaliyor bir sey yapamiyor mehmet g,b, uzun boylu bir adam yedekte bekliyor sürekli havadan orta yapiliyor senol hoca uyuyor derhal gitmeliiiiii

birde arkadaslar besiktasda adam orta sahadan gol atiyor trabzonda adem 20 metre top sürüyo ceza alanina giriyor sut çekmesi gerekirken pas veriyo senol hoca bunlari görmüyormu neden bu adamlara sut çalistirmiyor ne biçim hoca bu adam yaaaaaaaaa

ferro arkadasim ii hos söyledin basta ama sonra gitmesin diyip adam degistirme konusunda uyarilsin diyosun.eger uyarilcaksa onun ne isi var orda derhal istifa etmesi lazim

gurbetçi 61
19.09.2005, 17:09
senol hocaya sahip çikmaliyiz,

TSunami
19.09.2005, 17:17
kardesim zaten senol hoca olmasaydi bu hatalari yapan simdiye çok daha farkli seyler söylüyo olurduk. ona sahip çiktigimiz için böyle yapiyoruz da bize kim sahip çikacak. yaptigi hatalari saysa burada yazmaya üseniyorum. elin oglu elli metre top sürüyosa, birileri sahada bos bos geziyorsa, birileri gol kaçiriyorsa, birileri pozisyona giremiyorsa, birileri kenarda paslaniyorsa, yanlis oyuncu çikip yanlis oyuncu giriyorsa, takimin ayakta durmaya mecali yoksa, koskoca taraftar rum maçini unutup takimin akli hala orada kaliyorsa ben mi suçluyum. yoksa baskanin dedigi gibi yattara mi.

Tekke
19.09.2005, 17:47
KÖR GÖREMEZSE GÜNSIN SUÇU NE?

Tekke
19.09.2005, 17:47
kardesim zaten senol hoca olmasaydi bu hatalari yapan simdiye çok daha farkli seyler söylüyo olurduk. ona sahip çiktigimiz için böyle yapiyoruz da bize kim sahip çikacak. yaptigi hatalari saysa burada yazmaya üseniyorum. elin oglu elli metre top sürüyosa, birileri sahada bos bos geziyorsa, birileri gol kaçiriyorsa, birileri pozisyona giremiyorsa, birileri kenarda paslaniyorsa, yanlis oyuncu çikip yanlis oyuncu giriyorsa, takimin ayakta durmaya mecali yoksa, koskoca taraftar rum maçini unutup takimin akli hala orada kaliyorsa ben mi suçluyum. yoksa baskanin dedigi gibi yattara mi.

KÖR GÖREMEZSE GÜNESIN SUÇU NE?

selçukabi
19.09.2005, 17:51
tamam da arkadaslar hemen hemen ayni kadro ile (tolgayi çikar szymeki ekle ) Ziya hoca daha basarili idi (bkn. puan durumu karsilastirma tablolari) o futbolculari döve döve oynatiyordu Ziya...Ziyayi neden kovduk o zamansmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif tamam onun da hatalari vardi ama hemen kovalim triplerine girdik o zamanlar.Simdi de subjektif degerleri gözönüne aliyoruz.Yani Ziya bejekeli idi Senol Trabzonsporlu o zaman Senol kalsin...smileys/smiley5.gif

sevgili selçuk abi .Yazinda ziya doganin kovulmasi diye bir sey var. Ama ziyanin teknik adam kariyerinde kovulma diye birsey yok. Sadece kaçma var. Ilk olarak iyi hatirlarsan ziya hoca fener yenilgisi ve pesinden gelen konya beraberligi sonucu konya maçi çikisi yaptigi basin toplantisinda hiç beklenmedik sekilde istifa etti.

