PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alkislar Büyük Baskan, Lütfen Istifa!

Sayfa : [1] 2

CAFER ÖZER
16.09.2005, 23:20
Alkislar Büyük Baskan ve onu savunanlara Bu kadro ile Bu takimla TRABZONSPORUN LIGI götüremeyecegini söyledigimizde kiyamet koptu.Yok baskani elestiriyorsun acimasiz davraniyorsun vs vs uzun süredi yazi yazmadim Trabzonspor Kurtulduda benimmi haberim yok.Takim daha ligin ilk haftalarinda dökülmeye basladi.

-Sezon basinda ne dedik Bu takima en az 3 tane direkt oynayacak oyuncu lazim-Peki ne yapildi direk oynayacak 1 tane oyuncu alindimi hayir-Petkoviç gitti yerine Jefferson,Tolganin yerine Eller,baska Tomas Jun oda direkt oynama sansina simdilik sahip degil.Peki Baskan ne dedi Kadromuz yeterli iyi transferler yaptik.Sonuç Santraforsuz çiktigimiz Rum takimine elenerek Dünyaya rezil olduk.

-SPOR OTORITERLERI ne diyordu .Bu takim bu kadroya yapilacak 2 ,3 takviye ile 10 yila damga vurur.bu kadro gelecek yil sampiyonlugun banko adayi olur.Fakat Transfer yapmayan büyük baskan geçen sezon yaptigi hatanin aynisi ile ayni kadro ile yola devam etmeyi tercih etti sonuç ne 1.lige yeni çikmis takima yenilmek,S.L den avrupa kupalarindan elenmek.Eger bunlar basari ise ATAY AKTUG basarili bir baskandir.

-GEÇEN sezon CEM PAPILA rezaletinden sonra ne dedi yönetimdekiler GELECEK SEZONHAKMELLERIDE YENECEK TAKIM KURACAGIZ-BÜYÜK TAKIM OLACAGIZ AVRUPADA SES GETIRECEGIZ.ama bugün gelinen nokta ne basit takimlar karsisinda aciz kalan deplasman da hiç olmayan bir Trabzonspor.

SENOL GÜNES ne dedi gelecek sene sadece Futbol oynamayacagiz.Evet su andafutbol oynamayacgiz kismi geçerli futbol oynamiyoruz.

KADROMUZ YETERLITRANSFERE I,HTIYACIMIZ YOK DIYENLER.kumarbaz Gökdenizin kumar tutkusu ile futboldan uzaklasmasi veSimkowiak in sakatlanmasi ile takimin nasil zo hallere düstügünü herhalde SIVAS maçinda görmüslerdir.Diyecegim ama zannetmiyorum.Eger Ftaih de sakatlansinBu takim direkt küme düsme hattina dogru gider kimse kendi kendini kandirmasin.bu kadro ile bu Yönetimle bu takim ilk 5 e girerse bence basarili sayilmali.

Ben 2 sezondur takimi beceriksizlik sonucu Sampiyonlar liginden eleten,Ve sampiyonlugu 2 sezonda 4 kez FB yeyenilerek takimi sampiyonluktan eden bu yönetimin basarisiz oldugunu ve artik defolup gitmesinden baska çare olmadigi görüsündeyim.yoksa dahaNICE 22 YILLARA deriz.daha çok Trabzonslu olupta FB yi GS i Bjk YI TUATANLARLA KARSILASIRIZ.o müthis yagmura ragmen Olimpiyata giden en az 20.000 taraftara daha çok çle çekeriz

Kimse Bu takimi kim yönetir diye saçmalamasin Trabzonspor demek ATAY AKTUG demek degildir.1967 de kurulan bu takim en az 10-15 baskan degistirmistir ama hiç bir zaman baskansiz kalmamistir.

ATAYA AKTUG basarisizdir Trabzonsporun önünü açmakadina bu sezonun da bitmemesi adina ISTIFA ETMELIDIR.Edited by: CAFER52

Hünkar
16.09.2005, 23:27
dogru lafa ne denir smileys/smiley32.gif

Barış
16.09.2005, 23:30
Pankart yaptiralim Vestel maçina.

Sevgi
16.09.2005, 23:45
Bu daha iyi günleimis Cafe abi daha ne felaketle bekliyo bisismileys/smiley11.gifbüyük baskanin büyük savunuculai geli simdi sisi gidi iyi gün dostlai sis öylesinis sis böylesinis diye.Bis böyleyis sis kötü gün dostlai buyun felaket felaket üstüne geliyo.Budaki felaket kaybedilen 3 puan degil takimin tek bi ataginin olmayisidi buyun hadi ....

selcjK
16.09.2005, 23:47
bana asil koyan böyle giderse sampiyonluk görmeden göçüp gidecez ne bileyim torunlarima anlatirim biz 40 yil bekledik siz daha çok bekliceksiniz diye

AtalaY_BuğrA
16.09.2005, 23:52
CAfer Abi stadda konustuk boyle bir topic acmani hayretle karsiladim (!) bu kadro yeterli hocamizda baskanimizda boyle dedi onlardan daha iyi mi bileceksiniz.smileys/smiley2.gif

denizgrsy
16.09.2005, 23:53
bende yönetimi futbol takimi konusunda elestirdigimde çok elestiri aldim!!!UYUYAN VE ILERI GÖRÜSÜ OLMAYAN BI YÖNETIME SAHIBIZ!!!tamam güzel mali yapi düzeldi,ki bu özkan sümer döneminin mirasidir,ama önemli basari kazanmak istiyorsan risk alacaksin ey yönetim!!!hiç mi düsünmedin;fatihin basina bi sey gelir diye,hiç mi düsünmedin zimkowyak in basina bi sey gelir diye,hiç mi düsünmedin yattaraya bi sey olursa diye....nerde alternatiflerin...Allaha sükür fatihle yattara saglam...hadi birak futbol takimini;SAHA DISINDA DA YOKSUN EYY YÖNETIM!!!!TRABZONSPORUMUZU KEMIRMEYE BASLADILAR AMA SIZLERDE SES YOK!!!!BEN BÖYLE CENTIRMENLIGIN.....!!!!

selcjK
16.09.2005, 23:58
Son 10 yil içersinde Trabzonspor tarihinde 2 çok büyük dönüm noktasi oldu 1. 5 mayis 1996 fb maçi. digeri 26 Temmuz/3 Agustos 2005 anorthosis maçlari 2 olaydada senol var demek bi bokluk var bu iste

yakup midi
17.09.2005, 00:04
kiev maçi dönüm maçi degilmiydi.....kelebek kozasindan çikamadiki kanatlanip uçsun....

CAFER ÖZER
17.09.2005, 00:10
CAfer Abi stadda konustuk boyle bir topic acmani hayretle karsiladim (!) bu kadro yeterli hocamizda baskanimizda boyle dedi onlardan daha iyi mi bileceksiniz.smileys/smiley2.gif

Atalay bende ayni seyi dedim iste Baskandan dahami iyi bilecegiz bak biz kadro yetersiz diye bagirirken o sokaga atacak para yok diyordu.paralari sokaga atmadi..Trabzonspor Sivas maçinda pozisyon bulamadi ama Parlar sokaga atilmadi ne istiyorsunsmileys/smiley36.gif

Hasan Cubukcu
17.09.2005, 00:12
Baskanin ne sucu var Futbolcular bi öyle bir böyle oynuyorlar.

baris_aykan
17.09.2005, 00:14
yaziklar olsun beee ne diyim baskan cok ayip ettin bunun hesabini yonetim versin ayip yaa ben taraftarim hic iyi gun goremeyecekmiyim

Barış
17.09.2005, 00:14
Baskanin ne sucu var Futbolcular bi öyle bir böyle oynuyorlar.

Biz ona zamaninda çok dedik bi öyle bi böyle oynamayan topçu al diye.

Mollasalihoğlu
17.09.2005, 00:16
ibrahim sahin'i szymek'in yerine ömer sari'yi da gökdeniz'in yerine koysun,ucuz olur daa.

CAFER ÖZER
17.09.2005, 00:16
Bu daha iyi günleimis Cafe abi daha ne felaketle bekliyo bisismileys/smiley11.gifbüyük baskanin büyük savunuculai geli simdi sisi gidi iyi gün dostlai sis öylesinis sis böylesinis diye.Bis böyleyis sis kötü gün dostlai buyun felaket felaket üstüne geliyo.Budaki felaket kaybedilen 3 puan degil takimin tek bi ataginin olmayisidi buyun hadi ....

Sevgi benimde söylemek istedigim bu .Sezon basi diye bir süre genç kardeslerimizin morali bozlumasin simdiden ümitsizlige kapilmasinlar tatsizlik çikmasin diye yazmadim.ama satada gittim.giderkenda açikçasi fazla umudum olarak gitmedim.Çünkü Orta sahamiz resmen çöktü bir tane alternatif yok.gene senin söyledigin gibi SIVAS maçinda güzel oynasakta yenilsek gene gam yemeyecegim.ama tek pozisyonumuz yok ya oyun namina bir sey yok artik dayanamiyorum.yaziklar olsun bu takim 3-4 takviye ile avrupayi bile sallayacakkken remsen takim çökertildi SIMKOWIAK yok gol pasi atacak 1 tane adam kalmamis.HÜSEYIN gibi bir kazmaya 1,350 para veriyorlar.adam orta sahadan aldigi her pasi geri atiyor.Bu kazmani Malatya maçinda yaptigi hatada kulagini çekmessen olacagi bu adam 1-0 kazanilmis maçi Orta sahadan geri pas yapacagim diye berabere bitirilmesine neden oluyor.bu adamlarla degil sampiyonluk UEFA kupasina bile katilmak hayalcilikten baska bir sey degildir.Kimse kendi sini kadirmasin

EVET SEVGIYE KATILIYORUM BU DAHA IYI GÜNLERIMIZ.

unyelimetin
17.09.2005, 00:18
Hala baskanin ne suçu var diyorlar ya inanamiyorum.

Cafer kardes,yazdiklarina tamamen katiliyorum.Ben bunlari çok söyledim,çok yazdim,bana bir çok kisi kizdi.Artik biktim,daha yönetimi savunanlar var,benden pes.Bizim kadar tepkisini ortaya koyamayan bir taraftar toplulugu daha yoktur.Öyle olmasak en geri kalmis bölge Karadeniz olmazdi zaten.

Trabzonspor'lu oyuncular son iki yildir kalitelerinin üzerinde is yapiyorlar.Keza taraftarda öyle.Ama yönetim bu ise ayak uyduramiyor.

ts_fan
17.09.2005, 00:29
vermeden almak sadece Allah'a mahsustur, bundan sonra sakin ola ki bize vermeden bisey istemeyin, zaten çekildik kabugumuza, sevdik bir kere ne yapalim lanet olsun, çekildik rahat rahat yiyin TS'u, en azindan ben karismiyorum, hepinizi Allah'a havale ediyorum yaptiklarinizla ve yapmadiklarinizla (yapilacaklari yapmadilar; yapilmayacaklari yaptilar, yönetim-teknik kadro-futbolcular hepsi suçlu)

onurts61
17.09.2005, 00:29
inanamiyorum yaa sivas gibi bi takima bile ustunluk kuramadik pozisyona girmekte zorlandik merak ediyorum omer sari ve murat bozoglu mutlularmi veya onlara bi gorevi verenler mutlumu bu kadarmi vizyonu dar yonetim olur bu kadarmi strateji yoksunu insanlardan olusur bu arada senol u da unutmayalim hala buyuk takimi yonettiginin farkinda degilmi neden bastan riskler alinip saldirilmaz geriye dusmemizmi lazim gol mu yememiz lazim illaki ben televizyondan nasil izliyorsam oda oyle izliyor jun u kim izledi hic mi futbol bilginiz yok 2 tane deli koysak sizden daha iyi yonetir symek yokken hangi beyinsiz zihniyet adem i oynatmaz sadece mucacdele eden ibrahim egeyi koyarortasahadan top atacak adam yok hepsi savasci forvete top gelmiyor ama vatandas korkusundan 2 adim onune pas veremeyen adamlari koydu ortasahaya bu adamin degisecegi yok ne olur ya kovulmadan git avrupadan kariyerli otoriter bi hoca getirsinlerherkesten ozur diliyorum belki biraz agir konusuyorum 10 aydir bagdatta yasiyorum yani savasin ortasinda yasiyorumbu sartlarda bile bu takimi dusunuyorum benim onlari dusundugum kadar kendilerini maclara verseler son 2 senedir sampiyonduk bu takimin futbolcusu boyle oynamamali ruh gibi gezinenler var formsuz oldugu halde oynatilanlar var bulundugum sehirde her gun bomba patliyor bunlari dert etmiyorum ama su takimin verdigi sikinti o kadar buyukki anlatamam bu gidise birileri dur desin artik 25 yasindayim gecligim en guzel yillarim kahrolmakla gecti daha 6. hafta sampiyonluk umudumu oldurduler.

son olarak fatih eger burayi takip ediyorsan senden rica ediyorum birak artik kendini yere atma numaralarini senin bunlara ihtiyacin yok kariyerine golge dusuruyorsun

CAFER ÖZER
17.09.2005, 00:30
Hala baskanin ne suçu var diyorlar ya inanamiyorum.

Cafer kardes,yazdiklarina tamamen katiliyorum.Ben bunlari çok söyledim,çok yazdim,bana bir çok kisi kizdi.Artik biktim,daha yönetimi savunanlar var,benden pes.Bizim kadar tepkisini ortaya koyamayan bir taraftar toplulugu daha yoktur.Öyle olmasak en geri kalmis bölge Karadeniz olmazdi zaten.

Trabzonspor'lu oyuncular son iki yildir kalitelerinin üzerinde is yapiyorlar.Keza taraftarda öyle.Ama yönetim bu ise ayak uyduramiyor.

METIN zaten bende uzun zamandir yazmiyordum.Hiç maça bile gitmeyenler bizim taraftarligimizi sorgulamaya kalktilar.Bu baskanin basarili oldugunu savundular.ama görünen köy kilavuz istemiyor.Bu adamlarla buraya kadar bari sezon basinda gitselerde bu sezonda kaybolmasa.devre arasinda yeni yönetim yeni transferlerle yola devam edilse.

ÜYE olun dediler olduk.Stada kosun dediler kostuk,Forma dediler aldik.maçtan önce Ts cLUP tiri vardi acaip bir ilgi vardi.Ne dedilerse yaptik.Karsiliginda çokmu sey istedik ya su takima 2,3 tranfer yapin birde yedek kulübesi zenginlessin dedik.ama malesef bu gün yedek kulübesinde kadrodakilerin çogu 2.ligde ancak oynarlar.

EVET hata bizde gitmeyeceksin maçlara ne isin var Yagmurda Olimpiyat satadinda Bos tribünlere oynasinlar.Trabzonda bos tribünlere oynasinlar görsünler günlerini.Hayretler içerisinde bu kadar tepkisiz taraftar toplulugunu izliyorum.Traftarin hatasi TEPKI GÖSTERMEYI unutmus olmasi.Eskiden takim malup oldumu oyuncular 2,3 gün sehre gidemiyordu Bu gün adam kumar oynuyor takimi yari yolda birakiyor rahat rahat taile çikiyor.BECERIKSIZ VE BASIRETSIZ BIR YÖNETIM VARDIR.DERHAL GITMELIDIR. BUNU BASKA YOLU YOK

murat
17.09.2005, 00:36
bu yonetim "O" buyuk rezaletten sonra 1 gun durmamaliydi!

dayi_ismet61
17.09.2005, 00:50
sezon basinda sampiyonluk sözü veren atay aktug famagusta macindan sonra kayseri maci öncesi kimseye sampiyonluk sözü veremem derken senol hocaya gönderdigi mesaj cok anlamliydi.üstelik takimin cok kötü hazirlandigini söylemisti.böyle giderse ilk dört bile hayal.

Kaya
17.09.2005, 00:58
Bugüne kadar hiçbir Trabzonspor yönetimi taraftardan bu kadar maddi destek almamistir. Kulübe üyelik, kombine, borsa, ürün vb. Ama yönetim bunlara karsilik ne yapmistir. Hani transferler. Transfer felan yok peki nerede bu paralar...

dayi_ismet61
17.09.2005, 01:12
bu sorunun cevabini futbul AS sorumlusu senol günese cevabini vermesi gerekir.

Kaya
17.09.2005, 01:22
bu sorunun cevabini futbul AS sorumlusu senol günese cevabini vermesi gerekir.

Bu sorumun cevabini Senol GÜNES'ten önce yönetim vermelidir...

Muhalif
17.09.2005, 01:26
yahu Cafer abi.. atay aktug yine küplere binmis olmasin sakin bu maçtan sonra dasmileys/smiley4.gif

bu arada bence Jun u havaya sokmak için manchester de ruud van nistelroy gol atinca hep birlikte tribünler 'rud rud rud' diye bagiriyorlar ya.. biz de hep birlikte 'jun jun jun' diye bagirmaliyiz.. yalniz ufak bir mesele var.. önce gol atmasi lazimsmileys/smiley17.gif

Tunga
17.09.2005, 03:01
Önce Papila'nin gasp ettigi sampiyonluk, ardindan Kazim Koyuncu'nun kaybi, sonra Anorthosis faciasi, Gökdeniz kabusu ve simdi de Simek hadisesi. Yok o kadar kolay degil.

Madem klübün kasasi para dolu, madem bu klübü yönetmek kolay o zaman neden muhalefet ses çikarmiyor alternatif yönetim sunmuyor.

Aktug her zaman söyledi alternatif olacaksa birakmaya haziriz. Neden baska adayiniz yok. Ya da kendi kendinize gelin güvey oldugunuz baskan adaylariniz neden ardindan iteklemeden gönüllü aday olmuyor?

Salla salla dur. Yönetimin özellikle transferde basarisiz oldugunu ben de kabul ediyorum da her sene Ekim Kasim aylarinda çikip çikip "Yönetim istifa!" denmesi artik banal olmaya basladi. Her kaybedilen maç sonrasi "Yönetim Istifa!" diye diye bu lafin da bir agirligini birakmadiniz.

Diyelim ki yönetim istifa etti ne olacak? Ama dogru sizler de alistiniz her sene 3 hoca iki yönetim degistirmeye. Takimin basina gelmedik hoca, klübün basina gelmedik camia lideri kalmadi. Olsun size göre gene de yönetim istifa.

Zaten maçi kaybetmisiz moral sifir, bir de 22 sene Trabzonspor taraftarinin HIÇ degismedigini görmek SIKICI. HEM DE ÇOK!

Helal olsun size bir duvara karsi son sürat gidin. Ama ben ve benim gibi düsünen bazilari bu yolun sonunu IYI BILIYORUZ.

Hüda Topaloğlu
17.09.2005, 03:09
Masallah karalamadiginiz kim kaldi bi mac kaybettik diye, diceksiniz skora degil pozisyon bulamadik diye kiziyoruz, ya mac 1 - 0 ustunlukle bitseydi noolcakti? Ben soliyeyim baslik bile acilmicakti ve herkes haftaya oynanacak macin skor tahminlerine basliyacakti.

Sorumlu warsa bence senol hocadir, cunku takim gecen senenin takimi, tek fark motive edende, adam bence kendi inancini yitirdi anorthosis macindan sonra, orda gitmeliydi daha yolun basindayken, henuz lig baslamamisken, ama olmadi, gec kaldik...

Yönetimin attigi adimlari, borsaya girmemizi, 100bin uye kampanyasi, TS club olarak kendi formalaramizi cikarmamiz bence cok onemlidir. Aldigimiz oyuncularda tam gerekilen yerlere alincak oyunculardir, yonetim falcimida bilecek gokdeniz in ceza alacagini, szymekin ayaginin kirilicagini. Yedekleri yok diyen arkadasa soruyorum, Ibrahim ege'den veya Adem kocak'tan daha kaliteli oyunculari yedek bekletmek mantigina sigiyormu gercekten, Mehmet Yilmaz bile isyan ettigini dusunecek olursak.

Sonuc olarak bence burda yonetimden ziyade maalesef olay Senol hocada bitiyor, beceremiyorsan gideceksin kardesim!

Kaya
17.09.2005, 09:11
yonetim falcimida bilecek gokdeniz in ceza alacagini, szymekin ayaginin kirilicagini. Yedekleri yok diyen arkadasa soruyorum,

Yönetim bu tür olaylara karsi oyuncularin alternatiflerini almak zorundadir. Bakin 2 oyuncu takimdan kesildi. Takimda ne top yapan var ne de kosan. Her pas alan oyuncu geriye dönerek top yapiyor. Kimse yüzünü kaleye dönemiyor. Top gelen oyuncu heyecan yapiyor, top ayagina karisiyor. Adamlar her mücadelede Sivas'li oyunculardan yavas kaliyor. Zaten bunun sonuncunda yedik golü.

Guests
17.09.2005, 09:13
saçlarin çok beyaz

senden baskan olmaz

yasin basin geçmis

..... bile kalkmaz

.... bile kalkmaz....& nbsp; hadi eyvallah.

Tmac61
17.09.2005, 09:16
Yönetimin yapacagi tek sey var...

Tasi elinin üstüne koyacak, adam gibi bir ön libero ve iki tane kanat oyuncusu alacak...

Bunlari da kimseyi kandirmadan "yildiz" oyuncu getirecek...

Koskoca Trabzonsporu 3 tane top yapan adamin ayagina baglarsan eger degil sivas mersin i.yurdu da gelse yener....

Yattaraya fatih i durdur geri kalanlar nasil olsa kendi kalelerine dogru oynuyorlar...

Besparasiz takimlar kadar transfer yapamadik onlara yanarim simdi...

CAFER ÖZER
17.09.2005, 09:22
Yönetimden kimse falcilik yapmasini beklemiyor akilci olmasini bekliyor.Kafasi çalisan her insan bu kadronun alternatifli bir kadro olmasi gerektigini bilirdi.Fatih Tekkenin sakat oldugunu bildikleri halde adini dahi hala söyleyemedigim köy takiminin karsisina Santraforsuz çikan aksilsizlardan falci olmasini beklemiyoruz biraz kafalarini çalistirsainlar istiyor.

Yönetim transfer yapti demekle olmuyor.Yönetim bu sezon ilave Transfer kimi aldi Bir tane JUN ileve alindi o da sahada gezinip duruyor.Kürsat dersen BJK lilar ALLAH SIZDEN RAZI OLSUN BIZI BIR KAZMADAN KURTARDINIZ diyorlar.Dün aksamki maçtada görüldügü gibi adam orta sahadan çalim çalim kaleci ile karsi karsiya kaliyor.Bizde öyle kazmalar çok

Gidisat kötüdür SIVAS SPOR maçi aynen ÖZKAN döneminde Küme düsmemeye oynadigimiz maçlar gibiydi.artik futbolcular Hepsi Hüseyine uymus orta sahadan geri pas deniyorlar.bu acizligin korkakligin ifadesidir.Takimin ahi gitmis vahi kalmis.

Evet Senol Günes hatalidir.Ta ligler baslamadan bana verdiginiz sözler bunlar degil 5-6 transfer yapacagiz dediniz yapmadiniz.Bi sartlarda devam etmem mümkün degil diyerek ayrilmaliydi.Senol Günes pasif davranmistir Transfer konusunda Yönetime baski yapmamis bu gün gelinen nokta ortadadir.

Birde bazilari alternatif yok alternatif yok diyerek Sanki Trabzonspor ATAY AKTUG dan önce baskansiz kalmis hiç yönetilmemis gibi ahkam kesmeye KALKMASIN Trabzonspor sahipsiz degildir.Hele bir kongre karai çiksin bakin kaç tane aday çikiyor.Eger su anda kimse Trabzonspor a baskan adayiyim diye ortaya çikmiyorsa bu Trabzonspora zarar vermemek adina.ATAY AKTUG kongre açiklandi son günlerde aday oldu.daha önceden benim projelerim bu yapacaklarim su diyemi ortaya çikti.hatta kazanmasi dahi süpriz olmadimi.Geçin bunlari Trabzonspor Gelecek 10 yila damga vurmasi gereken bir takim olma yolunda olmali iken malesef Sampiyonlar liginden elenenligde iddialarini kaybedeb bir takim olma yolunda hizla ilerlemektedir.

CAFER ÖZER
17.09.2005, 09:27
Yattaraya fatih i durdur geri kalanlar nasil olsa kendi kalelerine dogru oynuyorlar...

Aynen öyleydi dünkü maçin özeti Tüm oyuncular kendi kalelerine dogru oynuyordu Hele hele dünyada HÜSEYININ üzerine orta sahadan kendi kalesine pas yapan dünyada baska adam tanimam.

bahadır2561
17.09.2005, 09:35
LÜTFEN istifa!!!!bu sese kulak verin...!!!smileys/smiley5.gif

CAFER ÖZER
17.09.2005, 09:38
ergun ata dan bir kesit özellikle son cümle Trabzonsporu zor günler bekliyor.bizde aynisini diyoruz Görünen köy kilavuz istemez

Bu maçta alinacak dersler: Bu savunma ile olmaz, dün aksam iflas ettiler. Jun bir sutu disinda yine hayal kirikligi. Balili?den sonra tek kale oynayan Trabzonspor ilginçtir, pozisyon bulamadi, Sivasspor kontra ataklarda farki kaçirdi. Szymkowiak?in böylece Trabznospor için ne kadar önemli bir oyuncu oldugu ortaya çikti. Sivasspor?a bravo, Trabzonspor?da olmayan takim ruhundan örnek vardi. Petkoviç devlesti, yerine alinan Jefferson cüce kaldi. Son nokta: Trabzonspor?u çok zor günler bekliyor.

