PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uyan Senol Hoca

Punisher-61
28.08.2005, 21:12
Ya bu Senol Günes ne yapmaya calisiyor...

1.Gökdeniz son haftalar Formsuz,birde sike olayi yüzünden kafasi karisik Takimin Patronu sensin cek onu kenara ne zorla oynatiyorsun???

2.Hüseyinden bu sene hic bisey görmedim cok Formsuz ama hala ilk dakikadan son Dakikaya kadar macta..

3.Thomas Junu her hafta sadece 15-20 dakika oynatirsan nasil Form tutacak ve takima alisacak??

4.Oyna mantikli müdahle edemiyor..mac 0-0 sen Yattarayi cikartiyorsun yerine Volkani koyuyorsun...

Gecen senenin Deplasman Krali Trabzonspordu, simdi Takima bakiyorum Deplasmanda bi puan Rasiymis gibi oynuyor

Harun-61
28.08.2005, 21:19
gökdeniz ve hüseyin kulübeyi hakketi !!!!

i. ege ve Jun'a $ans verilmeli !!!!

bobmarley
28.08.2005, 21:23
hiçkimse geçen seneki formunda deil..biseyler olmali..ama olucakmi olmicakmi...dügümde burda zaten..

Hüda Topaloğlu
28.08.2005, 21:28
elenmenin getirdigi moral cokuklugu taraftar dahil herkezde belli oluor, karamsarlastik iyice

immortal_TS
28.08.2005, 21:31
Uyan senol hoca haaaaaaa senol hoca uyansin ama futbolcular yatsin olduklari yerde çikipta bireysel hatalari hoca yapiyo dimi yaaaa niye cvp yaziyorumki böyle bos topicleresmileys/smiley7.gif

Hünkar
28.08.2005, 21:35
valla hangisini yazayim bilemiyom ibrahile junu ilk 11 basklatmadigina mi

her hafta 5 yiyen takima karsi tek forvet ciktigina mi

huseyine bu kadar tahammul etmesine mi

deplasman lideri trabzonsporu beraberlige alistirmasina mi

tamam tek suclu o diil cok pozisyona da girdik ve her zaman ki gibi yeni bi kalecyi sohret ettik ama insan bi maca mudahele eder ya yattara gibi her an biseler yapcak adam alinir mi ya ya da aldin volakni alman9in mantigi ne ayrica lee de bence kotu oynamadi orta sahanin icine kaydi mi iyi top yapiyo adam eksiltiyo tamam bi iki pasi kontraya dondu ama onu kim yapmiyo ki bizim orta sahada

kelkitli29
28.08.2005, 21:36
ya beyler gözden kacan en büyük is Szymekin formsuzlugu. Nedense bir türlü gecen seneki gibi mac cikaramadi bu sezon. o iyi olsa takim olarak iyi olacagiz. Antep macinda bir seyler yapalim. Moral depolamalilar bol bolsmileys/smiley2.gif

The Legend
28.08.2005, 22:09
Golleri de hocami atacak.

Ahh....Ulan...Ahhhh........smileys/smiley7.gif

bu gidisle gol kaçirma rekoru kirariz.

kutoz
28.08.2005, 22:15
Senol Hoca uyandi mi diye bakmak istemistim sadece...Sanirim hala uyuyor, rahatsiz etmiyeyim ben sonra yine gelirim... Sisssstttt sizde alçak sesle elestirin arkadaslar, çok gürültü oluyor, uyanir mazallah...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

Hasan Cubukcu
28.08.2005, 22:17
Evet evet yaaaa bu S.G. nasil kacirdi golleri yahuuuuu

ts_fan
28.08.2005, 22:20
S.G uyanirsan telefonumu birakayim, yarin baliga çikalim seninle...dünyanin en inat,-silinmistir- adamisin sen...ve ben pisirik, cigersiz adamlardan nefret ediyorum, evet S.G senden nefret ediyorum...korkudan sahada kötü oynayan adamidegilde disini geçirebilecegin, basini daha sonra agritamayacakadami oyundan aliyorsun ve sen çok büyük bir korkaksin S.Gsmileys/smiley7.gifEdited by: l-m

DieGo
28.08.2005, 22:22
Kaleciyi yurt disina transfer edecek kadar meshur ettik.Elimizde iki tane gol krali var birini tek basina oyuna sokup digerini son on bes dakka için aliyoruz.Anlamiyorum

kutoz
28.08.2005, 22:26
S.G uyanirsan telefonumu birakayim, yarin baliga çikalim seninle...dünyanin en inat, -silinmistir- adamisin sen...ve ben pisirik, cigersiz adamlardan nefret ediyorum, evet S.G senden nefret ediyorum...korkudan sahada kötü oynayan adamidegilde disini geçirebilecegin, basini daha sonra agritamayacakadami oyundan aliyorsun ve sen çok büyük bir korkaksin S.Gsmileys/smiley7.gif

smileys/smiley1.gifBu arada, hala mezgitmi vuruyor. Istavrit basladi mi? Baliga çikacaksiniz ya...Edited by: l-m

tsmaniac
28.08.2005, 22:29
bizim tek sorunumuz son vuruslar kaç defa kaleciyle karsi karsiya kaldik ama bir türlü son vurusu yapamadik

Cenkhan
28.08.2005, 22:30
1.Jun'un 90 dakika oyunu kaldirip kaldiramayacagini en iyi o biliyor.

Mesela geçen sene baslarinda Yattara son 40 dk. girerse harika
oynuyordu ilk 11 baslayinca taraftari kahrediyordu. Ona edilen küfürler
hâlâ kulagimda çinliyor..

2.Iyi ki Gökdeniz 90 dk. oynatildi. Hem morali düzeldi - tabii bu kör yorumlari okumadiysa- ,hem de takima çok katki sagladi..

3.Yattara'nin yorulup yorulmadigini kim biliyor? Adam her pozisyonda
vardi. Kaldi ki son gölü 90+5 'te attik. Yani Yattara çiktiktan sonra...

Uyanin.. Uyanin,
Senol Günes'in kafasi bizim kadar çalisiyor, bizim izledigimiz maç
kadar adam futbol oynadi; teknik direktörlük yapti...</span><br style="color: rgb(153, 0, 0);">
Istanbul medyasi agziyla konusmayin.....</span></font>

GolaMTuRi
28.08.2005, 22:32
niye terk forvet oynuyoruz bilen varmi?karsimizda juventusmu vardi acaba??mac 0-0 devam ederken yattaranin oyundan cikmasi niiye?ki fatihle birlikte sonuca etki edebilecek 2 adamdan biri..huseyin gibi bir futbol fakirinin yerine nie bana gore kotu oynamayan leeyi cikarirsizn..thomas jun nie ilk onbirde cikmaz??yedekte bekletmek icinmi aldik adami??senol gunes sen benim gozumde td degilsin vede hicbir zaman olmayacaksin..aktug ve günes dusun yakamizdan defolun gidin..bu gidisle bu takim ilk bese giremez..

Punisher-61
28.08.2005, 22:34
burda bazi kisiler Futboldan anliyormu süpe ediyorm valla...

elinde 2GOL KRALI VAR

ama sen tek forvet oynuyorsun...

rakipde son iki macda 10GOL yiyen Malatyaspor

kutoz
28.08.2005, 22:41
Geçen yil kaç forvet oynuyorduk hem içerde, hem disarda?

Deplasmanlarda ki sezon boyuncaki durumumuz neydi?

Bence bu yilki en büyük sorun Gökdeniz ve Symek'in formsuzlugu ve sanssizligi, Yattara'nin da adam markajanda eriyip gittigi...

TheRapZoNe
28.08.2005, 22:48
yerel tvde çikip - hüseyin sakat diyor o yüzden oynayamiyor diyor

bunu söyleyip de neden hala hüseyini oynatiyorsun o zaman?

DieGo
28.08.2005, 22:49
10 gol yiyen Malatyaspor'la 90+5'te attigimiz golle 1-1 berabere kaldik.

Cenkhan
28.08.2005, 22:56
10 gol yemeseler berabere kalmazdik zaten.. Her insanin gururu vardir..
Iyi top oynamadilar belki ama zaten kaleci gerekeni yapti..

Harun
28.08.2005, 23:01
Oyunu okuma diye birsey yok.Müdahale sifir,bakis açisi tek pencere,of offff.

baget55
28.08.2005, 23:16
takimda bir sorun var ama ne bende çözemedim... sanki sampiyonluk havasi eksik gibi moraller bozuk gibi... yani manevi durumlardan kaynaklanan bir sorun sanirim ... öyle mi?

Sefaenes
28.08.2005, 23:35
Hüseyinin yerine paf tan oyuncu eklese daha iyi olur en azindan hata
yaptimi genc deriz tecrübe kazaniyor deriz ama bunu hüseyine
diyemiyorum onun ayagina geldimi her an hata yapacak diye bekliyorum
bunu cogu trabzonlu böyle düsünuyor kazanmak istiyorsak biraz yedek
kalsin ondan sonra yine kazaniriz ama siralar baska alternetivle ciksin
Senol hoca her hafta nerdese hep ayni kadro ve ayni oyun hatalar

MaHMuT_61
28.08.2005, 23:47
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Düz dümdüz bir adam..</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Adem Erdoğan
28.08.2005, 23:52
SENOL HOCAYA LAF YOK ADAM YIRTINDI RESMEN...ELINDEKI MALZEME BU DAHA FAZLA BISEY BEKLEMEK YANLIS...YÖNETIM ISTIFA...ISKENCE BITSIN ARTIK...

bordox
28.08.2005, 23:58
Senol Günes'in oynattigi oyun ortada arkadaslar.Bunun neyini begenmiyorsunuz anlamiyorum

CeSS
29.08.2005, 00:00
Futbolcularimiz formsuz olabilir bu hocamiz için mazeret degildir. formsuz futbolcuyu dinlendirirsin.

Yattara adam markajinda nerede eridi gitti. 2 kisinin markajinda bile kaç tane pozisyon üretti seyretmedinizmi ?????

Tabiki markajda olacak , tabiki bos birakmayacaklar, hiç bir sey yapmasa bile 2 kisiyi oyundan düsürmesi bile yeter. Oyundan alinmasi Malatya defansini rahatlatti. Emrah, Yattarasiz bulundugu kulvari idare etmekte zorlandi.

kendi istegi ilemi çikti bilemiyorum. Ama çok yanlis bir degisiklikti. Tipki Lee'nin degisikliginin yanlis oldugu gibi. Formsuzlugu Göze batan Hüseyin , Szymkoviak, Gökdeniz ve belki Celaleddin oyunda kalirlarken Lee'nin ve Yattara'nin oyundan alinmasi bizim anlayamadigimiz engin bir futbol bilgisi olmasi gerek diye düsünüyorum.

izmirdenayhan
29.08.2005, 00:16
gökdeniz,celaleddin ve hüseyin ÇIKARILAMAZ diye bir kanun var heralde....

kötü oynaYAN,formsuz olan her futbolcu çikarilabilri..

senol hoca anlasilabilemez ,yorumlanabilemz islkre yapmaya devam ediyor..

murat
29.08.2005, 00:22
celalettinin nerresi kotuydu ? anlamadim ? takim zanki kotu oynamis gibi yorumlar var. Okadar pozisyon vardi atamadik artik Senol hocami atsaydi ? Degisiklikler fiaskoydu ama o ayri konu. Malatya duran top ve goldekihata haricindepozisyon bulamadi biz en az 5 net pozisyon bulduk.

KaiserSoza
29.08.2005, 00:36
takimin basina fatih tekke geçmeli.menejer futbolcu olarak.senol gunes futboldan bikmis anladik,hiç heyecani kalmamis.artik yönetime dogru adim atmali.sportif direktör falan olsun ama kesinlikle takimin basinda teknik direktör olarak kalmasin.ziya dogan takimi korkak oynatiyo diyenler nerde merak ediyorum.

bu ne kadar boyle devam edecek bilmiyorum ama yakinda patlar bombalar heralde.

baris_aykan
29.08.2005, 01:02
senol hoca elinden geleni tam olarak yapamamistir...

Anarthosis macindan sonra bizim gozumuzun icine baka baka biz bunu sampiyonlukla unutturucaz diyenyonetime lafim cevap verin

andrei07
29.08.2005, 01:18
Bakiyorum herkes hakemden memnun!! Serefsiz erol ersoy bütün pozisyonlarimizi kestigi gibi ,olmayan penaltiyi vererek niyetini belli etmedimi? Hepiniz masallah trapattoni olmussunuz!! Isterseniz amatörmü olur 3. ligmi olur ufaktan baslayin!!Sizde bu bilgi oldukça bakarsiniz bir gün real madritin basina bile geçersiniz!! Senol Günes mi??Bosverin oda kim ya!! Siz varsinizya!!Kazim Kanat yazsa bu topicte okuduklarimi inanin sasirmazdim!! Edited by: andrei07

CeSS
29.08.2005, 01:26
andrei

bende senin gibi maç esnasinda penalti olmadigini savunmustum. ne zamanki pozisyonun tekrarini tv'den seyrettim kararim degisti. erdinçin sol ayagi çizgi üzerinde ( hatta ceza sahasi içindede diyebiliriz ) temas ediyor. pozisyon penalti...

denizgrsy
29.08.2005, 01:27
ben iki hafta önce senol hoca takimi yanlis oynatiyor,oyuna müdehaleleri yanlis yapiyor derken tepki aldim...neymis niye hocayi elestiriyormusum!!!aloooo TRABZONSPOR SENOL HOCA YA BABASINDAN MIRAS KALAN ARSA DEGIL KI ÜSTÜNDE ISTEDIGI GIBI TOP OYNASIN!!!Insallah en kisa zaman da kendini toplar

Utku061
29.08.2005, 03:59
Her puan kaybi hakeme baglanmamali eline geçen o kadar pozisyon var atacaksin,sonra hakem bir seyler yapmissa yine konusursun ama bu maçta hata hakemde degil,takimda ve onu hazirlayanda..

Cengiz Çubukcu
29.08.2005, 07:52
bu maçta beraberligin tek sorumlusu girdikleri pozisyonlari gol yapamayan futbolculardir....bu takimdan bir sey olmaz...önüne gelenden 5 yiyen malatyayi bile yenemedik...

Muhalif
29.08.2005, 08:17
Sezonu tüm kulüplerden 1 ay önce açtik.. efenim bjk-gs falan filan da son dk da beraberligi kurtarmis bize ne... geçen senenin ilk 5 haftasini hatirlayin kiew sokuna ragmen bomba gibiydi takim.. yan toplar yapa yapa maçi bitirdik yahu.. hizli oynamayi unutmuslar bizimkiler.. oyunu sete çevir,ceza alanina orta yap falan.. 1.90 lik iki malatya stoperinin oldugu yerlere hem de... aksam bjk-diyarbakir maçini da izledim.. rakibin üzerine çöktüler resmen.. bizim son 5 dakikada yaptigimiz isi 90 dakika yaptilar.. çünkü kondisyonlari üst düzeydeydi.. ha suna katiliyorum karsi karsiya olan goller atilsa sonuç farkli olurdu.. eh o kisim da yönetimi ilgilendirir.. aslinda yine de senol u ilgilendiren yönü var.. madem jun gol krali iyi birforvettir 1 aydir onu hala hazir hale getiremeyen teknik adamin da payi vardir bunda.. ha zaten jun dan bir sey olmaz diyorsak ayri konu... 120 kiloluk ailton bile geleli beri asagi yukari her maçta gol atti... tam hazir olmadigi için riza kenara aliyor 60.dakikadan sonra.. bizim hoca da tam hazir görmedigi adami 70 den sonra oyuna aliyor.. bonservis ücretleri ayni olan ve takimlarina ayni zamanlarda gelen 2 adamdan biri her maç 11 de oyuna baslayip ve yaklasik hepsinde gol atiyor, digeri 70 den sonra girip hiç gol atamiyorsa ya transferimiz basarisiz ya da riza nin yaptigi daha dogru.. yani oyuna ailtonla baslayip sonradan disari almak...

gole ihtiyacimiz olan bir dönemde yattara yi oyundan çikarmasi, lee yi hüseyin e kurban etmesi gibi konulari hoca daha iyi bilir.. ama gördügüm sey bu takim 2 aydir çalisiyor olmasina ragmen -ki en hazir takim olmaliydik bu sartta- ne teknik, ne taktik, ne kondüsyon yönünde lige hiç hazir degil...

ve hepsinden önemlisi birakin umut vermeyi umudumuzu kirmakta gün be gün...

Crazy_OfLu61_
29.08.2005, 08:35
Valla birinin senol hocaya birseyler ögretmesi lazim bence susim dedim ama dayanamiyorum koskoca teknik direktörsün sen ya üstelik Trabzonspor gibi büyük bir takimin leeyi çikarip junu yattarayi çikarip volkani alirsan sana korkak derler korkaaakk korkak. Sonra bu mantikla hangi maç alinir ya sahada gezen adamlari hiç mi görmüyosun veya maç devam ederken sen seyirciyimi seyrediyosun yoksa cep telefonunla oyun mu oynuyosun yapma senol hoca yapma bizim mahallenin amatör takiminin hocasi bile bu hatayi yapmaz ama anlayamadigim sen her hafta yapmakta israrcisin sebebi nedir...

l-m
29.08.2005, 10:09
ts_fan isimli üye Senol Günes'e hakaret ettigi için 2 hafta forumdan uzaklastirilmistir (Ceza Bitis: 12 Eylül 2005).

alone_61
29.08.2005, 10:21
hüseyinin sezon basindan beri oynadigi daha dogrusu oynamadigi futbol ortada. zaten yedigimiz penalti golünün asistini de o yapti. gökdeniz de uzun zamandir formsuzdu fakat dün aksam 3 asist yapamamasinin tek sebebi son vurusu yapamayanlardi. su hüseyini 2 maç dinlendir de biz de rahat edelim kendi de..ibrahim ege konya maçina girdi ve bence kisa süre olmasina ragmen çok diri ve iyi bir futbol oynadi.. asil sorun ise geçen yilki mücadeleden, presten, kosan takimdan, güçten, kondisyondaneser yok. en kisa zamanda çok iyi bir kondsyoner alinmali..

antagonist
29.08.2005, 10:43
Mesela geçen sene baslarinda Yattara son 40 dk. girerse harika oynuyordu ilk 11 baslayinca taraftari kahrediyordu. Ona edilen küfürler hâlâ kulagimda çinliyor..

