PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şenol Güneş'e Büyük Terbiyesizlik....!

bordo61
05.06.2010, 21:22
Güneş'e büyük saygısızlık !
Paylaş
Bugün, 21:00
Başbakan Erdoğan'ın spor camiasıyla buluşmasına damgasını Şenol Güneş'in davet edilmeyişi vurdu.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da spor camiası ile bir araya geldi.

Başbakan Erdoğan sanatçıların ardından bu kez spor camiası ile buluştu, gündem "demokratik açılım"dı. Başbakan Erdoğan’ın Dolmabahçe'deki toplantıya spor camiasının ileri gelen kişileri davet edildi.

Türk futbolunun en önemli isimlerinden biri olan teknik direktörümüz Şenol Güneş'in toplantıya davet edilmeyişi organizasyonu gölgeledi.

Şenol Güneş'in toplantıya katılmak üzere Dolmabahçe'ye gittiği fakat davetli listesinde adının olmaması nedeniyle toplantıya katılmayarak Dolmabahçe'den ayrıldığı öğrenildi.

Güneş'e yapılan bu saygısızlıkta sorumluluğu olanları, Türk Futbolunda gerek futbolcuğu gerekse de teknik direktörlüğü döneminde belki de bundan sonra hiç elde edilemeyecek kadar büyük başarılar elde eden Şenol Güneş'in yok sayılarak toplantı salonunun kapısından geri çevrilmesini kınıyoruz.

bordo61
05.06.2010, 21:23
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1485250574006

Terbiyesizler

Hüseyin Çelik birde diyor olabilecek şeyler.

Ulan siz kimsinizde Şenol Hocayı kapıdan sokmuyorsunuz.

Yazıklar olsun size.

Murat 61
05.06.2010, 21:24
Ne denilebilir ki. Şerefsizlik diz boyu. Yazık, yazık...

Fatih Öztürk
05.06.2010, 21:24
türk futbolunun en büyük devrimcisine yapılan bu saygısızlığa özür bekliyoruz!

Canberk
05.06.2010, 21:25
Video'yu izledim sayın bakancıklarınızdan birisi açıklama yapmış.:
Olabiliyor bu tür karışıklıklar.Şenol Güneş yapılan davete geri dönüş yapmadığından listede adı yok biz kendisiyle konuştuk arada bir kırgınlık yok.
Adamı sinirlendirmeyin.
O adam sizi DÜNYA 3.sü yaptı.
Listede adı olmayabilir.
Sizin polisiniz bir soralım diyor.
Suikastçimi lan Şenol hoca.
Adamda geri döndü kapıda beklemedi.
Helal olsun sana Şenol HOCAM...
:alkış::alkış::alkış:

Bıyıklıoğlu
05.06.2010, 21:26
Şeref bunlara göre sadece bir isimden ibaret.Ayıptır.Yazıklar olsun

bordo61
05.06.2010, 21:27
Olabilir diyor birde utanmadan.

Yapsanıza Adnan Polat'a aynı şeyi

Yapsanıza Ertuğrul Sağlama.

Bakın kafanıza nasıl vuruyorlar.

Adi herifler , ama bize müstahak.

Adım gibi eminim idolojisi uğruna bu olayda karşı tarafı haklı bulacaklarda olacaktır.

Yada başlığa girip yorum yapmayacak olanlar.

Biz kendi değerimize sahip çıkmıyoruz ki

Onlar çıksınlar

KUTADGU
05.06.2010, 21:29
Bize müstehak.
Bu memleketin yalnız çocuklarıyız biz.
Eziliyoruz, horgörülüyoruz, yok sayılıyoruz.

Ulan ses çıkartamıyoruz yine de.

bordo61
05.06.2010, 21:31
Bize müstehak.
Bu memleketin yalnız çocuklarıyız biz.
Eziliyoruz, horgörülüyoruz, yok sayılıyoruz.

Ulan ses çıkartamıyoruz yine de.

Resmen üvey evlat gibiyiz ya

Tokat atıyorlar

Oh yarasın diyoruz.

Yazıklar olsun bize.

