PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor mar??...

geronimo_61
18.08.2004, 18:55
yav arkadaslar bilmiyom ama sarkilari dillere düsen bir sürü trabzonsporlu sanatçimiz var volkan konak, fuat saka, rafet el roman bunlar ilk aklima gelenler süper sarkilari var sirasi gelmedi mi sizce de trabzonun çizgilerine yakisacak taraftari futbolcuyu kendine getirecek bir mars besteleyecek bir babayigit

bu arada hakkini yemeyelim ktü deki ögrenci arkadasimizin sarkisini da çok begendim,,

gündem biziz, gündemi biz belirlemeliyiz eziklerde böylece altlarina ördek alarak gezerler selamlar sevgiler

hakantpl
18.08.2004, 22:19
ya bu ktü li arkdasin yaptigi sarki nerde allah askina çok merak ettim...Net de Yokmu ?

Harun-61
19.08.2004, 00:47
ya bu ktü li arkdasin yaptigi sarki nerde allah askina çok merak ettim...Net de Yokmu ?

imzaaaaaaaaaaaa

JuaN_JuaN
19.08.2004, 00:50
ktü ögrencilerin sarkis da ne bende mrk ettim

ayrica marslar, sarkilar gerçekten önemli artik yaraticilik vakti geldi!!!

Salih61
19.08.2004, 11:16
Kardesler bir yerel kanalda dinlemistim....Rap tarzinda çok güzel bir mars olmustu bilen veya duyan var mi?....

Akin-61
19.08.2004, 11:33
Kazim Koyuncu Trabzonspor için çok bomba bir mars yaziyor imis yakinda çikar piyasaya..

kuzey_lee
19.08.2004, 11:45
Kazim Koyuncu Trabzonspor için çok bomba bir mars yaziyor imis yakinda çikar piyasaya..

yeni trabzonspor kasetinde butun karadenizli trabzonsporlu sarkicilarin eski sarkilarindan trabzonspor sarkilari yapilmis sadece kazim koyuncu yeni sarki yapiyor.

sarkinin ana müzigi hazir bizden söz yazmamiz istendi elimizden geldigince biseyler karaladik ve kazim abiye verdik bakalim nasil olacak.

sarkinin ana müzigi çok iyi çok saglam ama yazilacak sözler çok önemli...

bu arada bu yeni kasetle ilgili bazi duyumlar aldim bunlar beni rahatsiz etti ama neyse

tsakrep61
19.08.2004, 11:51
bekliok guzel bisi olur insallah

Hüda Topaloğlu
20.08.2004, 02:09
O dediginiz rap sjarkisini size haftaya iletebilirim, yalniz nasil iletecem ?msn den yapariz, saygilar, haftaya gelecekte ondan yani, yoksa daha erkende iletirdim... sewgiler...

Panther
21.08.2004, 01:40
Beraber yazariz bir mars dostlar.. Siir yaziyorum ayni zamanda raple de ugrasiyorum söz yaziyorum ve söylüyorum.gerekli ve yeterli muzik programlarindan anlayan arkadaslarla süper isler çikartiriz seve seve yaparim ben ...smileys/smiley32.gif

CeSS
21.08.2004, 16:49
Mavi Tv ile görüstüm. KTÜ lü arkadasin Trabzonspor için yapmis oldugu 5-6 civarinda marsi varmis. TV de yayinlanan video klipler icin bizlere yardimci olunmasini istedim. Yetkili Hakan ve Halil bey'mis. Kendilerine not biraktim.

Hakan ve Halil bey ; klipleri buradan bizlere sunabilirsiniz..

seyyahali
21.08.2004, 18:44
trabzon için çok güzel seyler var bence kazim abi bu isi bir an önce bitirmeli

seninle biz 1967 de dogduk

inan seninle bu yola bas koyduk

hedefimiz sampiyonluk

bitsin artik yirmi yillik bosluk

beceremedim galiba ama sadece denedim

kuzey_lee
21.08.2004, 18:59
yapilacak mars oyle senin yaptigi9n gibi 20 yillik hasretten falan bahsetmeyecek

çunku o 20 yillik hasret bu yil biterse (ki bitecek) sarki çöpe..smileys/smiley2.gif

Semih58
22.08.2004, 20:05
Trabzonspor büyüktür.