Iskender Günen de ayni seyleri söylüyor,diger yazarlar ayni seyi söylüyor.Traftarin bir çogu ayni düsüncede

Hayal kirikligi

Trabzonspor'da sorunlar artiyor. Gökdeniz&Szymkowiak gibi iki yildizin yoklugu büyük dezavantaj. Sivasspor maçinda görüldü ki diger oyuncularin geçen sezonki mücadele gücünden eser yok. Öylesine oynuyorlar. Birileri kosar gibi yapiyor, digerleri seyrediyor. Ilk yarida bordo mavili takim attigi golün disinda ilk gol pozisyonunu 44'te yakaladi. Yenilen ilk golde kalecinin hatasi büyük. Ikinci gol mü? Eger sampiyonluga oynayan bir takimin savunmasi serbest vurusu kendi kullandigi bir anda dönen topta, rakip 60 metreden gelip golü atiyorsa söylenecek herhalde fazla birsey yok.
Bir de Thomas Jun'da bu kadar israrci olmayi anlamakta güçlük çekiyorum. Oyunda kaldigi sürede aldigi her topu olumsuz kullandi ve bir anlamda takimini 10 kisi oynatti! Orta alanda Ibrahim Ege, Lee ve Hüseyin ayni özelliktke oyuncular. Kosuyorlar, mücadele ediyorlar fakat ileriye attiklari olumlu hiç top yok. Özellikle ilk yarida yana ve geriye oynayarak rakibin savunmasina yerlesmesine olanak sagladilar.
Ikinci golden sonra Yattara'nin kenardan getirdigi toplarla gol pozisyonlari üretilmeye baslandi. Yüksek toplarda Sivas savunmasi basariliydi. Bir de Sivasspor'un ilerdeki tek oyuncusunu üç Trabzonlu savunmaci zor durdurdu.
Lorant tas gibi bir takim yaratmis. Kostular, bütün maç süresince disiplinden ayrilmadilar ve zaman zaman bordomavili takimdan daha iyi görüntüler verdiler. Sivas üç puani hak etti. Sonuçta bordo-mavili takim üç puan birakmanin yaninda oynadigi oyunla bundan sonraki haftalar için hiç de ümit vermedi.
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV>
<DIV align=center></DIV>
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV>

TSunami
17.09.2005, 09:38
smileys/smiley4.gif

yahu Cafer abi.. atay aktug yine küplere binmis olmasin sakin bu maçtan sonra dasmileys/smiley4.gif

bu arada bence Jun u havaya sokmak için manchester de ruud van nistelroy gol atinca hep birlikte tribünler 'rud rud rud' diye bagiriyorlar ya.. biz de hep birlikte 'jun jun jun' diye bagirmaliyiz.. yalniz ufak bir mesele var.. önce gol atmasi lazimsmileys/smiley17.gif

smileys/smiley4.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley36.gifula öliyrumsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

CAFER ÖZER
17.09.2005, 09:46
Trabzon?u bitirdiler

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=150 align=right>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=150></TD></TR>
<TR>
<TD width=150></TD></TR></T></TABLE>

ZAMANINDA alinmayan dogru kararlar yüzünden sirketler batar. Trabzonspor da yanlis transfer politikalari, futbolcuyu ?sen aldin, ben aldim? kavgalari yüzünden buralara geldi. Bir takimin 24-25 kisilik kadrosu var. Önemli bir oyuncumuzun ayagi kirildi, digeri gözü paraya doymamis, aç, görgüsüz, yillik 2 trilyon ona yetmiyor, telefonlarla bahis oynuyor ve kulübü zor durumda birakiyor.

Sirf ayagi kirilan Szymkowiak ve Gökdeniz olayi ile is bitmiyor. Biraz da hocamiza bakalim. Takimda kondisyon yok, sevgi yok, arkadaslik yok. Futbolcularin kafasinda alacaklari dolarlar var. Kulübün aldigi bir kredi var, o para Trabzon?u bitirdi.. Futbolcularin kafasi da o parada. Bu para bize dagitilsin da kulüp ne yaparsa yapsin diye düsünüyorlar.

Gelelim transferelere. Trabzonspor?un yönetim kurullarinda eskiden beri var; arastirmaci, disislerinde basarili yöneticiler sevilmez. Ankara veya Istanbul?daki yöneticilerin lisan bilmesini ve basarili olmasini istemezler. Ondan sonra da üç ay disarda adam gezdirirsin, ala ala Sivas?a giden Petkoviç?in yerine Jeferson?u, 5 milyon dolara Çek Cumhuriyeti?nin gol krali Jun?u alirsin. Ben gol krali olduguna inanmiyorum, her halde ikinci ligde gol krali olmus. Ayrica biz insan olarak çabuk unuturuz, Lange gibi birini 14 milyon marka Trabzon?a kakalayan futbolcunun menajerine, akillanmadan Jun transfer ettirildi. Bunu aldiran da Senol Günes?tir. Eger Trabzonspor Zurawski alsaydi. Bunlar yasanmazdi. Bu konuda da Senol hoca ?Önce almayin, forvete ihtiyacim yok? dedi, sonra alel acele 5 milyon dolara Jun aldirdi. Olacagi da buydu.

Trabzonspor?un kadrosu 24 kisi. Eger bu kadrodan iki kisi sakatlaninca diger futbolcu oynamayacaksa onlara niye para ödeniyor. Onun için hem hocanin hem de yönetimin acilen sapkalarini önüne koyup düsünmelerini istiyorum. Taraftar isyanda, bu gidisle camiayi da kötü günler bekliyor.

aynen katiliyorum Muhittin ÖZTÜRKÜN yazisina

TSunami
17.09.2005, 09:47
benim anlamadigim biz ne zaman elestiri yapacagiz. takim kazanir "yine memnun degilsiniz siz art niyetlisiniz" kaybeder "iyi gün taraftari olmaz olsun" simdi ben de hep savunanlara yönetimin adamlari desem iyi mi olacak. alin benden de böyle bir iddia.
allah askina 2003-4 deki kadro geçen senekinden daha iyiydi simek i aldik toparladik. geçen deneki bu senekinden daha iyiydi. bi yerlerde yanlis var geriye gidiyoruz. bunu gören yok. gören söyleyemiyor. söyleyen susturuluyor.
bildigim bir gerçek var, eger bir alanda zirveye çikmissaniz yeni birseyler yapmaniz lazim yerinizi saglamlastirici adimlar atmaniz lazim yoksa çöküs baslar. iki sene üst üste sampiyonluk kil payi kaçmaz iki sene üstüste SL ön elemeden elenemezsiniz. bunu kimse kabul etmez. mevcudu koruyalim (ne artsin ne eksilsin) mantigiyla hiçbir yere gidilemez.

gultekinsurul
17.09.2005, 09:48
valla ne diyeyim... bu yönetimi geçen sezon ben de begeniyordum. ama su sezon öncesi yaptiklari transfer hatalari ile kendi iplerini çektiler...

bence de artik bir degisiklik sart oldu. Atay aktug ve ekibi gittikçe batiyor.

Bu nedenle Trabzon daki konumlarini iyice batirmadan gitmeleri gerek..

yenilgiyi kabul etmek gerek... basarisiz olduk deyip gidebilmek te bir erdemdir.

ama ben daha büyük hayal kirikligini senol hocada yasadim. takim sanki sezon öncesi hiç kondisyon çalismamis hiç bir hazirlik yapmamis gibi oynuyor.

sanki sifirdan bir takim kurmusuz herkes ilk defa birbiriyle oynuyormus gibi. ruhsuz ruhsuz aman ben topu kaptirmayayim da ne olursa olsun mantalitesi var. kimse mücadele etmiyor.

atak yapmaya kimse yanasmiyor. yani senol hoca milli takimdan sonra degismistir diye ümitleniyordum ama bence burada senol hocaninda bu isi yapamayacagi ortaya çikti.

o da hikaye. Çünkü bu takim kim ne derse desin hazirlik döneminde yatmis...

herkes, beyni alinmis androitler gibi salak salak saha da dolasiyor. böyle futbol mu olur.

artik diyecek lafimiz kalmadi. yuh size

Kaya
17.09.2005, 09:53
Yönetimden kimse falcilik yapmasini beklemiyor akilci olmasini bekliyor.Kafasi çalisan her insan bu kadronun alternatifli bir kadro olmasi gerektigini bilirdi.Fatih Tekkenin sakat oldugunu bildikleri halde adini dahi hala söyleyemedigim köy takiminin karsisina Santraforsuz çikan aksilsizlardan falci olmasini beklemiyoruz biraz kafalarini çalistirsainlar istiyor.

Yönetim transfer yapti demekle olmuyor.Yönetim bu sezon ilave Transfer kimi aldi Bir tane JUN ileve alindi o da sahada gezinip duruyor.Kürsat dersen BJK lilar ALLAH SIZDEN RAZI OLSUN BIZI BIR KAZMADAN KURTARDINIZ diyorlar.Dün aksamki maçtada görüldügü gibi adam orta sahadan çalim çalim kaleci ile karsi karsiya kaliyor.Bizde öyle kazmalar çok

Gidisat kötüdür SIVAS SPOR maçi aynen ÖZKAN döneminde Küme düsmemeye oynadigimiz maçlar gibiydi.artik futbolcular Hepsi Hüseyine uymus orta sahadan geri pas deniyorlar.bu acizligin korkakligin ifadesidir.Takimin ahi gitmis vahi kalmis.

Evet Senol Günes hatalidir.Ta ligler baslamadan bana verdiginiz sözler bunlar degil 5-6 transfer yapacagiz dediniz yapmadiniz.Bi sartlarda devam etmem mümkün degil diyerek ayrilmaliydi.Senol Günes pasif davranmistir Transfer konusunda Yönetime baski yapmamis bu gün gelinen nokta ortadadir.

Birde bazilari alternatif yok alternatif yok diyerek Sanki Trabzonspor ATAY AKTUG dan önce baskansiz kalmis hiç yönetilmemis gibi ahkam kesmeye KALKMASIN Trabzonspor sahipsiz degildir.Hele bir kongre karai çiksin bakin kaç tane aday çikiyor.Eger su anda kimse Trabzonspor a baskan adayiyim diye ortaya çikmiyorsa bu Trabzonspora zarar vermemek adina.ATAY AKTUG kongre açiklandi son günlerde aday oldu.daha önceden benim projelerim bu yapacaklarim su diyemi ortaya çikti.hatta kazanmasi dahi süpriz olmadimi.Geçin bunlari Trabzonspor Gelecek 10 yila damga vurmasi gereken bir takim olma yolunda olmali iken malesef Sampiyonlar liginden elenenligde iddialarini kaybedeb bir takim olma yolunda hizla ilerlemektedir.

Güzel noktalara deginmissin Cafer abi. Hatalar pes pese yapilmistir ve simdi sonucuna katlanmak zorunda olan taraftar oldu. Yazik çok yazik...

Mollasalihoğlu
17.09.2005, 09:56
Hep destek tam destek dersek bu ruhsuzlara(bazilarini ayiriyorum -ki onlar kendilerini biliyolardir) niye oynayacaklar? Eziklerin taraftarlari gibi protesto edeceksin ki bu topçular için kiymetli olasin.Allah hepsini bildigi gibi yapsin..

EFE 61
17.09.2005, 10:12
ey yönetim bu futbolculrin transfer ücretlerine neden zam yaptiniz neden sivasspora yenilsinler diyemi sözlesmesi olan bir futbolcunun cebine ekstra para koyarsan böyle bi taraflari kalkar iste bunlar in hepsi ruhsuz ve ayni zamanda serefsizlerdir evet açikca söylüyorum bunlar SEREFSIZlerdir ve siz yöneticilerde onlar kadar sorumlu ve beceriksizsiniz yazik size çok yazik bu ruhsuzlarin alternatifini bulup kulubeye oturtacaginiza onlarin cebine ekstra para koydunuz neden bizi sampiyonmu yaptilar s.liginemi girdik bir kupami kazandikta benim haberim yok derhal bu ruhsuz ve beceriksiz adamlara yapilan zamlari geri alin

DieGo
17.09.2005, 10:13
Babam bu takimi tutmaya basladiginda takim ikinci ligdeymis ben on dokuz yasindayim sampiyonluk göremedim.Babam yine sampiyonlulari gördü hasret çekiyor.Insallah torunlarima anlatacagim sampiyonluk(!) hikayelerim olur.

EFE 61
17.09.2005, 10:21
kimse sucu hocada falan aramasin suçlular açikca ortada FUTBOLCULAR VE yönetim allah askina transfer edilen futbolculara bir bakin jeferson kimdir nedir bu adam bizim üçüncü kaleci tolga bes kat daha iyi bir kaleci neden oynatilmiyor oynamak için brezilyalimi olmasi gerekiyor gelelim alti milyon euroluk zibidiye buna kim alti milyon euro verdiyse ben onun aklindan süphe ederim yada bu iste bir çikar ararim bakin parasiz g.saray bile haynz diye bir futbolcu aldi bizim verdigimiz paranin yarisina tomasi bese katlar herif bu kadarmi kördünüz hepinize yaziklar olsun utanin

EFE 61
17.09.2005, 10:27
olan yine bize oluyor beyler taraftara üzülen biz kahrolan biz boynu bükük biz yazik günah degilmi bize kaç defa artik ilgilenmiyorum dedim bu takim sampiyon olana kadar yüzüne bile bakmicam dedim ama olmuyor iste olmuyor bizde bu takima karsi ask var yine gittim formami aldim bir degil iki tane birden maçlara gittim neden destek lalim diye ama sahada ne görüyorum bir avuç rezil herif üzerindeki formanin agirliginin farkinda olmayan reziller bir yada ikisi hariç allah sizi bildigi gibi yapsin HEPINIZE YAZIKLAR OLSUN

cemilsezgin
17.09.2005, 10:29
Arkadaslar soruyorum Atay baskan gelmeden önceki ve geldikten sonraki trabzon sporu bir düsünün ama her yönüyle her yönüyle ve sonra su soru kim baskan olacak kendi is adamlarimiz bile istanbul kulüplerinde yönetici mehmet ali yilmazmi gelecek zaten trabznu çökerten o degilmi kim gelecek bence birtek bu yönetime bakandan sonra AHMET AGAOLU yakisir ama oda zor gibi.IYI DÜSÜNÜN BENCE HER YÖNÜYLE.

russ
17.09.2005, 10:31
tek sorun senol gunes.....adamin ilk defa td lik huneri gostermesi gerekti, olanlari gorduk.....manevi ogullari lee ve volkan 'i da alsin gitsin.....

EFE 61
17.09.2005, 10:32
yazdikça yazasim geliyor arkadaslar çok doluyum ve çok sinirli ama burda kesicem yoksa agzimi bozacagim kendimi zor tutuyorum ikinci ligden yeni çikmis bir takima nasil yenilirsiniz yaww aklim almiyor aklima geldikçe agzimdan küfür çikacak simdi nerde sizin büyük takimliginiz takim büyük ama futbolcular küçük allah kahretsin yaa benden bu kadar aglamamak için kendimi zor tutuyorum

Mollasalihoğlu
17.09.2005, 11:04
olay 2. ligden çikan takima yeilmek degil,kisiliksiz futbol !! biz sonuca göre konusmuyoruz ama ''BIZIM'' formamizi sirtinda tasiyanlar bu sorumlulugun bilincinde olacak kapasitede olmali...

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
17.09.2005, 11:08
FB' de Alex sakat, Anelka cezali, Nobre yorgun, Ü.Özat formsuz olsa onlar da yenilir maç kaybeder..
ama kötü olan su TS eger sampiyon olmak istiyorsa lig boyunca 16'dan fazla puan kaybetmemeli...
ama simdiden 7 puan kaybettik smileys/smiley5.gif

Isimiz yine zora girdi..

Taner Uykuçeken
17.09.2005, 11:12
Aslinda bisey yok sadece takke düstü kel göründü yanliz o kel daha sezon basinda da görülüyordu burda çok dile getirildi ama biz 3 maymunu -görmedin,duymadim,bilmiyorum-oynamaya devam ettik

halil ibo
17.09.2005, 11:25
EVET YÖNETIMIN SUYU ARTIK IYICE ISINMISTIR.KIMSE SENOL HOCAYA LAF ETMESIN.Elindeki malzeme bu,istikrar adina Senol Hocayla devam edilmeli.Fakat yönetim 2 senedir yapamadigi transferler ve gereksiz yere futbolculara yaptigi iyilestirmeler sebebiyle kulüp idaresinden anlamadigini göstermistir.Ayni hatalari 2 senedir tekrarlayan yönetimin devre arasinda ayni hatayi yapmasina göz yummayalim.Öyle borsaya açilmakla yönetici olunmuyor.

AMA KIM GELECEK ? Projesiyle.ekibiyle gelecek vizyonu olan cesaretiyle kafa koparabilecek (Gerekli transferleri yapabilecek.Gerektiginde bir futbolcuyu silecek.Gerektiginde federasyon baskanini görevden aldiracak.) bir baskan ve yönetim kurulu diliyorum.(Lütfen kimse Ö.S.ve M.A.Y.adini bile anmasin)

Özkan Erdem
17.09.2005, 11:28
Yüzsüzlüge vurdular yönetim de hoca da. Kovsak gitmiycekler anlasilan.Adamakilli bir hoca gelmedi su takima. Çikicak bana bu topçuyu alin diyecek, bana bu lazim diyecek. Ne verirseniz onu oynatirim ben parama bakarim diyenlerle TS'nin hali ortada.

Yönetim zaten fiyasyko, gittilerzar zor3 topçu alabildiler, bir tanesi vasati asinca sevinir olduk. Topçulara iyilestirme sözü verdiler 3-4 tanesine yapip biraktilar, takimi karistirdilar, sonra is isten geçti, bizimkiler paralari verdi. Birbaskan çikip topçusunun aleyhinde konusur mu, onu da gördük... Sonra yönetim girdi birbirine, biri dedi kimseyle sözlesme yenilemeyelim alt yapidan aliriz, biri dedi onu al bunu birak. Her biri birbirinden bagimsiz açiklamalar yaptigazeteye dergiye. Bir kurum ne kadar düzgün yönetiliyorsa o kadar basarili olur. Artikbize dahabüyük düsünen yöneticiler, yöneticiligi bilenler gerek..

tsakrep61
17.09.2005, 11:52
hocam tak etti artik kieve yenildik olsun dedik cimboma yenildik sampiyonlugu verdik bi daha ki sene dedik transfer yapmadilar tamam dedik kadro iyi bi sene izdirla gecti yeni sezona basliycaz yine transfer yok ama solenti cok yok obina geliyo zurvski imzaya kaldi bilmem ne topcusunu acilisa yetistiremedik ama gelio dendi kanmis ayaklarina yattik rumlara elendik eyvallah dedik ama artik gina geldi bizimde belli bir sabir noktamiz var tamam gokdenizde samekte iyi ve kaliteli futbolcular normal bi takimi sampionluk yoluna soka bilecek potansiyele sahip futbolcular ama biz normal takim olmamaliyiz biz buyuk takim olmaliyiz 2 futbolcumuz yok diye sahada kacacak yer aramamaliyiz bide beni en cok uzen sen 1 0 one gec sonra durum 2 1 olsun sampionluk lafini tellaffuz eden bir takim bu hale dusmemeli

lafin kisasi hata kiminse artik biraksin bizi yonetimin mi teknik kadronun mu yoksa ruhunu kaybetmis futbolcularinmi kiminse gitsin artik istemiyoruz

Hekimoğlu
17.09.2005, 12:20
hoca,yönetim ve isiyin çimsir midemi bulandiriyorsunuz.

Zafer Keskin
17.09.2005, 12:25
ben böyle yönetimin warya neye dayanarak aldilar bu tomas junu kim izleyip aldiysa yüzüne tüküresim geliyor...

bu takimin kondisyoneri yokmu allah askina........

baget55
17.09.2005, 12:28
Ruhsuz Futbolcu

Suursuz Yönetim !!!

4) Forumun düzenini bozdugu gerekçesiyle 3'den büyükfontlarla yazmak, mesajin tamaminda renkli, kalinve italik font kullanmak ve gönderilen mesajin tamamini büyük harflerle yazmak da uygun olmayan davranis olarak tanimlanmistir. Kuralin ihlali halinde, ilgili üye önce uyarilir, hatanin devami halinde ise üye 2 gün foruma mesaj gönderememe cezasi alir.

<?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>

<O:P>Lütfen forum kurallarina dikkat edelim. Üyemiz uyari almistir...</O:P>Edited by: Kaya

Salih61
17.09.2005, 12:39
Atay baskan istifa etsin...Yerine kim gelecek peki?...Umarim YÖNETIM ISTIFA diyenler bunu da düsünmüstür...

Saygilar...

Adnan Mollasalihoğlu
17.09.2005, 12:48
Arkadaslar konuyla pek alakasi yok ama VATAN gazetesinin sivas maçindan sonra attigi mesaj çok ilginç 4.büyük Sivas

Bu serefsiz gazeteyi boykot etmeye hazir misiniz????

www.vatangazetesi.com (http://www.vatangazetesi.com).tr

Atalay
17.09.2005, 12:53
yahu yeter biktim artik iskençe çekmekten paramla rezil olmaktan kiçi kiirik sivasspora pozisyonumuz yok....loranta bak birde günese....ama diyorlarki günes balçikla sivanmazmis....sen transfer yaptirma...zuravskiyi aldirma yönetime bastirma...DÜNKÜ ÇOÇUK...MURAT BOZOGLUNA BÜTÜN HERSEYI TESLIM ET....sonrada transfer bekle.... tek suçlu varsa o da bir çok yetkisi olan.. miras yedi senol günestir....zaten o da suç benim diyor...baskan ne yapsin....

TSunami
17.09.2005, 13:02
gerekirse bizzat gidip brezilyadan yada polonyadan yönetici getiririz.

CeSS
17.09.2005, 13:02
Sivas maçinin hesabini kime keseceksiniz Sayin Baskanim , merakla bekliyoruz. Bahis oynadigi için Gökdeniz!emi yoksa ayagi kirildigi için Szymkoviak'ami ?

Bu arada basliga tepki yok gibi , demekki yönetimi savunanlar bayagi azalmis. gidisat iyi degil o zaman.

Mehmet Alemdar
17.09.2005, 13:05
Yönetim polonyaya gidiyor zurawski yarin geliyor diyor yarin oluyor zurawski celtic te tamam onu geçtik adam 6 ay brezilya da yatip kalkiyor Devied trabzonda diyor oda sporting lizbona gidiyor kahe geliyor diyorlar onuda almiyor benim bildigim teknik adamin istedigi futbolcu aliniyor ama bizde yöneticin istedigi futbolcu aliniyor ben bunu anlamiyorum almadigimiz Zurawski celtic te harikalar yaratiyor ayni sekilde Devied de kahe almanya liginde ilkk maçinda harikalar yaratiyor ama biziimkiler gidiyyor Thomas i aliyor anlamiyorum bizde 21 yasinda ufukhan bayraktar var o zaman onuda oynattsin neden oynatmiyor avrupa da ismi duylumamis futbolcular italyada almanyada iyi futbolcular ben maçlarini izledim her maçlarinda harikalar yaratiyor futbolcular en sonunda sampiyonlar liginde adam 3 gol atti takimi adina ve maçi 3-0 aldi bizim yönetim lemi yi brezilyaya yolluyor futbolcu begenmesi için lemi ahim sahim bir futbolcumuduki futbolcu begeniyor ben bunu anlamiyorum bizim yönetim transferde en becerizksiz kulüp bunu da herkes biliyor Lütfen Istifa Yönetim ve Teknik Kadro...Edited by: lazandozlu

Erbay
17.09.2005, 13:12
Transferleri çok kötü yaptilar.jun a 3.5 milyon euro verdiler.onun yerine titayi jabayi alsalardi daha iyi olurdu.Bu arada borsadan hiç mi para gelmedi.o paralar ne oldu

gerçekefsane
17.09.2005, 13:14
istanbulspor'dan güven ile ön protkol yapildiginda senol günes'In açiklamalarini hatirlamaniz gerekiyor.

ortasahadaki alternatiflerim hasan üçünçü, i.ege ve adem koçak diyen teknik direktörümüze sormak gerekir.

senol günes'in dikkati çekilmelidir, gerekirse teknik kadroda degisiklik yapilmalidir. senol günes asli görevini kabul etmelidir. Edited by: gerçekefsane

Sacit
17.09.2005, 13:17
bu saatte ne istifasi ya takimi yari yolda birakamazlar öyle.adam gibi yapsinlar islerini yoksa yil sonunu beklesinler smileys/smiley19.gif

Semih GÜL
17.09.2005, 13:19
istanbulspor'dan güven ile ön protkol yapildiginda senol günes'In açiklamalarini hatirlamaniz gerekiyor.

ortasahadaki alternatiflerim hasan üçünçü, i.ege ve adem koçak diyen teknik direktörümüze sormak gerekir.

senol günes'in dikkati çekilmelidir, gerekirse teknik kadroda degisiklik yapilmalidir.

Aynen dostum sana katiliyorum.Yönetimin bu iste sucu yok denemez ama onlarin gitmesini isteyemeyiz.

Senolu A.S. nin basina getirsinler adam gibi teknik direktör bulsunlar bence...

Ve suna gerçekten inaniyorum Ersun YANAL çok iyi olur bence...Hiçbir takima karsi yönettigi takimi korkak oynattigini görmedim.Bizimde artik korkak oynamamiz gerekiyor....

Salih61
17.09.2005, 13:21
Bence Senol Hocayi biraz tartismamiz gerekir...Takimin böyle kötü gidecegine Senol Günes gitsin...

degok
17.09.2005, 13:21
arkadaşlar bu yönetim gidene gadar hep birlikte takım mı değiştirsek. Hatta bence 14 sene kadar önce içerde dışarda 4 attığımız OLİMOİK LYON takımını tutmayı teklif ediyorum. Adamlar 10 senede nereye geldi biz nereye geldik.

CeSS
17.09.2005, 13:46
Bu nasil bir düsünce degok ?

Yönetimi, Teknik ekibi , Futbolculari begenmeyebiliriz , elestirebiliriz ama hiç bir zaman takim degistirme isini birak yapmayi düsünmek bile çok abes. Pesinden gelecek taraftar bulacagini sanmiyorum. Sana O.Lyon ile basarili ve mutlu bir hayat diliyorum.

