PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Zeminde Futbol Oynanır Mı?

Nihat Güneş
12.09.2005, 13:27
arkadaslar geçen sen yönetimimizin ardi arkasikesilmeyen vaatlerinden bi tanesi de 30 senelik avni aker zeminini yenilenmesiydi.....transferi beceremeyn bu yönetim...bir saha zeminini bile yenileyemediler...paralarimiz repoda dururken..korkarim oyuncularimiz birer birer saktlaniyor...szymek daha ilk....ALLAH yattara mzii FATIH tekkemizi ve dier oyuncularimizi...bu zemin belasindan korusun...daha kis da gelmediii...kisi düsündükçe tüylerim diken diken oluyor....yazik yazik aciz yönetimimize yazik...fener 2 ayda 3 kez zemin degistirdi...bizimkiler 30 senelik zemimi 2 senedir degistiremediler...yazik tarabzonuma...saygilar

Mehmet Alemdar
12.09.2005, 13:32
EWET Katiliyorum sana bu zemninde top oynanmaz...

Burçak
12.09.2005, 13:40
zemin berbat ötesi bisey yaa. o zemin yakismiyor bize. gerçi stad sanki yakisiyoda. maratonda üsteysen otur direkleri izle. nasil bi mühendis yapmis o tribünü hadi mghendis yapmis nasil izin vermisler o sekislde tribüne yönetimden . hayret bise yaa.

halil ibo
12.09.2005, 14:34
Sizde ne biçim taraftarsiniz yahuuuuu.Böyle yönetim bulunmaz nimet.Ileri görüslü,is bitirici daha ne istiyorsunuz? Borçsuz bir kulüp var orta yerde.Siz hala yok transfer yapamamislar,yok zemin,yok tribün...Bunlar futbol takimi yönettiginin farkida degil ki.Koskoca Trabzonspor'umuz borsaya girince oldu bir ticari isletme.Netice:Aman borçlanmayalim,zarar etmemek için oyucu almayalim.SL ön elemeden elenmissin,sampiyon olamamissin ne gam.Yüce Allah bize belkide bir mesaj veriyor:Hayatta sampiyon olamamaktan daha agir cezalarvar:Basiretsiz.transferde beceriksizbir yönetim,tacizci bir futbolcu,rum takimina elenmek,ihtimali bile yeter-sike-iddiaci bir futbolcu.

Keleşoğlu
12.09.2005, 14:40
berbat bi zeminsmileys/smiley11.gif

halil ibo
12.09.2005, 14:44
Bende ondan bahsediyorum iste...

bordox
12.09.2005, 14:45
Bu isi Trabzon gibi Allah'in her günü yagmur yagan bir sehirde nasil basariyorlar açikcasi çokmerak ediyorum.

Büyük yetenek gerçekten.Insan eksen biter denilen yerde çimleri kurutup yakmak ve zemini köstebek yuvasina dönüstürmek.

Tebriklerimi iletiyorum yetkililere.

Burçak
12.09.2005, 15:01
hayir asil sorun bakimsizliktan çok zeminde . çünkü yillardir ayni zemin kullaniliyor. belli bi zaman sonra çimlerin degismesi gerekiyor bildigim kadariyla yani bakimla pek bise düzelmez. zemin komple degismeli.

onurts61
12.09.2005, 15:03
mukemmel bi tespit zeminin bozuklugu gucumuzun sahaya yansimasindaki en buyuk engellerden biri acaba yonetim goremiyormu bunu yoksa vadedeki paralarinin surelerinin dolmasinimi bekliyorlar

zafercalikoglu
12.09.2005, 15:06
çimlerde de hayir yok taraftarda tv den gordum gol olunca bile adamlar cekirdek yiyor,yaziklar olsun bari gitmeyin kardesim maca,

bordox
12.09.2005, 15:10
hayir asil sorun bakimsizliktan çok zeminde . çünkü yillardir ayni zemin kullaniliyor. belli bi zaman sonra çimlerin degismesi gerekiyor bildigim kadariyla yani bakimla pek bise düzelmez. zemin komple degismeli.