Erhan|TS
22.08.2004, 20:15
Beraber yazariz bir mars dostlar.. Siir yaziyorum ayni zamanda raple de ugrasiyorum söz yaziyorum ve söylüyorum.gerekli ve yeterli muzik programlarindan anlayan arkadaslarla süper isler çikartiriz seve seve yaparim ben ...smileys/smiley32.gif

Aslinda Müzik Altyapisindan Anlayan Birinle bu is olur ts mars olmasada sein güzel tezahürat yapariz müzük tarzinda u sülüklere beste yapariz.. sen kendin hic kayit demo felan yapamazmisin siteye koysan ?

A.Hilal Çakıroğlu
22.08.2004, 20:24
merhaba;

eger yazilacak olan mars eskilerine benzeyecekse hiç bosuna ugrasip masrafa girmesinler! özellikle ara sira stadda çaldiklari lay-lay-...(lom) seklindeki marsi stadda bizbizeyken bile dinlemeye utaniyordum. çocuk sarkisindan daha kötü.

marsimizin melodisi bizi hiç sevmeyenlerin bile diline dolanacak kadar güzel olmali. hatta klip çekilip ulusal kanallarda yayinlanmali

iyi aksamlar

Aniketus
22.08.2004, 21:39
düsünüyorum, bu mars isini ancak kazim koyuncu kotarabilir diyorum. bu adama direkt trabzonspor kulübünün resmen siparis vermesi gerek bence.

bu sezonkisonmaçimizda, atatürk olimpiyat stadinda, istanbulspor-trabzonsporkarsilasmasinda, takim sampiyonluk turu atiyorken,80.000 trabzonsporlunun marsimizi koro halinde söylemesi süper olurdu. simdiden görür gibi oldum. hadi hayirlisi bakalim.

kuzey_lee
22.08.2004, 21:42
düsünüyorum, bu mars isini ancak kazim koyuncu kotarabilir diyorum. bu adama direkt trabzonspor kulübünün resmen siparis vermesi gerek bence.

bu sezonkisonmaçimizda, atatürk olimpiyat stadinda, istanbulspor-trabzonsporkarsilasmasinda, takim sampiyonluk turu atiyorken,80.000 trabzonsporlunun marsimizi koro halinde söylemesi süper olurdu. simdiden görür gibi oldum. hadi hayirlisi bakalim.

kazim da elinden geldigince yapiyor zaten.müzik konusunu halletti ama söz kismi sorun oldu biraz.hala söz için çalisiyoruz

kutoz
22.08.2004, 23:36
O dediginiz rap sjarkisini size haftaya iletebilirim, yalniz nasil iletecem ?msn den yapariz, saygilar, haftaya gelecekte ondan yani, yoksa daha erkende iletirdim... sewgiler...

Çakirla görüsüp, o marsi buradan yayinlatma imkanimiz olabilirmi. Temin edince, irtibat kurup buradan yayinlatirsan seviniriz.

Sevgiler...

Emorfo
19.05.2005, 12:55
Kazim Koyuncunun Trabzonspor'la ilgili yaptigi marslari burdan dinleyebilirsiniz.
Açilan sayfada eslik ettigi albümlere tiklayin tekrar açilan sayfadan özellikle Trabzonspor marsi güzel olmus..

http://www.paponi.com/kk/albums/index.php (http://www.paponi.com/kk/albums/index.php)

delihamsi
19.05.2005, 16:06
Ben de Kazim Abi'den iyi bir mars bekliyorum.Yazsa yazsa o yazar.

Alptuğ
19.05.2005, 16:50
soyle super bi marsa kavussak son ses dinlesek catlatsak herkesi

zanoylu
19.05.2005, 17:20
Ihtiyaçta vardi yani.Trabzonsporumuz en güzeline layik

$FIRTINA61$
19.05.2005, 17:32
Kazim Koyuncunun Trabzonspor'la ilgili yaptigi marslari burdan dinleyebilirsiniz.
Açilan sayfada eslik ettigi albümlere tiklayin tekrar açilan sayfadan özellikle Trabzonspor marsi güzel olmus..

http://www.paponi.com/kk/albums/index.php (http://www.paponi.com/kk/albums/index.php) tesekür

Murat'
19.05.2005, 17:45
insallah daha iyileri de gelir

Murat'
19.05.2005, 17:47
walla bende bir de cezadan bir mars istiyorum

61trabzonomer
19.05.2005, 18:16
insallah daha iyileri de gelir

gelir gelir...