Semih GÜL
17.09.2005, 13:49

Yönetimi, Teknik ekibi , Futbolculari begenmeyebiliriz , elestirebiliriz ama hiç bir zaman takim degistirme isini birak yapmayi düsünmek bile çok abes. Pesinden gelecek taraftar bulacagini sanmiyorum. Sana O.Lyon ile basarili ve mutlu bir hayat diliyorum.

aynen sana katiliyorum sana.

Bu anlayisi kabullensek TRABZONSPOR"lu olmazdik.

Semih GÜL
17.09.2005, 13:50
Bence Senol Hocayi biraz tartismamiz gerekir...Takimin böyle kötü gidecegine Senol Günes gitsin...

Tartismaya gerek yok direk yollayalim gitsin.Olmadi A.S. nin basina geçsin o takimin basina baska bi teknik direktör getirelim.

Mert Pasa
17.09.2005, 13:50
FB' de Alex sakat, Anelka cezali, Nobre yorgun, Ü.Özat formsuz olsa onlar da yenilir maç kaybeder..
ama kötü olan su TS eger sampiyon olmak istiyorsa lig boyunca 16'dan fazla puan kaybetmemeli...
ama simdiden 7 puan kaybettik smileys/smiley5.gif

Isimiz yine zora girdi..

her kelimesinekatiliyorum kadronun yetersiz olduguna degilde alternatif sayilan oyuncularin hazir olmadigina inaniyorum.

forumda sayisiz arkadas Ibrahim ege lehine mesajlar yazmisti,simdi gunah kecisi,adem kocak szymek icin iyi bir alternatif bence ama oda formayi hakedemiyorsa kendi kusurudur.

yonetimi bende begenmiyorum ama istifa etsinler yerine kimler aday olur demek hemde bu en az 4-5 hafatlik surede ligi birakip bu olaylara odaklanmak hic dogru degil.

puan olarak daumutsuz durum yok,besiktas fenerbahce ve galatasarayin bizden az sikintisi oldugunu da zannetmiyorum

sametaydin
17.09.2005, 13:51
bence sezon sonundaki duruma göre davranmali herkes. sivas maçimna bende üzüldüm. ama su an takimi desteklemeliyiz ne kadar kötü olsada bizim takimimiz.sezon sonunda eger sapiyonlar ligi elemelerine kalmaliyiz. olmazsa o zaman tavrikoyun. zaten bende yönetimden memnun degilim.

degok
17.09.2005, 14:00

aynen sana katiliyorum sana.
Bu anlayisi kabullensek TRABZONSPOR"lu olmazdik.

yahu arkadaşlar benimki sadece ince bir eleştirirdir. Burada amaç tabiki takımımızı değiştirmek değil. Zaten ben trabzonsporu neden tuttuğumu bile hatırlayamayacak kadar uzun süredir trabzonsporluyum.
ama sızde kabul edinki Lyon gibi bir takımla kedinin fareyle oynadığı gibi oynamıştık biz zamanında.Adamlar bunca senenin sonunda şliğinde söz sahibi bir takım haline geldiler. Bizim halimiz ise ortada. Bence bir yanlış yapıyoruz. Yönetim ise doğrunun nasıl yapılacağını O.Lyona bakarak öğrenebilir.Biz de gözlerini belki o tarafa çevirebiliriz diye böyle bir yazı yazdım. Yoksa kimsenin trabzonsporluluğundan şüphem yok. Bence O.Lyonlular bile TSli olmalı o da ayrı konu

CAFER ÖZER
17.09.2005, 14:03
Arkadaslar konuyla pek alakasi yok ama VATAN gazetesinin sivas maçindan sonra attigi mesaj çok ilginç 4.büyük Sivas

Bu serefsiz gazeteyi boykot etmeye hazir misiniz????

www.vatangazetesi.com (http://www.vatangazetesi.com).tr

Boykot etsen neye yarar GELECEK SENE HAKEMLERIDE YENEN BIR TAKIM YARATACAGIZ diyenler bu gün siradan takimlari yenemiyorlar.Kaybettigimiz punlara bakin Konya-Malatya-Sivas peki bu maçlari kazanamayanlar Büyük maçlari kazanabilecekmi.Adam gibi takim kursunlar böyle serefsiz gazeteleri konusturmasinlar.Dün sahada Büyük takim sanki Sivasti aldi maçi götürdü.

Cengiz Çubukcu
17.09.2005, 14:03
arkadaslar ersun yenal'i hararetle istiyorum...senol hoca futbol subesinin basina ersun hoca takimin basina

bingolts
17.09.2005, 14:06
arkadaslar senol asnin basina demisltim faklat karsi çikmistiniz takimin basina da ünal klaraman getirmeli su da bir gerçek senol hocayi orda kompleks yapmaz o isine bakra ersunu getirince ne olacak sanki ben ondan daha kralim deyip otraya çikar bence ünal ister desteklersiniz isterseniz desdeklemeyin onda trabzon ruhu var ve tipki bizde oldugu gibi tarih yazacaktir benim yazdiklarimi birgün umut ediyorum hatadan erken dönülür

gerçekefsane
17.09.2005, 14:08
arkadaslar ersun yenal'i hararetle istiyorum...senol hoca futbol subesinin basina ersun hoca takimin basina

senol günes'in futbol A.S'nin basina neden geçmedigi konusunda açiklama yapilmali.

senol günes güven kaybetmeye devam ediyor.

denizgrsy
17.09.2005, 14:11
burada tartisilacak olan BASKANDIR!!!neden?çünkü;

yanindaki yönetimi siz seçiyorsunuz sayin baskanim,o nedenle yönetime diyecegim yok,onlari siz görevlendirip siz denetliyorsunuz,o nedenledir ki yönetimin becerisizligi sizin beceriksizliginiz!!!

medya da ve federasyonda TRABZONSPORUMUZA karsi her türlü oyun dönüyor,her türlü laf ediliyor...bunlara cevap vermeyen veremeyen,gerekli girisimlerde bulunmayanda sizsiniz sayin baskan!!!

tamam maddi açidan rahat bi konuma geldik diyosunuz güzel (bu arada maddi durumun düzelmesi özkan sümer sayesindedir)...hani yeterli kadro,hani yeni transferlerle daha da güçlenip bu sezon sampiyonluk için gerekli kadro kurulacakti?bi zimkowyak sakatlandi,eliniz ayaginiza dolandi,defans iki maç batirdi,alel acele kürsati getirdin,hele sezon basi transfer komedine ne demeli?kampi birak sampiyonlar ligi maçina yetistiremedin transferi!!!!

sayin baskan sen görmüs geçirmis olabilirsin sampiyonluklari,bi sampiyonluk görmek için hevesli olmayabilirsin...amaaaa ben daha bi sampiyonluk görmedim!!!bizleri 20 senedir uyum sorunu,takfiye yapacagiz,bi daha ki maça insallah...gibi yalanlarla uyuttunuz!!!artik yeter da ya...

bingolts
17.09.2005, 14:15
ünal karaman bence buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

bingolts
17.09.2005, 14:18
50. mesajimda yine tek dogru buldugum bu adam teknik direktör olsun baska birsey istemiyorum ünal babamin oglu degil bu arada bazilari böyle sanabilirler ben sadece inandigim seyleri yazarim siz de inanin ankaradaki maçlarinda pankarti açacagim kendim veya bir baskasi iiçin degil trabzonspor için ünal karaman

t-sat
17.09.2005, 14:21
Bu takimda hirs,istek yok arkadas.Gerisi yalan.fb kulübesinde de semih,serkan balci,deniz gibi salaklar var ama biraz da hirs var.daum gibi bir kokainman da var.sonradan soktugu adami oyundan aliyor amahirs var.üstelik paradan baska birseyi sevmeyen adamlar bunlar.Biz size ne yaptik ey Trabzonsporlu futbolcular!!!hangi taraftar bu kadar seviyor takimini?bu kadar serefli forma kimde var baska?Daha ne istiyorsunuz?Sorun paraysa paranizi mi vermedik ki gidip saçma isler yapiyorsunuz?Bize bu acilari yasatmaya ne hakkiniz var!!!Hiç mi kazandiginiz parayi haketmek yok sizde.Hiç mi gurur yok!!!

Armağan Dere
17.09.2005, 14:29
senol günes ve atay aktug istifa etmeli ahmet agaoglu gelsin daha etkili olur buna inanin

bingolts
17.09.2005, 14:29
baskana da üzülmemek elde degil inan kahrindan adam bitmis ne yapacagini bilmeyecek kadar aciz bu saatten sonra aklini basina toplar ama trabzonu bu hale düsürenler utansion onlara verilecek en büyük ceza süphesiz ki milli takima futbolcu göndermemekle olur biz milli maçlar yüzünden anortosise yenilmedik mi veya baska bir degisle ersunu kurtaralim diye kendimizi yakmadik mi fatihin ameliyati neden geçikti gökdenize verilecek ceza neden tranfer zamani bittikten sonra açikllandi bizi bu serrefsizler kulanmadilar mi kullandilar apacik ortada bizde futbolcu vermeyelim fatih terim eger bu ülkede hukuk varsa ve kendiside hukuk üstü bir karar alabiliyorsa biz sahada neden ter döküyoruz veya bu takim için neden bu sayfalarda birseyler yaziyorum su bir gerçek biz ronaldoyuda transfer etsek bu ülkede birseyler degismez yanlis veya dogru serdar tatli neden kararindan döndü geçen hafta yan hakem karar vermisti de hakki topu elle tutmustu orta hakemin karari geçerli diyenler simdi nerde çiksinlar ortaya orta hakem golü iptal etmistir ama yan hakem çocuk gibi eliyle buraya gel demi

stir bunlaridami görmediniz. bence o el kalkti deymedi fakat kaleciyi yaniltti budami karar

Armağan Dere
17.09.2005, 14:33
stir bunlaridami görmediniz. bence o el kalkti deymedi fakat kaleciyi yaniltti budami karar abi haklisin o el kalkinca bizim kaleciyi engelleme ve yaniltma yapti iste bizim hakemler bu ince faulleri göremiyolar biz yabanci hakem getirelim diyince kiyamet koptu bizim hakemler iyi diye iste görsünler dün serdar tatli mahvetti oyunu bizim emrahave yattaraya kaç faul yapildi hiç birine ne kart verdi ne bise

Salih61
17.09.2005, 14:34

Tartismaya gerek yok direk yollayalim gitsin.Olmadi A.S. nin basina geçsin o takimin basina baska bi teknik direktör getirelim.

Senol Hoca ilk basta A.S basina geçmek için geldi...Sadece o sezon için T.Dlik yapacakti...Ama nedense devam etmek istedi...Bence A.Snin basina geçsin yerine de yabanci bir Teknik Direktör gelsin...

Saygilarimla...

Can basten
17.09.2005, 14:35
Bu arada basliga tepki yok gibi , demekki yönetimi savunanlar bayagi azalmis. gidisat iyi degil o zaman.

Özkan Sümer enkaz olarak devraldigi Trabzonspor'a çok seyler kazandirmis, takimimizi yeniden düzlüge çikarmis, sampiyonluga oynayabilecek bir kadro kurmustu. Artik yapilmasi gereken sey sadece Trabzonspor'un basina gelecekyeni yönetimin dogru hamleleri, yerinde yapmasiydi, yani artik ipler bizim elimize geçmisti... Iste Atay Aktug böyle birdönemde geldi... Fakat ne yazik kiÖzkan Sümer'inkurdugu düzeninüstüne arti olarak hiçbir sey koyamadi... Çok kaliteli bir yerli jenerasyon yakalanmisti, yerinde 3-4 kailiteli transferle Trabzonspor geçen seneyi ve bu seneyi rahatlikla sampiyon olarak bitirebilecekti ancak bunlar yapilmadi,bu jenerasyon degerlendirilmedi ve sonuç olarak o iskelet hem yaslandi, hem de moralmen kendine olan inancini kaybetti. Ziya Dogan'in oldugu dönemi hatirlayin, nasil da kazanmalari gereken ömaçlari tikir tikir kazaniyorlardi, çünkü o zaman psikolojik olarak maç kazanmaya sartlanmaktaydilar, kendilerine güven sampiyonluga inançlari vardi... Bir de simdiye bakin adamlar ayni adamlar ama artik öylesine top oynuyor gibiler... Çünkü Trabzonspor'u yönetenlerfutbolculari havaya sokacak, onlara sampiyonluk inanci asilayacak trnsferler yapmadilar hiç...Trabzonspor'a örnegin o çok lafi edilen Zurawski transfer edilmis olsaydi, takimda ne gibi bir hava degisikligi yasanacagini düsünün,yönetimin hatasi anlasilir...

Trabzonspor'un bu duruma gelmesinde Senol Hocanin da, futbolcularin da payi vardir. Ama en önemli suç, Atay Akug'dadir.. Bunu kimse inkar edemez..O nedenle ben de artikdevam etmekkonusunda israr etmemelerini istiyorum, zararin neresinden dönülse kârdir...

Kusura bakmayin sayin baskan ama bence de artik istifa...

baris_aykan
17.09.2005, 14:36
stir bunlaridami görmediniz. bence o el kalkti deymedi fakat kaleciyi yaniltti budami karar

abi haklisin o el kalkinca bizim kaleciyi engelleme ve yaniltma yapti iste bizim hakemler bu ince faulleri göremiyolar biz yabanci hakem getirelim diyince kiyamet koptu bizim hakemler iyi diye iste görsünler dün serdar tatli mahvetti oyunu bizim emrahave yattaraya kaç faul yapildi hiç birine ne kart verdi ne bise

ah be kardesim hakem bi tarafa mac boyunca bagirdim yaa kos yattara kos yattaraaaaaa

antagonist
17.09.2005, 14:43
Ahmet Agaoglu lütfen göreve...

gultekinsurul
17.09.2005, 14:54
ben cede agaoglu göreve gelmeli eger gerçekten iyi bir Trabzon Sporluysa buyursun iste er meydani sonuna kadar arkasindayiz

bu yönetimdekilerin iyi niyetlerini sorgulamiyorum. yanlis anlasilmasin. her seye ragmen Trabzon Spor için bir seyler yapmaya çalisiyorlar. ama o kadar hata yaptilar ki artik o hatalari unutup dogru kararlar veremiyorlar is burda bitti. her geçen gün pasif kaldiklari için hem takim hem camia büyük zarar görüyor. bu is daha kötü olmadan bitmeli.

agaoglunu istiyoruz.

halil ibo
17.09.2005, 15:28
Bilinçli taraftar sayimizda azalma var herhalde.Ersun Yanal'i isteyenler bizim teklifimizi kabul etmeyip Gençlerle anlastigi zamani unuttu mu? Yoksa bilmiyorlar mi? Ya kendisinin bir kanaryasever oldugunu bilmiyorsunuz? Ya da bizi ÇILDIRTMAK ISTIYORSUNUZ! Ünal Karaman fikri ise trajikomik.

Emin olun bu yönetim T.D.degistirmeyi düsünse sadece PAF Antrenörü Erol Tonbul'u getirebilir.Baskasina gücü de yetmez beynide ! EN AZINDAN ARA TRANSFERI DEGERLENDIREBILMEK IÇIN YÖNETIM GITMELIDIR.

gultekinsurul
17.09.2005, 15:32
evet bunca kaybettirdiklerinden sonra,en azindan bu takima ara transfer sansini kazandirsinlar.

yönetim istifa...

Gülşen
17.09.2005, 15:36
Cafer'in açiklamalarini unuttunuz heralde??? Ersun Yanal'in tesvik primi alan bir teknik adam oldugunu?

Çagirin çamurlari.. Belki çivi çiviyi söker!

halil ibo
17.09.2005, 15:43
Ilahi Gülsen.Çivi çiviyi söker ha.smileys/smiley36.gifsmileys/smiley19.gif.Karar veremedim.

gultekinsurul
17.09.2005, 15:44
valla bazi arkadaslar sivas yenilgisine baglamis istifa çagrimizi ama alakasi yok..

bu bir süreçti ve bu süreç Trabzon sporun hemen hemen 8 ay öncesinden baslayan transfer çalismalariyla basladi. basarisizlik la sonuçlandi...

bu yönetim bu büyük hatalarini unutamiyor ve saglikli kararlar veremiyor.

bu is bitti elveda sn. aktug biraz disarida kal ve yaptiklarinin muhasebesini yap...

einim sende bize hak vereceksin...

İleli
17.09.2005, 15:46
ben basindan beri yonetim istifa diyordum ne bu ya orta sahada adam gibi oyun kurucumuz yok aglamak istiyorum ya bu ne rezalet, bjkye bakin bi kleberson var bi tumer var varda var bunlar sakatlandimi gencecik ibrahim akin ahmed hassan, su takimi bizimkiyle karsilastirdigim zaman icim icimi yiyor..bizde gokdeniz yok jun oynuyor, szymek sakat i.ege yerinde oynuyor bunun nedeni YONETIM transfer yok..ezikfb macindan sonra konusan bunlar degilmiydi seneye ligin altini ustune getirecez diye? brezilyada 6 ay adam izlettiren yonetim nasil eli bos donuyor ordan manisa,sivas,ankaragucu bile brezilyalilari getirdi birde bize bakin ya, junun yerine 15-16 yasinda gelecek brezilyali alsalardi daha iyi olurdu boyle olacagi belliydi...tolgadan gelen parayla transferler yapildi takimin kasasindan 1 lira bile cikmadi, bunlar daha neki belcikada yasadigimdan fazla bise bimiyorumAlah bilri Trabzondaki hemserilerim neler dusunuyorlardir simdi...yaziklar olsun yaziklar olsun bizi cileden cikartiyorsunuzya yaziklar olsun!!!!

anorthosis macininve ligin basinda gelen cokusun sorumlulari yonetimden baskasi degildir!!

LUTFEN YONETIM ISTIFA

Buyuk Trabzonspor taraftari bu pankarti hafta manisa macinda acsin!!!

tunganyan
17.09.2005, 15:48
ben bise soledigim zamann gerccek taraftarr oyle boyle olurr.........herzaman heryerde diye bisuru tepki mesaji aliyodummmmmmm.....biyerlerine kina yaaksin simdi o laflari soyleyenlerrr...sabredelim herseyy iyi olacak diyenleeerrrrr...bbbbb...........................k kkk iyi olacakkk.............senol gunes ve yonetim gitmeden hicbisee iyi ollllllllllmaaaayaaaaaaaaacaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkk kkkkkkkkkk kk

Özkan Erdem
17.09.2005, 15:52
Yönetim ve Senol Günes'i ''Gelecege Yatiralim, Bugün Batiralim'' kampayanlarindan dolayi tebrik ediyor, basarilarinin devamini diliyorum..

halil ibo
17.09.2005, 15:56
Allah korusun o nasil dilek öyle.Yoksa 2.Ligde sampiyonluk falan mi düsünüyorsun?

Salih61
17.09.2005, 15:57
Yönetim ve Senol Günes'i ''Gelecege Yatiralim, Bugün Batiralim'' kampayanlarindan dolayi tebrik ediyor, basarilarinin devamini diliyorum.. smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifEline saglik...

gerçekefsane
17.09.2005, 16:00
Yönetim ve Senol Günes'i ''Gelecege Yatiralim, Bugün Batiralim'' kampayanlarindan dolayi tebrik ediyor, basarilarinin devamini diliyorum..

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Burçak
17.09.2005, 16:21
aylarca becerip takima katki yapoacak oyunculari transfer edemeyen yönetim artik sabirimizi tasirmaya basladi. istifaya çagrilmayi hakeden yönetimdir.

degok
17.09.2005, 16:30
Bilinçli taraftar sayimizda azalma var herhalde.Ersun Yanal'i isteyenler bizim teklifimizi kabul etmeyip Gençlerle anlastigi zamani unuttu mu? Yoksa bilmiyorlar mi? Ya kendisinin bir kanaryasever oldugunu bilmiyorsunuz? Ya da bizi ÇILDIRTMAK ISTIYORSUNUZ! Ünal Karaman fikri ise trajikomik.

Emin olun bu yönetim T.D.degistirmeyi düsünse sadece PAF Antrenörü Erol Tonbul'u getirebilir.Baskasina gücü de yetmez beynide ! EN AZINDAN ARA TRANSFERI DEGERLENDIREBILMEK IÇIN YÖNETIM GITMELIDIR.

Bravo halil ibo. Şenol hocanın teknik kapasitesi bence yeterli değil ama yerine ersun yanalın geçmesi fikri gerçekten komik. Hemde şenol hoca futbol a.ş. nin başına geçmişken. Bir bu adamların arasında milli takımdan dolayı problem var.İki gökdeniz iddaa oynadı diye bir sürü tepki verirken, adı teşvik primi skandalında para dağıtıcısına çıkan(hemde bence fenerin parasını), trabzonsporun transfer teklifini basamak yapıp fiyatını arttırarak gençlerbirliğini tercih eden, gençleri şampiyonluk yolunda fenere yem eden aziz yalakası ersun yanalı nasıl istersiniz.Ünal karamanın daha yiyeceği bikaç fırın ekmek var.
Ayrıca şenol güneşi teknik direktör olarak kapasitesiz görüyorsak futbol A.Ş. nin başında ne kadar yeterli olur. Çünkü takımın bütün yetkileri bu görevde toplanıyor. Bence profesyonel bir kadronun gelmesi lazım. Ama yönetim bu kadroyu bile dolduramadı.

Tmac61
17.09.2005, 17:10
Senol günes sportif a.s. nin basina geçmeli...

Samet Aybaba yuvasina "GETIRILMELI"....

zanoylu
17.09.2005, 17:20
[/QUOTE]

Ne yuvasi arkadas saka gibisin.......smileys/smiley36.gif

Guests
17.09.2005, 17:23
Senol günes sportif a.s. nin basina geçmeli...

sametin yuvasinda sidilik riza var.Ayrica onun yuvasi bizi ilgilendirmez.Herhalde yuva derken trabzonu kastetmedinsmileys/smiley4.gif

laz_hayri_61
17.09.2005, 17:25
arkadaslar. ..artik TRABZONLUYUZ dedigimiz zaman millet gülüyo.....adamlar haklilar...rumun köy takimina yenil ....abicim bu adamlar isi bilmiyorlar.ADAM AKILLI BIR FUTBOLCU ALAMADILAR hepsi fis

JUN:sahada uyuyo lee young:adam sifir 50 metreden adanm kaçiriyor VOLKAN:tam mankenlik adam artist VEgeri kalanlarin hepsi fissssssssssssssssssssssssssssssssss

BU ADAMLARA BIRI TRABZON RUHUNU ANLATSIN TARIHIMIZI ANLATSINLAR YAZIKLAR OLSUNNNNNNNNNN

BU TAKIMDA BIR FATIH TEKKE GERISI YALAN

LÜTFEN....YÖNETIM ISTIFA.......LÜTFEN....

ümit
17.09.2005, 17:25
Bu yönetim klübün maddi anlamda gelismesi için çalismali saha olaylari ve sportif olaylarla Ahmet Agaoglu ilgilenmelidir.Mevcut yönetim iki isi bir arada götüremiyor.Bizleri rezil ettiler.2.lig takimin yenemiyorun acaba ilerde hakemleri nasil yenecegiz sayin yöneticiler...

zanoylu
17.09.2005, 17:30
Bu sezon yapilan tüm transferlerin hiç birisi gidenleri aratmiyor hatta bence daha iyi sadece JUN dan hiç verim alamiyoruz.Aksamda görüldügü gibi sorun golü atacak adam degil hazirlayacak adamda bu asamada da sikintiumiz hat safada(gökdeniz,miroslav)

Yok baskan istifa,yönetim disari,senol günes hoca degil,söyle pankart hazirliyalim,böyle istifaya çagiralim.......benimgözümde bunlari yapmak takimimizi su dar günlerinde arkasindan hancerlemektir...

Bu takima iyi gününde poh poh layacak degil,kötü gününde sahip çikacak taraftar lazim.

Iste bu kadar....................!

KUYMAK
17.09.2005, 17:41
Bu basligin hiçbir harfini kabul etmiyorum.

Atay Aktug gibi bir baskana kurban olun diyorum baskada birsey demiyorum.Basiniza Özkan Sümer yagar valla...

Özkan Erdem
17.09.2005, 18:32
Yönetim ve Senol Günes'i ''Gelecege Yatiralim, Bugünü Batiralim'' kampayanlarindan dolayi tebrik ediyor, basarilarinin devamini diliyorum.. smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifEline saglik...

sagolasin kardes..gerçekefsane sende sagol..

Yillardir ayni yalanla kandiriliyoruz. Gelecege dönük transfer yaptik.. Yok arkadas, bize bugünü kurtarcak topçu lazim. Jefferson'a, Jun'a kötü demiyorum. Hatta ikisininde begendigim özellikleri var ancak elimizde güzel bir bütçe vardi, imkan vardi.. Daha tecrübeli, agirligini koyabilecek oyuncular alinmasigerekirdi.

Bu isneden böyle oldu diyosaniz; Hoca çikip ben bunu istiyorum demedi ki. Bana kadro verin, parami verin bende Trabzonluyum zaten ne verirseniz kabulümdür ayagina gideyim..Puan kayiplarimda çikar'hata bende' derim nasilsa kimse birsey diyemez, ''Trabzona yillarca emek verdim'' diye düsünür keyfine bakar.. Takimda ne kondisyon ne taktik.Gider sampiyonlar liginden elenir, ligde kötü amaistifa yok, neden mi? Kovulayim da tazminat alayim..

Yönetim aylarca bir transfer serüveni uydurur, o geldi bu gelmedi komite bilmemkaç bin dolar para yer kulübün kasasindan.. Sonra çikarlar ortaya forvet lazimsa al sana forvet, defans mi lazim al buyur, kaleci mi istiyosun al bunu da kaleye geçir..

Esasinda bu gelecege yatirim diyesöylense dekendi gençlerimizin, alt yapimizin gelecegini karartan bir is oldu. Simdi kalede Tolga Zengin olsaydi, forvette Ali Güzeldal, Ergin Keles olsaydi derdik tamam, tecrübesizdir ama bizim evladimizdir. Sen git 4 küsür milyon euro'ya 3 tane adam al, sonra biz onlarin tecrübe kazanmasini bekleyelim. Kimi kandiriyorsunuz siz kardesim..