Geçen senede ayniydi,Kiev maçlarinda sahanin yakin çekimlerinde zeminin rezilligi göze batiyordu.Yönetimin elinde olan bir sey degilmidir bu?

Trabzonspor'a karsi her takim kapaniyor.Elimizde teknik kapasitesi yüksek futbolcular var ama böyle zeminler kalas futbolcularin isine yariyor.

Yönetim futbolcularin isini zorlastiriyor bu isi savsaklamakla.

bobmarley
12.09.2005, 15:19
stada hayatim boyunca hiç gitmedim..ama televizyondan izledigim kadariyla zeminin rengi bile hep ayni...çok büyük bi meblaya bedel olmicaksa neden degistirmiyolar..anlamiyorm....

The Legend
12.09.2005, 15:33
Yönetim hangi isi dogru yaptiki bunu yapsin.smileys/smiley7.gif

Ayrica jun transferinden sonra paramizin kaldiginida sanmiyorum.Kalanidahisse senedi alan kisileredagitilir.

Offf offf bu ne biçim Yönetimsizliktir.smileys/smiley7.gif

Adam gibi birileri çiksada su yönetimden kurtulsak.smileys/smiley5.gif

DieGo
12.09.2005, 15:41
Stadin yenilememesi veya zeminin degisememesi bensm bildigim kadariyla stadin bize ait olmamasindan kaynaklaniyor Hüseyin Avni Aker stadyumu Spor müdürlügüne ait ve yine yanilmiyrsam Aralik ayina kadar da onlarin olacak..

selcjK
12.09.2005, 16:44
bilmeden sallamayin desem çok mu kaba davranmis olurum? zemin sezon baslamadan degisti zaten tüm sulama tesisatiyla birlikte. zemini korumanin tek çaresi yagmur yagan zamanlarda üstünün örtülmesidir Edited by: selcjK

baris_aykan
12.09.2005, 17:14
ortuyolarmi bari herzaman trabzonda bulunamiyoruz

selcjK
12.09.2005, 17:16
nerden örtsünler, haliyle yagmur zemini çok agirlastiriyor zemin çabuk kalkiyo.

gerçekefsane
12.09.2005, 17:19
topic'in konusu bu zeminde top oynanir miise, futbol her yerde oynanir, gerisi sadece bir mazaret.( diger kosullar disinda Tabiki ) Edited by: gerçekefsane

Nihat Güneş
12.09.2005, 18:05
bilmeden sallamayin desem çok mu kaba davranmis olurum? zemin sezon baslamadan degisti zaten tüm sulama tesisatiyla birlikte. zemini korumanin tek çaresi yagmur yagan zamanlarda üstünün örtülmesidir

arkadasim bu konuda yanlis bilgilendirilmissin...sezon basinda zemin falan degismedi.....sadece drenaj kanallari yenilendi....yani zemin ayni zemin.....degisen zemine bakin komple degisen zemine 4 hafta da tarlaya döndü...sen inaniyo musun bu zeminin komple yenilendigine....????

My
12.09.2005, 18:14
Zemin berbat ötesi, çok kötü. Bi ara tvde, ikili micadele sirasinda yakin çekime geçince gözlerime inanamadim. Saha çimlikten çikmis toprak saha olma yolunda hizla ilerliyor. Çok yazik valla, Trabzonspor gibi bir takimin sahasi bu olmamali.

selcjK
12.09.2005, 19:31
evt degistiler bizzat gördüm hollandadan geldi sanirim çimler tüm saha degismedi bazi bölümler.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
12.09.2005, 19:45
Ayrica takimi küme düsmeye oynayan halden devralip 2.lige kadar yükselten yönetime de haksizlik etmeyin. Eger çok paraniz varsa basarsiniz alirsiniz Ronaldo'nun bonservisini, Raul'u getirir oynatirsiniz..
Uzaktan saymak sövmekle bu is olsaydi 50 kez sampiyon olurduk.
Destekle yasar bi kulüp köstekle degil...
Tamam belki bi süper star degil Jun, Belki Eller Roberto Carlos degil ama Fatih de ilk TS hayatinda son 10-15 dk oyuna katiliyodu..
heyecandan dizleri titriyodu.. Bu adamalar muhtesem potansiyeli olan adamlar, kaldi ki su an ligde en iyi futbolu da bizim takimimiz oynuyor...
Siz de hala yok yönetim.. yok çim yok ot püsür...
Elestirecekseni yapici elestiri yapin lütfen..
smileys/smiley7.gif

