PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yahşi Doğu Geliyor ..

Serdær
06.06.2010, 13:24
YAHŞİ DOĞU GELİYOR… CEM YILMAZ YAHŞİ BATI’NIN DEVAMI NEREDE ÇEKİYOR…

http://arkadaslarimaanlattiklarim.com/wp-content/uploads/2010/01/yahsi_bati_01.jpg

Yahşi Batı’nın devamı Çin’de çekilecek! İşte ilk detaylar!
Cem Yılmaz, hasılatından memnun kaldığı “Yahşi Batı”nın devam filminin de Çin’de çekileceğini açıkladı.
Cem Yılmaz “Yahşi Batı”daki rol arkadaşları Özkan Uğur ve Ozan Güven’le birlikte seslendirdiği “Arthur: Maltazar’ın İntikamı” isimli animasyon filminin dün sabah Maçka G – Mall Sineması’nda yapılan gösterimine katıldı.
Filmde 10 yaşındaki Arthur adlı bir çocuğu seslendiren Yılmaz, gösterimin ardından Ozan Güven’le basının sorularını yanıtladı. Küçük bir çocuğu seslendirmenin zor olup olmadığı sorusuna Yılmaz, “Belli bir ücret için yapıyoruz” diyerek önce esprili bir yanıt verdi, ardından da filmi çok beğendiğini söyledi. Yılmaz, “Eskiden dublaj çok zordu. Abdurrahman Palay nerdeyse bütün erkek oyuncuları seslendiriyordu. Polat Alemdar’ı seslendiren Payidar abinin(Tüfekçi) beni de seslendirmesini isterdim. Ne kadar değişik olurdu düşünsenize” diye konuştu.
Hasılat olarak beklentisini karşıladığını belirttiği “Yahşi Batı”nın finalinde Çin’den getirdiği bir spor aletini tanıtan Yılmaz, devam filminin de Çin’de çekileceğini açıkladı. “Yahşi Batı 2″de yine Ozan Güven’le kamera karşısına geçeceğini belirten Yılmaz, “Biz müthiş ikili değiliz. Daha da fazlasıyız. Kafalarımız çok iyi anlaşıyor. Ozan da inşallah yine benimle birlikte olacak. Sürekli aynı insanların kadroda yer almasına laf edenler var ama frekans iyi tutuyorsa neden oynamayalım ki? Bana ‘Kendi filmlerinde oynama’ diyen oldu ya… O zaman benim filmim olmaz ki” diye konuştu.
‘Tamamen müzikten çıkış’
* Geçen hafta Borusan Flormani Orkestrası’nda şeflik yapan Cem Yılmaz bu organizasyonu “Müziğe giriş değil, tamamen müzikten çıkış” olarak tanımladı. Yılmaz, “Bunu devam ettirmek isterim. Ozancım sana da tavsiye ederim. Kemanı çalmadım, arkadan çalan kemancı bir arkadaş vardı o çaldı ama görmediniz” dedi.
* Yahşi Batı’nın galası için Almanya’ya giderken pasaport kontrolünde sorun yaşadığı ve gazete küpürleriyle kendisini pasaport polisine tanıttığı iddia edilen Yılmaz “Bunlar doğru değil. Bir arkadaşımızın vizesi İtalyan schengen’di, onu beklettiler. Ben de doğal olarak bekledim. Uçaktakiler benim içeri alınmadığımı zannederek. Hakkınızı arayın Cem Bey filan şeklinde yaygara kopardılar. Aslında böyle bir olay yok” dedi.
* Yılmaz, “Yoğunluk arasında ailenize nasıl vakit ayırıyorsunuz?” sorusuna, “Aileme kronometreyle vakit ayırıyorum. Başlatıyorum kronometreyi, ‘Konuş baba’ diyorum” diye espri yaptı.

Milliyet

Serdær
06.06.2010, 13:27
Yahşi Batı oyuncularından Demet EVGAR : Yahşi Doğu çekimlerine başlıyacağız dedi.

