PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Kupa Finalinde Ciddiyet İstiyoruz!

a f s
07.07.2010, 13:13
Süper kupa finali İstanbul Olimpiyat stadında oynanacak.

İstanbul'daki her maç öncesi kulübümüzden haklı bazı taleplerimiz oluyor fakat bunlar ne kadar yerine getiriliyor hepimizin malumu.

Trabzonspor taraftarı olarak yine sözümüzü testi kırılmadan söylüyor, Süper Kupa finali için kulübümüzden ciddi organizasyonlar bekliyoruz.

Her maç öncesi sürekli dile getirdiğimiz bu temennilerin uygulanmasını beklemek en tabii hakkımız.

Taraftar şimdiden bu maç için organizasyonlar düzenlerken, kulübümüzün de bu konularda geçmişte yaşanan hataları tekrar etmemesini istiyoruz ve taraftarın haklı beklentilerine cevap vermelerini bekliyoruz.

Beklentimiz biraz ciddiyet.

Bu başlıkta o günle ilgili beklentilerimizi paylaşabiliriz.

Olimpiyattaki maçla ilgili kulübümüzden beklentilerimizden bazılarını şöyle sıralamaya çalıştım:

Bu maç için şimdiden kulüp organizasyonlarına başlamalı...

TS Club ürün çadırları yapılmalı....

TS Club tırımız önceden stad çevresinde yerini almalı..

TS Club bayileri stand açarak bu konuda kulübün yükünü hafifletebilir...

Trabzonspor dergisi için abone çalışması yapılabilir...

Trabzoncell stant açarak o güne özel hediyeler ve organizasyonlar yapabilir...

Özellikle stadyum etrafına kesinlikle korsan ürün satışları yaptırtılmamalı, konu ile ilgili kanuni duyuru yapılmalı ve Belediye, zabıta ve polisten bu konuda destek alınmalı..

Ulaşım, trafik konularında yetkililerle şimdiden görüşmeler yapılmalı ( hep aynı eziyetleri yaşamaktan bıktık zira )...

Her gün yazılı vede görsel basın aracılığı ile taraftarımızı Başkanımız T.Direktörümüz ve futbolcularımız maça davet edilmeli..

Localar vip tribünleri muhakkak pazarlanmalı satışı yapılmalı..

Maç öncesi stadyum etrafında mini hobi alanları oluşturulmalı..

İnsanların müzik eşliğinde horon ve kolbastı oynamaları sağlanmalı..

Orkestra ayarlanabilir bu futbol şenliği için...

Vuvuzelanın bu kadar moda olduğu bir dönemde kemençe veya tulum şov epey ses getirir...

Taraftarın gişelerde ve turnikelerden zahmetsiz girişleri sağlanmalı...

Kulübümüz bu konuları takip edecek bir ekip kurmalı..

ve ön önemlisi üzerinde Türk Bayrağı olan dev Çubuklu Forma Şeklinde Bayrak istiyoruz Nike'tan,

Süper Kupa Hatırası tişörtleri satışta olmalı...

......

Öneri ve isteklerimizi paylaşalım. Bu tarihi günde Bursaspor'un da hazırlık yapacağını düşünerek o gün olimpiyatı dostluk ve futbol şölenine dönüştürebiliriz.

Organizasyonun ev sahibi TFF olduğu için stad içinde bazı kısıtlamalar getirebilir fakat stad dışında her türlü organizasyon yapılabilir. Bu bahane olmamalı doğru yaklaşımlarla isteklerimizin uygulanmaması için bir engel görünmüyor. Korsan ürün satanların federasyona başvurduğunu sanmıyorum.

Geçmiş dönemde olimpiyat stadında üstelik stadın içinde korsan ürünle lisanslı ürünlerin yanyana satıldığını gördük.

İstanbul'daki bu büyük potansiyelin doğru değerlendirilmesini istiyoruz.

Biraz ciddiyet, şayet böyle bir şey mümkünse.

Harun-61
07.07.2010, 13:21
Bu basliga en büyük destegi Gökhan abi (Atalay) verecektir :)

Atalay
07.07.2010, 13:22
Vallahi bu konuda kulüp üstüne düşeni yapsın sırf bu maç için hazırlık ekibi kurulsun...

Yetkililerle Özellklede valilikle Belediyelerle iş birliğine gidilsin..

Olimpiyat stadındaki eksiklikler giderilsin..

Özellikle maç sonrası yaşadığımız Trafik eziyeti konusunda tedbir alınsın..

Başakşehire giden yol hala kapalı açılması sağlansın..

Korsan ürünlere geçit verilmesin...

Belediyenin kuruluşu olan Beldaştan stadyum etrafında araç büfeleri konulması istensin...

Toplu taşıma araçları konusunda araç sayısı vede hareket yerleri şimdiden belirlensin...

Biletixten satışlar bir an önce başlatılsın...

Turnikeler vede bilet satış gişelerindeki yığılmaların yaşanmaması için şimdiden önlemler alınsın...

Stadyumda dağıtılmak üzere Urfada olduğu gibi sponsor firmalara bayrak yatırılsın..

Şimdilik aklımda olan bunlar...

Sizlerde önerilerinizi yazın arkadaşlar..

Sonra testi kırılınca ah vah demeyelim...!!

Paksoy
07.07.2010, 13:23
yönetim iyi bir org yapmalı, arka arkaya iki kupa kaldırmak süper olacak

ÜNAL
07.07.2010, 13:30
Bunları taraftarın hatırlatmasıdır trajikomik olan..

Taraftarın cebine girecek bir şey yok.Kulüp aklını kullansın bir zahmet..

İskender YILMAZ
07.07.2010, 13:35
Bunları taraftarın hatırlatmasıdır trajikomik olan..

Taraftarın cebine girecek bir şey yok.Kulüp aklını kullansın bir zahmet..

Haklısınız vallahi .. :)

Umarım maddi manevi çok iyi akşam geçiririz binlerce renktaşımızla birlikte ..

Atalay
07.07.2010, 13:36
2005 te olimpiyat stadında oynanan Liverpol Milan şampiyonlar liginin final maçındaki hazırlıkların yarısını yapsalar hiç bir sıkıntı yaşanmaz kulüp paraya boğulur...!!

Yani yabancılara karşı yaptıklarımızı neden kendi vatandaşımıza yapmayız.. onlara verdiğimiz değeri neden kendi halkımıza vermeyiz anlamak mümkün değil..

O gün gördüklerimi size anlatamam..

Bir ara kendimi avrupa başkentlerinin birinde hissetmiştim..

Demekki istenince yapılabiliyormuş..

Yeterki istensin..!!

a f s
07.07.2010, 13:56
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4772-0G7R9B0D.jpg

Federasyonun yetki alanı stadyumun içerisinde başlıyor.

Bu futbol şöleni sosyal bir olay, onbinlerce insanın bir araya geleceği bu olay ciddiye alınmalı.

Bursaspor'un hazırlık yapacağı ve bizden çok daha organize olacakları bugünden belli olan trübün şovlarına karşılık bizim de bayrak şovla hazırlık yapmamız gerekiyor.

Ali YILDIRIM
07.07.2010, 14:14
Kulübe mail attık bakalım ne olacak

.....
07.07.2010, 14:15
:alkış:

Mükemmel olmalı.

Kusursuz olmalı.

Bunu başarabiliriz.