Hasan Cubukcu
12.09.2005, 20:59
cimler de hic degisme yok ayni eskisi gibi berbat , gecen sezonun sonuna dogru hatta Ts sitesinde konu acmistim cimlen ilgili .

Yönetim uyudu herhalde, yada para yok !!!!!!!!!!

oumaer61
12.09.2005, 21:14
para yoksa yönetimi suçlayamam çünkü takimin en büyük gelir kaynagi taraftar eger taraftar maddi olarak takima destek vermiyorsa ben dogrusu pek bi elestiri yapmam ama para varsa niye yapmiyolar parayi takim için harcamayacaklarsa niye aldilar bunu anlamiyorum

Beytullah
12.09.2005, 22:01
trabzon yönetimin amaci trabzon stadini yerini satin almak ondan sonra tribunleri yikip yenilerini yapmayi planliyor.insallah bu en erken zamanda hallederler

hobbit
13.09.2005, 05:01
unuttugunuz bir sey var arkadasr!

avni aker trabzonsporun mali degil ki? genclik spor mudurlugunde degil mi stad? yonetimle alakasi ne?

gecen yil buna benzer bir konu gecmisti ve trabzon genclik spo mudurunun aciklamasi oalyi cok iyi anlatiyor aslinda!

onun dedigine gore zemin 80li ve hatta doksanli yillar icin avrupa standartinda bir stadta ancak gunumuzde maalesef artik eski bir zin halini aldi! ancak dogrusunu soylemek gerekirse almanyadbazen yurdun yaninda top oynuyoruz saha sempitmizin amator kulubunun ve inanin turkiyedeki bir cok stadyumun sahasindna daha iyi ki burda yilin 9 ayi yagmur var... yan bu isler biraz da toplum mantalitesiyle iligli... hani diyoruzya gelismislik vs. ollay budur.. bu bahsettigim sahanin zemininin yenilmesini de gunbegun hern pencereden izledigimi hatirlarim ben! adamlar iki ay icinde zemini futbol oynanacak hale getirdiler hemde once herseyi sokup yeni kanallar yaparak ve yeni cimler doseyerek ...

selcjK
13.09.2005, 12:24
2 gün önce karadeniz gazetesinde trabzon avni akeri istiyor diyordu mustafa atalay ile görüsülüp stadin kendilerine verilmesi istenmis 2006 da kesinlescekmis stad bizim malimiz olursa sirayla tribünler yikilcakmis %99.5 asparagas

ulas ferhat
13.09.2005, 12:27
bizim stat istanbulda olmali

lazutlarlivera
13.09.2005, 13:24
madem stad istanbul da olmali neden takimin adi TRABZONSPOR.Sen hiç bir sehir takiminin kendi sehri disinda stad yaptirdigini duydun mu?Düsünsene Manchester Unitedgitmis Manchester yerine Londra da stad yapmis.Bundan daha komik bisey olamaz walla

SKY-GUARD
13.09.2005, 13:32
Zemin gerçekten çok kötü...........

Fatih gibi, Yattara gibi FERRARI arabanizi köy yolunda kullaniyorsun.....

Hangimiz orta segmentte yer alan bir araba ile YAYLA'ya çikar.....

Ama futbolcumuzu çikartiyoruz......