Oğuz B.
05.06.2010, 21:31
Utanmadan olabilir böyle şeyler diyene diyilecek şey belli..

mkmsas
05.06.2010, 21:34
Bende bu başlığı arıyordum, akşam haberlerinde gördükten sonra..

Şenol Güneş'in, Sadri Şener'in aracından inip gidişini gördükten sonra, Hüseyin Çelik'in olaya "olabilir" sıradanlığıyla yaklaşmasını gördüm...

ağız dolu küfrü yedi benden, eşimin şaşkın bakışları arasında..

Allah sizi bildiği gibi yapsın..

Bana göre o anda Sadri Şener'in hocasını yalnız bırakmaması, Şenol Hocayla beraber orayı terketmesi gerekirdi..

unique
05.06.2010, 21:34
Kulüp olarak resmi bir açıklamayla kınanmalı ve ayıplanmalı bu olay. Türk futboluna oraya davet edilenlerin kat kat üstünde emek veren bir kişinin bu şekilde yok sayılması da anca bizim ülkede olur zaten.

KUTADGU
05.06.2010, 21:35
Utanmadan olabilir böyle şeyler diyene diyilecek şey belli..

En kısa zamanda "Siz bizim velinimetinizsiniz" diyeceğiz. Başka ne diyeceğiz.

Afedersiniz kalkıp deseler ki "Ulan siz öyle böylesiniz"

"Vallahi gözümüzü açtınız, bak biz öyle böyleymişiz de farkında değilmişiz"
diyecek adam kaynıyor memleket.

bordo61
05.06.2010, 21:35
Olabilir diyor ya

Olabilir diyor.

Yuh be yuh.

YUUUUUUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

Seni basın sözcüsü deyip oraya koyana Yuh.

bordo61
05.06.2010, 21:37
Başkan'a da yuh.

Şenol Hoca oraya girmediyse sende girmiceksin.

Gözümden düştün Başkan.

Trabzonlu olun biraz

Gururlu olun gurur öğrenin Şenol Hocadan.

Burak DERELİ
05.06.2010, 21:38
Tayyib'in bu haberini gördüm gelen güya büyük spor adamlarını saydı baktım Şenol Güneş yok sonra hemen bi Sadri Şener'i gösterdi geçti.O an olmaz böyle şey dedim herkesi çagırıyolar Şenol hoca yok
Yazıklar olsun büyük terbiysizlik

Koray
05.06.2010, 21:40
Başkan'da gurur olsaydı kendiside girmezdi, senin Teknik Direktörün içeri alınmıyor sen hiç bişey olmamış gibi içeri giriyorsun...

Bu konu Şenol Hoca'nın içerialınmayışından daha vahimdir.

Başkan gözümde gittikçe basitleşiyor, basitliği yeni yeni ortaya çıkıyor...

Korkak...

Salih Edip
05.06.2010, 21:41
Ne diyelim ki , yazıklar olsun...

bordo61
05.06.2010, 21:41
Tepki adresi

Hiç bir şey olmamış gibi davranan.

Milletin Büyük vekili Hüseyin Çelik'in sitesi ;

http://www.huseyincelik.net/formmail.asp

altinkaya08
05.06.2010, 21:42
biz bunların yaptıklarını yarın öbürgün unuturuz arkadaşlar!!! kim hesap sorarki bunlara ?yaa nedemek spor camiasında şenol hocanın yerinin olmaması.sinirden çatlıcam yaaa

Hüseyin Çümen
çok sinir bozucu Recep tayyip erdoğan buna dikkat etmeliydi

Koray
Bizim Başkan ancak TV'de orda burda milleti güldürmeye çalışır, zevzeklik yapacağına Teknik Direktörüne sahip çık önce Sadri Şener...

