PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Futbolun Çirkinliklerini Yaşatan Klüp ! ( GS )

Dursun Kaplan
08.06.2010, 09:47
http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm1027333.jpg

Bugün gazetelerde yer alan bir haberi okuyunca gerçekten futbolun güzelliklerini gölge de bırakıp, pislik işlerle uğraşan adamların olduğunu görmek mümkün.

Bakınız Gs yöneticisi Adnan Sezgin. 2011 yılına kadar sözleşmeleri devam eden ve halen bizim resmi futbolcularımız olan Ceyhun ve Selçuk'a transfer teklif edecek kadar aciz bir klüptür Gs.

Bir de bizim başkanımızın Semih konusunda ki açıklamalarına bakınız.

" Semih halen FB'nin resmi oyuncusudur,klübü izin verirse görüşürüz. Bunun dışında oyuncuyla görüşmek etik olmaz. "

Adnan Sezgin'de, " Sakın imza atmayın. " diyen, futbolun çirkinliklerini yaşatan klübün yöneticisi.

Bu tarz olaylardan sonra şu an ligimizde ki en kaliteli teknik adam ve klüp başkanının bizde olduğunu söyleyebilirim. Adam olmakta önemli icraat !

Misina
08.06.2010, 09:49
İlk kez yapmıyorlar bunu.Fatih ve Gökdeniz içinde benzer transfer politikaları izlemişlerdi.

Gökçebey
08.06.2010, 09:50
Bilmediğimiz şeyler değil. Boşuna asalet başka şey demiyoruz. Ve budur Trabzonspor'u asaletli kılan. Zafere giden her yol mübah olmadığı için bu kadar yıldır şampiyonluk düzeyinde başarımız yok ve Trabzonspor'un yaradılışındaki bu asaletten dolayı bu kulübe bu kadar bağlılığımız.

Bu arada konu Türk futbolu alanına taşınmıştır.

Külünkoğlu
08.06.2010, 09:51
Konuyla ilgili "yine yeşillendi fındık dalları" ezgisiyle meşhur bir tezahürat var. Klasik olmuştur.
Onca senelerdir güncelliğini koruması boşuna değilmiş...

Murat'
08.06.2010, 09:52
İyi de Adnan Sezgin'in önce kulüple bu transferler konusunda görüşüp görüşmediğini nerden biliyorsunuz.

Bu arada transfer de böyle yapılır.

Gökçebey
08.06.2010, 09:57
İyi de Adnan Sezgin'in önce kulüple bu transferler konusunda görüşüp görüşmediğini nerden biliyorsunuz.

Bu arada transfer de böyle yapılır.

Murat, neredeyse her yönetici çıkıp geyseye ateş püskürdü. Okumadın mı o haberleri?

Sözleşmeli futbolcunun aklını çelme işini geyse çok yapıyor. Ali Turan gibi.

Recep Alkan
08.06.2010, 10:17
Bence bu olay bıçcak sırtı bir olaydır. Öncelikle Transferin nasıl yapıldığını bilmek gerekiyor. Bunda karar kılmak gerekiyor. bu nokta belirlendikten sonra tartışmalarımız daha net şekillenir gibi geliyor bana.

Bence bir kulüp oyuncuyu istiyorsa, oyuncu ile görüşebilir, ama bunu başlıkta belirtilen şekillerde değil, en azından arar, gelmek istermisin diye sorabilir. Ama bunu sadece düşünce öğrenmek için yapar. Oyuncu görüşü alındıktan sonra ise, kulüpler devreye girer, pazarlıklar döner ve iş sonlanır.

Galatasaray'ın yaptığı transfer anlayışına sığmaz, oyuncuya para vermemek için oyuncuyu 4 ay boyunca sahalardan uzak tutmak ? Ama iş sadece GS'de bitmiyor, oyuncu da bunu kabul ediyorsa, iki karakter sahibi (!) birbirini buldu demektir.

Kaldı ki, bilgilerimiz yanlış değilse, Şenol hoca'nın Semih'i arayıp seni istiyorum, sen ne diyorsun diye sorduğunu da biliyorum. Ama asla GS gibi kalkıp ama oynama, aman rest çek dememiştir Semih'e. İşte olması gereken de budur zaten.

Ama bizim kulübün izlemiş olduğu politikada sütten çıkmış ak kaşık değildir arkadaşlar. Semih konusunda Fenere karşı izlenen politika yanlıştır, geçenlerde bir başlıkta örneğini vermiştim, topçu istemek kız istemek gibidir. Kızı görürsün, beğenirsin, kapısına gider niyetini anlatırsın, eğer kız tarafı da evet derse bu iş bitirilir. Kız babasından gelip erkek tarafına, benim kızımı alın demesi beklenemez.

