PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Goalunited Menejerlik Oyunu

Cagdas Topal
28.06.2010, 00:42
Goalunited oynayan renkdaşlarımla buradan bilgi alışverişi yapabiliriz ve en önemlisi aramızda olusturacagımız kupalarla bu sayfanın daha eglenceli bir hal almasını saglayabiliriz .

İşte benim kulüp sayfam :cool:

http://img180.imageshack.us/img180/9248/64170797.jpg

Emre ÖZTÜRK
28.06.2010, 00:44
Benim 5. ligde iki adet takımım mevcut ama sanki daha önceden böyle bir başlık vardı gibi geldi bana

La bugün lig maçları vardı bakıyım ne yapmışım :D

Cagdas Topal
28.06.2010, 00:45
Benim 5. ligde iki adet takımım mevcut ama sanki daha önceden böyle bir başlık vardı gibi geldi bana

Yine ben acmıstım o baslıgı fakat aramaya goalunited yazmama ragmen birşey cıkmadı :(

Takım isimlerini alabilirmiyim acaba ?

Lig macında 3-1 kazanarak 2. sıraya yükseldik :) Haftaya lideri yenip ligin hakimi olacagız ins :D

Canberk
28.06.2010, 00:45
Arkadaş yeter :D
Hepsimi üst üste gelir bunların 1 haftadır 4 farklı oyuna başladım ççç
Buna biri son versin :D
Buda güzelmiş dur hemen geliyorum :D

Cagdas Topal
28.06.2010, 00:48

3 yıldır aralıksız oynuyorum bu oyunu gercekten görsel acıdan zengin bir oyun :D

Emre ÖZTÜRK
28.06.2010, 00:50
Yine ben acmıstım o baslıgı fakat aramaya goalunited yazmama ragmen birşey cıkmadı :(

Takım isimlerini alabilirmiyim acaba ?

Lig macında 3-1 kazanarak 2. sıraya yükseldik :) Haftaya lideri yenip ligin hakimi olacagız ins :D

Hocam valla 4. ligdesin yakışır :D

Benim iki takımda 4-5 sezondur 5. ligde ne düşüyorlar ne çıkıyorlar :D

Takımlarımın isimleri;

Valencia CF kullanıcı adım xozan61

trabzonspor fk kullanıcı adım ertugrults

.....
28.06.2010, 00:51

Girme ula :)

Senin ders çalışman lazım bırak böyle oyunları!

:)

Cagdas Topal
28.06.2010, 00:54
Hocam valla 4. ligdesin yakışır :D

Benim iki takımda 4-5 sezondur 5. ligde ne düşüyorlar ne çıkıyorlar :D

Takımlarımın isimleri;

Valencia CF kullanıcı adım xozan61

trabzonspor fk kullanıcı adım ertugrults

Sürekli aynı ligde mücadele etmek insanı sıkar yav 5. ligin abisi gibi birşey olmussun artık :D

Bu sezon kısmetse 3. lige cıkacagız tabi gecen sezon gibi play offlarda anormal olaylar olmazsa :D 1 galibiyette 3. lige cıkacakken 2 macta da 85. dk dan sonra yedigim gollerle 2 beraberlik alıp 4. ligde kalmıstık :D Kısmet bu sezona artık :D

Emre ÖZTÜRK
28.06.2010, 00:58
Sürekli aynı ligde mücadele etmek insanı sıkar yav 5. ligin abisi gibi birşey olmussun artık :D

Bu sezon kısmetse 3. lige cıkacagız tabi gecen sezon gibi play offlarda anormal olaylar olmazsa :D 1 galibiyette 3. lige cıkacakken 2 macta da 85. dk dan sonra yedigim gollerle 2 beraberlik alıp 4. ligde kalmıstık :D Kısmet bu sezona artık :D

Bende Valencia adlı takımımla sürekli playofflarda kaybediyorum ama bu sene giremeyeceğim herhalde.Bakalım belkide paraya kıyıp bir yıldız alabilirim ama piyasa çok pahalı valla 8-10 M den aşağıya iyi adam bulamıyorsun

