PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN Tanışma Başlığı | Yeni Üyeler Buraya!

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Eren Yılmaz
06.09.2008, 13:56
sağol toprak hoşbulduk :)

UmutBaykan
06.09.2008, 13:58
sağol toprak hoşbulduk :)

hoşgeldin hemşerim iftara gel iftara :)
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=9917

Serdar Ersoy
07.09.2008, 16:07
ben üye olalı baya oluyor ama buraya yazmamıştım..Trabzon Beşikdüzü'lüyüm Zonguldak'da oturuyorum Çanakkale'de okuyorum...:) ama sonuçta bize her yer Trabzon...:)

çanakkale'nin neresinde okuyorsun ?

Eren Yılmaz
07.09.2008, 20:07
çanakkale'nin neresinde okuyorsun ?

merkezde,fen edebiyat fakültesi.

emrah1461
08.09.2008, 01:23
merhaba
ben emrah. istanbul dogumluyum ve istanbulda yıldız teknik üniversitesi makine mühendisligi 3. sınıf ögrencisiyim.eski nickimin antiziya olması :eek: ve foruma katılamamam(hiçbişey yazamadm):) sebebiyle üyeligimi yeniledim. burda olmak cok güzel...

İsmail Alkan
08.09.2008, 02:59
merhaba
ben emrah. istanbul dogumluyum ve istanbulda yıldız teknik üniversitesi makine mühendisligi 3. sınıf ögrencisiyim.eski nickimin antiziya olması :eek: ve foruma katılamamam(hiçbişey yazamadm):) sebebiyle üyeligimi yeniledim. burda olmak cok güzel...
Emrah tekrar yeniden aramıza hoşgeldin :)

Levoo
08.09.2008, 21:27
selam ben Levent Trabzonluyum 1990 doğumluyum.. üniversiteye hazırlanıyorum...Böle bi foruma üye olduğum için çk memnunum..

semih YETİM
08.09.2008, 21:28
selam ben Levent Trabzonluyum 1990 doğumluyum.. üniversiteye hazırlanıyorum...Böle bi foruma üye olduğum için çk memnunum..

hoşgeldin kardeşim..

Levoo
08.09.2008, 21:29
hoşgeldin kardeşim..

hoşbulduk kardeşim...

61marandavk61
10.09.2008, 01:09
mrb arkadaşlar ben abdullah kuk trabzon çaykaralıyım istanbulda yıldız teknik üniversitesi inşaat mühendisliği bölümünü okumaktayım.yaş 20 ve önce vatan sonra trabzonum ve trabzonsporum diyorum.

Külünkoğlu
10.09.2008, 09:19
Levent ve Abdullah... Kardeşler hoş geldiniz sefalar getirdiniz.

KUTADGU
10.09.2008, 11:37
Yeni gelen arkadaşlar,

Hoş Geldiniz, Sefalar Getirdiniz.

civil_61
11.09.2008, 20:04
s.a kardeşler çaykaralıyım itü inşaat mühendisliğinde okuyorum 22 yaşındayım burda olmaktan çok mutluyum

Selami Gürpınar
11.09.2008, 20:12
Yeni gelen arkadaşlar bu sıcak BMN Ailesine hoşgeldiniz ..

bordo&maviaşkı
11.09.2008, 23:36
slm arkadaşlar ben Levent buraya msj yazmayı unutmuşuz:) kusura bakmayın. BMN i belkide 4-5 senedir aralıklarla takip eden birisi olarak böyle bir platformun kurulmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim.Bu zamana kadar çoğu kez üye olmayı düşündüm ama bir türlü fırsat olmadı.Neyse zararın neresinden dönersen kardır demiş atalarımız:) artık bende yanınızdayım...

İsmail Alkan
12.09.2008, 00:30
ben üye olalı baya oluyor ama buraya yazmamıştım..Trabzon Beşikdüzü'lüyüm Zonguldak'da oturuyorum Çanakkale'de okuyorum...:) ama sonuçta bize her yer Trabzon...:)

mrb arkadaşlar ben abdullah kuk trabzon çaykaralıyım istanbulda yıldız teknik üniversitesi inşaat mühendisliği bölümünü okumaktayım.yaş 20 ve önce vatan sonra trabzonum ve trabzonsporum diyorum.

s.a kardeşler çaykaralıyım itü inşaat mühendisliğinde okuyorum 22 yaşındayım burda olmaktan çok mutluyum

slm arkadaşlar ben Levent buraya msj yazmayı unutmuşuz:) kusura bakmayın. BMN i belkide 4-5 senedir aralıklarla takip eden birisi olarak böyle bir platformun kurulmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim.Bu zamana kadar çoğu kez üye olmayı düşündüm ama bir türlü fırsat olmadı.Neyse zararın neresinden dönersen kardır demiş atalarımız:) artık bende yanınızdayım...
Yeni gelen arkadaşlar,aramıza hoşgeldiniz :)

bordo&maviaşkı
12.09.2008, 01:33
Yeni gelen arkadaşlar,aramıza hoşgeldiniz :)
hoşbulduk:) ismail abi teşekkürler...

Merthan61k
12.09.2008, 01:41
Merthan Kuzeyli başkent ünv siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler bölümü öğrencisiyim trabzonsporlu bir genç olarak olayları daha yakından takip etmek amacıyla aranızda yer almaktaym şimdiden saygılarımla...

İsmail Alkan
12.09.2008, 01:41
Sende aramıza hoşgeldin Merthan61k :)

Mustafa Mahmutoğlu
12.09.2008, 18:27
Hepiniz Hoş geLdiniz..

Akif Gür
12.09.2008, 18:28
yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz

erdaymır
13.09.2008, 18:41
ARKADAŞLAR HEPİNİZE MERHABA,
BİZLER TABİATINA, İSMİNE, RENKLERİNE AŞIK OLDUĞUMUZ BİR İLDE YAŞADIĞIMIMIZ İÇİN ÖNCELİKLE ALLAH'A ŞÜKREDİYORUZ.
RENKLERİNE AŞIK OLDUĞUMUZ İSİMDE, BİR SPOR KULUBÜ KURDUK. ADI " BORDO MAVİM SPOR KULÜBÜ "
ARKADAŞLAR BU KULÜBÜ KURALI TAM 3 YIL OLDU. ÖZELLİKLE TAEKWONDO BRANŞINDA ÇOK ÖNEMLİ ULUSLARARSI BAŞARILAR ELDE ETTİK. BİR SPORCUMUZ DÜNYA İKİNCİSİ, BİR SPORCUMUZ DA AVRUPA ÜÇÜNCÜSÜ OLDU. TAM 18 TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU KAZANDIK. 5 SPORCUMUZ DA ÇEŞİTLİ KATEGORİLERDE MİLLİ SPORCU OLDU.
AMA ARKADAŞLAR NE YAZIK Kİ İMKANSIZLIKLARDAN ÖTÜRÜ SPORCULARIMIZI PARALI KULÜPLERE KAPTIRIYORUZ. bİR SPORCUMUZU İSTANBUL DAN BİR KULÜP BEDELSİZ ALDI. BİZİM BRANŞTA BONSERVİS OLMADIĞI İÇİN SPORCULAR SERBEST KALABİLİYOR. DİĞER BAŞARILI SPORCULARIMIZDA HER AN GİDEBİLİR. BİZ ONLARI TRABZON ADINA YARIŞTIRMAK İSTİYORUZ. BEN BU KULÜBÜN BAŞKANIYIM. BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ YAPIYORUM. BENİM ÇABAM BİR YERE KADAR. BU KULÜBÜN ADINI YAŞATMAK İSTİYORUM. HEM DE ÖLENE KADAR. KULÜBÜN KAPANMA FİKRİ AĞRIMA GİDİYOR. bİZE YARDIM ELİNİ UZATACAK HERKESE MİNNETTAR OLURUZ. BİZ ÖYLE BÜYÜK BEKLENTİLER İÇİNDE DEĞİLİZ, AMA KULÜPLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA KAYSERİ YE GİDECEĞİZ. PARA YOK. MALZEME YOK. SESİMİZİ DUYAN VAR MI ACABA?
İLGİLENMENİZ DİLEĞİYLE...
BORDO MAVİM SPOR KULÜBÜ

İsmail Alkan
13.09.2008, 20:23
ARKADAŞLAR HEPİNİZE MERHABA,
BİZLER TABİATINA, İSMİNE, RENKLERİNE AŞIK OLDUĞUMUZ BİR İLDE YAŞADIĞIMIMIZ İÇİN ÖNCELİKLE ALLAH'A ŞÜKREDİYORUZ.
RENKLERİNE AŞIK OLDUĞUMUZ İSİMDE, BİR SPOR KULUBÜ KURDUK. ADI " BORDO MAVİM SPOR KULÜBÜ "
ARKADAŞLAR BU KULÜBÜ KURALI TAM 3 YIL OLDU. ÖZELLİKLE TAEKWONDO BRANŞINDA ÇOK ÖNEMLİ ULUSLARARSI BAŞARILAR ELDE ETTİK. BİR SPORCUMUZ DÜNYA İKİNCİSİ, BİR SPORCUMUZ DA AVRUPA ÜÇÜNCÜSÜ OLDU. TAM 18 TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU KAZANDIK. 5 SPORCUMUZ DA ÇEŞİTLİ KATEGORİLERDE MİLLİ SPORCU OLDU.
AMA ARKADAŞLAR NE YAZIK Kİ İMKANSIZLIKLARDAN ÖTÜRÜ SPORCULARIMIZI PARALI KULÜPLERE KAPTIRIYORUZ. bİR SPORCUMUZU İSTANBUL DAN BİR KULÜP BEDELSİZ ALDI. BİZİM BRANŞTA BONSERVİS OLMADIĞI İÇİN SPORCULAR SERBEST KALABİLİYOR. DİĞER BAŞARILI SPORCULARIMIZDA HER AN GİDEBİLİR. BİZ ONLARI TRABZON ADINA YARIŞTIRMAK İSTİYORUZ. BEN BU KULÜBÜN BAŞKANIYIM. BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ YAPIYORUM. BENİM ÇABAM BİR YERE KADAR. BU KULÜBÜN ADINI YAŞATMAK İSTİYORUM. HEM DE ÖLENE KADAR. KULÜBÜN KAPANMA FİKRİ AĞRIMA GİDİYOR. bİZE YARDIM ELİNİ UZATACAK HERKESE MİNNETTAR OLURUZ. BİZ ÖYLE BÜYÜK BEKLENTİLER İÇİNDE DEĞİLİZ, AMA KULÜPLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA KAYSERİ YE GİDECEĞİZ. PARA YOK. MALZEME YOK. SESİMİZİ DUYAN VAR MI ACABA?
İLGİLENMENİZ DİLEĞİYLE...
BORDO MAVİM SPOR KULÜBÜ

Sayın hocam öncelikle hoşgeldin diyelim,
Bu amatör branştaki özverili çalışmalarınız destekliyoruz.Eğerki bizlerden nacizane katkımız olsun istiyorsanız,buyrun forumumuzda tartışalım,yazalım,çizelim.
Yeterki aramıza gelerek bizleri bilgilendirin.