Arkadasim Ziya hoca bir kere istifa etmedi ettirildi.Bununlar ilgili gerçekleri bu sitede bazilari bilir.Beni burada konusturmayin konumuz bu degil.Senin dedigin gibi Istanbul maymunlarina istahlanmayacak adam da biraz zor bulursun.Haa yabanci teknik adam diyorsan o da ayri bir tartisma konusu.O yüzden önceki yazimda yazdim ya neden Trabzonspor bir teknik adam çikaramiyor diye...ben zaten Ziya hoca gelsin veya kalsaydi demiyorum.Senol hocanin basarisiz oldugunu ispat etmeye çalisiyorum.

d@rk
19.09.2005, 18:00
ya arkadaslar siz neyden bahsediyosunuz?senol hoca eskiden çok iyiydi dünya 3. lügünü ise bi sans eseri olduk bunlari kabullenin genç futbolcu yerine kaliteli futbolcularimiz var niye bunlar degerlendirilmiyo çünkü senol hoca oyuncunun hasindan anlamiyo!!!eger anlasaydi zaten celalettin i felan oyunda tutmaz di !!!smileys/smiley7.giftmm senol hoca eskiden çok iyi seyler yapmis olabilir ama biz önümüze bakmayi ögrenmeliyiz geçmis geçmistedir bidaha geçmisi yasayamassiniz!!!SENOL HOCA LÜTFEN ISTIFA ET ARTIK BIZDE BU KONUYU KAPATALIM!!!

Cengiz Çubukcu
19.09.2005, 18:22
senol hocanin yerine ersun yenal gelmeli

d@rk
19.09.2005, 18:39
yok abi ersun dada is yok o ztn trabzon için anormal laflar ediyodu olduresim geliyo o adami artik yabanci teknik heyet getirmenin vakti geldi bence!!!ya sizce??

kabus84
19.09.2005, 18:47
senol hoca istifa etti diyelim gelensenol hocadan daha iyi mi yürütecek saçma yönetimin hatasi transfer bu kadar geç mi yapilmaliydi her zaman paramiz yok borsaya açildik gene yok bu ne istir anlamadim gitti para yoksa yapamasinlar bu isi bizide heveslendirmesinler senol hoca istifa etmemeli bu benim görüsüm...

d@rk
19.09.2005, 18:49
kardes senol hoca artik biseyleri basaramiyo bazi kisilerle karistirmayin senol hocayi!!!

Vugrinec
19.09.2005, 19:26
Senol hocanin gitmesi veya yönetimin gitmesi biz sampiyon yapacaksa hiç durmasinlar..

Ama bence bu çözüm degil, 2-3 yilimizin daha heba olmasini istemiyorum açikcasi..19 yasindayim daha sampiyonluk görmedim artik tahammülüm kalmadi... smileys/smiley19.gif

kutoz
19.09.2005, 19:27
Kutoz: hocanin bu basligi hak edip etmedigi tartisilmasi gereken konu degil.. sadece hakaret içeren entry ler tartisilabilir.. yoksa f.terim için de imparator kitabi çikarilmisti.. o da uefa alan bir antrenördü ama zamani geldi gs tribünleri onun için de istifa slogani attilar.. yani istifa istenebilir.. ama hakaret edilmemeli...

Muhalif; Benim için önemli olan Senol Günes'in ismidir. Teknik direktörlügünü tartisalim... bu topicete daha öncede yazmistim, bende elestiriyorum oyunu okumasini, bir "B" plani olmayisini. Ama o Senol Günes, Trabzonspor'un tarihinde hep vardi, geleceginde de bir sekilde olacaktir. Bu yüzden, "Senol Günes Lütfen Istifa" türünden bir basligi, ona karsi yapilmis bir saygisizlik olarak görüyorum.

Baslik istedigim gibi, simdi oldu. Bu sekilde degistiren arkadaslara da tesekkür ederim. Ve ben suna da adim gibi eminim ki, Senol Günes bizim dememizle degil, yüreginde ki Trabzonspor sevgisinden dolayi basarisizligi kendisen fatura edip, istifa etmesini bilecek olgunluktabir insandir.

Erbay
19.09.2005, 19:33
Senol günesin elinde dünya karmasi yok.Kadro çok yetersizdi bir de sakatliklar vb.olunca takim basarisiz sonuçlar almaya basladi.Istifa etmemeli

Kiraly
19.09.2005, 20:18
Kutoz: hocanin bu basligi hak edip
etmedigi tartisilmasi gereken konu degil.. sadece hakaret içeren entry
ler tartisilabilir.. yoksa f.terim için de imparator kitabi
çikarilmisti.. o da uefa alan bir antrenördü ama zamani geldi gs
tribünleri onun için de istifa slogani attilar.. yani istifa
istenebilir.. ama hakaret edilmemeli...