Cagdas Topal
28.06.2010, 01:01
Bende Valencia adlı takımımla sürekli playofflarda kaybediyorum ama bu sene giremeyeceğim herhalde.Bakalım belkide paraya kıyıp bir yıldız alabilirim ama piyasa çok pahalı valla 8-10 M den aşağıya iyi adam bulamıyorsun

O fiyatın altında iyi bir oyuncu bulmak imkansız :cool: Kafadan 15 milyonu gözden cıkarmak gerek tabi alacagın oyuncunun yası cok önemli :)

Emre ÖZTÜRK
28.06.2010, 01:05
O fiyatın altında iyi bir oyuncu bulmak imkansız :cool: Kafadan 15 milyonu gözden cıkarmak gerek tabi alacagın oyuncunun yası cok önemli :)

Valla playofflar için yüksek güçte oyuncu lazım bana ama dediğin gibi yaş konusuna takılıyorum.Gençleri almaya para yetmiyor.Belki bu sezonuda böyle geçirip özellikle genç oyuncularımı geliştirmeye çalışarak seneye yatırım yapabilirim.

Bu arada paf konusunda var mı önerebileceğin birşeyler ?

Cagdas Topal
28.06.2010, 01:08
Valla playofflar için yüksek güçte oyuncu lazım bana ama dediğin gibi yaş konusuna takılıyorum.Gençleri almaya para yetmiyor.Belki bu sezonuda böyle geçirip özellikle genç oyuncularımı geliştirmeye çalışarak seneye yatırım yapabilirim.

Bu arada paf konusunda var mı önerebileceğin birşeyler ?

Yavas yavas kademeli olarak genclesirsen takımın daha oturmus ve gelecege dönük bir takım olur .

Paf konusunda önerebilecegim birşey yok malum sende farketmişsindir paf sistemi tamamen sansa dayalı bir uygulama . Oyunu bilmeyenlere 17 yasında 2.4 lük oyuncular cıkarken oyuna kafa yoranlara hicbirsey cıkmıyor :D Yani sansın varsa pafın iyidir yoksa at cöpe gitsin :D

Canberk
28.06.2010, 01:09
Açtım işte dayanamadım açtım :D
Takımın adı CanberkSpor61 ççç

14.lig fln diyor bu yaa :D

Cagdas Topal
28.06.2010, 01:11

Hayırlı olsun umarım hosuna giden bir oyun olur :p

Emre ÖZTÜRK
28.06.2010, 01:12
Yavas yavas kademeli olarak genclesirsen takımın daha oturmus ve gelecege dönük bir takım olur .

Paf konusunda önerebilecegim birşey yok malum sende farketmişsindir paf sistemi tamamen sansa dayalı bir uygulama . Oyunu bilmeyenlere 17 yasında 2.4 lük oyuncular cıkarken oyuna kafa yoranlara hicbirsey cıkmıyor :D Yani sansın varsa pafın iyidir yoksa at cöpe gitsin :D

Paf çok önemli ya benim arkadaşa iyi gençler çıkıyor sürekli bana 40 yılda bir.O kadar gözlem yapıyorum kim iyi kim kötü bakıyorum kötüleri kovuyorum sonra bir bakıyorum yine paf takım yenilmiş :D:D

Cagdas Topal
28.06.2010, 01:16
Paf çok önemli ya benim arkadaşa iyi gençler çıkıyor sürekli bana 40 yılda bir.O kadar gözlem yapıyorum kim iyi kim kötü bakıyorum kötüleri kovuyorum sonra bir bakıyorum yine paf takım yenilmiş :D:D

Gecen sezon namalup şampiyon olan paf takımım bu sezon 8. sırada simdi bu takımdan kaliteli genc cıkar mı ? :D Herseyi yapmama ragmen olmuyor gelenler kovduklarımdan kötü cıkıyor ne yapalım o da benim sansım :D