Hüseyin Çümen
19.05.2005, 19:27
[QUOTE=$FIRTINA61$][QUOTE=Emorfo]

http://www.paponi.com/kk/albums/index.php (http://www.paponi.com/kk/albums/index.php)

eyvallah faruk kardes

Oruç
19.05.2005, 19:29
bence de bir mars gerekli kiçikirik JIMNASTIKÇI KARAKARGALARIN marsi bile var demi yani!

FATIH SULTAN TEKKE !http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Beytullah
19.05.2005, 19:39
walla birde erkan ocaklinin vardi trabzon için yazdigi bir sarki benim cok hosuma gidiyor bir kac sözüde söyledi hatirladim kadar baya bir zamanoldu ama

bordomavi bordomavi canim trabzon

agasiyla pasasiyla sanli trabzon

walla gerisini hatirlamiyorumsmileys/smiley36.gif

Hasan Cubukcu
20.05.2005, 01:01
arkadaslar dikkat eden yok ,muratdinc kardes lütfen bir mesaj yaz hepsini icine gecir.

seni takip ediyorum yazdiginda iki kelime yazip ondan sonra altina yine iki kelimelik anlamsiz sözler yaziyorsun.

Marsi dinledim ve cok hosuma gitti vallahi, rythm in arkasinda ki sesi duyan varmi ,sanki asker komandosu geliyor gibi.Insallah beraber sözlerini yazarizda bende kemencesini calarim insallah.

sinan_19
20.05.2005, 01:03
ceza'nin rap tarzinda çok güzel trabzonspor için söyledigi 2 tane sarki var.. yerel kanallarin birinde çok fazla yayinlaniyordu...

Berat
20.05.2005, 01:14
Kazim Abinin sarkisinin sözler de süper mesajlar var..En çok hosuma giden kisim;

"Oy Trabzon Trabzon

Yik yesil sahalari

Çik yukari ezilsin

Istanbul agalari"

smileys/smiley32.gif

sinan_19
20.05.2005, 01:31
ceza'nin sarkisini bi dinlemelisiniz....su sözler aklimda kalmis..

bordo mavi kurdugum bu düs / kanima yansimis.

bordo mavi kefen / bordo mavi renksiz fazla yasamam ben.

sanatik
20.05.2005, 01:48
ceza trabzonsporlumu ?

sinan_19
20.05.2005, 01:56
olabilir.. kendisi galiba giresunlu

sanatik
20.05.2005, 02:06
tesekkürler sinan. bilmiyordum henüz.

trabzonspor parcalari hangileridir, isimlerini bilen varmidur ?

#10 Fietra
20.05.2005, 03:15
Ceza Fenerbahçeli

cemilsezgin
20.05.2005, 08:32
o parçayi ceza söylemiyor yanilmiyorsam muraty isminde bir arkadas ama ceza kesinlikle degil.

Akin-61
20.05.2005, 08:59
Kazim koyuncu zaten çok güzel 2 tane Trabzonspor sarki yapmis.. her golden sonrada stadda çaliyor.. benimde çok hosuma gidiyor UY AHA

mircemal
20.05.2005, 09:16
en iyi sarkiyi Ahmet kolayli yazar bence :)

61viya
20.05.2005, 10:37
Kazim Koyuncu mükemmel bir insan oldugu kadar,çok siki bir Trabzonsporlu.Ve söyledigi marslari sanrim,baskasi bu kadar süper söyleyemezdi.Dua edelim,insallah iyilesecek.Daha çok mars yapacak Trabzonsporumuz için...