Tunga
13.09.2008, 21:10
Hepiniz aramıza hoşgeldiniz.

Bu arada dar günlerimiz için tutmakta olduğumuz Kan Bankamız'a, organizasyonlarımızdan haberdar edilmek için de SMS listemize kayıt olabilirsiniz arkadaşlar.

Kan Bankamız:
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=1819&page=15

SMS Listemiz için ise Badaloğlu kullanıcı adlı yöneticimize özel mesaj atabilirsiniz. Buraya Tıklayın (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=472) ve özel mesaj ile bilgilerinizi bize gönderin.

Bir kere daha hoşgeldiniz.

lazutkopat
14.09.2008, 14:23
Ali Kemal Kadi
Hollanda da yasiyorum. Ogretmenim. 1971 Trabzon Macka dogumlu yum....

Mustafa Mahmutoğlu
14.09.2008, 14:26
Hoş geLdin aramıza lazutkopat

lazutkopat
14.09.2008, 14:26
Burda, sizlerle birlikte olmaktan gercekten buyuk mutluluk duyacagim. Herkese hollanda dan kucak dolusu sevgiler ve laleler...
Hosbulduk Mustafa

Kasım Hilal
14.09.2008, 22:18
Burda, sizlerle birlikte olmaktan gercekten buyuk mutluluk duyacagim. Herkese hollanda dan kucak dolusu sevgiler ve laleler...
Hosbulduk Mustafa

Çok güzel bir kullanıcı adınız var..
Hoşgeldiniz..

umut_can6161
15.09.2008, 14:55
öncelikle buradan tüm ablalarımın,abilerimin ellerinden öperim,hepsini saygı ve sevgiyle selamlıyorum,:)
şimdiden benim hakkımda nasıl ve ne konuştuğunuzu az çok tahmin edebiliyorum kendimi sizlere kısaca tanıtayım,

ben bundan tam tamına 1 ay önceden dünyaya geldim,sitede üye olan zafer6161 benim amcamdır,adım umut can,öz be öz trabzonluyum,şimdiden kendimi çok heyecanlı hissediyorum,trabzonsporlu doğduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum ama ne yazıkki bu seneki şampiyonluğumuzu yaşayacağım ama hissedemeyeciğim,nedeni ise uzun bir süre uyumam lazım,bu 5-6 yada 8-9 sene olabilir,o zamana kadar anca kendime gelebilirim:(bu yüzden çok üzüntülüyüm,şimdi ben uyumaya gidiyorum,hepinize hoşcakalın,,:p

sene :2008
saat:14:50
ekmek:1 ytl
benzin :3,750
tsnin son şampiyonluğu:23 yıl önce
yattara :27 yaşında
ben :30 günlük bebe

#.TrabzonLu_
17.09.2008, 00:08
Bende yazip gidiyorum ama, bende geldim:)
Hollanda'da oturuyorum, sizin gibi sicak insanlarin arasina katildigim icin cok mutluyum:)

Burçak
18.09.2008, 13:36
Fikirlerinizi paylaşıp, beraber üzülüp sevinebileceğiniz Trabzonspor sevdalılarının arasına hoşgeldiniz.
Aktif olmanız dileğiyle Mutlu Günlere.

Sabit:Anket: BordoMavi.Net'ten Nasıl Haberdar Oldunuz? (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=7833)

Her_Zaman
19.09.2008, 08:22
Selam arkadaşlar adım levent bilgisayar programcısıyım 22 yasındayım samsunda yasıyorum.Bu güzel yapı içinde sizlerle beraber olup trabzonsporumuza destek vermek büyük bir gurur...Bende artık bmn olarak aranızdayım..

Dursun Kaplan
19.09.2008, 08:45
Hoşgeldin kardeş..

Trabzonspor'a destek için bizde burdayız her zaman.. :)

Bülent Dizman 53
21.09.2008, 18:28
slm ben bülent ankara da yasıyorum ön muhasebeclyim aslen RİZE li olup TRABZONSOR u gönülden destekleyenlerdenim saygılar...

Kazım Uzunboy
21.09.2008, 18:30
Aramıza hoşgeldin..

Bu ne hız diyeceksin belki ama seni de aramızda görmek isteriz.

27 Eylül Cumartesi BMN Ankara İftar Organizasyonu Ayrıntıları.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=9937

Bülent Dizman 53
22.09.2008, 14:40
hocam hafta sonu ank dısında olucamdan katılamıyacam inş baska bi organizasyona

ander61
25.09.2008, 11:04
1984 ankara doğumluyum.Ankara'da yaşıyorum.sitedeki herkes gibi fanatik trabzonsporluyum.ofluyum.mesleğim teknisyen.Ankaradaki BMN üyeleriyle tanışmak istiyorum.

Dursun Kaplan
25.09.2008, 11:09
Hoşgeldin kardeş..

Cumartesi günü bekleriz iftar yemeğimize.. :)

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=9937

Etem Güner
29.09.2008, 16:36
Ben Etem Güner. Balikesir'de yaşiyorum. Kağıt fabrikasinda özel güvenlİk görevlisiyim. Aslen Gümüşhane Kelkitli ve Alansaliyim. bilenler bilir bana yazmak isteyen arkadaşlar BMN Balikesir'e yazsinlar sevgİler ve saygilar sunarim tüm trabzonsporlulara...

Dursun Kaplan
29.09.2008, 16:41
BMN ailesine hoşgeldiniz..

Selami Gürpınar
29.09.2008, 21:49
Aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz aramıza bı sıcak aile ortamında bizlerle tüm organizasyonlara katılmanız dileğiyle ..

hüseyin atalay
30.09.2008, 12:31
sevgili trabzonsporlu arkadaşlar aranızdan olmakdan çok mutluyum sizle en kısa zamanda tanışmak isdiyorum

ben halil atalay abisiyim

hüseyin atalay
mobilya işleri yapıyorum
b.çekmece oturuyorum

cemilts61
30.09.2008, 16:20
merhabaLar yeni üyeyim sizlerin arasına katıLmıs oLmaktan mutLuLuk duyarım adım cemil trabzon vakfıkebirLiyim..Koyu trabzonsporLuyum..

Adil ÖZGÜR
30.09.2008, 18:02
merhabaLar yeni üyeyim sizlerin arasına katıLmıs oLmaktan mutLuLuk duyarım adım cemil trabzon vakfıkebirLiyim..Koyu trabzonsporLuyum..

Cemil kardeşim hoşgeldin, sitemize renk kattın, senin ile BMN daha da güçlü olacağını biliyorum, Sitemizi beğeneceğini umarım, sitemizde yok yok.

Koyuluk değil, ben sizi fanatik bir Trabzonsporlu olarak biliyorum.:D

Değerli üyelerimizle fikir alış verişi ve mutlu dakikalar dilerim.:alkış:

Adil ÖZGÜR
30.09.2008, 18:06
1984 ankara doğumluyum.Ankara'da yaşıyorum.sitedeki herkes gibi fanatik trabzonsporluyum.ofluyum.mesleğim teknisyen.Ankaradaki BMN üyeleriyle tanışmak istiyorum.

Ben Etem Güner. Balikesir'de yaşiyorum. Kağıt fabrikasinda özel güvenlİk görevlisiyim. Aslen Gümüşhane Kelkitli ve Alansaliyim. bilenler bilir bana yazmak isteyen arkadaşlar BMN Balikesir'e yazsinlar sevgİler ve saygilar sunarim tüm trabzonsporlulara...

sevgili trabzonsporlu arkadaşlar aranızdan olmakdan çok mutluyum sizle en kısa zamanda tanışmak isdiyorum

hüseyin atalay
mobilya işleri yapıyorum
b.çekmece oturuyorum

Arkadaşlar sizlerde hoş geldiniz, Özellikle Halil Atalay'ın ismini duymuştum, Hüseyin kardeş yorumlarınızı bol bol izlemek istiyorum.:D

Adnan Çepni
30.09.2008, 22:11
Merhaba Arkadaşlar, Ben Adnan ÇEPNİ, Gerçekten çepniyim, çepni soyundan gelirim, çokk koyu ve Fanatik TRABZONSPORLUYUM, Trabzonun Vakfıkebir İlçesindenim. Hebiniz ile tanışıp sizlerle birlikte güzel vakit geçirmek, takımımız hakkında yararlı olmak istiyorum.
Esen kalın

Adil ÖZGÜR
30.09.2008, 22:26
Merhaba Arkadaşlar, Ben Adnan ÇEPNİ, Gerçekten çepniyim, çepni soyundan gelirim, çokk koyu ve Fanatik TRABZONSPORLUYUM, Trabzonun Vakfıkebir İlçesindenim. Hebiniz ile tanışıp sizlerle birlikte güzel vakit geçirmek, takımımız hakkında yararlı olmak istiyorum.
Esen kalın

:alkış: Ne kadar kaçarsan kaç, ben yakalama uzmanlığından emekli oldum. En sonunda seni BMN üyesi yaptık. İşte şimdi TRABZONSPORLU oldun. Bu kadar genç kardeşlerimle seni tanıştırmak, onlarıda seninle tanıştırmak çok güzel olacak, boş zamanlarında durmak yok. TRABZONSPOR ile bütünleşmek dileği ile hoşgeldin.:alkış::alkış:

Adnan Çepni
30.09.2008, 22:32
Teşekkürler arkadaşım, BMN de çok konuşacağımız şeyler olacak.