Kaldı ki, geçen sene gerçekleşen, Zafer Yelen, Slva transferleri de, bugün gelinen noktada nerdeyse GS ile eşdeğer transferlerdir. Sözleşmeli oyucuyu Trabzona getirip, kulübünün izin vermeyip geri göndermek ve arkasından dünyanın lafını etmek gibi ???

Mustafa ÖZDEMİR
08.06.2010, 10:38
gs nin tekliflerini mormal karşılıyorum .ne yaparlarsa yapsınlar sonunda futboluyu almak çin klübün kapısını çalmak zorundalar...

Faik Yılmaz
08.06.2010, 10:50
Trabzonsporun onların inadına en az 3 er yıllık daha sözleşme imzalaması lazım Selçuk ve Ceyhun ile......

Kazım Uzunboy
08.06.2010, 10:51
Daha başlığı gördüğümde sinir oldum yahu. Hep böyle yapıyor bunlar!

Bahadır Çağrı
08.06.2010, 10:52
gs transferden anlasa zamaninda emreyi beleşe italyaya kaptirmazdi... böyle sinsi planlar içersinde olduklar için yüzleri gülmüyor.... gülmez de... ayrica trabzonspor ruhunu taşiyan oyuncu zaten gereken cevabi verir.

Enes Ünal Kaya
08.06.2010, 11:10
Selçuk ve Ceyhun'un Aklını Böyle Çirkefler Çelebiliyorsa Bence Kalmaları Bi Anlam İfade Etmez..

Ama 2sininde İlgilenmedini Biliyoruz .. Güveniyorum 2sinede

mazosist
08.06.2010, 13:50
gs transferde bu şekilde hareket etmeye başladı.
bunlar yakında transfer edecek adam bulamaz zaten merak etmeyin.
fakat kaynağa da fazla inanmayın derim.

Sefa
08.06.2010, 13:59
Hasan Şaş'ın demeci vardı. Gerçekleri anlatsam Galatasaraylıların çoğu utanarak takımı bırakır demişti.

Geçen gün de Hakan Şükür birşeyler anlattı.

Gerçekler bir bir yüze çıkıyor hemde bu takımın iki efsane topçusundan.

Ama hala taraftarları at gözlüğüyle bakıyor. Efsane dedikleri adamlara 'yalancı' diyorlar.

Herşey ortada Türk Futbolunun lobisini kullanarak en pislik işlerini yapan takım Galatasaray'dır.

Murat'
08.06.2010, 14:01
Bu arada klüp değil Kulüp olacak.

pReN@_61
08.06.2010, 14:04
yine ...leşti galatasaray !
zaten hep ...ydiii galatasaray !

Bıyıklıoğlu
08.06.2010, 15:06
Bu arada klüp değil Kulüp olacak.
BUnlar kulüp değil ki doğru yazılsın.Bunlar etik olmayan herşeyi yapan ve sorsan bide şerefli bir kulüp olarak kendilerinden bahsedenlerdir.

İslam Sezer
08.06.2010, 15:16
gs Türk futbolunun israilidir.
ne laftan anlar,ne utanır ne sıkılır.
işine gelince yalakadır,güler dost gözükür.
rakibi her türlü dalavere ile zayıflatır sonra da aslan kesilir.
aslında aslan yelesi takmış bir çakaldır,sırtlandır.
yok olduğu günü görürüz inşallah.biz göremesek bile çocuğumuz torunumuz görecektir Allahın izniyle.

Mira_61
08.06.2010, 15:21
gs Türk futbolunun israilidir.
ne laftan anlar,ne utanır ne sıkılır.
işine gelince yalakadır,güler dost gözükür.
rakibi her türlü dalavere ile zayıflatır sonra da aslan kesilir.
aslında aslan yelesi takmış bir çakaldır,sırtlandır.
yok olduğu günü görürüz inşallah.biz göremesek bile çocuğumuz torunumuz görecektir Allahın izniyle.
Tüm kalbimle katılıyorum bu yoruma.
Amin.

Hürgün Aygün
08.06.2010, 15:23
Gs Türkiye'nin en çirkef takımıdır!

Oldum olası sevmem bunları basketbolda cezalı oyuncuyu gidip başkasının formasını gidirip oynatırlar,şimdiki olay...

Türkiye'ye şikeyi de getiren kulüpdür Galatasaray!!!

lazooo28
08.06.2010, 17:55
bu kadar adi bu kadar ucuz böyle dandik uyuz ne desem az bi kulüp ben görmedim ..aldiginiz uefa kupasininda süper kupaninda...acliktan nefesiniz kokuyor rezil takim

Badaloğlu
10.06.2010, 18:43
Fenerbahçe bana Galatasaray'dan daha sempatik geliyor.En azından bir tarafları oynamıyor adamların...