CaMoKa
20.05.2005, 10:49
bence yazilmis olan 76 daki sampiyonluk marsi gelistirilerek coverlansa daha güzel olur sahsen o giristeki 1.ligin raporu fener kaçirdi vapuru olayi harika olumus die düsünüyorum

Semih GÜL
20.05.2005, 10:56
http://rapidshare.de/files/1870186/boda-mavi.mp3.html (http://rapidshare.de/files/1870186/boda-mavi.mp3.html)

KTÜ lü ögrencileri yaptigi mp3.Buyrun..

mr.fa
20.05.2005, 11:25
Kazim Abinin sarkisinin sözler de süper mesajlar var..En çok hosuma giden kisim;

"Oy Trabzon Trabzon

Yik yesil sahalari

Çik yukari ezilsin

Istanbul agalari"

smileys/smiley32.gif

Bu dörtlügün ardindan söylenen oy oy oy trabzon'u bütün tribün ayni anda KOY KOY KOY Trabzon olarak söylemeli. O zaman daha güzel olur

yunuso
20.05.2005, 14:04
http://rapidshare.de/files/1870186/boda-mavi.mp3.html (http://rapidshare.de/files/1870186/boda-mavi.mp3.html)

ya gencler ben brdan mp3 u indirdim ama acilmiyor, uygun olmayan uzanti deyyor, codec problemimidir nedir, yardim edin ya dinlemem lazim..smileys/smiley19.gif

ha kazim abinin kide harika olmus..

aslinda bmn olarak bir trabzonspor marsi yazabiliriz ha..!smileys/smiley17.gif

tigin
20.05.2005, 14:21
Trabzonspor'un resmi sitesinden marslari ve sarkilari mp3 formatinda indirebilirsiniz

Oruç
20.05.2005, 14:37
arkadaslar dikkat eden yok ,muratdinc kardes lütfen bir mesaj yaz hepsini icine gecir.

seni takip ediyorum yazdiginda iki kelime yazip ondan sonra altina yine iki kelimelik anlamsiz sözler yaziyorsun.

Marsi dinledim ve cok hosuma gitti vallahi, rythm in arkasinda ki sesi duyan varmi ,sanki asker komandosu geliyor gibi.Insallah beraber sözlerini yazarizda bende kemencesini calarim insallah.

bence çok dogru söyledin adam mesajlarini harf harf yaziyor!

FATIH SULTAN TEKKE !http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

geronimo_61
20.05.2005, 16:06
eeee tuhaf ama bu yazi yaklasik olarak 9 ay önce yazildi ve bir baktimki etkin konulara girmis valla takimimizin resmi sitesindeki iki sarki (fuat saka ve volkan konak) aradigima yakin marslardi iyisimi bir dinleyin

Crazy_OfLu61_
20.05.2005, 19:18
Ibrahim canin haydi haydi trabzon varya??

61trabzonomer
20.05.2005, 20:38
Ibrahim canin haydi haydi trabzon varya??

dogru diyon kardes bu ibrahim can da süper adam simdi bomba

GÖKHAN BIRBEN yeni kaseti süper....

Harun
20.05.2005, 22:42
Benim anlamadigim marsimizin illa karadeniz müzigi ile olmasi sart mi?Illa karadenizli birinin söylemesi sartm mi?Geçelim artik bu anlayisi.Trabzonspor tek bir sehrin ve tek bir bölgenin takimi degil,bence bu konuda uzamn birçok insan var ama bizde bu anlayis oldugu sürece bir adim atamayiz.

_tsstorm
20.05.2005, 23:26
bi marsimiz eksik oda olunca süper obunuda yapsa yapsa kazim abi volkan abi yada ortaklasa yaparlar

Hüseyin Çümen
21.05.2005, 07:17
bütün takimlarin marslari çoooook dandik

neymis ne mutlu seni bilmem needene

de yok re ra cinconbunlar ilkokul müzügü gibi bizm kazim koyuncu ismail türüt veya fuat saka muhtesem marslr yaparlar buaradafuat ska nin karadeniz bordomavi parçasi resmi stede de war çok güzel onu bi dinleyin manyak gazagetirio beni

buarada harun kardes illa bizim yöreye mi ait olmali dedi bence bize yakisani budur yörye hasolursa dah hos olmazmi??

mr.fa
21.05.2005, 09:44

"Oy Trabzon Trabzon

Yik yesil sahalari

Çik yukari ezilsin

Istanbul agalari"

smileys/smiley32.gif

Bu dörtlügün ardindan söylenen oy oy oy trabzon'u bütün tribün ayni anda KOY KOY KOY Trabzon olarak söylemeli. O zaman daha güzel olur

