PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke ve Milli Takım

yoniz
19.08.2004, 02:50
ERSUN YANAL,fatih gibi bir futbolcuyuoynatmayacakcan ne diye milli takima çagiriyorsun.9oguca yazik.

Inanilmaz,ersen martin ,nihat,serhat,tuncay vesayreler oynuyorlar ama Turkiye'nin en iyi uç futbolcusundan bir tanesi oynamiyor.

INANILMAZZZZZZZZZZZ.

Burada fatih'in klasini tartismaya gerek yok bile.

Ama fatih insAllah kendisini eze eze oynattiracak.

Fatih ,milli takimda,bana goreen basta oynayacak futbolcu.

Her neyse

Gelir InsAllah.

NOOT:Bizim fatih'de ne zaman avrupaya giderse o zaman oynar belki :))))),çunku bazilari sanki sadece avrupada oynadiklari için oynuyorlardi bir zamanlar,..........

Harun-61
19.08.2004, 03:02
fatih "tartismasiz" suan ligin en iyi oyuncusu !!!

böyle bir futbolcuyu oynatmayan tek. direktörün beyninden süphe ediyorum !!!! ???

vesselam

Badaloğlu
19.08.2004, 08:37
Ersun Yanalin aksam ne yi dogru yaptigini bana biri anlatsin,hep söylüyorum Dünya 2.olmadiktan sonra isterse havada kus kapsin onu basarili saymayacagim.

Bu takimda H.Ünsal,B.Korkmaz,M.Izzet,Ö.Turaci,Rüstü(bu haliyle),Ersen Martin,Kürsat,Hasan Sas,Servet,Ü.Özat Bu adamlarin bu takimda yeri olmamamali!...Eger oynayacaklarsa eyvahki ne eyvah!...

Fatih alayina on basar...

Emin
19.08.2004, 08:49
Senol Günesin ayagini kaydiranlar, daha çok ararlar onun gibisini. Ersun YANAL in bu takimi Dünya 2. si yapamayacagi ortada. Dolayisiyla asla basarili oldu denilmeyecek. Milli takimin basina geçerek kariyerini mahvettigini düsünüyorum.

ozcan_asanoglu
19.08.2004, 08:58
kendi kariyerinden bize ne, defolup gitsin...milli takimin kariyerini mahvedecek..bu adamla bu gruptan çor çikariz biz...ama fatihi oynatmadigi iyi oldu bosverin, sakatlanir veya yorulabilirdi nasil olsa özel maçti....

bana surasi kesin, fatih ve gökdenizi milli takima çagirip oynatiyorsan oyun sistemini özellikle hücum organizasyonlarini onlara göre kurmak zorundasin..tuncay,sükür,serhatlara göre oyun kurulursa trabzonspordaki fatih ve gökdenizi milli takimda göremeyiz..

OfluMulkiyeli
19.08.2004, 09:16
Fatih iyi ki oynatilmamis. Hafta sonu Malatya, hafta içi de Kiev maçlari var. Böyle önemsiz bir maçta oynatilmamis olmasi bizim için iyi olmustur; ki Ersun Yanal da ayni seyi düsünmüs olabilir.

peja
19.08.2004, 09:29
Ersunun bizim maçlari düsnüp oynatmadigini pek sanmiyorum keske gökdenizide sokmasaydi oyuna.Bu adamlar iki aydir haftada iki maç yapip duruyo hafta sonu ve çarsamba önemli maçlarimiz var.Eleme maçlarinda ikisinide oynatacaktir merak etmeyin.Varmi onlar gibi oyuncu milli takimda?

tigin
19.08.2004, 10:08
bu maçin hiç bir ciddiyeti yoktu.oynatmamasi daha iyi oldu bosuna yorulmasin

perfectstorm
19.08.2004, 10:20
oynamamasi daha iyi ..yogun maç temposunda bi sakat versek,bu telafi edilmezdi .fatih tekkenin sanssizligida ne zaman milli takim maçlari olsa ya sakatlanir yada takimin maç trafiginin en yogun oldugu zamana denk gelir..ersun hocaninda ne yapmak istedigi belli degil.

sanki veteranlar turnuvasina çikmis gibiydi milli takim.

bülent korkmaz,hakan ünsal,hasan sas,mustafa izzet bunlarin bu takimda ne isi var delimi bu adam.?hazirlik maçi olmasi bieyi degistirmez,resmi maçlardada buna yakin kadro çikaracagi belli.

trapezus61
19.08.2004, 10:55
Fatih Tekke nin dünkü maçta oynatilmamasi bence tam bir faciaydi. Su anda türkiyenin en formda forvet oyuncusunu gazozuna bir maçta bile 90 dakika kenarda oturtmak art niyetten baska birsey degildir. Madem oynatmayacaksin neden çagirirsin milli takima be adam...!!!

Ersen martin lavugu bile gol ümidi olarak sahaya sürülürken. hala hakan ünsallar, hasan sas lar hatta önder turaci denen ne idügü belirsiz adam milli takimda top oynarken Fatihin kenarda oturtulmasi sizi bilmem ama benim çok gururumu incitti. Siz bir de Fatihin hissettiklerini düsünün.....

Ben Fatihin yerinde olsam milli takimdan affimi isteyip bir daha da oraya gitmem.Milli takim diye sahaya çikan bütün topçulari top diye oynar Fatih Tekke...

Ersun Yanal in bir kuyruk acisi mi var acaba??? O kadar lavugu sahaya sürerken Fatihi 90 dakika kenarda oturtmak resmen Fatihi asagilamaktir... Am ERSUN YALAN sunu bilsinki asil asagilik kompleksi olan odur... Senol günesi her firsatta yerden yere vuran serefsiz istanbul basininin bu rezil maçlardan sonra hala sessiz kalmasi ise bu ülkedeki TRABZON DÜSMANLIGININ VE TRABZONSPOR KOMPLEKSININ EN AÇIK GÖSTERGESIDIR...

Saygilarimla....

Salih61
19.08.2004, 11:03
Gördük KARZIMAYI gördük BASARIYI...Ben hiç üzülmedim kimse ksr bakmasin.....

Saygilarimla.....

angel52
19.08.2004, 11:09
Ben bu zamana kadar Ersun YANAL'i destekliyordum. ama dün aksamdan sonra fikirlerim tamamen degisti. Sen formunun zievesindeki Fatih TEKKE'yi nasil oynatmazsin. Fatih'i kesinlikle oynatip milli takima adepte etmesi gerekiyor. Ne güzel 10 numarayida giymisti.

Analyzer
19.08.2004, 11:49
Acikcasi ben oynar da sakatlanir diye korkuyordum oynamamasina sevindim.

BordoMavi Sevda
20.08.2004, 18:09
Ersun Hoca'nin kuyruk acisi oldugu kesin. 2 sene
üst üste Türkiye Kupasi'nda onlari eze eze yendik
onun acisi vardir. Zamanla geçer üzülmesin :))

FERO61
20.08.2004, 18:45
bütün medya , fatih ve gökdeniz kadar iyi oyuncu yok diyor tr de ama milli takimda banko oynamiyorlar

lazkaya
21.08.2004, 21:55
Gördük KARZIMAYI gördük BASARIYI...Ben hiç üzülmedim kimse ksr bakmasin.....

Saygilarimla.....

Yapilan yanlislarin görülmesi açisindan hayirli bile olabilir.

Fatih Sultan Milli takimda oynamayi uzun süre önce haketmisti.Suçu sadece Ersun hoca atmak yanlis olur.Senol Günes ve diger hocalarda onu oynatmadi.Bu sene Ersun hoca ona muhtaç olacak.

Harun-61
22.08.2004, 00:49
Ersun yanal, Malatya macini iyi izlesin !!!!!!!

FANATIK61
22.08.2004, 18:47
Kaptan gereken cevabi verde dün Malatya macinda. 3 muhtesem gol hele birincisi ayin gölü bence.

lazkaya
22.08.2004, 23:03
Yilin golü.

Bu arada Turkcell Volkanin muhtesem golü yerine sergen'in dandik golünü yilin golü seçmis.Kim seçtiysesmileys/smiley7.gif

VenGame
03.09.2004, 13:47
su anda erkan OCAKLIDAN KOLBASTI DINLIYORUM ERSUN HOCA FENERLILERE HATTA TÜM FUTBOLCULARI BU SARKIYI DINLETSE VAR YA SEREFSIZIM BU TAKIM DÜNYA SAMPIYONU OLUR BIZDE smileys/smiley32.gif

Bl@ck_De@th_
04.12.2004, 12:57
FATIH MILLI TAKIM ICIN BUYUK BIR KAZANC

Barış
09.12.2004, 10:07
Kesinlikle...

SDanışmaz
14.12.2004, 18:06
Fatih milli takima çok yarali olacak.

Zaten onun kalitesinde forvet yok ki Türkiye'de.

Bir de ben milli takimda Fatih'in yaninda Necati'nin oynamasini istiyorum.Bunlar sizce de iyi bir ikili olusturmazlar mi ¿

SHENOLA
16.12.2004, 12:43
fatih türkiyenin en iyi forvetlerinden...bence maç oynadikça daha da iyi olacak...

Barış
01.01.2005, 19:55
Fatih Tekke Milli takima alisti mi sürekli bu formayi giyecektir.Partnerini de bulur zamanla.

ahmetsalih
02.01.2005, 16:56
güzel form tuttu milli takimda gol atmaya alisti böyle giderse bi5 _6 yil tahtini kaptirmaz

Tandogan
02.01.2005, 21:28
Fatih'in Milli Takim'da beklenilen performansi göstermesi isteniyorsa ilk önce Hakan Sükür'le kiyaslanmasindan vazgeçilmesi ve rahat birakilmasi gerekir.Kendi agzindan CNN TÜRK'te yayinlanan röportajinda, kendisi bile üzerinde ne kadar baski hissettigini itiraf etti.Böyle Avrupa çapinda bir yetenek geç te olsa bundan sonra Milli Takim'da büyük basarilara imza atacaktir.

nights
08.01.2005, 12:18
FATIH ÇOK TECRÜBELI BIR FUTBOLCU TÜRKIYENIN EN IYI FORVETLERINDEN BIRI MAÇLAR YAPTIKÇA BIR YENI TECRÜBE DAHA EDINIYOR...smileys/smiley20.gif

Sacit
02.06.2005, 19:35
cok yakisiyo smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Oruç
03.06.2005, 15:04
Fatih Tekke Milli takima alisti mi sürekli bu formayi giyecektir.Partnerini de bulur zamanla.

partneri belli! ama nedense oynatilmiyo! gökdenizi oynatacagina necatiyi oynatiyo!

FATIH SULTAN TEKKE

hasan_61
03.06.2005, 23:46
yarın inşallah fatihin yanında gökdenizi oynatır fatihin partneri o sakatta olsa fatih golünü atacaktır golleri şimdiden trabzonspora gönül verenlere armağan olsun

hasan_61
03.06.2005, 23:47
yarın inşallah fatihin yanında gökdenizi oynatır fatihin partneri o sakatta olsa fatih golünü atacaktır golleri şimdiden trabzonspora gönül verenlere armağan olsun

Crazy_OfLu61_
04.06.2005, 18:40
Kaptan bu aksam tüm dünyaya TÜRKIYENIN büyüklügünü göster gücümüzü herkes görsün.

