PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR - G.Antepspor(2-0)

Sayfa : [1] 2

worldmaster
28.08.2005, 18:28
HAYDI BEYLER MALATYA SONRASI BURDAYIZEdited by: worldmaster

The Legend
28.08.2005, 18:30
Bu sene kendi sahamizda oynayacagimiz tüm maçlari kazanacagimizi düsünüyorum.

Edited by: The Legend

BDiler61
28.08.2005, 18:32
Önce su malatya maçini atlatalimda sagsalim

kutoz
28.08.2005, 18:34
Çok erken oldu bu baslik. Malatya'dan sonra gelelim de, baslikta yanlis olmus. Eee acele ise seytan karisirmis smileys/smiley36.gif

Armağan Dere
28.08.2005, 19:52
Çok erken oldu bu baslik. Malatya'dan sonra gelelim de, baslikta yanlis olmus. Eee acele ise seytan karisirmis smileys/smiley36.gif http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley4.gifEdited by: ÇAYKARALI_61

Punisher-61
28.08.2005, 21:38
1-0 olsun bizim olsun

kelkitli29
28.08.2005, 21:40
evet cok zor bir mac. Insallah kazanabiliriz

TRABZONLU_TS
28.08.2005, 21:42
cok erken actiniz ama ben bu maci rahat alacagimizi düsünüyom. yeterki O TRabzonsporumuzun Cefakar taraftari herzaman oldugu gibi Takimina yine sahip ciksin. Cok rahat geceriz diyom...

kutoz
28.08.2005, 21:43
Valla bu Antep deplasmanda çanakkale geçilmez oynuyor hep. Geçen yilki maçi Avni Aker'de izlemistim. Defanslarini asmakta çok zorlanmis, maçin son 20 dk.sinda da gol gelmeyince strese girip, antep'i bir puani armagan etmistik.

Bu yüzden, golü erken bulamazsak, isimiz zor...

Hünkar
28.08.2005, 21:48
hayirlisi olur insallah baska bise diyemicem cunku bizimkilerin napacagi belli olmuyo

Sacit
28.08.2005, 22:06
arkaya bakmaya gerek yok.bu maça en az 25 bin taraftar bekliyorum hadi bakim smileys/smiley2.gif

Sacit
28.08.2005, 22:14
ama bu gol atamama sorunu olursa o zaman isimiz zorsmileys/smiley19.gif

yattara11
28.08.2005, 22:18
iste maça gitmiyim diyorum kombine almisim, mecbur gidecem...hiç biseden de ümidim kalmamis... bu sene Insallah Türkiye Kupasi'ni aliriz...

Mert Pasa
28.08.2005, 22:34
arkadas mecburuz 2 haftada surse 5 haftada surse takimi raya oturtmaliyiz,bu yil tek teselli taraftar bilincli de takimi ucurumdan atmiyo,su forumda ile 2 3 basibosdan sonra herkes elestirisinde yapici sevgisinde surekli

yattara11
28.08.2005, 22:36
yaa iste bi de neler çekiyoruz smileys/smiley6.gif

baget55
28.08.2005, 23:19
bu sene isimiz cok zor ya allah kahretsin daha ligin basi ama umutsuzluk basladi bende ... boyle olmasinida istemiyorum ... antep macini geceriz benceeee

Adem Erdoğan
29.08.2005, 00:02
YENSEK NOLACAK

BU MAÇLARI KAZANMAK FARZ

SEVE SEVE DIIL S..E , S..E

HEPINIZE SAYGILAR...

ENBÜYÜK TARAFTAR DIGERLERI SAHTEKAR

İleli
29.08.2005, 00:05
erken topic daha millimac var!!!

erdinc kirmiziyi gordugune gore antep macina hoca kursatla cikar, macin avni akerde oldugu icin galip geliriz...

serdaramerikada
29.08.2005, 05:16
Antep takimina bir tek yattara yeter, derim baska bir sey demem...Ozturk pekinde yattara delisi oldu cikti, gene o anlatir macida huzura kavusur. Yalan mi ama...smileys/smiley32.gif

Crazy_OfLu61_
29.08.2005, 08:37
Bu sene kendi sahamizda oynayacagimiz tüm maçlari kazanacagimizi düsünüyorum.

+1967

zafercalikoglu
29.08.2005, 09:02
bu sene ki sistem farkli onun için bütün maclar zor gececek federasyon galibiyete ve berabere kalan takimlara para veriyor buda anadolu kuluplerinin istahini kabartiyor,

onun için iyi bir taraftar destegiyle Allahin zinsiyle antepi geceriz,1-0 olsun bizim olsun ,

ozcan_asanoglu
29.08.2005, 10:02
umarim bu sefer fark, mark yazanlar buralarda dolasmazlar....

iyi futbolu devam ettirsek maçi aliriz ve bu, rakibin çok iyi bir takim olmasi nedeniyle vezamanlamasi ileçok iyi birgalibiyet olacak....

Hüseyin Çümen
29.08.2005, 10:05
geçen 2 senede deplasman kaplaniydik bu sene evimizde kaplaniz o yüzden bende antepi çokta zorlanmadan geçicegimiz düsüncesine sahipim de hep deplasmanda hemde evimizde neden kazanamiyoruz

Oruç
29.08.2005, 12:01
Senol Hocay'la iyi top oynadigimiz tek yer A.Aker!!!

smertkan
29.08.2005, 12:28
Umarim ara bize yarar, Fark isteyen yok gayri.1-0 olsun bizim olsun.Ümitlerimiz yesersin.Birde su takim bize Sampiyonluga oynadigini göstersin.Trabzonspor ruhunu sahada görelim!inadi, azmi, sabri, ve is bitiriciligi (golü) görelim.Ve kazanalim çünkü kazanmadan sampiyon olunmuyor.Iyi futbolada, iyi çalima, sik paslara, puan vermiyorlar maalesef.Yahu ben ümit etmek istiyorum, sampiyonlugu hayaletmek istiyorum.Trabzonsporu Sampiyon görmek istiyorum.Çok seymi istiyorum?

Bizim topcularda Sampiyon olmayi istediklerini göstersinler artik? Bordo Mavi formanin hakkini versinler.Iki yildir aldigimiz ikincilik kesmiyor artik bizi.

Ve antep geçen yil evinde ne azmetmisti.Bizimkiler kupa maçinda dalga geçmisti de adamlar bizimkilerle anteple hesaplasmistiya hatirlamidinizmi?Hani Erhan NAMLI maradona kesilmisti basimiza 3-2 kaybetmistik 3 puani.(Yahu su Türkiye liginde kendi kendine çelme atan baska takim yoktur herhalde!)

Iste Antep o maçta nasil onadiysa bizimde bu maçta ve her maçta öyle oynamamizi istiyorum?

sbay
29.08.2005, 14:30
antep iyi bi takim bence özellikle malatyaya göre isimiz zor gözüküyo

oumaer61
29.08.2005, 14:31
3 5 atariz dedigimiz maçlarda yeniliyoz niyeyse ben bu sefer fark yicez diyorum ki maçi alalimsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

yattara11
29.08.2005, 15:18
Antep takimina bir tek yattara yeter, derim baska bir sey demem...Ozturk pekinde yattara delisi oldu cikti, gene o anlatir macida huzura kavusur. Yalan mi ama...smileys/smiley32.gif

o öyleydi zaten... hatta korkunç bi örnek vereyim... geçen sene 3-2 yenildigimiz antep maçindan önceki digiturk yayininda 1 saat boyunca yattara dedi baska bise demedi... tam yayina yakin bi sirada da 'yattara'yi da çok övdük ama bakalim bugün bies yapabilicek mi???' dedi...

yapamadi smileys/smiley5.gif

Burçak
29.08.2005, 16:21
lige verilen 1 haftalik ara bize yarayacaktir. ayni basketbolda kötü giderken alinan molalara benzedi bu. 1 haftalik mola antepin hizini keser bizideuyandirir umarim.

Ycandan
29.08.2005, 16:37
BEN FUTBOLDA TAKIMLARIN TERS GELMESI OLAYINA INANAN BIRIYIM.ANTEPI HER SENE TRABZONDA YENIYORUZ HATTA FARK ATIYORUZ.YINE AYNI SEY OLACAKTIR.ÖZELLIKLE GEÇEN SENEKI ANTEPDE BIZE YAPILANLARDAN SONRA FUTBOLCULARIMIZ DAHA HIRSLI OLACAKTIR.RAHAT KAZANIRIZ.

yunuso
29.08.2005, 16:45
Gencler gencler...

Ters gittigimizi hic dusunumuyorum, kesinlikle iyi top oynadik ve malatya deplasmaninda bulabilecegimizden fazlasi kadar pozisyon bulduk, bunlari harcayan yattara, symek ve gokdenize kizmali mi, hayir, ellerinden geln bu idi o anda, sansimiz iyi gittimedi, ilk yari atacagimiz bir gol ki atmamamiz mucize, maci farka gotururdu. Aptal bir penaltiya kurban gitti, malatyanin pozisyonu bile yokken zavalli malatya seyircisinin ilah ilan ettigi aptal bir adam gol attirdi bize, suclu kim: "her zaman sorumluluk almaktan kacan ve geri oynamaya alisan ve bunu da bazen beceremeyen HUSEYIN".

Son dakika golu hicbirsey, sadece sultan gol attigina sevinmeli. Ama bence cok iyi oynadik ve toparlanmayi gerektirecek bir durum yok, gunes disinda. Huseyinin kesip i.ege oyuna almayan ya da symek i huseyinin yerine cekip jun la ilk 11 de baslamayan gunes, bu isi ya bilmiyor, ya da gercekten cok korkak ya da kor derim ben. Tek suclu ben ce huseyinin israrla oynatan senol gunestir. Ama onunda elinden gelen budur. Zorlamayin moralleri bozmayin, gayet iyi gidiyoruz, ama kaybettigimiz puanlara gercekten yazik oluyor, sonra aricaz bunlari cok ama cok. Hadi hayirlidi..

Hep destek tam destek...

serdaramerikada
29.08.2005, 17:29
yattaranin onu iki kisi tuttugunda , bir seyler yapip kendini unutturmasi lazim.oyle tamam rakip beni taniyor iki kisiyle tutuyor deyip sag kanatta tutulu kalmamali, senol hocada ona yeni varyesyonlar denetmeli.Ondan sonra birak ozturk pekin konussun..smileys/smiley4.gif

delihamsi
29.08.2005, 18:10
malatyadan zor bir takim ama aliriz maçi insallah.

POYRAZ
29.08.2005, 18:30
Bu maci alacagiz insallah.

gilimalı
29.08.2005, 20:11
artik seri galibiyetlerin gelmesi lazim antep sivas manisa ondan sonrada galatasaray kendimize gelmemiz için buna çok igtiyacimiz var ve de bunu yapacak güçteyiz.Lazarov veTarik El Taib'i tutabilirsek rahat galibiyet gelir.

Nytre
29.08.2005, 20:31
KAYSERI RUM MAÇLARI A.GÜCÜ MALATYA BU MAÇLARDA HER KAÇIRDIGIMIZ GOLDEN SONRA BU GOLLERI ÇOK ARARIZ DEMEDIK MI? PEKI BIZ BU GOLLERI ARAMADIK MI?

NEDEN SU VURUSLAR BITIRICI OLMUYORDA 6-7 TANE KAÇIRMAKTAN ZEVK ALIYORUZ.. NEDEN SUT ÇEKMIYORUZDA KALE ÇIZGISINE KADAR GITMEK ISTIYORUZ

BDiler61
29.08.2005, 20:37
Artik yakaladigimiz pozisyonlari iyi kullanmak zorundayiz.Bu maç 1-0 olsun bizim olsun.

kutoz
29.08.2005, 20:40
Nytre, güzel kardesim çok dertlisin. Her girdigin topicte, topa tutuyorsun. smileys/smiley2.gifSanirim çok oturdu içine bu yasananlar. Yipratma kendini ve umudunu yitirme. Takimda bize yansimayan baska sorunlar var gibi geliyor bana açikcasi.

