PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN Tanışma Başlığı | Yeni Üyeler Buraya!

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

61ganita
26.07.2008, 01:55
selam arkadaşlar.....

İsmail Alkan
26.07.2008, 01:57
Tüm yeni gelen arkadaşlar,hoşgeldiniz :)

61ganita
26.07.2008, 02:16
hosbuldum :)

sersende
26.07.2008, 10:24
selam
adım serdar
erzincanlıyım 30 yaşındayım. fırtınanın sürüklediklerinden biriyim rengim de bordo- mavi.

TS İKBAL
26.07.2008, 10:33
Ben Gazİantep'den Muhammed İkbal Demİr 15 YaŞindayim Babam İnŞaat MÜhendİsİ Candan Trabzonsporluyum TÜm Trabzon Taraftarina Selamlar Olsun TeŞekkÜrler...

Kazım Uzunboy
26.07.2008, 10:35
Hepiniz aramıza hoşgeldiniz.

İlhan Usta
26.07.2008, 12:00
trabzonlu olmayıpta trabzonsporumuzu tutan tüm arkadaşları tebrik eder.selamlarımı gönderiyorum.işte büyüklük bu.sevgilerimle.

Semih
26.07.2008, 15:42
kendimi hala yeni hissediyorum...merhabalar:D

qrkm61
26.07.2008, 20:35
merhabalar ben görkem trabzondan bu arada maraton kombine almak isteyen bana ulaşsın elimde 1 adet maraton kombine blok:b sıra:z koltuk:37 kombine var

MehmetGÜRSOY61
26.07.2008, 21:09
görkem hg bmn ailesine iyiki varsın :D

qrkm61
26.07.2008, 21:12
tşkler kardeşim :D

İsmail Alkan
26.07.2008, 22:13
selam
adım serdar
erzincanlıyım 30 yaşındayım. fırtınanın sürüklediklerinden biriyim rengim de bordo- mavi.

Ben Gazİantep'den Muhammed İkbal Demİr 15 YaŞindayim Babam İnŞaat MÜhendİsİ Candan Trabzonsporluyum TÜm Trabzon Taraftarina Selamlar Olsun TeŞekkÜrler...

trabzonlu olmayıpta trabzonsporumuzu tutan tüm arkadaşları tebrik eder.selamlarımı gönderiyorum.işte büyüklük bu.sevgilerimle.

kendimi hala yeni hissediyorum...merhabalar:D

merhabalar ben görkem trabzondan bu arada maraton kombine almak isteyen bana ulaşsın elimde 1 adet maraton kombine blok:b sıra:z koltuk:37 kombine var
Hoşgeldiniz :)

erol şimşek
27.07.2008, 10:03
Tüm renkdaşlarıma artvinden selamlar..ben erol 18 yaşındayım..yaklaşık 1 ay kadar misafir olarak forumu takip ediyordum ,çok hoşuma gitti ve sonuç olarak üye oldum..tekrar selamlar

MehmetGÜRSOY61
27.07.2008, 12:13
hoşgeldin erol aramıza

İlhan Usta
27.07.2008, 12:13
artvinli kardeşim.seni tebrik ediyorum bir trabzonlu olarak.artvine selamlar.

erol şimşek
27.07.2008, 13:35
hoşbuldum tşkler arkadaşlar.artvinden de trabzona selamlar.aranızda olmaktan büyük mutluluk duyuyorum.tekrar tşkler..

Mehmet BAL
27.07.2008, 13:56
a.slm hoşgeldin aramıza erol kardeş

colman
27.07.2008, 18:19
bütün bmn lilere slmlr. gebzeden yalçın foruma yazamya başlamak büyük sevinç bnm için nice şampiyonluklara....

tosun29
27.07.2008, 20:18
selamünaleyküm beyler ben almanya gelsenkirchen den fatih tosun... bmn ye bende yeni katildim isallah uzun yillar birlikte oluruz...
bu sene ne yapip edip bu takimi sampiyon yapmamiz gerekiyo beyler, eyer sampiyonluk olmasa bile diyer takimlarla basa bas mücadele edeceyiz... seneye avrupa arenasinda kendimizi tekrar hatirlattiracagiz...
isallah... saygi ve selamlarimla gümüshane kelkitli fatih

blackpool
28.07.2008, 05:21
istanbuldan tuncay selamlar..

unyeliguven
28.07.2008, 10:18
ben furkan

ünyeliyim

TRABZONSPORLUYUMMM

Süleyman50
28.07.2008, 15:39
yeni gelen arkadaşlar cümleten hoşgeldiniz.........

Selami Gürpınar
28.07.2008, 16:22
aramıza yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz Şampiyon olma dileğiyle...

rasimcan
28.07.2008, 19:36
ben Rasimcan 14 yasindayim tokatliyim

karahasanoğlu
28.07.2008, 19:39
TÜm Trabzonsporlulara Selam Bmnyİ GeÇ KeŞfettİk Ama Napalim

canna52
28.07.2008, 19:53
herkese selam

Gürkan
28.07.2008, 19:57
Hoşgeldiniz...

Cengiz Bozkurt
28.07.2008, 21:46
ben cengiz
rize/çayeli doğumluyum
istanbulda oturuyorum
tüm trabzonspor'lu kardeslerime selamlar

ensar6161
29.07.2008, 00:29
trabzondan ensar ben..bütün TRABZONSPORLU kardeşlerimi selamlıyorum

Burçak
29.07.2008, 00:33
Yeni katılan bütün arkadaşlar Hoşgeldiniz.
Ensar Mustafa diye bi abin var mı. tesadüf buya belki olur. :)

ensar6161
29.07.2008, 00:38
hayır burçak abim yok benm...hiç abim olmadı benm:)

Tunga
29.07.2008, 00:38
herkese merhaba ; Ben görele'liyim İstanbul'da doğdum büyüdüm ama hiç bir zaman ata ocağımdan kopamadım.Her sene karadenizime gelir bir çok yerini gezerim kelimesi hafif kalır adeta yaşarım.Dünyanın hiç bir yerinde klübüyle böyle bütünleşen takımı ile yatan onunla kalkan onunla üzülüp onunla gülen bir başka yer daha görmedim,raslamadım.İçimde sürekli bu milli duyguları barındırıyordum ama bu duygularımı paylaşacağım bir platform bir alan yoktu.Kendi içimde yaşayıp duruyordum.Sonra bir gün çalıştığı Hasar SErvisine birisi geldi.Üzerinde Borda mavi yazılı bir tişört ile benim önümden geçip ofise girdi bende arkasından koşup içeri daldım.Bordooo dedim :)Bir den oda dönüp aynı tepkiyle Maviii dedi :) Ofistekiler şaşkındılar ve bizi sanki 20 senelik tanıdık sandılar sadece iki kelime ve içten söyleme tarzımız bizi bir anda diğer insanların gözünde akraba yapmıştı.Halbuki daha tanışmamıştık bile neyse tanıştık,aracındaki hasara baktık bir yandan da sohbet ediyoruz felan ben araçtaki hasarı unuttum sohbete daldım.Öyle güzeldi ki :)saatlerce sohbet ederdim.(Neyse bu kişinin ismini son ana kadar saklıcam)İşlemlerini hallettik aracı teslim aldım.Bana dedi ki ya kardeşim bizim sitemiz var BordoMavi.net dedi.Üye olsana dedi.Ben ilk kez duymuştum.Çok sevindim böyle bir sitenin olduğuna üe oldum hatta üye ismimi felan daha sonra düzeltti.Bu arada araç bendeyken söz konusu değerli abi Gerede kampına gitti.sonrasında aracı almaya geldi tabiki hee arada atlamadan gerede akmpına gitmeden evvel yine aynı ekipten başka bir abi gelip aracın içinden portatif 4 kişilik oturmalı masayı aldı :Dkapmtan sonra aracı almaya geldiğinde kampı anlattı mest oldum.Çok güzel geçmiş takımla birlikte halay çektiklerini felan anlattı :D. Süperdi gerçekten Aracı teslim ederken aynı zamanda forma sözüde aldım :)Şimdi bordomavi netten nasıl haberdar olduğum hususunda benim buraya üye olmamı sağlayan bu duygularımı artık paylaşabileceğim bir yer olduğunu anlatan sohbet ederken heyecan duyduğum hoş sohbeti eden kişi Tunga Abi'nin (Tunga Liman)taa kendisidir.Abi çok teşekkürler...Tekrar tekrar görüşmek isterim ama kaza sebebiyle değil tabiki :D Bu sene şampiyonun adı belli...İster lig ister gönül şampiyonu :)Onun yeri çok farklı ***Trabzonspor***

Sevgili Ziya,

Öncelikle hoşgeldin aramıza. Her yeni Trabzonsporlu bizler için önemlidir, gereklidir. Hele ki senin gibi içindeki Trabzonspor Aşkını tertemiz barındıran bir kardeşimizi aramıza katmak büyük bir keyiftir de.

