PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor’umuz - V.Manisaspor

worldmaster
16.09.2005, 17:54
<TABLE height=170 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
< name=f>
<T>
<TR>
<TD =general align=middle width="50%" bgColor=#ffffff colSpan=3>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/fikstur/trabz&#111;nspor.gif</TD>
<TD bgColor=#d9d9d9>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</TD>
<TD =general align=middle width="50%" bgColor=#ffffff colSpan=3>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/fikstur/vestelmanisa.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#ebebeb>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</TD>
<TD =general bgColor=#ebebeb>
<DIV id=f8>Trabzonspor</DIV></TD>
<TD width=1 bgColor=#ffffff>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</TD>
<TD width=1 bgColor=#ebebeb>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</TD>
<TD =general bgColor=#ebebeb>
<DIV id=f9>V.Manisaspor</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff colSpan=7>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#d9d9d9>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</TD>
<TD =general bgColor=#d9d9d9 colSpan=6>
<DIV>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gifSüper Lig 7. Hafta</DIV></TD></TR></T></></TABLE>
<TABLE =general cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Stat:</TD>
<TD>
<DIV id=f4>Avni Aker</DIV></TD></TR></T></TABLE>

<TABLE =general cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Yayin:</TD>
<TD>
<DIV id=f15>Lig Tv</DIV></TD></TR></T></TABLE>

Harun-61
16.09.2005, 18:02
abi, sivasspor maci 2 saat snr ba$liycak, sen gelecek haftayi dü$ünüyon :-) hele bi $u 90 dk. atlatalimda smileys/smiley32.gif

oumaer61
16.09.2005, 18:07
bu ne hiz yawsmileys/smiley36.gif

Tmac61
16.09.2005, 18:20
Geyse maçini da açin...

POYRAZ
16.09.2005, 18:38
Sivas maci bitsin, bu mac icin yorum yapacagim.smileys/smiley1.gif

Guests
16.09.2005, 18:41
en iyisi simdiden bütün maçlar için topic açalimsmileys/smiley4.gif

Zafer Keskin
16.09.2005, 18:47
simdiden konusmak nasil olur bilemem ama bu maça gidecegim gelecek olanlar ile birlikte olmak isterim....

Hünkar
16.09.2005, 19:00
su takimi bide szymeksiz gorelim ona gore kac tane atariz yazacam

kutoz
16.09.2005, 19:47
Saplantilarim yoktur ama, Malatya maçinin topicide, yine böyle erken açilmisti...

keske biraz daha bekleseydiniz. Hayallah, bak takildim simdi. Insallah, bu aksam maçi aliriz da bende de totem motem kalmaz. smileys/smiley2.gif

selcjK
16.09.2005, 20:09
ollley olleyy forum açtim mutluyum.

#10 Fietra
17.09.2005, 12:44
Yenecegiz...

TSelif
17.09.2005, 12:46
baska çaremizmi varsmileys/smiley7.gif

Keleşoğlu
17.09.2005, 12:48
artik butün maclar öldürecek bizismileys/smiley11.gif

Haluk Pehlivan
17.09.2005, 12:52
arkadaslar vestel tam bir deplasman takimi,dikkat etmek lazim.ilk yarida mutlaka golü bulmamiz lazim,forvet meduna var fena oyuncu diil,defansta fena diil.takimda bizim 2 eski oyuncumuz var

baris_aykan
17.09.2005, 13:03
valla sivas macindan sonra vestel bana cok zor gelmeye basladi galibiyet konusunda ne yapicaz bilmiyorum her macta tereddut etmeye basladim allah sonumuzu hayir etsin

Emiroğlu
17.09.2005, 13:07
Walla senol hocami atar yok sa topçulardan biri mi atar bilemem.Tek dicem 1-0 olsun da ne olursa olsun.

Sacit
17.09.2005, 13:08
bu maçi farkli almamiz lazim ki sivasmacini unutturusunsmileys/smiley7.gif

h@msi61
17.09.2005, 13:18
Sivasspor maçindan daha farkli bir oyun anlayisiyla oynamamiz lazim. zaten top yapamiyan Hüseyinin yanina Ibrahim Egeyide koyunca ortasaha çok etkisiz kaliyo. Adem Koçak oynamali... kritik maç ama insallah alicaz...

agahozlu
17.09.2005, 13:24
bir kere adem mutlaka oynamali ibrahim onun kadar iyi pas atan biri degil çok kosuyor belki ama kosmakla olmuyor bu isler avni akerde mutlaka vesteli yenmemiz lazim ama lige yeni çikan takimlara karsi olan beceriksizligimizi unutmayalim en son örnek sivas.ama avni akerdeki serimizi unutmazsak bu maçi aliriz

baris_aykan
17.09.2005, 13:26
kesinlikle adem kocak oynamali

Mert Pasa
17.09.2005, 13:30
petkovicin ustune d'haene insallah benzemez birbirine.bu macida yenecez baska yolu yok,syzmeksiz iyi futbol oynamak cok zor olacak ama alacagiz bu maci

forvette junmu mehmet yilmazmi,hangisi oynarsa oynasin kotu bir mac gecirirse seyirciye yem olur.

takim pespese 2 mac kazanmadikca basimiz sikintidan kurtulmaz

onurts61
17.09.2005, 13:49
diyelim ki farkli kazandik eeeeeee benim sampiyonlik umudumu oldurdu bu futbolcular ve olimpiyata gomduler bundan sonra yensen ne olur

Erbay
17.09.2005, 13:57
Insallah yeneriz.Ben aslinda ondan sonraki maçi düsünüyorum

caykarali erhan
17.09.2005, 14:06
insallah bizim için iyi bi serinin baslangici olur.takimdakiler kendileri gibi oynarlarsa rahat yeneriz.(gerci sivas maçi için de bunlari söylemistim amasmileys/smiley11.gif)iyi daaaa her maçta böyle berbat olmaz demismileys/smiley2.gif!!!!!!!!!!

Burçak
17.09.2005, 15:16
bumaçi aliriz ama nereye kadar. takimin oynadigi futbol gelecek için hiç umut vermiyor.

Barış
17.09.2005, 15:25
Bu maçta kanser olmasak iyidir.

TRABZONLU_TS
17.09.2005, 15:49
usaklar valla hic umudum yok oteki mac icin ne yalan solim...smileys/smiley19.gif

halil ibo
17.09.2005, 15:54
Trabzonspor taraftari için önemli olan takimi kaybetsede son dakikaya kadar mücadele etmesidir.Iyi oynamasanda oynamaya çalismaktir.Famagusta maçiyla özgüvenini kaybeden ruhsuzlar,TARAFTARIN SAMPIYONLUK UMUDUNUDA OLIMPIYATIN ÇIMLERINE GÖMMÜSTÜR.Bu yüzden Vestel maçini alsalar ne yazar!

antagonist
17.09.2005, 15:54
Avni Aker bize bu sene iyi geliyo,insallah yeneriz...Yoksa ...

