PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Malatya maçindaki penalti pozisyonu

geronimo_61
30.08.2005, 23:12
görünce inanamadim ama ortada hediye denilecek bir durum yok allah askina biz yapmayalim bari penalti penalti kirmizi kart kirmiozi kart bir kaç ufak sari kart yüzünden kendimizi kandirmayalim

Hüda Topaloğlu
31.08.2005, 03:43
dostum maca bakmak nasip olmadi ama anlasilan pek bi durum yokmus galiba dedigin gibi

Kimi
31.08.2005, 12:39
Yok yaw o penalti cikletten çikti...

U.Sadıkoğlu
31.08.2005, 13:01
kardesim penaltiya penaltimi diyorsunuz allah askina adam disarda dustusmileys/smiley7.gifSEREFSIZ EFFA

TS61_NL
31.08.2005, 13:09
Serdar Cakman ve pezo H. Uluc bile penaltinin uzaktan yakindan ilgisi olmadigini, en azindan ceza sahasinin 1 metre disinda dusuruldugunu beyan ettiler. Faul dogru ve kirmizi kartda dogru fakat penalti degil serbest vurus olmasi gerekirdi. Evet, E. Albayraga kirmizi karti gostermeyen hakemlerin, ceza sahasinin disindadusurulenlere tereddutsuz penalti veren hakemlerin oldugu surece bizim canimiz daha cok yanacak gibi gozukuyor.......

Sacit
31.08.2005, 21:11
kardesim penaltiya penaltimi diyorsunuz allah askina adam disarda dustusmileys/smiley7.gifSEREFSIZ EFFA

asil hakemin hatasi smileys/smiley7.gif

Barış
31.08.2005, 21:13
Yan hakemler isin ...... çikartti artik.smileys/smiley7.gif

Hasan Cubukcu
31.08.2005, 22:33
Ts61 NL

E. Albayraga kirmizi karti gostermeyen hakemlerin, ceza sahasinin disindadusurulenlere tereddutsuz penalti veren hakemlerin oldugu surece bizim canimiz daha cok yanacak gibi gozukuyor

cok dogru diyorsun

baris_aykan
01.09.2005, 01:53
hakem hatasi ama bu isleri hakem hatalarina emanet edende kabahat

delihamsi
01.09.2005, 14:57
Kardesim biz kendimizi kandirmiyoruz.Elimizeden giden sampiyonluklara yaniyoruz.Unutma geçen yl Fener maçi satilmasaydi sampiyonduk.

baris_aykan
01.09.2005, 15:33
hersey hatirimizda sen merak etme birisi dugmeye basti bu sene bekliyoruz bakalim

sbay
01.09.2005, 15:48
dün aksam trt 3 de maci izledim penalti harbi tartisilirdi yazik olan puanlara oldu

t-sat
01.09.2005, 16:06
Hakem kesinlikle hata yapti.Hadi inanalim kötü niyetli olmadigina da televizyondan defalarca izleyip bu pozisyona penalti diyen futbol biliyor olamaz.

Yalniz su da varki ben o hakemleri de yenecek takimi merak ediyorum nerede.Birini vermezse digerini atacaksin.Baska türlü sampiyonluk yok bize.Edited by: t-sat

murat
01.09.2005, 16:16
Valla kim ne derse desin o pozisyon ceza sahasi icindeydi, temas varmi yokmu onu bilemem cunku effa zaten kendini atmaya basliyor ayagini yere basma niyeti yok. Hakeme bu macta suc bulmak ayip olur bence. Sen okadar pozisyonu bosa harca sonra gel hakeme suc ver... Sanssizlik ve becereksizlikten baska birsey degi.

yattara11
01.09.2005, 16:16
baslik biraz alakasiz olmus gibime geliyo ama ben de fikrimi söyliyeyim: bence pozisyon penaltiydi... Erdinç faule yapmaya disarda basladi ama sagolsun içeri girene kadar o güzel bacagini çekmedi... effa da zaten takimi için her seyi (!) yapabilecek bir futbolcu... dogal olarakdisarda degil de içerde düstü... penalti karari dogru bence...

oumaer61
02.09.2005, 11:43
bana da penalti gibi geldismileys/smiley11.gif

Armağan Dere
02.09.2005, 14:13
1.si penalti degildi 2.si penalti bir kere atildi erol ersoy tekrar ettirdi tekrar edilen penalti yeni kurallara göre endirek serbest vurus oluyor bunun sonucunda olan bizim 2 pauna oldu smileys/smiley5.gifsmileys/smiley7.gif

saygilar..