2.Iyi ki Gökdeniz 90 dk. oynatildi. Hem morali düzeldi - tabii bu kör yorumlari okumadiysa- ,hem de takima çok katki sagladi..

3.Yattara'nin yorulup yorulmadigini kim biliyor? Adam her pozisyonda vardi. Kaldi ki son gölü 90+5 'te attik. Yani Yattara çiktiktan sonra...

Uyanin.. Uyanin, Senol Günes'in kafasi bizim kadar çalisiyor, bizim izledigimiz maç kadar adam futbol oynadi; teknik direktörlük yapti...<BR style="COLOR: rgb(153,0,0)">Istanbul medyasi agziyla konusmayin.....

smileys/smiley32.gif

U.Sadıkoğlu
29.08.2005, 10:46
Mesela geçen sene baslarinda Yattara son 40 dk. girerse harika oynuyordu ilk 11 baslayinca taraftari kahrediyordu. Ona edilen küfürler hâlâ kulagimda çinliyor..

3.Yattara'nin yorulup yorulmadigini kim biliyor? Adam her pozisyonda vardi. Kaldi ki son gölü 90+5 'te attik. Yani Yattara çiktiktan sonra...

Uyanin.. Uyanin, Senol Günes'in kafasi bizim kadar çalisiyor, bizim izledigimiz maç kadar adam futbol oynadi; teknik direktörlük yapti...<BR style="COLOR: rgb(153,0,0)">Istanbul medyasi agziyla konusmayin.....

smileys/smiley32.gif aynen kardesime katiliyorum

Tmac61
29.08.2005, 11:34
SEnol Günes'e de dil uzatiyorsak bravo bizlere...

Elinde Essien, Viera, Lampard oldu da oynatmadi mi...

Arsene Wenger gelse, Morinho gelse ne yapabilecek bu takima, Sahaya çikacak 11 belli yedekler belli...Bu malzemeyle bu çorba...

baris_aykan
29.08.2005, 11:43

smileys/smiley32.gif

aynen kardesime katiliyorum

kimin neyi daha iyi bildigini bizde biliyoruz adam yorulmus ya neden televizyonda biz farkli goruyoruz bence lee yi birak bir doksan dakika daha kosardi istanbul medyasi agzi olayinida bize yakistirman beni cok sasirtti kardesim hepimizin istanbul medyasindan nefret ettigini cokda iyi biliyosun

Nytre
29.08.2005, 12:17
senol hocanin yattarayi çikaracagini tahim ettim çünkü ondan son haftalrda aksi bir sey beklemordum ve sonrasini gördük'..

yattaryi neden çikaririz kardesim ya? adami iki kisi tutuor..

sen gidionadami çikariorsun ayiptir ya kör bile görür onu ya'

Can basten
29.08.2005, 12:56
Yav tamam Senol hocanin elinde yeterli mazlzeme gerçekten de yoktur, dünkü maçta da esas sorumlu gol yeteneksizi oyuncularimizdir... Herseyden önce de ne transfer yapabilen, ne kulübün haklarini savunabilen, ne de maç baglayabilenanca konusan Atay Aktug ve tayfasidir...

Buraya kadar kabul... Ancak arkadaslar Allah askina söyleyin malatya gibi dandik bir takima karsi tek forvet oynamak hangi mantiga sigar... Ha diyeceksiiz ki elinde adam mi var, jun'u mu oynatacakti??? Ben o oynasin bu oynasin demiyorum ama tek bildigim Trabzonspormaç boyu kale önünde hiç çogunluk saglayamadi "aha gol olur" belki diye heyecenlandigimiz poziyonlarda da hep bir iki forvetle hücum etmekteydik... Bu bir hata degil midir simdi??? Trabzonspor'un yapmasi gereken, gerekirse orta alan oyuncularini da forvete sürerek gol bölgesinde yeterli sayiya ulasmak olmaliydi... Bu yapilmadi ve yapilmayinca da ceza sahasinin orta yapilan bir sürü bölgesinde kimsee bulunmadi... Bu duru idmanlarin iyi yapilmadigini, takimda birsistemin oturmadigini gösteriyor...

Dedigim gibi Senol hocadan önce hesap vermesi gereken çok kisi vardir, ama Senol hocanin hatalardan muaf oldugunu da kabul edemem...

Reha
29.08.2005, 13:21
Bazilari Senol hocayi sevmekle onun kisiligini begenmekle, futbol antrönörlügü ve futbol bilgisini karistiriyorlar.

Senol hocanin haftalardir yanlislar içinde oldugunu söyledim, Tomas Jun resmen toplum önünde kurban edilmektedir, ayni sey Gökdeniz içinde geçerlidir.

Hüeyin gibi formsuz bir adama sabreden, Trabzonun gelecegi öz benligidir deyipte kendini inkar edip Ufukhan ve Selim'i bitiren, sU ANDA Hüseyinden bize daha fazla faydasi olacagi belli olan Ali güzeldal'i bitiren , bir anlamda da gelecegin Trabzonsporunu baslamadan kökten bitiren ; açikcasi ne yaptigini kendi bile farkinda olmayan bir teknik adam ya futbolu hiç bilmiyordur ya da bunlari bilerek yapiyordur.......................Yani yukari tükürsen biyik asagi tükürsen sakal!

Ve tahammül arkadaslar! sizin sevdiginizi ve dogru gördügünüzü baskasi yanlis ve kötü görebilir, hele ki konu Trabzonspor olunca bazen öfke duygusal olarak açiga kötü söz olarak çikabilir.Ama "yönetici" arkadaslar demokles'in kilici degildir, sapla samani birbirine karistirmayin,çok iyi bir Trabzonlu olduguna kefil olabilecegim Recep arkadasin aldigi cezayi bu baglamda protesto ediyorum!Edited by: greywolf

Ycandan
29.08.2005, 13:23
YAPILACAK EN SON SEY ISTIFA OLMALI SONUNA KADAR DESTEK OLMALIYIZ.

Reha
29.08.2005, 13:27
dünyanin en inat- adamisin sen...ve ben pisirik, cigersiz adamlardan nefret ediyorum, evet S.G senden nefret ediyorum...korkudan sahada kötü oynayan adamidegilde disini geçirebilecegin, basini daha sonra agritamayacakadami oyundan aliyorsun ve sen çok büyük bir korkaksin S.Gsmileys/smiley7.gif

Burda yanlis konusulan tek kelime budur, bundan dolayi arkadasi ihtar edebilirsiniz ama 2 hafta ceza vermek tahammülsüzlüktür...Zira Senol hoca iyi bir insan,iyi bir Trabzonlu, iyi bir kalecidir ama korkaktir, pisiriktir; siöz geçiremiyecegi formsuz adami kesecek cesareti yoktur...Bu bir gerçektir ve bunu dile getirmek neden yanlis olmaktadir anlamiyorum? Hatta Senol hocadan nefret de edbilir arkadas...Senin benim gibi sevmek zorundamidir?

Ben Hasan üçüncü'den ve Hüseyin'in oyun tarzindan nefret ediyorum? Bana da mi 2 hafta yolculuk var simdi????smileys/smiley11.gif

Armağan Dere
29.08.2005, 13:37
arkadaslar dünkü maçin son 25 dakkasini izledim ben canli olarak ve iyiki diyorum bizim takim katilmamis sampiyonlar ligine çünkü çok kötü sonuçlar alip ligi de kötü bitirebilirdik kötü sonuçlar aldikça medya da üzerimize oynayacak ve o zaman daha kötü olacakti

gelelim dünkü maça 25 dakka itibariyla defansimiz kötü hele hüseyin o çok kötüydü onun için herkes titreyip kendine gelmeli ve trabzonsporlulugumuz aklimiza gelip o bilinçle oynamali herkes

saygilarimla

halil ibo
29.08.2005, 13:54
Elbette Senol Hoca elestirilebilir.Hüseyin'e 90 dakika tahammül etme ve Yattara'yi disari alma konularinda hatali olabilir.Bu maçta baska da elestirilecek bir yani yoktur.Bu kadar gol pozisyonuna giripte atamiyorsak herhalde suçlu hocamiz olamaz.Geçen sene Ziya Dogan'dan sonra dostun düsmanin kabul ettigi güzel oyunu bize Fatih Tekke'nin taktikleri mi oynatti.El insaf,elinizi vicdaniniza koyun.96'dan sonra kaç hoca geldi ? Bize neler yasattilar? Unuttuk degil mi ?

zinos_zon
29.08.2005, 13:56
herkes teknik direktör...herkes futbolun kitabini yazmaya aday..

yok neden cift santrfor oynamiyormusuz, yok neden yavasmisiz??

yahu % 1000 lik 5 gol pozisyonuna hangi takim girdi? bu nasil bir gözlem?? madem santrfor sayisi cok oldugunda maclar kazanilabiliyor sahaya 11 santrforla cikalim o halde? ilk pozisyonumuzda golü bulmus olsak simdi 5-0 lik galibi_yeti konusuyor olacak ve senol hocamiza övgüleri okuyacaktik. nedense hep kendi degerleimize saldiriyoruz.

macin hakemi haysiyetsiz adamin futbolcularimizin bicilmesine kayitsiz kalisinin, benzer pozisyonlarda bizim oyuncularimizi cezalandirisinin , erdinc'in ceza sahasi disindaki , dokunmamis bile, ceza sahasi icine tasiyarak penalti yaratisinigörmüyor, kendimize sokuyoruz kilic darbelerini..

lütfen, türkiye de futbol gercegini görelim ve su onurlu cocuklara sahip cikalim..cok kirli bir futbol ülkesiyiz cok..bu takim bu ligin tek "serefli" takimidir. bu o kadar net ki...

ulas ferhat
29.08.2005, 14:00
HATLAR VAR AMA DÜN YAPACAK BISEY VAR MIYDI?

OLMADI NE YAPALIM..

HÜSEYINE ALTERNATIF LAZIM ONLA GITMEZ GOL ONUN HATASIYLA GELDI...

GÖKDEN IZE LAF SÖYLEYEN HATA YAPAR EN ETKILI ISIMLERDEN BIRIYDI ARA TOPLARINI GÖRMEMISMIIZLEYENLER...

BU KONUDA BILEN BILMEYEN KONUSUYO..GÖKDENIZIN ÖLÜSÜ TOP OYNUYO TOP...GENE TAKIMIN IYILERINDEN...

l-m
29.08.2005, 14:07
dünyanin en inat- adamisin sen...ve ben pisirik, cigersiz adamlardan nefret ediyorum, evet S.G senden nefret ediyorum...korkudan sahada kötü oynayan adamidegilde disini geçirebilecegin, basini daha sonra agritamayacakadami oyundan aliyorsun ve sen çok büyük bir korkaksin S.Gsmileys/smiley7.gif

Burda yanlis konusulan tek kelime budur, bundan dolayi arkadasi ihtar edebilirsiniz ama 2 hafta ceza vermek tahammülsüzlüktür...Zira Senol hoca iyi bir insan,iyi bir Trabzonlu, iyi bir kalecidir ama korkaktir, pisiriktir; siöz geçiremiyecegi formsuz adami kesecek cesareti yoktur...Bu bir gerçektir ve bunu dile getirmek neden yanlis olmaktadir anlamiyorum? Hatta Senol hocadan nefret de edbilir arkadas...Senin benim gibi sevmek zorundamidir?

Ben Hasan üçüncü'den ve Hüseyin'in oyun tarzindan nefret ediyorum? Bana da mi 2 hafta yolculuk var simdi????smileys/smiley11.gif

Reha abi dengesiz kelimesi vardi orada, sana birisi dengesiz dese elestiri olarak kabul eder misin acaba? Ben etmem, kusura bakmasin kimse..

sbay
29.08.2005, 14:34
malatya macinda senol günesin yapabilecegi bisey yoktu macin ilk yarisinda kacirdiklarimiz gol olsaydi simdi farkli galibiyeti konusacaktik.

Cenkhan
29.08.2005, 15:22
Bazilari Senol hocayi sevmekle onun kisiligini begenmekle, futbol antrönörlügü ve futbol bilgisini karistiriyorlar.

Senol hocanin haftalardir yanlislar içinde oldugunu söyledim, Tomas
Jun resmen toplum önünde kurban edilmektedir, ayni sey Gökdeniz içinde
geçerlidir.

Hüeyin gibi formsuz bir adama sabreden, Trabzonun gelecegi öz
benligidir deyipte kendini inkar edip Ufukhan ve Selim'i bitiren, sU
ANDA Hüseyinden bize daha fazla faydasi olacagi belli olan Ali
güzeldal'i bitiren , bir anlamda da gelecegin Trabzonsporunu baslamadan
kökten bitiren ; açikcasi ne yaptigini kendi bile farkinda olmayan bir
teknik adam ya futbolu hiç bilmiyordur ya da bunlari bilerek
yapiyordur.......................Yani yukari tükürsen biyik asagi
tükürsen sakal!

Ve tahammül arkadaslar! sizin sevdiginizi ve dogru gördügünüzü
baskasi yanlis ve kötü görebilir, hele ki konu Trabzonspor olunca bazen
öfke duygusal olarak açiga kötü söz olarak çikabilir.Ama "yönetici"
arkadaslar demokles'in kilici </font>degildir,
sapla samani birbirine karistirmayin,çok iyi bir Trabzonlu olduguna
kefil olabilecegim Recep arkadasin aldigi cezayi bu baglamda protesto
ediyorum!

Senol Hoca'yi severim ama bunun yorumuma bir etkisi yok..

Hüseyin'i niye almadi diye ben de düsünüyorum ama yerine girebilecek
adam Ibrahim Ege.. Iyi de biz atak oyuyorduk, I.Ege hayatinin futbolunu
oynasa n'olacak; kaldi ki Symek+Hüseyin'in 1 kisilik ancak oynadigi
maçta hücuma ne katki saglayacak.. Ama futbol lanet bir oyun iste 90
dk. tahammül edersin; gider gol pasi verir karsi takima..

Ufukhan, Ali Güzeldal biraz hayal gibi duruyordu bu maç için. 0-0 giden
maçta alsa ezdin adami; böyle maçta gencecik çocuklari atese attin
diyecekler. Hem daha 3 maç oynadik, bu kadar erken biten genç oyuncu mu
olur? Eger Selim'de yildiz olacak potansiyel varsa Fatih gibi
parlar gelir takimda oynar. Bursa'da da Senol Günes mi bitirdi onu?

Bence yukari tükürsen biyik asagi tükürsen sakal durumu Senol Günes
için geçerliydi bu maç.. Teknik direktör olmak zor is ama hoca bu
maçtan alninin akiyla çikti..

bordox
29.08.2005, 15:32
Ziya Dogan'in takimini görüyoruz,gol atamiyorlar daha.Samet'in takimida ortada.Ikiside bizden daha çok transfer yaptilar ve daha çok para harcadilar.

Ziya Dogan zamaninda küçük takimlarin futbolunu oynuyorduk,simdi futbol oynuyoruz.Ziya Hoca Yattara'yi yedege koyup oyun sikisinca kurtarici niyetine oyuna sokuyordu,kendiyle çelisiyordu.

Kör ölür badam gözlü olur.Senol Günes'in oynattigi oyun korkak falan degil,dengeli oyun.Defans ve kalecisi uyum sürecinde de buna mecbur Senol Hoca.