Oruç
17.09.2005, 15:59
Tesis Günlügü
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/170905idman.jpgDün gece Trabzon?a dönen takimimiz, bugün saat 11.00?de antrenman yapti.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Teknik Direktörümüz Senol Günes nezaretinde yapilan idmanda takimimiz, kültür-fizik ve dar alanda pas çalismasi yapti.

Antrenmana, izinli ola Fatih, Gökdeniz, Emrah, Özgür, Volkan ve Yattara katilmadi. Ayak bileginden ameliyat olan Szymkowiak ise fizyoterapist esliginde salonda çalisti.

Yarin izin yapacak olan ekibimiz, pazartesi günü saat 11.00?de ve 18.00?de yapacagi çift idmanla V.Manisaspor maçinin hazirliklarina baslayacak.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/170905idman1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/170905idman2.jpg
</CENTER>
Edited by: thepatfhinder

Kiraly
17.09.2005, 17:29
yukaridaki resim her$eyi gösterir gibi,bu ba$lari önlerine dü$mü$
futbolcu toplulugundan,ileriye dönük ba$ari beklemek hayal gibi bir $ey.

LazY_61
17.09.2005, 17:30
kardes ben sivasli olarak sizlere basarilar diliyorum insallah manisayi yeneceksiniz ...

kutoz
17.09.2005, 17:37
Saplantilarim yoktur ama, Malatya maçinin topicide, yine böyle erken açilmisti...

keske biraz daha bekleseydiniz. Hayallah, bak takildim simdi. Insallah, bu aksam maçi aliriz da bende de totem motem kalmaz. smileys/smiley2.gif

Bende saplantilar devam ediyor hala... smileys/smiley5.gif

61lazminator61
17.09.2005, 18:13
INSALLAH O MAÇI ALIRIZ.... BASKA SÖZÜM YOK...

Crazy_OfLu61_
17.09.2005, 18:15
Bu adamlar bizi orda yener çünkü top oynadigimiz yok.

Guests
17.09.2005, 18:18
Bu futbol ile isimiz zor.Allah yardimcimiz olsun vallahi ne diyemsmileys/smiley5.gif

Hünkar
17.09.2005, 18:28
Insallah yeneriz.Ben aslinda ondan sonraki maçi düsünüyorum

ayni fikirdeyim avni akerde bi sekilde aliyozz ama deplasman b izim icin bi handikap oildu hele bi derbi maci olmasi maci cok daha zor kiliyo insaallah kayipsiz atlatabiliriz

Crazy_OfLu61_
17.09.2005, 18:32
Tesis Günlügü
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/170905idman.jpgDün gece Trabzon?a dönen takimimiz, bugün saat 11.00?de antrenman yapti.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Teknik Direktörümüz Senol Günes nezaretinde yapilan idmanda takimimiz, kültür-fizik ve dar alanda pas çalismasi yapti.

Antrenmana, izinli ola Fatih, Gökdeniz, Emrah, Özgür, Volkan ve Yattara katilmadi. Ayak bileginden ameliyat olan Szymkowiak ise fizyoterapist esliginde salonda çalisti.

Yarin izin yapacak olan ekibimiz, pazartesi günü saat 11.00?de ve 18.00?de yapacagi çift idmanla V.Manisaspor maçinin hazirliklarina baslayacak.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/170905idman1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/170905idman2.jpg
</CENTER>

Adam olsalardida baslari önde gezmeselerdi. Ruhsuz kansiz serefsizler...

Barış
17.09.2005, 18:32
Kendi sahamizdaki maçlarda korkum yok.Gelen yatiyor nasil olsa.(Yoksa isimiz zor)Deplasman olsaydi Vestel puan alirdi su durumda.

kelkitli29
17.09.2005, 18:37
beyler ne bu karamsarlik? Yattara - Fatih yetecek manisaya. sivasin yarisi kadar degil manisa. Avni Akerde seyircinin önünde cosar bizim kulüp

Beytullah
17.09.2005, 19:17
insallah yeneriz demekten baska birsey diyemiyorum

zafercalikoglu
17.09.2005, 20:04
insallah yeneriz demekten baska birsey diyemiyorum

aynen kardes

sivas macindaki gibi oynarlarsa yenilsin gitsin havadan mac kazanmak yok oynyacaksiniz,,,,bizi,de iddaa da yatirip duruyorsunuz zaten ,

Emir BAYRAK
17.09.2005, 20:07
Adem koçak oynamali kesinlikle...Takim içerde zorda olsa kazanir...

Mehmet
17.09.2005, 21:36
Her maçta mutlaka 3 ihtimal var.
Yenmek berabere kalmak yenilmek.
Bizler yenmekten baska sonuçlari kabullenemiyoruz.
Her maç öncesi kesin kazaniriz havasina giriyor adeta uyutuluyoruz
ve her seyi çantada keklik görüyoruz. Önlem ve emniyeti unutup
maç saati gelip çatiyor maç basladiginda son zamanlarda aliskanlik olan panik ataklar futbol. Ne kontrol var ne sabir. Taraftarimiz desen sabirsizliktan meraktan stresten adeta ziplenmis durumda.
Korkuyorum bu taraftar bu Trabzonspor'un basina yarasi kapanmayacak isler açacak. Barut olduk barut. Küçücük bir kivilcim her seyi berbat edebilir. Öyle ya bu taraftar neden bu hale geldi. Trabzonspor'un yüzünden degil. Trabzonspor yönetimi adeta bizi kanser ediyor.

Çok seyler bekledigimiz Sampiyonlar ligi için can atiyoruz katilmak için
herkese kismet olmaz o firsat. Biz ise elimizin tersiyle istemedigimizi belli ediyoruz.

Elimizdeki iyi oyuncularimiz gidiyor. Alinmis ve alinacak futbolcularin kim oldugu ne oldugu belli degil. Dökülüyoruz Avrupa yollarina. Çünkü
rakip Kibris Rum takimiydi. Hiç maç oynamasakta kazanacaktik. Futbolcu transferine ne gerek vardi? Rakibi kine çantada keklik görmenin cezasini daha 1. turda elenerek gördük.

