PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Asbaşkan F.Tekke İçin Ağır Konuştu!

Recep KINALI
16.07.2010, 12:28
http://www.trabzonunsesi.com/images/news/14411.jpg

Hacısalihoğlu, Fatih Tekke'nin Rusya'da huzursuz olduğu için takıma dönmek istediği yönündeki iddiayı bakın nasıl değerlendirdi.
Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Fatih Tekke'nin Rusya'da huzursuz olduğu için takıma dönmek istediği yönündeki iddiaya işte bu sözlerle tepki gösterdi: “Trabzonspor, huzurevi değil!”

Radyospor'a açıklamalarda buluan Hacısalihoğlu, transfer çalışmalarına da değindi ve “İyi oyuncu transfer etmekle şampiyon olunsaydı, Fenerbahçe'nin Süper Lig'de şampiyonluğu kimseye kaptırmaması gerekirdi” dedi.

KADROMUZ YETERLİ

Sadece futbol yeteneği olarak değil, kişilik olarak da kaliteli futbolculardan oluşan bir kadro kurduk. Bu kadroya şimdilik takviyeye ihtiyaç yok. Ama profesyonel yaşantıda her zaman takviyeler olabilir. Fakat kadromuzun yeterli olduğuna inanıyorum.

MAKAKULA İSTEDİĞİMİZ FİYATA İNMELİ ONU TRANSFER ETMEK ZORUNDA DEĞİLİZ

Makukula konusunda henüz anlaşma sağlanamadı. Görüşmeler sürüyor; henüz bizim istediğimiz rakamlara inmediler. Düşündüğümüz rakamlara hem kendi hem de kulübü ikna olursa transferi gerçekleşir; aksi taktirde gündemden kalkar. Başka bir oyuncu alır mıyız? Bunu şimdiden söyleyemem.

TEOFİLO İLE İLGİLİ BİR SORUN YOK

Teofilo ile ilgili yakıştırmalar nereden kaynaklanıyor; bunu bilemiyorum; ama ne Kayserispor bu futbolcuya talip oldu; ne de biz veririz dedik; fakat böyle bir gündem oluştu.

TEKKE BELKİ GELECEKTE TEKNİK DİREKTÖR OLARAK DÖNER

Fatih Tekke, bir başka takımın oyuncusu, bizim gündemimizde değil. Geçmişte Trabzonspor'a hizmet etmiş, başarılı olmuş bir arkadaşımız; ama şu anda transferi düşünülmüyor. Belki gelecekte teknik direktör ya da yönetici olarak döner. Takımında huzurlu olmayan oyunculara, burada huzur yaratmak için uğraşmıyoruz. Biz güçlü bir kadro yaratmak amacındayız. Biz huzurevi değiliz.

İYİ TRANSFERLE ŞAMPİYON OLUNSAYDI HER SENE FENERBAHÇE ŞAMPİYON OLURDU

Geçen seneden iyi ders aldık ve bu sene Avrupa Kupaları'na iddialı bir şekilde başlayacağız. Bu sene Avrupa Lig Grupları'na mutlaka değerlendireceğiz. İyi transferle şampiyon olunur diyemeyiz. Özellikle Beşiktaş, iyi transferler yaptı; ancak bunların bir arada ne kadar başarılı olacağı, ekip anlayışlarını ne kadar sahaya yansıtacaklarını bilmek mümkün değil.

Zaten iyi oyuncu transfer etmekle şampiyon olunsaydı. Süper Lig'de Fenerbahçe'den başkası şampiyon olmazdı. Dünyada da Real Madrid'den başka takım şampiyon olamazdı. Yıldız oyuncuların olması başarının tek yol değildir. İyi ekip olan ipi göğüsler; Trabzonspor iyi bir ekiptir.

ALINTI
trabzonunsesi.com

Vkgz
16.07.2010, 12:29
fatih için doğru demiş ama forvet alsın sonra konuşsun asbaşkan

TsClub41
16.07.2010, 12:34
Ben bu kişiliğin ismini bile hitap etmiyecem , trabzonspora faydalı olduğunu düşünmüyorum.

TsClub41
16.07.2010, 12:36
Burası senin huzur bulduğum bi yer dolayısı ile senin huzur evin..........

