PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Temiz Futbol için Amigo Yazar İstemiyoruz...! (Selçuk Yula)

bordo61
17.05.2010, 12:58
Aferin Şenol, başardın!

Son maçta yine kaçan bir şampiyonluk neler söylemek istersiniz?
Benim için gönüllerin şampiyonu yine de Fenerbahçe... Son maçta elinden geleni yapan Trabzonspor'a karşı mücadelesini verdi ama başaramadı. İçerden toplar çıktı, toplar direkten döndü. Fenerbahçe kalesine bir kere gelen Trabzonspor, Burak'ın kendisinin bile şaşırdığı pozisyonda golü buldu. Hepsini kutluyorum.

Fenerbahçeli futbolcularının performansını nasıl değerlendiriyorsunuz?
Fenerbahçe'ye gelince... Futbolcular ellerinden geleni yaptı. Kalenin içine kendilerini atan Trabzonsporlu futbolculara karşı bir şey yapamadılar. Keşke o futbolcular lig boyunca da aynı şekilde oynasalardı da Fenerbahçe ile dün şampiyonlukt maçı yapsalardı. Bu maçın teknik analizine girmek istemiyorum. İki tane direkten dönen top, üç tane de içerden çıkan top var. Bunlar futbolda olur. Biz maç seyrederken önümüzde ekranlar vardı. Beşiktaş'ın dün yediği golleri umarım ki adını bilmediğim bir bakan topluma anlatır. O goller nasıl yeniyor, futbolu çok biliyor ya bizi aydınlatır inşallah.

Trabzonspor'un ortaya koyduğu futbolu nasıl değerlendiriyorsunuz?
Söyleyecek bir şey yok. Yukarıda dediğim gibi, fazla teknik analize girmeye de gerek yok. Benim sadece şaşırdığım, Trabzonspor'un beraberliğe yatmak için Şenol Güneş, kaleci Onur ve bütün futbolcularıyla artistik işlere girmeleriydi. Şenol Güneş demişti ki biz futbol oynamaya geliyor. E be Şenol bu mudur senin futbol oynamaya gelmen? Beraberlik bu kadar sevineceğini bilseydik, toplum da ona göre gardını alırdı! Senin derdin Trabzonspor'un başarısı değil, Fenerbahçe'yi şampiyonluktan etmekti! Çünkü 1996'nın intikamını almaya gelmiştin. Aferin sana bunu başardın. Allah yolunu açık etsin Şenol!

bordo61
17.05.2010, 12:58
Teker teker gelin (!)

mehmets61
17.05.2010, 13:00
bence bu adamı bu foruma sokmaya gerek yok zaten ne oldugu belli...

zafer6161
17.05.2010, 13:00
kaaale almamak lazım salak herif türkiye kupası maçındada biz güya hakem sayesinde kazanmısız demişti,diyorki Trabzon hep defans yaptı,adama sorarlar 96 da sen ne yaptın,

Oğuz ZEYTİN
17.05.2010, 13:01
"Şenol Hocam,

Seni oyuncu olarak izleyemedim, yetişemedim o günlere...

Ama dinledim büyüklerimden, okudum.

Efsane Şenol'dun sen.

Zamanında duvar örmüşsün ya kalene, geçit vermemişsin ya...

Nasıl iz bırakmışsın rakiplerinde!?

Bak, Selçuk Yula bugün ağlıyor.

Daum'un oynattığı çirkin futbola, Aziz Başkanı'nın yanlışlarına söz söyleyemeyince, sana patlamış kendisince.

Babamı aradım az önce. "Oğlum" dedi, "Selçuk, Şenol'a gol atamazdı, hırsını, sinirini 30 yıldır atamamıştır o, hoşgör" dedi.

Hakkaten hocam,

Sen, Turgay, Necati, Ali Kemal, Kadir, Cemil, Necmi, İskender, Tuncay... ve sayamadığım diğerleri neler yapmışsınız böyle!?

Yıllarca sürecek bir kine nasıl sebebyet vermişsiniz?

Gerçi bu topraklarda senin saçına-ceketine laf söyleyip oynattığın cesur futbola eleştiri getiremeyenleri de gördük!

İyi ki başımızdasın!

İyi ki Trabzon'dasın!

İyi ki Trabzonsporlusun!

Hakkını bize helal et... "

*Bu sabahki yazısını okuyunca Şenol Hoca başlığına yazdığım yazıydı.

cantona_1461
17.05.2010, 13:01
bu aptala kimse söylememişmi trabzon beraberlik için cıksa sahaya colman,alanzinho,burak,engini bir aradamı cıkaraırdı diye?

