PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN Tanışma Başlığı | Yeni Üyeler Buraya!

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

TAHSİN 61
15.01.2009, 08:42
herkez hoş gelmiş sefa getirmiş allah uzun uzun burada bilgi ve paylaşımı ve destek olmayı nasip etsin welcome to BMN FORUM

vmax
15.01.2009, 16:38
merhaba ey fanatik trabzonsporlular adım ayhan ve 37 yaşındayım trabzon çaykaralıyım istanbulda oturuyorum şişlede polis memuruyum tüm trabzon sporluları seviyorum ve aşırı derecede fanatik trabzon taraftarıyım ne yapayım bende böyleyim.... yatağa her yattığımda dua ediyorum ki trabzonspor galip gelsin diye .... halen devam edeceğim ve şu fenerbahçeyi yenersek varya değmeyin keyfime..şerefsizler sanki türkiyede başka takım yok hep kendileri çamurlar onları yenmeyi o kadar çok istiyorum ki belki takımdaki futbolculardan fazla gününü göstermemiz gerekir onlara trabzonsporun adını hafızalarına yerleştirmeliyiz haksızmıyım arkadaşlar yaaaa

Dursun Kaplan
15.01.2009, 16:41
Hoşgeldin Ayhan ağabey.

:)

vmax
15.01.2009, 16:43
Slm arkadaşlar, ben Kadir YAZICI..
İstanbul'da Marmara Üniversitesinde öğrenciyim.
Trabzonluyum, Trabzonsporluyum....
selam kardeşim bende trabzonluyum ve fanatik trabzonsporluyum bende polisim şişlide yunuslarda bi sıkıntın olursa cevap yaz

vmax
15.01.2009, 16:47
Hoşgeldin Ayhan ağabey.

sağol kardeşim ya valla öyle memnun oldum ki anlatamam..... ben yurdum insanını seviyorum ama trabzonlular ayrı be onların bende ayrı yeri var.... ontrollerde bile trabzonlu gördüm mü sorsusüz sualsiz bırakırım sadece neresinden olduğunu sorarım.... yaaa arkadaşlar aşırı fanatiğim yaaaa seviyorum ben memleketimi ve trabzonumu :))

İlhan Atalay
15.01.2009, 16:47
Selamunaleyküm...

vmax
15.01.2009, 16:52
ben sami can aslen memlekette yaşadıgım köy sultan murat yaylasına 10dk ve çok seviyorum oraları.ama şuan istanbulda yaşıyorum

selam sami ben ayhan bende çaykaralıyım ve bizim yaylamız sultan murat bende çok severim olaralar her nekadarda gidemezsek te oralar bizim be kardeşim bende istanbulda oturuyorum..görüşmek dileğiyle

Dursun Kaplan
15.01.2009, 16:53
sağol kardeşim ya valla öyle memnun oldum ki anlatamam..... ben yurdum insanını seviyorum ama trabzonlular ayrı be onların bende ayrı yeri var.... ontrollerde bile trabzonlu gördüm mü sorsusüz sualsiz bırakırım sadece neresinden olduğunu sorarım.... yaaa arkadaşlar aşırı fanatiğim yaaaa seviyorum ben memleketimi ve trabzonumu :))

:) Bizde öyleyiz abi.

Yunus'um demişsin. Motorize ekiptenmisin abi ? Eğer öyleyse kullandığın motosiklet markası ne ? Honda mı, Bmw mi ? :)

Hoşgeldin İlhan ;)

Recep Alkan
15.01.2009, 17:14
merhaba ey fanatik trabzonsporlular adım ayhan ve 37 yaşındayım trabzon çaykaralıyım istanbulda oturuyorum şişlede polis memuruyum tüm trabzon sporluları seviyorum ve aşırı derecede fanatik trabzon taraftarıyım ne yapayım bende böyleyim.... yatağa her yattığımda dua ediyorum ki trabzonspor galip gelsin diye .... halen devam edeceğim ve şu fenerbahçeyi yenersek varya değmeyin keyfime..şerefsizler sanki türkiyede başka takım yok hep kendileri çamurlar onları yenmeyi o kadar çok istiyorum ki belki takımdaki futbolculardan fazla gününü göstermemiz gerekir onlara trabzonsporun adını hafızalarına yerleştirmeliyiz haksızmıyım arkadaşlar yaaaa

abi hoşgeldin çaykara neresi ya.

Gökhan KAN
15.01.2009, 17:17
selam sami ben ayhan bende çaykaralıyım ve bizim yaylamız sultan murat bende çok severim olaralar her nekadarda gidemezsek te oralar bizim be kardeşim bende istanbulda oturuyorum..görüşmek dileğiyle

hoşgeldin kardeşim...

Faty Papy_61
15.01.2009, 17:22
mrb arkadaşlar,ben Abdulkerim :)

Gökhan KAN
15.01.2009, 17:23
mrb arkadaşlar,ben Abdulkerim :)

hoşgeldin kardeşim........

anafor
15.01.2009, 20:01
selam kardeşim bende trabzonluyum ve fanatik trabzonsporluyum bende polisim şişlide yunuslarda bi sıkıntın olursa cevap yaz

Eyvallah Abicim saolasın..

Bilâl ÇOBAN
17.01.2009, 16:37
Selamunaleyküm...

ve aleykümselam ilhan dostum, sonunda ziyaretçi kimliğinden kurtulup üye olabildin :)

resimlerini fotoğraflarımız bölümüne ekleyeceğim :D

İlhan Atalay
17.01.2009, 17:03
ve aleykümselam ilhan dostum, sonunda ziyaretçi kimliğinden kurtulup üye olabildin :)

resimlerini fotoğraflarımız bölümüne ekleyeceğim :D
Sonunda dostum...

Seçip seçip eklersen çok daha iyi olur sanıyorum :)

Mustafa Çebi
17.01.2009, 23:14
selam arkadaşlar

Kul
17.01.2009, 23:25
Bursa'da Trabzonsporumuzu karşılamada Yattara'nın boyununa BMN atkısını takan Mustafa Çebi kardeşim aramıza hoşgeldin..

Şahin_53
17.01.2009, 23:32
Selam Mustafa hoşgeldin aramıza.:)

Mustafa Çebi
18.01.2009, 00:00
Hoşgördük arkadaşlar haerkeze selamlar olsun

Mustafa Çebi
18.01.2009, 00:01
Daha nice organizasyonlarda birlikte oluruz inşallah

SüRMeNe_6161
20.01.2009, 00:41
hosgeldniz

TAHSİN 61
20.01.2009, 14:32
Aramıza katılan arkadaşlarım hepiniz hoş geldniz.

ibrahim ŞEN
20.01.2009, 15:23
ben ibrahim yas 20 istanbul kagıthane de oturuyorum aslen bayburtluyum..

ibrahim ŞEN
20.01.2009, 15:24
abi bizede yakın o sultan murat :)) soganlı felan

Volkan Arslan
22.01.2009, 10:31
Ben Volkan 17 yaşındayım
Trabzonluyum Trabzonsporluyum =)
Öss ye hazrlanıyorum bi dahaki yıl üniv de ts adına etkinlikler yapmayı çok istiyorum temsilcilik gb şeyler yani..

MehmetGÜRSOY61
22.01.2009, 10:32
aramıza hg volkan

ugur_52
22.01.2009, 15:05
merhabalar ben ugur istanbulda oturuyorum,biraz geç oldu tanışma başlığına girişim biliyorum,geç olsun güzel olsun problem değil :)
bundan önce kayseride Erci-TS ye üye olmamakla beraber öğrenciyken onlarla maçlara giderdik.İstanbulda ise genelde tek olarak maçlara gidiyorum tribünde yeni arkadaşlar edinmek daha bi güzel oluyo tabi bunda bizim taraftarımızın sıcakkanlı oluşu da bir etken.Ayrıca Orduluyum,bu çok garipseniyo milletçe nedense ben anlam veremiyorum,sonuçta Ordulu olmam Trabzonsporu tutmıycağım anlamına gelmiyo, farklı olanların takımı olduğu için,tüm Karadeniz i temsil ettiği için Trabzonsporluyum..

TAHSİN 61
22.01.2009, 15:16
Hoş geldin uğur FB-TRABZONSPOR maçında görüşmek üzere...

Ümit Tekşan
22.01.2009, 16:17
Yeni gelen arkadaşlar hos geldiniz....

sezai
22.01.2009, 16:37
Benim adım Sezai İst yaşıyorum TS olmaktan mutlu vede gururluyum.

