PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sezon İçinde Bize Kalan İncelikler - Güzellikler (2009 - 2010)

Gökçebey
11.06.2010, 09:00
Geçen sene Tunga abi açmıştı konuyu. Sezon içinde yaşadığımız güzellikleri, komik anları, hüzünlü zamanları paylaşmıştık. Çok da beğenilmişti. Hep kötü şeyleri konuşacak değiliz ya, biraz da gülümseyelim. :)

Mehdi
11.06.2010, 09:12
Onur'umuz ve intikam diyorum.

Rize deplasmanı diyorum.

Kupa töreninde Ordu'da olmanın üzüntüsünü Fenerbahçeliler Derneğinin kapısında kızarmış suratlar önünde üçlü çekerek gidermek diyorum.

A.Akerdeki Sivas maçı diyorum.(Başlı başına):)

Tunga abiden,tribündeyken radyodan dinlediği maçın golüne otuz saniye önceden sevinmesini dinliyoruz:)

bugrahankazaz
11.06.2010, 09:13
en ilginç ve komik olayım ilk devredeki trabzon kayseri maçında olmuştu.ilk 20-30 dakka takım kötüydü bayağı.Sonra hugo broos un yptığı bi kaç hamleyle maçı geri aldık ve koca maratonda sadece ben ve bi akrabam HUGO BROOS LAY LAY LAY diye bütün maç bounca bağırdık :)

Mira_61
11.06.2010, 09:21
Onur'un gözyaşları.:)
Unutmak pek mümkün olmayacak.Sultan Tekke'den sonra ilk kez bir futbolcumuzun bu forma için ağladığına şahit oldum.Bundan güzel mutluluk mu olur?:)
Ve tabii Urfa.Bir kardeş kazandık.:)

ilhan
11.06.2010, 09:27
Geçtiğimiz sezondan bize kalan en özel güzellik Onur oldu. Geç oldu ama güç olmadı onu kazanmamız. :)

Song'un Tolouse ağlarına bıraktığı golden sonraki sevincini de hiç unutmam.

Kazım Uzunboy
11.06.2010, 09:30
Ligin ilk maçında, Sivas'ta oynadığımız maçın deplasman tribününün güzellikleriyle başladı sezon. Ve kesinlikle Fb maçlarının güzellikleriyle son buldu. :) Kısacası güzel başladı ve güzel bitti. :)

Ömer Yüce
11.06.2010, 09:33
Onur'un oynadığı maçların tamamı en güzelleriydi sanki...

Faik Yılmaz
11.06.2010, 09:43
Urfadaki ağırlanmamız sezonun en güzel olayıydı bence.....

Külünkoğlu
11.06.2010, 09:48
Kendi anılarınız değil arkadaşlar :)

Trabzonspor takımının yaşadığı ve yaşattığı güzellikler. ;)

SEDAT
11.06.2010, 09:51
- Urfada bize yaşattığı o müthiş güzelliği hiç mi hiç unutamam :)

Dursun Kaplan
11.06.2010, 09:51
Avni Aker'de ki evlenme teklifi. :)

http://www.olay53.com/images/other/1.20100221010449..jpg

http://www.olay53.com/images/other/mehmet-emin-akcay-1.jpg

http://www.olay53.com/images/other/mehmet-emin-akcay-2.jpg

http://www.olay53.com/images/other/mehmet-emin-akcay-3.jpg

http://www.olay53.com/images/other/mehmet-emin-akcay-4.jpg

Murat'
11.06.2010, 09:53
Bu renklerin bana yaşattığı en güzel günler sadece bir haftaya sığdı.

Önce Yozgat'a gittim basketol maçları için İsmail abi ve İhsan abi sağolsun yardımcı oldular çok,ordan çok güzel 3 galibiyetle döndüm.

2 gün sonra Urfa için yollara düştük,ordan da kupayı aldık geldik.

Daha sonra Urfa'dan direk İstanbul'a gittim basketbol maçları için,ordan da başka bir kupa ile döndük.

Bu bir hafta gerçekten de unutulmazdı.

Volkan
11.06.2010, 09:56
umutun 90+ da attıgı kafa golü

song un tolouse attıgı golden sonra ki sevinci

alanzinho nun baki mercimekten sıyrılıp aşırtmalık attıgı gol

şenol güneşin takıma gelmesi

onurun bundan sonra Türk futbol tarihine gececek olması

gecen seneden bazı estantenelerdi

Hürgün Aygün
11.06.2010, 21:34
Avni Aker'deki 1-0 kazandığımız Gs maçı ve Urfa'daki kazandığımız kupa çok mutlu etti beni.