Çağatay_
17.05.2010, 13:02
önce şunu söyleyeyim: Kupayı hakkıyla alan Trabzonspor'u kutluyorum. Hak ettiler aldılar.
Daum'un çıkarttığı kadroya baktığım zaman elbette ki şaşırmadım. Zaten ideal kadroydu.
Bir tek sakat olan Santos'un yokluğunda Vederson sahadaydı. Bu da normaldi.
Trabzonspor cephesinde ise Şenol Güneş önemli değişiklikler yapmıştı. Sahaya çıkarttığı kadro ofansa dayalı ve "Ben bu kupayı alacağım arkadaş" diyen bir 11'di.
Buna karşılık Daum ve Fenerbahçe ne yaptı?
Bence kupadan çok daha önemli olan ligi düşündü. Alex'in attığı muhteşem gol dışında rakiplerini fazla rahatsız etmediler. Daum sarı kart gören Emre'yi bir kart daha görmesin diye dışarı aldı. Fenerbahçeli futbolcular Trabzonlu meslektaşları gibi her şeylerini bu maça bağlamamıştı. O yüzden onlar kadar hırslı değillerdi. Fenerbahçe hırsını şampiyonluk için sakladı ki bu da normaldir.

Bu federasyonla olmaz
Biraz da başka gerçeklere doğru yol alalım.
Fenerbahçeli futbolcuların son 9 haftadaki verdiği mücadeleyi dün Urfa'da göremedim. Gene de normal karşılıyorum. Önemsiz bir kupanın 27 yıl değil, 127 yıl alınmaması da önemli değil. Çünkü o kupa sadece Avrupa Ligi'ne gitmeyi garantiliyor.
Fenerbahçe şampiyonlar Ligi'ne giden bir takım ve eğer ligde şampiyon olursa bu lige direkt katılacak. Bu da eşittir 30 milyon euro.
O yüzden fazla riske girmeye gerek yok.
Bu federasyonla Fenerbahçe ne zaman kupa alacak? Geldikleri günden beri şampiyon G.Saray ve Beşiktaş oldu. Kupayı da Kayseri ile Beşiktaş aldı. Şimdi de Trabzon.
Ligi de Bursaspor'a vereceğiniz belli oldu.
Dünkü Cüneyt Çakır (Avrupa'da nasıl görev yapıyor merak ediyorum) A. Gücü maçına da Fenerbahçe'nin en son değil, hiç istemeyeceği Kuddusi Müftüoğlu tayin edildi.
Yapacak bir şey yok. Herkese hayırlı, uğurlu olsun. Hep söylüyorum bu federasyonla Fener'in kupa alması mümkün değil.
Şampiyonluk da yarınlara kaldı.

Selçuk Yula'nın 6 Mayıs tarihli yazısı.. Kupa sevincinden dolayı karıştırmak istemedim ama kendisi gereksiz açıklamalar yapmakta usta..

OLCAY ÇAKIR
17.05.2010, 13:03
Canı çok yanmış, çok.

Oruç
Ne oldu ? Zoruna mı gitti ?

Emre ÖZTÜRK
Aferin Şenol, başardın!

Son maçta yine kaçan bir şampiyonluk neler söylemek istersiniz?
Benim için gönüllerin şampiyonu yine de Fenerbahçe... Son maçta elinden geleni yapan Trabzonspor'a karşı mücadelesini verdi ama başaramadı. İçerden toplar çıktı, toplar direkten döndü. Fenerbahçe kalesine bir kere gelen Trabzonspor, Burak'ın kendisinin bile şaşırdığı pozisyonda golü buldu. Hepsini kutluyorum.

Fenerbahçeli futbolcularının performansını nasıl değerlendiriyorsunuz?
Fenerbahçe'ye gelince... Futbolcular ellerinden geleni yaptı. Kalenin içine kendilerini atan Trabzonsporlu futbolculara karşı bir şey yapamadılar. Keşke o futbolcular lig boyunca da aynı şekilde oynasalardı da Fenerbahçe ile dün şampiyonlukt maçı yapsalardı. Bu maçın teknik analizine girmek istemiyorum. İki tane direkten dönen top, üç tane de içerden çıkan top var. Bunlar futbolda olur. Biz maç seyrederken önümüzde ekranlar vardı. Beşiktaş'ın dün yediği golleri umarım ki adını bilmediğim bir bakan topluma anlatır. O goller nasıl yeniyor, futbolu çok biliyor ya bizi aydınlatır inşallah.

Trabzonspor'un ortaya koyduğu futbolu nasıl değerlendiriyorsunuz?
Söyleyecek bir şey yok. Yukarıda dediğim gibi, fazla teknik analize girmeye de gerek yok. Benim sadece şaşırdığım, Trabzonspor'un beraberliğe yatmak için Şenol Güneş, kaleci Onur ve bütün futbolcularıyla artistik işlere girmeleriydi. Şenol Güneş demişti ki biz futbol oynamaya geliyor. E be Şenol bu mudur senin futbol oynamaya gelmen? Beraberlik bu kadar sevineceğini bilseydik, toplum da ona göre gardını alırdı! Senin derdin Trabzonspor'un başarısı değil, Fenerbahçe'yi şampiyonluktan etmekti! Çünkü 1996'nın intikamını almaya gelmiştin. Aferin sana bunu başardın. Allah yolunu açık etsin Şenol!

Sus ulan, haddini bil !!!!

Şenol Hocanın ismini Besmelesiz ağzına alma.