Tunga
01.10.2008, 02:01
Sizleri BMN'de aramızda görmekten büyük mutluluk duyduk. 25 000 kişilik aile olur mu demeyin, gerçekten de öyleyiz.

Şimdi sizi de bulduk, akrabamızı bulmuş gibi sevindik.

Hoşgeldiniz :atki:

Faruk Akhan
01.10.2008, 13:36
ben biraz geç oldu ama neyse Ömer Faruk AKHAN(Namı-değer SpeedyKuRaF)İstanbul Bayrampaşadanım Trabzonsporluyum başka takım tutmam mantıksız 15 yaşındayım inşaal grafik tasarımcı veya Trabzonspor da futbolcu olucam herkeze iyi vakit geçirmeler Allah a emanet

mahitap2
06.10.2008, 04:32
merhabalar arkadaşlar adım fatih aranıza kanada dan katılıyorum aslında siteye üye olalı uzun bir zaman olmuştu fakat fırsat bulup giremiyordum sonunda girebildim aslen trabzon çaykaralıyım eğitim için kanada ya geldim ve hepinize selamlar iyi geceler

hamucera
06.10.2008, 08:37
aramıza hoşgeldin.

akgunnuhoglu
06.10.2008, 10:34
meraba ben akgun nuhoğlu trabzonun hayrat ilçesindenim istanbulda yaşıyorum 2003 yılında ktü iktisattan mezun oldum

Külünkoğlu
06.10.2008, 10:40
Bir Hayratlı daha gelmiş. :) Hoşgeldin Akgün, Lazanistim Süleymanım ilgilen Hem hemşerinle hem köylünle. :)

LazAnisT
06.10.2008, 10:47
Bir Hayratlı daha gelmiş. :) Hoşgeldin Akgün, Lazanistim Süleymanım ilgilen Hem hemşerinle hem köylünle. :)Akgün benim çocukluk arkadaşım hemde köylümdür.Başka bir siteden transfer ettim:)Kendisi Tırsanda çalışıyor.Tır almak isteyenlere BMN indirimide yapar:D

Benim için bir değerdir Bmn içinde öyle olacağını düşünüyorum..

Külünkoğlu
06.10.2008, 10:50
Senin gibiyse yandık :D

LazAnisT
06.10.2008, 10:51
Senin gibiyse yandık :DBencede metin aynı benim gibi valla:)Etrafını sen süsle işte:)

secobettin
07.10.2008, 15:15
selam BMN liler.yakın bi zamanda buraya üye olmuştum artık aktif olarak giriyorum.bu arada acemilik çekersem yardımlarınızı sevinerek kabul edebilirim.aslında buraya çok sevgili eski patronum selazurlu ismail bey sayesinde üye oldum :) umarım ilgilentiğim tek forum olarak burda iyi vakit geçiririm.bu arada dipnot:futboldan çok basketle ilgileniyorum

Külünkoğlu
07.10.2008, 15:27
Hoşgeldin arkadaşım ismini de söyleseydin da. :)

secobettin
07.10.2008, 21:35
hoşbulduk söyliyim da :) ESRA ben.sanırım en önemli konuyu atlamışım :)

fan_laz_atik
09.10.2008, 02:02
merhaba
ben deniz.

almanyada yasiyorum. 1983 trabzon dogumluyum. Tüm Trabzonspora gönül veren kardeslerime burda selamlar.

saygilarimla

İsmail Alkan
09.10.2008, 02:09
fan_laz_atik@

Öncelikle hoşgeldin diyebilirmiyiz ?
Gelişin sanki BMN de birşeyleri paylaşmak değilde,birilerini eleştirmek için BMN yi araç olarak kullanmak gibi geldi bana.
Her fikre,her görüşe saygılıyız ancak BMN nin araç olarak görülmesinede karşıyım.

Yinede hoşgeldin diyelim :) inşallah iyibir BMN üyesi olur,değerli fikirlerinizi bizimle paylaşırsınızda;) bizde size destek oluruz...

S. MURAT ÇAVGA
09.10.2008, 12:27
Tüm taraftarlarımıza selamlarımı iletiyorum. Av. Sabri Murat Çavga

lazutkopat
09.10.2008, 13:00
Arkadaslar gordugum kadari ile Hollanda dan bayagi katilan var guruba. Hollanda da bir temsilcilik acma zamani geliyor herhalde ????

Tesekkurler.... Kendimizi anlatmaya calisiyoruz....

Murat Hollanda nin neresindensin ???
Ben Vlaardingende kaliyorum

Arkadaslar bu arada bir sorum da olcak sizlere... Benim profilde bir resmim var bunu bir turlu goruntuleyemiyorum..Acaba neden

fan_laz_atik
09.10.2008, 22:57
tabiki.

Hosbulduk. Buraya gelmemin sebebi tabiki bordomavi.net araciligiyla fikirlerimi paylasmak ve ayni benim gibi canim trabzonsporumuza gönül veren arkadaslarla sohbet etme, fikir alisverisinde bulunmayi saglamakti. Bilirsiniz karadeniz insani sabirsizdir:). Oyüzden öyle birseyi görünce dayanamadim hem kendimi tanittim hemde düsüncelerimi, okuduklarimi sizinle paylasmak istedim:).
Bundan dolayi yazdiklarim yanlis anlasilmasin. Sadece dedigim bir insan birseyi okadar cok severse, yapici olmayan elestirilere dayanamaz. bende trabzonsporla yatip trabzonsporla kalkan bir kisi olarak dayanamadim ve birazda pat diye:) aklimdan gecenleri yazdim. amacin bordomavi.neti arac olarak kullanmak degildir.
Insallah hep birbirimize destek olup bu camianin icinde kazanilan birlikteligi uzun süre devam ettiririz.

saygilarimla

Tunga
09.10.2008, 23:29
......

Arkadaslar bu arada bir sorum da olcak sizlere... Benim profilde bir resmim var bunu bir turlu goruntuleyemiyorum..Acaba neden

Öncelikle tüm yeni arkadaşlarımızla birlikte siz de hoşgeldiniz.

Profil resmi ile avatar farklı şeyler. Siz sanırım aynı resmin avatar olarak görünmesini istiyordunuz, bunu düzenledim. Eğer yanlış anlamışsam bana ya da Forum Yöneticisi arkadaşlarıma ulaşabilirsiniz.

Belki arada hatırlatmakta fayda var:

- Forum Yöneticisi arkadaşlarımız Koyu Mavi renkli kullanıcı adıyla gördüğünüz arkadaşlarımızdır. Forum düzeni ile ilgilenmek onlara aittir.

- BMN Yönetim Kurulu Üyelerini ise Koyu Bordo olarak görüyorsunuz.

Bir de tüm yeni gelen arkadaşlardan ricamız var:

- Organizasyonlarımızdan üyelerimizi haberdar ettiğimiz bir SMS ağımız var, ona kayıt olabilirsiniz. Bunun için Badaloğlu kullanıcı adlı yöneticimize özel mesajla ulaşabilirsiniz.

- Kötü günlerimizde birbirimize destek olmak amacıyla tuttuğumuz bir de Kan Bankamız var. Ona da kayıt olabilir, zorda kalmış kişilere yardımcı olmamıza vesile olabilirsiniz. Bunun için de Organizasyonlar Bölümü'ndeki sabit başlığımız olan BMN Kan Bankası başlığına kayıt olabilir, bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Önce ve Sadece TRABZONSPOR! demeyi düstur edinmiş BMN'ye hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz.

:meşale1:

Etem Güner
09.10.2008, 23:51
:meşale1:BEN ETEM YAŞ 29 GÜMÜŞHANE -KELKİTLİYİM BALIKESİRDE İKAMET EDİYORUM

[İTÜ]Ahm3t
10.10.2008, 02:57
Aslında yeni değilim ama :)

Ahmet Salih Çakmakçı, yaş 21 Trabzon akçaabatlıyım, istanbul kumburgazda oturuorum.

İstanbul teknik inşaat müh son sınıf öğrencisiym, herkeze selamlar

İsmail Alkan
10.10.2008, 08:45
Ali Kemal Kadi
Hollanda da yasiyorum. Ogretmenim. 1971 Trabzon Macka dogumlu yum....