Harun
21.05.2005, 19:22

de yok re ra cinconbunlar ilkokul müzügü gibi bizm kazim koyuncu ismail türüt veya fuat saka muhtesem marslr yaparlar buaradafuat ska nin karadeniz bordomavi parçasi resmi stede de war çok güzel onu bi dinleyin manyak gazagetirio beni

buarada harun kardes illa bizim yöreye mi ait olmali dedi bence bize yakisani budur yörye hasolursa dah hos olmazmi??

Olaya duygusal bakarsan tabiki hos olur.Ama bazi konularda duygusalligi geride birakmak gerekir.Bugüne kadar hangi karadenzli bir sarkici ben Trabzonspor için bir mars yapayim demistir? Yada diyen olduda kabul mu edilmedi?Yada karsiliginda parami beklediler.Saydiginiz sanatçilar gerçekten Trabzonsporlu olsalardi simdiye elli kere elli tane mars yapikirdi.Yada varda ben mi bilmiyorum orasida muamma.Bazi hadiseler karsiliksiz olmalidir.Heleki isin içinde Trabzonspor varsa.

baget55
21.05.2005, 20:56
BURADAN KARADENIZLI SANATÇILARA SESLENIYORUM... TARAFTARI COSTURACAK TAKIMI ATESLEYECEK BIR MARS NEDEN YAPMIYORSUNUZ? EN YAKIN ZAMANDA SIZLERDEN BU MARSI BEKLIYORUZ...

Hasan Cubukcu
22.05.2005, 01:10
husolee61 Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>

buarada harun kardes illa bizim yöreye mi ait olmali dedi bence bize yakisani budur yörye hasolursa dah hos olmazmi??</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

bence cok dogru , ne demek kemence dinlemiyorlarsa biz özümüzümü unutalim,hem kemenceli birde karadenizli oldumu iyi reklamda olur bizim icin.

Örnek:abimin bir alman is arkadasi vardi arabalan uzak yola gidiyorlardi ,tabi abimde kemenceyi sevdigi icin dinliyordu arabada,aradan bir zaman gecti alman alisti kemenceye durmadan su kemenceyi koyda dinliyelim diyordu!!!!!!!!!!!!!!!!

baris_aykan
22.05.2005, 03:15
mars olsun ama kemence tulum olsun yeni versiyon eski versiyon hic farketmez ozumuze yakisan muzik aletleriyle

Hüseyin Çümen
22.05.2005, 05:18

Olaya duygusal bakarsan tabiki hos olur.Ama bazi konularda duygusalligi geride birakmak gerekir.Bugüne kadar hangi karadenzli bir sarkici ben Trabzonspor için bir mars yapayim demistir? Yada diyen olduda kabul mu edilmedi?Yada karsiliginda parami beklediler.Saydiginiz sanatçilar gerçekten Trabzonsporlu olsalardi simdiye elli kere elli tane mars yapikirdi.Yada varda ben mi bilmiyorum orasida muamma.Bazi hadiseler karsiliksiz olmalidir.Heleki isin içinde Trabzonspor varsa.

tabiki sanatçilar trabzonsporumuza mars yapsaydilar çok harika bi olay olurdu ama bugüne kadar hiç bi ezik takima kimse durup dururken mars yaptimi yapmadi

kendi kendine gelin güvey olmak olur dur ben bi trabzona mars yapayim burda yöenetimin girisimde bulunmasi daha mantikli olur ayrica trabzonumuza yazilmis marslar da vareskiden yapilmis ismail türüt le adnan yilmsxin hedef sampiyonluk adli bi kasetleri var ve zevkle dinliyorum mars olabilcek sarkilar var içinde

ama trabzonu costuracak sadece bize hitap edicek bisim sitilimiz bi mars olmasi en dogrusu olacaktir kemençe kaval tulum hepsi olmalidir ama bu çagdas çizgilere sokularak yapilirsa çok daha basarili olur