DeAgLeMaNyAq
05.06.2010, 21:43
Hadi Trabzonspor'u geçtim Türk Milli Takımının en büyük başarısı olan dünya üçüncülüğünün mimarı olan bir teknik direktöre böyle bir şey yapılamaz. Ancak olayı direk olarakta Hüseyin Çelik yada başka bir yetkiliye yıkılmasını pek doğru bulmuyorum. Eğer gördüklerimiz ve yazılanlar basının anlattığı gibiyse bilinçsiz yada artistlik yapmaya soyunan bir güvenlik görevlisinin işgüzarlığı gibi geliyor. Şenol Hoca o güvenlik görevlisinin içeriye danışmasını bekleyip öyle girmeyi bilmez miydi sanki. Ama orayı terk ederek en güzel cevabı da vermiş oldu. Mühim olan Şenol Güneş'in bu harekete karşı dik durmasıdır. Pek hazzetmesem de aynı tarz Fatih Terim'de de var...

Bıyıklıoğlu
05.06.2010, 21:43
Sustukça bizler daha çok böyle şeyler göreceğiz.Bir kere bas bas bağırsak belki akılları başlarına gelir.Ama sustukça eziliyoruz.

Keramettin
05.06.2010, 21:45
feneve koymamız Erdoğan'a fena koymuş galiba :rolleyes:

bordo61
05.06.2010, 21:45
Kardeşim Şenol Güneş o kapıdan her türlü girer.

Ama birilerine boyun eğmedi , kendini kapıda bekletip rezil etmedi.

Ondan her zaman büyüktür Şenol Hoca.

Büyük ve Gururlu

O Toplantı CIA'in gizli istikbarat toplantısı değil.

O kapıdan geri çeviremezsiniz Şenol Hocayı

Yada boşver çevirirsiniz.

Nasıl olsa bize MÜSTEHAK

Bıyıklıoğlu
05.06.2010, 21:46
Hadi Trabzonspor'u geçtim Türk Milli Takımının en büyük başarısı olan dünya üçüncülüğünün mimarı olan bir teknik direktöre böyle bir şey yapılamaz. Ancak olayı direk olarakta Hüseyin Çelik yada başka bir yetkiliye yıkılmasını pek doğru bulmuyorum. Eğer gördüklerimiz ve yazılanlar basının anlattığı gibiyse bilinçsiz yada artistlik yapmaya soyunan bir güvenlik görevlisinin işgüzarlığı gibi geliyor. Şenol Hoca o güvenlik görevlisinin içeriye danışmasını bekleyip öyle girmeyi bilmez miydi sanki. Ama orayı terk ederek en güzel cevabı da vermiş oldu. Mühim olan Şenol Güneş'in bu harekete karşı dik durmasıdır. Pek hazzetmesem de aynı tarz Fatih Terim'de de var...
Şimdi güvenlik görevlisi de olsan karşındaki senin bir daha hayatta belki o başarıyı göremeyebileceğin bir başarının baş mimarıdır.Sen kalkıp adamın listede ismi yok danışmam lazım dersen,birileri bunu bilerek yaptırttı yada önyargılı derim ben.Şenol Güneş'i listede ismi yok olduğu halde içeri aldığı için ne olucaktı o güvenlikçiye :???

krdnz
05.06.2010, 21:46
Haberlerde "Şenol Güneş o tarihte işi olduğu için gelemeyeceğini bildirmiş.Sonra müsait olduğu için katılmak istemiş." dediler.

Hiç çağırmama gibi bir durum olmadıysa bile geleni kapıdan çevirmek hoş olmamış.

Koray
05.06.2010, 21:47
Başlığı '' Sadri Şener'in Şenol Güneş'i büyük satışı '' olarakta değştirebilirsiniz...

altinkaya08
05.06.2010, 21:48
Başlığı '' Sadri Şener'in Şenol Güneş'i büyük satışı '' olarakta değştirebilirsiniz...

beraber gelipte başkan girdiyse gerçekten çok büyük ayıp.başkanda çocuk değilki niye yapsınki böyle bişey anlamadım

krdnz
05.06.2010, 21:48
Şenol Güneşin orayı beklemeden terk etmesi tepkiydi.Sadri Şener de terk edip tepki göstermeliydi.

Mesut
05.06.2010, 21:49
sadri şener ne girer içeri

Emrullah
Bu terbiyesizliği kim yaptıysa derhal çıkıp özür dilemelidir, orada saygısızlık yapanlar derhal görevinden alınmalıdır. Bu kadar terbiyesizlik olmaz.