Sana yakisan bu aksam 2 goldür.

of-lee
05.06.2005, 10:41
fatih siz milli takim olamaz

mahir_kuzey
05.06.2005, 18:04
Fatihin yanina adam gibi bi forvet bulunmadigi sürece harcanacaktir orda.

Egemen
05.06.2005, 21:06
korka ersun allah belani versin. 2 defansif orta sahayi al da g... s.k korayi ne diye oynatti anlamadim gitti. sirf besiktasli diye oynatiyo yaa kafayi yiyorum. madem oynayamiyo ne diye 20. dakkada almiyosun oyundan. baktin yunan gelmiyo niye oynatirsin tek forvet. ondan sora fatih kötüydü. be utanmazlar dört tane hayvan gibi yunanlinin arasinda fatihe doldur bosalt yaparsan fatih nasi oynasin. ahh ahhh yanarimda dünya fatihi izleyemiycek ona yanarim.

Beytullah
09.06.2005, 21:18
Fatihin yanina adam gibi bi forvet bulunmadigi sürece harcanacaktir orda.

fairless-666
02.09.2005, 18:28
fatih yerine hakan milli takimda oynamalidiyen spor adamida spor yazarida vatan hainidir. alex in golü yüzyilin golüymüs peki fatihin geçen sene malatyaya attigi gol neydi?????????

mini FaNaTiK
02.09.2005, 18:35
sen ne diyorsun ya olur mu oyle sey alex gol atacak ve fatihin ki guzel olacak turkiyede yasiyoruz medya turk medyasi yorumlari normal karsiliyorum artik alistigimiz icin..bu arada topic disindayim gireyim hemen iceri valla su anda milli takim %61 diyebilirim onun icin zaten son 16 macta attigi 9(7si resmi 2 si ozel maclarda)gol kendisinin ne oldugunu bize gosteriyor milli takimin onunla beraber attigi gol 17 yarisindan fazlasinda fatih ismi var daha ne olsun..

Hünkar
04.09.2005, 21:17
dun aksam hakan sabaninin arkadsinda oynadi ve bence iyide oynadi onun orta alana yakin oynamasi topun bizde daha cok kalmasini sagladi .ancak golluk pozisyonlarda pek on plana cikamadi bir tane de kacirdi ama o kadar olabiliyor.mactan sonra ntv de gurcan bilgic ve biri daha vardi adini hatirlayamadim 90 dakikanin yenisi olan adam hakanin performansini cok iyi buldular ve fatihi de ona yardim etmedigi icin elestirdiler. la adam daha ne yapsin ilk golun pasini okana yollayan o 3 tane net golu kaciran da hakan ama sanki tam tersiymis gibi anlattilar .umarim fatih hoca ukrayna macinda en ucta tekkeyi oynatirda alemj gol nasil atilir gorur

Crazy_OfLu61_
05.09.2005, 19:14
Valla kral yapicani her yerde yapicakta adama faulden baska bise yaptiklari yok. Sürekli faul sürekli faul buna can mi dayanir...

$FIRTINA61$
05.09.2005, 21:37
fatih orta sahada oynadi resmen ya defnasada yardima gitdismileys/smiley32.gif

objek
05.09.2005, 23:24
Fatih ve hakan ikiside baski altinda ve buyuk maclarda gol atmakta zorlaniyorlar normal sartlarda atacaklari golleri danimarka macinda kacirdilar

Mehmet
21.11.2005, 13:12
<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=4 cellPadding=3 width=500 align=center>
<T>
<TR>
<TD>http://www.habervitrini.com/haber_resim/mehmet_ali_yilmaz.jpg

''A MILLI TAKIMDAKI HOCA DEGISIKLIGI, TEZGAHI ÇOK ÖNCEDEN KURULDUGU GÖRÜLEN BIR ISTI''

Devlet eski Bakani Mehmet Ali Yilmaz, son 14 aydir Futbol Federasyonu'nun tartisilmayan yönünün kalmadigini belirterek, ''Bir federasyonu yönetmek, fikstür çekip maç akreditasyonu yapmak hakem atamak degildir. Levent Biçakci fedarasyonu, eski federasyon yönetimini aratmistir'' dedi.
21 Kasim 2005 Pazartesi 12:32
</TD></TR>
<TR>
<TD>
ISMAIL KAMIT
ISTANBUL (IHA) - Devlet eski Bakani Mehmet Ali Yilmaz, son 14 aydir Futbol Federasyonu'nun tartisilmayan yönünün kalmadigini belirterek, ''Bir federasyonu yönetmek, fikstür çekip maç akreditasyonu yapmak hakem atamak degildir. Levent Biçakci fedarasyonu, eski federasyon yönetimini aratmistir'' dedi.
Mehmet Ali Yilmaz, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu hakkinda yasanan tartismalarin ardindan IHA'ya özel açiklamalarda bulundu. Levent Biçakci fedarasyonunun son 14 aydir tartisilmayan yönünün kalmadigini ifade eden Yilmaz, ''Simdi herkes benim ne demek istedigimi anlamistir. O gün ben federasyonun güçlü bir semsiye olmasini, Türk futbolunun tümünü ve dis iliskilerini kapsayacak, milli gururunu tasiyacak sekilde olusmasi geretigini söylemistim. Bunun deneyim, otorite, karizma ve disiplin gerektiren bir is oldugunu söylemistim. O gün mevcut federasyonla ilgili gelen yogun sikayetlerden kendimi mesul hissedip, 'Gelin hep birlikte bu isi çözelim. Su asamada bana ihtiyaciniz var' demistim. Ama çesitli spekülasyonlar olusturuldu. 'Hükümet onu istemiyor, hükümet bunu istemiyor' derken, özerk yapisi olan federasyon bile o gün delegasyonu temsil eden arkadaslarimizin tutumu hükümetten yana meyil etti. Ama gerçek böyle degildi. Bu sadece siyasi bir yönlenme olusturma istemiydi. Hükümet samimiydi ama delegasyon samimi degildi. Hükümet sadece net bir sekilde elini çekmis olabilirdi. Ama hükümet de artniyetle böyle bir federasyon olussun istememistir. Çünkü siyaset rodeoya benzer. Yani atin üzerinde çok kalma sanatidir. Dolayisiyla hangi siyasi grup iktidarda az kalip gitmek ister ki? O yüzden kongre sonrasinda yöneltilen soruya verdigim cevap, heyetin bu yükü tasiyamayacagi yolundaki endisemdi. Çünkü federasyon çok ucuz davranislar gerektiren bir kurulus degildir. Federasyonun kanunu yazan, Bakanlar Kurulu'ndan geçiren, Meclis'e sevkeden, Meclis'ten çikartan bir devlet bakani olarak, kulüp baskani olarak, daha önce kulüpler vasitasiyla seçilmis biri olarak o gün bunu söylemistim. Yani bu alandaki deneyimimin çok oldugunu, elim tasin altinda yillarca emek verdigimi anlatmak istemistim. Spor ve Türkiye kamuoyunda biraktigim intibamin geregi 'Böyle bir seyi ben bu asamada yapar, düzlüge çikar ve sonra yine isteyen arkadaslarimiz yapar' demistim. Keske çok güzel olsaydi. Keske arkadaslarimiz ülkemizi futbol açisindan çok yukariya tasisaydi. Bundan en büyük mutlulugu yine ben duyardim. Görüldü ki son 14 aydir federasyonun tartisilmayan yönü kalmadi. Fikstür çekmenin disinda yapabildigi de bir sey olmadi'' dedi.

''ISVIÇRE MAÇINDA YASANANLARDAN DOLAYI VERILECEK CEZAYI BEKLEMEK BIR ACIZLIKTIR''
Levent Biçakci federasyonunu agir bir dille elestiren Mehmet Ali Yilmaz, ''Bir federasyonu yönetmek fikstür çekip maç akreditasyonu yapmak, hakem atamak degildir. Geldikleri günden beri yaptiklari ortada, Almanya hevesi, bir hocanin degisikligi. Bu da zaten tezgahi çok önceden kuruldugu görülen bir isti. Böyle hassas islerde yapilan oyunlar sonradan açiga çikiyor. Simdi de suçu Isviçre'ye, hakemlere atmaya çalisan bir ekip haline dönüstüler. Türkiye'nin yillardir barbarliktan kurtulmaya çalistigi dünya kamuoyu karsisinda, yeniden bu görüntüyü vermis olmalari, ülkeyi ve bizi katletmistir. Bunun süratle telafi edilmesi gerekmektedir. Simdi verilecek olan cezayi beklemek bir acizliktir. Senes'in de, Levent'in de orada olmasinda bizim devlet olarak baskanlik dönemindeki tutumumuz etkindir. Kendilerine verdigimiz destek, onlarin bulunduklari yerde olmasini saglamistir belki. Ama orada olmanin getirecegi demokratik anlayis, sportmence tavir ve tutum müsabakalara da yansimaliydi. Türk kamuoyu, dünya kamuoyu nezdinde soru isareti halini almistir'' diye konustu.
Federasyonun bir bütün oldugunu, yasanan olaylarda da içlerinden birinin degil, bastan asagiya hepsinin mesul oldugunu söyleyen Yilmaz, ''Kazanan takimin sevinme hakki vardir. Bizim Isviçreliler'e bu hakki vermedigimiz görüldü. Ülkemize gelislerinde yumurta yagmuruna tutulmalari ve o yumurtalari atanlarin birileri tarafindan organize edilmesi çok çirkindir. Maç saatinde ise bazi arkdaslarin sahaya girdiklerini gördük. Orada yapilan tutum ve davranislar, maç sonunda da bütün suçu hakemlere yüklemek oldukça sportmenlik disi. Fatih'e de yakismadi. Bence kendi kariyerini zedeledi. Çünkü onun kariyeri bu maçla ölçülmeyecekti'' dedi.
Isviçre maçinda yasananlari silemeyeceklerini belirten Yilmaz, ''Dünya kamuoyunun gözünün önünde olan olaylarda gidip savunma yapmak çok üzücüdür. Neyi savunacagiz ki? O zaman FIFA ve UEFA'nin tutumu da tartisilir. Gerçekler isiginda hakedilen neyse verilir. Kimsenin keyfine göre ceza verilmez. Ama 'Bize ceza vermeyin. Biz bunu bir daha yapmayacagiz' demek vardir tabi. Ama 'Yapmadik' demek yoktur. Çünkü yaptiklarimizi silemeyiz. Onun için bu noktada lobinin de bir anlami yoktur'' diye konustu.