TsClub41
16.07.2010, 12:39
Fatihin adını bile ağzına anmasın.!!Fatih en azından bu takıma katkı yaptı.O bu takım için ne yaptı?

enmavi61
16.07.2010, 12:40
kendisi gitsin huzurevinee... yaşını başını almışş...

Kader KORELİ
16.07.2010, 12:42
Trabzonspor senin her iki günde bir çıkıp şov yapman için bir reklam kürsüsü de değil.

TSelif
16.07.2010, 12:43
5 ay kaldı hh . İneklerinle beraber gideceksin bu kulüpten :)

İlker ToSun
16.07.2010, 12:45
bence gayet güzel konuşmuş

kulübün kaybolan heyecanını geri kazanması eğer 33 yaşındaki bir adamın transferine bağlıysa vay halimize hakikaten.

biz yenilik diyoruz, devrim diyoruz, yeni isimler diyoruz hala arkaya bakarak araba kullanmaya çalışıyoruz

ALİ FATİH
16.07.2010, 12:46
Hacım çiftlikteki ineklerde golcü çıkaracakmış,izlemiş çok beğenmiş kıvrak ,hızlı ve her bulduğunu atıyormuş.
Son dakika haberi!!!!

My
16.07.2010, 12:46
Hoop!
Yavaş olun uşaklar.
Sakin sakin, hakaret etmeden.

antagonist
16.07.2010, 12:48
Bir dakika. Olayın aksettirilişi farklı görünüyor.

Ben dün o konuşmayı canlı dinledim. Spiker "Fatih Tekke Rubin'de huzursuz. Almak ister misiniz?" diyince Hayrettin bey de "Biz huzurevi değiliz. Gerek görürsek oyuncu alırız." dedi.

Bunda yanlış olan ne? Tamam Fatih Tekke bence de gereklidir, ben de Hayrettin beyi çok sevmem ama böyle ağır laflara gerek yok.

TSelif
16.07.2010, 12:50
KADROMUZ YETERLİ

Sadece futbol yeteneği olarak değil, kişilik olarak da kaliteli futbolculardan oluşan bir kadro kurduk. Bu kadroya şimdilik takviyeye ihtiyaç yok. Ama profesyonel yaşantıda her zaman takviyeler olabilir. Fakat kadromuzun yeterli olduğuna inanıyorum.

"Ben bu futboldan hiç anlamıyormuşum demek arkadaş :rolleyes: "

TsClub41
16.07.2010, 12:52
Bizim en iyi transferimiz tjikuzu diyen adamdan ne olur :)

ergin cesit
16.07.2010, 12:55
yazıklar olsun sana trabzonspor ismini ağzına bile alma

Selman61
16.07.2010, 12:56
Kadro yeterli mi ?
biz taraftarlar ile Hacısalihoğlu acaba aynı takımdan mı bahsediyor..
şaşırdım.

A.T.R
16.07.2010, 12:58

Ben dün o konuşmayı canlı dinledim. Spiker "Fatih Tekke Rubin'de huzursuz. Almak ister misiniz?" diyince Hayrettin bey de "Biz huzurevi değiliz. Gerek görürsek oyuncu alırız." dedi.

Bunda yanlış olan ne? Tamam Fatih Tekke bence de gereklidir, ben de Hayrettin beyi çok sevmem ama böyle ağır laflara gerek yok.

Fatih Tekke ile ilgili söylediklerine kızan kim?? Sonraki açıklamaları ile sana bana bizlere herkese APTALSINIZ siz demesine ne diyelim??

Ya da eğer o aptal ise neden hala yönetme pozisyonunu işgal ediyor??

TsClub41
16.07.2010, 12:58
Bu adamın futbol bilgisi - (eksi) lerde ...........

GencZonguldak
16.07.2010, 12:59
trabzonspor ile ilgili hangi haberi açsam bu adamın resmi ve ismi karşıma çıkıyor. bir tane faydalı işini görmüş, doğru lafını işitmiş değilim. bu adamdan nefret ettim artık!

antagonist
16.07.2010, 13:01
Fatih Tekke ile ilgili söylediklerine kızan kim?? Sonraki açıklamaları ile sana bana bizlere herkese APTALSINIZ siz demesine ne diyelim??