Volkan Albayrak
29.08.2005, 15:51
ya birakin allah askina bana senol günes hangi takima milli takim yada trabzon kazandirdigi 1 adet futbolcu gösterebilirmisiniz..yok çünkü adamda cesaret namina hiç bir sey yok. sen hüseyini oyundan alamamak kadar aciz bir teknik direktörsün. sen gökdenizi oyundan aldiktan sonra milli maçta yoruldunda ondan aldim diyecek kadar korkaksin.. sen malatya karsisina tek forvetle çikacak kadar acizsin.. ama yeter artik yeter birazcik cesaret birazcik

Volkan Albayrak
29.08.2005, 15:58
senola destek olanalar...size bi sorum var.. senol yaklasik 7 aydir takimin basinda trabzonun bir tane duran yop organizasyonu varmi..frikikçisi bellimi..penaltiyi atacak adam bellimi. korner organizasyonu varmi..belli bir taktik anlayisi varmi...hücum pres anlayisi varmi..kondisyonu nasill...oyuncu degisiklileri nasil...lütfen sunlara bir cevap verin. tamam hoca çikip golü atacak degil ama su bi gerçek bu takim ikinci yarilari oyundan düsüyor. bunuda görmezden gelinemez.

smertkan
29.08.2005, 15:59
<TABLE height=6 cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD>Trabzon?u para bozdu!
Ergun Ata
eata@fanatik.com.tr (eata@fanatik.com.tr) </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Geçen sezonki Trabzonspor?un kalecisi Petkoviç?ti. Yerine gelen Jefferson; Çok büyük bir fark yok. Konyaspor maçinda biraz da fazlasinin oldugunu gösterdi. O kadroda Tolga vardi, gitti, Fabino Eller geldi. Eller?in kalitesi belli. Tek sorun geç katilmalari. Tomas Jun da yeni kadronun artisi. </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 ="PX11000000"><T>
<T>
<TR>
<TD>17.08.2005</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>
<DIV align=left>Dünkü maçta bir seyler eksikti.Takim oynuyordu Hatalarda vardi.Ama bir seyler eksikti.Eksik olani Ergun ATA yazdi.Biz Senol Hocayi elestiriyoruz.Yazarlari okuyun onlarda elestiriyor(Ergun ATA, Hakan Kulaçoglu,Necmi Perekli).Bu oyun içindeki elestiriler.Ya disinda Ergun Atanin dikkat çekdigi bu Para meselesi.Mesele Senol hocayi sevme sevmeme meselesi degil.Ama biz sampiyonluga oynayan bir takim istiyoruz.Ben böyle bir takim göremedim.Oyun içinde hoca müdahale eder dedim, bekledi geçte olsa bir seyler yapti ama yaptigini kimse anlamadi.Hoca bu takimda her türlü problemi çözmekle yükümlüdür.Ama hoca Gökdeniz meselesi disindada ne konusuyor nede bisey yapiyor.Gökdeniz meselesi de bence bizi bozmak için bize atilmis bir olta ve hoca bunu yutmus gözüküyor.Sözün özü su Yanlis ve hata varsa yine hoca düzeltecek bunlari ondan beklemekmi haksizlik.Çiksin konussun önlem alsin ama bu takimi düzeltsin!Transfer diyenlere sunu sormak istiyorum kötü oynayan Hüsyin, Simek, Celalettin yeni transfer degil herhalde.Eksik varsada söylesin herkes bilsin.Ama ne söyledikleriyle ne de söylemedikleri ile ve de olaylar karsisinda durusu ile hoca tuhaf duruyor. </DIV>Edited by: l-m

tamer__61
29.08.2005, 16:13
ne para ne pul trabzonu bozan bizim S.G. in korkakligi. yeter artik yaa büyük takimi büyük takim gibi oynat artik

ne bu yaaa her hafta tek forvet sanki kume dusmeye oynuyoruuz

sen malatyaya karsi tek forvet len cikarsan boyle beraberlikle donersin birak artik inadida sur su Junu artik ilk 11 de sahaya hem kralimizin yuku hafifler hem gol pozisyonuna girmesi gerekenlergirer yani dunku gibi orta saha futbolculari degilde asil forvetler.

azicik cesaretle bu takim coooook seyler yapar.

insallah biraz cesaretli olursun hocam

yoook olmuyacaksan biiirrraaaakkk artik yakamizi Edited by: l-m

Ferşat Balcı
29.08.2005, 17:27
senol günesi nasil korkak diye elestirirsiniz.deplasmanda dört hücum oyuncusuyla oynamak korkaklik midir.? sagda yattara, solda gökdeniz, ortada Fatih, hemen arklarinda simek in, oynadigini görmediniz mi.? Ve bu dörtlü ilk yari hemde deplasmanda 4 net gol pozisyonu yakaladigini gözden kaçirdiniz mi.? bunun adi korkaklikmidir.?

volkanin oyuna girmesi yüzde yüz dogru bir karardir.çünkü tamamen kapanmis malatya defansini uzaktan atilacak sutlarla açma düsüncesi mantiklidir.bunun için de en ideal aday volkandir. iki kisi tarafindan sürekli marke edilen ve iki kisiyle sürekli bogusmak zorunda kalan yattaranin gücü ikinci yari bitme asamasina gelmis ve oyundan alinmistir.bunun neresi yanlistir.yattaradan daha diri gökdenizin oyunda kalmasi bence de dogru bir karardir.

senol hocanin dün en büyük hatasi maçin en iyi adami Lee yi oyundan almasi oldu.onun yerine hüseyini alabilirdi.

ibrahim_yattara
29.08.2005, 17:35
jef

emrah erdinç eller celo

yattara gökdeniz symek (kalite transfer mümkünse gineli olsun)

fatih jun

bence ilk onbir böyle olmali artik. hüzeyinin emekliligi gelmis..

imported_özgür
29.08.2005, 17:50
ya ben senol günesi anlayamiyorum yani dünkü malatya macin da lee yi oyundan aliyo adam zaten hayatinin en formda günlerini yasiyo orta saha da bi tek o top yapio hadi aldin diyelim oyundan sonra aradan 10dk gecio oyuna volkan i aliosun ben bisi anlamadim

he bide se jun da biran önce takima alissin artik adam yeni gelin gibi nazli oynuyo

delihamsi
29.08.2005, 18:26
Zaten senol hoca cesur olsaydi oyuncularin performansi da artardi.Çikar hüseyni al i egeyi iste niye bekliyosun ki.

POYRAZ
29.08.2005, 18:37
Günes'in tek hatasi Yattara'yi oyundan almasi.

ah_met
29.08.2005, 19:04
senol günes yaptigi basin açiklamasinda jun için çok iyi futbolcu diyor eksiklikleri var diyor zamanla gececek diyor ama nedense bu zaman hiç gelmiyor dogru dürüst yaptigimiz tranferimizi seyretme keyfini bizlere vermiyor ne zaman bu futbolcu isinacakta gol atmaya baslayacakta bu takima faydasi olacak bazi kisilerin bu takimda sulari isinmaya basladi bu senede sampiyon olmazsak en büyük suclusu türkiyenin en güzel ve en sakin kulübuyken bir andatam tersi firtinaya dönen bir kulübu olan tranbzonumuzu para yüzünden bu duruma getiren kisilerdir....

gilimalı
29.08.2005, 19:59
hüseyin le gökdenize nasil 90 dakika dayandi hala hayret ediyorum

Nytre
29.08.2005, 20:19
yattaranin alinmasina kim dogru diyebilir ki?. senol hoca ne yapior kaç haftadir. ayni hatalari yapior kayserispor maçindada yattara ile simeki çikardi.. aslinda gökdeniz ile fatihi çikarmsai gerkiordu..

rum maçindada elleri çkarip tayfunu koyuyuor hangi mantikla?

kutoz
29.08.2005, 20:28
Senol Hoca Yattara'yi oyundan alarak hata yapiyor. Sanirim bu konuda hepimiz hem fikiriz. Ama birseyi de atlamamak gerek. Senol Günes'in oyun konseptinde Jun'un oyuna girebilmesi için Yattara ya da Gekdeniz'i kesmesi gerekir. Hafta için Gökdeniz ile ilgili yapmis oldugu yorumlardan sonra onu oyundan almamasi kural oldu. Hal böyle olunca, talih kusu yine bizim Karabasan'a kondu. Bence Senol Hoca Jun'un da içinde bulundugu yeni bir oyun konseptini ortaya koymali ve uygulatmali. Aksi takdirde, Jun girer Karabasan çikar...

CeSS
30.08.2005, 00:15
Dün aksam Jun , ne Gökdeniz'in nede Yattara'nin yerine oyuna girdi.

Jun , Lee'nin yerine oyuna girdi. Yattara'nin yerine oyuna giren Volkan'dir.

Bartuğ13
30.08.2005, 00:23
bence dün gökdeniz iyiydi.ama gene de jun ve yattara maçin sonuna kar oynamali hüseyin-silinmistir- yedege çekilmeli yedigimiz gol tamamen onun hatasi.celalettin daha serbest oynamali. Edited by: l-m

61trabzonomer
30.08.2005, 00:25
hüseyin oynamamali o kadar tüm sorunlar biter...

kutoz
30.08.2005, 00:26
bence dün gökdeniz iyiydi.ama gene de jun ve yattara maçin sonuna kar oynamali hüseyin salagi yedege çekilmeli yedigimiz gol tamamen onun hatasi.celalettin daha serbest oynamali.

Shooter haklisin ama birsey haricinde. Hüseyin ne kadar kötü de olsa, ne kadar formsuz da olsa, Trabzonspor formasini giyen hiç kimse salak türünden bir nitelemeyi hak etmiyor. Hiç kimse bordo-mavi forma altinda salak olamaz. Lütfen hitaplarimiza dikkat edelim. Elestirmek amaciyla kas yapalim derken, göz çikarmayalim.

baget55
30.08.2005, 01:47
bence dün gökdeniz iyiydi.ama gene de jun ve yattara maçin sonuna kar oynamali hüseyin salagi yedege çekilmeli yedigimiz gol tamamen onun hatasi.celalettin daha serbest oynamali.

Shooter haklisin ama birsey haricinde. Hüseyin ne kadar kötü de olsa, ne kadar formsuz da olsa, Trabzonspor formasini giyen hiç kimse salak türünden bir nitelemeyi hak etmiyor. Hiç kimse bordo-mavi forma altinda salak olamaz. Lütfen hitaplarimiza dikkat edelim. Elestirmek amaciyla kas yapalim derken, göz çikarmayalim.

aynen katiliyorum kutoz smileys/smiley32.gif

KuĞu
30.08.2005, 02:36
smileys/smiley36.giftüm yorumlari üsenmeden teker teker okudum biraz gerildim ve tam shooter13 ü okudum koptum bukadar mi içten yazilirsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

neyse tabi hakareti onaylamiyoruz ama gergin gergin okurken koptum orada yazmak farz oldu yani.

ben sadece kafamdaki antep maç kadrosunu yazarak yorumumu belli edeyim:

jefferson

emrah eller cello

yattara i.egeadem lee

smek

fatih jun

bu yaptigim taktik ve kadro oynadigimiz 6 maçtan kötü oynarsa, senol günes hüseyini herzaman oynatsin kirmizi kart yesede maske taksin yine oynatsin.hüseyinin ve gökdenizin bu takima katkilarini asla unutmam ama bir insan iyi degilse degildir ne israri bu h.sükürün milli takima alinsin israri kadar saçma bir hal almaya basladi durum, gökdeniz yine eskiye nazaran daha iyi oynadi ama böyle sicak duygularin yasandigi bir anda onunda formsuz hüseyininde oynamamasi gerekirdi diye düsünüyorum. Bu yedek bekleyenlerede haksizlik çünkü ve enson yine hüseyin kendini toparlamaya baslamis erdinç'i yaktin adami kadrodan çikarttin bu nasil bir hata! Ankaragücü maçinda izledigim i.ege adem ilk 11 için hazir adamlar onlarla basla birkerede olmazsa degisikligini yap eski takima dön birkere yap hakliymissin diyelim!

onurts61
30.08.2005, 07:03
Senol Gunes ayni benim gibi maci seyrediyor tek fark ona para veriyorlar bana birsey vermiyorlar.Huseyin in yedek kalmasi icin kendi kalesine gol mu atmasi lazim kendinizi ibrahim egenin yerine koyun o da huseyinin seyrediyor ve halini goruyor bu haldeyken bile huseyini senol hoca oynatiyorsa ibrahim ege nin tum sevki kirilir futbola kuser zamaninda senol hocayi elestirenleri fenerli ilan edenler simdi konussun su bir gercektir senol tedbirle korkakligi karistiran birisidir eger sampiyon olmak istiyorsak sampiyon olmak isteyen bir takim gibi oynamaliyiz tedbir alan degil tedbir alinan bir takim olmaliyiz artik kotu oynayanin kulubeye cekilmesi gerekmektedir.

TARIHTE KORKAKLAR ASLA KAZANAMAMISTIR.

tunganyan
30.08.2005, 07:12
hüsyinin dinlendirilme vakti geldi artik....fabiano eller hüseyinin mevkisine alinabilirr..kafa topuysa hüseyinden daha cok aliyorrr...artisi aldigi toplari sallamiyorr pas atiyorr...top kapmaksa eller de kapiyorr artisi aldigi topolari bizim adama atiyorr..ellerin yerine kim geçecek?kürsatt,özgür koy birini oynasin ibrahim egfeye de bi sekilde yer açilmasi lazim..gökdeniz cok kötü onun yerine ibrahim ege girse takim daha canli olur orta saha hareketlenirr....aman bunlari benim yerime senol hoca düsünse 1 tek puan bile kaybetmeyizzz..tomas jun konusu senol hoca için de cok zor çünkü 5 yabanci oynatabiliyor hangibirini oyundan alacakk..simdilik böyle olmasi gerekiyorr...(ama jun girerken yattaranin oyundan alinmasi da yapilabilecek en mantiksiz hamlelerden biri) iste size kurtulus recetemiz

ts@dc
30.08.2005, 07:37
senol hoca kadar biliyorsaniz gecin takimin basina kolaysa. gereksiz atiyorsunuz... kin nefret kusuyorsunuz. istanbul dakiler ezik siz en buyuk. boyle dalga var mi ya? yapici birkac sey soylemeye calisan insanlara da saldiriyorsunuz.

ziya hocanin senol hacayi sars ederek attigi bir golle bjk yenmisti bizi. hakem devam verdi. senol hoca nerdeyse agliyordu sinirinden. ben de ekran basina. kim bilir on bes ya da on yedi yasindaydim.

karar dogruydu ama. goldu.

o ziya hoca'nin bu takimda cok emegi var aybaba gibi.

ikisi de eziklerden di mi?

biz, tum takimlar kardesiz. turk oldugumuz icin de degil. milan'la da kardessiniz. botswana milli takimi ile de. paok la da. tel aviv le de. futbol ortak painiz degil. insanlik. rum'a elendik diyenlere yazik. kin kusmayin. futbolda veya hic bir sporda, hicbir insan iliskisinde irkciligin yeri yok. trabzon gerekirse tamamen istanbullulardan ya da rumlardan ya da ruslardan kurulu bir takimla cikar ve oynar. biz de alkislariz. biz taraftariz. isimiz ve tek yapmamiz gereken bu. bence.

lutfen birakin artik su mikro-makro milliyetciligi. ne sporda ne de gercek yasamda milliyetciligin, irkciligin, bagnazligin yeri yok.

CeSS
30.08.2005, 09:24
Insanlar nacizane görüslerini yaziyor, konulari öyle bir yerlere geçiyorsunuzki hayret ediyorum. Elestiri yapmak yada kendince yapilan yanlislari yazmak , Senol hoca'dan daha engin bir futbol bilgisine sahip olmakmi demektir ? Hemen takimin basina geçin diye bir yorum ne kadar mantikli olur ? Peki Senol hocamizi elestirenleri onun yerine geçirdik asagidaki yorumunuzdan dolayi da sizi transfer komitesinin basina geçmeyi öneriyorum.

Jeff Petko'dan iyi bir kaleci degil. Tokatlari kisa dusuyor. Tpou oyuna cok kotu sokuyor. Bir de o kaleden kaleye atislari yok mu her mac. Offff ya!

Eller ise bir defans oyuncusundan cok defansa donuk orta saha gibi oynuyor.

Ben de bir Jun dan umutluyum. Ama ilk onbir cikmali isarala bir kac mac.

Badaloğlu
30.08.2005, 10:28
Sahsen ben Jun'u begeniyorum.Ayagi yere saglam basiyor,çapraz kosulari ve sik sik oyun içinde yer degistirmeleri ile Fatih'i rahatlatan adam oluyor.Kondisyon olarakta bu adam takimin bence en iyisi durumundadir.Futboldan anladigi ve iyi bir kumas oldugu belli ama ben bu adamin 90 dakika oynamasindan yanayim.En azindan Trabzonda oynadigimiz maçlarda muhakkak Senol hocanin Jun'u degerlendirmesi lazim diye düsünüyorum.

Bende Hüseyin kardesimizin bu kadar yanlis pas yüzdesiyle oynamasina ragmen ona tahamül sinirlarinin zorluyanSenol Günes hocamizi anlamak isteyipte anlayamanlardanim.Belki kafasinda baska düsünceleri vardir diye fazlada bu konuya girmek istemiyorum ama maç oynanirken (kalabalik bir arkadasgrubuyla maçi seyrediyorduk) bir ara Hüeyin sahanin yanlamasina takim arkadasina pas verince bende dedimki :''Hüseyinin en iyi yaptigi haeketlerden biride buduryalamasina ve geriye dogru pas yüzdesi çok iyidir'' dedim gülüstük ama maçin sonlarina dogru yaptigi geri pasi hatasindan hempenaltidangol yedik hemde Erdinç kirmizi kart gördü.Yukarida dediklerime o dakika pisman oldum.

Yattara oynadigi zaman neler yapabilecegini herkes biliyor,onlari yazacak degilim ama su bir gerçek ki; Yattara ilk yarida getirdigi toplar gol olursa isimiz kolaylasiyor yoksa ikinci yariya oyundan düsüyoruz.Düsmesek bile pozisyonlarimiz azaliyor.Yattara oyunda olmali,kalmali zira o oynadiginda yaninda hemen rakiplerden 2 kisi bitiveriyor ama maalesef Gökdeniz ya da bir baskasi oa yardima gitmeyince akinlarimiz cilizlasarak sonuçsuz kaliyor.Yoksa koca bir 90 dakikada Yattara haricinde ne sagdan ne soldan dogru dürüst bir orta göremiyoruz.Orta gelmeyincede rakip defans rahat bir nefes aliyor ve Fatihi siki markaja almalari daha kolay oluyor.Senol hoca Yattarayi oyunda tutmak için baska formüller bulmalidir.Ben anlamam 5 yabanci 6 yabancidan...