Murat 61
07.07.2010, 14:23
Taraftarı müşteri olarak gören yöneticilerimiz, acaba bu fırsatı değerlendirebilecek mi ?

Çok merak ediyom...

Tunga
07.07.2010, 14:26
Ulaşım sorunu da çok önemli. İki taraf maç öncesinde bir sıkıntı yaşamayabilir; ama maçın gidişine göre maç sonunda uzun araç kuyrukları, insanımsı fanatiklerin yaratabileceği muhtemel kargaşayı körükler.

TSezgin61
07.07.2010, 14:40
ortak bir metin hazirlansada kulübü mail yagmuruna tutsak...

simdiden calismalara baslasinlar...

Trabzoncell
TSclup

büyük kazanclar yapar...

hatta Kulübe üyelik icinde kampanyalar olmasi gerekiyor...

kulüp böyle seylerde biraz cikarci davranmak zorunda... misal: Trabzoncelle üye olana bir atki bedava tarzi birseyler olsa süper olur. millet zaten maca gidiyor o havayla...

TheRapZoNe
07.07.2010, 15:55
bu beceriksiz yönetim yukarıda istenilenlerin %10'unu bile beceremez

ilhan
07.07.2010, 15:57
Valla hiçbir şeyden anlamıyorlarsa bile Gökhan abiyi sorumlu yapsınlar. Yemin ederim, ne trafik olur, ne karmaşa olur ne de kulübün Ts club tırı öyle rezaletler yaşar.

Denizli maçını izlemeye İstanbul'a gelmiştik. O eziyeti sağolsun Gökhan abi sayesinde pek çekmedik ama İstanbul'daki taraftarlarımıza şimdiden sabırlar diliyorum.

Serdar Selim
07.07.2010, 16:07
Önerilenlere katılıyorum ama hepsinin gerçekleştirilebileceğini pek sanmıyorum.

Bahsettiğimiz istekler kurumsal bir yapı içerisinde anında cevap bulabilecek nitelikte.

Biz henüz o seviyede bir camia değiliz. Olma yolundayız ama yavaşız.

Benim "ciddiyet" adı altında tek isteğim futbolculardandır.

O da uzun zamandır maç yapmayan oyuncularımızın bu maça yeterince konsantre olmaları yönünde olacaktır.

alan
07.07.2010, 16:08
çok sağlıklı bir başlık. eline sağlık a f s. ayrıca bunların dışında fikirleri olanlar varsa muhakkak paylaşılsın burada ve kulübe iletilsin. ben düşüneceğim sakin kafa.

Halil Atalay
07.07.2010, 16:22
inşallah demekden başka birşey yapamıyorum

bkandil
07.07.2010, 16:43
Türkiye genelindeki gazetelerde yazan yazarlara da bu konuda bir kaç şey yazılabilir. En azından "taraftar ürün almıyor" tezini savunmazlar bundan sonra.

Ergun Ata'nın bugünkü yazısından;
....
Baktığınız yer çok önemli
Tamam; öyle kabul edelim, golcü transferinin gecikmesi nedeniyle, “Trabzonspor inek, Fenerbahçe futbolcu transfer ediyor” diye geyik yapan Trabzonsporlular’a hak verelim: Ama demezler mi o zaman; “Fenerbahçe transfer rekortmeni ama aynı zamanda kombinede de rekortmen. Trabzonspor 2 bin 500’de, Şükrü Saracoğlu’nun koltuklarının 35 bini satılmış. Fenerium’da geçen yıl 280 bin forma satılmış, TS Clup’ta 67 bin.” diye... Örnekler çoğaltılabilir tabi.

Ama bu durum bile bize göre de, asli amaç olan futbol takımının hedefine ulaşması için gerekli hamlelerin yapılmasına engel teşkil etmez. Eksik olan neyse tamamlanmalı. Santrforsa santrfor. Topu teknik kadroya, izleme komitesine atmakla sorun çözülmüyor. Muhatap yönetim ve zaman geçiyor, bundan sonrası da “panik” dönemi. Buna hata yapma süreci de denir. Aman dikkat
...........................

Forma geldi de biz mi almadık.
Olimpiyatta en son oynanan Denizli maçında bir TIR rezaleti vardı ki sormayın. Sırf forma alıp takıma katkı yapmak için L beden adam XXL beden forma aldı. Neden? Nedeni basit. Satış için getirilen ürün sayısı çok az. Çünkü kombineden gelen paraya ihtiyacı olmayan!!! yönetim, lisanslı üründen gelecek parayı hiç ciddiye almıyor. Sonrasında ise lisanslı ürün satışı konusunda taraftara bir kamyon sitem. Şimdi ben soruyorum kim fedakar, kim değil?

Emrullah
07.07.2010, 17:02
Süper Kupa Finali için ciddiyet mi? Süper Kupa Finali için ciddiyet ne arar la bizde. Ben 30 yaşına geldim öyle bir şey görmedim. Ciddiyet ha.

a f s
07.07.2010, 17:06
Trabzonspor taraftarının hepsini Avni Aker stadına dolduramazsınız, adam akıllı organizasyonlar ve iddalı bir takımla olimpiyat stadını da doldurur taraftar.

Kulüp kombineden daha çok forma satışına önem vermeli. Çok daha karlı ve marka değerinize daha fazla katkı sağlayacak bir eylem forma satışı.

Hollanda veya Amerika'da yaşayan bir Trabzonspor taraftarı maça gidemez ama forma ve lisanslı ürünlerinizi alabilir.

Onbinlerce Trabzonspor taraftarı o gün orada olacak, kulüplerine aidiyet ve sevgilerini gösterecekleri şeyler arıyorlar. Eğer gerekli önlemler alınmazsa kazanan yine korsan ürün yapanlar olacak.

Trabzonsporu bile tutmayan bu adamların, göz göre göre vergi kaçırmalarına, Trabzonspor'un üzerinden para kazanmalarını kabullenemiyorum.

Buna göz yumanlar bu suça ortak olmuyor mu?

Atalay
07.07.2010, 17:46
Profesyonellikten başka hiç bir şey istemiyoruz...!!

Reha
07.07.2010, 17:48
Maraş caddesindeki esnaf zihniyetiyle klüp yönetilirse,her maç öncesi bunları konuşmaya devam edersiniz...

İHTİLALL
07.07.2010, 17:53
Ben bu yukarıda yazılanlardan vazgeçtim..

Zaten isteseler bile yapabilecek kapasiteleri yok..

Bunu defalarca ispatladılar..

Kapıların önünde,millete bilet satan,daha doğrusu iteleyen kulüp yetkilileri bu sefer olmasın,

Razıyım..

Bu maçta tribünlerin dolacağını,kulübümüzün bir çok personeli şimdidien hesaplıyordur,

Eminim..

macka61
07.07.2010, 19:03
yazılanlara katılmamak elde değil ama bencede yine aynı tas aynı hamam

LazAnisT
07.07.2010, 20:47
Ali Fuat yukarıda yazdıklarını kulübe mail attınmı?

bordoylamavi
07.07.2010, 22:23
kupa maçında stad tamamen dolacaktır diye düşünüyorum. bursasporda trabzonspor da o staddaki potansiyelini gösterrtdi. iki takımda kameranın karşısındaki tribünü nerdeyse tamamen doldurabiliyor. ki maçın cumartesi ve akşam olması ve kupa maçı olması nedeniyle kale arkalarında da doluluk olabilir. yani 50 bin civarı insandan bahsediyoruz. gerçeten iyi bir organzisasyon gerek

Mustafa ÖZDEMİR
07.07.2010, 23:13
tribünlerin bölünmeside önemli.karşı tribünler kime verilecek .ortadanmı bölünecek .bunlar çok önemli...