Her şerde bir hayır varmış derler ya... Bu işin hayrı da seni kazanmak oldu. İnan ki gözüm gibi baktığım arabamdaki hasardan sonra kaybolan neşem, seni tanıyınca geri geldi. Trabzonspor'u, kabul salonunda "Bordooo" diye bağıracak kadar seven senin gibi yeni bir kardeşimiz olduğu için çok mutluyuz.

Bu mutluluğu her yeni üyemizin kaydını yaptığımızda yeniden yaşıyoruz. Bu nedenle seninle birlikte yeni üye olan tüm arkadaşlarımıza bir kere daha "Hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz" diyorum.

Hiçbir başarısı sıradan olmayan, ama tüm başarıları tamamen kendine ait bir efsane olan Trabzonsporumuz'un hepimize ihtiyacı var.

Hoşgeldiniz, Yaşasın TRABZONSPOR!

Not: Arabadaki o açılır masa ve sandalyeyi almaya gelen de sitemizin bir diğer yöneticisi Ahmet yani buradaki kullanıcı adıyla "Badaloğlu"dur...

Selami Gürpınar
29.07.2008, 10:15
Yeni gelen abilerimiz kardeşlerimiz BMN Ailesine hoşgeldiniz Kandiliniz Mübarek olsun

Zeki Akyol
29.07.2008, 11:21
Yeni gelen abilerimiz kardeşlerimiz BMN Ailesine hoşgeldiniz Kandiliniz Mübarek olsun

selo ması maropen ne__???

Kamil Sezgin
29.07.2008, 11:36
Merhabalar ben Bolu dan Kamil Sezgin aranıza katıldığım için mutluyum.

İsmail Çavuşoğlu
29.07.2008, 11:48
Merhabalar ben Bolu dan Kamil Sezgin aranıza katıldığım için mutluyum.
sevgili Kamil abi seni uzun süredir üye yapmak istiyorduk ancak nasip bugüneymiş.aramıza hoşgeldin sefalar getirdin

Ömer TOPAL
29.07.2008, 12:34
herkese merhaba ; Ben görele'liyim İstanbul'da doğdum büyüdüm ama hiç bir zaman ata ocağımdan kopamadım.Her sene karadenizime gelir bir çok yerini gezerim kelimesi hafif kalır adeta yaşarım.Dünyanın hiç bir yerinde klübüyle böyle bütünleşen takımı ile yatan onunla kalkan onunla üzülüp onunla gülen bir başka yer daha görmedim,raslamadım.İçimde sürekli bu milli duyguları barındırıyordum ama bu duygularımı paylaşacağım bir platform bir alan yoktu.Kendi içimde yaşayıp duruyordum.Sonra bir gün çalıştığı Hasar SErvisine birisi geldi.Üzerinde Borda mavi yazılı bir tişört ile benim önümden geçip ofise girdi bende arkasından koşup içeri daldım.Bordooo dedim :)Bir den oda dönüp aynı tepkiyle Maviii dedi :) Ofistekiler şaşkındılar ve bizi sanki 20 senelik tanıdık sandılar sadece iki kelime ve içten söyleme tarzımız bizi bir anda diğer insanların gözünde akraba yapmıştı.Halbuki daha tanışmamıştık bile neyse tanıştık,aracındaki hasara baktık bir yandan da sohbet ediyoruz felan ben araçtaki hasarı unuttum sohbete daldım.Öyle güzeldi ki :)saatlerce sohbet ederdim.(Neyse bu kişinin ismini son ana kadar saklıcam)İşlemlerini hallettik aracı teslim aldım.Bana dedi ki ya kardeşim bizim sitemiz var BordoMavi.net dedi.Üye olsana dedi.Ben ilk kez duymuştum.Çok sevindim böyle bir sitenin olduğuna üe oldum hatta üye ismimi felan daha sonra düzeltti.Bu arada araç bendeyken söz konusu değerli abi Gerede kampına gitti.sonrasında aracı almaya geldi tabiki hee arada atlamadan gerede akmpına gitmeden evvel yine aynı ekipten başka bir abi gelip aracın içinden portatif 4 kişilik oturmalı masayı aldı :Dkapmtan sonra aracı almaya geldiğinde kampı anlattı mest oldum.Çok güzel geçmiş takımla birlikte halay çektiklerini felan anlattı :D. Süperdi gerçekten Aracı teslim ederken aynı zamanda forma sözüde aldım :)Şimdi bordomavi netten nasıl haberdar olduğum hususunda benim buraya üye olmamı sağlayan bu duygularımı artık paylaşabileceğim bir yer olduğunu anlatan sohbet ederken heyecan duyduğum hoş sohbeti eden kişi Tunga Abi'nin (Tunga Liman)taa kendisidir.Abi çok teşekkürler...Tekrar tekrar görüşmek isterim ama kaza sebebiyle değil tabiki :D Bu sene şampiyonun adı belli...İster lig ister gönül şampiyonu :)Onun yeri çok farklı ***Trabzonspor***

Aramıza hoş geldin ziya kardeş...yazını okurken volla duygulandım gözlerim yaşardı ya...!Tekrar hoş geldin....Benimde basıma böyle bir şey gelmişti..benim arabamda ön camda siyah folyo güneşligin üzerinde BORDO MAVİ yazıyor...gören her Trabzonsporlu ya selam verir ya korna çalar el sallar..Geçen hafta ablamı ziyarete sinopa gitmiştim...orda bir trafik polisi beni durdurdu,aracım kırmızı ön kaputta büyük bir türk bayragı da var..camda mavi renk ile bordo, bordo renk ile mavi yazıyor...evrak kontrölü yapılıyormuş ama benden ne ehliyet ne ruhsat istedi...Arabayı gündüz evin oralarda da görmüş park halinde şimdi geldiğini görünce durdurdum dedi...Oda Trabzonsporumuza gönül veren fanatik bir kardeşimizmiş tanışmak için durdurdu...Memleket muhabbeti nerelisin nereliyim kimlerdensin derken herif benim ilkokuldaki en samimi arkadaşım çıkmazmı...orda şok oldum saten...Hey dedim sen ne büyüksün BORDO MAVİ...anına benziyor diye anlattım...yani bizler sevgi ile bu renklere baglı kaldıgımız sürece birbirimizden kopmaayız ve bizi hiç bir kuvvet ayıramaz...

chotonaq28
29.07.2008, 12:50
Merhaba Ben de Doğan Giresun Doğumluyum Aranıza katıldığım için çok mutluuyumm..

Ömer TOPAL
29.07.2008, 13:07
Merhaba Ben de Doğan Giresun Doğumluyum Aranıza katıldığım için çok mutluuyumm..

hoş geldın dogan

ekremaydın
29.07.2008, 13:14
hala etkisinden kurtulamadığımız 95-96 dan sonra yakalanan bu müthiş havada, trabzonsporumuzun sanal ortamda da büyümesi adına benimde bir katım olması dileğiyle herkese merhabalar..

Selami Gürpınar
29.07.2008, 13:17
selo ması maropen ne__???

seni sewiyorum demek zeki ;) :):)

garlangufa61
29.07.2008, 17:21
Merhaba arkadaşlar Kocaelinden herkese selamlar.Süper bir forum gerçekten nereyi okuacağımı şaşırdım.Kendimede kızıyorum neden bu kadar geç farkettim diye bu siteyi.Bundan sonra sürekli takip edicem burayı.

kemal_efe
30.07.2008, 03:24
yaklaşık 1.5 ay oldu üye olalı, Bafra dan Fatih Mehmet Cömert herkese selam...

Gürkan
30.07.2008, 09:18
Hepiniz hoşgeldiniz.

bilalharputoglu
30.07.2008, 14:11
Merhaba Ben Bilal Harputoğlu Aslen Trabzon / Of luyum Yalovada Yaşıyorum daha öncede BMN ye takılıyordum Kıbrıs yıllarından sonra yeniden üye oldum burada hep beraber olmak gerçekten çook güzellll...

Selami Gürpınar
30.07.2008, 14:18
BMN Ailesine tekrardan hoşgeldin Bilal bu arada OF un hangi köyü :)

Dursun Kaplan
30.07.2008, 14:18
HoşgeLdiniz BMN AiLesine.. :)

canafar61
30.07.2008, 15:04
üye olalı 1 ay oldu bir kaç başlıkta mesaj yazdım bu siyeti kuran ve kurulmasına vesile olanlardan allah razı olsun

:tsbayrak:
bu arada bişey soracam resim nasıl ekleyecem mesajıma bilgisayarımdaki mesajları ekleyemiyorum yardım edin ...please !!

''You will never walk alone ( ASLA YANLIZ YÜRÜMEYECEKSİN )

birollll
30.07.2008, 16:16
Alİ Bİrol SÖylemez.arakli Liyim Araklida YaŞiyorum.arakliyi Sevİyorum.araklidan Ayrilmayi DÜŞÜnmÜyorum.araklispora BaŞarilar Dİlİyorum:):):)ÖĞretmenİm

Dursun Kaplan
30.07.2008, 16:23
HoşgeLdiniz arkadaşLar.. ;)

canafar61
31.07.2008, 03:35
hoşbulduk:)

bilalharputoglu
31.07.2008, 08:55
BMN Ailesine tekrardan hoşgeldin Bilal bu arada OF un hangi köyü :)

Hoşbuldum, teşekkür ederim. Of / Balaban sen hangi köydensin? dicektim ağaçsevenmiş memnun oldum kardeşim sağolasın..

bilalharputoglu
31.07.2008, 08:57
HoşgeLdiniz arkadaşLar.. ;)

Teşekkürler...