D Magazin.

Canberk
06.06.2010, 13:31
Daha ben Yahşi Batıyı izleyemedim yaa :Dççç

Mucahid Erdogan
06.06.2010, 13:40
zaten yahşi batının sonunda böyle bişi olacağını belli ettiler :D

Atakan
06.06.2010, 13:42
Evet.Sonunda belli etmişlerdi.:)

Arda'
06.06.2010, 13:50
yahşi doğudan sonra yahi kuzey de çekilir kutuplarda :D

Kubilay61
06.06.2010, 13:59
vasat bi filmdi gene aynısı olmasında

Mucahid Erdogan
06.06.2010, 14:52
vasat gibi görünsede recep ivedikten daha güzeldi hiç değilse :)

Hürgün Aygün
06.06.2010, 15:05
Ben açıkcası ilk filmi hiç ama hiç beğenmedim inşallah 2. daha güzel olur.

pReN@_61
06.06.2010, 15:08
Daha 1'i izleyemedik :)

Egemen
06.06.2010, 15:18
devam et Cem.. komedi senden iyisini görmeyecek..

Burçak
06.06.2010, 15:19
başlığın yeri yeni açılan bölüm olmalı galiba :)

Kazım Uzunboy
06.06.2010, 18:44
Yahşi Batı'nın en sonunda Çin'den devam edileceği hakkında bir bilgi veriliyordu yanlış hatırlamıyorsam..

Misina
06.06.2010, 19:47
Recep İvedik Serisine Atıp Tutanlar Nerede?

Atakan
06.06.2010, 20:01
Aynı şey değil bence.

Dursun Kaplan
07.06.2010, 09:47
İlk filmi çok beğenmiştim. Bu da öyle olur inşallah. :)

Faik Yılmaz
07.06.2010, 10:00
Baştan sona küfülerle dolu sıradan bile denilemeyecek kadar kötü bir filmdi benim için......

Enes Ünal Kaya
07.06.2010, 10:25
Yahşi Batı Güzeldi bence.. yahşi doğuyada gidilir :)

Mert67
07.06.2010, 10:46
Yahşi Batı'nın en sonunda Çin'den devam edileceği hakkında bir bilgi veriliyordu yanlış hatırlamıyorsam..
Evet öyleydi.

Bende sevindim.:)

İskender66
11.06.2010, 22:53
Bugün Yahşi Batıyı izledim Tivibu'da.

Yahşi Batı Tivibu'da, üstelik ücretsiz.
Tivibu'nun Kirala - İzle menüsünden hemen izleyebilirsiniz.
Kirala izlede filmin türüne ve yeniligine eskiligine göre seçtiginiz filmde altında satın al çıkar ve fiyatı yazar işte örnegin 2.00 TL yada 1.00 TL gibi...Ama Yahşi Batı'da 0.00 TL yazıyor... Kampanya yapıyorlar. Zaten TÜRK TELEKOM aynı zamanda filmin de sponsoruydu.

AKSOY_61
11.06.2010, 23:08
Az önce izledim yahşiyi bu filmi neden çekmişler niye boşuna masraf yapmışlar anlamadım.Goranın çeyreği bile değil.Arog bile çok güzeldi bundan.
Filmde öyle yerleri varki 10..15 dk boyunca hiçbir komik bişey yok ulan bu filme neden bakıyorum dedim.

Sadece küfürü yerleri komik tv de duyduğuz için ilginç geliyor ondan
araya da küfür dışında bi kaç espri sıkıştırmışlar başka bi numarası yokmuş.

Umarım ikincisi bunun gibi olmaz.

Uluç
12.06.2010, 16:37
İlk film güzeldi.. İnce espiriler vardı :) Bununda güzel olacağına şüphem yok..

Yakari :D

Harun-61
12.06.2010, 18:04
Daha ben Yahşi Batıyı izleyemedim yaa :Dççç

bende :p:)

Emre Bekar
13.06.2010, 12:14
Bence Cem Yılmaz sinema filmi yapmamalı.Yahşi batı hayal kırıklığıydı,bununda öyle olacağını düşünüyorum...