Muhammet*
17.05.2010, 13:04
Mal beyanı. :)

bordo61
17.05.2010, 13:06
Çok canı yandı çookk :D

Emrah Akcagöz
Selçuk Yula'nın oldukça zoruna gitmiş anlaşılan..:)

O kafasını kesen kimdi hala kesmedi mi..:D

Sefa
Selçuk Yula denen ..., Şenol Güneş'e '' aferin sana '' diyecek hadde sahip değildir.

Gerekli protesto gösterilmeli..

Volkan
17.05.2010, 13:09
dün akşam fazla dokunmş bu adama ama sindiremicek bunları şişicek şişicek ensonunda altında patlıcak sonra g.t nün üstüne oturamıcak :D

bordo61
17.05.2010, 13:09
Acaba

Bunlardan biri de Selçuk Olmasın

http://img709.imageshack.us/img709/3848/fbtimsahtimsahyuruyusu.jpg

Napoli
17.05.2010, 13:10
Bir insan maksimum nekadar aptal olabilir ?

aptalsın selçuk bey kusura bakma =)

Kazım Uzunboy
17.05.2010, 13:10
Bunların alayı yalaka!

İlker ToSun
17.05.2010, 13:11
sahibinin sesi konuşmuş yine.

birilerine mideden bağlı olmak çok zor çoook

tigin
17.05.2010, 13:11
Acıdı mı Selçuk?

ESER
17.05.2010, 13:15
amip , terliksi hayvan cinsinden tek hucreli bir mikrop o.. kaale almaya degmez..

dun aksam circir olan duburlarina yerlestirdigimiz Trabzonsilin kapsulun yarattigi kabizlik etkisi bu.. normaldir.. boyle bir sure s.camadan gezecek ve ortaligi osuruga bogacaktir.. seneye de kabizligini gidericez selcuk yulamasi..biraz sabirli ol,.. g.tune hakim ol..

erol taha
17.05.2010, 13:17
Türkiye kupasını kaybedincede sonucu hakeme bağlamıştı şok olmuştum acaba yanlış maçımı yorumluyor diye bugün ilk işim yazısını okumak oldu bu sefer şaşırmadım nasıl gazetecilik yapıyor anlamıyorum.

lazkopatfaroz
17.05.2010, 13:19
Senin derdin Trabzonspor'un başarısı değil

:):):)

Oğuz ZEYTİN
17.05.2010, 13:21
Dayanamadım:

Selçuk Yulacık, komiksin!

Baksana, "Fenerbahçe, gönüllerin şampiyonuymuş"...

Yuh, diyorum!

Bunu da gördüm ya...

:)

aaahmet61
17.05.2010, 13:22
şu adama prim vermeyelim.azizin paralı adamı ne yazsak boşuna.onu azizden başkası değiştirmez yada azizden daha çok para veren birisi bu adamın yazılarını değiştirir.konu kilitlense iyi olur.

irfanb
17.05.2010, 13:22
Kervan yürüyor.
:)

İlker ToSun
17.05.2010, 13:23
İsteyen aldı

Öncelikle şunu söyleyelim...
Kupayı daha çok isteyen Trabzonspor'du ve bunu da başardı.
Kendilerini tebrik ediyorum. Fenerbahçe'nin kupayı istemesinin tek demeyeyim ama başlıca nedeni ise 27 yıllık süreçti. Yoksa, normalde hangi futbol adamına sorarsanız sorun "Şampiyonluk, kupadan çok daha önemlidir" yanıtını alırsınız.
Bunu elbette Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş de söyler.
Fenerbahçe'nin önünde 3 tane final maçı var. Trabzonspor ise bence kendileri adına sezonun en önemli maçına çıktı. Kart görmesi, sakatlıklar önemli değil. Ama ligde de yoluna devam eden Fenerbahçe için son derece önemliydi.
Bu durumu iyi çözen Şenol Güneş takımını ofansif bir kadroyla sahaya çıkardı.
4'lü savunma dışındaki 6 futbolcusundan 5'ini hücum sever futbolculardan seçti. Sibob olarak bir tek Selçuk'u bıraktı. Bir de oyunu Fenerbahçe yarı sahasının üstüne yığmayı yeğleyince üstünlüğü alan taraf oldu. Umut Bulut, sadece ilk devre 3-4 tane pozisyona girdi, hak ettiği golü de attı. Buna karşılık Fenerbahçe doğru dürüst pozisyona giremezken yine Alex'in kendine has, muhteşem işleriyle harika bir gol buldu. Hepsi de o kadar. Ardından yine Trabzonspor'un istekli oyununu ve gelen gollerini izledik.
Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, oyuna fazla müdahale etmek istemedi.
Sarı kart gören Emre'yi dışarı alması Ankaragücü maçını düşündüğünün göstergesiydi.
Yine maçı uzatmaya götürmek için Gökhan Ünal veya Semih ikilisinden faydalanmaması aklının Başkent'te olduğunu ortaya koydu. Ama yine de Fenerbahçe, 27 yıllık kupa özlemine son verebilirdi.
Olmadı... Trabzonspor'u kutluyorum.
Umut'un, Colman'ın Selçuk'un ve Alanzinho'nun mücadelelerini de kutluyorum. Şenol Güneş'i de ayrıca kutluyorum.
Bu arada Fenerbahçe'nin ve futbolcularının önümüzdeki maçları hesaba kattığını sayarak Urfa'da verdikleri mücadelenin gerçeği yansıtmadığını düşünmek istiyorum. Hafta sonu Başkent'te oynanacak karşılaşmada başta Özer'den, Mehmet Topuz'dan, Gökhan Gönül'den ve Emre'den daha farklı mücadeleler bekliyorum. Şampiyonluk geldiği zaman dünkü kaybedilen kupanın hiç bir önemi kalmadığını futbolcular gerek Şükrü Saracoğlu'ndaki gerek Bağdat Caddesi'ndeki törenlerde çok daha iyi anlayacaktır. Bu maç artık bitmiştir. Sarı-Lacivertli takım bundan sonra hafta sonuna konsantre olmalıdır.
Fenerbahçe'ye şampiyonluk yolunda başarılar dilerken Trabzonspor'u da kazandığı kupadan ötürü bir
kez daha can-ı gönülden kutlarım.