''KÜÇÜK DÜSÜNEN, YETERLI BOYUTA GELMEYEN INSANLARIN, AGIRLIKLARI TASIMALARI ÇOK ZORDUR''
Türkiye'yi kucaklayacak, Türk futboluna ciddi bir sekilde dünya kamuoyu nezdinde itibar kazandiracak bir fedarasyonun isbasina gelmesi gerektigini kaydeden Yilmaz, ''Küçükler, büyükleri temsil edemiyorlar. Küçük düsünen, yeterli boyuta gelmeyen insanlarin agirliklari tasimalari çok zordur. Herhalde gereken yapilir. Çünkü özerk federasyonda bu seçilmis heyet ve seçenleri tekrar düsünür ve kongre yaparlar. Yeniden Türkiye'yi kucaklayacak, Türk futboluna ciddi bir sekilde dünya kamuoyu nezdinde itibar kazandiracak bir heyet isbasina gelir. Eski günlerimize döneriz, hatta daha ileri vizyonlara yelken açariz. Iste o yüzden biz bu göreve aday oldugumuzu tekrar açikliyoruz. O günden beri sözümden dönmedim. Çünkü ben kendimde bu kanunun çikarilmasini gerçeklestiren kisi olarak bunun vebalini hissediyorum'' dedi.
Levent Biçakci'nin fedarasyon baskanligini yapacak otoriteye sahip olmadigini ifade eden Yilmaz, ''Ben arkadaslarimi taniyorum ve federasyon olmanin gerektirdigi agirligi biliyorum. Ben futbolun her birimini bizzat yasayan biri olmamin yanisira arkadaslari da tanidigim için, onlarla bu isin olmayacagini gördügüm için söyledim. Çünkü hiçbirisinin yogun bir deneyimi yoktu. Levent Biçakci iyi bir çocuktur belki ama haddini bilecek. Iyi çocuk olmasi yetmez. Kendisi Kulüpler Birligi'nin sekretaryasini yürüttürdügümüz bir arkadasti. Insanlar neyi yapabilecegini bilecek. Dolayisiyla kendisi bu konuda hasin bir otoriteye sahip degildi. Yönetim kurulu da tecrübeli yöneticilerden olusmamisti. O yüzden federasyon oyuncak gibi görülmüstü. Bu hiç de kolay bir oyuncak degil. Bu Türkiye'de milyonlarca insanin ilgisini çeken bir sektör haline dönüsen bir istir. Burada çok güçlü, kararli, tutarli ve karizmatik olmak gerekir. Ben, 'Adayim, düzeltirim' demistim. Bunlari kendi tecrübeme dayanarak söylemistim. Keske yanilsaydim ama yanilmadim. Bu yönetim hiç gelmeyecekti. Kendilerine bu görev teblig edilse bile, 'Bizim yeterli tecrübemiz yok. Yeterli tecrübeyi edinelim. Ilerleyen zamanda bize bu görevi verin' demeleri gerekirdi. Herkesin iyi yapabilecegi bir is vardir. Bu bir kompleks degil. Olmamali da zaten'' ifadelerini kullandi.

''BELKI ERSUN YANAL OLSAYDI, O ALMANYA'YA GIDECEKTI''
Levent Biçakci federasyonunun eski federasyon yönetimini çok arattigini belirten Yilmaz, ''Tenkit ettiklerini kendileri fazlasiyla yapiyor. Fatih Terim'in maasini ve federasyon çevresinde 'danisman' adi altinda kümelenen arkadaslari göz önüne alirsak eskiye oranla daha fazla harcama oldugu gözüküyor. Haluk Ulusoy yönetiminin tenkit edilen yani, çok uzun süre görevde kalmislardi. Basarili da bir yönetim sergilemislerdi. O basarilarin yaninda da sponsor kuruluslardan gelen 'cipler, biletler' gibi dedikodular ortaya çikti. Medya bunu çok islemisti. Kulüplerde olanlardan rahatsizdi. O zaman simdiki gibi büyük bir basarisizlik yoktu. O zaman dünya 3.'lügü vardi. Fatih Terim'in gelecegi önceden biliniyormus gibi Ersun Yanal'in basarili olmamasi için bir zemin olusturulmus gibi geldi bana. Ersun Yanal ne yapti ki degistirildi? Belki o olsaydi, o gidecekti Almanya'ya, bilmiyoruz ki'' dedi.
Tahkim Kurulu ile ilgili yasananlari da degerlendiren Yilmaz, ''Su asamada kulüpler de güvensizlik içinde. Tahkim Kurulu yok zaten. Istifa etmis ve 'seçime kadar kalin' denilen bir tahkim kurulu var. Zaten Tahkim Kurulu seçimi tek basina yapilirsa o saibelidir. Çünkü o atama demektir. Rakibi olmayan bir heyet teskil olacaktir. Dolayisiyla yasadaki bazi bosluklarin ki ben onlari çok iyi biliyorum uygulanabilir olmasini saglamak lazim'' diye konustu.
Futbol Federasyonu yönetiminin yasal olmadigini söyledigini, ancak seçimler sonrasi bir kaosa neden olmamak için mahkemeye gitmedigini belirten Yilmaz, ''Geçen kongrede gördük ki kongre devam ederken gündemin ilgili maddesinde baskan adaylari dosyalarini divan baskanina veriyor. Divan baskani kriterlere bakmadan o arada aday oluyor. O arada bir yigin belgenin incelenme islemi var ki o bence 1-2 gün sürer. Ama bizim genel kurulda hiç incelenmedi. 'Bu sefer böyle olsun. Bir dahaki sefer bakariz' denildi ve geçti. Sonra birisi mahkemeye gitti ve MHK bu kriterlere uymadigi gerekçesiyle iptal edildi. Yönetim için aday bendim ama mahkemeye gitmedim. Çünkü ben o kaosun sebebi olmak istemedim. O kriterlere uygun olmadigi için yasal olmadigini söyledim. Bunun bas sorumulusu da o günkü divan baskanidir. Adi da Celal Dogan'dir. Fizigi müsaittir ama yapisi uygun degildir'' dedi. </TD></TR></T></TABLE>

61 POWER
29.01.2006, 21:31
FATIH TEKKE MILLI TAKIMA SART!CÜNKÜ FATIH TEKKE HAVA TOPLARINDA HAKAN SÜKÜRDEN BILE DAHA IYI!

hamucera
30.01.2006, 00:51
gelde anlat. herkes hakan diye tutturdu oda milli takimin basini yedi.su fatih terimi de bi sutlasalar surdan ne gicik adam yaa illa bi hakan tutturdu yakti bizi. ulano kadar gol atan fatih tekkeyi sen 80 den sonra oyuna alip ne bekliyorsun ondan kozmonot bu adam ya. ondan sonra elimizden geleni yaptik olmadi .olmaz tabi sen türkiye gol kralini beklet kendi takimini kurtaramayan bi adam seni nasil kurtarsin sonu böyle olur iste.

sweetrose
28.02.2006, 22:07
fATih TEkkeYI almaYAN ceZASinI ÇEKCEk

Barış
28.02.2006, 22:23
Fatih Terim açikladi,sakat diye almadim dedi.

61 POWER
28.02.2006, 22:28
Fatih Terim açikladi,sakat diye almadim dedi.

eger gercekten öyleyse mesele yok,fatihin kafa toplari zaten anormal.....öyle kafa hakan sükür bile vuramiyor!

Barış
28.02.2006, 22:34
Hamit, Nihat, Selçuk, Serhat, Ibrahim Toraman ve Fatih Tekke'nin sakatliklari nedeniyle kadroya çagrilmadigini vurgulayan Fatih Terim, bu konunun yanlis anlasilmamasi gerektigini söyledi.

Terim, Türkiye'de sol ayakli futbolcu sikintisi bulunmadigini, Ugur Boral, Ibrahim Akin, Ferhat, Eren, Mustafa Keçeli, Orhan gibi oyunculara sahip olduklarini belirtti.

Izmir Atatürk Stadi'nda bir basin toplantisi düzenleyen Çek Cumhuriyeti Milli Takimi Teknik Direktörü Karel Brückner, Türkiye'de forma giyen Thomas Jun ve Zelenka'nin yarinki maçta kadrodaki yerlerini alacagini söyledi.smileys/smiley4.gif Türk Milli Takimi'nin Isviçre ile oynadigi son 2 maçi izledigini kaydeden Brückner, "Türk Milli Takimi'nin gücünü biliyorum. Güçlü bir takim. Yarinki maça yeni bir kadroyla sahaya çikacak. Biz de ayni sekilde yeni bir kadro olusumu içindeyiz. Yarin biz de farkli kadroyla sahaya çikacagiz. Yarin farkli bir maç olacak" diye konustu

Ofpacino
28.02.2006, 22:38
Izmir Atatürk Stadi'nda bir basin toplantisi düzenleyen Çek Cumhuriyeti Milli Takimi Teknik Direktörü Karel Brückner, Türkiye'de forma giyen Thomas Jun ve Zelenka'nin yarinki maçta kadrodaki yerlerini alacagini söyledi.smileys/smiley4.gif

Jun hiç affetmez abi smileys/smiley36.gif

laz_kubi_61
05.03.2006, 12:12
vestel=1 trabzon=2

ah bide yattara kirmizi görmeseydi

daha iyi olacakti

haftaya galatasaraya en fazla 2 atariz

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gifbide yenilirsek

smileys/smiley20.gifama bu maçi alicaazzz.smileys/smiley32.gif

61 POWER
05.03.2006, 20:09
fatih for turkey!

Mayls
07.03.2006, 14:57
<DIV>gecen gün gazetede okudum terim bi aciklamasinda Fatih Tekke, Nihat ve Hakan Sükür formda oldugu süre kadroda yer alacaklar dedi</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Yani galiba Hakan Sükürden kurtulamicaz</DIV>

Burçak
10.03.2006, 11:28
fatih tekke saati bomba gibi nezaman ne yapacagi beli olmaz kadroda olmai . hemde herzaman.

SessizKral
23.03.2006, 02:31
fatih birakin milli takimi dünyanin her takimina lazim.........

divranli
31.03.2006, 09:18
artik Fatih Tekkeyi taniyamiyorum bu futbolla mili takimada gitmesin bari. smileys/smiley5.gif

cakal 61
29.05.2006, 22:00
NE KAZMALAR OYNUYORDA O FATIH OYNAMIYOR

LAN FATIH GIBI OYUNCU ELINDE KAC TANE VAR

Emiroğlu
07.06.2006, 03:00
Daha dur bakalim ya,bak yaziyorum buraya bu terim dallamasi basta oldukça ve böle aptalca davrandikça Tekke ke...... !

Hüseyin Çümen
05.10.2006, 07:22
fatih milli takımda beceremio beyler hiç bi faydası yok milli takıma nasıl olsa nobre var oda türk oldu onu oynatsın

TSelif
05.10.2006, 10:55
Hepsi FATİH 'imize kurban olsun ..

Oğuuz
05.10.2006, 13:17
ERSUN YANAL,fatih gibi bir futbolcuyuoynatmayacakcan ne diye milli takima çagiriyorsun.

Inanilmaz,ersen martin ,nihat,serhat,tuncay vesayreler oynuyorlar ama Turkiye'nin en iyi uç futbolcusundan bir tanesi oynamiyor.

ama fatih insAllah kendisini eze eze oynattiracak.