Bu takimda Ibrahim Ege su zamanda oynamalidir.Zira adam futbola aç, bunu degerlendirmekte fayda vardir.Tamam dengesiz ve kontrolsüz faulleri olan bir adam ama en azindan Szmek oyundan düsünce orta sahada kosan ve çalisan bu ölgede bir dinamizm getirecek adamlarin basinda gelir diye düsünüyorum.

Eller çok kaliteli bir isim, bence Tolga'yi çoktan unutturan bir adam,topla nasil oynanacagini çok iyi biliyor,zamaninda müdahelelerle oyunu önceden sezebilen bir tipi var.Biraksalar her maçta gol atacak ama Senol hoca aninda azarliyor.smileys/smiley1.gifArkadaslariyla zamanla daha iyi olacagina inaniyorum.Ama Erdinç kardesimizin bu kadar daginik oynamasi beni çildirtiyor.Tamam sezon basina göre biraz toparlamis gibi ama genede çok fazla hata yapiyor.Hele ilk yarida sag kanatta öyle bir çalim yediki yuh! yani...Trabzonsporda oynayan bir adama bu tip pozisyon vermeler yakismiyor.Adam seni duvar pasi ile geçse anlayacagim (çaresizsin)ama igne deliginden top geçirir gibi çalimda yenmez.Neredeyse gol yiyorduk.

Celaleddini ben pek fazla tutmuyorum,özelligi olmayan bir adam,dümdüz Hüseyin gibi...Soldan bindirmeleride unutmus keza orta islerinide,bu isler öyle saçlarini sariya boyatmakla olmuyor.Daha çok çalisip bu takima daha fazla yararli olmalidir.

Arkadaslar unutmayalim bu zamanda futbol takiminin beyni orta sahadir.Orta sahamiz ne kadar iyi ise bizde o kadar iyi oluruz.Görüyoruz ki orta sahamiz istedigimiz düzeyde degil, o yüzden her maça ben sahsen 2 ya da 3 gol atmazsak rahat etmiyorum.Çünkü durum ayan beyan ortadadir.

Malatya 2 haftadir Manisa (bu maç Malatyada idi)ve Cimbomdan 5 yemis bir takim,haliyle taraftarlarimizda biz de 5 atariz yanlisligina düsmüslerdir.Zira futbolun güzelligi burda iste,kim derdi ki bu hafta D.Bakir Inönüde 1 puan alacak,ayni sey...

Dikkat ettiyseniz takimdamaç boyunca kaleye dogru dürüst sut çeken bir adam yok,tamam Volkan kaleye sut çekmek için giriyor olabilir ama bunun dakikasi bu mu olmali?Ayrica kaleye sut çek talimatini müsait oldugu halde arkadasina degilde 25 metreden kaleye sut çek talimati diye algilamis olmali ki,müsait durumdaki arkadasina pas verme geregi duymamistir.

Pozisyonlari cömertçe harcama gibi bir lüksümüz olamaz,her maçta kaç tane atabiliyorsan atacaksin,hele Yattara; geçen hafta Ankaragücü maçinda Fatihe attirdigi o golde defansi ve kaleciye gösterdigi bilek hareketini sanki Malatyada unutmus gibiydi.Kaçirdigi ogolüyumuk gözle atmaliydin,düz bir vurus sana yakismiyor hiç!...Gol kaçirma yarisina giren gol ayaklarimiz maalesef bu maçta beceriksizleri oynamistir.Oyunda pek fazla kendisini gösteremeyenve hattakötü diyebilecegimiz bir maçta kaptan gemisini kurtaran isim olmustur.

Beraberlige bile para verilen bu sistemde, geçen seneden sike olayina karisanlara verilen ve verilecek cezalardan sonra busene lig herseye gebe haberiniz ola...

antagonist
30.08.2005, 11:09
jef

emrah erdinç eller celo

fatih jun

Bu takimla çok gol yeriz,çünkü ön liberomuz yok.Chelsea bile ön liberosuz oynamiyor...

antagonist
30.08.2005, 11:17

Kutoza aynen katiliyorumsmileys/smiley32.gif

Biz bu adamlarla 2.olduk(yillar sonra çok yaklastigimiz samgiyonlugu Cem Papila gibileri yüzünden kaçirdik.),TÜrkiye Kupasi'ni 2 kere üst üste kazandik,Türkiye'nin en iyi futbolunu oynadik.Hüseyin bu seneye kadar takimin en istikrarli futbolcusu degil miydi?5 maç kötü oynadi diye salak mi oluyor?Lütfen söylemlerimize dikkat edelim!!!

ah_met
30.08.2005, 12:41
unutmamak lazim ki futbolda dün yoktur bugün iyi olmaklan yükümlüdür futbolcular....

antagonist
30.08.2005, 12:48
unutmamak lazim ki futbolda dün yoktur bugün iyi olmaklan yükümlüdür futbolcular....

Ben bu söze katilmiyorum.Futbolda dün de vardir bugün de.Geçmiste yapilanlari bir kalemde silemezsiniz.Madem ki dün yoko zaman hiç bir futbolcuya vefa göstermeyelim mi?

Futbolcu her zaman iyi oynamakla yükümlüdür ama kötü oynadigi futbolcuyazaman hakaret etmek ne kadar dogru?

Unutmayalim:Bir insanin yaptiklari yapacaklarinin teminatidir...

CaMoKa
30.08.2005, 12:49

sonuna kadar katiliyorum köstek degil destek olun arkadaslar karsinizda milli takimi tek forvet oynatarak dünya 3. sü yapmis bir adam duruyor jun un formu muamma hüseyine o kadar yüklenme yapilirsa olacagi belli idi szymek soguk hava insani hyavalar anormal sicak olunca ister istemez etkiliyor insani sabir biraz sabir

#10 Fietra
30.08.2005, 12:51
Kale önüne 5-6 kisi zombiler gibi yigilmak atak degildir.

immortal_TS
30.08.2005, 12:55
Osmancim o dedigin olguyu ben takimda hiç birzaman görmedim

Badaloğlu
30.08.2005, 13:07

szymek soguk hava insani hyavalar anormal sicak olunca ister istemez etkiliyor insani sabir biraz sabir

Arkadasim kusura bakma ama bu nasil bir yorumdur?Soguk hava insani olurmu?o zaman Lange'ye kisin gelmesini beklemeden gönderdigimizde haksizlik yaptik demektir.Ayrica senin deyimin ile ''soguk hava insanlari'' daha önce bu takimda oynadi.Bir Polaonyali Czyio,bir DanimarkaliOlsen, bir Çek Karel Rada, Norveçli Lange v.s.Bu adamlara haksizlik yapmis olmuyormuyuz?

Formsuzsa altinda baska neden arayin,yoksa buradan su sonuç çikar;Yattara da sicak memleket insani, o da kisin oynamayacak demektir.Ayrica Szymek milli maçta döktürdü,nasil oluyor bu is?Bir takimda sen yönetim olarak iyilestirme adi altinda milletin kafasini para ile mesgul edip, takimindengeleri ile oynarsan olacagi budur.

bordoomavii
30.08.2005, 13:09
senol günesin uyanicagini hiç sanmiyorum. milli takimdada ayni inati devam ediyordu burdada ayni inata devam ediyor. milliler 3. oldu ama 1. olmakda imkansiz degildi. ama ayni sansa basariyi trabzonda yasiyacagini sanmiyorum. gökdeniz hüseyin biran önce yedege çekilmeli. artik ikiside takima zarar veriyor. bunlarda istanbul medyasi agziyla konusmak degildir. gerçeklerdir.

kutoz
30.08.2005, 13:20
Malatya maçindan sonra birçok arkadasim gibi, takimimiz benimde elestirilerimden nasibini aldi. Ama aklimda da bir sürü soru yok degil. Acaba düsündügümüz gibi ya da elestirdigimiz kadar kötü futbol mu oynuyoruz. Gerek TV.deki yorumlarda, gerekse yazili basindaki köse yazarlarimizin yorumlarinda, takimimizin çok iyi futbol oynadigi, sadece golcülerimizin son vuruslardaki laubaliligi ve rakip takimin kalecisinin gününde olmasindan dem vuruyorlar. Hal böyle olunca ya onlar bu isi bilmiyor, ya da biz taraftar olarak "dünyanin en iyi futbol takimini" yaratmaya çalisiyoruz.

Sampiyonlar ligi dahil, ligin ilk dört haftasinda yaptigim gözlemde iki seyin en fazla ön plana çiktigini görüyorum. Birincisi geçen yil performanslariyla göz kamastiran Hüseyin ve Symek'in istenen performansi sergileyemedikleri. Ikincisi ise Senol Hoca'nin oyuncu degisikliklerinde hata yaptigi. Peki bu olumsuzluklar giderilemeyecek türden mi. Hayir... Tabi ki düzelecektir. Senol Hoca'yi acamasizca elestiriyoruz. Buraya yazmasamda, arkadaslarimla yaptigim ikili sohbetlerde bende elestiriyorum. Sahaya sürdügü 11'in oynadigi sistemin sonuca gitmek için yeterli olmadigi anda, yedek kulübesindeki futbolculardan maçi çevirebilecek, bir B plani olmadigini görüyorum. Ama Senol Hoca'nin futbol birikimi, bunun da üstesinden gelecegi kanisindayim.

Bu yüzden çokda umutsuz degilim. Milli maç nedeniyle verilen 15 günlük aranin, kamp döneminin olumsuzluklarini ortadan kaldiracagi kanisindayim. Umarim yanilmam...

l-m
30.08.2005, 13:32
shooter13 isimli üye futbolcumuza hakaret ettigi gerekçesiyle 2 hafta forumdan uzaklastirilmistir(Ceza Bitis : 13 Eylül 2005).

ts@dc
30.08.2005, 14:44
Jeff Petko'dan iyi bir kaleci degil. Tokatlari kisa dusuyor. Tpou oyuna cok kotu sokuyor. Bir de o kaleden kaleye atislari yok mu her mac. Offff ya!cess peki sizin bu konuda ne dusundugunuzu ogrenebilr miyim? kac kere gol pozisyonu oldu jeffin kisa tokatlari? malatya maci haric. ellerin ortaya kadar getirip kaptirdigi pozisyonlar? geriye de kosamiyor sonra. jeff'in kaleciye degajlari? biz top tutmak icin topu ona veriyoruz. o da kaleciye gonderiyor. bir kaleci boyle hata yapar mi? bu hata degil acemiliktir bence. eller duzeliyor ama erdinc yanliz kaliyor.

ozcilingir
30.08.2005, 15:01
Forvet hattini 4 lemek ile gol atilmiyor,topu rakipden alacak adamin olmadimi istersen 5 forvet oyna .Bu takimin top rakipdeyken topu çalan ve iyi kullanan adama ihtiyaci var ..BU TIP FUTBOLCUBIZDEVAR .AMA !!! OYNAYAMIYORMU ? OYNAMAKMI ISTEMIYOR. ? BILEMIYORUM. YEDEK KULUBESINDEDE BU TIP 2 FUTBOLCUMUZ VAR .SENOL BUNLARIDA 5 -10 DAK OYNATIYOR. OLMUYOR. HEP ONU BEKLIYOR DÜZELECEK DIYE ,SONUNDA BIZIM TAKIM PUAN KAYBEDE KAYBEDE SON HAFTALARA GELECEGIZ . SON HAFTALARDA TOP KAZANAN VE IYI KULLANAN FUTBOLCUMUZ /FUTBOLCULARIMIZ SAHNEYE ÇIKACAK IYILESTIRME ISTEYECEKLER. !!!

SENOL HOCA KENDINIDE BIZIDE KANDIRMA , TAKIM ÇOK GOL KAÇIRDI TAMAM ANLIYORUZ. BU POZISYONLARI KAÇIRMA LÜKSLERININ OLAMAYACAGINI ONLARA BEN ÖGRETMEYECEGIM. SEN ÖGRETECEKSIN. DÜZ TOP OYNAMALARINI TAVSIYE EDECEKSIN. TABII FUTBOLCU SAHAYA ÇIKTIGI ZAMAN ZEVK YAPACAK VE ZEVKINE OYNAYACAK, GÜZEL HAREKETLERDE YAPACAK AMA ILK ÖNCE SKORU GARANTILEMESI IÇIN DÜZ AKILCI OYNAYACAK KAZANILAN TOPU ARTISTLIK HAREKET VE/VEYA BENCILLIKLE KAYBETMEYECEK. BUNU SEN GÖRECEKSIN. BIZ GÖRÜYORUZ.

Sende haklisin elindeki yattara, gökdeniz,hüseyin simkovyak gibi futbolculari takimdan kesmek bir dert kesmemek bir dert.Bu sebeple bu futbolcularimizdan maksimum yaralanmaya gidiyorsun. Yinede sen bilirsin bu takimin 4 hafta sonra otomatige baglanmis gibi oynayacagini hissediyorum. kondisyon bakimindan yavas yavas kendilerine gelmeye basladilar,su HASAN ,IBRAHIM EGEtopçumuz degilmi ? bu adamlar çokmu faul yapiyorlar? niye çok faul yapiyor bu adamlar ,rakipten topu çalmak içinmi yapiyorlar ? bu adamlar gibi 2 adam orta sahada oynasa faul yapmadan rakip bozulacak ve çok kolay top kazanacagiz , yani rakibi devamli kovalayan adamimizin ne yazikki kafasi karisik durumda ve en kisa zamanda gol atmak istiyor.Ben ondan gol atmasini istemiyorum gol attirmasini topu oyuna sokmasini istiyorum, gol atacak adamlarimiz var.GÖKDENIZ'IN durumunu tekrar gözden geçirmeni tavsiye ediyorum. Bu takim GÖKDENIZ siz , FATIH siz de oynamaya alismalidir. Bunu sen yapacaksin, takimi sen kuruyorsun.Bu adamlar sakat ve cezali duruma düsünce ne yapacaksin. Eksikdik mi diyeceksin. BU takimda bahane üretmeyeceksiin .Takim tek yetkili olarak sana verildi, yönetime lafini geçiremedinse söyle bizde bilelim, ama senin agzindan duyalim dedikodularla ve/veya varsayimlarla degil. Golcü aldik, hala sakat sakat oynayan FATIH den medet umuyoruz, bu adam daha ne kadar dayanacak, çocuga yazik ama sen ondan maksimum yarar bekliyorsan bende senden elindeki kadroyla maksimum neticeleri bekleme hakkina sahibim.

Saygilarimla Edited by: ozcilingir

Nytre
30.08.2005, 19:14
senol hocanin taktik anlayisini anlamiorum!..

korkuyor mu?_ yenemeyiz mi dior? oyunu okuyamior mu?

yattara neden çikiyor neden jun ilk 11de oynamior.. gökdenizi kazanacagim derken takima bir yarari olmadigi zamanlar oluyor. ayrica paf takimdan neden a takima oyuncu transferi olmuyor..

adem koçak , hasan üçüncü neden sans bulamiyor*

CECEN61
30.08.2005, 21:46
ARKADASLAR BEN SENOL GÜNESIN OYUNU OKUYABILDIGINE, GEREKLI DEGISIKLIK YAPABILDIGINE VEDE TRABZONSPORRU SAMPIYON YAPABILECEK BI KAPASITEDE HOCA OLDUGUNU SANMIYORUM.BAKIN MALATYA MAÇI.BEN TELEVIZYONDAN GÖRDÜKLERIMI SÖYLÜYORUM ACABA HERGÜN BU FUTBOLCULARLA BERABER OLAN ONLARIN HOCASI BENIM GÖRDÜKLERIMI GÖRMÜYORMU?smileys/smiley7.gif
EN BASITI GÖKDENIZI ISRARLA OYUNDA TUTUP TEPKI ALMASINA BEN BI ANLAM VEREMIYORUM.ACABA GÖKDENIZDEN KORKUYORDA BENDEN DEGIL TARAFTAR DA BULSUN BELASINI MANTIGIYLAMI BUNLARI YAPIYOR ANLAMIS DEGILIM.MALATYA DEFANSI YATTARAYA ÖZEL ÖNLEM ALMIS 2 KISI YATTARANIN DIBINDEN AYRILMIYOR.MALATYA BU SAYEDE 1 KISI EKSIK OYNUYOR.YATTARAYI OYUNDAN ALIP HANGI FUTBOL MANTIGIYLA HAREKET ETTIN.SENIN OYUNDAN ALACAGIN TEK ADAM GÖKDENIZ.YERINE JUN U KOYACAKTIN YATTARA ILERIDE HER AN BI POZISYONA SOKABILIRDI FORVETLERI.FORVETIMIZ IKILI OLDUMU GOL YOLLARINDA MALATYA DAHA FAZLA AÇIK VERECEKTI.YA BUNLARI BIZ DISARDAN GÖREBILIYORUZ DA LANET OLSUN DELIRECEM.YAA BIDE JUN' U DEPLASMANDA ILK 11 OYNATMAN LAZIM TRABZONDA OYNATMA ÇOCUK O HEYECANINI ATANA KADAR.ADAMI BITIRME.KAZANMAYUA ÇALIS.ARKADASLAR KISACASI BIZE YINE HASRET BIZE YINE HÜSRAN VAR.ALLAH PEYGAMBER SABRI VERSIN HEPIMIZE

mini FaNaTiK
30.08.2005, 22:00
jef

emrah erdinç eller celo

fatih jun

Bu takimla çok gol yeriz,çünkü ön liberomuz yok.Chelsea bile ön liberosuz oynamiyor...

bu takimla zaten cikmamiza imkan yok cunku dikkat edersiniz kitakimda 6 yabanci var..

mini FaNaTiK
30.08.2005, 22:06
arkadaslar futbolcular ve senol hoca hakkindakielestiriler gercekten cok acimasizca yapiliyor bence hersey senol hocaya birakilmali bizim futbolu bildigimiz kadar o da biliyordur di mi??biz sadece takima destek olalim gerisinin geleceginden suphem yok..