Buyrun bu da aynı vatandaşın biz kupayı aldıktan sonraki günkü yazısı. İşte insanda karakter bozukluğu olmayagörsün. O gün yalakalık tam gaz bize karşı neden çünkü son maç bizimle.

Zamanında uyandırdık bu kadar yalamayın diye, ölüyü canlandırır bu muamele :)

Hak ettiğinizi buldunuz :)

Badaloğlu
17.05.2010, 13:25
Selçuk'un bu saçmalığı normaldir.Hazmetkte kolay değil tabi... Sen 10 gün içinde 2 defa kupadan et ezikbahçeyi, tabiki delirecek... Beter ol Selçuk Yula, beter...

Samet Berber
17.05.2010, 13:27
Fazla acımış anlaşılan .

Halbuki bunun provasını Urfa'da yapmıştık .

Oğuz ZEYTİN
17.05.2010, 13:27
Şampiyonluktan o kadar emin ki Bağdat Caddesin'deki kutlamalardan bahsediyor 10 gün önce...

Dün gece Bağdat Caddesi'nde kutlama değil ama zombilerin sağa sola saldırmasını gördük. Evimin önünde milletin arabasına nasıl saldırdıklarını gördü Selçuk...

Dün gece caddedeki bayrakların bu sabah nasıl kaldırıldığını görsün Selçuk...

Balkonumdaki BORDO-MAVİ bayrağı görmüştür belki maçtan sonra Selçuk...

Üzülme Selçuk, siz gönüllerin şampiyonusunuz işte...

Züğürt tesellesi ;)

bordo61
17.05.2010, 13:29
Hani bir laf vardır ya Selçuk bilirmisin , Amerikalılar söyler :D

BETER OL !!!

erol taha
17.05.2010, 13:30
Şampiyonluk da gitti
İlk önce şunu söyleyeyim: Kupayı hakkıyla alan Trabzonspor'u kutluyorum. Hak ettiler aldılar.
Daum'un çıkarttığı kadroya baktığım zaman elbette ki şaşırmadım. Zaten ideal kadroydu.
Bir tek sakat olan Santos'un yokluğunda Vederson sahadaydı. Bu da normaldi.
Trabzonspor cephesinde ise Şenol Güneş önemli değişiklikler yapmıştı. Sahaya çıkarttığı kadro ofansa dayalı ve "Ben bu kupayı alacağım arkadaş" diyen bir 11'di.
Buna karşılık Daum ve Fenerbahçe ne yaptı?
Bence kupadan çok daha önemli olan ligi düşündü. Alex'in attığı muhteşem gol dışında rakiplerini fazla rahatsız etmediler. Daum sarı kart gören Emre'yi bir kart daha görmesin diye dışarı aldı. Fenerbahçeli futbolcular Trabzonlu meslektaşları gibi her şeylerini bu maça bağlamamıştı. O yüzden onlar kadar hırslı değillerdi. Fenerbahçe hırsını şampiyonluk için sakladı ki bu da normaldir.

Bu federasyonla olmaz
Biraz da başka gerçeklere doğru yol alalım.
Fenerbahçeli futbolcuların son 9 haftadaki verdiği mücadeleyi dün Urfa'da göremedim. Gene de normal karşılıyorum. Önemsiz bir kupanın 27 yıl değil, 127 yıl alınmaması da önemli değil. Çünkü o kupa sadece Avrupa Ligi'ne gitmeyi garantiliyor.
Fenerbahçe şampiyonlar Ligi'ne giden bir takım ve eğer ligde şampiyon olursa bu lige direkt katılacak. Bu da eşittir 30 milyon euro.
O yüzden fazla riske girmeye gerek yok.
Bu federasyonla Fenerbahçe ne zaman kupa alacak? Geldikleri günden beri şampiyon G.Saray ve Beşiktaş oldu. Kupayı da Kayseri ile Beşiktaş aldı. Şimdi de Trabzon.
Ligi de Bursaspor'a vereceğiniz belli oldu.
Dünkü Cüneyt Çakır (Avrupa'da nasıl görev yapıyor merak ediyorum) A. Gücü maçına da Fenerbahçe'nin en son değil, hiç istemeyeceği Kuddusi Müftüoğlu tayin edildi.
Yapacak bir şey yok. Herkese hayırlı, uğurlu olsun. Hep söylüyorum bu federasyonla Fener'in kupa alması mümkün değil.
Şampiyonluk da yarınlara kaldı.