NOOT:Bizim fatih'de ne zaman avrupaya giderse o zaman oynar belki :))))),çunku bazilari sanki sadece avrupada oynadiklari için oynuyorlardi bir zamanlar,..........
bu yazı 19.08.2004 te yazılmış,, arkadaşımız baya ileri görüşlüymüş,, vaybee dün neleri tartışıyormuşuz bugün neleri,, zaman ne hızlı geçiyor be, yaşlanıyoz mu ne...:confused:

TSelif
05.10.2006, 15:19
O zaman ki Ersen oynuyor ama bizde ki Ersen oynayamıyor....Bu kadar olur

Erkin
05.10.2006, 17:08
O zaman ki Ersen oynuyor ama bizde ki Ersen oynayamıyor....Bu kadar olur
Fatih Terim farkı :S

Kemençeci
05.10.2006, 19:13
fatih milli takımda beceremio beyler hiç bi faydası yok milli takıma nasıl olsa nobre var oda türk oldu onu oynatsın

Eğer ciddiysen birşey demiyor yalnızca seni Türk psikologlarına havale ediyorum.:mad:

AYYILDIZ
05.10.2006, 20:04
murat milli takımın sol kanadında rahat oynar.

HapSi
06.10.2006, 02:13
cumartesi günki maca sirf fatih ve belki gökdeniz "beraber" oynar diye bakacagim.. eger ikisinide oynatmazsa yada ne bilim ikiside oyundan cikarsa aninda tv kapancak ;)

subay
06.10.2006, 11:46
cumartesi günki maca sirf fatih ve belki gökdeniz "beraber" oynar diye bakacagim.. eger ikisinide oynatmazsa yada ne bilim ikiside oyundan cikarsa aninda tv kapancak ;)

Zaten Fatih Tekke Gökdeniz le oynamadimi bi anlami kalmazki. Bunlar iyi bir ikili, en az iki gol atariz ikiside oynarsa :D

frango
06.10.2006, 20:47
evet arkadaşlar yarınkı maçın kadrosu açıklandı gokdenız karadenız sahada fatıh tekke yedeklerde ne yapalım terım bey boyle dusunmus ne edelım

TSelif
06.10.2006, 21:08
Şaban ilk 11 de dimi....İyi atar golleri yarın ..Sevince boğar 80 milyon insanı....
Yedek kulübesini izlemeyi tercih ederim

Selman
06.10.2006, 21:13
İyice zırvalamaya başladı bu Terim denen hoca.Fatih yedek değilse neden onbirde değil.Hakan Şükür dahamı iyi kafa vurur toplara?Dahamı hızlıdır Fatih Tekke'den?Ezbercilik yapmaya devam eden Terim'i Allah'a havale ediyorum...

U.Sadıkoğlu
07.10.2006, 11:22
Fatih tekke sakat diye kadroda yok abi galiba

frango
07.10.2006, 12:08
eğer tekke skatsa hiç kadroya alma gordugum kadarı ıle butun ıdmanlara çıkmış oynatmak ıstemıyoya tekkeyı sakat deyıpişi içinden çıkacak bence tabı bızde bunu yeyecez olemı terım beyy

irfanköse276
08.10.2006, 21:56
moldova maçında da oynamayacakmış

TSelif
08.10.2006, 22:16
Sakat sakat sakat....Nedir bu yaw .Hiç mi sağlam dolaşmıyo adam. O zaman ne diye çağırıyosun onu milli takıma kardeşim .İyice suyunu çıkardı bu işin yaaa:mad:

sweetrose
08.10.2006, 22:29
Şu sakatlık Fatihin belini büktü sonunda... HAkan şüküre kaldı milli takım... ah fatih ah....

subay
08.10.2006, 23:01
Fatih Tekke futbol kariyeri boyunca sakatliktan kurtulamadi yaw. Saglam oldugu günü ben pek hatirlamiyorum. Sansa bak, forvet kaldi Hakana, bari Ümit oynasa.

kutoz
08.10.2006, 23:21
Fatih Tekke kadrodan çıkarıldı !..

2008 Avrupa Şampiyonası elemelerinde çarşamba günü Almanya'da Moldova ile karşılaşacak olan (A) Milli Futbol Takımı ilk çalışmasını yaparken, sol ayak bileğindeki ağrıları nükseden Fatih Tekke Moldova kadrosundan çıkarıldı..

TSelif
08.10.2006, 23:41
Fatih Tekke kadrodan çıkarıldı !..

2008 Avrupa Şampiyonası elemelerinde çarşamba günü Almanya'da Moldova ile karşılaşacak olan (A) Milli Futbol Takımı ilk çalışmasını yaparken, sol ayak bileğindeki ağrıları nükseden Fatih Tekke Moldova kadrosundan çıkarıldı..

Sanki sağlam olduğu zaman oynatılıyodu da .Şimdi bahanesi oldu Terim efendinin.:mad:

Barış
08.10.2006, 23:44
oynasa da hakan ın arkasında oynatacaktı ve dolayısıyla 2.yarı dışarı.riske edilmesin bari boş yere.

bmtr
09.10.2006, 20:42
iyi olmus. Fatih bu sekilde yipratiliyordu. Cagiriliyor fakat oynatilmiyor, oynatilsa birle yerinde oynatilmiyor, yerinde oynatilsa bu defa da pas verilmiyor. Bence Fatih sakatligini bahane edip milli takima katilmasin. Turk milli takiminda Trabzonsporlu futbolculara tahmmul edmeyen bir cok spor cevresi var. Onun icin bence Gokdenizde bir yolunu bulup uygun bir sekilde katilmamanin caresini arasin. Adam bir gol kacirdi diye macin sonucunu etkileyen adam ilan ettiler.

oflu2
09.10.2006, 21:50
ben kesinlikle ersun yanal ın yaptığı revizyonun arkasındayım..hakan şükür artık kendisi milli takımı bırakmalı,tarihe adını yazdırmış zaten ama bu şekilde davrandıkça kendinden nefret eden kitle gittikçe artacaktır.milli takımdaki diğer oyuncular üzerinde çok büyük bir baskısı olduğunu düşünüyorum..ve düşünüyorum bir fatih tekkeli milli takımı bir de hakan lı...yazık diyorum..ver şu kararı artık da şükür diyelim...

sweetrose
09.10.2006, 22:37
Fatih'in bu sakatlığı çocuğun futbol hayatını çok etkiliyor... Şans yüzüne gülüyor ama nereye kadar... Milli Takımda oynaması onun için çok prestijli bir durum ama bu sakatlık belini çok büküyor..

TSelif
09.10.2006, 23:52
Bu kadar sakatlanan bir futbolcu görmedim ben yaaa. Demek bu sağlam olsa varya dünyayı yakar kavurur beee.
Sen bu alemiin kralısın TEKKE'mmmmm

h@msi61
10.10.2006, 01:08
imparatoriçe kesinlikle Fatihe gereken önemi vermiyor milli takımda. olmadık şekilde yedek bırakıyor ya da oynatsa da saha içinde pek kullanamıyor Fatihi. ersun yanal varken takımın en büyük silahıydı Fatih ve en golcü oyuncusuydu tabiki. imparatoriçe torinolu şabanı oynatmaya devam etsin bakalım...

sweetrose
12.10.2006, 21:35
Terim hakan şükürün üzerine düştüğü kadar Fatihin üzerine düşmüyor. Fatihi milli takımdan soğutmak için yapmadığı şey kalmadı... Sakatlık Fatihin belini büktü ama milli takımdan kopmasına asla ve asla neden olamayacaktır.

TSelif
12.10.2006, 23:14
Terim hakan şükürün üzerine düştüğü kadar Fatihin üzerine düşmüyor. Fatihi milli takımdan soğutmak için yapmadığı şey kalmadı... Sakatlık Fatihin belini büktü ama milli takımdan kopmasına asla ve asla neden olamayacaktır.

Aynı fikirdeyim. FATİH TEKKE cinconlu olsaydı varya padişahı olmuştu milli takımın :mad:

Güneş Avcı
25.10.2006, 21:21
Fatih Tekke şimdiki performansının on katı olduğu zamanlar milli takıma çağrılmıyordu..o milli takımın va geçilmezi...

sweetrose
26.10.2006, 13:46
Fatih Tekke şimdiki performansının on katı olduğu zamanlar milli takıma çağrılmıyordu..o milli takımın va geçilmezi...

doğru söze ne denir ki....

TSelif
16.11.2006, 01:06
Başımızda Terim olduğu sürece bizler milli takımda TEKKE'mizi göremeyiz arkadaşlar.

6Şafak Aydın1
16.11.2006, 01:11
http://rapidshare.com/files/3520059/turknorth__2_.rar.html (http://rapidshare.com/files/3520059/turknorth__2_.rar.html)

Italya maci 2.nci yari

Hüseyin Çümen
16.11.2006, 05:53
madem oynatmayacak fatih tekke istifa etsin abi takımdan nedir bu
brezilyalı fatih terim

sweetrose
16.11.2006, 09:13
Fatih Terim; kendi egosunu tatmin için bir milletin Milli değerleri ile oynamasını çok iyi biliyor. Bu kadar cahilane bir yaklaşım başka hangi teknik adamda var bilemiyorum? Fatih batıyorr....

gaybana61
01.05.2007, 00:26
kral tekke sensiz milli takım olurmu ...

Eren Uğur Ayar
01.05.2007, 15:39
Fatih tekke ilk onbirde en kısa zamanda yerini alcaktır.Onun gibi yetenekli golcülere ihtiyacı var milli takımın...

TSelif
01.05.2007, 15:45
kral tekke sensiz milli takım olurmu ...

Olmaz tabi. Hiç bir yer onsuz olmaz :(

Ayşe Aygün
02.05.2007, 10:12
Hakan Şükür varken.Fatih gibi forvete ne gerek varki.Fatih kim ki Dimi Terim(seni hiç sevmem zaten ):(

Erkan
02.05.2007, 23:17
Fatih Tekke siz milli takimi seyretmek hosuma gitmiyor...

Cem Balcı
30.10.2007, 00:18
gel be tekke artık milli takıma...

Mayls
30.10.2007, 09:30
Madem oynamaya basladi, her hafta golünüde atiyor, tekrar Milli Takima alinmali. Bu saatten sonra Hakan Sükür'ün oynatilacagini düsünmüyorum. Hele Gökhan Ünal'in attigi son golden sonra.

Halil desen Schalke'de yedek. Transfer oldugundan beri ilk 11 ciktigi maclar parmakla sayilir. Nihat desen habire sakatlaniyor verim alamiyoruz. Gerci suanda iyiymis Villarreal'de formayi kapmis.

Insallah Moldova ve Bosna maclarinda sahada görürüz kendisini.

İsmail Çavuşoğlu
30.10.2007, 09:34
Türk milli takımının alternatifsiz tek santroforu (sakat değilse) kral Fatih TEKKE dir...