Ya da eğer o aptal ise neden hala yönetme pozisyonunu işgal ediyor??

Bir kere başlık yanlış. :)

Neden yönetici derseniz? Trabzonspor kongre üyeleri ona bu yetkiyi vermiştir.

Ben de hoş Hayrettin beyi çok sevmiyorum ama çıkıp da Trabzonspor asbaşkanlığı makamındaki bir kişiye -kurumsal kimliğine olan hüremtimden- hakaret etmeyi kendime yakıştıramıyorum.

TsClub41
16.07.2010, 13:06
Bir kere başlık yanlış. :)

Neden yönetici derseniz? Trabzonspor kongre üyeleri ona bu yetkiyi vermiştir.

Ben de hoş Hayrettin beyi çok sevmiyorum ama çıkıp da Trabzonspor asbaşkanlığı makamındaki bir kişiye -kurumsal kimliğine olan hüremtimden- hakaret etmeyi kendime yakıştıramıyorum.

Bu şashiyet , neden o kurumsal kimliğin gerektirdiği şekilde konuşmuyor.Biz bu konuyu kapatmıştık.Sırf Trabzonsporumuza zararı dokunuyor diye sular durulmuşken neden böyle bir açıklama yapma gereği duyuyosun.O makam kendi kişisel egolarını tatmim etme yeri değildir.

Faik Yılmaz
16.07.2010, 13:11
Biz huzurevi değiliz ama dinazorları senelerdir besliyoruz ne hikmetse....... ( Fatih şimdi 32 Songu 33-34 yaşında alanlar sanki başka adamlardı....)

Biz Başkana ve yönetim kuruluna boş konuşsunlar diye yetki vermedik....

Kadro yeterlimi değilmi onuda yakında göreceğiz..... Kötü sonuçlardan sonra yönetim aleyhine tezahüratlar olduğunda kimse taraftara suç bulmasın ......

Sayın Hayrettin Bey kusura bakma ama sen bu taraftara yakışmıyorsun.....

Uğurtan
16.07.2010, 13:14
Hayrettin..

Hakaret etmicem sana..

3-5 ayın kaldı.. Konuş doya doya..

Kongrede konuşucam ben..

Adamı futboldan soğuttunuz.. Nefret ettirdiniz..

Tek liste dahi olsa listeden ismini çizmeyen senin gibi olsun..

macuka
16.07.2010, 13:14
Senol hocayi sevip HH yi sevmeyenler, bu iki sahsin cok iyi iliskileri olan iki vatandas oldugunu biliyor mu?
Adam Fatih i sevmiyor olabilir, en azindan delikanli gibi her firsatta bunun arkasinda duracak laflar ediyor...
Bence Sadri Sener baskanimiz, HH den daha az samimi, cunku hic bir dedigi hic bir dedigini tutmuyor...

bluedark
16.07.2010, 13:16

galeyana gelmiş millet ,az idare ediver

Gökçebey
16.07.2010, 13:33
Küfür etmek insanı haklı yapmaz. Haklıyken de hakkını artırmaz. BMN forumu üyelerimizin Trabzonspor adına herşeyi tartışabilecekleri, karşılıklı fikir alışverişinde bulunabilecekleri, her şeyi "eleştirebilecekleri" fakat asla küfür ve hakaret edemeyecekleri bir yerdir. Küfür ve hakaret haklılığımızı haksız kılar. İnsanlar haksızlıklarını sizin ettiğiniz küfür ve hakaretler üzerinden haklı kılmaya çalışır. 100 eleştiri yaparasınız, 1 kez hakaret edersiniz, 1 hakaretiniz 100 eleştirinin önüne geçer, karşı taraf sadece bunu bilip söyler.

Lütfen biraz sakin olalım. Hayrettin Hacısalihoğlu'nu sevmezsiniz, kızarsınız, nefret edersiniz. Ona küfür ve hakaret de edebilirsiniz ama burada değil. BMN'nin bir fıtratı vardır. Eleştiri, sonuna kadar. Hakaret - küfür, asla.

Lütfen.

Gökçebey
16.07.2010, 13:35
Yönetime Yönelik Eleştiriler (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1916986100#post1916986100)

Konunun tartışılacağı adres burasıdır. Lütfen forum kurallarını ihmal etmeyelim.