Türkiye kupası maçımızdan sonraki fotomaçtaki maç yorumu kupayı kaybetme sebebi federasyon ve hakeme bağlamış.

macka61
hazım etmesi kolay değil tabiki

Fatih Özkan
Lan Selçuk, bir kez olsun adam taklidi yap be lale!
Demek ne kadar acıttık bunların canlarını :D
Sıra ile ağlamaya başladılar işte (:
Keyifle bekliyorum :D

Hayriye Ayan
17.05.2010, 13:31
Patla emi pisluk herif
beter olun inşallah
görüp görebileceğiniz son şampiyonluktu,oda gitti
bundan sonra bütün kupalar trabzonumun

Sefaenes
17.05.2010, 13:31
dün mactan sonraki görüntüsünü görmek isterdim. Böyle yazarlar olmaz olsun birde tvde yorumculuk yaziyor

TSelif
17.05.2010, 13:32
Yularını tam sıkamamışız demek saldırdı ortalığa :D

antagonist
17.05.2010, 13:34
Selçuk Yula'ya "Hoşştt" diyorum, başka bir şey demiyorum.

Samet Berber
17.05.2010, 13:35
edit.......

OLCAY ÇAKIR
17.05.2010, 13:38
Zavallı...

Daha bilse ki, o köfte partileri olmasaydı, farka giderdik...

Ter attık...

Baktık ki, terletmişizde baya:)

Oğuz ZEYTİN
17.05.2010, 13:39
Arkadaşlar, Gönüldaşlar,

Burada kişisel tepkilerimizi ortaya koyuyoruz.

Ancak sistemli bir şekilde resmi tepki koymayacak mıyız?

Herhangi bir yaptırım uygulamaycak mıyız?

Protestomuz olmayacak mı?

Bu insanlara kinlerini, düşünmeden sarf ettikleri boş sözlerin hesaplarını sormayacak mıyız?

Medeni çerçevede demokratik tepki bu insanları, kurumlarına şikeyet etmektir.

Gazetelerini boykot etmektir.

Biz onları hedef göstermiyoruz! Çünkü kendileri altına imza attıkları skandal yazılarıyla kendilerini afişe etmişlerdir.

Biz sadece yapmamız gerekeni yapalım.

bmavi61
bence bu adamı bu foruma sokmaya gerek yok zaten ne oldugu belli...
katılıyorum bunların demeçlerine yer vererek bu güzel siteyi batırmayalım

Mustafa ÖZDEMİR
defolun gidin artık yula ve onun gibiler .yıllar sonra bir delik daha açıldı surlarınızda...

Hüseyin Bağdat
17.05.2010, 13:42
Futbolcuykende çirkefti şimdide çirkef. Bu adam olamayacak maalesef...

Mira_61
17.05.2010, 13:43
Kimmiş bu insanda büyük Trabzonspor'un hocasına ismiyle hitap etme cürretini görüyor kendinde?
Çok sert tepki verilmeli kulüp tarafından böyle dengesizlere.

Ahmet Erkan Sezgün
17.05.2010, 13:46
Merhabalar,
Arkadaşlar ayıp ediyorsunuz bu şahsa karşı yaptığınız eleştirilerden ötürü ! Adamcağız haklı bilgi birikimi olmayan,futboldan zerre kadar anlamayan,futbolculuğuda bir şeye benzemeyen bu şahsın avantadan spor gazetelerinde yazılar yazabilmesi için tuttuğu takımın çanağını yalaması gerekiyor ve kendisi yazılarından da anlaşılacağı gibi çanak yalama ve artıkçılık konusunda müthiş bir yetenek.O nedenle adam tetikcilik yapmaya çalışıyor ki bilgisizliği,kültürsüzlüğü ortaya çıkmasın ve işinden olmasın diye görevini yapmaya gayret gösteriyor.

zendit
amip , terliksi hayvan cinsinden tek hucreli bir mikrop o.. kaale almaya degmez..

dun aksam circir olan duburlarina yerlestirdigimiz Trabzonsilin kapsulun yarattigi kabizlik etkisi bu.. normaldir.. boyle bir sure s.camadan gezecek ve ortaligi osuruga bogacaktir.. seneye de kabizligini gidericez selcuk yulamasi..biraz sabirli ol,.. g.tune hakim ol..
renkdaşım bunda hücrede yok.kafada futbol bilgiside aptal adam ve hep öyle kalacaksın yazık aciz utanmaz.ve daha ağzıma alamadığım alıpda söyleyemediğim.pisliksin işte

Gordon Freeman
sen kimsin Şenol Güneş gibi bi adama laf ediyosun Eşşek Herif..!!!:mad::mad::mad::mad::mad:
Böyle Şeref yoksunu Sığırlar oldukça bizim futbol nasıl ilerlesin...
Ağzımı daha fazla bozmiyim ben en iyisi...