Cem Balcı
30.10.2007, 22:07
ersun yanal aslında zamanında en iyisini yaptı ama tekke ve nihatın formda zamanlarında ikisini birden oynattı ama oynayamadılar napsada yaranamadı zaten kovdular herifi.terimden kat kat iyi bi hoca.

hasancolak
19.02.2008, 15:51
ya bu fatıh sakatmı nıye oynamıyo

Cem Balcı
27.02.2008, 20:01
milli takımda görmeyi özledim ve bu adamı.:S

Tanju
27.02.2008, 20:07
ersun yanal aslında zamanında en iyisini yaptı ama tekke ve nihatın formda zamanlarında ikisini birden oynattı ama oynayamadılar napsada yaranamadı zaten kovdular herifi.terimden kat kat iyi bi hoca.

ya olur mu tekke grubumuzda gol kralıydı

Kubilay ŞAHİN
27.02.2008, 23:12
Ben de cok özledim fatih tekkeyi milli takımda ama bunlar fatih terimle anlaşamıyolar kesin fatih terim gittiginde oynar...

Emirhan Makul
28.02.2008, 00:52
yok ibrahim kaş ve emre aşık çok mühim adamlar ne işi var fatih tekkenin olur mu ya necati var süper forvet tekkeye sıra gelmezz çifte standartçıı fatih terimmm almazzz

lazooo28
28.02.2008, 01:45
bu adam gercekten sakatmi ?? nesi var ?? oynamasi lazim kendi takiminda yoksa cok zor gözüküyor..Insallah kendisini Euro2008 de görürüz

Fatih BALTA
13.03.2008, 19:15
Artık oynamaya başladı.Kupa maçında asistini yaptı.
İlerleyen maçlarda gollerinide sıralayacaktır.
Sinyor Terim inşallah yine egolarına yenik düşüp,şampiyona kadrosunu ona göre şekillendirmez.

Ayaz
19.03.2008, 16:17
tekke, nihat, serhat, halil altıntop.. euro 2008 forvetlerimiz olmasını arzuladıklarım..

Osman Erdoğan
22.03.2008, 14:00
fatih gitmez..!!:D

Misina
22.03.2008, 14:23
Çok Zamandır Oynamıyor Çağrılmaması normal

Emirhan Makul
27.04.2008, 12:55
http://img145.imageshack.us/img145/1563/pes2008fl8.jpg

Cem Balcı
27.04.2008, 13:05
ya artık görelim fatihimizi şu takımda...

ugurTS1989
27.04.2008, 15:52
Beyler Sakat Felan Degil Son Uefa Kupasi Macinda Zenit- Bayer Munih Mac Kadrosunda Vardi 18 Kadrosunda Ama Yedek Klubesine Mahkumdu Zaten O Macta Hic Oyuncu Degisikligi Olmadi Heralde Finalde Oynatacak...

subay
27.04.2008, 17:39
Beyler Sakat Felan Degil Son Uefa Kupasi Macinda Zenit- Bayer Munih Mac Kadrosunda Vardi 18 Kadrosunda Ama Yedek Klubesine Mahkumdu Zaten O Macta Hic Oyuncu Degisikligi Olmadi Heralde Finalde Oynatacak...

Sakatilktan yeni kurtuldu da ancak 18 kisilik kadroya girdi.

Mayls
27.04.2008, 18:35
Artik Fatih Tekke'nin uluslararasi kariyerinin bittigini düsünüyorum.

Cem Balcı
27.04.2008, 18:41
Artik Fatih Tekke'nin uluslararasi kariyerinin bittigini düsünüyorum.

yani;avrupa hayallerimi demek istediniz :rolleyes:

selcuk
27.04.2008, 23:10
arsavin cezali duruma düsdügünden ikinci macta bayerne karsi % 90 oynar
kendini o macta göstersin daha ne fatih terim nede dick advocat onu kesebilir artik hersey ona bagli

Osman Erdoğan
11.05.2008, 03:52
Fatih Gitmez Demişdim:DFatih m.city macında oynuyacanı bende duydum eğer oynarsa izlenilecek mac:cool:

ÖmerFarukYılmaz
11.05.2008, 10:29
Fatih Terim'le arasında problem olduğu belli...

subay
11.05.2008, 10:41
Bence cagirmasi o kadar sakatlik ve oyun eksikliginden sonra biraz riskli olurdu. Bakalim artik insallah Mevlüt ile Nihat iyi ikili olurlar diyorum Euro 08de. Ikisinden biri sakatlanirsa yedekte Halil ile Semih var.

kamyonetçi
11.05.2008, 16:03
Bence cagirmasi o kadar sakatlik ve oyun eksikliginden sonra biraz riskli olurdu. Bakalim artik insallah Mevlüt ile Nihat iyi ikili olurlar diyorum Euro 08de. Ikisinden biri sakatlanirsa yedekte Halil ile Semih var.

Aman ne güzel Fatih yedek çağrılmıyo da Emrenin oynadığını duyan varmı ne diye çağırılıyo.Terim Tekkeyi sevmiyo.Bende Terimi sevmiyorum onu desteklemiyorum maçlarda umurumda değil canı cehenneme.

sanatik
17.05.2008, 17:37
100 senede bir milli takim almanyada yasadigim kentte hazilik dönemini gecirir ve kadroda fatih tekke olmaz. Üstelik abiside komsu kentde yasiyor.

Cagdas Topal
17.05.2008, 17:47
ben olsam bende cagırmazdım ...

Hotaman
17.05.2008, 18:11
Aman ne güzel Fatih yedek çağrılmıyo da Emrenin oynadığını duyan varmı ne diye çağırılıyo.Terim Tekkeyi sevmiyo.Bende Terimi sevmiyorum onu desteklemiyorum maçlarda umurumda değil canı cehenneme.
Al benden de o kadar. Hadi Emre'yi geçelim geçtiğimiz senelerde Beşiktaş ta oynamayan Tümer'i çağırıyordu. Fatih Terim'in taktik anlayışı olduğundan şüpheliyim futbolcuyu "gaza" getirerek sahaya sürüyor. Cristiano Ronaldo karşısında o gaz ne işe yarayacak orasıda muamma. Bu Tekke Galatasaray'dan avrupaya gitseydi paşa paşa çağırırdı. Şimdi bir haber okudum Mustafa Denizli'ye sormuşlar milli takım kadrosunda neden Hakan yok diye o da normal demiş. Tekke'yi soran yok bu taraflı basın var olduğu sürece çok daha bu tarz şeyler yaşarız. Senol Güneş'e Ersun Yanal'a savaş açan "ulusal" basın ne hikmetse Terim'e karşı susuyor!

sanatik
17.05.2008, 18:34
merak etme bu sampiyonaninda bir sonu var (ve o bizim icin oldukca erken görünüyor) - son dünya sampiyonasina katilamadik hadi terim sonra geldi filan ama bundaki neticelerden sonra ortalik karisir.

28TS61
17.05.2008, 19:06
bu milli takimdan bi halt olmaz

seyyah61
17.05.2008, 19:10
Santraforsuz gidiyoruz Avrupa sampiyonasina. Tam bir rezalet. Turu gecmemiz cok zor bence.

28TS61
17.05.2008, 19:12
Santraforsuz gidiyoruz Avrupa sampiyonasina. Tam bir rezalet. Turu gecmemiz cok zor bence.

ben turu düsünmüyorum bile, bari en azindan isvicreyi yensek ama oda zor olur

Hüdai Pervaneli
17.05.2008, 19:16
gol atarsak buyuk bir basarri:D

Mehmet Fırat
18.05.2008, 00:47
Tekke'den milli isyan

Fatih Terim'in milli kadrosu çok tartışıldı. Fatih Tekke, Milliler'e başarılar diledi ama Terim'e de sitem etti.
Rusya'nın Zenit Kulübü'nde top koşturan Fatih Tekke, Milli Takım'a Avrupa Futbol Şampiyonası'nda başarılar dilediğini ancak kadroya alınmaması nedeniyle üzgün olduğunu söyledi.

Rusya'nın Zenit takımında top koşturan Fatih Tekke, İstanbul'a geldi. A Milli Takım kadrosuna çağırılmaması hakkındaki soruları yanıtlayan Tekke, "Kadroya çağrılmadık. Karara saygı duymak zorundayız. A Milli Takım'a şampiyonada başarılar diliyoruz. Normalde çok söylenecek var. Ancak burada ortamı germemek gerekiyor. Futbolculara destek olmak lazım" diye konuştu.

Neticede Milli Takım'ın söz konusu olduğunu ifade eden Tekke, "Üzgünüm. Tabii ki Milli Takım formasını çok çok giymek istiyorum. Ama şu kadarını söyleyebilirim; sadece benim için değil,birçok oyuncu için adaletsizlik oldu" ifadelerini kullandı.

Zenit Futbol Kulübü'nün UEFA Kupası'nı alarak büyük bir başarıya imza attığını, bu başarıda kendisinin de payı bulunduğu hatırlatılan Tekke, "Bu büyük organizasyonun içerisinde yer almak kendim ve ülkem adına çok önemli bir şey. UEFA kupası maçında oynamak ve kupayı kaldırmak her futbolcuya nasip olmaz. Yani bir futbolcunun isteyebileceği en önemli duygulardan birisi UEFA kupasını kaldırmaktı. O da bize nasip oldu" dedi.

Transfer dedikoduları ile ilgili de soruları yanıtlayan Tekke, kendisine herhangi bir kulüpten transfer teklifi yapılmadığını fakat, kulübünden ayrılmak istediğini kulüp yöneticilerine ilettiğini söyledi. Yöneticilerin kendisinin takımdan ayrılmasına karşı çıktığını kaydeden Tekke, başka bir kulübe transfer olması durumunda bilgileri basınla da paylaşacağını sözlerine ekledi.

31 yaşındaki yıldız oyuncuya sevenleri yoğun ilgi gösterdi.

internethaber.com

Emirhan Çorumlu
31.05.2008, 18:25
Fatih Tekke Semihe basar! ;)

Misina
31.05.2008, 18:59
Fatih terimin seçtiği kadro tam anlamıyla evlere şenlik fakat Tekke ye bu konuda hak vermiyorum.Rusya ya gitti gideli yatan bi oyuncuyu kim neden milli takıma alsın ki.

Ali Haydar
02.06.2008, 22:42
Fatıh Tekkenın Mıllı takıma alınmaması buyuk bır kayıp...

psikopat_hamsi
02.06.2008, 22:52
Fatih terimin seçtiği kadro tam anlamıyla evlere şenlik fakat Tekke ye bu konuda hak vermiyorum.Rusya ya gitti gideli yatan bi oyuncuyu kim neden milli takıma alsın ki.

emre her karşılaşmada 90 dakka oynayan bi oyuncu mu da milli takıma çağrıldı.gittiği her takımda sorun oluyor ve kadro dışı kalıyor.hazırlık maçlarında baktım da eskisinden daha bencil oynuyor.bi iki şık hareket yapıp kendine takım mı arıyor acaba :rolleyes:

Erbay
03.06.2008, 10:45
Fatih Terim'den Orhan Pamuk'a cevap

Milli Takımlar teknik Direktörü Fatih Terim, ATV'deki özel programda içini döktü. Terim, Fenerbahçe'ye transfer söylentilerini ilginç bir noktaya bağladı. Orhan Pamuk'a yanıtı da çarpıcıydı.