NEŞAT BAŞOĞLU
Bizim millete her şey mübah ama şenol hocaya yapılan hiç DEMOKRATİK değil ...

Misina
05.06.2010, 21:50
İsabet Olmuş Hocam Senin Ne İşin Var Öyle Gereksiz Yerlerde !

biltrabzon
05.06.2010, 21:50
fazla gaza gelip abartmayin.vatan millet sakarya meselesinede dönüstürmeyin.tayyip erdogan in kupa macindan sonra senol günes le konusmasina tüm türkiye sahit oldu.basbakan senolcugum diye hitap ediyordu.bu iste bir yanlis anlasilma olabilir,yada olmustur.senol hoca orda polis in davranisina kizip cekip gitmistir,hemen akp ye ve basbakana bir sey bilmeden sallamayin.

bordo61
05.06.2010, 21:51
Lafı oraya buraya çekmeye gerek yok.

Sadri Başkan'da hatalıdır.

Şenol Güneş'i sokmayıp bir de pişkin pişkin

Ne olacak canım diyenlerde.

Şenol Hoca yapılması gerekeni yapmıştır.

Şenol Hoca şimdi sana düşman kesilir bazı taraftarlarımız nasıl olurda beklemeyip bizi zora sokarsın diye.

Hazırlıklı ol , Herşey beklenir onlardan

altinkaya08
İsabet Olmuş Hocam Senin Ne İşin Var Öyle Gereksiz Yerlerde !

ewet çok haklısın

Bıyıklıoğlu
görüntüleri izlemeyen arkadaşlar eğer facebookta üyeliğiniz varsa bu linkten izleyebilirsiniz.
http://www.facebook.com/video/video.php?v=398817934297&ref=mf

bordo61
05.06.2010, 21:52
Başlamış savunmalar.

Ne olacak canım.

Alt tarafı kapıdan çevirdiler.

MÜSTEHAK diyoruzda inanmıyorlar.

Emrullah
Şenol Güneşin orayı beklemeden terk etmesi tepkiydi.Sadri Şener de terk edip tepki göstermeliydi.

Bence de ama olayı anlayana kadarprogram bitmiştir. O yüzden çok suçlamamak lazım. Eğer olaydan haberi olupta tepkisini koymamışsa yazıklar olsun.

Balcklabel
Bu başlıkta düzenlenen böyle bir toplantıya hiç gitmemiş olmasını dilerdim; tabi ki Sadri Şener'in de orada olmaması beni daha memnun ederdi... Başbakanın deyimiyle böyle bir toplantı ve eğilim "orta sahada top çevirme değil habire kendi kalemize gol atma" eylemlerinden biri olarak değerlendirilmelidir...

Uzunoğlu
05.06.2010, 21:54
Sadri Şener hangi hocasının arkasında durabilmiş bugüne kadar

Çok mu önemli kıytırık bir toplantı

Gittin de ne geçti eline

Bir kere daha çuvalladın başkan

hAtes
05.06.2010, 21:55
Bence burda asıl suç güvenlik görevlisinde, "İçeriye bir sorayım" demesi çok ayıp ki Şenol hoca da kendini zoraki girme konumuna düşürmeyip çekip gitmiş.Sonradan Çelik'in açıklamalarına göre de özür dilenmiş, kendi aralarında halletmişler sorun yok.Ben sanmıyorum ki ne Çelik ne de Başnakan Şenol hocayı orda görmek istemesin.Adamlar yana yakıla herkesi orda toplayıp bir çözüm bulmaya çalışıyorlar bu olay için.Yani bence burda suç güvenlik görevlisinin BENCE.
Ama bir olay varki girdimi bilmiyoruz ama eğer Başkan oraya girmişse görevliden daha çok ayıp etmiştir!

krdnz
05.06.2010, 21:55
Bence de ama olayı anlayana kadarprogram bitmiştir. O yüzden çok suçlamamak lazım. Eğer olaydan haberi olupta tepkisini koymamışsa yazıklar olsun.