Günah keçisi de Yattara'yi yaptik. Oysa Yattara gibi 3 - 4 tane daha
fazla yildiz oyuncu alamayan yönetim degilmiydi günah keçisi?
Futbolun için de bunlarda var. Cezali sakatlik v.s Taraftar olarak bizler farkindayiz ve her zaman korkariz takimi sürükleyen bir kaç futbolcumuz ya sakatlanirsa yada cezali olursa hemen geri düseriz
diye puan kaybederiz diye endise ederiz. Oysa yönetim nasil olsa taraftari oyalamasini ögrenmis. Neymis Polonyali neymis Brazilyali
transferi zamaninda yapamadilar takim bu senegeçen seneki performansindan uzak.

Önemli maçlari lehimize çeviremez olduk. Elimizdeki malin kiymetini de
malesef bilemiyoruz. Petkoviçimizi verdik bize rakip oldu. Korktugum da buydu bizden gol yemez diye düsünüyordum öylede oldu. Sivasspor yeni bir takim hevesleri olan ve stresi olmayan kaybetselerde kaybedecekleri biseyi olmayan bir takimdi. Bunun rahatligiyla oynadilar ve bizi yendiler. Bizim takimmiz da malesef eski basarili takimin gölgesinde kalmis amatör bile sayilmayacak bir takim havasina düstü.
Bir salinmasi silkinmesi silkinmeleri lazim.

Vestelmanisaspor da kolay olmayacak. onlarda aynen yeni bir takim ve macera arayacaklar. Hatta Sivasspor'un bizi yenmesi onlari daha da istahlandiracak ve cesaretlenecekler. Gerçekten basimiza isler açildi.
Yine puan kayibi olabilir. Ah Gökdeniz ah. Triyonlari cebine indiriyon allah daha çok versin de neden bunca paraya kanaat etmezsin hem kendini hem takimi ve camiayi sikintiya sokarsin. Offf ya ne dir ya
bu sene bu takimdaki aksilikler. Bu takim yönetimi ve oyunculari yikanip temizlenip bir güzel tövbe edip kurban kesmeleri lazim. Yok yoksa bu sikintilardan kurtulamayacaklar.

RahMetLi
17.09.2005, 21:47
Taraftar takima küstü mü acaba?

Yani Manisa ile oynanacak maçta taraftar tüm destegini ortaya koyar mi yoksa aman yine yenilecekler gidip moralimi bozamam mi diyecek sizce?

Benim düsüncem her zaman ortada zaten, hep destek tam destek Trabzonspor'uma... yense deeeeeeeee yenilse dee... Beni Asil bir Trabzonsporlu yapan oysa, borcumu ödemeliyim.

Guests
17.09.2005, 21:56
Yense de yenilse de tamam ok..

Ama yenilirken adam gibi yenilsin.smileys/smiley7.gifFutbolunda bir karakteri vardir.Bu kadar çapsiz oynanmaz.

RahMetLi
17.09.2005, 21:59
Walla ben borcumu ödedigim için rahatim... Bunu takimda oynayip da yapmayanlar düsünsün bence! smileys/smiley7.gif

Guests
17.09.2005, 22:02
Iyi de kardesim onlar bunu düsünüyor olsa dün futboldan bozma bir rezaleti bize layik görürlermiydi?

Allah allah bütün takim iddaa ci mi oldu yoksasmileys/smiley7.gif

denizgrsy
17.09.2005, 22:08
bizim Türklerin mesur bi lafi var;'önümüzde ki haftaya bakacaz artik,bi daha ki maç telafi edecegiz'..!!!!!

bizi de bu lafa alistirmaya çalisiyorlar,ama ben bu laftan nefret ediyorum!!!!

INSALLAH KAZANIRSIN TRABZONSPORUM,ÇÜNKÜ SENINDE BIZIM DE BUNA IHTIYACIMIZ VAR....

RahMetLi
17.09.2005, 22:13
3 kurus paraya satisa mi geliyos dimi Galafka smileys/smiley4.gif

Yaf biz inanir destekleriz olmazsa yine tertekleriz arkadasim.. Adam yapacaz bu futbolculari adam, yönetim yapamiyo biz koyacaz elimizi (tekmemizi de) smileys/smiley4.gifGErekirse dedektif tutacaz ne yapiyolar bilecez, gerekiyorsa antreman çikisi köseye çekip tartaklicaz smileys/smiley4.gif

Ya seve seve, ya döve döve oynuyacaksiniz uleyn smileys/smiley4.gifDi mi GALAFKA

Guests
17.09.2005, 22:15
vAktiyle dövmüstük!!! ama fayda etmedi.Dayak essege atilir.Ama bizimkiler hakediyor vallahi

Özkan Erdem
17.09.2005, 22:15
Takima destege devam.. Ben yönetime hocaya bozuk olsamda renklere asigim..

uygar_trb
17.09.2005, 22:55
HAYDI ARTIK TRABZONUM ! ! !smileys/smiley19.gif

Y.Sert
17.09.2005, 22:58
bu yilda sampiyonluk hayal oldu.kimse hayal kurmasin.tamam trabzonumun her zaman arkasindayim.her zaman destekcisiyim,ama kimse kimseyi kandirmasin.bu yil ancak 4. oluruz biz.yaziklar olsun ya.96 dan sonra bu takimlada sampiyon olamadik ya.isin yosa bekle bir on yil daha gari.

Vektra58
18.09.2005, 01:46
Böyle bir konusmayi hayatimda ilk defa yapiyorum. Ben hiç bir zaman bu kadar ümitsiz olmadim. Ama artik kendimi çok yorgun ve bitkinhissediyorum. Sanki birisi üstüme ölü topragi atmis. 96'dan sonra yakalamis oldugumuz en iyijenerasyonlabile Anorthosis Takimina elenip Sampiyonlar Ligine veda ediyorsak, Türkiye Liginde Geçen Sene en çok deplasmanda puan toplayan takimbiz iken;bu sene deplasmanda nal topluyorsak Sampiyon olacagimiza inanmiyorum.

Ama Sampiyon olsakta olmasakta BIZ TRABZONSPOR'LUYUZ...Allah yardimcimiz Olsun.

Vestel Maçina gelince; O maçtan Korkmuyorum. Çünkü O maçi Avni Aker Alacak.

Semih GÜL
18.09.2005, 01:57
Vestel Maçina gelince; O maçtan Korkmuyorum. Çünkü O maçi Avni Aker Alacak.

Kesinlikle o maci AVNI AKER alacak.Seni kendime çok yakin hissediyorum vektra dünkü yazismamizda da düsüncelerin bana güzel gelmisti.Gönlümüzde renklere iyi bakliyiz unutma bunu ...