:mad::mad::mad:

Oğuz ZEYTİN
17.05.2010, 13:51
Şimdi kulübü aradım. Kurumsal İletişim Sorumlumuz, konuyu görüşeceklerini ve en kısa zamanda detaylı açıklama yapacaklarını belirtti.

Tepkisiz kalmayalım!

TS Halkla İlişkiler: 0462 325 09 88

ÜNAL
17.05.2010, 13:58
Hazımsızlık mide ağrısı karında şişlik
Hazımsızlık, bir beslenme bozukluğunun işareti olduğu gibi; bir sindirim sistemi hastalığının da işareti olabilmektedir.

Hazımsızlığın belirtilerini şöyle sıralayabiliriz:

• Midede dolgunluk hissi.
• Midede ağrı ve yanma.
• Karında şişlik, geğirme ve gaz çıkarma.
• Kabızlık. Nadir durumlarda ishal.

Hazımsızlığın birinci sebebi, yiyeceklerin ağızda iyi çiğnenmemesidir. Bir münakaşa ve ruhi gerginlik sırasında yenen yemeklerde, bolca hava yutulmakta; yiyecekler acele ile iyice parçalanmadan yenmekte, en önemlisi sinir sisteminin dengesi bozulduğundan ifrazat bezleri yeterince çalışmamaktadır.

Öyle İse:

Ağzınıza aldığınız lokmayı iyice çiğnemeden yutmayınız.

Hazımsızlığın bir diğer sebebi, bol yağlı ve nişastalı (hamur işi) yemeklerI e beslenmedir. Bunlar hazımı zor yiyecekler olup, mide ve barsaklarda fazla beklemektedirler. Kabızlığın sebebi de bunların barsaklarda fazla beklemesidir. “Barsak tembelliği” dediğimiz hastalığın ortaya çıkış sebebi de yine hazmı zor yiyeceklerle beslenmedir.

http://www.ataryemez.com/wp-content/uploads/2009/11/selcuk-yula-02.jpg

Sevgili Selçuk Yula ,şimdi ise hazımsızlık için iyi gelen bitkilere bakalım…
1-Limon, bal, su
Bir çay bardağı sıcak suya 2 çorba kaşığı limon suyu ve 1 tatlı kaşığı süzme bal konur. Karıştırılıp, yemekten sonra içilir.
2-Anason, bal, su
Bir su bardağı sıcak suya 1 kahve kaşığı anason konur. 10 dakika bekletildikten sonra süzülür. Üzerine bir kahve kaşığı süzme bal ilave edilerek yemekten sonra içilir.
3 -Adaçayı, papatya, su
Dört bardak suya 1 çorba kaşığı adaçayı ve 1 tatlı kaşığı kuru papatya konur. Kaynatılıp, süzülür. Günde 3 kere birer çay bardağı yudum yudum içilir.
4-Ezilmiş soğan, sirke içinde bekletilir. Elde edilen may iden 10 damla kesme şeker üzerine damlatılarak alınır.
5-Havuç tohumu, bal
Bir çorba kaşığı havuç tohumu havanda iyice dövülür. Üzerine 1 çorba kaşığı süzme bal ilave edilir. Yemeklerden sonra yavaş yavaş yenir.
6-Kurutulmuş elma kabuğu, şeker, su
Dört bardak suya 1 çay bardağı dolusu kurutulmuş elma kabuğu konur. 15 dakika kaynatıldıktan sonra süzülür. Yemeklerden sonra birer çay bardağı elma kabuğu suyuna, 1 kahve kaşığı toz şeker katılarak içilir.

İyi gelir YULA. :)

Maranki tavsiye ediyor..

http://www.seckinkadinlar.com/wp-content/uploads/1.jpg

hodlu
17.05.2010, 14:02
Bu terbiyesiz adam haddini fazlaca aşmıştır.Bana göre zaten yorumcu-futbolcu falan değildir fakat Trabzonspor camiasını ağzına alırken destur desin.Yönetim kurulu ve Şenol Güneşten derhal bu terbiyesiz adama cevap vermelerini bekliyorum.
Selçuk gözlerini aç ve oku: 'İntikam soğuk yenen bir yemektir'.............

Oğuz ZEYTİN
17.05.2010, 14:05
Hem Selçuk Yula'yı hem de Turgay Demir'i kurumlarına şikayet ettim.

Siz de bir zahmet tepkinizi gösteriniz.

0216 554 66 70

Turkuaz Medya Grubu

bkandil
17.05.2010, 14:38
Senin zihniyetin bunu kaldıramaz e be Selçuk...

Senin aklın sadece "kupayı siz aldınız, ligi bize bırakın" mantığı ile çalıştığı için hazmedemiyorsun...

Adresini ver de SODA yollayalım hazımsızlığın için...

Gökhan KAN
17.05.2010, 14:39
Yularını kesmek lazım..

Mehmet Ç.
17.05.2010, 14:42
Piiss serefsiz.. Cok mu acidi..