Atay Aktug'un yönetim kurulunda söyledigi bir söz, hala kulagimda. "Takimdaki sorunlari biz biliyoruz ama bunu baskasiyla paylasmaya gerek yok"

Takim ayni takim ama futbol kayip. Sanirim eksik olan birseyler var. Insallah su 15 günlük arada bu eksiklikler giderilir. Biraz daha bekleyelim, kaybedilmis henüz birsey yok. En azindan gese maçina kadar, destegimizi esirgemeyelim. Sayet o maçtan da boynumuz bükük çikarsak, o zaman çok sevdigim Atay Baskan'da gider, Senol Hocam'da...

Mehmet
29.08.2005, 21:25
Bu maç çok gollü olur da en çok golü biz atariz.

immortal_TS
29.08.2005, 21:59
Bu maç çok gollü olur da en çok golü biz atariz.

Mehmet abi bende senin gibi düsünüyorum ama antepin 1 taneden fazla gol atacagini sanmiyorum o maçta patlama olabilir eger o maçtada olmazsa diger maçta olursmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifonda da olmazsa haftayasmileys/smiley36.gifbigün patlariz artik.smileys/smiley36.gif

Oğuzhan Görkan
29.08.2005, 22:09
almamiz lazim bu sene lig cok renkli bence kimsenin sampionlugu garanti deil onun icin trabzonspor un bole maclarda puan kaybetmemesi lazim eger sampion olmak istiyorsa özellikle evinde mac wermemeli

Nytre
29.08.2005, 22:25
antep iyi bir takim onlarda bizim gibi 8puan topladi..

defansta bu hafta kürsat oynar herhalde jununda ilk onbirde oynamasi sart...

ayrica yattarayi çikarmasin hoca kimse demiormu ona bir sey

kutoz
29.08.2005, 22:37
Nytre, saydigin futbolcularimizla bir kadro yaparmisin lütfen. Açikcasi saydigin futbolculari takima monte edince, biryerlerde aksama olacak gibi bir endise uyandi bende.

#10 Fietra
29.08.2005, 23:56
Çok zor maç.Amakazanacagiz.

Özkan Erdem
30.08.2005, 00:13
Erdinç cezali 2 maç, Kürsat onun yerinde oynicak da Jun'u takima monte etmek için 3 seçenek var Szymek - Gökdeniz - Yattara.. Benim düsüncem su an için olsa olsagökdeniz olurçünkü aralarinda en formsuzu o, aslinda malatya maçinda iyi sinyaller verdi bu nedenle o bile olmaz.. Zaten Jun'dan da çok ümitli degilim, keske yanilsam.. Göbekte Hüseyin ciddi sorunlar yaratmaya basladi artik ibrahim ege tercih edilmeli.. Hüseyinin formu yükseldiginde de Lee'nin yerinde olabilir, onun mücadele gücü ve hirsi bu takima çok sey katar. Takimda bi revizyona ihtiyaç var bana göre..

objek
30.08.2005, 00:38
Bu macta kaleci hasanagici yine kahraman yapmayalim!!! artik herkes trabzonspor forvet adamlarinin kaleciyle karsikarsiya kaldigi pozisyonlarda beceri eksikligi yuzunden her topu kaleciye nisanladigini ezberlemisler onun icin her kaleci kendini hemen ileri atiyor birde bakiyorki top biryerlerine carptirilmis!!! trabzonspor liglerin en fazla gol pozisyonlarina giren fakat bunlarin cogunu cok acemice kaciran bir goruntu veriyor bence samsunsporlu serkan tipinde bir golcuye ihtiyac var en azindan tek vurus becerisi ve golculuk hisleri var

61trabzonomer
30.08.2005, 01:28
Kazanacagiz Allahin izniyle....biz destek verelim ohooo kimse duramaz önümüzde hüseyin hariç.....

baget55
30.08.2005, 01:31
lig bu sene cok çetinceviz valla kolay takim yok gibi.. antep macini alacagimiza inaniyorummm... ama yinede 1- 0 olsun bizim olsunnn

imported_cagatay
30.08.2005, 09:19
mac ya berabere yada trabzonun

CeSS
30.08.2005, 09:35
Karsilasmanin tarihi ve saati :

11. Eylül . 2005 Pazar

Saat : 17.30

Rahat geçecegiz , 2-3 fark net bir skor.

onurts61
30.08.2005, 10:12
karsi karsiyalarda sorun yasamazsak kazaniriz ama birileri bizim oyunculara top kalecinin icinden gecmiyor demesi lazim hala kalecinin icinden gecirmeye kalkiyorlar tabii senol u da unutmamak lazim rakip iyi zayif rakiplere bile tek forvet cikan biri bu maca 7 ortasaha ile cikabilirsmileys/smiley36.gifinsallah trabzonda mac kaybetmiycez ama deplasmanda kazanmadiktan sonra neye yarar.

tunganyan
30.08.2005, 12:28
ayni kadroyla mümkün degil kazanamayizzzz...senol hocada ayni yanlislari yaparsa bizden bu sene bise olmaz...hüseyinn disari....hangi mantikla lee yi oyundan alirsin yattarayi oyundan alirsin....hüseyini oyunda tuttun bravo hoca bi asist yapti effeyaa..adamin kafasi ileri basmiyo vira geriismileys/smiley7.gifbiraz dinlenmesi lazimm...ibrahim egeye yazik oluyo....

CaMoKa
30.08.2005, 12:37
zor maç umarim geçen seneki maç gibi olmaz maç 18 in içinde geçmisti ama gol yoktu

2-0 aliriz diyorum (fatih-szymek)

orhanaydin1969
30.08.2005, 12:38
ben tahmin yapamiyorum cünkü tutmuyor senol ne yapacagini önceden kestiremiyorum gökdeniz hüseyin makas jun ve i.ege sahaya cikarsa maci aliriz ama senol hocada onlarin ikisini oyundan kesecek cesaret yok hersey olabilir

szymeks
30.08.2005, 12:40
slm arkadaslar malatya maçinda yeni kurallara göre penalti tekrarinda penaltiyi kullanan takinmin futbolcusu ihlal ederse endirek serbest vurus oluyor bu hakem hatasimi kural hatasimi

kutoz
30.08.2005, 13:05
slm arkadaslar malatya maçinda yeni kurallara göre penalti tekrarinda penaltiyi kullanan takinmin futbolcusu ihlal ederse endirek serbest vurus oluyor bu hakem hatasimi kural hatasimi

Bu konu maç aksamida Malatya_Trabzonspor topicinde gündeme geldi. Bunu nereden duydunuz bilemiyorum. Sayet elinizde yazili resmi bir kaynak varsa, bizimle paylasirmisiniz. O gece ve sonraki aksamlar yapilan spor programlarinda hiç gündeme gelmedi çünkü.

Armağan Dere
30.08.2005, 13:19

Bu konu maç aksamida Malatya_Trabzonspor topicinde gündeme geldi. Bunu nereden duydunuz bilemiyorum. Sayet elinizde yazili resmi bir kaynak varsa, bizimle paylasirmisiniz. O gece ve sonraki aksamlar yapilan spor programlarinda hiç gündeme gelmedi çünkü. abi hakkaten varmis öle bi kural ben de duydum yanlis kullanilirsa penalti endirek serbest vurus oluyor bizim maçtan sonra lig tv bjk maçina baglandiginda spiker öle dedi lig tv spikeri duydum yani ona ragmen erol ersoya 8.2 vermis gözlemci..

carlito
30.08.2005, 13:46
Jefferson

Emrah
Kursat
Eller Celo

Ibo EGE

Yattara
Szymek
Gokdeniz

Fatih

Jun

Burçak
30.08.2005, 14:22

Bu konu maç aksamida Malatya_Trabzonspor topicinde gündeme geldi. Bunu nereden duydunuz bilemiyorum. Sayet elinizde yazili resmi bir kaynak varsa, bizimle paylasirmisiniz. O gece ve sonraki aksamlar yapilan spor programlarinda hiç gündeme gelmedi çünkü.

abi hakkaten varmis öle bi kural ben de duydum yanlis kullanilirsa penalti endirek serbest vurus oluyor bizim maçtan sonra lig tv bjk maçina baglandiginda spiker öle dedi lig tv spikeri duydum yani ona ragmen erol ersoya 8.2 vermis gözlemci..

eger böyle birsey varsa ve dogruysa neden bizim yönetimden tek bi açiklama gelmiyor. sanirim eksik bildigimiz biseyler var. yoksa yönetim susmazdi.

gerçekefsane
30.08.2005, 14:36
G.antep macinda yine iyi bir kaleciye karsi oynayacagiz. fakat maçin baslarinda atacagimiz bir gol ile maçi rahatlikla kazanacagimizi düsünüyorum. sadece Lazarov'a dikkat edilmesi gerekir. Ayrica milli maç arasi bizim için iyi olacaktir.

oumaer61
30.08.2005, 14:48
abi herkes jun oynasin gökdeniz çiksin diyo ama yabanci sinirlamasi var çikarsa simek yattara veya lee çikacak o zamanda takimda 5 forvet agirlikli oyuncu olacak akil mantik aliyo mu o yüzden yattara çikiyo

bu arada celonun yabanci statüsünde oynayip oynamadigini bilen varmi alman pasaportu oldugu için milli takimda oynayamadigini biliyorum

Erbay
30.08.2005, 15:11
G.antep maçinda çok gol kaçirmazsak 2-3 farkla galip geliriz.Jun bence ilk 11 de oynamamali zaten oynayinca nerdeyse sol kanatta oynuyor

Crazy_OfLu61_
30.08.2005, 15:27
Antep istedigi kadar iyi oynasin avni akerden fark yemeden gitmesi bana kalirsa imkansiz konya ve malatya maçlarininbiletleri onlara kesilecek...

Keleşoğlu
30.08.2005, 15:45
zor mac ama alicaz insallah sultanimizla

geronimo_61
30.08.2005, 16:09
hayirlisi olsun beyler mutlaka galip gelmemiz gereken bir maç

hauptstrasse
30.08.2005, 16:11
yabanci sinirlamasi falan yok arkadaslar! kim soyluyor bunlari nerden duyuyorsunuz anlamis degilim!

maca gelince! bu macta diger maclardna farkli olmayacak!

sanki uzerimizde bir cekingenlik takimioldugundan daha kucuk gorme dusuncesi var!

halbuki su an da bu takim turkiyedeki en iyi takimlardan birisi!bakmayin siz gs ye karsi antepin oyle oynadigina ki cokta iyi oynadigi soylenemez! diger takimlar yani fb gs bjk bizden daha iyi oynamiyorlar!

fb samsuna karsi bes gol atti ama kendi sahalarinda samsunspor gibi ligin en gucsuz takimlarindan birine karsi boyle bir skor gayet normal.

bjkyi diyarbakira karsi gorduk! daha once de soyledigim gibi bjk bu yilin blonu diye dusunuyorum! hocalari yetersiz!

bizim takimin daha hala form tutmadigini dusunursek ki yukselen bir grafik sozkonusu bu macin bizim icin cok zor olmayacagi kanatindeyim! gecen yildan farkli olarak antepte baska bir hoca var ve bu hoca n. saglam gibi takimi 10 kisi defans oynatmayacaktir! yani bizim icin isler daha kolay olacaktir!

gerçekefsane
30.08.2005, 16:29
abi herkes jun oynasin gökdeniz çiksin diyo ama yabanci sinirlamasi var çikarsa simek yattara veya lee çikacak o zamanda takimda 5 forvet agirlikli oyuncu olacak akil mantik aliyo mu o yüzden yattara çikiyo

bu arada celonun yabanci statüsünde oynayip oynamadigini bilen varmi alman pasaportu oldugu için milli takimda oynayamadigini biliyorum

celaleddin Türk pasaportu oldugu için yerli oyuncu statüsünde oynuyor.