Ayrıca bir kaleci kazandık Onur geleceği parlak görünüyo hayırlı olsun...Umarım uzun yıllar kalemizi korur.:)

Bi de Song'un gidişi bu sene en çok üzüldüğüm olay.:(

Sefa
11.06.2010, 21:39
GS ve FB maçları..

GS maçında A.Aker'de GS'lilerle çok pis dalga geçmiştik.

Urfa ise bambaşka.. :)

U.Sadıkoğlu
11.06.2010, 23:29
Türkiye kupasını fener'i ezerek almamız..
Hele o 2. gol yokmuuuu..

Alihan Ertürk
11.06.2010, 23:58
Trabzonspor'un en sonunda Trabzonspor gibi oynaması !

Süleyman Baykan
11.06.2010, 23:59
Bir yayın evinin, 10-11 Temmuzda lisans düzeyinde yapılacak KPSS'ye girecek adaylar için hazırladığı ve bazı dersanelerce kullanılan deneme sınav kitapçığında ilginç bir soruya da yer verildi.

Kitapçıkta, Fenerbahçe'nin son maçta Trabzonspor'la berabere kalması sonucu, Beşiktaş'ı yenen Bursaspor'un lig tarihinde dört büyükler dışında ilk kez şampiyonluğa ulaşması sonrası Fenerbahçe taraftarının psikolojisine ilişkin şu soru yer aldı:
''Uzun ve yorucu bir ligin son maçında şampiyon olabilmesi için yenmesi gereken rakibi Trabzonspor'la berabere kalan, maç sonunda yanlış bir anons nedeniyle kısa bir süre şampiyonluk sevinci yaşayan, ancak şampiyonluğu Beşiktaş'ı yenen Bursaspor'a kaptıran Fenerbahçe taraftarları bu duruma oldukça üzülmüştür. Galatasaray ve Beşiktaş taraftarlarının en az Bursaspor taraftarları kadar sevindiğini gören bazı Fenerbahçelilerin, 'Şimdiye kadar 17 kez şampiyon olduk. İlerleyen yıllarda da bu şampiyonluklar devam edecektir. Dört büyükler dışında bir takımın şampiyon olması lige hareket getirir. Aslında şampiyon olamamamız Türkiye'de futbolu olumlu etkiledi' dediği gözlenmiştir. Fenerbahçeli taraftarların bu görüşü psikoanalitik yaklaşıma göre hangi savunma mekanizması ile açıklanabilir?''

Sorunun altında ise ''Hayal Kurma'', ''Yansıtma'', ''Bastırma'', ''Yer-yön Değiştirme'' ve ''Bahane Bulma'' şıkları yer aldı.

Deneme sınavının cevap anahtarında ise sorunun yanıtının ''Bahane Bulma'' olduğu belirtildi.

kaynak:Ajans spor

Bunu okudunuz mu bilmiyorum ama 2009-2010 sezonu adına çok güzel bir sonuç olmuş:D

Miraç Atalay Çiftçi
12.06.2010, 00:18
Kesinlikle Urfa macerası ve Fener ile oynanan final maçı mükemmeldi.
Colman'ın mesafe tanımaksızın attığı paslar güzellikler,

Canberk
12.06.2010, 00:27
Türkiye kupasını almamız.
Feneri şampiyonluktan etmemiz.
TABİKİ Onur gibi bir kaleci yetiştirmemiz.
Trabzonsporun hiçbir zaman unutulmayan varlığını herkeze tekrar hatırlatmıştır :)

Ömer Kibar
12.06.2010, 01:10
Türkiye kupasını almamız ve 10 günde feneri 2 kupadan etmemiz :)

Ceyhun Öncü
12.06.2010, 02:09
sivassporlularin bu sezon gecen sene bizim yapdigimiz gibi trabzon panosundan resim cekinmesi üstüne
bizimkilerin sivasspor otobüsüne isemeleri :D

Sümeyye Şahin
12.06.2010, 16:11
Sivas maçında Ceyhun'un golünden sonra Alanzinho'nun Ceyhun'a sarılma çabaları var hafızamda. :)

Ve tabii ki Onur. Hareketleri, konuşmaları, tavrı, kurtarışları, hırsı..

mashal61
12.06.2010, 16:26
Hugo Broos'un gitmesi ve Şenol Güneş'in gelmesi.