Geçenlerde bilmem kaç yilindaki Avrupa Sampiyonasi için Trabzon stadi planlamaya alinmamisti.....Muhakkak belki baska sebepleride vardir ama bu zeminde onlara koz veriyor.........

denizgrsy
13.09.2005, 13:50
ZEMIN GERÇEKTEN ÇOK KÖTÜ,TAKIMDAN DAHA ÇOOOK YILDIZ KAYDIRIR BU ZEMIN..YETKILILERIN DIKKATINE!!!!

bobmarley
13.09.2005, 15:13
madem stad istanbul da olmali neden takimin adi TRABZONSPOR.Sen hiç bir sehir takiminin kendi sehri disinda stad yaptirdigini duydun mu?Düsünsene Manchester Unitedgitmis Manchester yerine Londra da stad yapmis.Bundan daha komik bisey olamaz walla

takimina sahip çik o zaman..maratonda oturup çekirdek yemeyle olmuyo bu isler..istanbulda ne zaman maçi olsa trübünlerde trabzona ayrilan bölümler hincahinc doluyo..geçenyilki olimpiyat stadi örnegi..ondan önceki kupa finali..derbiler..ve daha niceleri...

Berberoğlu
13.09.2005, 15:15
Ya ben Szymkowiak'in sakatlandigi pozisyonu görmedim. Zeminden mi kaynaklandi bu sakatlik?

Ayrica stadin mülkyeti Gençlik Spor Müd. nde olsa bile zeminin düzeltilmesi için onlarla anlasilamiyor mu?

zanoylu
13.09.2005, 16:10
G.Antep maçinda gördümki zemin daha çok patates tarlasina benziyor.Bu zeminde bu sakatlakliklar normaldir...Adam top sürüyor top resmen önünde zipliyor.....

onurts61
13.09.2005, 16:19

takimina sahip çik o zaman..maratonda oturup çekirdek yemeyle olmuyo bu isler..istanbulda ne zaman maçi olsa trübünlerde trabzona ayrilan bölümler hincahinc doluyo..geçenyilki olimpiyat stadi örnegi..ondan önceki kupa finali..derbiler..ve daha niceleri...

iste cevap budur sen cekirdek ye , mac boyu homurdan sonra mantikli bir fikir gelince karsi cik sen sahip cikmazsan istanbulda yasayanlar elbette bos durmaz herkes avni akerdeki seyirciyi goruyor once avni akerdeki seyirci kendine ceki duzen versin ondan sonra elestirilere cevap versinEdited by: onurts61

Erbay
13.09.2005, 19:38
Zemin gerçekten çok kötü.Yenilemeye kalksalar 2-3hafta stadimizda maç oynayamayiz.Geçen sezonun sonunda yapacaklardi bu isi.

falcon61
13.09.2005, 19:46
Zeminin kötü olmasinida taraftarmi düsünecek anlamiyorum ya ne pinti herifler bunlar hayret bisi smileys/smiley7.gif

DieGo
13.09.2005, 20:26
(Düsünüyorumda bazen sadece basliga mi cevap yaziyoruz?Yani kim ne yazmis okumadan.)

Hasan Cubukcu
13.09.2005, 21:04
her kes basliga cevap yaziyor , yeterki benim de tuzum olsun corbanin icinde !!!!!!!!!!!!!!! Problemler böyle cözülmez ama!!!!!!!!!!!!!!

antagonist
26.08.2006, 13:24
Aradan bir yıl geçmesine rağmen zemin aynı iğrenç zemin.Apoel maçında gördük,patates tarlası gibiydi...

bahadır2561
26.08.2006, 13:54
bu zeminde top oynanmaz...
patates tarlası gibi.

since1967_
26.08.2006, 13:57
ya stad bizim değil diyorsunuz o zaman yönetim bir yol bulsun bu zemini düzeltsin böyle rezil saha olurmu.

agahozlu
26.08.2006, 14:08
ben drenaj sisteminin değiştiğini hatırlıyorum bir kaç sene önce.zeminde değişir herhalde :D bir ara

BOZOHAN
26.08.2006, 14:59
zaten stad yapmıycakmı bu adamlar zemini neden değiştirsinlerki. sadece düzeltme onarma falan yapılır. bencede yeterli olur.