Anıl Günaçtı
31.07.2008, 13:44
ben ÇıLGıNLaR'danım aslen TRabzon Beşikdüzü'lüyüm; istaNbuL'da oturuyorum. aranıza yeni katılma fırsatı buldum. şimdiden hoşbulduk :D

Kaan
31.07.2008, 14:24
Hoşgeldin... :) :rolleyes:

mehmet60
31.07.2008, 19:19
slm ben mehmet tokat erbalıyımm güzel bir taraftar sitemiz varr.insallah bundan sonra hep burdayızz..görüslerimizi beraber paylasırız

MaTRaX06
01.08.2008, 14:53
Selamın Aleyküm Ben MuraT Dogma Büyüme Ankaralıyım ama Memleketim TrabZon oF... DoqMa Büyüme FanaTik TRABZONSPOR luyum...

Selami Gürpınar
01.08.2008, 15:26
yeni gelen arkadaşlarımız abilerimiz tekrardan BMN Ailesine hoşgeldiniz...

Bu arada aramıza yeni katılan Ankarada oturan arkadaşlarımız yarınki werder bremen maçını kızılyada BMN Ankara olarak hep beraber izliyoruz katılmak isteyen arkdaşlar BMN Ankara sayfasını ziyaret edebilir yada özelden bana ulaşabilrler murat kardeşim OF un hangi köyü :D bende AĞAÇSEVEN denim ank.da oturduğuna göre yarınki organizasyona seninde katılmanı bekliyoruz ;)

61hami61
01.08.2008, 16:18
bende aranıza yenı katıldım Bursa dan . yasım 16 TRABZON MAÇKA lıyım.. herkese slmlar

Ali Can
01.08.2008, 16:20
hoşgeldin 61hami61

Letsback
02.08.2008, 05:31
Sefa . Mersin'de yaşıyorum

oFLuyum . Mersin'den katıLan arkadaşLarLa bu şehirde orqanizasyonLar düzenLeyebiLiriz .

Argadia
02.08.2008, 18:53
Merhaba arkadaslar ben hamburgtan araniza katiliyorum uzun zamandan beri siteyi takip ediyorum. Demek ki kayit olmak bu güne nasip oldu. Insalalh benim üyeligim trabzonspora sans getirir :D

ERTUĞRUL61
02.08.2008, 20:14
arkadaslar bir sorum var konu acamıyorum bılmıyorum sesımı buradan duyurabılırmıyım bu 40000 kısılık sıtad bızlere 10sene sonra yetecekmı birkac yıl sonra stadın orjınallıgını bozup ek mı yapacaklar bence daha buyuk yapmalılar sızler bu konuda ne dusunuyorsunuz

FIRTINA-61
03.08.2008, 18:00
Ben Giresun dogumluyum ve tam bir Trabzon, Trabzonspor sevdalisiyim. Daha önce Galatasarayliydim ama daha sonra Trabzonspor'umuzun renklerine sonra da o muhtesem kadrosuna sevdalandim. Ne mutluki bana son iki sampiyonlugunu yasadim. Inaniyorum ki bundan sonra da yasarim, yasariz. Bu sene diger iki seneye göre daha heyecanli ve daha umutluyum. Ayrica NIKE markasi tercih edildigi icin en cok sevinenlerden birisi de benim. Cünkü benim hayallerimin arasindaydi. Hepsi cok güzel ama ben Cubuklu ve Aston Villa'nin giydigi tarzi tercih ediyorum. TRABZONSPOR FOREVER

MehmetGÜRSOY61
03.08.2008, 18:58
yenii üye olan arkadaşlarımız bu güzell sıcak ortam olan BMN Aİlesine hoşgeldiniz herşey gönlünüzce olsun

ser2323
03.08.2008, 22:19
Herkese selamlar arkadaşlar. Yaklaşık 3-4 senedir bu forumu takip ediyorum ama çok fazla yorum olarak katkıda bulunamadım. Tanışmak da bugüne nasipmiş. :) İsmim Serhat SARIALİOĞLU . Trabzon / Of / Cumapazarlıyım . Ankara 'da ikamet etmekte ve bilgisayar/elektronik ürünleri üzerine bir işletme sahibiyim. Yaşım 25 .

En kısa zamanda şampiyonluk kutlamalarında görüşmek üzere sevgilerle :)

Süleyman50
04.08.2008, 11:44
yeni gelen arkadaşlar aramıza hoşgeldiniz....

W_O_L_D_A
04.08.2008, 12:12
yeni gelen uşaklar hoşğeldiniz aramıza :D kopamayacaksınız bu aile ortamından emin olun;)

Selami Gürpınar
05.08.2008, 10:35
--------------------------------------------------------------------------------

05.08.2008 Salı günü Saat 20:00 ' da Hep Birlikte Trabzonspor-Wolfsburg (Almanya) Maçını İzlemeye Gidiyoruz !!!

Gelecek Arkadaşlar isimlerini BMN Ankara Sayfasında Yazzdırsınlar

ulus
05.08.2008, 15:14
merhaba arkadaşlar ben barış bordomavi.net forumuyla yeni tanışma fırsatı buldum işlerimin yoğunluğu nedeniyle...

Dursun Kaplan
05.08.2008, 15:17
Hoşgeldiniz BMN Ailesine.... :)

BaBa61
06.08.2008, 09:33
Selamın Aleyküm,
1960 Akçaabat doğumluyum,8 yıl İsviçre'de kaldıktan sonra geri döndüm.Halen 20 yıldır Antalya'da yaşıyorum,memlekete arada bir gidiyorum desem doğru olur,çok özledim ama yaz,kış turizm sektörüne hizmet verdiğimizden pekte zaman bulamıyorum.

Bu site benim blog sitemde olduğu,ve memleketimden bana çok şeyler verdiği için üye oldum,tabi doğma büyüme Trabzonspor'lu olduğumu söylememe gerek yok sanırım.
İlk mesajımda başınızı ağırtmayayım,herkese kucak dolusu sevgiler Antalya'dan.

( Antalya BMN kurulacak mı)diye bir soru sorsam :)

Ozzy
06.08.2008, 11:26
Selam olsun herkese.Ben Özgür.Aslen Trabzon - Akçaabat'liyim.Tekirdag'da yasiyor ve çalisiyorum.

Dursun Kaplan
06.08.2008, 11:35
Aramıza hoşgeldiniz... :)

Ozzy
06.08.2008, 12:00
Tesekkürler : )

serdar avcı
07.08.2008, 12:03
yeni arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz , trabzonspor lu olmak bir ayrıcalıktır.

Alperen Çakıroğlu
07.08.2008, 12:35
slm arkadşlar bende yeni katıldım .Ofluyum İstanbuldayım...

LaNeTs_eWLaTs
07.08.2008, 20:06
ada Gerek Yok Nick Yeter-TrabzonLuyum öLümüne TrabzonSporLuyum-ulusoyda HostLuk YapıOrum-

Uğur GEMİCİOĞLU
08.08.2008, 02:47
Merhaba,
Foruma yeni üye oldum.Adım Uğur, yaşım 17 , Lise 4 öğrencisiyim , Giresun / Görele liyim. İstanbul da oturuyorum

Herkese iyi geceler :)

musatutuneken
08.08.2008, 11:16
Ben aslında yıllardır bordo mavi net'i takip ediyorum, hatta ankara'da çok iyi dostlar kazandım. Pek formumuzu işgal etmesemde Ankara Cafe Crown'da tanıştığım güzel kardeşim Mustafa beni artık formlarıda işgal etmem gerektiği konusunda ciddi bir dille uyardı. Ben de bundan sonra tüm formları gezip Trabzonlu ve Trabzon Sporlu kardeşlerimizle fikir alış verişinde bulunacağım. Bir de şunu da ihmal etmemek lazım arkadaşlar. Formlar bizim sokaklarımız gibidir. Sokağımızı temiz tuttuğumuz gibi formlarımızıda temiz ve düzgün tutalım.

Bayburtta dünya'ya geldim, ve aslen bayburtluyum. Lakin ben kendimi Sürmeneli adlediyorum. Çünkü -dile kolay tam 20 yaşıma kadar Sürmene'nin Yeni Ay belediyesinde yaşadım.
Şimdi Ankara Dikmen'de ikamet etmekteyim. Burası arkadaşlar sayesinde güzel ama hep Trabzon hasreti var bende.
Hasılı kelam ne yazmakla ne de okumakla biter hayat.
Tanışmak, görüşmek dileğiyle...

Selman
08.08.2008, 11:26
Yeni gelen arkadaşlarımız, hepiniz hoşgeldiniz.

Birlikte daha güzel günlere inşallah...

