PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rizespor?un Brezilyali Douglus

Badaloğlu
12.09.2005, 14:51
Usaklar bu basligi buraya açtim zira Gökdeniz'in bombasi patladi ardinda da Szymek ayagi kirildi.Yani bir nevi orta sahamiz çöktü.Yönetimin kadroyu genis tutmamasinin belkide sikintilarini yasayacagiz ama benim Rizespor-Besiktas maçinda Brezilyali oldugunu ögrendigim Douglus'a hayran kaldim desem yeridir.Arkadaslar bu adami muhakkak almaliyiz.Artik bu sezondan geçti ama Ocak ayinda bu adami alirsak dehset bir is basarmis oluruz.Topu çok iyi biliyor,tek top oyayarak rakibini adeta oyundan düsürüyor.Oyunu okumasina hayran kaldim.

Zira orta sahamizda Szmek ile bu adam yanyana hayal edince ortaya dehset bir orta saha çikti.Benden söylemesi,takip edin sizde bu adami...Ben çok keyif aldim.

gerçekefsane
12.09.2005, 15:00
alti yabanci oyumcumuz var

Jefferson, eller, yattara, jun, lee,szymek

o zaman kim gitsin diyelim, biri mutlaka gitmeli ( öneriye karsilik soru)

halil ibo
12.09.2005, 15:03
Kardesim sana katiliyorum,gerçekten kumas iyi.Ama geçen sezondan beri 500 sayfaya yakin transferle ilgili yönetime isik tuttuk.Ama onlar ne yapti.Önlerine tuttugumuz isigi alip gözlerine soktular.Bir transfer sezonunu mahvettiler.Bunu onlara nasil duyururuz.Bu transferi nasil bitiririz.Fikrin var mi?

TSunami
12.09.2005, 15:15
malatyadaki brezilyali da iyi. takatuka miydismileys/smiley36.gif. 17 yasinda mi ne.

yattara11
12.09.2005, 15:53
rize'deki douglas çok süper oyuncu... gerçi sadece bejeka maçinda izledim ama o zemin de öyle süper top oynamak her futbolcunun yapacagi is degil smileys/smiley2.giftabi bizim alma ihtimalimiz nedir bilmiyorum smileys/smiley17.gif

Özkan Erdem
12.09.2005, 16:25
Hangi yabanciyi birakicaz peki.. Biliyorum Lee geçiyor hepimizin aklindan ama su anda en formda yabancimiz, ortasahadaki mücadelesi gayet iyi. Aslinda pek begenmedigim bir oyuncu ama bu gönderilme olayi onda sok etkisi yapti, formasina sarildi.

Salih61
12.09.2005, 16:55
Metin abi dogru diyor ama ismi douglas galiba...smileys/smiley2.gif

Saygilar...

Guests
12.09.2005, 17:27
rize'deki douglas çok süper oyuncu... gerçi sadece bejeka maçinda izledim ama o zemin de öyle süper top oynamak her futbolcunun yapacagi is degil smileys/smiley2.giftabi bizim alma ihtimalimiz nedir bilmiyorum smileys/smiley17.gif

Kardesim rize Bjk ya Fb ye futbolcu verir.Ama is Trabzona geldimi asla futbolcu vermek istemezler.Oysaki biz yeri geliyor onlara bedava futbolcu bile veriyoruz.

Mert Pasa
12.09.2005, 21:17
bence de trabzonun tarihinde ilk defa su dakika icin gonderilecek futbolcusu yok,tek sallantida lee idi o da su an takimin en iyilerinden o yuzden douglasi sadece izleyelim su an

Badaloğlu
13.09.2005, 13:35

Kardesim rize Bjk ya Fb ye futbolcu verir.Ama is Trabzona geldimi asla futbolcu vermek istemezler.Oysaki biz yeri geliyor onlara bedava futbolcu bile veriyoruz.

Bu konuda sana kismenkatilmiyorum, eger genelleme yaparsan yanlis olur.Zira biz zamaninda Hasan Vezir'i(Küçük Hasan),Kaleci Murat(oynamadi ama olsun),Kürsat v.b.gibi ihtiyaç duydugumuz mevkilere oyunculari Rizeden almisizirdir.Ayrica unutulmamasi gereken bir noktada Rizespor baskanin geçmiste Trabzonspor yönetiminde oldugu gerçegidir.Koray'i sen istedinde alamadin mi?

Rize ile Trabzonun birbirine düsman olmasi Istanbul basinin bir oyunudur.Bu onlarin isine gelmektedir.Rize-Trabzon düsman olursa 96 yilindaki gibi sampiyonlugu elimizden almalari çok daha kolay olur.