Düsündügün eminim gs maçi... ve haklisin o maç için bende ömrümde ilk defa umutsuzum....smileys/smiley18.gif

jonturq
18.09.2005, 06:59
Selam arkadaslar, bir Galatasaray'li olarak uzun suredir forumunuz takip etmekteyim. Burayi hep Trabzonspor'lularin forumu olarak gordugum icin simdiye kadar uye olmamistim. Sivas maci sonrasi dunden bu yana yazilan mesajlari hayretle okuduktan ve forumdaki havayi gordukten sonra birseyler soyleme ihtiyaci hissettim affiniza siginarak.

Bir yenilgi sonrasi birden bu kadar umutsuzluga dusulmesini ve kelle avciligina cikilmasini anlayabilmis degilimacikcasi. Daha 6. hafta oldugunu dusunursek, en kotu ihtimalle bizim (GS) galip gelmemiz durumunda dahi aradaki fark sadece 5'e cikmisoluyor, Besiktas ve FB'yle de hemen hemen ayni puanda oluyorsunuz. Sizce bu karamsar havaya girmek icin biraz erken degil mi? Baskaninizi sucluyorsunuz, ama hangi yonetim takimdaki 2 onemli oyuncunun bu kadar kisa surede ve ayni anda, birdenbire takim disi kalabilecegini dusunebilir ve ona gore transfer yapma luksune sahiptir (FB ve BJK haric, onlarin mali kaynaklari cok fazla bize ve size gore)? Butcelerikisitli takimlar bu riskleri almak zorundadir. Bugun bizde de Song veTomas sakatlansin her mac kevgire doneriz, umarim anlatabilmisimdir soylemek istedigimi.

Bence su anda Trabzonspor'un yapmasi gereken ne kadar zor olsa da Szymek donene kadarminimum sayidapuan kaybetmeye calismaktir, surekli ilk 11 oynayan 2 kilit adamin yoklugunda takimdan ayni guzel futbolu beklemek (hem de cikilan ilk macta) gercekci bir yaklasimmidir? Hayalci beklentilere girmek (su anki durumda) hem yonetime, hem Senol Hoca'ya hem de futbolculara haksizlik olur ve Trabzonspor'a zarar verir.Taraftara dusen simdi kostek olmaktan cok, takimla aksine daha fazla kenetlenmek, destegiyle takimin her zaman yaninda oldugunu futbolculara hissetirmektir. Ancak o zaman onlardan maksimum verim alinabilecegi unutulmamalidir.Yonetimde ustune dusenidevre arasinda yapmali, yanlislarini gormeli ve eksiklikleri gidermelidir.

Benim neden bunlari yazdigimi, ard niyetim olabilecegini dusunenleriniz olabilir. Hic bagim olmamasina ragmen Karadeniz'e veTrabzonspor'a sempati duyan biri olarak, Fenerasyon, AY vemalum takimina karsi GS kadar Trabzon'u da sampiyon gormek inanin beni mutlu eder. Samimiyetime inandiginize umuyor, saygilarimi yolluyorum hepinize...

RahMetLi
18.09.2005, 07:49
Walla ben sen dedin diye degil ama zaten o yazdiklarini yapiyorm.. smileys/smiley4.gif

Bu arada buraya yazi yazsan da srun degil bence, düsünceleri paylasmak lazim tabidi haddimizi bilerek smileys/smiley4.gifyoksa smileys/smiley18.gif

Bu forum bence hem Trabzonsporlularin hem de ona sempatisi olanlarin forumu.. Ama önce bizim snra sizin smileys/smiley4.gif

Evet evet misafirperverligim için alkis hakediyorum hadi bakim smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsaolun saolun kardeslerm smileys/smiley4.gif

kelkitli29
18.09.2005, 08:54
evet gs li arkadas söylemis bizim derdimizi. fakat dostum ben alistim bu forumun böyle olmasina smileys/smiley17.gif. her puan kaybettigimizde yaklasik 2,5-3 gün bu yazilar tekrarlaniyorsmileys/smiley11.gif.

Mert Pasa
18.09.2005, 10:22
bu yilda sampiyonluk hayal oldu.kimse hayal kurmasin.tamam trabzonumun her zaman arkasindayim.her zaman destekcisiyim,ama kimse kimseyi kandirmasin.bu yil ancak 4. oluruz biz.yaziklar olsun ya.96 dan sonra bu takimlada sampiyon olamadik ya.isin yosa bekle bir on yil daha gari.

merhaba yomrali73,

sence sampiyon olmayi hangi takim hakediyor soylermisin?

haydi trabzon ez gec su manisayi,baslat su bitmeyen horonu

muhtac oldugun kudret damarlarindaki ve taraftarindaki asil kanda mevcuttur

szymeks
18.09.2005, 11:20
slmlar arkadaslar biliyorum çok kötü oynadigimiz bi sivas maçindan sonra kimsenin ümidi kalmadi bende daqhil çünkü öne geçmemize ragmen ve sivas risk alirken pasörün yani szymekin eksikligini çok hissettik oyunu rahatlatan adamdi o yattara ortaya gelince top almaya bu sefer kanattan gelemedik hepimiz kötü durumdayiz ve bu takima güvenemiyoruz simdi sira onlarda ortaya gururlarini onurlarini koyup bu takimin szymek ve gökdenizden ibaret olmadigini göstericekler ben inaniyorum bunu yapacaklarina ya siz :?

d@rk
18.09.2005, 11:22
inanmak çok zor geliyo be arkadasimsmileys/smiley5.gifama yapabilicek baska biseyimiz yok hepimiz yinede Ts nin arkasindayiz...

bahadır2561
18.09.2005, 11:25
ewimizde kolay kolay maç kaybetmeyiz ama deplasman smileys/smiley19.gif

Tansu Onur Erdoğan
18.09.2005, 11:42
avni akerdede yeneriz artik..ama bizim orta saha mavvoldu ya szymek in yeri dolmaz gibi geliyo bana

CECEN61
18.09.2005, 12:09
arkadaslar bakin siz disaridan izleyen biri olarak sivas maçinda yapilan hatayi anlatayim bana katiliyorsaniz sorun yok demektir. maça adem koçakla baslamasi gerekirdi çünkg adem orta saha da top dagitabilme özelligi olan bi futbolcu. orta saha bu sayede rahatlayacakti. gol geldikten sonra senol günes golün üstüne yatmaya kalkti ama balili 50 metre top sürüp gol atacagi kimsenin aklina gelmedi.neyse senol hoca sen trabzonsporu deneme tahtasi yapmaya devam et bakalim daha ne kadar katlanabiliriz sana.