Nytre
30.08.2005, 19:11
antep iyi bir takim...

antep karsisinda o kadar da kolay bir maç geçirmeyecegiz hoca korkak futbol oynatmasa ve yattarayi oyundan çikarmazsa daha farkli olur..

yattara her an oyuna etki edebilecek bir kisi ..

Sacit
30.08.2005, 19:14
kesinlikle galibiyet.ama dikkatli de olmamiz lazim ve de gol kaçirmamamiz lazim.

mini FaNaTiK
30.08.2005, 21:57
gaziantep sezona iyi basladi ama trabzonsporun bu tipteki maclarda gercekten iyi futbol oynuyor sonucunuda aliyor..

ayrica bu yil senol gunesin bence becerdigi bir is olacak kendi sahamizda kolay kolay mac kaybetmeyecegiz zaten bu ilk 4 haftada dikkat cekmistir..

Nihal Ayvaz
30.08.2005, 23:40
3puan almaliyizz kesin..

gerçekefsane
31.08.2005, 00:19
ilk golu erken buldugumuz takdirde fark yapabilecegimiz bir maç olacaktir.

$FIRTINA61$
31.08.2005, 01:48
bumacda gökdenizde cok sey bekliyorum kednini topearlamya basladi .....sike yabdi diyen o köpekeleri......

zafercalikoglu
31.08.2005, 08:58
zor mac ama iyi oynamalk lazim artik kolay mac yok ligin basi ve tüm takimlar saldiriyor antep te bu sene iyi basladi,

Hekimoğlu
31.08.2005, 14:41
gaziantep gayse maçinda iki pas yapamadan nerdeyse galip geliyordu.bence çok yetersiz bir takim ama defanslari iyi.kapanirlarsa ki bunu bekliyorum çok zorlaniriz.ilk golü biz atarsak maç kesin bizimdir.

Tmac61
31.08.2005, 14:51
Dogu takimlarinin nedeni bilinmez bize karsi ayri bir motivasyonlari var...

Gayse ile oynadiklari maçta seyircilere bir bakin hiçbirindde forma yok...Hepsi kesin Istanbul takimlarinin seyircisidir...

Ama Trabzona gelince bir anda antep sevdalisi kesilirler...

Edited by: Tmac61

denizgrsy
31.08.2005, 15:01
geçen hafta ki malatya maçi dedigim gibi oldu...beraberlik belliydi sasirmadim!biraz tuhaf oldu ama belliydi!neyse;nasi ki o maçtan çok emindiysem beraberlik için,antep maçini da rahat kazanacagimizdan da eminim!tek korkum arada ki milli maç....fatihim insallah iyi oynar gölünü atar yine!ama gol atamaz da ola ki danimarkaya yenilirsek,serefsiz ist basini çok yüklenir kaptana,ellerinden geleni artlarina koymazlar!iste tek çekindigim bu;fatihin antep maçindan önce yipratilmasi!çünkü suan takim kaptanin sirtinda,bu da ist basininin gözüne çok batiyor!uzun tuttum kusuruma bakmayin....

Ayşe Aygün
31.08.2005, 15:15
antep iyi takim geçen yil bizi sampiyonluktan eden takimlardan biride o dgilmiydi .ama bu maçi alacagiz baska yolu yok. ben 2-0 diyorum. yattar ve fatih atacak.ama gökdenizde süpriz yapabilir.

halil ibo
31.08.2005, 16:28
Sevgili aaygun61 dogru söylemis.Geçen sene Entep 5 puanimizi çaldi.Oradaki maçta gerçi yine Cem Papila serefsizi basroldeydi.Önemli bir nokta futbolcularimiz bu bilinçte haziralanabiliyor mu maça.Mesela oynayacaklari takimi küçümsemeden,geçen sezon sampiyonlukta bize verdigi zarari hiç düsünüyorlar mi ? O hirsla çikip rakibi parçalamak...

Kimi
31.08.2005, 16:36
http://www.spor3.com/images/Gaziantepspor_Logo.JPGG.Antepspor?da hedef 3 puan !
Faruk Hadzibegiç, Trabzonspor?u yenmek için sahaya çikacaklarini söyledi...

Gaziantepspor Teknik Direktörü Faruk Hadzibegiç, Turkcell Süper Ligi'nde 11 Eylül Pazar günü Trabzonspor ile oynayacaklari karsilamayi kazanmayi hedeflediklerini söyledi.

Hadzibegiç, Kamil Ocak Stadi'nda düzenledigi basin toplantisinda, Galatasaray'in ardindan ligin bir baska güçlü takimi olan Trabzonspor ile mücadele edeceklerini belirterek, sahaya Trabzonspor'u yenmek için çikacaklarini ifade etti.

Spor3.com

yabgu61
31.08.2005, 16:47
geçen sene onlari kupadan eledik ama bu bize bayagi zaraar mal oldu. maçtan sonraki haftada ligde adamlardan maglubiyeti aldik ne diyelim. eger hafife almadan oynarsak yeneriz sanirim.

ts_61_oflu
31.08.2005, 17:04
Çok erken oldu bu baslik. Malatya'dan sonra gelelim de, baslikta yanlis olmus. Eee acele ise seytan karisirmis smileys/smiley36.gif http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley4.gif

çok haklisiniz
ne edelim bizde gülelim
smileys/smiley4.gif smileys/smiley36.gif smileys/smiley4.gif smileys/smiley36.gif smileys/smiley4.gif smileys/smiley36.gif smileys/smiley4.gif smileys/smiley36.gif smileys/smiley4.gif smileys/smiley1.gif smileys/smiley1.gif

Beytullah
31.08.2005, 21:40
ZOR MAC OLCAK AMA KAZANMAK ZORUNDAYIZ 1-0 OLSA RAZIYIM WALLA INSALLAH BU MACTA PUAN KAYBI YASAMAYIZ

Hünkar
31.08.2005, 22:49
huseyini iyi marke edebilirsek kazanirizsmileys/smiley36.gif

saka bi yana insallah son vuruslardaki beceriksizligimizi tekrarlamayiz da antepten gecen senenin rovansini aliriz. antepteki mactaydim o zaman cokdokunmustu bana o malubiyet bi nevi bizi sampiyonluktan etmislerdi insallah hesabi kapatiriz

uslanmazlaz
01.09.2005, 17:36
trabzonum antepe hayatinda yasamadigi bi yenilgi tattiracak

uslanmazlaz
01.09.2005, 17:42
fatihin neden antepten ayrildigina bi isaret çekmek istiyorum

bir idman esnasinda fatih tesislerde namaz kiliyordu ve o esnada celal dogan beyefendi geldi ve fatihi o anda kapi disari etti

fatihde bonservisi trabzonda oldugu için buraya döndiü ve efsane takimi sirtlamaya basladi

Nytre
01.09.2005, 18:26
PEKI FATIH HALA NAMAZ KILIYOR MU?...

Oruç
01.09.2005, 18:32
Insaallah kiliyordur...

mini FaNaTiK
01.09.2005, 18:38
benim bildigim kiliyor kendisinin bir yorumunda okumustum dini inanislar kisiseldir ben gorevimi yapiyorum diyesmileys/smiley32.gif...

kayseri macindan sonrasini yurt icinde olmadigimdan izleyemedim malatya macinda yattaraya 2 kisili ozel onlem alinmis sonucta yattara oyundan dusmus diye duydum gaziantep macinda olurmu bilmiyorum ama..yattaranin bu sekilde 2 kisiyi oyalamasi mi daha iyi yoksa yattaranin sol kanata cekilip en azindan calismayan sol kanatin hareketlenmesi mi dusuncelerinizi almak icin soruyorum..

arahna
03.09.2005, 20:32
<div style="text-align: center;">

jefferson

celaleddin eller ufukhan(kürsat) emrah

gökdeniz lee simek yattara

jun fatih

<div style="text-align: left;">

</div>

<div style="text-align: left;">

</div>

</div>

mini FaNaTiK
03.09.2005, 22:51
jefferson

emrah kursat ellerc elaleddin

gokdenizibra him ege szymek yattara

jun fatihsmileys/smiley32.gif

Yedekler:hasan sonmez,feridun sungur,ozgur bayer,ufukhan yildirim,volkan bekiroglu,adem kocak,mehmet yilmaz

Teknik Direktor:SENOL GUNES

hamucera
04.09.2005, 10:59
fatih namaz kiliyormu diye soranlara

lokantada fatih esi ile birlikte yemek yerken ezan okunuyor. Fatih garsonu çagirip namaz kilabilecegim yer varmi diye soruyor. Garson ise hayir cevabini veriyor. Adini hatirlayamadigim bir spor yazarigarsona eger baska birisi size alkol almak için müsait yer varmidiye sorsa hemen bir yer ayarlayacaktiniz neden fatihin bu istegine olumsuz yanit verdiniz diyor. Ardindan garson fatihin yanina gelip afedersiniz su yan taraftaki kapali bölümde namaz kilabilirsinizdiyor. Demekki hala kiliyor. Bu yaziyi 4 ay kadar önce okumustum. Spor yazarinin biri fatihin nr kadar mütevazi bir kisiligi oldugunu ve fatihi öve çve bitiremedigi yazisinda yazmisti

hamucera
04.09.2005, 11:00
Gaziantep maçinda geçen yilin hesabini fazlasiyla soracagimiza inaniyorum .

kelkitli29
04.09.2005, 11:05
Fatih Tekke Adiyamanda Menzile gidiyor sik sik. Gs li Suat Usta ile iyi Arkadaslar. beraber gidiyorlar Menzile

Burçak
04.09.2005, 16:28
geçensene ki puan kaybi unutulmadi. busene hesabi sorulacak antep den

kelkitli29
04.09.2005, 16:31
ben bu mactan korkuyorum ya. Insallah yenebiliriz

Alptuğ
04.09.2005, 16:39
gecen yil oynadigimiz 3 macta 1 galibiyet 1 beraberlik 1 de yenilgi aldik oynadigimiz kupa macinda sezonun en iyi futbolunu oynamistik sov yapmistik biraz da simardijk ve rakibi kucumseyip 3 gun sonra kaybettik yine cok disli bi antep var karsimizda biz favoriyiz ve rahat alicamizi dusunuyorum yeterki lazarov ve attaibi durduralim gerikisi kolaY

diskus
04.09.2005, 18:59
kazanmamiz lazim milli futbolcular yorgun olur ama mecburen yenmeliyiz

bingolts
04.09.2005, 19:11
antep bu yil çok iyi ama biz gerçek kimligimizle oynarsak inanin yenemeyecegimiz takim yok ben inaniyorum bu takima. birazdfa senol hoca cesur olmali ya bu adam takimla hiçmi oynamaz 5. hafta olacak formda olsun formsuz futbolcular olsun takim hala ayni sanirim tek eksigi cesaret umarim yapacagi bir hamle bile dogru çiksa cesareti yerine gelir. mesela ona bir firsat ufukhani bu takima monte et elleri ortaya çek junu bu maçta 90dk oynat leeyi kes yerini volkana ver al defansa özgürü ke hüsoyu al iboyu bak ozaman bu takim nasil oynar kazanan sen olursun türk futbolu olur ve tabiki trabzon olur biz sana inaniyoruz sende kendine inanman yeter. bunuda yapamiyorsan birak git biz bakalim yenibirine ama seninle olmak güzel umarim toparlarsin surda bir sözle bitirmek istiyorum

CESUR INSANI SATINALABILIRSIN AMA CESARETI ASLA

bingolts
04.09.2005, 19:14
TOLGA

EMRAH& nbsp; ÖZGÜR& nbsp;& nbsp; ELLER

YATTARA GÖKDENIZ IBO EGE SYMEK VOLKAN

FATIH &amp; JUN

Lazrail_76
04.09.2005, 19:15
Arkadaslar hafife almiyalim

Ya Senol hoca bu formatta 11 denese nasil olur

Jef

Emrah
Erdinc Ufukhan
(kursat) Celo

Eller

Yattara
Smek

Lee (gokdeniz)

Fatih
Jun

Boyle bir 11 ne dersiniz

Guests
04.09.2005, 19:17

Jef

Emrah Erdinc Ufukhan (kursat) Celo

Eller

Yattara Smek Lee (gokdeniz)

Fatih Jun

Boyle bir 11 ne dersiniz

Lazrail birader 6 yabanci kuralini unuttun herhal

Özkan Erdem
04.09.2005, 19:20

bir idman esnasinda fatih tesislerde namaz kiliyordu ve o esnada celal dogan beyefendi geldi ve fatihi o anda kapi disari etti

fatihde bonservisi trabzonda oldugu için buraya döndiü ve efsane takimi sirtlamaya basladi

Fatih'in bonservisi trabzonda degildi, antep'te bir süre kadrodisi kaldi besiktas ve gençlerbirligi'nin ciddi teklifleri vardi, özkan sümer devreye girdi ve Fatih'i Trabzonspor'a getirdi.

