PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şehirler Yarışıyor (Fox tv- İntercities)

A.Hilal Çakıroğlu
26.06.2010, 17:29
Fox tv'de yayınlanacak olan İnter Cities-Şehirler Yarışıyor yarışması için, Nüfus cüzdanında Trabzon yazan 5 bayan yarışmacı gerekiyor.

Trabzon'u temsil edecek 5 bayan 5 de erkek yarışmacı eğlenceli oyunlarda yarışacak. Fiziksel aktiviteler de olduğundan spora yatkın arkadaşlar olursa daha iyi olur.

Konu ile ilgili Arif beyle irtibata geçebilirsiniz.
0541 369 08 61
0537 550 01 16

( Katılacak arkadaşlara şimdiden başarılar diliyorum.)

Külünkoğlu
05.07.2010, 08:16
Yarışmacılar bulundu arkadaşlar.

Salı akşamı (Yarın) saat 18:00'da çekimler var.
Çekimlere taraftar olarak katılacak Trabzonsporlular aranıyor.

Çekimler öncesi ve sonrası servisler vardır.

Katılmak isteyen arkadaşlar yukarıdaki numaralarandan Arif beyle irtibata geçsinler.

Şahin_53
06.07.2010, 02:55
Bu çekişmeli yarışmanın çekimleri Metin ağabeyin mesajında yazdığı gibi 06.07.10 salı akşamı 18:00'da..Ancak Arif beni Cumartesi aradı seyirci sıkıntısı olduğundan bahsetti..

İşin açıkçası ben şaşırdım istanbul gibi bir yerde bizim seyirci ve ya taraftar sıkıntımız olmaz diye biliyorum..Umarım Trabzonlu hemşehrilerim duyarlı davranıp sevgili Arif'in kurduğu takımı yani Trabzon şehrini temsil edecek kardeşlerimizi desteklemeye giderler...

Katılmak isteyen arkadaşlar bu numaralarandan Arif kardeşimle irtibata geçebilirler.

0541 369 08 61
0537 550 01 16

Reha
06.07.2010, 04:19
Yarışmacılar bulundu arkadaşlar.

Salı akşamı (Yarın) saat 18:00'da çekimler var.
Çekimlere taraftar olarak katılacak Trabzonsporlular aranıyor.

Katılmak isteyen arkadaşlar yukarıdaki numaralarandan Arif beyle irtibata geçsinler.
Benda istanbul yazıyo,yemez mi METİN?

Burçak
06.07.2010, 16:18
ilk defa gördüm bu haberi. nasıl bir yarışma olacak nezaman başlayacak. izleyelim bari.

Külünkoğlu
08.07.2010, 14:05
Çekimler bu akşama alınmış arkadaşlar

Çekimlerde yer almak isteyen arkadaşlarımız Saat 20:00'da Maslak metro durağının hemen arkasında hazır oldunlar.

Katılmak isteyen arkadaşlar bu numaralarandan Arif kardeşimizle irtibata geçebilirler.

0541 369 08 61
0537 550 01 16

Burak
08.07.2010, 14:11
Kıbrısta olmasam gıdecektım çekımlere.İzdivaçtan sonra Arif abi ile Şehirler yarışıyor iyi olacaktı : )

Burçak
11.07.2010, 17:57
http://i28.tinypic.com/64e145.jpg

İNTERCİTİES
TRABZON Yarışıyor.....

Takımınıza Destek Olmak İstermisiniz....?
13- temmuz Salı Akşamı

Bilğilenme İçin Prens @rif 61 0541 369 08 61 arayabilirsiniz....

BU akşam 19 45 de başlıyor diye yazmışlar. Bitlis Eskişehir yarışacak diyor.
http://www.fox.com.tr/intercities

Burçak
11.07.2010, 18:05
Yanlız ben bu işten hiç bişi anlamadım.
Fox un sitede yıkarıdaki bilgiler var.
ama yarışma olmuş bitmiş. buda çıkan br haber..

Fox Tv’nin yarışması “Intercities-Şehirler Yarışıyor”a katılan Eskişehir ekibi, Bitlis ekibini zorlu bir yarışmadan sonra eleyip yarı finale kaldı. Tepebaşı Belediyesi’nin desteğiyle İstanbul- Maslak Venue’de yapılan çekimlere yarışmacı olarak giden 7 erkek, 5 bayandan oluşan Eskişehir ekibi zorlu etapları aşarken, yine Tepebaşı’nın desteğinde yarışmayı izleyen ve çoğunluğunu bayanların oluşturduğu izleyiciler, heyecanlı dakikalar yaşadı.
Toplam 10 etaptan oluşan yarışmanın ilk 3 etabını kayıpsız geçerek 6- 0 öne geçen Eskişehir ekibi, daha sonraki etaplarda yaşadığı puan kayıplarıyla rakibi Bitlis ekibi karşısında 7-7 berabere duruma geldi. Son etapta başarılı olan Eskişehir ekibi, yarışmayı 9-7 almayı başardı. Eskişehirli izleyiciler de, başından sonuna kadar destek verdikleri Eskişehir ekibini “Es-Es” tezahüratlarıyla destekledi.
Ünlü sunucu Çağla Şikel ve ‘Kıvırcık Taner’in sunduğu ve Pazar günü 19.45’te başlayacak yarışma programının ara bölümünde sahne alan Tepebaşı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanlarının oluşturduğu Eko Show Grubu, Eskişehir’den yarışmayı izlemek üzere gidenlerin olduğu kadar, Bitlis taraftarlarının da büyük beğenisini kazandı. Eko Show Grubu, “Kör olası çöpçüler” şarkısını seslendirirken, ünlü sunucu Çağla Şıkel de, gruba eşlik etti.
Intercities- Şehirler Yarışıyor’da Bitlis ekibini eleyen Eskişehir ekibinin çalıştırıcısı Sinan Öner, zorlu bir yarışmadan galip çıktıklarını belirterek, “Tepebaşı Belediyesi’ne desteğinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki yarışmalar için de iddialıyız” dedi. Eskişehirli yarışmacılar da, Tepebaşı Belediyesi’ne ve Başkan Dt. Ahmet Ataç’a teşekkür ederek, Eskişehir’i en iyi şekilde temsil etmeye çalıştıklarını belirttiler.

birde yarı finale kaldıklarını yazmışlar. biz sonuna gelince öğrendik yarışmayı galiba :)

Burak
11.07.2010, 22:06
Baştan savma şeyler olduğu için normaldir.