Oruç
18.09.2005, 12:34
Kendi sahamizda oynayacagimiz maçlarda hiç korkum yok bir yolunu bulup aliyoruz.Bu sene deplasmanda maç kazanirsak iyidir!

t-sat
18.09.2005, 13:08
avni akerdede yeneriz artik..ama bizim orta saha mavvoldu ya szymek in yeri dolmaz gibi geliyo bana

Bende artik heyecanlanamiyorum maç var diye.Dogru söylüyorsun,Szymek çok büyük eksik.

hamucera
18.09.2005, 15:20
bazen sevinç bazen keder Trabzonsporlu olmak yeter

arkadaslar destege devam

bn bu takima zorda olsa güveniyorum

falcon61
18.09.2005, 16:29
Kusura bakma arkadasim ama Trabzonspor ne o sahadaki 11 kisidir nede yönetimdeki o dangalaklar! Trabzonspor biziz ben kendime güveniyorum ama takima degil....

Emre İskender
18.09.2005, 16:36
herkes kendine guvenmeli takimina da guvendigini hissettirmeli biz burda sinir doluyosak bu onlarin yuzunden onlari germeden destek sonuna kadar destek

kelkitli29
18.09.2005, 16:39
ilk deplasman galibiyetimiz gs olsa ne güzel olur. manisa maci icin pek yorum yapmiycam. yani artik bu macida kazanamazsak yuh olsun.

The Legend
18.09.2005, 19:49
Bu maçta insallah evimizde ilk maglubiyetimizi almayiz.

Ama eger yenilirsek ben o zaman yönetimi göreyim.Bakalim amaçlari trabzonsporu sampiyon yapmak mi yoksa küme düsürmek mi ?smileys/smiley7.gif Iste o zaman ak-kara hersey orataya çikacak.Ama is isten geçmis olacak.

kelkitli29
18.09.2005, 19:56
yaw manisa cok kötü takim. gs dende 4 yediler. bizim acimizdan cok zor gecmemesi lazim bu macin. Insallah yeneriz

drmustafa
18.09.2005, 20:05
Arkadaslar gecen sene ortasina kadar szymek yoktu ama Trabzon kazaniyordu. Tek sorun bu degil. Ben yine de bu oyundan sonra herkesin sapkasini onune koyuo dusunecegini ve en azindan bu maci kazanacaklarini dusunuyorum. Ilk deplasman galibiyeti olarak da Galatasaray maci butun kotu gunleri unutturur umidi icindeyim....

Nadir Bekar
18.09.2005, 21:20
Trabzonspor' um manisaya patlama yapip sonra gese yide deplasmanda bozguna ugratacaktir.Ben buna yürekten inaniyorum.Sizde inanin...

BDiler61
18.09.2005, 22:02
manisayida avni akerde yenemezsek zaten hiç sansimiz yok demektir manisa maçini kayipsiz atlatip gese maçina iyi hazirlanmamiz lazim

Özkan Erdem
18.09.2005, 22:27
Bu maç için en büyük artimiz Yattara'nin karsisinda D'haene'nin oynayacak olmasi. Ayrica defanslarinin arkasina atilan uzun toplarda stoper ikilisi Serkan ve Johana agir kaliyor, müdahele edemiyorlar.

Vestel Manisa pivot santraforMeduna'nin üzerine bir oyun sistemi kurmaya çalismis. Geriden oynanan uzun toplarin hedefi olan bu mücadelecioyuncunun yaninda top tasima kabilyeti iyi olan ve bizim deyakindan tanidigmiz bir oyuncu Zafer Demiray var. Zaferdriplingleriyletehlike yaratiyor, zaman zaman iyi paslar ve sutlar atiyor.Takimin beyni Ugur Inceman. Bu oyuncu ara paslari ve top tasima girisimleriyle forveti beslemeye çalisiyor. Zoltan Böör orta sahada çaliskanligi ve forvete destek vermesiyle dikkat çeken digerbir oyuncu.V.Manisa oyunu kanatlara yaymayi degil ortadan oynamayi benimsemis. Diger anadolu kulüpleri gibi defansif futbolu degil daha çok açik bir oyunu tercih ediyorlar ancak Trabzonspor gibi bir deplasmanda daha çekingen oynayacaklarina eminim.

Takim olarak hazir bir görüntü vermese de V.Manisa moral-motivasyon eksikligi olan takimimiz için önemli bir maç. Içerde olmasini da avantajlar listesine ekleyebiliriz.

Emir BAYRAK
18.09.2005, 23:49
Kim ne derse desin..Tamam V.manisa zayif ama takimimiz su anda cok kotu bir donem geciriyor...Ayrica..(!)GaySe'nin arkasindan oynamamiz bizim için tam bir felaket..

baris_aykan
19.09.2005, 00:25
karel i bugun galatasaray macinda seyrettim bence cokda guzel oynadi insallah bizdede boyle oynamaz cunku kanattan bayagi bi zorlandi gs

yakup midi
19.09.2005, 00:34
bu fikstür nasil ayarlaniyor kuraylami oluyor acaba.....

İleli
19.09.2005, 00:42
orta sahamiz szymekden sonra dokuldu cok korkuyorum manisa o moralle bizi yenerse...................

Cemalettin Taşkın
19.09.2005, 09:49
galatasarayin 4-5 attigi takimlari yenemiyoruz. galatasaraydan fark yiyen takimlar bize hirs yapiyor. manisada d'haane var bakarsin kahraman olur adam. sivasta bir tane zenci her topa vurdu.

zafercalikoglu
19.09.2005, 10:16
gs 4 tanre attigina bakmayin manisa gercektende iyi takim sivas ayarinda biz 1 tane atip yemeden alirsak super,,

Ayşe Aygün
19.09.2005, 10:24
ben hiç umutlu degilim bu vstel manisada bizi yener. yerin dibine sokar. buz ruhszular bu sekilde oynadigi sürece bu böyle olur. skor tahmini yapmiyorum çünkü ben bu takima inanmiyorumsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

$FIRTINA61$
19.09.2005, 10:46
adem oynadikdan sonra orta saha düzelir smileys/smiley32.gif

FANATIK61
19.09.2005, 11:15
Takim oynadigi futboldan 360 Derecedönmeli, bufutbol ile nasil cikarlar Avni Akere. Seyirci olarak biraz'da azarlamamiz lazim onlari, her zaman yüzüne gülmek de olmaz. Lütfen küfürsüz ve siddetsiz...

Galibiyet sart yoksa GS Macina antrenörsüz cikariz...smileys/smiley5.gif

antagonist
19.09.2005, 11:19
Takim oynadigi futboldan 360 Derecedönmeli, bufutbol ile nasil cikarlar Avni Akere. Seyirci olarak biraz'da azarlamamiz lazim onlari, her zaman yüzüne gülmek de olmaz. Lütfen küfürsüz ve siddetsiz...

