PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arnavutluk-TÜRKIYEM(0-1)

Oğuzhan Görkan
08.09.2005, 20:46
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=d0834a7d>

bu macla ilgili yorumlar buraya....

bu maci mutlak almamiz lazim bir yandan da 8 ekimde oynanacak olan yunanistan-danimarka macinin skoruda cok onemli yani galibiyet yetmeyebilirhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley24.gif</BLOCKQUOTE>Edited by: X-factor

baris_aykan
08.09.2005, 21:03
insallah sagsalim bu macida kazasiz belasiz alacaz hayirlisiyla bakalim ne olucak

Goromlu
08.09.2005, 21:35
ya issallah bu maçida yenecez çünkü arnavutlugun nede olsa gruptan çikma gibi bi sansi olmadigi için rahat oynayacaklardir bu arada ama bizim için önemli olan danimarka ve yunanistanin oynayacagi maçlar ya ben hala fatih hocanin hakan sükürü oynatma sebebinide anlamadim saolsun 2 maçtada bizi ya da beni sinir etti neese fazla uzatmayalim bitiriyorum garanti yeneriz çünkü elimizde AVRUPA GOL KRALI FATIH TEKKE VAR

smileys/smiley36.gif

mini FaNaTiK
08.09.2005, 21:57
beyler hic korkmaniza gerek yok nasilsa gokdeniz balkan mafyasinin bir numarali adamismileys/smiley7.gifo yunanlari da ayarlar bundan sonra herhalde fifa gokdenizi gorusmeye cagirirsmileys/smiley7.gif..

Bu maci hersartta alacagiz ben buna inaniyorum fakat bu maci almamiz yetmeyecegi icin oncelikle danimarka-yunanistan macinin skorunu beklemeliyiz..bu macla 2006 kapilarimiz aralanir insallah..Edited by: mini FaNaTiK

Oğuzhan Görkan
08.09.2005, 23:21
hakan cezali mi ya devre arasi kart gordügü solenio ama kesin mi bildirirseniz sewinirim

antagonist
08.09.2005, 23:57
hakan cezali mi ya devre arasi kart gordügü solenio ama kesin mi bildirirseniz sewinirim

Evet Hakan bu maçta oynamiyo...

Oğuzhan Görkan
09.09.2005, 01:09

Evet Hakan bu maçta oynamiyo...

cok saol arkadasim

Hünkar
09.09.2005, 18:50
az da atmayacaz olara.kaptan bu macta en ucta oynayacak ve optiris gibi yazacak

Goromlu
10.09.2005, 00:08
walla bence bu maçta hakanin oynamamasi çook ii fatih tekke de bu maçta sanirim hat-trick yapar dimi?!?smileys/smiley36.gif

ozcilingir
10.09.2005, 00:25
Arnavutluk maçinda milli takima TRABZONSPOR 'dan futbolcu alinip alinmayacagi su anda belli degil o gün kim formdaysa o futbolcular milli takima alinacak.Hakanin yerine,avrupada oynayanlardan adam alinir, nihat, emre iyilesir, hasan sas form bulur v.s. bizimkilerde o hafta sakatlanir, hüseyinin kili döner fatih'in disi agirir, LEVENT BIÇAKÇI KAYSERI'de oynayan sike yapmamis futbolculari milli takima aldirir. Zaten o maçi alarak play-offa kalacaksak mutlaka bizim federasyon ARNAVUTLUK la iyi temaslara girer, nede olsa 600 yil bizim eyaletimiz olarak yasamislardi, bizi çook severler !!!Hükmetimiz onlarin bazi sorunlarini hemen halleder ne bileyim mesala 20 km lik içme suyu projesini hibe eder ,parayi verir ama insaatida ITALYAN firmalari yapar. Arnavutluk , yunanistanla KOMSUUUUUU.Bunu bilmeyen varmiiiiii? Arnavutlukta Yunanlilar bayagi etkin durumda .Bizim o bölgede etkinligimiz ne kadar ??

Sonuç sahada yenebilecegimiz bir ARNAVUTLUK karsimiza çikarsa yeneriz, ama benim ümidim yok.

Saygilarimla

Berat
10.09.2005, 00:26
Bence Hakan Sükür geçtigimiz 2 milli maçta da görevini yapti, kötü oynadigini kesinlikle kabul etmiyorum..Ancak bu forumda üzülerek görüyorum ki çogu kiside Hakan Sükür'e yönelik bir önyargi var ve sebebini de çok merak ediyorum..Hakan Sükür Trabzonspor camiasina,taraftarina,ya da herhangi bir birimine bir terbiyesizlik yapti da benim mi haberim yok??

Vallahi ilginçsiniz..Bence Hakan Sükür-Fatih Tekke iyi ikili..Ama çift santrafor gibi oynamalari lazim..Fatih geriye dönük oynayinca ileride etkili olamiyor..Hala güçsüz..

ozcilingir
10.09.2005, 00:38
Berat bu maçta HAKAN CEZALI !! HABERIN YOKMU ? HAKANLA FATIH IYI IKILIYDI ,TAMAM HAKAN YOK FATIH DE OLMASIN !! AYRICA FATIH GÖKDENIZ IYI IKILIYDI ! GÖKDENIZ YOK FATIH DE OLMASIN !!

fatih terim dahiiii oldugu için TÜMER gibi bir kurtarici daha bulur mesela TÜMER le iyi arkadas olan ILHAN MANSIZ 'I bu maça hazirlar !! Neden olmasin !!