Özkan Erdem
04.09.2005, 19:21
Lazrail_76 kardes; Erdinç'in cezali oldugunu unuttun heralde..

bingolts
04.09.2005, 19:22
antep bu yil çok iyi ama biz gerçek kimligimizle oynarsak inanin yenemeyecegimiz takim yok ben inaniyorum bu takima. birazdfa senol hoca cesur olmali ya bu adam takimla hiçmi oynamaz 5. hafta olacak formda olsun formsuz futbolcular olsun takim hala ayni sanirim tek eksigi cesaret umarim yapacagi bir hamle bile dogru çiksa cesareti yerine gelir. mesela ona bir firsat ufukhani bu takima monte et elleri ortaya çek junu bu maçta 90dk oynat leeyi kes yerini volkana ver al defansa özgürü ke hüsoyu al iboyu bak ozaman bu takim nasil oynar kazanan sen olursun türk futbolu olur ve tabiki trabzon olur biz sana inaniyoruz sende kendine inanman yeter. bunuda yapamiyorsan birak git biz bakalim yenibirine ama seninle olmak güzel umarim toparlarsin surda bir sözle bitirmek istiyorum

CESUR INSANI SATINALABILIRSIN AMA CESARETI ASLA

bingolts
04.09.2005, 19:23
TOLGA

EMRAH& amp; nbsp; ÖZGÜR& amp; nbsp;& amp; nbsp; ELLER

YATTARA GÖKDENIZ IBO EGE SYMEK VOLKAN

FATIH &amp; JUN

Emir BAYRAK
04.09.2005, 19:25

Jef

Emrah Erdinc Ufukhan (kursat) Celo

Eller

Yattara Smek Lee (gokdeniz)

Fatih Jun

Boyle bir 11 ne dersiniz

Lazrail birader 6 yabanci kuralini unuttun herhal

6 yabanci kurali degisti..Türkiye'de takimlarda bulunan 6 yabanci futbolcuyu ayni anda oynatabiliyosun...

bordox
04.09.2005, 20:32
Erdinç'in yerini Kürsat alabilir.Maçin zor olacagini düsünmüyorum.Yeneriz insallah.Avni Aker'de kolay kolay puan kaybetmeyiz bu sene.

Her seye ragmen Lazaraov'u göz hapisne almak gerkiyor tabi.

Kiraly
04.09.2005, 20:47
Futbol da hanki takimla oynarsan oyna sonucu önceden kestirmek zor.Eger
rakip den daha cok cali$ip ve kazanmayi arzularsak ,o zaman maci
lehimize cevirme $ansimiz daha cok olur.

Birde $enol hoca faktörü var tabiki,bu biraz aleyhimize gözüküyor.

Hayde hayirlisi...........

Beytullah
04.09.2005, 21:10
insallah su antepe gene takilmayiz.adamlar oynamiyor oynamiyor bize gelince aslan kesiliyorlar

bordoomavii
04.09.2005, 21:17
forvette fatih jun ikilis arkalarinda dagökdeniz,simko ve yattara oynarsa çok etkili oluruz.ortasahdada da rakibin hizlikontra ataga kalkmasini engelliyecek bi adam(i.ege) oynamali.

mini FaNaTiK
04.09.2005, 21:38
bu macin yorumlari ankaragucu macindaki yorumlara benziyor hic kimse malatyayla oynamadan onceki gibi 10 gol atariz demiyor en azindan..maca gelince bu sene avni akerde puan kaybetmemeliyiz insallahda kaybetmeyecegiz...

antagonist
04.09.2005, 21:44

Celal Dogan'in ne mal oldugunu herkes biliyor.Bunu buraya yazmak uygunmu bilmiyorum ama bu Celal Dogan Antep'de genelev açarken kurban kestirmisti...smileys/smiley7.gifSamet Aybaba da G.Birligindeyken Youla oruç tutuyo diye,adama ceza vermisti...

bingolts
04.09.2005, 21:52
ARKADASLAR BEN SENOL HOCA BASARAMAZSA VE GIDERSE BU TAKIMIN BASINDA ÜNALI GÖRMEK ISTERIM SIZ NE DERSINIZ BENCE DÜNYA KUPASI MAÇLARINDA DA SENOL HOCAYA ÇOK BÜYÜK DESTEGI OLDU VE SU ANDA OYNAYAN FATIHI VE DIGER GENÇLERI NE KADAR KOLLADIGINA DÖNÜP BAKIN ISTERSENIZ VE EN SON ÜNIVERSIAL MILLI TAKIMIN BASINDA OYNATTIGI FUTBOLLA TÜM OTORITELERDEN TAM PUAN ALMISTI INSALLAH ÖNCELIKLE SENOL HOCA BASARILI OLUR AMA BENIM GÖNLÜM ÜNALDAN YANA YORUMLARINIZI BEKLIYORUM BÖYLE BIR KONU AÇARSANIZ SEVINIRIM

bingolts
04.09.2005, 21:53
smileys/smiley2.gifÜNAL KARAMAN smileys/smiley7.gif

mini FaNaTiK
04.09.2005, 21:58
unal karaman su anin degil bir 5-6 yil sonrasinin teknik direktoru..unal karamani bende gercekten teknik direktor olarak begeniyorum ama trabzonsporun hedefleri dogrultusunda biraz daha pismesi gerektigine inaniyorum ayrica basimizda SENOL GUNES GIBI BIR TEKNIK DIREKTOR VARKEN BUNLARI KONUSMAK PEK DE DOGRU GELMIYOR..

antagonist
04.09.2005, 22:03
Basimizda Senol HOca varken niye bunlari konusuyoruz...Oldu olcak Ünal giderse Hami gelsin,hami giderse o gelsiz,o giderse bu gelsin.Yapmayin arkadaslar ya...

bingolts
04.09.2005, 22:03
YA BEN SU ANDA OLSUN DEMIYORUM SENOL HOCAYA KISILIK OLARAK HAYRANIM AMA CESARET KONUSUNDA YOKSUNLUGU BENI KAHREDER OLDU YA INSAN TASLARLA HIÇ MI OYNAMAZ ARTIK FUTBOL SATRANÇ OYUNUNA DÖNDÜ IYI HAMLE YAPAN KAZANIR BU DA TASLARI YERLI YERINDE OYNATMAKTAN GEÇER MEDYADAN KORKMASINA GEREK YOK BIZLER HEP ONUN ARKASINDAYIZ

bingolts
04.09.2005, 22:09
DÜN MILLI TAKIM MAÇINDA GÖRDÜK ÜRKKEKLIKGIN NELERE MAL OLDUGUNU DEFANSA ÇEKILMESEYDIK KALEMIZDE 11 FUTBOLCUYLA KARSILAMASAYDIK O SON DAKIKA GOLÜNÜ YERMIYDIK ÜNALI DILE GETIRMEM ONA OLAN INANCIMDAN EN POPÜLER OLDUGU DÖNEMDE BILE O 3 BÜYÜKLERE HAYIR DEYIP TRABZONU SEÇMEDIMI HEM GENÇLERE TAKIMDA OYNADIGI DÖNEMLERDE SAHIP ÇIKMADIMI LÜTFEN GEÇMISI HATIRLAYALIM BIRAZ BIZ 96 DA SENOL HOCAYLA SAMPIYONLUGU KAÇIRMADIK MI ? INANIN ONU ÇOK SEVIYORUM KESKE SENOL HOCA BASARILI OLSA DEGISTI DEDIM UMUTLANDIM VIZYONU VE HEDEFLERI BÜYÜTTÜ DEDIM AMA BAKIYORUM YOK YOK YOK BIZ SENOL HOCAYI MIILI TAKIMIN BASINDAYKEN DE HEP SAVUNDUK AMA BIRAZ OLSUN KENDINI YENILESIN ISTERIM INSALLAH YANILMAYI HIÇ SEVMEYEN BEN YANILMIS OLURUM O BASARILI OLUR HIÇ KIMSE TRABZONSPORDAN BÜYÜK DEGIL

gultekinsurul
04.09.2005, 22:19
jefferson
feridun (özgür ) kürsat eller& nbsp; celaleddin
hüseyin
yattara&nbsp ; symek (Adem) lee
Fatih Sultan Tekke Tomas Jun

unyelimetin
04.09.2005, 22:29
Antep maçi için takimimiz rakibe göre mi oyuncu seçiminde bulunmali yoksa kendi oyun anlayisina göre mi?Eger kadroda çok fazla sayida sakat ve cezali oyuncu olsaydi bunu düsünemezdik.Erdinç disinda eksik yok ve bu maç için Senol hoca istedigi kadroyu sahaya sürebilir.

Tamam takim lige iyi hazirlanmadi ancak ligde kaybedilen dört puan ve rum maçi bence tamamen Senol hocanin maç öncesi ve maç içindeki oyuncu degisiklikleri ile kaybedilmistir.Bunlari tek tek yazmak istemiyorum simdi bana göre yanlis tercihleri daha önce yazmistim zaten.Bu maçtan baslayarak artik bu yanlisliklarin yapilmamasi en büyük temennim.Onun disinda benim çok fazla korkum yok hiç bir maçtan.Üstelik Senol hocanin çalistirdigi takimlar lig basinda hazir degildir ancak lig devam ederken yavas yavas kivama girer.Malatya maçinda ortaya çikan pozitif görünümlü futbol böyle bir çikisin ürünümüydü yoksa Malatyaspor'un oyunu kendi yari alaninda kabul etmesinden mi kaynaklaniyordu bunu Antep maçinda görecegiz.

Bir maç öncesi o maçla ilgili sahaya çikacak onbiri en iyi teknik heyet belirler.Bizlerin buradan su oynamali bu oynamali demesi kavhane muhabbetini geçmez esasinda.Çünkü futbolcularla maç öncesi ve maç günü beraber olan hocadir.Rakibin zayif yönlerini ve artilarini en iyi o bilir.Buna göre de bir takim çikarir maça.Ancak ben acizane istiyorum ki Trabzonspor'umuzun Antep'e karsi önlem almaya yönelik degilde kendisini galibiyete götürecek bir takim tertibi ile maça çikmasi.Özellikle kendi sahamizda hiç bir takimdan çekinerek maça çikamaliyiz.Geçen yil bunun acisini çok puan kaybederek çektik.