BİR TAKIM OYUNLAR OYNANIYOR

Canlı yayında konuşan Terim, Fatih Altaylı'nın Fenerden teklif aldığına ilişkin yazısına çarpıcı bir yanıt verdi; "Bir telefon açsa gerçeği öğrenirdi. Terim bir kongre üyeliği kadar mı? Bir şeyler dönüyor, birileri oyun oynuyor. Milli takımı bırakmamı istiyor birileri..."

BEN DE ONU AZ MİLLİYETÇİ BULUYORUM

Terim, "Fatih Terim milliyetçi olsa da Türkiye'yi destekleyeceğim" sözüne de ilginç bir yanıt verdi. Fatih Terim konu ile ilgili, "Olabilir bunu söyleyebilir, dünyaca ünlü bir insanımızdır. Ben de onu yetersiz milliyetçi görüyorum" dedi.

EMRE ZAMANLAMASI YANLIŞ

Fatih Terim'in şikayetçi olduğu bir diğer konu da Emre'nin transferi ve sonrasında medyada çıkan yorumlardı. Terim, "Zamanlama çok kötü" diyerek, Emre hakkında yapılan tartışmaların oyuncuya zarar verdiğini söyledi. Terim, Emre'nin transferine dair tartışmaların hazirandan sonraya bırakılmasını rica etti.

PORTEKİZ KİMİN YILDIZ OLDUĞUNU GÖRECEK

Cumartesi günü oynanacak Portekiz maçını da değerlendiren Fatih Terim çok ama çok iddialı konuştu. "Scolari bizi ciddiye alıyor mu almıyor mu görecek" diyen Terim, "Portekiz maçında kimin yıldız olduğunu göreceğiz. Cumartesi günü herkes gurur duyacakları bir milli takım izleyecekler. Aslanlar gibi mücadele edeceğiz" dedi.

"BİZ İDDİALIYIZ KARDEŞİM"

Bu maçla ilgili büyük konuşmanın kendilerine yakışmadığını belirten Terim, "Ama biz iddialıyız kardeşim. Biz buraya kendimizi hatırlatmak için geldik. Benim orta saham çok az takımda var. Türk Milli takımı iddialı olma hakkına sahiptir. Biz bu gruptan çıkalım bakın daha ne güzel şeyler olacak. Portekiz ile başlamak bir avantaj bizim için. Kimseden ne korktuğumuz, ne de çekindiğimiz var" dedi.

Kaynak : Milliyet

Fatih Terim'i dün dinledim.Orhan Pamuk'a bir şey demiyecekmiş gibi başladı söze fena bitirdi sözünü.:)

Emirhan Makul
04.06.2008, 07:33
bU kONU hAKKKINDA bAŞKANLARADA mİKROFON tUTTULAR Sadri Başkan şöyle dedi

muhabir-efendim orhan pamuk'un fatih terim için iddaa ettiği sözlerde kimi haklı buluyosunuz
Sadri Şener-yazarı tutacak halim yok spor adamımı tutarım Fatih Hocam Haklıdır..

ÜNAL
08.06.2008, 17:13
Değerini anlıyorlar Tekke..merak etme.!

Sait Yıldız
08.06.2008, 20:20
Değerini anlıyorlar Tekke..merak etme.!

katılıyorum
Terim fatih gibi bi oyuncuyu cok arar.

Alibeyoglu
08.06.2008, 21:03
tuncay sanli ingilterede forma yüzü gördü mü ve fenerbahcenin yedegi semihe ne demeli
fatih tekke rusyada uzun süre sakatlik gecirdi uefa kupasinda macin adami secildi

Alibeyoglu
08.06.2008, 21:05
merak etme bu sampiyonaninda bir sonu var (ve o bizim icin oldukca erken görünüyor) - son dünya sampiyonasina katilamadik hadi terim sonra geldi filan ama bundaki neticelerden sonra ortalik karisir.

bunu yapmak özde vatan severlerin görevidir

orhan52
08.06.2008, 21:35
Fatih terim in kurduğu takım, milli takım değilde sanki istanbul karması gibi.adamda anadolu düşmanlığı var.ilk 11 de istanbulda oynamayan hamit mevlüt var.onlarada fazla dayanamadı.girenlere bak sabri emre semih.ben iddia ediyorum ki fatih tekke,tuncay nihat semih mevlüt ten çok daha klas bir oyuncudur.bunu istatistiklere bakıp söylemiyorum.fatih tekkenin bu da gol olurmu deyip attığı gollere ve asistlere bakıp söylüyorum.fatih istanbul kökenli avrupalı olsaydı.uefa finali oynamasa bile alırdı.adamda dedik ya istanbul takıntısı var.birde bu yetmiyormuş gibi emre aşık,sabri,ayhan,tümer takıntısı var.ayhan tümer aylardan beri oynamıyor.ama kadrodalar.bari ardayı alda çocuk yetenekleri ile birşey yapar.topa vurmasını,asist yapmasını pas atmasını adam tutmasını beceremeyen sabri böyle bir maçta oynuyorya.ne de olsa sabri yi alt yapıdan kendisi çıkardıya.acaba diyorum ersun yanalın takımda uzaklaştırılması takımın başına terimin gelmesi ve istanbul takımlarının futbolcularını ön plana çıkarılması kasıtlımı yapılıyor diye aklıma birşeyler geliyor.acaba bazı klüplerde son zaman da beliren yapılar milli takım üzerinde de etkili olmayamı çalışıyor?????

murat_bayram
08.06.2008, 22:01
fatih tekke dünya kupası elemelerinde oynar diye umut ediyorum
sıfır puanla grupta sonuncu olursak sinyor terim ve yalakaları elini çeker diye umut ediyorum

FatmaÇelik
08.06.2008, 22:13
Yokluğunun çok büyük bir eksiklik olduğunu düşünüyorum .

Portekiz maçında bi Fatih Tekke olsaydı belki sonuç farklı olabilirdi...

Ama yok ki şöyle bi teknik direktörümüz...

Cem Balcı
08.06.2008, 22:34
Yokluğunun çok büyük bir eksiklik olduğunu düşünüyorum .

Portekiz maçında bi Fatih Tekke olsaydı belki sonuç farklı olabilirdi...

Ama yok ki şöyle bi teknik direktörümüz...

en azından nihatın yanında düşünülebilirdi.

ya da sonradan semihin yerine oyuna girebilirdi.

bunun bile çok büyük katkısı olurdu eminim.

kamyonetçi
09.06.2008, 00:12
fatih terim oynattigi oyuncularla kahramanliga soyundu ama galiba soytari olarak bitirecek,bende buna cok gulecegim bu kesin.

orhan42
09.06.2008, 17:43
Sadece Fatih mi?Hadi onu almadın..Mehmet Yıldız'ı almalıydı en azından.Benim gibi düşünmeyebilirsiniz ama Semih yerine 37lik Hakan Şükür çatır çatır oynardı..Son anlarda sürekli şişiriyoruz,maç boyu uzun ve yüksek toplar atıyoruz.Neymiş 2010'a hazırlıkmış.Mevlüt'ün ne işi var hala anlayabilmiş değilim ayrıyeten...

sadocation
10.06.2008, 13:19
hayatımda böle şerefsizlik gormedım ben fatıh terım semıh gıbı bı fırsatcıyı alıyorda fırsatcılıgını kendı yaratan kralı almıyor abı bu fatıh terım hakkten ıkı yuzlu bı kısılık oynadıgı takımda yedek dıye faıh tekkeyı almıyorsunda serefsızzzz tumerde yedek emre belozogluda yedek hatta kadroya bıle gıremıolar fatıh tekkenın olusu bıle bu takımda oynarr bunu dıorum baska bısı demıommm

Mira_61
10.06.2008, 13:35
Terim kendi yolunu kesti

"İsviçre maçı Fatih Terim’in milli takımlardaki kariyerinin sonu olabilir. Bunun sorumlusu kendisi ve yanında ona ’en büyük sensin padişahım’ diyen yardımcıları olacak. Millilerimizin görüntüsü, Terim’in Fulham yolunu da kapadı."

FATİH Terim’in, "Ben değişik hocayım. Kimsenin düşünmediğini düşünürüm, kimsenin yapmadığını yaparım" daha doğrusu "Ben şapkadan kuş çıkarırım" inadı A Milli Takımımız’a olumsuz yönde etki etti.

Milli takım hocasının, takımlarında iyi oynayan futbolcuları çok değişik yerlerde oynatıp maceraya girmek yerine, aralarındaki akordu tutturması gerekir.

Haliyle de o zaman orkestradan ahenkli sesler çıkar.

Portekiz karşısındaki oyun sonrası, futboldan anlayan veya anlamayan herkesin yönelttiği ortak soru şuydu:
"Biz ne oynadık?"

İnanın çiftetelli bile oynayamadık.

Mağlup duruma düştükten sonra, son 15-20 dakika kontrollü, kenardan hücumlar yerine ortadan ve karşıdan şişirme toplar atacaksın.

Peki bunu hangi pivot santrforla yapacaksın?

Elinde böyle bir oyuncu yok.

Neden?

Çünkü Alman Ligi’nin iyi santrforlarından biri olan Halil Altıntop’u evine yolladın da ondan.

Orta alanda iyi top çevirip topu saklaman, rakibinin aralarına girip onu rahatsız etmen lazım.

Kiminle yapmaya kalkıyorsun?

Emre Belözoğlu ile...

Emre, bir senedir piyasada yok. Ama öbür tarafta yine Alman Ligi’nin çok iyi oyuncularından Yıldıray var.

Onu da evine gönderiyorsun. Avrupa’nın 2 numaralı kupasını kazanan takımın en iyi oyuncularından Fatih Tekke kadroda bile yok.

Dam üstünde saksağan...

Bayern Münih gibi bir takımda çok başarılı maçlar çıkaran Hamit sağ bekte...

Bayern onu tam tersinde kullanıyor.

Sabri’yi Feldkamp bir maç orta sahada denedi, sonra 7 maç Sabri kulübeden çıkamadı.

Milli takımda orta sahada, Hamit Altıntop’un önünde oynuyor.

Yani, tam ’Dam üstünde saksağan, vur beline kazmayı’ türünden...

Nihat, İspanya’da gol krallığını zorladı. Topu önüne alarak bu başarıyı gösterdi.

Milli takımda nasıl oynadı?

En ileri uçta santrfor.

Yani, rakip defansın kucağında. Nihat hem futbol oynayamadı, hem de karşısındaki adam Pepe, bize iki gol attı.

Biri sayıldı biri sayılmadı. Peki bütün bunların hazırlayıcısı kim? Tabii ki, Fatih Hoca...

Şimdi Fatih Terim’in elinde tek silah kaldı, her zamanki gibi.