Muhalif; Benim için önemli olan Senol Günes'in ismidir. Teknik
direktörlügünü tartisalim... bu topicete daha öncede yazmistim, bende
elestiriyorum oyunu okumasini, bir "B" plani olmayisini. Ama o Senol
Günes, Trabzonspor'un tarihinde hep vardi, geleceginde de bir sekilde
olacaktir. Bu yüzden, "Senol Günes Lütfen Istifa" türünden bir basligi,
ona karsi yapilmis bir saygisizlik olarak görüyorum.

Baslik istedigim gibi, simdi oldu. Bu sekilde degistiren arkadaslara
da tesekkür ederim. Ve ben suna da adim gibi eminim ki, Senol Günes
bizim dememizle degil, yüreginde ki Trabzonspor sevgisinden dolayi
basarisizligi kendisen fatura edip, istifa etmesini bilecek
olgunluktabir insandir.Hic sanmiyorum,Milli takim dan
nasil gönderildigi malum.Senol Güne$i taniyanlar bilir ne kadar zor bir
insan oldugunu,geli$i zor oldu gidi$i de zor olacak.

Bu arada götü gidi$i ara$tiriyormu$,bir hafta da sorunlari
cözecekmi$.Of Allahim of biz ne günah i$ledik de,ne kadar beceriksiz
varsa ba$imiza musallat ettin.

Edited by: Kiraly

imported_Suha
19.09.2005, 22:00
senol hocanin istifasini istemek yapilacak en son elestiri olmalidir...senol hoca transfer listesini yönetime sundu ama asla dedigi oyuncular alinmadi..simdi istifasi istenen senol hocami olmali???? bunca baski üzerinde olan senol günes bu agir yükün altinada bizdemi ona bir tekme vuralim...suç onda degilken?????

Beytullah
19.09.2005, 22:27
senol hoca istifa etti diyelim gelensenol hocadan daha iyi mi yürütecek saçma yönetimin hatasi transfer bu kadar geç mi yapilmaliydi her zaman paramiz yok borsaya açildik gene yok bu ne istir anlamadim gitti para yoksa yapamasinlar bu isi bizide heveslendirmesinler senol hoca istifa etmemeli bu benim görüsüm...

way onur sen yazarmiydin olum yorumlarini özledikhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

kutoz
19.09.2005, 22:33
Hic sanmiyorum,Milli takim dan nasil gönderildigi malum.Senol Güne$i taniyanlar bilir ne kadar zor bir insan oldugunu,geli$i zor oldu gidi$i de zor olacak.
Bu arada götü gidi$i ara$tiriyormu$,bir hafta da sorunlari cözecekmi$.Of Allahim of biz ne günah i$ledik de,ne kadar beceriksiz varsa ba$imiza musallat ettin.

Kiraly, bende saniyorum ne olacak simdi. Yani ayri görüslerde olmamiz normal degil mi? Zaten herkes ayni noktaya bakmis olsaydi, sorun var demektir.

Ama hepsinden önemlisi, Trabzonzonsporumuzun basarisidir. Herkes geçici, baki olan Trabzonspor...

POYRAZ
19.09.2005, 23:08
Senol hocanin kesinlikle ama kesinlikle istifa etmemesi gerekir zaten böyle bir düsüncesi de yok.

uygar_trb
19.09.2005, 23:20
merak etme uygar_trb biz her zaman sözümüzün arkasindayiz.Bu kadar pasif hoca olmaz.takimi maglup iken en iyi oyuncusunu çikaran hoca olmazzzzzz.yahu yeniliyoz adam klübeden çikma ihtiyaci görmüyo.böyle bisey var mi yaaaaa birakin Allah inizi seviyosaniz.

tamam bi bu kalmisti elestirilmeyen yönü söleriz de yilmaz vural gibi klubede maymunluklar yapar hayret bisey yaaaaaasmileys/smiley7.gif

Tahsin Armutcu
19.09.2005, 23:36
senol gunesin kaderi bana gore iki hafta sonra ki gs macinda belli olur.olur da gidrese ben takimi oynaya oynaya iyi olan ersun yanali isterim. bu benim kisisel tercihim...

kutoz
19.09.2005, 23:54
Benim de kisisel tercihim Senol Günes giderse yerine, Kanal D'de program yapan Hikmet Karaman gelsin. Agzi iyi laf yapiyor. Zaman zaman espri yaptigi da oluyor. Hem Ersun Yanal gibi tesvik konusunda saibesi yok. Taraftar onu gaza getirirse, Yilmaz Vural gibi saha kenarinda sovda yapar. (Gerçi Yilmaz Vural vücut killarini yolardi, o dayanabilir mi acaba aciya)

Olsun, biz tarafta olarak ne acilara dayandik, o da dayansin...