Bunun için artik diyorum lütfen çift forvetle maça baslayalim.Görelim Yattara ile Jun'u bir arada.Bundan önce üç teknik direktörümüzde hiç bir zaman bu seklide maça baslamamisti.Sebep ise orta alanda kalabalik bulunmak.Yattara'nin savunma özelliginin olmamasi gibi bahanelerdi.Artik bu maçta forvette Jun ile Fatih'i görmek istiyorum.Lee son haftalarda müthis bir performans koyuyor ortaya.Sol distan ziyade içerde daha iyi bir görüntü çiziyor.Bence Celo Lee'nin arkasindan ataga çikmali.Celo'nun yerini ise Eller korumali.Rakip atklarda ise Eller göbege kayacagindan Celo yerine dönmeli.Lee-Celo-Eller iyi bir üçgen ile bu alani paylasmali.Tabi bunun için futbolcularin çok iyi bir kondüsyona sahip olmasi lazim ki öyle olmadiklarini su an için biliyoruz.Umarim bu lig arasinda biraz yükleme yapmislardir!

Hüseyin pas yüzdesi ne kadar düsük olsa da Malatya maçinda rakibi gol pozisyonun sokup Erdinç'in kirmiz kart görmesine sebep olacak kadar kötü bir pasör olsa da -ki pasör degil zaten kesici- Türkiye'de yerinin en iyi adamidir bana göre.Hüseyin'in olmadigi maçlarda çiplak gözle bir izleyin takimi,resmen topu alan rakip oyuncu bizim defansla sohbete geliyor.O nedenle Hüseyin'in yerine yok Ege yok Adem falan olmaz.Ibrahim Ege'ye evet,ama Gökdeniz'in yerine!

Erdinç'in yerine Kürsat mi oynar Özgür mü kimse su an bilemez ama Tayfun'un olmayacaginda hemfikiriz sanirim.Ben Özgür'ün kazanilmasindan yanayim.

Madem Jun oynasin istiyorsun yabancilardan kimi keseceksin diye sordugunuzu duyar gibiyim.Valla onu da önce siz söyleyin,sonra Senol hoca düsünsün.Ve bu maçta da en iyi oynayanlar oyundan alinmazsa kazaniriz.

gerçekefsane
05.09.2005, 20:15
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#9f3944>
<T>
<TR>
<TD =general2 width=568>Haberler</TD>
<TD>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/t_s.gif</TD></TR></T></TABLE>

<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Tesis Günlügü
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/050905idman.jpgGaziantepspor maçinin hazirliklarina bir günlük iznin ardindan devam eden takimimiz, bugün çift antrenman yapti.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Günün ilk çalismasini saat 11.00?de salonda yapan takimimiz, aksam saat 17.00?de gerçeklestirdigi günün ikinci idmanini üç grup halinde yari sahada çift kale maç yaparak tamamladi.

Antrenmanlara, milli takimlarinda bulunan Fatih, Gökdeniz, Hüseyin, Jun, Szymkowiak, Adem ve Tolga katilmadi.

Takimimiz, hazirliklarini yarin saat 11.00?de ve 17.00?de yapacagi çift idmanla sürdürecek.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/050905idman1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/050905idman3.jpg
</CENTER>

<DIV align=right>05.09.2005 19:19:00</DIV>
<DIV align=right>trabzonspor.org.tr</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

The Londoner
05.09.2005, 22:04
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#9f3944><T>
<T>
<TR>
<TD width=568 ="general2"></TD>
<TD></TD></TR></T></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 ="metin"><T>
<T>
<TR>
<TD>

<CENTER>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/050905idman3.jpg</CENTER>
<DIV align=right></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>
<DIV align=left> </DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left>Sozlesmeyi uzattiktan sonra Mehmet Yilmaz`in keyfi yerine gelmis anlasilan. Umarim performasina da yansir.</DIV>

TRABZONLU_TS
05.09.2005, 22:29
hadi usaklarr alin su maciiii

kutoz
05.09.2005, 22:29
Madem Jun oynasin istiyorsun yabancilardan kimi keseceksin diye sordugunuzu duyar gibiyim.Valla onu da önce siz söyleyin,sonra Senol hoca düsünsün.Ve bu maçta da en iyi oynayanlar oyundan alinmazsa kazaniriz.

Metin analiz ve görüslerin için tesekkürler. Bence yerli yerindeydi hepsi. Sadece su yukarida ki paragrafta, topu taca atmani begenmedim. Sahi, kuralin degistigini 6 yabancinin sahada ayni anda oynayabildigini saniyirom. Yaniliyormuyum. Metin'in taça attigi topu biri kullansin da, maç baslasin artik yaaaa. smileys/smiley2.gif

POYRAZ
05.09.2005, 22:33
Antep yabana atilmamasi gereken bir takim fakat, biz kendimiz gibi oynarsak rahat aliriz bu maci.

İleli
06.09.2005, 00:07
ya bakin bizim cafersona millet terden su olmus yanay orda o kazakla hiiiicc umrunda degil

Utku061
06.09.2005, 02:10
Bence de zor bir maç olacak,geçen sene olanlarin hatirina maçi alacagimizi düsünüyorum.Hani TK maçinda dalga geçmistik ya onlarinda zoruna gitmisti ya! o malum maçin rövansi,artik bu gazi bizim taraftar kullanip maça gider bence..Full çeker yine,artik taaa Aydin'dan (Didim) sayet olurda bir yer bulursak maçi izleriz,buluruz da gibime geliyor..

1 ayligina hasret kalacagiz Avni Akere ne yapalim..Insallah evde puan kaybi olmayacak..

Cemalettin Taşkın
06.09.2005, 09:39
geçen sene yenemedik antebi. sadece antebi yenseydik ordan gelen 5 puan bile yeterdi bize. neyse bu maçi alacagimizi düsünüyorum. hatta erken gol atarsak 3-4 olabilir. tabi hakem çok önemli

Goromlu
06.09.2005, 09:45
Beyler unutmayalim ki 2004-2005 avrupa gol kraliFatih Tekkebizm takimimizda eminim ki bu maçta daeger gerçek futbolumuzu oynarsak rahatlikla geçecegizsmileys/smiley4.gif

lazutlarlivera
06.09.2005, 10:02
walla antep in savunmasi gerçekten çok kötü.bizim hücum oyuncularinin performansi malum.bence farkli kazaniriz

$FIRTINA61$
06.09.2005, 11:01
gecen sezon yabdiklari bizliklerinin acisini alacas 3-2 unutmadik ...acsini alacaz 5leyib perisan edib göndereceiz isalah

Armağan Dere
06.09.2005, 13:00
geçen sezon 3-2 nin acisini alacaz insallah smileys/smiley7.gif

FANATIK61
06.09.2005, 13:15
Kaptanimiz bu Macta dinlenmesi lazim ve 2. Yari Oyunun gidisatina göre oynatilabilir. Mehmet Yilmaz ve Jun ile baslamasi lazim Senol Hoca. Seyirci destegi ile 3:1 aliriz.smileys/smiley2.gif

mini FaNaTiK
06.09.2005, 14:49
bence kesinlikle fatih oynamali macin gidisatina gore degistirilebilir jun veya mehmetle zaten bir fatihimiz var o oynasin bari...

Keleşoğlu
06.09.2005, 16:03
fatih jun direk baslasin maca

Crazy_OfLu61_
06.09.2005, 17:57
Ne kadar bartilirsa abartilsin bu maçi rahat alicaz artik gittikçe sistemimizde oturuyo futbolcular birbirini tanimaya basladi bundan dolayi rahatlikla kazanicaz + resital yapicaz...

immortal_TS
06.09.2005, 18:01
Sanki ligler yeni basliyormus gibi asilmamiz gerekiyor bu maça milli maçlar için verilen arayi umarim çok iyi degerlendirir ve bunun semeresini antep maçinda aliriz.Benim fikrim çok güzel bir maç olucak ve bu maçla beraber özlenen futbolumuza kavusucaz.

Erdem Keser
06.09.2005, 19:09
beyler antep macinin biletleri nezaman piyasaya cikar haberiniz varmi

gerçekefsane
06.09.2005, 20:28
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#9f3944>
<T>
<TR>
<TD =general2 width=568>Haberler</TD>
<TD>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/t_s.gif</TD></TR></T></TABLE>

<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Hazirliklar sürüyor
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/060905idman.jpgTakimimiz, Gaziantepspor maçinin hazirliklarini bugün çift antrenman yaparak sürdürdü.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Saat 11.00?de yapilan günün ilk antrenmanini taktik agirlikli bir çalisma yaparak tamamlayan takimimiz, aksam idmaninda istasyon ve sut çalismasi yapti. Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde yapilan antrenmanlar, yaklasik bir buçuk saat sürdü.

Idmanlara, milli takimlarinda bulunan Fatih, Gökdeniz, Hüseyin, Jun, Szymkowiak, Adem ve Tolga katilmazlarken, saat 18.00?de yapilan antrenmani adalesinde sertlik hisseden Hasan Üçüncü yarida birakmak zorunda kaldi.

Takimimiz, hazirliklarina yarin saat 16.30?da yapacagi tek idmanla devam edecek.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/060905idman1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/060905idman2.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/060905idman3.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/060905idman4.jpg
</CENTER>

<DIV align=right>06.09.2005 19:37:00</DIV>
<DIV align=right>trabzonspor.org.tr</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

mini FaNaTiK
06.09.2005, 22:09
pazar olan maclarin biletleri genellikle carsamba gunleri piyasaya cikiyor benimde inancim takima sonsuz insallah bu macla ozlenen futbolumuza donecegiz..bu mac bizim icin yakalamak istedigimiz serinin baslangici olacak..

Mollasalihoğlu
06.09.2005, 22:12
geçen senenin hesabi sorulmali!!!!!

Oğuzhan Görkan
07.09.2005, 00:46

katiliyorum bizim macta canlarini dislerine takmisti smileys/smiley7.gif

baris_aykan
07.09.2005, 01:33

katiliyorum bizim macta canlarini dislerine takmisti smileys/smiley7.gif

bu sene nerelerini nerelerine takacaklar bakalim hadi aslanlar utandirmayin bizi

Zafer Keskin
07.09.2005, 12:58
bu takim gaziantepi yine geçen seneki gibi dlga geçerek yener yeterki inansinlar....

gökdenizin moralini düsürme çalismalari federasyon tarafindan basladigi için onun hakkinda bir sey söleyemicem oynamasa daha ii olur...

Goromlu
07.09.2005, 13:36
ya her zaman ki gbi issallah yenecegiz gaziantepi ya nie biz 2 deplasman maçindada berabere kaldik onu anlamadim

Külünkoğlu
07.09.2005, 13:39
Arkadaslar maçimiz Pazar günü saat 17:00'a alindi..

gerisiyalan
07.09.2005, 15:02
gsnin hocasi sampiyonlugu sürpriz olarak antep de kovalar demis, daha dogrusu bir gazetede okumustum.
öyleyse adam birseyler görmüs olmali.

biz malatya maçinin son 10 dakikasi gibi, yani 10 kisi kaldiktan sonraki bölümü gibi oynarsak, yani o hirsla oynarsak, sanslari olamaz.

ama 11 kisi oynadigimiz 85 dakikalik bölümü gibi oynarsak isimiz zor.

baris_aykan
07.09.2005, 15:35
gsnin hocasi sampiyonlugu sürpriz olarak antep de kovalar demis, daha dogrusu bir gazetede okumustum.
öyleyse adam birseyler görmüs olmali.

biz malatya maçinin son 10 dakikasi gibi, yani 10 kisi kaldiktan sonraki bölümü gibi oynarsak, yani o hirsla oynarsak, sanslari olamaz.

ama 11 kisi oynadigimiz 85 dakikalik bölümü gibi oynarsak isimiz zor.

eziklerin hocasi herzamanki gibi salliyo kendilerini unutturmaya calisiyolar medya kimle ugrassa gocuyo (nedense sadece bizle ugrasiyolar)

Emir BAYRAK
07.09.2005, 15:59
dedigi gibi Malatyaspor macindaki son 10 dakikadaki HIRS ve AZIMLE oynarsak iddaa ediyorum Gaziantep macini degil,herkezi yeneriz...Jun 11 de oynamali bence...

serseri1967
07.09.2005, 23:26
arkadaslar hiç kaçari yok maç bizim rahat olun antep gücü yetmez bizi yenmeye sahayi dar ederiz trabzondaki taraftar destekler insallah

İleli
08.09.2005, 02:21
stad dolmali findiklar toplandi mazeret aramasin Trabzondakiler dogru avni akere pazar gunu!!!

