PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cevahir Alisveris Merkezi'ne Ts Club

calypso
05.09.2005, 10:03
Cevahirler yakinda acilacak olan Mecidiyeköydeki alisveris merkezlerine tsclub açtirmayi (yani bir dükkani kulübe hibe etmeyi) düsünürler mi acaba? Gecen gun profilo alisveris merkezini gezerken 3 takimin yanyana dükkanlarini gördüm, bizimkimaalesef yok.Demek ki ancak böyle bir destek olursa TSCLUB görürüz büyük alisveris merkezlerinde. Cevahirler biraz destek verse su kulübe, ne kaybederler?

Mollasalihoğlu
05.09.2005, 10:04
zaten cevahir'de ve akmerkez'de açilacak yanlis bilmiyorsam.

Özkan Erdem
05.09.2005, 10:44
Akmerkezde açilacagini duymustum ben de..

selçukabi
05.09.2005, 12:24
Valla Ankara gibi bir yerde bile TS club yok, olan da gitti Atakulede açti ve kapandi bittabismileys/smiley7.gif

lazutlarlivera
05.09.2005, 14:23
ya artik kiskanmaya basladim her yerde bi tane var ama bi IZMIR de yok.Bizde dükkan çooooooooookkkkkkkkkkkkkk gelip açsinlar kira falan istemezhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif.Allah askina IZMIR e de bir TS CLUB.Lütfeeeeeennnn

Badaloğlu
05.09.2005, 15:08
Cevahirler yakinda acilacak olan Mecidiyeköydeki alisveris merkezlerine tsclub açtirmayi (yani bir dükkani kulübe hibe etmeyi) düsünürler mi acaba? Gecen gun profilo alisveris merkezini gezerken 3 takimin yanyana dükkanlarini gördüm, bizimkimaalesef yok.Demek ki ancak böyle bir destek olursa TSCLUB görürüz büyük alisveris merkezlerinde. Cevahirler biraz destek verse su kulübe, ne kaybederler?

Iyi düsünmüssün güzel düsünmüssünde; ama maalesef senin bu düsüncen sadece uçuk bir hayalden ibaret.Öyle bir yardim yapacaklarina inanmiyorum.Bu is gönül isi...

Gülşen
05.09.2005, 15:15
Kulübün su an geldigi nokta öyle birilerinin yardimina ihtiyaç duyulacak nokta degil. Atay baskana bir ara maraton programinda Sansal "Trabzonlu is adamlari da ellerini cebine atsa artik di mi baskan " gibi birsey söyleyecek oldu, hatta söyledi. Bizim Baskan benim bir kez daha sevgimi ve saygimi kazanmasina yol açan cevabi vermistir, "Bizim paramiz var, buna gerek yok" demisti... Kendi imkanlariyla kulüp büyüyecek insallah...

Badaloğlu
05.09.2005, 15:26
Bende zaten kulübün ihtiyaci var demedim.Sadece Cevahirlerin bu yardimi, ya da böyle bir dükkani bedava bagis adi altinda Trabzonspor kulübün'e yapmayacaklarini söylemeye çalisiyorum.Yoksa kulübün kisilerden tabiki bir beklentisi yok...

#10 Fietra
05.09.2005, 15:33
Güzel bir düsünce olsa ne kadar iyi olur tabii ki.Ama abilerimiz simdilik hayal diyorlar.Insallah gerçeklesir diyelim.Akmerkezden daha süper olacagi söylenen ve Istanbul'un en iyi alisveris merkezi olacagi kulaktan kulaga dolasan böyle bir mekanda Trabzonspor'u temsilen bir Tsclub bulunmali ki Akmerkez'de de ayni sekilde.

mini FaNaTiK
05.09.2005, 17:29
Sunu anlamiyorum trabzonspor gibi bir markanin ankarada izmirde nasil bir tsclubu olmaz ama insallah yonetimin birkac senelik projeleri icinde olantsclubu tum turkiyeye yayma fikri gerceklesir..

Crazy_OfLu61_
05.09.2005, 19:06
Is ticarete geldimi böle bise yapacaklarini zannetmem...

My
06.09.2005, 01:46
Eer yanlis hatirlamiyorsam, Burak GÜRDAL burada bi Ts Club magazasinin çok yakindaaçilacaani söylemisti.

Efrasiyab
06.09.2005, 02:03
agustos sayisindada yaziyo acilacakmis

Armağan Dere
06.09.2005, 02:15
arkadaslar heralde yaparlar onlari ailece taniriz biz açacaklarina inaniyorum

sanatik
06.09.2005, 02:30
Cevahirler aslen trabzonlu ancak Trabzonsporlumu ?