Atalay
07.07.2010, 23:37
Herkes kulüpten bu maç ile alakalı ne tip organizasyonlar istediğini lütfen buraya yazsın...

Bizlerde hep beraber kulübe bu isteklerimizi iletelim...!!

Gökhan Döner
07.07.2010, 23:39
Herkes kulüpten bu maç ile alakalı ne tip organizasyonlar istediğini lütfen buraya yazsın...

Gökhan abi sanki daha önce hiç yapmamış gibi yazıtosun
hadi yazdık da sonuç sonuç ........

KemalEROĞLU5961
07.07.2010, 23:54
Urfa'da Fenerbahçe'ye göre daha iyiydi bence kulübümüzün çalışmaları, hem takımın kaldığı otel karşısında hazırlanan taraftar alanı hem de dağıtılan bayraklar başarılı hamlelerdi, hele ki Urfalı çocukların ellerinde Trabzonspor bayrakları görmek beni oldukça mutlu etmişti. Her geçen gün kurumsallaşma hususunda ufak da olsa adımlar attığımızı düşünüyorum, daha iyi olacağına inanıyorum. Süper Kupa finali hususuna gelince, yönetimimizin yanı sıra belediye ve emniyetin doğru işler yapması gerekir. Geçen seneki Denizli maçında İETT şoförünün yolu bilmemesi nedeniyle Bakırköy'den yola çıkan yaklaşık 200 taraftar maça son anda yetişmek durumunda kalmıştık, hayatımda aldığım ilk karaborsa bileti de ne yazık ki o gün almak zorunda kalmıştım. Kısacası her yönüyle iyi bir organizasyon için kulübümüz kadar belediye, federasyon ve emniyetin de işini iyi yapması şart...

a f s
08.07.2010, 10:30
Ali Fuat yukarıda yazdıklarını kulübe mail attınmı?

Atmaz olur muyum. Başlığı açmadan bu işlerle ilgilenebilecek bir kaç yetkiliye mail attım. Kupa finali için özel tişört tasarımlarına da başladım. Türkiye Kupası finali oynanmadan çok önce yine kupa için tişört tasarımları yapıp kulübe göndermiştim. Çıkarılan ürünler benim tasarımlar değildi. İlla benim yaptığım olsun diye değil, ortaya güzel alternatif koyma adına fikirlerimi ve tasarımlarımı paylaşıyorum. Kupa için yaptığım ama uygulanmayan tasarımları bu sayfalarda paylaşmışmıydım bilmiyorum.

Gönderdiğim mail ile ilgili ilk gelen cevap şu şekilde:

"Bahsettıgınız onerılerın buyuk bolumu zaten program dahılındedır.
Ancak organızasyon federasyonun oldugu ıcın ozellıkle ıslevsel yetkıler onların tekelındedır.
Konuyubılgınıze sunar ıyı calısmalar dılerız
Altuğ ATALAY"

Diğerlerinden konu ile ilgili henüz dönüş yok. Beni bilgilendirmek zorunda değiller şu taraftarın beklentilerini karşılasınlar yeter.

ertan arikan
08.07.2010, 11:52
Bu gibi organizasyonuları kulübün iyi değerlendirmesi lazım.İyi bir ekip kurup bu tür organizasyonları
kulübün lehine çevirmeklazım.İnşallah yönetim biran önce harekete geçerde bunlar iyi değerlendir.

TAHSİN 61
08.07.2010, 12:28
Fair play çerçevesinde Tribunlerin karşık oturmasından yanayım Bursa Seyircisi kendi şampiyonluk kutlamalırını bile Trabzonspor formasıyla yaptı.. İyi oynayan kazansın...

Ali Fuat abi tüm kalbimle yazdıklarına katılıyorum . Cemil usta gelsin Stand açsın Akcaabat köftesini satsın. Tsklub çeşitli yarışmalar düzenleyip hediyeler versin Bir çok derneğimiz Halk oyunları ekibini getirip mini bir yarışma düzenlenebilir rası tamamen şenlık alanı olmalı ...

a f s
08.07.2010, 12:42
Onbinlerce Bursalı ve Trabzonsporlu'nun bir araya geleceği bu organizasyon çok önemli bir sosyal organizasyon. Futbolun keyif yönünü, eğlencesini ön plana çıkaracak önemli bir gün. İstanbul takımlarının taşlı sopalı kavgalarına inat iki anadolu kulübü dostluk dersleri vermeli.

Bunun için de iki kulübün yönetimleri gereken girişimlerde bulunmalı.

Madem Anadolunun abisiyiz diyoruz, buyurun abi öncülük yap güzellikler için.

Ortada bir fırsat var, ekonomik gelir elde etmek, marka değerini artırmak için, sezona gerçekten süper bir başlangıç yapmak için.

Şenol Güneş ve Ertuğrul Sağlam'ın olayı takımları ve camiaları açısından tam da olması gerektiği gibi yönlendireceğinden şüphemiz yok. Sahada centilmence bir futbol ziyafeti olacaktır aynı keyfin trübünlerde ve maç öncesinde olması için bazı çalışmalar yapmak ve futbolun dostluk keyif yönünü ön plana çıkarmak lazım.

Urfa'da yapılan doğru adımlar taraftarın haklı beklentilerini yerine getirmesi için yetkililerin sorumluluklarını artırmıştır.

Ha gayret, başarılırsa güzel işler olacak. Taraftar olarak biz hazırız sıra sizde!

Sabırla bekliyoruz....

Nebiye
08.07.2010, 12:46
Ayyy ne güzel şeyler yazmışınız okurken bile bayıldım. :yattara: Çok isterim dediğiniz tarz şeyler olsun etkinlikler düzenlensin Urfa daki o güzel hava içinde geçsin herşey.Festival gibi bir şey olsun. :)
Ama hiç ümitli değilim o ayrı :(

TSezgin61
08.07.2010, 12:59
babam isten geldikten sonra basindan gecen bir olayi anlatti.

gece vardiyesinde calisirken benimle yasit bir genci fenerli bir büyük abiyle tartisirken görmüs. "niye oralisinda feneri tutuyorsun" muhabbeti varmis... o sirada babam gelmis. hararetle tartisan genci görünce babamda sormus "oglum sen nerelisin", "bursaliyim" demis. babamda eee cimbomlumusun diye sormu (fenerliyle kavga edince), "hayir amca bizde öyle birsey olmaz bursasporluyum demis"... babamda haliyle böyle seylere Trabzonlu olarak baska birinden aliskin olmadigimiz icin gülümsemis. genc "niye amca sen cimbomlusum" sormus. babamda ben Trabzonluyum diyince genc sanki yillardir tanisiyorlarmis gibi babamin elini öpmüs sarilmis "Allahiniza kurban" diyip duruyormus. sonraki gün telefonunu göstermis babama, telefonun arka plan resmi bursada dikilen bordo-mavi ve yesil-beyaz bayraklarin yanyana olan resmiydi...

demem o ki, böyle bir ortami bozmayalim. eskiden ne olmussa olmus. aramizda husumet kalmasin. biz Trabzonspor olarak Bursaya kucak acalim...