61BrAvEhEaRt
12.06.2010, 19:32
Trabzon'un ''ONUR''unun fb maçında kurtulması en büyük olaydı ve 1995 in intikamıyla birlikte elbette kupa :D

Tolunay Abdioğlu
12.06.2010, 20:05
Trabzon'un ''ONUR''unun fb maçında kurtulması en büyük olaydı ve 1995 in intikamıyla birlikte elbette kupa :D

Kurtulması?

61BrAvEhEaRt
12.06.2010, 20:24
Kurtulması?

kurtulması derken yanlış kelime oldu onursuz bir takım olmadğımızın kanıt istememesine rağmen kanıtlanması demek istedim :)

trabzon maçı satcak falan dedilerdiya :eek:

Kenan Berber
12.06.2010, 20:26
Trabzonspor'un yüzünün asıl olması gereken yere geri gelmesi (Şenol Güneş)
Türkiye kupasını kazanmamız
Fenevbahçeyi şampiyonluktan etmemiz.
Trabzonlu duruşunu cümle aleme göstermemiz.
Trabzonspor gibi oynamaya başlamamız.
"15 maçlık yenilmezlik serisi"
Sezonun ilk Kayseri maçında oyundan alınan Engin'in Kupa finalindeki agresif olmayan ve affettirici oyunu (sadece bu maçta affedilmedi tabiki :))
Kupayla Trabzon'a dönen takımımıza yapıulan karşılama
Karşılama sonrası manzarayı gören yabancı futbolcularımızın surat ifadeleri :)
Yattara'nın 'biz bu takım için seneye ölüme gidiyor' demesi :)
ONUR'lu bir kalecimizin göz önüne çıkması.
Bursa'da şampiyonluk sonrası bizim büyüklüğümüze dair yapılan konuşmalar.
Çevremdeki fenerlilerin surat ifadeleri :)
Trabzon un kupayı alıp da fenere ligi vereceğini iddaa edenlerle karşılaştığım ilk anlar :)
Takımdaki arkadaşlık havası. bunlar aklıma gelip de yazdığım beni mutlu eden ve gururlandıran olaylardı.

ONUR'un Eskişehirspor maçında ağlaması gerçekten çok duygulandırmış ve gururlandırmıştı. bizim İsim yapmış futbolculara değil böyle forması için ağlayan adamlara ihtiyacımız var :)

Hasan Habip Özbay
12.06.2010, 20:34
bir futbolcunun helede trabzonlu olmayan ama forma aşkının ne demek olduğunu iyi bilen Onur;un gözyaşları ve feneve vurduğu asrın tokatı

Harun
12.06.2010, 21:48
Türkiye kupası zaferi seneye damgasını vurdu bana göre:)

Özgür Hacıosmanoğlu
12.06.2010, 23:13
Şöyle anlatayım..

Tarih 05.05.2010..
Yer: Balıkesir
Kupa maçı günü. Maç 15.45'de.. Öğleden sonra maç için okuldan kaçtım.. Koşa koşa maçı izlemeye gittim.. Neyse, maçı neredeyse 35-40 kişi izliyor.. Söz konusu Fener olunca herkes Trabzonsporlu oluveriyor.. En önde yaşlı bir amca var.. Fanatik Fener'li... Durum 0-1 oldu, bana bakarak gülüyor.. Ben ise gözümü kırpmadan maça odaklıyım.. Gol geliyor.. Durum 1-1.. Amcaya bakıp tebessüm ediyorum içimdeki gururla.. Amca "Kupa bizim evlat, umutlanma" diyor.. Biraz geçiyor durum 2-1... Amcaya bakıyorum, benden yana hiç bakmıyor.. Tam maç bitecek amca gol bekliyor Fener'den.. Ve geliyor gol bütün heybetiyle.. 3-1 oluyor.. Amcanın suratı kıpkırmızı, eli sol yanında.. Cebinden alelacele dilaltını çıkarıyor.. Alıyor bir tane.. Neyse tebrikler eşliğinde çıkıyorum dışarıya.. Sırf havamı atayım diye 2-3 kilometrelik yolu üstümde forma, omzumda atkı ile yürüyorum.. Yorulduğum zaman otobüse binmek için duraklara geldim.. Ve o gözümün önünden hâlâ ayrılmayan kareyi görüyorum.. İki Fener'li ellerinde sigarayla birbirlerine bakarak ağlıyorlar.. O görüntüyle beraber otobüse biniyorum.. Otobüste tanımadığım en az 15 kişiden tebrik alıyorum.. Ve Trabzonsporlu olduğuma yeniden şükrediyorum, Fenerli olmadığıma şükrettiğim gibi...

