PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Avrupa Külüpler Birliği'ne kabul edildi.

UğuR
24.06.2010, 14:35
Avrupa’da 53 ulusal federasyonun, futbol kulüplerinin direk temsilcisi durumundaki Avrupa Kulüpler Birliği (ECA)’ne Trabzonspor kabul edildi.

Avrupa Kulüpler Birliği Başkanı Karl Heinz Rummenigge ve Genel Sekreteri Michele Centenaro imzasıyla Trabzonspor kulübüne bir yazı gönderilerek üyeliğin başlatılacağı bildirildi.

Yazıda şu ifadeler yer aldı:

“Avrupa Kulüpler Birliği’ne (ECA) üyeliğinizin, yönetim kurulunun son olarak 22 Mayıs 2010’da İspanya’nın Madrid kentinde yapmış olduğu toplantıda kabul edildiğini sizlere bildirmekten mutluluk duyarız.

Üyeliğiniz 1 Temmuz 2010 tarihinde başlar ve daha sonra tekrar uzatılma imkanıyla 2 sportif sezon sonunda sona erer.

Üyeliğiniz için ulusal şampiyonanın en üst ligine iştirak ediyor olmanız ve Avrupa Kulüpler arası müsabakalara katılmak için UEFA Kulüp Lisansını almanızın şart olduğunu sizlere bir kez daha hatırlatmak isteriz.

ECA Genel Kurul Toplantısı 6-7 Eylül 2010 tarihlerinde İsviçre’nin Cenevre şehrinde olacaktır. Bu genel kurul sizin ECA’yı daha iyi tanımanızda ve diğer üye kulüplerle tanışmanızda en iyi fırsat olacaktır. Resmi davet size zamanında yollanacak olup, sizi bu faaliyette görmek istediğimizi belirtiriz.

Trabzonspor Kulübü’ne diğer üye kulüpler arasında gelmesinden dolayı hoş geldiniz der ve sizle yakında tanışacak olmaktan dolayı mutluluk duyduğumuzu belirtiriz”

Mayls
24.06.2010, 14:40
Hayırlı olsun da, ne işimize yarayacak bu? :)

Badaloğlu
24.06.2010, 14:40
Ben bu Avrupa düşüncesini ve Avrupalıları sevmiyorum kardeşim. Ne bileyim? Bana ters geliyor adamların her konuda kartelleşmeleri...

Hayırlı olsun...

Fatih Özkan
24.06.2010, 14:53
Tabi...
Bu da lüzumsuz...
Çünkü Şener yönetimi gerçekleştirdi...

Gümüshane
24.06.2010, 15:33
Tabi...
Bu da lüzumsuz...
Çünkü Şener yönetimi gerçekleştirdi...

Tabi canim..
Bu Yönetimi begenmeyenler, Nuri Albayrakli dönemi özlediler heralde.

sessizkral_1
24.06.2010, 16:11
Hayırlı olsun.Ne tür faydalar sağlar gerçekten merak ediyorum.

zafer6161
24.06.2010, 17:49
Hayırlı olsun.Ne tür faydalar sağlar gerçekten merak ediyorum.

şimdi gerçekten avrupa takımı olduk:rolleyes:

Çağatay_
24.06.2010, 18:22
Burada iyi ilişkiler sağlanarak büyük takımlarla bağlantılar, transferler kolaylaştırılabilir.

Mesela Milan'dan topçu kiralama vs sağlanabilir..

Veya Dinamo Zagreb gibi futbolcu fabrikası takımlar ile yakın ilişkiler kurulup genç yetenekler daha kolay yakalanıp ücreti artmadan transfer edilebilir..

İyi kullanılırsa iş yapabilecek bir şey..

Başka getirileri de vardır tabi..

Hayırlı olsun..

Melek
24.06.2010, 18:35
Haydi hayırlı olsun..

Canberk
24.06.2010, 18:38
Hayırlı olsun .

macka61
25.06.2010, 00:47
hayırlı olsun