Burçak
22.01.2009, 16:44
Hepiniz Hoşgeldiniz tekrardan arkadaşlar.
Uğur Ordulu olup Trabzonsporlu olmanı eleştirenlere deki sen niye gs fb bjk lisin . ne bağın ne ortak yanın var.
Trabzon en azından 3 saat yanımda de. bakalım nasıl mantıklı bi cvp verebilecekler. ;)
Forumda Ordulu kardeşlerimiz abilerimizde var. zamanla tanışırsınız mutlaka :)

Emirhan Emirzeoğlu
23.01.2009, 04:47
selam mıllet bende emirhan emirzeoglu trabzon_Çaglayan danım.. beşirlide oturuyorum ama şuamdda istanbuldayım malum ogrencilikkk...

ugur_52
23.01.2009, 13:54
Hoş geldin uğur FB-TRABZONSPOR maçında görüşmek üzere...

maçta g blokta olcam (zaten trübünü çoşturan kısım da orası zaten) görüşürüz işallah .

ugur_52
23.01.2009, 13:55
Hepiniz Hoşgeldiniz tekrardan arkadaşlar.
Uğur Ordulu olup Trabzonsporlu olmanı eleştirenlere deki sen niye gs fb bjk lisin . ne bağın ne ortak yanın var.
Trabzon en azından 3 saat yanımda de. bakalım nasıl mantıklı bi cvp verebilecekler.
Forumda Ordulu kardeşlerimiz abilerimizde var. zamanla tanışırsınız mutlaka :)

eyvallah üstad zaten aynı düşünceleri paylaşıyoruz o şekilde cevap veriorum bende;)

_lazkızı_
23.01.2009, 14:53
selam mıllet bende emirhan emirzeoglu trabzon_Çaglayan danım.. beşirlide oturuyorum ama şuamdda istanbuldayım malum ogrencilikkk...

hoş geldiniz :)

Ali İhsan Sekban
23.01.2009, 18:36
selam arkadaslar ben ali ihsan sekban SÜRMENE'LİYİM istanbulda oturuyorum

Fatih Ersoy
23.01.2009, 20:35
Yeni gelen arkadaşlarımız hoşgelmişler ;)

Ali İhsan Sekban
23.01.2009, 20:38
hoşbulduk :) sagolasın

Emirhan Emirzeoğlu
23.01.2009, 21:49
hoş geldiniz :)

tesekkurler laz kızı hosbulduk:):D

_lazkızı_
23.01.2009, 22:19
hoş geldun alihasan :)

oflu oguzhan
23.01.2009, 22:58
selam ben oğuzhan.oflu engin'in oğluyum.yaşım 14 lise bire gidiyorum.Kocaeli Gölcükde oturuyorum. Gölcükspor'da oynuyorum.bordo mavi net ailesinde olmaktan dolayı mutluyum.bize her yer trabzon

Zafer BİLGİN
23.01.2009, 23:13
selam ben oğuzhan.oflu engin'in oğluyum.yaşım 14 lise bire gidiyorum.Kocaeli Gölcükde oturuyorum. Gölcükspor'da oynuyorum.bordo mavi net ailesinde olmaktan dolayı mutluyum.bize her yer trabzon
Halı saha maçlarına bekliyoruz seni oğuzhan;)

Kocaeli başlığından takip edebilirsin halı saha maçlarımızı

oflu oguzhan
23.01.2009, 23:21
Hoş bulduk zafer abi.davetine teşekkür ederim.Firsat bulursam gelirim inşallah Kocaeli başliğindan sizleri takip edecegimden emin olabilirsin.

Kubilay ŞAHİN
24.01.2009, 01:30

hoş geldin oğuzhan gölcüğün neresindensin..:)

oflu oguzhan
24.01.2009, 09:07
Gölcük- donanma da oturuyorum.

Ali İhsan Sekban
24.01.2009, 10:59
hoş bulduk lazkizi

Ali İhsan Sekban
24.01.2009, 10:59
sagolasın hoş bulduk lazkizi :)

seVil
24.01.2009, 11:47
herkese merhabalar ben sevil ,1987 trabzon-vakfıkebir-mısırlı(lövoysa :D)doğumluyum.5 yıldır istanbul bostancıda oturuyorum.TRABZONSPOR aşığı :alkış:aynı zamanda anti-fener taraftarıyım... :alkış:

hooligans61
24.01.2009, 12:29
bendeniz sadri ergün yaş 13 istanbul da maltepede oturuyorum trabzonluyum TRABZONSPORLUYUM ölümüne

Cemal Sağlam
24.01.2009, 12:42
slm renkdaşlar ben cemal trabzon havaalanı mevkisinde oturuyorum şuan üniversite için kıbrısta magosadayım aslında üye olana kadar sürekli misafirdim sitenizi yaklaşık 2 yıldır takip ediyorum ve beğeniyorum 7 gelmesi dileğiyle herkese tekrar slmlar

Burçak
24.01.2009, 13:30
aslında üye olana kadar sürekli misafirdim sitenizi yaklaşık 2 yıldır takip ediyorum ve beğeniyorum 7 gelmesi dileğiyle herkese tekrar slmlar

yanlız sitenizi değil sitemizi olarak düzeltelim. Hoşgeldin ;)

Emirhan Makul
24.01.2009, 13:32
Bütün yeni üye olanlar Hoşgeldiniz Herkes Önemlidir Ama İstanbuldan Kayıt olanlar çok daha önemli benim için Kalıcı Olmanızı Diliyorum.

oflu oguzhan
24.01.2009, 14:28
zafer abi ben sizin halı saha maçlarına gelirim ama halı saha maçlarını nerde oynuyorsunuz?Simdiden teşekkürler.

Egemen Yılmaz
24.01.2009, 14:45
Yeni üye olanlar hepiniz hoşgeldiniz :)

Kubilay ŞAHİN
24.01.2009, 15:11
zafer abi ben sizin halı saha maçlarına gelirim ama halı saha maçlarını nerde oynuyorsunuz?Simdiden teşekkürler.

maçları yahya kaptan sporiumda oynuyoruz..
gelmek istediğin zaman ismini yazdırman yeterli..

Bmn Kocaeli Halı Saha Organizasyonları.. (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=7446&page=44)

bende ihsaniyedeyim gelmek istersen birlikte gideriz :)..

Cemal Sağlam
24.01.2009, 15:59
yanlız sitenizi değil sitemizi olarak düzeltelim. Hoşgeldin ;)
tabi pardon sitemizi:) hoşbulduk

Gökhan KAN
24.01.2009, 16:01
Hoşgeldiniz arkadaşlar...

Cemal Sağlam
24.01.2009, 16:04
bu arada kıbrısta Trabzonsporumuz için yapılmasını istediğiniz bişey varsa yardım edebilirim yeterki bordo mavi aşk tüm dünyaya yayılsın.....

ersinaydin61
25.01.2009, 10:44
merhaba arkadaşlar..

Öztürk Adem
25.01.2009, 11:04
Bır zamanlar bende yenıydım :D

KuTs@L__pLaK@61
26.01.2009, 01:42
mrb arkadaşlar bende trabzonun akçaabat ilçesi muzura (doğanköy)ündenim kocaeli kullarda ikamet ediyorum gurbetçiyiz burada bulunmaktan büyük haz alıyorum bugün ki fener maçı çok zevkliydi valla süperdi bedavaya o puanları almadığımızı ele güne ispat ettik bu arada maç sanki kadıköyde değlde avni akerde gibiydi inanmazsınız kahve tıka basa doluydu zaten kulların 100 de 90 ı trabzonlu kahvede en az 160 trabzonsporlu vardı manyak bi ortam vardı ya buranın adı gurbet trabzonda kahvede maç seyrettiğim günler aklıma geldi gol oldumu herkes birden ayağı kalkar sevinirdi çatlaklar yoktu arada ,müthiş bi duyguydu aynı ortam kocaeli gibi kozmopolit şehir olmasına karşı 30 kişiinin haricinde trabzondan bi farkı yoktu hepinizie sevgiler sağlıcakla

Recep Alkan
26.01.2009, 01:59
mrb arkadaşlar bende trabzonun akçaabat ilçesi muzura (doğanköy)ündenim kocaeli kullarda ikamet ediyorum gurbetçiyiz burada bulunmaktan büyük haz alıyorum bugün ki fener maçı çok zevkliydi valla süperdi bedavaya o puanları almadığımızı ele güne ispat ettik bu arada maç sanki kadıköyde değlde avni akerde gibiydi inanmazsınız kahve tıka basa doluydu zaten kulların 100 de 90 ı trabzonlu kahvede en az 160 trabzonsporlu vardı manyak bi ortam vardı ya buranın adı gurbet trabzonda kahvede maç seyrettiğim günler aklıma geldi gol oldumu herkes birden ayağı kalkar sevinirdi çatlaklar yoktu arada ,müthiş bi duyguydu aynı ortam kocaeli gibi kozmopolit şehir olmasına karşı 30 kişiinin haricinde trabzondan bi farkı yoktu hepinizie sevgiler sağlıcakla

kardeşim hoş geldin sende aramıza diğer arkadaşlarımız ile birlikte. kocaeli çok aktif bir temsilcilik.

kaptans
26.01.2009, 11:00
merhaba arkadaşlar ben SAMSUN BAFRALIyım ve TRABZNSPORLUyum ve İSTANBULDA öğrenciyim 1 senedir forumdan trabzonsporun haberlerini takip ediyorum.bi sorum olacak ilgilenen renktaşlarıma yaklaşık 10 ilde trabzonspor BMN temsilcilikleri olmasına karşın karadenizin en büyük ili ve trabzonspor taraftarı sayısı bakımından çok fazla sayıda taraftarı olmasına ve türkiyenin en büyük üçüncü üniversitesine sahip olmasına karşın olmasına kar neden samsunda yok bilgilendirirseniz çok sevinirim...

ceserdar
26.01.2009, 11:49

Kullar'ın halkı Trabzon kökenlidir genelde. Yuvacık Rize kökenlidir.

Emirhan Makul
26.01.2009, 12:32
Tekrardan Hepiniz Hoşgeldiniz

Kullanıcı adımız isim soyisim olsun kampanyasına sizde katılın çok şık görünüyor nıck değil kendi ismimiz hoş duruyor buyrun....

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=3961&page=34

Dilara
26.01.2009, 12:43
Yeni gelen arkadaşlar Hoşgeldiniz..