Mollasalihoğlu
06.09.2005, 03:17
trabzonspor'lu ama para verme konusunda bence ümitsiz vaka. smileys/smiley1.gif

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
06.09.2005, 03:45
Cevahirlerin kurus verdigini duymadim daha,
ancak sezon açilisina çelenk fln yollamislardir belki (o da saibeli)smileys/smiley36.gif

Mollasalihoğlu
06.09.2005, 03:51
m.ali yilmaz'a demis ya -usagum ha o kadar parayi birden nasi verdun ha bi topçu için??

film adam.öyle saga sola saçsa nasi bu kadar zengin olacak degil mi?(o kadar param olacak trabzon'u sampiyon yapmayacagim??aklim almiyo.)

allah gönlüne göre versin

zinos_zon
06.09.2005, 11:52
cevahirler; harbi trabzonsporludur. bundan kuskumuz yok.

daha fazlasini söyliim; türkiye de mafya diye bildigimiz kerameti kendinden menkul "baba"larin pekçogu; "cevahir" abilerinin agzina bakarlar.

agahozlu
06.09.2005, 12:33
bir de anadolu yakasini görseler istanbulun üsküdar ümraniye bir yerde açilsa artik ve ya kadiköy de bir yere eziklerin lafta mekanina

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

constantine_61
06.09.2005, 13:01
gercekten yaaaaaa akmerkez de bizim bir ts club imiz olsa cok iyi olur

Sacit
06.09.2005, 15:49
gercekten yaaaaaa akmerkez de bizim bir ts club imiz olsa cok iyi olur

Ayşe Aygün
07.09.2005, 11:11
Biz orda bir TS CLUBA açilmasini istriz. bunla ilgilide çalisma oldugunu duymustum. ama kimse bize dükkan ibe etmesine gerek yok. elbett isletecek arkadaslar zaten burayi alirlar.ama gerçkten çok güzel olur. ist göbeginde en büyük alisveris merkezinde trabzonspor magazasi ne güzel olur.smileys/smiley4.gif

Mustafa Önal
11.01.2006, 20:20
arkadaslar cevahirdeki ts club çok hos oldu 10 günde bi gidiyom çalisanlarinin hepsini tanidik artik baya iyi çalisiyor tüm arkadaslari bekleriz her gidiste artik bisey aliyoruz almazsam artik dövüyorlar zaten

Bülent Bayraktar
14.01.2006, 18:37
birde anadolu tarafinda açsalar

coach
14.01.2006, 18:46

anadolu yakasindada var arkadaslar çok yakinda hatta haftaya cevahire gidicez ondan sonra da anadolu yakasindaki ts club'a bi organizasyon yapicaz.

maltepe-zeyland en üst kat.

KUYMAK
14.01.2006, 20:23
Ya arkadaslar hersey iyi güzelde TS Club in ürünleri çok kalitesiz bir kappa nin ürünlerine bakiyorum birde bizimkilerin yaptigina sanki mahmutpasa da bir terziye yaptirmislar.FB nin Gs ve Bjk nn ürünleri ve modelleri çok güzel bizim ürünleri kim üretiyor bilmiyorum ama bize iyi bir stilist lazim transferden öncesmileys/smiley2.gif

Nytre
16.01.2006, 23:56
bu açilan dükkanlar maalesef duygusal olarak degil ticari olarak karar verilen seyler bunun için de heryerde açilmasi mümkün degil..

ankarada açilan yer çok ama çok yanlisti... atakuleye artik giden mi varki açiyorsun orada...

ama istanbulda bir tane daha açilabilir sanirim..

ÇaGaTaY
17.01.2006, 16:20
BURSA YA BIR TSCLUB ALLAH RIZASI IÇIN...

Bülent Bayraktar
17.01.2006, 16:53

anadolu yakasindada var arkadaslar çok yakinda hatta haftaya cevahire gidicez ondan sonra da anadolu yakasindaki ts club'a bi organizasyon yapicaz.

maltepenin neresinde? sadece ts club mi ama

Bülent Bayraktar
17.01.2006, 17:00

<CENTER>Trabzonspor Resmi ürünlerine sahip olabileceginiz magaza adresleri;