Erdinç Dilek
08.09.2005, 09:26
gökdeniz dinlenmeli hüseyin agam oynamali... hüseyin agamda yanildigim gibi insallah jun da da yanilirim beyler... çünkü fizik olarak çok düsük bir adam gol için herseyimi veririm derken helal iste hirsli bir adam demistim ama birebirlerde çok etkisiz ve konya maçini hatirlamak istemiyorum süreye ihtiyaci var ee hadi sende utandir bizi trabzonspor için mor olmaya raziyim yeter ki kazansin

falcon61
08.09.2005, 10:44
Siteye üye olduktan sonra ilk kez Trabzondaki bi maça gidicem uçak biletini 1gün ertelettim maç için herneyse sormak istedigim bordomavi.net in maç için bi organizasyonu varmi yoksa bile en azindan bi araya toplansak herhangi bi bölümde bagirsak tabi böyle bisey varsada bilemiyorum???

zanoylu
08.09.2005, 14:37
Uzun bir aradan sonra su an Trabzondayim ve maça gidiyorum çocuklar kadar heyecanliyim valla......smileys/smiley9.gif

Cemalettin Taşkın
08.09.2005, 14:47
hakem zafer önder ipek.

ben daha tecrübeli bir hakem beklerdim. bakalim adil maç yönetirse iyi bir sonuç aliriz. ama zafer önder ipek ismi yabanci gelmiyor bana.

Cemalettin Taşkın
08.09.2005, 14:56
hüseyin neymis öyle milli takimi toparladi aksam. trabzonsporda bu kadar etkili oynamiyor. kesinlikle çok pozisyona girecegiz antep kapali oynamayacak ama yakaladigimiz pozisyonlari atmamiz lazim. gökdeniz hala kaleci ile karsi karsiya kalinca gol atamiyor. hasagiçi haftanin kalecisi yapmayalim.

bingolts
08.09.2005, 15:36
arkadaslar su takim is yapar

jeferson
emrah& nbsp; ufukhan&nbsp ;özgür
yattara&nbsp ;adem elleri.ege volkan
fatih& nbsp; jun

Burçak
08.09.2005, 16:44
Antep ii bi takim ama bizim kalitemiz tartisilmaz. onlari yenecek güç bizde fazlasiyla var. ve hergeçen maç daha iyi oynuyoruz. milli maç arasida bize yaramis olacak. geçenseneyi soracaz onlara..

halil ibo
08.09.2005, 16:51
Ben hocalarinin açiklamasina takildim.Adam hem oyunu çirkinlestirmeyecegim diyor.Hemde Fatih,Gökdeniz ve Yattara'ya özel önlem alacakmis.Bu özel önlem bir dizi tekme tokat olmaz insallah.Ya da olursa hakem buna göz yummaz.Oynanmadan yorum yapmak zor ama kapali oynayacaklari anlasiliyor.O zaman uzaktan sut çalismasi yapmistik idmanlarda,bunun meyvesini toplariz insallah.

POYRAZ
08.09.2005, 17:07
Macin hakemi kim acaba?

Oruç
08.09.2005, 17:07
Zafer Önder Ipek!smileys/smiley2.gif

Ali Kemal11
08.09.2005, 19:58
arkadaslar antep maçi zor bir maç. antep'in bize karsi ne kadar mücadeleci oldugunu biliyoruz. bir maç oynanmadan önce yorum yapmak bencedogru degil. Insallah kazanan taraf biz olacagiz. ama futbol üç sonuçlu bir oyun, maglubiyet olsa bile üzülmeyecegiz.

baget55
08.09.2005, 21:03
umarim bu macla birliktee galibiyet serisine baslarizz :)smileys/smiley4.gif

BDiler61
08.09.2005, 21:10
geçen haftaki gibi oynar ve gol pozisyonlarini degerlendirirsekavni akerden 3 puanla ayriliriz

Goromlu
08.09.2005, 21:43
ya bence bi Jun oynasada görsek jun için yoq çek krali falan dediler bakalim ben pek fazla bise göremedim en ii yani çok genç olmasi bide trabzonspor dergisi nie samsuna geç gelio bilen var mi

antagonist
08.09.2005, 23:42
Gökdeniz malesef maçta oynayamiycak.Jun'a 11 sansi dogdu,insallah kendini gösterir...

Gökdeniz de insallah en yakin zamanda geri döner...61'i sahipsiz birakmazsmileys/smiley19.gif

mini FaNaTiK
08.09.2005, 23:50
bu takim artik hem bizim icin hem gokdeniz icin bir butun olmali antepe sonrasinda sivasa,manisaya,gsye...yani anlayacaginiztum takimlari yenmelisampiyonluga artik tamamiyleinanilmali

Özkan Erdem
08.09.2005, 23:53
Gökdeniz'in yerindeikialternatif oyuncu var..TomasJun veMehmet Yilmaz.. Tomas Jun taktigimize dokunmadan takima monte edilebilir, ya da çift santrafora dönülüp Mehmet Yilmaz'a sans verilebilir.. Benim aklimdan geçen su an için Jun ancak zaman ne gösterir bilemeyiz..

antagonist
09.09.2005, 00:03
Yensek de yenilsek de su fenerasyona gerekli mesajlari vermemiz gereken bi maç...

Söyle bi sey olsa iyi olur:Futbolcular altlarinda Gökdeniz'in fotografi olant-shirtler giyse,gol attiktan sonra hep beraber bu t-shirt'leri gösterseler...

murat
09.09.2005, 00:21
Gökdeniz'in yerindeikialternatif oyuncu var..TomasJun veMehmet Yilmaz.. Tomas Jun taktigimize dokunmadan takima monte edilebilir, ya da çift santrafora dönülüp Mehmet Yilmaz'a sans verilebilir.. Benim aklimdan geçen su an için Jun ancak zaman ne gösterir bilemeyiz..

Abi Allah korusun, ne mehmeti yaaa, basta sac kalmadi zatensmileys/smiley13.gif

Özkan Erdem
09.09.2005, 00:36
Yensek de yenilsek de su fenerasyona gerekli mesajlari vermemiz gereken bi maç...

Söyle bi sey olsa iyi olur:Futbolcular altlarinda Gökdeniz'in fotografi olant-shirtler giyse,gol attiktan sonra hep beraber bu t-shirt'leri gösterseler...

öyle bir hareketin yapildigi an tüm takim atilirve maçi 3-0 kaybederiz.. O tarz hareketler yeni kurallara göre kirmizi kart ile cezalandiriliyor. Forma çikarmak, formayi kafaya geçirmek.. gibi hareketler bile direk kirmizi kart oldu bildigim kadariyla..

@ murat

Alternatif yok ki smileys/smiley5.gif Jun ya da Mehmet disinda yedekte hücum oyuncusu yok... Gençlerin hepsini de Sebat'a verdik biliyosun.Gerçi Gökdeniz'in sola yakin oynadigini hesaba katarsak 'Sol açiktan forvete dönük olarak' özellikle hazirlik maçlarinda dikkat çeken Celaleddin oynayabilir..Edited by: QuakeviL61

Ahmet AYDIN-28
09.09.2005, 09:30
Gökdenizin yerine Jun oynayacaksa Lee oynayamayacak demektir. Leenin yerine Volkan yeterince hazir mi? Ya da baska alternatif var mi?

Nihat Güneş
09.09.2005, 10:08
Gökdenizin yerine Jun oynayacaksa Lee oynayamayacak demektir. Leenin yerine Volkan yeterince hazir mi? Ya da baska alternatif var mi?

lee neden oynayamio arkadasalr anlamadim ...6 yabanci da oynayabilir nerden çikti bu yaaa....arkadaslar gkdenizsiz bir trabzonsporun bu hafta nasil oynayacagini herkes görücek...en azindan top kaybi miz azalicak...fatih jun 2 li forveti çok daha etkili olucak...yattara nin top la oynama yüzdesi büyük oranda articak ..bu da orta sayisinin ve etkinliginin articai anlamina gelir..e 2 forvet de oynadiimiza göre,artik gol sayimiz da articak demektir...özetle gkdenizin olmamasi bnce takimi 1 kademe yükselticek....saygilar

TSunami
09.09.2005, 10:28
jefferson
emrah eller kürsat celo
ademhüsosimek
yattara tekke jun

Ahmet AYDIN-28
09.09.2005, 10:34
Sagol nihat. sistemi geçen yilki gibi biliyordum. Degismis.

Ahmet AYDIN-28
09.09.2005, 10:39
Sagol Nihat. 6 yabanci ayni anda oynayabiliyormus.

The Londoner
09.09.2005, 11:22
Gokdeniz meselesinde sonra bu maca ve bundan sonrakilere, 4-4-2 duzeninde, 6 yabanciylave buyuk olasilikla soyle bir 11`le cikacagiz :

Jefferson

Emrah---Kursat---Eller---Celalettin

Yattara---Huseyin---Szymek---Lee

Fatih---Jun

Kulubede tek forvet alternatifi (eger ilk 11`dekiler sakatlanmazsa ve cezali duruma dusmezse)Mehmet Yilmaz olacak. Gorunen o ki bu sezon en buyuk kandikapimiz forvetteki alternatifszilik olacak. Bugunden itibaren Fatih Tekke`nin sagligi icin daha fazla dua etmekten baska caremiz yok gibi.

antagonist
09.09.2005, 11:26
Bense Lee göbekte oynayinca daha verimli oluyo...

Sinama-Pongolle
09.09.2005, 11:28
Alicaz bu maçi insallah.

EmrahYalçınalp
09.09.2005, 11:32
Bugunden itibaren Fatih Tekke`nin sagligi icin daha fazla dua etmekten baska caremiz yok gibi.

Ve Jun'un istikrarli ve olumlu bir grafik çizmesi için...

Gökdeniz bugüne kadarki performansi göz önüne alindiginda çok ciddi bir kayip olmayacaktir diye düsünüyorum. Iyi oynadigi maçlarda Szymek'in topa yaptirdigi isi o kendine yaptiriyordu, ortasahadan topla ileri çikarak. O toplarin da çogunu kaptiriyorduk... Formda olsa çok arardik ama su an panikleyecek bir durum yok gibi...Edited by: perhaps

Tmac61
09.09.2005, 11:36
Jun artik 11 de oynayacak...

Ya da Lee ile volkan beraber...

Cafer

Emo Eller Kürso Celo

Yattara Hüseyin Szymek Volkan

Fatih-Jun

mini FaNaTiK
09.09.2005, 12:10
jefferson

emrah kursateller cello

yattara huseyin szymek volkan

fatih jun...ilk 11 ne bende katiliyorum dediginiz gibi gokdenizin bu mac icin oynamamasi cok birsey degistirmez sorun ilerisinde olursa olur ama ben bu konunun en kisa zamanda cozume ulasagina inaniyorum(olumlu veya olumsuz)Edited by: mini FaNaTiK

Özkan Erdem
09.09.2005, 13:14
Jefferson

Emrah Kürsat Eller Celaleddin

Hüseyin Lee

Szymek

Yattara Jun

Fatih Tekke Edited by: QuakeviL61

sbay
09.09.2005, 14:37
kimse degindimi bilmiyorum ama gökdenizin tedbirli olmasi jun un oynamasinin yolunu acti

sbay
09.09.2005, 14:39
ilk onbir de söyle olmali;

jefferson

emrah kürsat eller celaleddin

yattara hüseyin simek lee

f.tekke t.jun

gurbetçi 61
09.09.2005, 14:49
zaten sike söylentisi çiktikdan sonra hep 10 kisi oynadik,ama jun ile 11 kisi olduk,

smertkan
09.09.2005, 14:55
QuakeviL61 kardes iyi kadro ne diyelim.Bence lee yerine olmaliydi ama bana görede senol hoca lee diyecektir.Çünkü Milli Maçta gördükki Hüseyinin yaninda iyi top yapan biri olunca hem hizli oynuyor hemde daha güvenli çikiyoruz.

