PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Diyarbakırspor | Bank Asya 1.Lig

Hamravat
03.06.2010, 15:11
bugun itibari ile kulubumuzde, yönetim anlamında bir boşluk var, mevcut baskan cetin sümer, tabiri caizse ortalıklarda görünmüyor, ne istifa ediyor nede yeni yönetim oluşumundan bahsediyor, 5 haziran da başbakan ile randevusu var saat ikide, bu şekilde görüşmeler oldugu müddetce takım ismi hep devlet odaklı kalacak

arkadaşlar, mevcut hükümet yetkilileri yaklasık 3-4 yıldır takım üzerinde etkililer, şu anki baskan bile kendi agzından atama ile geldim atama ile giderim cümlesini sarf etti,

kısaca Diyarbakırspor şu anda halkın takımı değil, yeni bir oluşum var aslında fadıl akgündüz eksenli (jet fadıl) bir oluşumun hazırlıkları yapılıyor, gerek yurt içinde gerekse yurt dısındaki taraftarları ile güclü bir takım olan Diyarbakırspor ne yazık ki, bunu sportif başarılara yayamıyor, bunda alt yapı eksikliği ve maddi olanıksızlık başlıca etken diye biliriz,

bu sene süper lig den düşmekle kalmadık ayrıca bozuk olan imajımızı biraz daha çizdik, yapılan hakem hataları ve deplasmanlardaki hoş olmayan görüntüler, soguk kanlı olmayan taraftarlarımızı gaza getirmeye yetiyor, rakibimiz olan sivas ve denizli maclarında kaybedilen puanlardan sonra bile rakiplerini alkışlkayan diyarbakır seyircisi, kendisinden özür dilemeyen bursa macında iki farklı görüntü cizdi,

bugun bankasya fikstürüne baktım, eger yönetim elini cabuk tutarsa( neredeyse son 10 senedir bizim kongreler hep temmuz-agustosta olur) karabük sporun yaptıgını yapa bilecek potansiyelimiz var,

önümüzde uzun bir sene var, bir dahaki yazda inşallah şampiyon olarak süper lige cıkar, yaptıgımız hataları yapmaz ugradıgımız haksızlıklar maruz kalmayız, inşallah

sevgiler.

LazAnisT
04.06.2010, 23:16
Süper ligdeki takımınızdaki oyuncuların tamamı ayrıldımı?

iskenderunlu
04.06.2010, 23:22
Diyarbakırspor a hem sempatim vardır ve yolunuz aydınlık olur umarım

Çağatay_
27.06.2010, 18:54
Lig'de şehir takımları olmalı..Umarım Diyarbakır hakettiği yeri, Turkcell Süper Ligi bulacaktır.

OYılmaz
17.02.2011, 04:48
Diyarbakırspor bulunduğu yeri haketmiyor geçen sezon Bursa maçları,yönetim ve taraftar Diyarbakırspor'u bitirdi şimdilerdeyse kayyuma devredilmiş belkide şimdilik böylesi daha iyi,Diyarbakır halkı takımına sahip çıkmalı Bank Asya'dan düşme yolu gözüktü gibi umarım önümüzdeki sezon toparlanırlar.

Misina
17.02.2011, 09:27
Geçen sezon mafyavari bir yönetimi olan Diyarbakıra bu yıl kimsenin sahip çıkmaması takımın geçen yıl sabote edildiğini belgeliyor.

İskender66
17.02.2011, 13:34
Diyarbakır tribünlerinde "Trabzon" tezahüratı

http://www.facebook.com/video/video.php?v=146942242026728

Hamravat
30.03.2011, 02:27
uzun sure oldu bu dost foruma gelmeyeli, takimimiz malum bank asyadan da dusuyor :) kismet artik insallah tekrar turbunlerimizden trabzon nidalari yukselir, en trabzon macini diyarbakir stadinda kapali turbunde trabzonlularla beraber izledik 2-1 yenildik :) insallah 2 sene sonra karsilasiriz siz superligin bizde bankasyanin sampiyonu olarak

TS57
30.03.2011, 10:21
Valla ben diyarbakırda asker olduğum için sempatim var diyarbakırspora maç günleri merkez de ki caddeler o kadar kalabalık oluyorki tam bir futbol şehri tüm kent maçın havasına bürünsede siyasi nedenlerden dolayı futbol pek öne çıkamıyor kısacası bana göre tam bir futbol kenti kesinliklen takıma sahip çıkılmalı

Lazman
30.03.2011, 10:32
Hic sempatim falan yok. bi zamanlar 9 dakka uzamis d.b. maci geldi aklima birden.
Ama tabi sehir takimlarinin desteklenmesi lig icin ii olur.

Murat'
30.03.2011, 11:25
Diyarbakırspor maalesef sessiz sedasız 2. lige doğru gidiyor.

TS57
30.03.2011, 11:32
Diyarbakırspor maalesef sessiz sedasız 2. lige doğru gidiyor.

benim tek hatırladıgım ligin lik yarısında deplasmanda denizliyi yendiklerini biliyorum üstelik denizlide çok iyi gidiyordu

M.S.SOFU
30.03.2011, 12:55
benim bildiğimde maçlara genç takımın çıktığı yönünde
ondan ha bire fark yiyorlar

Hamravat
02.04.2011, 05:08
kendi sorunlarindan dolayi, lisanslar askiya alindi, 2. yaridaki maclara A2 takimla cikiyorduk, bir zamanlar buyuk takimlarin korkulu deplasmani olan su gunlerin kac golle kazanir doneriz yeri oldu :) kismet yigit dustugu yerden kalkar insallah