Reha Muhtar: "Aci varmi Aci?"

macuka
17.05.2010, 14:43
http://waterforlifeusa.com/userfiles/media/soda.jpg

Soze gerek yok, Selcuk Yula ya benden beles!:)

LazAnisT
17.05.2010, 14:47
İş yerindeyim.Kudurmuş köpek gibi dolanıyorlar etrafta.:)

Allahım bu ne keyif.

Beter ol Selçuk Yula sende o kudurmuşlardan birisin.

Şenol Güneş SEVSİN SENİ.

eray80
17.05.2010, 14:50
selçuk bari sen çıkıp oynasaydın guizanın yerine :)

Emre GÜRDAL
17.05.2010, 14:53
acı varmı acı selcuk:)))

İslam Sezer
17.05.2010, 14:53
şenol şenol dediğin adamın kılı olamazsın sen
yuları kopmuş gibi sağa sola saldıracağına delikanlı ol yönetimini eleştir.
ama sen de ne arar o yürek.

Cem Kıran
17.05.2010, 15:00
Şampiyonluktan etmek çok mu acıttı seni Selçuk bey.Diyecek laf bulamadın bunu mu buldun?

Haysiyetsiz kişilik..

Oğuz B.
17.05.2010, 15:01
Ey gidi..Senin ne haddine Şenol Güneş'e laf söylemek git karanlıkta....:)

Ömer Kibar
17.05.2010, 15:01
Sindirmeyi bileceksin..

Bilmiyorsan ancak böyle afgurursun..

ozcan_asanoglu
17.05.2010, 15:02
Onun yarası taa gerilere gidiyor, şöyle Dobi Hasan'lara falan..Yine İst. da son dk. golüyle aldığımız şampiyonluklara falan..Şenol Hoca'yı da ordan iyi bilir. Daha o acıları atlatamazken yenisi tabi zor geldi. Yoksa onun kalibresi 'aferin Şenol' demeye yetmez...

Şenol Hoca'dan hak ettiği cevabı da alacaktır, bekliyorum açıkçası Çarşamba günü..

İHTİLALL
17.05.2010, 15:11
Selçuk!..

-Selçuuukkk!..

-Şişştt,sana diyom lan Reha Muhtar arıyo..

-Ne var,ne istiyomuş,moralim bozuk zaten?..

-İlle seni istiyo..

-Ya yok de,çökmüşüz zaten..

-Israr ediyo ya...

-Ver ,bakiim ne diyo?

-Alo,ben Reha Muhtar..

-Eee,
ne yapalım yani?..

-Diyecektimki?..

-Ne diyecektin?

-ACI VARMI ,OLUM ACIII!...

krdnz
17.05.2010, 15:13
Selçuk Yula ve onun gibiler dün akşam Trabzonspordan tarihi bir darbe almışlardır.

Trabzon temiz futbolun sembolüdür artık..

Ona gocunuyorlar.

Futbolun temiz oynanması onun gibilerin işine gelmez.

eMR3
17.05.2010, 15:17
Selçuk Yula Türkiye spor yazarları arasında yazısı kaale alınacak en son yazardır.

sifuni
17.05.2010, 15:22
birilerin kuyruğuna bastık böyle teğkiler normal valla çok mutlu oldum fenere

Hekimoğlu
17.05.2010, 15:31
Acı var mı acı sen ondan bahset.

Hotaman
17.05.2010, 15:32
Böyle enmebsil insanların gazete de yazı yazabilmesi ülkenin içinde bulunduğu durumu açıkça anlatıyor.
Beyinsiz herif daha fazla da yazarım sana da zaten sınırlarda dolaşıyorum.

Erdal
17.05.2010, 15:34
İş yerindeyim.Kudurmuş köpek gibi dolanıyorlar etrafta.:)

Allahım bu ne keyif.

Beter ol Selçuk Yula sende o kudurmuşlardan birisin.

Şenol Güneş SEVSİN SENİ.

Vaktiyle az sevmedi zaten Süleyman :)

magicyattara
17.05.2010, 15:36
Bunun birde sevgilisi vardı:Pıtırcık..noldu kıvırcık..hehehe..:D

ergin cesit
17.05.2010, 15:36
ne oldi selçuk rengin mi soldi

talsuv61
17.05.2010, 15:39
Saçmalamış biz bu maçta golden başka atak mı yaptık ileri bile gitmedik.
bizim oyunumuzdan dolayı laf sokacağına kendi futbolcularına sorsun Trabzon maçındaki oyunu daha önceki maçlarda neden göstermemişler.

Semih
17.05.2010, 15:49
Çok keyifliyim çok.
Ben 96'yı hatırlamam.

Ama hatırlayanlarımız için ayrı bir sevinçliyim.

Büyüksün Şenol Hoca, büyüksün Trabzonspor'um!

Great White
17.05.2010, 15:52
Yahu ben de bugün forumda bir yere bu adamın yazdığı acizane yazının linkini koyarken düşünmüştüm aslında..

Yani bu tahta suratlı hazımsızın reklamını yapmaya ne gerek var diye..

Meğer burada başlığı bile açılmış..

