PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : <<BMN Nostalji>> seni Andım bu gece :))

saglam
23.08.2004, 20:39
Hani nerdeee o eski günler deriz; sonra eski dostlari anariz bir güzel yad ederiz. "Nerden aklima geldi kim bilir" demis ya sanatçi, benim de nerden aklima geldi bilemiyorum.
Ama siteye ilk girdigimde faal olupta su siralar ortalikta göremedigim bazi üyeler var. Onlari yad etmek istedim.
Muhakkak sizlerinde merak ettikleriniz vardir. Kimisi nickini degistirmistir, kimisi firsat bulamiyordur. Ya da baska bir sey? Sormayan yanitini alamaz.

kukuli&gt;&gt; ilk tanistirgim site sakinlerinden biriydi, o kadar da sakin degildi :) ilk tartismam onunla olmustu, o siralar BMN nin chat sayfasi vardi.

lazismus&gt;&gt; Ismet'le burada tanistik aradan uzun zaman geçti ve geçen seneki fb maçindan sonra Trabzon'da bir internet kafede rastlastik. Sonrasi kayip.

akots&gt;&gt; Içi dolu yazilari, Oumar avatari ve "hangi sevgili bana her agustos ayinda filizlenen bir ask verebilir ki" imzasi hala akillarda.

shipbroker&gt;&gt; Avatari bir aralar baya hosuma gidiyordu. Sonra kayboldu.

naturalmystic&gt;&gt; Forumun sivri dilli üyelerinden. Su siralar baska bir nickle arada sirada misafir oluyor.

ugunduz52&gt;&gt; ugur abi, kensdisiyle pek tanisamadik.

darp53&gt;&gt; Metin abinin ekürisi :)

DeAgLeMaNyAq&gt;&gt;Pek yazmiyor bu siralar. (bugün yazmis ama:)

GolaMTuRi&gt;&gt; ilginç avatari vardi.

Greek_TS &gt;&gt;Güner abiyle mesajlasiyoruz arada.

Jonturk&gt;&gt;Kendini vurmaya çalisan bir kedi avatari;)

YaBgu&gt;&gt;Amasyali, bir zamanlar admindi

Aklima gelen bir de Ekrem vardi, Avusturya'dan. Nickini hatirlayamadim üzgünüm:( msnde de online olmuyor artik.

Tabi bunlar aklima gelenler, mutlaka içlerinde nick degistiren de vardir, hala siteyi takip eden de. Orasini bilemiyorum, sadece içimden geldi. Nostalji yapayim dedim;)

Sizin demerak ettikleriniz var mi?

PsYcHo_LaZ61
23.08.2004, 20:57
valla benimde bi jacobsen(h.ibrahim) vardiforumdan bende ilk onunla tanismistim..

GÖRENLERIN DIKKATINE...smileys/smiley36.gif

l-m
23.08.2004, 21:42
zaman zaman aklima geliyor eskiden o kadar sik siteyi ziyaret edip artik ugramayan o kadar insan var ki.ne oldu diye düsünmemek elde degil.baris abi vardi hali saha maçlarina gelen,onun disinda msn de 3-4 gün sohbet edip bir daha ugramayan dünya kadar adam var.fani dünya iste...

Çakır
24.08.2004, 18:23
Serkan'im bu kadar eski üyemizi hatirlaman müthis. Sana birkaç bilgi verebilirim. akots (Akif) nickini bordomavi08 olarak degistirdi, sürekli olmasa da arasira yazilariyla aramizda oluyor. ugunduz52 (Ugur abi) son zamanlarda daha çok Ozzyfast nickini kullaniyor. O da çok sik yazmasa da her zaman bizi yakindan takip etmeye devam ediyor.

Eski üyeler deyince benim aklima gelen ilk isim Barisseverler... Bir zamanlar en aktif birkaç üyemizden biriydi, tüm aktivitelere katilirdi. Simdi nerede, ne yapiyor, siteye neden girmiyorçok merak ediyorum.

saglam
25.08.2004, 12:28
Evet ya; barisseverler vardi Çakirim ya, tahmin yarismasinin organizesini yapiyordu.

#10 Fietra
25.08.2004, 12:41
Bizi hatirlayan yok tabii kismileys/smiley36.gif

ee unutulmayan sey hatirlanir mismileys/smiley17.gif

FAruk
27.08.2004, 22:35
Ben de Mehmet Abi'yi merak ediyorum.

grandiose
28.08.2004, 01:03
ola mehmet abim hep burda..smileys/smiley2.gif

Kaya
28.08.2004, 20:30
Barissever'i bende merak ediyorum ama suan sadece baris nickli bir arkadasimiz var. O olmasin ?

Erhan|TS
29.08.2004, 20:48
Kadir eskiden daha sik girerdi simdi cok nadir giriyo nerelerde acaba..?

#10 Fietra
29.08.2004, 20:59
Xenith Kadir mi?