CECEN61
30.08.2005, 22:16
abicim daha nasil destek olalim afedersin giydigimiz dona kadar hepsi ts club alip dagittigim formalar.yatak örtülerim tsirtlerim, aklina ne gelirse anahtarliga kada.kombine bile aldik maça gitmedigimiz halde.yeter be uyumadik sabahlara kadar haberlere baktik transfer yapmislarmi.bizim herseyimiz trabzonspor.eger silahim olsaydi malatyanin kalecisi ekrana geldiginde basacaktim mermiyi televizyona.delrdim ama senol hocayla olmaz.ben bukadar diyorum.

mini FaNaTiK
30.08.2005, 22:21
hep yanlis acikliyorum kendimi herhalde her topicte...abi destek olmuyoruz demiyorum bende senol hoca taraftari degilim ama senol hoca gitti yerine kimi getirecegiz su anda aklima gelen 2 isim var biri bizi birakip satip giden ziya dogansmileys/smiley7.gif digeri hic sevmedigim ersun yanalsmileys/smiley7.gif...yani su anda destekten baska bir cikis yolu yok

CECEN61
30.08.2005, 22:26
abicim ben senol günesi gönderelim dedim mi ama trabzonsporu istedigi hedeflere tasiyacak kapasitede degil.insallah ben yaniulirim.abicim trabzon sehri ile bi bütün bi takim.ben korkan trabzonlu görmedim.hep saldiran hep tuttugunu koparan insanlariz evellaalh.takimi korkak oynattin mi biz yediremiyoruz.saldirsin yaa.hep korkak oynatmasinin cezalari.

mini FaNaTiK
30.08.2005, 22:33
Hickimsenin yorumuna dokunmadan soyluyorum trabzon taraftarina birsey begendirmek cok zor cunku herkes birinin kellesini istiyor su anda kimileri gokdenizin,erdincin,huseyinin kimileri yonetimin kimileri senol hocanin benimde bu takimda istemedigim kisiler var ama biliyorum ki bu oyuncular gecen yil bizigururlandirdi bu yil yonetim kulubu borcsuz hale getirip kurumsallastirdibu hoca gecen yil takima turkiyenin en iyi futbolunu oynatti sadece biraz daha bekleyelim gs bjk veya fb onlarda bizle ayni durumda ama hicbirinde birinin istifasiistenmiyor medya burada onemli oluyor bir takimi istedigi yonde karistirabiliyor!!LUTFEN BU TUZAGA DUSMEYELIM

mini FaNaTiK
30.08.2005, 22:35
abi inanki saldiripta birkac kere takim ustuste yenilgi alsa burada elestirileri okuyamazsin o zamanda niye senol hoca saldirttin derler..

CECEN61
30.08.2005, 22:56
ben hiçbir zaman trabzonspor maçlarinda trabzonspor saldirdigi halde yenlmesine bisey demedim.kari gibi top oynadigi zamanda maçtan çikip gittim izlemedim.o zaman yenmesi benim için önemli degil.ama saldirsin,parçalasin gerisi önemli degil.o zaman saldirdik elimizden geleni yapik olmadi deriz.olay budur.

CeSS
30.08.2005, 23:12
Jeff Petko'dan iyi bir kaleci degil. Tokatlari kisa dusuyor. Tpou oyuna cok kotu sokuyor. Bir de o kaleden kaleye atislari yok mu her mac. Offff ya!cess peki sizin bu konuda ne dusundugunuzu ogrenebilr miyim? kac kere gol pozisyonu oldu jeffin kisa tokatlari? malatya maci haric. ellerin ortaya kadar getirip kaptirdigi pozisyonlar? geriye de kosamiyor sonra. jeff'in kaleciye degajlari? biz top tutmak icin topu ona veriyoruz. o da kaleciye gonderiyor. bir kaleci boyle hata yapar mi? bu hata degil acemiliktir bence. eller duzeliyor ama erdinc yanliz kaliyor.

Sevgili arkadasim, anlatmak istedigim buydu zaten. Burasi bir forum ve herkes düsüncelerini herkesle paylasiyor. Ve bu düsünceler seviyeli oldugu, hakaret içermedigi sürece çok güzel. Ama çikip hepiniz Senol Hoca'dan çok biliyorsaniz takimin basina demekle olmuyor. O zaman kimse yorum yapmasin. Bakin sizde ne güzel yeni transferleri elestirmissiniz . Bu sizin en dogal hakkiniz, bende sizin görüslerinizi okuyorum ve deger veriyorum. Transferleri begenmiyorsaniz, transfer komitesinin basina geçin transferleri siz yapin demem ne kadar abes olur degilmi ? Neyse, benim düsüncelerimi sormussun transferler hakkinda onlari söyleyeyim.

Jefferson, Iyi bir kaleci olacak. Trabzonsporda pisecek. Tutabilecegi toplari yumrukluyor , bu konuda basimiz agriyabilir. Zaman içerisinde daha iyi olacaktir.

Eller, Vasat bir oyuncu , Fazla bir paraya alinsaydi üzülürdüm. Henüz uyum asamasinda , o da ilerleyen zaman içerisinde daha iyi olacaktir.

Jun, Henüz bir seyini göremedik ama en iyi transferimiz Jun gibime geliyor. Insallah yanilmam . Ilk 11'de seyredemedik henüz. Oynadigi zaman daha ayrintili bilgiye sahip olacagiz.

Kürsat, Bu defansta çok rahat oynar.

Ali Güzeldal, Ilerleyen senelerde bu ismi çok konusacagiz gibime geliyor.

mini FaNaTiK
30.08.2005, 23:14
Demek istediklerimi daha onceki mesajlarda da anlattim o yuzden daha fazla yorum yapamayacagim bence beklemeli bazilarina gore ise persembenin gelisi carsambadan belli olurmus misali..Her 2 gorusede saygim var sonucta sonra karar camiadaki ust duzeyde bulunan insanlarin insallah sonumuz hayirli olur..birde sana birsey sormak istiyorum gecen yil fener macinda oynadik elimizden geleni yaptikama cem papila bir yili yedisenin icin yeterli oldu mu acikca benim icin olmadi benim icin o macta onemli olan sonuctu???yani bazilarina gore sonuc bazilarina gore oyun elestiri o yuzden surekli kalici oluyor..

objek
30.08.2005, 23:43
Senol hocanin hosgorusunu suistimal eden belirli!oyuncularda dusus var kendilerini hemen toparlamalari lazim milli takim ortamindaki disiplinli hallerini trabzonsporda devam ettirmeleri lazim

#10 Fietra
31.08.2005, 01:17
Osmancim o dedigin olguyu ben takimda hiç birzaman görmedim

Insallah bir dahaki hiç bi zamanlarda görmemek dilegiyle diyelim.

ts@dc
31.08.2005, 07:33
senol hoca cok buyuk baskilardan gecmis... hal dimdik ayakta durabilen bir insan. bu konuda kendisine saygi duymak gerek. ama elestirileri de bu kadar dinlememesi gerek. karizmasi yok diye elestiriliyordu ucunculukten once. simdi gomlegi spor, dugmeleri acik. yakismiyor degil ama o bu degil ki.

fenere giden sampiyonluktan sonra yapmadigimizi birakmadik kendisine. ben bile fenerli oldugunu dusunmeye baslamistim. hatta fenerle daha sonra teknik adamlik icin flort ediyordu bir aralar.

bence sg'i de takimi'da kosulsuz desteklemekten baska care yok. elestiriyoruz ama patron o. basarisiz olursa zaten kendi gidecek. yonetim zaten bu trasfer komedisi ile kredisini tuketti. rum kesimi takimi ile yasanan fiyaskodan sonrada kimseyi tff bize karsi diye uyutamaz. hakem hatalarina ragmen sampiyon olacaksin. tabirin ne oldugunu herkes biliyor. yazmaya gerek yok.

bence:
jun ilk 11 baslasin. i.ege de gokdeniz ne zaman laubalilesirse oyuna sokulsun. szymek'in gol pozisyonuna girmemesi (!) saglansin. (saka degil). fatih'in ortaya geri gelip oynamasi engellensin. lee olabildigince ortada oynasin. super dikine oynuyor. eller'i tutun ileri gelmesin. emrah'a nolur orta yaptirmayin. erdinc'i yanliz birakmasinlar. yattara az top kaybetsin. volkan daha fazla sut atsin.

SG ve Aktug... artik bir susun da is yapin. biz de rahat rahat bir mac seyredelim.

cess tamamen katiliyorum. biraz sinirli girdim. cok fazla elestiri gorunce dayanamadim. 2 yanlis bir dogru etmiyor tabii. uzgunum.

ts@dc
31.08.2005, 07:41
takimin basina ben mi gecsem ne smileys/smiley36.gif

hadi arkadaslar senol hoca bizim hocamiz. onu destekleyelim. hersey daha iyi olacak. sampiyonluk gelir bir gun. guzel futbol hep ilk hedef!

Nihat Güneş
31.08.2005, 09:58
kaleciden hoca aaa oolmaaaazzzzz....bunu yazdiim zamn da hmn dino zoff u örnek verirler ....1 tane yaniii...oda 2 senen üstütste hiçbir italyan kulüp takimin çalistiramami...itralyanlar onu dünyaya pazarlamak için milli takimin basina getirdiler ayni senol hocs gibi hemseri kiyagi yanii..senol hoca 2002 de fatih terimin mirasini yemistir....nihat kahveciyi kenarda unutmustur....futboldan da futbolcudan da anlamaz.......uyandirmak imkansizdir....bu sebepten

smertkan
31.08.2005, 10:23
Elbette Senol Hocayi destekleyelim.Trabzonspor Tekniktörüyken tabiiki destekleyelim.Ama ;

1.Hoca Yaptiklariyla, yapmadiklariyla elestiriliyor.Güvenebilecegimiz tüm yorumcular, takimin yeterli düzeyde olmadigini, sol kanati kullanmadigini, Lee ortasaha göbekte oynayinca Gökdeniz Fatih AS nin çalistirilamadigini, serbest oynayan Gökdenizin kayboldugunu, Yattaranin 2 kisi ile sikistirildiginda etkisizlestigini, Yattaranin bu durumu bozmak için Emrahlakiliti kirmayaçalistigini ancak Emrahin bu isin adami olmadigini, Simekte düsüs oldugu bunun Hüseyinle çift ön libero oynamasindan kaynaklanabilecegini.Hüseyinin yerinde yeller estigini söylüyorlar.BizimMalatya maçiformundaÇogu elestiride hemen hemen ayni yorumlar var ilave olarak bir tespit birde yorum var;Yattara çikinca gol yiyoruz. Ikinciside Jun bu takimda niye oynamiyor? Birde su anartosis maçi var hele hocanin yaptigi tayfun degisikligi, nelere mal oldu.

2.Hoca Söyledikleri, Söylemedikleri ile anlasilmiyor.Hoca hala çikip bu takimin transfere ihtiyaci yok demiyor.Varsaki taraftar var diyor niye söylemiyor.Hoca teknik direktör 3-4 oyuncu alindi hoca bu topçulari ben aldirdim ya da aldirmadim diyemiyor.Sanki basarisiz olursak o zaman konusacak.Mehmet Yilmaz kalsin diyor.Tamam kalsin peki bu adama sen 2 anartosis maçindada görev verdin.Adamda tis yok. Fatih sakat sakat golü atti.Eger sen hala Mehmet Yilmaz kalsin diyorsano zamanbu adam iyi topçu ama hazir degil.Peki ne zaman hazir olacak.kim hazir hale getirecek.

3.Hoca takima hakim oldugu görüntüsünü vermiyor. Yil 96 FB maçi Istanbul medyasi yenen Sampiyon olsun gazini veriyor.Ali Sen Ali Senligini Yapiyor. Maç 1-1 dakikalar 80 sonrasi maç berabere bitse biz averajla sampiyonuz bizim takim gaza gelmis saha kalkiyor, Hucüm üstüne hucum.Senol hocam kenardan bagiriyor geri gelin diye dinleyen yok ve dakika 82 de golü yiyoruz.Bir sampiyonluk ve 7 senemiz gidiyor.Kötü oynayan gökdeniz, hüseyin kesilemiyor.Hoca kenardan bagiriyor sadece bagirdigiyla kaliyor.

4.Taraftar Sampiyonluk bekliyor, hoca bu kelimeyi kullanmamaya yemin etmis.Hal böyle olunca sahada top oynamaya çalisan ama ne için oynadigini bilmeyen bir takim görülüyor.

bu nedenlerle hoca güven vermiyor, veremiyor.tuhaf duruyortuhaf konusuyor, tuhaf isler yapiyor.Hepimizin yüregini agzina getiriyor hepimize saç bas yolduruyor!Bizde derdimizi burada dile getiriyoruz, derdimizi baska kime anlatalim.Güzel seyler kim yazmak istemez?Amacimiz ben demistim demek degil herhalde,isaretettiklerimiz sezon sonunda dogrulanirsa bu sonuca en çok biz üzülürüz.Ne diyelim bizim yönetimin son moda lafi ile bitirelim; Inisallah güzel günler görürüz.Her nedenseSampiyonlugun S sini söyleyende duyanda yok!

Zurawski
31.08.2005, 12:19
Lee degil de Hüseyin çiksaydi son bes dakka tek stoper oynardik.

Zurawski
31.08.2005, 12:21
Haftanin en çok pas yapan ve pas yüzdesi en yüksek takimiyiz belki bunlarin çogu yan pas ama olsun sonuçta pas yüzdemizin artmasi çok olumlu bunda kalecinin oyunu sürekli elle kurmasi çok etkili oldu Hüseyin biraz daha isabetli pas atabilse çok daha güzel olur.

no NAME
31.08.2005, 12:54
Arkadaslar birakin kisisel duygusalligida mantiginizi önplanda tutun.bir takimda kisilere gereginden fazla baglandiginiz zaman olaylar sarpa sarmaya baslar. simdi bir düsünün bu takim ingiliz yada alman liginde oynuyor olsaydi ve takimin basinda S.G. olmasaydi bir hüso yada gökdeniz bu futbollariyla forma yüzü görürmüydü. bu kadar basit

selam ve hürmetle.

mini FaNaTiK
31.08.2005, 13:12
ewet senol hocanin elestirdiginiz sistemi su anda dunya futbolu birazcik takip ederseniz bilirsiniz ki chelsea bu sekilde premiershipte rekor ustune rekor kirdi sezonu 8 gol yiyerek tamamladi 95 puan aldi;barca bu sekildeispanyada dertsiz tasasizsampiyon oldu;cska bu sistemle uefayi aldi;liverpool boyle sampiyonlar ligini ve super kupayi aldi yani dunya defansif oyuna donuyor kontratak futbol tipine donuyor futbol bu yillarda bunlari diyorum

bende biliyorum herseyin yolunda gitmedigini senol hocanin hatalarinin oldugunu mesela oyunu okuyamiyor,oyuncu degisikliklerinde hata var ama bu hatalar hickimsenin ona defol git demesini getirtecek kadar(!) degil basari icin istikrar gereklidir man utdda ferguson 20.yilinda20 yil icinde 11 sampiyonluk aldi yani her yil sampiyon olamadi ama 75000 kisiye oynuyor her mac taraftari hala inaniyorona son 4-5 yildir sampiyon olamasadayani acele karar verilmemeli...

Keleşoğlu
31.08.2005, 13:42
uf ya ilk 15-20 dakkada kacirdigimiz 4-5 pozisyonu atsaydik simdi senol hoca kraldi, bizim futbolcular karsikarsiya pozisyon calismiyomu idmanlarda ya senol hoca bunu yaptirsin yeter

oskayb
31.08.2005, 17:24
arkadaslar bu konu altinda çogu yazilana baktigimda sanki milli takimi çalistirdigi dönemde senol hocaya yapilan elestirileri okur gibiyim.

o dönem ve sonrasinda hep o elestirileri yapanlara demedigimizi birakmadik mi? hocaya sahip çikmadik mi?

simdi ne oldu ,dikkat ederseniz olayin teknik analizine girmiyorum. hocanin disaridan da görülen net hatalari olabilir ama üslup ,zamanlama ,yaklasim yanlis . yanlis olamanin ötesinde o yeminli trabzonspor düsmanlarininkine benziyor.

o zaman baska bir yanlislik var, ya biz o dönem ve takimizin basina geçen sezonun 2 .yarisinda geldiginde hataliydik(çünkü hocaya destek ,güven ve övgü mesajlarindan geçilmiyordu burasi)ya da simdi kimi yorumlarimizda.