Kubilay ŞAHİN
26.01.2009, 13:15

Hoşgeldiniz ..

Burayada bekleriz..
BMN Kocaeli... (http://forum.bordomavi.net/forumdisplay.php?f=42)
Not: Bmn nin En Aktif Temsilciği..:D

Diğer arkadaşlar sizlerde hoşgeldiniz..

ARAGORN01
26.01.2009, 15:32
merhaba arkadaşlar ben SAMSUN BAFRALIyım ve TRABZNSPORLUyum ve İSTANBULDA öğrenciyim 1 senedir forumdan trabzonsporun haberlerini takip ediyorum.bi sorum olacak ilgilenen renktaşlarıma yaklaşık 10 ilde trabzonspor BMN temsilcilikleri olmasına karşın karadenizin en büyük ili ve trabzonspor taraftarı sayısı bakımından çok fazla sayıda taraftarı olmasına ve türkiyenin en büyük üçüncü üniversitesine sahip olmasına karşın olmasına kar neden samsunda yok bilgilendirirseniz çok sevinirim...

Hoşgeldin. Sen , Samsun'da ki Trabzonspor lu arkadaşlarını toplayıp siteye üye yapacaksın. Sonra site yöneticilerine ben Samsun'un bordomavi.net temsilcisi olmak istiyorum diyeceksin ve böylece Samsun da da temsilcilik olmuş olacak :)

kaptans
26.01.2009, 18:02
Hoşgeldin. Sen , Samsun'da ki Trabzonspor lu arkadaşlarını toplayıp siteye üye yapacaksın. Sonra site yöneticilerine ben Samsun'un bordomavi.net temsilcisi olmak istiyorum diyeceksin ve böylece Samsun da da temsilcilik olmuş olacak :)
ben samsunda değilim istanbuldayım şuanda olsaydım yapmıştım zaten ama eminim ki oradaki arkadaşlarda yakın bi zamanda yapacaktır çünkü bildiğiniz gibi taraftar sayısı oldukça fazla ....

ApoCaN28
26.01.2009, 18:04
Hoşgeldiniz Arkadaşlar bu Sıcak aileye...

Murat KUL
26.01.2009, 19:39
:)selamun aleyküm arkadaşlar
ben murat kul aslen çarşıbaşı(iskefiye) trabzondanım. kocaelide ikamet etmekteyim aranıza katılmaktan mutluluk duyuyorum en içten duygularımla selamlıyorum...

Emre ÖZTÜRK
26.01.2009, 19:46
s.a arkadaşlar bende Emre ÖZTÜRK. Trabzonluyum ama İstanbulda ikamet ediyorum.18 yaşındayım.Üni. öğrencisiyim.doğuştan Trabzonsporluyum diyebilirim çünkü gözümü açtım etrafım Trabzonspor du.İnş kaparkende öyle olacak.Ailemizdeki herkes Ts li yani:).Artık bir şampiyonluk görmek istiyorum İnş bu sene nasip olacak
..........amin............

melgado61
26.01.2009, 19:51
selamun aleyküm arkadaşlar.Ben Melih Can Ayazoğlu.Ofluyum :) İstanbul'da ikamet ediyorum.Lise sondayım ÖSSye hazırlanıyorum.Aslında eskiden Beşiktaşlıydım ama hamdolsun doğru yolu bulduk :D kuzenim Mehmet Fırat sayesinde.

Burçak
26.01.2009, 20:00
selamun aleyküm arkadaşlar.Ben Melih Can Ayazoğlu.Ofluyum :) İstanbul'da ikamet ediyorum.Lise sondayım ÖSSye hazırlanıyorum.Aslında eskiden Beşiktaşlıydım ama hamdolsun doğru yolu bulduk :D kuzenim Mehmet Fırat sayesinde.

s.a arkadaşlar bende Emre ÖZTÜRK. Trabzonluyum ama İstanbulda ikamet ediyorum.18 yaşındayım.Üni. öğrencisiyim.doğuştan Trabzonsporluyum diyebilirim çünkü gözümü açtım etrafım Trabzonspor du.İnş kaparkende öyle olacak.Ailemizdeki herkes Ts li yani:).Artık bir şampiyonluk görmek istiyorum İnş bu sene nasip olacak
..........amin............

:)selamun aleyküm arkadaşlar
ben murat kul aslen çarşıbaşı(iskefiye) trabzondanım. kocaelide ikamet etmekteyim aranıza katılmaktan mutluluk duyuyorum en içten duygularımla selamlıyorum...

merhaba arkadaşlar..

selam arkadaslar ben ali ihsan sekban SÜRMENE'LİYİM istanbulda oturuyorum

herkese merhabalar ben sevil ,1987 trabzon-vakfıkebir-mısırlı(lövoysa :D)doğumluyum.5 yıldır istanbul bostancıda oturuyorum.TRABZONSPOR aşığı :alkış:aynı zamanda anti-fener taraftarıyım... :alkış:

bendeniz sadri ergün yaş 13 istanbul da maltepede oturuyorum trabzonluyum TRABZONSPORLUYUM ölümüne

slm renkdaşlar ben cemal trabzon havaalanı mevkisinde oturuyorum şuan üniversite için kıbrısta magosadayım aslında üye olana kadar sürekli misafirdim sitenizi yaklaşık 2 yıldır takip ediyorum ve beğeniyorum 7 gelmesi dileğiyle herkese tekrar slmlar

Arkadaşlar hepiniz BMN Ailesine Hoşgeldiniz.

İlyas BAHADIR
27.01.2009, 14:06
merhaba arkadaşlar ben ilyas BAHADIR 1986 doğumluyum trabzonlu ve fanatik trabzonsporluyum,

schizophrenic
27.01.2009, 22:55
Selamlar herkese..Aslen Manisa'lıyım ismim Tahir, Denizli'de üniversiteyi okudum ve burda öğretmenlik yapmaya başladım.Bu sevda tam 20 yıldır bende hiç eksilmedi.Hepinize keyifli forumlar dilerim...Saygılar...(10 dk. önce üye oldum:))

mansare_muro_61
28.01.2009, 14:47
selamlar... ben murat 18 yaşındayım..söğütlüde oturuyorum.sagopa dinlerim..Trabzonsporluluğumu anlatmıyorum :cool:...desinger ilgileniyorum...mesela dün yaptığım userbar

http://img90.imageshack.us/img90/5103/alazinhour6.gif

http://forum.bordomavi.net/%5Bimg%5Dhttp://img90.imageshack.us/img90/5103/alazinhour6.gif%5B/img%5D

LAZiST
28.01.2009, 15:32
Selamlar...

Ben de Emin ŞENER. OFLUYUM... İstanbul Şişli de oturuyorum... Büyükşehir belediyesinde Teknisyenim... Tüm Renktaşlara Selamlar...

Külünkoğlu
28.01.2009, 16:21
İlyas, Tahir, Murat ve Emin

Hepiniz hoş geldiniz arkadaşlar. :)

Dilek61
29.01.2009, 03:09
Sanırım en yeniler arasındayım :) Herkese teşükkürler .. Hoşbulduk arkadaşlar ..

W_O_L_D_A
29.01.2009, 03:12
Sanırım en yeniler arasındayım :) Herkese teşükkürler .. Hoşbulduk arkadaşlar ..

hoşgeldin aramıza ;)

Dilek61
29.01.2009, 03:13
Hoşbulduk .. Sağol :)

W_O_L_D_A
29.01.2009, 03:16
yeni bir TSira daha katıldı desene ailemize :) hayırlısı

Dilek61
29.01.2009, 03:22
Öyle oldu :) Dediğin gibi hayırlısı ..

TAHSİN 61
29.01.2009, 11:04
Bana demişlerdi, hergün girmeden duramıcaksın diye ben abarttım hiç çıkmıyorum.. Eroin gibi bişe bu BMN dikkat et bağımlılık yapar bırakamazsın tedavisi yok... Aileye hoş geldin..

Dilek61
29.01.2009, 13:43
Aynen öyle oldu. Aslında 2 gün önce kayıt oldum, fakat dün ve bugün olmak üzere tiryakisi gibi sabahtan akşama kadar BMN'deyim .. Bağımlılık yaptığına kesinlikle katılıyorum ..:)

Burhan Dikbıyık
29.01.2009, 13:51
burhan dikbıyık aslen rize pazarlıyım istanbulda yaşıyorum tekstılcıyım

Burhan Dikbıyık
29.01.2009, 13:56
istanbulda yapılan maç organızasyonları hakkında bılgı edınmek ıstıyorum.trabzondaki önemlı maçlara istanbuldan bazen gıdıyorum.sızınde yaptığınız organızasyonlardan haberım olmasını ıstıyorum...burhandikbiyik@hotmail.com...053227350 85

Dilara
29.01.2009, 22:03
Dilek61 Hoşgeldin canım kardeşim ... :) ( Gerçekten kardeşim ;) ) Senide burada görmek büyük şeref :D Sende Tsirasın artık :D

Dilek61
29.01.2009, 22:08
Evet geldim sonunda. :) Hoşbulduk abla :) ( Tsira ;) :cool: )

Alp Yavuz 13
29.01.2009, 22:46
ben alp istanbulda yaşıorum 90 doğumluyum :D fanatik ts'liyim

Recep Alkan
30.01.2009, 00:43
ben alp istanbulda yaşıorum 90 doğumluyum :D fanatik ts'liyim

aramıza hoşgeldi pirson break hayranı kardeşim.