#10 Fietra
22.05.2005, 11:40
Su anda Kazim Koyuncu'nun Trabzonspor Marsi'ni dinliyorum 15 kere dinlemisimdir hosuma gittismileys/smiley1.gif

_tsstorm
22.05.2005, 15:49
Süper bi mars olmus.Hele giris kismi trampetlerle basliyoya ayri bi hava katmis marsa.Yüregine saglik Kazim abim Allah sana acil sifalar uzun ömürler versin

Önder28
22.05.2005, 22:26
K.KOYUNCU'nun TRABZONSPOR MARSI 'ni dinledim müzik ve sözler çok iyi olmus. Ama tribünde koro seklinde söylenmesi zor . Daha yavas tempolu, koro halinde söylenebilecek sekle getirilebilirmi acaba ? gs ve fb marslari gibi sadece bir iki satirlik nakarat söylemekten ise marsin bütününün tüm statça okunabilecek türde olmasibizi digerlerinden bir kez daha farkli kilar diyorum.

INADINA TRABZON !

Zurawski
22.05.2005, 22:46
BuldumSampiyonlar ligi marsini alalim direk:)

61viya
22.05.2005, 23:51
K.KOYUNCU'nun TRABZONSPOR MARSI 'ni dinledim müzik ve sözler çok iyi olmus. Ama tribünde koro seklinde söylenmesi zor . Daha yavas tempolu, koro halinde söylenebilecek sekle getirilebilirmi acaba ? gs ve fb marslari gibi sadece bir iki satirlik nakarat söylemekten ise marsin bütününün tüm statça okunabilecek türde olmasibizi digerlerinden bir kez daha farkli kilar diyorum.

INADINA TRABZON !

Hakli olabilirsin tabi,ama aslinda bu ezberlenseihareketlilik açisindan da fena olmaz hanismileys/smiley2.gif

Murat'
23.05.2005, 17:29
arkadaslar üstüme gelmeyin ya .sonradan aklima geliyor çaktirmayin bi daha olmaz.yani bence bu mars konusuda çok ama çok karisik.bir zamanlar kulüp yarisma yapmisti yanilmiyorsam o yarismadada bir mars seçilmisti herhalde bir iki kere dinledik o marsi hatirlayaniniz war mi

zanoylu
24.05.2005, 14:27
Kazim KOYUNCU'nun eserini dinledim hos ama bir mars hüvüyetinde degil

Murat'
24.05.2005, 14:44
Dün ibrahim sahini dinledim.bomba gibi bir marsin gelecegini söyledi

Trapzone
24.05.2005, 17:41
Ktülü arkadasin yaptigi sarki gerçekten güzel destek çikilirsa milyonlara ulasabilir parça...

Emorfo
09.06.2005, 11:37
Ismail Türüt dün Istanbul'da baskan ve yöneticilerle birlikteydi. Trabzonspor türkü ve ya mars sözü verdi. Sözleri fena degil hosuma gitti. Güzel bir müzikle kaliteli bir seyler olur..

umraniye
09.06.2005, 12:09
insallah güzel bi sey yapar eskiden kont adnanla bi kaset yapmisti trabzona fena olmamisti

Hünkar
09.06.2005, 13:48
fuat sakanin karadeniz bordo mavi yi tek gecerim

Fatih Ersoy
09.06.2005, 19:04
Herkes bir mars çikariyor ama biz bunlardan hangisini sahalarda haykiracagiz. Söyle büyüklügümüzü anlatan bir mars seçip kullanalim.....

Sacit
09.06.2005, 19:37
gelsin ya ama adam gibi olsun ts tarihine yakisir sekilde

alihan_ozkurt61
09.06.2005, 19:39
en büyükTRABZON varmi lan birsey diyen

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley31.gif

ve tarihte en büyük eglence http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley11.gifFENERBAHÇEsmileys/smiley11.gif

omerkucuk
09.06.2005, 21:51
yeminliyiz biz senin yolunda

ölmek te neymis asigiz sana

kanim ruhum feda TRABZONUMA!!!

(devamina biseyler ilave edebilmeye çalisiyorum arkadaslar yardimci olursaniz sevinirim!ALLAH'in rahmeti üzerinize olsun)

61trabzonomer
09.06.2005, 22:51
fuat sakanin karadeniz bordo mavi yi tek gecerim smileys/smiley32.gif

Egemen
09.06.2005, 23:29
yeminliyiz biz senin yolunda

ölmek te neymis asigiz sana

kanim ruhum feda TRABZONUMA!!!