TS61_NL
31.08.2005, 17:47
Benim bildigim tek bir sey var o da: bu takim(in oynadigi futbolu) bu taraftari hak etmiyor! Ben Trabzonda hem Famagusta hemde Kayseri macina gittim. Hangi takimin taraftari elenen bir takimin hemde bir Rum takimina elenmis bir takimin macina 3 gun sonra gider? Famagusta macindaki atmosferi kolay kolay bir macta, herhangi bir taraftardabulamazsiniz. Bizim taraftarimiz gibi bir taraftar dunyada bulunamayacagini zaten bu 2 macta anladim. Bu kadar cefa ve vefakar bir taraftar kitlesine sahip oldugu icin Trabzonspor kendisini ne kadar sansli gorse azdir kanaatimce. Rum takimina eleneceksin ve 3 gun sonra Kayseri macinda senin taraftarin stadi dolduracak, oyle mi? Bunu birisine soylesen insanin gulerler sanirim. Fakat bizim taraftar her zamanki gibi sadece "iyi gunun" degil "kotu gununde'de" takimina sahip cikmasini bildi. Konyada puan kaybetti, 1 hafta sonra bu sefer Anakaragucu macinda stadi doldurdu. Bu taraftar herseyin en iyisine layik oldugunu zaten coktan kanitladi, bunu birazda futbolcular anlasa iyi olur......Bu yuzden ne mutlu Trabzonsporluyum diye! Bu takima Ibo Ege, Ozgur ve Ademmonte edilmesi gerekir kanaatimce cunku sahada o kadar kotu oynayan oyuncular var ki........Senol hoca, bazilarini kizaga cekmenin zamani geldi de geciyor bile. Baskalarina sans verilmesi gerekir diye dusunuyorum........

mini FaNaTiK
31.08.2005, 18:02
arkadasim zaten taraftar dedigin iyi gundede kotu gundede takimina sahip cikmali onu yapmayanlar taraftar degildir kanaatimcesenin dedigin seyler bana acikcasi pek olaganustu gelmiyor trabzonspor 7 yildir 2 turkiye kupasindan baska birsey kazanmiyor ama gecen yil harici--o da universitemin istanbulda olmasi sebebiyle tum maclara gidemedimb ama buna ragmengecen yil 10 macta avni akerdeydim--6 sezondur mac kacirmadim..tamam bu dediklerin dogru trabzonspor taraftarina hersey deger mukemmel olabilir ama suc tamamiyle senol hocada mi futbolcular adam gibi oynamazsa yonetim adam gibi transfer yapamazsa suc tamamiyle hocaya mi kalir tabiiki hocaninda hatasi var ama sizin abarttiginiz kadar degil..

birde bu takima ozguru ibrahim egeyi ademi istiyorsun ben inaniyorum ki 2 hafta onlar kotu futbol oynasin onlari elestirirsin burada ayrica ozgur bende izledim takimin neresine monte edilecek bir oyuncu anlamadimsmileys/smiley5.gifbu bazilari dediginiz futbolcular sizin 2 yildir 2.ci olmanizi saglayan futbolcular 4 hafta silinecekse bir futbolcu bize futbolcu kalmaz gibi geliyor bana

TS61_NL
31.08.2005, 18:18
Ben kimseyi senin soyledigin sekilde elestirmiyorum, fakat gorunen koy kilavuz istemez. Hem Senol hocayi da sonuna kadar da destekleyenlerdenim. Ben sucu, eger ki bir suc var ise en son t. direktorde bulan birisiyim. Ben futbolcuyu da silsin demiyorum, fakat en azindan kizaga cekebilir ve formda olan bir oyuncuyu ilk 11de oynatabilir. Ben 2 maci canli, 4 maci da tvden izledim. Bir teknik adam israrla bu maclarda Huseyini ve Gokdenizi oynatip, gecen senenin en formda (senin de soyledigin gibi) oyunculari, yani Yattarayi ve Simkoyu cikartiyorsa bu iste bir gariplik var demektir. Neden Gokdenizi ve Huseyini 60.dakikalarda degistirmedi de baskalarini degistirdi bazi maclarda? Gokdeniz ve Huso cok iyi onyadigindan mi? Ben mi baska mac izledim yoksa? Bu tabii ki oncelikle t. adamin tercihi fakat seyirciler bu tur degisikliklerle galeyana geldigi de bir gercek. Sirf taraftarlari tatmin etmek icin elbette oyuncu degistirmeyecek fakat sahada oynayan oyuncunun da hakkini vermesini bilecek, cunku bu taraftar haksizliga pek gelemeyen bir taraftar, bunu herkes de bilmektedir. I. Ege mesele cok iyi oynadigi halde halen yedekte. Ozgur ve Adem oynadigi maclarda gayet iyi oynamislardir. Bunlara sans tanilirsa sanki kotu mu olur? 1,5 trilyon para alan ve para istemeyi bilen oyuncular sahada bir varlik gosteremezlerse elbette ki taraftarin tepkisini alacaklardir cunku bu taraftar aptal degildir..........

mini FaNaTiK
31.08.2005, 18:31
tamam seninle ayni gorusteyimsmileys/smiley32.gif sadece dile getirirken biraz farkliliklar oldusmileys/smiley2.gif bende onceki mesajlarimda bunlari anlatmaya calistim belki okursan gorursun...

ts@dc
01.09.2005, 06:48
guzel bir konu oldu. cok guzel yorumlar geliyor. nihayet... kimse kimseye saldirmiyor. herkese tesekkurler.

oyuncu degistiriken tek kriter dogal olarak oyuncunun mac ici perforformansi olmuyor bizim gibi alternatifi az takimlarda. bu bir.

ikincisi teknik adam sistemini degistirme riskini alamiyordur ya da bilgi ve becerisi yeterli degildir. ki bu benim SG hakkindaki dusuncem umarim yaniliyorumdur.

trabzonun basarisi gokdeniz-fatih ikilisinin islemesine kaldiysa sorun var demektir. onlem alinmali. lee iyi oynuyor. topu ileri surukleyip dikine oynuyor. G-F buna adapte olmalilar. gokdeniz istiyor ki kendisine bir sistem olmasin. o kafasina gore oynasin.

jun bu takimda cok is yapacak. bizim futbolcumuzun temel eksikligi onda var. 'temel futbol bilgisi'... emrah'in ortalarina bir bakin. ayiptir ya...

jun bence MY ile cok iyi oynar. denemek gerek...

yattara-gokdeniz-fatih ile takim futbolu olmuyor. sistem yok aslinda. tum toplar yattara ve gokdenize ordan fatihe. ikisi kitlenince fatih ortaya geliyor gol atacak adam yok. szymek giriyor sonra pozisyona. son vurus yok onda.

bence 3-1-4-2 ideal. 3-4-3 hucum gerekirse. savunma gerekirse 4-5-1 olabilir.

bence ileri de my-fatih olmali.

jun-yatta orta kanatlarda

lee (volkan)-gokdeniz (ege) ortada

huseyin arkalarinda

eller-erdinc-emrah geri uclu

jeff kalede

bence huseyinin yerine bir transfer sart. 3-4-3'de yattarayi ileri huseyini ortaya alip gokdenizi sag ortaya alirdim. 4-5-1 de husyin yerine kursat. MY yerine i.ege ortaya. FT ileride yanliz.

adem ve ozguru ne yaparim bilmiyorum. bir de celalettin var ama cok istikrarsiz...

Badaloğlu
01.09.2005, 11:30
guzel bir konu oldu. cok guzel yorumlar geliyor. nihayet... kimse kimseye saldirmiyor. herkese tesekkurler.

oyuncu degistiriken tek kriter dogal olarak oyuncunun mac ici perforformansi olmuyor bizim gibi alternatifi az takimlarda. bu bir.

ikincisi teknik adam sistemini degistirme riskini alamiyordur ya da bilgi ve becerisi yeterli degildir. ki bu benim SG hakkindaki dusuncem umarim yaniliyorumdur.

trabzonun basarisi gokdeniz-fatih ikilisinin islemesine kaldiysa sorun var demektir. onlem alinmali. lee iyi oynuyor. topu ileri surukleyip dikine oynuyor. G-F buna adapte olmalilar. gokdeniz istiyor ki kendisine bir sistem olmasin. o kafasina gore oynasin.

jun bu takimda cok is yapacak. bizim futbolcumuzun temel eksikligi onda var. 'temel futbol bilgisi'... emrah'in ortalarina bir bakin. ayiptir ya...

jun bence MY ile cok iyi oynar. denemek gerek...

yattara-gokdeniz-fatih ile takim futbolu olmuyor. sistem yok aslinda. tum toplar yattara ve gokdenize ordan fatihe. ikisi kitlenince fatih ortaya geliyor gol atacak adam yok. szymek giriyor sonra pozisyona. son vurus yok onda.

bence 3-1-4-2 ideal. 3-4-3 hucum gerekirse. savunma gerekirse 4-5-1 olabilir.

bence ileri de my-fatih olmali.

jun-yatta orta kanatlarda

lee (volkan)-gokdeniz (ege) ortada

huseyin arkalarinda

eller-erdinc-emrah geri uclu

jeff kalede

bence huseyinin yerine bir transfer sart. 3-4-3'de yattarayi ileri huseyini ortaya alip gokdenizi sag ortaya alirdim. 4-5-1 de husyin yerine kursat. MY yerine i.ege ortaya. FT ileride yanliz.

adem ve ozguru ne yaparim bilmiyorum. bir de celalettin var ama cok istikrarsiz...

Iyide Szymek ne oldu?jun oynamasi için onu kesmen mi gerekti?Ayrica formsuz bir Hüseyin ve Gökdenizi oynatma israrini sende SG gibi neden devam ettiriyorsun?Hadi o çekiniyor da sen neden çekiniyorsun?

Ayrica Erdinç'in yerine eldeki malzemeye göre ben Kürsat ya da Özgür'ü(3 maç pespese oynamali)degerlendiririm.Celeleddin'de bu kadar israr etmem...Lee geri çekip,Volkani da orta sahaya sürebilirim.Ya da Volkan, Lee yer degistirir.Lee kaleye dikine gidip pozisyon üreten bir adam.Belki kaleye sut çeken bir Allahin kulu çikar.

3-4-3 sisteminde Avni Akerde ancak oynarsin deplasmanlarda çok gol yeriz diye düsünüyorum.4-5-1 sistemi herhalde derbiler için yazdin.

Tekke
01.09.2005, 14:28
yerel tvde çikip - hüseyin sakat diyor o yüzden oynayamiyor diyor

bunu söyleyip de neden hala hüseyini oynatiyorsun o zaman?

JUN'UN NE OLURSA OLSUN AYNAMASI LAZIM ARTIK!!!

Zafer Keskin
01.09.2005, 14:49
adam oynamadigi sürece bu takimdan iyice soguyacak yeni bir transfer yaptiysan onu oynattigin sürece takimdaki yerini benimser........

ts@dc
02.09.2005, 02:52
yuh... koskoca szymek'i unutmusum kadroda. bosuna degil benim yerimde SG var takimin basinda smileys/smiley4.gif

Nihat Güneş
02.09.2005, 12:20
arkadaslar senol günesin futbolu bizden daha iyi bildiginin ölçüsü nedir...evvet bizden fazla futbol oynamis...senol günes o kadar futbol oynamissa bnde onun oynadiginin yüz misli maç izledim avrupa da brezilya da....su yoruma katilmam ...ya bu adam okadar top oynamis..ondan iyi mi bilicce futbolu...evet kardesim ondan iyi biliorum futbolu...oizaman kimse yorum yapmasin bu forumda...senol hoca avrupa futbolunu takip ediyomu veya brezilya futbolunu..hangi gelecek vadeden futbolcudan haberi var...ama benim var...ben zidane ta bordo da oynarken bu oyuncunu gelecejte dünyanin en iyisi olacagini...helep daha beyaz rusyadayken..onun bir yildiz olacagini söylemis...2002 dünya kupasinda kupanin en iyi oyucusunu j-sun -park olacaiini ve bu oyuncuyu trnsfer etmemiz gerektigini soyledimm...ama ozaman 2 milyon dolara psv ye giden oyuncu ..simdi 10 miyon euro ya manchesterde...ve o siralar senol hocanin tavsiyesiyle alinan futbolcuda lee young...evet iddia ediyorum ben futbolu senol hocadan iyi biliyorumm...hem de çok daha iyii....zamaninda sanslarinin yardimiyla futbolda biryerlere gelmis....türkiyede nice futbolcular nice teknik adamlar hakkettikleri yerlerde degiller..burasi türkiye...soruyorum size dayisi olmayan birinin bu ülkede futbolcu veya teknik adam olma sansi yüzde kaçtir sizce.....senol hoca benim gzümde teknik adam falan degil..tmm iyi insan olabilir...felsefik konusmalarda yapabilir...ama dünya futbolunu...bnden iyi bilemez....bu kadar iddialiyim....o yüzden su komplexden vazgeçelim..o hocadir bizden iyi bilir...yok böyle bisey...

Cenkhan
02.09.2005, 15:51
arkadaslar senol günesin futbolu bizden daha iyi
bildiginin ölçüsü nedir...evvet bizden fazla futbol oynamis...senol
günes o kadar futbol oynamissa bnde onun oynadiginin yüz misli maç
izledim avrupa da brezilya da....su yoruma katilmam ...ya bu adam
okadar top oynamis..ondan iyi mi bilicce futbolu...evet kardesim ondan
iyi biliorum futbolu...oizaman kimse yorum yapmasin bu forumda...senol
hoca avrupa futbolunu takip ediyomu veya brezilya futbolunu..hangi
gelecek vadeden futbolcudan haberi var...ama benim var...ben zidane ta
bordo da oynarken bu oyuncunu gelecejte dünyanin en iyisi
olacagini...helep daha beyaz rusyadayken..onun bir yildiz olacagini
söylemis...2002 dünya kupasinda kupanin en iyi oyucusunu j-sun -park
olacaiini ve bu oyuncuyu trnsfer etmemiz gerektigini soyledimm...ama
ozaman 2 milyon dolara psv ye giden oyuncu ..simdi 10 miyon euro ya
manchesterde...ve o siralar senol hocanin tavsiyesiyle alinan
futbolcuda lee young...evet iddia ediyorum ben futbolu senol hocadan
iyi biliyorumm...hem de çok daha iyii....zamaninda sanslarinin
yardimiyla futbolda biryerlere gelmis....türkiyede nice futbolcular
nice teknik adamlar hakkettikleri yerlerde degiller..burasi
türkiye...soruyorum size dayisi olmayan birinin bu ülkede futbolcu veya
teknik adam olma sansi yüzde kaçtir sizce.....senol hoca benim gzümde
teknik adam falan degil..tmm iyi insan olabilir...felsefik konusmalarda
yapabilir...ama dünya futbolunu...bnden iyi bilemez....bu kadar
iddialiyim....o yüzden su komplexden vazgeçelim..o hocadir bizden iyi
bilir...yok böyle bisey...

Bu bizim gece gündüz Avrupa'yi takip eden yorumcular var, e o zaman
teknik direktörlüge baslasinlar da futbolumuzu böyle futbol cahili!!
insanlarin elinden kurtarsinlar..

Öyle teknik direktörlük sadece hadi olum çikin 3-5-2 ne geretiriyorsa
oynayin demek degildir.. Birsürü yan etken var; demek istedigim odur.
Yani adam bariz sekilde aksayan birini almiyorsa bir nedeni olabilir,
anlamaya çalissak daha ilimli olabiliriz demek istiyorum ama inatla
S.Günes'i teknik direktörlükten aforoz etmeye çalisiyorsunz.. 2
hafta aksayan Gökdeniz çikmadi (ve bence) Malatya'da Fatih'ten
sonra en göze batan oydu, Gökdeniz'i kazandi Senol hoca, en azindan ona
olan güvenini gösterdi, gayret etmesini sagladi..</span>

Bence biz kompleksimizi atalim da bizim kadar futboldan anlayanlar
olabilecegine inanalim.. Kenid takimimizin selameti için kafa patlatan
insanlara karsi anlayisli olalim..

Ferşat Balcı
02.09.2005, 16:42
arkadaslar senol günesin futbolu bizden daha iyi bildiginin ölçüsü nedir...evvet bizden fazla futbol oynamis...senol günes o kadar futbol oynamissa bnde onun oynadiginin yüz misli maç izledim avrupa da brezilya da....su yoruma katilmam ...ya bu adam okadar top oynamis..ondan iyi mi bilicce futbolu...evet kardesim ondan iyi biliorum futbolu...oizaman kimse yorum yapmasin bu forumda...senol hoca avrupa futbolunu takip ediyomu veya brezilya futbolunu..hangi gelecek vadeden futbolcudan haberi var...ama benim var...ben zidane ta bordo da oynarken bu oyuncunu gelecejte dünyanin en iyisi olacagini...helep daha beyaz rusyadayken..onun bir yildiz olacagini söylemis...2002 dünya kupasinda kupanin en iyi oyucusunu j-sun -park olacaiini ve bu oyuncuyu trnsfer etmemiz gerektigini soyledimm...ama ozaman 2 milyon dolara psv ye giden oyuncu ..simdi 10 miyon euro ya manchesterde...ve o siralar senol hocanin tavsiyesiyle alinan futbolcuda lee young...evet iddia ediyorum ben futbolu senol hocadan iyi biliyorumm...hem de çok daha iyii....zamaninda sanslarinin yardimiyla futbolda biryerlere gelmis....türkiyede nice futbolcular nice teknik adamlar hakkettikleri yerlerde degiller..burasi türkiye...soruyorum size dayisi olmayan birinin bu ülkede futbolcu veya teknik adam olma sansi yüzde kaçtir sizce.....senol hoca benim gzümde teknik adam falan degil..tmm iyi insan olabilir...felsefik konusmalarda yapabilir...ama dünya futbolunu...bnden iyi bilemez....bu kadar iddialiyim....o yüzden su komplexden vazgeçelim..o hocadir bizden iyi bilir...yok böyle bisey...

kardes kirma bizi o zaman geç su takimin basina da bisampiyon yap bizi...

baris_aykan
02.09.2005, 16:53

kardes kirma bizi o zaman geç su takimin basina da bisampiyon yap bizi...