askemo_garleli
13.06.2010, 02:44
uşak gibi küçük bi şehirde bu renkler sayesinde bulduğum ve örgütlediğim onlarca taraftar..türkiye kupası zaferinden sonra bütün uşak'ın bakışları arasında coşkulu bi kutlama ve şehir turu..sayacak daha şeyler var ama uykum gelio ufak ufak :D

Canberk
13.06.2010, 11:58
bir futbolcunun helede trabzonlu olmayan ama forma aşkının ne demek olduğunu iyi bilen Onur;un gözyaşları ve feneve vurduğu asrın tokatı

Onur'umuz ve intikam diyorum.

Rize deplasmanı diyorum.

Kupa töreninde Ordu'da olmanın üzüntüsünü Fenerbahçeliler Derneğinin kapısında kızarmış suratlar önünde üçlü çekerek gidermek diyorum.

A.Akerdeki Sivas maçı diyorum.(Başlı başına)

Tunga abiden,tribündeyken radyodan dinlediği maçın golüne otuz saniye önceden sevinmesini dinliyoruz

Onur'un gözyaşları.:)
Unutmak pek mümkün olmayacak.Sultan Tekke'den sonra ilk kez bir futbolcumuzun bu forma için ağladığına şahit oldum.Bundan güzel mutluluk mu olur?:)Ve tabii Urfa.Bir kardeş kazandık.:)

Geçtiğimiz sezondan bize kalan en özel güzellik Onur oldu. Geç oldu ama güç olmadı onu kazanmamız. :)

Song'un Tolouse ağlarına bıraktığı golden sonraki sevincini de hiç unutmam.

Onur'un oynadığı maçların tamamı en güzelleriydi sanki...

Türkiye kupasını almamız.
Feneri şampiyonluktan etmemiz.
TABİKİ Onur gibi bir kaleci yetiştirmemiz.
Trabzonsporun hiçbir zaman unutulmayan varlığını herkeze tekrar hatırlatmıştır :)

Sivas maçında Ceyhun'un golünden sonra Alanzinho'nun Ceyhun'a sarılma çabaları var hafızamda. :)

Ve tabii ki Onur. Hareketleri, konuşmaları, tavrı, kurtarışları, hırsı..

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

http://img99.imageshack.us/img99/1426/87426788.jpg

İskender YILMAZ
13.06.2010, 12:02
Onur'umuz, gururumuz .. :) Ve yıllar sonra gelen kupa ..

Keramettin
13.06.2010, 12:54
Onur ve fenevi 2 kupadan da etme

Mert67
13.06.2010, 15:57
-1 hafta'da 2 kupa sevinci yaşamamız.(Futbol+Basketbol)
-Şenol Güneş'in gelmesiyle camianın birlik olması.
-Sivasspor ile Avni Aker'de oynadığımız maçın ilk yarım saati.
-Colman'ın oğluna Türkçe bir isim vericek olmasını açıklaması.
-Yılmaz Özdil'in Şampiyonum 16, Kahramanım 61 başlıklı köşe yazısı.
-Son maçda ki onurlu mücadelemiz
ve başlı başına Onur Recep Kıvrak.

zendit
14.06.2010, 14:09
tabiki fenerbahçeden iki kupayıda almamız iki kupa diyorum çünkü birini bizxe diğerini yine anadolu külübü olan bursaya verdi.ayrıca herkezin takımımız için fenere maçı verecek demeleri ve ama sonra mosmor olmaları..en güzelleri sanırım bu oldu

Sanliurfa61+2
14.06.2010, 22:28
Trabzonsporumuzun Şanlıurfamıza gelmesi.... :)

Gökçebey
15.06.2010, 08:33
Kütahya'daki gövde gösterisini de unutmayalım. :)

Oktay AKKUŞ
15.06.2010, 08:34
tabiki fenerbahçeden iki kupayıda almamız iki kupa diyorum çünkü birini bizxe diğerini yine anadolu külübü olan bursaya verdi.ayrıca herkezin takımımız için fenere maçı verecek demeleri ve ama sonra mosmor olmaları..en güzelleri sanırım bu oldu

Fenerbahçe de Anadolu takımı:)