Selam arkadaşlar adım levent bilgisayar programcısıyım 22 yasındayım samsunda yasıyorum.Bu güzel yapı içinde sizlerle beraber olup trabzonsporumuza destek vermek büyük bir gurur...Bende artık bmn olarak aranızdayım..

slm ben bülent ankara da yasıyorum ön muhasebeclyim aslen RİZE li olup TRABZONSOR u gönülden destekleyenlerdenim saygılar...
Hemşo hoşgeldin;)

hüseyin atalay
mobilya işleri yapıyorum
b.çekmece oturuyorum

Esen kalın

merhabalar arkadaşlar adım fatih aranıza kanada dan katılıyorum aslında siteye üye olalı uzun bir zaman olmuştu fakat fırsat bulup giremiyordum sonunda girebildim aslen trabzon çaykaralıyım eğitim için kanada ya geldim ve hepinize selamlar iyi geceler

meraba ben akgun nuhoğlu trabzonun hayrat ilçesindenim istanbulda yaşıyorum 2003 yılında ktü iktisattan mezun oldum

selam BMN liler.yakın bi zamanda buraya üye olmuştum artık aktif olarak giriyorum.bu arada acemilik çekersem yardımlarınızı sevinerek kabul edebilirim.aslında buraya çok sevgili eski patronum selazurlu ismail bey sayesinde üye oldum :) umarım ilgilentiğim tek forum olarak burda iyi vakit geçiririm.bu arada dipnot:futboldan çok basketle ilgileniyorum
Esra bir sen eksiktin,şimdi BMN tamamlandı :)

Tüm taraftarlarımıza selamlarımı iletiyorum. Av. Sabri Murat Çavga
Muratım,sevgili dostum hoşgeldi;)

Ahm3t;1694465']Aslında yeni değilim ama :)

Ahmet Salih Çakmakçı, yaş 21 Trabzon akçaabatlıyım, istanbul kumburgazda oturuorum.

İstanbul teknik inşaat müh son sınıf öğrencisiym, herkeze selamlar

Tüm yeni gelen arkadaşlar hoşgelmişler :)

habibyazici61
11.10.2008, 16:56
Bende yeni geldim,ismim nickde yazıyo zaten.İstanbulda oturuoyrum ama SÜRMENE'liyim :)

Selami Gürpınar
11.10.2008, 16:58
BMN Ailesine hepiniz Hoşgeldiniz ..

habibyazici61
11.10.2008, 17:02
Teşekkürler

MehmeTolgAydin
11.10.2008, 23:14
selami aleyküm...
adım Tolga. Trabzonluyum, Trabzonda yaşıyorum, Trabzonsporluyum...
herkese inat, alayına inat, her zaman her yerde Trabzon :)

mithattas_61
11.10.2008, 23:52
Adım Mithat Malatyada oturuyorum Fanatik bir trabzonsporluyum:D:)
Beni aranıza alırsanız sevinirim:)

lazakıncı61
12.10.2008, 04:52
1 senedir üye idim ama sadece yazılanları takip ediyordum. Artık forumlarda sık sık karşılarız. 34 mekan 61 vatan.

sevgilerle

Kazım Uzunboy
12.10.2008, 09:36
Yeni gelen arkadaşlar aramıza hoşgeldiniz. :)

kral61kral
12.10.2008, 10:45
ADIM OSMAN AYDIN

AZERBAYCANDA YASIYORUM TRABZONLUYUM

bordomavi.net'i tesadufen sondakika haberi ararken haberler.com haberinizi gordum ve uye oldum.

Ersen
12.10.2008, 23:39
Merhabalar. Ben Ersen.Kayseriliyim.Öğretmenim ve muş ta gorev yapıyorum.buraya üye olmam da trabzon lu yardımsever bir iş adamı olan İsmail beye çok çok teşekkurler ediyorum.aklınızda soru işareti kalmış olabılır. okuluma sağolsun çok yardımı oldu.bende beşiktaşlıydım ama artık bordo maviliyim. daha ligin başındayız yattara gitmeseydı iyi olur derken,inşallah bu sene şampıyonluğu biz alırız.gokhan ünaldan da çok şey beklıyorumayrıca.

mhast
13.10.2008, 00:06
Ben mehmet ankaralıyım fanatık bır trbazonspor luyum izmit te görev yapıyorum yaş 30

FatmaÇelik
14.10.2008, 14:28
Her geçen gün ailemize yeni birileri katılıyo.
Tam olarak bu ailede kaç kardeş olduk sayamadım.
Ne güzel gittikçe büyüyoruzz.
Herkes hoşgeldiii.

KUTADGU
14.10.2008, 15:10
Hoş geldiniz ve de Sefalar Getirdiniz.

A.Hilal Çakıroğlu
14.10.2008, 15:36
Hepiniz ailemize hoşgeldiniz:)

Merhabalar. Ben Ersen.Kayseriliyim.Öğretmenim ve muş ta gorev yapıyorum.buraya üye olmam da trabzon lu yardımsever bir iş adamı olan İsmail beye çok çok teşekkurler ediyorum.aklınızda soru işareti kalmış olabılır. okuluma sağolsun çok yardımı oldu.bende beşiktaşlıydım ama artık bordo maviliyim. daha ligin başındayız yattara gitmeseydı iyi olur derken,inşallah bu sene şampıyonluğu biz alırız.gokhan ünaldan da çok şey beklıyorumayrıca.

Siz hem Trabzonspor'a hem de bordomavi.net'e hoşgeldiniz. Öğrencilerinize sevgiler...

mechanic
14.10.2008, 17:20
Tüm BMN ailesine selamlar. 1979 İstanbul doğumluyum.Mühendisim. Babadan Trabzon'lu ve Trabzonsporluyuz.

Dursun Kaplan
14.10.2008, 17:22
Mechanic hoşgeldiniz BMN Ailesine.. :)

Adem ERTUĞRAL
14.10.2008, 17:30
h.g kardeşim..hayırlı forumlar:)

Tolpaş61
15.10.2008, 11:18
yeni katılan arkadaşlarımız hoş gelmiş sefa getirmişler.bolca yorum yapmanız dileğiyle.kimseyle kavga etmeden tabikii.

Tolunay Abdioğlu
18.10.2008, 15:33
Adım : Tolunay Bordomavi.Net Yeni Üyelerindenim Yasım 17 Genc Bir Trabzonspor Taraftarıyım ..
Herkese Selamlar ..

Dursun Kaplan
18.10.2008, 15:43
Hoşgeldin Tolunay.. :)

asimetrik
18.10.2008, 15:55
ben eski üyeyim. kullanıcı adı gürcan. mailde sorun olduğundan şifre kabettim. yeniden üye oldum.

ander61
20.10.2008, 00:35
arkadaşlar herkese slmlar.buakşam yenilmeseydik çok iyi olcaktı.moralim çok bozuldu.adeta yerlerde sürünüyo.Allah bizede derbi kazanmayı nasip eylesin.bordomavi renklere gönül veren herkese kucak dolusu sevgiler...

ander61
20.10.2008, 00:45
arkadaşlar ben ankarada yaşıyorum ama iş temposundan dolayı pek gezemiyorum sizlere katılma şansımda olmuyo.Ankarada yaşayan arkadaşlar msn adresimi bırakıyorum eklemek isteyen varsa eklesin.böylece tanışmış oluruz.ayrıca etkinliklerden daha çabuk haberim olur.mümkünmüdür sizlerce.
tokullu75@hotmail.com

furkankayaoglu
20.10.2008, 23:21
selam arkdaslar ATILIM ÜNİVERSİTESİ OLARAK BMN başlığımız açıldı hepinizi bekliyorum bende yeni sayılırım hadi ATILIMLILAR!!!!

Selami Gürpınar
21.10.2008, 00:23
Yeni gelen arkadaşlar BMN Ailesine hoşgeldiniz ..

ander61
21.10.2008, 13:40
arkadaşlar kimseden ses soluk yok şu tanışma adına

ander61
21.10.2008, 13:50
msn de yazdım tanşmak isteyen arkadaşlar ekleyebilirle tokullu75@hotmail.com

Burçak
21.10.2008, 13:54
ander61
http://forum.bordomavi.net/images/buttons/firstnew.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?goto=newpost&t=5440) Kafe Ankara (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=5440) bu başlığı kullanırsan Ankaradaki arkadaşlar ile irtibata geçebilirsin

Aramıza Hoşgeldin

Burçak
21.10.2008, 13:55
ander61
http://forum.bordomavi.net/images/buttons/firstnew.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?goto=newpost&t=5440) Kafe Ankara (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=5440) bu başlığı kullanırsan Ankaradaki arkadaşlar ile irtibata geçebilirsin

ApoCaN28
21.10.2008, 14:41
Hoşgeldinizzz...

Ankara lı arkadaşları şimdiden yapılacak organizasyonlara bekleriz...

INSTINCT61
22.10.2008, 10:25
s.a ben yeni üye oldum umarım iyi bir birliktelik olur

Dursun Kaplan
22.10.2008, 10:39
A.s hoşgeldiniz..

Tolga
22.10.2008, 13:43
s.a ben istanbul'dan tolga.maltepe üniversitesi'nde Uluslararası Ticaret okuyorum.henüz 1.sınıftayım.koyu bir trabzonspor hastasıyım.esxiden üyeydim fkat biraz ara verdim ve yeniden üye oldm.hemşerilerim ve TRABZONSPOR'LU KARDEŞLERİME selamlar...

lazutkopat
22.10.2008, 14:05
Öncelikle tüm yeni arkadaşlarımızla birlikte siz de hoşgeldiniz.

Profil resmi ile avatar farklı şeyler. Siz sanırım aynı resmin avatar olarak görünmesini istiyordunuz, bunu düzenledim. Eğer yanlış anlamışsam bana ya da Forum Yöneticisi arkadaşlarıma ulaşabilirsiniz.

Belki arada hatırlatmakta fayda var:

- Forum Yöneticisi arkadaşlarımız Koyu Mavi renkli kullanıcı adıyla gördüğünüz arkadaşlarımızdır. Forum düzeni ile ilgilenmek onlara aittir.

- BMN Yönetim Kurulu Üyelerini ise Koyu Bordo olarak görüyorsunuz.

Bir de tüm yeni gelen arkadaşlardan ricamız var:

- Organizasyonlarımızdan üyelerimizi haberdar ettiğimiz bir SMS ağımız var, ona kayıt olabilirsiniz. Bunun için Badaloğlu kullanıcı adlı yöneticimize özel mesajla ulaşabilirsiniz.

- Kötü günlerimizde birbirimize destek olmak amacıyla tuttuğumuz bir de Kan Bankamız var. Ona da kayıt olabilir, zorda kalmış kişilere yardımcı olmamıza vesile olabilirsiniz. Bunun için de Organizasyonlar Bölümü'ndeki sabit başlığımız olan BMN Kan Bankası başlığına kayıt olabilir, bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Önce ve Sadece TRABZONSPOR! demeyi düstur edinmiş BMN'ye hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz.