Suçlamıyorum,her olayda aynı zaten o anlamadan iş işten geçmiş oluyor.

Uzunoğlu
05.06.2010, 21:56
Kampı bırakıp yol açılışına giden Şenol Güneş bugün kapılardan geri çeviriliyor

Bunun muhasebesini Şenol Güneş yapar umarım

Cafer KILIÇSOY
05.06.2010, 21:58
Kelimenin tam anlamıyla terbiyesizliktir bu!!

Şenol Hocayı kapıda bırakıp ta içeri girdiyse Sadri Başkan ona da yazıklar olsun !!

zekeriyya
05.06.2010, 22:00
şenol hoca onurlu adam kapıda bi dakka durmadı
daha da toplantı olsa gitme sin
bakancıklar tesislere gelsin şenol hoca arada bakıversin bakancıklara

bekir61
sorumlulari kiniyorum

mehmetali61_55
Hocaya yanlış yapılmış başkanda bu işe çanak tutmuş,senin hocan içeri sokulmuyor sende o toplantıya katılıyorsun yazık gerçekten.

magicyattara
Terbiyesizler..haramzadeler..

Cem Kıran
05.06.2010, 22:01
Şerefsiz herifler..fbnin elinden 10 günde 2 kupa alınca bi tarafları şişti demek köpek herifler

zekeriyya
05.06.2010, 22:01
bende onu anlayamadım arabada bizim ki girdi içeri sen kimi satıyorsun yazıklar olsun başkana
umarım olayın şaşkınlığı ile müdahale etmemiş olsun yoksa
memlekette adam kalmamış

Vkgz
05.06.2010, 22:02
resmi site kınamalı olayı

bordo61
Birazdan yazılı savunmalar gelir.

Ne olacak canım.

Alt Tarafı kapıdan çevirmişler havada uçuşur.

Ne olacak Şenol Hocadan değerlimi ........

Cafer KILIÇSOY
ALLAH aşkına şu başlığı da siyasete çevirmeyin.

İlgili mesajlar kaldırılmıştır.

U.Sadıkoğlu
05.06.2010, 22:04
Evet ortada büyük bir ayıp var bunu herkes gördü fakat Sadri Şener orada artmut mu topluyor ??

onur-ts
olayın iki tarafı durumu var.birincisi Şenol Güneş davetliydi.ama işim var gelemeyecem demiş ve bu nedenle listeden çıkartılmış.sonra şenol hoca kararını değiştirmiş ve toplantıya katılma kararı almış.gidincede listede olmadığından alınmamış.
ikinci durum.böyle olsa bile bu muamele yapılmamalı, yapılamaz.bu ülkeye bunca hizmet etmiş bir spor adamına saygısızlıktır.

servet nuh
....Şenol Güneş gibi ülkenin en önemli spor adamlarından birisini ve bana göre en önemlisini böle bir toplantıya davet etmemek,hatta geri döndürmek çok çok büyük ayıp...müsebbiplerini nefretle kınıyorum....ama bunu fırsat bilipte burada işi akp düşmanlıklarına malzeme yapanları da aynen kınıyorum....(listeyi başbakanmı hazırladı,adamın haberi bile yoktur hocamızın olmayışından)....burada yapılan bir hata vardır,bir aymazlık vardır ama hocamızın listede olmayışının siyasi bir sebebi olamaz,çünki gelenler biçoğu da farklı siyasi görüşlerden,dolayısıyla işi burada siyasete dökmek ayıptır,unutmayın ki bu foruma her düşünceden insan giriyor...senin sevmediğini ben severim,benim sevmediğimi sen seversin...şurada bordomavi aşkına biaraya geliyoruz,limon sıkmayın tatlımıza

bordo61
Bu olayın siyaseti yok arkadaş.

Yanlış yapılmıştır.

Açıklama ondan da beterdir.

Hatta Sadri Şener'in davranışı bile beter oğlu beterdir.