Tangerine Dream
13.06.2010, 14:06
Sokaktaki vatandaş küfür edince terbiyesizlik oluyor, meşhurlar küfür edince alkışlanıyor, tuhaf. Küfüre ve belaltı esprilere prim verildikçe Yahşi Doğu da, ara yönler de çevrilmeye devam edilecektir.

OnurKul
18.06.2010, 21:36
devam et Cem.. komedi senden iyisini görmeyecek..

:alkış:

Recep İvedik Serisine Atıp Tutanlar Nerede?

Buradayız. Hala recep ivedik diyorsunuz. Prodüksiyonları karşılaştırın Yahşi Batı, Arog, Gora gibi filmler Recep İvedik'i ezer geçer. Emekse emek, paraysa para, dekorsa dekor, komediyse komedi. Recep İvdeik ne yapıyor hele onu bana deyin ?

Cem Yılmaz'ın YAHŞİ BATI filmi Türk sinemasını aşmıştır o kadar diyorum. Biraz inceleyin filmleri öyle kestirip atmayın.

Serdær
19.06.2010, 00:40
edit .... ..

KUTADGU
25.06.2010, 00:26
Cem sinema filmi yapıyor. Bu kadar basit.

Bu işin de en iyisini yapıyor kanımca.

Yeni filmi de sinema da izleyeceğim tabii ki.

izzet
25.06.2010, 00:42
Nedense ben Cem Yilmazin Sinema Filmlerini cok begenmiyorum. Begenerek izliyorum ama nedense Stand-Uplarindaki kadar eglenemiyorum.

Hokkabaz ve Hersey cok Güzel Olacak favorilerim...

Bu arada nedir bu Recep Ivedik olayi ya.

Insanlar gülmek istiyorsa, hoslarina gidiyorsa izlesin istediklerini. Bunu bu kadar dillendirmeye gerek yok. Bu baslik icin degil, genel olarak söylüyorum. Zaten Recep Ivedikte Prodüksiyon, Sanat, Sosyal mesaj gibi bir Motivasyon.

Iyi seyirler...

Çağatay_
25.06.2010, 02:30
Yahşi Batı öyle dümdüz bir film değildi, biraz daha inceydi.Keyifliydi bence..

Ama kostüm ve dekor bakımından mükemmeldi.

.....
25.06.2010, 03:00
Vahşi batıya arkadaşlarımın zoruyla gitmiştim. hiç beğenmedim bana göre iğrençti.

Bu da onun yandan çarklısı filan olur büyük ihtimal :)

Fatih Özkan
25.06.2010, 04:28
Yahşi Batı öyle dümdüz bir film değildi, biraz daha inceydi.Keyifliydi bence..

Ama kostüm ve dekor bakımından mükemmeldi.

Katılıyorum...
Mesele sadece komedi olmamalı...
Sadece espriler baz alınmamalı...
Ama kostüm olarak, görüntü kalitesi olarak şahane bir film izlemiştim...
Ki espriler de kaliteliydi bence...
Her ne kadar çoğunu koca salon anlamasa da (:

Ozan
27.06.2010, 23:26
Vahşi batıya arkadaşlarımın zoruyla gitmiştim. hiç beğenmedim bana göre iğrençti.

Bu da onun yandan çarklısı filan olur büyük ihtimal :)

Daha filmin ismini yanlış bilirken, filmi nasıl ve neye göre eleştirdin anlamadım be kardeş.

.....
27.06.2010, 23:30
Daha filmin ismini yanlış bilirken, filmi nasıl ve neye göre eleştirdin anlamadım be kardeş.

Haklısın ismini yanlış yazmışım. kusura bakmayın.

İlk filmi beğenmemiştim buda ona bebzer diye beğenmek istemedim :)

Beğenmedim değil :) :)