Takim 360 derece dönerse oldugu yere geri gelirsmileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifGel su açiyi 180 derece yapalim?

Kasım Hilal
19.09.2005, 11:47
sivas bizi yenemezdi ancak maçi oonlara biz verebilirdik.. Nitekim öyle de oldu.. Manisa için ise daha fazla gayret etmemiz lazim..
Manisa'nin bizi yenmesi için maçi onlara vermeli bir yandan da yalvarmaliyiz.. Ama futbol bu... Benim gibi ümitvari birini bile yeis içine soktular.. Düsünüyorum da; insallah aliriz!

FANATIK61
19.09.2005, 12:05

Takim 360 derece dönerse oldugu yere geri gelirsmileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifGel su açiyi 180 derece yapalim?

Demek istedigim su an oynadigi ve mücadele ettigi'nin aksinetam tersi olmasi lazim. Ne hirs ne istek nede arzu var.smileys/smiley2.gif

Kimi
19.09.2005, 12:33
Manisayi yeneriz yenmesine de ondan sonra oynayacagimiz GS derbisinde fark yemezsek iyidir.

Burçak
19.09.2005, 12:59
Vestel maçini mutlaka almaliyiz. ve ilk deplasman galibiyetide neden gayse maçi olmasin? ben öyle maçlar bilirimki hiç bi ümidim yokken istanbul eziklerini yendigimiz maçlar var. gayse maçinda niye olmasin. üstelik çokta ümitsiz degilim. zaten gayseyi yenince takim kendine gelecektir. ozaman daha iyiye gideriz.

İleli
19.09.2005, 13:36
macin benim acimdan cuma gunu 20.00de olmasi iyi oldu o saatte calisiyorum yoksa kesin maca bakip stress basardi beni....

szymeks
19.09.2005, 13:40
slm bu hafta insallah manisayi geçicez ama insan üzülüyor lsota bu sene bizi gelicekti yönetim yasli dedi adam hollanda liginde 9 golü oldu va hala çok formda juna verdigimiz paraya onu getirirdik neyse insallah basarili olur jun

ferro
19.09.2005, 13:45
jun zaten basarili ama senol günes basarisiz sivas maçinda junu çikaracagina çikar leeyi yaani jun defansa kosup top aliyodu

sbay
19.09.2005, 14:17
dün aksam izledim manisanin defansi cok kötü. göründe bakin fark yapacaz sivsin acisini cikaracaz yalniz galatasarayda cok iyi top oynamisti bu faktörüde unutmayalim

sbay
19.09.2005, 14:18
adem oynadikdan sonra orta saha düzelir smileys/smiley32.gif

katiliyorum adem ibrahimden daha iyi top kullaniyo simek kadar da olmsa bile orta sahaya belli bi katkisi olur

ferro
19.09.2005, 14:19
ah kardesim bizim takim istese çok iyi top oynar ama ne hikmetse takimin üstünde sanki bir ölü topragi var çok çabuk yoruluyorlar bu kötü

ferro
19.09.2005, 14:22
o belli olmaz iki oyuncuda genç

sbay
19.09.2005, 14:27
o belli olmaz iki oyuncuda genç

bes belli cünkü sivas macinda son yarim saatte adem orta saha da daha iyi top kullandigini gösterdi ama pek ise yaaramadi hatta ümit milli takimda da sirf oyüzden hep 11 de basliyo fahri ile yan yana oynuyolar ibrahim daha cok oyun bozmada is yapiyo fenerli serkan balci gibi

ferro
19.09.2005, 14:29
ama tek basina bir ademde bir ise yaramadi yanina onun gibi düsünen bir adam lazim

sbay
19.09.2005, 14:31
ama tek basina bir ademde bir ise yaramadi yanina onun gibi düsünen bir adam lazim

bu konuda katiliyorum adem gibi iyi top kullanabilecek adam lazim

ferro
19.09.2005, 14:37
bizim yönetim öyle adam bulsa bile almaz yok çok pahali der yada ahlaksiz der

kudu_61
19.09.2005, 14:56
kalecimiz toplara çikarken gözünü kapatmazsa, orta sahamiz mal mal gezmezse, gol atacak topçulara gollük pas verilebilirse üzerlerindeki formanin renklerine bakip TRABZONSPOR da oynadiklarini anlarlarsa, taraftarin futbolculara degilde renklere asik olduklarini ögrenirlerse, TRABZONSPOR dan ayrildiktan sonra iddiasiz bir takimda top oynayacaklarini düsünürlerse ESSEK gibi kazanirlar...

cyberentalpi
19.09.2005, 15:00
Bence Manisa cok zayif bir ekip degil. Hucumda olduca iyiler. birdekilde o zoterr midir nedir o oyuncu ile meduna yi durdurmaliyiz. Ugur inceman a da dikkat edelim.

manisa cok kolay arapas yiyor. symek tam bu macta yildiz olurdu. Adem orta sahada oynamali. Hem sut ceker hem symek kadar olmasada top dagitir. Huseyin dikkatli olursa maci kazaniriz. Ama huzeyin in cok top kaybi bizi mahvediyor.

Bu mac Gs macininda provasi olmali. Senol ona gore adam bulsun. Lee yedek kalip volkan oynarsa iyi olur. Onumuzdeki 2-3 maci alirsak symek donene kadar minumum puan kaybedersek ligde Gs kadar sansli oluruz.

sbay
19.09.2005, 15:07
bu macta rahat kazanabiliriz cünkü 7.5 lik sivas depremi oyunculari bu macta kazanmaktan baska yol birakmiyo ama stres yaparsak yine isimizi zora sokariz

hobbit
19.09.2005, 16:46
volkanin bu takimda yeri oldugunu dusunenlerin mantigini cozebilmis degilim!

sivas macinda adam sahada bir futbolcunun yapmayacagi herseyi yapti!

bu adam bu takimda oynarsa bu takimda herkez oynar! hele lee´yi kesip onu oynatma fikri yokmu! insana karabasan gibi geliyor!

sivas macinda gokdeizin yoklugu suyuzune cikti! onsuz bir kanadimiz calismiyor ve yattaraya daha fazla yuk biniyor! sivasta antep gibi yattarayi 4 oyuncuyla tutmaya calisti!

yattara alex gibi ya da baska bir oyuncu gibi degil! yattara oyunda dinlenerek gecirdigi zamani iyice azaltti ve sorumluluk aliyor son maclarda bu cok iyi ancak tek basina yetmiyor cunku fatih cok formsuz!

fatih olsun jun olsun mehmet yilmaz olsun! bu uc oyuncu ceza sahasinda top bekleyecek kisilikte insanlar degil! top oynamak istiyorlar! oyunun icinde olmak istiyorlar ve bu bize pahaliya maloluyor!