Mustafa ÖZDEMİR
05.06.2010, 22:05
birilerinin zoruna gitmiş anlaşılan...

bordo61
05.06.2010, 22:06
....Şenol Güneş gibi ülkenin en önemli spor adamlarından birisini ve bana göre en önemlisini böle bir toplantıya davet etmemek,hatta geri döndürmek çok çok büyük ayıp...müsebbiplerini nefretle kınıyorum....ama bunu fırsat bilipte burada işi akp düşmanlıklarına malzeme yapanları da aynen kınıyorum....(listeyi başbakanmı hazırladı,adamın haberi bile yoktur hocamızın olmayışından)....burada yapılan bir hata vardır,bir aymazlık vardır ama hocamızın listede olmayışının siyasi bir sebebi olamaz,çünki gelenler biçoğu da farklı siyasi görüşlerden,dolayısıyla işi burada siyasete dökmek ayıptır,unutmayın ki bu foruma her düşünceden insan giriyor...senin sevmediğini ben severim,benim sevmediğimi sen seversin...şurada bordomavi aşkına biaraya geliyoruz,limon sıkmayın tatlımıza

Servet abi doğru söylüyorsunda.

Yahu basın sözcüsünün açıklamasına bak.

Olur öyle şeyler diyor.

Niye GS

Niye FB

Niye başka birisi olmuyor da hep bize oluyor.

Allah aşkına ya....!

Yeter da

Mert67
05.06.2010, 22:07
Terbiyesizler.Şenol Güneş gibi bir adam kapıdan çevriliyor.Buna olabilir diyorlar.
Devlet bakanının onur üyeliğini silmemizden dolayı bir hazımsızlıkları olabilir.

Eğer gerçekten başkan o toplanıya katılmışsa onun yaptığıda büyük yanlış.

Egemen
05.06.2010, 22:08
ezberler bozulacak yavaş yavaş..

saçmalamaya başladılar.. bakalım sonu ne olacak..

Bıyıklıoğlu
Şenol Güneş davetliler arasında.Davet ediliyor.Fakat Başbakanlık özel kalemlerinin (büyük ihtimalle onlar ilgilenmişlerdir)telefonla geleceklerin sayısını öğrenmek için ve gelecek listesini çıkartmak için teyit aldıklarında Şenol Güneş gelemiyeceğini belirtir.Ve listede ismi yazılmaz.Daha sonradan kararını değiştiren Şenol Güneş oraya gittiğinde davetiye listesinde bulunmadığından içeri alınmaz.

magicyattara
Kampı bırakıp yol açılışına giden Şenol Güneş bugün kapılardan geri çeviriliyor

Bunun muhasebesini Şenol Güneş yapar umarım

Açar mısın Engin'ciğim..

Şenol Güneş,kendisine kapıları kapattıracak ne gibi bir yanlış yaptı acaba..şu spor camiasında acaba Şenol Güneş'ten daha fazla saygı hak eden kim vardır..1 isim söyle bana..

Bu kapı Şenol Güneş'e açılmadıysa,bu millet ne duruma gelindiğinin muhasebesini iyi yapsın..

servet nuh
05.06.2010, 22:09
birilerinin zoruna gitmiş anlaşılan...
..lafın bana mı hemşerim...listeyi kim yapmıuş biliyo musun ?? bilmeyipte başbakanı suçluyanlar dedikoducu mahalle kocakarısıdır...oratada bi skandal var ama nereden kaynaklandığı belli değil...ama buradaki bazıları suçluyu buldu...başbakan erdoğan...sizin derdiniz belli...size tır dolusu soda içirsek gazınız gitmez...

servet nuh
Servet abi doğru söylüyorsunda.

Yahu basın sözcüsünün açıklamasına bak.

Olur öyle şeyler diyor.

Niye GS

Niye FB

Niye başka birisi olmuyor da hep bize oluyor.

Allah aşkına ya....!

Yeter da
..evet aynen ...yeter artık...

U.Sadıkoğlu
Şenol Güneş davetliler arasında.Davet ediliyor.Fakat Başbakanlık özel kalemlerinin (büyük ihtimalle onlar ilgilenmişlerdir)telefonla geleceklerin sayısını öğrenmek için ve gelecek listesini çıkartmak için teyit aldıklarında Şenol Güneş gelemiyeceğini belirtir.Ve listede ismi yazılmaz.Daha sonradan kararını değiştiren Şenol Güneş oraya gittiğinde davetiye listesinde bulunmadığından içeri alınmaz.

bilgi kaynağımız nedir ?