Dursun Kaplan
08.08.2008, 11:47
Merhaba,
Foruma yeni üye oldum.Adım Uğur, yaşım 17 , Lise 4 öğrencisiyim , Giresun / Görele liyim. İstanbul da oturuyorum

Herkese iyi geceler :)

Giresun'u görünce hemen dikkatimi çektin.. :)

Hoşgeldin kardeşim..

Diğer arkadaşlarda hoşgeldiler.. :)

Uğur GEMİCİOĞLU
08.08.2008, 17:03
Giresun'u görünce hemen dikkatimi çektin.. :)

Hoşgeldin kardeşim..

Diğer arkadaşlarda hoşgeldiler.. :)

hoşbulduk sağolasın :)
sadece ben değil otuduğum yerde bir çok Giresun lu Trabzonspor u tutuyor :D

Mustafa
08.08.2008, 21:39
[quote=musatutuneken;1551791]Ben aslında yıllardır bordo mavi net'i takip ediyorum, hatta ankara'da çok iyi dostlar kazandım. Pek formumuzu işgal etmesemde Ankara Cafe Crown'da tanıştığım güzel kardeşim Mustafa beni artık formlarıda işgal etmem gerektiği konusunda ciddi bir dille uyardı. quote]

Musa hoşgeldin :) Seni burda görmek çok güzel gercekten.Adem'i de bekliyoruz yakın zaman içinde :)

61viya
08.08.2008, 21:59
Hoşgeldiniz arkadaşlar. :)

Murathan ÇAKIR
08.08.2008, 23:11
Murathan ÇAKIR -- Trabzonluyum 2o yaşında ve izmirde yaşıyorum.üniversite öğrencisiyim. Bordomavi'de aynı duyguları paylaşan kardeşlerim ve abilerimle olmaktan gerçekten çok mutluyum...

shota611
08.08.2008, 23:24
ben umut ankara doğumluyum izmir de yaşıyorum herkeze selamlar

musatutuneken
08.08.2008, 23:34
İnşallah Mustafa kardeşim o da yakında burada olur. Biraz asosyal olmasına nazaran iş karadeniz'e trabzona hele hele trabzon spor'a gelince yıkar tabularını ve tüm fedakarlıklara katlanır.
Trabzon spor altyapısına girmek için gece 24'ten sabah 05:00'a kadar avni akerin yanında ki (bilmeyen arkadaşlar için söylüyorum:)) yavuz selim sahasında tek başına idman yapardı.
Tabi kendi çıkaları da söz konusu idi ama şimdi oynadığı takımın idmanlarında aynı hevesi gösteremiyor.
Bir girişten sonra diyorum ki inşallah Mustafa kardeşim...
Ben çok üzüldüm dormu takip etmediğim için. Ama bu üzüntümü tüm formları doldurarak gidereceğim :)
Her şey Trabzon için...

Samet Yildirim
08.08.2008, 23:52
ben umut ankara doğumluyum izmir de yaşıyorum herkeze selamlar

hosgeldin sefaler getirdin...;)

Mustafa
09.08.2008, 00:02
İnşallah Mustafa kardeşim o da yakında burada olur. Biraz asosyal olmasına nazaran iş karadeniz'e trabzona hele hele trabzon spor'a gelince yıkar tabularını ve tüm fedakarlıklara katlanır.
Trabzon spor altyapısına girmek için gece 24'ten sabah 05:00'a kadar avni akerin yanında ki (bilmeyen arkadaşlar için söylüyorum:)) yavuz selim sahasında tek başına idman yapardı.
Tabi kendi çıkaları da söz konusu idi ama şimdi oynadığı takımın idmanlarında aynı hevesi gösteremiyor.
Bir girişten sonra diyorum ki inşallah Mustafa kardeşim...
Ben çok üzüldüm dormu takip etmediğim için. Ama bu üzüntümü tüm formları doldurarak gidereceğim :)
Her şey Trabzon için...

Musa il temsilcilikleri başlıgında Ankara kısmınada ugra arada sırada :)

Can basten
09.08.2008, 02:21
Musa ve diğer arkadaşlar hoşgeldiniz. ;)

W_O_L_D_A
09.08.2008, 09:50
yeni gelen arkadaşlar aramıza hoşgeldiniz

28_fatih_61
09.08.2008, 11:06
ben fatih

istanbul sultanbeylide oturuyorum

giresunluyum 18 yaşında öss tercih sonucunu bekliyorum

fanatik TRABZONSPOR'luyum

W_O_L_D_A
09.08.2008, 11:49
fatih hoşgeldin kardeşim aramıza sürekli görmek isteriz seni

Dursun Kaplan
09.08.2008, 11:56
Vay bi Giresun'lu daha.. :)

Hoşgeldin kardeşim.. ;)

Semih
09.08.2008, 11:57
hayırlı olsun sonucun inşallah

Fanatiğim 61
10.08.2008, 14:06
herkese selem arkadaşlar...

KemaL_Ts
10.08.2008, 19:20
Ben Istanbuld/ Beykoz dan Kemal... Giresun / Tirebolu luyum ve Fanatik bir Trabzonsporluyum. Ögrenciyim. Yeni üye sayilirim ... Gecen yil üye oldum ama daha bu ay dogru dürüst foruma katilmaya basladim!:)
Nasilsiniz bakayim? :)

Selami Gürpınar
11.08.2008, 01:59
Yeni gelen arkadaşlar BMN Ailesine hoşgeldi ...

tanjukeskin
11.08.2008, 11:51
kaya abi bende maçkalıyım..senin maçkalı oldugunu yeni öğrendim :) maçkanın az asağısında esiroğlundayım..biliyosundur orayı :)

mortahisar
11.08.2008, 12:58
mehmet ortahisar sağlık memuruyum istanbulda yaşıyorum
ölümüne trabzon

Süleyman50
11.08.2008, 13:24
yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz..........

Zeki Akyol
11.08.2008, 13:38
yeni gelen arkadaşlar aramıza hoşgeldiniz

Balkanoglu
11.08.2008, 17:57
Bende dün üye oldum. OFluyum. Ankarada yaşıyorum 22 yaşındayım üniversite mezunuyum. Hepinize selamlar.

Balkanoglu
11.08.2008, 17:57
Adım Yavuz Balkanoğlu :D:D sölemeyi unutmuşm

salih tellioğlu
11.08.2008, 21:43
slm ben bmn samsun çocuk grubunun başkanıyım

TS-Jasmin
11.08.2008, 22:20
Merhaba ben yasemin. Trabzon'luyum Fanatik Trabzonspor taraftarıyım :)

Charshaf
11.08.2008, 22:24
Efendim ben de Yusuf KOÇ.

Manisa'lıyım. 86 doğumluyum. Kayıt tarihim eski olmasına rağmen yeni yeni aktif olmaya başladım.

Saygılar, Hürmetler, Sevgiler.

Charshaf
11.08.2008, 22:25
Merhaba ben yasemin. Trabzon'luyum Fanatik Trabzonspor taraftarıyım :)

Maşşallah barek Allah Yasemin. 12 yaşında hı ? Allah uzun ömür versin. Gazan mübarek olsun. =)

Selami Gürpınar
11.08.2008, 22:26
arkadaşlar BMN Ailesine tekrardan hoşgeldiniz bu hoş ortamı bırakamıyacanızın garantisini verebilirim ...

İsmail Alkan
11.08.2008, 22:27
Yeni gelen arkadaşlar hoşgelmişler :)
Seviyeli,dürüst ve bol çevreci mesajlarınızı bekliyoruz :)

Selami Gürpınar
11.08.2008, 22:29
hatta ben olsam ismail abi gibi biri sizin için yazmış fırsatı kaçırmayın hemen tanışın :) bizim böle fırsatımız olmadı şanslısınız :):)

Selami Gürpınar
11.08.2008, 22:31
Bende dün üye oldum. OFluyum. Ankarada yaşıyorum 22 yaşındayım üniversite mezunuyum. Hepinize selamlar.

toprağam hoşgeldin hangi köydensin :)

Salih Edip
11.08.2008, 22:34
selamün aleyküm arkadaşlar ben de yeni üye oldum , Tokatlıyım İstanbulda yaşıyorum , öğrenciyim :) bu kadar yeter insallah :) selamlar...

Selami Gürpınar
12.08.2008, 00:30
hoşgeldin kardeeşiim

Mustafa
13.08.2008, 01:46
Selami topla ula Ankara'da oturanları bizim kafeye :D

hakankurt1967
13.08.2008, 02:29
Buraya geleli uzun zaman oldu ama buraya ilk defa uğruyorum.Çok kişi ile tanışdık ama buradan olmadı.Hakan KURT Kocaeli Trabzon Sürmene li...:D:D:D:D

Fanatiğim 61
13.08.2008, 13:23
meraba ben halit ziya çelik...benim gibi yeni üye olan arkadaşlara hoş geldiniz diyorum.

zehra çelik
13.08.2008, 13:29
Merhbalar ben Zehra Çelik.
Samsunda yaşıyorum.
Koyu bir Trabzonspor taraftarıyım.
BMNli olmaktan mutluyum.