:meşale1:

Cok guzel anlamissiniz.... Ilgi ve alakaniz icin tesekkurler

Göktuğ_Kaan_61
23.10.2008, 19:22
ben göktuğ kaan kara trabzonda doğdum ben daha10 yaşındayım trabzonsporu çok seviyorum

ApoCaN28
23.10.2008, 19:23
Hoşgeldin Kardeş...

BraweHeart
25.10.2008, 22:39
Ben Sivastan Yılmaz...Aslen trabzonluyum lakin görev icabı buradayım..Saygılarla

Murat'
25.10.2008, 22:44
Yeni arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum..

Ali Tunahan Güllü
25.10.2008, 22:47
BÜtün yeni üyeler h.ggggggg:D

BraweHeart
25.10.2008, 23:22
Tşkler Hoşgördük Gerçi yeni sayılmayz ama :))

samri_61
26.10.2008, 09:44
ben eren kulakoglu 21 yasındayım ankaranın dıkmenındeyım:)Safkan trabzonluyum:)

alper*
26.10.2008, 09:47
ben de kendimi tanıtayım.
adım alper.

Selami Gürpınar
26.10.2008, 10:27

Kardeş hoşgeldin Ağaçsevenlisin galiba Onur kulakoğlunun neyi oluyon :)

Fatih Ersoy
27.10.2008, 08:24

Aha bizim köyden biri daha geldi...

Hoşgeldi.. ;)

orhan cerrah
28.10.2008, 18:26
Orhan cerrah 1979 trabzon sürmene doğumluyum ist kadiköyde yaşiyorum eczaci kalfasiyim bütün trabzonsprlulari çok seviyorum şampiyon trabzonsporrrrrr

Kazım Uzunboy
28.10.2008, 18:34
Aramıza hoşgeldin Orhan abi. :)

@Samri_61

Ne bu ya sardınız Bmn'yi :D

Hoşgeldin. :)

promise61
29.10.2008, 21:25
Ben onur liman istanbul çekmeköyde oturuyorum trabzon doğumluyum gustovo colman ve isaac promise hayranıyım

ApoCaN28
29.10.2008, 21:27
Ben onur liman istanbul çekmeköyde oturuyorum trabzon doğumluyum gustovo colman ve isaac promise hayranıyım

Hoşgeldin Küçük kardeş...

promise61
29.10.2008, 21:30
Hoşgeldin Küçük kardeş...

Hoşbulduk abi

promise61
29.10.2008, 21:31
MSN:deli_oflu_onur@hotmail.com

Selami Gürpınar
29.10.2008, 21:34
Of' un hangi köyünden bakalım Onur ..

Hoşgeldin bu arada ..

ApoCaN28
29.10.2008, 21:36
Hoşbulduk abi

Bende Giresunluyum Yakınız Birbirimize Ancak Ankarada oturuyorum..
Sen Trabzondamısın bakalım...

yasin061
03.11.2008, 15:27
slm arkadaşlar ben yasin.. trabzonluyum istanbulda oturuyorum.. foruma çok önce üye oldum ama daha yeni yeni aktivitelere katılıyorum.. cumartesi günkü maça gelen arkadaşlara burdan slm yolluyorum.. inşallah her zaman takımımızı desteklemeye beraber gitmek dileği ilee...:alkış::alkış::alkış:

İsmail Alkan
05.11.2008, 01:01
Tüm yeni gelen arkadaşlar hoşgelmişler arammıza :)

Muhammet*
05.11.2008, 14:45
ben mummy istanbulda oturuyorum

ApoCaN28
05.11.2008, 14:54
Hoşgeldin mummy ...

l27l
11.11.2008, 10:37
Selamlar..
Adım Kerem, Kocaelinde İkamet Ediyorum. Eczacı Teknisyeniyim ve 84 Doğumluyum. Aslen Karadenizliyim; Annem- Rizeli, Babam-Artvinli Benim Doğum Yerim İse Trabzon. Fırsat Buldukça Forum Sitemizi Takip Ediyorum.

Anıl Caner
11.11.2008, 11:17
Hoşgeldin Kerem.

Kocaeli'de yaşayan bir hayli fazla üyemiz var. Dilerim daimi takipçisi olursun sitenin.

Bu arada ben Anıl Caner.Merhabalar herkese :(

MehmetGÜRSOY61
11.11.2008, 21:18
yeni gelen arkadaşlar bmn ailesine hoşgeldiniz kan çekiyor dimi :D:D

Ekrem D.
11.11.2008, 23:01
selam-ün aleyküm herkese. adım ekrem doğan. bu sene ankarada üniversiteye başladım. bmn organizasyonlarına daha aktif katılmaya çalışacağım. ne de olsa şu an hazırlık sınıfındayım yapacak şey yok canım sıkılıyor. ayrıca trabzonsporlu olmama rağmen aslen tokatlıyım. inş. cuma günkü gençlerbirliği maçına gelmeye ve oda arkadaşımı da getirmeye çalışacağım.

Ümit Tekşan
18.11.2008, 13:17
Yeni gelen arkadaşlar , hepiniz hoş geldiniz...

Kazım Uzunboy
18.11.2008, 13:21
Ekrem aramıza hoşgeldin.

BMN Ankara organizasyonlarını kaçırmamanı tavsiye ederim.

Her konuda yardımcı olmaya çalışırız.

Özel mesaj ile iletişime geçelim. :)

Sencer Bulut
18.11.2008, 23:03
Baslık gördümde dikketimi cekti nie ben burda kendimi tanıtmadım dedim nese tanımayanlar tanısın

Sencer Bulut Tokat/Erbaalıyım Giresunda oturuyorum.18 yasındayım...Ne derece trabzonsporlu oldugumu beni tanıyanlar bilir;)

Zafer BİLGİN
18.11.2008, 23:12
Selamlar..
Adım Kerem, Kocaelinde İkamet Ediyorum. Eczacı Teknisyeniyim ve 84 Doğumluyum. Aslen Karadenizliyim; Annem- Rizeli, Babam-Artvinli Benim Doğum Yerim İse Trabzon. Fırsat Buldukça Forum Sitemizi Takip Ediyorum.
kerem halı saha maçlarımıza bekleriz.

Abdülkadir Kılıç
18.11.2008, 23:16
Adım Abdülkadir. Annem de babam da TRABZONLU. İstanbul'da oturuyorum

Dursun Kaplan
18.11.2008, 23:21
Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz BMN ailesine..

sahinsoy
18.11.2008, 23:22
merhaba arkadaşlar ben yavuz allahıma şükür trabzonluyum istanbulda oturuyorum bugünden itibaren canı gönülden trabzonsporumuz için çalışacagım demeyinki bu yaşına kadar ne yaptın başka bi sitede takılıyordum ama sitenin trabzonspora hizmet etmediğini anladım yeni mekanımız burası hayırlısı olsun herşey trabzonsporumuz için tekrardan merhabalar...

Şahin_53
18.11.2008, 23:55
selam bmn bende bugün sizlere katıldım bursadan şahin53 ben büyük trabzonsporumun büyük taraftarına selamlar olsun bordo mavisiz bir hayat düşünülemez

Fatih KIRAN
18.11.2008, 23:58
Aramıza hoşgeldin Şahin_53 üyeliğin hayırlı olsun daima aktif olman dileğiyle...

Şahin_53
19.11.2008, 00:03
sağol fatih senin vasıtanla üye oldum bundan sonra trabzonsporumla ilgili bütün aktivitelerde bende bulunmak ve fikrimi paylaşıcam dileyine katilıyorum

demirel
19.11.2008, 08:44
Selam arkadaslar.. Bundan böyle bende trabzonun basarılarını sizle paylaşabilecem :D

Kazım Uzunboy
19.11.2008, 08:57
Lord61,Yavuz abi,Şahin abi ve Demirel abi aramıza hoşgeldiniz.

Özellikle Yavuz abiye belirtmek isterim ki en doğru adrese gelmişsin. :)

Selami Gürpınar
19.11.2008, 12:14
Yeni gelen arkadaşlar,

Bu sıcak BMN Ailesine hoşgeldiniz.

Temennim bizlerle birlikte sizlerinde tüm organizasyonlara katılıp, asıl gayemiz olan Trabzonspor' a destek vermektir.

05büşra
19.11.2008, 12:21
ben büşra amasyalıyım kendimi ezik hissettim soyum trabzona dayanmadığı için artık beni aranızda idare edin ankarada yaşıyorum öğrenciyim

Murat'
19.11.2008, 12:22
ben büşra amasyalıyım kendimi ezik hissettim soyum trabzona dayanmadığı için artık beni aranızda idare edin ankarada yaşıyorum öğrenciyim

Bu forumda Trabzonluluk yok sadece Trabzonsporluluk var...

Aramıza hoşgeldin..

sahinsoy
19.11.2008, 13:37
saol Kazım kardeşim hoşbulduk.

Şahin_53
19.11.2008, 13:38
sevgili kazım güzel dileklerin için teşekkürler her trabzonsporlu gibi benim de elimden geldiğince takıma destek vermek ve her platformda temsil edebilmek gayesiyle buradayım dün itibariyle aranıza katılmama rağmen güzel dostluklar edinmeğe başladım özellikle bmn ye katılmamda bana yardımcı olan fatih kırana teşekkür ediyorum.ibb maçına giderken vapurda karşılaştığımız ve bizi stada kadar misafir eden balıkesirli arkadaşlarıma da sevgilerimi yolluyorum onlarla bursa maçında görüşmek üzere ayrılmıştık 15. hafta bekliyoruz bursaya seninde bildiğin gibi herşey TRABZONSPOR için görüşmek dileğiyle selam olsun ankaradaki trabzonsporlulara HEP DESTEK TAM DESTEK

Yavuz Semih
19.11.2008, 19:38
Ben Yavuz Semih Uzunboy.Aslen Beşikdüzülüyüm.Ankara'da yaşıyorum.5 yaşında olduğum için kreşe gidiyorum.Trabzonsporluyum ve Trabzonsporlu olmanın bütün sorumluluklarını yerine getireceğimden emin olabilirsiniz.