LaZrAiL_EkO_61
31.01.2009, 11:22
selamun aleyküm arkadaşlar ben ekrem akhan 20 yaşındayım trabzon sporluyum arapça ilminde okuyorum yani ilahiyat okuyorum ofluyum bu arada:D

pharos
31.01.2009, 19:56
iyi akşamlar.

Ben fanatik Trabzonsporluyum.

beraber kaldığımızda veyahut yenildiğimizde hiç bir tv programını izlemem,

ertesi günü hiç gazete okumam..

işte böyle...

Burak Çakır
31.01.2009, 20:01
Merhaba
ben Burak çakır TRABZON luyum İstanbulda yaıyorum ama 2009 subat ayı içnde TRabzona taşınma ihtimalim var
öğrenciyim 16 yaşımdayım :)

İsmail Alkan
31.01.2009, 20:35
Tüm yeni gelen arkadaşlar,hoşgeldiniz :)

Erman Akyüz
31.01.2009, 21:24
Adım faruk erman
istanbulda yaşıyorum 18 yaşındayım. Trabzon Çaykara Uzungöllüyüm...Trabzonsporluyum gururluyum :D

ramazan-54
31.01.2009, 22:03
ramazan sağlam 24 yaşındayım.dogdugumdan beri TRABZONSPOR luyum. ayrıca sakarya lı arkadaşlar bmn sakarya yı kurmak için br araya gelelim.

_lazkızı_
31.01.2009, 22:24
bayaa yenı gelen arkadasımız var cok guzel hepınız hoş geldınız arkadaslar :) keyifli formlar ALLAH birliğimizi bozmasın :)

ozgunhan
31.01.2009, 23:04
Merhaba değerli arkadaşlar. Bende forumunuza en yakın arkadaşlarımdan birinin tavsiyesiyle katıldım. Bu forumda yazmak benim için çok keyifli. Boks Arena adlı boks sitesinde Yöneticilik ve Editörlük yapıyorum. Karadeniz fırtınası Selçuk Aydın'ın ağabeyi Yalçın Aydın'la birçok konuda görüşlerimizi paylaştık. Selçuk Aydın'la görüşme fırsatım olmadı. Trabzonspor'un bu inanılmaz bağlayıcı sevgisi sadece futbolda değil birçok spor dalında var. Boks benim en çok sevdiğim 2 spor dalından biri. Futbol ise 1980'li yıllardan beri izlediğim bir spor dalı. O yıllarda zaten Rıdvan ve Tanju ikilisi çok meşhurdu. Daha sonra Hami'yi tanıdık. O unutulmaz frikikleri hala akıllarda. Hele Hamdi'yi ve Soner'i nasıl unutabilirim. Pek tabiiki Ünal'da var. Aslında geçmiş dönem futbolcuların çok daha iyi olduğunu düşünüyorum. Hami'ler, Soner'ler, Orhan'lar, Lemi'ler kolay kolay yetişmiyor. Bunun nedeni günümüz futbolunun müdafaya ağırlık vermesi. Eskiden en az parayı müdafa oyuncuları alırken şimdi özellikle göbek oyuncuları en çok kazanan isimler olmaya başladılar. Neyse umarım hep beraber birçok güzel aktivitede beraber olmaya devam ederiz. Son olarak Trabzonspor'un klasik parçalı forması nihayet geri geldi. Dizaynı muhteşem olmuş. Darısı diğer takımların başına.

Ali Tunahan Güllü
31.01.2009, 23:25
yeni gelen tüm arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum...:D

Onur Şeref
31.01.2009, 23:30
Merhaba arkadaşlar,

Ben niye bu sayfaya yazmadım diye düşündüm en sonunda burada da kendimizi tanıtalım dedim.

Bu sitede pasif olarak 2001 yılından beri takip ediyorum.Önceleri sadece anasayfaya bakdığım için foruma kayıt olmak nasip olmadı.En sonunda dedim forumada üye olalım yeni arkadaşlarla tanışalım ve mücadelemize omuz omuza devam edelim.

Kendimden bahsetmek gerekirse;

Adım Onur Şeref , 22 Nisan 1992 İstanbul doğumluyum.Baba tarafı Trabzon-Vakfıkebir,Anne tarafı ise Samsun-Tekkeköy.

Şu anda Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi 3. sınıf öğrencisiyim.
Aranızda olmakdan mutluyum,İyi Akşamlar.

David Beckham
31.01.2009, 23:54
Merhaba arkadaşlar ben uzun süredir pasif olarak takip ediyordum özellikle Alanzinho transferinde karışılamalarda cok samimi bir ortam vardı üye olmak bugüne denk geldi herkese merhaba :)

Sümeyye Şahin
01.02.2009, 00:22
Bana demişlerdi, hergün girmeden duramıcaksın diye ben abarttım hiç çıkmıyorum.. Eroin gibi bişe bu BMN dikkat et bağımlılık yapar bırakamazsın tedavisi yok... Aileye hoş geldin..
kesinlikle...her gün uğrayıp mesaj yazmassam içim rahat etmez...trabzonsporsuz bi gün bile yaşayamazken bmn siz nasıl yaşanır artık bilemiyorum..yeni gelen üyelerimiz hoşgeldiniz...

Dilek61
01.02.2009, 02:32
Bu sözlere bende dahilim sanırım. :) Teşekkür ederim, hoşbulduk. :)

hermann hesse
01.02.2009, 10:28
Her ne kadar yeni üye olmasamda daha önce kendimi tanıtmamıştım.

Hakan Kibar BACIOĞLU,
Trabzon Araklılıyım. Hacettepe Üniversitesi Muhasebe bölümü ve Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Finans ve Bankacılık Anabilim Dalı mezunuyum. Doğuş Grubuna bağlı T.Garanti Bankası A.Ş 'de Ticari Bankacılık Müşteri Temsilcisiyim.
Serbest Bölge, Dış Ticaret ve Finans Uzmanıyım.

Öztürk Adem
01.02.2009, 11:59
Gun gectıkce nıce yenı uylere :D Aramıza hgdınız :D

cihatöztürk
01.02.2009, 12:45
yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz.......

Ali Tunahan Güllü
01.02.2009, 12:51

hoşgeldinnnnnn:)

yasinkadıoğlu
02.02.2009, 01:17
slm arkadaşlar,ben de yeni üye oldum.hayırlı uğurlu olsun...

Gökhan KAN
02.02.2009, 01:24
hoşgeldiniz arkadaşlar...

Özgür Meriç
02.02.2009, 01:24
Ankara Tanışma başlığına yazmıştım ama buraya da yazayım.
Ben Özgür.17 yaşındayım, Ankara'da oturmaktayım.Umarım büyük başarıları hep beraber burada kutlarız bu sene,her sene..

xxxATAKANxxx
02.02.2009, 02:18
ATAKAN TEKEOĞLU 22.02.1982 doğumluyum.

OF'luyum. İstanbulda oturuyorum. Şubatta asker olduğum için çalışmıyorum.

Selami Gürpınar
02.02.2009, 02:46
ATAKAN TEKEOĞLU 22.02.1982 doğumluyum.

OF'luyum. İstanbulda oturuyorum. Şubatta asker olduğum için çalışmıyorum.

hayırlısıyla gtgel bakalım toprağam hoş gelin ailemize

Cumhur Ege
02.02.2009, 08:55
Slm arkadaşlar,bende yeni üye oldum aranıza katıldım.Trabzonspor'umuzun bu sene alacağı şampiyonluğu hep beraber yaşamak dileğiyle...

Selim Albayrak
02.02.2009, 14:42
Herkese selamlar...

Sadullah KAPICIOĞLU
02.02.2009, 14:43
selamlar... Hoşgeldin aramıza... Semih albayrak'ın nesi oluyorsun var mı akrabalık?

Mesut
02.02.2009, 19:31
yenı değilim ama buraya ugramadım hiç :) selam ben hataydan 21 yaşındayım üniversite öğrencisiyim.herkese selam adım soyadım belli :D deme geregi hissetmedim:D

Recep Alkan
02.02.2009, 19:49
arkadaşlar hepimiz büyüyen ailemize hoş geldiniz.

KuTs@L__pLaK@61
02.02.2009, 21:00
MehmetEmİN:::
D.Bakırda yaşayan ve küçüklüğünde Trabzonsporu tutmuş olan,onun için mutlu olan ve üzülen biri olarak bir sitemim var.Benim gibi buralarda Trabzonspora sempati duyan nice insanlar var,ama ne hikmetse Trabzonlular bölgemize karşı önyargılı.Biz türkiyenin g.doğusunda trabzonsporu severken,onlar neden bizi sevmiyor?.Oysaki Trabzonlular bu yanlış düşünceden sıyrılırsa Trabzonspor önce türkiyenin sonra dünyanın takımı olur.Mesela trabzonsporun D.Bakırspora desteğini hiç göremiyoruz.

YAZAN ARKADAŞ AJANSPORDA SİTEMİNİ DİLE GETİRMİŞ SİZLE PAYLAŞMAK İSTEDİM VE O KARDEŞİME VERDİĞİM CVP:

diyarbakırlı kardeşim ha batman ha rize farkeden ne var vatanını milletini sevdikten sonra kaldı ki biz trabzonlular trabzonsporu başka şehrin insanları destekliyorsa onu başımızın tacı yaparız

shade6161
02.02.2009, 21:01
Bende yenı uyelerınızdenım.aslında bır cok kez uyelık almama ragmen mynete gelmeyen aktıflık emaıllerı yuzunden uyelıgım gerceklesmemıstı.