Ahmet Faruk
13.08.2008, 14:10
Yeni gelen arkadaşlar hoş gelmişler...
Yalnız, İtü var mı İtü :D

FatmaÇelik
13.08.2008, 14:20
Vay vay Halit Ziya ve Zehra da üye olmuş..Hoşgeldiniz ...

Sizin gibi koyu Trabzonsporluların bordo mavi renkleri sağlamlaştırması lazımdı.

Tekrar hoşgeldiniz.Biz bi aileydik zaten şimdi gerçekten biz bi aile olduk...

Şampiyonluğu birlikte kutlamak dileğiyle....

Sadullah KAPICIOĞLU
13.08.2008, 14:44
hoşgeldiniz...

hakankurt1967
13.08.2008, 19:51
meraba ben halit ziya çelik...benim gibi yeni üye olan arkadaşlara hoş geldiniz diyorum.

Samsunda yaşıyorum.
BMNli olmaktan mutluyum.

Vay vay Halit Ziya ve Zehra da üye olmuş..Hoşgeldiniz ...

Sizin gibi koyu Trabzonsporluların bordo mavi renkleri sağlamlaştırması lazımdı.

Tekrar hoşgeldiniz.Biz bi aileydik zaten şimdi gerçekten biz bi aile olduk...

Şampiyonluğu birlikte kutlamak dileğiyle....

Ailecek buradalar :):alkış::alkış::alkış::alkış:

Hoşgeldiniz...

MehmetGÜRSOY61
13.08.2008, 21:03
bmn ailesine yeni gelen arakdaşlar hoşgeldiniz saygılarımla

Halil Atalay
13.08.2008, 21:45
merhaba

Halil İbrahim ATALAY

Maçka / Trabzon doğumluyum

Güzelyayla / Hamsiköy

yaşım 28

evliyim 1 oğlum var

İstanbul Büyükşehir Belediyesi
Bilgi İşlem Daire Baş.lığı
Network Teknisyeniyim

BMN Ailesi üyesi olmakdan gurur duyuyorum

W_O_L_D_A
14.08.2008, 00:56
merhaba

Halil İbrahim ATALAY

Güzelyayla / Hamsiköy

yaşım 28

evliyim 1 oğlum var

Network Teknisyeniyim

hahil abi aramıza hoşğeldin umarım hiç ayrılmazsın BMN ailesinden

cngzgny
14.08.2008, 11:31
Online olan arkadaslarımızın dıkkatıne lutfen ınternet uzerınden canlı yayın yapan radıo ve tv kanallarına cumartesı gunu oynanacak olan mac hakkında davetlerınızı dıle getırın.
Internet uzerınden mesaj cekebılecegımız radıolar mevcuttr. http://www.gazeteler.com/radyolar.php adresınden reklam ve mesaj cekebılırsınız.

Lutfen ılgı gosterın.
By.Cengis
Malta 61

bilalharputoglu
14.08.2008, 14:45
KRAL yaz boşluk bırak 5725' e gönder
kds yaz boŞluk birak mesajini 3438'e gÖnder
http://www.istanbulfm.com.tr/mesaj-gonder

Mesajını at taraftarını maça davet et sadece olimpiay değil tüm istanbul BORDO MAVİ olsun 16 Ağustosta...
Lütfen Duyarlı Olun...

nuhoglu
14.08.2008, 22:51
selam arkadaşlar adım akın nuhoğlu TRabzon of doğumluyum istanbulda calışıyorum selcuk ecza deposunda calışıyorum görevim bölge müdürü

Charshaf
14.08.2008, 22:52
Hoş geldin. Sefalar getirdin.

Semih
14.08.2008, 22:54
hosgeldiniz...

Ahmet Faruk
14.08.2008, 22:57
Forumu Oflular basmış yahu :D

Şaka bir yana, herkes hoşgelmiş

Charshaf
14.08.2008, 22:58
Manisa dan saydım da 5 kişimi ne var. =/ Nerde bu millet ? =S

husky61
14.08.2008, 23:58
ÖlÜmÜne Olİmpİyata Hep Beraber El Elel Kol Kola Omuz Omuza Hep Destek Tam Destek Tek Destek ArakdaŞlar Nolurr

Harun Karadeniz
15.08.2008, 00:32
Harun KARADENİZ İstanbul ÜMRANİYE herkeze selamlar

EMiRHAN61
16.08.2008, 16:07
Selamun aleyküm ,

Ben İstanbul Kadıköy'den Emirhan. Siteye epey zamandır üyeyim. Normalde bu tanışma başlığı fasıllarını pek sevmemişimdir. Bu seferlik geçerli bir mazeretim var ama :)

Merdivenköy Gözcübaba 2005 Yılı mezunlarından sitede olan birkaç arkadaşımız vardı. İsimlerini hatırlamıyorum. Farklı şubelerdeydik. Okulda sayıca azımsanamayacak kadardık. Formalarla montlarla atkılarla gezerdik. Maksadım belki bu mesajımı gören o günlerdeki dostlarımızdan varsa yeniden irtibat kurabilmek. İnşallah bi izlerine rastlarım :alkış:

iso_4939
17.08.2008, 01:11
slm büyük trabzonspor un tarftarları...ben iso_

mehmetdoğan
18.08.2008, 18:45
slm arkadaşlar ben izmirden mehmet.aksaraylıyım öğrenciyim trabzonspor benim için tam anlamda karşılıksız bir aşk.şampiyon olmasa da severim onu.selametle

muyavu123
18.08.2008, 20:10
Murat Yavuz İstanbul ŞİŞlİdeyİm Trabzon Mackaliyim Tum Trabzonsporlu KardeŞlerİme Selamlar

Gamze
18.08.2008, 22:48
Hepiniz hoşgeldiniz arkadaşlar.

mk.esen35
19.08.2008, 00:36
izmirliden tüm TRABZONLULARA selamlar.

Selami Gürpınar
19.08.2008, 01:11
Yeni gelen arkadaşlar BMN Ailesine hoşgeldiler .....

mucaydin61
19.08.2008, 08:51
Günaydınlar,
İstanbuldan içerenköyden Mücahit AYDIN ben.Aslen TRABZON ÇAYKARA UZUNGÖL lüyüm.Uzun zamandır buraya üyeyim ama çok uzun süre sadece izlemekle yetindim..
TRABZONSPOR la ilgili olan yorumları yazmaya gerek yok zaten..
Herkese güzel bir lig seyretmeleri dileğiyle..

Busenaz Çavuşoğlu
19.08.2008, 16:04
merhabalar ben ismail çavuşoğlunun kızıyım.yeni formamla birlikte babamın hergün baktığı buraya üye oldum babam yardım etti tabi ismim Busenaz ilköğretim 5.sınıfa gidiyorum Boluda oturuyoruz Trabzonsporumuzu çoook seviyorum

A.Hilal Çakıroğlu
19.08.2008, 16:23
merhabalar ben ismail çavuşoğlunun kızıyım.yeni formamla birlikte babamın hergün baktığı buraya üye oldum babam yardım etti tabi ismim Busenaz ilköğretim 5.sınıfa gidiyorum Boluda oturuyoruz Trabzonsporumuzu çoook seviyorum
Hoşgeldin Busenaz, avatarınla da mesajınla da çok sevimlisin:)

aku61
19.08.2008, 19:46
slm milllet ben aykut.. yeni üye oldum..Ktü jeoloji müh bölümüne başlicam bu sene yani Trabzon'dayım..=) tekrar herkese slm..

İsmail Alkan
19.08.2008, 19:52
selamün aleyküm arkadaşlar ben de yeni üye oldum , Tokatlıyım İstanbulda yaşıyorum , öğrenciyim :) bu kadar yeter insallah :) selamlar...

Samsunda yaşıyorum.
BMNli olmaktan mutluyum.

merhaba

Halil İbrahim ATALAY

Güzelyayla / Hamsiköy

yaşım 28

evliyim 1 oğlum var

Network Teknisyeniyim

selam arkadaşlar adım akın nuhoğlu TRabzon of doğumluyum istanbulda calışıyorum selcuk ecza deposunda calışıyorum görevim bölge müdürü

Harun KARADENİZ İstanbul ÜMRANİYE herkeze selamlar

slm büyük trabzonspor un tarftarları...ben iso_

slm arkadaşlar ben izmirden mehmet.aksaraylıyım öğrenciyim trabzonspor benim için tam anlamda karşılıksız bir aşk.şampiyon olmasa da severim onu.selametle

Murat Yavuz İstanbul ŞİŞlİdeyİm Trabzon Mackaliyim Tum Trabzonsporlu KardeŞlerİme Selamlar

izmirliden tüm TRABZONLULARA selamlar.