Melek
08.07.2010, 13:13
Şimdiden bütün planlarım 7 Ağustos için yapıldı,
Stad full dolu olucaktır,benim klübümüzden en çok istediğim,
İçeri giren bütün Trabzonspor taraftarına sırayla Bordo ve Mavi tişört yada çok maliyetli olursa Trabzoncell atkıları yahut balon dağıtmaları renklerimizin her yeri kapladığı bir gün olsun...
Denizli maçında stada giden yollara açılan dev bayraklar çoğunlukta olsun...
Klübede meil attım çoğunu da zaten Ali Fuat abi yazmış.

Hasan ZAİMOĞLU
08.07.2010, 14:48
TS Club tırı gelsinde . içi turşu fıçısı gibi olmasın . Ali Fuat abinin dediği gibi . çadırlar vs kurulmalı . şahsen ben en son denizli spor maçında tırdan bir şeyler alacaktım ama o itiş kakışı görünce tırstım geri döndüm . benim gibi düşünen bir çok kişi olduğunada eminim . iş sadece oraya o tırı getirmekle kalmamalı

Hasan ZAİMOĞLU
08.07.2010, 14:51
Stad full dolu olucaktır,benim klübümüzden en çok istediğim,
İçeri giren bütün Trabzonspor taraftarına sırayla Bordo ve Mavi tişört yada çok maliyetli olursa Trabzoncell atkıları yahut balon dağıtmaları renklerimizin her yeri kapladığı bir gün olsun...

çok güzel fikir ama bizim insanımız bu tür şeylerde ' aman sandığıma 3 5 bir şeyler getireyim eşe dosta veririm ' düşüncesine sahip . ne kaparsam kardır düşüncesinden uzaklaşmak gerek :S .

Burak_52
08.07.2010, 21:45
gurbetçilerinde yoğun olduğu dönemi trabzonspor umuzun iyi değerlendirmesi lazım
bize ayrılan bölüm sadece bordo mavi olmalı inşallah güzel çalışırlar daha zaman da var

Oruç
08.07.2010, 22:49
Yönetim bugünden hazırlıklara başlamalı. Her yıl oynanmıyor bu maç. Az ileriyi düşünün lütfen.

Mustafa ÖZDEMİR
08.07.2010, 23:01
bursa trabzon atkıları yapılmalı ts clublarda...

GERONIMO35
08.07.2010, 23:06
Çok yerinde çok mantıklı istekler Umarım klüp bu işi taraftarın istekleri arzuları doğrultusnda klüp yararına çok iyi şekilde değerlendirir

doganay61
08.07.2010, 23:51
Türkiyenin futbol kültürünü taşıyan en önemli iki kenti, Türkiyenin en efendi, en centilmen iki Teknik Direktörü,Türkiyenin en son Şampiyonları, Anadolunun abisi ve Anadolunun yeni çığlığı,tribünlerde Fair Play'i zirveye çıkaracak iki centilmen taraftar topluluğu ve iki centilmen kulüp başkanı....Kentler başarı istiyor, teknik direktörler en güzel filmi gösterime sunmak istiyor,Şampiyon futbolcular yeni sezon öncesi en iyi yeteneklerini sergilemek istiyor,formalar her ipliğine kadar ter istiyor,tribünler güzel futbol ve coşku istiyor,televizyon başındakiler heyecan istiyor,başkanlar takımlarını hazır görmek istiyor...Peki 7 Ağustos'ta sen ne istiyorsun ? Sende önerini yaz, fikrini paylaş... Olimpiyat Stadındaki Futbol şöleninde seninde tuzun olsun...

emrelax
09.07.2010, 01:12
bence orada trabzon ve bursa atkısı takmak bursaya gıdıp kafası gozu yarılan cefakar taraftara kufur gıbıdır.fazla abartmayalım bu kardeslık mevzusunu tamam bız abılıgımızı yaptık bıttı onlar mınnet duysun..ha bursa ha ıstanbul ne farkı var bu rezıllerın..

askemo_garleli
09.07.2010, 04:19
türkiye kupası finalinde urfaspor ile olduğu gibi,trabzonspor-bursaspor ortak atkısı yapılsın.plakaya da atıfta bulunalım (61-16) güzel de bi slogan olursa çok kıyak bi atkı olur."Anadolu'nun Efendileri" gibi birşey..

osmih
09.07.2010, 04:39
babam isten geldikten sonra basindan gecen bir olayi anlatti.

gece vardiyesinde calisirken benimle yasit bir genci fenerli bir büyük abiyle tartisirken görmüs. "niye oralisinda feneri tutuyorsun" muhabbeti varmis... o sirada babam gelmis. hararetle tartisan genci görünce babamda sormus "oglum sen nerelisin", "bursaliyim" demis. babamda eee cimbomlumusun diye sormu (fenerliyle kavga edince), "hayir amca bizde öyle birsey olmaz bursasporluyum demis"... babamda haliyle böyle seylere Trabzonlu olarak baska birinden aliskin olmadigimiz icin gülümsemis. genc "niye amca sen cimbomlusum" sormus. babamda ben Trabzonluyum diyince genc sanki yillardir tanisiyorlarmis gibi babamin elini öpmüs sarilmis "Allahiniza kurban" diyip duruyormus. sonraki gün telefonunu göstermis babama, telefonun arka plan resmi bursada dikilen bordo-mavi ve yesil-beyaz bayraklarin yanyana olan resmiydi...

demem o ki, böyle bir ortami bozmayalim. eskiden ne olmussa olmus. aramizda husumet kalmasin. biz Trabzonspor olarak Bursaya kucak acalim...

Yanlış hatırlamıyorsam TEXAS dı herhalde bursasporun taraftar gurubu.Bu gurubun lideri maçı trabzonsporlular ile karışık ve kolkola izleyeceğiz .Herkese dostluğumuzu göstereceğiz tarzında bir demecini okudun sanki gazetelerde.

osmih
09.07.2010, 04:40
türkiye kupası finalinde urfaspor ile olduğu gibi,trabzonspor-bursaspor ortak atkısı yapılsın.plakaya da atıfta bulunalım (61-16) güzel de bi slogan olursa çok kıyak bi atkı olur."Anadolu'nun Efendileri" gibi birşey..

Süper bir fikir.....

a f s
09.07.2010, 10:30
Türkiyenin futbol kültürünü taşıyan en önemli iki kenti, Türkiyenin en efendi, en centilmen iki Teknik Direktörü,Türkiyenin en son Şampiyonları, Anadolunun abisi ve Anadolunun yeni çığlığı,tribünlerde Fair Play'i zirveye çıkaracak iki centilmen taraftar topluluğu ve iki centilmen kulüp başkanı....Kentler başarı istiyor, teknik direktörler en güzel filmi gösterime sunmak istiyor,Şampiyon futbolcular yeni sezon öncesi en iyi yeteneklerini sergilemek istiyor,formalar her ipliğine kadar ter istiyor,tribünler güzel futbol ve coşku istiyor,televizyon başındakiler heyecan istiyor,başkanlar takımlarını hazır görmek istiyor...Peki 7 Ağustos'ta sen ne istiyorsun ? Sende önerini yaz, fikrini paylaş... Olimpiyat Stadındaki Futbol şöleninde seninde tuzun olsun...