Guests
13.09.2005, 14:54

Bu konuda sana kismenkatilmiyorum, eger genelleme yaparsan yanlis olur.Zira biz zamaninda Hasan Vezir'i(Küçük Hasan),Kaleci Murat(oynamadi ama olsun),Kürsat v.b.gibi ihtiyaç duydugumuz mevkilere oyunculari Rizeden almisizirdir.Ayrica unutulmamasi gereken bir noktada Rizespor baskanin geçmiste Trabzonspor yönetiminde oldugu gerçegidir.Koray'i sen istedinde alamadin mi?

Rize ile Trabzonun birbirine düsman olmasi Istanbul basinin bir oyunudur.Bu onlarin isine gelmektedir.Rize-Trabzon düsman olursa 96 yilindaki gibi sampiyonlugu elimizden almalari çok daha kolay olur.

Abi ne düsmanligi ben sadece dikkatimi çeken bir konuya degindim.Ayni zamanda ben yanlis duymadiysam ayni hasan vezir rizeden fb ye ordan da gs ye gitmisti.1923 ten sonra türkiye siyasi haritasi ve bizans oyumlariyla bu günkü noktaya gelinmistir.Atatürk'ün trabzonlulari kapsayan o gururumuzu oksayan bizi gurrulandiran sözleri ayni zamanda rizeli için de söylenmistir.Ben bunu biliyorum

Ama 2001 di sanirim.Rizeye deplasmana gitmistik.Bizim onlara verdigimiz bir oyuncu golu atmisti ve yenildik.O maçta rizede evlerin balkonlarindan yagan tas ve saksilari da unutmam

lazutlarlivera
13.09.2005, 16:34
walla adam süper.ipe dizdi hepsini.böyle bir oyun kurucuyu alirsak war yaaaa.harika olur.douglas a söylüyeyim de atlasin bi dolmus a dogru TRABZON ahttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

baget55
14.09.2005, 00:23
[QUOTE=halil ibo]Kardesim sana katiliyorum,gerçekten kumas iyi.Ama geçen sezondan beri 500 sayfaya yakin transferle ilgili yönetime isik tuttuk.Ama onlar ne yapti.Önlerine tuttugumuz isigi alip gözlerine soktular.Bir transfer sezonunu mahvettiler.Bunu onlara nasil duyururuz.Bu transferi nasil bitiririz.Fikrin var mi?[/QUOT

katiliyorum smileys/smiley2.gif

baget55
14.09.2005, 00:26
Douglus iyi bir oyuncu. Maçta genç yasina ragmen herkesi ayakta tutmaya calisiyordu ve yorulmak bilmeyen bir kondisyona sahip . Sonuc olarak simdilik iyi görünüyor izleyip görecegiz .Edited by: baget55

MrbLack
14.09.2005, 09:53
bu topçu ara transferde bize gelse ne iyi olur.

Badaloğlu
14.09.2005, 10:55

Abi ne düsmanligi ben sadece dikkatimi çeken bir konuya degindim.Ayni zamanda ben yanlis duymadiysam ayni hasan vezir rizeden fb ye ordan da gs ye gitmisti.1923 ten sonra türkiye siyasi haritasi ve bizans oyumlariyla bu günkü noktaya gelinmistir.Atatürk'ün trabzonlulari kapsayan o gururumuzu oksayan bizi gurrulandiran sözleri ayni zamanda rizeli için de söylenmistir.Ben bunu biliyorum

Ama 2001 di sanirim.Rizeye deplasmana gitmistik.Bizim onlara verdigimiz bir oyuncu golu atmisti ve yenildik.O maçta rizede evlerin balkonlarindan yagan tas ve saksilari da unutmam

Tamam iste bende Istanbul basininin ve çesitli faktörlerin(Is aamlarinin Fenere verdigi destek) meydana getirdigi bu düsmanlik tohumlari meyvesini veriyor demek ki...Ama benim sana anlatmak istedigim, eger ortada bir düsmanlik varsa; bu düsmanligin ardinda Istanbul basinin ve bir kisim insanin oldugu gerçegidir.

Bak biz Istanbulda Rize'nin küme düstügü sene Istanbulspor-Rizespor maçinda,Rize'ye destek amaçli maça bazi arkadaslarimiz maça gittiler.Hemde bordo-mavi formalarla maça giden 8-10 Trabzonsporlu'ya; Rize tribününde kendilerine atmaca diyen bir kaç serseri tarafindan biçak çekildi.Amayanimizda çok saglam Trabzonsporlu olupda Rizeli olan basta Sultan agabeyimiz onlara öyle bir ders verdi ki hepsi aptala döndü.Bu cahil adamlar yüzünden Rizeli kardeslerimizle düsman olmamiz beklenemez...Onlarda yanlis yaptigini anladilar ama is isten geçmis oldu.

Yanilmiyorsam efsane Ali Kemal'i bile Rizeden aldik...