Sadri Şener'in açıklamalarını okuyunca şaşmamak elde değil.Ben buradayken çocuklar söz verdiler bir yerlere gitmeyecekler dediler.Yani Sadri başkanımız sene sonu giderse, Ceyhun ve Selçuk bu takımdan gidecek mi? attırın şu adamlara 5 yıllık imzayıda olsun bitsin.Nedir yani? Bu cinconla laf dalaşı yapacağına icraat görelim...

Merve H.Oğlu
10.06.2010, 18:53
Fenerbahçe bana Galatasaray'dan daha sempatik geliyor.En azından bir tarafları oynamıyor adamların...

Sadri Şener'in açıklamalarını okuyunca şaşmamak elde değil.Ben buradayken çocuklar söz verdiler bir yerlere gitmeyecekler dediler.Yani Sadri başkanımız sene sonu giderse, Ceyhun ve Selçuk bu takımdan gidecek mi? attırın şu adamlara 5 yıllık imzayıda olsun bitsin.Nedir yani? Bu cinconla laf dalaşı yapacağına icraat görelim...

Kesinlikle aynı düşüncedeyim. Neden işi uzatıp duruyorlar ki. İmzalat sözleşmeyi kapansın konu. Herkesin içi rahat etsin!

Sefaenes
11.06.2010, 00:45
Gs gibi dostun olacagi yerde Adam gibi Fb düsmanin olsun daha iyi. Fb 1 sene cenelerini bir tutsa gs nekadar bir pislik oldugunu herkez anliyacak. Birde o takimi tutan taraftari anlamiyorum onlarda bir liseli gs var birde liseli olmiyan gs liseliiler kendilerini bir halt zahnediyor.
Bizim Baskan Ceyhunla Selcuka imza attirma li en kisa zamanda

Harun-61
11.06.2010, 00:48
bakin Ahlaksiz Polat ne demis:

kocaman bi yuhhh sana !!

Polat, Lig Tv'de katıldığı programda, Stoch için epey zamandır uğraş verdiklerini belirterek, “Üzgün, kırgın ya da kızgın değilim. Prensip olarak biz rakiplerimizin yurt dışı hatta yurt içi transferleriyle hiç ilgilenmedik. İşlerini bozmamak için biz bu işlere hep uzak durduk. Ama Stoch ile ilgili Fenerbahçe'nin dün akşam Chelsea ile görüştüğünü biliyorduk. Anlaşmışlar, hayırlı olsun. Biz bu transferde tıkanmadık. Kendi dengelerimiz var, maliyetlerimiz var. UEFA'nın 2012 kriterlerini düşünerek, bütçe prensiplerine uyma kararı aldık. Ne olursa olsun biz transferi yapalım, diye bir düşüncemiz yok. Fenerbahçe Kulübü büyük bir zafer kazanmış gibi teklifleri ikiye katlayarak futbolcuyu aldı, olabilir. Bundan sonra demek ki rakiplerimizle ilgili düşünceleri gözden geçirip, tavrımızı ona göre belirleyeceğiz” diye konuştu.

Büyük kulüplerle aralarında yazılı olmayan prensiplerin olduğunu belirten Polat, şunları kaydetti:

“Özellikle Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın talip olduğu futbolcuların fiyatını yükseltmenin Türk futbolcu açısından da çok sağlıklı olmadığını düşünüyorum. Onun için biz prensip olarak girmiyorduk. Ama demek ki bizim ortaya koyduğumuz bu centilmenlik yaklaşımı, kimsenin umurunda değil. Bundan sonra bu kurala uymayacağımızı söyleyebilirim. Muhakkak ki başkanlarının bilgisi doğrultusunda o heyet oraya gitmiştir. Böyle bir yaklaşımda bulunuyorlarsa en azından biz etrafımızdaki insanların düşünce yapısını, zihniyetlerini anlamış olduk. Zamanı gelince bizim de yapacağız şeyler olacaktır.”

Paksoy
11.06.2010, 01:07
yazıldımı bilmiyorum, adnan polat demişki, eğer futbolcu istiyorsa kulübüyle görüşmeyiz, yani ayartırız gizliden demiş ; allah belanı versin adi boru sesli

Emre ÖZTÜRK
11.06.2010, 01:10
yazıldımı bilmiyorum, adnan polat demişki, eğer futbolcu istiyorsa kulübüyle görüşmeyiz, yani ayartırız gizliden demiş ; allah belanı versin adi boru sesli

ççç

Koptum yaa adi boru sesli çok iyiydi çççççç