Gelecege Yatirim yalaniyla bugünü batirmayi örtecek yönetim vehoca istemiyorum ben, Trabzonspor büyük bir kulüptür ve büyük düsünen, büyük isler yapan yöneticilere ihtiyaç duymaktadir. Yönetim ve hoca görevini tamamlamistir.. Saygilarimla..

Crazy_OfLu61_
17.09.2005, 18:36
Lütfen, Lütfen, Lütfen...

İleli
17.09.2005, 18:42
Bu basligin hiçbir harfini kabul etmiyorum.

Atay Aktug gibi bir baskana kurban olun diyorum baskada birsey demiyorum.Basiniza Özkan Sümer yagar valla...

neye dayanarak yazdinki bunu? atay baskanin takima yaptigi katkiyi soylermisin? 2 senedir SL'ye gidemedik neden biliyormusunkadromuz genisdegil topcumuz sakatlaniyo yerine direk oynayabilecek topcu yokhani transferler?

CaMoKa
17.09.2005, 19:02
atay aktug gibi baskani mumla ararsiniz basiniza özkan sümer gelsinde görün dünya kaç bucak

Dozent
17.09.2005, 19:03
Arkadaslar, hep bir agizdan bu maglubiyeti seslendirelim ve gündemde tutalim. Ama herkesin bir olumsuzlukta hemen ''yönetim tü kaka'' veya''hemen gitsin'' tarzi çözüm önerileri hiç akilci degil. Ya da ''bu klub baskansiz kalmaz'' seklinde mecul öneriler bizi bir yere tasimaz. Akilci çözümler sunulabilir ise faydali olur. Dünyayi seyrediyoruz, kötü oyun sonrasinda problemleri tespit etmek lazim. Yani sorun nerede ve nasil tedbir alinabilir?

Sakin ha yönetimi savunuyor ve durumu idare etmege çalisiyor gibi algilanmasin. Ben sadece kurumsal yapilanmalarda olmasi gereken ideal yaklasimi hatirlatmaga çalisiyorum.

Bir sirket bir satisinda dolandiricilara para kaptirirsa ne yani sirketin genel müdürü veya patronu hemen al asagi mi edilmeli..?? Hayir olaydan ders alinip bir daha o hataya düsmemek için azami dikkat edilir.

kelkitli29
17.09.2005, 19:06
yaw birakin yönetime yüklenmeyi. cok aceleciyiz. manisa ve gayse maclarini aldikmi lideriz smileys/smiley2.gif

Önder28
17.09.2005, 19:07
Yönetimde istifa etse, teknik direktörde degisse , bu futbolcular degismedikten sonra daha çooook sampiyonluklar kaçar, çoook kupalar kaybedilir. Yani bu sezon bitmistir. Amaç ligi en iyi yerde tamamlamaktir.

Yanliz tek bir ümidim var. Kaptan Fatih takimi ''KAYBEDECEK NEYIMIZ VAR'' mantigi ile hareket ederek toparlayabilir. Çikmamis candan ümit kesilmez.

Evet 22 senedir kaybediyoruz, bir sene daha kaybedelim ne çikar ! ''AMA YENSEK DE YENILSEK DE STADLARDAN KAFAMIZ DIK ÇIKALIM, '' sadece bunu istiyorum kutsal Trabzonspor formasi giyen futbolcularimizdan.... Daha da birsey demiyorum...

Dozent
17.09.2005, 19:09
Simdi de baskanlarin sahsi yönetim tarzlari tartisilmaga baslandi. Arkadaslar bu tarz yaklasimlar cidden çok zararli...

Taman baskanlar çok önemli bir konumda ama yönetimde bulunan diger kisilere haksizlik ve saygisizlik yapiliyor gibime geliyor.

Tartismanin kaydigi zemine göre, olay bir kisiye (Atay Baskana) malediliyor. Bence olaylari sahsilestirerek bir yere varilamaz.

dayi_ismet61
17.09.2005, 19:13
fenerbahce icin 20 bin kisiyi sahaya döken sevgili baskanimiz bu kötü gidisinin sorumlularini bulmasi ve problemleri cözmeye calismali yoksa 20 bin kisi onlara karsi yürümek zorunda kalabilir.istifa etmesi cözüm degil.kacacagina cözüm üretsinde farkini göstersin.takimin iyi hazirlanmadigini söyledigi halde neden sorumlularindan neden hesap sormuyorsun.acale et trabzonspor elden gidecek.skor önemli degil ama adam gibi oynasinlar.

kutoz
17.09.2005, 19:20
Ne oldi bize... Ari mi vurdi yoksa smileys/smiley36.gif

Ula hepicugunuz yazduklarinizda haklisunuz... Sportif basari yoksa, Yönetim, Teknik Kadro, Futbolcu, Malzemeci, Çayci, Güvenlikçi, Servis Soförü, Münevver Abla (ismi aklima gelmeyen diger degerli büyüklerim kusura bakmasin) hepsi suçludur...

PEKI ÇÖZÜM NE? Bu kadar elestiriyi getirenler, çözümü de o elestirin altina biri iki satir yazsada anlasak ya...

Elestirmek çok kolaydir. Ama sakin altina çözüm yazamayacaginiz elestiriler yapmayin lütfen... Kendini kisiliginizden kaybedersiniz ve dikkate alinmayabilirsiniz bir süre sonra.

Lütfen elestiri yaparken çözümleriyle birlikte yapinda, dagarcigimiz genislesin çözüme ve basariya giden yolda...

dayi_ismet61
17.09.2005, 19:29
derhal cözümü getiriyorum:

1.gelecek olan hoca futbolcularin altinda ezilmeyecek.giray bulak benim adayimdir hatta ersun yanal bile bundan daha iyidir.söylermisiniz senol günes kac tane futbolcu kazandirdi bize.ziya doganin aldigi tüm futbolcular tam isabetti hatta para bile kazandirdi-örnek tolganin transferi.her zaman oturmus kadrolari alip basariz oldu hatta sota zamaninda türkiyenin en iyi top oynayan takimi büyük farkla sampiyon olacakken vanspor fenerbahce maclari yüzünden on yilimizi yedi.tarihimizde ilk kez ezik takimlarinin birinden 7 tane yedik

2.sirketlesme daha planli olmali.özkan sümer futbol as nin basina getirilmeli.sebebi.isabetli ve ekonomik transfer politkasi.eger bu para onda olsaydi avrupa da yarisir bir takim yapardi.atay aktug baskan kalmalidir ne olursa olsun

al size cözüm

Guests
17.09.2005, 19:32
dayi_ismet61

bence T.direktör kesinlikle sen olmalisin.Sportif As ye de senin gibi akilli bir adam lazim.

Aday ol oyum sana

Tansu Onur Erdoğan
17.09.2005, 19:41
atay aktug gibi baskani mumla ararsiniz basiniza özkan sümer gelsinde görün dünya kaç bucak

hocam sen trabzonsporu nasi takip ediyosun anlamadim ne varmis özkan sümerde???

Keske özkan sümer hiç gitmeseydi emin ol biz su durumdan cok cok daha iyi durumdaydik....ekonomik anlamda rahat olmamaizin temellerini atan özkan sümerdi.. ve özkan sümerde bu takimi mehmet ali yilmazdan alma karsinina dikilme cesareti gösterdi...ezik sempatizani olan trabzonsporlulugundan süphe duydugum adamin karsisina dikildi ve yok olmaktan kurtardi trabzonsporumu

atay aktuguda cok sever ve takdir ederim....ama sence o may in karsinina cikabilirmiydi vakti zamaninda bunu bi düsün???

ayrica özkan sümer bu klübün tarihinde efsane olmus bi kisiliktir

lütfen degerlerimize sahip cikalim....özkan sümer has trabzonlu senden benden de daha fazla trabzonsporludur

dayi_ismet61
17.09.2005, 19:45
kardesim ben 15761 nrli kongre üyesiyim.yönetecek olanlar adayi olsun ben oyumu kime verecegimi gayet iyi biliyorum.senin gibi sivri zekalilar kayseri macinda senol degisiklik yaparken ona yapilan protestonun ne anlama geldigini anlamazlar galafka kardes !!

seyirciyle bu kadar ters düsün birisi trabzonspora ne kadar faydali olur.

Özkan Erdem
17.09.2005, 19:46
Keske Mircea Lucescu'yu getirseler.. Gerçio'da gençlere çok sans vermiyor ama kalitesi tartisilmaz.

Guests
17.09.2005, 19:54
kardesim ben 15761 nrli kongre üyesiyim.yönetecek olanlar adayi olsun ben oyumu kime verecegimi gayet iyi biliyorum.senin gibi sivri zekalilar kayseri macinda senol degisiklik yaparken ona yapilan protestonun ne anlama geldigini anlamazlar galafka kardes !!

Iyi iste çözüm önerileri getirebilecek kadar yetenekli birisin.Ayrica kongre üyesisin.Trabzon tarihinin her basarisinda adi olan bir isim senol günes,i kovalim sen yeni t.direktörümüz ol.Ne de olsa hekes senol hocadan daha iyi biliyor bu isi.Bir tek o anlamiyor futboldan.Zaten Senol hoca mirasyedi.Bilmem kimin mirasini yiyor!!!!!!????????smileys/smiley5.gif

dayi_ismet61
17.09.2005, 19:57
yapamadigi bi iste hizmet verecegine daha verimli olacagi yerlerde hizmet verebilir.verdigi hizmetlerin karsiligini almistir.hep oturmus kadrolarin üzerine geldi.benim teknik direktör olmama gerek yok , eger sen oynanan futboldan memnunsan sorun yok demektir galafka kardes

zafercalikoglu
17.09.2005, 19:57
ZIYA hoca 2 tane adam aldi,tolga ,celo bide adem sayilir,senol hoca ise gencleri kazanmak adina pek bisey yok,ne oldu trabzondan artik gencler top oynamayimi unutdu besiktasin begenmedigi kürsati aldilar bir zamanlar recepi aldiklari gibi

bence ozkan hoca tilki gi,bi adam anlar o topçudan,artik yavas yavas kan degisikligi istiyor takim ,bizimkiler oynamadan mac almaya calisiyorlar olmaz beyler o iyilestirdiginiz maaslarinizin hakkini verin ben taraftar olarak 2-3 futbolcu diosinda hakkimi helal etmiyorum,

tez zamanda trabzondan giderler umarim ,eskidende sampiyon olamiyoduk ama bi inanc vardi mücadele vardi ,parayi kapan yatiyor artik ,oh ne ala,

Tansu Onur Erdoğan
17.09.2005, 20:00

arkadasim seviyeli ol biraz "sivri zekalilar fln"akc nolu üye olman beni ilgilendirmez herkez kendine müslümandir

zaten senin gibi bise bildigini sananlar yüzünden bu halsa geliyoruz

senol günes ,istifa etsin,özkan sümerden allah korusun ....bu begenmedigin adamlar sayesinde trabzonspor 4. büyük oldu..biraz tarih calis istersen

Emir BAYRAK
17.09.2005, 20:00
Bakiyorumda Özkan Sümeri savunanlar var...13.olmustuk be o dönemde..Ve simdi Atay Aktug...Takim iyi olmasa simdiye kadar tozlari bile kalmazdi..Basarisizlar...Transferler basarisiz...Takim 2 3 kisinin ayagina bakiyor...Hiçmi Avrupada maç izlemiyorsunuz???

Baskanin miladi doldu...HALUK ULUSOY BASKAN OLMALIDIR...

Guests
17.09.2005, 20:03

M.ali den hiç ders almadin herhalde.Ben de baskandan memnun degilim.Ama asli belli olmayan haluk ulusoyun baskan olmasi da 2. may dönemi gibi olur.Takima hiçbir arti kazandirmaz.Benim adayim yok.O yüzden simdilik sesimi çikartmiyorum

Tansu Onur Erdoğan
17.09.2005, 20:08
Bakiyorumda Özkan Sümeri savunanlar var...13.olmustuk be o dönemde..Ve simdi Atay Aktug...Takim iyi olmasa simdiye kadar tozlari bile kalmazdi..Basarisizlar...Transferler basarisiz...Takim 2 3 kisinin ayagina bakiyor...Hiçmi Avrupada maç izlemiyorsunuz???

kardes haklisin o dönemde 13. olduk ama zaten sümer takimi aldiginda borclarla ugrasiyodu...ama ekonomik olarak takimi düzeltince simdiki kadronun iskeleti o dönemde olustu..ayrica basarili transferler yapti

yattara

aurelio

da silva vs

dayi_ismet61
17.09.2005, 20:08
yazdiklarimi okumadin kesin özkan sümer futbol subesinin basina gecmeli dedim.zaten teklif götürüldü.arkadas burda herkes görüsünü anlatir.bazilari da cikip kimseyle dalga gecemez.o galafka denilen kiside dalga gecer gibi konusmustur

esTeban:..biraz tarih calis istersen

seviyeli ol diyenlere bak

dayi_ismet61
17.09.2005, 20:12
haluk ulusoy gs nin kongre üyesidir.mutlu celigin trabzonsporu onun sayesinde gs e nasil yendirdigini animsayin.tetikci hakem olarak tarihe gecti ulusoyun sayesinde

Guests
17.09.2005, 20:13
yazdiklarimi okumadin kesin özkan sümer futbol subesinin basina gecmeli dedim.zaten teklif götürüldü.arkadas burda herkes görüsünü anlatir.bazilari da cikip kimseyle dalga gecemez.o galafka denilen kiside dalga gecer gibi konusmustur

seviyeli ol diyenlere bak

Dalga geçmedim.Ben sana bir teklif sundum hepsi bu

Tansu Onur Erdoğan
17.09.2005, 20:14

seviyeli ol diyenlere bak tarih calis demenin neresi seviyesizlik tesekkür etmen lazim aslinda

dayi_ismet61
17.09.2005, 20:18
tarihten yanlis biseymi anlattimda bilmedigimi düsünüyorsun.senol günes cok iyi bir kaleciydi ama begenmedigim bir teknik direktör.neye dayanarak tarih bilmedigimi söyledin.burda tarihe bir atifdami bulundum

ozcilingir
17.09.2005, 20:20
Kimse Bu takimi kim yönetir diye saçmalamasin Trabzonspor demek ATAY AKTUG demek degildir.1967 de kurulan bu takim en az 10-15 baskan degistirmistir ama hiç bir zaman baskansiz kalmamistir.

ATAYA AKTUG basarisizdir Trabzonsporun önünü açmakadina bu sezonun da bitmemesi adina ISTIFA ETMELIDIR.

CAFER istersen MAY'a mektup yazalim da , sana ihtiyacimiz var ne olursun kurtar bizi diyelim !!! Sen MAY i çok seviyorsun anliyorum, bazilarida HALUK ULUSOY'u seviyor , adam GS baskanligi için düsünülüyormus , ama ÜNIVERSITE bitirmedigi ve GS liseli olmadigi için sicak bakilmamis, EHH iste son olarak bize layik görülüyor. !!

Ya çok kolay böyle yönetim degistirmek , hadi yarin kongreye gidilsin, aday olanlar açiklansin, kaç kisi olacak,AHMET AGAOGLU otel odasindan kaçti !! Baska isim varmi , genç dinamik v.s baba parasiyla hava atacak adamlarmi ? GEREDE de özel uçagi ile idman sahasini üzerinde uçus yapan BÜLBÜL MÜ ? KIM söyleyinde bilelim.

Bir maglubiyetde SENOL gitsin, baskan gitsin ne oldu ya , ISTANBUL takilari ve orta halli bir anadolu takimilari geçdik. Maasallah bize,gemi delinmis su almaya baslamis , kaptanini degistirelim diyoruz. ? Ya bu gemi tamir edilecek, gemideki TAYFALAR ( futbolcular ,yönetim ve taraftar ) tarafindan.

Saygilarimla

dayi_ismet61
17.09.2005, 20:21
gecmise degil gelecege bak.bunlar senol günesin laflari.futbolda dün yoktur bugün vardir.

Guests
17.09.2005, 20:23
gecmise degil gelecege bak.bunlar senol günesin laflari.futbolda dün yoktur bugün vardir.

Geçmisini iyi bilmeyenler gelecekten hiçbir sey beklemesin

Biz geçmisten güç alarak gelecege bakmaliyiz.

dayi_ismet61
17.09.2005, 20:29
gecmisi inkar eden yok fakat gecmisin bugüne faydasi yok gecmise takilip kalirsak 21 senedir sampiyon olamamamizinda hesabini birilerine sormak gerekir.

Guests
17.09.2005, 20:35
dayi_ismet61

tamam da senolu gönderip kimi getirelim.Dünya 3. lügü yasamis bir t.direktörle çalisiyoruz.Daha ne olsun.Daha iyisi kim söyleyin biz de bilelim.Eger söylemiyorsaniz dalga çemiyorsun falan da demeyin sayin Dayi Ismet

Ayrica atay beyefendiyi gönderelim.Tamam gönderilmeyi hak etti.Ama kimi baskan yapalim.Eger bunu söylemezsen benimde sana sen baskan ol bari Dayi Ismet bey demeye hakkim var

dayi_ismet61
17.09.2005, 20:42
senol günes milli takimda hazir futbolcularla basarili olmustur.trabzonspor her zaman hazir futbolcu bulma sansi yok.futbolculari hazirlamak onun görevi ama bunu basaramadigini görüyoruz maalesef.direk milli takimda oynayan 4 futbolcu sayisi bire indi.

bunu önceki sayfada yazmistim sende güya okumustun cavap yazmistin sen ol diye.ben söyledim ama senin haberin yok

1.gelecek olan hoca futbolcularin altinda ezilmeyecek.giray bulak benim adayimdir hatta ersun yanal bile bundan daha iyidir.söylermisiniz senol günes kac tane futbolcu kazandirdi bize.ziya doganin aldigi tüm futbolcular tam isabetti hatta para bile kazandirdi-örnek tolganin transferi.her zaman oturmus kadrolari alip basariz oldu hatta sota zamaninda türkiyenin en iyi top oynayan takimi büyük farkla sampiyon olacakken vanspor fenerbahce maclari yüzünden on yilimizi yedi.tarihimizde ilk kez ezik takimlarinin birinden 7 tane yedik

2.sirketlesme daha planli olmali.özkan sümer futbol as nin basina getirilmeli.sebebi.isabetli ve ekonomik transfer politkasi.eger bu para onda olsaydi avrupa da yarisir bir takim yapardi.atay aktug baskan kalmalidir ne olursa olsun

dayi_ismet61
17.09.2005, 20:44
milli takimda hazir futbolculari bile oynatirken tartisma konusu olmustu.

Guests
17.09.2005, 20:46
dayi_ismet61

Bende bu yorumlarinizi saçma buldugum için o çok kizdiginiz yaziyi yazmistim..,

Ben bu yazilari okumustum merak etme.Zaten bu yorumalarin içi bos oldugu için ben size cevap verme geregi hissettim

dayi_ismet61
17.09.2005, 20:52
iyiki sirf taraftarsin fazla zararin olmuyor.görevin olsa trabzonsporu tarihe gömerdim.sirf cevap cereyim diye yaziyorsan artik sana söyleyecek sözüm yok.benim yazilarima bos diyorsan saygi göstermiyorsan bende sana bos bir taraftarsin diyorum.

Guests
17.09.2005, 20:54
iyiki sirf taraftarsin fazla zararin olmuyor.görevin olsa trabzonsporu tarihe gömerdim.sirf cevap cereyim diye yaziyorsan artik sana söyleyecek sözüm yok.benim yazilarima bos diyorsan saygi göstermiyorsan bende sana bos bir taraftarsin diyorum.

beni ne kadar taniyorsun ki.Hakkimda böyle bir yazi yaziyorsun.Neyse karsilikli atismayalim forumun düzeni açisindan.Illa bisey demek istiyorsan özelden söyleEdited by: Galafka

gerçekefsane
17.09.2005, 20:59
arkadaslar lütfen birbirimizi kiracak sekilde mesajlar yazmayalim. kalp kirmayalim. elestriye tamam fakat birbirimizi kiracak sekilde mesajlar yazmayalim.

ulas ferhat
17.09.2005, 22:13
yönetimin istifasini istemiyorumama bir kisim güvenir diger kisim güvenmesse isler çok kötüye gider

malesef yönetim istifa

4) Forumun düzenini bozdugu gerekçesiyle 3'den büyükfontlarla yazmak, mesajin tamaminda renkli, kalinve italik font kullanmak ve gönderilen mesajin tamamini büyük harflerle yazmak da uygun olmayan davranis olarak tanimlanmistir. Kuralin ihlali halinde, ilgili üye önce uyarilir, hatanin devami halinde ise üye 2 gün foruma mesaj gönderememe cezasi alir.Edited by: l-m

Y.Sert
17.09.2005, 22:36
ben yazmistim daha önce.ahmet agaoglu baskan diye.baska tutacak dalimiz kalmadi bence.bence trabzon spora yakisan bir baskan olur aga oglu.

Guests
17.09.2005, 22:39
ben yazmistim daha önce.ahmet agaoglu baskan diye.baska tutacak dalimiz kalmadi bence.bence trabzon spora yakisan bir baskan olur aga oglu.

oyy topragam nerelerdesun yav sensiz bmn çekilmiyor vallahi.

Sen öyle diyorsan öyledir kardesim.Yomrali yanilmaz.O kadar...

ozcilingir
17.09.2005, 22:42

Agaoglu baskan adayi oldugu kongre öncesi nedenotelden apar topar özel uçakla kaçti ? Bunun cevabini vermeden nasil baskanliga layik görüyorsunuz.

Saygilarimla

Mustafa Mahmutoğlu
17.09.2005, 22:50
YÖNETIMISTIFA!!!

AHMET AGAOGLUNU ISTEYELIMM WE VESTEL MAÇINDA PANKART YAPALIM!!!smileys/smiley32.gif

4) Forumun düzenini bozdugu gerekçesiyle 3'den büyükfontlarla yazmak, mesajin tamaminda renkli, kalinve italik font kullanmak ve gönderilen mesajin tamamini büyük harflerle yazmak da uygun olmayan davranis olarak tanimlanmistir. Kuralin ihlali halinde, ilgili üye önce uyarilir, hatanin devami halinde ise üye 2 gün foruma mesaj gönderememe cezasi alir.

szymkowiak61 isimli üye uyari almistir.Edited by: l-m

CeSS
18.09.2005, 00:04

ATAYA AKTUG basarisizdir Trabzonsporun önünü açmakadina bu sezonun da bitmemesi adina ISTIFA ETMELIDIR.

CAFER istersen MAY'a mektup yazalim da , sana ihtiyacimiz var ne olursun kurtar bizi diyelim !!! Sen MAY i çok seviyorsun anliyorum, bazilarida HALUK ULUSOY'u seviyor , adam GS baskanligi için düsünülüyormus , ama ÜNIVERSITE bitirmedigi ve GS liseli olmadigi için sicak bakilmamis, EHH iste son olarak bize layik görülüyor. !!

Ya çok kolay böyle yönetim degistirmek , hadi yarin kongreye gidilsin, aday olanlar açiklansin, kaç kisi olacak,AHMET AGAOGLU otel odasindan kaçti !! Baska isim varmi , genç dinamik v.s baba parasiyla hava atacak adamlarmi ? GEREDE de özel uçagi ile idman sahasini üzerinde uçus yapan BÜLBÜL MÜ ? KIM söyleyinde bilelim.

Bir maglubiyetde SENOL gitsin, baskan gitsin ne oldu ya , ISTANBUL takilari ve orta halli bir anadolu takimilari geçdik. Maasallah bize,gemi delinmis su almaya baslamis , kaptanini degistirelim diyoruz. ? Ya bu gemi tamir edilecek, gemideki TAYFALAR ( futbolcular ,yönetim ve taraftar ) tarafindan.

Saygilarimla

Sevgili Ozcilingir ,

Cafer kardesimiz bir maglubiyette bunlari dile getirmedi , bunlari ne zamandir söylüyor , hatta söylüyoruz. Yönetimi basarisiz buluyoruz tabiki , sizce basarililarmi ? Hep ayni seyleri yazmak istemiyorum. Bu basarisizliklarin bir sorumlusu yokmu sizce ? Elbetteki var degilmi , Baskan neden bir sey yapmiyor, neden önlem almiyor, taraftarin iyice sabrinin tasmasinimi bekliyor ? Bu yönetim hakkindaki kacinci baslik, önceki basliklarda bunlar dile getirildiginde cogu kisi yönetimi savunuyordu, su baslikta görülüyorki yönetime olan güven iyice azalmis , Atay baskan'in artik bir seyler yapmasi lazim , taraftar bunu bekliyor.

Istifa etsinler demiyorum, ama ederlersede Trabzonspor baskansiz kalmaz,mutlaka bu serefli görevi üstlenecek birileri vardir.

Birde Ahmet Agaoglu olayi , otel odasindan kaçip gitti dediniz ya ? Kimse durup dururken böyle asil bir görevden kaçmaz , onu kaçirtan seyler nelerdi dersiniz ?

baris_aykan
18.09.2005, 00:08

Saygilarimla

Sevgili Ozcilingir ,

Cafer kardesimiz bir maglubiyette bunlari dile getirmedi , bunlari ne zamandir söylüyor , hatta söylüyoruz. Yönetimi basarisiz buluyoruz tabiki , sizce basarililarmi ? Hep ayni seyleri yazmak istemiyorum. Bu basarisizliklarin bir sorumlusu yokmu sizce ? Elbetteki var degilmi , Baskan neden bir sey yapmiyor, neden önlem almiyor, taraftarin iyice sabrinin tasmasinimi bekliyor ? Bu yönetim hakkindaki kacinci baslik, önceki basliklarda bunlar dile getirildiginde cogu kisi yönetimi savunuyordu, su baslikta görülüyorki yönetime olan güven iyice azalmis , Atay baskan'in artik bir seyler yapmasi lazim , taraftar bunu bekliyor.

Istifa etsinler demiyorum, ama ederlersede Trabzonspor baskansiz kalmaz,mutlaka bu serefli görevi üstlenecek birileri vardir.