Ne gerek varsa:)

Cem Akyüz
17.05.2010, 16:01
ulan şerefsiz ulan haysiyetsiz ne yapacaktık maçı mı bırakacaktık..ah ulan be bunlara bir tane daha atacaktık ki o zaman görecektim sizi..onunki bununki

hevesli
17.05.2010, 16:02
ya böyle yazılar koymayın bence arkadslar bu adam tetikçi zaten.. bunun yerine güzel mail yazıp yollayalım serefsize

Cengiz
17.05.2010, 16:03
kupa maçından sonraki yazısını hatırlattı bana, acı büyük ne yapsın ...

Erman Akyüz
17.05.2010, 16:18
kuyruk acısı var herifin bırakın debelensin :D şenol hocamız iyi koymus zamanında

BiZe HeR YeR 61
17.05.2010, 16:18
Anlıyorum acın çok büyük Selçuk Yula..:)

Ceyhun Dündar
17.05.2010, 16:24
Arkadaslar bu adam Aziz yıldırım ve fenerin en yanlı yazarıdır bunu nedenı sadece Fenerli olması değil bu adam ayrıca bostancı feneriumun yanı en ıyı satıs yapan fenerıumlardan bırının sahıbıdır bunu ona veren kim azız yıldırım yanı bu ac kopek yıyecegı parayı FB azizenin yalakalıgı sayesınde kazanıyor kısaca Azize ne diyorsa onu yazıyor sasırmayın kale almayın...

Turgay ATEŞ
17.05.2010, 16:32
Haddini bil haddini yoksaaaa

Jackdaniels
17.05.2010, 16:33
Adam ne yapsın alışmış bunca zaman Şaibeli şampiyonluğa bu sefer olmayınca çıldırdı tabi çok görmeyelim böylelerini...

Egemen Yılmaz
17.05.2010, 16:35
http://www.devaeczahanesi.com/resimler/soda.jpg

Hazımsızlığa bire bir.

Oruç
17.05.2010, 16:38
Şu an "Bu Konuyu 8 Aktif Üye Görüntülüyor 8 (7 Üye ve 1 Misafir)"

Belki O'dur misafir.:)

only ts
17.05.2010, 16:58
selçuk yulaf :D

güneyli
17.05.2010, 17:01
Evlat acısı gibi bir acıdır yaşadığı.Allah kimseye yaşatmasın.Amigo yazardan ancak bu kadar...Keyfini çıkartın...Dün akşam fenerli yorumcuların şok halleri tam doktorluktu.Zevkle seyrettik...96 nın hatırına.Aynı duyguları yaşamışlığımız var..

Külünkoğlu
17.05.2010, 17:09
Arkadaşlar biraz geç olacak ama kusura bakmayın.

Gerek var mı bu başlığa ?

Çağatay_
17.05.2010, 17:11
2 hafta süresince her gün 1 paket Activia tüketimi sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olur.

http://lateralconsulting.files.wordpress.com/2009/08/activia-768803.jpg

Meyveli falan her çeşidi varmış abi.

Reklam yaptık ama olsun.

oflubektas
17.05.2010, 17:15
Trabzonspor'un yetenek avcısı Özkan Sümer, genç yıldız adayı bulmak üzere Ankara Şekerspor'u yakın takibe alır. Ancak fener yöneticilerinin de kendisini takip ettiğini görünce bu takımdan Selçuk Yula ve Kova Yaşar'ı istediğini açıklar. Sazan fenerbahçemiz de bu iki oyuncuyu Trabzonspor'un elinden kaptığını zanneder. Bu arada Özkan Hoca da aynı takımın sol açığı İskender'i kadromuza katar.

Anlayacağınız bu seljuk akıllısının Trabzonspor'dan kuyruk acısı çok eskidir. Ellerinden aldığımız birkaç şampiyonluğu saymıyorum bile...

Bıyıkoğlu
17.05.2010, 17:17
Bırakın afguran dilediği kadar afgursun! Ciddiye alıpda prim vermeyelim ne olduğu belli yazar müsvettelerine.

Gümüshane
17.05.2010, 17:20
Zorunam gitti Selcuk?

ölümüne61
17.05.2010, 17:24
ulan bu selçuk gibi malların üzüldüğünü gördükçe sevincim katlanarak artıyor beter olun

murat
17.05.2010, 17:27
Ne guzel bir yazi, okuyunca cok mutlu oldum :) napacaklarin sasirdi adamlar normaldir..

zaferyıldız
17.05.2010, 17:29
fena koyduk beyler....beni bursa da herkes aradı tebrik etti ...sanki ben şampiyon yapmışım gibi şahsımda tabi trabzosporu tebrik ediyor herkes....ve tüm gs bjk taraftarı bu hareketi bizden beklemediği için şok oldular..onlar bu kadar onurlu olamamıştı hiçç..

çok yaşa trabzonspor..

Harun-61
17.05.2010, 17:30
Selcuk, nasil ..ydu Burak ama :D

Great White
17.05.2010, 17:31
Arkadaşlar biraz geç olacak ama kusura bakmayın.

Gerek var mı bu başlığa ?

Pence de gömun gitsun :D

Külünkoğlu
17.05.2010, 17:33
Kilitliyorum müsadenizle bir süre sonra sileceğim. Hani derler ya "..... malzeme vermeyelim" aynen öyle.