( Tabii ki bu mesajı kişinin kendisi yazmıyor.Ben Kazım_ , kardeşimi erkenden kayıt etmenin,kendisi için avantajlı olacağını düşündüm. :) )

Selami Gürpınar
19.11.2008, 20:02

Aramıza Hoşgeldin Büşra Ankaradaki organizasyonlarda birlikte olmak dileğiyle .. :)

terzili61
20.11.2008, 13:17
Arkadaşlar malumunuz onumuz kurban bayramı . kurban bayramı için bir takım çalışmalar yapmaktayım . ulkemız krız esıgınde yada o esıge getrılmeye calısılıoruz bazı bırımlerce . bu ortamda kimbilir ne kadar işsiz ne kadar aç hatta aylarca evine et gırmeyen ınsanlar var kurban bayramı bu yoksul ınsanlar ıcın bır nevı zıyafet hedıye . benm sizde isteğim Allah rızası için yardım etmek isteyen arkdaslarımın bana ulaşması yeterlıdır bmn camıası olarak bızımde buna bır katkımız olsun ıstedım . bır yoksulun duası bızım ıcın cok onemlıdır. bu yıl belırlenen fıyatlara gore buyuk bas sıgır dana için hisse 275 ytl ( isteyen taksitle nisana kadar ödeme imkanıda var ) koyunda 325 ytl cocugunuzn eşinizin adına kestırebılırsınız yada bende yardım etmek ıstıorum ama 5 10 verebılırım dıenler varsa peygamber efendımız s.a.v adınada kurbanlar kesılcek 5 10 vercekler ıcın peygamber efendımız s.a.v adına yapıalacak kurbana katkıda bulunabılırsınız. Allah yardımlarınızı kabul etsin .

İrtibat için : 0539 270 01 34 - 0506 387 61 34 fatih terzi
fthtrz_61@hotmail.com

Rabbim bizlere TRABZONUMUN ŞAMPIYONLUGUNDA NİCE KURBANLAR KESMEYI NASIP ETSIN

ikubilay
21.11.2008, 16:45
Herkese merhaba, adım İsmet, 33 yaşındayım. Tabzonluyum, İstanbul'da oturuyorum.

jurietti
21.11.2008, 19:49
meraba herkeze selemlar ıstanbulda oturuyorum ısmım ismail 26 yasındayım trabzonlu degılım fakat trabzonsporluyum

Cyber-Turks61
22.11.2008, 11:26
selam millet bende geldim Gebzede oturuyorum 21 yasındayım.Doğma büyüme gebzeliyim babam Trabzon MACKA anam OF cumhuriyetinden hepinize saygılar...

Murat'
22.11.2008, 11:58
Yeni üyelerimize hoşgeldiniz diyorum...

t.yazıcı61
25.11.2008, 12:36
Eski üyeyim ama daha yeni yeni girmeye başladım BMN'ye

Organizasyonlara katılmak istiyorum ama bu mümkün olmuyo daha doğrusu bizimle ilgilenen kimse olmuyo

Bana yol gösterecek birini arıyorum ...

İstanbul - Gaziosmanpaşa - Arnavutköy temsilciler ilgilenirse sevinirim .

İsyankar
25.11.2008, 23:57
Ben geldim

halime atalay
26.11.2008, 00:27
herkese slm

adım Halime ATALAY
halil atalay'ın kardeşiyim
almanya - hamburg yaşıyorum
bir marketde muhasebe elemanı olarak çalışıyorum

bana yakında oturan arkadaşlar varsa tanışmak isterim

tekrar görüşmek üzere şimtilik kalın sağlıcaklar

Tunga
26.11.2008, 00:32
Hepiniz hoş geldiniz.

Lütfen desteğinizi Trabzonspor'dan, fikirlerinizi BMN'den eksik etmeyiniz.

MehmetGÜRSOY61
26.11.2008, 09:11
siteze uzun zamandır takılamıyordum yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz bmn ailesine

burAq61
26.11.2008, 16:26
slm ben burak cannakkalelıyımm

herşey bordo mavıı

StyLe
28.11.2008, 01:36
Herkeze Merhaba.

Adım Volkan, soyadım KANCA.

İstanbul/Üsküdar'da ikamet ediyorum. 07.07.1987 İstanbul/Üsküdar doğumluyum. Aslen Trabzon/Sürmeneliyim ve koyu bir Trabzonspor taraftarıyım. :) Meslek olarak istanbul.net web sitesi web masterlığını yapıyorum. Sitenin adını Fanatik gazetesinde okudum ve üye oldum.

Herkeze iyi forumlar.

Adil ÖZGÜR
28.11.2008, 01:38
Alıntı:
StyLe tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1781137#post1781137)
Neyse varsa bir kural ona göre takılır saygı gösteririz. Zamanla öğreniriz kuralları. Her neyse benim verdiğim şekilde oynatsa Ersun hoca sizce nasıl olur?

Kalede: Sylva

Defans: Cale, Tayfun Cora, Egemen Korkmaz, Song

Orta saha: Colman, Yattara, Ceyhun Gürselam, Selçuk İnan, Isaac

Forvet : Gökhan Ünal

Gökhan'ın arkadasın da duracak olanda Isaac

Taktik : 4-4-1-1

Alıntı:
StyLe tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1781146#post1781146)
Sana soruyorum o zaman Hüseyin ve Umut gibi futbolcularla sen şampiyon olabilirmisin? İstanbul takımlarıyla başa baş mücadele edebilirmisin? Al işte derbi galibiyetin yok Ersun hocayla en basiti.

Avrupa da Umut ve Hüseyin gibi futbolcularla başarılı olabilirmisin soruyorum sana?

Kardeş S T Y L E (Volkan KANCA) hoş geldin sitemize,
Birkaç satırını okudum, kendini çektin temize,
Site temiz, yorum temiz, futbolla çoşuyor hepimiz,
Ara sıra kazma kürek yorulur, zor çıkar nefesimiz,
Kadronu kurdun okudum, Tayfun'u ilk onbire koyma,
Sağbekte Serkan verimli, Serkandan hayatta çayma,
Kaptan takımda olmazsa kabahatmi işlemiş,
Bazı sabit fikirliler kadroda görünce dudağını dişlemiş,
Bu sene Hüseyin iyi oynar, seyrederken dersinki ayva,
Sabit görenler alınır, derler buna büyük dava,
Zihinde gül'ü besle devamlı gül açar, hayatta o solmaz,
Sağdan soldan amansız depar, Yattarasız maç olmaz,
Ceyhun abanıyor, vuruyor şutu direk devamlı ağlar,
Verimlidir, her meziyet gösterir renklenir onla bağlar,
Hami gibi gözümde tüten o muhteşem goller elbet gelecek,
Ceyhun uzaktan gol atınca Hami gözler önüne serilecek,,,
Bu yıl mısır çok oldu, karayemiş mısır'dan beter oldu,
Umut'u bilmem amma, Hüseyin Avrupa'da test oldu,
Bıldır uzatmış ayağını, iki ense bir elense yan gel yat,
Bu sene acayipleşti, Hüseyinden Avrupada alırsın tat,

TEKRAR HOŞGELDİN ARAMIZA

M.Emin Saruhan
28.11.2008, 19:39
Ben Mehmet Emin Saruhan.

Arsinliyim.GATA Tıp Fakültesi 1.sınıf öğrencisiyim...

onLy_61
29.11.2008, 16:35
adım harun Trabzon / İskefiyeLiyim
İş nedeniyle antalyada takılıyorummm

uğurts
29.11.2008, 23:48
slm arkadaşlar ben uğur arkadaşın şıfresı ıle gırıp yazılanları okuyordum kendı adıma yenı kayıt aldım hayırlısı olur inşallah. aslen eskişehirliyim ama kuşadasında doğdum buyudum muğlada okuyorum ama Trabzonu ölümüne seviyorum

MehmetGÜRSOY61
30.11.2008, 18:24
Herkeze Merhaba.

Adım Volkan, soyadım KANCA.

İstanbul/Üsküdar'da ikamet ediyorum. 07.07.1987 İstanbul/Üsküdar doğumluyum. Aslen Trabzon/Sürmeneliyim ve koyu bir Trabzonspor taraftarıyım. :) Meslek olarak istanbul.net web sitesi web masterlığını yapıyorum. Sitenin adını Fanatik gazetesinde okudum ve üye oldum.

Herkeze iyi forumlar.

sürmenenin neresinden bende sürmeneliyim ??

Faruk UYSAL
03.12.2008, 23:23
İyi akşamlar arkadaşlar. Muğlalıyım, 30 yıldır Trabzonspor taraftarıyım. Bu sene özlenen hedefe ulaşsak da ulaşamasak da yaptıklarından dolayı Yönetimimize teşekkür ediyorum. Takımımıza başarılar.

Burçak
03.12.2008, 23:30
Faruk Hoşgeldin Aramıza.
Milasa Örene Marmarise kısaca Muğlaya Selamlar :)

POYRAZ
03.12.2008, 23:32
Hosgeldin faruk renktas. Sana ve diger tüm yeni üyelerimize sevgiyle "Hosgeldiniz" diyorum.

Faruk UYSAL
03.12.2008, 23:47
Hosgeldin faruk renktas. Sana ve diger tüm yeni üyelerimize sevgiyle "Hosgeldiniz" diyorum.
Hoş bulduk, teşekkür ederim.