(devamina biseyler ilave edebilmeye çalisiyorum arkadaslar yardimci olursaniz sevinirim!ALLAH'in rahmeti üzerinize olsun)

ekle aga

67de basladi bitmez bu sevda...

Tmac61
10.06.2005, 09:26
Tribünde söyel birsey olabilir....

==&gt;Hayde hayde gol hayde

===&gt; Trabzon

gibi...

Guests
10.06.2005, 09:33
ktü'lü ögrencinin marsini tek geçerim. cafede dj akmandan sonra en çok bizim sarkiyi çaliyorum smileys/smiley2.gif

zafercalikoglu
10.06.2005, 10:56
iniyor ktü lerin sarkisi bakkalim nasilmis,

Ferşat Balcı
10.06.2005, 11:35
fuat sakanin karadeniz bordo mavi yi tek gecerim

Bencede bu sarki mükemmel beni acayip heyecanlandiriyor.bunun binlercekisi tarafindanTribünde hep agizdan söylenmesi muhtesem bisey olur...hangi futbolcu gaza gelmez ki...Mutlaka degerlendirilmesi gerekmektedir.

Çagman
10.06.2005, 13:41
Kazim Hoca yI Unutmayin smileys/smiley32.gif

gerisiyalan
10.06.2005, 18:27
Tribünde söyel birsey olabilir....

===&gt; Trabzon
gibi...

smileys/smiley32.gif
mars olmasa bile tezahürat olarak süper bir melodi hayde hayde, arasina baska slogan girebilir, sunun gibi:

===&gt; Trabzon

==&gt;Senin gücün karanligi yirtacak

===&gt; Trabzon

alitemelli
11.06.2005, 10:12

KTÜ lü ögrencileri yaptigi mp3.Buyrun..

arkadaslar yardimmmmm!!!!smileys/smiley5.gifnasi indirecez.tikliyom ama orada upload falan diyor nasi bulacaz sarkiyi!!!smileys/smiley5.gif

Kul
11.06.2005, 10:16
Ali linketikladiktan sonra gelen sayfada "Free" tikla... Açilan sayfanin en altinda saniyeler bittikten sonra Download edebilirsin...

alitemelli
11.06.2005, 10:37
saol aleecim!!!iniyosmileys/smiley4.gif

zisinoli
11.06.2005, 12:53
Hala Trabzonsporuma yapilmis gerçek bir mars yok maalesef. Öte birsey yapilmali artik ancak o marsi yapmak için hem iyi bir müzisyen hem de çok iyi bir Trabzonsporlu olmak gerek. Yani yasamak. Bu nedenle bu günekadar yapilan marslar tutmadi. Hadi Fuat, Kazim yap bir mars demekle olacak is degil bu. Tabiki ellerinden öpüyoruz onlarin. Iyiki varlar ve yaptikari için onlara minnettariz. Ama öte birsey gerek. Dinleyince diken diken olmaliyiz. Içinde tulum olmali, kemençe olmali ve slow olmali. Sözleri de alip götürmeli. Imrenmeli alem kültürümüze. O marsi bekliyorum ve o ani yasamak. Evet biz buyuz denmeli ve costurup koparmali bizi o mars. Sanirim bu konuda hemfikiriz. En azindan ben bugüne kadar yapilan marslarin yapmacik oldugunu düsünüyorum.

Peki bunu yine kim mi yapar, Sözlerini kim yazar bilemem, belki Sunay AKIN belki zisinodan Dursun Dayi, belki Volkan Konak ama müzigini Fuat Saka yapmali. Yani bu is bir kisinin isi degil. Kollektif yapilacak bir is. Ama biliyorum o mars bir gün gelecek ve Liverpolun marsindan öte olacak...

sheva
11.06.2005, 13:06
Kazim Koyuncu'nun Uy Aha'si süper olmus.tam costurmalik.smileys/smiley32.gif

alitemelli
11.06.2005, 19:22
ama yane bi gerçek var kemençeyle olmuyor!!!çünkü müziksiz söylemek zor gerçekten...yane güzelde ollmuyo!!!dedigi gibi müzigi fuat saka yapsa güzel olur!!!