bence mehmet yilmaz pres yapmayi birakip gercek santrafor gibi yerinde durursa daha fzla faydali olur ve fatihin de artik ortasahaya yakin oynamasindan vazgecilmeli! bu turt oyun anlayisimiz cozuldu! ayni fenerin oyun anlayisinin cozulmus olmasi gibi!

bakin besiktasa karsi fener te santrafor ve kontraatak futbolu oynadi! bu oyun tarzini fener iki deplasman macinda oynuyor! biri inonude

digeride avni akerde ve son uc yilin maclarinin sonuclarina bakin! ayni tar oyun stile ama sadece bu maclarda...

tekrar konuya donerse bizim oyun sistemimiz yaklasik uc yildir assagi yukari ayni ve herkez tarafindna biliniyor bu! ne aybaba ne dogna ne de gunes birbirinden farkli oyun sistemleri denediler! senol hocaninki digerlerininkinin en iyi versiyonuydu ancak onunda sonu geldi!

vestel maciyla birlikte gs macina kadar 15 gunumuz var! bu surec sistemin kismende olsa degistirlmesi icin yeterli bir zamandir...

zanoylu
19.09.2005, 17:01
Bu maçta takim çakili tribüne oynamazsa iste o zaman kötü...

TSunami
19.09.2005, 17:05
senol hoca revizyona gidiyormus. jun ve i.ege yedege çekip adem ve m.yilmazi oynatacakmis. buraya kadar anlayabiliyorum. ama bir de celo yu kesip volkani oynatacakmis. sanki sivas maçinda sahada gezenlerden biri volkan degildi. oyuna girdi de çok is yapti sanki. çok savruk oynuyor. ayrica lee de mükemmel oynadi ya o yine banko. yine senol hoca iki-üç maç kötü oynayani kizaga çekecekmis Allah Allah. o zaman kimi oynatacan? iyi oynayan mi var.
milli egitim de bir kural var. bir dersten bütün sinif kalirsa o dersin hocasi sorumlu tutulur ayni sekilde bütün sinif yüksek not alirsa da. yani bireysel performans düsüklükleri normaldir. bütün takim kötü ise sorumlu kimdir.??????????????????????????????

TSunami
19.09.2005, 17:07
ha bir de vestel maçini rahat aliriz fark atariz ama mesele bitecekmi. hayir asla. bir dahaki maglubiyete kadar. kisir döngü

Oruç
19.09.2005, 17:25
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Trabzonspor'da Vestel porvasi yapildi</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/222222260.jpg</TD>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>
</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Trabzonspor, cuma günü sahasinda Vestel Manisaspor ile yapacagi maçin hazirliklarini sürdürürken, sakat olan iki oyuncu çalismaya katilmadi</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde teknik direktör Senol Günes yönetiminde yapilan çalismaya, rahatsizliklari bulunan Hasan Sönmez ile Ufukhan katilmadi.

Bordo-mavililer, antrenmanda, yürüyüsün ardindan salonda agirlik çalistilar.

Trabzonspor, Vestel Manisaspor maçinin hazirliklarini aksam yapacagi idmanla sürdürecek.

</TD></TR></T></TABLE>

kudu_61
19.09.2005, 17:29
vestele 5 atariz sivasa da atardik da bizimkiler oynamadi...

pardon en iyi futbollarini oynadilar kapasite bu kadar fazla zorlamayalim gençlere sans verelim kalede mesela tolga forvete sebata verdigin ergin ortasaha ufuk ya en azindan bizimçocuklar inaniyorum ki trabzonspor yenildigi zaman jefersondan thomastan daha fazla üzülürler bunlar banane diyo zaten gidicem ne yaparlarsa yapsinlar ister yenilsinler ister yensinler ben parami alir yatarim zihniyeti hakim bunlardajefersondan eksigi var mi tolganin merak ediyorum veya erginin thomas tan farki ne yas ise ayni yastalar hemen hemen niyegelecegin yildizlari erginle tolga olmasinda jefersonla thomas olsunniye gençleri ezme politikasina girdik ki...

zanoylu
19.09.2005, 17:33
senol hoca revizyona gidiyormus. jun ve i.ege yedege çekip adem ve m.yilmazi oynatacakmis. buraya kadar anlayabiliyorum. ama bir de celo yu kesip volkani oynatacakmis. sanki sivas maçinda sahada gezenlerden biri volkan degildi. oyuna girdi de çok is yapti sanki. çok savruk oynuyor. ayrica lee de mükemmel oynadi ya o yine banko. yine senol hoca iki-üç maç kötü oynayani kizaga çekecekmis Allah Allah. o zaman kimi oynatacan? iyi oynayan mi var.
milli egitim de bir kural var. bir dersten bütün sinif kalirsa o dersin hocasi sorumlu tutulur ayni sekilde bütün sinif yüksek not alirsa da. yani bireysel performans düsüklükleri normaldir. bütün takim kötü ise sorumlu kimdir.??????????????????????????????

Senle ben heralde ayri maçlari seyrettik kardes....

sivas yari sahasinda 17 adamla oynandi maç sen oraya ronaldinyo yuda atsat hiç bir halt yiyemezdi.

Öyle pozisyonlarda topu yere indiremezsin çünkü yol bulupgidemezsin..

Orta sahan zayif oldugu için uzun topla geçersin kanattan bindirirsin.

Birde celo degisikligini gündeme almissin,Ademin uzaktan sut atabilme kabiliyeti tabikicelodan daha fazla.Attimi oda tartisilir ama attamadi diye tutup senol hocayi sorumlu tutamazsin.

Sivasin yari sahasi karinca yuvasindan farksizdi böyle bir durumda da iyi futbol biraz fantazi olur.

Karambol,sut ve kanatlardan golü buldun,bulamadinbir kotra atak yersin adam isi bitirir, ayrica balili harmanlamis gidiyor indir iste taç çizgisinin orda....

ama yok buda Senol günesin hatasiydi dimi pardon......!

kudu_61
19.09.2005, 17:33
TRABZONU SATANI BIZDE SATARIZ...

Istedigim vestem manisa spor maç kadrosu çok ciddiyim...

Vestel Manisaspor - TRABZON LISESI

kudu_61
19.09.2005, 17:36

sivas yari sahasinda 17 adamla oynandi maç sen oraya ronaldinyo yuda atsat hiç bir halt yiyemezdi.

Birde celo degisikligini gündeme almissin,Ademin uzaktan sut atabilme kabiliyeti tabikicelodan daha fazla.Attimi oda tartisilir ama attamadi diye tutup senol hocayi sorumlu tutamazsin.