Emre ÖZTÜRK
28.06.2010, 01:18

14.lig fln diyor bu yaa :D

14. lig mi :D

Aman yarabbim :D

O kadar lig olmuş mu ki :)

Cagdas Topal
28.06.2010, 01:19
14. lig mi :D

Aman yarabbim :D

O kadar lig olmuş mu ki :)

Olmustur :D ama sezon bittiginde 4 lig birden atlar birden 10. lig olur sonra 2 ser 2 ser yükselir işte :D

Emre ÖZTÜRK
28.06.2010, 01:22
Olmustur :D ama sezon bittiginde 4 lig birden atlar birden 10. lig olur sonra 2 ser 2 ser yükselir işte :D

Hocam senin takımı inceledim de o 9'luk stoperin baya hayvani birşey :D:D

Adam daha 24 yaşında 30'una kadar 15 olur herhalde :D

Transfer mi o yoksa paftan mı çıkma ?

Cagdas Topal
28.06.2010, 01:25
Hocam senin takımı inceledim de o 9'luk stoperin baya hayvani birşey :D:D

Adam daha 24 yaşında 30'una kadar 15 olur herhalde :D

Transfer mi o yoksa paftan mı çıkma ?

Bu sezon sonu satmayı planlıyorum o oyuncuyu ama tam karar vermedim ama 26 yasından önce satacagım o kesin :( Paftan cıkardıgım ilk oyuncum :cool:

Emre ÖZTÜRK
28.06.2010, 01:27
Bu sezon sonu satmayı planlıyorum o oyuncuyu ama tam karar vermedim ama 26 yasından önce satacagım o kesin :( Paftan cıkardıgım ilk oyuncum :cool:

Maşallahı var senin pafın valla :D

Cagdas Topal
28.06.2010, 01:29
Maşallahı var senin pafın valla :D

Dün bir oyuncu gördüm ondan sonra benimkileri begenmemeye basladım :D Adam 20 yasında ( yasına bugün girmiş ) 6.0 lık :(

Emre ÖZTÜRK
28.06.2010, 01:32
Dün bir oyuncu gördüm ondan sonra benimkileri begenmemeye basladım :D Adam 20 yasında ( yasına bugün girmiş ) 6.0 lık :(

Yahu benim alt yapıdan 18 yaşında 1,2 lik adam çıkınca bayram ediyorum senin ettiğin laflara bak :D

Cagdas Topal
28.06.2010, 01:34
Yahu benim alt yapıdan 18 yaşında 1,2 lik adam çıkınca bayram ediyorum senin ettiğin laflara bak :D

Bu oyuncum paftan 2.2 cıkmıstı zaten en yüksek cıkardıgım pafta bu :p

Emre ÖZTÜRK
28.06.2010, 01:35
Benim takımlar huzurevine döndü acil paftan oyuncular çıkarmam lazım :D Beklemedeyiz bakalım ne çıkacak :)

Cagdas Topal
28.06.2010, 01:40
Benim takımlar huzurevine döndü acil paftan oyuncular çıkarmam lazım :D Beklemedeyiz bakalım ne çıkacak :)

Benim takım iyi yav ama bende hep genclesmek istiyorum bu takım bile bana yaslı geliyor :D Takım degerimiz 300 milyona ulastı sonunda GU da :D

Gelecek sezondan itibaren köklü degişiklikler olacak oyunda :D Ligdeki takım sayısı 12 ye cıkacak her hafta 2 lig ve 1 kupa macı olmak üzere 3 resmi mac oynanacak , liderler ligden direkt cıkarken 2. ve 3. sıradakiler play off mücadelesi oynayacaklar , dirikler ona göre sekillenecek , antrenman etkisi degişecek mac sırasında oyuncu ve taktik degişikligi mümkün olacak :D Bu saydıklarımı takımlarına en hızlı sekilde yansıtanlar geciş sürecinde diger kullanıcılara göre büuük avantaj yakalayacak hadi bakalım :D

Emre ÖZTÜRK
28.06.2010, 01:46
Oyun baya bir gelişecek o zaman.