Birde Ahmet Agaoglu olayi , otel odasindan kaçip gitti dediniz ya ? Kimse durup dururken böyle asil bir görevden kaçmaz , onu kaçirtan seyler nelerdi dersiniz ?

kesinlikle katiliyorum cess fakat yakinda agaoglu bile takimin basina gecmek istemeyecek galiba olay icinde olay var

fg_61
18.09.2005, 00:10
atay baskan maça bile gelmedi macta polisten sopa yiyen kardeslerimiz varhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gif biz herzaman takimin arkasindayiz ama baskanimiz bizim yanimizdami acaba

yakup midi
18.09.2005, 00:11
BEN AHMET AGAOGLUNU HIÇ ISTEMIYORUM...

baris_aykan
18.09.2005, 00:16
atay baskan maça bile gelmedi macta polisten sopa yiyen kardeslerimiz varhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gif biz herzaman takimin arkasindayiz ama baskanimiz bizim yanimizdami acaba

bu ilk defa olmuyo be kardes cok daha olur gibime geliyo

KeeN
18.09.2005, 00:48
Bütün suç Senol Günes'te mi?Herkesin yüklendigi yönetimde suç varmi?Yönetimde suç var mi? AÇIKLIYORUM!

- Hangi Trabzonspor Yönetimi: Gökdeniz ve Fatih Tekke gibi avrupa yildizlarini yillardir Trabzonspor'da üstelik yari fiyat para vererek tutabilirdi?

-Hangi Trabzonspor Yönetimi: Dünya çapinda duyulmus genç yetenekler olan Jefferson ve Tomas Jun'u Trabzonspor'a katabilirdi?

-Hangi Trabzonspor Yönetimi: Yillardir borç bataginda olan Trabzonspor'un bütün borçlarini kapatip kasasini para ile doldurabilirdi?

-Hangi Trabzonspor Yönetimi: Szymkowiak, Yattara, Hüseyin gibi yetenekli oyunculari Istanbul takimlarina kaptirmadan, yari paraya Trabzonspor'da oynatabilirdi?

-Hangi Trabzonspor Yönetimi: Istanbul kluplerinin pesinden kostugu Anadolu takimlarindaki gelecegi parlak genç yildizlari onlarin elinden koparip takima katabilirdi?(Örnek:Adem Koçak, Tolga Seyhan,Özgür Bayer)

Bunlarin kaç tanesini hangi yönetim yapabilirdi veya hangi yönetim yapti simdiye kadar.Tabi bu yönetimin suçu yok mudur?Var tabiki en büyük suçu ise: Geçen seneden ders almayarak zamaninda forvete 5 trilyona Zurawski'yi almayip sonra anlamsiz sekilde SL ön eleme maçlarinda oynayamayacak Tomas Jun'a 6 trilyon vermek.Bu kadar saçma bir transfer olmaz.(Tomas Jun için demiyorum alinis biçimi için)Dünyanin hiçbir kitasindarastlanmaz, bu uçuk transfer de bize çok pahaliya patladi.Ayrica yönetimin dikkat edecegi diger bir unsur ise mali durumdur.Su anda süper olan mali durum tehlikeli bir durumdur.Bu tip klüp mali politikalarinda sportif basari oldukça, ekonomik basarida gelir.Ama sportif basari biterse mali olarak çökeriz.BUNA ÇOK DIKKAT ETMELIYIZ!

hobbit
18.09.2005, 01:17
bu puslu havayi sevenler kabak tadi verdi ama artik!

bir yenilgi olmayagorulsun bir aksilik cikmaya gorulsun hemen basliyorlar senol istifa atay baskan git gokdeniz defol! yattaraya haddini bildirmek gerek diyerekte noktaliyorlar yazilarini!

cozum olarakta may´i ulusoyu oneriyorlar!

biri takimi iflasin esigine getirmis digeri galatasAYLILIGI TESCILLI BIR insan!

sanki bu takim hic yenilmeyecek! yenilmeye hakki olmayanlarin sakatlanmaya hakki olmayanlarin ve de en onemlisi yasamda hata yapmaya hakki olmayanlarin kulubu burasi! ve taraftarari! onlarin hayattaki basarisini merak etmekteyim ben! sahi kimsiniz siz yahu! kendinizi ne zannederek yaziyorsunuz boyle yazilari! sizin ne farkiniz var ucagiyla takimin uzerinde tur atan gorgusuzden!

hicbiriniz teknik/taktik analiz yapmaksizin bu gitsen su kovulsundasiniz! psikolojinizin bozuldugunu da mi goremiyorsunuz?

Mustafa DOST
18.09.2005, 01:19
Sevgili arkadaslar merhaba.Trabzonspor hakkindaki duyarliliginizi ,bos zamanlarimda maillerinizi okuyarak takip etme imkanim oldu. Lütfen su söyleyeceklerime dikkat edin.Trabzonspor'un küçük sehir takimi olmadigini kabul edecek. Taraftarlarla ayni duygulari paylasacak.Trabzonspor'u rant yeri olarak görmeyecek. Sahsi menfaatlerini kulübün menfaatlerinin önüne geçirmeyecek. Futbolcuya takiminin isçisi oldugunu hissettirecek. Kendini medyada ve kulüpler bazinda ezdirmeyecek. Plani projesi olacak olan. Geçmiste yapilanlara saygi duyan. Gurbetteki insanlarini hor görmeyen. Parasini akilli olarak kullanacak ve kaz gelen yerden tavuk esirgemeyen.Küçülerek büyüme lafini kullanmayan .Futboldan anlayan kisilerin transfer yaptigi bir yönetim olmasi için elimizden geleni yapmamiz gerektigine inaniyorum. Hepinize saygilar sunuyorum.

kutoz
18.09.2005, 01:23
Mustafa Kardes, öncelikle aramiza hosgeldin.

Gelisinle getirdigin yoruma katilmakla birlikte, söyle bir soruyu sana yöneltmeme izin ver.

Yazdiklarin da maddeler halinde yönetim kurulunda olmasini istedigin hususlarin, hangisinin hali hazirda kulubümüzü yönetlerde olmadigini düsünüyorsun?

Bunlari da bize anlatirsan, seçilecek yönetim kurulumuzda, oy verecek olan bizlerin dogru tercih yapmasinda faydasi olacagini düsünüyorum...

ozcilingir
18.09.2005, 01:32
[/QUOTE]

Sevgili Ozcilingir ,

[/QUOTE]

ERKAN kardesim ; Bu sorunun cevabiniben nereden bileyim? Kendisi açiklamadi ki ! Sen biliyorsan bizide bilgilendirirsen menun olurum.

Ayrica ben CAFER'i anliyorum , uzun zamandir foruma yazmiyor, girmeyecegim demisti onu biraz gaza getirip, tekrar MAY istiyormu ? onu ögrenmeye çalisiyorum. Kendisi MAY' çok sever.Belki MAY yeniden "kurtar bizi baba!!!" dememizi bekliyordur.

Bir maglubiyet üzerine , neler isteniyor, bu gidisle , bize ne T.D , ne Yönetici, ne futbolcu yetmez .

Futbolcu sahaya çikip adam gibi ( SIVASLI FUTBOLCULAR gibi) top oynamazsa .Daha çok seyler isteriz.

Saygilarimla

kutoz
18.09.2005, 01:55
Ahmet abi sana helal olsun. Ne güzel dedin. "Futbolcu sahaya çikip adam gibi top oymazasa, gerisi ne yapsin."

Sorunda burada asil. Takim ruhunu kaybetti. Bu noktada ben diyorum ki, bir araya gelsekte, Efsana Takimin ruhunu mu çagirsak... Ey ruh, geldiysen monitöre üç kere tikla...

Olay monitör olayi aslinda. Yani yüzünü göremdegimiz arkadaslarin, çok rahat buradan ahkam kesmesi. Ama çözüme yönelik olarak hiçbir alternatif sunmayan düsünceler.... Gitsin demek kolay da, yerini alacak sahisi bir türlü zikredemiyoruz iste.Edited by: kutoz

Guests
18.09.2005, 02:14
BEN AHMET AGAOGLUNU HIÇ ISTEMIYORUM...

Ilk Tv de izledigim demecinden sonra; insallah bu adam bir gün kulübümüze baskan olur demistim...Ama ona umut bagladigimiz,destek verdigimiz ilk kongre de, sehri terketti bizi satti...

Trabzonspor baskani olacak bir adam hiç birseyden korkamaz... Trabzonspor baskan adayini hiç bir sey kaçiramaz... Sunu özelliklebelirtmek isterim ki: Hiç kimse Tabzonspor kampini basip'da bana su kadar para vereceksiniz diyemez... (almanya kampi)

Trabzonspor yönetim kuruluna seçilmis insanlarinaciz olma hakki yoktur...!

ozcilingir
18.09.2005, 02:43
Ilk Tv de izledigim demecinden sonra; insallah bu adam bir gün kulübümüze baskan olur demistim...Ama ona umut bagladigimiz,destek verdigimiz ilk kongre de, sehri terketti bizi satti...

Akin , AHMET AGAOGLU ,Kulüp baskanligi apoletini takmis birisidir .Sen bunu bilmiyormusun "CERNE MORE" UKRAYNA'NIN KARADENIZ isimli kulübünün baskanligini yapmistir, Tecrübelidir, ama oralarda blok blok apartmanlarda yapmistir.

Trabzonspor takiminin üzerinden su nada rant elde edilecek bir ortam varmi ? YOK herhalde , olsa ah ne güzel olurdu. Mesela KARADENIZ OTOYOLU Projesi yeni baslamis olsa, Mesela BAYINDIR'lik bakanliginin tatli ihaleleri olsa !Faruk baskan bizim ,kulübe kiyak olsun diye bu projeyi kazananmüteahhite kulübümüze baskan olmasini önerse !!Veya yeni baskan bulsak ve bu baskan ben para harcarim ama ilk önce harcayacagim paradan daha fazla gelir elde edecegim bir ihalenin bana verilmesinin saglanmasi gerekir derse !!KIMI BASKAN GÖRMEK ISTERIZ ??

ATAY BASKAN ,TRABZONSPOR Baskanligiylami tanindi ? Yok

Daha önce TRABZONSPOR'UN EN IYI FUTBOLCUSU VE KAPTANIYDI, SONRA , TRABZON SEHRININ BELEDIYE BASKANIYDI.

Bu sene siyasi partisinin ilçe ve il seçimlerinde delegeligi bile kabul etmedi. YANI !! Gelecegi için bir rant pesinde degil.

Iyiyi yapmaya çalisirken , yönetim kurulunda olmasini istemedigi adamlarla çalisma zorunda kalmis olabilir. Degisiklik yapmasi gerekebilir, kendiside birakabilir, ama nasil bir birakma olacak bu , TRABZONSPOR'a yara vermeyecek bir formül bulunmasi gerekir.

HATA YAPILMISTIR.Diger takimlari örnek göstermek istemiyorum ama mecbur kaliyorum.fb de baskanla , yönetici konusmuyor,takimlari maglup oluyor, t.d daum meselesi v.s., digerinde ULUSOY baskan olmak istiyor , ötekindetransferler fos çikti v.s.bizdekikadar feryat eden yok.

Saygilarimla

d@rk
18.09.2005, 03:14
ARKADASLAR BEN SAHSEN TRABZON SPOR UMUZU KÖTÜ EMELLERI IÇIN KULLANICAK BI BASKAN ISTEMIYORUM ISTEMEMDE...agaoglu felan hepsi hikaye adam gidi adam bulsunlar su takima...

Tunga
18.09.2005, 04:23
Teknik Direktör olarak harcadiklarimiza bir bakin:

Ahmet Suat Özyazici

Senol Günes

Metin Türel

Ali Kemal Denizci

Giray Bulak

Özkan Sümer

Samet Aybaba

Ziya Dogan

Sadi Tekelioglu

Turgay Semercioglu

Gordon Milne

Peter Briegel

George Liekens

Yilmaz Vural

(ben bu kadar hatirlayabildim)

Bu adamlarin ya çok basarili Teknik Direktör ya da yürekten Trabzonsporlu olduklari tescillidir. Yani Teknik Direktör degistirerek olacak sey degildir Sampiyonluk. Sampiyonluk beraberlikle olacak seydir. 22 senede tek denemedigimiz sistem bu.

Her sene basi bir hevesle lige baslar, sonra daha önce de yazdigim gibi, Ekim Kasim aylarinda yükseltiriz istifa seslerini.

Anlayacaginiz bu alisilageldik bir durum.

Her senenin bir dönemi öyle bir yaygara kopariyorsunuz ki, YÖENTIM ISTIFA, HOCA ISTIFA seslerinin bir agirligi kalmiyor.

Bu isin suyunu çikardiniz. Yok Mircea Lucesc'ymus yok öyle yok böyle. Yok artik be kardesim o kadar da degil!

Recluse61
18.09.2005, 04:36
Ahmet Agaoglu iyi bir Trabzonsporlu.Ama tek aday oldugu kongre öncesinde apar topar Trabzon'u terk etmesi dezavantaj.Terk etme nedeni olarak da kendisine baski yapildigini söylemisti.Mehmet Ali Yilmaz aslinda basa gelmek ister ama onun için de baska aday olmasin tek aday olsun birileri rica etsin ister.Mevcut yönetime gelince istifa edeceklerini düsünmüyorum Allah göstermesin daha kötü duruma düsersek de istifa etmeyeceklerdir.Görevi birakmak kaçmak olur anlayisi hakimdi Rum maçi sonrasi animsarsaniz simdi biraksalar bile yeni gelecek yönetim bir sey yapamaz.Bir de bizde kim gelirse bu sene bir sey beklemeyin deyip bir kaç senelik program çikariyor nedense.

space
18.09.2005, 05:20
baskanimiz iyidir. degisecek biri varsa o da senol ve sacma sapan yonetimidir... adamlar 3 ay brezilyada tatil yapti geldiler kocaman sifir... anca polemige girdiler yok polonyali olmasin yok brezilyali olsun... futbolcu iyi cikarsa bak bunu ben getirmistim beni baskan secin diyecekti ilerki secimler icin... bu is coluk cocuk isi degil. gitsin bozoglu su bu kendi sirketlerini yonetsinler... adam gibi bir yonetim olussun. kuyumcu da olmasin mumkunseee

Mustafa DOST
18.09.2005, 09:26
Arkadaslar tekrar merhaba.Ailesi yillardir bu camianin içinde olan( 30 yil), nacizane kongre üyesi olan bu arkadasiniza azicik kulak verirseniz iyi olur.1986 yilindan beri kongreleri izleyici ve üye olarak takip etmis birisi olarak size söyleyeceklerim sunlardir:

1.M.Ali Yilmaz kurdugu yönetimdeki bazi kisilerin büyük yanlislari sebebi ile bir çok hata yapilmistir.Trabzonspor'un kasasindan milyarlarin uçurulmasina sebeb olmustur.M.Ali Yilmaz'in tek eksigi, yaninda yalaka olmayan, isi bilen yöneticilerin olmamasiydi.

2.Özkan Sümer ilk seçildigi zamanki ortam için kisa bir sey söyleyeyim.Sokaktan herhangi birini getirseniz de o anki durumda baskan olurdu.Özkan Sümer kürsüye geldigi zaman anlatacak hiç bir sey yoktu.Sadece kin kustu.

3.Trabzonspor'da kongreler, küçük gruplarin sahsi menfaatleri sebebi ile yönlendirilmektedir.

4.Alakasi olmayan insanlarin oyunu almak için çok fazla taviz verilmektedir.Ilçelerde büyük probagandalar yapilmaktadir.

5.Ahmet Agaoglu'nun DSI tesislerinde önüne uzatilan liste ve tehdit sebebi ile baskanliktan vazgeçtigini bilin.(Pusulalarda isim çizmek...)

6.Yönetime gelen insanlarin futbol donanimlarinin az oldugunu bilin.Atay Bey'in seçildigi ilk kongrede bir siyasi partinin kongre üyelerini etkilemek için nasil çalistigini iyi bilmeniz gerekir.

7.Trabzon'da yasayan azinliktaki kongre üyeleri seçimlerde büyük etken olmaktadir.Disaridakilerin olaylari takip etmeleri çok zordur.(Trabzon'da yasiyorum)

8.Futbolcu cebindeki parasi ile Trabzon'da yasayan yöneticiyi ezmektedir.Atay Bey'in 230 milyonluk cep telefonu için pazarlik yaptigi yerde futbolcunun nasil olabilecegini siz tahmin edin.

9.Seyirciyi trübüne çekecek bir kadro olusumu son zamanlarda saglanamadi.Birbirinin benzeri oyuncular takima dolduruldu.Yetenekli gençlerin önlerinin açilmasina firsat saglanmadi.Alt yapi yönetici yakinlarinin çocuklari ile doludur.

10.Trabzonspor markasinin sagladigi isim avantaji ilebir çok yönetici islerini düzene koymustur.(Erol Tuna,v.b...)

11.Ulusal medya Trabzonspor'un sürekli mükemmel bir takim oldugunu vurgulayarak, takimin futbolcu olarak kendini yenilemesini engellemistir.Elimizdeki düz adamlara futbolcu gözüyle bakmamizi saglamistir.

12.Tesislere bir çivi bile çakilmamistir.

Neyse zamaninizi daha almak istemiyorum zaman geldikçe bos zamanlarda görüslerinizi paylasmaktan gurur duyacagimi bilin.Saygilar sunuyorum.

EmrahYalçınalp
18.09.2005, 10:18
Öncelikle hosgeldiniz. hemen konuya gireyim, katildigim ve katilmadigim yerler var...

1.M.Ali Yilmaz kurdugu yönetimdeki bazi kisilerin büyük yanlislari sebebi ile bir çok hata yapilmistir.Trabzonspor'un kasasindan milyarlarin uçurulmasina sebeb olmustur.M.Ali Yilmaz'in tek eksigi, yaninda yalaka olmayan, isi bilen yöneticilerin olmamasiydi.

Ya da yalaka olmayan, is bilenler onun yaninda olmak istemediler. Ya da -daha acisi- belki olamadilar.

2.Özkan Sümer ilk seçildigi zamanki ortam için kisa bir sey söyleyeyim.Sokaktan herhangi birini getirseniz de o anki durumda baskan olurdu.Özkan Sümer kürsüye geldigi zaman anlatacak hiç bir sey yoktu.Sadece kin kustu.

Demokratik hakkinizi kullanarak aday oldugunuz kongrede yarisacaginiz kisi "ben yanimda çalisan adamla yarismam" diyecek, ama yine de kongrede listesi olacak...

Sokaktan hiç kimse özkan Sümer'in yaptigi isi yapmaya cesaret edemezdi. O yüzden onun hakkini da yememek lazim. Özkan Sümer'in anlatacak bir seyi yoktu demek... Trabzonspor'un baskan adaylarindan birinin kendi salonda yoktu, o dikkatinizden kaçmis !

Ayrica FB formasini da unutmadik... Tekzip falan da gelmedi... Tekzip yayini yapan basin kurulusuna "biz yalan haber yaptik" dedirtmektir. Baska basin yayin kuruluslarina konuyla ilgili konusmak baska bir sey.

6.Yönetime gelen insanlarin futbol donanimlarinin az oldugunu bilin.Atay Bey'in seçildigi ilk kongrede bir siyasi partinin kongre üyelerini etkilemek için nasil çalistigini iyi bilmeniz gerekir.

Futbol konusunda donanimin az olmasindan dem vuran bir paragrafta en son adi geçmesi gereken kisi Atay Aktug'dur diye düsünüyorum. Ayrica Türkiye'de futbol donanimi en yüksek yöneticilerin Trabzonspor'da oldugunu ve bunun belki de önemli bir sorun oldugunu düsünüyorum. Bizde MAY dönemi hariç böyle bir sorun olmadi ama yönetim kurulunun futboldan anlamasina gerek yok ki... Olmasi gereken teknik heyetin görüsleri dogrultusunda bir ticari kurumu yönetmek !

7.Trabzon'da yasayan azinliktaki kongre üyeleri seçimlerde büyük etken olmaktadir.Disaridakilerin olaylari takip etmeleri çok zordur.(Trabzon'da yasiyorum)

Anlayamadim... Disardakilerin olayi takip etmelerinin zorlugu malum. Bu yüzden tüm dünyada yerel yönetimlerin yetkileri artirilmaya çalisiliyor. Ancak azinlik nasil büyük etken olabiliyor ? Büyük etkense azinlik degildir... "Trabzon'da yasayan kongre üyeleri kongre sonucunu belirler" diyorsaniz tamam. E zaten bunun sebebini de hemen sonra açiklmissiniz...

8.Futbolcu cebindeki parasi ile Trabzon'da yasayan yöneticiyi ezmektedir.Atay Bey'in 230 milyonluk cep telefonu için pazarlik yaptigi yerde futbolcunun nasil olabilecegini siz tahmin edin.

Hiç birsey ifade etmez. Eminim maddi durumu sizden iyi olan ögrencileriniz olmustur. Ya da etrafinizda olan vardir diyelim...

Neyse zamaninizi daha almak istemiyorum zaman geldikçe bos zamanlarda görüslerinizi paylasmaktan gurur duyacagimi bilin.Saygilar sunuyorum.

Gelir gelmez tatsiz konularin içinde bulmussunuz kendinizi... Istifa basliklari disinda da görüsebilmek ümidiyle, tekrar hosgeldiniz.Edited by: perhaps

Recluse61
18.09.2005, 10:50
Sevgili perhaps Mehmat Ali Yilmaz'in Fener formasi olayiyla ilgili tekzip falan gelmedi demissin asagidaki metin Mehmet Ali Yilmaz'in o günlerdeki Kamuoyuna yaptigi duyurudur ayrica avukatlari aracisigiyla tekzip de yaptirmistir :

Fenerbahçe Alt Yapi Dernegi dergisinin Nisan ayi sayisinda çikan sahsima ait röportajda yer alan ifadelerin saptirildigini büyük üzüntü ile duyuyorum.
Derginin Fenerbahçe-Trabzonspor derby maçi öncesi yapmak ve gündeme çikarmak istedigi röportajdaki hedef geçmise yönelik yasananlarin gündeme gelmesidir.
Fenerbahçe Alt Yapi Dernegi'nin formasi da bana röportajda hediye edilip centilmenlik adina çekilen bir görüntüden öte degildir.
Fakat dergideki röportajin Trabzonspor'un Istanbul?da Fenerbahçe karsisinda büyük bir haksizliga ugrayarak maglup oldugu maçtan hemen bir gün sonra gündeme çikarilmasi ve ifadelerimin "Fenerli Yilmaz" diye çarptirilarak kamuoyuna duyurulmasi çok düsündürücü ve gündemi degistirmek istenen vahim ve çirkin bir olaydir.
Trabzonspor?un en çok birlige, dirlige tüm güçlerini haksizliklara karsi birlestirmeye ihtiyaci oldugu dönemde yine iç ve dis çetelerin oyunu baslamistir. Bugün gündem Trabzonspor'a karsi Fenerbahçe karsisinda yapilan büyük haksizlik, alin terinin çalinmasi ve bu haksizligin sebebi Federasyon ve Baskani Levent Biçakçi?dir. Bu gündemi kimse degistiremez. Federasyonun ve Biçakçi?nin istifaya davet edildigi bir anda gündemin Trabzonspor?un kendi degerlerini yok etme oyununa dönüstürülmek istenmesine karsi çok dikkatli ve uyanik olunmalidir.
Bir ay önce yapilan ve saptirilarak Fenerbahçe?nin Trabzonspor'a karsi kazandigi haksiz galibiyetin hemen sonrasi ortaya konan çirkin senaryo sunu gösteriyor ki; Türk futbolunda çetelerle mücadele kaçinilmaz bir gerçektir.
Trabzon spor camiasi sunu iyi bilmeli ki..
Ortada bir oyun var..
Bulanik suda balik avlamak isteyenlerin kimseye faydasi olmaz..!
"Ben Fenerbahçeliyim. Bunu da kimseden gizlemiyorum" diye bir ifadem asla yoktur. Trabzonspor Süper Lig'de olmadigi dönemde Trabzonlu herkes kuskusuz bir takimi tutuyordu. Saptirilan ifadelerle sahsimin eger Trabzonsporlulugunu tartisanlar ve tartismaya açmak isteyenlerin oyununa gelenler varsa, varsin o zaman onlar Trabzonsporlu olsun biz olmayalim.
Her Trabzonlu, Trabzonsporlu biliyor ki.. Sahsima "Gel baskan ol" denmis ve bu göreve çagrilmisimdir. Seveseve de kabul etmisimdir. 20 yila yakin Trabzonspor'a baskan olarak camia ile birlikte hizmet yapan, sampiyonluklar sevinci yasayan Trabzonlu olmaktan sadece spor alanlarinda degil, her alanda büyük gurur duyan, Trabzon Milletvekili olarak Devlet Bakanligi yapan, Trabzonspor Onursal Baskanligi gibi ulvi bir görevi üstlenen sahsimin yarin Fenerbahçe baskani olmak gibi bir düsüncesi de asla söz konusu olamaz..
Öyle bir talebim de...
Bizim dogdugumuz topraklar ve hizmet yaptigimiz kulübümüz ortadadir.
Ama yillar önce Fenerbahçe Baskanligi için sahsima defalarca teklif yapildigi ve bu teklifi benim kabul etmedigim dogrudur. Bu da herkes gibi Trabzon spor camiasi tarafindan çok iyi bilinmektedir.
Ayrica açiklamalarimda Trabzonspor Teknik Direktörü Senol Günes?i rencide etmek gibi bir düsünce söz konusu da degildir. Senol Günes?in bir dönem Fenerbahçe?den teklif aldigi hatta görüsme yapildigi o dönem medyaya da yansimistir.
1995-1996 tarihinde Trabzonspor'un A.Aker'de Fenerbahçe?ye maglup olarak kaçirdigi sampiyonlugun nedenlerini herkes iyi biliyor. F.Bahçe?nin o dönemki Baskani Ali Sen?in sonradan yaptigi bir açiklamada, "Bir tasla sampiyonlugu aldim. M.Ali Yilmaz Baskan olmus olsaydi sampiyonlugu alamazdim" ifadeleri de kaçan sampiyonlugun saha içi ve saha disi nedenleri detaylari ile medyaya da yansimistir.
Yillar önce A.Aker?de Fenerbahçe ile oynanan Türkiye Kupasi maçinda Teknik Direktör Bariç?in sirtina yabanci madde geldigi gerekçesiyle kendini yere atmasi ve sonucunda dönemin baskani Ali Sen?in takimini sahadan çekerek galip gelmek istemeyi hedeflerken Fenerbahçe?nin hükmen maglup olmasi ve kupalardan bir yil men cezasi almasi baskanligim dönemimde el birligi ile ortaya serdigimiz kararli tutumumuzla olmustur.
Türk spor kamuoyu sunu iyi biliyor ki..
M.Ali Yilmaz?in mücadelesi hayati boyunca hep Trabzon ve Trabzonspor?un menfeatlerini koruyup kollamak için olmustur..
M.Ali Yilmaz?in Trabzon ve Trabzon sporlulugunu tartismaya bugüne kadar hiç kimsenin gücü de, fikri de yetmemistir.
Bundan sonra da yetmeyecektir.
Saygilarimla..