Herneyse artık aranızdayım.Ilk olarak Alanzınhohyu karsılamada bırlıkte oldugum kısıler vardı onlara sımdıden tekrardan selamlar olsunç

Adım: Fatih

Karadenız Teknık unıversıtesınde okuyorum fen bılgısı bolumunde 2.sınıf ogrencısıym

sızlerle aynı catı altında toplanmak guzel.en önemlısı trabzonsporumuz ıcın buradayız:)

shade6161
02.02.2009, 21:01
Ayrıca dıger yenı katılanlarda hosgelmısler sefa getırmısler

KuTs@L__pLaK@61
02.02.2009, 21:05
SLM 24 YAŞINDAYIM ADIM ADEM AKÇAABAT MUZURA(DOĞANKÖY)ündenim KOCAELİDE YAŞIYORUM TRABZONSPORLU OLMAKTAN ONUR DUYUYORUM KENDİMİ BİLDİM BİLELİ TRABZONSPORLUYUM SÜLALEMDE İST TAKIMI TUTAN BİR TANE EZİK VAR HEMDE TRABZON BEŞİRLİDE OTURUYOR STADIN DİBİNDE BEN BUNLARA TRABZONLU DEMİYORUM AKSİNE NEFRET EDİYORUM BU TİP KİŞİLERİ BARINDIRMAYIN TRABZONDA .FACEBOOKTA GRUP BİLE KURMUŞLAR TRABZONLUYUM AMA TRABZONSPORLU DEĞİLİM DİYE BİDE UTANMADAN ÜYELERİN ÇOĞUDA KANUNİ ANADOLU LİSESİNDEN GALİBA O LİSEDE TRABZONU TRABZONSPORU ÖZÜMSEYEMEMİŞ ÇOK KALIN KAFALI VAR ŞAMPİYON TRABZONSPOR

demir
02.02.2009, 21:07
MehmetEmİN:::
D.Bakırda yaşayan ve küçüklüğünde Trabzonsporu tutmuş olan,onun için mutlu olan ve üzülen biri olarak bir sitemim var.Benim gibi buralarda Trabzonspora sempati duyan nice insanlar var,ama ne hikmetse Trabzonlular bölgemize karşı önyargılı.Biz türkiyenin g.doğusunda trabzonsporu severken,onlar neden bizi sevmiyor?.Oysaki Trabzonlular bu yanlış düşünceden sıyrılırsa Trabzonspor önce türkiyenin sonra dünyanın takımı olur.Mesela trabzonsporun D.Bakırspora desteğini hiç göremiyoruz.

YAZAN ARKADAŞ AJANSPORDA SİTEMİNİ DİLE GETİRMİŞ SİZLE PAYLAŞMAK İSTEDİM VE O KARDEŞİME VERDİĞİM CVP:

diyarbakırlı kardeşim ha batman ha rize farkeden ne var vatanını milletini sevdikten sonra kaldı ki biz trabzonlular trabzonsporu başka şehrin insanları destekliyorsa onu başımızın tacı yaparız

herkeze derinden saygılarımla hos geldiniz diyorum ayrıca arkadasım bu yorumu yapan arkadasa ulas sırf BMN adına D.bakıra gidip bu arkadası zıyaret edıp trabzonspor atkısı verecem bu kardesımız TRABZON luları ıyı tanıyamamıs yada ıyı takıp edememıs ..! hıc usenmeyecem emınolun antalyadan d.bakıra gıdecem bu arkadas ıcın bulalım bu arkadası

Yazici_61
02.02.2009, 21:53
Hosbuldum,
Ben Murat Yazici Almanyada yasiyorum. Caykaraliyim! Ben de yeni katildim buraya, cok güzel buldum bu forumu süper! Insallah iyi geciniriz ve Trabzonsporun sampiyon oldunu görürüz!

Recep Alkan
02.02.2009, 21:57
Hosbuldum,
Ben Murat Yazici Almanyada yasiyorum. Caykaraliyim! Ben de yeni katildim buraya, cok güzel buldum bu forumu süper! Insallah iyi geciniriz ve Trabzonsporun sampiyon oldunu görürüz!

soy isimden çaykaralı olduğun anlaşıldı toprağım. haranikaslısın galiba :)

armıza hoşgeldin kardeşim.

Yazici_61
02.02.2009, 22:15
soy isimden çaykaralı olduğun anlaşıldı toprağım. haranikaslısın galiba :)

armıza hoşgeldin kardeşim.

Yok topragim ben sahinkayaliyim (sur) :)

Hosbulduk kardes.

beratbayraktar
02.02.2009, 22:30
beratt bayraktar
trabzonda doĞdu
trabzonda bÜyÜdÜ
trabzonda yaŞiyor
trabzonsporlu
anlayacaĞiniz kadariyla hayati trabzon :):)

Gökhan KAN
02.02.2009, 22:33
Hepiniz hoşgeldiniz arkadaşlar...

Emirhan Makul
02.02.2009, 22:37
beratt bayraktar
trabzonda doĞdu
trabzonda bÜyÜdÜ
trabzonda yaŞiyor
trabzonsporlu
anlayacaĞiniz kadariyla hayati trabzon :):)

Hoşgeldin Trabzon'un neresinden?

Arss
03.02.2009, 14:06
ONUR ARSLAN AYIK BİR TRABZONSPOR TARAFTARIYIM İZMİTDE OTURUORM İŞİN KÖTÜSÜ 20 YILDIR BU SEVDAYI KOVALIORM AMA DAHA TRABZONU GÖRMEDİM ŞEKLLİM OLURSA ALLAH KISMET EDERSE SON NEFESİMİ VERMEDEN O STADDA MAC İZLİCEM İŞTE SAGLAM DOSTlAR EDİNMEK İÇİN GLDİM BU SİTEYEEEE ZAMANII GECMEDENN BİRŞEYLERİİİİ YAPMAK LAZIM İŞTE...ne kraL ne tanırım ne kuraL çünkü ben onur arSLanımmm:):):)

Emirhan Makul
03.02.2009, 14:11
ONUR ARSLAN AYIK BİR TRABZONSPOR TARAFTARIYIM İZMİTDE OTURUORM İŞİN KÖTÜSÜ 20 YILDIR BU SEVDAYI KOVALIORM AMA DAHA TRABZONU GÖRMEDİM ŞEKLLİM OLURSA ALLAH KISMET EDERSE SON NEFESİMİ VERMEDEN O STADDA MAC İZLİCEM İŞTE SAGLAM DOSTlAR EDİNMEK İÇİN GLDİM BU SİTEYEEEE ZAMANII GECMEDENN BİRŞEYLERİİİİ YAPMAK LAZIM İŞTE...ne kraL ne tanırım ne kuraL çünkü ben onur arSLanımmm

Tam yerine geldin hoşgeldin ama öncelikle sana şu başlığı okuman için vereyim http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344
Forum kurallarını gelir gelmez gözüne sokmak istemedim ama kalıcı olmak için çok önemli seni aramızda görmekden mutluluk duyarız inşallah kalıcı olursun.

Arss
03.02.2009, 14:13
Tabii KuraLLar coK muhiimmm:) okuyaLım bakaLım Emirhan

EyüpKILIÇ61
03.02.2009, 17:50
Ars kardeşim foruma hoş geldin en kısa zamanda Trabzon'u görmen dileğiyle :)

Uğur ÇIRAKMAN
03.02.2009, 17:54
buyuyen aılemıze hosgeldınız arkadaslar

Arss
03.02.2009, 18:22
hayırLıs ya inş. İşte kuruorm kendimi yawaş yawaş ne OLura OLsn gelicem oraya bir maca ya kkoLbasTı showu izLEmeyee

Ali Tunahan Güllü
03.02.2009, 19:48
hoşgeldin arss kardeşim...

Emirhan Makul
03.02.2009, 21:29
Arr mesajlarını kalın yazma çizerler :D

tsmuci
03.02.2009, 21:44
merhaba bordo mavi renklere gönül vermiş dostlarım

Ben Mustafa BAYRAK 13.02.1982 trabzonzon da dogdum ve o zamandan beri bordo mavili renklere gönül verdim suanda özel bi bilgisayar şirketinde teknisyen olarak calışıyorm.

Ömer SEVİNÇ
03.02.2009, 22:09
Hoşgeldin Mustafa abi. Umarım aramızda sık sık görürüz seni de:)

Muammer Genç
03.02.2009, 22:23
slm kardeşlerim ben muammer genç aslen sürmene yılmazlar koyündenim ( mezire) istanbul pendik te yaşamaktayım güzlerimi acında vuruldum bu renklere bordo ve mavi gördüm renklerde sırasıyla yasıyor işte gonullerde herkese hayırlı olur ınsallah

Selami Gürpınar
03.02.2009, 22:31
Yeni gelen arkadaşlar hepiniz bu sıcak Aile ortamına hoşgeldiniz..