Salih61
14.09.2005, 13:24
Arkadaslar Tokat okurken Rizeli bir arkadasim vardi...Trabzonsporluydu ama bana Rize de fener atkisiyla gezdigini söylemisti...Nedenini sordugumda BASIM BELAYA GIRMESIN diye öyle yapiyorum derdi...Ve daha ilginçi benim gibi çok var dedi...Gs atkisiyla Bjk atkisiyla gezen Rizeliler var dedi...Tabi ben onun yalancisiyim...

Saygilarimla...

halil ibo
14.09.2005, 13:45
Badaloglu'nun da belirttigi gibibenimde gerçekten Rizeli çok saglam Trabzonsporlu tanidiklarim var.Öyle birTrabzonspor propagandasi yaparlarki agizin açik kalir,ben acaba gerçekten Trabzonsporlu muyum diye.O yüzden bunlari geçelim.Konu zaten Rizelilerin Trabzonsporlulugu degil.

Konu: Senol Hocam onu kadroda düsünür mü ? Yönetim alabilir mi ?Bu arkadasin izlenmesi için transfer komitesi kurdurup Rize'de 6 ay kalip Batman Petrol'den Seyido'yu alip gelirler mi ?smileys/smiley36.gifGÜLERIZ AGLANACAK HALIMIZE !smileys/smiley19.gif

Özkan Erdem
14.09.2005, 14:34
Bu arkadasin izlenmesi için transfer komitesi kurdurup Rize'de 6 ay kalip Batman Petrol'den Seyido'yu alip gelirler mi ?

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gifAgzina saglik, bütün transfer politikasini özetledin 1 cümleyle..

selcjK
14.09.2005, 16:00
douglas bildigin beyaz viera

halil ibo
14.09.2005, 16:34
Bir banka hesabi açtirip biz mi para toplasak? Acaba?smileys/smiley2.gif

Sacit
14.09.2005, 20:43
iyi adama benziyo.her takima lazim olur

ShadoW
06.11.2005, 16:06
bu adami biz alirsak 2 hafta kötü top oynarsa elestiriler baslar. Gönderin, ne isi var falan filan diye. Bu da isin ayri bi açisi.

Taner Uykuçeken
25.11.2005, 22:28
Ilk defa 90 dk seyrettim adami gerçektende çok teknil takimini iyi yönlendiriyor iyibir hocanin elinde kendini gelistirirse yildiz olur

mini FaNaTiK
25.11.2005, 23:16
Iyi bir oyuncu olumlu ara paslariyla benim dikkatini çekti ama basinda yazilan Trabzonspor istiyor sözlerinin sadece dedikodu olduguna inaniyorum bizdede çok is yapacagini zannetmiyorum defansiften çok ofansif olmasi Szymek kesemeyecek olmasi sebebiyle..

ancibranoz
26.11.2005, 11:06
Hangi yabanciyi birakicaz peki.. Biliyorum Lee geçiyor hepimizin aklindan ama su anda en formda yabancimiz, ortasahadaki mücadelesi gayet iyi. Aslinda pek begenmedigim bir oyuncu ama bu gönderilme olayi onda sok etkisi yapti, formasina sarildi.

usta Elleri unuttun herhalde smileys/smiley36.gifbana göre en önde o gitmeli baska yabanci için yer açmali

#10 Fietra
26.11.2005, 22:20
Ben dün izledim ama hiç begenmedim

Recep Çaltepe
26.11.2005, 23:06
top ayagindayken dikine olarak ceza sahasina yönelen bir futbolcu, ki bana göre bir orta saha oyuncusunda bulunmasi gereken en önemli özelliklerden biri bu.

Efrasiyab
27.11.2005, 11:15
o kadar da muhtesem bi sey degil yav valla bana oyle geldi

KUYMAK
27.11.2005, 11:17
Katiliyorum. O kadar muhtesem bise degil.Tabi ilk defa Çaykur Rize maçinda izledim.

Mollasalihoğlu
27.11.2005, 12:11
ya hasan üçüncü ibrahim ege v.s. adamlardan sonra szymkowiak allah'a sükreder bu adami yanina koysak smileys/smiley1.gif

Burçak
27.11.2005, 19:02
ya hasan üçüncü ibrahim ege v.s. adamlardan sonra szymkowiak allah'a sükreder bu adami yanina koysak smileys/smiley1.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifvallaha nekadar dogru dedinyaa . agzina saglik.

mini FaNaTiK
27.11.2005, 19:10

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifvallaha nekadar dogru dedinyaa . agzina saglik.

daha iyisini koysak müslüman olup,namaz kilarsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifbiz daha iyisini koyalim Douglastan daha iyileri de var..

Burçak
27.11.2005, 19:23

daha iyisini koysak müslüman olup,namaz kilarsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifbiz daha iyisini koyalim Douglastan daha iyileri de var..

var ama alacak olan yönetim kim