Ben hoca olsam her maç HAKAN'I oynatirim isterse 40 yasina gelsin,Ama bu maçta HAKAN yok .

Barış
10.09.2005, 00:52
Hakan oldugu zaman Fatih i eziyor bu adamlar.Yerine Halil i bile koymustular bi ara.smileys/smiley5.gif

Berat
10.09.2005, 01:18
Ya ben yorumumu yanlis topice yazdim..Aslinda Hakanin cezali oldugunu biliyordum ama burdaki genel yorumlar da Hakan Sükür aleyhtari oldugu için o konuda cevap verdim..

Arnavutluk maçi; zor maç, maça çikarken 2. sirada olursak kesin kazaniriz.

Emir BAYRAK
10.09.2005, 01:18
Hakan Sukur kafadan 2 adam markajina giriyordu...Fatihte orta sahaya yakin oynuyordu..biz ne yapip edip bu maci kazaniriz...Danimarkadan iyilik beklicez...sanirim yaparlarda...

Emiroğlu
10.09.2005, 01:27
Dogru hakan sükür görevini yapip gene herkesi deli etti.Basta ben olmak üzere.Yanimda çok saygi duydugum fanatik gayseli bi arkadasim bile olmadik küfürler etti ve her seferinde ne isin var ulan bu takimda diye isyan etti.Ama olsun dedimya hakan görevini yapti.

Umrumda bile degil maçin ne olacagi... Edited by: lazoliii

Berk Akçay
10.09.2005, 10:13
biz yenmesini yenicezde danimarka bize bi yamukluk yaparmi bislmiyorum ama bence yapicak giib görünüyor valla hiçde belli olmaz ama biz yenelimde gerisi onlara kalmis

Oruç
10.09.2005, 17:51
Hakan oldugu zaman Fatih i eziyor bu adamlar.Yerine Halil i bile koymustular bi ara.smileys/smiley5.gif

Vallahi öyle Baris.Hakan oynayinca Fatih'ten beklenen performansi göremiyoruz.Ersun Yanal zamaninda Fatih-Nihat ikilisi iyi isler çikariyordu(pozisyon zenginligi daha fazlaydi).Arnavutluk maçindan önce Almanya'yla bir hazirlik maçi oynayacagiz.Bu maçta Nihat yerini alirsa Arnavutluk maçinda Fatih-Nihat uyumu daha da artabilir.

mini FaNaTiK
10.09.2005, 21:58
Bence Hakan gorevini yapsada o gorevi ondan daha iyi yapabilecek bir alternatif varken Hakani bu maclarda dusunmem..Nihatin gelisiyle Fatih-Nihat ikilisi guzel olacaktir gerekli zamanlarda Hakan da oynar,benim Hakana onyargi olmadigim gibi sempatizm var ama su zamanda ondandaha formda oyuncular oldugu icin onlarin oynamasini daha dogru buluyorum..

Goromlu
11.09.2005, 00:10
Ya insallah bu maçi aliriz ama bu maçin disinda danimarka-yunanistan maçi var bu da bizim maç kadar önemli yunanistanin puan kaybetmesi lazim

Erbay
13.09.2005, 19:23
Bence Yunanistan kesin puan kaybeder.

Crazy_OfLu61_
14.09.2005, 16:44
Isimiz yeter ki bu maça kalsin darmadagin ederiz. Önemli olan danimarkanin yunan serefsizlerini yenmesi veya berabere kalmasi...

Oğuzhan Görkan
15.09.2005, 14:08
arnavutluk macina kesin gözle bakmak yanlis letonya maci aklimiza gelmeli hersey olabilir hiçbirsey kesin degil bu grupta bilyorsunuz

oumaer61
16.09.2005, 21:26
bence yunanistan puan kaybedecek çünkü danimarka için ölüm kalim maçi olacak

GeCeVeMaVi58pRf
17.09.2005, 20:28
KARDES BU MACI MUTLAKA KAZANACAGIZ 8 EKIMDEKI MACIDA DANIMARKA KAZANACAK INSALLAH...

Guests
17.09.2005, 20:40
KARDES BU MACI MUTLAKA KAZANACAGIZ 8 EKIMDEKI MACIDA DANIMARKA KAZANACAK INSALLAH...

Yazilarini küçük harflerle yazarsan uyari cezasi almaktan kurtulursun.Bizim forumda büyük harfle yazmak yasak smileys/smiley5.gifkardesim.Edited by: Galafka

RahMetLi
17.09.2005, 22:15
adam surda bi kaç yazi yazacak onu da bogazindan getirdik hehehe http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifCaps Lock tusun bozuk yoksa büyük yazmassin dimi GeCeVeMaVi58pRf smileys/smiley2.gifHadi tamir etmeyi dene biras sonra yaz yooksa gözlerimiz kamasacak biz öyle büyük harflere alisik degilis smileys/smiley4.gif