<TABLE =general borderColor=black cellSpacing=0 cellPadding=0 border=1>
<T>
<TR =general>
<TD>Merkez Ts Club</TD>
<TD>Kemerkaya Mahallesi Halkevi Sokak / Trabzon</TD>
<TD>0462 326 20 77</TD></TR>
<TR>
<TD>Stadyum Ts Club</TD>
<TD>H.Avni Aker Stadyumu yol tarafi tribün alti / Trabzon</TD>
<TD>0462 223 61 68</TD></TR>
<TR>
<TD>Havalimani Ts Club</TD>
<TD>Iç-Dis Hatlar Giden Yolcu Salonu Içi / Trabzon</TD>
<TD>0462 325 67 53</TD></TR>
<TR>
<TD>Cevahir TS Club</TD>
<TD>Cevahir Alisveris ve Eglence Merkezi, Büyükdere Caddesi No: 22 Sisli / Istanbul</TD>
<TD>0212 380 07 61</TD></TR>
<TR>
<TD>Bahçelievler Ts Club</TD>
<TD>Izzettin Çalislar cad. No:50 Bahçelievler / Istanbul</TD>
<TD>0212 502 80 45</TD></TR>
<TR>
<TD>Monolya Butik</TD>
<TD>Sögütlüçesme c. No:26 Kadiköy / Istanbul</TD>
<TD>0216 348 86 17 </TD></TR>
<TR>
<TD>Görkemspor</TD>
<TD>Alemdar cad. Fevzi Baha sok. No:13 Izmit</TD>
<TD>0262 321 20 49</TD></TR>
<TR>
<TD>Maraton Spor </TD>
<TD>Istiklal mah. Porsuk Bulvari No:3 / Eskisehir</TD>
<TD>0222 231 12 12</TD></TR>
<TR>
<TD>Zeynep Giyim </TD>
<TD>Çerkezköy Ana Yolu Veli Mese Köyü Akbayir Mev. Çorlu / Tekirdag </TD>
<TD>0282 674 41 83</TD></TR>
<TR>
<TD>Zeynep Giyim </TD>
<TD>Afyon çikisi 5.km Kadayifçioglu Tesisleri / Afyon</TD>
<TD>0272 213 28 96</TD></TR>
<TR>
<TD>Zeynep Giyim </TD>
<TD>Zafer Plaza No: 125 Zefer Meydani / Bursa</TD>
<TD>0224 425 56 92</TD></TR>
<TR>
<TD>Zeynep Giyim </TD>
<TD>Zümrüt Evleri mah. Çilek sk. No: 14 Maltepe / Istanbul</TD>
<TD>0216 457 54 17</TD></TR>
<TR>
<TD>Zeynep Giyim </TD>
<TD>Kocaman c. No:28 Bagcilar / Istanbul</TD>
<TD>0212 656 37 77</TD></TR>
<TR>
<TD>Taraftarium</TD>
<TD>Kadir Has Center Bahçelievler / Istanbul</TD>
<TD>0212 442 31 63</TD></TR></T></TABLE></CENTER>

burda da yaziyo ama bngerçek ts club açilsin diyorum

calypso
01.06.2007, 11:11
Dün cevahir de gezinirken içim sızladı. Kameraların önünde kendini neredeyse "ONURSAL BAŞKAN" !!!?!?!? ilan edecek sayın Cevahir! koskoca alışveriş merkezi yaptın.. bir dükkanı bu klübe hediye etmedin..Lafa gelince icraat bol.. sonunda ne oldu klüp kapattı güzelim TSCLUB'ü. Yakıştı mı şimdi bir Trabzonlunun, bir Trabzonsporluyum diyem birinin yaptığı alışveriş merkezinde sadece Fenerium un olması.
Kimse bana cevahirler Trabzonsporlu demesin artık!!

POYRAZ
01.06.2007, 18:39
Dün cevahir de gezinirken içim sızladı. Kameraların önünde kendini neredeyse "ONURSAL BAŞKAN" !!!?!?!? ilan edecek sayın Cevahir! koskoca alışveriş merkezi yaptın.. bir dükkanı bu klübe hediye etmedin..Lafa gelince icraat bol.. sonunda ne oldu klüp kapattı güzelim TSCLUB'ü. Yakıştı mı şimdi bir Trabzonlunun, bir Trabzonsporluyum diyem birinin yaptığı alışveriş merkezinde sadece Fenerium un olması.
Kimse bana cevahirler Trabzonsporlu demesin artık!!
Bence cok ama cokkk haklisin. Hem de cok. Orasi Avrupa'nin en büyük alis veris merkezidir. Avrupa'da bile öylesi görkemli bir alis veris merkezi yok. Kiyamet kadar para harcamislar ve orada bir dükkani kulübe hediye edememisler. Kulüp orada kiralayarak dükkan acar acmaz tartismasina girmek ayri bir sey. Oranin sahipleri Trabzonlu olduklarini göstermeliydiler.

tsurmene61
01.06.2007, 19:07
illa cevahirde olacak diye bir kaidemi var arkadaşlar tarbzonspor büyük klüptürr hem anadolu hemde avrupa yakasında büyük ts club magazaları olması lazımm ulaşımıda kolay olacak bir yer olmalıı yani yönetim istese buna destek verecek trabzonlu zengin işadamları cok olduguna inanıyorum buradaki onbinlerce taraftar bile para birleştirip yer satın alabilirizz.ben suana kadar cevahirde olsun başka yerlerde olsun ts club ürünü cok aldım ve halada almak istiyorum ama ts club taki gibi çeşit yokk.yeter ama artık hem bizim istanbulda cok taraftarımız var diyorsunuz hemde yatırım yapmıyorsunuz biz bilinçli taraftarlar olarak resmi ürünler kulllanmak istiyoruzz...