Sivasin yari sahasi karinca yuvasindan farksizdi böyle bir durumda da iyi futbol biraz fantazi olur.

Karambol,sut ve kanatlardan golü buldun,bulamadinbir kotra atak yersin adam isi bitirir, ayrica balili harmanlamis gidiyor indir iste taç çizgisinin orda....

ama yok buda Senol günesin hatasiydi dimi pardon......!

öyleyse kapali defans yapan bütün takimlara yenilelim olmaz mi

zanoylu
19.09.2005, 17:39
Sivas sansliydi.papazda herzaman pilav yemez be kardes

TSunami
19.09.2005, 17:45

ama yok buda Senol günesin hatasiydi dimi pardon......! herahalde yazdigimi yanlis anlamissin. ben sivas maçini yorumlamadim takimin genel durumundan ve senol hocanin yapmayi düsündügü degisikliklerdenbahsediyorum. zaten ben celo-adem degil celo-volkan degisikliginden bahsediyorum. maçlar degil sadece konularimizda apayri. ne diyeyim sana.

Kiraly
19.09.2005, 20:40
Takimi maraton türbünü cikarsin yemin ediyorum bu maci farkli aliriz,bu olmayacagina göre mac üc ihtimalli.

caykarali erhan
19.09.2005, 21:05
maratondakilerin alayi çekirdek yeyici be kardes.smileys/smiley19.gifgel su kadroyu deniz taraf kale arkasindan çikaralimsmileys/smiley2.gif

imported_Suha
19.09.2005, 21:55
trabzonumuz her zamanki gibi maçi almaya çook yakinn..yanlizz yüreklerini ortaya koyarlarsa..koymayinca neler oluyor gördükk...

Emir BAYRAK
19.09.2005, 22:05
trabzonumuz her zamanki gibi maçi almaya çook yakinn..yanlizz yüreklerini ortaya koyarlarsa..koymayinca neler oluyor gördükk...

Zor çok zor ama ben bu macin deplasmanda oldugunu dusunmek istemiyorum kesin puan kaybederdik..Szymek'le bosalan orta sahadan sonra umudum Sivas macini izlemekle bitti..Ruhsuz oynamasinlar...Surekli geriye pas yapsinlar kesin kazaniriz...(!)

Efrasiyab
19.09.2005, 22:27
bu maçi kesin aliriz içerde çok farkli oynuyoruz benim süphem yok maçi alacagimizdan

POYRAZ
19.09.2005, 23:08
Mutlaka taraftar destegi olmasi lazim.

Barış
19.09.2005, 23:12
Mutlaka taraftar destegi olmasi lazim.

Her maçtaki gibi olacagindan emin ol.

Recluse61
20.09.2005, 00:51
Insallah golu erken buluruz yoksa üst üste gelen kötü sonuçlardan sonra zaten gerilmis olan taraftar ilerleyen dakikalarda baski unsuru olabilir.

Erkin
20.09.2005, 02:33
Evet bence de golü erken bulmaliyiz , eger ilk dakikalarda atabilirsek
maçi rahat götürürüz.. Zaten bu maçi almaktan baska çaremiz de yok..

Vektra58
20.09.2005, 02:46
Bu Maç Benim Için Önemli Degil. Ne Yapar Ne Eder Kazaniriz. Beni Düsündüren Bu Maçtan Sonraki Maç. Offfffff Offffffffffffffff......

sanatik
20.09.2005, 02:47
Ilk golü hemen bulmak için destek nasilolunuyor ?

Peki ya ilk golü biz yersek destek artiyormu ?

Bu maçdada artacakmi ?

Neler olacagini hep birlikde famagusta maçinda gördük.

Taraftar ancak gol olunca destek olmamali. Ne kadar geri düsersen o kadar daha çok destek çikmali. Hepimiz biliyoruz evet ama maça gidincede baskalarindan bekliyoruz.

Trabzonspor taraftarini iyi yapdigi iki sey var: Biri gol atinca bir kaç dakika sevinmek birde takim geri düsünce susmak ve durum simdi gibiysede kendi takimini protesto edip engellemek.

Buna destek diyorsaniz biz 22 yil daha taraftar olarak maç kazandiramayiz ve sampiyon olamayiz.

Recluse61
20.09.2005, 03:05
Sevgili sanatik zaten olmasi gerekni degil olani söylüyoruz.Maalesef bizim taraftarimizin fitrati aynen senin üstte yazdigin gibi.

Barış
20.09.2005, 03:07
Sevgili sanatik zaten olmasi gerekni degil olani söylüyoruz.Maalesef bizim taraftarimizin fitrati aynen senin üstte yazdigin gibi.

Sen de bizim takimin taraftarisin.

Oruç
03.11.2005, 13:57
Maçi kaybettik bilesmileys/smiley4.gif

U.Sadıkoğlu
03.11.2005, 14:31
Maçi kaybettik bilesmileys/smiley4.gif

hehehehesmileys/smiley4.gif

Mayls
03.11.2005, 15:06
Ilk golü hemen bulmak için destek nasilolunuyor ?

Peki ya ilk golü biz yersek destek artiyormu ?

Bu maçdada artacakmi ?

Neler olacagini hep birlikde famagusta maçinda gördük.

Taraftar ancak gol olunca destek olmamali. Ne kadar geri düsersen o kadar daha çok destek çikmali. Hepimiz biliyoruz evet ama maça gidincede baskalarindan bekliyoruz.

Trabzonspor taraftarini iyi yapdigi iki sey var: Biri gol atinca bir kaç dakika sevinmek birde takim geri düsünce susmak ve durum simdi gibiysede kendi takimini protesto edip engellemek.

Buna destek diyorsaniz biz 22 yil daha taraftar olarak maç kazandiramayiz ve sampiyon olamayiz.

<DIV> </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Bide söyle düsün</DIV>
<DIV>stada hala taraftar gidiyo</DIV>
<DIV>eziklerden biri böyle bi krizde olsaydi seyircisiz mac oynarlardi</DIV>

sanatik
05.11.2005, 16:54
ezikleri örnek almayalim lütfen.

Bilbao yuörnek almak daha mantikli bence.

hem onlarda yeniden sampiyon olamadilar, ugrasiyorlar ama stad nerdeyse herzaman FULL ve ne zaman ne yapcaklarinida biliyorlar.

Segirci gibi görünüyorlar ama takimlarin harika atesliyorlar, gerekli skor icin.

Bizde bu varmidir ? olacakmi ? nasil olacak ? kim yapacak ? Biz burda forumda yazisa yazisami olacak ?

Edited by: sanatik

kutoz
05.11.2005, 17:25
Bu sefer rövansi kesin aliriz. smileys/smiley4.gif