SiNo
11.06.2005, 20:04
-bize acilen mars lazim

Murat'
11.06.2005, 20:29
hem de çok ii bir mars

SiNo
12.06.2005, 11:26
uy aha iyi ama daha iyisi olabilirdi ama stad ta hep birlikte söylesek de iyi olur

Sacit
12.06.2005, 13:08
cikip da su isi bitiren yok mu yaa kaliteli bise olsun ezikler de etkilensinsmileys/smiley36.gif

omerkucuk
12.06.2005, 14:53
bir sarkinin melodisini belirledikten sonra üzerine sözler yazmayi deneyelim ; digeri sadece mars olarak kalir bize tribünde dillerde dolasabilecek biseyler lazim

omerkucuk
12.06.2005, 14:57
kanaatimce herkes içinden geçenleri söylesin bakalim bi gönüllü arkadas derleyebilir bunlari herkes kendinden biseyler katar sa daha etkili olur diye düsünüyorum !

Crazy_OfLu61_
12.06.2005, 15:02
Ya aslinda güzel bestelerimiz var ama medyada yer almadigi için size yok gibi geliyo bence örnegin bir haydi haydi trabzon veya ktü ögrencisinin yaptigi sarki bunlar en güzel marslar bana kalirsa ama dedigim gibi yer almadigindan dolayi yok gibi geliyo.

bordoomavii
12.06.2005, 15:09
liverpool un marsi gibi bise olsa adamlarin muhtesem marsi var bütün dünya biliyor.ASLA YANLIZ YÜRÜMEYECEKSIN gibi bise olsa onun gibi uzun falan çok güzel olur.

XhAn
12.06.2005, 15:10
Bence Trabzon marslari olan güzel bir kaset çikmali bu isi Üç büyükler çok iyi yapior. Bizdede biraz gayret olmali..

zafercalikoglu
16.06.2005, 09:33
KTÜ LER?N YAPTI?I RAP TARZI PARCASINI hiç be?enmedin ,ne dedikleri ana??lm?yor adamlar?n

daha net anla??lan bir ?ey olabilir

,

Oruç
16.06.2005, 14:00
-bize acilen mars lazim

hemde çok acil!

FATIH SULTAN TEKKE

Murat'
16.06.2005, 17:33
hem de çok k?yak bir mar?

XhAn
16.06.2005, 18:08
En k?sa zamanda gelmeli..

Murat'
16.06.2005, 18:19
walla zaman?n? bilmem ama ibrahim ?ahin bir yerel kanalda kat?ld??? mprogramda iyi bir mar??n gelece?ini söylemi?ti

XhAn
16.06.2005, 19:14
?yi derken acaba neyi kasteddi:):):)

Harun
16.06.2005, 19:20
walla zaman?n? bilmem ama ibrahim ?ahin bir yerel kanalda kat?ld??? mprogramda iyi bir mar??n gelece?ini söylemi?ti

Ne kadar gülünç bir durum.Koskoca Trabzonsporun bir mar?? bile yok.ve hala yak?nda gelecek söylentileri var.Görende, süper lige ilk defa ç?kan bir tak?m?z vehaz?rl?k yap?yoruz sanacak.

XhAn
16.06.2005, 19:33
Asl?nda Trabzonsporun mar?? falan var ama güzel ve etkili bir mar?? yok. Tribünleri ço?turacak..

Crazy_OfLu61_
16.06.2005, 20:06
Bizim mar?lar?m?z var ama maalesef taraftar?m?z %80 i bunlar? bilmiyo ve mar? arama i?ine giri?iyo.

Toprak deniz rengimiz büyük bordo mavimiz

üz y?ll?k sevdam?ss?n gururluyuz senle biz

haydi haydi trabzon rakiplerin e?ilsin

yürü yolundan dönme asla yanl?z de?ilsin...

Al?n size mar? bundan iyi mar?m? olur...

Egemen
16.06.2005, 22:56
sa?lam bi melodiyle biz söyliyelim bunu statta.. mükemmel olmu? topra??m :))