Vkgz
26.08.2006, 15:06
bu zemin yeni stad yapılana kadar böyle gider. kimse kalkıpda zemine para yatırmaz. haklıdirlarda

Naim
26.08.2006, 15:10
Hani hollandadan Gelen heyet Bu zemini çok beğenmişti
Hani bu zemin Avrupada bile çoğu stadda yoktu
Andersenden Masallar Bitti Albayraktan Masallar başladı
Büyük başkan Şak Şak şak

Vkgz
26.08.2006, 15:12
Hani hollandadan Gelen heyet Bu zemini çok beğenmişti
Hani bu zemin Avrupada bile çoğu stadda yoktu
Andersenden Masallar Bitti Albayraktan Masallar başladı
Büyük başkan Şak Şak şak

hoca eski yönetimden memnunmuydun.

Naim
26.08.2006, 15:17
hoca eski yönetimden memnunmuydun.

Bir yönetimin kötü olmuş olması diğer daha kötü yönetimle derecelendirilemez
Sadece bizim gibi 3. dünya ülkeleri Derecelendirmeyi bir önceki kötü yönetimegöre yapar
onun için 2.dünya savaşında Yerle bir olan ülkeler bugun dünyanın zirvesinde iken biz hala 3.dünya olarak adlandırılabilecek bir konumdayız

bir yönetimden memnuniyet artıları ve eksilerinin getirip götürdüklerinden ölçülür
ve bu yönetimin eksileri artısına (var ise eğer) göre çok fazladır
O nedenle bu yönetimden memnun değilim
Atay yönetiminin transfer politikasından memnun değildim ama diğer tüm konularda başarılı idiler
Fakat bu yönetimin başarılı oldukları bir konu gösterin?
Fatihi Satmak dışında ki nasıl bir başarı ise bu da

Vkgz
26.08.2006, 15:22
Biraz beklemeliyiz diyorum genede ben. en azından transfer yapıyorlar. takım tamamen değişti gibi oturması zaman alır.

zanoylu
26.08.2006, 16:21
Bu zeminde teknik kapasitesi üst düzeyde olan oyuncularımızdan yeterince verim alamayız..Örneğin Hüseyin,Hasan...vs :) Demek adamların sıkıntısı buymuş yaaaw...

Bartuğ13
26.08.2006, 21:36
başlığı ben mi yanlış okuyorum yoksa konunun başlığı bu zeminde futbol oynanır mı mı?
zaten oynamıyolar ki

cipses
26.08.2006, 21:58
başlığı ben mi yanlış okuyorum yoksa konunun başlığı bu zeminde futbol oynanır mı mı?
zaten oynamıyolar ki
bu başlığı zaten muhtemelen trabzonlu futbolcular açmıştır
"hani bu zeminde oynanıyor sanki de biz mi oynamıyoruz" demeye getiriyorlar

Bartuğ13
26.08.2006, 23:14
bu başlığı zaten muhtemelen trabzonlu futbolcular açmıştır
"hani bu zeminde oynanıyor sanki de biz mi oynamıyoruz" demeye getiriyorlar

öyle bile olsa bari deplasmanda oynasınlar

İleli
26.08.2006, 23:22
gsnin zeminini goren oldumu bugun birde sl'de oynicaklar su zeminde :)

Sevgi
26.08.2006, 23:35
gs çimleri yenilenmezse yağmur yağmaya başladığonda o sahadan çok sakat oyuncu çıkar.Süper Lig şampiyonun sahası patates bahçesi gibi :)

#10 Fietra
27.08.2006, 00:17
Çimlerimize neden laf atıyorsunuz ki.İşin üstadları(Hollandalı firma)çok beğendi
çimlerimizi:)

zanoylu
27.08.2006, 09:39
gsnin zeminini goren oldumu bugun birde sl'de oynicaklar su zeminde :)

Akşamki maç olimpiyattamıydı bilmiyorum ama şamp.ligine orda oynayacak ezikler.Stadları uefa kriterlerinden geçer not alamayan tek stadtı..