Basının onu ve futbolcuları haksız yere tenkit ettiğini söyleyerek belki de bu tip yazıları keserek, toplayıp İsviçre maçından evvel sahaya çıkarken soyunma odasının kapısında futbolcularının önlerine atacak ve takımı böyle motive edecek.

İsviçre maçı Fatih Terim’in milli takımlardaki kariyerinin son maçı olabilir. Ama bu sonun görüntüsünü hazırlayan hiçbir zaman kamuoyu veya onun düşmanları olmayacak. Kendisi ve yanında ona "En büyük sensin padişahım" diyen yardımcıları olacak. İnşallah yanılırım, yanılmak isterim...

NOT: Fulham Kulübü, önümüzdeki sezon Fatih Terim ile çalışmayı düşünüyormuş.

Milli takımın Portekiz maçındaki görüntüsü, takım tertibi ve görüntüsü maalesef onun Fulham takımına gitme yolunu kesti.

Bunu da kendi yaptı.
Daha önce verildimi bu yazı bilmiyorum ama ben çok şaşırdım Ermanın bu yazısına:eek:Ondan beklemezdim yemin ederim.Valla helal olsun:alkış: Fatih Tekke aklına gelen ender kalemlerden biri.

Cem Balcı
10.06.2008, 13:48
git artık terim git!!!

Mira_61
16.06.2008, 13:57
ZENİTHLİ NEDEN YOK ???

Milli takımımızın dün yazdığı destanın canlı şahitlerinden olan UEFA Başkanı Michel Platini maçı izlerken şaşkına döndü.

Platini şaşırtan bu olay ise Türkiye’nin maçı inanılmaz şekilde kendi lehine çevirmesi değil kadroda olmayan bir isimdi.

Maçı Protokol tribününde UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik ve Türkiye Futbol Federasyonu başkanı Hasan Doğan’la beraber izleyen Platini Türk Milli Takımının kadrosunu görünce “herhalde yedek” diye düşündü ve tepki vermedi ancak yedeklere baktığında şaşkınlığı iki katına çıktı.

Hemen yanındakilere döndü ve: “Zenitli neden yok?” diye sordu.

Michel Platini’nin dikkatini çeken isim Zenit ile UEFA Kupasını kaldıran Fatih Tekke’ydi.

MARATON.COM.TR ÖZEL

Geseli adaşı almadı kadroya:eek::rolleyes:

Murat'
16.06.2008, 14:19
platini bile gördü ama fatih terim görmedi fatih tekkeyi....

İHTİLALL
16.06.2008, 22:08
Milli takımımızın dün yazdığı destanın canlı şahitlerinden olan UEFA Başkanı Michel Platini maçı izlerken şaşkına döndü.

Platini şaşırtan bu olay ise Türkiye’nin maçı inanılmaz şekilde kendi lehine çevirmesi değil kadroda olmayan bir isimdi.

Maçı Protokol tribününde UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik ve Türkiye Futbol Federasyonu başkanı Hasan Doğan’la beraber izleyen Platini Türk Milli Takımının kadrosunu görünce “herhalde yedek” diye düşündü ve tepki vermedi ancak yedeklere baktığında şaşkınlığı iki katına çıktı.

Michel Platini’nin dikkatini çeken isim Zenit ile UEFA Kupasını kaldıran Fatih Tekke’ydi.

MARATON.COM.TR ÖZEL

furkan emiroğlu
16.06.2008, 23:00
bu adamın buraya gelmesi gerek

tisan61
16.06.2008, 23:17
tekke istanbullu olsaydı kesin olurdu
fazla yapacak bişey yok hatta hiç yok
biz alıştık artık

tisan61
16.06.2008, 23:23
adama gıcık oluyorum artık
kesinlikle art niyetli
amerikayı yeniden keşfetmek peşinde

Tayfun
08.07.2008, 14:59
Kral'ın banko milli takım'da olması lazım ihtiyaç değil gereklilik ;)

TsClub41
15.07.2008, 02:39
ZENİTHLİ NEDEN YOK ???

MARATON.COM.TR ÖZEL

Geseli adaşı almadı kadroya:eek::rolleyes:

Aceba yanındakiler bu soruya ne cevap vermişler ?? ! Yazık..!

TsClub41
15.07.2008, 02:41
tekke istanbullu olsaydı kesin olurdu
fazla yapacak bişey yok hatta hiç yok
biz alıştık artık

Alıştık yok üstadd.Böyle alışmaması lazım bunların.Yiğidi öldür ama hakkını ver boşuna dememiş atalarımız.

Trkz61
15.07.2008, 02:42
bu milli takimdan bi halt olmaz

Evet gördük.:rolleyes:

Samet BuLut
15.07.2008, 14:48
Fatih Tekke'yi miLLi takım kadrosuna çağırmayan bir insan ya futboLdan anLamıyor oLmaLı yada öküz oLmaLı Fatih hoca hem futboLdan anLamıyo hemde tam bi öküz..

Trkz61
15.07.2008, 19:47
Fatih Tekke'yi miLLi takım kadrosuna çağırmayan bir insan ya futboLdan anLamıyor oLmaLı yada öküz oLmaLı Fatih hoca hem futboLdan anLamıyo hemde tam bi öküz..

Ağır ol biraz.

TSelif
15.07.2008, 20:36
Bu Terim hayatımda gördüğüm en gıcık adam . Yemin ederim Aziz Yıldırım bile ondan daha sempatik geliyor .

Samet BuLut
17.07.2008, 13:06
Ağır ol biraz.

Sebep? UEFA'nın gördüğü adamı miLLi takım teknik direktörü görmüyorsa öküzden başka ne oLabiLir ki? Geçen trene bakan bi öküz işte..

Trkz61
17.07.2008, 15:01
Sebep? UEFA'nın gördüğü adamı miLLi takım teknik direktörü görmüyorsa öküzden başka ne oLabiLir ki? Geçen trene bakan bi öküz işte..

Fatih Tekke Trabzonspor'u Rusya uğruna bırakıp kaçan bir futbolcu.Çok iyi olmuş almadığı.Zaten kendi takımında bile oynatmıyorlar.İnşallah hiç almaz Tekke'yi milli takıma.Bizi bırakıp gittiğinden beri hiç sevmem kendisini.Ne hali varsa görsün.Şimdi Ruslar savunsun kendisini neden milli takıma alınmıyor diye.:alkış::alkış:

Kadir
17.07.2008, 15:23
Trkz61 saçma sapan mesajlar yazıp duruyorsun Fatih hakkında. Rusya uğrunaymış falan filan bırak bunları adama bir moskof uşağı demediğin kaldı .
Birde kendi takımında bile oynmıyor demişsin sanki Emre artisti geçen sene Newcastle'da her maç oynadı.

İskender YILMAZ
17.07.2008, 15:28
Fatih'in yarısı kadar forvet göremiyorum milli takımda ve bu takıma Fatih alınmıyorsa diyecek laf yok.. mr. terim gayse alsın diye bekliyor heralde tekke'yi..

Trkz61
17.07.2008, 16:19
Trkz61 saçma sapan mesajlar yazıp duruyorsun Fatih hakkında. Rusya uğrunaymış falan filan bırak bunları adama bir moskof uşağı demediğin kaldı .
Birde kendi takımında bile oynmıyor demişsin sanki Emre artisti geçen sene Newcastle'da her maç oynadı.

Beni Emre falan ilgilendirmiyor arkadaşım.Banane o ezikten.Ben Fatih'i sevmiyorum.Sevmek zorundamıyım?:rolleyes:

Mayls
17.07.2008, 17:34
Beni Emre falan ilgilendirmiyor arkadaşım.Banane o ezikten.Ben Fatih'i sevmiyorum.Sevmek zorundamıyım?:rolleyes:
Tartismaniza karismak gibi olmasin ama;
Hayir, tabiki sevmek zorunda degilsin. Ama acikcasi Terim'i son savunusun gercekten inanilmaz sacma bir savunus olmus.

Elindeki UEFA Kupasi'yla Terim'e bagira bagira selam gönderen 'Macin Adami' 26 kisilik aday kadroya bile alinmiyorsa Terim bence futboldan pek anlamiyor. Attigi gol sayisi Fatih'in bir sezonda sadece kafasiyla attigi gol sayisini gecmeyen bir Mevlüt cagiriliyorsa bu kadroya Fatih Tekke'nin adi o kadroda en üstte yazmaliydi :rolleyes:

Neyse senin bu Terim'i kayitsiz sartsiz savunma hastaligin beni bunaltti. Bu alintiladigim son mesajin olacak :rolleyes:

Trkz61
17.07.2008, 18:50
Tartismaniza karismak gibi olmasin ama;
Hayir, tabiki sevmek zorunda degilsin. Ama acikcasi Terim'i son savunusun gercekten inanilmaz sacma bir savunus olmus.

Elindeki UEFA Kupasi'yla Terim'e bagira bagira selam gönderen 'Macin Adami' 26 kisilik aday kadroya bile alinmiyorsa Terim bence futboldan pek anlamiyor. Attigi gol sayisi Fatih'in bir sezonda sadece kafasiyla attigi gol sayisini gecmeyen bir Mevlüt cagiriliyorsa bu kadroya Fatih Tekke'nin adi o kadroda en üstte yazmaliydi :rolleyes:

Neyse senin bu Terim'i kayitsiz sartsiz savunma hastaligin beni bunaltti. Bu alintiladigim son mesajin olacak :rolleyes:

Son mesaj ilk mesaj beni ilgilendirmiyor.Benim düşüncem zaten belli.Türk futbolunun en başarılı dönemleri nedense hep Terimli dönemlerinde oluyor.Demek ki bu adamın bir bildiği var.Ayrıca Fatih Tekke'yi kadroya alsaydı ona da destek verirdim.Ben Terim'in kararlarına saygılıydım ve Avrupa Şampiyonasında aldığımız büyük başarıdan sonra ne kadar doğru düşündüğümü anladım.Yani kısacası; Terim ne yapsa arkasındayım.

tisan61
20.07.2008, 19:51
büyük haksızlık

ANSANERİ
21.07.2008, 13:34
Fatih Tekke gibi bir adam Terim için birşey ifade etmiyor sanırım.Ama Fatih Tekke'siz bir takımda bizim için fazla bir anlam ifade etmiyor

ugurTS1989
21.07.2008, 16:34
trkz 61 arkadasım fatıh tekke gıbı bır adamın kalıtesını tartısamazsın evet terım futboldan anlamıyor euro08 gorduk adam gıbı oynıyanmı vardı sankı sadece pres ve hırs goze hos gelen bı futbol goremedım ıyıkı elendıler rusyanın elenmesıne bıle daha cok uzuldum gercekten.almanya yendıgınde cok sevındım valla terıme karsı.hem fatıh ts yı satmadı bence albayrakın en ıyı transferı buydu kımse 31 yasındakı bı adama o parayı kolay kolay vermez zaten avrupa bızım turk futbolunu hıc ızlemıyo galıba barca gudyonsen ı alırken fatıh avrupanın en ıyı 2. forvetı secılmıstı artık anlayın farkı:alkış:

Manu61
21.07.2008, 16:48
yahu platini bile nerde bu zenitli demis platiniden iyi futbolu bilecek degil heralde bu medya adamın ne yapması gerekiyo milli takıma alınması icin ben bilmiyorum heralde gökhan,emre ve tümer gibi koca bi sene yatması lazım

Emin Danışmaz
21.07.2008, 23:35
Her kim burada FATİH TEKKE ye sallıyorsa kendi kişiliğinden problemi var derim.Adamı sevmeyebilirsin,TRABZON u salladığı zaman iyi oluyor da gittiği zaman mı kötü,yok öyle adamı sevmeyebilirsin ama FUTBOL una saygı duymak zorundasın.