Hayrettin Bey, resmi site için süper bir haber metni olmuş neredeyse. :alkış:

Hadi herkesten katkı ve ilgi bekliyoruz önce.

.....
09.07.2010, 10:40

Eyvallah abi. gerçekten çok güzel yazmışsın. Teşekkür ederim.

doganay61
09.07.2010, 14:20
Hayrettin Bey, resmi site için süper bir haber metni olmuş neredeyse. :alkış:

Hadi herkesten katkı ve ilgi bekliyoruz önce.
Maç tarihi Marmaris tatilimi erken bitirmek zorunda bırakacak beni ama o coşku ve karnavalı görmek için değecek inşallah...

İskender
09.07.2010, 14:36
Yukarda yazılanlara canı gönülden katılıyorum,umarım teker teker hepsi göz önüne alınırı...

Yanlız hakkınıda yememek lazım birçok konuda artık kulüpte taraftarda çok daha duyarlı...

Merve H.Oğlu
09.07.2010, 14:42
Olimpiyat Stadı'nda oynanan maçlarda genellikle Avrupa yakasından stada otobüsler kaldırılıyor. Bence Anadolu yakasında da merkezi yerlerden (Üsküdar,Kadıköy gibi) otobüs kaldırılmalıdır.

Külünkoğlu
09.07.2010, 15:18
Bir şey daha ilave etmek istiyorum büyük ihtimalle İETT otobüsler kaldıracak olimpiyata gidilmesi için.
İETT her zaman yaptığı gibi Olimpiyat stadına taraftarları bırakıp geri dönecekse hiç yapmasın bu işi.

İnsanlar oraya geliyor maç çıkışı bir bakıyor ki otobüslerin yerinde yeller esiyor.

Maç günü yaklaşınca İETT yetkililerini bu konuda uyaralım arkadaşlar.

Merve H.Oğlu
09.07.2010, 15:24
Bir şey daha ilave etmek istiyorum büyük ihtimalle İETT otobüsler kaldıracak olimpiyata gidilmesi için.
İETT her zaman yaptığı gibi Olimpiyat stadına taraftarları bırakıp geri dönecekse hiç yapmasın bu işi.

İnsanlar oraya geliyor maç çıkışı bir bakıyor ki otobüslerin yerinde yeller esiyor.

Maç günü yaklaşınca İETT yetkililerini bu konuda uyaralım arkadaşlar.
Söylediğiniz iyi oldu. İETT ile hiç gitmediğim için bilmiyordum. Özellikle maç akşam saatlerinde olur da böyle bir şey yaparlarsa perişan olur o kadar insan. Bir an önce kesinleşse otobüs kalkış yerleri ve saatleri de biz de önerilerimize-uyarılarımıza başlasak.

Asi Çaykaralı61
09.07.2010, 18:47
İnşallah bu sezon ilk kupamız Süper Kupa olacaktır.

LazAnisT
09.07.2010, 21:16
Gönderdiğim mail ile ilgili ilk gelen cevap şu şekilde:

"Bahsettıgınız onerılerın buyuk bolumu zaten program dahılındedır.
Ancak organızasyon federasyonun oldugu ıcın ozellıkle ıslevsel yetkıler onların tekelındedır.
Konuyubılgınıze sunar ıyı calısmalar dılerız
Altuğ ATALAY"

Diğerlerinden konu ile ilgili henüz dönüş yok. Beni bilgilendirmek zorunda değiller şu taraftarın beklentilerini karşılasınlar yeter.Kulüp adına gönderdiği cevap buysa şimdiden kendi kendimiz birşeyler yapmaya başlayalım.

Uğur GEMİCİOĞLU
09.07.2010, 21:41

Merak etmeyin korsancılar çoktan hazırlamaya başlamıştır (!) :cool:

Ali YILDIRIM
09.07.2010, 21:44

Ulaşım, bilet(Maç günü gişeden alma), güvenlik ve lisanslı ürün satışıları olması bu taraftar için yeterde artar bence. Maçyeri açıklandığında klübe mail attım hala bir cevap gelmedi.

zafercalikoglu
11.07.2010, 14:42
dostca,hoşca,fair play adına ,anadolunun büyüklüğünü gösterelim,tahriklere kapılmaylaım

Atalay
12.07.2010, 14:08
Kulüp uyuma uyarıları dikkate al...

Bu fırsatı elinin tersinle itme...

Akıllı ol..

Profesyonelce düşün vede uygula..

Sonrada para yok cek cak deme...!!

Atalay
19.07.2010, 10:54
Arkadaşlar bu konuyu unutmayalım...

Sonra orda çok sıkıntı çekeriz...

Onun içindirki bu platformdan kulüp yetkililerini uyarmaya devam edelim...!!

SDanışmaz
19.07.2010, 11:02
Bu tür açılan yok başlık oldu. Peki bizi yönetim bizleri "salladı mı?" sallamadı. Yine "Sallar mı?" sallamaz...

Bu yönetim hangi mantıkla hareket ediyor anlamış değilim...

titanic
19.07.2010, 17:11
Bursa maçını ciddiye almamak gibi bir durum olamaz, Türkiye nin en prestijli kupasının önemsemeyecek değillerdir heralde.Rahat olalaım

Atalay
23.07.2010, 11:11
Arkadaşlar bu konunun hep beraber takipcisi olalım...!!

ezgi cubukcu
23.07.2010, 11:25
Tum ciddiyetimizle macta olacagiz Gokhan abi :)

Atalay
23.07.2010, 13:21
Tum ciddiyetimizle macta olacagiz Gokhan abi :)

Hep Beraber orda olacağız ezgi:)

Miraç Atalay Çiftçi
23.07.2010, 13:44
İzmir orada olacak!

Şahin_53
23.07.2010, 13:52
BMN/Bursa orada olacak.

Sonrisa61
27.07.2010, 05:51
Allah ın izniyle Hersey cok güzel olacak we takımımızla beraber kupayi alacak döncez ordan . pankart şov bayrak şov forma şov gösteriler we en önemlisi 61.dakika şöleni çok güzel hazırlanmış olmalı bütün türkiye hatta yurt dışındaki taraftarlarımız o maçla çoşacak ve o maçla bir kez daha içtenlikle hayran kalacak takımımıza taraftarımıza. ts li oldukları için gurur duycaklar bende eminim bu beklentiler gerçek olacak. taraftar ve özellikle yönetim elinden geleni yapacağını umuyorum .. Herkes olimpiyatta aşk nedir taraftarlık nedir görecek kenetlencek ts taraftari Allah ın izniyle ..

Muammer Genç
27.07.2010, 11:18
abi başlık cok guzel ama okadar olimpiyat stadına gıttım ama hıc bır zaman bu soledıklerının bırtanesı bıle olmadı herseferınde olımpıyat rezaletıyle karsı kardıya kaldık nerelere dılekce yazmadıkkı ne ibb kaldı ne trabzonspor yonetımı ama ne sesımıze karsılık veren oldu nede bır sorakı macda duzenleme oldu bukadar duzensız calısıyorlar işteee

bkandil
27.07.2010, 11:57
abi başlık cok guzel ama o kadar Olimpiyat Stadına gittim ama hiç bir zaman bu söylediklerinizin bir tanesi bile olmadı, her seferinde Olimpiyat rezaletiyle karşı karşıya kaldık nerelere dılekce yazmadıkkı ne ibb kaldı ne trabzonspor yonetımı ama ne sesımıze karsılık veren oldu nede bır sorakı macda duzenleme oldu bukadar duzensız calısıyorlar işteee

Başlığı görünce tam da kalınlaştırdığım şeyleri yazmak geldi içimden, benden çok yaşayacaksın :)

Atalay
31.07.2010, 10:48
Arkadaşlar bu konularda kulübü hep beraber sıkıştıralım...

