PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mutlu Demir

Murat'
08.06.2010, 18:29
Oyak Renault'tan yeni transferimiz.

http://3.bp.blogspot.com/_z3jic9EVfvM/TA4oLazVNOI/AAAAAAAAHn0/7qJprEHP7dM/s320/MUTLU-DEMIR-TRABZON.PNG

Medical Park Trabzonspor'un Oyak Renault'dan transfer ettiği çiçeği burnunda Trabzonlu Mutlu Demir ile transferi hakkında konuştuk. Buyrun Mutlu'nun ağzından bu transferle ilgili görüşleri:

'Öncelikle hedefi, vizyonu, yatırımı ve taraftarı olan bir kulübe geldiğim için çok mutluyum. Doğan Hakyemez ve şayet olursa Aydın Örs gibi iki büyük basketbol adamının olduğu yerde olmak çok önemli bir şey. Aydın Örs, bugün Milli Takım'da oynayan tüm uzunların üstünde emeği olan bir hocadır. Onunla çalışma ihtimalinin varlığı bile mükemmel. Artı olarak geçen yıl Ümit Milli Takım kampında kendi sistemi içerisinde iyi bir parça olduğuna inandığım (bana böyle hissettirdi) Alaeddin Yakan'la çalışacak olmak da önemli bir detay benim için. Hem saha içi hem de saha dışında çok iyi bir insan. Büyük maçlarda ekstra bir motivasyonla oynadığımı herkes bilir, burada yaşanacak derbiler ve yüksek tansiyonlu maçlar için şimdiden sabırsızlanıyorum. Taraftarın yaratacağı atmosfer ve deplasmanda dahi yalnız kalmayacak olmamız hem takım hem de kendi adıma ciddi artılar. Buradan Oyak Renault kulübüne, başkanına, yöneticilerine, tüm staffa ve en önemlisi de Yücel Platin'e teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Çok keyifli bir sezon geçirdim Oyak Renault formasıyla. Beykoz'da geçirdiğim aktif ve verimli sezonun ardından 1.5 sene benchte oturdum, geçen yıl kısa bir Konya macerası yaşadım ama o moral bozukluğunda bana güvendi Yücel Platin. Bana olan güvenini hiçbir zaman yitirmedi, koçtan ziyade bir ağabey gibi yaklaştı bana hep. Eğer bugün bu transferi gerçekleştirmişsem bunda Yücel abinin payı çok büyüktür. Kendisine ve eski kulübüme yeni sezonda başarılar diliyorum.' Salsabasket özel haberidir.

Asi Çaykaralı61
08.06.2010, 21:31
Yeni transferimiz hayırlı olsun

Murat'
11.06.2010, 09:23
http://2.bp.blogspot.com/_ZcDHwH5RRVY/TBF8JhzM0FI/AAAAAAAACCk/k5omao4xnKw/s1600/Aleaddin+Yakan+-+Mutlu+Demir.png

Hafta başında Medical Park Trabzonspor'a imza atan Mutlu Demir, Fransa'da çalışmalarını sürdüren Ümit Milli Takımımızın kampını ziyaret etmiş. Zaten Fransa'da tatildeydi kendisi. Bu ziyaret esnasında yeni sezonda formasını giyeceği bordo mavili takımın koçu Alaeddin Yakan ile de kısa bir süre görüşme fırsatı olmuş Mutlu'nun. Foto: TBF

Oğuz ZEYTİN
18.09.2010, 11:23
Mutlu DEMİR

13.12.1987 - Fransa

BOY: 210 cm

KİLO: 120 kg

POZİSYON: Pivot (5 numara)

Mehmet Dinç
11.11.2010, 22:57
mutlu demirin sözleşmesi feshedilmiş. Sanki takımda çok pivot var. bu demek oluyorki takımımızın avrupalı bir pivot alması muhtemel

Miraç Atalay Çiftçi
11.11.2010, 23:13
Yolu açık olsun.