Cihan
05.06.2010, 22:10
..lafın bana mı hemşerim...listeyi kim yapmıuş biliyo musun ?? bilmeyipte başbakanı suçluyanlar dedikoducu mahalle kocakarısıdır...oratada bi skandal var ama nereden kaynaklandığı belli değil...ama buradaki bazıları suçluyu buldu...başbakan erdoğan...sizin derdiniz belli...size tır dolusu soda içirsek gazınız gitmez...

boşver abi ... aynen dediğin gibi gaz meselesi .. :alkış::alkış::alkış:

Bıyıklıoğlu
05.06.2010, 22:10
Bmn=trabzonspor taraftarlarinin buluŞtuĞu ve trabzonsporu tartiŞtiĞi bİr yerdİr.lÜtfen burad sİyaset yapmayalim.

Canberk
05.06.2010, 22:11
Eksildi yine 1 mesaj sayım :D
Yahu ben ne yapayım siyasetle alakası yok Cafer abi.
Durum ortada yorumlar ortada ...
Allah razı olsun tayyip abey diyip köşeyemi sineceğiz :S

Bıyıklıoğlu
05.06.2010, 22:11
bilgi kaynağımız nedir ?
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1446155346433

U.Sadıkoğlu
05.06.2010, 22:12
Eksildi yine 1 mesaj sayım :D
Yahu ben ne yapayım siyasetle alakası yok Cafer abi.
Durum ortada yorumlar ortada ...
Allah razı olsun tayyip abey diyip köşeyemi sineceğiz :S

Olayın arkasını bilmeden hemen çamur atıyorsunuz gerçi sadece bu konuda değil başbakanın mevzu olduğu her konuda böyle..

Cihan
asıl ayıp başkanın yaptığı .. senin hocan içeri giremiyor sen içerde paşa gibi serilmişsin ortaya ... birilerine yaranmak için böyle ucuzluklara ihtiyacın yok .. oraya gitmeyip tepkini koysaydın orda olduğundan daha faydalı olurdun ..

başbakan geleni gideni sorduğunda trabzon niye yok diye bir düşündüğünde ne unuttuğunu fark eder belki sözlerini hatırlardı ama yaranma uğruna hocanıda kaybedeceksin

Uzunoğlu
Açar mısın Engin'ciğim..

Şenol Güneş,kendisine kapıları kapattıracak ne gibi bir yanlış yaptı acaba..şu spor camiasında acaba Şenol Güneş'ten daha fazla saygı hak eden kim vardır..1 isim söyle bana..

Bu kapı Şenol Güneş'e açılmadıysa,bu millet ne duruma gelindiğinin muhasebesini iyi yapsın..

Açayım abi

Şenol Güneş bir şey yapmadı ama kendisini dev aynasında görenler o bizden nasılsa diyerek hocayı önemsemediler. Bunun muhasebesini yapsın Şenol hoca. Kıytırık bahanelerle geçiştirilecek bir şey değil bu. Benim takımımın efsanesini kimse üstelik basın önünde bu kadar aşağılayamaz.

Napoli
Başkan'da gurur olsaydı kendiside girmezdi, senin Teknik Direktörün içeri alınmıyor sen hiç bişey olmamış gibi içeri giriyorsun...

Bu konu Şenol Hoca'nın içerialınmayışından daha vahimdir.

Başkan gözümde gittikçe basitleşiyor, basitliği yeni yeni ortaya çıkıyor...

Korkak...

Başkan girdimi?

Ya bu nasıl bir Adam ya,Bu nasıl bir yüzsüz insan ya bukadarını görmedim.

bordo61
05.06.2010, 22:13
Arkadaş bari burda arka çıkın be

Siyaset yapmayın diyorsunuz.

Siyaset yüzünden Şenol Güneş'i haklı bile bulamıyorsunuz.