Günaydınlar,
İstanbuldan içerenköyden Mücahit AYDIN ben.Aslen TRABZON ÇAYKARA UZUNGÖL lüyüm.Uzun zamandır buraya üyeyim ama çok uzun süre sadece izlemekle yetindim..
TRABZONSPOR la ilgili olan yorumları yazmaya gerek yok zaten..
Herkese güzel bir lig seyretmeleri dileğiyle..

slm milllet ben aykut.. yeni üye oldum..Ktü jeoloji müh bölümüne başlicam bu sene yani Trabzon'dayım..=) tekrar herkese slm..
Yeni gelen kardeşlerimiz hoşgelmişler :)

mehmetdoğan
20.08.2008, 11:11
aksaraylıyım adım mehmet trabzonsporluyum izmirde okuyorum selametle

ahmet gursoy
20.08.2008, 15:14
s.a arkadaslar ben ahmet gürsoy istanbul üsküdarda ikamet ediyorum aslen orduluyum tek düsüncem trabzonsporun basarılı olmsı sizinle daha erken tanısmak isterdim kısmet bu güneymis meslegim serbest hepinize slmlar

orhansahin
20.08.2008, 15:20
sa trabzon için canını verebilecek arkadaşlar ben orhan şahin trabzon iskefiyeliyim ( çarşıbaşı ) bu sene hep destek tam destekle BMN olarak trabzonsporumuzun arkasındayız kombineyle formayla maraton özeldeyim herkesi beklerim bordo mavili günler temennisiyle...

Mustafa Fındıkoğlu
20.08.2008, 15:38
Mustafa FINDIKOĞLU

Trabzon-Çaykara-UzungöL DoğumLuyum....

İstanbuL'da Yaşıyorum...

Bahçeşehir Üniversitesi MimarLık 4. Sınıf Öğrencisiyim...

İlhan Usta
20.08.2008, 20:06
s.a arkadaslar ben ahmet gürsoy istanbul üsküdarda ikamet ediyorum aslen orduluyum tek düsüncem trabzonsporun basarılı olmsı sizinle daha erken tanısmak isterdim kısmet bu güneymis meslegim serbest hepinize slmlar
hoşgeldin kardeşim.selamlar

İsmail Alkan
20.08.2008, 20:17
aksaraylıyım adım mehmet trabzonsporluyum izmirde okuyorum selametle

sa trabzon için canını verebilecek arkadaşlar ben orhan şahin trabzon iskefiyeliyim ( çarşıbaşı ) bu sene hep destek tam destekle BMN olarak trabzonsporumuzun arkasındayız kombineyle formayla maraton özeldeyim herkesi beklerim bordo mavili günler temennisiyle...

Mustafa FINDIKOĞLU

Trabzon-Çaykara-UzungöL DoğumLuyum....

İstanbuL'da Yaşıyorum...

Bahçeşehir Üniversitesi MimarLık 4. Sınıf Öğrencisiyim...

Yeni gelen arkadaşlar,hoşgeldiniz :)

Selami Gürpınar
21.08.2008, 01:46
Yeni gelen arkadaşlar Sıcak BMN Ailesine hoşgeldiniz ...

terzili61
21.08.2008, 12:49
Ben FATİH izmirden aslen OF luyum izmirli Trabzonspor aşıklarını beklıorum tanısalım bırlık olalım mesaj atarsanız sewınırım
Herşey TRABZONSPOR aşkına

Selami Gürpınar
21.08.2008, 12:50
OF unn hangi köyü toprağam hoşgeldin ..

terzili61
21.08.2008, 16:40
hosbulduk ! çataldere köyü topragım sen hangı koydensın

Selami Gürpınar
21.08.2008, 19:20
Ağaçseven ( SAMRİ )

karadenizusagii
22.08.2008, 00:45
Merhabalar Ben Erzincandan yasin yeni üye oldum... Çok güzel bi site... herkese selam olsun...

EMine_61
22.08.2008, 10:36
Merhabalar Ben Erzincandan yasin yeni üye oldum... Çok güzel bi site... herkese selam olsun...

hoşgeldin güzel vakit geçirmen dileğiyle ;)

cüninho61
22.08.2008, 14:49
Herkese kucaklar dolusu slmmm arkadaşlar.samsundan cüneyt.trabzonumu ve trabzonsporumu çok seviyorum.bu sitenin yapımına katkıda bulunan herkese çok teşekkür ediyorum.trabzonspor taraftarlarını en güzel şekilde bir araya toplamış.
SAYGILAR...

azdiha6161
22.08.2008, 14:58
selam arkadaşlar

cemal yeşilbaş trabzon tonyalıyım
istanbulda yaşıyorum.burdan bütün trabzonspor sevdalılarına selamlar...

Ahmet Ertürk
25.08.2008, 03:28
s.a. arkadaşlar. ben Ahmet Ertürk. Selami Gürpınlar ve hkaradeniz ile üniversiteden arkadaşız. Gümüşhaneliyim. İstanbulda yaşıyorum. Bu forumda iyi vakit geçireceğime inanıyoırum. İnş. her organizasyonda hep beraber oluruz.

Yeni üye olmuş görünüyorum. önceki üyeliğimi kullanmicam. zaten pek kullanmıyodum.ç forumda olup biteni sadece izlkiyodum. bundan sonra daha aktif olurum.

Selami Gürpınar
25.08.2008, 11:48
Yeni gelen arkadaşlar BMN Ailesine hoşgeldiler tüm organizasyonlara katılmaları dileğiyle ...

Ahmet cim sen özellikle hoşgeldin :p inş. bekliyoruz organizasyonlara .. :)

soner_61
25.08.2008, 16:07
soner şen tarbzon/of/ağacseven/başköy:D ankarada yaşıyorum 21 yasındayım. en buyuk ozellıgım trabzonsporluyum:D:D:D:D

dj_desire
25.08.2008, 16:42
arkadaşlar yeni deilim ama nikimi deiştirdim ben murat namıdeğer sariuşak

Selami Gürpınar
25.08.2008, 17:30
soner şen tarbzon/of/ağacseven/başköy:D ankarada yaşıyorum 21 yasındayım. en buyuk ozellıgım trabzonsporluyum:D:D:D:D

ula hoşgeldun kimlerdednsun ..:D

srdr
25.08.2008, 20:13
serdar trabzon boztepeden iş nedeniyle rizede oturuyorum

Ahmet Ertürk
25.08.2008, 20:35
Yeni gelen arkadaşlar BMN Ailesine hoşgeldiler tüm organizasyonlara katılmaları dileğiyle ...

Ahmet cim sen özellikle hoşgeldin :p inş. bekliyoruz organizasyonlara .. :)

eyw. salocan :) elimden geldiğince organizasyonlara gitcem. her zaman buluşuruz :) istanbuldakileri hiç kaçırmicam inş. şehir dışındakiler için bişe diyemem ama uygum olduğum sürece şehirdışındakilerede gitcem :)

Selami Gürpınar
25.08.2008, 20:46
eyw. salocan :) elimden geldiğince organizasyonlara gitcem. her zaman buluşuruz :) istanbuldakileri hiç kaçırmicam inş. şehir dışındakiler için bişe diyemem ama uygum olduğum sürece şehirdışındakilerede gitcem :)

inş. kardeşim inş. :)

Ahmet Öztürk
26.08.2008, 01:13
Selam arkadaşlar. Ben Ahmet Öztürk

Trabzon - OF'luyum. Siteye uzun zamandır giriyorum. İlk e-mail adresim bile @bordomavi.net uzantılıydı. Trabzonspor taraftarının sanal alemdeki en büyük birleşme platformunda olmaktan onur duyuyorum.

Saygılar..

Selami Gürpınar
26.08.2008, 19:25

Trabzon - OF'luyum. Siteye uzun zamandır giriyorum. İlk e-mail adresim bile @bordomavi.net uzantılıydı. Trabzonspor taraftarının sanal alemdeki en büyük birleşme platformunda olmaktan onur duyuyorum.

Saygılar..

kardedşim BMN Ailesine hoşgeldin Burdan hiç ayrılmaman dileğiyle bu arada hangi köy :):)

Harun
27.08.2008, 00:09
Başlığı mümkünse yeni üyelerimize bırakalım.Chat yapmayalım:)

BMN ayrıcalığını ve farkını yaşamaya hoş geldiniz:)

Serdar Şahin
27.08.2008, 14:05
selamun aleykum arkdaslar bi konuda bana yardımcı olabilirmısnız bolu abant izzet baysal uni de okuyorum ve okulumuzda ve boluda trabzonspor tarafatarı ve karadenzi sevdası olmasına rağmen trabzonspor resmi olarak temsil edilememektedir
diğer taraftarlar organizyasyonlar duzenlerken en azından bayrak asabilirken hemşerilerim sadece bakma ile yetinio biz karadeniz konserleri ve geceleri düzenliyoruz ama trabzonspor adına yapabildiğimiz sadece macları merkezde izlemek ... bir taraftar gurubu temsilcilk uni ts vb olumsumlar hakkında yardımcı olabileck varsa yardımalarını bekliyorum aksam_ayazi@hotmail.com (aksam_ayazi@hotmail.com) mail adresim tesekkur ederim

semih YETİM
27.08.2008, 14:36
merhaba ben semih..90 doğumluyum Trabzonda yaşıyorum öss'ye hazırlanıyırum.Ve doğal olarak fanatik bir trabzonsporluyum

Semih
27.08.2008, 14:56
Semih'im hoş geldin kardeşim.:)

Ahmet Faruk
27.08.2008, 16:31
Semih Albayrak, Nuri Albayrağın bişesi mi oluyosun acaba sen.
Casus falan mısın :D

Semih
27.08.2008, 16:40
:)

Ey forum yönetimi,

Bu güzide üyenizi, çirkin iftiralardan korumaya çağırıyorum sizleri.

c_reis_61
27.08.2008, 19:24
Ben Cemal REİS Ziganoyluyum. Ankara'da astsubay olarak görev yapmaktayım. Vatani görevini yapmakta olan kardeşlerime ve herkese selamlar...