Sonra hüsrana uğrarız hep beraber..!!

halil ibo
31.07.2010, 11:18
Altuğ Atalay'ın afs'ye verdiği cevap tam bir acziyet göstergesi.
Yahu Türkiye'nin büyük kulüplerinden birini yetkilisi olarak yapabileceğin şey yakınmak mı sadece !
Ayıp yahu şu taraftar kadar takımı sahiplenmeyen yöneticiler lütfen işgal ettikleri koltukları terk etsinler.Yada gereğini yapıp kulüp için her platformda olağanüstü mücadele etsinler.

Atalay
31.07.2010, 11:32
Ben Kulüpte çalışanların kulübü hiç düşündüklerini düşünmüyorum...

Onlar için Trabzonspor bir çiftlik...

Trabzonsporun malı deniz yemiyen keriz olarak düşünüyorlar...

Yoksa şu maçta bir sezonun parasını çıkarırlar..

Ama şimdi Olimpiyat stadının oraya gideceğiz göreceğizki heryer korsan ürün Trabzonsporun satış stantları yetersiz...

Taraftara için hiç bir organizasyon yok...

İş olsun torba dolsun misali üç beş göz bayama hareketleri...

Halbuki bu işler profesyonelce aylar önceden porogramlanır vede uygulanır..

Bizde ise yumurta dayanınca...!

Colakoglu
31.07.2010, 14:29
Beni ilgilendiren tek sey maci alalimda gerisi yalan. Bu kupayi bursaya kaptirirsak ozaman nekadar profesyonel olursan ol, biseye yaramaz.

eses_aşkı
31.07.2010, 16:50
Merhaba herkese iyi günler.. Forumunuza az önce üye oldum. Bir Eskişehirspor taraftarı olarak Trabzonspor'a her zaman sempati duymuşumdur. Forumunuzu takip etmek istiyorum.

Finalde Trabzonspor'a başarılar dilerim.:)

İlker Akçay
31.07.2010, 16:52
Merhaba herkese iyi günler.. Forumunuza az önce üye oldum. Bir Eskişehirspor taraftarı olarak Trabzonspor'a her zaman sempati duymuşumdur. Forumunuzu takip etmek istiyorum.

Finalde Trabzonspor'a başarılar dilerim.:)

Teşekkürler kardeş,hoşgeldin :)

Ayrıca eskişehirspor başlığımızda mevcut;
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=1552&page=43

Rahim.K
01.08.2010, 00:01
Yönetim yeri geldigi zaman Para sıkıntısından bahsediyor.Biraz akıllı olsalar bu maçtan çok gelir elde edebilirler.İçlerinden bunu düşünen hiçmi birisi yok?

ö.saral
02.08.2010, 02:21
Ordaki sigara ve yemek olayınada bi çare bulunulsa iyi olur köfte ekmek 8 lira diyor 5 liralık sigaraya 10 lira çekiyor dövesim geliyor adamı resmen gözümün içine baka baka kazık atmaya çalışıyor.. ve yönetimin bizim taraftarımıza ayrılan tribünün doğu tribünü olması için tff ile görüşmesi gerekiyor inşallah tahmin ettiğim gibi olur..

Atalay
02.08.2010, 12:50
Acaba hazırlık varmı bizim kadrolarda...!!

İHTİLALL
02.08.2010, 13:23
Acaba hazırlık varmı bizim kadrolarda...!!

Olmaz mı?

Son Denizli maçında,

Benim loca biletlerini,gözümün içine baka baka iç etmeye çalıştı,kulüp sorumlumuz..

O maçta ,o kadar iziham yoktu..

Bu maçta, çok daha aktif olacaklardır..:)

Harun-61
03.08.2010, 01:26
Hazirmisiniz ey Yetkililer ???

Nebiye
03.08.2010, 09:19
Atalay ağbi bence hiç bişi olmayacak,yani farklı bişi olmatyacak,beklentilerimizi karşılayacak bişi zaten hiiiiç olmayacak.
Dün meydandaki balonlar bile kırmızı-maviydi.
Biz Yağız'ın 1.yaş gününde kemeraltından toptancıdan 100 tanesini 10 TL .bulup almıştık.Çokda güzeldiler.Bordoların içinde mavi top mavilerde ise bordo top resmi bile vardı.
Bence bizim yönetim artık bu işlerden anlamadığını taraftarı coşturamadığını isteklere cevap veremediğini farkedip acil bi organizasyon şirketi bulup onunla anlaşmalı :) Gerçi bu başlığa baksa da yeter ya neyse :)

Guroni
03.08.2010, 09:44
Anladığım kadarıyla bu maçta sayımız 30 bine zar zor geçer yani taraftar gelmez demiyorum. Bizim maça gitmemiz engelleniyor. Bursa Taraftarı kalkıp bursadan geldi karşı Doğu tirübününü dolduramadı. Ama bu maçta o tirübün onların ve ayrıyetten bir de açık tirübünleri olacak. Olimpiyatta oynadığı maçları düşünüldüğünde ve istanbulda yaşayanlar Trabzonluların çoğunluğu göz önüne alındığında bize düşen hem batı yani açık tirübün ve numaralı. Batı tirübünün sayısı az numaralıda federasyon yetkilisi sponsorların aldığı biletler gazeteci akredidasyonları, localar, zart zurt geriye bir şey kalmıyacak. Bu maçta tirübünü bile seçemeyen yönetimden sizler organizasyon bekliyorsunuz.

Nasıl yapacaklar

Daha golcü alamıyorlar organizasyon düzenleyeceklermiş. Yapacakları en iyi organizasyon TIR'ı stada getirmek olacak başka birşey beklemek hayal olur.
Çünkü transfer yapılacak ve en iyisini alacak diyenler 2.5 milyon euro veremeyip bir adamı alamıyorlar sonra 7.5 milyon bonservis bedelli adamların beşinde koşup bununla ilgilendikleri söyleyip akıllarınca bizi kandırdıklarını sanıyorlar.

Atalay
03.08.2010, 10:40
Biz yırtınıyoruz şu işler doğru gitsin diye bunlarda tam tersini yapıyor...

Maç günü gişelerden bilet satışı yapılmayacakmış...

Bu nedemektir Allah aşkına...

O stada en az 20 bin kişi biletsiz gelir...

Orda kaos yaşanır..

Karaborsacılar o günü milli bayram ilan ederler...

Ey kulüp yetkilileri siz ne iş yaparsınız...!!

Çağatay_
03.08.2010, 11:09
Umarım orada TS Club tırları ve standları olur.

Atalay
04.08.2010, 12:54
Evet arkadaşlar sorgulayalım hep beraber...

Herkes bu konuda kulübü harekete geçirmeye gayret etsin...!!

Atalay
04.08.2010, 12:56
Hala belediye otobüsleri konusunda bir açıklama olmadı...!