@kukuvaga

Ankaraspor maçında biz seni tanıdık abi. :D

ertek_ts61
03.02.2009, 23:32
ben üye olduğumda kendimi tanıtmadığımı farkettim..:) ben ertekin ipek..1981 Trabzon(Şalpazarı) doğumluyum...5 yaşımdan beri Ankara'da yaşıyorum...endüstri mühendisiyim..bir firmada yönetici olarak çalışıyorum...renkdaşlarımla beraber bişeyler paylaşmak gerçekten güzel..;).

a_manyak
04.02.2009, 11:43
yalçın ozturk ıstanbul maltepede oturuyorum kadıkoyde reklamcıyım tabela uzerıne 1983 luyum koyu koyu trabzon hastasıyım:D aranızda yenıyım umarım guzel zaman gecırırız buralarda aktıvıtelerde bulunuruz bırde sanpıyon olursak kım tutar bızı zaten:D

fetih aydın
04.02.2009, 12:11
Arr mesajlarını kalın yazma çizerler :D
Kötü oluyor.Ben biliyorum.:D:D

Özgür KARADENİZ
04.02.2009, 13:54
slm arkadaaslar ben özgür...aslen trabzon beşikdüzü lyüm... ailem istanbulda oturuyo... bn ktü orman end. müh. 2 .sınıfta okuyorum... alanzinhonun trabzona gelcei gece uye oldum... evim havalanınn karsısında konaklar mah. de ...saat 1,30 a kadar sabırsızlkla ucagı beklerken forumdada yazıları okuyodum ... sora bn dedim niye bu kadar gec kaldm ve uye olmaya karar verdim ...işte bnm hayat hikayem bu :D:D:D

Harun Karadeniz
04.02.2009, 14:45
Hoş geldiniz arkadaşlar..

Baştan söyliyeyim bu site bağımlılık yapar :D

Öyle uyuşturucu gibi terapi felanda sölmey he:D

Tolunay Abdioğlu
04.02.2009, 15:17
Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.

Samet Yildirim
04.02.2009, 15:32
Yeni gelen arkdaslar hepiniz hos geldiniz...

Arss
04.02.2009, 22:12
bakLım bzi neler bekLio...

Gökhan ÖZDEMİR
04.02.2009, 22:44
Heyecan dolu dakikalar sizleri bekliyor.:)

Özgür KARADENİZ
05.02.2009, 02:54
hosbulduk renktaşlar artık burdayım... blki bnden bıkcagnız zamanlarda gelcek ...bni ararsanız devamlı forumun bi köşesinde karsınıza cıkarım :D:D

Tolunay Abdioğlu
05.02.2009, 12:43
Hoşgeldin aramıza Blacxea.
İyi forumlar :)

Murat 61
05.02.2009, 12:53
Merhaba arkadaşlar.İstanbul Kartal'da oturuyorum.İstanbuldaki maçları kaçırmamaya çalışıyorum ama Avni Aker atmosferini yaşamak daha nasip olmadı.İnş. bu sene Avni Aker' de ligin son fener maçını izlemeyi düşünüyorum ve tabiki şampiyonluk turunu atmayı.Herkese selamlar.

Mehmet S. Pervan
05.02.2009, 15:40
Selam herkese. Bütün trabzonsporlu arkadaşlarım ve hemşerilerim. Ben İzmir Bornovada oturuyorum. Bütün İzmirde oturan trabzonlulara da selam olsun. Forumda sık sık karşılaşmak dileğiyle. Ölümüne TS. Bu sene Allah'ın izniyle şampiyonuz inşallah.

Gökhan KAN
05.02.2009, 15:44
Hoşgeldiniz arkadaşlar...

Şahin_53
05.02.2009, 15:55
Hoşgeldiniz arkadaşlar.. Efsaneyi bmn vasıtasıyla daha iyi tanıyıp sevmeniz dileğiyle..
Bize her yer Trabzon.

Mehmet S. Pervan
05.02.2009, 15:55
Eyvallah hoşbulduk kardeş.

Ümit Tekşan
05.02.2009, 17:43
Yeni gelen arkadaşlar , Hepiniz BMN ' ye hoş geldiniz.

Alihan Ertürk
05.02.2009, 17:47
bütün yeni üyelerimiz hepiniz hoşgeldiniz :)

ümit akyıldız
05.02.2009, 17:51
arkadaslar konuyla alakası yok ama federasyonyada bız ona ergenekon dıyelım yıne savunmamızı ıstemıs konuyu dagıttm kızmayın ama bunun ıcın yenı sayfa acalım

DEV-LAZ
05.02.2009, 18:06
Arkadaşlar ben serkan bektaş ankara deplasmanında sizlerle beraberdim....Trakya Üniversitesi yerel yönetimler bölümü mezunuyum.Hepinizi saygıyla selamlıyorum...

Oktay AKKUŞ
05.02.2009, 18:09
oKtay AKKUŞ

o1.o7.1992 İstanbuL DoğumLuyum - AsLen Trabzon-Maçka/GaLyan-Konaklar MahaLLesi

17 Yaşındayım İstanbuL'da Öğrenciyim

TrabzonSpor'luyum Tabiki de.. :)

Ali Tunahan Güllü
05.02.2009, 18:11
@oktay AKKUŞ hoşgeldin aramıza...:)

.....
05.02.2009, 18:12
DEV-LAZ ve oKtay AKKUŞ

Hepiniz aramıza hoşgeldiniz.inşallah beraber nice şampiyonluklara erişiriz...

Umut Şeref
05.02.2009, 18:30
12-04-1994 istanbul doğumluyum Vakfıkebir/Trabzon hepinizi selamlarım renkdaşlarım

Fatih YAZICI
05.02.2009, 18:31
Fatih Yazıcı.
İstanbul'da oturuyor,ısparta'da okuyorum :)
Of'luyum.Elhamdülillah :P
hepinize selamlar.

Harun Karadeniz
06.02.2009, 02:14
Umut Fatih hoş geldiniz ailemize

UtopyaTs
06.02.2009, 02:18
Merhaba arkadaşlar.Ben Özgür ATMACA.TRABZON doğumluyum.Ankarada oturuyorum.Sıkı bir Trabzonspor taraftarayım.Trabzona senede 3-4 kez gelemeye çalışırım hiç boş bırakmam.Bu sene Trabzon da Antalyaspor Ankara da Ankaraspor maçlarını canlı olarak izledim.(Öbür maçları illaki Tv den izledim.)Şampiyonluk maçında buluşmak dileğiyle

LazKopat61_
06.02.2009, 04:06
Adim Emre
Almanyadan katiliyorum ve TRABZONSPOR hayraniyim !

(memleketim Trabzon / Macka )

Emirhan Ömeroğlu
06.02.2009, 11:43
hoşgeldin emre hayırlı olsun

SüRMeNe_6161
07.02.2009, 00:51
HoşGeldin Emre

Mehmet S. Pervan
07.02.2009, 00:53
Yeni üyelerimiz hoşgeldiniz ...

MehmetGÜRSOY61
07.02.2009, 09:05
yeni katılan arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz :D

tahsinsever
07.02.2009, 10:42
slm ben tahsin sever 1981 doğumluyum kocaelide yaşıyorum vergidairesi memuruyum aslen trabzon akçaabatlıyım orda olmasam bile bordomavili renkleri yüreğimde taşıyorum canım kadar sevdiğim trabzonsporumun artık bu yıl şampiyon görmek istiyorum

diaspora6161
07.02.2009, 10:46
MERHABA..
Adım Taşkın Mexico Cityde yaşıyorum. Tüm trabzonspor aşıklarına yürekten selamlar.

Şahin_53
07.02.2009, 14:27
MERHABA..
Adım Taşkın Mexico Cityde yaşıyorum. Tüm trabzonspor aşıklarına yürekten selamlar.
Hoşgeldin ailemize bizdende sana selamlar.

Alihan Ertürk
07.02.2009, 15:56
ben de yeni kullanıcı adımla yeni bir üye gibiyim artık :) bmn çok güzelmiş geldiğime pişman olmadım daha ilk günden 1.147 mesaj yaptım :D herkese tavsiye ediyorum , burada olmaktan mutluyum !!

Serhat Koçali
07.02.2009, 16:05
Ben Serhat Koçali trabzon-sürmeneliyim, İstanbul-sarıyer de oturuyorum 17 yaşındayım kendimi bildim bileli trabzonsporluyum bütün istanbul maçlarına gitmişimdir tabiki beşiktaş maçında inönü deyiz herkeze selamlar...

tsk61_24
07.02.2009, 17:20
Trabzonlulara ve Trabzonsporlulara selamlar,

ADIM : Yasin
SOYADIM : ORHAN
DOGUM YERI VE TARIH : Fransa / 1989.
MEMLEKET : Trabzon / Sürmene.
YASADIGIM YER : Fransa.
OKUL : Lise son.

Ne mutlu Türküm ve Trabzonluyum diyene !!!!:alkış:

Alihan Ertürk
07.02.2009, 17:22
hoşgeldin tsk61_24 , burada mutlu olacaksın !!

Harun Karadeniz
07.02.2009, 17:25
Hoş geldiniz arkadaşlar ailemize...

Mehmet S. Pervan
08.02.2009, 17:56
Yeni gelen arkadaşlara bi hoşgeldin de benden.

Ercan DEMİRCİ
08.02.2009, 18:00
slm arkadaşlar.
adım ercan 18 yaşındayım .
gerçek bir trabzonspor'luyum.
istanbulda yaşıyorum.
(trabzon-beşikdüzü-kutluca)

memodinho
08.02.2009, 19:20
akşam kayıt oldum. yaş 18 trabzon/araklı ve haftaya deplasmandayım

avukat
09.02.2009, 01:16
Adım hakan trabzonluyum ve trabzonsporluyum
Trabzon/ Beşikdüzü/İstanbulda ikamet ediyorum
Meslek:avukat
ve herkese merhabalar güzel site özellikle organizasyonlara bayıldım..
Bu organizasyonlara iştirak etmek için ne yapmak lazım nasıl haberimiz olacak valla yeniyim bilgi verilirse özel vs.. sevinirim saygılar..