Erhan|TS
29.08.2004, 21:11
ewt

#10 Fietra
29.08.2004, 23:09
Organizasyon yok da ondandir heralde Sakarya maçina damlarsmileys/smiley2.gif

FAruk
30.08.2004, 23:18
Kadir reis artik sanal tribüncülügü birakti galiba.smileys/smiley4.gif

Barış BAKIRTAŞ
09.11.2004, 11:23
Barissever'i bende merak ediyorum ama suan sadece baris nickli bir arkadasimiz var. O olmasin ?

Malesef kaya ben farkli Baris smileys/smiley2.gif.. Baris BAKIRTAS

shipbroker61
10.11.2004, 18:40
ya arkadaslar yapmayin allahaskina islerim yogun oldugu icin giremiyorum bazen ama inanin hep sizinleyim..

ayrica hatirlandigim icinde sevinmedim desem yalan olursmileys/smiley2.gif

tigin
01.03.2005, 13:59
kukuli nickli bi arkadasimiz vardi bide bir zamanlar

Emorfo
01.03.2005, 14:27
kukuli baska bir nickle üye olmustu...

Ankara'dan Emin vardi. Askere gidecekti en son... Haberi olan var mi.

tigin
01.03.2005, 14:41
kukuli baska bir nickle üye olmustu...

Ankara'dan Emin vardi. Askere gidecekti en son... Haberi olan var mi.

emin kardesimiz askerligi yedi nerdeyse.yakinda aramizda olacak insallah

tigin
01.03.2005, 14:50
herkes kendi yolunu çizdi

corleone
03.04.2006, 03:08
eski tribüncülerden chota (fatih abimiz) takilmiyor artik, askerde su anda kendisi ama uzun süredir yozlasmadan bahsediyordu, en kisa zamanda tekrar görürüz kendilerini insallah...

bahadiroglu
03.04.2006, 09:44
bu sitede ilk olarak tanistigim Firtina_61 nikli bir arkadasimiz vardi.bayagi bir zamandir ne sitede görüyorum kendisini ne de msn de..

bayagi iyide muhabbetimiz vardi.

ayni zamanda ikinci olarak tanistigim berat tekkeydi.özelden bayagi yazismistik ilk üye oldugumda.allahtan o hala burda.

momentus abimizle bir BMN toplantisinda tanismistik ama pek samimi degildik.nasip çok daha sonraya imis.baska bir yerde sans eseri tekrar tanistik.

kimi insanlar sanaldan dostluk olamayacagini savunur durur.iste ben buna inanmayanlardanim.sanalda tanistigim bir insanla yüzyüze kesinlikle görüsürüm.yoksa zaten muhabbetti ilerletmem.yeterki hersey yazismadan çiksin gerçekten çok dost edindim bu sanal alemden.Edited by: bahadiroglu

sümela61
03.04.2006, 15:33
kimi insanlar sanaldan dostluk olamayacagini savunur durur.iste ben buna inanmayanlardanim.sanalda tanistigim bir insanla yüzyüze kesinlikle görüsürüm.yoksa zaten muhabbetti ilerletmem.yeterki hersey yazismadan çiksin gerçekten çok dost edindim bu sanal alemden.

kesinlikle ben de sizinle hemfikirim... en son 8 gün önce Pazar günü Gölcük'teydim... BMN'den msn'e ekleyip, muhabbet edip bir hemserimle tanisip, beraber maç seyretmeye gittim... insallah O da nisan ayinda Istanbul'a gelecek... kendisi harika bir insan... "adam" tabirine uyacak birisi... iyi ki eklemisim msn'e...

http://img96.imageshack.us/img96/9441/hemomveben20qs.jpg

26.03.2006 Pazar / Gölcük tsasik &amp; sümela61

elbette ki bu zihniyette olmayan ya da bu degeri hak etmeyen kisiler de çikacaktir karsimiza... ama zaten onlara da bir mesafe koymak hiç de zor degil...

bu yaz Trabzon'da tanisacagim bir sürü kisi oldu listemde... sonra Zonguldak var (Erdinç67)... insallah daha da artar...

zafer6161
03.04.2006, 22:34
birde emir bayrak vardi almanyadan oda kayip bi aralar almanya trabzon msn hattinda görüsüyorduk

Oğuzhan Görkan
03.04.2006, 23:25
avusturya'dan mission61 vardi,basel maçi öncesi is yerindeki baselli arkadaslarini gicik etmesi hosuma gitmistihttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif
belki yaziyordur ama ben bayagidir gördügümü hatirlamiyorum thelondoner
zaferin dedigi gibi kendisini tanimiyorum ama bmn de sik gördügüm bir üyeydi emir bayrakEdited by: X-factor

zafer6161
25.06.2007, 11:30
ahmet tansu vardı bi aralar,kayboldu oda:rolleyes:

TSelif
25.06.2007, 11:35
Zafer buldun hortlattın gene bi başlık.Bu konuda üstüne yok haaa.:D
Ama madem çıktı bu başlık piyasaya bi tane Fatih'çi vardı :) oflee61 ..Ben de onu merak ettim nerelerde diye :)

zafer6161
25.06.2007, 11:37
onlar burdaymış......edit