Millet stada nasıl gelecek...!!

a f s
04.08.2010, 12:57
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4991-3F0Q2A3C.jpg

TS Club TIR'ı takımımızın Bursaspor ile arasında, 7 Ağustos Cumartesi günü oynanacak TFF Süper Kupa maçına gidiyor.

TS Club TIR'ı müsabaka öncesi ve sonrası taraftarlarımıza Olimpiyat Stadı önünde hizmet verecek.

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4991-3K0V2F3H.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4991-6H3T5C6E.jpg

Tırın açılabilir yeni bir tasarıma ihtiyacı var istediğin gibi kullanabileceğin mobil mağaza. Türkiye'nin dörtbir yanını gezdirebilirsin mağazayı. Ama insanlar içinde tıkış tıkış değil rahatça alışveriş yapabileceği şekilde tasarlanmalı tırımız.

Bakalım Bursa aynı gün neler yapacak, bakalım biz aynı gün başka neler yapacağız. Merakla bekliyoruz.

TAHSİN 61
04.08.2010, 15:48
Maç günü stad gişelerinde bilet satma yok ya başka karaborsacılarla beraber mi çalışıyorsun arkadaş. Bunlardan hiç birşey olmaz Kurumsal değiliz birkere..

ö.saral
04.08.2010, 15:54
Bursa aynı gün için bişi yapamıcak çünkü ßursaspor 2002 model otobüsünden bile kurtulamadı hala o kadar paraları olduğu halde tır getirebileceklerini hiç sanmıyorum tırları ztn yok Bursadaki sanayicilerden destek bekliolar otobüs için onuda sanayiciler vermiyor çünkü hiçbiri bursalı değil :) ßursaspor yönetiminin senelerdir yaptığı tek şey bedavaya otobüs kaldırmak zaten onu yapmasaydı senelerdir bu taraftarı tutamazdı tribünde bedava bilet vs derken bu yoğunluk oldu yoksa bizim gibi her maça en az 20 tl verip girmek olsa kimsenin maça gideceği yok..

Ozan Gözaçan
04.08.2010, 18:12
içimde yainetimin bizi şaşırtacağı gibi bir his var ...

Atalay
06.08.2010, 10:53
Hala belediye otobüs seferleri konusunda açıklama yok...

Hala milleti bilgilendirme sıfır...

Neden maç günü stadyumda bilet satılmaz...

Millet eziyet çeksin karaborsacılar bayram etsin diyemi??

a f s
06.08.2010, 12:03
Gökhan Bey gerekli bilgilendirme 04.08.2010 21:42:38 tarihinde yapılmıştı gözden kaçmış sanırım:

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4997-9B6N8W9Y.jpg

Takımımızın 7 Ağustos Cumartesi günü Bursaspor'la oynayacağı TFF Süper Kupa müsabakası için taraftarlarımızın İstanbul Olimpiyat Stadı’na ulaşımını kolaylaştırmak amacıyla 3 ayrı merkezden İETT otobüsleri kaldırılacak.

Maç günü saat 12.00'de başlayacak olan otobüs seferlerinin kalkış yerleri şöyle belirlendi:

Mecidiyeköy
Yenibosna 
Eminönü
Söz konusu otobüsler maçın bitiminin ardından taraftarlarımızı tekrar aynı merkezlere geri götüreceklerdir.

Atalay
06.08.2010, 12:05
Bu haberi ana sayfaya taşıyalım...

Ayrıca belediyeden bilgi alıp saat ve sefer syılarını yazalım...

Badaloğlu
06.08.2010, 12:31
Anadolu yakasındaki Trabzonsporluları, Fener taraftarı mı zannediyor bu işi organize eden akıllılar? Neden yani? Niye Anadolu yakasından otobüs kalkmıyor??? Bir işi de tam yapsanız yani :(

Atalay
06.08.2010, 12:44
Bu konuda herkes iett'yi arasın Çağrı merkezi..444 18 71....

Anadolu yakasındanda otobüs taleb edin...

Saatleri vede sefer sayılarınıda sorgulayalım...

Tarafatarımız için bir şeyler yapmaya çalışalım...

Elimizi hep beraber taşın altına koyalım...

Külünkoğlu
06.08.2010, 12:56
http://www.bordomavi.net/images/haber/superkup61.jpg

http://www.bordomavi.net/index.php?page=duyurular&d_id=3618

Atalay
06.08.2010, 13:38

Haydi arkadaşlar İett'yi hizmet vermeye zorlayalım...!!

Atalay
06.08.2010, 13:40

Evet arkadaşlar hep beraber İett 'yi hizmet vermeye zorlayalım...!!

Atalay
06.08.2010, 14:12
Şimdi hareket amirliğini aradım...

Adamlar böyle bir talimatın kendilerine gelmediğini söylüyorlar tam bir komedi...!!

Otobüs tahsis amirliğini aradım adamlarında hiç bir şeyden haberi yok...

Yani sizin anlayacağınız amatörlük iş bilmezlik tam gaz devam...!!

a f s
06.08.2010, 14:35
Resmi siteden haber yapınca iş bitti zannediyorlar galiba. Hareket saati nedir? Nereden hareket edecek? İett'nin sitesinde de bir bilgi yok!

Böyle şeyler olunca şaşırmamamız da işin başka acı yanı.

Yazık.

Onbinlerce insanın böylesine sosyal bir olay için bir araya gelmesinin hiçbir önemi yok mu bu insanlar için?

a f s
06.08.2010, 14:51
TS Club tırımız şu an Üsküdar'da ve taraftara satışa başlamış, haberiniz olsun.

Harun-61
09.08.2010, 10:43
nasil di organizasyon, ciddiyet ?

a f s
09.08.2010, 11:19
Federasyonun organizasyonu özellikle kupa töreni ve kutlamaları müthişti. Gişelerin geç açılması, kale arkasına taşan Trabzonspor taraftarının geç alınması eksi yönü.

Maç öncesi yine karaborsa yine korsan ürün doluydu stadın çevresi. TS Club standının yerini gösteren pankartı gördüm sadece. Geç açılan kapılar yüzünden herkes bir an önce tirbündeki yerini alma telaşındaydı merak etmeme rağmen o kadar merdiveni inecek gücü bulamadım kendimde.

TS Club tırını hiç göremedim. 3 otobüs insan gittik bu kadar insanın fark edemeyeceği nereye koymuşlar koca tırı merak ettim.

Maçın skoru gibi beklenen bir sonuç.

Atalay
09.08.2010, 11:35
Tıra zaten o sıcakta en fazla 5 kişi girebiliyordu...

Tırın dibinde ise korsan ürün satışı yapılıyordu...

Turnikeler 6.5 ta açıldı...

Maça biletsiz gelenler bir oraya bir buraya koşturup durdu....

iETT Zaten yapacağını yaptı milleti getirdi geriye götürmedi...

Tam bir matörlük tam bir zafiyet vardı her yerde...

Trafiği saymıyorum bile...!!

Napoli
09.08.2010, 11:39
Galiba birileri pis bir şaka yaptı ?

Tabalelarla oynamış.. Kim Oynadıysa Allah bildiği gibi yapsın..

Doğu Tribünü------------->Trabzonspor

Batı Tribünü--------------> Bursaspor

Allahtan yolu bılıyordumda bildiğim yoldan gitti..

Külünkoğlu
09.08.2010, 15:42
Tam bir ay önce...

Trabzonspor taraftarı olarak yine sözümüzü testi kırılmadan söylüyor, Süper Kupa finali için kulübümüzden ciddi organizasyonlar bekliyoruz.