Selami Gürpınar
03.12.2008, 23:59
Yeni gelen abilerimiz, arkadaşlarımız, kardeşlerimiz hepiniz teker teker hoşgeldiniz.

Trabzonspor u çok seviyorum tartışacak, önemli bilgiler edinilecek, uzlaşılacak, öğrenilecek, öğretilecek, yaşanacak ... bir taraftar oluşumundan çok daha fazlası olan Bordomavi.net e tekrardan hepiniz hoşgeldiniz.

Bu arada Adil abi Şiir mükemmel olmuş. Okurken bir hayli güldüm ve tekrardan sizi takdir ettim.

turgut_aydn
04.12.2008, 09:09
bn ahmet turgut bursadan liseye gidiyorum

takımımıza Sonsuz Başarılar

Recep Alkan
04.12.2008, 09:14
bu başlığa çok fazla takılmam. ama şöyle bir inceledim ki hergün çoğalan ve artan üye sayımız ile git gide büyüyoruz.

hepiniz aramıza trabzonsporun formuna hoş geldiniz.

Faruk UYSAL
04.12.2008, 10:14
Faruk Hoşgeldin Aramıza.
Milasa Örene Marmarise kısaca Muğlaya Selamlar :)
Burçak mesajını akşam görememişim.
Teşekkür ederim.

oflu engin
04.12.2008, 16:49
engin durmuşoğlu ofluyum 34 yaşındayım iki tane trabzonspor taraftarı oğlum var.
kocaeli gölcük ilçesinde ikamet ediyorum.trabzonsporun olduğu her yerde varım.

ApoCaN28
04.12.2008, 17:03
Aramıza yeni bir abi gelmiş hoşgeldiniz diyorum...

Kubilay ŞAHİN
04.12.2008, 20:57
engin durmuşoğlu ofluyum 34 yaşındayım iki tane trabzonspor taraftarı oğlum var.

hoşgeldin abi BMN Kocaeli Temsilciliğinede bekleriz...
bu arada cumartesi olan basketbol maçı organizasyonuna katılmak istermisiniz...?
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1793379&posted=1#post1793379

tonyaliselim61
04.12.2008, 22:26
ilk kez giriyorum üye oldum tonyalıyım ve
bursada ikamet etmekteyim herkese selamlar

BİZE HER YER TRABZON

Remzi
04.12.2008, 22:33
ilk kez giriyorum üye oldum tonyalıyım ve
bursada ikamet etmekteyim herkese selamlar

BİZE HER YER TRABZON

Hoşgeldin Selim abi:)

Bende Tonyalıyım.. Bu arada Hafta sonu kocaelispor Maçını Kültürparktaki Özgen cafede izleyeceğiz.Hem maçı izleyip hem de Bursaspor maçı organizasyonuyla ilgili kararlar alınacak. Gelmek istersen aşağıdaki linke tıklayarak ismini listeye yazdırabilirsin:)

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1792783#post1792783

Recep Alkan
05.12.2008, 08:23

abi bmn ye gelerek trabzonsporun olduğu her yerde olduğunu ispatladın zaten. çünkü trabzonspor nerde bmn orda :D

aramıza tekrar hoşgeldin. iki trabzonspor taraftarı oğlunu da ALLAH bağışlasın.

Dilara
06.12.2008, 19:29
yenii sayılırım. ya bende burdaa mesaj atmak yorum yazmak organizasyonlara katılmak istiyorum amaa maçtan pek anlamadığım için dışlanıyorum sankii :):)

Zafer BİLGİN
10.12.2008, 00:41
Arkadaşlar hepiniz aramıza hoşgeldiniz.

Kocaeli deki yeni üye olan arkadaşlara sesleniyorum.Organizasyonlarımızı BMN KOCAELİ başlığından takip edebilirsiniz.Mesela büyük ihtimalle bu hafta Bursa deplasmanı olacak

Ali Tunahan Güllü
10.12.2008, 00:43
yeni gelen arkadaşlar aramıza hoşgeldiniz...:)

Mustafa Fındıkoğlu
10.12.2008, 03:53
İsmim Mustafa.

1987 Trabzon Çaykara Doğumluyum.

İstanbul'da ikamet ediyorum.

İsmi lazım olmayan bir vakıf üniversitesinde Mimarlık son sınıf Öğrencisiyim.

Oğuzhan Akyıldız
10.12.2008, 19:43
arkadaşalar ben oguzhan akyıldız
ankara alparslan anadolu lisesi lise3.sınıftayım
OFLUYUM

Ömer TOPAL
11.12.2008, 11:10
omer ben eehehe yeni gelenler aramıza hoş geldiniz...

TAHSİN 61
13.12.2008, 13:12
Ben : tahsin ÖZDEMİR
istanbul / zeytinburnu ve avcılarda yaşıyorum
annem OF lu babam Ağasarlı KIRMALIK yok yani sapına kadar trabzonluyum TRABZONSPORLUYUM
yaş 23

ApoCaN28
13.12.2008, 13:17
Hoşgeldiniz Arkadaşlar ...

İyi Ve Hoş vakit geçirmeniz dileklerimle...

antagonist
13.12.2008, 14:14
Hoşgeldiniz arkadaşlar.

Organizasyonlara da bekleriz.

:)

TAHSİN 61
15.12.2008, 12:06
Hoşgeldiniz arkadaşlar.

Organizasyonlara da bekleriz.

:)

hertürlü organizasyonlara varız trabzonspor için açlık grevi başlatmayı düşünüyorum bilmiyorum nasıl olur herkez istifa edene kadar

Vural Kuyumcu
15.12.2008, 14:32
Vural Kuyumcu
Yas 20
Mekan: Almanya Stuttgart
Vatan: Rize Ardesen

FatmaÇelik
15.12.2008, 15:06
Hepiniz hoşgeldiniz sefa geldiniz .
Organizasyonlara katılmanızı tavsiye ederim..

yusufkir
15.12.2008, 19:04
arkadaşlar Kocaeli ' de oturuyorum aslen Giresun luyum . Fanatik Trabzon spor luyum. BMN-Kocaeli organizasyonlarına nasıl katılabilirim, nasıl haberim olur lütfen bilen bir kişi cevap yassın. YUSUF KIR

İsmail Alkan
15.12.2008, 19:15
Vural Kuyumcu
Yas 20
Mekan: Almanya Stuttgart
Vatan: Rize Ardesen
Hemşo hoşgeldin,bende fındıklıdanım :)

arkadaşlar Kocaeli ' de oturuyorum aslen Giresun luyum . Fanatik Trabzon spor luyum. BMN-Kocaeli organizasyonlarına nasıl katılabilirim, nasıl haberim olur lütfen bilen bir kişi cevap yassın. YUSUF KIR
Yusuf kardeş kocaeli il temsilciliğini bu linkten http://forum.bordomavi.net/forumdisplay.php?f=42 takip edebilirsin;)

Tüm yeni gelen arkadaşlarımız, bu büyük ve elit ailenin içine hoşgeldiniz :)

Vural Kuyumcu
15.12.2008, 19:25
[quote=selazur'lu ismail;1811972]Hemşo hoşgeldin,bende fındıklıdanım :)

hosbulduk abim:D

Muro
29.12.2008, 00:38
merhaba ben Murat Başkan Maçkalıyım

siteyi halil abi sayesinde tanıtım

Emirhan Batuk
29.12.2008, 17:42
S.a Forum Ahali.Ben Emirhan Batuk.İstanbul / Acıbadem 'den.Yeni üyeyim.Herkeze iyi günler dilerim....

Selami Gürpınar
29.12.2008, 17:46
Yeni gelenler BMN Ailesine hoşgeldiler.

sefaa
29.12.2008, 21:14
sefa orhan kocaaelinde oturuyorum
rize universtesi makina bolumunde okuyorum

tarıkk
29.12.2008, 21:14
tarik eskihellaç
istabul da yaşiyorum kadiköy de
inşaat okuyorum
1987 doğumluyum
fanatik hasta trabzonsporluyum
tüm trabzonsporlu kardeşlerime selamlar

Emirhan Makul
29.12.2008, 21:16
Tarık hoşgeldin ilk önce hemen bir arkadaşın olarak hatırlatayım forumda renkli ve kalın yazı yazmak yasak eğer armızda kalıcı olacaksan kuralları bir oku daha rahat gezersin inşallah kalıcı olursun İstanbuldan çok üye lazım tekrar hoşgeldin.

MehmetGÜRSOY61
29.12.2008, 22:12
yeni üyeler BMN AİLESİNE hoşgeldiniz

tarıkk
29.12.2008, 22:49
tamam arkadaşım kusura bakmayın o renklerin hastası olduğum için o yüzden yazdım kusura bakmayn tekrardan

Serkan_Kilic29
30.12.2008, 00:31
Merhaba arkadaşlar bu aksam saat 23.15 itibaren Bordo Mavı Net e üyeyim ismim

Serkan Kılıç
22 yaşındayım
Gümüşhane_Kelkit liyim ama yurtdışında yaşıyorum
yaşadığım kentin ismi Arnhem dir
Lise öğrencisiyim
Fanatık TRabzonsporluyum
daha baska ne dıyelım kı :)

Herkese selamlar..
En Buyuk Trabzonspor!!!

iskenderunlu
30.12.2008, 21:12
ben murat iskenderundan yaş 21 Trabzonspor hastasıyım sizlerle olmak mutluluk veriyor

emirozz
31.12.2008, 04:24
az önce resmi sitemizde dolasırken bişe dikkatimi çekti kadroda yer alan futbolucularımızın resimlerine bakıyodum ve cogunun 9 10 fotografı varken bazılarının resminin olmadını gordum (örneğin cale , giray) bence bı eksıklıktı sıtemız herseyıyle 4 4 luk olmalı belkı burdan sesım duyulur

lazania
31.12.2008, 16:59
arkadaşlar ben uğur ümraniyede oturuyorum ofluyum muhasebeciyim

Badaloğlu
31.12.2008, 17:06

Uğur, sende hoşgeldin BMN'ye...

crazy_trabzonlu
31.12.2008, 21:35
ben murat trabzon uzungöllüyüm yaş:18 lise son sınıf
ölümüne bordo maviii

Ünal Cumhur
01.01.2009, 10:35
Ben Ünal 17 yaşındayım Akçabatlıyım Ankarada oturuyorum

doganzi
01.01.2009, 11:56
Ben Doğan

Trabzon Beşikdüzü lüyüm...İstanbul da ikamet ediyorum...Kütahya Dumlupınar Üniversitesi nde okuyorum...

infazzz38
01.01.2009, 12:04
ben kürşat kayseriliyim kayseride yaşıorum kayserisporluyum inş bu yıl şampiyon olurusunuz

Fatih Ersoy
01.01.2009, 12:06
Yeni gelen arkadaşlar.