PEKI OZAMAN NIHAT KARDES TEK BIR SORU SORCAM

TRABZONSPORU SENOL HOCADAN DAHA III YONETEBILECEK TEKNIK ADAM GOSTER BANA BUTURKIYE UZERINDE

halil ibo
02.09.2005, 16:59
Her zaman sordugum bir soru var: Geçen sene Z.Dogan'in o kisir futbolundan sonra tribünlere keyif veren oyunu oynatan Senol Hoca degil miydi? ve 2.soru Senol Hoca'dan sonra gelenler bizi sampiyon yaptida benim mi haberim olmadi? Ve son olarak eminim mangalda kül birakmayanlar MILLI TAKIMIN BASINDA OLSALARDI BIZI DÜNYA SAMPIYONU YAPARLARDI.Birde bazi arkadaslaringözardi ettikleribirsey var:Adim kadar eminim ki Senol Hoca Sampiyonlugu bizden çok istiyordur.Futbolculuk döneminde yasadigini teknik adam olarakta yasamak ve yasatmak arzusundadir.Bunun için gerekeni yapmaktadir. Futbolcularla yatip kalkan biri olarak birakinda kimi oynatacaginaO karar versin.

kutoz
02.09.2005, 18:53
Senol Hoca uyandi mi diye bakmak istemistim sadece...Sanirim hala uyuyor, rahatsiz etmiyeyim ben sonra yine gelirim... Sisssstttt sizde alçak sesle elestirin arkadaslar, çok gürültü oluyor, uyanir mazallah...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

28 Agustos'ta yazmistim. Yorumlara bakilirsa, hocamiz hala uyanmamis smileys/smiley2.gif

bordox
02.09.2005, 19:18
Senol Günes transfer olayinin bitmesine çok sevindigini açikladi.Demek ki bu konuda sikintilari varmis Hocamizin.Bundan sonra konsantrasyonu saglar insallah.

Senol Hoca bu ülkede en iyi ve kariyerli Hocalarin basinda geliyor.Bu kariyerde bir Teknik direktör için yapilan yorumlar çok hakkaniyetli degil.Insallah bu sene Sampiyonluk kupasini kaldirirken görecegiz onu.

Gülşen
02.09.2005, 19:47
Senol Hocaya saygim sevgim sonsuz... Eger birgün olaki teknik adamliktan ayrilirsa- ayrilmasi gerekirse,onu Trabzonspor Kulübünde mutlaka yönetici olarak görmek isterim...

kutoz
02.09.2005, 19:50
Senol Hocaya saygim sevgim sonsuz... Eger birgün olaki teknik adamliktan ayrilirsa- ayrilmasi gerekirse,onu Trabzonspor Kulübünde mutlaka yönetici olarak görmek isterim...

Gülsen haklisin. Senol Günes kisiligiyle, birikimiyle içimizden biri. Bence de kulüp yönetimin de aktif olarak bulunmali.

Gülşen
02.09.2005, 19:56
Hemfikir oldugumuza sevindim Kutoz. Senol hoca hiçbir sey(!) yapmamis olsaydi bile"Gücün hukuk degil, hukukun gücü" , "Her seye ragmen degil, iyi oldugumuz için kazanacagiz" gibi tarihe düsecek sözleriyle bile bence bastaci edilmeyi hak ediyor...

Bu basligi gördükçe üzülüyorum... (Uyan lafi için)

Açan arkadasa da teessüflerimi iletiyorum!

Kiraly
02.09.2005, 23:15
Futbol bilinmeyen bir oyun degil,dolayisiyla bu i$i yapanlar kadar
seyretenlerinde oyunu cözmesi kadar dogal bir $ey olamaz.Ben diyorumki
ba$ariya giden yolu $enol Güne$ ile a$mamiz zor,hatta imkansiz gibi bir
$ey.Bilmiyorum $enol Hocayi yakinen taniyormusunuz,bir kere karakterist
özellikleri agir yükü kaldirmaya müsait olmadigi gibi,bir timi
yönlendire bilecek,motive edebilecek,sayginligini hissettire bilecek
özelliklerinede sahip olmadigini dü$ünüyorum.Futbol bilgisine gelince
oynadigimiz son be$ maca bakinca,yaptigi hatalardan sonra bizlerden pek
üstün yaninin olmadigini görüyoruz.

Birileri cikip sen ne diyorsun diyebilir,onlardan ricam önce $enol hocanin neler yapabilecegini dü$ünsünler.

baris_aykan
03.09.2005, 00:18

Gülsen haklisin. Senol Günes kisiligiyle, birikimiyle içimizden biri. Bence de kulüp yönetimin de aktif olarak bulunmali.

o zaten her zaman aktifti trabzonspor camiasinin icindekibelkide en aktif insanlardan biridir yoneticilik makami sadece resmiyet onun varligi yeter

Edited by: baris_aykan

cicero
03.09.2005, 00:31
Konu Senol Günes'se, bütün kariyerini bi kenara koyalim ve son iki sene yaptigi ya da yapamadigiönemlibi isi konusalim:

Trabzon gibi bünyesinde Süper Amatör Ligi barindiran her sokak arasinda topa benzer her ne cisim olursa olsun çocuklarin pesinde kosup gol attikça sevinerek bagirarak büyüdükleri bir kentte, nerde bu yetismis arkadaslar!!! Trabzon Lisesi yanilmiyorsam iki senedir sampiyon oluyor, nere gidiyor bu adamlar Sebata mi? rizeye mi? ofa mi? arsine mi? degirmendereye mi?

Ben takimimda bi genç görmek istiyorum , Trabzon tarihinin en önemli maçlarindan birinde Mehmet Yilmaz'a tahammül etmek istemiyorum. Bi genç görmüyoruz takimda hiçbir mevkide!! ayrica yapilan transferlerin hiçbiri de potansiyele sahip belirsiz bi genci kesmeye yetecek düzeyde degil.

velhasil, nerde gençlerimiz ey hocam!!!

kutoz
03.09.2005, 00:47
Trabzonspor lisesi geçen yil dünya sampiyonu, bu yilsa dünya ikincisi oldu. Bilginize. smileys/smiley2.gif

baris_aykan
03.09.2005, 01:12
Konu Senol Günes'se, bütün kariyerini bi kenara koyalim ve son iki sene yaptigi ya da yapamadigiönemlibi isi konusalim:

Trabzon gibi bünyesinde Süper Amatör Ligi barindiran her sokak arasinda topa benzer her ne cisim olursa olsun çocuklarin pesinde kosup gol attikça sevinerek bagirarak büyüdükleri bir kentte, nerde bu yetismis arkadaslar!!! Trabzon Lisesi yanilmiyorsam iki senedir sampiyon oluyor, nere gidiyor bu adamlar Sebata mi? rizeye mi? ofa mi? arsine mi? degirmendereye mi?

Ben takimimda bi genç görmek istiyorum , Trabzon tarihinin en önemli maçlarindan birinde Mehmet Yilmaz'a tahammül etmek istemiyorum. Bi genç görmüyoruz takimda hiçbir mevkide!! ayrica yapilan transferlerin hiçbiri de potansiyele sahip belirsiz bi genci kesmeye yetecek düzeyde degil.

velhasil, nerde gençlerimiz ey hocam!!!

KARDESIM ILK MESAJINDA SANA ILKSORUYU BEN SORAYIMSENCE BU ISLER GENCLERLE OLURMU ILLAKI GENCLER OLACAK ONLARSIZ OLMAZ FAKAT BIRAZ DAHA TEVAZZU GOSTERELIM BIRAZ DENEYIM SADEC HIRS COZMUYO GORUYORUZ MHK YI BIZ KENDIMIZI YIRTSAK DA ADAMLAR BI DUDUKLE MAC HEDIYE EDIYOLAR

ts_61_oflu
03.09.2005, 09:18
Mesela geçen sene baslarinda Yattara son 40 dk. girerse harika
oynuyordu ilk 11 baslayinca taraftari kahrediyordu. Ona edilen küfürler
hâlâ kulagimda çinliyor..

3.Yattara'nin yorulup yorulmadigini kim biliyor? Adam her pozisyonda
vardi. Kaldi ki son gölü 90+5 'te attik. Yani Yattara çiktiktan sonra...

&lt;span style="color: rgb(153, 0, 0);"&gt;Uyanin.. Uyanin,
Senol Günes'in kafasi bizim kadar çalisiyor, bizim izledigimiz maç
kadar adam futbol oynadi; teknik direktörlük yapti...&lt;/span&gt;&lt;br style="color: rgb(153, 0, 0);"&gt;
&lt;span style="color: rgb(153, 0, 0);"&gt;Istanbul medyasi agziyla konusmayin.....&lt;/span&gt;</font>

çok ama çok haklisin aarkadasim
smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif

Nihat Güneş
03.09.2005, 14:24
arkadaslar size bir aday soylüyorum...bizi kurtaracak tek teknika adam odur ve gelecegin trabzonsporunun teknik adamidir...tabi yabanci alternatif disinda...kusura bakmayin ama ben yerli hocalarin takim üzerinde ki otoritelerinin olduguna inanmiyorum...eger yaban ci bir hoca olmayacaksa ...bize trabzonu taniyan ve trabzonda top oynamiss....saha içinde lider özelligi olan..ayrica otoriter ve saglam duruslu biri gereklidir...bu isimde ÜNAL KARAMANDIR...ünal karaman futbolculuk zamaninda takimimizin beyniydi...ayni zaman da takim oyununa da çok yatkin bir oyuncuydu...günümüz futbolunda bu özelliklere sahip futbolcular teknik adam olduklarinda basarili olabileceklerine inaniyorum...ayrica ünal karaman dünya görüsünün getirdigi bir özellik olsa gerek ..yanlis anlasilmasin bu görüsün karsisinda veya hut yaninda degilim..anlatmak istedigim bu görüsün ünal karaman a otoriter bir özellik kazandirdigi.....sanirim gkdeniz oyundan alindiginda kenarda ünal karaman gibi birini vaya fatih terim gibi birini grseydi...o stadi terkemedemezdi veya terkettiginde o takimda artik forma göremezdi....simdi bana kariyer hesabi yapicaksiniz biliorumm....morinho nun da porto dayken bir kariyeri yoktu...bnce yabanci bir hoca disinda elimizdeki en iyi ve tek türk hoca alternatifi ünal karamandir....unutmadan bir söz....futbolcunu üzmek istemezsen sonun da sen üzülürsün...oyuncular in altinda ezilen tüm türk teknik adamlar ithaf olunur...saygilar...

Gülşen
03.09.2005, 14:40
Teknik adam egemen olmali evet ama diktatör olmamali.... Fatih Terim'in son dönemini hatirlayin... Egosu sisip de kulaklarindan fiskirmaya basladiginda sagolsun futbolcular bir güzel ipini çekti onun... Yani o dediginiz de çözüm degil... Senol hoca önce insan, insani kazanmak diyor... Bizim insanimiz anlamiyorsa da bilmiyorum artik...

kobra_61
03.09.2005, 14:45
Teknik adam egemen olmali evet ama diktatör olmamali.... Fatih Terim'in son dönemini hatirlayin... Egosu sisip de kulaklarindan fiskirmaya basladiginda sagolsun futbolcular bir güzel ipini çekti onun... Yani o dediginiz de çözüm degil... Senol hoca önce insan, insani kazanmak diyor... Bizim insanimiz anlamiyorsa da bilmiyorum artik...

aynen katiliyorum bence hocanin durumlara bakisi iyi her olayi senol günese mal etmeyin.onun amaci önce insani kazanmak onunla konusmak koskoca adamlara zorla bisey yaptiramaz insana insan gibi davranmasini seven biri..

Cenkhan
03.09.2005, 14:50
arkadaslar size bir aday soylüyorum...bizi kurtaracak tek
teknika adam odur ve gelecegin trabzonsporunun teknik adamidir...tabi
yabanci alternatif disinda...kusura bakmayin ama ben yerli hocalarin
takim üzerinde ki otoritelerinin olduguna inanmiyorum...eger yaban ci
bir hoca olmayacaksa ...bize trabzonu taniyan ve trabzonda top
oynamiss....saha içinde lider özelligi olan..ayrica otoriter ve saglam
duruslu biri gereklidir...bu isimde ÜNAL KARAMANDIR...ünal karaman
futbolculuk zamaninda takimimizin beyniydi...ayni zaman da takim
oyununa da çok yatkin bir oyuncuydu...günümüz futbolunda bu özelliklere
sahip futbolcular teknik adam olduklarinda basarili olabileceklerine
inaniyorum...ayrica ünal karaman dünya görüsünün getirdigi bir özellik
olsa gerek ..yanlis anlasilmasin bu görüsün karsisinda veya hut yaninda
degilim..anlatmak istedigim bu görüsün ünal karaman a otoriter bir
özellik kazandirdigi.....sanirim gkdeniz oyundan alindiginda kenarda
ünal karaman gibi birini vaya fatih terim gibi birini grseydi...o stadi
terkemedemezdi veya terkettiginde o takimda artik forma
göremezdi....simdi bana kariyer hesabi yapicaksiniz
biliorumm....morinho nun da porto dayken bir kariyeri yoktu...bnce
yabanci bir hoca disinda elimizdeki en iyi ve tek türk hoca alternatifi
ünal karamandir....unutmadan bir söz....futbolcunu üzmek istemezsen
sonun da sen üzülürsün...oyuncular in altinda ezilen tüm türk teknik
adamlar ithaf olunur...saygilar...

smileys/smiley1.gif Ünal Karaman futbolcuyken S.Günes'in
ögrencisiydi. Dünya 3. oldugumuzda ise yardimcisiydi. Simdi de milli
takimda antrenör. Biz Yilmaz Vural, Erdogan Arica gibi insanlara
alistigimiz için Senol hoca bizim oyunculara fazla geliyor. Bence
Gökdeniz sahayi utancindan terketmisti. Diktatör bir hoca olsaydi kizip
otururdu yerine.

immortal_TS
03.09.2005, 14:52
Ya birileri teknik direktör mü öneriyo Allah akil fikir versin ne diyiim.

mini FaNaTiK
03.09.2005, 14:53
senol gunesinbu takimdan ayrilmasi demek yeni yapilanmaya gidecegimiz demektir bu da suan icin dogru bir karar degil hersey icin cok erkentrabzonsporun basarisizliginda birazda futbolcu formlarinin katkisi varonlarindabir duzene girmesiyle takim gercek gucunu bulacak ve hepimizin yuzunun bu sene gulecegine inaniyorum..

halil ibo
03.09.2005, 15:14
Kulüp olma yolunda önemli adimlar atan bir takimin taraftarlarina bakar misiniz.Bir yanda çapsiz,bilgisi yetersiz bir Riza'ya sahip çikan bir camia.Diger yanda kariyerli,bilgili tecrübeli bir hocaya bir kisim taraftarin bakis açisi...Insaf,izan,akil...Hiç olmazsa bir sezon sabredin.Bir hocayla bir sezonu tamamlayalim.Basarisizligin temelinde bu istikrarsizligin yattigini göremeyen zihniyet:SEN UYAN ARTIK...

Gülşen
03.09.2005, 15:23
halil iboya katilmamak mümkün degil...

zanoylu
03.09.2005, 15:59
Ademle ilgili topiçtede kutoz'un sana benzer bir yazisi vardi ona oldugu gibi sanada bravo........smileys/smiley32.gifhalil ibo

halilaziz61
03.09.2005, 16:17
senol hoca destek olmamiz lazim senol hoca hiçbise olmasada trabzonlu bu sehrin insani en az biz taraftarlar kadar basariyi oda istiyor... ben açikça dünya 3. lügünü örnek vermek istemiyorum obir basaridir ama geride kalmistir önemli olan simdi kazanacagi basarilardir ...

fatih terim örneginde oldugu gibi 4 sene üstüste sampiyon oldu sonra ne oldu basarisiz olunca yerden yere vuruldu. ama senol hoca hakkinda bise söylemek için sezon sonunu beklemek lazim daha henüz kayda deger bi basri yada basarisizlik yok (elenmemiz hariç onun nedenleri daha çok yönetimsel)

Sayin halilaziz61, bakiniz sayfanin tepesinde ?<B style="mso-bidi-font-weight: normal">Forum kurallari[/B]? ile ilgili bir baslik var. Zahmet edip okursaniz memnun oluruz. Saygilar.<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

Ilgili madde:

4) Forumun düzenini bozacak sekilde çok büyük fontlarla yazmak, mesajin tamaminda renkli ve italik font kullanmak ve gönderilen mesajin tamamini diger büyük harflerle yazmak da uygun olmayan davranis olarak tanimlanmistir. Kuralin ihlali halinde, ilgili üye önce uyarilir, hatanin devami halinde ise üye 2 gün foruma mesaj gönderememe cezasi alir.<BR style="mso-special-character: line-break">

Yönetim<BR style="mso-special-character: line-break">
Edited by: momentus

Fatih Akgün
03.09.2005, 16:22
senol hoca bizleri zaman zaman kizdirsada saç bas yoldursada senol hoca bence kalmali çünkü o bizim topragin insani ve bizi en iyi o anlar yeterki biraz sabredelim

kutoz
03.09.2005, 16:29
Halilaziz yazdiklarinda haklisin. Ama büyük ve renkli yazmadan da okuyabiliyoruz. Belki bilmiyorsun ama forum kurallarina göre bu davranisindan dolayi uyari alabilirsin. Sana bir abi tavsiyesi, heyecanini küçük puntolarla dile getirmeye çalis, olur mu. smileys/smiley2.gif

gurbetçi 61
03.09.2005, 17:42
senol hoca kendini türkiye avrupa ve dünyada kanitlamis bir kisi olarak,*TRABZONSPORUMUZA*her zaman büyük katkisi olmustur ve olacaktir,büyüksün senol hoca

Lazrail_76
03.09.2005, 18:02
Gurbetci 61 !!