Ya sahi, iyi de sampiyonluk konusuna deginmedik. Amaaaan sende... alistik biz umutlari, baska baharlara ertelemeye... Birde Eylül ayi, askin ayrilik ayidir. Senol Hocam yoksa ask bitiyor mu...Edited by: kutoz

CECEN61
19.09.2005, 23:58
bence artik çocuklarina ve esine zaman ayirmali. trabzonspor u düsünmesin illaki top oynatmasindan az buçuk anlayan biri geçer basina bu takimida sampiyon yapar. mantik disi hareketler yapmaz hiç yoktan.

sanatik
20.09.2005, 02:15

Muhalif; Benim için önemli olan Senol Günes'in ismidir. Teknik direktörlügünü tartisalim... bu topicete daha öncede yazmistim, bende elestiriyorum oyunu okumasini, bir "B" plani olmayisini. Ama o Senol Günes, Trabzonspor'un tarihinde hep vardi, geleceginde de bir sekilde olacaktir. Bu yüzden, "Senol Günes Lütfen Istifa" türünden bir basligi, ona karsi yapilmis bir saygisizlik olarak görüyorum.

Baslik istedigim gibi, simdi oldu. Bu sekilde degistiren arkadaslara da tesekkür ederim. Ve ben suna da adim gibi eminim ki, Senol Günes bizim dememizle degil, yüreginde ki Trabzonspor sevgisinden dolayi basarisizligi kendisen fatura edip, istifa etmesini bilecek olgunluktabir insandir.

tesekkürler kutoz. Sen gerçekden birtanesin.

Benim Galatasarayli( önceden Fenerli ) çok degerli bursalibir arkadasim var. Son Ersun Yanal/Fatih Terim degisimi ve Sivasspor yenilgisi sözkonusuolunca bana söylediklerine bir Trabzonsporlu olarak bile sasirdim. Ona göre Senol Günes devam etmeliydigönderilmemeliydi Milli takim basindan. Onun için Gs uefa kupasi neyse Millilerin 3 üncülügüde ayni anlamda bir Ilkdi ve bu ilki yasatanda senol günesdi. Bakin su anda Fatih Terim bile degil Senol Günes olmasini isterdi Milli takim basinda.

Trabzonsporlulara soruyorum:

Gökdeniz için pankart açmayi düsünenler Senol Günes için bunu neden düsünmezler ? Gerek yokmu ? Hakketmedimi ? Sampiyon oluncami açariz ? Yoksa göndermek içinmi hazirlariz bir tane ?

Varmi bir tane daha Senol Günesimiz ?

Çokmu kolay yetisiyor Trabzonspora yazlik ayakkablarina transfer olmus Senol Günesler ?

Verin bakiyim o ayakkablari simdiki oyunculara kaç maça çikacaklar ?

Bu adam birak maça çikmayi bizlere kaç kere sampiyonluk yasatmis Senol Günes arkadaslar. Hiçmi degeri yok bunlarin ? Hangimiz Trabzonspor için bu kadarini verebildik ?

Ha yok tabii. Ama yinede gerek yok simdi destek çikmaya, pankart açmaya.

Kazim Koyuncu gibi Rahmetli oldukdan sonra destek çikar açariz pankarti degilmi ?

ne gerek var simdi sirasimi sende.

Git isine allah askina. Biz 3 aydir zor sabrediyoruz birilerini kovsakda rahatlasak.

Isterseniz senol günesin yerine beni kovunda rahatlayin rahatlayacaksaniz. Ben senol günes kalmasi için giderim. Yeterki kabul edin önerimi.Edited by: sanatik