Mehmet Ali Yilmaz
Devlet Eski Bakani
Trabzon spor Onursal Baskani

d@rk
18.09.2005, 11:24
space dogru diyosun ama baskan da bi takimda çok degerlidir bence yönetim toptan istifasini vermeli hele bide vestel maçindan sora yine ayni olaylari yasarsak iplerin ucu kopar illaki!!!

zinos_zon
18.09.2005, 12:11
arkadaslar, su may ve fener konusunu kapatalim artik. herkes sunu bilsin; may 1982 veya 83 fenerbahce kongresinde kulüp baskanligina aday olmayi planlarken, ali sen'in tavsiyeelri ve mümtaz türk basininin destegiyle trabzonsporumuza baskan olmustur. yüreginde hangi renkleri barindirdigini bilemeyiz, gönülden trabzonsporlu da olabilir, lakin..spor dünyasina girisi bu sekilde olmus bir hemsehrimizin bize bir katki saglayamacagi sarihtir. lütfen ne may'i ne de kulübümüzü bu konu üzerinden yipratmayalim. tek istegimiz kulübümüzden uzak kalmasidir.

herkese sevgiler..

EmrahYalçınalp
18.09.2005, 12:29
Sevgili perhaps Mehmat Ali Yilmaz'in Fener formasi olayiyla ilgili tekzip falan gelmedi demissin asagidaki metin Mehmet Ali Yilmaz'in o günlerdeki Kamuoyuna yaptigi duyurudur ayrica avukatlari aracisigiyla tekzip de yaptirmistir :....

Nick'e bakinca acaba MAY'la mi yazisiyorum dedim önce smileys/smiley4.gif

Ben hala yazilanlari yalanlayan bir açiklamadan ötesini göremedim,açiklama daolsun bir zahmet, içeriginde belirtildigi gibi milletvekilligi, bakanlik durumlari var sonuçta. Ayrica MAY Trabzonspor'dan nefret ediyor demedim... Ancak hiç bir zaman Alp Yalman'i, Süleyman Seba'yi yanyana göremeyecegimiz bir formayla elalemin dergisinde ne ariyordu, her daim merak edecegim... Gerçi zinos_zon açiklamis...Edited by: perhaps

Emre İskender
18.09.2005, 12:33
belki baslikla pek uyusmayacak ama M.Ali Yilmaz dan baska bu takimin TESISLERINE,STADINAW we ALT YAPISINA bir tek çivi çakmis baskan warmi 15 sene once trabzona kazandirdigi tesisileri istanbul takimlar 2 3 senedir sahipler kapali tribunumuz ve maraton tribunumuz 15 sene once istanbul takimlarinin stadlarinin 2 katiydi ya simdi................

siz benden cok daha iyi biliyosunuz birakin sirketlesmeyi limani mimani bizim darphanemiz AVNI AKER hangi trabzonlu o acik tribunerden zewkle mac seyrediyoucuz olmasa kimse gitmes...

Recluse61
18.09.2005, 13:17
Benim nickimle Mehmet Ali Yilmaz'in ne alakasi oldugunu anlayamadim.2.si bildigim kadariyla Mehmet Ali Yilmaz avukatlari araciligiyla haberi tekzip etti.

CeSS
18.09.2005, 15:00
ERKAN kardesim ; Bu sorunun cevabiniben nereden bileyim? Kendisi açiklamadi ki ! Sen biliyorsan bizide bilgilendirirsen menun olurum.

Ahmet Agabey, Benim Ahmet Agaoglu konusunda nacizane duydugum , kendisine MAY tarafindan dayatilan bir listeydi. Seçime verilen liste ile girmesi istenmis. Ahmet Agaoglu da bunu kabul etmemis ve sonrasinda gelisen olaylar sehri terketmeye kadar varmis.

Gerçekmidir diye düsünüyorum , gerçek olma ihtimali çok yüksek, neden bir insan Baskanliginin garanti oldugu bir anda sehri terketsinki , baska ne olabilir ?

inadinatrabzon
18.09.2005, 15:14
Bence MEsut Yilmaza baskanlik teklifi götürülmeli. Bizim hakkimizi çok iyi savunur. O rizeli ama Trabzonu heps evmistir, hep sahip çikmistir. Bizi her açidan iyi korur

ozcilingir
18.09.2005, 15:17
ERKAN kardesim demekki MAY , TRABZONSPOR bana ihtiyac duyarsa gelebilirim gibi demeçler veriyor ya !!Hepsi yalanmis, Demekki AHMET AGAOGLU na etki etmeye kalkti !!!

AHMET AGAOGLU da dayatilan listeyi kamuoyuna sunsaydi, niye sunmadi, o listeden su anda yönetimde kimse varmi yokmu bilelim.

May dan ,ondan bundan çekinip, adayliktan kaçanlarla biz düzlüge çikamayiz.

Saygilarimla

Recluse61
18.09.2005, 15:17
Baskli konusunun Mehmat ali Yilmaz'la bir alakasi yok.Ikidir MAy'i savunuyor görünüyorum ama dogru bildigim seyleri yazdigim için oysaki Baskan olarak Trabzonspor'un agirligini iyi kaldirdigini düsündügüm halde eksilerinin artilarindan fazla oldugunu düsünüyorum.Özellikle de savurgan transfer politikasi.Ahmet Agaoglu yer alti dünyasindan güçlü ailelerin rant kavgasinin ortasinda kjaldigi için çekilmek zorunda kaldi.Zira bir tanesi su aileden iki kisi var onu sil bunu yaz digeri onu silersenbunuda sil gibi dayatamalarla bezdirmis onu.Ve olay hatirlanacagi üzere Kaya Çilingioglu'nun gecenin bir vakti Agaoglu'nu uçakla alip gitmesine kadar uzanmisti.

AyhanPe
18.09.2005, 15:18
bilmiyorum bi acayip dolaplar dönüyor bu takimda.futbolcular ruhsuz
senol günes takimi oynatamiyor deyip sirf sorumluluk senol günese
atilmamali.gecen sezon o geldikten sonra takim daha göze hos gelir top
oynuyordu.bu gökdeniz olayinda sonra biseyler olmaya basladi.daha baska
hangi futbolcularimiz bu isin icinde bilmiyoruz.ziya dogan konya maci
sonrasi sadece fatihle vedalasti.o zaman bu bahis isini duymus olabilir
yoksa neden fener macindan sonra istifa etmedi.konyasporla oynanan
macin kopyasiydi bu sivasspor maci.acayip seyler var ve bunlarida bize
anlatamazlar.

antagonist
18.09.2005, 15:23
Bence MEsut Yilmaza baskanlik teklifi götürülmeli. Bizim hakkimizi çok iyi savunur. O rizeli ama Trabzonu heps evmistir, hep sahip çikmistir. Bizi her açidan iyi korur

Aman allah korusun...

YILDIRIM61
18.09.2005, 15:39
kardesim takim yönetmek belediye yönetmeye benzemez.

sene basinda a plani yok b plani vs..

sayip sayip durdular gördük muhtesem planlarini sonuç _REZALET_

kulubun futbolcuya verecek parasi yok ama yönetimin futbolcu bulma bahanesiyle hayati boyunca kendi parasiyla yapamiyacagi aylar sürecek tatil yapmaya parasi var.

BUNLAR FINDIKKADAR AKILLARIYLA KOSKOCA TRABZON CAMIASINI AKILLARI SIRA KANDIRMAYA ÇALISIYORLAR

EN YAKIN ZAMANDA ISTIFA ETMELILERDIR

Özkan Erdem
18.09.2005, 15:40
Mesut Yilmaz acaip sevmistir Trabzon'u, büyük askti onunkisi...Hasan Sas Trabzonspor'la anlasmisken araya girip elimizden almis, Galatasaray'a vermisti.

AyhanPe
18.09.2005, 15:43
yok ya bence tayyip erdogan olsun.oda cok sever trabzonsporu.gelecek sene trabzonu sampiyon görmek istiyorum demistismileys/smiley4.gif

caresizlikten ne dedigimizi bilmiyoruz

YILDIRIM61
18.09.2005, 15:44
MESUT YILMAZIN BASBAKANLIK KONUTUNA GALATASARAY BAYRAGI AÇTIGI GÜNÜDE UNUTMAYALIM

gerçekefsane
18.09.2005, 15:45
üstelik Hasan Sas konusunda galatasaray için devreye girdigini unutmayalim.

AyhanPe
18.09.2005, 15:46
bence herseyi unutalim daha iyismileys/smiley1.gif

YILDIRIM61
18.09.2005, 15:49
ZATEN BUGÜNLERE HERSEYI UNUTARAK GELDIK BÖYLE DEVAM EDERSEK BU REZALETLERIN ARKASI KESILMEZ.

gerçekefsane
18.09.2005, 18:13
yönetimin hatalarindan ders almalarini, tekrar etmemelerini temenni etmekten baska çare yoktur. önlerinde iki secenek var

1- istifa mekanizmasini isletmek

2- genel kurula hatalarinin savunmasini vermek.sonra karar genel kurul delegelerindir.

her iki seçenekte de ortaya çikan kuruma zarar verilmemesi.Edited by: gerçekefsane

The Legend
18.09.2005, 19:24
Yeter Artik

LÜTFEN ISTIFA smileys/smiley7.gif

Özkan Erdem
18.09.2005, 19:53
"Aktug ve Günes?in Misyonu Bitti"

<DETAILS>Trabzonspor 9 ay önce kurumlasma hamlesiyle toplumun önüne çikti.
Futbol A.S. ve Yatirim A.S. olmak üzere iki ayri sirket kurarak borsaya açildi. Senol Günes?i takimin basina getirmek için bir ay çaba sarf edildi. Amaç kongreyi kazanmakti. Sonuçta Genel Direktör oldugu açiklandi. Yani futbolun patronu?

Bu gelismeler spor kamuoyunda ilgiyle karsilandi, taktir gördü?
Ligi Fenerbahçe?nin ardindan ikinci sirada tamamlayan Trabzonspor üç olguyu spor kamuoyuna kabul ettirdi;
Birincisi; çok iyi bir kadroya sahip oldugunu.
Ikincisi; ligin en iyi futbol oynayan takimi oldugunu.
Üçüncüsü de; haksizliga ugradigini?

Rüzgari arkasina alan Trabzonspor?un yapacagi tek sey eksikliklerini tamamlamakti. Bu yapildigi taktirde tartismasiz sampiyonlugun en büyük favorisiydi?
Eksiklikler tamamlanmadi...
Trabzonspor birbirini tamamlayan dengeli takim olamadi...
Acemi ve deneyimsiz yöneticiler birbirine düstü...
Senol Günes kararsiz kaldi...
Sorumluluk almadi...
Koca bir transfer dönemi bosa geçirildi...
Sonuçta Jefferson, Eller, Jun ve Kürsat gibi üçüncü sinif oyuncularda karar kilindi... Bu oyuncular birakin kaliteyi daha da yükseltmeyi, düsürdü. 10 trilyonu asan bir rakam sokaga atildi?
Eksikliklerini tamamlayamayan, hazirlik dönemini bosa geçiren Karadeniz ekibi Sampiyonlar Ligi ön eleme turunda Anorthosis?e kaybedince, sadece camiayi degil tüm Türkiye?yi soka ugratti.
Kalitesi yaninda prestijini de kaybetti. Güvenirliligini yitirdi. Böylece sezon öncesi rüzgari arkasina alan Trabzonspor bütün havasini söndürdü.
Baskan Atay Aktug?un, Anorthosis maçinin bütün günahini Yattara?ya kesme hesabi ise az olan güven duygusunu hepten alip götürdü.
"Parayi getirene Yattara?yi satarim" diyen Baskan?in bu konusmasinin aksine birkaç gün sonra Yattara ile çok yüksek bir bedelle uzun süreli mukavele yeniletmesi ise güvensizlik duygularini daha da derinlestirdi.
Anorthosis?e elenmenin suçluluk duygusundan kurtulamayan Baskan Atay Aktug, Yattara?yi günah keçisi ilan edemeyince bu defa da faturayi Futbol A.S.?ye kesti. Suçtan kurtulmak için suçlama gibi ilkel yolu seçti. Yöneticilerin yetkililerini kisitladi. Tüm yetkileri kendinde topladi.
Oysa 9 ay önce bu yöneticileri seçen, Futbol A.S.?de görevlendiren kendisiydi. Yetkileri kisitlayip kendisine baglayan yine kendisi oldu. Aklinca;, "Yetersiz transferlerin sorumlusu ben degilim" demeye getiriyor. Ne var ki tavuz kusu misali kafasi kumda vücudu disarida?
Neymis, "Baskan futbola el koymus".
Adama sormazlar mi "Daha önce bacagini mi koydun da bu kadar yanlis pes pese yapildi ?" diye?
Peki Aktug futbolu çok mu iyi biliyor?
Son bir yillik söylemlerine baktigimizda çok olumsuz bir toplam ortaya çikiyor.
- ?Hoijdoonk?suz Fenerbahçe bir hiç, Alex iyi futbolcu degil? dedi. Hoijdoonk?suz Fenerbahçe Alex?in attigi iki golle Trabzonspor?u Avni Aker?de 2-0 yendi?
- ?Ilk yariyi en yakin rakibimize fark atarak tamamlariz? diye konustu, Trabzonspor Fenerbahçe?nin 8 puan gerisine düstü.
- ?Ibrahim Ege bir daha asla Trabzonspor?da forma giyemez? dedi, giydi.
- 100 bin üye kampanyasi baslatildi. Trabzonspor küme düsme tehlikesi yasadigi dönemlerde üye sayisini 9 binden 12 bine çikardi. Bu kampanya esnasinda ise tüm zorlamalara ragmen 15 bine ancak çikarabildi. Yani dag fare dogurdu.
- Kamuoyu baskisina yenildi. Futbol A.S.?yi atlayarak 6 trilyona yakin bir maliyetle Tomas Jun?u aldirtti. Üstelik Lange?de Trabzonspor?u kaziklayan ayni menajerden ikinci kazik yeme pahasina.
- Giray Bulak?in ?Özgür Trabzonspor?da forma giyemez? uyarilarina aldirmadi. Bu oyuncunun transferine onay verdi?
- ?En iyi transferimiz? dedigi Ziya Dogan kulübü yari yolda birakip çekip gitti?
Baskan Atay Aktug?un futbolu bilmediginin örneklerini daha da çogaltabiliriz. Trabzonspor bu yanilgilarin bedelini ödedi. Ödemeye de devam ediyor.
Ancak daha kötü olani kurumlasmada ödenecek olan bedel.
Senol Günes Genel Direktörlügü reddetti, Teknik Direktörlügü yegledi. Çünkü sonuçta bütün sorumlulugu üstlenmenin, bütün hatalari üslenmek oldugunu çok iyi biliyordu.
Kamuoyu bu konuda uzun süre aldatildi.
?Borsadan gelen para transfere harcanmayacak, yatirim yapilacak? denildi?
30 Yillik gelecegini satan Trabzonspor, su ana kadar üretime yönelik hiçbir yatirim yapmadi. Yatirim A.S. kagit üzerinde kaldi. Camia bu konuda da aldatildi?
Borsadan gelen para yönetici alacaklarina, futbolculara olan borçlara, iyilestirmeye ve vergi borçlarina gitti. Bir kismiyla da kendi hissesini satin aldi.
Kurumlasmada ve futbol takimini olusturmada sinifta kalan yönetimin yaptigi tek sey ise teknik direktöre, futbolculara ve personele düzenli bir sekilde ödeme yapmasi oldu?
Gelinen noktada ortada eksiklikleri tamamlanmamis bir oyuncu kadrosu, kurumlasmada kamuoyuna verdikleri sözü tutamayan yöneticiler toplulugu, kariyerini reddeden bir Senol Günes vardir.
Hepsi de ?Ya maç kaybedersek halimiz ne olur? Bizi tefe koyarlar? paranoyasi içerisine girmis.
Korku tüneli içerisinde olacaklari beklemekten baska bir sey yapamiyorlar. Istifa denen olguyu nedense çalistirmiyorlar?
Zaten bütün Türkiye?ye Anorthosis utancini yasatan ve Trabzonlular?in basinin önüne egilmesine neden olanlarin hiçbir sey yokmusçasina hareket etmesi karsisinda baska bir sey de beklenemezdi?

Hasan Al - Günebakis Gazetesi</DETAILS>

bodehter
18.09.2005, 20:04
abi böyle rezil bi taraftar görmedim.

adam daha ne yapsin bee.. çikip omu oynayacak.

trabzonun son yillarin en heycanli sezonunu yasatti. sansizlik yasadik.

tek yanlisi tolgayi satmasi. tolga saten kendi istiyodu gitmek.

TRABZONSPORUN ALT YAPISINI VE EKONOMIK BAKIMDAN DÜZELTTI

IMAJIMIZ DAHA YENI TAZELENDI.

allah askina saçmalamayin. 1 iki maçla baskan degisseydi oooo

AyhanPe
18.09.2005, 20:40
ne istifasi ya.istifanin trabzonspora ne faydasi olur hele bu durumda.

tamam iki senedir
yapilan istifalar hep yararirina olmustur.yönetimin degismesi hayirli
olmustur.samet aybabanin istifasi hayirli olmustur, cünkü bu sayede
ziya hoca geldi.onun istifasi bile bence hayirli olmustur.simdi olasi
istifalar bizi daha beter bi kaosa götürür.

bu maglubiyetten sonra bi anda herkes gökdenizin yaptigini unuttu hem
yönetimi hemde hocayi sucluyor.senol günes 11 futbolcuyuda paf takimina
yollasa destek vermeliyiz.huzur bozan yönlendiren futbolcu
kim olursa olsun isterse fatih olsun kadro disi birakilmalidir.senol
günes ancak cesur radikal adimlar atarsa düzlüge cikariz.genc
futbolcularda en az iki tanesini ilk 11 de cikarmali bundan
sonra.kosmayan futbolcu yedege.formasini hak eden giymeli varsin hasan
ücüncü olsunsmileys/smiley4.gif hak ederse o bile oynamali.

bazi takimlarda kilit oyuncular vardir.orta sahanin bel kemikleri eksik
bizde.düsünün bi fenerde marco ve alex olmasa neler olurdu simdismileys/smiley4.gif

Edited by: ölümüne_ts

bodehter
18.09.2005, 20:43
almislar bi isifa gaydesi sanki istifa olursa gökdeniz le simkovyak sahalara dönecek.

kapatin su topic i

BDiler61
18.09.2005, 20:53
Atay aktug istifa ederse sanki abramovic gelecek takimin basina ne istifasi takim son 2.5 senede içinde simdi biraz kötü gitti diye istifami olur

My
18.09.2005, 21:10
...?Borsadan gelen para transfere harcanmayacak, yatirim yapilacak? denildi?
30 Yillik gelecegini satan Trabzonspor, su ana kadar üretime yönelik hiçbir yatirim yapmadi. Yatirim A.S. kagit üzerinde kaldi. Camia bu konuda da aldatildi?
Borsadan gelen para yönetici alacaklarina, futbolculara olan borçlara, iyilestirmeye ve vergi borçlarina gitti. Bir kismiyla da kendi hissesini satin aldi...

En çok merak ettiim konu bu.Borsadan gelen paranin akibeti vede en önemlisi bu parayla ilgili plan-projeler nelerdir? Bilmiyorum benmi hiç denk gelmedim, daha yönetimden bu konuyla ilgili hiç açiklama oldumu? Dier hatalarimizi zamanla düzeltebiliriz ama eer bunda bi hata yaparsak iste asil o zaman dananin kuyruu kopar.

gerçekefsane
18.09.2005, 21:15
...?Borsadan gelen para transfere harcanmayacak, yatirim yapilacak? denildi?
Borsadan gelen para yönetici alacaklarina, futbolculara olan borçlara, iyilestirmeye ve vergi borçlarina gitti. Bir kismiyla da kendi hissesini satin aldi...

En çok merak ettiim konu bu.Borsadan gelen paranin akibeti vede en önemlisi bu parayla ilgili plan-projeler nelerdir? Bilmiyorum benmi hiç denk gelmedim, daha yönetimden bu konuyla ilgili hiç açiklama oldumu? Dier hatalarimizi zamanla düzeltebiliriz ama eer bunda bi hata yaparsak iste asil o zaman dananin kuyruu kopar.

eylül ayi sonlari ekim ayi baslarinda Trabzon'daki çimento fabrikasi için çimentocular birligi ile ortak girisim grubu olusturulup ihaleye girilecek. Trabzonspor'un buradaki payi % 15'tir.

onurts61
18.09.2005, 22:08
niye kendimizin haz etmedigi topicleri hemen kapatin diye insanlar tepki verir herkes fikrini sonuna kadar soylemekte ozgurdur bu bazilarini rahatsiz etsede senol teknik direktorluk hayati nedir yaa son 10 macta yaptigi degisikliklere ve oyuna mudahalesine bir bakin son 10 mac onun tumteknih direktorluk yasaminin ozetidir maci benim gibi seyrediyor tek fark ona para veriyorlar bana vermiyorlar senol u savunan arkadaslara sunu diyeyim emin olun su takimin basinda sezon basindan beri siz olsaydiniz bu takim en kotu bu konumda olurdu bana katkisi olmayan bi adami ben ne yapayim bu takima kesinlikle yabanci kariyerli biri lazim adaletli forma dagitir belki genclerin onunu acar

Mollasalihoğlu
18.09.2005, 22:10
abi böyle rezil bi taraftar görmedim.
adam daha ne yapsin bee.. çikip omu oynayacak.
trabzonun son yillarin en heycanli sezonunu yasatti. sansizlik yasadik.
tek yanlisi tolgayi satmasi. tolga saten kendi istiyodu gitmek.
TRABZONSPORUN ALT YAPISINI VE EKONOMIK BAKIMDAN DÜZELTTI
IMAJIMIZ DAHA YENI TAZELENDI.
allah askina saçmalamayin. 1 iki maçla baskan degisseydi oooo

bence alternatif tek isim bile yokken Aktug'un istifasi ancak felaket ve kargasaya götürür takimi

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
18.09.2005, 22:13
bu yukardikini ben yazdim :(
Metin'in hesap açikmis malesef
kusura bakmasin...

Emre B.
18.09.2005, 22:18
Atay Akyug'un ve Senol Günes'in istifasini isteyen abilerim ve ablalarim onlarin yerine kim gelebilir?Atat Baskan klubü Türkiye'nin ender borçsuz kluplerinden biri yapmistir.Yazarken bunlari unutmayalim

Kiraly
18.09.2005, 23:03
Yönetim kurulun da futbol ile alakasi olmayan bir sürü insan kalabaligi
var,sayin Ba$kanin bunlari bir an önce temizlemesi lazim ve bu i$den
anliyan ki$ilerle cali$masi gerekir.

fg_61
18.09.2005, 23:31
baskani koruyan arkadaslarim baskan ne zaman trabzonu tam anlamiyla her yerde korudu fener macini hatirlayin maci sahadami kazandilar baskanimiz parali guçlu olsaydi gecen sezon sampiyon olmazmiydik http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gif

kutoz
18.09.2005, 23:35
Siz Atay Baskan'in koltuk sevdalisi oldugunu mu düsünüyorsunuz. Fagamusto maçinda gözyaslarini tutamayan baskan, hiçmi üzülmüyor ve sorgulamiyor takimin geldigi bu noktada. Yani siz istifasini istiyorsunuz diye istifa etmez. O hepimizden akilli bir insandir. Basarisiz oldugu yerde, istifasini verecektir. Bu yüzden bu tür topiclerle, kisilikli insanlari yaralamanin da manasi olmadigini düsünüyorum.

drmustafa
18.09.2005, 23:51
Baskan borcsuz bir kulup ortaya cikardi. bu guzel de keske bizim de ge se gibi borcumuz olsaydi da catir catir top oynayan sampiyonluk yasatacak takimimiz olsaydi.