Fatih Ersoy
27.08.2008, 19:46

Ağaçsevenli potansiyeli gün geçtikçe artıyor.. Farketmemek mümkün deil :)

Hoşgeldin soner ;)

Dilara
27.08.2008, 21:31
selamm ben yenii geldiimm.. ismim dilara =)

Kazım Uzunboy
27.08.2008, 21:36
Hepiniz aramıza hoşgeldiniz arkadaşlar.

Foruma girmek için heyecanlanmanız dileğiyle. :)

Dilara
27.08.2008, 21:41
oh be yazdı biri sonunda =) hoşblduukk :)

Selami Gürpınar
27.08.2008, 21:45
Yeni gelen arkadaşlar BN Ailesine hoşgeldiniz ... :)

Dilara
27.08.2008, 21:47
h.bbbbbbbbb=)

Kazım Uzunboy
27.08.2008, 21:47
BMN İstanbul başlığına gir orda yaz tanışın falan çıkabilir. :)
Bol sohbet ve tartışma mevcut forumumuzda.

Dilara
27.08.2008, 21:48
eee pekii :)

Cem Akyüz
28.08.2008, 00:48
eee pekii :)

ey gidi kuzen hoşgeldin bak bu forumda msn de yazdığın gibi yazamazsın öz Türkçe'ye sahip çıkacaksın şimdiden diyeyim:)

tunganyan
28.08.2008, 10:55
ey gidi kuzen hoşgeldin bak bu forumda msn de yazdığın gibi yazamazsın öz Türkçe'ye sahip çıkacaksın şimdiden diyeyim:)
livera o formaları alan sendin galiba yanlış hatırlamıyosam birini verirsin heralde artık kuzenine ben veriyom bizdeki kızlara çünkü kolay bırakıyolar gsli oluyolar sora:):) hoşgeldin aramıza TSiraya bir üye daha geldi arada oraya gir kızlarla kaynatırsınız orda :)

olgun_star
28.08.2008, 11:26
Arkadaşlar herkese merhabalar bende 1982 trabzon dogumluyum ama istanbulda yaşıyorum kendi iş yerim var adım olgun şişman bu yıl trabzon sporumuza başarılar diliyorum bu yıl cok umutluyuz cok şeyler yapacagız şampiyon olursak istanbulu izleyin arkadaşlar

Dilara
28.08.2008, 11:28
hoşşbulldukkk =) liveraa bana forma ancak kullanmam için verir cunku ben hiç bi zaman trabzonspordan vazgeçmem =)

Dursun Kaplan
28.08.2008, 11:42
BMN ailesine hoşgeldiniz arkadaşlar..

tunganyan
28.08.2008, 11:44
ben hiç bi zaman trabzonspordan vazgeçmem =)
işte bu yaaa vallahi formayı hakettin hemde nike olanından hem de bordo olanından:) livera duydun dimi? :):):D ben olsam isterdim :) (hemende düzelttim :D:D )

Dilara
28.08.2008, 11:44
hoşbulduuk:)

Süleyman50
28.08.2008, 14:26
yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz aramıza........

UNALOMUR
28.08.2008, 14:43
s.a bn çarşıbaşından ünal. kocaelide yaşıyorum. 16 yaşındayım...

Dursun Kaplan
28.08.2008, 14:50
Aramıza hoşgeldin Ünal.. :)

UNALOMUR
28.08.2008, 14:53
Hoşbulduk...

Egemen Yılmaz
28.08.2008, 14:55
hepiniz hoşgeldiniz :)

W_O_L_D_A
28.08.2008, 14:55
Yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz aramıza

ilhan
28.08.2008, 15:00
Başlığı mümkünse yeni üyelerimize bırakalım.Chat yapmayalım:)

BMN ayrıcalığını ve farkını yaşamaya hoş geldiniz:)

Hatırlatarak,

Yeni gelen herkese hoş geldiniz diyorum.

UNALOMUR
28.08.2008, 15:13
Hoşbulduk...

semih YETİM
28.08.2008, 18:05
hoşbuldum kardeşim,adaşım.Geç bile kalmıştım ama neyse.

Badaloğlu
28.08.2008, 18:38

Ola bu yeni nesil hep haboyle. Ünal, İskefiye'nin adı ne zamandan beri Çarşıbaşı olarak kullanıliy?:D Hoşgeldin kardeşim...

fatihbasak
29.08.2008, 10:54
selam arkadaşlar çok zamandır duyduğum ama üye olmaya fırsat bulamadığım BMN ye sonunda bu sabah ğye olmaya karar verdim ve oLdum :)

İstanbulda yaşıyorum OF'luyum.Turizm ve Seyahat Acentasında çalışyırum..

Ahmet Kuru
29.08.2008, 11:01
Fatih cim Hoşgeldin:)
Her zaman dediğim gibi...
Pişman olmayacaksın,aksine keşke daha önce üye olmuş olsadım diyeceksin...
Neyse bunada şükür:D
Tekrar hoşgeldin...

Dilara
29.08.2008, 12:02
hoşgeldn fatih=)

tades_33
29.08.2008, 13:12
tüm TRABZON SPOR camiasına slm ben mersin doğumlu ve mersin de oturan

tades_33
29.08.2008, 13:12
trabzon spora gönül veren fanatik bir trabzon spor taraftarıyım

fatihbasak
29.08.2008, 16:03
Hoşbuldum arkadaşlar Ahmet Kuru umarım senin dediğin gibi oLur.. ;)

cihanbayrak
29.08.2008, 16:14
ben aslen trabzon/tonyalıyım istanbulda oturuyorm ama anti ist savunucalarındanım:) msn adresım cihanbayrak_61@msn.com

Esra_Ayar
29.08.2008, 23:16
slm.ben esra,surmeneliyim.marmara ünide okuyorum.herkese slmlar.....

Harun
29.08.2008, 23:39
Başlığı mümkünse yeni üyelerimize bırakalım.Chat yapmayalım

BMN ayrıcalığını ve farkını yaşamaya hoş geldiniz

erhanmelikoglu
29.08.2008, 23:45
ben erhan 13 yaşındayım balıkesir de yaşıyorum aslen trabzon maçka lıyım öğrenciyim

Dilara
30.08.2008, 00:57
en küçük üyeliği bndn aldn =)

tahsin61
30.08.2008, 01:07
selam arkadaslar ben tahsin yeni üyeyim. yasim 23 istanbulda yasiyorum aslen trabzonluyum . gercekten cok hos bi ortam . msn adresim chat icin degil sadece futbol´la ilgili görüsleriniz icin. msn de beklerim arkadaslar.

Kaan
30.08.2008, 01:57
Yeni gelen arkadaşlar ; hepiniz hoşgeldiniz... :)

Kaan
30.08.2008, 01:57
hoşgeldn fatih=)

Sende hoşgeldin... :D :)

Çakıroğlu
30.08.2008, 02:01
oo birsürü birileri gelmiş.hepsi hoş gelmiş.

Akif Gür
30.08.2008, 10:42
yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz

lazajan
30.08.2008, 17:15
slm arkadaşlar ben yunus 20 yasında ve koyu bi trabzon aşiğiim herkese selamlar tekrar

Faruk Akhan
30.08.2008, 18:47
hosgorduk de wolda abi nerdesınnnnnn:D

MehmetGÜRSOY61
30.08.2008, 20:47
yeni gelen değerli arkadaşlarımız bmn ailesine hoşgeldiniz

Dilara
30.08.2008, 21:57
Sende hoşgeldin... :D :)
hoşşşbuullllduukkkk :):):):)

dj_desire
30.08.2008, 22:15
yeni gelen arkadaşlar ayağınıza sağlık aramıza hoş geldiniz bmn li olmak ayrıcalıktır:D:D

Dilara
31.08.2008, 00:13
tabiki ayrıcalıkk :))))) h.bb

Dilara
31.08.2008, 00:14
sende yeni sayılırsın sende h.g=)

newiskefye
31.08.2008, 05:23
ben sezgin izmirde yaşıyorum. beşikdüzülüyüm

apii
31.08.2008, 09:43
ben abdullah yekeler....tekirdağ çerkezköyde yaşıyorum..kütahya dumlupınar üniversitesinde iktisat öğrencisiyim...en az sizler kadar koyu bir trabzonsporluyum....saygı ve sevgilerimle =))

fatihbasak
31.08.2008, 13:16
hoşgeldn fatih=)

Bence de sende hoşgeLdin :D

Ben işe sonradan uyandım :P

İbısoglu_61
31.08.2008, 14:27
slm,ben Recep Trabzon'luyum Samsun'da ikamet etmektediy.Trabzonspor'un büyüklüğü gurbette yaşadıkça anladım.