Senin dikkatine, senol hoca diyorsun kendini türkiyede ve avrupada kanitlamis bir hoca diyorsun!!!

Peki sana ben soruyorum, ne sekilde kanitlamis ! Bu adam belki 15
senedir teknik direktor belki daha cok. Ama bana bir basaridan
soz edermisin? Trabzonu ikinci yapmis ( BU BASARI DEGILDIR)

Milli takimi ucuncu yapmis ( BU BASARI DEGILDIR)

En önemlisi hic bir kirtik maclar kazanamamis : 95/96 Trabzon- Fener

05-06 Famagusta - Trabzon

Ve derbi tarihine bak !!! Kac derbi kazanmis!!!

Kariyer dedigin bir örnek Erik gerertsdir

Adam Lierse gibi kucuk takimi SAMPIYON YAPMIS

O senesi sonra Club Brugge SAMPIYON YAPMIS

O senesi sonra iki sene ust uste PSV Eindhoven sampiyon yapmis

Sonraki Almanya kariyeri

Ve simdi cok uzulerek soyliyecegim Belki de GS DA SAMPIYON YAPACAK

Evet sana soruyorum ERIK GERERTSLE SENOL HOCAYI KARSILASTIR

Gülşen
03.09.2005, 18:25
Lazrail arkadasim, sen galiba Türkiye ligiyle baska ligler arasindaki farki kaçiriyorsun... Federasyonun en çok etki ettigi, hakem hatalarinin(!) en çok üç büyükler denilen tayfanin disindakilere isledigi, medyanin bu kadar tarafsiz(!) oldugu, görmezden geldigi, bu kadar antidemokratik bir baska lig gördün mü? Çavusesku ligi gibi demisti ya Lucesku... Gerisi yorumsuz... Simdi simdi birseyler olur gibi oluyor... O da baska çareleri olmadigi için... Avrupaya gidince görüyorlar günlerini de ondan.. Tabi biz de görüyoruz günümüzü ama biz henüz Avrupa'ya çikmadan görüyoruz, bizimki ayrismileys/smiley17.gif

Lazrail_76
03.09.2005, 18:38
Gülsen bu is Türkiye ligleriyle baska ligleri karistirmakla alakasi
yok, 15 senedir kendimi bildim bileli Turkiye liglerini ve Trabzonsporu
izliyorum. Hatta en son 95-96 sampiyonlugu kacirdigimiz
senesinde bile Senol Hoca taraftarlarca beginlmiyordu. Yaptigi
degisiklikler ve oyun okumasi her zaman elestirilmistir. Bu hoca
risk almayi sevmeyen hocadir. Hayatta risk almayan da kendini
hicbir zaman gelistiremez. Genclere zaten cok gicik bir
hoca. Bu hoca burada oldugu surece gencler formayi unutsun.
Bir Samet Aybaba vardi genclere cok ozenen ve uzerilerine titreyen.

Senol hocanin insanligina lafim yoktur. Iyi bir Trabzonluluguna
da lafim yoktur. Gercekten cok mutavazi ve iyi niyetli bir
insan. Ama bunlar yeterli degil maalesef. Aynen Huseyin,
Hasan ve Mehmet Yilmaz gibi. Bende Trabzonlu ve Trabzon cocugum
ve fanatik bir Trabzonsporluyum. Ama bu bana gidip de Trabzonda
oynamama HAK kazandirirmi. Yani sadece Trabzonlu ve Trabzonsporlu
olmak Basari icin yetmiyor maalesef.

Gülşen
03.09.2005, 18:47
Ne diyim arkadasim.. Bu is biraz Rashoman'a benzedi... Daha da ben karismiyorum..Kimse hakaret etmesin de ne ederse etsun... Kimseye kendi fikirlerimizi dikte ettiremeyecegimize göre.. Edited by: Gülsen

Guests
03.09.2005, 18:48
Trabzonsporun her basarisinda her kupasinda(2 tane Türkiye kupasi hariç) imzasi olan birisidir Senol Günes.Onu elestirmeye hakkimiz yoktur.Ilk kez katildigimiz dünya kupasinda 3. olduk.Bu basarisizlik midir?*************

Lûtfen forum kurallarini okuyunuz.

Yönetim.

oflukaya
03.09.2005, 19:01
Naapsin hoca ya istedii transferleri yapti mi ki yönetim.adam gökdenizi çikartabilsin.Jun'a gelince bence yetersiz görünüo bu topcu onun yerine bi ersen martin ya da bi jaba olmadi bi brezilyali koysalar di daha iyiydi ama her seyin iyisini senol hoca bilir bu adam Türkiye'yi dünya 3.sü yapmis bi adam öyle herkes elestiremez beyler Senol Hoca ne derse O........http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Emiroğlu
03.09.2005, 19:10
Uyuyan güzel abi bizimki smileys/smiley17.gif

Ziganoyli-61
03.09.2005, 19:44
jef

Emrah Kürsat Erdinc Cello

Yattara Shimek EllerLee

Fatih Jun

Alptuğ
04.09.2005, 17:05
yattara yi oyundan cikarmaktan vazgecmeli 90 dk dursa +1de mac kazandirir boyle futbolcular oyuncu degisikliginde hep hatalar yapiyo jun da ben hic bisey goremedim mac kurtarcam diye asla almamali onu oyuna szymek de 90 dk oynamali

Kiraly
04.09.2005, 20:56
Biz $enol hocanin Futbolcu olarak Trabzonspora yaptigi katkilarini degil,$uanki konumu itibari ile yeterliligini tarti$iyoruz.

Beytullah
04.09.2005, 21:09
waalla ben anlamadim hocamiz neden jun sans vermez?

bu gidisle takima isinana kadar jun herhalde 2sene geçer...

mini FaNaTiK
04.09.2005, 21:33
bugunku yorumunu okudum junun adam diyorki hazir degilim 1 ay sonra tam anlamiyle hazir hale gelecegim turkiye cek cumhuriyetine gore sicak bir ulke(bu beni biraz korkuttu langede aynilarini demisti)...

bingolts
04.09.2005, 21:56
SENOL HOCa unutma alternATIFSIZ DEGILSIN YA BU TAKIMI ARTIK BIRSEYLER YAP YADA BIRAK GIT ÜNAL GELSIN

bingolts
04.09.2005, 22:00
INANIN ANKARAGÜCÜ MAÇI DISINDA BIZLERE BIR MAÇ OLSUN RAHAT IZLETTIRMEDI HER MAÇ ACABAYLA GEÇIYOR YA BIRAZCIK OLSUN BU TAKIMIN HAKKINI VER INAN BIZ SENI ÇOK SEVIYORUZ AMA SEN BIZI DÜSÜN KAHROLUYORUZ HELE SU ANORTOSIS SOKUNU UNUTMAK KOLAY DEGIL SAMAR OGLANINA DÖNDÜK FBLILER ARASINDA AGZI OLAN KONUSMAYA BASLADI AH SENOL HOCA AH

l-m
04.09.2005, 22:02
Yeni forum kurallari geregince mesajin tamaminda büyük harf kullanmak yasaklanmistir. Lütfen bu konuda daha hassas olalim. Yeni forum kurallarina geçis döneminde olabildigince uyariyla hatirlatmaya çalisiyoruz, sizlerin de forum kurallarini okumanizi ve buna göre hareket etmenizi rica ediyoruz.

bingolts
04.09.2005, 22:20
forumun kurallari arasinda böyle bir kural oldugunu bilmiyordum yanlis anlasilmalara sebebiyet verdiysen özür dilerim

gultekinsurul
04.09.2005, 22:27
komik olmayin Trabzon Spor deneme tahtasi yada çaylaklar ocagi degil .ünali bende severim ama önce teknik direktör olarak basarisini ispat edecek ondan sonra gelecek Trabzon Sporun basina .

Yoksa Ünala varana kadar Trabzonlu ne teknik direktörler var. Ünal Su anda Senol hocanin alternatifi olamaz. Bakin iste Ersun yenal ezildi kaldi. Senol hocanin alternatifinin en az onun kadar teknik direktörrlükte basarili birisi olmasi lazim . Kaldiki her ne kadar bende bazi tercihlerini begenmesem de su anda yeni bir hoca arayisi takima vurulabilecek en büyük derbedir.

61 TS 1967
04.09.2005, 22:30
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

arkadaslar senol hocamizin bi bildigi vardir belki ama Jun'a daha fazla önem vermeli ve onu ilk 11 e almali. Adamin ortama ayak uydurmasi arkadaslariyla anlasip nerde ne yapacagini bilmesi gerekir.. </TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

mini FaNaTiK
04.09.2005, 22:33
arkadaslar deminde soyledim junun kendi agzindan cikan sozleri daha hazir degilim yeni yeni ulkeye ortamina trabzonspora alisiyorum senol hoca en dogru zamanda onu koyacaktir acele etmemeli daha 4 mac yaptik junla beraber..

safakdogar
06.09.2005, 02:11
jef

KürsatEller& nbsp; Cello

Erdinc Hüseyin

Yattara ShimekLee Volkan

Fatih

Derby maclarin kadrosu. Diger maclardarakiplere göre takim.

toshiba
06.09.2005, 05:42
yattara yi oyundan cikarmaktan vazgecmeli 90 dk dursa +1de mac kazandirir boyle futbolcular oyuncu degisikliginde hep hatalar yapiyo jun da ben hic bisey goremedim mac kurtarcam diye asla almamali onu oyuna szymek de 90 dk oynamali

Bana gorede Jun oyun kurtarici diye sonradan oyuna alinmamali. Ilk 11"de baslamasi daha iyi olur. Eger aksiyorsa ikinci yarida baskasi konmali yerine,

Külünkoğlu
06.09.2005, 08:22
"safakdogar" Yukardaki iki mesajinda da kurallari ihlal ettigin için forum kurallarinin ilgili bendi gereginceuyarilmana karar verildi.

4) Forumun düzenini bozacak sekilde çok büyük fontlarla yazmak, mesajin tamaminda renkli ve italik font kullanmak ve gönderilen mesajin tamamini diger büyük harflerle yazmak da uygun olmayan davranis olarak tanimlanmistir. Kuralin ihlali halinde, ilgili üye önce uyarilir, hatanin devami halinde ise üye 2 gün foruma mesaj gönderememe cezasi alir.
<?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>

Mollasalihoğlu
06.09.2005, 10:13

Bana gorede Jun oyun kurtarici diye sonradan oyuna alinmamali. Ilk 11"de baslamasi daha iyi olur. Eger aksiyorsa ikinci yarida baskasi konmali yerine,

szymek kendisi dedi su aniçin 90 dk tempoyu kaldiramadigini.biz taraftar olarak bilmeden atip tutuyoruz senol hoca'ya vay efendim niye çikariyosun diye.Edited by: oflee61

hauptstrasse
08.09.2005, 14:28
yani dun aksamki milli macta terimin dahiyane olmayan olamayan olamayacak taktigini gordukten sonra ben diyorum ki senol hoca 18 yanlisi bir macta dahi yapsa bizim hocamiz olarak kalmali!

sozde turkienin en buyuk t.d terim turkiyede su an da seol gunesten daha bir hocanin taktisyenin bulunmadigini bana gostermis oldu!

birakalim simdi onu elestirmeyide namazinda niyazinda olan bir kac arkadasi camiye yollayip namaza durduralim senol hocaya sahip oldugumuz icin...

zanoylu
08.09.2005, 14:32
Teknik adamlikla alakasi olmayan nede kariyeri olan Riza çalimbaya camiasi nasil sarilmis, ama biz hala SENOL hocayi tartisiyoruz.

yuh bize

halil ibo
08.09.2005, 15:21
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 ="metin">
<T>
<TR>
<TD>Basin Toplantisi: Senol Günes
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/080905senol.jpgTeknik Direktörümüz Senol Günes, bugün Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde düzenledigi basin toplantisinda Gaziantepspor maçi ve Trabzonsporlu oyuncularin performanslari ile ilgili görüslerini dile getirdi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Milli Takim?a tebrik
Konusmasina Ukrayna?yi deplasmanda 1-0 yenen Milli Takim?in teknik heyet ve oyuncularini tebrik ederek baslayan Günes, tüm temennilerinin Türkiye?nin Almanya 2006 Dünya Kupasi?na katilmasi için oldugunu ve oyuncularin bunu basaracak güçte oldugunu söyledi.

Komple bir oyuncu
Günes, Trabzonsporlu futbolcularin Milli Takim?daki performanslarini degerlendirerek, ?Iki maçta da tüm oyuncular basariliydi. Fatih?in ikili forvet anlayisi içinde zaman zaman orta sahaya geldi ve çok çalisti. Fatih, topu iyi kullanabilen, top çalabilen komple bir oyuncu. Bu maçta da böyle görevlendirilmesi bana göre dogal. Gol atamamasi sebebiyle elestirilmesi ise yanlis. Çogu orta saha oyuncusunun atamayacagi bir ters pasla Danimarka maçinda Okan?a asist yapti.? dedi.

?Liderlik en büyük arzumuz?
Pazar günü Gaziantepspor?a karsi yapilacak olan karsilasma ile baslayacak ve Sivasspor ile Vestel Manisaspor maçlariyla devam edecek bir galibiyet serisi olusturmak istediklerini söyleyen Günes, ?Malatyaspor karsisinda iyi oyunumuzu 3 puanla bitiremedik ama kendi sahamizda oynayacagimiz Gaziantepspor maçinda taraftarimizin destegi ile birlikte kalitemizi sahaya yansitarak iyi futbolla üç puani almak istiyoruz ve lider olmak istiyoruz. Liderlik en büyük arzumuz. Lider olamasak bile Galatasaray ile liderlik mücadelesi verecegimiz bir karsilasma oynamak istiyoruz.? diye konustu.

?Geçen senenin hesabini yapmak yersiz?
Gaziantepspor?un gücünü bildiklerini ve tüm yeniden yapilanmasina ragmen, takimin beklentilerin üzerinde sonuçlar aldigini ifade eden Günes, geçen sezon Trabzonspor?un Gaziantepspor maçlarinda kaybettigi 5 puanin hesabini yapmanin artik yersiz oldugunu da sözlerine ekledi.

Çekirdek kadro
Geçen sene çekirdek kadroda yer alan futbolcularin eski formunda olmamasinin temel problemleri oldugunu vurgulayan Günes, bu maçta da Milli Takim?dan dönecek bazi oyuncularin yorgun olabilecegini ama maçin pazar günü oynanacak olmasinin futbolculara dinlenme imkani verecegini söyledi.

Hasan Üçüncü süpheli
Günes, ön adalesinde sakatlik olan Hasan Üçüncü?nün Gaziantepspor karsisinda forma giymesinin süpheli oldugunu kaydederek, ?Mehmet Yilmaz da dün PAF Takimi ile yapilan hazirlik maçini ayak adalesi ve belindeki agrilar yüzünden yarim birakmisti. Durumunun çok ciddi olmadigini ögrendim? dedi.

AB Statüsü
?Yabanci oyunculari AB statüsünde oynatilmasini gereksiz buluyorum? diye konusan Günes, yabanci oyuncu sayisinin en fazla 3 olmasi gerektigini ya da serbest birakilmasi gerektigini savundu. Günes, altyapidan gelen oyuncularin forma sansi bulmasi için kulüpleri özendirici çalismalar yapilmasi gerektigini söyleyerek, ?Dünya Kupasi maçlarinda oldugu gibi yedek kulübesinde 23 kisi oturabilmeli. Burada genç oyunculara da yer verilebilir? dedi.

Gökdeniz konusu
Gökdeniz?in durumu ile ilgili olarak yasal süreci takip ettiklerini söyleyen Günes, ?Bu konu bizim için geçen seneden kapandi. Eger suçu varsa ortaya çikar, suçu ortaya çikmadan da kimse suçlu ilan edilemez.? dedi.

Maç saatleri problemi
Federasyon?un Akçaabat Sebatspor ve diger 3. Lig ekiplerinin Trabzon?da yapacagi karsilasmalari Trabzonspor?un Pazar günü 17:00?de Gaziantepspor ile yapacagi maça yakin saatlere koymasina ise sasirdigini söyleyen Günes, Sebatspor?un maçi saat 16:00?e koyulmus. Programin bir düzen içinde yapilmasi lazim. Bu konu ile ilgili girisim yapacagiz? diye konustu.

<DIV align=right>08.09.2005 13:36:00</DIV>
<DIV align=right>trabzonspor.org.tr</DIV></TD></TR></T></T></TABLE>Yukaridaki açiklama hiç uyuyan bir adamin tespitlerine benziyor mu ? Benim gibi birçok Trabzonspor'lunun kalbinden geçenler,ne gerekiyorsa söylüyor,ülkesine,taraftarina,futbolcusuna,takimin a sahip çikiyor.Ey sabit fikirli inatçilar SIZ UYANIN ARTIK !

emrealis
08.09.2005, 16:00
Arkadaslar aslinda elestirilerin buyuk bi bölümü dogru ama Sebol Gunes gercekten cok özverili calisiyor yaptigi hatalara ragmen her defasinda daha iyiye gidiyor..

Tabki elestirecegiz ama yapici yikici diil Senol Gunese sahip cikmamiz lazim o diger butun teknik adamlardan farkli bizim bunu unutmayalim derim ben...

arahna
08.09.2005, 19:32
hocam lütfen ufukhani 10 dk bile olsa oynat.yetenekli bir futbolcu
ayrica futbol zekasi iyi.savunmada dikkatli pas yüzdesi yüksek.