Bu güzel birlikteliğe hoş geldiniz..

Eyüphan
01.01.2009, 12:07
Kardeş hoşgeldin gelmesine de bize son Trabzon maçındaki kayserispor taraftarlarının yaptığı çirkinliklerinin sebeplerini anlatabilecek misin? Amacım seni rencide etmek değildir. Tek arzum anadolu halkının kendi şehirlerinin takımlarına gönül vermesidir. Ancak bu böyle olursa gelecek nesillerde istanbul saltanatından eser kalmayacaktır.

infazzz38
01.01.2009, 12:17
Kardeş hoşgeldin gelmesine de bize son Trabzon maçındaki kayserispor taraftarlarının yaptığı çirkinliklerinin sebeplerini anlatabilecek misin? Amacım seni rencide etmek değildir. Tek arzum anadolu halkının kendi şehirlerinin takımlarına gönül vermesidir. Ancak bu böyle olursa gelecek nesillerde istanbul saltanatından eser kalmayacaktır.
kardeşim saol HOŞ BULDUK hakem yüzünden ortam gerildi biliosundur sende macı katleden hakemdi tansiyon yukselince oluo böle şeyler

Zeki Akyol
01.01.2009, 12:19

Sende hoş geldın meslektaş ve renktaşım:)

ömer civil
01.01.2009, 13:07
Ömer CİVİL

1981 TRABZON DOĞUMLUYUM,MUŞ'TA ÖĞRETMENİK YAPIYORUM

Mustafa Yüksek
02.01.2009, 03:31
mustafa yüksek

istanbulda okuyorum... çarşıbaşılıyım...

ve ben bu renklere aşığım.)

EyüpKILIÇ61
02.01.2009, 03:38
mustafa yüksek

istanbulda okuyorum... çarşıbaşılıyım...

ve ben bu renklere aşığım.)

Hoşgeldin kardşim :) Yakın sayılırız bende Vakfıkebir Yalıköylüyüm :)

Celal Demir
07.01.2009, 12:44
celal demir kocaeli de oturuyorum ofliyim elhamdülillah :D şimdilik bukadar...

ApoCaN28
07.01.2009, 12:45
Şimdilik hoşgeldiniz o zaman:D

Esiroglu_61
09.01.2009, 15:42
Merhaba arkadaşlar ben hüseyin bartında yaşıyorum..orman mühendisiyim....Maçkalıyım...

Trabzon ve trabzonsporun benim hayatıdaki yeri çok başka...ayrıca çok güzel bi ortam bmn

Gökçebey
09.01.2009, 15:50
Hoşgeldin hemşerim ben de Çağlayanlıyım :)

Esiroglu_61
09.01.2009, 15:52
Hoşbulduk sağol...

Esiroglu_61
09.01.2009, 15:57
Ayvasıl yani ben hep eski ismini sevmişimdir..fındık satmaya oraya giderdik küçükken ...

palian
11.01.2009, 00:51
selamlar herkese
uzun süreli 'misafir' konumumu 'artık ben de birşeyler söyleyeyim' diyerek değiştirdim. 'iyi ki' yorumunun tez vakit gelmesi dileğiyle :)

saygılar....

Gökhan KAN
11.01.2009, 00:52
selamlar herkese
uzun süreli 'misafir' konumumu 'artık ben de birşeyler söyleyeyim' diyerek değiştirdim. 'iyi ki' yorumunun tez vakit gelmesi dileğiyle :)

saygılar....

hosgeldin kardesim....

EyüpKILIÇ61
11.01.2009, 00:57
selamlar herkese

saygılar....

İyi ki bir şeyler söylemeye, bizlerle paylaşmaya karar verdin renkdaşım :)

İsmail Alkan
11.01.2009, 01:18
Tüm yeni gelen arkadaşlar hoşgelmişler :)

darkdream
11.01.2009, 02:33
herkese merhabalar!

uzun zamandır forumu takip ediyorum ya artık tanışma zamanı geldi sanırım:)
aslen artvinliyim ve bir kaç yıldır da görev nedeniyle yine burda memleketimde ikamet ediyorum.
25 yaşındayım memur olarak çalışıyorum.

eksiklerimiz olsada nihayet arzu edilen futbolu oynadığımız için takımımızdan memnunum!

Gökhan KAN
11.01.2009, 02:37
herkese merhabalar!

uzun zamandır forumu takip ediyorum ya artık tanışma zamanı geldi sanırım:)
aslen artvinliyim ve bir kaç yıldır da görev nedeniyle yine burda memleketimde ikamet ediyorum.

eksiklerimiz olsada nihayet arzu edilen futbolu oynadığımız için takımımızdan memnunum!

hosgeldin..........

İsmail Alkan
11.01.2009, 02:37
herkese merhabalar!

uzun zamandır forumu takip ediyorum ya artık tanışma zamanı geldi sanırım

Hoşgeldiniz :)
Sizi artvin temsilciliğine http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=7372&page=5 yönlendireyim,bizim Burçak ta oralardadır :)

alpozan61
11.01.2009, 15:20
Ben Doğan

Trabzon Beşikdüzü lüyüm...İstanbul da ikamet ediyorum...Kütahya Dumlupınar Üniversitesi nde okuyorum...

Hoşgeldin abi ben de Kütahyada oturuyorum.. Kütahya başlığına da bekleriz... Aktif olman dileğiyle...

Recep Alkan
11.01.2009, 15:24
sayfalarca okudum ve yeni gelen arkadaşlarımıza renkdaşlarımıza hoş geldiniz diorum.

balıkesirden gelen olursa bekleriz her zaman.

chatluck61
12.01.2009, 20:44
ben egemen başkan yaş 21 trabzon/tonyalıyım samsunda oturuyorum omü de fizik 2. sınıf öğrencisiyim

Muhammet
12.01.2009, 20:47
Hoşgeldin. :)

Gökhan KAN
12.01.2009, 20:48
ben egemen başkan yaş 21 trabzon/tonyalıyım samsunda oturuyorum omü de fizik 2. sınıf öğrencisiyim

hoşgeldin kardesim...

SüRMeNe_6161
13.01.2009, 02:33
Selamun aleykum trabzon sürmene

Fatih Ersoy
13.01.2009, 02:35
Yeni gelen arkadaşlarımız hoşgelmişler...

Recep Alkan
13.01.2009, 08:05
Yeni gelen arkadaşlarımız hoşgelmişler...

fatih sende hoş geldin aramıza. avatar değişmiş kardeşim en sonunda :D

ayhan kondakcı
13.01.2009, 09:16
merhaba arkadaşlar ben ayhan kondakcı

ibb.personelim üsküdar da ikamet etmekdeyim

yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim

sami can
13.01.2009, 10:14
ben sami can aslen memlekette yaşadıgım köy sultan murat yaylasına 10dk ve çok seviyorum oraları.ama şuan istanbulda yaşıyorum

Semih
13.01.2009, 10:16
Hepiniz hoşgeldiniz...

Üye olmadan önce danışsaydınız hiç tavsiye etmezdim...

Her gün en az 2 saatiniz silin artık:D

Muhammet
13.01.2009, 11:52
Hepiniz hoşgeldiniz...

Üye olmadan önce danışsaydınız hiç tavsiye etmezdim...

Her gün en az 2 saatiniz silin artık:D

2 saat mi? :eek: :p

Uyanık olduğum her dakika burdayım şahsen gardaşım. :)

ululaz61
13.01.2009, 12:36
merhaba arkadaşlar ben Mustafa ULU

İBB.personeliyim bizim burada fanatik bir laz (halil) var onun sayesinde tanışdım bmn

burada her zaman bulunmak ümit ediyorum ama olmasamda halil saolsun bize haberleri her zamana yolluyor

herkese selam

Gökhan KAN
13.01.2009, 12:48
merhaba arkadaşlar ben Mustafa ULU

İBB.personeliyim bizim burada fanatik bir laz (halil) var onun sayesinde tanışdım bmn

burada her zaman bulunmak ümit ediyorum ama olmasamda halil saolsun bize haberleri her zamana yolluyor

herkese selam

hoşgeldin bmn ye

SüRMeNe_6161
14.01.2009, 20:08
hosgeldiniz

Mustafa GÜLAY
14.01.2009, 20:37
slm arkadaşlar bende samsunda yaşıorum öğrenciyim koyu trabzonlulardanım herkese saygılarımı sunuorum

anafor
15.01.2009, 02:47
Slm arkadaşlar, ben Kadir YAZICI..
İstanbul'da Marmara Üniversitesinde öğrenciyim.
Trabzonluyum, Trabzonsporluyum....

Gökhan KAN
15.01.2009, 02:50
Slm arkadaşlar, ben Kadir YAZICI..
İstanbul'da Marmara Üniversitesinde öğrenciyim.
Trabzonluyum, Trabzonsporluyum....
hosgeldin kadir...

anafor
15.01.2009, 02:53
Eyvallah Kardeşim...

Recep Alkan
15.01.2009, 08:23
ula bir allahın kulu da ben balıkesirden desin dişimi kıracağım ya.