Ali Birinci
31.08.2008, 17:39
Selam Arkadaşlar.. Adım ali... istanbulda yaşıyorum.. Bilgi işlemde Çalşıyorum.. uzun süredir takip ediyorum.. bu arada bir itirafta bulunmak istiyorum.. Bu seneki heyecanı en son 95 / 96 da yaşamışdım.. umrım sonu güzel biter..

Furkan
31.08.2008, 18:08
Merhaba,

Ben Furkan Odabaşı. 12 yaşındayım. Öğrenciyim. Osman Demirci'nin yeğeniyim.

Görüşmek üzere...

husky61
31.08.2008, 22:18
TRABZONLU KARDEŞLERİME SELAMLAR

Adım Emrah BAYRAKTAR

AKÇAABATLIYIM İstanbulda otuyorum 22 yaşında deli trabzonluyum akan sularım durur bordo mavi denince ( :: her türlü deplasma açık her türlü başarıya açım ( :: teknikerim öle çalışıoz

BÜTÜN TRABZONA SELAMLAR

Bu sene Karadenizspor,Akçaabatspor ve TRABZONUMA başarılar

FatmaÇelik
31.08.2008, 22:29
Hoşgeldiniz arkadaşlar hepiniz...

Kazım Uzunboy
31.08.2008, 22:32
Hepiniz hoşgeldiniz arkadaşlar.

Belirtmek istiyorum.

yeni gelen arkadaşlar ayağınıza sağlık aramıza hoş geldiniz bmn li olmak ayrıcalıktır:D:D

sende yeni sayılırsın sende h.g=)

Tatlıbela,dj_desire aslında baya bi eski üye ama şifresinin unutmuş galiba yeni üyelik aldı.

O aslında sariuşak :D

husky61
31.08.2008, 22:41
eyw.bikaç aydır burdayımda ama ben yeni formamı alamadım ya istanbulda bilen varmı biyerden alıyım yaa

61viya
31.08.2008, 22:42
Hoşgeldiniz arkadaşlar :)

Süleyman50
01.09.2008, 09:49
yeni gelen arkadaşlar cümleten hoşgeldiniz...........

malbetli
01.09.2008, 19:25
ben mustafa .......istanbul da yaşıyorum .trabzon-of doğumluyum yaş 29 ama 27-28 gösteririm.

Samet Yildirim
01.09.2008, 20:18
Yeni gelen arkadaslar, aramiza hosgeldiniz...

Hüseyin Çümen
04.09.2008, 02:13
ben mustafa .......istanbul da yaşıyorum .trabzon-of doğumluyum yaş 29 ama 27-28 gösteririm.

haha :D çok fark varmış gösterdiğin yaş la aranda :D

İsmail Alkan
04.09.2008, 02:24
Ben FATİH izmirden aslen OF luyum izmirli Trabzonspor aşıklarını beklıorum tanısalım bırlık olalım mesaj atarsanız sewınırım
Herşey TRABZONSPOR aşkına

Herkese kucaklar dolusu slmmm arkadaşlar.samsundan cüneyt.trabzonumu ve trabzonsporumu çok seviyorum.bu sitenin yapımına katkıda bulunan herkese çok teşekkür ediyorum.trabzonspor taraftarlarını en güzel şekilde bir araya toplamış.
SAYGILAR...

selam arkadaşlar

cemal yeşilbaş trabzon tonyalıyım
istanbulda yaşıyorum.burdan bütün trabzonspor sevdalılarına selamlar...

s.a. arkadaşlar. ben Ahmet Ertürk. Selami Gürpınlar ve hkaradeniz ile üniversiteden arkadaşız. Gümüşhaneliyim. İstanbulda yaşıyorum. Bu forumda iyi vakit geçireceğime inanıyoırum. İnş. her organizasyonda hep beraber oluruz.

Yeni üye olmuş görünüyorum. önceki üyeliğimi kullanmicam. zaten pek kullanmıyodum.ç forumda olup biteni sadece izlkiyodum. bundan sonra daha aktif olurum.

arkadaşlar yeni deilim ama nikimi deiştirdim ben murat namıdeğer sariuşak

serdar trabzon boztepeden iş nedeniyle rizede oturuyorum

Saygılar..

merhaba ben semih..90 doğumluyum Trabzonda yaşıyorum öss'ye hazırlanıyırum.Ve doğal olarak fanatik bir trabzonsporluyum

Ben Cemal REİS Ziganoyluyum. Ankara'da astsubay olarak görev yapmaktayım. Vatani görevini yapmakta olan kardeşlerime ve herkese selamlar...

selamm ben yenii geldiimm.. ismim dilara =)

Arkadaşlar herkese merhabalar bende 1982 trabzon dogumluyum ama istanbulda yaşıyorum kendi iş yerim var adım olgun şişman bu yıl trabzon sporumuza başarılar diliyorum bu yıl cok umutluyuz cok şeyler yapacagız şampiyon olursak istanbulu izleyin arkadaşlar

selam arkadaşlar çok zamandır duyduğum ama üye olmaya fırsat bulamadığım BMN ye sonunda bu sabah ğye olmaya karar verdim ve oLdum :)

İstanbulda yaşıyorum OF'luyum.Turizm ve Seyahat Acentasında çalışyırum..

trabzon spora gönül veren fanatik bir trabzon spor taraftarıyım

ben aslen trabzon/tonyalıyım istanbulda oturuyorm ama anti ist savunucalarındanım:) msn adresım cihanbayrak_61@msn.com

slm.ben esra,surmeneliyim.marmara ünide okuyorum.herkese slmlar.....

ben erhan 13 yaşındayım balıkesir de yaşıyorum aslen trabzon maçka lıyım öğrenciyim

selam arkadaslar ben tahsin yeni üyeyim. yasim 23 istanbulda yasiyorum aslen trabzonluyum . gercekten cok hos bi ortam . msn adresim chat icin degil sadece futbol´la ilgili görüsleriniz icin. msn de beklerim arkadaslar.

slm arkadaşlar ben yunus 20 yasında ve koyu bi trabzon aşiğiim herkese selamlar tekrar

ben sezgin izmirde yaşıyorum. beşikdüzülüyüm

ben abdullah yekeler....tekirdağ çerkezköyde yaşıyorum..kütahya dumlupınar üniversitesinde iktisat öğrencisiyim...en az sizler kadar koyu bir trabzonsporluyum....saygı ve sevgilerimle =))

slm,ben Recep Trabzon'luyum Samsun'da ikamet etmektediy.Trabzonspor'un büyüklüğü gurbette yaşadıkça anladım.

Selam Arkadaşlar.. Adım ali... istanbulda yaşıyorum.. Bilgi işlemde Çalşıyorum.. uzun süredir takip ediyorum.. bu arada bir itirafta bulunmak istiyorum.. Bu seneki heyecanı en son 95 / 96 da yaşamışdım.. umrım sonu güzel biter..

Merhaba,

Ben Furkan Odabaşı. 12 yaşındayım. Öğrenciyim. Osman Demirci'nin yeğeniyim.

Görüşmek üzere...

TRABZONLU KARDEŞLERİME SELAMLAR

Adım Emrah BAYRAKTAR

AKÇAABATLIYIM İstanbulda otuyorum 22 yaşında deli trabzonluyum akan sularım durur bordo mavi denince ( :: her türlü deplasma açık her türlü başarıya açım ( :: teknikerim öle çalışıoz

BÜTÜN TRABZONA SELAMLAR

Bu sene Karadenizspor,Akçaabatspor ve TRABZONUMA başarılar

Tüm yeni gelen arkadaşlar aramıza hoşgeldiniz :)

mustafaadanur
04.09.2008, 03:08
merhaba arkadaşlar ben mustafa kocaeli-gölcükte oturuyorum 1989trabzon doğumluyum

Süleyman50
04.09.2008, 11:47
yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz aramıza............

eser61
05.09.2008, 22:58
herkese selamlar ben eser ofluyum öğrenciyim yaş 19 artık bende burdayım.BİZE HERYER TRABZON...

İsmail Alkan
06.09.2008, 00:39
merhaba arkadaşlar ben mustafa kocaeli-gölcükte oturuyorum 1989trabzon doğumluyum

herkese selamlar ben eser ofluyum öğrenciyim yaş 19 artık bende burdayım.BİZE HERYER TRABZON...
Yeni gelen arkadaşlar,aramıza hoşgeldiniz :)

UNALOMUR
06.09.2008, 00:50
hepiniz hoşgeldiniz abilerim, kardeşlerim...

Eren Yılmaz
06.09.2008, 13:27
ben üye olalı baya oluyor ama buraya yazmamıştım..Trabzon Beşikdüzü'lüyüm Zonguldak'da oturuyorum Çanakkale'de okuyorum...:) ama sonuçta bize her yer Trabzon...:)

Kazım Uzunboy
06.09.2008, 13:45
Hoşgeldin Toprak.
Ben de Beşikdüzülüyüm.:)