Hünkar
02.09.2005, 14:39
uzaktan yakindan alakasi yok. basi bos birakirsak bu hakemlerden cok cekeriz biz bu sene

Gülşen
02.09.2005, 14:45
Arkadaslar hala bunu mu tartisiyorsunuz... Klasik futbol geyigidir ama yeridir... Artik önümüzdeki maçlara bakacagiz!!!!

Biz iyi takimiz ve fazlaca da gol atma kapasitesine sahibiz... Kapasitenin yarisiyla oynarsan böyle olur... Ha bire kaçiip durursun... Öyle oynayacaksin ki hakemleri bile yeneceksin...

Bence güncelligini yitiren konulari arsive kaldiralim....

geronimo_61
02.09.2005, 14:49
valla söylenecek tek sey bu puan kaybini hakeme baglamanin yersizligidir hakem bence ii maç yönetti penalti penaltiydi kirmizi kartta dogru karar ama maç sonucu 4-1 omaliydi hakemin 1-1 olmasinda hiç bir suçu yok bence

delihamsi
02.09.2005, 15:46
Valla arkadaslar ben her programi izledim hepsi penaltiin penalti olmadigini söylüyor bir tek TRT deki STADYUM programi hariç.

halil ibo
02.09.2005, 17:23
Evet kardesim TRT'deki DEYYUS'TA pozisyon çok iyi süzülerek karar verilmis dedi.O yan hakem köpegi Fener,BJK,Gese aleyhine o dakikada o kadar kolay penaltiya hükmedebilir miydi ? Ilk yarida futbolcularimiza atilan tekmelere karsi hakem kartina basvurmazdi degil mi? Hiç sanmiyorum.Konya maçinda da Yattara'ya yapilan Alex itine yapilsa herhalde kiyamet kopardi.Rize'de Nobre'nin attigi golü yan hakem tespit edemez miydi? Biz kendimizi kandirmiyoruz da kimse de baskasini kandirmasin.ORTADA BIR ÇIFTE STANDART MEVCUT.VE TRABZONSPOR BU UYGULAMAYI SONA ERDIRMEK IÇIN VARGÜCÜYLE ÇALISMALIDIR.TARAFTARDA UYANIK OLMALIDIR.Son söz Gülsen kardesime: Konu eski degildir.ESKIMEYECEKTIR.Her hafta üstüne baska pozisyonlar ekleyerek bir sezon boyunca vizyondadir.

Emiroğlu
02.09.2005, 17:40
Evet kardesim TRT'deki DEYYUS'TA pozisyon çok iyi süzülerek karar verilmis dedi.O yan hakem köpegi Fener,BJK,Gese aleyhine o dakikada o kadar kolay penaltiya hükmedebilir miydi ? Ilk yarida futbolcularimiza atilan tekmelere karsi hakem kartina basvurmazdi degil mi? Hiç sanmiyorum.Konya maçinda da Yattara'ya yapilan Alex itine yapilsa herhalde kiyamet kopardi.Rize'de Nobre'nin attigi golü yan hakem tespit edemez miydi? Biz kendimizi kandirmiyoruz da kimse de baskasini kandirmasin.ORTADA BIR ÇIFTE STANDART MEVCUT.VE TRABZONSPOR BU UYGULAMAYI SONA ERDIRMEK IÇIN VARGÜCÜYLE ÇALISMALIDIR.TARAFTARDA UYANIK OLMALIDIR.Son söz Gülsen kardesime: Konu eski degildir.ESKIMEYECEKTIR.Her hafta üstüne baska pozisyonlar ekleyerek bir sezon boyunca vizyondadir.

ABIM HELAL OLSUN,BENCE NE DENMESI GEREKIYORSA " BASA BASA " SÖLEDIN.SONSUZ TESEKKÜRLER !Edited by: lazoliii

imported_Suha
02.09.2005, 17:55
tek kelime söylerimm gerisi hikayeee.."hakeme gözzlükkk,,hemde 10 numarasindannn...."

baris_aykan
02.09.2005, 18:00

ABIM HELAL OLSUN,BENCE NE DENMESI GEREKIYORSA " BASA BASA " SÖLEDIN.SONSUZ TESEKKÜRLER !