Son söz şampiyon Trabzonspor:)

mguler
09.02.2009, 04:40
Merhabalar BMN ailesi.Ben Mahmut Guler...Doğma büyüme Sakaryalıyım.Sakarya da ikamet ediyorum..Ölümüne Trabzonsporluyum ve Trabzonsporlu olmaktan da gurur duyuyorum..Ve burada sizlerin arasında olmaktan da çok mutluyum...

BİZE HER YER TRABZON!!!

halit ziya
09.02.2009, 12:27
merhaba ben halit 7.sınıfa gidiyorum...trabzonsporluyumhemde fanetik

Tolunay Abdioğlu
10.02.2009, 10:53
Yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz ..

R.KAKISIM
10.02.2009, 15:27
Rıdvan KAKIŞIM 1982 trabzon faroz istanbulda yaşayan aşırı dozda holiganlık seviyesinde trabzon ve trabzonspor bağımlısı
bi adamım 2001-2004 yılları arasında trabzon fatih eğitim fakültesinde uni-ts oluşumunda bi takım organizasyonları kampüste organize ettim bunun dışında 1996 yılına kadar sülale erbabının kurmuş olduğu şimdi adını vermek istemiyorum çünkü yeniden yapılandırmak adına düşüncelerim var :D oluşumdaydık uzun lafın kısası doğduk bordo mavi ölecez bordo mavi bu arada (ÇAKIR ve CAN kardeşlerimle akrabalık babında bi bağımızda bulunmakta) yukarıda yazdığım bazı satırlar rekabet içerisine girme eğilimi olarak algılanmasın neyse son olarakta matematik asla yalan söylemez 61>34 kendini büyütenlere duyrulması dileği ile......

ezgi cubukcu
10.02.2009, 15:55
Rıdvan KAKIŞIM 1982 trabzon faroz istanbulda yaşayan aşırı dozda holiganlık seviyesinde trabzon ve trabzonspor bağımlısı
bi adamım 2001-2004 yılları arasında trabzon fatih eğitim fakültesinde uni-ts oluşumunda bi takım organizasyonları kampüste organize ettim bunun dışında 1996 yılına kadar sülale erbabının kurmuş olduğu şimdi adını vermek istemiyorum çünkü yeniden yapılandırmak adına düşüncelerim var :D oluşumdaydık uzun lafın kısası doğduk bordo mavi ölecez bordo mavi bu arada (ÇAKIR ve CAN kardeşlerimle akrabalık babında bi bağımızda bulunmakta) yukarıda yazdığım bazı satırlar rekabet içerisine girme eğilimi olarak algılanmasın neyse son olarakta matematik asla yalan söylemez 61>34 kendini büyütenlere duyrulması dileği ile......

Merhaba hosgeldin :)

Kakisim'lar bu gidisle Cubukcu'lari gecicek gibi :confused:...bikac kisilik takviye yapmamiz gerekiyor galiba :p

EyüpKILIÇ61
10.02.2009, 18:40
Yeni gelen arkdaşlar hoşgeldiler.Güzel vakit geçirmeniz dileğiyle :)

Cem Balcı
10.02.2009, 18:42
aramıza hoşgeldiniz iyi forumlar...

Turgay 6161
11.02.2009, 00:03
Merhaba ben Turgay.Trabzon Beşikdüzündenim.istanbulda ikamet ekmekteyim.sürekli bmn yi takip ediyordum.Hepiniz değerli insanlarsınız ve iyikide varsınız.

Emre ÖZTÜRK
11.02.2009, 00:12
yani gelen arkadaşlarımızın hepsine hoşgeldiniz diyorum

Zugaşi Berepe
11.02.2009, 23:53
Herkese Merhabalar..Ben Nazlı..Trabzonluyum,Ankara Üniversitesinde okuyorum...Böyle güzel bir sitede olmaktan da çok mutluyum ...

melâl
11.02.2009, 23:55
nazlıcım hoşgeldin canım... Ben de gazideyim :)
BMN Ankara Tsiraları olarak seni burada görmek beni çok mutlu etti...

çok içten çok mutlu ve çok samimi bir hoşgeldin diyorum... organizasyonlarımızda görüşmek dileği ile canım...

EyüpKILIÇ61
12.02.2009, 00:07
Nazlı hoşgeldin. En kısa zamanda BordoMavi.Net'in Ankara'daki organizasyonlarında tanışmak dileğiyle :) Ankara Tsira Show yakında :)

Recep Alkan
12.02.2009, 07:58
Adım hakan trabzonluyum ve trabzonsporluyum
Trabzon/ Beşikdüzü/İstanbulda ikamet ediyorum
Meslek:avukat
ve herkese merhabalar güzel site özellikle organizasyonlara bayıldım..
Bu organizasyonlara iştirak etmek için ne yapmak lazım nasıl haberimiz olacak valla yeniyim bilgi verilirse özel vs.. sevinirim saygılar..

Son söz şampiyon Trabzonspor:)

abi sende hoşgeldin aramıza ve ailemize. organizasyonlar genel yani bu sayfadan duyrulur. katılmak için sadece geliyorum demek yeterlidir.

Galeni
12.02.2009, 13:50
Merhaba
Adım Uğur
Nüfüs kağıdımda Rize yazar ama gönül kimliğime bakınca Trabzon'lu ve Trabzonspor'lu olduğum görülür.
Saygılar sevgiler

sahinsoy
12.02.2009, 13:57
Merhaba
Adım Uğur
Nüfüs kağıdımda Rize yazar ama gönül kimliğime bakınca Trabzon'lu ve Trabzonspor'lu olduğum görülür.
Saygılar sevgiler

:) hoşgeldin....

Galeni
12.02.2009, 15:37
Hoşbuldum :)

Alihan Ertürk
12.02.2009, 15:54
yeni kayıt olan bütün üyeler hepiniz bordomavi.net'e hoşgeldiniz..umarım burada güzel günler geçirirsiniz

TS61AYKUT
12.02.2009, 18:22
Selam arkadaşlar bordo mavi net'e yeni katıdım.. Bursa'da yaşıyorum öğrenciyim..
Memleket'im Trabzon görüşmek üzere.

ApoCaN28
12.02.2009, 18:43
Hoşgeldin Kardeşim Bu Sıcak Aileye...

Şahin_53
12.02.2009, 18:51
Selam arkadaşlar bordo mavi net'e yeni katıdım.. Bursa'da yaşıyorum öğrenciyim..
Memleket'im Trabzon görüşmek üzere.
Aykut abi'cim hoşgeldin devamlı faal olman dileğiyle.

İko61
13.02.2009, 00:47
HerkEsE sELam KarDEşLeRİM..Daha Önceden de Sitede Aktiftim fakat İş güç OkuL v.s uzak kaldım fakat tekrar aranızdayımm.Herkese tekrar seLamlar umarımm ii vakit geçiririm.GERÇİ trabzonunm Konu Oldugu Ortak bir Noktada Mutsuz Olmak gibi Bir Lüks yok ki =)) İİİ FORUMLAR

murat köse
13.02.2009, 17:57
s.a. kardeşlerim.
ben istanbul maltepeden murat köse. 28 yasındayım. inşaat mühendisiyim evli ve bir kız çoçuk sahibiyim.

trabzonsporda benim için çok değirlidir. en son fener mçındaydım kısmetse beşiktaş macınada gidicem . herkese selamlar saygılar.

mahtandoz
13.02.2009, 18:28
Merhaba arkadaşlar Trabzondan geldim aranıza ktü iktisat öğrencisiyim umarım iyi vakit geçiririz..

Kaan
13.02.2009, 18:28
HerkEsE sELam KarDEşLeRİM..Daha Önceden de Sitede Aktiftim fakat İş güç OkuL v.s uzak kaldım fakat tekrar aranızdayımm.Herkese tekrar seLamlar umarımm ii vakit geçiririm.GERÇİ trabzonunm Konu Oldugu Ortak bir Noktada Mutsuz Olmak gibi Bir Lüks yok ki =)) İİİ FORUMLAR

s.a. kardeşlerim.
ben istanbul maltepeden murat köse. 28 yasındayım. inşaat mühendisiyim evli ve bir kız çoçuk sahibiyim.

trabzonsporda benim için çok değirlidir. en son fener mçındaydım kısmetse beşiktaş macınada gidicem . herkese selamlar saygılar.

Hoşgeldiniz... :)

Alper Beyazay
13.02.2009, 23:57
Hepiniz hoşgeldiniz..:)

Emre ÖZTÜRK
14.02.2009, 00:15
Arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz:)

Trabzon's Boy
14.02.2009, 20:41
adım ABDULLAH VELİOĞLU,Ankara da oturuyorum ama Trabzonluyum ve TRABZONSPOR lu yum.site çok güzel bu arada...yaşım 13:alkış::D:p;):D:alkış:

dwaynewade
14.02.2009, 21:25
İsmim Erman, İstanbul'da yaşıyorum 22 yaşındayım,Ersun Yanal hayranıyım.Beklenen şampiyonluğa bu sezon ulaşılacağına inanıyorum

.....
14.02.2009, 21:26
adım ABDULLAH VELİOĞLU,Ankara da oturuyorum ama Trabzonluyum ve TRABZONSPOR lu yum.site çok güzel bu arada...yaşım 13:alkış::D:p;):D:alkış:

Kardeşim hoş geldin.