Erdogdu61
02.08.2007, 15:51
arkadaslar, ben ekim ayinda istanbulda olacagim bir kac günlügüne ve ts clup dan alisveris yapmak istiyorum. kalacagim yer maltepe, yakinlarinda baya büyük bi cami var.merkez cami galiba ismi... istanbulu neredeyse hic bilmem. bana en yakin ts club nerde acaba? ve nasil gidilir oraya? yardimlariniz icin simdiden tesekkürler...

Külünkoğlu
02.08.2007, 16:08
Maltepe'de Trabzonsporumuzun resmi ürünlerini satan bir mağaza var. Bulayım isimini yazarım.

Külünkoğlu
02.08.2007, 16:11
Zeyland diye bir yerde varmış birde aynı yer mi bilmiyorum birde Zeynep Giyim'de varmış.

Zeynep Giyim
Zümrüt Evleri mah. Çilek sk. No: 14 Maltepe

Ba®ış
02.08.2007, 16:13
kadıköye giderken sağda ,dönerken sol tarafta :) ben bi kere gitmiştim güzel ürünler yok pek

Selman
02.08.2007, 16:19
(0216 457 54 17)

Bu da Zeynep Giyim'in telefon numarası.Gitmeden önce telefon açarsan bence iyi olur.Çünkü bazı ürünler yok.Mesela formaların arkasına yazı yazdırmak istediğin zaman 1 veya 2 gün sonra teslim edebiliyorlar.

Külünkoğlu
02.08.2007, 16:25
Yuh ulen bana ! üstteki mesajlarda yazıyormuş :D son mesaja bakarsan böyle olur. :D

Ba®ış
02.08.2007, 16:28
tatil zamanı gelmiş :D

Tolpaş61
02.08.2007, 16:33
ts club diyince aklıma sadece hüsran geliyor.bir mağazayı dahi işletemediler.

Misina
02.08.2007, 16:56
ts club diyince aklıma sadece hüsran geliyor.bir mağazayı dahi işletemediler.

evet abi fakat daha bi genel yargı yapalım albayrak diyince benim akıllara hüsran gelsin:p

Yavuz Hasan
02.08.2007, 18:45
bi icraat yapmadıkları gibi yapılan icraatları da baltalıyolar

Erdogdu61
02.08.2007, 21:42
sagolun varolun. zeynep giyimin yani zeyland in en kolay yol tarifini verebilirmisiniz bilen arkadaslar? gecen senenin cubuklusu vardir herhalde orda...

hami10
03.08.2007, 00:11
geçen gün istanbul büyükçekmece e5 üzerindeki aymerkez denilen alışveriş merkezindeydim ts club varmış ..

şu kadarını söyliyim b itane forma yok.. ürün yok.. 2-3 atkı bide kaset rozet koymuşlar camekanlı bi bölüme yuhh dedim forma nasıl olmazz.. rezalet skandal...

kimse gitmesin zaten ts club falanda değil dükkan değil hol gibi biyeri bölmüşler 10 bölüme puma nike ts club...

calypso
09.08.2007, 23:55
piyasada ne tsclup kaldı ne de ürün..millet ürün alcak para verecek..paraya doydular galiba..eh paralı başkan gelince böyle oluyo demekki.

KİRAZLI
15.09.2007, 11:37
TS CLUB ZATEN BENİM İÇİME SİNMEMİŞTİ. ÖN TARAF BİZİM ARKA KISIM İNGİLİZLERİN. İSİMDEN BAHSEDİYORUM. BENCE BİZDEN BİŞEY OLMALI. TS ÜRETE BİLİRİZ. MİSAL TekSevgim VEYA SADECE TS OLABILIR.

LazAnisT
15.09.2007, 13:35
Bu başlıkta ne oluyor.Ben pek bir şey anlayamadım?Cevahir kapatıldığına göre?

TSunami.61
01.02.2009, 12:22
renkdaslar mecidiyeköy profilo alışveriş merkezi yanına ts club acıldı..ürünlerimize oradanda ulasabilriz

Alihan Ertürk
01.02.2009, 12:24
renkdaslar mecidiyeköy profilo alışveriş merkezi yanına ts club acıldı..ürünlerimize oradanda ulasabilriz

tam adresi verirmisin lütfen bugün-yarın gidebilirim :)

Halit Aydın
01.02.2009, 13:35
» Bu Baslik BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Kilitlenmistir
» Baslik amacina ulasmistir ve/veya güncelligini yitirmistir.
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net