Kim yapıyor o zaman siyaseti.

Benim şahsen en çok zoruma giden Hüseyin Çelik'in yaptığı açıklamadır.

Yoksa Başbakan'ın bu listeyi yaptığını düşünmek , çoçukluktan öteye gidemez.

sem61
çağırmazsanız çağırmayın sorun olmaz . zaten şenol hoca onlardan daha değerlidir .

mesele gelmişken içeri buyur etmemek ... büyük terbiyesizlik hiç yakışmamış ...

Bülent AKBULUT61
Bizim Başkan ancak TV'de orda burda milleti güldürmeye çalışır, zevzeklik yapacağına Teknik Direktörüne sahip çık önce Sadri Şener...
Helal olsun güzel yazmışın:alkış::alkış::alkış:birde Şenol Hocamızı bırakıp içeri girmiş bu daha büyük bir saygısızlık YAZIKLAR OLSUN

Armağan Dere
bu hareketin cevabını yeni sezonda takımı şampiyon yaparak verse Şenol Güneş ne sarardı ya hiç ümitli değilim..Artı yukarda bazı arkadaşların dediği gibi ilk başta çağrılıp,gitmeyeceğini belirtip ondan sonra karar değiştiren Şenol Güneş neden hiçbir açıklama yapmaz onu da anlamıyorum...Başkan mı engelliyor acaba

Cihan
05.06.2010, 22:14
Başkan girdimi?

Ya bu nasıl bir Adam ya,Bu nasıl bir yüzsüz insan ya bukadarını görmedim.

yaranmak istiyor olabilir...

bu adam trabzona başkan olduktan sonra şahsi işlerinide toparladı ya .. neyse

Samet Türkmen
05.06.2010, 22:15
''Bunlar olabilecek şeyler'' miş.

Merd-i kıpti şecaat arzederken sirkatin söylermiş.

Samet Metin
05.06.2010, 22:15
Biz böyle şeylere alışkınız yaw...

Başkan çıkar yarın bakanfarukla birlikte şenol hocayı da araya alırlar bişe olmadı yanlışlık olmuş derler olur biter...

Uyanmaya gerek yok uykuya devam Türk halkı... ohh mışıl mışıl...

Canberk
05.06.2010, 22:16
Tepki adresi

Hiç bir şey olmamış gibi davranan.

Milletin Büyük vekili Hüseyin Çelik'in sitesi ;

http://www.huseyincelik.net/formmail.asp

Bu arkada kalmasın beyler...

bordo61
Bu olayda savunma pozisyonunda olanlar.

Söyleyin bana.

Aynısını Fatih Terim'e yapabilirlermiydi

Hakan Şükür'e

Adnan Polat'a

Aziz Yıldırım'a

Onlar içinde listeye bakmışlar mıdır , yada bir içeri soralım derler miydi.

mahmuter61
Sadri Şener sen nesin nasıl bir başkansın bu davranış karşısında sen o toplantıya katılıyorsan bu akşam istifa et ve Trabzonspor başkanlığını bırak!Faruk Özak tan zaten bişey beklenmez doğuştan yalaka lılıklı birisi.Bu hareket Tüekiye önünde Trabzonspor ve Trabzonlulara yapılmıştır.Hakan Şükür Rıdvan Dilmen gördüklerim orada bulunuyor ve Şenol Güneş gibi bir şahıs kapıdan çevriliyorsa çok ayıp terbiyesizliğin daniskası Başbakan bizzat kamuoyunda Şenol Güneşten özür dilemelidir sağda solda boş şovlar yapmakla bu açılımlar olmaz bak Fransa gerekli açılımı yaptı!!!2016....

Kaya
05.06.2010, 22:17
Bilgi eksikliğinden dolayı Şenol hocamıza yapılan terbiyesizliği herkes istediği şekilde yorumluyor.

Bu konu hakkında 1-2 gün içinde eminim net bir açıklama yapılacaktır.

Şu aşamada yapılan yorumların sürekli ikili tartışmalara sebebiyet vermesi nedeniyle başlık geçici olarak kilitlenmiştir.

Teşekkürler...