Taraftar şimdiden bu maç için organizasyonlar düzenlerken, kulübümüzün de bu konularda geçmişte yaşanan hataları tekrar etmemesini istiyoruz ve taraftarın haklı beklentilerine cevap vermelerini bekliyoruz.

Beklentimiz biraz ciddiyet.

Ve sonra herhangi bir kulüp tarafından rahatlıkla ve seve seve kabul edilebilecek isteklerimizi sıraladık.

- Bu maç için şimdiden kulüp organizasyonlarına başlamalı...

- TS Club ürün çadırları yapılmalı....

TS Club tırımız önceden stad çevresinde yerini almalı..

TS Club bayileri stand açarak bu konuda kulübün yükünü hafifletebilir.

Ne oldu ? sadece bir tır geldi izdihamdan kimse tırın yanına bile yaklaşamadı...
Çadırlar kurulmadığı için belki de Kulüp trilyonlarca lira gelirden oldu.

Trabzonspor dergisi için abone çalışması yapılabilir...
Yapılmadı.

Trabzoncell stant açarak o güne özel hediyeler ve organizasyonlar yapabilir.
Özel hediyeler, organizasyonlar tabiki olmazdı ama standları da göremedik.

Özellikle stadyum etrafına kesinlikle korsan ürün satışları yaptırtılmamalı, konu ile ilgili kanuni duyuru yapılmalı ve Belediye, zabıta ve polisten bu konuda destek alınmalı..
Her yerde patır patır satıldı.

Ulaşım, trafik konularında yetkililerle şimdiden görüşmeler yapılmalı ( hep aynı eziyetleri yaşamaktan bıktık zira )
Rezalet tavana vurdu. Maçın 70. dakikasına kadar taraftarlar stada girmeye çalıştı. Çıkışta tam 3 saat bekletildi. Gece yarısından sonra 01:30'da 02:00'da evine varanlar en şanslılarımızdı.

Taraftarın gişelerde ve turnikelerden zahmetsiz girişleri sağlanmalı...
30 bin kişi iki turnikeden geçmek zorunda bırakıldı. O da yetmezmiş gibi stad kapılarını 16:30 - 17:00'da açacakları yerde 18:30 açınca izdihamdan millet birbirini ezdi.

İstanbul'daki bu büyük potansiyelin doğru değerlendirilmesini istiyoruz. Biraz ciddiyet, şayet böyle bir şey mümkünse.
Mümkün olabilirdi ama yine dar, çapsız ve liyakatsiz adamlar görevde olduğu için olmadı olamadı.

a f s
09.08.2010, 16:31
Olimpiyat stadı tarihinde görmediği çoşku ve kalabalğı yaşadı geçtiğimiz cumartesi. Atv taraftarı ve genel atmosferi ısrarla göstermedi. Bazı gazeteler olayı çarpıtarak verdi. Peki biz resmi sitemizde haber yaparken henüz taraftar maça girerkenki görüntü yerine maç sırasında tam dolmuş görünüyü yayınlasak daha iyi olmazmıydı?

O sahneyi oluşturmak için zamanından bütçesinden ayıran onbinlerce insanın hepsi bu karede yok maalesef.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5065-8L5W7G8I.jpg

Takımımız TFF Süper Kupa’da Bursaspor’u oynadığı pozitif futbol sonucu net bir skorla mağlup ederken, taraftarlarımız da verdikleri destekle büyük beğeni topladılar.

Bursaspor’u 3-0 mağlup ederek Süper Kupa’yı kazanan ilk Anadolu takımı olan ekibimiz, oynadığı etkili futbolla da otoriteler tarafından büyük övgüyle karşılandı. Taraftarlarımızın da maça gösterdikleri ilgi ve 90 dakikada boyunca ortaya koydukları coşku galibiyette önemli rol oynadı.

Kulübümüzün büyüklüğünü her platformda ortaya koyan taraftarlarımıza teşekkür ediyor, desteklerinin bundan sonraki müsabakalarda da devam edeceğini biliyoruz.

Desteğimiz elbette bundan sonraki maçlarda da devam edecek. Kritik soru şu: " Her organizasyon öncesi, haklı taleplerimizi, en demokratik şekilde kulübümüze illettiğimiz halde taraftara karşı bu ciddiyetsizlik devam edecek mi? "

Cevabı biliyoruz ama bu işler düzelene kadar, biz bu soruları ısrarla sormaya devam edeceğiz, haberiniz olsun.

Külünkoğlu
09.08.2010, 16:39
Bizim olduğumuz tribunu ATV göstermedi değil mi ?

Pekiii...

Kulübümüz ne yaptı ? Kulübümüzün fotografçıları medyadan sorumlu yöneticileri görevlileri tribünümüzün tam karşıdan çekilmiş net fotograflarını çektiler mi ?

Daha önceki tecrübelerime dayanarak söylüyorum akıllarına bile gelmemiştir...

Taraftar videolarının çoğunda ekranlar titriyor. Kameranın burnunun dibinde tezahuratlar olduğu için stad ambiyansının sesi güme gidiyor. Şöyle uzaktan çekilmiş tam bir videomuz var mı bizim ? üstelik "ya tüh ne güzelde tezahurat yapıyorlardı yakalayamadım" deme şansınızda yok kapı gibi 61. dakika mevcut. Artık tüm Türkiye biliyor o dakika da neler olduğunu..

Ciddi ciddi sormak istiyorum bu kadar aciz misiniz ?

a f s
09.08.2010, 16:54
Resmi sitemizde yukarıdaki bahsi geçen görüntü güncellenmiş.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5068-7R4C6M7O.jpg

Güncelleme için teşekkür ederiz.

Elin oğlunun eline böyle bir fırsat geçse reklamını yapar durur, biz niye zaten var olan bir şeyi az gösterelim ki?

Atalay
09.08.2010, 17:22
Ben artık bu amatörlüklerden bıktım usandım..!!

ilhan
09.08.2010, 17:47
Profesyonelce olan tek şey kupa kutlamasıydı. TFF'nin sadece o konuda hakkını vermek lazım.

Halil Atalay
10.08.2010, 01:20
ts clup tırını yanına gittiğimde içeri değil girmek bakmak bile nasip olmadı

bir taraftar çakma ürün alırken uyardım almayın ts clupden alın diye sitem edince adam bırakdı almayı

trafik konusuna ben stat'a gelirken yiyenlerde bana emanet edilince bisikletle gitmek nasip olmadı ve biraz çile çekdik otopark giten yolda polisler her iki yönde trafik akışına izin verdiği için araçlar ortada tıkanıyordu bende arabadan indin biraz kızarak işe el attım biraz uğraşdıkdan sonra trafik açıldı sonra amir geldi ona fikrimi söyleyince bizde biliyoruz dedin bende çok biliyorsunuz bakın trafik örümcek ağı çok iyi iş yapıyorsunuz diyence susdu

maç çıkışında hızlı bir hareketle kupa törenine izletikden sonra arabayı orta yolun hemen çıkışına park etmişdim arabaya atladığım gibi ver elini dışarı bir tek masko sitesinin önünde sıkışdı ondan sonra pasdığım gibi gaza 30 dakika da eve vardım

bekir61
10.08.2010, 01:35
yattarain üclü videosu ????
35bin taraftardan kimse cekmedimi