Jackdaniels
27.08.2006, 11:32
Apoel maçına gidip canlı canlı izlemiş biri olarak çimlerde bi sorun görmedim arkadaşlar heleki dün geysenin çimlerini gördükten sonra bizim çimler halı saha gibi maşallah...

SiNo
27.08.2006, 11:38
çok iyi horon tepilir :) başka bir şey olmaz

Thedoors
27.08.2006, 11:45
Çok masraflı bişeymi acaba...merak ediyorum..hiç olmazsa çimleri yenilesinler şimdilik..

zanoylu
27.08.2006, 23:10
Futbol için inanılmaz elverişsiz bir zemin iddaa ediyorum Tepebaşındaki Kara gümrük stadının zemini bundan kat kat iyi...Bu sahada top da oynanmaz,sakatlıktanda kurtulunmaz....

zanoylu
27.08.2006, 23:14
Mehmet Demirkol TRT de söylüyor 30 yıldır aynı zeminde top oynanırmı...?

golebshera
28.08.2006, 00:15
İyi olan ne varki çimler kötü olmasın canına yanayım...

Zeminin kötü oluşu doğru ama mazeret değil. Sana kötüde rakibe iyimi? Deplasmanlarda ne değişti?

Bunu Lazo efendimi söyledi? Söyleyin ona adami deli etmesın.

FANATIK61
28.08.2006, 00:45
Trabzonspor Sağlık Kurulu Başkanı Göksal Güney, Yattara'nın sakatlığıyla ilgili olarak, "Futbolcumuzun sağ kasık adelesinde şiddetli bir ağrısı var. Psikolojik olarak da kendisini iyi hissetmiyor. Şu ana kadar yaptığımız incelemelerde bir kırık tespit etmedik. Yattara'ya sakinleştirici iğne yapıldı. Yarın ki MR'dan sonra kesin bir sonuç alacağımızı düşünüyoruz" açıklamasını yaptı.

Sut cekerken zeminin yüzünden sakatlandi. Al basina simdi belayi, belki 1 Ay oynamayacak...

Ali Özcan
28.08.2006, 01:57
oy-nan-mazzzzzzzzzz

Nytre
28.08.2006, 16:43
bazı çekimlerde zemin hizasından kamera çekiyor.. resmen tarla gibi heryer kalkmış... sanki tarla sürmüşler..

Ali Özcan
28.08.2006, 16:48
bazı çekimlerde zemin hizasından kamera çekiyor.. resmen tarla gibi heryer kalkmış... sanki tarla sürmüşler..

aaaa abi şimdi ayıp ettin.Hasan hüseyin gibi ağaçları (kibarını yazdım ceza almıyim diye) yetiştiren çimlere nasıl konuşuyorsun sen...

ozturk
28.08.2006, 16:51
doğru söylüyorsun yönetim görsün de utansın biraz saygılar..

Keleşoğlu
28.08.2006, 17:12
futbolcuların oyniycagını bilsem gider elimle duzeltirim cimleri

halil ibo
28.08.2006, 17:17
Çimlerde gerçekten bir tuhaflık var.Her sene yanar ilk maçları sapsarı sert bir zeminde oynardık.Bu sene hiç güneş görmemiş çimler herhalde.Ayrıca yanmadığı halde oynanabilir olmadığınıda dün görmüş olduk.Bakım hiçbir zaman yapılmayacak sanıyorum bizim stadın çimlerine...

saglam
29.08.2006, 13:13
Yattara'nın sakatlığından sonra, çimlerin tekrar gözden geçirilmesi şart oldu. Biz de her şeyi yönetimden bekliyoruz ama, kazma kürek alıp çim ekecek halimiz de yok maalesef.

Bu futbolcular bizim, onların sahada var güçleriyle mücadele etmesini istiyorsak, önce bir zemini hazırlayalım.

ERDİNÇ_82
29.08.2006, 16:29
bizim takım tarlada oynamaktan alışamaz ilk zamanlarda halı gibi çime