Ne olurdu su takimda adam gibi 2 futbolcudaha olsaydi da szymek ve gokdeniz olmayinca bu hallere dusup derin derin dusunmeseydik...

gerçekefsane
18.09.2005, 23:58
dikkatimi çeken diger bir nokta

basarilarda ön plana çikan yöneticiler, her nedense simdilerde ortalarda görünmüyorlar.

bazi yöneticilerimiz vardi,transfer sezonunda neredeyse hemen hergün yazili medyada isimleri geçerdi. simdilerde ise bu yöneticilerimiz nerede, takimi iyi günde sahiplenmek kolay, kötü günde sorumlulugu baskan alsin. ne de olsa Kulubun baskani düsüncesi, ne diyelim

Edited by: gerçekefsane

gerçekefsane
19.09.2005, 00:37
arkadaslar bu mesajima kizacaksaniz, belki birileriniz hakaret, satasma, bilgisizlikle, duygu sömürüsüiçerikli mesajlar atacaksaniz. belki sizler benden daha çok trabzonspor'u seviyorsunuzdur. belki herkes trabzonspor konusunda benden daha çok bilgilidir.

herkes düsüncelerini yazmakta serbesttir. forumun bu sayfasindan itibaren yönetimin istifasini isteyenler, alternatifini söylemelidirler.

istifa demek o kadar kolay ki. buyrun çözümünüz nedir ?

saygilarimlaEdited by: gerçekefsane

Efrasiyab
19.09.2005, 00:44
arkadaslar bu mesajima kizacaksaniz, belki birileriniz hakaret, satasma, bilgisizlikle, duygu sömürüsüiçerikli mesajlar atacaksaniz. belki sizler benden daha çok trabzonspor'u seviyorsunuzdur. belki herkes trabzonspor konusunda benden daha çok bilgilidir.

herkes düsüncelerini yazmakta serbesttir. forumun bu sayfasindan itibaren yönetimin istifasini isteyenler, alternatifini söylemelidirler.

istifa demek o kadar kolay ki. buyrun çözümünüz nedir ?

saygilarimla

haklisin abi bugün bizimle ayni durumda olan(avrupa maci dahil)beziktasin taraftarlari su an demirorenin ve rizanin istifalarini istiyorlarmidir acaba ?

ki bizim kötü zamanimiz banko oynayan iki oyuncumuzun olmadigi zamana geldi en azindan bahane var

Analyzer
19.09.2005, 00:46
eksi sözlükten aynen aktariyorum, yazi benim degildir, tümüyle katiliyorum:

kendisine edilen kotu sozleri ve yapilan ithamlari fazla umursamayip ustune cok gitmeyerek kendi taraftarina kotu gorunmeyi bile goze alabilecek kalitede bir insandir atay aktug. onca mac sonrasinda girilen onca polemiklere bula$mami$, cani en son oynanan fenerbahce macinda feci $ekilde yakilana kadar da bu tutumundan vazgecmemi$tir. ama en sonunda ses etmeyenin sesini cikaramayacagi hale getirildigi bir camianin icerisinde oldugunu fark ederek bazi aciklamalarda bulunmak zorunda birakilmi$tir.

ne kadar talihsiz bir insandir ki hakkini gaspetmeyenin kalmadigi bir takimin takimsal cikarlari korumak, uefa kriterlerine uydurabilmek ve taraftarlarin gonlunu ho$ edebilmek onun icin zannettiginden daha zor olmu$tur. onca zamandir takimin ba$kani olmasina ragmen taninmi$ligi bir kenara birakin kaale bile alinmami$tir diyebiliriz. sahip oldugu efendi ki$ilik, engin genel kultur ve insanlarla olan olumlu diyaloglarini kimse du$unmemi$tir tabi. dahili oldugu camiaya senelerdir ustu kapali olarak hizmet ediyor olmasini kamuoyuna duyurmak icin cirpinip duran insanlarin girla gittigi bir "futbol" sektoru icerisinde o bunu yapmami$ oldugu icin kotudur hatta. yapanin yaptiginin yanina kar kaldigini bildigi halde o da yerinde davranmasi gerektigi $ekilde davranmami$tir. camialarin icinde bulundugu koku$mu$otesi duzene ayak uydurmak istememi$, onu daha iyiye goturebilecegi du$uncesiyle tribunlere oynamayi bile gozden cikarmi$tir. ama yine de kotu bir ba$kandir atay aktug. sirf taraftari istiyor diye onlarin istekleri dogrultusunda hareket etmemi$tir. takimin cikarlarini gozetmek icin goz gore gore verilen maclara sesini cikarmami$tir. en nihayetinde ba$kani oldugu takimin ba$kanligini hakedecek ozelliklere sahip olamami$tir.

ayrica ba$ka takimlarin ba$arilarini kiskanmama gibi son derece kotu bir huyu vardir. ne demektir bu? nasil ba$ka takimlari kiskanmaz bir ba$kan? hem de boyle 4 buyuklerin arasinda olan bir takimin ba$kani...aman ne kadar kotu...kendi yapamadigini ba$kalari yapabiliyorsa bunu kabullenebilir misin? nasil kabullenirsin? akla mantiga sigar mi? bu camianin icerisinde bunu yapmayana icten ice gulmezler mi? icten ice "enayi" damgasini vurmazlar mi acimadan? hatta icten ice de yapmazlar bunu. acik acik cikar soylerler. tesaduftur derler, $anstir derler, soyleyecek bir $eyler bulurlar elbet.

sen kalk o kadar ayyuka ciktigi halde olaylarin ustune gitme, sabrinin sinirlarini taciz etmek ugruna sabret, sonra kalk bir mac sonrasinda dayanma sinirlarini zorlamaktan artik iyiden iyiye katledilmi$ bir sinir sistemi ile 2 kelime et, sonra herkez seni kotu bilsin. bu nasil bir adalettir? bu nasil bir vicdansizliktir? atay aktug ba$kani oldugu takim yerden yere vurulsun diye mi bu takima ba$kan olmu$tur? boyle bir du$unce mi hakimdir kamuoyuna? etmeyin, eylemeyin. en nihayetinde kendisi bir insandir. kendisinden ba$kasina bakmamak icin elinden geleni ardina koymayacak kadar etik ve adalet meraklisi bir zattir. boyle e$ine nadir rastlanilir turden insanlarin cirkefle$mi$ bir camia icerisinde bir $eyler yapabilme hevesi gudup ona gore hareket etmesinin ona haram edilecegi du$uncesini atay aktug'a benimsettirmeyin. cikan butun kaliteli insanlari ciktigi gibi duzen icinde ezilip bir kenara atildigi bu -artik adina ne derseniz deyin- sacma yerde elini ta$in altina sokmaya cesaret eden herkezin kafasini o ta$la ezmeye gayret etmeyin. birakin ne olur, birakin da sizin gibi "sadece kendine musluman" olmayan insanlarin cogunlukta oldugu bir futbolu ya$ayabilelim... Edited by: Analyzer

d@rk
19.09.2005, 00:48
ya banko oynayan tek oyuncu szymek gokdeniz banko oynayan oyuncu degil...gökdeniz bir kere eskisi gibi degil gökdeniz söndü bosverin gökdenizi adami zamaninda satsalardi yerine çok güzel bi oyuncu alabilirlerdi!!!

Efrasiyab
19.09.2005, 01:16
ya banko oynayan tek oyuncu szymek gokdeniz banko oynayan oyuncu degil...gökdeniz bir kere eskisi gibi degil gökdeniz söndü bosverin gökdenizi adami zamaninda satsalardi yerine çok güzel bi oyuncu alabilirlerdi!!!

gökdeniz banko oyuncuydu... dönsün yine öyle olacak gökdenizin olmayisi eksikliktir

baris_aykan
19.09.2005, 01:50
ya peki baskan yonetim istifa etmesin buyursun devam etsinler mesela tek sey sorucam siz atay aktug olsaydiniz ne yapardiniz sivas macindan sonra

Efrasiyab
19.09.2005, 03:17
ya peki baskan yonetim istifa etmesin buyursun devam etsinler mesela tek sey sorucam siz atay aktug olsaydiniz ne yapardiniz sivas macindan sonra

takimla birlikte trabzona döner futbolculara moral verir eve gider kale arkalarini yikip sahaya yaklastirmak için kaynak arardim smileys/smiley4.gif

murat
19.09.2005, 03:24

Birkere famagusta hezimetinden sonra Turkiyeyi birdaha donmemek uzere yerkterk ederdim . Sivas macinada baskan olarak cikmayacagima gore bu soruya gerek kalmazdi...

onurts61
19.09.2005, 06:01
eksi sözlükten aynen aktariyorum, yazi benim degildir, tümüyle katiliyorum:

kendisine edilen kotu sozleri ve yapilan ithamlari fazla umursamayip ustune cok gitmeyerek kendi taraftarina kotu gorunmeyi bile goze alabilecek kalitede bir insandir atay aktug. onca mac sonrasinda girilen onca polemiklere bula$mami$, cani en son oynanan fenerbahce macinda feci $ekilde yakilana kadar da bu tutumundan vazgecmemi$tir. ama en sonunda ses etmeyenin sesini cikaramayacagi hale getirildigi bir camianin icerisinde oldugunu fark ederek bazi aciklamalarda bulunmak zorunda birakilmi$tir.

ne kadar talihsiz bir insandir ki hakkini gaspetmeyenin kalmadigi bir takimin takimsal cikarlari korumak, uefa kriterlerine uydurabilmek ve taraftarlarin gonlunu ho$ edebilmek onun icin zannettiginden daha zor olmu$tur. onca zamandir takimin ba$kani olmasina ragmen taninmi$ligi bir kenara birakin kaale bile alinmami$tir diyebiliriz. sahip oldugu efendi ki$ilik, engin genel kultur ve insanlarla olan olumlu diyaloglarini kimse du$unmemi$tir tabi. dahili oldugu camiaya senelerdir ustu kapali olarak hizmet ediyor olmasini kamuoyuna duyurmak icin cirpinip duran insanlarin girla gittigi bir "futbol" sektoru icerisinde o bunu yapmami$ oldugu icin kotudur hatta. yapanin yaptiginin yanina kar kaldigini bildigi halde o da yerinde davranmasi gerektigi $ekilde davranmami$tir. camialarin icinde bulundugu koku$mu$otesi duzene ayak uydurmak istememi$, onu daha iyiye goturebilecegi du$uncesiyle tribunlere oynamayi bile gozden cikarmi$tir. ama yine de kotu bir ba$kandir atay aktug. sirf taraftari istiyor diye onlarin istekleri dogrultusunda hareket etmemi$tir. takimin cikarlarini gozetmek icin goz gore gore verilen maclara sesini cikarmami$tir. en nihayetinde ba$kani oldugu takimin ba$kanligini hakedecek ozelliklere sahip olamami$tir.

ayrica ba$ka takimlarin ba$arilarini kiskanmama gibi son derece kotu bir huyu vardir. ne demektir bu? nasil ba$ka takimlari kiskanmaz bir ba$kan? hem de boyle 4 buyuklerin arasinda olan bir takimin ba$kani...aman ne kadar kotu...kendi yapamadigini ba$kalari yapabiliyorsa bunu kabullenebilir misin? nasil kabullenirsin? akla mantiga sigar mi? bu camianin icerisinde bunu yapmayana icten ice gulmezler mi? icten ice "enayi" damgasini vurmazlar mi acimadan? hatta icten ice de yapmazlar bunu. acik acik cikar soylerler. tesaduftur derler, $anstir derler, soyleyecek bir $eyler bulurlar elbet.

sen kalk o kadar ayyuka ciktigi halde olaylarin ustune gitme, sabrinin sinirlarini taciz etmek ugruna sabret, sonra kalk bir mac sonrasinda dayanma sinirlarini zorlamaktan artik iyiden iyiye katledilmi$ bir sinir sistemi ile 2 kelime et, sonra herkez seni kotu bilsin. bu nasil bir adalettir? bu nasil bir vicdansizliktir? atay aktug ba$kani oldugu takim yerden yere vurulsun diye mi bu takima ba$kan olmu$tur? boyle bir du$unce mi hakimdir kamuoyuna? etmeyin, eylemeyin. en nihayetinde kendisi bir insandir. kendisinden ba$kasina bakmamak icin elinden geleni ardina koymayacak kadar etik ve adalet meraklisi bir zattir. boyle e$ine nadir rastlanilir turden insanlarin cirkefle$mi$ bir camia icerisinde bir $eyler yapabilme hevesi gudup ona gore hareket etmesinin ona haram edilecegi du$uncesini atay aktug'a benimsettirmeyin. cikan butun kaliteli insanlari ciktigi gibi duzen icinde ezilip bir kenara atildigi bu -artik adina ne derseniz deyin- sacma yerde elini ta$in altina sokmaya cesaret eden herkezin kafasini o ta$la ezmeye gayret etmeyin. birakin ne olur, birakin da sizin gibi "sadece kendine musluman" olmayan insanlarin cogunlukta oldugu bir futbolu ya$ayabilelim...

iyide su na dikkat etmek lazim burda baskanin istifasini isteyen insanlar asla onun sahsina yonelik kotu bir soz soylemiyor onun yonetim tarzina karsi tepki gosteriyorlar yukardaki yazi onun kisi olarak ne kadar beyefendi oldugunu anlatiyor bu konuda kimsenin bisey dedigi ok ama bu takim bu hale gelmisse birilerinin suclu olmasi lazim kimse kusura bakmasin en basta baskan ve senol sucludur her suclunun da cezasini cekmesi gerekir

Ahmet AYDIN-28
19.09.2005, 09:35
Alternatif kimdir? Baskanliga hazir ve niyetli midir? Geçen sene kongrede aday olmus mudur? Yoksa takimin böyle dibe vurmasini mi bekliyordur?

Böyle dönemlerde gelen bir yönetimin basariligözükme olasiligi yüksek, basarili olma olasiligi zayiftir. Takim zaten dipte oldugu için sportif anlamda bir müddet iyi gider. Gelen yönetimin programi projesi olmadigindan bir müddet sonra balonu söner.

Bence.

melrok
19.09.2005, 09:41
ne atay baskanin destekçisiyim nede onun karsisindayim. ben sadece trabzonspor taraftariyim plansiz programsiz geçeklestirilecek bir kongre durumumuzu iyilestirecegine dahada kötülestirir kanaatindeyim. bu yüzden istifa söylemlerine katilmiyorum. yalniz mayis ayi için kongre çalismalari yapilabilir. gelecek sezonda ayni hatalara düsmemek veya güven tazelemek için.

emre81
19.09.2005, 09:58
Yillardir kandiriliyoruz Trabzonspor çarkinin içersine giren herkes taraftari kandiriyor yönetimi, hocasi, hatta futbolcusu;

Yönetim: Çok genis bir kadromuz var bu kadro herseyi yapabilecek güçte, buna inanmadigimi sene basinda da söylemistim ve symek ve Fatih'ten herhangibiri sakatlanirsa bizim hiçbir iddiamiz kalmayacak demistim ne yazikki öyle oldu. Symek gitti yerine hucuma dönük ortasahada degil yerini dolduracak adam bu nitelemeyi yapacak bir adam bile koyamadik hani kadromuz genisti siz yalancisiniz ama ne yazikki size inananlar var çünkü Trabzonspor sevgisi bizleri kör etmis hep mucizeler bekliyoruz,ama mucizeler ancak 50 yilda bir olur bizim daha bu mantikla en az 30 küsür yilimiz var. Bu sekilde yalanlarla insanlari kandirmasinlar Trabzonspor'un gerçekten çok kaliteli ama yetersiz takviye isteyen bir kadrosu vardi ama yalnizca 1 adam aldilar.(petko ve tolga gitti yerleri de dolmadi ne yazikki) Koca bir jenerasyon heba edildi tam futbolcularin kendine güveni gelmistiki bu da yok edildi,üzgünüm ama bence bu sene de kaybedildi,ve sonraki bir kaç sene eger bu mantikla devam edilirse biz hep heba edilen senelerin çetelesini tutarak geçirecegiz ömrümüzü.

Hoca;Senol Hoca takimi dünya takimi yapmaktan behsediyordu bu amaç ugruna yapilmis hiçbir atilim görmüyorum ben ne yaptin Senol Hoca Trabzonsporumu dünya takimi yapmak için.

Futbolcular;ugurlarina kavgalar ettigimiz yagmurda çamurda sirf onlara moral olsun diye peslerinden sürüklendigimiz futbolcular. Trilyonlar alip sasali bir hayat süren futbolcular; bunun bilincinde olup taraftar ve takim için mücadelesini verenlere analarinin ak sütü gibi helal olsun bu para, ama aldigi trilyonlara sükretmeyen, onlari buralara getiren kulüplerine borçlarini ödemeyen isine gücüne bakacagina kendini baska seylerl oyalayanlar sahsen ben hakkimi helal etmiyroum gerisi de sizin bileceginiz is.

BenTrabzonsporluyum ne olursa olsun öyle kalacagim ama birilerinin de öyle oldugunu iddia edip bize yillardir yalan dolanla aci çektirmesini hazmedemiyorum.

Insallah bir gün büyük Trabzonspor taraftari hakettigi basarilara ulasir

CAFER ÖZER
19.09.2005, 10:16

Saygilarimla

Sevgili Ozcilingir ,

Ahmet abi cess in dedigi gibi ben bunlari ta ligler baslamadan söylüyorum.adini bilmedigim Rum takimina elenmeden önce söylüyorum.Geçen sene Dinamo Kieve elendigimizden beridir.söylüyorum.Istifa etmelerinide artik istiyorum.Bu kadar akilsizca hareket edipte 2 yildir Sampiyonlar ligini kaçiran,Sampiyonlugu kaçiran Kupalardan elenen sezon baslamis Sirf kadro yetersiz oldugu için kaybettigi puan sayisi 7 olmus bir baskandan bahsediyoruz.Bir yönetimden bahsediyoruz.Gelecek yil hakemleride yenen bir kadro kuracagiz deyipte Daha Sivasi yenemeyen ve Aciz durumlara düsen bir takimin baskanindan bahsediyoruz.eger bunlar böyle devam ederse Özkan dönemindeki gibi gene Küme düsme hattina gireriz.mesele bence bu kadar basite alinmamali.Sen Sivas maçindaydin söylermisin Allah askina o maçta Futbol namina bir sey görebildinmi.gelecek için zerre kadar umudun varmi.Trabzonspor iyi oynasada kaybetse kaza oldu derdik ama takim çok kötü oynuyor.ve düzelecegi yerde hepten kötüye gidiyor.

Ayrica ben M.ALI YILMAZ yada baskasini sevmiyorum.bun nerden çikartiyorsun.Ben Trabzonsporu seviyorum onun için burdayim.KISI SEVDIGI ILE BERABERDIR diye bir hadis vardir.Ben M.ALI YILMAZ i sevseydim onun yaninda olurdum.Geredeye kampa gidecegime TEKART HOLDINGE M.ALI YILMAZ i ziyarete giderdim.TRABZONSPOR kisilere endeksli degildir.ÖZKAN SÜMER i sevmiyor olmam M.ALI YILMAZ i sevdigim anlamina gelmez.ÖZKAN SÜMER döneminde tüm anadoluda TRABZON KÜMEYE diye bagirildigini unutanlarada burdan hatirtalmak isterim.TRABZONSPOR tarihine ÖZKAN SÜMER kara bir leke olarak geçmistir.-14 averaj,ligde siradan oyuncularin bizden kaçip ELAZIG gibi takimlara gittigi günler,Küme düsen takimlardan Avni akerde 4 gol yediklerimiz,50.000 usd için Aurello larin gittigi,Sergen lerin gittigi ne çabuk unutuldu.BEN TRABZONSPORU seviyorum Kisileri degil.

CAFER ÖZER
19.09.2005, 10:38
Benim anlamadigim ne zaman yönetim ile ilgili yazilar çiksa Hemen Gündeme hiç alakasi Yokkeken M.ALI YILMAZ in getirilmesidir.M.ALI YILMAZ ben aday olmuyorum.beni çagirirlarsa bana ihtiyaç olursa ben varim.karsimda aday olursa yokum diye defalarca söylemesine ragmen.hala ismi gündeme gelmekte.ve ne hikmetse ÖZKAN SÜMER ile kiyaslanmaktadir.Kardesim adam kendisi aday olmuyor.Baskan olmuyor.kendisini Trabzonspor dan büyük gördügü için AGAM GEL BUYOR KULÜBÜ BIZ IADARE EDEMEKDIK SANA TESLIM EDELIM DENMESINI BEKLIYOR.biz hala M.ALI YILMAZ in adayligini tartisiyoruz.M.ALI YILMAZ ne zaman çikar rakibim kim olursa olsun ben adayim. der o zaman tartisiriz.burda konu YÖNETIMIN beceriksizligi Baskanin itifasi AHMET ÖZÇILINGIR abi bile M.ALI YILMAZ (onun tabiri ile MAY) i gündeme getirip benim onu ne kadar sevdigim konularini gündeme getiriyor.

Ben gene açikliyorum M.ALI YILMAZ i degil Trabzonsporu sevdigim için burdayim.Benim üstüne basa basa söyledigim gene söylüyorum M.ALI YILMAZ ile ÖZKAN SÜMER kiyaslanamaz kiyaslanmasi mümkün degildir.Neden degildir bunuda burda tartisip yeni gündem açmak istemiyorum.bence ÖZKAN SÜMER M.ALI YILMAZ tartismasi açilacaksa birisi baska topic açsin orda herkes fikrini söylesin.

Birileri M.ALI YILMAZ a MAY desin ötekileri Özkan Sümere ÖS desin Ayirca Beni sahsen tanidigi fikirlerimi bildigi halde M.ALI YILMAZ IÇIN kurtar bizi baba demesini bekliyorum.diyen AHMET ABI yede teessüflerimi bildiriyorum.

Bence konuyu dagitmanin manasi yok Burdaki TOPIC TE baslik ALKISLAR BÜYÜK BASKAN,LÜTFEN ISTIFA

bunun üzerinde yogunlasmakta fayda var diye düsünüyorum.

gultekinsurul
19.09.2005, 10:49
yok simdi allah için cafer52 geçen sezonun basindan beri istifaya çagiriyordu yönetimi. hatta bende bir kaç kere tartismaya girmistim kendisiyle ama su ortamda gördügümüz Trabzon Sporun basarisizligi ve bu basarisizligin tek müsebbibi de Sn. Aktug.

bakin sn aktugu ben herzaman destekledim taki bu ezonun basina kadar. dedim ya hatta cafer 52 ile epey tartistim.

ama su bir gerçek; insanlar hata yapabilir. iki sezon öncede transfer yapilamadi. hata yaptik özür dileriz dediler. eyvallah dedik.ama hatalar tekrarlanirsa artik suç niteligini kaanirlar. bu hukukta da böyledIR. Trabzon Spor bu gün ki durumlara düsmesinin suçlusu transfer yapamayan yönetimdir.

Sayin Aktuga bu kulübün kurumsallasmasi adina yapmis oldugu çabalari için tesekkür ediyorum.Ama su da bir gerçek bu kurumsallasmayla ilgili bütün projeler de sümer döneminden kalma.

Su fikre katilmiyorum. Trabzon Spor bu gün borçsuz bir kulüptür. bunu da sayin Aktug sagladi sirf bu yüzden kalsin.

Arkadaslar Trabzon Spor kulübü bir banka ekonomi kurulusu yada bir sirket degildir. Ticari amaci yoktur. Amaç spor ve sportif basarilardir. dolaysisiyla ana amacimizda su anki durumumuzda basarisiz oldugumuzu görmekteyiz. Bunun sorumlusu da yönetimdir.

Sayin Aktug benim için ben kimseye sampiyonluk sözü vermedim, dedigi gün bitmistir. Çünkü kivirmistir. Geçen sezon sonunda bu sözü verdi sayin baskan. aynen söyle söyledi. iki sezon dur ikinci oluyoruz bu sezon artik sampiyon olacagiz ve bu yönde çalismalar yapacagiz.

simdide ben söz vermedim diyor. Çünkü anortosis maçi sonrasi güveni kalmadi. Bir takimin basindaki insan basariya inan miyorsa ne elemanlarini inandirabilir ne de basari yakalanabilir.

Bu sebeple atay baskanin devri benim için kapanmistir.

Cafer 52 arkadasim seninde MAY i çok sevdigini iyi biliyorum. o nu da belirtmeden edemeyecegim. Çünkü tartismalarimiz da bu eksendeydi.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
19.09.2005, 11:20
MAY baskanliga aday bile degil...
olsa bile vizyonu belli bir insan
keske MAY gücünde ama daha dinamik bir alternatif olsa ama yok..
Aktugun ise mali ve stratejik hamleleri gerçekten mantikli..
unutmayalim ki bu gün begenmedigimiz takim küme düsme tehlikeleri atlatiyordu daha bi kaç yil önce..
Sümer istifa ettiginde kimse elini tasin altina sokmak istemedi
ayrica "maglubiyetimize aglayan" baska baskanimiz da olmamisti bu güne kadar. Dürüstlügüne ve kisiligine inancim olan Aktug'un gerçekten iyi bir alternatif olmadan koltugu birakmamasini isterim...
sayilan isimlerin hiçiri cidi bir girisimde degilken farazi bir yaklasimla böyle bir baskanin yipratilmasina da gönlüm razi olmuyor..
Biz ezik FB gibi adam harcayacak kulüp degiliz...

EmrahYalçınalp
19.09.2005, 11:28
Trabzonspor'un sampiyon olamadigi her sene bir basarisizliktir, o konuda mutabigiz. Ama her basarisizlik sonrasi istifa, hele hele Trabzonspor gibi zeminin çok kaygan oldugu ve donanimli insan sikintisi olan bir yerde ideal çözüm müdür, burada ayriliyoruz... Basarisizlik daha somut olsa ve geri dönüsü mümkün olmayan, kaybedilecek zaman ve itibarin dahi takima fayda getirecegi daha hayati durumlarda tamam, ancak simdi istifa istemek sadece bize özgü bir durum. Artik Agustos'un findik, Mart'in kedilerin çiftlesme ayi olmasi gibi bir durum da Eylül-Ekim'in Trabzonspor'da istifa istemeaylari olmasi...

Trabzonspor'un ticari bir kurum olmamasi konusuna gelince... Aklima su soru geliyor benim...Trabzonspor'un mesela200 mio usd borçla sampiyon olmasi bir basari midir ? Alis-verisin oldugu her sektörde oldugu gibi futbolda da ticaret vardir. Futbol takimlari da alacaklari ile verecekleri arasinda denge olmasi gereken ticari kuruluslardir. Isin ekonomik boyutunu nasil yadsiyabiliriz ? Tüm dünyada basarinin temel sarti "sürdürülebilirlilik"tir. Kalkinma, büyüme, turizm vb. seyler yok artik. Her birinin basinda bir "sustainable" gelmis durumda. Yani sürdürülebilir kalkinma, sürdürülebilir turizm... Futbolda da sürdürülebilirlilik esas. Sürdürülebilir altyapi destegi, sürdürülebilir mali yapi, sürdürülebilir transfer politikalari... Bunlar benim görüslerim degil, gerçekler...