FATİH TEKKE bir istanbul eziklerinde olsa idi medya böyle mi davranırdı?
Hangi delikanlı çıkıpta MİLLİ HOCASINI yerde yere vurdu?Yanlışı herşeyinde var adamın ama MEVLAM adamı bitmişken tekrar tepeye çıkardı kimse de bişey diyemiyor.

Bana biri çıksın desin ki FATİH gibi ikinci bir FATİH var diye.Emeklerine yüreklerine sağlık.

Emin Danışmaz
21.07.2008, 23:36
Biraz karışık duygular ile yazdım.Konudan konuya atlamış bir yorum oldu,anlayan anladı.

ugurTS1989
22.07.2008, 16:39
cok dogru yazmısın emın resımdekıde senmısın arjantınlılere benzıyosundaaa:)

Uğur GEMİCİOĞLU
05.09.2008, 23:57
Fatih Tekke Trabzonspor'u Rusya uğruna bırakıp kaçan bir futbolcu.Çok iyi olmuş almadığı.Zaten kendi takımında bile oynatmıyorlar.İnşallah hiç almaz Tekke'yi milli takıma.Bizi bırakıp gittiğinden beri hiç sevmem kendisini.Ne hali varsa görsün.Şimdi Ruslar savunsun kendisini neden milli takıma alınmıyor diye.:alkış::alkış:

Fatih Tekke keyfinden mi gitti rusya ya adam kaç gün tehdit aldı haberlere çıktı arabası evi kurşunlandı haraç çeteleri tarafından sen olsan ne yapardın acaba? orada klavye başında yazması kolay.

lazooo28
06.09.2008, 03:45
Fatih Tekke keyfinden mi gitti rusya ya adam kaç gün tehdit aldı haberlere çıktı arabası evi kurşunlandı haraç çeteleri tarafından sen olsan ne yapardın acaba? orada klavye başında yazması kolay.

yau tamam'da. bu nasil bi ülke,dag basi mi burasi, polis yok mu ? iyi vallah demek ki sevilmeyen bi futbolcu nun arabasini kursunlasalar kacip gidicek oda. fatih tekke rusya'ya gidip kendini bitirdi. futboluna bisey dedigim yok muhtesem bi forvet orasida ayri.

seyyah61
06.09.2008, 04:06
yau tamam'da. bu nasil bi ülke,dag basi mi burasi, polis yok mu ? iyi vallah demek ki sevilmeyen bi futbolcu nun arabasini kursunlasalar kacip gidicek oda. fatih tekke rusya'ya gidip kendini bitirdi. futboluna bisey dedigim yok muhtesem bi forvet orasida ayri.
Sanirim Almanya'da yasadiginiz icin Türkiye'yi pek tanimiyorsunuz.
Ben 20 yasina kadar Türkiye'de yasadim.
Öyle anlar gelir ki sehrin merkezi dag basi gibidir.
Ne polis ne jandarma ne de cevik kuvvet gelse bir ise yaramaz.
Dag basi degil burasi, Türkiye.

Kaan
06.09.2008, 04:14
Türk futbolunun en başarılı dönemleri nedense hep Terimli dönemlerinde oluyor.

Türkiye'yi dünya 3.sü yapan , Fatih Terim miydi..?

Açıkçası Fatih Terim'e duyduğun sempatizanlığı anlamış değilim... :cool:

Fatih Tekke'yi sevmeyebilirsin , ama onun futbolunada söz etme hakkın yok...

Fatih Tekke yüzünden doğuyor bu Fatih Terim sevgisi değil mi..? :)

Ne diyeyim ki... :)

Bu kadar yeter bence... :)

ilkonbir
14.09.2008, 07:36
fatih tekkeyi eleştireni Allah çarpar Allah.bu ülkede emreler okanlar tuncaylar tugaylar ve daha niceleri avrupaya giderlerken kulüplerine ne kazandırmışlar?! ama bizim fatihimiz giderken kulübüne 7.8milyon euro kazandırdı.Türk futbol tarihinin en pahalı futbolcusu oldu.keza gökdeniz de öyle.bu futbolcuları eleştirirken lütfen daha hassa davranalım.

terime gelince...
euro2008 boyunca semih ve mevlüte muhtaç kalmayı göze alabilmiştir.(kesinlikle tebrik etmek gerek. aklı selim hiç kimse bunu göze alamaz)Fakat dünyanın tanıdığı fatih tekkeyi kadroya almayı göze alamamıştır.kesinlikle ve kesinlikle ard niyetli bir davranıştır bundan adım gibi eminim

Dogan
16.09.2008, 20:26
Terim zavallısı takımda sivrilen adam istemiyor sanırım. Koyun alıyor takıma denebilir. Daha başka deyişle Tuncay'ın ve Emre zavallısının kaptanlık yapabileceği adamları alıyor da denebilir. Egemen de Tekke'nin durumunda bence şuanda. Terim illetinden acele kurtulmamız lazım.

mimozam
16.09.2008, 20:49
bu gerizekalının önde gideni neden almıyo bu adamı anlamıyom terbiyesiz adam aldıklarına bakın ya bunun yanında tekke yok gülüyorum sadece

Mert Marabaoğlu
16.09.2008, 22:14
Fatih Tekke, Zenit'de bayadır oynamıyo. Zenit'in yarın ki Şamp. Ligi maçında oynıcakmı acaba, hiç zannetmiyorum.

fındıkoğlu
16.09.2008, 22:22
Almazlar.....!
Alamazlar....!
Almıcaklar...!
Aldırmıcaklar....!
Aldırmazlar....!
Kısaca söylemek gerekirse fatihim seni milli formayla sevenlerine izletmicekler.
Sen en iyisi milli takımı bıraktığını açıklaki kıymetin belki anlaşılır....

mehmets29
16.09.2008, 23:05
fatih hoca takımdaki tek kahraman kendi olmak istiyo yavaş yavaş da başardı. aldığı futbolcular fatih hocayı baba bilecek arkadaşın da dediği gibi koyun gibi adamlar. şenol güneş dünya üçüncüsü yaparken futbolculardan geri plandaydı. kıymetini güney koreliler anlayabildi sadece. takımda lider ruhlu futbolcu istemiyo kısacası.

#.TrabzonLu_
17.09.2008, 00:05
Cok yazik ettiler Fatih'e Onu o milli forma altinda izlemek istiyordum ben EURO 2008'de, ama sagolsun Terim efendi sevincimi kursagimda birakti, boyle bi golcuyu takima almayan teknik direktorun zekasindan suphe ediyorum ben:D zaten terim efendinin kafasi kadro kurmaya calisiyormu o ayri meselede:D yinede Fatihi cok gormek istiyordum ben, acikcasi kadroda onu goremeyince pekte sasirmadim, nasil olsa Fatih Terimin yaptigi herzamanki is..:D

polibo06
18.09.2008, 00:46
hep ersun yanal diyordum....ben ersun hoca dedikçe herkes bana küfrediyordu...

fatih tekkeyi hemen hemen her maçta ilk 11 oynattı ersun yanal...hakan şükürüde tekke için almadı sonuç???

KOVULDU

terim ne yapıyor?

mehmetdoğan
18.09.2008, 15:45
tamam fatih tekke çok ii bir oyuncu hatta bence tek vuruşta tanjudan sonra gelen en iyi türk futbolcu.ama fatihin iki avrupa şampiyonası öncesinde belli üç dört ay top oynamadı ve hala oynayamıyo heralde zenitin hocası da trabzon düşmanı değil fatih şu anki durumuyla milli takımı haketmiyo ve o yüzden terim almıyo kadroya.ayrıca egemen böyle giderse kesinlikle milli takıma seçilecek ve değişmez olacaktır.selametle

Dogan
19.09.2008, 00:00
tamam fatih tekke çok ii bir oyuncu hatta bence tek vuruşta tanjudan sonra gelen en iyi türk futbolcu.ama fatihin iki avrupa şampiyonası öncesinde belli üç dört ay top oynamadı ve hala oynayamıyo heralde zenitin hocası da trabzon düşmanı değil fatih şu anki durumuyla milli takımı haketmiyo ve o yüzden terim almıyo kadroya.ayrıca egemen böyle giderse kesinlikle milli takıma seçilecek ve değişmez olacaktır.selametle
Bu Fatih Zenitte forma bulamadı düşüncesini tek bir cümle bitiriyor. Emre Newcastle'da kaç maç oynadı da geldi direk Avrupa Şampiyonasında oynadı. Tekke'nin milli takıma alınmamasının tek sebebi var o da ''adam'' olması.

Emirhan Makul
19.09.2008, 00:55
Terim giderse belki yeni bir şans olabilir Fatih için

Mayls
19.09.2008, 14:10
Bu yaştan sonra Tekke'nin Milli Takıma çağırılacağını hiç sanmıyorum. Şahsen ben teknik direktör olsam Halil, Nihat, Gökhan ve Semih'in olduğu bir Milli Takıma kendi takımında oynamayan Tekke'yi çağırmazdım. Ancak birisi sakatlandığında dahil edilir artık kadroya.

Not: Terim'in gitmesinin 1 yılı bulacağını düşünürsek Fatih'e forma şansı 32 yaşında doğuyor. Yaş yorumumu buna göre yaptım.

ugurTS1989
19.09.2008, 18:13
senol gunes mıllı takımı 32. sıradan aldı 8. sıraya getırdı
f. terım 11.sıradan aldı 10. sıraya getırdı medyada bunu buyuk bır basarı dıyıp goklere cıkartıyooo hatta turkıye ılk defa 10 . oldu dedııı:Dççç

Emiroğlu
20.09.2008, 02:30
Fatih hala futbol oynuyor mu ?

Emiroğlu
20.09.2008, 02:31
Bu Fatih Zenitte forma bulamadı düşüncesini tek bir cümle bitiriyor. Emre Newcastle'da kaç maç oynadı da geldi direk Avrupa Şampiyonasında oynadı. Tekke'nin milli takıma alınmamasının tek sebebi var o da ''adam'' olması.

Ama yanlış adam olması. Benim fikrim olduğu kadar da , " adam " olması sizin fikriniz.

antagonist
20.09.2008, 02:33
Fatih Tekke Trabzonspor'un futbolcusu olmadığı için başlığı kapatıyorum.