TS61_NL
09.09.2005, 15:32
Caferson

Emrah Kurso Ello Celo

Yattar Huso Simko Volki-(Lee-Ibo)

Jun SultanEdited by: TS61_NL

Mollasalihoğlu
09.09.2005, 15:33
gökdeniz yüzünden maç çok gölgede kaldi.konsantrasyon sart !!

mini FaNaTiK
09.09.2005, 15:45
Evet kesinlikle dikkat etmeliyiz cunku bizim su anda 2.planda tuttugumuz gibi yonetim,teknik direktor ve futbolcularda ayni isi yapiyorlardir..bir an once maca konsantre olmaliyiz!!

Oruç
09.09.2005, 16:50
Jun'un ilk 11'de baslamasi için Gökdeniz'in ceza almasi gerekiyormus.Ne günlere kaldik!

halil ibo
09.09.2005, 17:59
Bundan o kadar emin olmayalim.Henüz ilk onbir açiklanmadi.(Taraftarin 11'lerihariç.)

Tmac61
09.09.2005, 18:37
Mehmet'e de gün dogdusmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Hünkar
09.09.2005, 19:00
oyle yada boyle alacaz kim oynarsa oynasin cunku uzun zamandan sonra avni akere gidiyorum bende bu ayak varken yenilmemiz mumkun diilsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Nihat Güneş
09.09.2005, 19:19
ya su hüseinide bi arastirsinlar yaa..belki o da oynamistirsmileys/smiley36.gif

mini FaNaTiK
09.09.2005, 19:38
ya su hüseinide bi arastirsinlar yaa..belki o da oynamistirsmileys/smiley36.gif komik gercekten komik huseyinin milli takimda nasil oynadigini gormedin mi superdi takimi toparladi adam bence en buyuk yarar mehmete olmus oldu.Kadro disi kalcakti,simdi kadroya girer.

Bu yaninda iyiki mehmet kalmis cunku o da gitse-cok iyi oynamasa da-alternatifte buyuk sikintilar olacakti..

Özkan Erdem
09.09.2005, 20:27
MehmetYilmaz ve Tomas Jun için piyango oldu.. Hüseyin konusunda da formda oldugu, kendine güvendigi zaman çok faydali oldugunu alem gördü milli maçta..

denizci61
09.09.2005, 21:45
Jefferson

YattaraHüseyin SyzmekLee

Fatih Tekke

Jun

The Legend
09.09.2005, 22:09
Jefferson

YattaraHüseyin SyzmekLee

Fatih Tekke

Jun

Kadrobudur istesmileys/smiley31.gif

skorda bu ts. : 3 -ant. : 1Edited by: The Legend

selcjK
09.09.2005, 22:28
zor maç maçin kilit adami yine yattara artik herkes yattarayi biliyor ne yapacagi belli nedense sol kanadi hiç kullanmiyoruz topu tasiyip yattaraya veriyoruz o da bayiltip adamlari fatihe gol pasi veriyor artik baska seyler yapiyoruz yattarayi kullanamadigimiz maçlarda nasil sikinti çektigimiz ortada, artik eski fatih&amp;gökdeniz a.s ver kaç golleri özledim ya

kutoz
09.09.2005, 22:34
Gökdeniz olayi nasil taraftari etkilemisse, futbolcularimizi da etkilemistir. Burada Senol Hoca'ya çok is düsüyor. Biran önce, psikilojik olarak da takimi maça hazirlamali. Aksi takdirde, hüsran yasayabiliriz. Normal sartlarda bu maçi 4 farkli kazanacagimizi düsünüyordum. Ama bu son olay beni düsündürüyor.

Barış
09.09.2005, 22:45
zor maç maçin kilit adami yine yattara artik herkes yattarayi biliyor ne yapacagi belli nedense sol kanadi hiç kullanmiyoruz topu tasiyip yattaraya veriyoruz o da bayiltip adamlari fatihe gol pasi veriyor artik baska seyler yapiyoruz yattarayi kullanamadigimiz maçlarda nasil sikinti çektigimiz ortada, artik eski fatih&amp;gökdeniz a.s ver kaç golleri özledim ya

Isin kötüsü Gökdeniz solda oynuyodu son zamanlarda.Sagda Yattara,solda Gökdeniz gibi hizli bi adam.Rakip bekler felç.Ama simdi Lee ya da Volkan oynayacak heralde.Sol kanat sorun gene...

DKaraduman
10.09.2005, 14:59
ne diyonuz ya gokdeniz 6 ay cezali oynayamiyor nasil oynatacak

Armağan Dere
10.09.2005, 15:01
ne diyonuz ya gokdeniz 6 ay cezali oynayamiyor nasil oynatacak aynen kardes gökdeniz 6 ay cezali onun yerine adem oyniycak ama bakalim insallah aliriz bi 3-2 faciasi daha olmaz insallahsmileys/smiley5.gif

LORD OFLU
10.09.2005, 16:23
TRABZON BÜYÜK BIR KULÜPTÜR..SADECE GÖKDENIZDE IS BITMIYOR..BU BIR TAKIM OYUNUDUR...TABIIKI GÖKDENIZDE OLSA IYI OLRDU..AMA O OLMASADA TS KAZANACAK GÜÇTE..ZATEN GÖKDENIZ SON GS MAÇINDAN SONRA ORTAYA KOYDUGU FUTBOL KÖTÜYDÜ..ÇÜNKÜ AKLINDA HEP SIKE KONUSU WARDI...SIMDI BU VERILEN CEZAYLA BIRAZ DINLENSIN AKLI BASINA GELSI..UMARIM DAHA ETKILI GELECEKTIR...

Oruç
10.09.2005, 17:01
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD>
<DIV align=left ="lineStory">Trabzonspor ile Antep 39. randevuda!</DIV></TD></TR></T></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD ="ts">
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width=150 align=left><T>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width=10 align=center bgColor=#000000><T>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff>http://www.ajansspor.com/resim/antep_ts_mac2005.jpg</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE>

Turkcell Süper Ligi'nin 5. haftasinda, Gaziantepspor ile kendi sahasinda yarin karsilasacak olan Trabzonspor, rakibi ile 39. randevusuna çikiyor...

Ligde bugüne dek 2 takim arasinda oynanan 38 maçta Bordo-mavili takimin rakibine karsi ezici bir üstünlügü bulunuyor. Oynanan 38 lig karsilasmasinda Trabzonspor'un 20 galibiyetine karsilik, Gaziantepspor'un 8 galibiyeti bulunuyor. Karadeniz temsilcisinin attigi 66 gole, Kirmizi-siyahli ekip 35 gol ile karsilik verdi

<T>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD>Geçen sezon yapilan maçlarin ilkinde takimlar Hüseyin Avni Aker Stadi'ndan beraberlikle ayrilirken, Gaziantep'te oynanan karsilasmayi Gaziantepspor 3-2 kazanmayi basardi. Ayni zamanda Gaziantepspor, geçen sezon Trabzonspor'a 37 hafta sonra ilk deplasman maglubiyetini tattirdi. 1992-1993 sezonunda Trabzonspor'un 6-2'lik galibiyeti ile sona eren maç ise 2 takim arasindaki en gollü karsilasma oldu.
Trabzonspor'un bu maçta sahaya Jefferson, Emrah, Eller, Kürsat, Celaleddin, Lee Yong, Ibrahim Ege, Hüseyin, Szmykowiak, Ibrahim Yattara,Tomas Junve Fatih Tekke 11'i ile çikmasi bekleniyor.
</TD></TR></T></T></TABLE>

</TD>
<TD vAlign=top width=150></TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: thepatfhinder

l-m
10.09.2005, 17:19
TRABZON BÜYÜK BIR KULÜPTÜR..SADECE GÖKDENIZDE IS BITMIYOR..BU BIR TAKIM OYUNUDUR...TABIIKI GÖKDENIZDE OLSA IYI OLRDU..AMA O OLMASADA TS KAZANACAK GÜÇTE..ZATEN GÖKDENIZ SON GS MAÇINDAN SONRA ORTAYA KOYDUGU FUTBOL KÖTÜYDÜ..ÇÜNKÜ AKLINDA HEP SIKE KONUSU WARDI...SIMDI BU VERILEN CEZAYLA BIRAZ DINLENSIN AKLI BASINA GELSI..UMARIM DAHA ETKILI GELECEKTIR...

4) Forumun düzenini bozacak sekilde çok büyük fontlarla yazmak, mesajin tamaminda renkli ve italik font kullanmak ve gönderilen mesajin tamamini diger büyük harflerle yazmak da uygun olmayan davranis olarak tanimlanmistir. Kuralin ihlali halinde, ilgili üye önce uyarilir, hatanin devami halinde ise üye 2 gün foruma mesaj gönderememe cezasi alir.

SDanışmaz
10.09.2005, 17:58
Kafaniz rahat oLsun bu maçi biz aLacagiz,aLmak zorundayiz!

$FIRTINA61$
10.09.2005, 19:09
stad full cekecekmi mi=?=

İleli
10.09.2005, 20:15
hicbelli olmaz fullda ceker bosda kalir...

İleli
10.09.2005, 20:18
en cok kursatin oyununu merak ediyorum bakalim nasi mac cikaracak?

buarada GOKDENIZ oynicakmi?

irfanköse276
10.09.2005, 21:17
en cok kursatin oyununu merak ediyorum bakalim nasi mac cikaracak?

buarada GOKDENIZ oynicakmi?

oynamayacak

kutoz
10.09.2005, 21:31
Su Gökdeniz olayina noktayi koysakta, bu maça dönsek diyorum. Oraya elestiri yazmaktan, bu maçi unuttuk. Çok önemli bir maç. Rakiplerimizden birisi yenildi. Maçin önemini daha da artarken, biz hala Gökdeniz'i tartisiyoruz. Ne hali varsa görsün, birakin artik su adami.

irfanköse276
10.09.2005, 21:39
rakip gerçekten zorlu. eziklerin biri yenildi digeri maglup. fatih-jun baslamali artik diye düsünüyorum

violentia
10.09.2005, 22:02
Bu maçi Trabzonspor alacaktir. Gökdeniz'in olmayisi bence takim için bir avantaj. Gökdeniz 1 senedir bu takima zarar veriyor, biz degilmiydik Gökdeniz'i neden oynatiyor bu Senol Hoca, neden Jun'u oynatmiyor Gökdeniz'i oynatiyor ya da neden Yattara'yi aliyor da Gökdeniz'i almiyor diyen... Iste Trabzonsporum için bir firsat. Jun ilk 11'de forma giymeli ve takima adapte olmali. Fatih'i tek basina ileride oynatan Yattara'ya mahkum oldugumuz (sözüm Yattara'ya degilYATTARA'siz olmaz smileys/smiley32.gif )bu oyun sisteminden kurtulmali hem sol kanadimizi hem sag kanadimizi hem ortada Szymeki akilli kullanip Fatih'i ve Jun'a yapmasi gereken seyi yaptirmali yani gol attirmaliyiz. Gökdeniz'e en çok kizanlardandim ama sonuçta o da insan dedigim gibi eger kendi takimini satmamissa onu affetmeliyiz. 3 sene evvel Chelsea'li oyuncu Eidur Gudjohnsen'de poker batagina düsmüs binlerce sterlinlik borca girmis onu bu pislikten klüp kurtarmisti. Dünyanin en profesyonel klübü olan Chelsea bir Izlanda'li futbolcuyuneden korusun?? Çünkü futbolcusunu bir anda kaybetmek istemiyor. Simdi ayni seyi biz yapmaliyiz ve Gökdeniz'i düstügü bu mental batakliktan kurtarmaliyiz.. Bu 6 ay hem Gökdeniz hem de Trabzonspor için çok yararli olacak ve insallah TRABZONSPORUMUZ SAMPIYON OLACAK!!!

