PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Efes Pilsen Cup`ta Sampiyon Turkiye!

The Londoner
03.09.2005, 19:21
Nihayet seytanin bacagi kirildi!smileys/smiley1.gif

.............
<DIV =lineStory align=left>DEV GÜÇ !..</DIV>

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>12 Dev Adam, "Efes Pilsen World Cup 4" turunuvasinda 31 yildir yenedigimiz Italya'yi ezerek sampiyon oldu.. Maçin basindan sonuna kadar çok iyi bir savunma yapan ay-yildizlilar, 81-56'lik sonuçla zafere ulasti..

immortal_TS
03.09.2005, 19:25
Isteeeeeeeeeeee buuuuuuuuuuuu beeeeeeeeee italyanlari en sonunda yendik koçlarim benim hepinizi teker teker öpüyorum smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Utku061
03.09.2005, 19:29
Gerçekten mükemmel bir oyun ortaya koyduk,31 yil sonra Italya yi yendik ve Sampiyonada iddiali oldugumuzu da gösterdik..Devami gelsin..smileys/smiley2.gif

Oğuzhan Görkan
03.09.2005, 19:32
süper oynadi milli takim turnuvada madalya gelcek inaniyorum

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

mini FaNaTiK
03.09.2005, 21:52
gercekten super is cikardilar bize italyada bu sene yapilanlari ocunu guzel bir sekilde almis olduk ben madalyaya inaniyorum futbolumuzdan cok basketbolumuz konusulmali bu ulkede

Kaya
04.09.2005, 01:50
Italya'yi yendigimizi, üstelik bu derece farkli bir skorla yendigimizi görünce çok sasirdim.

Maçi izleyemedigim için soruyorum acaba Italya bu maçi pek ciddiye almadi mi ?

Punisher-61
04.09.2005, 09:17
ITALYAYI EZDIK BEEEEEEEEsmileys/smiley32.gifhelal olsun

oumaer61
04.09.2005, 10:55
artik italyada ezik oldu hayirli ugurlu olsunsmileys/smiley36.gif

selçukabi
04.09.2005, 11:28
Valla maçta öyle bir savunma yaptikki gaza gelip neredeyse Belgradda otel arastirmasi yapacaktim, Iste oldugum için yine maçin 2. yarisini izleyebildim ama takim bana acaip ümit verdi, herseyden önce gerçekten takim oyunu oynuyoruz, kimin kaç sayi atacagini tahmin etmek bile mümkün degil, 8-9 oyuncumuz çift hanelere ulasabilecek kapasitede görünüyor.Ama yine de eksik yönlerimiz hucumda alçak posta top geçtiginde bütün takim topu alan oyuncuyu izliyor ve ribauntlari rakibe çok kaptiriyoruz eger bunlari çözer ve savunmayi hep böyle yapabilirsek Belgradda sonuç.....SAMPIYONLUK

t-mac
04.09.2005, 14:13
benim hep bir tezim vardi, eger italyayi yenebiliyorsak her takimi yeneriz..

dün gördümki biz bu takimla çok is yapariz.. muhtesem bir savunma yaptik, sampiyonada bu savunmayi tutturursak rakiplerimizin isi zor hatta bu savunmanin daha az sert olanini yapsak bile podyum gelir..

Taner Uykuçeken
05.09.2005, 16:38
Maç gerçektende hiç beklemedegim gibi geçti 31 senedir yenememisiz simdimi yenecegiz diyerek gittik salona ama takim öyle bir oyun oynadiki italyanin karsimizda tutunamamasi dogalditakim he kademesiyle nerdeyse saat gibi isledi salondaki seyircide gerçek basketbol seyircisi olunca is çokkolay etti seyirci gerçektende nerde ne yapmasini bildinerde susacaklarini ne zaman isliklayacaklarini ne zaman bagiricaklarini ii ayarladilar bu av.samp. hirvatistan maçindaki seyirciden sonra gördügüm en iyi seyirci diyebilirim bise kadro yapisi beni pek tatmim etmedi 6tane 4ve 5 numarali adamla sahaya çikmak bana biraz yanlis gibi geldi 2 uyun kurucu guard -kerem-ender 4 point guard ve forvet -ibo hido serkan cenk 6 tanede 4ve 5 numara -mirsad-memo-kerem-ermal-kaya-fatih-

#10 Fietra
05.09.2005, 17:53
Ezmek kelimesinin anlami bu olsa gerek!

oflubektas
06.09.2005, 09:18
Efe Aydan'li kadrodan bu yana basketbol milli takimini takip ederim, hiç bu kadar güzel bir oyun oynadigimizi hatirlamiyorum. Kadro genisligi azami ölçüde saglandigi için girenin çikani aratmadigi,''yildiz oyuncu'' kavraminin Nba'de oynayip oynamamasina göre degil,sahadaki performansla belirlendigi,hücum ve savunmada her saniye muhtesem bir savas veren birtakim yaratan Tanjeviç'i kutlamak gerek.

Keleşoğlu
06.09.2005, 15:50
2001 den sonraki en iyi oyun...