Cagdas Topal
28.06.2010, 01:48
Oyun baya bir gelişecek o zaman.

Gelişecek gibi duruyor fakat bu gecis sürecinde devler oyunun içine etmezse iyi olur :D Her güncellemede birşeyleri mahvediyorlar arkadaslar oyuna karsı soguyorum o dönemlerde :D İns bu sefer o hatalar olmaz :D

Emre ÖZTÜRK
28.06.2010, 01:51
Ben oyuna yeni başladığımda iki üç ay falan oynamıştım sonra güncelleme falan dediler ve gelişen tüm oyuncularım takımı aldığım andaki seviyelerine falan düşmüşlerdi acayip gıcık olmuştum.İnşallah yine öyle olmaz.

Cagdas Topal
28.06.2010, 01:52
Ben oyuna yeni başladığımda iki üç ay falan oynamıştım sonra güncelleme falan dediler ve gelişen tüm oyuncularım takımı aldığım andaki seviyelerine falan düşmüşlerdi acayip gıcık olmuştum.İnşallah yine öyle olmaz.

İflas etmiş olmayasın ?

Emre ÖZTÜRK
28.06.2010, 01:54
İflas etmiş olmayasın ?

Hayır kesinlikle iflas etmedim.

Tüm oyuncularım takımı ilk aldığımdaki güçlerine döndüler.Ayrıca arkadaşımın takımına da aynısı olmuştu.

Cagdas Topal
28.06.2010, 01:58
Hayır kesinlikle iflas etmedim.

Tüm oyuncularım takımı ilk aldığımdaki güçlerine döndüler.Ayrıca arkadaşımın takımına da aynısı olmuştu.

Ben böyle birşey hatırlamıyorum :confused: Belki sen 2.2(2.4) zamanında böyle bir güc yazımı vardı parantez icindekileri kaldırıp gücleri bir miktar düşürdüler bunu mu söylüyorsun ?

Emre ÖZTÜRK
28.06.2010, 02:03
Ben böyle birşey hatırlamıyorum :confused: Belki sen 2.2(2.4) zamanında böyle bir güc yazımı vardı parantez icindekileri kaldırıp gücleri bir miktar düşürdüler bunu mu söylüyorsun ?

Valla 3 sene falan oldu bu olay olalı ama oyuncularımın güçlerinin düştüğünden eminim.Dediğim gibi arkadaşımın takımının başınada aynı olay gelmişti ve baya kızmıştık.

Bu dediğin tarz mı oldu inan hatırlayamıyorum ama oyuncularımın gücü düşürülmüştü buna eminim.

Cagdas Topal
28.06.2010, 02:07
Valla 3 sene falan oldu bu olay olalı ama oyuncularımın güçlerinin düştüğünden eminim.Dediğim gibi arkadaşımın takımının başınada aynı olay gelmişti ve baya kızmıştık.

Bu dediğin tarz mı oldu inan hatırlayamıyorum ama oyuncularımın gücü düşürülmüştü buna eminim.

Budur mutlaka cünkü benim de aklıma gelen baska bir olay yok :p Sende 3 senedir oynuyorsun ozaman :D

Emre ÖZTÜRK
28.06.2010, 02:09
Budur mutlaka cünkü benim de aklıma gelen baska bir olay yok :p Sende 3 senedir oynuyorsun ozaman :D

Valla o dediğin olabilir ama ben çok pis gıcık olmuştum o olaya inşallah yine öyle bir saçmalık yapmazlar.

Cagdas Topal
28.06.2010, 02:12
Valla o dediğin olabilir ama ben çok pis gıcık olmuştum o olaya inşallah yine öyle bir saçmalık yapmazlar.

Yapamazlar cok tepki alırlar cepleride zarar görür :D