mapsinof
10.09.2005, 22:16
sevgili kardesim violentia size aynen katiliyorum teshis tam .Bu hafta bizim haftamiz olacak antep fistiklisi yiyecek usaklar bizde sefasini süreriz ins.Gökdeniz efendiye Kendi düsen aglamaz nakarati iyi sifa olur Sen bu camiadan hic bir zaman büyük olamazsin burdan neler geldi gecti sen onlarin yaninda top bile toplayamazsin

FANATIK61
10.09.2005, 22:23
Yattara'ya kesin önlem alacaklar. Bu Mac Jun'un Maci olacak. Onu kimse tanimiyor. Insallah onun Goller'i ile Maci 2:0 aliriz. Onun adina'da sevinirim. Patlama yapmasi lazim artik...smileys/smiley1.gif

mini FaNaTiK
10.09.2005, 22:32
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T><T>
<T>
<TR>
<TD>
<DIV align=left ="lineStory"></DIV></TD></TR></T></T></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width="100%"><T><T>
<T>
<TR>
<TD ="ts">
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></T></TABLE>

<T>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD>Trabzonspor'un bu maçta sahaya Jefferson, Emrah, Eller, Kürsat, Celaleddin, Lee Yong, Ibrahim Ege, Hüseyin, Szmykowiak, Ibrahim Yattara,Tomas Junve Fatih Tekke 11'i ile çikmasi bekleniyor.
</TD></TR></T></T></T></TABLE>

</TD>
<TD vAlign=top width=150></TD></TR></T></T></T></TABLE> bu nasil ilk 11 burda 12 kisi varsmileys/smiley36.gif

Harun
10.09.2005, 22:36
Antep bize karsi herzaman disedis bir mücadele vermistir.Bizim için çok zor bir maç olacak.Ben alinacak 3 puanin taraftari bayiltarak ,uyutarak degil,bol atakli ve pozisyonlu izleyenlere keyif verici olmasini istiyorum.

Fatih88
10.09.2005, 22:43
gökdeniz oynasa nolur oynamasa nolur. oynamamasi daha iyi.

zor mac.

61trabzonomer
11.09.2005, 00:22
bu maçi alacaz allahin izniyle ve takimin ayri bir hava içinde olaacagina inaniyorum gaziantep sansina küssün bittti....

kutoz
11.09.2005, 00:38
Zaten bu maçi da alamazsak, bizden ne köy olur ne kasaba.Son olaylarin üzerine tuz biber olur.

Simdi duvara vurup, seytan kulagina kursun dedim. Evelallah, bu maçi farkli alip, dosta düsmana gösterecegiz Trabzonspor'umuzun gücünü...Edited by: kutoz

orhan 61
11.09.2005, 01:00
lazarovu durdurursak zorlanmadan kazaniriz antepin defansi iyi degil yeterki bizim usaklar pozisyona girince atsinlar

_karalahana_
11.09.2005, 01:18
ya bu maçi kesin kazanmamiz lazim besiktasta berabere kaldi...biraz puan kazanalimdimi...hadi aslanlarim...

kutoz
11.09.2005, 01:21
ya bu maçi kesin kazanmamiz lazim besiktasta berabere kaldi...biraz puan kazanalimdimi...hadi aslanlarim...

Hadi sevin sevin, karakargalar yenildi smileys/smiley36.gif

_karalahana_
11.09.2005, 01:26
yaw pardon yaaa dogru söylüyosun valla yenildiler bende berabere bitti yazmisim pardon....smileys/smiley9.gif

Ustaalioğlu
11.09.2005, 02:37
bu habere gore sahaya 12 kisi cikiyoruzsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

aka5
11.09.2005, 10:02
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">arklar rakip puan kaybetti gene bizim için sans dogdu bu macta kilit maç .korkuyorum arklar bu mactan acaba demek geliyor içimdenAllah korusun !!!ya buyuk konusmayin arklar ins yeneriz .1 0 olsun bizim olsun zor ve önemli MAÇ INS alinimizin akiyla cikcaz bu mactan .yenersek cimbom yenilirse ezikbahceyle paylascaz liderligi.ins kazaniriz ins.yarabbim hep su fener tarafarini gulduruyon biz 22 senedir bekliyoz bu senede biz gulelilm yarabbim amin!</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

_karalahana_
11.09.2005, 10:22
dostum bu dualarindan sonra kesin sampiyon oluruz heee.smileys/smiley17.gifallahim bi sampiyonluk bile göremeden ölmek istemiyorum..

aka5
11.09.2005, 11:30
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">valla22 yasima gircem en son samp 22 sene oncededi ben da yeni dogmustum smileys/smiley1.gifyani artik samp görmek istiyom ya.biktim milletin havalarindan gönüllerin samp olmaktan .allahim bu 3 ezik takimlari yerine bizi gör biraz ya bari bikere samp olam ya fed adil degil sike var bu ulkede ama senin adeletin yeter allahim bu sene bizimyuzumuz gulsun ya.ins bu aksam ibo ege oynar o cucugu harciyorlar ya.bakin bu aksam oynarsa cok is yapcak yapmazsa ozaman konusun ayrica junda ilk onbirde baslasin adam acilsin ya.bjk klebi getirdi gibi oynatti ailtonda ole sayilir 2ihafta oynamaya basladi hic ant yapmamis biz hala hazirlamaya basliyoz bir adam gol krali olup cek milli takiminda oynayabiliyosa 90 dkka oynayabilmeli sonradan girmele adam isinimaz hata yapsada affetcez sabetcez oyuna alissin kizmayin ona gecen macta bende kizdim fatih yirtti gol atsin diye ama atamadi bu mac jun 90 dk oynasin yattarayi kanata ceksin</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

$FIRTINA61$
11.09.2005, 11:35
lazarov durdukdansonra anpetfistik gibi yeriz

$FIRTINA61$
11.09.2005, 11:37
bilet satislari nasil?

aka5
11.09.2005, 11:55
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">gs yenilir bizde 3 0 gibi bir skorla yenersek liderlige oturuyoz neden olmasi.ama zor maç olcak ins kazniriz.kazanalimda 3 0 5 0inda deilim yeterki kazanalim</TD></TR>

Mert Pasa
11.09.2005, 12:27
muhtemel onbiri duyan oldumu?gokdenizin yerine ademmi yoksa junmu oynayacak?

Suat_AKÇAABAT
11.09.2005, 12:29
taraftar ilgisi nasil trabzonda ? bilgisi olan varsa yazsin lütfen

uygar_trb
11.09.2005, 13:08
gökdenize çok üzüldüm ama napalim

HAYDI TOMAS JUN

HAYDI TRABZON!!!

aka5
11.09.2005, 13:24
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">arklar su stadi doldurun ya valla bjk taraftarina imreniyom bizimkiler ne maca gidiyor nede bagriyor.bilet pahali olsa neyse baktim 5 10 20 mil biletler allah askina full doldurun su stadi ah trabzonda yasasam ama malesef bizde istadi depllasmanlara gidiyoz lutfen arklar full doldurun stadi</TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=ae66491b>ARKL</BLOCKQUOTE>

Sacit
11.09.2005, 13:57
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">arklar su stadi doldurun ya valla bjk taraftarina imreniyom bizimkiler ne maca gidiyor nede bagriyor.bilet pahali olsa neyse baktim 5 10 20 mil biletler allah askina full doldurun su stadi ah trabzonda yasasam ama malesef bizde istadi depllasmanlara gidiyoz lutfen arklar full doldurun stadi. smileys/smiley32.gif</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=ae66491b>ARKL</BLOCKQUOTE>

Hasan Cubukcu
11.09.2005, 13:57
bu heycanda hic kimse bizim gibi bilgisayarin önünde oturmuyordur,gurbetdekiler haric.

Salih61
11.09.2005, 13:58
Arkadaslar maça giden var mi?...Ben Deniz tarafi kalearkasindayim orda olacak olan var mi?...

antagonist
11.09.2005, 14:24
taraftar ilgisi nasil trabzonda ? bilgisi olan varsa yazsin lütfen

Hüseyin Avni Aker Stadindan merhaba sayin seyirciler...Avni Aker stadi tiklim tiklim,staddaki atmosfer müthis,hava ve zemin futbol oynamaya elverisli.Trabzonspor'da cezali Erdinç ve tedbirli olarak ceza kuruluna sevk edilen Gökdeniz disinda eksik yok.Hemen elimdeki muhtemel 11'i veriyorum:(1)Jefferson de Oliviera Galvao,(4)Fabiano Eller,(5)Hüseyin,(7)Miroslaw Szymkowiak,(9)Fatih Tekke,(11)Ibrahima Yattara,(19)Lee Eul Yong,(21)Tomas Jun,(34)Emrah Eren,(49)Kürsat Duymus,(99)Celaleddin Koçak...

Kendimi muhabir gibi zannettim valla...smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif(Bu arada stadda falan degilim ha)Edited by: suleyman

Emir BAYRAK
11.09.2005, 15:02
Umarim maçi aliriz ve umarim gökdenize gereksiz yüklenmeler yapilmayip sahip çikarlar...umarim...(!!!)

aka5
11.09.2005, 15:23
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">ya hala bilet var gidin alin biletixten .ne alakan var trabzonla yada trabzonsporla bitane sulalemde karadenizli nede ailemdevar ama herkesten cok seviyorum trabzonu trabzonsporu doldurun su stadi ya mac basladinda tvden görcem bak ona göre doldurun stadi yoksa mac sonunda firca kaycam hepinize.diyoruzki samp olalim ee sampiyon bos stada oynamakla olmuyor doldurcanki her maç takimda sevildini anlicak da cok saldircak ama bi tek biz variz bole taraftar bagirmayan gitmeyen stada.ya pahali olsa anlicam 5 10 15 20 bilet fiyatlari kimsenin cebini yakmaz bu fiyatlar.lutfen bos birakmayin stadi yer gök inlesin sesimizle!!!!!!sesi istdan duyulsun karabasan gibi çöksün istun uzerine!!!</TD></TR>

POYRAZ
11.09.2005, 15:44
Maca cok az kaldi, hadi hayirlisi bakalim.

phoenix
11.09.2005, 15:52
3-1 kazanacagimiz maç

smileys/smiley2.gif

samway
11.09.2005, 16:09
geçen senenin intikami olsun hayde rastgele...

My
11.09.2005, 16:11
Kürsat ve Tomas JUN ilk onbirde arkadaslar.. Jefferson, Emrah, Kürsat, Eller, Celaleddin,Yattara, Hüseyin, Szymek, Lee, Fatih SULTAN Tekke ve Jun ilk onbir..

Maçin baslamasina 45 dk. kaldi, görebildiim pek seyirci yok.

Celal DOGAN bize bi övgüler düzüyor bi övgüler düzüyor Allah Allah smileys/smiley36.gifBinlerce tesekkür ediyomus bize smileys/smiley19.gifsmileys/smiley36.gifEdited by: Gölge Oyunu

bordomavi
11.09.2005, 16:33
insallah bu maci da kazanir yollumuza devam ederiz en büyük TRABZONSPOR smileys/smiley32.gif

Emir BAYRAK
11.09.2005, 16:36
Tomas Jun ve Kursat ilk 11 de.Baskan gokdeniz icin Trabzonspor kisilere bagli degildir...yeri mutlaka dolar...24 kisilik kadromuz var diye konustu...