Eger konu yönetimde gerekli kaliteye ve altyapiya sahip insanlarin bulunmamasi ise bu kabul edilebilir bir görüstür. Ancak bu da kaliteli adamlarin "ekipbasi" olmak istemeleri, dolayisiyla rakip olmalari, dolayisiyla "daha az kaliteli" kisilerin de ekiplerinde dolgu malzemesi olarak kullanilmasi zorunlulugu ile açiklanabilir. Elbette çözülmesi gereken bir sorundur, ama her daim olacaktir.

Kaldi ki herkes hata yapabilir... Herkes de bir görüs pesinden gidebilir. Ben Atay Aktug'u Trabzonsporluluk ruhu tasidigina inandigim için begeniyorum. Ibrahim Sahin gibi takdir ettigim, çaba sarfettigine, mesaisini Trabzonspor'a harcadigina inandigim yöneticiler de var. Begenmediklerim de var ama onlarin burada zikredilmesi takima fayda saglamaz diye düsünüyorum...

Saglam basarilar saglam donanim ve altyapilardan gelir. Bizim de önce donanim ve altyapi sorunumuzu çözmemiz sart. Tabi ki Szmek'i çok sevecegiz ve mental olarak bizimkilerden çok daha saglam bulacagiz. Tabi ki bzimkiler "iddaa"li islere imza atarken adam kirik ayagi ile antreman programi talebinde bulunacak... Bizim "parasiz yönetici mi olur" tartismalarina basladigimiz günlerde adamin emekli kömür madeni isçisi olan devlet baskaninin görev süresi henüz bitiyordu...

Neyse, bunlar bos isler, laf kalabaligi, Senol'un yaptigi gibi... Nerde kalmistik ? Hah ! Yönetim istifa, Senol istifa... Sahanin çimleri yanmis, saha müdürü istifa... Stadin yanindaki hastanede hastalar maç günü gürültüden rahatsiz oluyorlarmis, bashekim istifa, sehir plancilari istifa... Edited by: perhaps

TSunami
19.09.2005, 11:32
evet yönetim istifa ama MAY gelirse ben giderim.
koskoca trabzonspor camiasi MAY ve atay aktug dan baskasini çikaramiyor mu?

Kasım Hilal
19.09.2005, 11:37
M.Ali Yilmaz'in baskan olmasi fikri bile tedirgin ediyor adami...
Tamam Atay Aktug basarisiz iki sezon geçirmistir ama hiç bir baskan Trabzonspor'a M.Ali Yilmaz kadar zarar vermemiistir ve veremez de!
Allah askina söyleyin; M.Ali Yilmaz baskanliginda (sampiyoonluktan zaten geçtik) kaç ciddi basarimiz var...
En son C. Campell'i aldi yolladi, Lange'yi(Trabzonspor'uno zamana kadar ki en pahali transferi idi 4 miilyon mark ile)aldi yolladi (tam da takima alisip futbol oynamaya basladiginda üstelik)...

Lütfen M.Ali Yilmaz tartisilmasin!
Ayrica M.Ali Yilmaz asla ve asla Trabzonspor'dan büyük olmaz.. Kendini öyllle gördügü dogrudur ama.. Zaten basimiza ne geldiyse onun yüzünden geldi!

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
19.09.2005, 11:53
Neyse, bunlar bos isler, laf kalabaligi, Senol'un yaptigi gibi... Nerde kalmistik ? Hah ! Yönetim istifa, Senol istifa... Sahanin çimleri yanmis, saha müdürü istifa... Stadin yanindaki hastanede hastalar maç günü gürültüden rahatsiz oluyorlarmis, bashekim istifa, sehir plancilari istifa...

Mantikli yaklasimdan dolayi tebrik ediyorum.
Aynen katiliyorum smileys/smiley32.gif

Nihat Güneş
19.09.2005, 11:59
arkadasalr neden herseyi geç görmek zorundayiz...biz senol hocayi ve yönetimi ..transfer yapamadiklari zaman elstirdik...200 bin euro için trabzonun milyon dolarlarini sokaga attiklari için,transferlerde çingene pazarligi yaptiklari için,6 ay brezilyalarda tatil yapip istedikleri tek oyuncuyu alamdan döndükleri için elestirdik....senol hocayi ise masaya yumrugunu vuramadigi için,futboldan anlamadigi,dünya futbolunu takip etmedigi için elestirdik...kaleciden teknik adam olmaz dedik...sorarim size senol günes her firsatta alinan oyunculari tanimadigini soledi durdu..ama hiçbir alternatif sunmadi...çünkü hocanin dünya futbolundan haberi yooookk...bir tek oyuncu soyleyemez transfer yapilmasi için bir teeeekkk....ama siz naaptiniz bizi fenerli ilan ettiniz ozaman uzun süredir yazmamistim foruma...gerçekleri sonunda grdünüz...4 hafta önce ya ünal karaman ya da ersun yanal dedim...siz se dalga geçtiniz....ve üzülerek grüyorum ki hala hocayi ve yönetimi savunan tarfatrimiz var...emini olimpiyatta ki o resillig çekselerdi...1 saat yagmur yiip aksam eve 3 de dönüp bir de üsütüne üstlük hasta olsalardi....tek kelime edemezlerdi teeek kelimeee....ama sunu da biliorum ki ...senol hoca bu takim küme düsmeden koltugu birakmaz....gelmesi zor olur ama gitmesi daha zor...ALLAH yardimcimiz olsun....sen kötü oynayan oyuncuyu oynatmakta israr edersen...takimda ne ruh kalir ne havaa.....bi arkadas adem koçak neden oynatilmiyor demisti zamaninda...aramizdaki bazi çsenol gnes hayranalari..ya kardesim adem szymekin alternatifi...o blgede szymek le adem oynamaz demislerdi...szymek yok...tek sut atabilecek ..araya top atabilecek adem yine yok sahada..ya soruyorum size hala hocanin futboldan anladiini svunuyor musunuz ya soruyorum sizee......

Taner Uykuçeken
19.09.2005, 12:02
Sitedeki bir yorum Günebakista çikmis

Taraftar sitelerini mesaj bombardimanina tutan Bordo-Mavililer üzüntülerini ve tepkilerini dile getirdiler: Bordomavi.net?e gönderilen mesajlardan birinde bir taraftan görüslerini su cümlelerle seslendirdi: "Hiç bir zaman paraya sevdalanmadik, marka olsun diye takim tutmadik, senin için gerektiginde kan akittik, Olimpiyat'ta, degmezmis anladik!.. Taraftarina, Topragina Yakisir Futbolu Oyna! Senden öncekileri, abilerini örnek al, aynisini degil, DAHA IYISINI YAP!"</DETAILS>

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
19.09.2005, 12:38
TS'nin teknik direktöre ihtiyaci yok ki...
Adam burada 11i bile çikariyo :)

Kovalim Senol'u..
Nasilsa Ünal bizi sampiyon yapar..
Nasilsa 100 yilin milli takimini rezil eden Ersun bize avrupa kupasi aldirir.
Nasilsa Adem Koçak'i oynatacak bi hoca bulunur...
Ya anlamiyor musunuz, Istikrar diye birsey var..
FB bu gün Daum zevzegine 2 sene katlanmis olmak sayesinde biryerlere geldi ki Senol Hoca 10 Daum eder..
Hepsini birak, Samet gibi, Ziya gibi, Milne gibi, 'para'fosyönellerin hepsinden iyidir Senol Hoca

halil ibo
19.09.2005, 12:56
Kardesim unuttugun birsey var.Ona baskani sonsuz destek veriyor.Her istedigini aliyor.S.L.rezilligne ragmen adama ses çikarilmiyor.Inandiklari bir sistemi isletmeye çalisiyorlar.Sonuçta belkide-maalesef-Avrupa'da da basariyi yakalayacaklar.

Söz Meclisten disari adini simdi hatirlayamadigim bir düsünürün lafi vardir:

Büyük beyinler sistemleri,orta beyinler olaylari,küçük beyinler ise kisileri tartisirmis.

gultekinsurul
19.09.2005, 13:11
sevgili perhaps (emrah ) kardesim öncelikle cevaben yazdigin yazi beni baya güldürdü tebrik ediyorum. ama inan ki mesele bir iki maç sonucu yüzünden istenen istifa çagrisi degil.

Yani ben Sn, aktugun istifasini anortosis maçina yada sivas maçina endekslemedim. Bundan önceki yazilarimda da kendisini her zaman destekledim. Hatta Cafer 52 arkadasimla da baya bu konuda tartistim.

Ama Sn, Aktug'un takimin sampiyon olabilecegine hiç bir inanci kalmamis. Bende inanmiyorum. Peki sana soruyorum, Sen bu yönetmle bu teknik direktörle bu takimin bu sezon sampiyon olacagina inaniyormusun. Bunu samimi olarak bana yanitlarmisin.

Kal diki herhangi bir kurum kurulus daaklina ne gelirse sirket de olabilir. Basarilar inanarak ve bir bütün olarak hareket ederek gelir. Geçmisteki sampiyonluklarimizi iyi incelersen bunu farkedersin.

O zaman Trabzon Spor inaarak ve inatla oynuyordu. Taraftarin takima olan inanci tamdi. ve 6 kez basardilar. kimseye boyun egmediler.

Sayin Atay Baskanin kisiligine diyecek hiçbir lafim yok. kendisini gerçekten çok begeniyor ve takdir ediyorum. Çevremdeki Trabzon Sporlu olsun olmasin bütün insanlarin ona bakis açisi çok olumlu. Çok karizmatik ve insanlara pozitif enerji veren bir durusu var.

Ama kardesim adam diyor ki ben kimseye sampiyonluk sözü vermedim. Evet verdin . geçen sezon sonunda verdin. takima gereken takviyeleri yapip sampiyon olacagiz dedin.ama baktin ki isler kötü gidiyor çark ettin.

Eger sampiyonluga inanmayan bir baskanimiz varsa futbolcu, taraftar nasil inanacak. nasil motive edecek bu camiayi. kendisi inanmiyor. anortosis maçina takilip kalan futbolculardan ziyade yönetim. öyle bir takildilar ki takima hiç bir olumlu müdahelede bulunmuyorlar. daha dogrusu bulunamiyorlar.

Sn, atay aktug Trabzon Sporda önemli isler yapmistir kendisine tesekkür ediyorum. Bir Düzköylü olarak ta kendisiyle gurur duyuyorum. ama bana göre sn, Aktug ve ekibi Trabzon Spora artik zarar veriyorlar. pasifize oldular.

kim gelecek. merak etmeyin Trabzon Sporda özkan hocanin istifasi sonrasindada herkes nolacak kim gelecek dedi ama kulübe de hiç bir sey olmadi.

Bu kulüpte bu isi layikiyla yapacak bir çok kisi mevcut.

Örnek Ahmet Agaoglu çok ta iyi yapar.

Unutmadan sevgili emrah kardesim, siyasiler gibi cümlelerimden alinti yaparak çok güzel yorumlar yapiyosun. ancak benim kulübün birinci amaciyla ilgili ne kasteddigimi sende iyi biliyosun. yoksa allah korusun. Hiç kimse bizi Özkan hocanin o baslardaki döneminde oldugu gibi milyon dolar borçlarla temliklerle, sözde Trabzon Sporlu , ite köpege muhtaç etmesin...

Hekimoğlu
19.09.2005, 13:20
geçmisten ders almayan yönetimin gelecek için ümit vermesi mümkün degil.d.kiev faciasindan sonra anortosis faciasini yasiyorsak ve bunun tek altini çizerek söylüyorum tek sorumlusu yönetim ve o yönetimin basi ise gelecegimiz için,yeni facialar yasamamak için,yöneticilerimiz rio karnavalinda futbolcu bakiyor ve bu futbolcu gelecek vaad ediyor 5 sene sonra 10 misli paraya satacagiz gibi açiklamalar duymamamiz için lütfen istifa

Dursun Ali Bahçekapılı
19.09.2005, 13:21
Bence Atay Aktug'un miadi doldu ve istifa etmelidir yoksa alinacak bir iki kötü sonuçtan sonra istifa etmesi (sampiyonluk kaçtiktan sonra olacagindan) yeni gelecek yönetimi de zora sokar.

Benim arzum Ahmet Agaoglu'nun baskan olmasi.Simdi bazi arkadaslar 2 sene önce kaçmasindan dolayi itiraz edecekler ama bizi PROFESYONEL sekilde yönetecek tek kisi AHMET AGAOGLU'dur

rigormortis
19.09.2005, 13:27
Taraftariz biz çekeriz cefa SENOL Hoca bizi Birakma.....

Senol Hoca gibi adam bulunmaz....

onurts61
19.09.2005, 13:38
arkadasalr neden herseyi geç görmek zorundayiz...biz senol hocayi ve yönetimi ..transfer yapamadiklari zaman elstirdik...200 bin euro için trabzonun milyon dolarlarini sokaga attiklari için,transferlerde çingene pazarligi yaptiklari için,6 ay brezilyalarda tatil yapip istedikleri tek oyuncuyu alamdan döndükleri için elestirdik....senol hocayi ise masaya yumrugunu vuramadigi için,futboldan anlamadigi,dünya futbolunu takip etmedigi için elestirdik...kaleciden teknik adam olmaz dedik...sorarim size senol günes her firsatta alinan oyunculari tanimadigini soledi durdu..ama hiçbir alternatif sunmadi...çünkü hocanin dünya futbolundan haberi yooookk...bir tek oyuncu soyleyemez transfer yapilmasi için bir teeeekkk....ama siz naaptiniz bizi fenerli ilan ettiniz ozaman uzun süredir yazmamistim foruma...gerçekleri sonunda grdünüz...4 hafta önce ya ünal karaman ya da ersun yanal dedim...siz se dalga geçtiniz....ve üzülerek grüyorum ki hala hocayi ve yönetimi savunan tarfatrimiz var...emini olimpiyatta ki o resillig çekselerdi...1 saat yagmur yiip aksam eve 3 de dönüp bir de üsütüne üstlük hasta olsalardi....tek kelime edemezlerdi teeek kelimeee....ama sunu da biliorum ki ...senol hoca bu takim küme düsmeden koltugu birakmaz....gelmesi zor olur ama gitmesi daha zor...ALLAH yardimcimiz olsun....sen kötü oynayan oyuncuyu oynatmakta israr edersen...takimda ne ruh kalir ne havaa.....bi arkadas adem koçak neden oynatilmiyor demisti zamaninda...aramizdaki bazi çsenol gnes hayranalari..ya kardesim adem szymekin alternatifi...o blgede szymek le adem oynamaz demislerdi...szymek yok...tek sut atabilecek ..araya top atabilecek adem yine yok sahada..ya soruyorum size hala hocanin futboldan anladiini svunuyor musunuz ya soruyorum sizee......

iste budursmileys/smiley32.gif

bazi arkadaslar istikrardan bahsetmis unutmayinki istikrar cift taraflidir olumlu ve olumsuz senol burdayken istikrarimiz olumsuz olacaktir bundada israr etmenin bi faydasi yok suna emin olun senol un futbol bilgisi en az bu forumdaki insanlr kadardir belkide daha dusuktur senol un son maclarda yaaptigi oyuncu degisikliklerine ve oyuna mudahalelerine bakin hanginiz bunlari yapardiniz bence hicbiriniz ama hala korukorune adami savunanlar var

ferro
19.09.2005, 13:59
haklisin abi ama takimin bu halinde istifa mantiksiz olur olrsa baskan ahmet agaoglu teknik direktör aykut kocaman olmalidirsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

russ
19.09.2005, 14:13
sorun senol gunes'tir...

trabzonspor'un kaptani olmasi sayesinde bazi payeler kazanmis olan senol gunes, ne yazik ki teknik direktor olarak cok basarisiz oldugunu sayisiz kereler kanitlamistir.

kendisini efsanevi kaptanimiz olarak ne kadar seviyorsam, en kotu direktorlerimizden biri olarak da o kadar nefretle anacagim.

yonetim de kesinlikle sucludur tabii ki bu seneki transfer fiyaskosundan.fakat yine de klubu mali acidan toparlamak yolunda ozkan sumer 'in baslattigi cabalari basaraiyla devam ettirdiler ve ustuste iki sene ligde ikinci olduk.bu yuzden bence hala kredileri var ama yol yakinken senol'a tesekkur edip gondermeliyiz.bize gelecek herhangi bir yabanci teknik adam senol gunes 'ten 10 kat daha faydali olur. alman koylusu denen lorant (ki gercekten de alman liginin vasat bir hocasiydi) lige bu sene terfi eden sivasa catir catir futbol oynattiriyor. bizimki ne yapiyor?isi gucu yanindaki kurmaylarina futbolculari kotulemek mac sirasinda. ve muhtesem degisiklikler:ibo disari, volkan (bu da 2. manevi oglu)iceri;sonucta kayip olan ortasahamiz daha da kayboluyor...devamini yazmaya gerek yok.her zamanki hikaye...

cozum:YONETIM KALSIN;SENOL GUNES 'E TESEKKUR EDILIP , HAYATTA BASARILAR, AKP ILE MUTLU BIR BERABERLIK DILENSIN.....

Muhalif
19.09.2005, 14:14
Emrah, genel olarak katiliyorum yazina... her sezon ortasinda yönetim ve t.d degistirmekten bikmis bir adam olarak ben de istemiyorum aslinda su an böyle bir sey.. çok daha önce olmaliydi.. ben asil ümidimi geçen sene ziya dogan in gitmesinden sonra yitirdim ne yalan söyleyim... O bjk nin teklifi, hocanin arada-derede kalmasi ve uzun soluklu bir t.d-yönetim isbirligi beklerken yine devre arasi kongre ve yine hoca degisikligi.. takim olarak en iyi havayi yakaladigimiz sene bile bunlar oldu... o zamandan beri çok sey beklemiyordum açikçasi.. ama yine de kadro korunup 3 kalite oyuncu alinsa (eskiden beri inanmadigim senol günes faktörüne ragmen) bu takim sampiyon olurdu diye düsünmeden edememistim dogrusu... ama transfer dönemi yasananlar ve anarthosis maçindan sonra film koptu... yine güzelim kadro heba oldu gitti... artik sadece bekliyoruz.. bakalim kaderin ipi bizi nerelere çeker...

bir de 'Trabzonspor'un mesela200 mio usd borçla sampiyon olmasi bir basari midir ? ' sorun güzel.. ben de karsi bir soru sorayim.. '20 milyon dolar kasada parasi olup gençlerbirliginin 13. olmasi basari midir?'

neyse.. yapacak bir sey yok.. bekleyelim bakalim nereye çikar bu yollarin sonu...

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
19.09.2005, 14:14
yahu tamam da Ahmet AGAOGLU ben bu isi yaparim demiyor ki..
hiç kimse demiyor...

ferro
19.09.2005, 14:17
ama külüpte bir kargasa olursa ben ahmet agaoglu görev ister tabiki bunlar hep varsayim sanki bizim dememizle yönetim istifa edecek

Nihat Güneş
19.09.2005, 14:50
Hangisi kazik
Star

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Trabzonspor?un 2.4 milyon euroya almadigi Zurawski, Polonya Milli Takimi ile Celtic?i sirtlayan isim oldu. Yönetimin 4 milyona mal ettigi Çek Jun ise Bordo-Mavili ekipte hayal kirikligi yaratti

Pahali diye Zurawski?yi almadilar, Jun?a daha çok verdiler

NE UMDU NE BULDU

TRABZON, Dimyat?a pirince giderken, evdeki bulgurdan oldu. Bordo-Mavili yöneticiler, transfer döneminde uzun süre pesinden kostugu Zurawski?den pahali diyerek vazgeçmenin pismanligini yasiyor. Bunun yani sira, Zurawski?nin transferinin çikmaza girmesinin ardindan daha fazla paraya alinan Jun ise tam bir hayal kirikligi yaratmis durumda.

9 MAÇTA 7 GOL ATTI

CELTIC formasi giyen 28 yasindaki Zurawski?yi Trabzon yönetimi 2.4 euroya almadi. Polonya Milli Takimi?nin Dünya Kupasi elemelerinde oynadigi 9 maçta 787 dakika forma giyen tecrübeli yildiz, takiminin attigi 26 golden 7?sine imza koyarken, iki maçta suskun kaldi. Zurawski, Celtic formasiyla ise 6 maçta 3 gol atti.

JUN?UN SIFTAHI YOK

BORDO-MAVILI yönetimin 4 milyon euroya mal ettigi Tomas Jun ise Çek Milli Takimi?nin Dünya Kupasi elemelerinde 6 maçta 105 dakika oynadi. Takimi 32 gol atarken, Çek oyuncunun kendisi sifir çekti. Trabzonspor?un 6 lig maçinda 231 dakika forma giyme sansi bulan Jun, Türkiye?de henüz golle tanisamadi.

Nihat Güneş
19.09.2005, 14:57
ya beyler....ziya hoca neden istifa ettiii zannediyorsunuz...needennn...çünki ziya hoca kendi ne verilen sözlerin tutulmamamsini içine sindiremedi....yönetim beceriksiz ve vizyonsuz oldugunu anladi ve istifa etti...aldigi paranin önemi olmadigini ...kendince bazi degerlerin herseyden üstün oldugunu gösterdi herkese....gençlerden de bu yüzden istifa etti....biz alistik yönetim güdümündeki teknik adamlara ..parami alirim vazife mi yaparimm...aykiri olan ziya hoca degil...diger teknik adamlar..sen ne duruyosun senol hoca...yönetim ve sen trabzonumun gelecegini kararttiniz....büyük düsünemediniz....okyanuslardan korktunuz..lakin derede boguldunuz...bizi de o dereye çekmeyin...biz okyanuslara açilacagiz....düsün yakamizdan...düüsüüüünnn

sbay
19.09.2005, 15:03
ya beyler....ziya hoca neden istifa ettiii zannediyorsunuz...needennn...çünki ziya hoca kendi ne verilen sözlerin tutulmamamsini içine sindiremedi....yönetim beceriksiz ve vizyonsuz oldugunu anladi ve istifa etti...aldigi paranin önemi olmadigini ...kendince bazi degerlerin herseyden üstün oldugunu gösterdi herkese....gençlerden de bu yüzden istifa etti....biz alistik yönetim güdümündeki teknik adamlara ..parami alirim vazife mi yaparimm...aykiri olan ziya hoca degil...diger teknik adamlar..sen ne duruyosun senol hoca...yönetim ve sen trabzonumun gelecegini kararttiniz....büyük düsünemediniz....okyanuslardan korktunuz..lakin derede boguldunuz...bizi de o dereye çekmeyin...biz okyanuslara açilacagiz....düsün yakamizdan...düüsüüüünnn

ziya hocanin istifasinin tek nedeni vardi fatih ve gökdenizin altin da ezilmesi ve onlara istedigini yaptiramamasidir.senin dediklerinde var tabi ama ziya hoca istifa ederken söyledigi bir söz var bu takima verebilecigimi verdim artik tik misyonumu ts de tamamladoim diye buda bazi seyleri kismen de olsa acikliyor

LazAnisT
19.09.2005, 16:14
Son günlerde açilan en dogru baslik bu.Atay aktug'un çok iyi niyetli bir insan oldugundan kimsenin süphesi yok.Ama kesinlikle iyi bir yönetici degil.Brezilyaya futbolcu almaya gidipiki ay oralarda neler yaptiklarini kimsenin bilmedigi yöneticileri kesinlikle görevden almaliydi.sampiyonlar ligi için dünyada bütün klüpler bu lige girmeden yatirimlarini yapip eleme maçlarina çikiyor.Bizimkilerse yine isi riske atmayip eger girersek futbolcu aliriz, gibi çag disi bir yöneticilik örnegi gösterdiler.kriz yönetimi uygulayamadilar.bundan tüm yönetim sorumludur.Kesinlikle sorumlularin cezasini çekmesi lazim.Çogu kisinin bildigi ama dile getiremedigi bir durum var.yöneticilerin çogu trabzonsporun adini kullanarak bir yerlere gelmeye çalisiyor.Adi sani bilinmeyen admlar trabzonspor sayesinde adam yerine konulmaya baslandi.ama emin olsunlarki bu taraftar her seyi biliyor.

irfan
19.09.2005, 19:14
AYNEN KATILIYORUM.HER MAÇIN ARDINDAN AGLAMAK BANA TARIHTEN BIR KESITI HATIRLATTI VE SIZLERLE PAYLASMAK ISTEDIM.

ISPANYADA 600 YILA YAKIN HÜKÜM SÜREN ENDÜLÜS EMEVILERI BECERIKSIZLIKLERI YÜZÜNDEN ORALARI TERKETMEK ZORUNDA KALMISLAR VE KOCAMAN IMPARATORLUK BITMISTI.SON HÜKÜMDARI AGLARKEN,ANNESI YANINA GELMIS VE AYNEN SU CÜMLEYI KURMUS KENDISINE:''AGLA EVLADIM AGLA,VATANINI ERKEKÇE SAVUNAMAYANLARA KADINLAR GIBI OTURUP AGLAMAK YARASIR''.

BIZIM BASKANLA NE ÇOK ÖRTÜSÜYOR DEGILMI?KURDUGU MUHTESEM TAKIM ONUN ESERI.AGLA SAYIN BASKAN,AGLARKENDE ESERINLE IFTIHAR EDEBILIRSIN.AL O RUHSUZLAR ORDUSU TAKIMINI,TURISTIK GEZILERE MÜPTELA YÖNETIMINI,KIRILMA NOKTALARINDA BASIRETSIZLIK ÖRNEGI SERGILEYEN HOCANI VE ÇEK GIT BIRAN ÖNCE.BEN ÇOCUGUMUNDA TRABZON SPORLU OLMASINI ISTIYORUM.EMIN OLUNKI BUNA EN BÜYÜK ENGEL SIZSINIZ,KISILIKSIZ,RUHSUZ,KEMIYETSIZ YÖNETIMINIZDIR.

omer61
19.09.2005, 22:54
taraftariz biz çekeriz cefa senol hoca artik istifa....

POYRAZ
19.09.2005, 22:59
Yönetim gitse bile su anda kim gelecek yerine, bence dere ortasinda sal degistirirsek iyi olmaz.