KESINLIKLE BU BOLUME DAHA NE POZISYONLAR GIRER smileys/smiley32.gifEdited by: baris_aykan

Gülşen
02.09.2005, 18:12
halil ibo, konu basligi hakem hatalari olsa anlarim.. Malatya maçi üzerinden konusuldugu için konu eskimistir, dedim... Bu da benim fikrimdir... Yoksa bu hakem hatalari ne ilktir ne de son olacaktir ve biz de bunu yasadikça konusmaya devam edecegizdir... (Bu biraz Tansu Çiller Türkçesi oldu ama idare edin artik) Yoksa konustugunuz konulara bir lafim olamaz... Hakem hatalarindan cani en fazla yanan takimin taraftari olarak ne diyebilirim ki...

baris_aykan
02.09.2005, 18:13
halil ibo, konu basligi hakem hatalari olsa anlarim.. Malatya maçi üzerinden konusuldugu için konu eskimistir, dedim... Bu da benim fikrimdir... Yoksa bu hakem hatalari ne ilktir ne de son olacaktir ve biz de bunu yasadikça konusmaya devam edecegizdir... (Bu biraz Tansu Çiller Türkçesi oldu ama idare edin artik) Yoksa konustugunuz konulara bir lafim olamaz... Hakem hatalarindan cani en fazla yanan takimin taraftari olarak ne diyebilirim ki...

aslinda ana fikir sudur hakem hatalari degil bu konu daha nice hakem hatalariyla dolup tasar mevzusu

daedalus
03.09.2005, 12:18
bence birileri bu sezon basindan itibaren sonuca etki edenhakem hatalarini arsivlemeli. Sezon sonunda da bunu televizyonlara vermeli. Bakalim hangi takimin lehine, hangi takimin aleyhine daha çok hakem hatasi oluyor. Bunu yaparken 4 takim için de yapmali ki, daha sonra sezon sonunda sizin de bilmem ne maçinda böyle olduydu diye bir maç yüzünden ötmesinler.

Imkanim olsa ben yapardim, ama yok maalesef. Belki Trabzondaki yerel kanallardan biri yapabilir.

geronimo_61
03.09.2005, 16:07
çok bekleriz esitligi ama bizde baskalarina firsat vermeyelim

halilaziz61
03.09.2005, 16:41
arkadaslar bu pozisyona penalti derseniz hiç kusura bakmayin futboldan anlamiyorsunuz derim kirmizi kart ne kadar dogruysapenalti okadar saçmaydi .çünkü fifa kurallarina göremüdahelenin ilk yapildigi yere göre karar verilir düserkenolan olaylara degil müdehale nerde yapildi ceza sahasi disinda hakemve serdar çakman bunu bilmiyor mu bilmiyorsa gelsinler futbol dersi alsinlar ya da italyadaki futbol hakemlerini izlesinler futbol diyorum çünki onlar gider tai kig box maçi izlerler nede olasa gözleri zor görüyor beyinleri algilamakta güçlük çekiyor

arkadasim lütfen küçük puntolarlasmileys/smiley2.gif

Edited by: Berat Tekke

U.Sadıkoğlu
03.09.2005, 18:08
abi penaltiyla uzaktan yakindan alakasi yok adam 2 metre disardan dustusmileys/smiley7.gif

Guests
03.09.2005, 19:23
onu bunu birakin da o muhtesem geri pasi atan Hüseyine kizin abii

geronimo_61
05.09.2005, 11:35
valla söyleyecek bir sey yok hakemleri de bu kadar gözümüzde büyütürsek tek karara maçi baglarsak asil biz baskalri gibi yapmis oluruz hüseyün konusuna gelince bravo hüseyine bizi bile bu hallaer düsürdü

U.Sadıkoğlu
05.09.2005, 12:39
onu bunu birakin da o muhtesem geri pasi atan Hüseyine kizin abii her mçta yakio bizismileys/smiley7.gif

gilimalı
05.09.2005, 12:41
Pozisyon penalti verilir verilmeyebilir o tartisilir ama tartisamiyacagimiz tek sey bir maçta nasil bu kadar gol kaçar o golleri atsaydik bunlari konusmamiza gerek bile kalmazdi pozisyona gelince hakem erdinç'in ilk hareketine degil ikinci hareketine çaldi peneltiyi ikinci hareket içerdeydi ve hakemde verdi penaltiyi bence dogru karardi.