İsmim Erman, İstanbul'da yaşıyorum 22 yaşındayım,Ersun Yanal hayranıyım.Beklenen şampiyonluğa bu sezon ulaşılacağına inanıyorum

Erman hoşgeldin. Burası bir aile gibidir. Çok beğeneceğine eminim. Nice bmnli seneler :)

godila
15.02.2009, 12:47
İdris AYDIN 1983 model Maçka doğumluyum Trabzon da yaşıyorum.

ayşii
15.02.2009, 15:33
bende geldim Trabzonumun yanında olna bu güzel insanların arasına hepinize İzmitten selamlar...:)

_lazkızı_
15.02.2009, 16:55
hepiniz hoş geldiniz arkadaşlar keyifli formlar dikkat edin bagımlılık yaratır :D

melâl
15.02.2009, 16:58
ayşicim hoşgeldin canım :)
izmitten yoğun bir TSira katılımı oldu bu sıralar :)

TSİra bölümümüze bi uğrarsanız seviniriz :)

yeni gelen diğer renkdaşlar... sizler de hoşgeldiniz :)

Muro
15.02.2009, 17:18
lazkızı trabzonspor u tutmak zaten hastalık bagımlı olmaya gerek yok

bordo08
17.02.2009, 19:49
SLM arkadşlar aslında uzun zamandır sizleri takip ediyordum.Ama üye olmak bugüne kısmetmiş.umarım iyi vakit geciririz.

ts20
17.02.2009, 20:57
herkese merhabalar
bende aslında çok eski bir üyeyim uzun süredir takip edemiyorum askerlik is derken anca fırsat bulabildik.
bu hafta ankarada yeni işe başladım. ankaradaki organizasyonları merakla bekliyoruz artık.
bu arada ankarada ev arkadaşı arayan veya bildiği kiralık ev olan varsa beni haberdar ederseniz çok sevinirim.
sonercoskun@hotmail.com

magarixa
17.02.2009, 22:39
herkese merhabalar..

Mert Marabaoğlu
17.02.2009, 23:07
hoşgeldiniz renkdaşlar. hadi hep beraber şampiyonluğa. :):atki:

Uğur Cira
17.02.2009, 23:25
herkese merhaba .....inşallah bu sene şampiyon TRABZON...

Zugaşi Berepe
18.02.2009, 01:48
nazlıcım hoşgeldin canım... Ben de gazideyim :)
BMN Ankara Tsiraları olarak seni burada görmek beni çok mutlu etti...

çok içten çok mutlu ve çok samimi bir hoşgeldin diyorum... organizasyonlarımızda görüşmek dileği ile canım...

Nazlı hoşgeldin. En kısa zamanda BordoMavi.Net'in Ankara'daki organizasyonlarında tanışmak dileğiyle :) Ankara Tsira Show yakında :)

Ya biraz geç oldu komik olucak ama bişeyler yazmadan da durulmaz diye düşündüm,hem daha yeni gördüm yazdıklarınızı :D:D

Önclikle laz uşak :Dgazide olman daha kötü,ikide bir gelip bizim okuldaki uşakları vurup öldürüyosunuz..bir gün bende ölücem aman haa:D:D
ve EyüpKILIÇ61 valla organizasyonlara gelmek istiyorum ama bana hatırlatın olur mu? derslr başladı mı ben internetten kopuyorum da :D:D

virüs61
20.02.2009, 16:55
slm

adım ferdi 1982 akçaabat dogumluyum bursada ikamet ediyorum.
bütün trabzonsporlu kardeşlerime, abilerime saygıyla selam ediyorum .

Gökhan KAN
20.02.2009, 17:00
yeni gelen arkadaslar hosgelmişler

FatmaÇelik
22.02.2009, 17:57
Tüm renktaşlarımız hoş gelmişler:)

EyüpKILIÇ61
23.02.2009, 01:33
Önclikle laz uşak :Dgazide olman daha kötü,ikide bir gelip bizim okuldaki uşakları vurup öldürüyosunuz..bir gün bende ölücem aman haa:D:D
ve EyüpKILIÇ61 valla organizasyonlara gelmek istiyorum ama bana hatırlatın olur mu? derslr başladı mı ben internetten kopuyorum da :D:D

Valla gazi ile ankara üni arasında ne olup biter, ne haberim vardır nede sebebini bilirim.Bizim gazi iletişim, kampüsten ayrı olduğu için neler yaşandığı hakkında bilgim yok :)

ApoCaN28
23.02.2009, 13:07
Ben yeni farkettim yenileri hoşgeldiniz...,:D

Alihan Ertürk
23.02.2009, 14:28
yeni üyelerin hepsi BMN'ye hoşgeldiniz ;)

Kardesh TR
23.02.2009, 17:54
http://img115.imageshack.us/img115/9098/n7972793662368612509ew0.jpg (http://imageshack.us/)

Adım:Selahattin
Lakabım:OFLİ
Memleketim:OF/TRABZON
Hobilerim:TrabzonSpor,Hayko Cepkin,Hack,Basketbol,Facebook...
Okulum:Konya Selçuk Üniversitesi
Foruma Üyelik Tarihim:21 Şubat 2009
Takımım:TrabzonSpor

Tüm BordoMaviNet Yönetimine ve Üyelerine Saygılar...

61SOYTÜRK61
24.02.2009, 14:14
selam arkdaşlar ben trabzondan oktay

selahattin şen
24.02.2009, 22:24
trabzonspora gönül veren arkadaşlarıma selamlar

ismim selahattin şen ist da oturuyorum üniverste öğrencisiyim bundan sonra bmn deyim

Gürkan
24.02.2009, 22:52
Hoş Geldiniz arkadaşlar. En kısa zamanda görüşmek üzere.

saRı
25.02.2009, 19:14
iyi akşamlr..yeniden burdayım

ApoCaN28
25.02.2009, 19:18
Hoşgeldiniz Arkadaşlar bu Sıcak ortama...
Yer Yer Sevinip Yer Yer Üzüldüüğümüz ortama Hoşgeldiniz...

ALPERTSANKARA
25.02.2009, 19:57
tüm trabzonsporlu kardeşlerime selamlar. ben alper bulut ankara'da oturuyorum baba tarafı of anne tarafı çaykaralı.

Recep Alkan
25.02.2009, 20:08
ailemize yeni katılan tüm kardeşlerimize hoş geldiniz.

iskefiyeli_61
25.02.2009, 22:10
Selamlar.. (: Ankaradan Ece (: mekanını buldu artık
hadi hayırlısı : )

İsmail Alkan
25.02.2009, 22:15
http://img115.imageshack.us/img115/9098/n7972793662368612509ew0.jpg (http://imageshack.us/)

Adım:Selahattin
Lakabım:OFLİ
Memleketim:OF/TRABZON
Hobilerim:TrabzonSpor,Hayko Cepkin,Hack,Basketbol,Facebook...
Okulum:Konya Selçuk Üniversitesi
Foruma Üyelik Tarihim:21 Şubat 2009
Takımım:TrabzonSpor

Tüm BordoMaviNet Yönetimine ve Üyelerine Saygılar...

Selahattin hoşgeldin :)
Şu ranzayı görünce gençliğimdeki gurbet yıllarım aklıma geldi :confused:

Bu arada tüm yeni gelen arkadaşlar,aramıza hoşgeldiniz :)

Fatih Özkan
25.02.2009, 23:43
Merhaba arkadaşlar ben Trabzon'dan Fatih...
21 Yaşındayım...
Muhasebe okuyorum Vakfıkebir'de...
Erdoğdu'da oturmaktayım!

Volkan Sarı
26.02.2009, 10:39
Merhaba ben Volkan. Trabzonspor birliği için burdayım :)

Nihal Ayvaz
26.02.2009, 13:49
Merhaba arkadaşlar ben Trabzon'dan Fatih...
21 Yaşındayım...
Muhasebe okuyorum Vakfıkebir'de...
Erdoğdu'da oturmaktayım!

Hoşgeldinnn :)

Her zaman görmek isteriz seni burda,doğru yola getirdim sonunda :p

Diğer yeni gelen arkadaşlar sizlerde ailemize hoşgeldiniz ;)

Ömer SEVİNÇ
26.02.2009, 14:57
Hoşgeldiniz gençler:)

Oturun bi çay için benden:)

Mustafa Hazıroğlu
26.02.2009, 14:59
Hoşgeldiniz :)

Semih Aydın
26.02.2009, 20:42
Selam BMN

Ben Semih Aydin. Almanya ' da oturuyorum. Selim Aydin'in kardesiyim :D Yarismaci arkadaslara basarilar diliyorum ççç

EyüpKILIÇ61
27.02.2009, 09:13
Arkadaşlar hoşgeldiniz :)İyi vakit geçirmeniz dileğiyle.Umarrım BMN organizasyonlarında sizleri görür tanışırız :)

sezartrabzon
27.02.2009, 10:49
http://www.hicyilmaz.org/foto/sezaroda.jpg

http://www.hicyilmaz.org/foto/sezar.jpgBen sezar kocaeli'den aslen trabzon vakfıkebir doğumluyum fanatik bir trabzonspor taraftarıyım